2017
1.Nathan Earle UKYO Australië
2.Oscar Pujol UKYO Spanje
3.Thimothy Roe Isowey Sports Australië
4.Marco Canola Nippo-Vini Fantini Italië
5.Lachlan Norris United Healthcare Australië
6.Hamid Pourhashemi Tabriz-Shahrdari Iran
7.Ivan Santaromita Nippo-Vini Fantini Italië
8.Jose Vicente Toribio Matrix Powertag Spanje
9.Domen Novak Bahrein-Merida Slovenië
10.Robbie Hucker Isowey Sports Australië
11.Marcos Garcia Kinan Spanje
12.Mirsamad Pourseyedi Tabriz-Shahrdari Iran
13.Ivan Cortina Bahrein-Merida Spanje
14.Hideto Nakane Nippo-Vini Fantini Japan
15.Thomas Lebas Kinan Frankrijk
16.Shotaro Iribe Shimano Racing Japan
17.Takeaki Amezawa Utsonomiya Blitzen Japan
18.Ryota Nishizono Bridgestone Anchor Japan
19.Cameron Bayly Isowey Sports Australië
20.Lucas Sebastian Haedo United Healthcare Argentinië

2016
1 Oscar Pujol Team Ukyo Spanje
2 Marcos Garcia Ortega Kinan C.T. Spanje
3 Mirsamad Pourseyedi Golakhour Tabriz Iran
4 Jose Vicente Toribio Alcolea Matrix Spanje
5 Thomas Lebas Kinan C.T. Frankrijk
6 Robbie Hucker Avanti Australië
7 Daniel Whitehouse Terengganu GBr
8 Cameron Bayly Avanti Australië
9 Rahim Emami Pishgaman Iran
10 Ghader Mizbani Iranagh Tabriz Iran
11 Amir Kolahdouz Hagh Pishgaman Iran
12 Nariyuki Masuda Utsonomiya Japan
13 Antonio Nibali Team Nippo Italië
14 Yukiya Arashiro Lampre Japan
15 Mark O’Brien Avanti Australië
16 Jay Crawford Kinan C.T. Australië
17 Sho Hatsuyama Bridgestone Japan
18 Sarai Ahad Kazemi Tabriz Iran
19 Daniel Alexander Jaramillo Diez Healthcare Colombia
20 Tomohiro Hayakawa Aisan R.T. Japan
2015
1.Bauke Mollema Trek Factory Racing Nederland
2.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
3.Jan Polanc Lampre-Merida Slovenië
4.Ben Swift Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
5.Yukiya Arashiro Europcar Japan
6.Sebastian Henao Sky-21st Century Fox Colombië
7.Manuele Mori Lampre-Merida Italië
8.Michael Schaer BMC Racing Zwitserland
9.Floris Gerfs BMC Racing Nederland
10.Javier Megias Novo Nordisk Spanje
11.Pier Paolo De Negri Nippo-Vini Fantini Italië
12.Matej Mohoric Cannondale-Garmin Slovenië
13.Benjamin Prades Matrix Powertag Spanje
14.Tomohiro Hayakawa Aisan Racing Japan
15.Yusuke Hatanaka UKYO Japan
16.Manuel Senni BMC Racing Italië
17.Charles Planet Novo Nordisk Frankrijk
18.Sho Hatsuyama Bridgestone Anchor Japan
19.Tao Geoghegan Hart Axeon Groot-Brittannië
20.Ruben Zepuntke Cannondale-Garmin Duitsland
2014
1.Edvald Boasson Hagen Sky-21st Century Fox Noorwegen
2.Julian Arredondo Trek Factory Racing Colombië
3.Michael Valgren Andersen Tinkoff-Saxo Denemarken
4.Davide Formolo Cannondale Italië
5.Jan Polanc Lampre-Merida Slovenië
6.Grega Bole Vini Fantini-Nippo Slovenië
7.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
8.Christopher Juul Jensen Tinkoff-Saxo Denemarken
9.Nathan Haas Garmin-Sharp Australië
10.Manuele Boaro Tinkoff-Saxo Italië
11.Valerio Conti Lampre-Merida Italië
12.Moreno Moser Cannondale Italië
13.Christopher Sutton Sky-21st Century Fox Australië
14.Paolo Longo Borghini Cannondale Italië
15.Steele Von Hoff Garmin-Sharp Australië
16.Cristiano Salerno Cannondale Italië
17.Bernard Sulzberger Drapac Australië
18.Thomas Lebas Bridgestone Anchor Frankrijk
19.Damiano Cunego Lampre-Merida Italië
20.Yukiya Arashiro Europcar Japan
2013
1.Damiano Cunego Lampre-Merida Italië
2.Manuele Mori Lampre-Merida Italië
3.David Lopez Sky-Rapha Spanje
4.Jack Bauer Garmin-Sharp Nieuw-Zeeland
5.Carlos Verona Omega Pharma-Quick Step Spanje
6.Joseph Dombrowski Sky-Rapha U.S.A.
