Ronde van Italië

Ronde van Italië

2019
1.Vincenzo Nibali Bahrein-Merida Italië
2.Primoz Roglic Jumbo-Visma Slovenië
3.Bauke Mollema Trek-Segafredo Nederland
4.Miguel Angel Lopez Astana Colombië
5.Mikel Landa Movistar Spanje
6.Richard Carapaz Movistar Ecuador
7.Rafal Majka Bora-Hansgrohe Polen
8.Simon Philip Yates Mitchelton-Scott Groot-Brittannië
9.Ilnur Zakarin Katusha-Alpecin Rusland
10.Pavel Sivakov Ineos Rusland
11.Hugh Carthy Education First Groot-Brittannië
12.Davide Formolo Bora-Hansgrohe Italië
13.Valentin Madouas Groupama-FDJ Frankrijk
14.Jan Polanc UAE-Emirates Slovenië
15.Giulio Ciccone Trek-Segafredo Italië
16.Tanel Kangert Education First Estland
17.Fausto Masnada Androni Giocattoli-Sidermec Italië
18.Victor De La Parte CCC-Reno Spanje
19.Mikel Nieve Mitchelton-Scott Spanje
20.Domenico Pozzovivo Bahrein-Merida Italië
Lees verder “Ronde van Italië”

FICP-klassement

FICP-klassement

2018
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje 1237p.
2.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België 1233p.
3.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije 1214p.
4.Julian Alaphilippe Quick Step Floors Frankrijk 1127p.
5.Tom Dumoulin Sunweb-Giant Nederland 1085p.
6.Domenico Pozzovivo Bahrain-Merida Italië 950p.
7.Jon Izaguirre Bahrein-Merida Spanje 947p.
8.Bauke Mollema Trek Factory Racing Nederland 921p.
9.Michael Valgren Andersen Astana Denemarken 861p.
10.Michal Kwiatkowski Sky-21st Century Fox Polen 854p.
11.Sam Oomen Sunweb-Giant Nederland 831p.
12.Jakob Fuglsang Astana Denemarken 812p.
13.Thibaut Pinot Groupama-FDJ Frankrijk 800p.
14.Dylan Teuns BMC-Tag Heuer België 777p.
15.Philippe Gilbert Quick Step Floors België 774p.
16.Vincenzo Nibali Bahrain-Merida Italië 774p.
17.Alexander Kristoff Katusha-Alpecin Noorwegen 764p.
18.Romain Bardet AG2R-La Mondiale Frankrijk 763p.
19.Jasper Stuyven Trek Factory Racing België 763p.
20.George Bennet Lotto-Jumbo Nieuw-Zeeland 756p.

Lees verder “FICP-klassement”

Ronde van Lombardije

Ronde van Lombardije

2018
1.Thibaut Pinot Groupama-FDJ Frankrijk
2.Jon Izaguirre Bahrein-Merida Spanje
3.Dylan Teuns BMC-Tag Heuer België
4.Domenico Pozzovivo Bahrein-Merida Italië
5.Vincenzo Nibali Bahrein-Merida Italië
6.Tim Wellens Lotto-Soudal België
7.Alejandro Valverde Movistar Spanje
8.George Bennet Lotto-Jumbo Nieuw-Zeeland
9.Rigoberto Uran Education First-Drapac Colombia
10.Michael Woods Education First-Drapac Canada
11.Rafal Majka Bora-Hansgrohe Polen
12.Mikel Nieve Mitchelton-Scott Spanje
13.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
14.Patrick Konrad Bora-Hansgrohe Oostenrijk
15.Primoz Roglic Lotto-Jumbo Slovenië
16.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
17.Daniel Martin UAE-Fly Emirates Ierland
18.Davide Formolo Bora-Hansgrohe Italië
19.Sam Oomen Sunweb-Giant Nederland
20.Adam Yates Mitchelton-Scott Groot-Brittannië

Lees verder “Ronde van Lombardije”

