2019
1.Toon Aerts België
2.Wout Van Aert België
3.Quinten Hermans België
4.Corne Van Kessel Nederland
5.Laurens Sweeck België
6.Tim Merlier België
7.Daan Soete België.
8.Eli Iserbyt België
9.Kevin Pauwels België
10.Jim Aernouts België
11.Steve Chainel Frankrijk
12.Lars Van Der Haar Nederland
13.Mathieu Boulo Frankrijk
14.Tom Meeusen België
15.Michael Boros Tsjechië
16.Kerry Werner U.S.A
17.Nicholas Cleppe België
18.Michael Vanthourenhout België
19.Jens Adams België
20.Thijs Aerts België

2018
1.Laurens Sweeck België
2.Mathieu Van Der Poel Nederland
3.Quinten Hermans België
4.Lars Van Der Haar Nederland
5.Kevin Pauwels België
6.Michael Vanthourenhout België
7.Gianni Vermeersch België
8.Toon Aerts België
9.Michael Boros Tsjechië
10.Jens Adams België
11.Daan Soete België
12.Corne Van Kessel Nederland
13.Wout Van Aert België
14.Jim Aernouts België
15.Marcel Meisen Duitsland
16.Rob Peeters België
17.Kerry Werner U.S.A.
18.Dieter Vanthourenhout België
19.Stephen Hyde U.S.A.
20.Tim Merlier België

2017
1.Mathieu Van Der Poel Nederland
2.Wout Van Aert België
3.Lars Van Der Haar Nederland
4.Toon Aerts België
5.Laurens Sweeck België
6.Quinten Hermans België
7.Kevin Pauwels België
8.Michael Vanthourenhout België
9.Corne Van Kessel Nederland
10.Tim Merlier België
11.Vincent Baestaens België
12.Michael Boros Tsjechië
13.Daan Soete België
14.Jens Adams België
15.Gianni Vermeersch België
16.Dieter Vanthourenhout België
17.Tom Meeusen België
18.Jim Aernouts België
19.Marcel Meisen Duitsland
20.Mathieu Boulo Frankrijk

2016
1.Wout Van Aert België
2.Laurens Sweeck België
3.Mathieu Van Der Poel Nederland
4.Kevin Pauwels België
5.Toon Aerts België
6.Tom Meeusen België
7.Michael Vanthourenhout België
8.Corne Van Kessel Nederland
9.Gianni Vermeersch België
10.Jens Adams België
11.Marcel Meisen Duitsland
12.Philipp Walsleben Duitsland
13.Tim Merlier België
14.Dieter Vanthourenhout België
15.Stephen Hyde U.S.A.
16.Klaas Vantornout België
17.Michael Boros Tsjechië
18.Vincent Baestaens België
19.Jim Aernouts België
20.David Van Der Poel Nederland

2015
1.Kevin Pauwels België
2.Tom Meeusen België
3.Lars Van Der Haar Nederland
4.Corne Van Kessel Nederland
5.Phlipp Walsleben Duitsland
6.Francis Mourey Frankrijk
7.Jens Adams België
8.Rob Peeters België
9.Bart Aernouts België
10.Sascha Weber Duitsland
11.Jeremy Powers U.S.A.
12.Gianni Vermeersch België
13.Fabien Canal Frankrijk
14.Bart Wellens België
15.David Van Der Poel Nederland
16.Michael Boros Tsjechië
17.Jim Aernouts België
18.Marcel Wildhaber Zwitserland
19.Julien Taramarcaz Zwitserland
20.Niels Wubben Nederland

2014
1.Bart Wellens België
2.Sven Nijs België
3.Klaas Vantornout België
4.Zdenek Stybar Tsjechië
5.Lars Boom Nederland
6.Richard Groenendaal Nederland
7.Sven Vanthourenhout België
8.Erwin Vervecken België
9.Kevin Pauwels België
10.Petr Dlask Tsjechië
11.Francis Mourey Frankrijk
12.Christian Heule Zwitserland
13.Enrico Franzoi Italië
14.Radomir Simunek Tsjechië
15.Bart Aernouts België
16.Gerben De Knegt Nederland
17.Jonathan Page U.S.A.
18.Wilant Van Gils Nederland
19.Steve Chainel Frankrijk
20.Simon Zahner Zwitserland

