2000
1 Khelil Haddad Algerije
2 Abdelkader Rahmani Algerije
3 Cherif Merabet Algerije
4 Karim Andjechairi Algerije
5 Redouane Hamza Algerije
6 Youcef Dali Algerije
7 Zineddine Merabet Algerije
8 Hakin Hamza Algerije
9 Brahim El Ouaret Algerije
10 Djamel Bekkaoui Algerije
11 Samir Terki Algerije
12 Hacene Oulai Algerije
13 Azzedine Merabet Algerije
14 Rabah Boukhenchouche Algerije
15 Abdellah Benyahia Algerije
16 Toufik Benadji Algerije
17 Hicham Menad La Pomme Algerije
18 Redouane Salah Algerije
19 Redha Tayeb Azzerain Algerije
20 Lyes Chabouti Algerije

1999
1.Khelil Haddad Nat.selectie Algerije
2.Omar Slimane Nat.selectie Algerije
3.Thor Hushovd Nat.selectie Noorwegen
4.Nicolas Fritsch St.Quentin Frankrijk
5.Marcel Duijn Rabobank Nederland
6.Matthew Hayman Rabobank Australië
7.Thorwald Veneberg Rabobank Nederland
8.Coen Boerman Rabobank Nederland
9.Christian Poos Lorraine Luxemburg
10.Sébastien Hinault Crédit Agricole Frankrijk
11.Unai Osa Banesto Spanje
12.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
13.Patrick Calcagni Nat.selectie Zwitserland
14.Jérôme Delbove Cofidis Frankrijk
15.Addy Engels Rabobank Nederland
16.Matt De Canio Nat.selectie V.S.A.
17.Steve De Wolf Cofidis België
18.Rudy Verdonck Mapei-Rolupo België
19.Jean-Patrick Nazon La Française Frankrijk
20.Christopher Jenner Crédit Agricole Nieuw-Zeeland
1998
1.Roland Eisel Nat.selectie Oostenrijk
2.Txema Del Olmo Euskadi Spanje
3.Fares Allik Nat.selectie Algerije
4.Fethi Medjami Nat.selectie Oostenrijk
5.Frédéric Finot V.C.Lyon Frankrijk
6.Gérard Geslin Nat.selectie Frankrijk
7.Peter Wuyts Vlaanderen 2002 België
8.Christophe Rinéro Cofidis Frankrijk
9.Aidan Duff Vendée U Ierland
10.Blaise Chauvière Vendée U Frankrijk
11.Janek Tombak Vendée U Estland
12.Thierry Loder Etupes Frankrijk
13.Saulius Ruskys St.Quentin Litouwen
14.Thomas Mühlbacher Nat.selectie Oostenrijk
15.Joseba Beloki Euskadi Spanje
16.Nicolas Filippi Nat.selectie Frankrijk
17.Christophe Faudot Vendée U Frankrijk
18.Bjarke Nielsen St.Quentin Denemarken
19.Bram De Groot Rabobank Nederland
20.Stéphane Corlay Châteauroux Frankrijk
1997
1.Frédéric Bessy Casino Frankrijk
2.Denis Leproux Etupes Frankrijk
3.Felix Garcia Casas Festina Spanje
4.Sandy Casaer Mantes Frankrijk
5.Mohammed Bouamama Nat.selectie Algerije
6.Hicham Menad Nat.selectie Algerije
7.Anthony Morin Aubervilliers Frankrijk
8.Christophe Oriol Etupes Frankrijk
9.Cédric De Doncker Roubaix Frankrijk
10.Sergei Ivanov T.V.M. Rusland
11.Giuseppe Palumbo Nat.selectie Italië
12.Laurent Planchaud Orléans Frankrijk
13.Roger Hammond Vendée U Gr.Brit.
14.Alberto Elli Casino Italië
15.Andrea Peron La Française Italië
16.Nicolas Fritsch Nat.selectie Frankrijk
17.David Hubschwerlin Nat.selectie Frankrijk
18.Denis Dugouchet Bic Frankrijk
19.Frédéric Delalande Mantes Frankrijk
20.Erwin Vervecken Pesant België
1996
1.Xavier Jan Force Sud Frankrijk
2.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
3.Lauri Aus Mutuelle Estland
4.Chris Boardman Gan Gr.Brit.
