De Bretagne Classic is een jaarlijkse wielerwedstrijd in het Bretonse Plouay. De wedstrijd bestaat al sinds 1 september 1931 en werd gewonnen door François Favé. Toen heette het de Grand Prix Ouest France-Plouay, een naam die tot 2016 zou standhouden. Tegenwoordig bestaat de wedstrijd uit een ronde van iets meer dan 13 kilometer, die 15 keer gereden dient te worden. De wedstrijd wordt doorgaans eind augustus of begin september verreden. Pas in 1979 werd de 43e editie voor de eerste maal door een buitenlander gewonnen, de Nederlander Frits Pirard viel deze eer te beurt. In 2000 werd op dit parcours het wereldkampioenschap verreden. Sinds 2005 maakte de wedstrijd deel uit van de UCI ProTour. Vanaf 2011 behoort hij tot de UCI World Tour. (Wikipedia)

2019

1.Tiesj Benoot                                               Lotto-Soudal                          België

2.Greg Van Avermaet                                   CCC-Reno                             België

3.Amund Jansen Grondahl                            Lotto.nl-Jumbo                       Noorwegen

4.Tim Wellens                                               Lotto-Soudal                          België

5.Florian Senechal                                         Deceuninck-Quick Step         Frankrijk

6.Sep Vanmarcke                                           Education First                       België

7.Matej Mohoric                                            Bahrein-Merida                      Slovenië

8.Warren Barguil                                           Arkea-Samsic                         Frankrijk

9.Benoit Cosnefroy                                       Ag2r-La Mondiale                 Frankrijk

10.Michael Matthews                                    Sunweb-Cervelo                     Australië

11.Rudy Molard                                            Groupama-FDJ                       Frankrijk

12.Michael Valgren Hundahl Andersen        Dimension Data                     Denemarken

13.Oliver Naesen                                           Ag2r-La Mondiale                 België

14.Lilian Calmejane                                       Total-Direct Energie              Frankrijk

15.Lukas Postlberger                                     Bora-Hansgrohe                     Oostenrijk

16.Matteo Trentin                                          Mitchelton-Scott                    Italië

17.Valentin Madouas                                    Groupama-FDJ                       Frankrijk

18.Carlos Betancur                                        Movistar                                 Colombië

19.Tony Gallopin                                           Ag2r-La Mondiale                 Frankrijk

20.Jack Bauer                                                Mitchelton-Scott                    Nieuw-Zeeland

2018
1.Michael Valgren Andersen Astana Denemarken
2.Michael Matthews Sunweb-Giant Australië
3.Tim Wellens Lotto-Soudal België
4.Oliver Naessen AG2R-La Mondiale België
5.Zdenek Stybar Quick Step Floors Tsjechië
6.Ruben Guerreiro Trek-Segafredo Portugal
7.Alexander Kristoff Katusha-Alpecin Noorwegen
8.Amund Grundahl Jansen Lotto.nl-Jumbo Noorwegen
9.Valentin Madouas Groupama-FDJ Frankrijk
10.John Degenkolb Trek-Segafredo Duitsland
11.Dion Smith Wanty-Groupe Gobert Nieuw-Zeeland
12.Hugo Houle Astana Canada
13.Sonny Colbrelli Bahrein-Merida Italië
14.Christophe Laporte Cofidis Frankrijk
15.Anthony Roux Groupama-FDJ Frankrijk
16.Lilian Calmejane Direct Energie Frankrijk
17.Maximilian Richeze Quick Step Floors Argentinië
18.José Joaquin Rojas Movistar Spanje
19.Rui Alberto Faria da Costa UAE-Fly Emirates Portugal
20.Koen De Kort Trek-Segafredo Nederland

2017
1.Alexander Kristoff Katusha-Alpecin Noorwegen
2.Michael Matthews Sunweb-Giant Australië
3.Sonny Colbrelli Bahrein-Merida Italië
4.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
5.Nacer Bouhanni Cofidis Frankrijk
6.Elia Viviani Sky-21st Century Fox Italië
7.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
8.Enrico Battaglin Lotto.nl-Jumbo Italië
9.Sep Vanmarcke Cannondale-Drapac België
10.Kristian Sbaragli Dimension Data Italië
11.Luka Mezgec Orica-Scott Slovenië
12.Lukas Postlberger Bora-Hansgrohe Oostenrijk
13.Lilian Calmejane Direct Energie Frankrijk
14.Ruben Guerreiro Trek-Segafredo Portugal
15.Valerio Conti UAE-Fly Emirates Italië
16.Zdenek Stybar Quick Step Floors Tsjechië
17.Yoann Offredo Wanty-Groupe Gobert Frankrijk
18.Daniele Bennati Movistar Italiê
19.Daryl Impey Orica-Scott Zuid-Afrika
20.Guillaume Martin Wanty-Groupe Gobert Frankrijk