Hamburg Vattenfall Classic (voorheen Rund um die Henninger Turm)

Hamburg Vattenfall Classic (voorheen Rund um die Henninger Turm)

2018
1.Alexander Kristoff Katusha-Alpecin Noorwegen
2.Arnaud Demare FDJ-Groupama Frankrijk
3.Elia Viviani Quick Step Floors Italië
4.John Degenkolb Trek-Segafredo Duitsland
5.Sasha Modolo Education First Italië
6.Matteo Trentin Mitchelton-Scott Italië
7.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
8.Jurgen Roelandts BMC-Tag Heuer België
9.Nikias Arndt Sunweb-Giant Duitsland
10.José Joaquin Rojas Movistar Spanje
11.Jasper De Buyst Lotto-Soudal België
12.Giacomo Nizzolo Trek-Segafredo Italië
13.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
14.Jacopo Guarnieri Groupama-FDJ Italië
15.Niccolo Bonifacio Bahrein-Merida Italië
16.André Greipel Lotto-Soudal Duitsland
17.Simone Consonni UAE-Fly Emirates Italië
18.Michal Golas Team Sky Polen
19.Marcus Burghardt Bora-Hansgrohe Duitsland
20.Nils Pollitt Katusha-Alpecin Duitsland

Lees verder “Hamburg Vattenfall Classic (voorheen Rund um die Henninger Turm)”

Grote Prijs van San Sebastian

Grote Prijs van San Sebastian

2018
1.Julian Alaphilippe Quick Step Floors Frankrijk
2.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
3.Bauke Mollema Trek-Segafredo Nederland
4.Jon Izaguirre Bahrein-Merida Spanje
5.Robert Gesink Lotto-Jumbo Nederland
6.Steven Kruijswijk Lotto-Jumbo Nederland
7.Daniel Martin UAE-Fly Emirates Ierland
8.Rudy Molard Groupama-FDJ Frankrijk
9.Rigoberto Uran Education First-Drapac Colombië
10.Daryl Impey Mitchelton-Scott Zuid-Afrika
11.Tom Skujins Trek-Segafredo Letland
12.Anthony Roux Groupama-FDJ Frankrijk
13.Diego Ulissi UAE-Fly Emirates Italië
14.Peio Bilbao Astana Spanje
15.Jelle Vanendert Lotto-Soudal België
16.Mikel Nieve Mitchelton-Scott Spanje
17.Pieter Serry Quick Step Floors België
18.Omar Fraile Astana Spanje
19.Daniel Martinez Education First-Drapac Colombië
20.Vjatsjeslav Kuznetzov Katusha-Alpecin Rusland

Lees verder “Grote Prijs van San Sebastian”

Kampioenschap van Italië

Kampioenschap van Italië

2017
1.Diego Ulissi UAE-Fly Emirates
2.Gianni Moscon Sky-21st Century Fox
3.Damiano Caruso BMC-Tag Heuer
4.Fabio Felline Trek-Segafredo
5.Sonny Colbrelli Bahrein-Merida
6.Matteo Trentin Quick Step Floors
7.Vincenzo Nibali Bahrein-Merida
8.Gianluca Brambilla Quick Step Floors
9.Fabio Aru Astana
10.Francesco Gavazzi Androni-Sidermec
11.Marco Canola Nippo-Vini Fantini
12.Davide Villella Cannondale-Drapac
13.Mattia Cattaneo Androni-Sidermec
14.Enrico Gasparotto Bahrein-Merida
15.Iuri Filosi Nippo-Vini Fantini
16.Kristian Sbaragli Dimension Data
17.Matteo Busato Wilier Triestina-Selle Italia
18.Rinaldo Nocentini Sporting Lisboa-Tavira
19.Alberto Bettiol Cannondale-Drapac
20.Dario Cataldo Astana