2013
1.Erwin Vervecken België
2.Sven Nijs België
3.Gerben De Knegt Nederland
4.Thijs Al Nederland
5.Richard Groenendaal Nederland
6.Bart Aernouts België
7.Klaas Vantornout België
8.Bart Wellens België
9.Peter Dlask Tsjechië
10.Sven Vanthourenhout België
11.Wilant Van Gils Nederland
12.Steve Chainel Frankrijk
13.John Gadret Frankrijk
14.Simon Zahner Zwitserland
15.Radomir Simunek Tsjechië
16.Ryan Trebon U.S.A.
17.Tim Van Nuffel België
18.David Commeyne België
19.Christian Heule Zwitserland
20.Jonathan Page U.S.A.

2012
1.Sven Nijs Belgium
2.Gerben De Knegt Nederland
3.Richard Groenendaal Nederland
4.Erwin Vervecken Belgium
5.Bart Wellens Belgium
6.Peter Dlask Tsjechië
7.Enrico Franzoi Italia
8.John Gadret Frankrijk
9.Wilant Van Gils Nederland
10.Tom Vannoppen Belgium
11.Sven Vanthourenhout Belgium
12.Bart Aernouts Belgium
13.Ryan Trebon U.S.A.
14.Christian Heule Zwitserland
15.Michael Baumgartner Zwitserland
16.Wim Jacobs Belgium
17.Kamil Ausbuher Tsjechië
18.Camiel Van Den Bergh Nederland
19.Martin Zlamalik Tsjechië
20.Jan Verstraeten Belgium

2011
1 Erwin Vervecken SpaarSelect België
2 Bart Aernouts Rabobank België
3 Sven Nys Rabobank België
4 Kamil Ausbuher Duratec Tsjechië
5 Enrico Franzoi Trevigniani Italië
6 David Willemsens Frans Vos België
7 Peter Dlask Budvar Tsjechië
8 Tadeusz Korzeniewski Bonda Polen
9 Ryan Trebon Kona Clarks VSA
10 Simon Zahner Wetzikon Zwitserland
11 John Gadret VC Roubaix Frankrijk
12 Christian Heule Gippingen Zwitserland
13 Jonathan Page Alliance VSA
14 Christophe Morel Fracasso Frankrijk
15 Thijs Al Santos Nederland
16 Jan Ramsauer Gippingen Zwitserland
17 Davy Commeyne Palmans België
18 Ales Mudroch Tatra Mleko Tsjechië
19 Pawel Cierpikowski Ekolog Polen
20 Thomas Hannover Jeantex BRD

2010
1.Alejandro Valverde Caisse d’Epargne Spanje
2.David Arroyo Caisse d’Epargne Spanje
3.Simone Masciarelli Aqua & Sapone Italië
4.Mathias Lisson Designa Denemarken
5.Michael Mörkov Saxo Bank Denemarken
6.Thomas Riber-Sellebjerg Concordia Denemarken
7.Nikola Aistrup Concordia Denemarken
8.Michael Johansen Team ABC Denemarken
9.Michael Ellermann Jaeger Team ABC Denemarken
10.Kristian Sobota Concordia Denemarken
11.Jacob Kollerup Jensen Designa Denemarken
12.Martin Hammer Larsen Designbrokers Denemarken
13.Stig Hemmingsen Designbrokers Denemarken
14.Sören Nissen Team ST-M1 Denemarken
15.Rasmus Guldhammer Columbia Denemarken
16.Miha Svab Obrazi Slovenië
17.Morten Hoeberg Concordia Denemarken
18.Heine Hansen Designbrokers Denemarken
19.Jimmi Sörensen Designa Denemarken
20.Allan Qvortrup Bachmann Aarhus Denemarken

