De Ronde van Cuba (SpaansVuelta a Cuba) was een meerdaagse wielerwedstrijd die jaarlijks in Cuba werd verreden sinds 1964. Op 23 februari werd de eerste editie gewonnen door Sergio Martinez. De Ronde van Cuba was onderdeel van de UCI America Tour, de Amerikaanse tak van de continentale circuits van de UCI. Recordwinnaar is de Cubaan Eduardo Alonso, die de ronde zes keer op zijn naam schreef; in 1984, 1986, 1987, 1988, 1989 en 1990. Sinds 2011 wordt de Ronde van Cuba om financiële redenen niet meer georganiseerd.

2007
1 Pedro Pablo Perez Marquez Cubano Cuba
2 Lizardo Benitez Guantanamo Cuba
3 Gianluca Cavalli Cinelli Italië
4 Adonis Cardoso Havana Cuba
5 Svein Tuft Symmetrics Canada
6 Carlos Ochoa Nat.selectie Venezuela
7 José Contreras Nat.selectie Venezuela
8 Oleksandr Kvachuk Nat.selectie Oekraïne
9 Marcelino Esparza Tecos Mexico
10 Arnold Alcolea Orientales Cuba
11 Sergio Padilla Vina Magna Spanje
12 Bernardo Colex Tecos Mexico
13 Jurgen Roelandts Davitamon België
14 Juan Carlos Torres Nat.selectie Venezuela
15 Antonio Cosme Fraile Vina Magna Spanje
16 Franklin Chacon Nat.selectie Venezuela
17 Pedro Sibila Havana Cuba
18 Jesus Zarate Tecos Mexico
19 Joel Solenzal Spiritus Cuba
20 Matija Kvasina Perutnina Slovenië

2006
1 Pedro Pablo Perez Marquez Cubano Cuba
2 Juan Torres Parolin Venezuela
3 Franklin Chacon Loteria Venezuela
4 Lizardo Benitez Guantanamo Cuba
5 Gianluca Cavalli Parolin Italië
6 Matija Kvasina Perutnina Slovenië
7 Victor Gomez Vina Magna Spanje
8 Borut Bozic Perutnina Slovenië
9 Joe Papp Parolin VSA
10 Adonis Cardoso Havana Cuba
11 Mitja Mahoric Perutnina Slovenië
12 Jose Contreras Loteria Venezuela
13 Yasmani Martinez La Habana Cuba
14 Alexander Gonzalez Pena Caico Colombia
15 Jorge Luis Perez Nat.selectie Domin.Rep.
16 Alexander Gottfried Sparkasse BRD
17 Radoslav Rogina Perutnina Kroatië
18 Ernesto Cano Iscariot Cuba
19 Bostjan Mervar Perutnina Slovenië
20 Michael Franzl Sparkasse BRD

2005
1 Luis Antonio Romero Cienfuegos Cuba
2 Paulo Vargas Barrantes Cropusa Costa Rica
3 Damier Martinez Guantanamo Cuba
4 Mitja Mahoric Perutnina Slovenië
5 Lizardo Benitez Guantanamo Cuba
6 Ronald Gonzalez Tachira Venezuela
7 Gianluca Cavalli Whistle Italië
8 Arthur Garcia Tachira Venezuela
9 Cesar Salazar Tachira Venezuela
10 Ben Berden Saey/De Schacht België
11 Adonis Cardoso Havana Cuba
12 Arnold Alcolea Orientales Cuba
13 Jackson Rodriguez Tachira Venezuela
14 Josue Aran Calpe Cropusa Spanje
15 Matej Stare Perutnina Slovenië
16 Yeinier Lopez Cubano Cuba
17 Aaron Olson U.P.M.C. VSA
18 Yulien Rodriguez La Habana Cuba
19 Reldy Perez De La Rosa Cubano Cuba
20 Laurent Brochard Bouygues Frankrijk