2016
1.Giacomo Nizzolo Trek-Segafredo
2.Gianluca Brambilla Etixx-Quick Step
3.Filippo Pozzato Wilier-SouthEast
4.Diego Rosa Astana
5.Damiano Caruso BMC Racing
6.Oscar Gatto Tinkoff
7.Enrico Battaglin Lotto.nl-Jumbo
8.Gianni Moscon Sky-21st Century Fox
9.Francesco Gavazzi Androni-Sidermec
10.Moreno Moser Cannondale
11.Davide Formolo Cannondale
12.Lorenzo Rota Bardiani-CSF
13.Matteo Busato Wilier-SouthEast
14.Manuel Belletti Wilier-SouthEast
15.Luca Chirico Bardiani-CSF
16.Sacha Modolo Lampre-Merida
17.Kristian Sbaragli Dimension Data
18.Fabio Aru Astana
19.Matteo Montaguti Ag2r-La Mondiale
20.Davide Rebellin CCC-Sprandi
2015
1.Vincenzo Nibali Astana
2.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale
3.Davide Rebellin CCC-Sprandi
4.Diego Ulissi Lampre-Merida
5.Gianluca Brambilla Etixx-Quick Step
6.Davide Villella Cannondale-Garmin
7.Mauro Finetto SouthEast
8.Franco Pellizotti Androni-Sidermec
9.Simone Stortoni Androni-Sidermec
10.Francesco Reda Idea-Conad
11.Francesco Bongiorno Bardiani-CSF
12.Alan Marangoni Cannondale-Garmin
13.Ivan Basso Tinkoff-Saxo
14.Manuele Mori Lampre-Merida
15.Cristiano Salerno Bora-Argon 18
16.Simone Ponzi SouthEast
17.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert
18.Diego Rosa Astana
19.Nicola Gaffurini MG Kvis-Vega
20.Cesare Benedetti Bora-Argon 18
2014
1.Vincenzo Nibali Astana
2.Matteo Rabottini Neri Sottoli-Yellow Fluo
3.Davide Formolo Cannondale
4.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale
5.Mauro Finetto Neri Sottoli-Yellow Fluo
6.Ivan Santaromita Orica-GreenEdge
7.Salvatore Puccio Sky-21st Century Fox
8.Enrico Battaglin Bardiani-CSF
9.Michele Scarponi Astana
10.Damiano Caruso Cannondale
11.Matteo Montaguti Ag2r-La Mondiale
12.Daniele Bennati Tinkoff-Saxo
13.Matteo Trentin Omega Pharma-Quick Step
14.Simone Ponzi Neri Sottoli-Yellow Fluo
15.Daniel Oss BMC Racing
16.Gianfranco Zilioli Androni Giocattoli
17.Alessandro De Marchi Cannondale
18.Eros Capecchi Movistar
19.Edoardo Zardini Bardiani-CSF
20.Moreno Moser Cannondale
2013
1.Michele Scarponi Lampre-Merida
2.Alessandro De Marchi Cannondale
3.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale
4.Damiano Caruso Cannondale
5.Enrico Gasparotto Astana
6.Matteo Rabottini Vini Fantini-Selle Italia
7.Marco Marcato Vacansoleil-DCM
8.Ivan Santaromita BMC Racing
9.Diego Ulissi Lampre-Merida
10.Simone Ponzi Astana
11.Davide Malacarne Europcar
12.Diego Rosa Androni Giocattoli
13.Manuele Mori Lampre-Merida
14.Davide Rebellin CCC Polsat
15.Franco Pellizotti Androni Giocattoli
16.Stefano Pirazzi Bardiani-CSF Inox
17.Moreno Moser Cannondale
18.Giampaolo Caruso Katusha
19.Damiano Cunego Lampre-Merida
20.Matteo Tosatto Saxo-Tinkoff
2012
1.Moreno Moser Liquigas-Cannondale
2.Michele Scarponi Lampre-ISD
3.Vincenzo Nibali Liquigas-Cannondale
4.Francesco Gavazzi Astana
5.Giampaolo Caruso Katusha
6.Francesco Failli Farnese Vini-Selle Italia
7.Matteo Rabottini Farnese Vini-Selle Italia
8.Franco Pellizotti Androni Giocattoli
9.Domenico Pozzovivo Colnago-CSF Inox
10.Manuele Mori Lampre-ISD
11.Danilo Di Luca Acqua & Sapone