2009
1.Thomas Bonne Den Blaa Kurer Denemarken
2.Marc Ernster V.C.Kayl Luxemburg
3.Gusty Bausch Dommeldange Luxemburg
4.Kim Petersen Espoirs Denemarken
5.Carsten Schaffer Elite z/c Denemarken
6.Ivar Ottesen Elite z/c Denemarken
7.Kristjan Sogard Elite z/c Denemarken
8.Anders Klinkby Espoirs Denemarken
9.Pascal Triebel Differdange Luxemburg
10.Soren Jorgensen Espoirs Denemarken
11.Joachim Parbo Aarhus Denemarken
12.Lars Isakson Elite z/c Denemarken
13.Nicolaj Nicolajsen Elite z/c Denemarken
14.Christian Weyland Elite z/c Luxemburg
15.Jerome Junker Tetange Luxemburg
16.Laurent Didier Dippach Luxemburg
17.Daniel Bintz Tetange Luxemburg
18.Marc Schiltz Elite z/c Luxemburg
19.Marc Bastian Dippach Luxemburg
20.Jacob Knudsen Espoirs Denemarken

2008
1.Thomas Bonne Den Blaa Kurer Denemarken
2.Peter Riis Andersen Den Blaa Kurer Denemarken
3.Bas Van Dooren Batavus Nederland
4.Kim Petersen Den Blaa Kurer Denemarken
5.Thijs Al Batavus Nederland
6.Joachim Parbo Aarhus Denemarken
7.Carsten Schaeffer Elite z/c Denemarken
8.Christophe Dupouey Giant Frankrijk
9.Lars Isakson Elite z/c Denemarken
10.Kristjan Sogard Elite z/c Denemarken
11.Dario Acquaroli Dynamix Italië
12.Emil Pedersen Elite z/c Denemarken
13.Lado Fumic T-Mobile Duitsland
14.Flemming Nielsen Elite z/c Denemarken
15.Tommy Jacobsen Elite z/c Denemarken
16.Ivar Ottesen Elite z/c Denemarken
17.Jesper Nielsen Elite z/c Denemarken
18.Bart Brentjens Giant Nederland
19.Michael Rasmussen C.S.C.-Tiscali Denemarken
20.Tommy Nielsen Vaerlose Denemarken

2007
1.Ari Hojgaard Jylland Denemarken
2.Michael Larsen Horsens Denemarken
3.Lasse Siggaard Eycken Denemarken
4.Jan Jespersen Fakta Denemarken
5.Dennis Rasmussen Hammel Denemarken
6.Morten Christiansen Glud Denemarken
7.Michael Demin Arbejdern Denemarken
8.Jannik Petersen Fakta Denemarken
9.Jakob Andersen Ringsted Denemarken
10.Jacob Nielsen Horsens Denemarken
11.Jesper Jensen Elite z/c Denemarken
12.Arv Hvam Horsens Denemarken
13.Nikolai Kjaergaard Kvickly Denemarken
14.Henrik Djernis Ritchey Denemarken
15.Thomas Bonne Den Blaa Kurer Denemarken
16.Klaus Nielsen Den Blaa Kurer Denemarken
17.Allen Carlsen Elite z/c Denemarken
18.Glenn Bak Hilleröd Denemarken
19.Rasmus Dige Elite z/c Denemarken
20.René Lohse Fakta Denemarken