2004
1.Pedro Pablo Perez Nat.selectie Cuba
2.Damier Martinez Guantanamo Cuba
3.Luis Antonio Romero Cienfuegos Cuba
4.Reldys Perez Nat.selectie Cuba
5.Jordi Riera Cropusa Spanje
6.Arnold Alcolea Nat.selectie Cuba
7.José Chacon Nat.selectie Venezuela
8.Tomas Gil Martinez Nat.selectie Venezuela
9.Miguel Ubeto Nat.selectie Venezuela
10.Ronald Gonzalez Nat.selectie Venezuela
11.Lizardo Benitez Nat.selectie Cuba
12.Adonis Cardoso Nat.selectie Cuba
13.Yulien Rodriguez La Habana Cuba
14.Mikel Elguezabal Paternina Spanje
15.Vicente Sanabria Matanzas Cuba
16.Lander Euba Paternina Spanje
17.Dermot Nally Paternina Ierland
18.Eneas Freyre Cropusa V.S.A.
19.Alexander Clavero Cienfuegos Cuba
20.Michel Fernandez Matanzas Cuba


2003
1.Elieser Valdes Guantanamo Cuba
2.Edgar Ortega Loteria Venezuela
3.Todd Herriott Fuji V.S.A.
4.Dixon Carmona Loteria Venezuela
5.Maxim Gurov Cropusa Kazakstan
6.Lizardo Benitez Guantanamo Cuba
7.Simone Biasci Krka Italia
8.Alfonzo Falzarano Krka Italia
9.John Navas Loteria Venezuela
10.Yeinier Lopez Beloftenteam Cuba
11.Damian Martinez Guantanamo Cuba
12.Yosvany Falcon Guantanamo Cuba
13.Luis Romero Pinar del Rio Cuba
14.Vicente Zanabria Matanzas Cuba
15.Yosvany Gutierrez Sancti Spiritus Cuba
16.Francisco Cabrera Ekono Chili
17.Adonis Cardoso Havana Cuba
18.Yosvani Amigo Matanzas Cuba
19.Antonio Cabrera Ekono Chili
20.Reldys Perez Beloftenteam Cuba


2002
1.Graziano Gasparre Mapei Italia
2.Yosvany Gutierrez Sanctus Spiritus Cuba
3.Martin Muller Wiesenhof Duitsland
4.Filippo Pozzato Mapei Italia
5.Bernhard Eisel Mapei Oostenrijk
6.Pedro Pablo Perez Nat.selectie Cuba
7.Luis Romero Nat.selectie Cuba
8.Timo Scholz Wiesenhof Duitsland
9.Gianpaolo Cheula Mapei Italia
10.Elieser Valdes Nat.selectie Cuba
11.Michael Giebelmann Wiesenhof Duitsland
12.Yosvany Falcon Nat.selectie Cuba
13.Marco Wittwer Wiesenhof Duitsland
14.Aurelien Clerc Mapei Zwitserland
15.Yeinier Lopez B-selectie Cuba
16.Rolando Basulto Nat.selectie Cuba
17.Adonis Cardoso Havana Cuba
18.Reldy Perez B-selectie Cuba
19.Yunier Alonso La Habana Cuba
20.Reynaldo Rodriguez Guantanamo Cuba


2001
1.Pedro Pablo Perez Nat.selectie Cuba
2.Torsten Wilhelms Nürnberger Duitsland
3.Luis Romero Nat.selectie Cuba
4.Rolando Basulto Nat.selectie Cuba
5.Robert Förster Nürnberger Duitsland
6.Manuel Valencia Nat.selectie Mexico
7.Reinaldo Rodriguez Guantanamo Cuba
8.Joel Marino Beloftenploeg Cuba
9.Juan Gomis Cropusa Spanje
10.William Franco La Habana Cuba
11.Elieser Valdes Nat.selectie Cuba
12.Jens Lehmann Nürnberger Duitsland
13.Iddis Tabares Nat.selectie Cuba
14.Pablo Getafe Cropusa Spanje
15.Dionesis Valdes Beloftenploeg Cuba
16.Damian Martinez Guantanamo Cuba
17.Yosvany Gutierrez Nat.selectie Cuba
18.Pio Batista Beloftenploeg Cuba
19.Yarousi Poitou Guantanamo Cuba
20.Artur Babaitsev Nürnberger Rusland