2016
1.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
2.Michael Matthews Orica-Bike Echange Australië
3.Olivier Naessen IAM Cycling België
4.Matteo Trentin Etixx-Quick Step Italië
5.Giacomo Nizzolo Trek-Segafredo Italië
6.John Degenkolb Giant-Alpecin Duitsland
7.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
8.Heinrich Haussler IAM Cycling Australië
9.Ramunas Navardauskas Cannondale-Drapac Litouwen
10.Loic Vliegen BMC Racing België
11.Danny Van Poppel Sky-21st Century Fox Nederland
12.Alberto Bettiol Cannondale-Drapac Italië
13.Wilco Kelderman Lotto.nl-Jumbo Nederland
14.Samuel Dumoulin Ag2r-La Mondiale Frankrijk
15.Michael Valgren Andersen Tinkoff Denemarken
16.Tom Boonen Etixx-Quick Step België
17.Dimitri Claeys Wanty-Groupe Gobert België
18.Martin Elmiger IAM Cycling Zwitserland
19.Roman Kreuziger Tinkoff Tsjechië
20.Anthony Roux FDJ-Lapierre Frankrijk


2015
1.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
2.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
3.Grega Bole CCC-Sprandi Slovenië
4.Rasmus Guldhammer Cult Energy Denemarken
5.Ramunas Navardauskas Cannondale-Garmin Lithouwen
6.Bryan Coquard Europcar Frankrijk
7.Wouter Poels Sky-21st Century Fox Nederland
8.Heinrich Haussler IAM Cycling Australië
9.Elia Viviani Sky-21st Century Fox Italië
10.Rudy Molard Cofidis Frankrijk
11.Tom Boonen Etixx-Quick Step België
12.Roy Curvers Giant-Alpecin Nederland
13.Anthony Roux FDJ-Lapierre Frankrijk
14.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
15.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
16.Borut Bozic Astana Slovenië
17.Simone Ponzi SouthEast Italië
18.Rui Alberto Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal
19.Enrico Gasparotto Wanty-Groupe Goubert Italië
20.Matteo Trentin Etixx-Quick Step Italië


2014
1.Sylvain Chavanel IAM Cycling Frankrijk
2.Cyril Gautier Europcar Frankrijk
3.Tim Wellens Lotto-Belisol België
4.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
5.Giacomo Nizzolo Trek Factory Racing Italië
6.Jurgen Roelandts Lotto-Belisol België
7.Borut Bozic Astana Slovenië
8.Ben Hermans BMC Racing België
9.Gianni Meersman Omega Pharma-Quick Step België
10.Julian Alaphilippe Omega Pharma-Quick Step Frankrijk
11.Silvan Dillier BMC Racing Zwitserland
12.Francesco Gavazzi Astana Italië
13.Luka Mezgec Giant-Shimano Slovenië
14.Jerome Baugnies Wanty-Groupe Gobert België
15.Enrico Battaglin Bardiani-CSF Inox Italië
16.Reinhardt Janse Van Rensburg Giant-Shimano Zuid-Afrika
17.Andrea Fedi Neri Sottoli-Yellow Fluo Italië
18.Sebastiaan Langeveld Garmin-Sharp Nederland
19.Stig Broeckx Lotto-Belisol België
20.Mathieu Ladagnous FDJ.fr Frankrijk


2013
1.Filippo Pozzato Lampre-Merida Italië
2.Jurgen Roelandts Lotto-Belisol België
3.Thor Hushovd BMC Racing Noorwegen
4.Francisco Ventoso Movistar Spanje
5.Elia Viviani Cannondale Italië
6.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
7.John Degenkolb Argos-Shimano Duitsland
8.Daryl Impey Orica-GreenEdge Zuid-Afrika
9.Lars Boom Belkin Nederland
10.Borut Bozic Astana Slovenië
11.Michal Kwiatkowski Omega Pharma-Quick Step Polen
12.Giovanni Visconti Movistar Italië
13.Simone Ponzi Astana Italië
14.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
15.Matti Breschel Saxo-Tinkoff Denemarken
16.Enrico Gasparotto Astana Italië
17.Giacomo Nizzolo Radioshack-Leopard Italië
18.Peter Velits Omega Pharma-Quick Step Slovakije
19.Arthur Vichot FDJ.fr Frankrijk
20.Samuel Dumoulin Ag2r-La Mondiale Frankrijk


2012
1.Rui Alberto Costa Faria Movistar Portugal
2.Edvald Boasson Hagen Sky-IG Markets Noorwegen
3.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
4.Matthew Goss Orica-GreenEdge Australië
5.Heinrich Haussler Garmin-Sharp Australië
6.Luca Paolini Katusha Italië
7.Simon Gerrans Orica-GreenEdge Australië
8.Borut Bozic Astana Slovenië
9.Giacomo Nizzolo Radioshack-Nissan Italië
10.Fabian Wegmann Garmin-Sharp Duitsland
11.Francesco Gavazzi Astana Italië
12.Manuele Mori Lampre-ISD Italië
13.Mickael Delage FDJ-Big Mat Frankrijk
14.Giovanni Visconti Movistar Italië
15.Daniele Pietropoli Lampre-ISD Italië
16.Manuel Belletti Ag2r-La Mondiale Italië
17.Francisco Ventoso Movistar Spanje
18.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
19.Jurgen Roelandts Lotto-Belisol België
20.Samuel Dumoulin Cofidis Frankrijk


