De Ronde van Griekenland was een meerdaagse wielerwedstrijd in Griekenland. De wedstrijd werd verreden vanaf 1968. Winnaar op 13 oktober was de Deen Gerhard Nielsen. Vanaf 2005 maakte de wedstrijd deel uit van de UCI Europe Tour, in de categorie 2.2.

2003
1 Bram Schmitz Bankgiro Nederland
2 Ioannis Tamouridis Gatsoulis Griekenland
3 Sergei Gontsjar De Nardi Oekraïne
4 George Mathioulakis Talos-Anek Griekenland
5 Minas Malatos A.I.V. Griekenland
6 Bert Roesems Palmans België
7 Michal Prusa Z.V.V.Z. Tsjechië
8 Thomas Bruun Eriksen C.S.C. Denemarken
9 Panagiotis Lekkas Hellas Griekenland
10 Sebastian Lang Gerolsteiner BRD
11 Vasilis Anastopoulos Volksbank Griekenland
12 George Ninos Gatsoulis Griekenland
13 Vassileios Kourbetis Talos-Anek Griekenland
14 Magnus Backstedt Fakta Zweden
15 Kurt-Asle Arvesen Fakta Noorwegen
16 Fred Rodriguez Sidermec VSA
17 Emmanouil Kotoulas Hellas Griekenland
18 Rudy Kemna Bankgiroloterij Nederland
19 Kostas Simelidis A.I.V. Griekenland
20 Brett Lancaster Panaria Australië

2002
1 Vasilis Anastopoulos Volksbank Griekenland
2 Fabian Cancellara Mapei Quickstep Zwitserland
3 George Mathioulakis Hellas Griekenland
4 Ryan Cox Team Cologne ZAf
5 Marcelino Garcia Alonso CSC Tiscali Spanje
6 Dimitrios Georgalis Gatsoulis Griekenland
7 Bjorn Glasner Team Cologne BRD
8 Ioannis Tamouridis Gatsoulis Griekenland
9 Pavel Zerzan Z.V.V.Z. Tsjechië
10 Minas Malatos A.I.V. Griekenland
11 Kostas Simelidis Gatsoulis Griekenland
12 Michael Rogers Mapei Quickstep Australië
13 Emmanouil Kotoulas Hellas Griekenland
14 Elpidoforos Potouridis A.I.V. Griekenland
15 Patrick Sinkewitz Mapei Quickstep BRD
16 Magnus Backstedt Fakta Zweden
17 Markos Moraitakis Hellas Griekenland
18 Iosif Dalezios A.I.V. Griekenland
19 Marcus Ljungqvist Fakta Zweden
20 Manu L’Hoir Fakta België


2001
1 Rod Ellingworth Nat.selectie GBr
2 Ioannis Tamouridis Gatsoulis Griekenland
3 Minas Malatos A.I.V. Griekenland
4 Tim Bayley Nat.selectie GBr
5 Marcus Ljungqvist Fakta Zweden
6 George Mathioulakis Hellas Griekenland
7 Lennie Kristensen Fakta Denemarken
8 Vasilis Anastopoulos Volksbank Griekenland
9 Morten Sonne Fakta Denemarken
10 Emmanouil Kotoulas Hellas Griekenland
11 Manu L’Hoir Fakta België
12 Ioannis Tsakouridis Velos Griekenland
13 Filip Meirhaeghe Domina Vacanze België
14 Stuart Dangerfield Nat.selectie Surrey GBr
15 Dimitrios Georgalis Gatsoulis Griekenland
16 Fabian Cancellara Mapei Quickstep Zwitserland
17 Elpidoforos Potouridis Hellas Griekenland
18 Nikolaos Agelidis A.I.V. Griekenland
19 Patrick Calcagni Tacconi Zwitserland
20 George Himonetos Velos Griekenland