7.Pieter Serry Omega Pharma-Quick Step België
8.Ben Hermans Radioshack-Leopard België
9.Elia Favilli Lampre-Merida Italië
10.Ivan Basso Cannondale Italië
11.Steele Von Hoff Garmin-Sharp Australië
12.Julian Arredondo Nippo-De Rosa Colombië
13.Sergey Tvetchov Jelly Belly-Kenda Moldavië
14.Joshua Edmondson Sky-Rapha Groot-Brittannië
15.Taiji Nishitani Aisan Racing Japan
16.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
17.Evgueny Petrov Saxo-Tinkoff Rusland
18.Rory Sutherland Saxo-Tinkoff Australië
19.Bernard Eisel Sky-Rapha Oostenrijk
20.Matthias Krizek Cannondale Oostenrijk
2012
1.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
2.Ivan Basso Liquigas-Cannondale Italië
3.Rafal Majka Saxo Bank-Tinkoff Polen
4.Simon Clarke Orica-GreenEdge Australië
5.Christophe Le Mevel Garmin-Sharp Frankrijk
6.Christian Meier Orica-GreenEdge Canada
7.Miyataka Shimizu Bridgestone Anchor Japan
8.Nathan Haas Garmin-Sharp Australië
9.Julian Arredondo Nippo Colombië
10.Damiano Caruso Liquigas-Cannondale Italië
11.Francois Parisien Spidertech-C10 Canada
12.Taiji Nishitani Aisan Racing Japan
13.Fumiyuki Beppu Orica-GreenEdge Japan
14.Jaroslaw Marycz Saxo Bank-Tinkoff Polen
15.Yusuke Hatanaka Shimano Racing Japan
16.Brian Vandborg Spidertech-C10 Denemarken
17.Masahiro Shinagawa Aisan Racing Japan
18.Tomoyuki Iino Utsonomiya Blitzen Japan
19.Takashi Miyazawa Saxo Bank-Tinkoff Japan
20.Ryan Roth Spidertech-C10 Canada
2011
1.Nathan Haas Genesys Wealth Advisers Australië
2.Damiano Cunego Lampre-ISD Italië
3.Manuele Mori Lampre-ISD Italië
4.Damiano Caruso Liquigas-Cannondale Italië
5.Cristiano Salerno Liquigas-Cannondale Italië
6.Taiji Nishitani Aisan Racing Japan
7.Ivan Basso Liquigas-Cannondale Italië
8.Takashi Miyazawa Farnese Vini-Neri Sottoli Japan
9.Yukiya Arashiro Europcar Japan
10.Junya Sano D´Angelo&Antenucci-Nippo Japan
11.Yukihiro Doi Skil-Shimano Japan
12.Yusuke Hatanaka Shimano Racing Japan
13.Gustav Erik Larsson Saxo Bank-Sungard Zweden
14.Andrei Mizourov Astana Kazakstan
15.Miyataka Shimizu Bridgestone Anchor Japan
16.Rafal Majka Saxo Bank-Sungard Polen
17.Ryota Nishizono Shimano Racing Japan
18.Shinichi Fukushima Terengganu Japan
19.Josep Jufre Astana Spanje
20.Vincenzo Garofolo Matrix Powertag Italië
2010
1.Daniel Martin Garmin-Transitions Ierland
2.Peter McDonald Drapac Porsche Australië
3.Taiji Nishitani Aisan Racing Japan
4.Yukiya Arashiro Bbox-Bouygues Telecom Japan
5.Johannes Frohlinger Milram Duitsland
6.Anders Lund Saxo Bank Denemarken
7.Luca Mazzanti Katusha Italië
8.Thomas Peterson Garmin-Transitions U.S.A.