2000
1.Pedro Pablo Perez Nat.selectie Cuba
2.Joel Marino Beloftenploeg Cuba
3.Petr Herman P.S.K. Tsjechië
4.Yosvany Falcon Nat.selectie Cuba
5.Josef Lontscharitsch Stadler Oostenrijk
6.Pio Batista Beloftenploeg Cuba
7.Lubor Tesar P.S.K. Tsjechië
8.Aldrin Salamanca Loteria Venezuela
9.Giolan Cuenca Guantanamo Cuba
10.Robinson Merchan Loteria Venezuela
11.Miguel Arroyo Nat.selectie Mexico
12.Lubomir Kejval P.S.K. Tsjechië
13.Manuel Mendoza Beloftenploeg Cuba
14.Omar Pumar Loteria Venezuela
15.Massimiliano Martini Amore & Vita Italië
16.Carlos Maya Loteria Venezuela
17.Yosvany Gutierrez Nat.selectie Cuba
18.Artur Krzescowiec Amore & Vita Polen
19.Michael Stenzel Stadler Duitsland
20.Jean Babler Stadler Duitsland


1999
1 Bart Bowen Saturn-Trek VSA
2 Pedro Pablo Perez Marquez Aviacion Cuba
3 Pio Batista Nat.selectie Cuba
4 Luis Antonio Romero Pinar del Rio Cuba
5 Yosvany Falcon Guantanamo Cuba
6 Yosvany Gutierrez Centrales Cuba
7 Lizardo Benitez Guantanamo Cuba
8 Joel Marino Matanzas Cuba
9 Adonis Cardoso Havana Cuba
10 Rolando Basulto Guantanamo Cuba
11 Damier Martinez Guantanamo Cuba
12 Iddis Tabares VillaClara Cuba
13 Giolan Cuenca Guantanamo Cuba
14 Mackley Alvarez Nat.selectie Cuba
15 Alexander Clavero Cienfuegos Cuba
16 Dionesis Valdes CiegoAvila Cuba
17 Manuel Mendoza Nat.selectie Cuba
18 Elieser Valdes Guantanamo Cuba
19 Daryl Price Saturn-Trek VSA
20 AhmedMohamed Khaled Nat.selectie Egypte


1998
1 Joel Marino Matanzas Cuba
2 Yosvany Falcon Guantanamo Cuba
3 Pio Batista Cubano Cuba
4 Lizardo Benitez Guantanamo Cuba
5 Adonis Cardoso Havana Cuba
6 Damier Martinez Guantanamo Cuba
7 Elieser Valdes Guantanamo Cuba
8 Dionesis Valdes Ciego Avila Cuba
9 Iddis Tabares Villa Clara Cuba
10 Manuel Mendoza Cubano Cuba
11 Gil Cordobes Jesucristo Cuba
12 William Leiva Guantanamo Cuba
13 Marcelo Leiva Havana Cuba
14 Pedro Pablo Perez Marquez Aviacion Cuba
15 Reynaldo Rodriguez Guantanamo Cuba
16 Vicente Zanabria Martinez Matanzas Cuba
17 Luis Antonio Romero Pinar Rio Cuba
18 Ivan Dominguez Cyclescience Cuba
19 Nivaldo Enriquez Cubano Cuba
20 Ineido Soler Cubano Cuba


1997
1.Lizardo Benitez Guantanamo Cuba
2.Joel Marino Cubano Cuba
3.Yosvany Falcon Cubano Cuba
4.Gil Cordobes Jesucristo Cuba
5.Elieser Valdez Guantanamo Cuba
6.Adonis Cardoso Havana Cuba
7.Yosvany Gutierrez Centrales Cuba
8.Damian Martinez Guantanamo Cuba
9.Pio Batista Cubano Cuba
10.William Leiva Guantanamo Cuba
11.Dionesis Valdez Ciego Avila Cuba
12.Marcelo Leiva Havana Cuba
13.Ivan Dominguez Ramos Pista Cuba
14.Reynaldo Rodriguez Guantanamo Cuba
15.Vicente Zanabria Matanzas Cuba
16.Manuel Mendoza Cubano Cuba
17.Iddis Tabarez Cubano Cuba
18.Ineido Soler Pista Cuba
19.Nivaldo Enriquez Pista Cuba
20.Joel Merino Havana Cuba


