2008
1 Bernhard Eisel High Road Oostenrijk
2 Dominique Rollin Toyota Canada
3 Alex Candelario Kelly Benefit VSA
4 Matti Breschel C.S.C. Denemarken
5 Kirk O’Bee Health Net VSA
6 Fred Rodriguez Rock Racing VSA
7 Tyler Farrar Slipstream VSA
8 Moises Aldape Chavez Type 1 Mexico
9 Alejandro Borrajo Colavita Argentinië
10 Ricardo Escuela Successfull Argentinië
11 Yosvany Falcon Toshiba Cuba
12 Ciaran Power Pezula Ierland
13 Jacob Erker Symmetrics Canada
14 Miguel Martinez Amore&Vita Frankrijk
15 Michael Sayers B.M.C. VSA
16 Edvald Boasson Hagen High Road Noorwegen
17 Ben Brooks Type 1 Australië
18 Michael Friedman Slipstream VSA
19 Antonio Cruz B.M.C. VSA
20 Eric Baumann Sparkasse BRD

2007
1 Juan Jose Haedo C.S.C. Argentinië
2 Dominique Rollin Kodak Canada
3 Greg Henderson T-Mobile NZl
4 Matthew Goss C.S.C. Australië
5 Bernhard Eisel T-Mobile Oostenrijk
6 Alejandro Borrajo Rite Aid Argentinië
7 Sergey Lagutin Navigators Oezbekistan
8 Mark Cavendish T-Mobile GBr
9 Frank Pipp Health Net VSA
10 Charles Dionne Colavita Canada
11 Ricardo Escuela Successfulliving Argentinië
12 Alex Candelario JellyBelly VSA
13 Valery Kobzarenko Navigators Oekraïne
14 Emile Abraham Priority Trinidad
15 Sebastian Haedo RockRacing Argentinië
16 Henk Vogels Toyota Australië
17 Svein Tuft Symmetrics Canada
18 Chris Wherry Toyota VSA
19 Jacob Erker Symmetrics Canada
20 Ben Brooks Navigators Australië
2006
1 Greg Henderson Health Net NZl
2 Lars Michaelsen C.S.C. Denemarken
3 Kirk O’Bee Health Net VSA
4 Ivan Dominguez Toyota Cuba
5 Mark McCormack Colavita VSA
6 Chris Wherry Toyota VSA
7 Danny Pate TIAA-CREF VSA
8 Oleg Grishkin Navigators Rusland
9 Juan Jose Haedo Toyota Argentinië
10 Sergey Lagutin Navigators Oezbekistan
11 Valery Kobzarenko Navigators Oekraïne
12 Michael Friedman TIAA-CREF VSA
13 Davide Frattini Colavita Italië
14 Antonio Cruz Toyota VSA
15 Matti Breschel C.S.C. Denemarken
16 Ivan Stevic Toyota Servië
17 Frank Pipp Targetraining VSA
18 Trent Wilson Jittery Joe Australië
19 Glen Mitchell Priority NZl
20 Karl Menzies Health Net Australië
2005
1 Chris Wherry Health Net VSA
2 Danny Pate JellyBelly VSA
3 Chris Horner Saunier VSA
4 Fred Rodriguez Lotto VSA
5 Kirk O’Bee Navigators VSA
6 Max Van Heeswijk Discovery Nederland
7 Mark McCormack Colavita VSA
8 Lars Michaelsen C.S.C. Denemarken
9 Greg Henderson Health Net NZl
10 Alessandro Ballan Lampre Italië