5.Inigo Cuesta O.N.C.E. Spanje
6.Cherif Merabet Nat.selectie Algerije
7.Karim Andjechiari Nat.selectie Algerije
8.Anthony Morin Force Sud Frankrijk
9.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
10.Guillaume Auger Nat.selectie Frankrijk
11.Maurizio Fondriest Cofidis Italië
12.Laurent Brochard Festina Frankrijk
13.Pascal Chanteur Casino Frankrijk
14.Olivier Perraudeau Nat.selectie Frankrijk
15.Herman Frison Lotto België
16.Christophe Moreau Festina Frankrijk
17.Thomas Fleischer Lotto Duitsland
18.Nicolas Jalabert Mutuelle Frankrijk
19.David Delrieu Nat.selectie Frankrijk
20.Johan Capiot Collstrop België
1995
1.Dimitri Konyshev Aki Rusland
2.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
3.Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
4.Denis Zanette Aki Italië
5.Stuart O’Grady Gan Australië
6.Pascal Chanteur Chazal Frankrijk
7.Gert-Jan Theunisse Collstrop Nederland
8.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
9.Francis Moreau Gan Frankrijk
10.Achmed Rahmani Nat.selectie Algerije
11.Redha Azzerain Nat.selectie Algerije
12.Michel Van Haecke Collstrop België
13.Laurent Brochard Festina Frankrijk
14.Laurent Desbiens Castorama Frankrijk
15.François Simon Castorama Frankrijk
16.Jo Planckaert Collstrop België
17.Santiago Blanco Banesto Spanje
18.Ramon Gonzalez Arrieta Banesto Spanje
19.Thierry Marie Castorama Frankrijk
20.Franck Jarno Aki Frankrijk
1994
1.Gert Vanderaerden Nat.selectie België
2.Jon Odriozola Nat.selectie Spanje
3.Koos Moerenhout Nat.selectie Nederland
4.Alain Van der Borght Nat.selectie België
5.Steve De Wolf Nat.selectie België
6.Laurent Davion Nat.selectie Frankrijk
7.Niels Van der Steen Nat.selectie Nederland
8.Rikkie Matthijssens Nat.selectie België
9.Xavier Jan Nat.selectie Frankrijk
10.Khelil Tamarante Nat.selectie Algerije
11.Lyes Chabouti Nat.selectie Algerije
12.Frédéric Gabriel Nat.selectie Frankrijk
13.Christophe Rinéro Nat.selectie Frankrijk
14.Sébastien Vandenabeele Nat.selectie België
15.Ralph Gartmann Nat.selectie Zwitserland
16.Jan Boven Nat.selectie Nederland
17.Mariano Moreda Nat.selectie Spanje
18.Sébastien Demarbaix Nat.selectie België
19.Franck Laurance Nat.selectie Frankrijk
20.Max Van Heeswijk Nat.selectie Nederland
1993
1.Jacek Bodyk Aulnat 63 Polen
2.Gilles Maignan Créteil Frankrijk
3.Christophe Moreau Etupes Frankrijk
4.Thierry Dupuy La Poste Frankrijk
5.Stéphane Goubert Vaulx Frankrijk
6.Grégoire Balland Lorraine Frankrijk
7.Jean-Philippe Rouxel Armor Frankrijk
8.Christophe Leroscuet La Poste Frankrijk
9.Frédéric Pontier Aubervilliers Frankrijk
10.Denis Leproux Corbeil Frankrijk
11.Christophe Malet Corbeil Frankrijk
12.Christophe Rinéro Montauban Frankrijk
13.Hassan Oullay Nat.selectie Algerije
14.Brahim El Ouret Nat.selectie Algerije
15.Hervé Boussard Aubervilliers Frankrijk
16.Daniel Dubois Mérignac Frankrijk
17.Eric Durbay Aubervilliers Frankrijk
18.Laurent Roux Tarbes Frankrijk
19.Denis Farama U.V.Aube Frankrijk
