De Ronde van Chili (Vuelta Ciclista de Chile) is een wielerwedstrijd die jaarlijks wordt verreden sinds 1 november 1976 (winnaar Giovanni Fedrigo). Tot en met 1995 was de rittenkoers een wedstrijd voor amateurs, sinds 1996 werd het een profwedstrijd. De ronde is sinds 2005 onderdeel van de UCI America Tour en heeft daarin een 2.2-status.

2006
1 Luis Fernando Sepulveda Glassex Chili
2 Jorge Contreras C.M.P. Chili
3 Andrei Sartassov Lider Rusland
4 Jorge Giacinti E.E.R. Argentinië
5 Cristobal Silva Ibaceta O.G.M. Chili
6 Enzo Cesareo Glassex Chili
7 Matias Medici S.A.R. Argentinië
8 Nestor Pias S.U.R. Uruguay
9 Geovane Fernandez Vagner S.U.R. Uruguay
10 Jose Chacon S.V.E. Venezuela
11 Jose Medina Andrade Glassex Chili
12 Jose Contreras S.V.E. Venezuela
13 Francisco Cabrera Lider Chili
14 Manuel Medina S.V.E. Venezuela
15 Enzo Cesario Farias C.N.B. Chili
16 Gonzalo Garrido Lider Chili
17 Franklin Chacon S.V.E. Venezuela
18 Marcelo Arriagada Glassex Chili
19 Wilmer Vasquez S.V.E. Venezuela
20 Gonzalo Miranda O.G.M. Chili

2005
1 Marcelo Arriagada Publiguias Chili
2 Richard Rodriguez Publiguias Chili
3 Gonzalo Garrido Lider Chili
4 Gonzalo Miranda Publiguias Chili
5 Luis Fernando Sepulveda Glassex Chili
6 Pablo Gonzalez Glassex Chili
7 Edgardo Simon Lider Argentinië
8 Carlos Oyarzun Publiguias Chili
9 Gonzalo Salas Lider Argentinië
10 Marco Arriagada Lider Chili
11 Jaime Bretti Lider Chili
12 Gabriel Brizuela Amaru Argentinië
13 Andrei Sartassov O.G.M. Rusland
14 Cristobal Silva Ibaceta O.G.M. Chili
15 Francisco Cabrera Lider Chili
16 Daniel Bretti Publiguias Chili
17 Rui Miguel Sousa Barbosa L.A.Pecol Portugal
18 Alexandr Dyachenko Capec Kazakstan
19 Pedro Andrade L.A.Pecol Portugal
20 Jose Medina Andrade Glassex Chili


2004
1 Marco Arriagada Publiguias Chili
2 Luis Fernando Sepulveda Ace Bryc Chili
3 Marcelo Sandoval Concepcion Chili
4 Sven Harms Concepcion Chili
5 Jaime Bretti Lider Chili
6 Jose Medina Andrade Ace Bryc Chili
7 Marcelo Arriagada Publiguias Chili
8 Gonzalo Salas Lider Argentinië
9 Hernan Dario Munoz Giraldo Orbitel Colombia
10 Jairo Hernandez Montoya Orbitel Colombia
11 Javier Zapata Villada Orbitel Colombia
12 Hebert Gutierrez Garcia Orbitel Colombia
13 Edgardo Simon Lider Argentinië
14 Ivan Romero Parra Pinto Valenciana Colombia
15 Gonzalo Miranda Publiguias Chili
16 Andrei Sartassov Donihue Rusland
17 Gonzalo Garrido Lider Chili
18 Jorge Giacinti Publiguias Argentinië
19 Jorge Humberto Martinez Orbitel Colombia
20 Vicente Ballester Sanz Kelme Spanje


2003
1 Marco Pozo Fernando Chili
2 Armand Perez Bernardo Chili
3 Patricio Alfaro Concepcion Chili
4 Yerko Pasten L.O.A. Chili
5 Rodrigo Prado Libre Chili
6 Francisco Gonzalez Vayccettes L.O.A. Chili
7 Leonardo Cancio Las Condes Chili
8 Carlos Gomez Maipo Chili
9 Rafael Aravena Chacabuco Chili
10 Jose Arias Recoleta Chili
11 Claudio Lealla La Union Chili
12 Jose Ossio Antofagas. Chili
13 Miguel Vicanco La Florida Chili
14 Jose Catalan La Union Chili
15 Manuel Abarca Agua Min. Chili
16 Luis Saavedra Arica Chili
17 Rodrigo Bastias Lautaro Chili
18 Oscar Pardo Concepcion Chili
19 Pablo Riveros Romero Chili
20 Exequiel Hormazabal As.del Mar Chili