2000
1 George Mathioulakis Hellas Griekenland
2 Stefan Kempf Villiger Zwitserland
3 Florian Wiesinger Bosch Oostenrijk
4 Radim Korinek Bosch Tsjechië
5 Dennis Rasmussen Hohenfelder Denemarken
6 Panagiotis Lekkas Hellas Griekenland
7 Christian Van Dartel Hohenfelder Nederland
8 Panagiotis Marentakis Hellas Griekenland
9 Ioannis Tamouridis Gatsoulis Griekenland
10 Friedrich Berein Bosch Oostenrijk
11 Frantisek Trkal Bosch Tsjechië
12 Minas Malatos A.I.V. Griekenland
13 Mikos Rnjankovic Hohenfelder Servië
14 Don Travers Hohenfelder Ierland
15 Markos Moraitakis Hellas Griekenland
16 Markus Andersson Hohenfelder Zweden
17 Elpidoforos Potouridis Hellas Griekenland
18 Christian Weber Villiger Zwitserland
19 Vasilis Anastopoulos Villiger Griekenland
20 Arnold Eisel Bosch Oostenrijk


1999
1 George Mathioulakis Hellas Griekenland
2 Panagiotis Lekkas Hellas Griekenland
3 Ioannis Tamouridis Gatsoulis Griekenland
4 Arno Kaspret Elk Haus Oostenrijk
5 Anders Kristensen E.C.Bayer Denemarken
6 Ronan Ronenvlick Crescent Zweden
7 Matthias Buxhofer Elk Haus Oostenrijk
8 Klas Johansson Crescent Zweden
9 Michael Skelde E.C.Bayer Denemarken
10 Panagiotis Marentakis Hellas Griekenland
11 Jean Bassler Concorde BRD
12 Minas Malatos A.I.V. Griekenland
13 Roland Garber Elk Haus Oostenrijk
14 Raymond Clarke Premier Ierland
15 Vasilis Anastopoulos Hellas Griekenland
16 George Ginis A.I.V. Griekenland
17 Markos Moraitakis Hellas Griekenland
18 Emmanouil Kotoulas Hellas Griekenland
19 Dimitrios Georgalis Hellas Griekenland
20 Elpidoforos Potouridis Hellas Griekenland


1998
1 Emmanouil Kotoulas Hellas Griekenland
2 Panagiotis Marentakis Hellas Griekenland
3 Panagiotis Lekkas Hellas Griekenland
4 Dimitrios Georgalis Pista Griekenland
5 Vasilis Anastopoulos Hellas Griekenland
6 Holger Sievers EC Bayer Duitsland
7 Heinz Marchel Schartner Oostenrijk
8 George Himonetos Pista Griekenland
9 Rob Reynolds-Jones McCartney GBr
10 Scott Gamble McCartney GBr
11 Jorg Ludewig EC Bayer Duitsland
12 Markos Moraitakis Hellas Griekenland
13 Linas Balciunas Klaipeda Litouwen
14 Kostas Simelidis Pista Griekenland
15 Arno Kaspret Schartner Oostenrijk
16 Martin Kankovsky Ceska MTB Tsjechië
17 Vladimiras Smirnovas Klaipeda Litouwen
18 George Ginis A.I.V. Griekenland
19 Dimitri Sidarenko Batavus Witrusland
20 Elpidoforos Potouridis Hellas Griekenland


1997
1.Vasilis Anastopoulos Hellas Griekenland
2.Emmanouil Kotoulas Hellas Griekenland
3.Thomas Liese Öschelbronn Duitsland
4.Hristo Zaikov Nat.selectie Bulgarije
5.Panagiotis Marentakis Hellas Griekenland
6.Matthew Stephens Nat.selectie Groot-Brittannië
7.Paolo Ferronato Colpack Italië
8.Dimitrios Georgalis Pista Griekenland
9.Sebastian Uslar E.C.Bayer Duitsland
10.Panagiotis Lekkas Hellas Griekenland
11.Markos Moraitakis Hellas Griekenland
12.Graziano Gasparre Colpack Italië
13.Andres Lauk Turun Estland
14.Kostas Simelidis Pista Griekenland
15.Georgios Ginis A.I.V. Griekenland
16.Krzysztof Jezowski Mikomax Polen
17.Elpidoforos Potouridis Hellas Griekenland
18.Danail Petrov Nat.selectie Bulgarije
19.Alvaro Mejia Petroleos Colombia
20.Nikolaos Agelidis Pista Griekenland