12.Simone Ponzi Astana
13.Daniele Ratto Liquigas-Cannondale
14.Ivan Santaromita BMC Racing
15.Davide Rebellin Meridiana-Kamen
16.Leonardo Bertagnoli Lampre-ISD
17.Andrea Guardini Farnese Vini-Selle Italia
18.Elia Viviani Liquigas-Cannondale
19.Sacha Modolo Colnago-CSF Inox
20.Enrico Rossi Kamen
2011
1.Giovanni Visconti Farnese Vini-Neri
2.Giampaolo Caruso Katusha
3.Domenico Pozzovivo Colnago-CSF Inox
4.Alessandro Ballan BMC Racing
5.Ivan Santaromita BMC Racing
6.Marco Marcato Vacansoleil-DCM
7.Luca Paolini Katusha
8.Matteo Tosatto Saxo Bank-Sungard
9.Mauro Finetto Liquigas-Cannondale
10.Mauro Santambrogio BMC Racing
11.Damiano Caruso Liquigas-Cannondale
12.Matteo Montaguti Ag2r-La Mondiale
13.Francesco Bellotti Liquigas-Cannondale
14.Diego Ulissi Lampre-ISD
15.Alessandro Bertolini Androni Giocattoli
16.Simone Ponzi Liquigas-Cannondale
17.Luca Mazzanti Farnese Vini-Neri
18.Fortunato Baliani D`Angelo&Antenucci-Nippo
19.Marco Bandiera Quick Step
20.Paolo Bailetti De Rosa-Flaminia
2010
1.Giovanni Visconti ISD-Neri
2.Daniele Pietropolli Lampre-Farnese Vini
3.Alessandro Ballan BMC Racing
4.Leonardo Bertagnolli Androni Giocatolli
5.Emanuele Sella Carmiooro-NGC
6.Domenico Pozzovivo Colnago-CSF Inox
7.Francesco Failli Acqua&Sapone
8.Eros Capecchi Footon-Servetto
9.Ivan Santaromita Liquigas-Doimo
10.Riccardo Ricco Ceramica Flaminia
11.Damiano Cunego Lampre-Farnese Vini
12.Francesco Gavazzi Lampre-Farnese Vini
13.Matteo Carrara Vacansoleil
14.Daniele Colli Ceramica Flaminia
15.Alessandro Donati Acqua&Sapone
16.Riccardo Chiarini De Rosa-Stac Plastic
17.Ivan Basso Liquigas-Doimo
18.Pasquale Muto Miche
19.Carlos Scognamiglio ISD-Neri
20.Fortunato Baliani Miche
2009
1.Damiano Cunego Lampre-NGC
2.Filippo Pozzato Katusha
3.Francesco Gavazzi Lampre-NGC
4.Luca Paolini Acqua&Sapone
5.Marco Marcato Vacansoleil
6.Gabriele Bosisio LPR-Farnese Vini
7.Alessandro Bertolini PVC Diquigiovanni
8.Leonardo Bertagnolli PVC Diquigiovanni
9.Eros Capecchi Fuji-Servetto
10.Carlos Scognamiglio Barloworld
11.Vincenzo Nibali Liquigas-Doimo
12.Manuele Mori Lampre-NGC
13.Francesco Reda Quick Step
14.Francesco Pellizotti Liquigas-Doimo
15.Alessandro Ballan Lampre-NGC
16.Luca Mazzanti Katusha
17.Marco Marzano Lampre-NGC
18.Domenico Pozzovivo CSF-Navigare
19.Maurizio Biondo Ceramica Flaminia
20.Davide Rebellin PVC Diquigiovanni
2008
1.Filippo Pozzato Liquigas
2.Davide Rebellin Gerolsteiner
3.Giovanni Visconti Quick Step
4.Alessandro Ballan Lampre-NGC
5.Luca Paolini Acqua&Sapone
6.Damiano Cunego Lampre-NGC
7.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale
8.Gabriele Bosisio LPR-Ballan
9.Marco Marcato Cycle Collstrop
10.Federico Canuti CSF-Navigare
11.Luca Mazzanti Tinkoff
12.Manuel Quinziato Liquigas
13.Giampaolo Caruso Ceramica Flaminia
14.Ricardo Ricco Saunier Duval-Scott
15.Pietro Caucchioli Credit Agricole
16.Leonardo Giordani Ceramica Flaminia
17.Filippo Simeoni Ceramica Flaminia
18.Paolo Bettini Quick Step
19.Leonardo Bertagnolli Liquigas
20.Matteo Carrara Quick Step
2007
1 Davide Rebellin Gerolsteiner
2.Filippo Pozzato Liquigas