2002
1 Cristian Vera Riquelme Ekono Chili
2 Victor Garrido Lider Chili
3 Gonzalo Vera Riquelme Ekono Chili
4 Pedro Munoz Sport Full Chili
5 Gonzalo Salas Lider Argentinië
6 Luis Fernando Sepulveda Curico Chili
7 Juan Fierro Lider Chili
8 Marcelo Aguero Ekono Argentinië
9 Rubeno Gonzalez Curico Chili
10 Andrei Sartassov Lider Rusland
11 Pablo Gonzalez Lider Chili
12 Marco Arriagada Publiguias Chili
13 Jorge Giacinti Publiguias Argentinië
14 Jaime Bretti Lider Chili
15 Patricio Aedo Macul Chili
16 Richard Rodriguez Curico Chili
17 Jaime Javier Hernandez Bertran Team Coast Spanje
18 Gonzalo Garrido Lider Chili
19 Raul Lopez Curico Chili
20 Francisco Landaeta Cabimas Venezuela


2001
1.Christophe Moreau Festina Frankrijk
2.Florent Brard Festina Frankrijk
3.Marco Arriagada Publiguias Chili
4.Arturo Corvalan Publiguias Chili
5.Luis Sepulveda Publiguias Chili
6.Andrei Sartassov Ariel Rusland
7.Juan Cabrera Lider Chili
8.David Plaza Festina Spanje
9.Sven Teutenberg Festina Duitsland
10.Gonzalo Vera Lider Chili
11.Angel Colla Curico Argentinië
12.Pedro Munoz Publiguias Chili
13.Daniel Torres Chillan Chili
14.Cristobal Silva Sport Full Chili
15.Sven Harms Chillan Chili
16.Gabriel Blanco Romero Argentinië
17.José Rebollo Festina Spanje
18.Pablo Gonzalez Ariel Chili
19.Patricio Aedo Lider Chili
20.Gonzalo Miranda Chillan Chili


2000
1.Luis Sepulveda Publiguias Chili
2.Richard Rodriguez Curico Chili
3.Christian Lademann Agro-Adler Duitsland
4.Andris Reiss Sintofarm Letland
5.Anton Villatoro Seven Up V.S.A.
6.Sven Harms Chillan Chili
7.Steve Speaks Seven Up V.S.A.
8.José Medina Curico Chili
9.José Maneiro Crush Uruguay
10.Israel Ochoa Nectar Colombia
11.Pablo Gonzalez Ekono Chili
12.Enzo Cesario Ekono Chili
13.Victor Garrido Publiguias Chili
14.Marco Arriagada Publiguias Chili
15.Marcelo Arriagada Ekono Chili
16.Cassio Freitas Caloi Brazilië
17.Juan Cabrera Ekono Chili
18.Lisandro Cruel Crush Argentinië
19.José Manuel Garcia Nat.selectie Mexico
20.Angel Perez Ekono Chili


1999
1 Luis Fernando Sepulveda Bliss Sport Chili
2 Richard Rodriguez Bliss Sport Chili
3 Marco Arriagada Bliss Sport Chili
4 Marcio May Caloi Brazilië
5 Luis Antonio Romero Nat.selectie Cuba
6 Pedro Pablo Perez Marquez Nat.selectie Cuba
7 Hernandes Quadri Caloi Brazilië
8 Olivier Trastour V.C.Aix Frankrijk
9 Angel Perez Ekono Chili
10 Francisco Cabrera San Fernando Chili
11 Christian Lademann Peugeot Duitsland
12 Andris Reiss Sintofarm Letland
13 Anton Villatoro Seven Up VSA
14 Sven Harms Publiguias Chili
15 Steve Speaks Seven Up VSA
16 Jose Medina Andrade Curico Chili
17 Jose Maneiro Nat.selectie Uruguay
18 Israel Ochoa Plazas Nat.selectie Colombia
19 Martin Garrido Alcosto Argentinië
20 Pablo Gonzalez Ekono Chili


1998
1 Junior Hernandes Quadri Caloi Brazilië
2 Jose Ramon Uriarte Festina Spanje
3 Andrei Kivilev Festina Kazakstan
4 Glauber Souza Caloi Brazilië
5 Marcel Wust Festina BRD
6 LuisFernando Sepulveda Bliss Sport Chili
7 Bert Grabsch Agro-Adler BRD
8 Danilo Hondo Agro-Adler BRD
9 Luciano Pagliarini Caloi Brazilië
10 Thierry Laurent Festina Frankrijk
11 Laurent Lefevre Festina Frankrijk
12 Sebastien Medan Festina Frankrijk
13 Angel Perez Ekono Chili
14 Jose Maneiro Curico Uruguay
15 Marcelo Arriagada Ekono Chili
16 Ricardo Astorga Maipo Chili
17 Leonel Cuni Bianchi Argentinië
18 Olaf Pollack Agro-Adler BRD
19 Stephan Gottschling Agro-Adler BRD
20 Steffen Blochwitz Agro-Adler BRD

