De Ronde van Catalonië (Volta Ciclista a Catalunya) is een Spaanse wielerwedstrijd. Het is een rondewedstrijd in de autonome regio Catalonië, die sinds 1911 jaarlijks wordt verreden. Op 8 januari won een zekere Sebastián Masdéu de eerste editie. Na de Ronde van Frankrijk en de Ronde van Italië is het de oudste ronde ter wereld. In de beginjaren werd de koers afwisselend in verschillend maanden verreden. Van 1941-1994 en in 2002 werd de wedstrijd in september gehouden, van 1995-2001 en 2003-2004 in juni en met de invoering van de UCI ProTour in 2005 in mei. In 2010 verhuisde de Ronde van Catalonië op de wielerkalender naar de oude stek van de Catalaanse week, eind maart. Vanaf 2011 behoort hij tot de UCI World Tour. De Spanjaard Mariano Cañardo is met zeven eindoverwinningen recordhouder, hij won de koers in 1928, 1929, 1930, 1932, 1935, 1936 en 1939. (Wikipedia)

2019

1.Adam Yates Mitchelton-Scott Groot-Brittannië
2.Egan Bernal Sky-21st Century Fox Colombië
3.Michael Woods Education First Canada
4.Nairo Quintana Movistar Colombië
5.Miguel Angel Lopez Astana Colombië
6.Steven Kruijswijk Jumbo-Visma Nederland
7.Alejandro Valverde Movistar Spanje
8.Maximilian Schachmann Bora-Hansgrohe Duitsland
9.Thibaut Pinot Groupama-FDJ Frankrijk
10.Simon Philip Yates Mitchelton-Scott Groot-Brittannië
11.Hermann Pernsteiner Bahrein-Merida Oostenrijk
12.Enric Mas Deceuninck-Quick Step Spanje
13.Davide Formolo Bora-Hansgrohe Italië
14.Ilnur Zakarin Katusha-Alpecin Rusland
15.Guillaume Martin Wanty-Gobert Frankrijk
16.Daniel Martin UAE-Emirates Ierland
17.James Knox Deceuninck-Quick Step Groot-Brittannië
18.Rafal Majka Bora-Hansgrohe Polen
19.Giulio Ciccone Trek-Segafredo Italië
20.Richard Carapaz Movistar Ecuador

2018
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje
2.Pierre Roger Latour Ag2r-La Mondiale Frankrijk
3.George Bennet Lotto.nl-Jumbo Nieuw-Zeeland
4.Marc Soler Movistar Spanje
5.Siomon Yates Mitchelton-Scott Groot-Brittannië
6.Nairo Quintana Movistar Colombië
7.Steven Kruijswijk Lotto.nl-Jumbo Nederland
8.Ben O´Connor Dimension Data Australië
9.Jesper Hansen Astana Denemarken
10.Mathias Frank Ag2r-La Mondiale Zwitserland
11.Warren Barguil Fortuneo-Samsic Frankrijk
12.Thibaut Pinot Groupama-FDJ Frankrijk
13.Matej Mohoric Bahrein-Merida Slovenië
14.Ben Hermans Israel Cycling Academy België
15.Tejay Van Garderen BMC-Tag Heuer U.S.A.
16.Mickael Cherel Ag2r-La Mondiale Frankrijk
17.Bob Jungels Quick Step Floors Luxemburg
18.Daniel Martinez Education First-Drapac Colombië
19.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
20.Bjorg Lambrecht Lotto-Soudal België

2017
1.Alberto Contador Trek-Segafredo Spanje
2.Daniel Martin Quick Step Floors Ierland
3.Alejandro Valverde Movistar Spanje
4.Marc Soler Movistar Spanje
5.Adam Yates Orica-Scott Groot-Brittannië
6.George Bennet Lotto.nl-Jumbo Nieuw-Zeeland
7.Rafal Majka Bora-Hansgrohe Polen
8.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
9.Tejay Van Garderen BMC-Tag Heuer U.S.A.
10.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
11.Steven Kruijswijk Lotto.nl-Jumbo Nederland
12.Carlos Verona Orica-Scott Spanje
13.Tsgabu Grmay Bahrein-Merida Ethiopië
14.Laurens Ten Dam Sunweb-Giant Nederland
15.Davide Formolo Cannondale-Drapac Italië
16.Cyril Gautier Ag2r-La Mondiale Frankrijk
17.Ruben Fernandez Movistar Spanje
18.Darwin Atapuma UAE-Fly Emirates Colombië
19.Robert Gesink Lotto.nl-Jumbo Nederland
20.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje


2016
1.Alberto Contador Tinkoff Spanje
2.Richie Porte BMC Racing Australië
3.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
4.Ilnur Zakarin Katusha Rusland
5.Tejay Van Garderen BMC Racing U.S.A.
6.Nairo Quintana Movistar Colombië
7.Daniel Martin Etixx-Quick Step Ierland
8.Chris Froome Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
9.Mikel Nieve Sky-21st Century Fox Spanje
10.Rigoberto Uran Cannondale Colombië
11.Fabio Aru Astana Italië
12.Davide Formolo Cannondale Italië
13.Jarlinson Pantano IAM Cycling Colombië
14.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
15.Michael Woods Cannondale Canada
16.Merhawi Kudus Dimension Data Eritrea
17.Tanel Kangert Astana Estland
18.Winner Anacona Movistar Colombië
19.Carlos Verona Etixx-Quick Step Spanje
20.Daniel Navarro Cofidis Spanje


2015
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje
2.Richie Porte Sky-21st Century Fox Australië
3.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
4.Rigoberto Uran Etixx-Quick Step Colombië
5.Alberto Contador Tinkoff-Saxo Spanje
6.Rafael Valls Lampre-Merida Spanje
7.Jarlinson Pantano IAM Cycling Colombië
8.Wilco Kelderman Lotto.nl-Jumbo Nederland
9.Daniel Martin Cannondale-Garmin Ierland
10.Fabio Aru Astana Italië
11.Giampaolo Caruso Katusha Italië
12.Steven Kruijswijk Lotto.nl-Jumbo Nederland
13.Gianluca Brambilla Etixx-Quick Step Italië
14.Wouter Poels Sky-21st Century Fox Nederland
15.Jurgen Van Den Broeck Lotto-Soudal België
16.Darwin Atapuma BMC Racing Colombië
17.Tejay Van Garderen BMC Racing U.S.A.
18.Luis Angel Mate Cofidis Spanje
19.Yuri Trofimov Katusha Rusland
20.Alex Cano Ardila Colombia Colombië


2014
1.Alberto Contador Tinkoff-Saxo Spanje
2.Nairo Quintana Movistar Colombië
3.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
4.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
5.Tejay Van Garderen BMC Racing U.S.A.
6.Wilco Kelderman Belkin Nederland
7.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
8.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
9.Chris Froome Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
10.Robert Kiserlovski Trek Factory Racing Croatië
11.Daniel Moreno Katusha Spanje
12.Andrew Talansky Garmin-Sharp U.S.A.
13.Luis Angel Mate Cofidis Spanje
14.Warren Barguil Giant-Shimano Frankrijk
15.Carlos Verona Omega Pharma-Quick Step Spanje
16.David Lopez Sky-21st Century Fox Spanje
17.Rigoberto Uran Omega Pharma-Quick Step Colombië
18.Arnold Jeannesson FDJ.fr Frankrijk
19.Luis Leon Sanchez Caja Rural-RGA Spanje
20.Mickael Cherel Ag2r-La Mondiale Frankrijk


2013
1.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
2.Nairo Quintana Movistar Colombië
3.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
4.Przemyslaw Niemec Lampre-Merida Polen
5.Michele Scarponi Lampre-Merida Italië
6.Robert Gesink Blanco-Giant Nederland
7.Jurgen Van Den Broeck Lotto-Belisol België
8.Bradely Wiggins Sky-Rapha Groot-Brittannië
9.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
10.Egor Silin Astana Rusland
11.Tiago Machado Radioshack-Leopard Portugal
12.Daniel Navarro Cofidis Spanje
13.Daniel Moreno Katusha Spanje
14.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
15.Robert Kiserlovski Radioshack-Leopard Croatië
16.Peter Stetina Garmin-Sharp U.S.A.
17.George Bennet Radioshack-Leopard Nieuw-Zeeland
18.Rigoberto Uran Sky-Rapha Colombië
19.Chris Anker Sorensen Saxo-Tinkoff Denemarken
20.Thibaut Pinot FDJ-La Pierre Frankrijk


2012
1.Michael Albasini GreenEdge Zwitserland
2.Damiano Cunego Lampre-ISD Italië
3.Rigoberto Uran Team Sky Colombië
4.Robert Kiserlovski Astana Croatië
5.Matteo Carrara Vacansoleil-DCM Italië
6.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
7.Jurgen Van Den Broeck Lotto-Belisol België
8.Steven Kruijswijk Rabobank Nederland
9.Denis Menchov Katusha Rusland
10.Dario Cataldo Omega Pharma-Quick Step Italië
11.Sylvester Szmyd Liquigas-Cannondale Polen
12.Sergio Pardilla Movistar Spanje
13.Daniel Martin Garmin-Barracuda Ierland
14.Levy Leipheimer Omega Pharma-Quick Step U.S.A.
15.Tom Danielson Garmin-Barracuda U.S.A.
16.Mathias Frank BMC Racing Zwitserland
17.Julien Simon Saur-Sojasun Frankrijk
18.Alberto Losada Katusha Spanje
19.Nairo Quintana Movistar Colombië
20.Peter Stetina Garmin-Barracuda U.S.A.


2011
1.Michele Scarponi Lampre-ISD Italië
2.Xavier Tondo Movistar Spanje
3.Rigoberto Uran Team Sky Colombië
4.Ivan Basso Liquigas-Cannondale Italië
5.Cadel Evans BMC Racing Australië
6.Biel Kadri Ag2r-La Mondiale Frankrijk
7.Alberto Contador Saxo Bank-Sungard Spanje
8.Laurens Ten Dam Rabobank Nederland
9.Bauke Mollema Rabobank Nederland
10.Daniel Martin Garmin-Cervelo Ierland
11.Janez Brajkovic Radioshack Slovenië
12.Luis Pasamontes Movistar Spanje
13.Mark De Maar Quick Step Ned.Antillen
14.Chris Horner Radioshack U.S.A.
15.Kevin Seeldrayers Quick Step België
16.Kanstantsin Sivtsov HTC-Highroad Wit-Rusland
17.Chris Anker Sorensen Saxo Bank-Sungard Denemarken
18.Morris Possoni Team Sky Italië
19.Haimar Zubeldia Radioshack Spanje
20.Christian Vandevelde Garmin-Cervelo U.S.A.


2010
1.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
2.Luis Leon Sanchez Caisse D`Epargne Spanje
3.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland
4.Rein Taaramae Cofidis Estland
5.Roman Kreuziger Liquigas-Doimo Tsjechië
6.Xavier Tondo Cervelo Spanje
7.Janez Brajkovic Radioshack Slovenië
8.Aitor Perez Arrieta Footon-Servetto Spanje
9.Ryder Hesjedal Garmin-Transitions Canada
10.Michel Kreder Garmin-Transitions Nederland
11.Jens Voigt Saxo Bank Duitsland
12.Iban Velasco Euskaltel-Euskadi Spanje
13.Sandy Casar Francaise des Jeux Frankrijk
14.Levy Leipheimer Radioshack U.S.A.
15.Frank Schleck Saxo Bank Luxemburg
16.Remy Di Gregorio Francaise des Jeux Frankrijk
17.Jan Bakelants Omega Pharma-Lotto België
18.Andreas Kloden Radioshack Duitsland
19.Christophe Le Mevel Francaise des Jeux Frankrijk
20.Francis De Greef Omega Pharma-Lotto België


2009
1.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje
2.Jakob Fuglsang Saxo Bank Denemarken
3.Haimar Zubeldia Astana Spanje
4.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
5.Mikel Astarloza Euskaltel-Euskadi Spanje
6.Michael Albasini Columbia-High Road Zwitserland
7.David De La Fuente Fuji-Servetto Spanje
8.Christophe Le Mevel Francaise des Jeux Frankrijk
9.Jussi Veikkanen Francaise des Jeux Finland
10.Alexander Dyachenko Astana Kazakstan
11.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland
12.Vladimir Karpets Katusha Rusland
13.Xavier Tondo Andalucia-Cajastur Spanje
14.Vladimir Efimkin Ag2r-La Mondiale Rusland
15.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale Frankrijk
16.Rigoberto Uran Caisse D`Epargne Colombië
17.Sandy Casar Francaise des Jeux Frankrijk
18.Xavier Florencio Bouygues Telecom Spanje
19.Daniel Martin Garmin-Slipstream Ierland
20.José Angel Gomez Marchante Cervelo Spanje