1996
1.Lizardo Benitez Guantanamo Cuba
2.Gil Cordobes Jesucristo Cuba
3.Elieser Valdez Guantanamo Cuba
4.Yosvany Gutierrez Centrales Cuba
5.Joel Marino Cubano Cuba
6.Pio Batista Cubano Cuba
7.William Leiva Guantanamo Cuba
8.Dionesis Valdez Ciego Avila Cuba
9.Alexander Clavero Cienfuegos Cuba
10.Marcelo Leiva Havana Cuba
11.Reynaldo Rodriguez Guantanamo Cuba
12.Vicente Zanabria Matanzas Cuba
13.Yoelvis Martinez Guantanamo Cuba
14.Joel Solenzal Sanctus Spiritus Cuba
15.Jorge Luis Soris Sanctus Spiritus Cuba
16.Manuel Mendoza Cubano Cuba
17.Ineido Soler Pista Cuba
18.Ivan Dominguez Pista Cuba
19.Nivaldo Enriquez Pista Cuba
20.Joel Merino Havana Cuba


1995
1.Lizardo Benitez Guantanamo Cuba
2.Gil Cordobes Jesucristo Cuba
3.Yosvany Gutierrez Centrales Cuba
4.Elieser Valdez Guantanamo Cuba
5.Joel Marino Cubano Cuba
6.Pio Batista Cubano Cuba
7.William Leiva Guantanamo Cuba
8.Alexander Clavero Cienfuegos Cuba
9.Marcelo Leiva Havana Cuba
10.Reynaldo Rodriguez Guantanamo Cuba
11.Vicente Zanabria Matanzas Cuba
12.Joel Gelabert Ciego Avila Cuba
13.Yoelvis Martinez Guantanamo Cuba
14.Joel Solenzal Sanctus Spiritus Cuba
15.Jorge Luis Soris Sanctus Spiritus Cuba
16.Manuel Mendoza Cubano Cuba
17.Julio Herrera Pista Cuba
18.Ineido Soler Pista Cuba
19.Ivan Dominguez Pista Cuba
20.Nivaldo Enriquez Havana Cuba


1994
1.Yosvany Gutierrez Centrales Cuba
2.Joel Marino Cubano Cuba
3.Pio Batista Cubano Cuba
4.Joel Gelabert Ciego Avila Cuba
5.William Leiva Guantanamo Cuba
6.Gil Cordobes Jesucristo Cuba
7.Marcelo Leiva Havana Cuba
8.Reynaldo Rodriguez Guantanamo Cuba
9.Elieser Valdez Guantanamo Cuba
10.Vicente Zanabria Matanzas Cuba
11.Yoelvis Martinez Guantanamo Cuba
12.Enrique Rodriguez Villa Clara Cuba
13.Jorge Luis Soris Sanctus Spiritus Cuba
14.José Luis Diaz La Habana Cuba
15.Manuel Mendoza Cubano Cuba
16.Roilan Ramirez Guantanamo Cuba
17.Gerardo Rodriguez La Habana Cuba
18.Ineido Soler Pista Cuba

19.Ivan Dominguez Pista Cuba
20.Joel Merino Havana Cuba


1993
1.Nico Mattan Nat.selectie België
2.Axel Merckx Nat.selectie België
3.Mario Serpellini Nat.selectie Italië
4.Pavel Tsjerkasov Nat.selectie Rusland
5.Kurt Van De Wouwer Nat.selectie België
6.Michael Andersson Nat.selectie Zweden
7.Paul Van Hyfte Nat.selectie België
8.Brett Dennis Nat.selectie Australië
9.Jacek Mickiewicz Nat.selectie Polen
10.Henk Vogels Nat.selectie Australië
11.Joel Marino Cubano Cuba
12.Elieser Valdez Guantanamo Cuba
13.William Leiva Guantanamo Cuba
14.Gil Cordobes Jesucristo Cuba
15.Vicente Zanabria Matanzas Cuba
16.Yoelvis Martinez Guantanamo Cuba
17.Jorge Luis Soris Sanctus Spiritus Cuba
18.Ineido Soler Pista Cuba
19.Leinier Alonso La Habana Cuba
20.Isidro Cruz Ciego Avila Cuba