2006
1.Thomas Bonne Den Blaa Kurer Denemarken
2.Jesper Agergaard Be One Denemarken
3.Hendrik Djernis American Eagle Denemarken
4.Allan Carlsen Den Blaa Kurer Denemarken
5.René Lohse Fakta Denemarken
6.Christian Barnechow Den Blaa Kurer Denemarken
7.Peter Riis Andersen Den Blaa Kurer Denemarken
8.Malte Urban Concorde Duitsland
9.Maarten Nijland Batavus Nederland
10.Thomas Nörup Corratec Denemarken
11.Marc Sörensen Fakta Denemarken
12.Jörg Arenz Focus Duitsland
13.Tobias Nestlé Focus Duitsland
14.Simon Brochmann Den Blaa Kurer Denemarken
15.Raymond Lubberman Wheeler Nederland
16.Henrik Christensen Randers Denemarken
17.Michael Gronbech Corratec Denemarken
18.Timo Schuler Telekom Duitsland
19.Stefan Kupfernagel Hawk Duitsland
20.Klaus Nielsen Den Blaa Kurer Denemarken

2005
1.Miguel Martinez Frankrijk
2.Richard Groenendaal Nederland
3.Hendrik Djernis Denemarken
4.David Pagnier Frankrijk
5.Cyrille Bonnand Frankrijk
6.Christian Barnechow Denemarken
7.Wim De Vos Nederland
8.Gerben De Knegt Nederland
9.Thomas Nörup Denemarken
10.Pascal Triebel Luxemburg
11.Wilant Van Gils Nederland
12.Thomas Bonne Denemarken
13.Francis Mourey Frankrijk
14.Peter Riis Andersen Denemarken
15.Thijs Verhagen Nederland
16.Gusty Bausch Luxemburg
17.Thomas Lecuyer Frankrijk
18.René Lohse Denemarken
19.Wouter Bunning Nederland
20.Steve Fogen Luxemburg

2004
1.Maarten Nijland Nederland
2.Henrik Djernis Denemarken
3.Malte Urban Duitsland
4.Tobias Nestlé Duitsland
5.Peter Riis Andersen Denemarken
6.Jörg Arenz Duitsland
7.Thijs Volker Nederland
8.René Lohse Denemarken
9.Allan Carlsen Denemarken
10.Thomas Bonne Denemarken
11.Timo Schuler Duitsland
12.Jesper Agergaard Denemarken
13.Christian Barnechow Denemarken
14.Ari Panttila Finland
15.Erik Kaarlampi Finland
16.Pasi Ahlroos Finland
17.Jukka Heinikainen Finland
18.Torsten Wittig Duitsland
19.Simo Heinonen Finland
20.Matti Remes Finland

2003
1.Mario De Clercq België
2.Lennie Kristensen Denemarken
3.Kamil Ausbuher Tsjechië
4.Jiri Pospisil Tsjechië
5.Erwin Vervecken België
6.Andreas Büsser Zwitserland
7.Radomir Simunek Tsjechië
8.Ondrej Lukesj Tsjechië
9.Adri Van Der Poel Nederland
10.Wim De Vos Nederland
11.Danny De Bie België
12.Albert Iten Zwitserland
13.Kipcho Volckaerts België
14.Rudy Van De Sompel België
15.Richard Groenendaal Nederland
16.Hans Wuyts België
17.Pavel Elsnic Tsjechië
18.Erik Boezewinkel Nederland
19.Franz-Josef Nieberding Duitsland
20.Bart Brentjens Nederland

2002
1.Jan Östergaard Corratec Denemarken
2.David Wiens D.B.R. V.S.A.
3.Ralph Berner D.B.R. Duitsland
4.Marcel Arntz Giant Nederland
5.Henrik Djernis B.M.W. Denemarken
6.David Juarez Volvo V.S.A.
7.Martijn Hofstede Ten Tusscher Nederland
8.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
9.Tim Davies B.C.F. Groot-Brittannië
10.Bruno Lebras Sunn Chippie Frankrijk
11.Marc Janssens Espace Card België
12.Bart Brentjens American Eagle Nederland
13.David Baker G.T. Groot-Brittannië
14.Benny Heylen Smout België
15.Gary Foord Scott Groot-Brittannië
16.Michael Jörgensen Corratec Denemarken
17.Rudy De Bie Espace Card België
18.Jesper Agergaard Corratec Denemarken
19.Filip Meirhaege Batavus België
20.Thomas Nörup Corratec Denemarken