2008
1.Gustavo Cesar Veloso Karpin-Galicia Spanje
2.Josep Jufre Saunier Duval-Scott Spanje
3.Haimar Zubeldia Euskaltel-Euskadi Spanje
4.Thomas Lovkvist High Road Zweden
5.Vladimir Efimkin Ag2r-La Mondiale Rusland
6.Remi Pauriol Credit Agricole Frankrijk
7.Yaroslav Popovych Silence-Lotto Oekraine
8.Pierrick Fedrigo Bouygues Telecom Frankrijk
9.Rigoberto Uran Caisse D`Epargne Colombië
10.Georg Hincapie High Road U.S.A.
11.John Gadret Ag2r-La Mondiale Frankrijk
12.Daniel Moreno Caisse D`Epargne Spanje
13.Sandy Casar Francaise des Jeux Frankrijk
14.Xavier Florencio Bouygues Telecom Spanje
15.Gorka Verdugo Euskaltel-Euskadi Spanje
16.David Garcia Dapena Karpin-Galicia Spanje
17.Cyril Dessel Ag2r-La Mondiale Frankrijk
18.Janez Brajkovic Astana Slovenië
19.Daniel Navarro Astana Spanje
20.Laurent Lefevre Bouygues Telecom Frankrijk

2007

1.Michael Rogers T-Mobile Australië
2.Christophe Moreau Ag2r-Prevoyance Frankrijk
3.Laurens Ten Dam Unibet.Com Nederland
4.John Gadret Ag2r-Prevoyance Frankrijk
5.Thomas Lovkvist Francaise des Jeux Zweden
6.Janez Brajkovic Discovery Channel Slovenië
7.Samuel Sanchez Eukaltel-Euskadi Spanje
8.Matteo Carrara Unibet.Com Italië
9.Francisco Mancebo Relax-Gam Spanje
10.Aleksander Vinokourov Astana Kazakstan
11.Angel Vicioso Relax-Gam Spanje
12.Oscar Sevilla Relax-Gam Spanje
13.Kim Kirchen T-Mobile Luxemburg
14.David De La Fuente Saunier Duval-Prodir Spanje
15.Vladimir Karpets Caisse D`Epargne Rusland
16.Johann Tschopp Bouygues Telecom Zwitserland
17.Nicki Sorensen Team CSC Denemarken
18.Denis Menchov Rabobank Rusland
19.Gustav Erik Larsson Unibet.Com Zweden
20.Alberto Fernandez Saunier Duval-Prodir Spanje

2006

1.Christophe Moreau Ag2r-Prevoyance Frankrijk
2.Janez Brajkovic Discovery Channel Slovenië
3.Francisco Mancebo Ag2r-Prevoyance Spanje
4.Ryder Hesjedal Phonak Canada
5.David Arroyo Caisse D'Epargne-Balears Spanje

6.Vladimir Karpets Caisse D’Epargne-Balears Rusland
7.Samuel Sanchez Eukaltel-Euskadi Spanje
8.Joaquin Rodriguez Caisse D`Epargne-Balears Spanje
9.Linus Gerdemann T-Mobile Duitsland
10.Didier Rous Bouygues Telecom Frankrijk
11.Matej Mugerli Liquigas-Bianchi Slovenië
12.Pierrick Fedrigo Bouygues Telecom Frankrijk
13.Thomas Lovkvist Francaise des Jeux Zweden
14.Cyril Dessel Ag2r-Prevoyance Frankrijk
15.Marco Marzano Lampre-Fondital Italia
16.Santiago Botero Phonak Colombia
17.Bram Tankink Quickstep-Innergetic Nederland
18.David De La Fuente Saunier Duval-Prodir Spanje
19.David Canada Saunier Duval-Prodir Spanje
20.Carlos Castano Kaiku Spanje

2005

1.David Moncoutie Cofidis Frankrijk
2.Miguel Angel Martin Perdiguero Phonak Spanje
3.Aitor Osa Illes Balears-Epargne Spanje
4.Christophe Moreau Credit Agricole Frankrijk
5.Santiago Botero Phonak Colombia
6.Leonardo Piepoli Saunier Duval-Prodir Italia
7.Axel Merckx Davitamon-Lotto België
8.Michael Rogers Quickstep Australia
9.Yaroslav Popovych Discovery Channel Oekraine
10.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
11.Benjamin Noval Discovery Channel Spanje
12.Pierrick Fedrigo Bouygues Telecom Frankrijk
13.Andrey Kashechkin Credit Agricole Kazakstan
14.Eladio Jiménez Comunitat Valenciana Spanje
15.Ezequiel Mosquera Kaiku Spanje
16.Bingen Fernandez Cofidis Spanje
17.Sylvain Chavanel Cofidis Frankrijk
18.Carlos Barredo Liberty Seguros Spanje
19.Luis Perez Cofidis Spanje
20.Inigo Cuesta Saunier Duval-Prodir Spanje

2004

1 Benjamin Prades Reverte Tarragona Spanje
2 Carlos Barbero Cuesta Naturgas Spanje
3 Garikoitz Bravo Oiarbide Caja Rural Spanje
4 Oscar Pujol Cervelo Spanje
5 Mikel Landa Meana Orbea Spanje
6 David Arroyo Duran Caisse d’Epargne Spanje
7 Alberto Losada Alguacil Caisse d’Epargne Spanje
8 Victor De La Parte Caja Rural Spanje
9 Daniel Bizkarra Etxegibel Naturgas Spanje
10 Ruben Plaza Molina Spiuk Spanje
11 Angel Madrazo Caisse d’Epargne Spanje
12 David Belda Guerola Spanje
13 Alejandro Valverde Belmonte Caisse d’Epargne Spanje
14 Jesus Herrada Lopez Caja Rural Spanje
15 Vicente Garcia De Mateos SuperFroiz Spanje
16 Luis Angel Mate Mardones Cofidis Spanje
17 Carlos Jimenez Lozano Castilla Spanje
18 Jordi Simon Casulleras Caja Rural Spanje
19 Alberto Gallego Ruiz Spiuk Spanje
20 Oscar Sevilla Ribera Medellin Spanje

2003

1 Sergio Pardilla Bellon Carmio’oro Spanje
2 Tejay Van Garderen Rabobank VSA
3 Jonathan Castroviejo Orbea Spanje
4 Rafael Valls Ferri Burgos Spanje
5 Rafael Rodriguez Segarra SuperFroiz Spanje
6 Ghader Mizbani Iranagh Tabriz Iran
7 Carlos Oyarzun SuperFroiz Chili
8 Michel Kreder Rabobank Nederland
9 Angel Vallejo Fernandez Andorra Spanje
10 Yannick Talabardon Besson Frankrijk
11 David Belda Boyaca Spanje
12 Francisco Torrella Valencia Spanje
13 Andrei Mizourov Tabriz Kazakstan
14 Raul Garcia De Mateo Andorra Spanje
15 Romain Sicard Orbea Frankrijk
16 Alexander Mironov Katusha Rusland
17 Miguel Minguez Orbea Spanje
18 Fabricio Ferrari Barcelo Caja Rural Uruguay
19 Ruben Garcia Perez Caja Rural Spanje
20 Higinio Fernandez Suarez El Soplao Spanje

2002
1 Nicolas Fritsch Saunier Frankrijk
2 Ricardo Serrano Gonzalez Kaiku Spanje
3 Iban Mayo Euskaltel Spanje
4 Igor Anton Hernandez Euskaltel Spanje
5 David Bernabeu Armengol Valenciana Spanje
6 Jose Antonio Pecharroman Fabian Valenciana Spanje
7 Anton Luengo Celaya Euskaltel Spanje
8 Julian Sanchez Pimienta Valenciana Spanje
9 Francisco Jose Martinez Perez Andalucia Spanje
10 Ruben Plaza Molina Valenciana Spanje
11 Ezequiel Mosquera Miguez Valenciana Spanje
12 Alexis Rodriguez Hernandez 3 Molinos Spanje
13 Enrique Salgueiro Spiuk Spanje
14 Jose Miguel Elias Galindo Relax Spanje
15 Jorge Garcia Marin Relax Spanje
16 Marco Fertonani Epargne Italië
17 Alejandro Valverde Belmonte Epargne Spanje
18 Ruben Lobato Elvira Saunier Spanje
19 Iker Camano Ortuzar Euskaltel Spanje
20 Michael Lange TIAA-CREF VSA

2001
1 Sergio Dominguez Rodriguez Spiuk Spanje
2 Diego Gallego Cropusa Spanje
3 Pedro Martinez Murcia Spanje
4 Sergio Pardilla Bellon Caprabo Spanje
5 Andrei Mizourov Capec Kazakstan
6 Pavel Brutt Lokomotiv Rusland
7 Jesus Ramirez Torres Spiuk Spanje
8 Fernando Herrero Cropusa Spanje
9 Victor Hugo Gonzalez Melo Soctec Colombia
10 Pedro Romero Ocampo Spiuk Spanje
11 Alexandr Dyachenko Capec Kazakstan
12 Israel Perez Rodriguez Spiuk Spanje
13 Jorge Nogaledo SuperFroiz Spanje
14 Karait Baigudinov Capec Kazakstan
15 Victor Garcia AlfusTedes Spanje
16 Juan Carlos Lopez Saunier Duval Colombia
17 Paulo Vargas Cropusa Costa Rica
18 Giovanny Baez Cropusa Colombia
19 Miguel Silvestre AlfusTedes Spanje
20 Jose Joaquin Rojas Gil Wurth Spanje

2000
1 David De La Fuente Saunier Spanje
2 Oscar Serrano Alonso A.S.C. Spanje
3 Andrei Zintsjenko L.A.Pecol Rusland
4 Jeremy Hunt Big Mat GBr
5 Jon Bru Pascal L.A.Pecol Spanje
6 Gustavo Cesar Veloso Boavista Spanje
7 Luis Leon Sanchez Gil Wurth Spanje
8 Angel Edo Maia Spanje
9 Rafael Fernandez A.S.C. Spanje
10 Adrian Palomares Boavista Spanje
11 Antonio Olmo Menacho Valenciana Spanje
12 Vidal Celis Zabala Wurth Spanje
13 Juan Llaneras Rossello Macario Spanje
14 Franc.Jose Ventoso Alberdi Saunier Spanje
15 Marco Serpellini Lampre Italië
16 Sergio Dominguez Rodriguez Alcosto Spanje
17 Jose Manuel Osuna Jimenez Spiuk Spanje
18 Alberto Leon Coronas Spanje
19 Robert Forster Nurnberger Duitsland
20 Iban Mayo Euskaltel Spanje

1999
1.Juan Fuentes Cafes Baque Spanje
2.Manuel Calvente Avila Rojas Spanje
3.Ruben Galvan Castilla Spanje
4.Ruben Lobato Cafes Baque Spanje
5.Julen Fernandez Olarra Spanje
6.Jeremy Hunt Big Mat Gr.Brit.
7.Rafael Mila Cropusa Spanje
8.Roger Lucia Cropusa Spanje
9.Inigo Urretxua Saunier Spanje
10.Vicente Elvira Cropusa Spanje
11.David Kopp Telekom Duitsland
12.Nico Sijmens Vlaanderen 2002 Belgium
13.Alberto Hierro Cafes Baque Spanje
14.Danny Van Capellen Vlaanderen 2002 Belgium
15.Geoffrey Demeyere Vlaanderen 2002 Belgium
16.Alejandro Valverde Kelme Spanje
17.Jan Verstraeten Vlaanderen 2002 Belgium
18.Tom Stremersch Vlaanderen 2002 Belgium
19.Pavel Broutt Itera Rusland
20.Eligio Requejo Castilla Spanje

1998
1.Samuel Sanchez Olarra Spanje
2.Angel Vicioso C.A.I. Spanje
3.Luis Pasamontes Asturias Spanje
4.Alexei Sivakov Big Mat Rusland
5.Daniel Schnider Post Swiss Zwitserland
6.Graziano Recinella Mobilvetta Italië
7.Benjamin Noval Banesto Spanje
8.Igor Astarloa Cafés Baqué Spanje
9.Jorge Ferrio Luque Banesto Spanje
10.Joseba Albizu Iberdrola Spanje
11.Rafael Casero Goriet Spanje
12.Inaki Isasi Saunier Duval Spanje
13.Jose Antonio Pecharroman Coinpol Spanje
14.Jose Ivan Gutierrez Iberdrola Spanje
15.Mikel Artexte Olarra Spanje
16.Jon Bru Caja Rural Spanje
17.Nacor Burgos Alcosto Spanje
18.Unai Yus Kaiku Spanje
19.Egoi Martinez Caja Rural Spanje
20.Constantino Zaballa Burgos Spanje

1997
1.Kurt Van De Wouwer Vlaanderen 2002 België
2.Francisco Tomas Garcia Rodriguez C.A.I. Spanje
3.José Luis Sanchez De La Rocha Maia Spanje
4.Martin Hvastija Cantina Tollo Slovenië
5.Mario Aerts Vlaanderen 2002 België
6.Eddy Bouwmans Foreldorado-Golff Nederland
7.José Manuel Vazquez Palomo C.A.I. Spanje
8.Marc Lotz Rabobank Nederland
9.Erwin Thys Vlaanderen 2002 België
10.Isaac Villanueva Estepona Spanje
11.Wim Van de Meulenhof Foreldorado-Golff Nederland
12.Adolfo Garcia Quesada Estepona Spanje
13.Michael Van der Wolf Foreldorado-Golff Nederland
14.Oscar Freire Gomez Banaka Spanje
15.Bert Hiemstra Rabobank Nederland
16.Carlos Da Cruz Big Mat Frankrijk
17.José Luis Herrera Cantabria Spanje
18.Unai Uriarte Banaka Spanje
19.Matias Cagigas Amedo Estepona Spanje
20.José Luis Rebollo Porcelena Spanje