1996
1.Vasilis Anastopoulos Hellas Griekenland
2.Emmanouil Kotoulas Hellas Griekenland
3.Thomas Liese Öschelbronn Duitsland
4.Hristo Zaikov Nat.selectie Bulgarije
5.Panagiotis Marentakis Hellas Griekenland
6.Dimitrios Georgalis Pista Griekenland
7.Matthew Stephens Nat.selectie Groot-Brittannië
8.Paolo Ferronato Colpack Italië
9.Sebastian Uslar E.C.Bayer Duitsland
10.Panagiotis Lekkas Hellas Griekenland
11.Markos Moraitakis Hellas Griekenland
12.Kostas Simelidis Pista Griekenland
13.Graziano Gasparre Colpack Italië
14.Andres Lauk Turun Estland
15.Evgeni Golovanov Nat.selectie Witrusland
16.Georgios Ginis A.I.V. Griekenland
17.Krzysztof Jezowski Mikomax Polen
18.Tomas Konecny Husqvarna Tsjechië
19.Tomas Sedlacek Husqvarna Slovakije
20.Frantisek Trkal Husqvarna Tsjechië

1995
1.Vasilis Anastopoulos Akhaia Griekenland
2.Panagiotis Marentakis Juvenil Griekenland
3.Thomas Liese Nat.selectie Duitsland
4.Dimitrios Georgalis Trikala Griekenland
5.Hristo Zaikov Nat.selectie Bulgarije
6.Matthew Stephens Nat.selectie Groot-Brittannië
7.Paolo Ferronato Colpack Italië
8.Panagiotis Lekkas Hellas Griekenland
9.Sebastian Uslar Nat.selectie Duitsland
10.Panagiotis Marinos Juvenil Griekenland
11.Andrew McLean Peaceforce Zuid-Afrika
12.Matej Gnezda Nat.selectie Slovenië
13.Darko Lisjak Nat.selectie Slovenië
14.Emmanouil Mentakis Trikala Griekenland
15.Andres Lauk Nat.selectie Estland
16.Evgeni Golovanov Nat.selectie Witrusland
17.Ivaylo Gabrovski Nat.selectie Bulgarije
18.Michalis Farantakis Trikala Griekenland
19.Stefanos Lyrantonakis Trikala Griekenland

20.Georgios Leventakis Trikala Griekenland

1994
1.Vasilis Anastopoulos Akhaia Griekenland
2.Thomas Liese Nat.selectie Duitsland
3.Dimitrios Georgalis Trikala Griekenland
4.Hristo Zaikov Nat.selectie Bulgarije
5.Matthew Stephens Nat.selectie Groot-Brittannië
6.Paolo Ferronato Colpack Italië
7.Sebastian Uslar Nat.selectie Duitsland
8.Andrew McLean Peaceforce Zuid-Afrika
9.Emmanouil Mentakis Trikala Griekenland
10.Andres Lauk Nat.selectie Estland
11.Evgeni Golovanov Nat.selectie Witrusland
12.Michalis Farantakis Trikala Griekenland
13.Stefanos Lyrantonakis Trikala Griekenland
14.Georgios Leventakis Trikala Griekenland
15.Georgios Katselis Nat.selectie Griekenland
16.Ioannis Vougiouklakis Nat.selectie Griekenland
17.Antonis Papadimitrakis Trikala Griekenland
18.Georgios Maniatis Nat.selectie Griekenland
19.Richard Knapp Wüthrich Zwitserland
20.Adrian Lacher Wüthrich Zwitserland

1993
1.Thomas Liese Nat.selectie Duitsland
2.Dimitrios Georgalis Trikala Griekenland
3.Hristo Zaikov Nat.selectie Bulgarije
4.Matthew Stephens Nat.selectie Groot-Brittannië
5.Sebastian Uslar Nat.selectie Duitsland
6.Andrew McLean Peaceforce Zuid-Afrika
7.Emmanouil Mentakis Trikala Griekenland
8.Andres Lauk Nat.selectie Estland
9.Evgeni Golovanov Nat.selectie Witrusland
10.Michalis Farantakis Trikala Griekenland
11.Georgios Katselis Attiki Griekenland
12.Georgios Leventakis Trikala Griekenland
13.Ioannis Vougiouklakis Nat.selectie Griekenland
14.Georgios Maniatis Attiki Griekenland
15.Antonis Papadimitrakis Trikala Griekenland
16.Richard Knapp Wüthrich Zwitserland
17.Adrian Lacher Wüthrich Zwitserland
18.Georgios Portelanos Attiki Griekenland
19.Stergios Salpadimos Attiki Griekenland
20.Dimitris Konstantopoulos Attiki Griekenland

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.