11 Manuele Mori Saunier Italië
12 Marco Pinotti Saunier Italië
13 Ivan Stevic Aerospace Servië
14 Roger Hammond Discovery GBr
15 Ivan Dominguez Health Net Cuba
16 Kjell Carlstroem Liquigas Finland
17 Garrett Peltonen Endeavour VSA
18 Dominique Perras Kodak Canada
19 Chad Hartley TIAA-CREF VSA
20 Lars Bak C.S.C. Denemarken
2004
1 Ruggero Marzoli Sapone Italië
2 Franc.Jose Ventoso Alberdi Saunier Spanje
3 Antonio Bucciero Saeco Italië
4 Gordon Fraser Health Net Canada
5 Fred Rodriguez Sapone VSA
6 Plamen Stoyanov Kolev C.C.C. Polen
7 Alberto Loddo Saunier Italië
8 Piotr Chmielewski Action Polen
9 Lars Michaelsen C.S.C. Denemarken
10 Kirk O’Bee Navigators VSA
11 Russell Hamby Nevada VSA
12 Arkadiusz Wojtas C.C.C. Polen
13 Mark McCormack Colavita VSA
14 Ben Brooks JellyBelly Australië
15 Alex Candelario JellyBelly VSA
16 Chris Horner Webcor VSA
17 Brice Jones Health Net VSA
18 Radoslaw Romanik C.C.C. Polen
19 Chris Wherry Health Net VSA
20 Kazimierz Stafiej Action Polen
2003
1.Peep Mikli Apac Cycling Estland
2.Max Van Heeswijk US-Postal Nederland
3.Stefano Zanini Saeco Italia
4.Lubos Kondis Ceska MTB Slovakia
5.Uros Murn Pinzolo Slovenia
6.Gordon McCauley Schroeder Iron Nieuw-Zeeland
7.Julian Dean C.S.C. Nieuw-Zeeland
8.Francis De Jager B.R.C. Nederland
9.Mark McCormack Saturn V.S.A.
10.Pavel Boudny Ceska MTB Tsj.Republ.
11.Tino Haakman B.R.C. Nederland
12.Massimiliano Mori Pinzolo Italia
13.Kevin Monahan Seven Up V.S.A.
14.Josh Beck Sportsbook V.S.A.
15.Henk Vogels Navigators Australia
16.David Clinger Prime Alliance V.S.A.
17.Matt Svatek Sportsbook V.S.A.
18.Igor Astarloa Saeco Spanje
19.Michael Sayers Health Net V.S.A.
20.Jaaron Poad Down Under Nieuw-Zeeland
2002
1.George Hincapie US-Postal V.S.A.
2.Jesus Zarate Mercury Mexico
3.Chris Wherry Mercury V.S.A.
4.Mark Walters Navigators Canada
5.Chann McRae US-Postal V.S.A.
6.Henk Vogels Mercury Australia
7.Damon Kluck Saturn V.S.A.
8.Mark McCormack Saturn V.S.A.
9.Michael Barry US-Postal Canada
10.Igor Astarloa Saeco Spanje
11.Zbigniew Piatek Mroz Polen
12.Antonio Cruz US-Postal V.S.A.
13.Kirk O’Bee Navigators V.S.A.
14.Cristian Pepoli Saeco Italia
15.David McKenzie IteamNOVA Australia
16.Peter Rogers IteamNOVA Australia
17.Chad Gerlach Sierra Nevada V.S.A.
18.Christian Vandevelde US-Postal V.S.A.
19.Eric Wohlberg Saturn Canada
20.Erik Saunders Lombardi V.S.A.