2011
1.Thomas Voeckler Europcar Frankrijk
2.Thor Hushovd Garmin-Cervelo Noorwegen
3.Simon Gerrans Team Sky Australië
4.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
5.Grega Bole Lampre-ISD Slovenië
6.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
7.Yoann Offredo Francaise des Jeux Frankrijk
8.Simone Ponzi Liquigas-Cannondale Italië
9.Fumiyuki Beppu Radioshack Japan
10.Maarten Wijnants Rabobank Nederland
11.Robbie McEwen Radioshack Australië
12.Simon Clarke Astana Australië
13.Manuel Cardoso Radioshack Portugal
14.Jonathan Hivert Saur-Sojasun Frankrijk
15.Mirko Selvaggi Vacansoleil-DCM Italië
16.Samuel Dumoulin Cofidis Frankrijk
17.Lars Ytting Bak HTC-Highroad Denemarken
18.Tony Gallopin Cofidis Frankrijk
19.Danilo Hondo Lampre-ISD Duitsland
20.Pavel Brutt Katusha Rusland


2010
1.Tyler Farrar Garmin-Transitions U.S.A.
2.Jose Joaquin Rojas Caisse D`Epargne Spanje
3.Yoann Offredo Francaise des Jeux Frankrijk
4.Marco Marcato Vacansoleil Italië
5.Francesco Gavazzi Lampre-Farnese Vini Italië
6.Christophe Le Mevel Francaise des Jeux Frankrijk
7.Peter Sagan Liquigas-Doimo Slovakijë
8.Leonardo Duque Cofidis Colombië
9.Matthew Goss HTC-Columbia Australië
10.Grega Bole Lampre-Farnese Vini Slovenië
11.Alessandro Ballan BMC Racing Italië
12.Jerome Pineau Quick Step Frankrijk
13.Manuele Mori Lampre-Farnese Vini Italië
14.Greg Van Avermaet Omega Pharma-Lotto België
15.Roy Sentjens Milram België
16.Mauro Santambrogio BMC Racing Italië
17.Sebastien Hinault Ag2r-La Mondiale Frankrijk
18.Sebastiaan Langeveld Rabobank Nederland
19.Josep Jufre Astana Spanje
20.Dimitri Fofonov Astana Kazakstan


2009
1.Pierrick Fedrigo Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
2.Luis Leon Sanchez Caisse D`Epargne Spanje
3.Simon Gerrans Cervelo Australië
4.Maxim Iglinskiy Astana Kazakstan
5.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
6.Marcus Burghardt Columbia-HTC Duitsland
7.Paul Martens Rabobank Duitsland
8.Sebastien Minard Cofidis Frankrijk
9.Enrico Gasparotto Lampre-NGC Italië
10.William Bonnet Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
11.Philippe Gilbert Silence-Lotto België
12.Daniele Bennati Liquigas-Doimo Italië
13.Tom Leezer Rabobank Nederland
14.Filippo Pozzato Katusha Italië
15.Manuele Mori Lampre-NGC Italië
16.Alessandro Ballan Lampre-NGC Italië
17.Sebastien Hinault Ag2r-La Mondiale Frankrijk
18.Ryder Hesjedal Garmin-Slipstream Canada
19.Aleksander Botcharov Credit Agricole Rusland
20.David Loosli Lampre-NGC Zwitserland


2008
1.Alessandro Ballan Lampre-NGC Italië
2.Jose Joaquin Rojas Caisse D`Epargne Spanje
3.Greg Van Avermaet Silence-Lotto België
4.Pierrick Fedrigo Bouygues Telecom Frankrijk
5.Allan Davis Mitsubishi-Jartazi Australië
6.Peter Velits Team Milram Slovakije
7.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
8.Gregory Rast Astana Zwitserland
9.Romain Feillu Agritubel Frankrijk
10.Jerome Pineau Bouygues Telecom Frankrijk
11.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
12.Antonio Murillo Fischer Liquigas Brazilië
13.Benoit Vaugrenard Francaise des Jeux Frankrijk
14.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
15.Giovanni Visconti Quick Step Italië
16.Michael Barry Columbia Canada
17.David De La Fuente Scott-American Beef Spanje
18.Aleksander Botcharov Credit Agricole Rusland
19.Josep Jufre Scott-American Beef Spanje
20.Lloyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk


2007
1.Danilo Di Luca Liquigas Italië
2.Filippo Pozzato Liquigas Italië
3.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
4.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir Italië
5.Rinaldo Nocentini Ag2r-Prevoyance Italië
6.Staf Scheirlinckx Cofidis België
7.Martin Elmiger Ag2r-Prevoyance Zwitserland
8.Steven De Jongh Quickstep-Innergetic Nederland
9.Thomas Voeckler Bouygues Telecom Frankrijk
10.Bjorn Leukemans Predictor-Lotto België
11.Gerald Ciolek T-Mobile Duitsland
12.Volodymyr Bileka Discovery Channel Oekraine
13.Jose Joaquin Rojas Caisse D`Epargne Spanje
14.Romain Feillu Agritubel Frankrijk
15.Anthony Geslin Bouygues Telecom Frankrijk
16.Fumiyuki Beppu Discovery Channel Japan
17.Jens Voigt Team CSC Duitsland
18.Mirko Celestino Team Milram Italië
19.Said Haddou Bouygues Telecom Frankrijk
20.Daniele Righi Lampre-Fondital Italië


2006
1.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
2.Filippo Pozzato Quickstep-Innergetic Italië
3.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir Italië
4.Gregory Rast Phonak Zwitserland
5.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
6.Karsten Kroon Team CSC Nederland
7.Cristian Moreni Cofidis Italië
8.Sylvain Chavanel Cofidis Frankrijk
9.Pierrick Fedrigo Bouygues Telecom Frankrijk
10.Stefano Garzelli Liquigas-Bianchi Italië
11.Sergei Ivanov T-Mobile Rusland
12.Alexander Kolobnev Rabobank Rusland
13.Philippe Gilbert Francaise des Jeux België
14.Mirko Celestino Team Milram Italië
15.Vincenzo Nibali Liquigas-Bianchi Italië
16.Yaroslav Popovych Discovery Channel Oekraine
17.Baden Cooke Unibet.Com Australië
18.Samuel Dumoulin Ag2r-Prevoyance Frankrijk
19.Allan Johansen Team CSC Denemarken
20.Roy Sentjens Rabobank Nederland

2005
1.Arnaud Demare FDJ-Lapierre
2.Nacer Bouhanni Cofidis
3.Florian Senechal Cofidis
4.Yoann Offredo Wanty-Groupe Gobert
5.Rudy Barbier Ag2r-La Mondiale
6.Pierre Luc Perichon Fortuneo-Vital Concept
7.Julien Simon Cofidis
8.Samuel Dumoulin Ag2r-La Mondiale
9.Quentin Pacher Delko-Marseille
10.Mickael Delage FDJ-Lapierre
11.Laurent Pichon Fortuneo-Vital Concept
12.Jeremy Leveau Roubaix-Lille Metropole
13.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale
14.Fabien Grelier Direct Energie
15.Anthony Perez Cofidis
16.Arthur Vichot FDJ-Lapierre
17.Maxime Bouet Fortuneo-Vital Concept
18.Damien Touze HP BTP-Auber 93
19.Anthony Roux FDJ-Lapierre
20.Remi Cavagna Quick Step Floors

2004
1.Tony Gallopin Lotto-Soudal
2.Julian Alaphilippe Etixx-Quick Step
3.Arthur Vichot FDJ-Lapierre
4.Cyril Gautier Ag2r-La Mondiale
5.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale
6.Samuel Dumoulin Ag2r-La Mondiale
7.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale
8.Thibaut Pinot FDJ-Lapierre
9.Romain Sicard Direct Energie
10.Pierre Rolland Cannondale
11.Nicolas Edet Cofidis
12.Kenny Elissonde FDJ-Lapierre
13.Mathieu Ladagnous FDJ-Lapierre
14.Quentin Pacher Delko-Marseille
15.Anthony Delaplace Fortuneo-Vital Concept
16.Rudy Molard Cofidis
17.Kevin Reza FDJ-Lapierre
18.Christophe Riblon Ag2r-La Mondiale
19.Bryan Coquard Direct Energie
20.Florian Vachon Fortuneo-Vital Concept


2003
1.Tony Gallopin Lotto-Soudal
2.Sylvain Chavanel IAM Cycling
3.Julian Alaphilippe Etixx-Quick Step
4.Warren Barguil Giant-Alpecin
5.Julien Simon Cofidis
6.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale
7.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale
8.Rudy Molard Cofidis
9.Anthony Roux FDJ-Lapierre
10.Pierrick Fedrigo Bretagne-Seche Environnement
11.Thomas Voeckler Europcar
12.John Gadret Movistar
13.Stephane Rossetto Cofidis
14.Mickael Cherel Ag2r-La Mondiale
15.Mathieu Ladagnous FDJ-Lapierre
16.Cyril Gautier Europcar
17.Steven Tronet Auber 93
18.Julien Berard Ag2r-La Mondiale
19.Julien El Fares Marseille13-KTM
20.Romain Combaud Armee de Terre