9.Yusuke Hatanaka Shimano Racing Japan
10.Shinri Suzuki Shimano Racing Japan
11.Takashi Miyazawa Nippo Japan
12.Shinichi Fukushima Geumsan Ginseng Japan
13.Yukihiro Doi Skil-Shimano Japan
14.Cristiano Salerno De Rosa-Stac Plastic Italië
15.Timothy Duggan Garmin-Transitions U.S.A.
16.Jure Golcer De Rosa-Stac Plastic Slovenië
17.Masahiro Shinagawa Aisan Racing Japan
18.Junya Sano Nippo Japan
19.Wim De Vocht Milram België
20.Kenji Itami Bridgestone Anchor Japan
2009
1.Chris Anker Sorensen Saxo Bank Denemarken
2.Joaquin Rodriguez Caisse D´Epargne Spanje
3.Daniel Moreno Caisse D´Epargne Spanje
4.Giovanni Visconti ISD-Neri Italië
5.Pablo Lastras Caisse D´Epargne Spanje
6.Juan Jose Cobo Fuji-Servetto Spanje
7.Gustav Erik Larsson Saxo Bank Zweden
8.Valerio Agnoli Liquigas-Doimo Italië
9.Johann Tschopp Bbox-Bouygues Telecom Zwitserland
10.Ivan Santaromita Liquigas-Doimo Italië
11.Takashi Miyazawa EQA-Meitan Hompo Japan
12.Shinri Suzuki Shimano Racing Japan
13.David De La Fuente Fuji-Servetto Spanje
14.Yukihiro Doi Skil-Shimano Japan
15.Taiji Nishitani Aisan Racing Japan
16.Ivan Basso Liquigas-Doimo Italië
17.Alessandro Proni ISD-Neri Italië
18.Kjell Carlstrom Liquigas-Doimo Finland
19.Frederik Kessiakoff Fuji-Servetto Zweden
20.Imanol Erviti Caisse D´Epargne Spanje
2008
1 Gorazd Stangelj Liquigas Slovenië
2 Giovanni Visconti Quickstep Italië
3 Ivan Basso Liquigas Italië
4 Tomoya Kano Skil Japan
5 Kazuya Okazaki Meitan Japan
6 Thomas Voeckler Bouygues Frankrijk
7 Yukiya Arashiro Meitan Japan
8 Francesco Gavazzi Lampre Italië
9 Erki Putsep Bouygues Estland
10 Damiano Cunego Lampre Italië
11 Marco Bandiera Lampre Italië
12 Shinichi Fukushima Meitan Japan
13 Miyataka Shimizu Meitan Japan
14 Valerio Agnoli Liquigas Italië
15 Kjell Carlstroem Liquigas Finland
16 Kazuhiro Mori Aisan R.T. Japan
17 Alessandro Proni Quickstep Italië
18 Yukihiro Doi Skil Japan
19 Erik Hoffmann Giant Asia Namibië
20 Shinpei Fukuda Bridgestone Japan
2007
1 Manuele Mori Saunier Italië
2 Fabian Wegmann Gerolsteiner BRD
3 Francesco Gavazzi Lampre Italië
4 Jesus Del Nero Saunier Spanje
5 Yukiya Arashiro Team Nippo Japan
6 Rubens Bertogliati Saunier Zwitserland
7 Taiji Nishitani Aisan R.T. Japan
8 Marco Marzano Lampre Italië
9 Yukihiro Doi Skil Japan
10 Takashi Miyazawa Team Nippo Japan
11 Hidenori Nodera Skil Japan
12 Darren Lapthorne Drapac Australië
13 Takumi Beppu Aisan R.T. Japan
14 Makoto Iijima Ravanello Japan
15 Wang Yip Tang Nat.selectie Hong-Kong
16 Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
17 Ronny Scholz Gerolsteiner BRD
18 Tomoya Kano Skil Japan
19 Nariyuki Masuda Meitan Japan
20 Takahiro Yamashita Meitan Japan


2006
1 Guido Trentin Saunier Italië
2 Yasutaka Tashiro Bridgestone Japan
3 Hidenori Nodera Skil Japan
4 Riccardo Ricco Saunier Italië