2001
1 George Hincapie US-Postal VSA
2 Henk Vogels Mercury Australië
3 Damon Kluck JellyBelly VSA
4 Fred Rodriguez Domo VSA
5 Trent Klasna Saturn VSA
6 Fabrizio Guidi Mercury Italië
7 Jakob Piil Tiscali Denemarken
8 Pedro Horrillo Munoz Mapei Quickstep Spanje
9 Vjatsjeslav Ekimov US-Postal Rusland
10 Leon Van Bon Mercury Nederland
11 Julian Dean US-Postal NZl
12 Zbigniew Piatek Mroz Polen
13 Dirk Friel Zaxby’s VSA
14 Steffen Radochla Festina BRD
15 Simon Kessler IBM-Lotus ZAf
16 Harm Jansen Saturn Nederland
17 John Lieswyn Seven Up VSA
18 Antonio Cruz US-Postal VSA
19 Glen Mitchell Navigators NZl
20 Kirk O’Bee Navigators VSA
2000
1 George Hincapie US-Postal VSA
2 Fred Rodriguez Mapei Quickstep VSA
3 Antonio Cruz Saturn VSA
4 John Lieswyn Shaklee VSA
5 Henk Vogels Mercury Australië
6 Nicolai Bo Larsen Jack&Jones Denemarken
7 Alessandro Guerra Saeco Italië
8 Eddy Gragus JellyBelly VSA
9 Arkadiusz Wojtas Mroz Polen
10 Gordon Fraser Mercury Canada
11 Marcel Wust Festina BRD
12 Julian Dean US-Postal NZl
13 Vassili Davidenko Navigators Rusland
14 Piotr Wadecki Mroz Polen
15 Salvatore Commesso Saeco Italië
16 Dariusz Wojciechowski Mroz Polen
17 Jan Bratkowski Mercury BRD
18 Remigius Lupeikis Mroz Litouwen
19 Graeme Miller Shaklee NZl
20 Cesary Zamana C.C.C. Polen 1999
1 George Hincapie US-Postal VSA
2 Fred Rodriguez Mapei Quickstep VSA
3 Eddy Gragus IKON-Lexus VSA
4 Jakob Piil Acceptcard Denemarken
5 Salvatore Commesso Saeco Italië
6 Brian Walton Saturn Canada
7 Harm Jansen Alchemy Nederland
8 John Lieswyn Shaklee VSA
9 Morten Sonne Acceptcard Denemarken
10 Marty Jemison US-Postal VSA
11 Julian Dean US-Postal NZl
12 Anton Villatoro Seven Up VSA
13 Vassili Davidenko Navigators Rusland
14 Bart Bowen Saturn VSA
15 Davide Bramati Mapei Quickstep Italië
16 Graeme Miller Shaklee NZl
17 Uros Murn Krka Slovenië
18 David McKenzie McCartney Australië
19 David Clinger Mercury VSA
20 Fabian Jeker Festina Zwitserland
1998
1.George Hincapie US-Postal Verenigde Staten
2.Mario Manzoni Mobilvetta Italië
3.Marty Jemison US-Postal Verenigde Staten
4.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsjechië
5.Mark McCormack Saturn Verenigde Staten
6.Massimiliano Mori Saeco Italië
7.Jan Svorada Mapei Tsjechië
8.Marco Giroletti Mobilvetta Italië
9.Frank McCormack Saturn Verenigde Staten
10.Pavel Tonkov Mapei Rusland
11.Lance Armstrong US-Postal Verenigde Staten
12.Roberto Gaggioli Oilme Italië
13.William Chann McRae Saturn Verenigde Staten
14.Tayeb Braikia Accept Card Denemarken
15.Frankie Andreu US-Postal Verenigde Staten
16.Jacek Lukascewicz Mroz Canada
17.Cesary Zamana Mroz Polen
18.Andrzej Sypytkowski Mroz Polen
19.Mike McCarthy Saturn Verenigde Staten
20.Salvatore Commesso Saeco Italië
1997
1 Denis Noel Peugeot Frankrijk
2 Frank McCormack Saturn VSA
3 Massimiliano Lelli Saeco Italië
4 Scott McGrory Die Continentale Australië
5 Angelo Canzonieri Saeco Italië
6 Andrea Tafi Mapei-GB Italië
7 Tomas Konecny ZVVZ-Giant Tsjechië
8 Stephen Pate Sweetheart Australië