1996
1.Roberto Heras Kelme-Costa Blanca Spanje
2.Angel Casero Vitalicio Seguros Spanje
3.Jon Odriozola Banesto Spanje
4.Ramon Gonzalez Arrieta Euskaltel-Euskadi Spanje
5.Joseba Beloki Euskaltel-Euskadi Spanje
6.Manuel Beltran Banesto Spanje
7.Haimar Zubeldia Euskaltel-Euskadi Spanje
8.David Etxebarria ONCE-Deutsche Bank Spanje
9.Marcos Serrano ONCE-Deutsche Bank Spanje
10.Luis Perez ONCE-Deutsche Bank Spanje
11.Francisco Cerezo Vitalicio Seguros Spanje
12.Santos Gonzalez ONCE-Deutsche Bank Spanje
13.Cesar Solaun Banesto Spanje
14.Jose Manuel Vazquez Nat.selectie Spanje
15.Ernesto Machon Vitalicio Seguros Spanje
16.Alvaro Gonzalez De Galdeano Vitalicio Seguros Spanje
17.Melchior Mauri Lisboa Benfica-Winterthur Spanje
18.David Plaza Lisboa Benfica-Winterthur Spanje
19.Jose Miguel Elizburu Fuenlabrada Spanje
20.Pedro Horillo Vitalicio Seguros Spanje

1995
1.Oscar Freire Vitalicio Seguros Spanje
2.Angel Casero Vitalicio Seguros Spanje
3.Angel Edo Kelme-Costa Blanca Spanje
4.Juan Carlos Dominguez Vitalicio Seguros Spanje
5.Francisco Mancebo Banesto Spanje
6.Manuel Fernandez Banesto Spanje
7.David Garcia Marquina Vitalicio Seguros Spanje
8.Felix Garcia Casas Festina-Lotus Spanje
9.Francisco Benitez Vitalicio Seguros Spanje
10.Jaime Hernandez Festina-Lotus Spanje
11.Abraham Olano Banesto Spanje
12.Santiago Blanco Vitalicio Seguros Spanje
13.Melchior Mauri ONCE Spanje
14.Luis Perez ONCE Spanje
15.Prudencio Indurain Vitalicio Seguros Spanje
16.Eleuterio Anguita Estepona-Brepac Spanje
17.Jose Maria Jimenez Banesto Spanje
18.Francisco Mauleon ONCE Spanje
19.Matias Cagigas Estepona-Brepac Spanje
20.Jose Rodriguez Garcia Kelme-Costa Blanca Spanje

1994
1.Abraham Olano Mapei-GB Spanje
2.Felix Garcia Casas Festina-Lotus Spanje
3.Manuel Fernandez Gines Mapei-GB Spanje
4.Federico Echave Mapei-GB Spanje
5.Fernando Escartin Kelme-Artiach Spanje
6.Angel Edo Kelme-Artiach Spanje
7.Santiago Blanco Banesto Spanje
8.Vicente Aparicio Banesto Spanje
9.Cesar Solaun Euskadi Spanje
10.Javier Pascual Llorente Santa Clara-CSKA Samara Spanje
11.Alvaro Gonzalez de Galdeano Euskadi Spanje
12.Francisco Cerezo MX Onda Spanje
13.Marino Alonso Banesto Spanje
14.Arsenio Gonzalez Mapei-GB Spanje
15.Miguel Angel Pena Mapei-GB Spanje
16.Antonio M. Diaz Rodriguez MX Onda Spanje
17.Aitor Osa Euskadi Spanje
18.Juan Rodrigo Arenas Gonzalez Festina-Lotus Spanje
19.Jon Unzaga Mapei-GB Spanje
20.Oscar Lopez Uriarte Euskadi Spanje

1993
1.Angel Edo Kelme Spanje
2.Laudelino Cubino Kelme Spanje
3.José Ramon Uriarte Banesto Spanje
4.Abraham Olano MAPEI/CLAS Spanje
5.Melchor Mauri Banesto Spanje
6.Ignacio Camacho-Garcia Kelme Spanje
7.Miguel Indurain Banesto Spanje
8.Fernando Escartin MAPEI/CLAS Spanje
9.Miguel Angel Martinez-Torres O.N.C.E. Spanje
10.Ramon Gonzalez-Arrieta Banesto Spanje
11.Herminio Diaz-Zabala O.N.C.E. Spanje
12.Pello Ruiz-Cabestany Euskadi Spanje
13.Jon Unzaga MAPEI/CLAS Spanje
14.Marino Alonso Banesto Spanje
15.Alfonso Guttierez Artiach Spanje
16.Inaki Gaston MAPEI/CLAS Spanje
17.Javier Murguialday Banesto Spanje
18.Manuel Rodriguez Gil Santa Clara Spanje
19.José Angel Vidal Kelme Spanje
20.Pedro Delgado Banesto Spanje

1992
1.Marino Lejaretta O.N.C.E. Spanje
2.Francisco Antequera Amaya Spanje
3.Jesus Blanco-Vilar Festina Spanje
4.Inaki Gaston CLAS Spanje
5.Federico Echave CLAS Spanje
6.Fernando Martinez de Guerenu Puertas Mavisa Spanje
7.Jorge Dominguez CLAS Spanje
8.Juan José Martinez Wigarma Spanje
9.Eduardo Chozas O.N.C.E. Spanje
10.Pedro Delgado Banesto Spanje
11.Juan Gonzalez Salvador Puertas Mavisa Spanje
12.José Rodriguez Garcia Seur Spanje
13.Laudelino Cubino Amaya Spanje
14.Alfonso Gutierrez Paternina Spanje
15.Enrique Guerricagoitia Amaya Spanje
16.Pello Ruiz-Cabestany CLAS Spanje
17.Casimiro Moreda CLAS Spanje
18.Herminio Diaz-Zabala O.N.C.E. Spanje
19.Manuel Martinez Costa Festina Spanje
20.Vicente Prado CLAS Spanje

1991
1.Miguel Indurain Banesto Spanje
2.Pedro Delgado Banesto Spanje
3.Laudelino Cubino B.H. Spanje
4.Pello Ruiz Cabestany O.N.C.E. Spanje
5.Inaki Gaston Kelme Spanje
6.José Andres Ripoll Tulip Spanje
7.Antonio Balboa Tulip Spanje
8.Federico Echave CLAS Spanje
9.Anselmo Fuerte O.N.C.E. Spanje
10.José Luis Diaz B.H. Spanje
11.Jesus Blanco Vilar Lotus Spanje
12.Jesus Hernandez-Ubeda Tulip Spanje
13.Juan Tomas Martinez Lotus Spanje
14.Manuel Dominguez-Diaz Tulip Spanje
15.Angel Ocana Lotus Spanje
16.Enrique Alonso Lotus Spanje
17.Javier Mauleon CLAS Spanje
18.Martin Martinez B.H. Spanje
19.Antonio Esparza Puertas Mavisa Spanje
20.Miguel Angel Martinez O.N.C.E. Spanje

1990
1.Vicente Belda Kelme Spanje
2.Juan Tomas Martinez Zahor Spanje
3.Inaki Gaston Kas Spanje
4.José Recio Kelme Spanje
5.Santiago Portillo Zahor Spanje
6.Omar Echevarria Elite z/c Spanje
7.Federico Echave B.H. Spanje
8.Roberto Torres Zahor Spanje
9.Luis Perez Garcia Zahor Spanje
10.Juan Fernandez Zahor Spanje
11.Pedro Algorta Elite z/c Spanje
12.Pedro Delgado P.D.M. Spanje
13.Alvaro Pino B.H. Spanje
14.Alfonso Guttierez Teka Spanje
15.Anselmo Fuerte B.H. Spanje
16.Juan Martin Zapatero B.H. Spanje
17.Marino Lejaretta Seat Spanje
18.Juan Carlos Rozas Salgado B.H. Spanje
19.Pedro Ruiz-Cabestany Seat Spanje
20.Jesus Ibanez Loyo Zahor Spanje

1989
1.Marino Lejaretta Seat Spanje
2.Jesus Blanco-Vilar Teka Spanje
3.Julian Gorospe Reynolds Spanje
4.Eduardo Chozas Teka Spanje
5.Pedro Delgado P.D.M. Spanje
6.Angel Arroyo Reynolds Spanje
7.Alfonso Guttierez Teka Spanje
8.Ricardo Martinez Kelme Spanje
9.Jorge Dominguez Seat Spanje
10.Casimiro Moreda Zor Spanje
11.Jesus Suarez-Cuevas Zahor Spanje
12.Miguel Indurain Reynolds Spanje
13.Sabino Angoitia Zahor Spanje
14.Miguel Angel Iglesias Kelme Spanje
15.José Maria Moreno Dormilon Spanje
16.José Enrique Carrera Reynolds Spanje
17.Alvaro Pino Zor Spanje
18.Anselme Fuerte Zor Spanje
19.Inaki Gaston Kas Spanje
20.Carlos Guttierez Kelme Spanje

1988
1.Miguel Iglesias Kelme Spanje
2.Alfonso Gutierrez Teka Spanje
3.Vicente Belda Kelme Spanje
4.Modesto Urrutibeazcoa Teka Spanje
5.Antonio Coll Teka Spanje
6.Mariano Sanchez Kelme Spanje
7.Jesus Blanco-Vilar Teka Spanje
8.Enrique Aja Reynolds Spanje
9.Pedro Delgado Reynolds Spanje
10.Angel Arroyo Reynolds Spanje
11.Julian Gorospe Reynolds Spanje
12.Jaime Villamajo Reynolds Spanje
13.Marino Lejaretta Teka Spanje
14.Celestino Prieto Reynolds Spanje
15.José-Enrique Martinez-Heredia Hueso Spanje
16.Carlos Hernandez Reynolds Spanje
17.Faustino Ruperez Zor Spanje
18.Juan Fernandez Zor Spanje
19.José Luis Laguia Reynolds Spanje
20.Federico Echave Teka Spanje

1987
1. Jesus Blanco-Villar Teka Spanje
2. Julian Gorospe Reynolds Spanje
3. Angel Arroyo Reynolds Spanje
4. Pedro Delgado P.D.M. Spanje
5. Sean Kelly Kas Ierland
6. Marino Lejarreta Caja Rural Spanje
7. Rolf Gölz Superconfex West-Duitsland
8. José-Luis Laguia P.D.M. Spanje
9. Martin Earley Fagor Ierland
10. Acacio Da Silva Kas Portugal
11. Gianbattista Baronchelli Del Tongo Italië
12. Miguel Iglesias Colchon Spanje
13. Stephen Roche Carrera Ierland
14. Alfonso Guttierez Teka Spanje
15. Vicente Belda Kelme Spanje
16. Alvaro Pino B.H. Spanje
17. Modesto Urrutibeazcoa Teka Spanje
18. Joaquin Llach Kelme Spanje
19. Antonio Coll Kelme Spanje
20. Joop Zoetemelk Superconfex Nederland

1986

1. Sean KELLY (Irl) en 20h21’53”
2. Maurizio Rossi (Ita) à 18″
3. Federico Echave (Esp) à 1’08”
4. Anselmo Fuerte (Esp) à 1’12”
5. Jesus Blanco-Villar (Esp) à 1’21”
6. Inaki Gaston (Esp) à 1’24”
7. Raimund Dietzen (All) à 1’25”
8. Martin Earley (Irl) à 1’33”
9. Pello Ruiz-Cabestany (Esp) à 1’42”
10. Angel Arroyo (Esp) à 1’46”
11. Marino Lejarreta (Esp) à 1’57”
12. Pedro Delgado (Esp) à 2’06”
13. Alvaro Pino (Esp) m.t
14. Daniele Caroli (Ita) à 2’38”
15. Dominique Garde (Fra) à 3’17”
16. Franco Chioccioli (Ita) à 3’21”
17. Peter Winnen (Hol) à 4’35”
18. Peter Stevenhaagen (Hol) à 5’51”
19. Michael Wilson (Aus) à 5’53”
20. Julian Gorospe (Esp) à 5’55”

1985

1. Pello RUIZ-CABESTANY (Esp) en 22h44’27”
2. Greg LeMond (Usa) à 29″
3. Marino Lejarreta (Esp) à 46″
4. José Recio (Esp) à 1’15”
5. Pedro Delgado (Esp) à 1’18”
6. Sean Kelly (Irl) à 1’31”
7. José-Luis Laguia (Esp) à 1’53”
8. Jorg Muller (Sui) à 2’07”
9. Claude Criquielion (Bel) à 2’39”
10. Federico Echave (Esp) à 2’49”
11. Eric Caritoux (Fra) à 2’52”
12. Pedro Diaz-Zabala (Esp) à 2’58”
13. Vicente Belda (Esp) à 2’59”
14. Guillermo Arenas (Esp) à 3’14”
15. Mathieu Hermans (Hol) à 3’15”
16. Alvaro Pino (Esp) à 3’16”
17. Dominique Arnaud (Fra) à 3’21”
18. Mariano Sanchez (Esp) à 3’32”
19. Niki Ruttimann (Sui) à 3’33”
20. Pedro Munoz (Esp) à 4’02”