2002
1.Arnaud Demare FDJ.fr
2.Nacer Bouhanni FDJ.fr
3.Julien Simon Cofidis
4.Sylvain Chavanel IAM Cycling
5.Adrien Petit Cofidis
6.Tony Gallopin Lotto-Belisol
7.Warren Barguil Giant-Shimano
8.Armindo Fonseca Bretagne-Seche Environnement
9.Kevin Reza Europcar
10.Jonathan Hivert Belkin
11.Yoann Offredo FDJ.fr
12.Rudy Molard Cofidis
13.Guillaume Levarlet Cofidis
14.Anthony Roux FDJ.fr
15.Mickael Delage FDJ.fr
16.Laurent Pichon FDJ.fr
17.Sebastien Turgot Ag2r-La Mondiale
18.Christophe Riblon Ag2r-La Mondiale
19.Remy Di Gregorio La Pomme Marseille 13
20.Julien Duval Roubaix-Lille Metropole


2001
1.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step
2.Tony Gallopin Radioshack-Leopard
3.Arthur Vichot FDJ-La Pierre
4.Yoann Offredo FDJ-La Pierre
5.Mathieu Ladagnous FDJ-La Pierre
6.Vincent Jerome Europcar
7.Samuel Dumoulin Ag2r-La Mondiale
8.Anthony Geslin FDJ-La Pierre
9.Arnold Jeannesson FDJ-La Pierre
10.Jerome Pineau Omega Pharma-Quick Step
11.Warren Barguil Argos-Shimano
12.Arnaud Demare FDJ-La Pierre
13.Maxime Bouet Ag2r-La Mondiale
14.Adrien Petit Cofidis
15.Sebastien Minard Ag2r-La Mondiale
16.Julien Simon Sojasun
17.Maxime Mederel Sojasun
18.Christophe Le Mevel Cofidis
19.Armindo Fonseca Bretagne-Seche Environnement
20.Anthony Roux FDJ-La Pierre


2000
1.Arnaud Demare FDJ-Big Mat
2.Sebastien Turgot Europcar
3.Adrien Petit Cofidis
4.Julien Simon Saur-Sojasun
5.Romain Feillu Vacansoleil-DCM
6.Jimmy Casper Ag2r-La Mondiale
7.Samuel Dumoulin Cofidis
8.Said Haddou Europcar
9.Nacer Bouhanni FDJ-Big Mat
10.Fabien Bacquet Auber 93
11.Geoffrey Soupe FDJ-Big Mat
12.Florian Vachon Bretagne-Schuller
13.Sebastien Hinault Ag2r-La Mondiale
14.Remi Cusin Type 1-Sanofi
15.Justin Jules Veranda Rideau-Super U
16.Rony Martias Saur-Sojasun
17.Jerome Pineau Omega Pharma-Quick Step
18.Sebastien Chavanel Europcar
19.Alexander Blain Endura Racing
20.Jean Luc Delpech Bretagne-Schuller


1999
1.Sylvain Chavanel Quick Step
2.Thomas Voeckler Europcar
3.Maxime Bouet Ag2r-La Mondiale
4.Tony Gallopin Cofidis
5.Cyril Lemoine Saur-Sojasun
6.Arnold Jeannesson Francaise des Jeux
7.Pierre Rolland Europcar
8.Anthony Roux Francaise des Jeux
9.Julien Berard Ag2r-La Mondiale
10.Steve Houanard Ag2r-La Mondiale
11.John Gadret Ag2r-La Mondiale
12.Mickael Buffaz Cofidis
13.Arthur Vichot Francaise des Jeux
14.Cyril Gautier Europcar
15.Jean Louis Paiani Saur-Sojasun
16.Jeremie Galland Saur-Sojasun
17.Jerome Pineau Quick Step
18.Jean Christophe Peraud Ag2r-La Mondiale
19.Anthony Geslin Francaise des Jeux
20.Julien Simon Saur-Sojasun


1998
1.Thomas Voeckler Bbox-Bouygues Telecom
2.Benoit Vaugrenard Francaise des Jeux
3.Christophe Le Mevel Francaise des Jeux
4.Sylvain Chavanel Quick Step
5.Cyril Gautier Bbox-Bouygues Telecom
6.Jeremy Roy Francaise des Jeux
7.Pierrick Fedrigo Bbox-Bouygues Telecom
8.David Moncoutie Cofidis
9.Remi Pauriol Cofidis
10.David Lelay Ag2r-La Mondiale
11.Mathieu Ladagnous Francaise des Jeux
12.Sebastien Minard Cofidis
13.Alexandre Geniez Skil-Shimano
14.Geoffrey Lequatre Radioshack
15.Cedric Pineau Roubaix Lille Metropole
16.Julien El Fares Cofidis
17.Lloyd Mondory Ag2r-La Mondiale
18.Romain Sicard Euskaltel-Euskadi
19.Romain Feillu Vacansoleil
20.Matthieu Sprick Bbox-Bouygues Telecom