9 Gilberto Zattoni Amore&Vita Italië
10 Bart Bowen Saturn VSA
11 Cesary Zamana Mroz Polen
12 Jonathan Vaughters Comptel VSA
13 Norman Alvis Saturn VSA
14 Nate Reiss US-Postal VSA
15 Christian Van De Velde Bjorgvin VSA
16 Sven Teutenberg US-Postal BRD
17 Darren Baker US-Postal VSA
18 Scott Fortner Saturn VSA
19 Chris Horner Francaise VSA
20 Fred Rodriguez Saturn VSA
1996
1.Steve Speaks Shaklee
2.Bart Bowen Saturn
3.Frank McCormack Saturn
4.Norman Alvis Saturn
5.Dylan Casey Plymouth
6.Jonathan Vaughters Nutrafig
7.Georg Hincapie US-Postal
8.Mike McCarthy Saturn
9.Nate Reiss US-Postal
10.Jonas Carney Shaklee
11.William Chann McRae Saturn
12.Christian Van De Velde Shaklee
13.Todd Littlehales Navigators
14.Darren Baker US-Postal
15.Levi Leiphemer Nutrafig
16.Scott Fortner Saturn
17.Eddy Gragus US-Postal
18.Thurlow Rogers Nutrafig
19.Steve Sevener Shaklee
20.Clark Sheehan Nutrafig
1995
1.Marty Jemison US-Postal
2.Fred Rodriguez Saturn
3.Tyler Hamilton US-Postal
4.Bart Bowen Saturn
5.Mark Southard Scott
6.Darren Baker US-Postal
7.Nate Reiss US-Postal
8.Jeff Evanshine Nutrafig
9.Scott Fortner Saturn
10.Jim Copeland Chevrolet
11.Dirk Friel Higgins
12.Brian Lopes Mongoose
13.Erin Hartwell E.D.S.
14.Matt Smith Mongoose
15.Marty Nothstein E.D.S.
16.Kevin Livingstone Motorola
17.Paul Willerton Haro
18.Andy Hampsten US-Postal
19.Steve Larsen Scott
20.Jonas Carney Saturn
1994
1.Tyler Hamilton Coors V.S.A.
2.Frankie Andreu Motorola V.S.A.
3.Norman Alvis Motorola V.S.A.
4.Stephen Swart Motorola Nieuw-Zeeland
5.Sean Yates Motorola Gr.Brit.
6.David Baker Raleigh Gr.Brit.
7.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
8.Barrie Clarke Raleigh Gr.Brit.
9.Roberto Gaggioli Coors Italia
10.Gary Coltman Raleigh Gr.Brit.
11.Brian Smith Motorola Gr.Brit.
12.Tim Hall Raleigh Gr.Brit.
13.Adrian Timmis Raleigh Gr.Brit.
14.Darren Baker Saturn V.S.A.
15.John Lieswyn Coors V.S.A.
16.Bart Bowen Saturn V.S.A.
17.Clark Sheehan Guiltless V.S.A.
18.Bill Shearsby Shaklee Australia
19.Nate Reiss Saturn V.S.A.
20.John Tomac Raleigh V.S.A.
1993
1.Viatcheslav Ekimov Word Perfect Rusland
2.Raul Alcala Motorola Mexico
3.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
4.Greg Lemond Gan V.S.A.
5.Frans Maassen Word Perfect Nederland
6.Edwig Van Hooydonck Word Perfect België
7.Steve Bauer Motorola Canada
8.Steve Hegg Chevrolet V.S.A.
9.Andrea Peron Polti Italië
10.Benny Van Itterbeeck Collstrop België
11.Eddy Seigneur Gan Frankrijk
12.Ron Kiefel Coors V.S.A.
13.Gérard Rué Banesto Frankrijk
14.Giovanni Fidanza Polti Italië
15.Wiebren Veenstra Collstrop Nederland
16.Scott Moninger Coors V.S.A.
17.Jeff Pierce Chevrolet V.S.A.
18.Bart Bowen Saturn V.S.A.
19.Steve Larsen Motorola V.S.A.
20.Dainis Ozols amateur Letland
1992
1.Darren Baker Spago V.S.A.
2.Bo-André Namtvedt Subaru Noorwegen
3.Sean Wilson Volvo-Cannondale V.S.A.
4.Jonas Carney Coors V.S.A.
5.Francesco Casagrande Mercatone Uno Italië
6.Roberto Pelliconi Mercatone Uno Italië
7.Bart Bowen Subaru V.S.A.