1992
1.Richard Groenendaal Nat.selectie Nederland
2.Michael Boogerd Nat.selectie Nederland
3.Andrea Peron Nat.selectie Italië
4.Roland Meier Nat.selectie Zwitserland
5.Petr Prikryl Nat.selectie Tsjechoslovakije
6.Thomas Bamford Nat.selectie Nieuw-Zeeland
7.Steffen Kjaergaard Nat.selectie Noorwegen
8.Vit Kouril Nat.selectie Tsjechoslovakije
9.Gianfranco Contri Nat.selectie Italië
10.Andrzej Mackowski Nat.selectie Polen
11.Mikhail Orlov Nat.selectie Rusland
12.Flavio Anastasia Nat.selectie Italië
13.Fabio Casartelli Nat.selectie Italië
14.Beat Meister Nat.selectie Zwitserland
15.Conrado Cabrera Nat.selectie Cuba
16.Elieser Valdez Guantanamo Cuba
17.Gil Cordobes Jesucristo Cuba
18.Vicente Zanabria Matanzas Cuba
19.Yoelvis Martinez Guantanamo Cuba
20.Ineido Soler Pista Cuba


1991
1.Francesco Casagrande Nat.selectie Italië
2.Davide Rebellin Nat.selectie Italië
3.Beat Zberg Nat.selectie Zwitserland
4.Danny Alaerts Nat.selectie België
5.Pascal Hervé Nat.selectie Frankrijk
6.Roland Meier Nat.selectie Zwitserland
7.Mirko Gualdi Nat.selectie Italië
8.Frank Corvers Nat.selectie België
9.Vjatsjeslav Djavanian Nat.selectie G.O.S.
10.Heinrich Trumheller Nat.selectie Duitsland
11.John den Braber Nat.selectie Nederland
12.Beat Meister Nat.selectie Zwitserland
13.Arnold Oudris Nat.selectie G.O.S.
14.Jacek Bodyk Nat.selectie Polen
15.Viktor Rjaksinski Nat.selectie G.O.S.
16.Elieser Valdez Guantanamo Cuba
17.Gil Cordobes Jesucristo Cuba
18.Vicente Zanabria Matanzas Cuba
19.Ineido Soler Pista Cuba
20.Leinier Alonso La Habana Cuba


1990
1.Olaf Lurvik Nat.selectie Noorwegen
2.Dimitri Zhdanov Nat.selectie U.S.S.R.
3.Jean-Philippe Dojwa Nat.selectie Frankrijk
4.Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
5.Richard Virenque Nat.selectie Frankrijk
6.Jean-Cyrille Robin Nat.selectie Frankrijk
7.Christian Andersen Nat.selectie Denemarken
8.Fabian Jeker Nat.selectie Zwitserland
9.Christophe Capelle Nat.selectie Frankrijk
10.Mirko Gualdi Nat.selectie Italië
11.Nathan Sheafor Nat.selectie V.S.A.
12.Aleksandr Kraznov Nat.selectie U.S.S.R.
13.Roberto Caruso Nat.selectie Italië
14.Thierry Gouvenou Nat.selectie Frankrijk
15.Jens Heppner Nat.selectie D.D.R.
16.Lance Armstrong Nat.selectie V.S.A.
17.Slawomir Krawczyk Nat.selectie Polen
18.Eduardo Alonso Nat.selectie Cuba
19.Heriberto Rodriguez Nat.selectie Cuba
20.Israel Torres Nat.selectie Cuba