3.Daniele Bennati Lampre-Fondital
4.Giovanni Visconti Quick Step-Innergetic
5.Cristian Moreni Cofidis
6.Mirko Celestino Milram
7.Matteo Carrara Unibet.Com
8.Alessandro Bertolini Diquigiovanni-Selle Italia
9.Francesco Chicchi Liquigas
10.Paolo Bossoni Lampre-Fondital
11.Luca Solari LPR
12.Gabriele Bosisio Tenax Salmilano
13.Christian Murro Tenax Salmilano
14.Alessandro Ballan Lampre-Fondital
15.Andrea Tonti Quick Step-Innergetic
16.Marco Marcato LPR
17.Daniele Pietropolli Tenax Salmilano
18.Alberto Ongarato Milram
19.Paolo Longo Borghini Barloworld
20.Raffaele Ferrara LPR
2006
1.Paolo Bettini Quick Step-Innergetic
2.Alessandro Ballan Lampre-Fondital
3.Danilo Di Luca Liquigas-Bianchi
4.Cristian Moreni Cofidis
5.Stefano Garzelli Liquigas-Bianchi
6.Filippo Pozzato Quick Step-Innergetic
7.Pietro Caucchioli Credit Agricole
8.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir
9.Mirko Celestino Milram
10.Luca Mazzanti Panaria-Navigare
11.Rinaldo Nocentini Acqua&Sapone
12.Paolo Bossoni Tenax Salmilano
13.Andrea Masciarelli Acqua&Sapone
14.Giovanni Visconti Milram
15.Andrea Tonti Acqua&Sapone
16.Daniele Callegarin Androni Giocattoli
17.Gian Paolo Cheula Barloworld
18.Gabriele Missaglia Selle Italia-Diquigiovanni
19.Mauro Facci Barloworld
20.Paolo Bailetti Androni Giocattoli
2005
1.Filippo Pozzato Quick Step-Innergetic
2.Mirko Celestino Domina Vacanze-De Nardi
3.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir
4.Enrico Gasparotto Liquigas-Bianchi
5.Francesco Bellotti Credit Agricole
6.Marzio Bruseghin Fassa Bortolo
7.Massimo Giunti Fassa Bortolo
8.Luca Solari Domina Vacanze-De Nardi
9.Paolo Bailetti Androni Giocattoli
10.Sergio Marinangeli Naturino-Sapore Di Mare
11.Salvatore Commesso Lampre-Caffita
12.Santo Anza Acqua&Sapone-Adria Mobil
13.Fortunato Baliani Panaria-Navigare
14.Lorenzo Bernucci Fassa Bortolo
15.Franco Pellizotti Liquigas-Bianchi
16.Eddy Mazzoleni Lampre-Caffita
17.Alessandro Bertolini Domina Vacanze-De Nardi
18.Cristian Moreni Quick Step-Innergetic
19.Gianluca Tonetti Tenax-Nobili
20.Luca Celli Barloworld-Valsir
2004
1.Cristian Moreni Alessio-Bianchi
2.Danilo Di Luca Saeco
3.Paolo Bossoni Lampre
4.Alessandro Bertolini Alessio-Bianchi
5.Sergio Marinangeli Domina Vacanze
6.Paolo Bettini Quick Step-Davitamon
7.Paolo Valoti Domina Vacanze
8.Salvatore Commesso Saeco
9.Giosue Bonomi Saeco
10.Mauro Gerosa Vini Caldirola-Nobili
11.Leonardo Bertagnolli Saeco
12.Filippo Simeoni Domina Vacanze
13.Filippo Pozzato Fassa Bortolo
14.Michele Bartoli Team CSC
15.Fabio Baldato Alessio-Bianchi
16.Francesco Failli Domina Vacanze
17.Rinaldo Nocentini Acqua&Sapone-Mokambo
18.Pietro Caucchioli Alessio-Bianchi
19.Michele Scotto D`Abusco Lampre
20.Gabriele Missaglia Barloworld-Androni Giocattoli
2003
1.Paolo Bettini Quick Step-Davitamon
2.Davide Rebellin Gerolsteiner
3.Franco Pellizotti Alessio
4.Luca Paolini Quick Step-Davitamon
5.Mirko Celestino Saeco
6.Giuliano Figueras Panaria-Fiordo
7.Gabriele Missaglia Lampre
8.Daniele Nardello Deutsche Telekom
9.Salvatore Commesso Saeco
10.Massimo Codol Mercatone Uno-Scanavino