1997
1 Patrice Halgand Festina Frankrijk
2 Pascal Hervé Festina Frankrijk
3 Juan Aguirre Chillan Chili
4 Santiago Botero Kelme Colombia
5 Junior Hernandes Quadri Caloi Brazilië
6 Laurent Lefevre Festina Frankrijk
7 Juan Fierro Vibrogam Chili
8 Angel Edo Kelme Spanje
9 Glauber Souza Caloi Brazilië
10 Felix Garcia Casas Festina Spanje
11 Jean-Philippe Duracka Aulnat 63 Frankrijk
12 Victor Garrido Ekono Chili
13 Marcio May Caloi Brazilië
14 Angel Dario Colla Mendoza Argentinië
15 Lylian Lebreton Festina Frankrijk
16 Raphael Vallat Aulnat 63 Frankrijk
17 Luciano Pagliarini Caloi Brazilië
18 Luis Fernando Sepulveda Curico Chili
19 Cristian Gaëte Loto Chili
20 Alvaro Munoz Curico Chili

1996
1 Pascal Hervé Festina Frankrijk
2 Patrice Halgand Festina Frankrijk
3 Santiago Botero Kelme Colombia
4 Felix Garcia Casas Festina Spanje
5 Juan Aguirre Chillan Chili
6 Victor Garrido Nacional Chili
7 Junior Hernandes Quadri Caloi Brazilië
8 Laurent Lefevre Nat.selectie Frankrijk
9 Juan Fierro Vibrogam Chili
10 Angel Edo Kelme Spanje
11 Christophe Moreau Festina Frankrijk
12 Glauber Souza Caloi Brazilië
13 Jean-Philippe Duracka Nat.selectie Frankrijk
14 Marcio May Caloi Brazilië
15 Angel Dario Colla Nat.selectie Argentinië
16 Lylian Lebreton Festina Frankrijk
17 Angel Perez Toledo Chili
18 Jamil Suaiden Caloi Brazilië
19 Raphael Vallat Nat.selectie Frankrijk
20 Federico Moreira Caloi Uruguay

1995
1 José Medina Curico Chili
2 Luis Mesa Nat.selectie Colombia
3 Juan Fierro Vibrogam Chili
4 Pascal Hervé Festina Frankrijk
5 Patrice Halgand Festina Frankrijk
6 Santiago Botero Nat.selectie Colombia
7 Felix Garcia Casas Artiach Spanje
8 Juan Aguirre Chillan Chili
9 Victor Garrido Nacional Chili
10 Junior Hernandes Quadri Caloi Brazilië
11 Luis Sepulveda Curico Chili
12 Laurent Lefevre Nat.selectie Frankrijk
13 Gonzalo Garrido Nacional Chili
14 Angel Edo Kelme Spanje
15 Panagiotis Marinos Nat.selectie Griekenland
16 Christophe Moreau Festina Frankrijk
17 Jean-Philippe Duracka Nat.selectie Frankrijk
18 Darko Lisjak Nat.selectie Slovenië
19 Miguel Quitral Nacional Chili
20 Marcio May Caloi Brazilië

1994
1 José Medina Curico Chili
2 Juan Fierro Vibrogam Chili
3 Luis Sepulveda Curico Chili
4 Luis Mesa Nat.selectie Colombia
5 Pascal Hervé Festina Frankrijk
6 Patrice Halgand Nat.selectie Frankrijk
7 Gonzalo Garrido Nacional Chili
8 Junior Hernandes Quadri Caloi Brazilië
9 Santiago Botero Nat.selectie Colombia
10 Felix Garcia Casas Artiach Spanje
11 Juan Aguirre Chillan Chili
12 Victor Garrido Nacional Chili
13 José Ramon Uriarte Banesto Spanje
14 Andrei Kivilev Nat.selectie Kazakstan
15 Marcel Wüst Histor Duitsland
16 Thierry Laurent Histor Frankrijk
17 Angel Edo Kelme Spanje
18 Christophe Moreau Nat.selectie Frankrijk
19 Jean-Philippe Duracka Nat.selectie Frankrijk
20 Bert Grabsch Nat.selectie Duitsland

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.