2001
1.Tobias Nestlé Elite zonder contract Duitsland
2.Malte Urban Elite zonder contract Duitsland
3.Jörg Arenz Elite zonder contract Duitsland
4.Maarten Nijland Elite zonder contract Nederland
5.Kim Petersen Elite zonder contract Denemarken
6.René Lohse Elite zonder contract Denemarken
7.Allan Carlsen Elite zonder contract Denemarken
8.Thomas Bonne Elite zonder contract Denemarken
9.Klaus Nielsen Elite zonder contract Denemarken
10.Hendrik Djernis Ritchey Denemarken
11.Jesper Agergaard Be One Denemarken
12.Christian Barnechow Elite zonder contract Denemarken
13.Peter Riis Andersen Elite zonder contract Denemarken
14.Tommy Nielsen Elite zonder contract Denemarken
15.Timo Schuler Elite zonder contract Duitsland
16.Rasmus Dige Elite zonder contract Denemarken
17.Thomas Nörup Elite zonder contract Denemarken
18.Bruno Brochmann Elite zonder contract Denemarken
19.Jesper Jensen Elite zonder contract Denemarken
20.Torsten Wittig Hawk Duitsland

2000
1.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
2.Henrik Djernis Ritchey Denemarken
3.Marcel Arntz Giant Nederland
4.Bart Brentjens Concorde Nederland
5.Barrie Clarck Raleigh G.B.
6.John Tomac 7-Eleven V.S.A.
7.Tim Gould Peugeot G.B.
8.Ned Overend Specialized V.S.A.
9.Daniele Bruschi Atala Italië
10.Gary Foord Look G.B.
11.Gerhard Zadrobilek G.T. Oostenrijk
12.Jan Wiejak Carraro Polen
13.David Juarez Alphinestars V.S.A.
14.David Wiens Diamond Back V.S.A.
15.Martin Earley Raleigh Ierland
16.Rudy De Bie Roland België
17.Don Myrah Ritchey V.S.A.
18.Jan Östergaard Hitachi Denemarken
19.Adri Van Der Poel Collstrop Nederland
20.Ralph Berner Diamond Back Duitsland

1999
1 Niels Van Der Steen T.V.M. Nederland
2 Bjorn Stenersen Nat.selectie Noorwegen
3.Dario Acquaroli Carrera Italië
4 Martin Van Steen T.V.M. Nederland
5 Bart Brentjens American Eagle Nederland
6 Karsten Stenersen Nat.selectie Noorwegen
7 Trond-Kristian Karlsen Nat.selectie Noorwegen
8 Ralph Berner D.B.R. BRD
9 Henrik Djernis Pro Flex Denemarken
10 John Tomac Giant-Agu VSA
11 Gary Foord Schwinn GBr
12 Petr Hric D.B.R. Slovakije
13 Miguel Martinez Sunn Team Frankrijk
14 Ard Schilderink Pro Flex Nederland
15 Tim Gould Schwinn GBr
16 Christophe Dupouey Sunn Team Frankrijk
17 Hubert Pallhuber D.B.R. Italië
18 Alessandro Fontana D.B.R. Italië
19 Rune Hoydahl Giant-Agu Noorwegen
20 Peter Van Den Abeele Pro Flex België

1998
1.Beat Wäbel S.R.B. Zwitserland
2.Don Myrah Ritchey V.S.A.
3.Rishy Grewal Ritchey V.S.A.
4.Henrik Djernis Ritchey Denemarken
5.Albert Iten S.R.B. Zwitserland
6.Jan Östergaard Grundig Denemarken
7.David Juarez Wheeler V.S.A.
8.Daryl Price Specialized V.S.A.
9.Tim Davies B.C.F. G.B.
10.Richard Zadrobilek 7-Eleven Oostenrijk
11.Tim Gould B.C.F. G.B.
12.Marcel Gerritsen K.N.W.U. Nederland
13.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
14.Gary Foord B.C.F. G.B.
15.Ned Overend Specialized V.S.A.
16.Mike Kluge Wheeler Duitsland
17.Denis Noël Cilo Frankrijk
18.Jan Wiejak Wheeler Polen
19.Lutz Schäfer Wheeler Duitsland
20.Roger Honegger Cilo Zwitserland