Luik-Bastenaken-Luik

Luik-Bastenaken-Luik

2019
1.Maximilian Schachmann Bora-Hansgrohe Duitsland
2.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
3.Adam Yates Mitchelton-Scott Groot-Brittannië
4.Dylan Teuns Bahrain-Merida België
5.Vincenzo Nibali Bahrain-Merida Italië
6.Michael Woods Education First Canada
7.Michal Kwiatkowski Sky-21st Century Fox Polen
8.Tim Wellens Lotto-Soudal België
9.Wout Poels Sky-21st Century Fox Nederland
10.Patrick Konrad Bora-Hansgrohe Oostenrijk
11.Jay McCarthy Bora-Hansgrohe Australië
12.Davide Formolo Bora-Hansgrohe Italië
13.Julian Alaphilippe Deceuninck-Quick Step Frankrijk
14.Tadej Pogacar UAE-Emirates Slovenië
15.Guillaume Martin Wanty-Gobert Frankrijk
16.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
17.Daryl Impey Mitchelton-Scott Zuid-Afrika
18.Rudy Molard Groupama-FDJ Frankrijk
19.Bjorg Lambrecht Lotto-Soudal België
20.Toms Skujins Trek-Segafredo Letland

Lees verder “Luik-Bastenaken-Luik”

Grote Prijs van Zürich

Grote Prijs van Zürich

2007
1 Markus Zberg Gerolstein Zwitserland
2 Thomas Lovkvist High Road Zweden
3 Allan Davis Jartazi Australië
4 Greg Van Avermaet Lotto België
5 Oliver Zaugg Gerolstein Zwitserland
6 Andreas Klier High Road BRD
7 Martin Elmiger AG2R Zwitserland
8 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
9 Johan Coenen Vlaanderen België
10 Pieter Jacobs Lotto België
11 Lloyd Mondory AG2R Frankrijk
12 Thomas Fothen Gerolstein BRD
13 Sven Renders Vlaanderen België
14 Laurent Beuret N.G.C. Zwitserland
15 Marcel Sieberg High Road BRD
16 Philippe Schnyder Hadimec Zwitserland
17 Andreas Dietziker Volksbank Zwitserland
18 Frantisek Rabon High Road Tsjechië
19 Niklas Axelsson Androni Zweden
20 Marco Pinotti High Road Italië

Lees verder “Grote Prijs van Zürich”