8.Andrzej Mierzejewski Subaru Polen
9.John Tomac Raleigh-Tioga V.S.A.
10.Massimo Iannicello Mercatone Uno Italië
11.Andy Bishop Motorola V.S.A.
12.Herbert Niederberger Spago Zwitserland
13.Nate Reiss Subaru V.S.A.
14.Jamie Paolinetti Chevrolet V.S.A.
15.Masatoshi Ichikawa Bleiker Japan
16.Enrico Cecchetto Mercatone Uno Italië
17.Jeff Pierce Chevrolet V.S.A.
18.Sandro Vitali Bleiker Italië
19.Kenny Adams Spago V.S.A.
20.Scott Moninger Coors V.S.A.
1991
1.Danny Fox Amore & Vita
2.Mark McCormack Ime-Bolla
3.Bobby Julich Ritchey
4.Ken Carpenter Subaru
5.David Farmer Coors
6.Jim Copeland Subaru
7.Chris Huber Coors
8.David Wiens D.B.R.
9.George Hincapie amateur
10.Don Myrah Steelman
11.Lance Armstrong Subaru
12.Greg Lemond Z-Peugeot
13.John Mutolo amateur
14.Ned Overend Specialized
15.John Lieswyn Spago
16.Peter Stubenrauch Ritchey
17.Steve Larsen Ritchey
18.Rishy Grewal Ritchey
19.Jonas Carney Subaru
20.Kent Bostick Shaklee
1990
1.Jim Vandelaer Tulip België
2.Frank Hoste Tulip België
3.Angelo Canzonieri Gis Italië
4.Kurt Onclin Tulip België
5.Joe Parkin Tulip V.S.A.
6.Nathan Sheafor Shaklee V.S.A.
7.Scott Fortner Saturn V.S.A.
8.Norman Alvis 7-Eleven V.S.A.
9.Gary Mulder Spago V.S.A.
10.Steve Bauer 7-Eleven Canada
11.Hartmut Bölts Stuttgart B.R.D.
12.David Farmer Coors V.S.A.
13.James Urbonas Spago V.S.A.
14.John Tomac 7-Eleven V.S.A.
15.Jeff Winkler Specialized V.S.A.
16.Paolo Cimini Gis Italië
17.Steve Speaks Campion V.S.A.
18.Eddy Schepers Tulip België
19.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
20.Andy Bishop 7-Eleven V.S.A.
1989
1.Gianni Bugno Château d’Ax Italië
2.Maurizio Fondriest Alfa Lum Italië
3.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
4.Stephan Joho Ariostea Zwitserland
5.Francesco Moser Château d’Ax Italië
6.Ennio Vanotti Château d’Ax Italië
7.Phil Anderson T.V.M. Australië
8.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
9.Allan Peiper Panasonic Australië
10.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
11.Leonard Nitz Plymouth V.S.A.
12.Roberto Gaggioli Pepsi Cola Italië
13.Gerrit Solleveld Superconfex Nederland
14.Bruno Cenghialta Ariostea Italië
15.Patrick Van Passel Superconfex Nederland
16.Camillo Passera Ecoflam Italië
17.Jan Van Wijk Panasonic Nederland
18.Jean Habets T.V.M. Nederland
19.John Cavanaugh Plymouth V.S.A.
20.Matthew Eaton Pepsi Cola V.S.A.
1988
1.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
2.Neil Stephens Zero Australië
3.Bruce Whitesel Zero V.S.A.
4.Paul Verschuere A.D.R. België
5.Guido Winterberg Weinmann Zwitserland
6.Marco Van der Hulst Zero Nederland
7.Rob Rasenberg Zero Nederland
8.Stefan Mutter P.D.M. Zwitserland
9.Jos Alberts Zero Nederland
10.Andy Hampsten 7-Eleven V.S.A.
11.Fons De Wolf A.D.R. België
12.Roberto Gaggioli Pepsi Cola Italië
13.Gert-Jan Theunisse P.D.M. Nederland
14.Bruno Bulic Pepsi Cola Joegoslavië
15.Steve Bauer Weinmann Canada
16.Greg Lemond P.D.M. V.S.A.