1997
1.Anthony Geslin Francaise des Jeux
2.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale
3.Anthony Roux Francaise des Jeux
4.Christophe Riblon Ag2r-La Mondiale
5.Geoffrey Lequatre Agritubel
6.Pierrick Fedrigo Bbox-Bouygues Telecom
7.Nicolas Jalabert Agritubel
8.Christophe Moreau Agritubel
9.Guillaume Levarlet Francaise des Jeux
10.Stephane Auge Cofidis
11.Sebstien Minard Cofidis
12.Remy Di Gregorio Francaise des Jeux
13.Julien Loubet Ag2r-La Mondiale
14.Amael Moinard Cofidis
15.Florian Guillou Roubaix Lille Metropole
16.Dimitri Champion Bretagne-Schuller
17.Sylvain Chavanel Quick Step
18.Thierry Hupond Skil-Shimano
19.Nadir Haddou Auber 93
20.Steven Tronet Roubaix Lille Metropole

1996
1.Nicolas Vogondy Agritubel
2.Arnaud Coyot Caisse D`Epargne
3.Pierre Rolland Credit Agricole
4.Julien Loubet Agr2-La Mondiale
5.Laurent Lefevre Bouygues Telecom
6.Benoit Vaugrenard Francaise des Jeux
7.Remi Pauriol Credit Agricole
8.David Moncoutie Cofidis
9.Thomas Voeckler Bouygues Telecom
10.Mathieu Perget Caisse D`Epargne
11.Amael Moinard Cofidis
12.Pierrick Fedrigo Bouygues Telecom
13.Renaud Dion Agr2-La Mondiale
14.Mathieu Drujon Caisse D`Epargne
15.Yannick Talabardon Credit Agricole
16.Yoann Offredo Francaise des Jeux
17.Christophe Kern Credit Agricole
18.Christophe Le Mevel Credit Agricole
19.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale
20.Freddy Bichot Agritubel


1995
1.Pierrick Fedrigo Bouygues Telecom
2.Christophe Moreau Ag2r-Prevoyance
3.Jerome Pineau Bouygues Telecom
4.Ludovic Turpin Ag2r-Prevoyance
5.Laurent Brochard Bouygues Telecom
6.Sylvain Chavanel Cofidis
7.John Gadret Ag2r-Prevoyance
8.Christophe Riblon Ag2r-Prevoyance
9.Sandy Casar Francaise des Jeux
10.Patrice Halgand Credit Agricole
11.Hubert Dupont Ag2r-Prevoyance
12.Sebastien Hinault Credit Agricole
13.Arnaud Labbe Bouygues Telecom
14.Laurent Lefevre Bouygues Telecom
15.Vincent Jerome Bouygues Telecom
16.Stephane Auge Cofidis
17.Nicolas Jalabert Agritubel
18.Francis Mourey Francaise des Jeux
19.David Lelay Bretagne-Armor Lux
20.Sebastien Duret Bretagne-Armor Lux


1994
1.Thomas Voeckler Bouygues Telecom
2.Sylvain Chavanel Cofidis
3.Christophe Moreau Ag2r-Prevoyance
4.Anthony Geslin Bouygues Telecom
5.Didier Rous Bouygues Telecom
6.Sylvain Calzati Ag2r-Prevoyance
7.Patrice Halgand Credit Agricole
8.Cedric Vasseur Quick Step-Innergetic
9.Sebastien Hinault Credit Agricole
10.Christophe Mengin Francaise des Jeux
11.Christophe Rinero Saunier Duval-Prodir
12.Cedric Herve GS Bretagne-Jean Floc`H
13.Nicolas Jalabert Phonak
14.Sandy Casar Francaise des Jeux
15.Pierrick Fedrigo Bouygues Telecom
16.Nicolas Portal Caisse D`Epargne-Illes Balears
17.Florent Brard Caisse D`Epargne-Illes Balears
18.Jerome Pineau Bouygues Telecom
19.Matthieu Sprick Bouygues Telecom
20.Benoit Salmon Agritubel


1993
1.Laurent Brochard Bouygues Telecom
2.Pierrick Fedrigo Bouygues Telecom
3.Nicolas Jalabert Phonak
4.Christophe Moreau Credit Agricole
5.Sandy Casar Francaise des Jeux
6.Sylvain Chavanel Cofidis
7.Thomas Voeckler Bouygues Telecom
8.Jerome Pineau Bouygues Telecom
9.Sebastien Joly Credit Agricole
10.Christophe Mengin Francaise des Jeux
11.Anthony Geslin Bouygues Telecom
12.Patrice Halgand Credit Agricole
13.Sebastien Hinault Credit Agricole
14.Walter Beneteau Bouygues Telecom
15.Laurent Lefevre Bouygues Telecom
16.John Gadret Jartazi-Granville
17.Nicolas Vogondy Credit Agricole
18.Laurent Paumier Mr.Bookmaker-SportsTech
19.Christophe Laurent Agritubel
20.Jeremy Roy Francaise des Jeux