1989
1.Viatcheslav Ekimov Nat.selectie U.S.S.R.
2.Viktor Klimov Nat.selectie U.S.S.R.
3.Eric Pichon Nat.selectie Frankrijk
4.Claudio Brandini Nat.selectie Italië
5.Andrei Vedernikov Nat.selectie U.S.S.R.
6.Andrei Zhoubov Nat.selectie U.S.S.R.
7.Aleksandre Troubine Nat.selectie U.S.S.R.
8.Andi Lebstanft Nat.selectie B.R.D.
9.Joachim Halupczok Nat.selectie Polen
10.Bjorn Stenersen Nat.selectie Noorwegen
11.Dominik Krieger Nat.selectie B.R.D.
12.Christophe Manin Nat.selectie Frankrijk
13.Domingo Castro Nat.selectie Argentinië
14.Uwe Raab Nat.selectie D.D.R.
15.Fin Larsen Nat.selectie Denemarken
16.Gianluca Bortolami Nat.selectie Italië
17.Jean-Jaques Henry Nat.selectie Frankrijk
18.Eduardo Alonso Nat.selectie Cuba
19.Djamolidine Abdoesjaparov Nat.selectie U.S.S.R.
20.Stephan Gottschling Nat.selectie B.R.D.


1988
1.Olaf Ludwig Nat.selectie D.D.R.
2.Sergei Uslamine Nat.selectie U.S.S.R.
3.Dimitri Konyschev Nat.selectie U.S.S.R.
4.Viatcheslav Ekimov Nat.selectie U.S.S.R.
5.Vassili Zhdanov Nat.selectie U.S.S.R.
6.Ivan Ivanov Nat.selectie U.S.S.R.
7.Akira Asada Nat.selectie Japan
8.Shinichi Takahara Nat.selectie Japan
9.Glenn Sanders Nat.selectie V.S.A.
10.Oliveiro Rincon Nat.selectie Colombia
11.Kohzoh Fujita Nat.selectie Japan
12.Brian Bistrup Nat.selectie Denemarken
13.Pascal Lino Nat.selectie Frankrijk
14.Frédéric Moncassin Nat.selectie Frankrijk
15.Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
16.Eddy Bouwmans Nat.selectie Nederland
17.Andrzej Mierzejewski Nat.selectie Polen
18.Eduardo Alonso Nat.selectie Cuba
19.Eduardo Cruz Nat.selectie Cuba
20.Olaf Jentzsch Nat.selectie D.D.R.


1987
1.Johan Museeuw Nat.selectie België
2.Richerd Vivien Nat.selectie Frankrijk
3.Andrzej Mierzejewski Nat.selectie Polen
4.Vassili Zhdanov Nat.selectie U.S.S.R.
5.Edel Garcia Nat.selectie Cuba
6.Koen Vekemans Nat.selectie België
7.Mario Kummer Nat.selectie D.D.R.
8.Uwe Ampler Nat.selectie D.D.R.
9.Guy Rooms Nat.selectie België
10.Hartmut Bölts Nat.selectie B.R.D.
11.Alex Pedersen Nat.selectie Denemarken
12.Miklos Somogyi Nat.selectie Hongarije
13.Thomas Barth Nat.selectie D.D.R.
14.Viatcheslav Ekimov Nat.selectie U.S.S.R.
15.Olaf Lurvik Nat.selectie Noorwegen
16.Ludek Styks Nat.selectie Tsjechoslovakije
17.Evgeny Zagrebelny Nat.selectie U.S.S.R.
18.Eduardo Alonso Nat.selectie Cuba
19.Roberto Rodriguez Nat.selectie Cuba
20.Ivan Ivanov Nat.selectie U.S.S.R.


1986
1.Dimitri Konyshev Nat.selectie U.S.S.R.
2.Rudy Van Der Haeghen Nat.selectie België
3.Fin Larsen Nat.selectie Denemarken
4.Edwig Van Hooydonck Nat.selectie België
5.Scott Sunderland Nat.selectie Australië
6.Eric Bonnet Nat.selectie Frankrijk
7.Victor Klimov Nat.selectie U.S.S.R.
8.Johnny Weltz Nat.selectie Denemarken
9.Jesper Skibby Nat.selectie Denemarken
10.Raul Alcala Nat.selectie Mexico
11.Pjotr Ugrumov Nat.selectie U.S.S.R.
12.Sergei Uslamine Nat.selectie U.S.S.R.
13.Janusz Kuum Nat.selectie Noorwegen
14.Neil Stephens Nat.selectie Australië
15.Didier Thueux Nat.selectie Frankrijk
16.Lars Wahlqvist Nat.selectie Zweden
17.Hans Kindberg Nat.selectie Zweden
18.Oleg Jarotchenko Nat.selectie U.S.S.R.
19.Eduardo Alonso Nat.selectie Cuba
20.Dan Radtke Nat.selectie D.D.R.