17.Tom Schuler 7-Eleven V.S.A.
18.Tom Archer Nat.selectie V.S.A.
19.Luc Colijn A.D.R. België
20.Janus Kuum A.D.R. Noorwegen
1987
1 Etienne De Wilde Sigma België
2 Stan Tourné Sigma België
3 Volker Diehl Colnago BRD
4 Ken Frost Nat.selectie Denemarken
5 Laurent Biondi Système U Frankrijk
6 Josef Kristen Colnago BRD
7 Peter Stevenhaagen P.D.M. Nederland
8 Ruud Martens Amstel Nederland
9 Davis Phinney 7-Eleven VSA
10 Josef Kuriger Nat.selectie Zwitserland
11 Greg Saunders Lowenbrau VSA
12 Remig Stumpf Cologne BRD
13 Michael Hammond Advanced GBr
14 Mike McCarthy Mengoni VSA
15 Tom Schuler 7-Eleven VSA
16 Michel Vaarten Schwinn België
17 Randy Whicker Lowenbrau VSA
18 Sigmund Hermann Hermann Liechtenstein
19 Jim Pollak St.Louis VSA
20 Jeff Rutter Alfa Romeo VSA
1986
1.Patrick Clerc R.M.O. Frankrijk
2.Ferdi Van Den Haute Skala België
3.Philippe Delaurier Hitachi Frankrijk
4.Gilbert Glaus Peugeot Zwitserland
5.Pascal Jules Seat Frankrijk
6.David Akam P.D.M. G.B.
7.Paul Wellens Miko België
8.Jonathan Boyer 7-Eleven V.S.A.
9.Hubert Linard Miko Frankrijk
10.Marc Gomez Reynolds Frankrijk
11.Dominique Lecrocq Système U Frankrijk
12.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
13.Pierre Le Bigaut R.M.O. Frankrijk
14.Jean-François Chaurin Miko Frankrijk
15.Hennie Kuiper Skala Nederland
16.Joop Zoetemelk Kwantumhallen Frankrijk
17.Guy Gallopin Kas Frankrijk
18.Leo Van Vliet Kwantumhallen Nederland
19.Bernard Vallet R.M.O. Frankrijk
20.Jiri Skoda Peugeot Tsjechoslovakije
1985
1.Shane Sutton Falcon Australië
2.Jesper Worre Sammontana Denemarken
3.Keith Lambert Falcon Gr.Brit.
4.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
5.Jens Veggerby Fanini Denemarken
6.Walter Delle Case Murella Italië
7.Guido Van Calster Ariostea België
8.Tom Broznowski Schwinn V.S.A.
9.Maurizio Colombo Brianzoli Italië
10.Dave Cuming Falcon Gr.Brit.
11.Gregor Braun Ariostea B.R.D.
12.Tom Schuler 7-Eleven V.S.A.
13.Fiorenzo Aliverti Atala Italië
14.Tony James Falcon Gr.Brit.
15.Ron Kiefel 7-Eleven V.S.A.
16.Yavé Cahard Peugeot Frankrijk
17.Raniero Gradi Murella Italië
18.Ernst Meier Peugeot Zwitserland
19.Bill Nickson Falcon Gr.Brit.
20.Ranjeet Grewal Ten Speed V.S.A.
1984
1.Daniel Gisiger Malvor Zwitserland
2.Pierre Le Bigaut Coop Frankrijk
3.Silvestro Milani Malvor Italia
4.Emanuele Bombini Malvor Italia
5.John Patterson Marino Basso V.S.A.
6.Laurent Fignon Renault Frankrijk
7.Bert Oosterbosch Raleigh Nederland
8.Allan Peiper Peugeot Australia
9.Phil Anderson Peugeot Australia
10.Kim Andersen Coop Denemarken
11.Dag Erik Pedersen Bianchi Noorwegen
12.Jean-Marie Grezet Sem Zwitserland
13.Leo Van Vliet Raleigh Nederland
14.Pascal Poisson Renault Frankrijk
15.Tom Schuler 7-Eleven V.S.A.