1984

1. Sean KELLY (Irl) en 22h29’28”
2. Faustino Ruperez (Esp) à 2’30”
3. Marino Lejarreta (Esp) à 5’02”
4. Claude Criquiélion (Bel) à 5’28”
5. Alberto Fernandez (Esp) à 5’32”
6. Eric Caritoux (Fra) m.t
7. Jean-Marie Grezet (Sui) à 5’59”
8. Pello Ruiz-Cabestany (Esp) à 6’00”
9. Pedro Delgado (Esp) à 6’17”
10. Angel De las Heras (Esp) à 6’18”
11. Celestino Prieto (Esp) à 6’35”
12. Jokin Mujika (Esp) à 6’49”
13. Eduardo Chozas (Esp) à 6’55”
14. Gody Schmutz (Sui) à 7’07”
15. Jaime Salva (Esp) à 7’13”
16. Guillermo De la Pena (Esp) à 7’33”
17. Edgar Corredor (Col) à 7’52”
18. Jesus Ibanez-Loyo (Esp) à 8’49”
19. José-Luis Navarro (Esp) à 11’16”
20. Julian Gorospe (Esp) à 11’28”

1983

1. Julian GOROSPE (Esp) en 23h05’31”
2. Roberto Visentini (Ita) à 36″
3. Marino Lejarreta (Esp) à 38″
4. Vicente Belda (Esp) à 1’02”
5. Felipe Yanez (Esp) m.t
6. Juan-Carlos Alonso (Esp) m.t
7. Faustino Ruperez (Esp) à 1’07”
8. Alberto Fernandez (Esp) à 1’16”
9. Giovanni Battaglin (Ita) 1’36”
10. José Recio (Esp) à 1’42”
11. Pedro Delgado (Esp) à 1’48”
12. Bernardo Alfonsel (Esp) à 2’29”
13. Jaime Vilamajo (Esp) à 2’36”
14. Miguel-Angel Iglesias (Esp) à 2’42”
15. Angel De las Heras (Esp) à 3’18”
16. Luciano Loro (Ita) à 3’24”
17. Jesus Rodriguez-Magro (Esp) à 3’27”
18. Juan Fernandez (Esp) à 3’45”
19. Moreno Argentin (Ita) à 3’49”
20. Jesus Ibanez (Esp) à 4’17”

1982
1.Alberto Fernandez Teka
2.Jesus Blanco-Vilar Teka
3.Bernardo Alfonsel Teka
4.José Luis Laguia Reynolds
5.Marino Lejaretta Teka
6.Angel Arroyo Reynolds
7.Eulalio Garcia Reynolds
8.Antonio Coll Teka
9.Federico Echave Zor
10.José-Enrique Martinez-Heredia Kelme
11.José-Luis Viejo Teka
12.Faustino Ruperez Zor
13.Angel Camarillo Zor
14.Jesus Hernandez-Ubeda Reynolds
15.José Recio Kelme
16.José Rodriguez-Magro Zor
17.Juan Fernandez Kelme
18.Jaime Villamajo Reynolds
19.Eduardo Chozas Zor
20.Julian Gorospe Reynolds


1981
1.Miguel-Maria Lasa Teka
2.Alberto Fernandez Teka
3.Vicente Belda Kelme
4.Marino Lejaretta Teka
5.Faustino Ruperez Zor
6.Eulalio Garcia Teka
7.Federico Echave Teka
8.Jesus Suarez-Cuevas Kelme
9.Enrique Martinez-Heredia Kelme
10.Juan Fernandez Kelme
11.Jose Laguia Manzaneque
12.Bernardo Alfonsel Teka
13.Angel Arroyo Manzaneque
14.Antonio Coll Teka
15.José-Luis Viejo Teka
16.Jaime Villamajo Kelme
17.José Rodriguez-Magro Zor
18.Eduardo Chozas Zor
19.Celestino Prieto Manzaneque
20.Alvaro Pino Zor


1980
1.José-Enrique Martinez-Heredia Kelme
2.Ismael Lejaretta Teka
3.José Luis Viejo Teka
4.José Luis Mayoz Teka
5.Jaime Albisu Teka
6.José Nazabal Flavia
7.Javier Cedena Teka
8.Carlos Melero Teka
9.Felipe Yanez Flavia
10.Marino Lejaretta Teka
11.Juan Pujol Flavia
12.Bernardo Alfonsel Teka
13.Pedro Torres Teka
14.Alberto Fernandez Teka
15.Sebastian Pozo Flavia
16.Miguel-Maria Lasa Teka
17.Eulalio Garcia Teka
18.Jesus Suarez-Cuevas Kelme
19.Angel Arroyo Zor
20.Juan Fernandez Kelme


1979
1.Faustino Ruperez Moliner
2.Miguel-Maria Lasa Teka
3.Jesus Suarez-Cuevas Novostil
4.Miro Sobrino Moliner
5.Vicente Belda Flavia
6.Jaime Albisu Teka
7.José Luis Mayoz Teka
8.José Nazabal Novostil
9.Marino Lejaretta Teka
10.Alberto Fernandez Teka
11.Sebastian Pozo Flavia
12.José Luis Viejo Teka
13.Felipe Yanez Helios
14.Gonzalo Aja Novostil
15.Angel Ocana Moliner
16.Ismael Lejaretta Teka
17.Bernardo Alfonsel Teka
18.José-Enrique Martinez-Heredia Helios
19.Juan Pujol Novostil
20.Antonio Menendez Novostil


1978
1.José-Enrique Martinez-Heredia Kas
2.Luis Alberto Ordiales Novostil
3.Antonio Menendez Kas
4.Anastasio Greciano Super Ser
5.Pedro Torres Teka
6.José Luis Enfedaque Novostil
7.José Luis Mayoz Teka
8.Ismael Lejaretta Kas
9.Bernardo Alfonsel Teka
10.Sebastian Pozo Kas
11.Jaime Albisu Teka
12.Gonzalo Aja Novostil
13.Felipe Yanez Kas
14.José Nazabal Kas
15.José Luis Viejo Teka
16.Andres Oliva Teka
17.Juan Pujol Kas
18.Manuel Esparza Teka
19.Eulalio Garcia Teka
20.José Pesarrodona Kas


1977
1.Julian Andiano Kas
2.Faustino Fernandez-Ovies Kas
3.Eulalio Garcia Kas
4.Rafaël Ladron de Guevara Kas
5.Luis Alberto Ordiales Novostil
6.Vicente Lopez-Carril Kas
7.José-Enrique Martinez-Heredia Kas
8.Gonzalo Aja Teka
9.José Nazabal Kas
10.Bernardo Alfonsel Teka
11.Andres Oliva Kas
12.José Pesarrodona Kas
13.Javier Elorriaga Teka
14.Juan Pujol Kas
15.Manuel Esparza Teka
16.Felipe Yanez Kas
17.Fernando Cabrero Novostil
18.Andres Gandarias Teka
19.José Enrique Cima Kas
20.Miguel Maria Lasa Teka


1976
1.Pedro Torres Super Ser
2.Vicente Lopez-Carril Kas
3.Miguel Maria Lasa Scic
4.Francesco Galdos Kas
5.José Pesarrodona Kas
6.José Enrique Cima Novostil
7.José-Enrique Martinez-Heredia Kas
8.José Luis Viejo Super Ser
9.Antonio Martos Kas
10.Luis Ocana Super Ser
11.Julian Andiano Teka
12.Domingo Perurena Kas
13.Andres Gandarias Teka
14.Luis Balague Super Ser
15.Carlos Melero Kas
16.Javier Elorriaga Teka
17.Santiago Lazcano Super Ser
18.Bartolomeo Pastors Elite z/c
19.Jesus Manzaneque Super Ser
20.Juan José Moral Elite z/c


1975
1.Augustin Tamames Super Ser
2.Miguel Maria Lasa Scic
3.José Luis Viejo Super Ser
4.Julian Andiano Teka
5.José-Enrique Martinez-Heredia Kas
6.José Pesarrodona Kas
7.Vicente Lopez-Carril Kas
8.Ventura Diaz Teka
9.Andres Oliva Kas
10.Fernando Plaza Novostil
11.Luis Alberto Ordiales Novostil
12.Carlos Ocana Kas
13.Manuel Esparza Teka
14.Francesco Galdos Kas
15.Antonio Menendez Kas
16.Santiago Lazcano Super Ser
17.Domingo Perurena Kas
18.Faustino Fernandez-Ovies Kas
19.Juan Pujol Kas
20.Carlos Melero Kas


1974
1.Jesus Manzaneque La Casera
2.Domingo Perurena Kas
3.Francisco Galdos Kas
4.Andres Oliva La Casera
5.Augustin Tamames La Casera
6.Miguel Maria Lasa Kas
7.Vicente Lopez Carril Kas
8.José Nazabal Kas
9.José Luis Viejo La Casera
10.Juan Zurano Kas
11.José Pesarrodona Kas
12.José Luis Abilleira La Casera
13.Luis Balague La Casera
14.José Enrique Cima Kas
15.Faustino Fernandez Ovies Kas
16.Julian Andiano La Casera
17.José-Enrique Martinez-Heredia Kas
18.Ventura Diaz Novostil
19.Fernando Plaza Novostil
20.Luis Alberto Ordiales Novostil


1973
1.Luis Ocana Bic
2.Vicente Lopez Carril Kas
3.Miguel Maria Lasa Kas
4.Domingo Perurena Kas
5.Francisco Galdos Kas
6.José Pesarrodona Kas
7.Augustin Tamames La Casera
8.Andres Gandarias De Kova
9.José Manuel Fuente Kas
10.Pedro Torres La Casera
11.Batista Baronrena Kas
12.Luis Balague La Casera
13.Jesus Manzaneque La Casera
14.José Antonio Gonzalez Linares Kas
15.José Luis Abilleira La Casera
16.Antonio Martos Kas
17.Ventura Diaz Monteverde
18.Gonzalo Aja Kas
19.Julian Cuevas La Casera
20.Javier Elloriaga Kas


1972
1.Luis Ocana Bic
2.Vicente Lopez Carril Kas
3.Domingo Perurena Kas
4.José Pesarrodona Kas
5.Santiago Lazcano Kas
6.Miguel Maria Lasa Kas
7.José Luis Uribezubia Kas
8.Jesus Esperanza La Casera
9.Gonzalo Aja Kas
10.Andres Gandarias La Casera
11.José Manuel Fuente Kas
12.José Gomez Lucas La Casera
13.Francisco Galdos Kas
14.Felix Gonzalez La Casera
15.Jaime Huelamo Kas
16.Jesus Manzaneque La Casera
17.Antonio Martos Kas
18.Ramon Medina La Casera
19.Julian Cuevas La Casera
20.Tomas Nistal La Casera


1971
1.Luis Ocana Bic
2.Jesus Manzaneque La Casera
3.Domingo Perurena Kas
4.José Luis Viejo La Casera
5.Santiago Lazcano Kas
6.José Luis Abilleira La Casera
7.Miguel Maria Lasa Kas
8.Luis Balague La Casera
9.Juan Zurano La Casera
10.Vicente Lopez-Carril Kas
11.Antonio Menendez Kas
12.Antonio Martos Kas
13.Damaso Torres La Casera
14.José Pesarrodona Kas
15.Ventura Diaz Monteverde
16.José Ponton La Casera
17.Juan Manuel Santisteban Kas
18.Luis Zubero Kas
19.Juan Maria Uribezubia Monteverde
20.Javier Elorriaga Monteverde


1970
1.Miguel Maria Lasa Orbea
2.Luis Ocana Bic
3.Domingo Perurena Kas
4.Andres Gandarias Kas
5.Miguel Maria Sanchez La Casera
6.Vicente Lopez Carril Kas
7.Jesus Aranzabal Bic
8.José Manuel Fuente Kas
9.Augustin Tamames Werner
10.Joaquim Galera Karpy
11.Antonio Martos Werner
12.Antonio Menendez La Casera
13.José Luis Abilleira La Casera
14.Gonzalo Aja Karpy
15.Luis Balague Werner
16.Francisco Gabica Kas
17.Luis Pedro Santamarina Werner
18.Santiago Lazcano Kas
19.Francisco Galdos Kas
20.Nemesio Jimenez Kas


1969
1.Luis Ocana Bic
2.Jesus Manzaneque Werner
3.Carlos Echevarria Kas
4.José Ant.Gonzalez Linares Kas
5.Francisco Galdos Kas
6.Nemesio Jimenez Kas
7.Jesus Aranzabal Bic
8.Miguel Maria Lasa La Casera
9.Joaquim Galera La Casera
10.Andres Gandarias Kas
11.Aurelio Gonzalez Kas
12.Francisco Gabica Kas
13.Augustin Tamames Werner
14.Vicente Lopez Carril Kas
15.Manuel José Lasa La Casera
16.Juan Manuel Santisteban Karpy
17.Luis Pedro Santamarina Werner
18.José Manuel Fuente Karpy
19.Luis Zubero Kas
20.Eduardo Castello Karpy


1968
1.José Errandonea Fagor
2.Jesus Aranzabal Fagor
3.Ventura Diaz Ferrys
4.Luis Otano Fagor
5.José Perez-Frances Kas
6.Eusebio Velez Fagor
7.Francesco Gabica Fagor
8.Antonio Gomez del Moral Kas
9.Julio Jimenez Bic
10.Gines Garcia Fagor
11.Carlos Echevarria Kas
12.Domingo Perurena Fagor
13.Luis Santamarina Fagor
14.José Lopez Rodriguez Fagor
15.Joaquim Galera Kas
16.Sebastian Elorza Kas
17.José Momene Fagor
18.Angelino Soler Karpy
19.Eduardo Castello Ferrys
20.Miguel Maria Lasa Fagor