1992
1.Laurent Madouas Lotto Frankrijk
2.Stéphane Heulot La Française des Jeux Frankrijk
3.Richard Virenque Festina Frankrijk
4.Cedric Vasseur Gan Frankrijk
5.Gerard Rué Gan Frankrijk
6.Jean-Cyril Robin US-Postal Frankrijk
7.Benoit Salmon Lotto Frankrijk
8.Nicolas Jalabert Cofidis Frankrijk
9.Pascal Hervé Festina Frankrijk
10.Christophe Moreau Festina Frankrijk
11.Frédéric Moncassin Gan Frankrijk
12.Laurent Roux T.V.M. Frankrijk
13.Andrea Ferrigato Roslotto Italië
14.Sergio Barbero Mercatone Uno Italië
15.Christopher Horner La Française des Jeux V.S.A.
16.Alexandre Gontchenkov Roslotto Oekraïne
17.Pascal Lino Big Mat Frankrijk
18.François Simon Gan Frankrijk
19.Claudio Chiappucci Asics Italië
20.Philippe Gaumont Cofidis Frankrijk


1991
1.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
2.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
3.Andrea Ferrigato ZG-Roslotto Italië
4.Johan Museeuw Mapei-GB België
5.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
6.Marco Milesi Brescia Lat Italië
7.Davide Rebellin Polti Italië
8.Maximiliaan Sciandri Motorola G.B.
9.Frank Van Den Broucke Mapei-GB België
10.Stefano Faustini Aki-Gipiemme Italië
11.Leonardo Piepoli Refin Italië
12.Jens Heppner Telekom Duitsland
13.Rolf Aldag Telekom Duitsland
14.Alessandro Baronti Panaria Italië
15.Maurizio Fondriest ZG-Roslotto Italië
16.Alessio Galletti Panaria Italië
17.Stefano Colage Refin Italië
18.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
19.Marco Fincato ZG-Roslotto Italië
20.Heinz Imboden Refin Zwitserland


1990
1.Rolf Aldag Telekom Duitsland
2.Gianmatteo Fagnini Mercatone Uno Italië
3.Gabriele Missaglia Brescia Lat Italië
4.Stefano Colage ZG-Mobili Italië
5.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
6.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
7.Johan Museeuw Mapei-GB België
8.Maurizio Fondriest Lampre Italië
9.Andrei Tchmile Lotto Moldavië
10.Massimiliano Lelli Mercatone Uno Italië
11.Kurt Van De Wouwer Lotto België
12.Andrea Ferrigato ZG-Mobili Italië
13.Massimo Podenzana Brescia Lat Italië
14.Edwig Van Hooydonck Novell België
15.Frank Van Den Broucke Mapei-GB België
16.Leonardo Piepoli Refin Italië
17.Udo Bölts Telekom Duitsland
18.Gianni Faresin Lampre Italië
19.Maarten Den Bakker T.V.M Nederland
20.Arvis Piziks Novell Letland

1989
1.Frédéric Moncassin Wordperfect
2.Christophe Capelle Gan
3.Armand de la Cuevas Castorama
4.François Simon Castorama
5.Pascal Lino Festina
6.Richard Virenque Festina
7.Laurent Jalabert O.N.C.E.
8.Laurent Desbiens Castorama
9.Jacky Durand Castorama
10.Emmanuel Magnien Castorama
11.Francisque Teyssier Festina
12.Laurent Brochard Castorama
13.Gérard Rué Banesto
14.Jean-Christophe Bloy Aubervilliers
15.Ronan Pensec Histor
16.Christophe Manin Chazal
17.Franck Pineau Chazal
18.Didier Rous Gan
19.Thierry Claveyrolat Gan
20.Franck Boucanville Catavana


1988
1.Ronan Pensec Histor
2.Thierry Claveyrolat Gan
3.Bruno Cornillet Histor
4.Francisque Teyssier Festina
5.Laurent Jalabert ONCE
6.Gérard Rué Banesto
7.Jacky Durand Castorama
8.Patrice Esnault Chazal
9.Charly Mottet Histor
10.Pascal Lino Festina
11.Hervé Garel Gan
12.Eric Boyer Gan
13.Thierry Laurent Histor
14.Richard Virenque Festi
15.Jean-Pierre Bernard Banesto
16.Laurent Pillon GB-MG boys
17.Emmanuelle Magnien Castorama
18.Jean-Philippe Dojwa Festina
19.Dante Rezze Castorama
20.Philippe Louviot ONCE


1987
1.Thierry Claveyrolat “Z”
2.Christophe Manin R.M.O.
3.Laurent Bézault “Z”
4.Thierry Laurent R.M.O.
5.Luc Leblanc Castorama
6.Pascal Lino R.M.O.
7.Jean-Claude Colotti “Z”
8.Laurent Fignon Gatorade
9.Pascal Lance “Z”
10.Jean-Philippe Dojwa R.M.O.
11.Thierry Marie Castorama
12.Patrice Esnault Chazal
13.Dante Rezze R.M.O.
14.Laurent Jalabert O.N.C.E.
15.Richard Virenque R.M.O.
16.Charly Mottet R.M.O.
17.Roland Leclerc Castorama
18.Armand de las Cuevas Banesto
19.Hervé Garel R.M.O.
20.Eric Caritoux R.M.O.