20.Cédric Vasseur Roubaix Frankrijk
1992
1.Richard Groenendaal Nat.selectie Nederland
2.Patrick Evenepoel Collstrop België
3.Eddy Bouwmans Panasonic Nederland
4.Rik Reinerink Nat.selectie Nederland
5.Robert Forest Chazal Frankrijk
6.Anton Tak Nat.selectie Nederland
7.Marcel Wüst R.M.O. Duitsland
8.Franz Nieberding Nat.selectie Duitsland
9.Didier Rous Nat.selectie Frankrijk
10.Marcel Vegt Nat.selectie Nederland
11.Eric Van Lancker Panasonic België
12.Hervé Garel R.M.O. Frankrijk
13.François Simon Castorama Frankrijk
14.Azine El Hadi Nat.selectie Algerije
15.Mahmed Mehdi Nat.selectie Algerije
16.Franck Laurance Nat.selectie Frankrijk
17.Joaquim Gomes Boavista Portugal
18.Jean-Philippe Dojwa R.M.O. Frankrijk
19.Jocelyn Jolidon Chazal Zwitserland
20.Bart Voskamp Nat.selectie Nederland
1991
1.Christophe Hérisset Nat.selectie Frankrijk
2.Thierry Claveyrolat R.M.O. Frankrijk
3.Dante Rezze R.M.O. Frankrijk
4.François Simon Castorama Frankrijk
5.Jean-Jacques Henry Nat.selectie Frankrijk
6.Didier Faivre-Pierret La Poste Frankrijk
7.Jean-Louis Harel Nat.selectie Frankrijk
8.Daniel Pandelé Nat.selectie Frankrijk
9.Freddy Friedmann La Poste Frankrijk
10.Bruno Wojtinek V.C.Roubaix Frankrijk
11.Laurent Eudeline Nat.selectie Frankrijk
12.Sylvain Bolay Nat.selectie Frankrijk
13.Yvon Madiot R.M.O. Frankrijk
14.Jean-François Laffilée V.C.Roubaix Frankrijk
15.Michel Jean V.C.Roubaix Frankrijk
16.Anthony Rokia V.C.Roubaix Frankrijk
17.Abdel Chikhoune Nat.selectie Algerije
18.Tew Fik Chabani Nat.selectie Algerije
19.Frédéric Delalande La Poste Frankrijk
20.Bernard Jousselin La Poste Frankrijk
1990
1.Francesco Frattini Italië
2.Vit Kouril Tsjechoslovakije
3.Richard Banat Tsjechoslovakije
4.Mieczyslaw Karlowicz Polen
5.Alexander Gontsjenkov Sovjetunie
6.Jean-Louis Harel Frankrijk
7.Philippe Delaurier Frankrijk
8.Philippe Adam Frankrijk
9.Andrei Vedernikov Sovjetunie
10.Tew Fik Chabani Algerije
11.Jens Heppner D.D.R.
12.Khelil Haddad Algerije
13.Emanuele Lupi Italië
14.Abdel Chikhoune Algerije
15.Azine El Hadi Algerije
16.Mario Hernig D.D.R.
17.Marek Lesniewski Polen
18.Sebti Benzine Algerije
19.Uwe Preissler D.D.R.
20.Joao Silva Portugal
1989
1.Hamam Hamza Nat.selectie Algerije
2.Sebti Benzine Nat.selectie Algerije
3.Steven Rooks Buckler Nederland
4.Rolf Gölz Ariostea B.R.D.
5.Jan Goessens Weinmann België
6.Gilles Delion Helvetia Frankrijk
7.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
8.Marc Madiot R.M.O. Frankrijk
9.Luc Leblanc Castorama Frankrijk
10.Claudio Chiappucci Carrera Italië
11.Viatcheslav Ekimov Panasonic Sovjet-Unie
12.Frans Maassen Buckler Nederland
13.Franco Ballerini Del Tongo Italië
14.Franco Chioccioli Del Tongo Italië
15.Laurent Dufaux Helvetia Zwitserland
16.Massimiliano Lelli Ariostea Italië
17.Eric Pichon Castorama Frankrijk
18.Bruno Cenghialta Ariostea Italië
19.Eduardo Chozas O.N.C.E. Spanje
20.Marc Sergeant Panasonic België

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.