1997
1.John Tomac 7-Eleven V.S.A.
2.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
3.Gerhard Zadrobilek G.T. Oostenrijk
4.Tim Davies Look G.B.
5.Guy Van Dijck M.B.K. België
6.Jan Wiejak Scott Polen
7.Dariusz Kaizer Hacht Duitsland
8.Erich Uebelhardt Cilo Zwitserland
9.Lutz Schäfer Rocky Mountain Duitsland
10.John Tomac Raleigh V.S.A.
11.David Wiens Grundig V.S.A.
12.Steve Tilford Ritchey V.S.A.
13.Bart Brentjens K.N.W.U. Nederland
14.Ned Overend Specialized V.S.A.
15.Miloslav Kvasnicka Grundig Tsjechië
16.Dario Aquaroli Carrera Italië
17.Michael Kloser K.N.S. V.S.A.
18.Roger Honegger Cilo Zwitserland
19.Petr Hric Carrera Slovakijë
20.Wim De Vos K.N.W.U. Nederland

1996
1.Henrik Djernis Ritchey Denemarken
2.Frank Van Bakel S.E.F.B. Nederland
3.Wim Lambrechts S.E.F.B. België
4.Alessandro Fontana Diamond Back Italië
5.Christiaan Hautekeete Marcassou België
6.Adri Van Der Poel P.D.M. Nederland
7.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
8.Mike Kluge Guerciotti Duitse Bondsrepubliek
9.Beat Wabel Titan Zwitserland
10.Peter Harings Panasonic Nederland
11.Claude Michely Sbike Luxemburg
12.Volker Krukenbaum Ritchey Duitsland
13.Bruno Hürlimann Cilo Zwitserland
14.Ned Overend Specialized V.S.A.
15.David Baker Raleigh G.B.
16.Filip Meirhaege M.B.K. België
17.Bernt Johansson Specialized Zweden
18.Tommy Post Sbike Nederland
19.Jan Ostergaard Sbike Denemarken
20.Miroslav Kvasnicka Ceska MTB Tsjechië

1995
1.Jan Ostergaard Denemarken
2.Matt Czarnecki Verenigde Staten
3.Barrie Clarke Groot-Brittannië
4.Bernt Johansson Zweden
5.Adrian Timmis Groot-Brittannië
6.Hartmut Bölts Duitsland
7.Martin Earley Ierland
8.Guido Eickelbeck Duitsland
9.Wim Sels België
10.Jonathan Clay Groot-Brittannië
11.Claude Michely Luxemburg
12.Niki Rüttimann Zwitserland
13.Rolf Gölz Duitsland
14.Gerhard Zadrobilek Oostenrijk
15.Martin Earley Ierland
16.Adri van der Poel Nederland
17.Patrice Thevenard Frankrijk
18.Wim De Vos Nederland
19.Jack Olsen Denemarken
20.Jan Wiejak Polen

1994
1 Arne Aadnøy Noorwegen
2 Raymond Desonay België
3 Ole Kristian Silseth Noorwegen
4 Mike Kloser USA
5 Jürgen Sprich Duitsland
6 Rune Høydahl Noorwegen
7 David Baker GBR
8 Markus Marquart Zwitserland
9 Jürgen Eckmann Duitsland
10 Paul Hinton NZL
11.Daniele Pontoni Italië
12.Johan Museeuw België
13.Dieter Runkel Zwitserland
14.Marc Janssens België
15.Paul De Brauwer België
16.Johnny Blomme België
17.Danny De Bie België
18.Beat Schumacher Zwitserland
19.Beat Breu Zwitserland
20.Wim De Vos Nederland

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.