1967
1.Francisco Gabica Kas
2.Antonio Gomez del Moral Kas
3.Luis Otano Fagor
4.Julio Jimenez Bic
5.Gines Garcia Fagor
6.Carlos Echevarria Kas
7.Domingo Perurena Fagor
8.Luis Santamarina Fagor
9.José Lopez Rodriguez Fagor
10.Joaquim Galera Kas
11.José Errandonea Fagor
12.Sebastian Elorza Kas
13.José Momene Fagor
14.Angelino Soler Karpy
15.José Perez Frances Kas
16.Eduardo Castello Ferrys
17.Ventura Diaz Ferrys
18.Jesus Aranzabal Fagor
19.Miguel Maria Lasa Fagor
20.Jorge Marine Fagor


1966
1.José Errandonea Fagor
2.Ventura Diaz Ferrys
3.Jesus Manzaneque Ferrys
4.Angelino Soler Karpy
5.Eduardo Castello Ferrys
6.Ramon Saez Ferrys
7.José Perez-Frances Kas
8.José Lopez-Rodriguez Fagor
9.Antonio San Miguel Kas
10.Julio Jimenez Bic
11.Ant.Gomez del Moral Kas
12.Domingo Fernandez Karpy
13.Aurelio Gonzalez Kas
14.Luis Otano Fagor
15.Mariano Diaz Fagor
16.Francesco Gabica Kas
17.Fernando Manzaneque Ferrys
18.Luis Santamarina Fagor
19.Agustin Ochao Karpy
20.Antonio Bertran Ferrys


1965
1.Sebastian Elorza Kas
2.Francisco Gabica Kas
3.José Bernardez Ferrys
4.Antonio Gomez Moral Kas
5.Joaquim Galera Kas
6.Julio Jimenez Kas
7.Luis Otano Ferrys
8.Fernando Manzaneque Ferrys
9.Raul Rey Ferrys
10.Gines Garcia Margnat
11.Martin Colmenarejo Margnat
12.Ventura Diaz Olsa
13.Gregorio San Miguel Olsa
14.Rogelio Hernandez Ferrys
15.Federico Bahamontes Margnat
16.José Perez-Frances Ferrys
17.Antonio Suarez I.B.A.C.
18.Antonio Blanco Margnat
19.José Antonio Momene Kas
20.Angelino Soler I.B.A.C.


1964
1.Federico Bahamontes Margnat
2.Julio Jimenez Kas
3.Luis Otano Margnat
4.José Perez-Frances Ferrys
5.Joaquim Galera Kas
6.Antonio Suarez I.B.A.C.
7.José Colmenarejo Kas
8.Antonio Blanco Margnat
9.José Antonio Momene Kas
10.Angelino Soler I.B.A.C.
11.Rogelio Hernandez Ferrys
12.Fernando Manzaneque Ferrys
13.Esteban Martin Ferrys
14.Sebastian Elorza Kas
15.Antonio Karmany Ferrys
16.Antonio Gomez del Moral Kas
17.Gabriel Mas Ferrys
18.Francesco Gabica Kas
19.Valentin Uriona Kas
20.Juan Campillo Margnat


1963
1.Luis Otano Margnat
2.Rogelio Hernandez Ferrys
3.Fernando Manzaneque Ferrys
4.Esteban Martin Ferrys
5.Sebastian Elorza Kas
6.José Perez-Frances Ferrys
7.Federico Bahamontes Margnat
8.Antonio Karmany Ferrys
9.Angelino Soler Ghigi
10.Antonio Gomez del Moral Faema
11.Gabriel Mas Ferrys
12.Francesco Gabica Kas
13.Valentin Uriona Kas
14.Juan Campillo Margnat
15.Antonio Bertran Ferrys
16.Antonio Barrutia Kas
17.Francisco Tortella Faema
18.José Antonio Momene Kas
19.Miguel Pacheco Kas
20.Raul Rey Ferrys


1962
1.Antonio Suarez Ghigi
2.Juan Campillo Margnat
3.Luis Otano Margnat
4.Francesco Gabica Kas
5.José Perez-Frances Ferrys
6.Federico Bahamontes Margnat
7.José Segu Ghigi
8.Francisco Tortella Faema
9.Fernando Manzaneque Ferrys
10.Angelino Soler Ghigi
11.Antonio Gomez del Moral Faema
12.Miguel Pacheco Kas
13.Antonio Bertran Ferrys
14.Sebastian Elorza Kas
15.Rogelio Hernandez Ferrys
16.Manuel Martin Pinera Kas
17.Antonio Barrutia Kas
18.Carlos Echevarria Kas
19.Guillermo Timoner Faema
20.Eusebio Velez Kas


1961
1.Luis Otano Ferrys
2.Fernando Manzaneque Ferrys
3.Federico Bahamontes Margnat
4.José Perez-Frances Catigene
5.Angelino Soler Faema
6.Carmelo Morales Kas
7.Antonio Suarez Faema
8.Juan Campillo Margnat
9.Jesus Lorono Faema
10.José Segu Liberia
11.Miguel Pacheco Kas
12.Antonio Bertran Ferrys
13.Antonio Barrutia Kas
14.Carlos Echevarria Kas
15.José Bernardez Ferrys
16.René Marigil Catigene
17.José San Emeterio Ferrys
18.Vicente Iturat Catigene
19.José Gomez del Moral Faema
20.José Mateo Gil Urago

1960

1. Miguel POBLET (Esp) en 33h26’29”
2. José Perez Frances (Esp) à 3’56”
3. Emilio Cruz (Esp) à 5’03”
4. Gabriel Mas (Esp) à 5’50”
5. Antonio Bertran (Esp) à 6’29”
6. José Gomez del Moral (Esp) à 6’52”
7. Manuel Santiago Montilla (Esp) à 7’09”
8. Antonio Gomez del Moral (Esp) à 8’12”
9. Julio San Emeterio (Esp) à 8’33”
10. José Quesada (Esp) à 8’59”
11. Julio Jimenez (Esp) à 9’30”
12. José Herrero Berrendero (Esp) à 10’36”
13. Antonio Karmany (Esp) à 12’20”
14. Antonio Suarez (Esp) à 12’49”
15. Antonio Carreras (Esp) à 14’12”
16. José Segu (Esp) à 15’21”
17. Antonio Jimenez Quiles (Esp) à 15’23”
18. José Luis Talamillo (Esp) à 16’17”
19. Santiago Mostajo (Esp) à 16’32”
20. Angel Guardiola (Esp) à 17’35”

1959

1. Salvador BOTELLA (Esp) en 36h54’53”
2. Fernando Manzaneque (Esp) à 3″
3. José Herrero Berrendero (Esp) à 19″
4. Miguel Pacheco (Esp) à 1’00”
5. Antonio Karmany (Esp) à 1’16”
6. Antonio Suarez (Esp) à 1’50”
7. Claude Colette (Fra) à 2’01”
8. José Gomez del Moral (Esp) à 2’20”
9. Luis Otano (Esp) à 3’44”
10. Jaime Alomar (Esp) à 3’49”
11. Francisco Masip (Esp) à 4’35”
12. Pierre Ruby (Fra) à 5’46”
13. Benigno Azpuru (Esp) à 6’28”
14. Carlos Perez Zabal (Esp) à 6’56”
15. Emilio Cruz (Esp) à 7’01”
16. René Marigil (Esp) à 7’04”
17. Gabriel Company (Esp) à 7’41”
18. Antonio Jiménez Quiles (Esp) à 7’55”
19. José Perez Frances (Esp) à 8’19”
20. Carmelo Morales (Esp) à 8’28”

1958

1. Richard VAN GENECHTEN (Bel) en 37h28’02”
2. Gabriel Mas à 3’51”
3. Aniceto Utset à 4’31”
4. Fernando Manzaneque à 6’53”
5. Miguel Pacheco à 8’46”
6.Joaquin Barceló à 11’35”
7. José Herrero Berrendero à 17’29”
8. Facundo Zabaleta à 20’43”
9. Antonio Suárez à 21’55”
10. René Marigil à 21’58”
11. Julio San Emeterio à 24’27”
12. Pierre Ruby (Fra) à 25’00”
13. Fernando Mitjá à 30’23”
14. Antonio Ferraz à 32’45”
15. José Garcia Mazo à 34’53”
16. Emilio Hernán Diaz à 35’24”
17. Benigno Azpuru à 37’25”
18. Jesús Loroño à 42’51”
19. Frans Schoubben (Bel) à 44’58”
20. Juan Escolá à 49’53”

1957

1. Jesus LORONO (Esp) en 34h56’49”
2. Salvador Botella (Esp) à 1’41”
3. René Marigil (Esp) à 2’33”
4. Luis Otano (Esp) à 3’00”
5. Antonio Jimenez Quiles (Esp) à 4’29”
6. Miguel Pacheco (Esp) à 5’42”
7. Bernardo Ruiz (Esp) à 7’52”
8. Mies Stolker (Hol) à 9’47”
9. Gabriel Mas (Esp) à 13’04”
10. Federico Bahamontes (Esp) à 14’35”
11. Francisco Masip (Esp) à 16’50”
12. Fernando Mitja (Esp) à 19’39”
13. Miguel Poblet (Esp) à 20’04”
14. Vincent Vitetta (Fra) à 23’10”
15. Jacinto Urrestarazu (Esp) à 23’16”
16. Gabriel Compnay (Esp) à 30″20″
17. Aniceto Utset (Esp) à 34’53”
18. Julio San Emeterio (Esp) à 40’47”
19. Joaquin Barcelo (Esp) à 41’03”
20. Enrique Bicardi (Esp) à 41’14”

1956

1. Aniceto UTSET (Esp) en 39h24’35”
2. Vicente Iturat (Esp) à 15″
3. Francisco Masip (Esp) à 2’44”
4. Miguel Poblet (Esp) à 4’15”
5. Antonio Gelabert (Esp) à 4’20”
6. Juan Crespo (Esp) à 5’16”
7. Juan Escola (Esp) à 6’30”
8. Walter Serena (Ita) à 7’53”
9. Jaime Calucho (Esp) à 9’17”
10. José Escolano (Esp) à 9’20”
11. Francisco Moreno (Esp) à 10’53”
12. Alfredo Esmatges (Esp) à 11’16”
13. Ugo Anzile (Fra) à 13’45”
14. Alberto SAnt (Esp) à 13’50”
15. Miguel Pacheco (Esp) à 14’33”
16. José Mateo (Esp) à 14’49”
17. José Hernandez (Esp) à 17’52”
18. Alfred Tonello (Fra) à 18’19”
19. Angel Rodriguez (Esp) à 19’00”
20. Facundo Zabaleta (Esp) à 21’58”

1955

1. José GÓMEZ DEL MORAL en 39h52’59”
2. Gabriel Company à 11’03”
3. Emilio Rodriguez à 13’14”
4. André Brulé (Fra) à 18’49”
5. Federico Bahamontes à 19’47”
6. Antonio Jimenez Quilez à 23’06”
7. Francisco Moreno à 24’59”
8. Walter Serena (Ita) à 25’06”
9. Bernardo Ruiz à 27’08”
10. Juan Crespo à 27’41”
11. José Mateo à 27’54”
12. Salvador Botella à 28’56”
13. Jesús Loroño à 29’05”
14. Miguel Chacon à 31’43”
15. Andres Trobat à 32’51”
16. Ugo Massocco (Ita) à 39’08”
17. Miguel Gual à 40’13”
18. José Amettler à 41’58”
19. Cosme Barrutia à 43’34”
20. Alfredo Esmatges à 46’25”

1954

1. Walter SERENA (Ita) en 39h13’36”
2. Alberto Sant (Esp) à 1’43”
3. Miguel Poblet (Esp) à 8’10”
4. Salvador Botella (Esp) m.t
5. Gabriel Company (Esp) à 9’30”
6. José Serra (Esp) à 12’04”
7. Antonio Gelabert (Esp) à 14’00”
8. Francisco Alomar (Esp) à 14’48”
9. Emilio Rodriguez (Esp) à 15’28”
10. Andres Trobat (Esp) à 15’45”
11. Mariano Corrales (Esp)
12. Miguel Chacon (Esp)
13. Vicente Iturat (Esp)
14. José Mateo (Esp)
15. Pietro Giudici (Ita)
16. Odino Baldarelli (Ita)
17. Miguel Gual (Esp) à 43’28”
18. Francisco Masip Llop (Esp)
19. José Segu (Esp
20. Bernardo Ruiz (Esp) à 46’18”

1953

1. Salvador BOTELLA (Esp) en 42h48’21”
2. Francisco Masip (Esp) à 2’46”
3. José Serra (Esp) à 3’16”
4. Antonio Gelabert (Esp) à 5’42”
5. Emilio Rodrigues (Esp) à 7’58”
6. Bernardo Ruiz (Esp) à 8’53”
7. Donato Zampini (Ita) à 9’59”
8. Federico Bahamontes (Esp) à 13’20”
9. Miguel Bover (Esp) à 14’01”
10. Joaquin Filba (Esp) à 19’32”
11. Jacques Schoubben (Bel) à 19’57”
12. Manolo Rodriguez (Esp) à 26’02”
13. Andres Trobat (Esp) à 26’06”
14. Francisco Alomar (Esp) à 31’09”
15. Marcel Janssens (Bel) à 39’31”
16. Cosme Barrutia (Esp) à 45’09”
17. Victorio Garcia (Esp) à 50’05”
18. Miguel Poblet (Esp) à 53’29”
19. Hans Preiskeit (All) à 58’24”
20. Miguel Gual (Esp) à 58’31”