5 Ruggero Marzoli Lampre Italië
6 Vladimir Gusev Discovery Rusland
7 Stijn De Volder Discovery België
8 Sylwester Szmyd Lampre Polen
9 Manuele Mori Saunier Italië
10 Takashi Miyazawa R.T.Vang Japan
11 Xavier Florencio Cabre Bouygues Spanje
12 Shinichi Fukushima C.T.Vang Japan
13 Yukihiro Doi Skil Japan
14 Fumiyuki Beppu Discovery Japan
15 Martin Cotar Purapharm Kroatië
16 Marcel Strauss Gerolsteiner Zwitserland
17 Yukiya Arashiro C.T.Vang Japan
18 Taiji Nishitani Aisan R.T. Japan
19 Kazuya Okazaki Team Nippo Japan
20 Rinaldo Nocentini Aqua & Sapone Italië


2005
1 Tomoya Kano Shimano Japan
2 Hidenori Nodera Shimano Japan
3 Kazuyuki Manabe Team Nippo Japan
4 Takumi Beppu Aisan R.T. Japan
5 Yoshiyuki Abe Shimano Japan
6 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
7 Andrei Mizourov Capec Kazakstan
8 Matteo Carrara Barloworld Italië
9 Phil Thuaux Wismilak Australië
10 Karait Baigudinov Capec Kazakstan
11 James Perry Barloworld Zuid-Afrika
12 David McKenzie Wismilak Australië
13 Shinichi Fukushima Bridgestone Japan
14 Kazuya Okazaki Team Nippo Japan
15 Alexandr Dyachenko Capec Kazakstan
16 Assan Bazayev Capec Kazakstan
17 Eugen Wacker Capec Kirgizië
18 Fredrik Johansson Konica Zweden
19 Simon Clarke Jayco Australië
20 Yasutaka Tashiro Bridgestone Japan
2004
1 Shinichi Fukushima Bridgestone Japan
2 Tomoya Kano Shimano Japan
3 Kazuyuki Manabe Miyata Japan
4 Shinri Suzuki Shimano Japan
5 Yasutaka Tashiro Bridgestone Japan
6 Roberto Lozano Montero Etxe-Ondo Spanje
7 Yoshiyuki Abe Shimano Japan
8 Christian Heule Macandina Zwitserland
9 Takumi Beppu Aisan R.T. Japan
10 Mikhail Teteriuk Team Nippo Kazakstan
11 Koji Fukushima Bridgestone Japan
12 David Betts Tenax Australië
13 Guozhang Wang Nat.selectie China
14 Hidenori Nodera Shimano Japan
15 Ghader Mizbani Iranagh Giant Asia Iran
16 Masamichi Yamamoto Shimano Japan
17 Jan Ramsauer Macandina Zwitserland
18 Kuan Hua Lai Giant Asia Taipeh
19 Ashley Humbert Un.Water Australië
20 Akira Kakinuma Kinan CCD Japan
2003
1.Bert Scheirlinckx RDM-Flanders Belgium
2.Oleksandr Klymenko Mroz Ukrania
3.Simone Mori Team Jura Italia
4.Maxim Iglinsky Nat.selectie Kazakstan
5.Shinichi Fukushima Bridgestone Japan
6.Kam-Po Wong Hong Kong China
7.Shinri Suzuki Shimano Japan
8.Kazimierz Stafiej Mroz Polen
9.Pavel Nevdakh Orbea Kazakstan
10.Scott Davis Nat.selectie Australia
11.Wolfram Wiese Comnet Duitsland
12.Koki Shinbo Aisan Japan
13.Kazuyuki Manabe Miyata Japan
14.Mattheus Mroz Mroz Polen
15.David McPartland Nat.selectie Australia
16.Hisafumi Imanishi Shimano Japan
17.Karait Baigudinov Orbea Kazakstan
18.Assan Bazayev Nat.selectie Kazakstan
19.Hans-Jurgen Juretzek Comnet Duitsland
20.Mitsuteru Tanaka Aisan Japan

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.