1986
1.Laurent Jalabert Toshiba
2.Thierry Claveyrolat R.M.O.
3.Patrice Esnault Amaya
4.Gilles Delion Helvetia
5.Armand de la Cuevas Banesto
6.Luc Leblanc Castorama
7.Laurent Biondi Tonton Tapis
8.Laurent Bézault Toshiba
9.Gérard Rué Helvetia
10.Jean-Claude Colotti Tonton Tapis
11.Remy Hello Jean Floch
12.Jean-Louis Harel Jean Floch
13.Roland Leclerc Amaya
14.Christophe Manin R.M.O.
15.Thierry Laurent R.M.O.
16.Pascal Lino R.M.O.
17.Yvon Madiot R.M.O.
18.Laurent Fignon Castorama
19.Richard Virenque R.M.O.
20.Fabrice Philipot Banesto


1985
1.Gilles Delion Helvetia
2.Jean-Claude Leclercq Helvetia
3.Dominique Arnaud Banesto
4.Pascal Lino R.M.O.
5.Ronan Pensec “Z”
6.Thierry Claveyrolat R.M.O.
7.Christophe Manin R.M.O.
8.Frédéric Vichot Helvetia
9.Laurent Jalabert Toshiba
10.Charly Mottet R.M.O.
11.Laurent Bézault Toshiba
12.Armand de las Cuevas Banesto
13.Gilbert Duclos-Lassalle “Z”
14.Francis Moreau Histor
15.Gérard Rué Castorama
16.Laurent Biondi Histor
17.Pascal Dubois Castorama
18.Marc Madiot Toshiba
19.Pascal Simon Castorama
20.Philippe Louviot Toshiba


1984
1.Bruno Cornillet “Z”
2.Laurent Fignon Système U
3.François Lemarchand “Z”
4.Martial Gayant Toshiba
5.Gérard Rué Système U
6.Dominique Gaigne Histor
7.Pascal Simon Système U
8.Eric Caritoux R.M.O.
9.Fabrice Philipot Toshiba
10.Jean-Claude Bagot R.M.O.
11.Laurent Masson Système U
12.Christophe Lavainne Système U
13.Joël Pelier B.H.
14.Jean-François Bernard Toshiba
15.Eric Boyer “Z”
16.Vincent Barteau Système U
17.Philippe Louviot “Z”
18.Laurent Bézault Toshiba
19.Jérôme Simon “Z”
20.Charly Mottet R.M.O.


1983
1.Jean-François Bernard Toshiba
2.Jérôme Simon “Z”
3.Bruno Wojtinek “Z”
4.Joël Pelier Système U
5.Jean-Claude Leclercq Weinmann
6.Régis Simon R.M.O.
7.Laurent Biondi Toshiba
8.Vincent Lavenu Individueel
9.Yvon Madiot Toshiba
10.Michel Bibollet R.M.O.
11.Gilbert Duclos-Lassalle “Z”
12.Pascal Simon Système U
13.Dante Rezze R.M.O.
14.Gérard Rué Système U
15.Jean-François Rault R.M.O.
16.Bernard Chesneau S.E.F.B.
17.Robert Forest Fagor
18.Loïc Le Flohic “Z”
19.Marc Madiot Toshiba
20.Francis Castaing “Z”


1982
1.Jérôme Simon “Z”
2.Marc Durant B.H.
3.Ronan Pensec “Z”
4.Gilles Sanders Kas
5.Loic Le Flohic “Z”
6.Martial Gayant Système U
7.René Corteggiani U.S.Créteil
8.Jean-René Bernaudeau Fagor
9.Pierre Le Bigaut “Z”
10.Stéphane Guay Reynolds
11.Dominique Lecrocq Hitachi
12.Marc Madiot Système U
13.Eric Magnin Auxerre
14.Jean-François Rault R.M.O.
15.Henri Abadie Fagor
16.Guy Gallopin A.N.C.
17.Bruno Wojtinek “Z”
18.Philippe Chaumontet Peugeot
19.Philippe Bouvatier B.H.
20.Pascal Simon “Z”


1981
1.Pascal Simon Peugeot
2.Jean-François Bernard La Vie Claire
3.Guy Gallopin Kas
4.Alain Bondue Système U
5.Bernard Hinault La Vie Claire
6.Charly Bérard La Vie Claire
7.Pascal Dubois La Vie Claire
8.Bernard Vallet R.M.O.
9.Marc Gomez Reynolds
10.Charly Mottet Système U
11.Pascal Poisson Système U
12.Marc Madiot Système U
13.Philippe Delaurier Hitachi
14.Pierre Le Bigaut R.M.O.
15.Yvon Madiot Système U
16.Jean-Claude Leclercq Kas
17.Jean-Claude Bagot Fagor
18.Ronan Pensec Peugeot
19.Dominique Arnaud Reynolds
20.Laurent Fignon Système U

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.