1952

1. Miguel POBLET en 41h51’51”
2. Adolfo Grosso (Ita) à 1’44”
3. José Serra à 5’58”
4. Isidore De Ryck (Bel) à 6’33”
5. Miguel Gual à 6’34”
6. Francisco Masip à 8’05”
7. Primo Volpi (Ita) à 8’52”
8. Bernardo Ruiz à 10’11”
9. Andrés Trobat à 11’11”
10. Alfons Vandenbrande (Bel) à 11’46”
11. Jesús Loroño à 16’06”
12. Joaquin Filbá à 17’59”
13. José Vidal Porcar à 18’06”
14. Armand Baeyens (Bel) à 23’34”
15. José Mateo à 24’07”
16. Pedro Sant à 25’12”
17. Francisco Alomar à 26’41”
18. Giovanni Pettinati (Ita) à 30’54”
19. François Chevalley (Sui) à 31’25”
20. Juan Bibiloni à 39’58”

1951

1. Primo VOLPI (Ita) en 47h12’53”
2. Francisco Masip à 3’17”
3. Manolo Rodriguez à 3’38”
4. José Serra à 5’23”
5. Pedro Sant à 6’30”
6. Jesús Loroño à 6’50”
7. Andrés Trobat à 8’09”
8. José Vidal Porcar à 9’43”
9. Pietro Giudici (Ita) à 11’13”
10. Joaquin Filbá à 14’41”
11. Miguel Chacón à 16’07”
12. Giulio Bresci (Ita) à 17’42”
13. Senén Blanco à 23’15”
14. Bernardo Ruiz à 23’28”
15. José Malé à 27’14”
16. Miguel Poblet à 28’59”
17. José Lahoz à 30’31”
18. Victorio Garcia à 33’54”
19. Antonio Gelabert à 34’07”
20. Bernardo Capó à 38’25”

1950

1. Antonio GELABERT en 39h56’59”
2. José Serra à 3’09”
3. Francisco Masip à 4’56”
4. Raoul Rémy (Fra) à 5’13”
5. Bernardo Ruiz à 5’40”
6. Danilo Barozzi (Ita) à 7’42”
7. Franco Fanti (Ita) à 12’02”
8. Armando Peverelli (Ita) à 12’09”
9. Dalmacio Langarica à 17’13”
10. Andrés Trobat à 19’26”
11. Joaquin Filbá à 21’25”
12. Emile Rol (Fra) à 21’51”
13. Juan Crespo à 23’44”
14. Joaquin Olmos à 25’32”
15. Juan Bibiloni à 27’21”
16. Pedro Sant à 28’28”
17. Pietro Giudici (Ita) à 31’07”
18. Jaime Montaña à 33’35”
19. Agustin Miró à 33’36”
20. Francisco Salas à 33’47”

1949

1. Emile ROL (Fra) en 36h01’16”
2. Miguel Poblet à 3’46”
3. Robert Desbats (Fra) m.t.
4. Alex Close (Bel) à 5’30”
5. Fermo Camellini (Ita) à 5’31”
6. Settimio Simonini (Ita) à 7’03”
7. José Serra à 8’18”
8. Ezio Cecchi (Ita) à 8’19”
9. Matias Alemany à 11’02”
10. Antonio Gelabert à 13’07”
11. Angelo Menon (Ita) à 13’30”
12. Joaquin Filbá à 15’11”
13. Lorenzo Sastre à 19’44”
14. Francesco Locatelli (Ita) à 20’02”
15. Quirino Toccacelli (Ita) à 22’23”
16. Luis Sánchez Huergo à 24’40”
17. Pietro Giudici (Ita) à 27’10”
18. Jaime Montaña à 29’34”
19. Andrés Trobat à 45’09”
20. Senén Mesa à 47’35”

1948

1. Emilio RODRIGUEZ (Esp) en 46h23’21”
2. Giulio Bresci (Ita) à 7’31”
3. Ezio Cecchi (Ita) à 8’37”
4. Quirino Toccaceli (Ita) à 24’32”
5. Gabriel Saura (Esp) à 28’31”
6. José Serra (Esp) à 29’33”
7. Miguel Poblet (Esp) à 42’55”
8. José Perez Llacer (Esp) à 58’31”
9. Elio Bertocchi (Ita) à 1h03’07”
10. Joaquin Olmos (Esp) à 1h09’20”
11. Bernardo Capo (Esp) à 1h11’20”
12. Bernardo Ruiz (Esp) à 1h32’34”
13. Andres Trobat (Esp) à 1h33’14”
14. Juan Gimeno (Esp) à 1h38’36”
15. Arturo Dorsé (Esp) à 1h43’22”
16. Dalmacio Langarica (Esp) à 1h45’24”
17. José Vidal Porcar (Esp) à 1h45’49”
18. Joaquin Filba (Esp) à 1h47’15”
19. Mateo Coll Bover (Esp) à 1h50’33”
20. Antonio Gelabert (Esp) à 2h04’27”

1947

1. Emilio RODRIGUEZ (Esp) en 44h51’05”
2. Miguel Gual (Esp) à 5’01”
3. Georges Aeschlimann (Sui) à 11’59”
4. Joaquin Filba (Esp) à 20’51”
5. Miguel Poblet (Esp) à 37’44”
6. Jacques Geus (Bel) à 40’51”
7. Bernardo Capo (Esp) à 43’09”
8. Gottfried Weilenmann (Sui) à 47’44”
9. Pedro Font (Esp) à 53’52”
10. José Serra (Esp) à 54’27”
11. Juan GGimeno (Esp) à 1h06’17”
12. Emil Freivogel (Sui) à 1h12’21”
13. Francisco Masip (Esp) à 1h22’40”
14. Joaquin Olmos (Esp) à 1h36’02”
15. Vicente Miro (Esp) à 1h41’46”
16. Willi Kern (Sui) à 1h43’37”
17. Erich Ackermann (Sui) à 1h45’01”
18. Arturo Dorse (Esp) à 1h55’26”
19. Jaime Montana (Esp) à 2h01’12”
20. Gabriel Saura (Esp) à 2h02’47”

1946

1. Julian BERRENDERO (Esp) en 46h43’58”
2. Gottfried Weilenmann (Sui) à 4’18”
3. Bernardo Capo (Esp) à 7’28”
4. Joaquin Olmos (Esp) à 8’56”
5. Bernardo Ruiz (Esp) à 9’02”
6. Lucien Vlaemynck (Bel) à 11’27”
7. Willi Kern (Sui) à 16’04”
8. Jang Goldschmit (Lux) à 21’13”
9. Manuel Costa (Esp) à 25’10”
10. Hubert Sijen (Hol) à 34’13”
11. Léo Weilenmann (Sui) à 35’54”
12. Bim Siederich (Lux) à 38’27”
13. Joaquin Filba (Esp) à 39’10”
14. Arturo Dorse (Esp) à 42’22”
15. Jaime Montana (Esp) m.t.
16. Pascual Laza (Esp) à 45’22”
17. Miguel Gual (Esp) à 46’38”
18. Lorenzo Sastre (Esp) à 49’38”
19. Pietro Tarchini (Sui) à 50’12”
20. Manuel Izquierdo (Esp) à 53’13”

1945

1. Bernardo RUIZ (Esp) en 61h43’33”
2. Juan Gimeno (Esp) à 9’32”
3. Robert Zimmermann (Sui) à 11’28”
4. Vicente Carretero (Esp) à 15’02”
5. Antonio Andres Sancho (Esp) à 21’40”
6. Arturo Dorse (Esp) à 33’22”
7. Joao Rebelo (Por) à 47’57”
8. Joaquin Filba (Esp) à 56’11”
9. Miguel Gual (Esp) à 56’29”
10. Cipriano Elys (Esp) à 1h05’25”
11. Manuel Costa (Esp) à 1h11’40”
12. Miguel Casas (Esp) à 1h18’39”
13. Juan Martinez Ortuno (Esp) à 1h22’51”
14. Gabriel Palmer (Esp) à 1h36’25”
15. Joaquin Olmos (Esp) à 1h41’01”
16. Joseph Wagner (Sui) à 2h18’42”
17. Bernardo Capo (Esp) à 2h24’40”
18. Francisco Bosch (Esp) à 2h27’43”
19. Vicente Miro (Esp) à 2h27’52”
20. Pedro Mas (Esp) à 2h56’40”

1944

1. Miguel CASAS (Esp) en 36h53’39”
2. Dalmacio Langarica (Esp) à 2’37”
3. Vicente Miro (Esp) à 6’15”
4. Manuel Costa (Esp) à 8’42”
5. Vicente Carretero (Esp) à 9’48”
6. José Lourenço (Por) à 10’41”
7. José Vidal (Esp) à 10’58”
8. Manuel Izquierdo (Esp) à 12’39”
9. Julian Berrendero (Esp) à 12’59”
10. Juan Gimeno (Esp) à 12’59”
11. Pedro Font (Esp) à 13’55”
12. Arturo Dorsé (Esp) à 14’58”
13. Fermin Trueba (Esp) à 21’29”
14. Francisco Ignacio (Por) à 21’59”
15. Salvador Arajol (Esp) à 24’07”
16. Joaquin Olmos (Esp) à 31’40”
17. Delio Rodriguez (Esp) à 33’35”
18. Julio Mourao (Por) à 45’42”
19. Antonio Martin (Esp) à 48’49”
20. Mariano Martinez (Esp) à 53’14”

1943

1. Julian BERRENDERO (Esp) en 37h51’11”
2. Vicente Miro (Esp) à 4’47”
3. Antonio Destrieux (Esp) à 8’13”
4. Juan Gimeno (Esp) à 8’46”
5. Fermin Trueba (Esp) à 8’56”
6. Fernando Murcia (Esp) à 9’34”
7. Manuel Costa (Esp) à 11’27”
8. Antonio Andres Sancho (Esp) à 12’10”
9. Delio Rodriguez (Esp) à 12’45”
10. Antonio Martin (Esp) à 19’34”
11. Isidro Béjarano (Esp) à 24’25”
12. Miguel Casas (Esp) à 25’25”
13. Joaquin Filba (Esp) à 29’00”
14. Federico Ezquerra (Esp) à 30’10”
15. Joaquin Olmos (Esp) à 32’50”
16. José Lahoz (Esp) à 36’50”
17. Dalmacio Langarica (Esp) à 38’15”
18. Manuel Izquierdo (Esp) à 47’29”
19. Pedro Font (Esp) à 50’56”
20. Diego Chafer (Esp) à 56’53”

1942

1. Federico EZQUERRA (Esp) en 39h31’52”
2. Julian Berrendero (Esp) à 8’21”
3. Diego Chafer (Esp) à 11’18”
4. Ciprien Elys (Esp) à 13’27”
5. Fermo Camellini (Ita) à 14’56”
6. Antonio Andres Sancho (Esp) à 18’09”
7. Fernando Murcia (Esp) à 21’11”
8. José Vidal (Esp) à 21’39”
9. Vicente Miro (Esp) à 21’52”
10. Vicente Carretero (Esp) à 21’58”
11. José Martino (Por) à 22’45”
12. Delio Rodriguez (Esp) à 23’02”
13. Antonio Martin (Esp) à 24’27″‘
14. Martin Abadia (Esp) à 26’05”
15. Miguel Casas (Esp) à 32’02”
16. Arturo Dorsé (Esp) à 33’25”
17. Joao Lourtenço (Por) à 40’30”
18. Eduardo Lopez (Por) à 43’51”
19. Alberto Carrasco (Esp) à 44’32”
20. José Botanch (Esp) à 45’13”

1941

1. Antonio Andres SANCHO en 38h09’41”
2. Andres Canals à 2’24”
3. José Campama à 4’16”
4. Julian Berrendero à 4’19”
5. Federico Ezquerra à 4’20”
6. Martin Abadia à 4’26”
7. Antonio Martin à 6’41”
8. Isidro Bejarano à 12’12”
9. Joaquin Olmos à 13’13”
10. Delio Rodriguez à 13’29”
11. Fermin Trueba à 17’44”
12. Diego Chafer à 18’19”
13. José Botanch à 20’47”
14. Manuel Izquierdo à 20’56”
15. Manuel Costa à 22’19”
16. Juan Gimeno à 23’20”
17. José Gutierrez à 26’06”
18. Antonio Aparicio à 26’17”
19. José Vidal Julia à 39’00”
20. Alfonso Pujol à 39’45”

1940

1. Christophe DIDIER (Lux) en 48h41’44”
2. Mathias Clemens (Lux) à 4’26”
3. Mariano Canardo (Esp) à 8’59”
4. Diego Chafer (Esp) à 14’04”
5. Juan Gimeno (Esp) à 14’45”
6. Fermin Trueba (Esp) à 33’37”
7. Antonio Andres Sancho (Esp) à 34’35”
8. Antonio Martin (Esp) à 37’49”
9. Delio Rodriguez (Esp) à 39’03”
10. Manuel Izquierdo (Esp) à 54’40”
11. José Botanch (Esp) à 1h00’41”
12. Bartolomé Flaquer (Esp) à 1h18’06”
13. Antonio Escuriet (Esp) à 1h19’00”
14. Martin Abadia (Esp) à 1h23’34”
15. Joaquin Olmos (Esp) à 1h38’35”
16. Arturo Mullor (Esp) à 2h26’48”
17. José Soler (Esp) à 2h39’03”
18. José Gras (Esp) à 2h40’40”
19. Jaime Pages (Esp) à 2h46’16”
20. Joaquin Bailon (Esp) à 2h54’51”