16.Clyde Sefton Malvor Australia
17.Alessandro Paganessi Bianchi Italia
18.Graham Jones Wolber Gr.Brit.
19.Jonathan Boyer Sem V.S.A.
20.Ad Wijnands Raleigh Nederland
1983
1.Gregor Braun Benotto B.R.D.
2.Laurent Fignon Renault Frankrijk
3.Stephen Roche Peugeot Ierland
4.Lon Haldeman Mengoni V.S.A.
5.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
6.Hugh Walton Raleigh Canada
7.Dominique Sanders Sem Frankrijk
8.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
9.Uwe Bolten Benotto B.R.D.
10.Steve Bauer Mengoni Canada
11.Marcel Tinazzi Sem Frankrijk
12.Ferdi Vandenhaute La Redoute Belgium
13.Wayne Stetina Winning V.S.A.
14.Sean Kelly Sem Ierland
15.Allan Peiper Peugeot Australia
16.Alex Stieda 7-Eleven Canada
17.Jonathan Boyer Sem V.S.A.
18.Patrick Clerc Sem Frankrijk
19.Jocelyn Lovell Mengoni Canada
20.Tom Broznowski Mengoni V.S.A.
1982
1.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
2.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
3.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
4.Jonathan Boyer 7-Eleven V.S.A.
5.Pjotr Ugrumov amateur U.S.S.R.
6.Tom Broznowski Levi’s V.S.A.
7.Alan McCormack Levi’s Ierland
8.Alf Segersall Bianchi Zweden
9.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
10.Charly Mottet Système U Frankrijk
11.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
12.Alexander Zinoviev amateur U.S.S.R.
13.Jeff Pierce Schwinn V.S.A.
14.Marc Madiot Système U Frankrijk
15.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
16.Assiat Saitov amateur U.S.S.R.
17.Alfonso Florez Café de Colombia Colombia
18.Sören Lilholt Système U Denemarken
19.Fabio Parra Café de Colombia Colombia
20.Ron Hayman Levi’s Canada
1981
1.Ronny Van Holen Safir België
2.Laurent Fignon île de France Frankrijk
3.Keith Lambert Viking G.B.
4.Sean Yates Aubervilliers G.B.
5.Alan Peiper Aubervilliers Australië
6.Rudy Rogiers amateur België
7.Herman Van Springel Safir België
8.Bill Nickson Falcon G.B.
9.Wies Van Dongen HB-Alarmsystemen Nederland
10.Eric Van Der Aerden amateur België
11.Jos Lammertink HB-Alarmsystemen Nederland
12.Michael Lynch amateur Australië
13.Marc Van Geel Safir België
14.Herbert Spindler Aubervilliers Oostenrijk
15.Sid Barras Viking G.B.
16.Peter Zijerveld HB-Alarmsystemen Nederland
17.Jos Schipper HB-Alarmsystemen Nederland
18.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
19.Bob Roll 7-Eleven V.S.A.
20.Mark Whitehead Schwinn V.S.A.
1980
1.Régis Delepine Peugeot Frankrijk
2.Herman Van Springel Safir België
3.Dirk Baert Carlos België
4.Joaquim Agostinho Puch Portugal
5.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
6.Peter Zijerveld Alarmsystemen Nederland
7.Gary Sutton individueel Australië
8.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
9.Pierre Le Bigaut Miko Frankrijk
10.Roland Berland Renault Frankrijk
11.Philippe Tesnière individueel Frankrijk
12.Marc De Meyer Flandria België
13.Jean-René Bernaudeau Peugeot Frankrijk
14.Jean-Luc Vandenbrouck La Redoute België
15.André Chalmel Renault Frankrijk
16.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
17.Raymond Martin Miko Frankrijk
18.Andy Paulin Schwinn V.S.A.
19.Glenn Sanders amateur V.S.A.