1985
1.Ladislav Ferebauer Nat.selectie Tsjechoslovakije
2.Uwe Raab Nat.selectie D.D.R.
3.Rikho Suun Nat.selectie U.S.S.R.
4.Uwe Ampler Nat.selectie D.D.R.
5.Lech Piasecki Nat.selectie Polen
6.Israel Corredor Nat.selectie Colombia
7.Kvetoslav Palov Nat.selectie Tsjechoslovakije
8.Andrzej Mierzejewski Nat.selectie Polen
9.Marat Ganeev Nat.selectie U.S.S.R.
10.Jorg Stein Nat.selectie D.D.R.
11.Roman Kreuziger Nat.selectie Tsjechoslovakije
12.Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
13.Flavio Giupponi Nat.selectie Italië
14.Alexandr Zinoviev Nat.selectie U.S.S.R.
15.Milan Jurco Nat.selectie Tsjechoslovakije
16.Paul Polloni Nat.selectie Frankrijk
17.Primoz Cerin Nat.selectie Joegoslavië
18.Petar Petrov Nat.selectie Bulgarije
19.Eduardo Alonso Nat.selectie Cuba
20.Hardy Gröger Nat.selectie D.D.R.


1984
1.Harry Hannus Nat.selectie Finland
2.Henning Jörgensen Nat.selectie Denemarken
3.Patrick Wachström Nat.selectie Finland
4.Jocelyn Lovell Nat.selectie Canada
5.Lothar Thoms Nat.selectie D.D.R.
6.Philippe Bodier Nat.selectie Frankrijk
7.Faustino Ruperez Nat.selectie Spanje
8.Fausto Stiz Nat.selectie Italië
9.Said Guseinov Nat.selectie Sovjet-Unie
10.Eric Vermeulen Nat.selectie Frankrijk
11.Gilbert Glaus Nat.selectie Zwitserland
12.Ron Hayman Nat.selectie Canada
13.Matthias Wiegand Nat.selectie D.D.R.
14.Hendrik Caethoven Nat.selectie België
15.Rolf Wicke Nat.selectie B.R.D.
16.Pedro Perea Nat.selectie Spanje
17.Krzysztov Sujka Nat.selectie Polen
18.Eduardo Alonso Nat.selectie Cuba
19.Victor Demidenko Nat.selectie Sovjet-Unie
20.Lutz Lötzsch Nat.selectie D.D.R.


1983
1.Alvaro Lozano Nat.selectie Colombia
2.Abelardo Rios Nat.selectie Colombia
3.Jose Roncancio Nat.selectie Colombia
4.Alfonso Lopez Nat.selectie Colombia
5.Patrocinio Jimenez Nat.selectie Colombia
6.Bruno Bruyere Nat.selectie Belgium
7.Alfonso Florez Nat.selectie Colombia
8.Gustavo Wilches Nat.selectie Colombia
9.Jose Lozano Nat.selectie Colombia
10.Luis Herrera Nat.selectie Colombia
11.Olaf Jentzsch Nat.selectie D.D.R.
12.Bernd Drogan Nat.selectie D.D.R.
13.Cesar Valenzuela Nat.selectie Chili
14.Rudy Verdonck Nat.selectie Belgium
15.Carlo Bomans Nat.selectie Belgium
16.Galino Ermolaev Nat.selectie Sovjetunie
17.Sergei Siluk Nat.selectie Sovjetunie
18.Assiat Saitov Nat.selectie Sovjetunie
19.Hardy Gröger Nat.selectie D.D.R.
20.Eduardo Alonso Nat.selectie Cuba