1939

1. Mariano CAÑARDO en 27h01’28”
2. Diego Chafer à 6’39”
3. Fermin Trueba à 15’51”
4. Antonio Escuriet à 23’43”
5. Delio Rodriguez à 25’19”
6. José Botanch à 26’36”
7. Antonio Andres Sancho à 36’25”
8. Joaquin Olmos à 40’30”
9. José Casamada à 51’30”
10. Carlos Ferre à 1h07’48”
11. Fernando Murcia à 1h12’30”
12. Tomas Garcia Ribas à 1h18’29”
13. Manuel Izquierdo à 1h25’28”
14. Agustin Echegaray à 1h30’29”
15. Juan Navarro à 1h31’30”
16. Pablo Cabrol à 1h33’09”
17. Francisco Garcias à 1h42’50”
18. José Marin à 1h51’36”
19. Pedro Mas à 2h18’19”
20. Andres Martorell à 2h20’38”

1938

1.Federico Ezquerra Bilbaina Spanje
2.Fermin Trueba B.H. Spanje
3.Mariano Cañardo Orbea Spanje
4.Antonio Escuriet Barcelona Spanje
5.Gino Bartali Legnano Italië
6.Oscar Layne Americanos Panama
7.Louis Gerardin Génial Frankrijk
8.Heinz Hasselberg Nat.selectie Duitsland

9.Antoine Dignef Helyett België
10.Bobby Echevarria Americanos V.S.A.
11.Severino Rigoni Legnano Italië
12.Jo Kremers Nat.selectie Nederland
13.Francisco Goenaga Orbea Spanje
14.Dante Gianello Génial Frankrijk
15.Francis Chrétien Génial Frankrijk
16.Emiliano Alvarez Orbea Spanje
17.Enrique Heredia Americanos Mexico
18.Carl Lorenz Nat.selectie Duitsland
19.Emile Ignat Génial Frankrijk
20.Emile Diot Génial Frankrijk

1937

1. Mariano Cañardo en 48h20’21”
2. Frans Bonduel (Bel) à 2’22”
3. Juan Gimeno à 7’40”
4. Diego Cháfer à 11’12”
5. Federico Ezquerra à 17’39”
6. Antonio Destrieux à 26’17”
7. Manuel Izquierdo à 30’55”
8. Antonio Escuriet à 36’08”
9. José Botanch à 37’33”
10. Jaime Pages à 47’32”
11. Joaquin Olmos à 48’26”
12. Andrés Canals à 1h19’07”
13. Antonio Garcia à 1h30’23”
14. José Fisas à 1h32’57”
15. Luis Esteve à 1h34’57”
16. José Casamada à 1h38’12”
17. Vicente Tormo à 1h41’38”
18. Charles Vandenbalck (Bel) à 1h41’59”
19. Bautista Soler à 1h43’32”
20. Eduardo Vila à 1h56’52”

1936

1. Mariano Cañardo en 48h20’21”
2. Frans Bonduel (Bel) à 2’22”
3. Juan Gimeno à 7’40”
4. Diego Cháfer à 11’12”
5. Federico Ezquerra à 17’39”
6. Antonio Destrieux à 26’17”
7. Manuel Izquierdo à 30’55”
8. Antonio Escuriet à 36’08”
9. José Botanch à 37’33”
10. Jaime Pages à 47’32”
11. Joaquin Olmos à 48’26”
12. Andrés Canals à 1h19’07”
13. Antonio Garcia à 1h30’23”
14. José Fisas à 1h32’57”
15. Luis Esteve à 1h34’57”
16. José Casamada à 1h38’12”
17. Vicente Tormo à 1h41’38”
18. Charles Vandenbalck (Bel) à 1h41’59”
19. Bautista Soler à 1h43’32”
20. Eduardo Vila à 1h56’52”

1935

1. Mariano CAÑARDO (Esp) en 44h55’55”
2. Federico Ezquerra (Esp) à 10’48”
3. Joseph Huts (Bel) à 14’42”
4. Antonio Andres Sancho (Esp) à 14’55”
5. Antonio Destrieux (Esp) à 18’24”
6. Salvador Cardona (Esp) à 20’17”
7. Diego Chafer (Esp) à 20’25”
8. Cipriano Elys (Esp) à 30’01”
9. Rafael Pou (Esp) à 31’38”
10. Isidro Figueras (Esp) à 32’03”
11. Ramon Aguilar (Esp) à 33’28”
12. Antonio Prior (Esp) à 34’43”
13. Luis Esteve (Esp) à 54’41”
14. Giuseppe Abundio (Ita) à 56’31”
15. Bartolomé Llodra (Esp) à 57’48”
16. José Casamada (Esp) à 1h03’26”
17. Antonio Montes (Esp) à 1h08’54”
18. Luis Pujol (Esp) à 1h09’03”
19. Miguel Carrion (Esp) à 1h20’01”
20. José Xumet (Esp) à 1h21’55”

1934
1. Bernardo ROGORA (Ita) en 45h36’07”
2. Alphonse Deloor (Bel) à 6’06”
3. Nino Sella (Ita) à 6’58”
4. Mariano Cañardo à 9’42”
5. Antoine Dignef (Bel) à 15’26”
6. Juan Gimeno à 19’59”
7. Carlo Romanatti (Ita) à 22’15”
8. Antonio Escuriet à 23’45”
9. Michel Catteeuw (Bel) à 30’08”
10. Gustave Deloor (Bel) à 31’03”
11. Emiliano Alvarez à 33’29”
12. Severino Canavesi (Ita) à 35’19”
13. Vicente Bachero à 39’10”
14. Joaquin Tudela à 56’13”
15. Bautista Salom à 1h00’05”
16. Jaime Pagés à 1h00’50”
17. Luis Esteve à 1h09’24”
18. Salvador Cardona à 1h10’02”
19. José Nicolau à 1h15’10”
20. Roger Chene (Fra) à 1h19’15”


1933
1. Alfredo BOVET (Ita) en 55h04’19”
2. Ambrogio Morelli (Ita) à 31’59”
3. Antoine Dignef (Bel) à 34’57”
4. Vicente Trueba à 1h05’18”
5. Felice Gremo (Ita) à 1h09’27”
6. Luigi Marchisio (Ita) à 1h26’51”
7. Federico Ezquerra à 1h30’44”
8. Vicente Bachero à 1h31’03”
9. Emile Decroix (Bel) à 1h34’45”
10. José Nicolau à 1h37’24”
11. Antonio Escuriet à 1h39’55”
12. Cipriano Elys à 1h40’45”
13. Jaime Pagés à 1h45’57”
14. Antonio Andrés Sancho à 2h14’12”
15. Joaquin Tudela à 2h18’47”
16. Alphonse Corthout (Bel) à 2h50’18”
17. Pedro Albiñana à 3h03’57”
18. José Casamada à 3h33’23”
19. Manuel Izquierdo à 3h54’35”
20. Rafael Martinez à 4h01’09”


1932
1. Mariano CAÑARDO en 40h53’14”
2. Domenico Piemontesi (Ita) à 4’02”
3. Isidro Figueras à 16’15”
4. Antoine Dignef (Bel) à 20’09”
5. Aristide Cavallini (Ita) à 33’07”
6. Marcel Maurel (Fra) à 35’30”
7. Allegro Grandi (Ita) à 39’10”
8. Juan Mateu à 51’10”
9. Ricardo Montero à 54’20”
10. Salvador Cardona à 59’21”
11. Luciano Montero à 1h16’36”
12. Vicente Bachero à 1h20’18”
13. Antonio Escuriet à 1h21’01”
14. Emiliano Alvarez à 1h22’07”
15. Jean Manche (Fra) à 1h25’36”
16. José Casamada à 1h26’00”
17. Simón Monreal à 1h52’34”
18. Vicente Buisán à 1h52’41”
19. Jean-Baptiste Intcegaray (Fra) à 1h56’38”
20. José Nicolau à 1h57’55”


1931
1. Salvador CARDONA en 54h48’42”
2. Mariano Cañardo à 4’45”
3. Aleardo Simoni (Ita) à 11’14”
4. Aristide Cavallini (Ita) à 18’30”
5. José Nicolau à 26’26”
6. Cipriano Elys à 32’33”
7. Ettore Balmamion (Ita) à 49’03”
8. Valeriano Riera à 51’21”
9. Antonio Escuriet à 1h04’55”
10. Amulio Viarengo (Ita) à 1h05’22”
11. José Gascón à 1h08’34”
12. Hermann Müller (All) à 1h15’40”
13. Vicente Cebrián Ferrer à 1h25’25”
14. Agustín Sardañons à 1h25’59”
15. Isaac Caño à 1h32’21”
16. Eliseo Aubalat à 1h32’52”
17. Sebastián Aguilar à 1h42’01”
18. Francisco Gascón à 1h53’00”
19. Vicente Buisán à 1h55’05”
20. Manuel Pontes à 2h01’06”


1930
1. Mariano CANARDO en 53h17’37”
2. Marcel Maurel (Fra) à 22’05”
3. Ricardo Montero à 30’01”
4. Juan Mateu à 35’56”
5. Giuseppe Pancera (Ita) à 37’39”
6. Pedro Albiñana à 1h10’00”
7. Nicolas Tubau à 1h16’39”
8. Julio Borras à 1h21’48”
9. Vicente Carrion à 1h42’31”
10. Isaac Cano à 2h14’39”
11. Antonio Escuriet à 2h30’50”
12. Federico Ezquerra à 2h47’23”
13. José Casamada à 2h58’40”
14. Francisco Soler à 3h07’13”
15. Raphaël Dupau (Fra) à 3h08’29”
16. Agustin Sardanons à 3h18’39”
17. Antonio Aramberri à 3h20’10”
18. Francisco Gascon à 3h41’47”
19. Manuel Pontes à 3h57’19”
20. Jaime Pages à 4h09’15”


1929
1. Mariano CAÑARDO (Esp) en 40h01’44”
2. Jean Aerts (Bel) à 2’51”
3. Arturo Bresciani (Ita) à 8’33”
4. Juan Mateu à 16’01”
5. Vicente Trueba à 17’57”
6. José Maria Sans à 27’25”
7. Adrien Buttafocchi (Fra) à 30’23”
8. Lazare Venot (Fra) à 31’30”
9. José Maria Figueras à 38’07”
10. Joseph Mauclair (Fra) à 40’24”
11. Pierre Saury (Fra) à 41’29”
12. Valeriano Riera à 50’50”
13. Salvador Cardona à 59’28”
14. Federico Ezquerra à 1h02’26”
15. José Pons à 1h04’24”
16. Nicolas Tubau à 1h14’36”
17. Georges Cuvelier (Fra) à 1h23’00”
18. Pedro Sant à 1h26’16”
19. Robert Brugère (Fra) à 1h49’11”
20. Manuel Martinez à 1h49’58”


1928
1. Mariano CAÑARDO (Esp) en 51h03’36”
2. Mucio Miquel (Esp) à 5’52”
3. Julio Borras (Esp) à 16’32”
4. Valeriano Riera (Esp) à 56’18”
5. José Maria Figueras (Esp) à 57419″
6. Manuel Martinez (Esp) à 1h03’28”
7. Juan Segarra (Esp) à 1h10’09”
8. Ricardo Ferrando (Esp) à 1h25’59”
9. Juan Bibiloni (Esp) à 1h27’48”
10. José Maria Pallares (Esp) à 1h35’00”
11. José Cañardo (Esp) à 1h39’30”
12. Juan Bautista Lorente (Esp) à 1h45’12”
13. Victorino Otero (Esp) à 1h52’23”
14. Marcel Autaa (Fra) à 1h55’44”
15. José Anon (Esp) à 2h08’46”
16. Juan Munne (Esp) à 2h15’32”
17. Eduardo Vendrell (Esp) à 2h21’01”
18. Gaspar Calvo (Esp) à 2h58’43”
19. Antonio Noguera (Esp) à 3h02’57”
20. José Pons (Esp) à 3h06’27”


1927
1. Victor FONTAN (Fra) en 51h03’34”
2. Mariano Canardo (Esp) à 3’01”
3. Georges Cuvelier (Fra) à 12’02”
4. Giuseppe Pancera (Ita) à 23’51”
5. Juan Mateu (Esp) à 1h02’33”
6. Julio Borras (Esp) à 1h05’14”
7. Juan De Juan (Esp) à 1h25’25”
8. Ferdinand Le Drogo (Fra) à 1h48’46”
9. José Pons (Esp) à 1h59’18”
10. José Maria Murcia (Esp) à 1h59’46”
11. Pedro Sant (Esp) à 2h24’43”
12. Gaspar Calvo (Esp) à 2h54’23”
13. Manuel Martinez (Esp) à 3h11’52”
14. Juan Bautista Llorente (Esp) à 3h38’01”
15. José Romagosa (Esp) à 6h17’07”
16. Antonio Balart (Esp) à 6h28’06”
17. Jaime Inglada (Esp) à 6h50’33”
18. Jaime Palau (Esp) à 7h46’35”
19. Juan Figueras (Esp) à 10h24’17”
20. José Basaganes (Esp) à 11h48’15”