20.Steve Speaks Schwinn V.S.A.
1979
1.Ad Wijnands amateur Nederland
2.Robert Millar amateur G.B.
3.Stephen Jones amateur G.B.
4.Patrick Perret Peugeot Frankrijk
5.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
6.Charly Bérard amateur Frankrijk
7.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
8.Urs Freuler amateur Zwitserland
9.Mario Beccia Sanson Italië
10.Graham Jones Peugeot G.B.
11.Franky De Gendt Raleigh België
12.Dave Cumming Viking G.B.
13.Ivan Guseinov amateur U.S.S.R.
14.Marcel Tinazzi Peugeot Frankrijk
15.Sid Barras Viking G.B.
16.Dominique Sanders Fiat Frankrijk
17.Marc Gomez amateur Frankrijk
18.Tom Resch amateur V.S.A.
19.Mike Buttrey amateur V.S.A.
20.Keith Vierra amateur V.S.A.
1978
1.Michel Vaarten Nat.selectie België
2.Wayne Stetina Kansas V.S.A.
3.George Mount Kansas V.S.A.
4.Mark Pringle Pescadero V.S.A.
5.Gordon Singleton Nat.selectie Canada
6.Gery Verlinden Nat.selectie België
7.Noël De Jonckheere Nat.selectie België
8.Mark Jansen Pescadero V.S.A.
9.Paul Sherwen Nat.selectie Gr.Brit.
10.Glenn Mitchell Nat.selectie Gr.Brit.
11.Jim Huff Miami V.S.A.
12.John Bare Brazos V.S.A.
13.Mike Neel Pescadero V.S.A.
14.Gilbert Anderson Pescadero V.S.A.
15.Lawrence Malone Pescadero V.S.A.
16.Dave Cumming Nat.selectie Gr.Brit.
17.Jim Meyer Alabama V.S.A.
18.Curtis Mills Miami V.S.A.
19.Huey Mast Brazos V.S.A.
20.Jorge Torrijos Nat.selectie Mexico
1977
1.Roland Liboton Nat.selectie België
2.Michel Vaarten Nat.selectie België
3.Ronny Naets Nat.selectie België
4.George Mount Kansas V.S.A.
5.Wayne Stetina Kansas V.S.A.
6.Mark Pringle Pescadero V.S.A.
7.Ivan Messelis Nat.selectie België
8.Bernard Hinault Renault Frankrijk
9.Jean Chassang Renault Frankrijk
10.Graham Jones Nat.selectie Gr.Brit.
11.André Chalmel Renault Frankrijk
12.Eric De Bruyne Nat.selectie België
13.Gordon Singleton Nat.selectie Canada
14.Bob Cook Nat.selectie V.S.A.
15.Lewis Hammond Nat.selectie Australië
16.Francisco Huerta Nat.selectie Mexico
17.Stephen Ashton Nat.selectie Australië
18.Noël De Jonckheere Nat.selectie België
19.Nicolas Xopa Nat.selectie Mexico
20.Ron Hayman Nat.selectie Canada
1976
1 Mark Pringle Guerciotti VSA
2 John Howard Raleigh VSA
3 Wayne Stetina COOP Puch VSA
4 Roby Godart Grey Team Luxemburg
5 David Boll Pescadero VSA
6 George Mount Guerciotti VSA
7 Ian Banbury Holdsworth GBr
8 Chris Springer Raleigh VSA
9 Tom Schuler 7-Eleven VSA
10 Mike Neel Mengoni VSA
11 Dave Broadbent Carlton GBr
12 Dale Stetina COOP Puch VSA
13 Jim Meyers Pescadero VSA
14 Richard Meehan Pinarello Canada
15 Vance Sprock 7-Eleven VSA
16 Larry Shields Mengoni VSA
17 Werner Blaudzun Akai Denemarken
18 Noel De Jonckheere Grey Team België
19 Bill Robertson Talbots Australië
20 Bob Cook Colorado VSA

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

w

Verbinden met %s