1926
1. Victor Fontan Elvish Frankrijk
2. Mucio Miquel San Andreu Spanje
3. Mariano Cañardo San Andreu Spanje
4. Secondo Martinetto Meteore Italië
5. Juan Juan Cataluna Spanje
6. Teodoro Monteys Victoria Spanje
7. Arturo Tallada Cataluna Spanje
8. José Pons U.D.Sans Spanje
9. Angelo Gremo Meteore Italië
10. Gabriel Cruz Cataluna Spanje
11. Félix Estape S.C.Carala Spanje
12. Marcos Jimenez Cataluna Spanje
13. José Bueso Cataluna Spanje
14. Michele Robotti Berrettini Italië
15. Pedro Domingo Cataluna Spanje
16. François Robert Elvish Frankrijk
17. Tomas Llorente Cataluna Spanje
18. Pedro Sant Cirera Cataluna Spanje
19. Nicolas Tubau Cataluna Spanje
20. Julio Borras Barcelona Spanje


1925
1 Ernest Strobino Nat.selectie Zwitserland
2 Jos Rasqui Nat.selectie Luxemburg
3 Charles Martinet Nat.selectie Zwitserland
4 Segundo Barruetabena Arenas Spanje
5 Victor Rojo Gijon Spanje
6 Angel Castro Gijon Spanje
7 Enrique Aguirre Gipuzkoa Spanje
8 Vicente Trueba Torrelavega Spanje
9 Jose Menendez Gijon Spanje
10 Joaquin Diaz Gijon Spanje
11 Eduardo Nunez Aviles Spanje
12 Salomon Perez Gijon Spanje
13 Jesus Cuesta Gijon Spanje
14 Benigno Gonzalez Gijon Spanje
15 Juan Ruiperez Gijon Spanje
16 Artur Bjurberg Nat.selectie Zweden
17 Jose Trueba Torrelavega Spanje
18 Demetrio Del Val Burgos Spanje
19 Georg Johnsson Nat.selectie Zweden
20 Nicolas Rios Gijon Spanje


1924
1 Charles Pelissier Automoto Frankrijk
2 Teodoro Monteys U.D.Sans Spanje
3 Miguel Mucio U.D.Sans Spanje
4 Jaime Janer U.D.Sans Spanje
5 Francis Pelissier Automoto Frankrijk
6 Henri Pelissier Automoto Frankrijk
7 Charles Lacquehay J.B.Louvet Frankrijk
8 Victorino Otero Castilla y Leon Spanje
9 Juan De Juan Barcelona Spanje
10 Victor Fontan Elvish Frankrijk
11 Guillermo Anton Teruel Spanje
12 Simon Tequi Automoto Frankrijk
13 Antonio Torrell Teruel Spanje
14 Jean Brunier J.B.Louvet Frankrijk
15 Jean Van Den Bosch Nat.selectie België
16 Pedro Sant U.D.Sans Spanje
17 Henri Colle J.B.Louvet Zwitserland
18 Manuel Alegre Teruel Spanje
19 Jose Maria Sans U.D.Sans Spanje
20 Eric Pilcher Nat.selectie Gr.Brit.

1923
1. Maurice VILLE (Fra) en 26h36’00”
2. José Pelletier (Fra) à 13’10”
3. José Nat (Fra) à 20’47”
4. Victorino Otero (Esp) à 27’35”
5. Mucio Miquel (Esp) à 31’40”
6. Etienne Dorfeuille (Fra) à 32’12”
7. Miguel Garcia (Esp) à 1h27’10”
8. Francisco Tresseras (Esp) à 1h27’30”
9. Juan Solanas (Esp) à 1h28’02”
10. José Maria Sans (Esp) à 1h39’40”
11. Guillermo Anton (Esp) à 1h41’30”
12. Manuel Alegre (Esp) à 1h56’35”
13. Demetrio Del Val (Esp) à 2h34’20”
14. José Carratala (Esp) à 2h38’38”
15. Pedro Sant (Esp) à 3h17’56”
16. Manuel Torres (Esp) à 3h29’50”
17. José Bisbal (Esp) à 3h59’30”
18. Manuel Cabrera (Esp) à 4h26’04”
19. José Farré (Esp) à 5h18’15”
20. Eliseo Regolf (Esp) à 5h43’56”

1922

1 José Saura Celdrán

2 José Maria Sans Ciurama

3 Miguel García

4 Pedro Escrich

5 Juna Guitart

6 Victoriano Otero

7 Antonio Pimolier

8 Francisco Sarasola

9. Maurice VILLE (Fra)
10. José Pelletier (Fra) à 13’10”
11. José Nat (Fra) à 20’47”
12. Mucio Miquel (Esp) à 31’40”
13. Etienne Dorfeuille (Fra) à 32’12”
14. Francisco Tresseras (Esp) à 1h27’30”
15. Juan Solanas (Esp) à 1h28’02”
16. Guillermo Anton (Esp) à 1h41’30”
17. Manuel Alegre (Esp) à 1h56’35”
18. Demetrio Del Val (Esp) à 2h34’20”
19. José Carratala (Esp) à 2h38’38”
20. Pedro Sant (Esp) à 3h17’56”

1921

1 Ramón Valentín

2 Miguel García

3 Guillermo Antón

4 José-Luis Miner

5 Isalas Ruiz

6 Roman Unanue

7 José Saura Celdrán

8 José Maria Sans Ciurama

9 Pedro Escrich

10 Juna Guitart

11 Victoriano Otero

12 Antonio Pimolier

13 Francisco Sarasola

14. Maurice VILLE (Fra)
15. José Pelletier (Fra) à 13’10”
16. José Nat (Fra) à 20’47”
17. Mucio Miquel (Esp) à 31’40”
18. Etienne Dorfeuille (Fra) à 32’12”
19. Francisco Tresseras (Esp) à 1h27’30”
20. Juan Solanas (Esp) à 1h28’02”

1920
1. José PELLETIER (Fra) en 23h55’16”
2. José Nat (Fra) à 20’06”
3. Jaime Janer à 1h09’14”
4. Marcelino Llopis à 1h45’11”
5. Guillermo Anton à 2h30’51”
6. Bienvenido Torres à 3h12’12”
7. Jaime Marti à 3h13’06”
8. Luis Torres à 5h01’05”
9. Conrado Escardo à 5h19’05”
10. Manuel Alegre à 5h27’25”
11. Pedro Sigüenza à 5h49’10”
12. Francisco Amigo à 6h00’51”
13. José Perez Garcia à 6h17’28”
14. Dionisio Mateu à 7h30’51”
15. Manuel Baixeras à 7h57’08”
16. Adrian Sicart à 8h14’20”

17 Ramón Valentín

18 Miguel García

19 José-Luis Miner

20 Isalas Ruiz

1919

1. José Pelletier 14h43’48”
2. Ali Neffati m.t.
3. Guillermo Antón +5’13”
4. Antonio Crespo +19’52”
5. Jaime Janer +24’47”
6. Victoriano Otero +32’57”
7. Juan Solanas +33’09”
8. Juan Llorens +47’02”
9. Marcel Queneault +58’26”
10. Marcelino LLopis +58’53”

11. BARCENA Valeriano, 24 km / 45’42“
12. GARCIA Antonio – 9“
13. CASTANEDO José – 2’33“
14. VILLALOBOS Pedro – 6’54“

15 Juan Martinez

16 Ramón Valentín

17 Miguel García

18 José Manchón

19 Enrique Pimoulier

20 José Nat (Fra)

1918

1. Simón Febrer SellaESP

2Juan MartinezESP

3Manuel Colchon

4Victoriano OteroESP

5Guillermo AntónESP

6Ramón Valentín

7Clemente López D’OrigaESP

8Valeriano Barcena

9. José Pelletier 14h43’48”
10. Ali Neffati m.t.
11. Antonio Crespo +19’52”
12. Jaime Janer +24’47”
13. Juan Solanas +33’09”
14. Juan Llorens +47’02”
15. Marcel Queneault +58’26”
16. Marcelino LLopis +58’53”

17. GARCIA Antonio – 9“
18. CASTANEDO José – 2’33“
19. VILLALOBOS Pedro – 6’54“

20 Miguel García

1917

1Lázaro VilladaESP

2Oscar LeblancESP

3José Manchón

4Miguel Bover SalomESP

5Simón Febrer Sella

6Juan MartinezESP

7Manuel Colchon

8Victoriano OteroESP

9Guillermo AntónESP

10Ramón Valentín

11Clemente López D’OrigaESP

12Valeriano Barcena

13. José Pelletier 14h43’48”
14. Ali Neffati m.t.
15. Antonio Crespo +19’52”
16. Jaime Janer +24’47”
17. Juan Solanas +33’09”
18. Juan Llorens +47’02”
19. Marcel Queneault +58’26”
20. Marcelino LLopis +58’53”

1916

1José ManchónESPin  04h 05m 33s2Oscar LeblancESPop3Bartolome Roig 4Sebastian TorcidaESPin5Teofilo MinguezaESPop6Clemente López D’Origa 11Lázaro VilladaESPin 12Miguel Bover SalomESPin13Simón Febrer Sella 14Juan MartinezESPop15Manuel Colchon 16Victoriano OteroESPin17Guillermo AntónESPop18Ramón Valentín 19Valeriano Barcena 20. José Pelletier

1915

1Simón Febrer SellaESPin  03h 14m 09s

2Juan ZumaldeESPop 07s

3Josép Magdalena Lafuente

4Sebastian TorcidaESP

5Teofilo MinguezaESP

6Clemente López D’Origa

7Bartolome Roig

8José ManchónESPin  04h 05m 33s

9Oscar Leblanc Esp

10Lázaro VilladaESP

11Miguel Bover SalomESP

12Juan MartinezESP

13Manuel Colchon

14Victoriano OteroESP

15Guillermo AntónESP

16Ramón Valentín

17Valeriano Barcena

18. José Pelletier

19. Ali Neffati m.t.

20. Antonio Crespo

1914

1Antonio Crespo SanjuanESPin  23h 43m 12s

2Santiago ChavarriESPop 18m 50s

3Tomás Fuentes

4Jose-Maria MendiaESP

5 José ManchónESPin  08h 52m 45s

6Guillermo AntónESP

7.Juan Zumalde
8.Maximino Gorostiza 1”
9.Mario Rezola 3”
10.Antonio Gonzalez
11.Eulogio Bilbao
12.Lorenzo Basaldua
13.Ladislao Barragan
14.Ignacio Zuazola

15Simón Febrer Sella

16Gabriel Oliver Caffaro

17Josép Magdalena Lafuente

18Sebastian TorcidaESP

19Teofilo MinguezaESP

20Clemente López D’Origa

1913
1. Juan MARTI en 18h56’23”
2. Antonio Crespo à 18’13”
3. Guillermo Anton à 50’32”
4. Francisco Tunica à 1h25’28”
5. Joaquin Anson à 1h27’19”
6. Pascual Service à 1h34’39”
7. Tomas Fuentes à 2h51’49”
8. Salvador Marques à 2h58’21”
9. Jaime Mezquita à 3h01’07”
10. Victor Sammarini à 4h18’52”
11. Rosendo Falset à 5h53’07”
12. Pedro H. Villanueva à 8h01’11”

13Santiago ChavarriESP

14Jose-Maria MendiaESP

15 José ManchónESP

16.Juan Zumalde
17.Maximino Gorostiza 1”
18.Mario Rezola 3”
19.Antonio Gonzalez
20.Eulogio Bilbao

1912

1. José MAGDALENA (Esp) en 18h32’08”
2. Joaquin Marti (Esp) à 44’16
3. Antonio Crespo (Esp) à 56’21”
4. Lazaro S. Villada (Esp) à 59’40”
5. Joaquin Rubio (Esp) à 1h17’21”
6. Vicente Blanco (Esp) à 1h37’18”
7. Francisco Tunica (Esp) à 1h43’39”
8. Miguel Tusquellas (Esp) à 2h27’00”
9. Manuel Planell (Esp) à 2h28’49”
10. José Perez (Esp) à 2h35’28”
11. José Ferran (Esp) à 3h20’17”
12. Salvador Marques (Esp) à 3h21’05”
13. Jesus Roche (Esp) à 3h44’59”
14. Manuel Cascarosa (Esp) à 4h24’08”
15. Otilio Borras (Esp) à 5h41’00”
16. Vicente Linares (Esp) à 8h05’29”
17. Luis Vela (Esp) à 9h34’30”

18. Juan MARTI en 18h56’23”
19. Guillermo Anton à 50’32”
20. Joaquin Anson à 1h27’19”

1911

1. Sebastian MASDEU en 15h30’40”
2. José Magdalena à 2’46”
3. Vicente Blanco à 17’55”
4. Vicente Linares à 46’20”
5. Otilio Borras à 1h12’23”
6. Cesareo Ruiz à 1h19’49”
7. Pedro Giro à 1h42’54”
8. Jesus Roche à 1h47’49”
9. Jesus Cuesta à 2h01’14”
10. Manuel Planell à 2h21’48”
11. Lorenzo Oca à 2h26’26”
12. José Bonet à 2h26’40”
13. Manuel Cascarosa 2h33’49”
14. Marcelino Cuesta à 2h41’14”
15. José Antonio Perez Melero à 3h10’47”
16. Juan Duarte à 3h48’10”
17. Manuel Garreta à 3h48’28”
18. Juan Matas 4h15’52”
19. Lazaro Villada à 4h30’34”
20. Juan Pallares 4h33’56”

2 gedachtes over “Ronde van Catalonië

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.