1982
1.Bernd Drogan Nat.selectie D.D.R.
2.Jürg Brugmann Nat.selectie Zwitserland
3.Helmut Wechselberger Nat.selectie Oostenrijk
4.Patrocinio Jimenez Nat.selectie Colombia
5.Sergei Soekhoroetsjenkov Nat.selectie U.S.S.R.
6.Niki Rüttimann Nat.selectie Zwitserland
7.Franz Spilauer Nat.selectie Oostenrijk
8.Hans-Joachim Hartnick Nat.selectie D.D.R.
9.Alfonso Florez Nat.selectie Colombia
10.Andrei Vedernikov Nat.selectie U.S.S.R.
11.Ivan Mitsjenko Nat.selectie U.S.S.R.
12.Luis Herrera Nat.selectie Colombia
13.Nico Emonds Nat.selectie België
14.Rudy Rogiers Nat.selectie België
15.Herbert Spindler Nat.selectie Oostenrijk
16.Jean-Paul Van Poppel Nat.selectie Nederland
17.Martin Ramirez Nat.selectie Colombia
18.Francis Vermaelen Nat.selectie België
19.Jiri Skoda Nat.selectie Tsjechoslovakije
20.Andrzej Serediuk Nat.selectie Polen


1981
1.Mike Gutmann Nat.selectie Zwitserland
2.Jorge Antonio Perez Castro Pinar Rio Cuba
3.Cristobal Perez Leal Nat.selectie Colombia
4.Pascal Poisson Nat.selectie Frankrijk
5.Eduardo Alonso Gonzalez Nat.selectie Cuba
6.Claude Moreau Nat.selectie Frankrijk
7.Joeri Barinov Nat.selectie U.S.S.R.
8.Alain Dithurbide Nat.selectie Frankrijk
9.Carlos Cardet Nat.selectie Cuba
10.Antonio Quintero Nat.selectie Cuba
11.Luis Enrique Murillo Nat.selectie Colombia
12.Bernd Drogan Nat.selectie D.D.R.
13.Sergei Krivosjev Nat.selectie U.S.S.R.
14.Joeri Kashirin Nat.selectie U.S.S.R.
15.Hans-Joachim Hartnick Nat.selectie D.D.R.
16.Theo Hoogervorst Nat.selectie Nederland
17.Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
18.Martin Götze Nat.selectie D.D.R.
19.Ramon Leon Nat.selectie Cuba
20.Anton Novosad Nat.selectie Tsjechoslovakije


1980
1.Johnny Broers Nat.selectie Nederland
2.Vladimir Dedenov Nat.selectie U.S.S.R.
3.Aldo Arencibia Nat.selectie Cuba
4.Hans Vonk Nat.selectie Nederland
5.Gary Sutton Nat.selectie Australië
6.Jorge Antonio Perez Castro Pinar Rio Cuba
7.Sergei Morosov Nat.selectie U.S.S.R.
8.Dominique Celle Nat.selectie Frankrijk
9.Miroslav Sykora Nat.selectie Tsjechoslovakije
10.Pierre Le Bigaut Nat.selectie Frankrijk
11.Said Guseinov Nat.selectie U.S.S.R.
12.Pavel Galik Nat.selectie Tsjechoslovakije
13.Dave Lloyd Nat.selectie Groot-Brittannië
14.Edilberto Rodriguez Nat.selectie Cuba
15.Maximo Padron Nat.selectie Cuba
16.Boris Isaev Nat.selectie U.S.S.R.
17.Friedrich von Löffelholz Nat.selectie B.R.D.
18.Juan Perez Nat.selectie Cuba
19.Thomas Barth Nat.selectie D.D.R.
20.Lazaro Santos Nat.selectie Cuba


1979
1.Eric Vanderaerden Nat.selectie België
2.Steven Rooks Nat.selectie Nederland
3.Rolf Gölz Nat.selectie B.R.D.
4.Brian Holm Nat.selectie Denemarken
5.Teun Van Vliet Nat.selectie Nederland
6.Sean Yates Nat.selectie G.B.
7.Acacio Da Silva Nat.selectie Portugal
8.Manuel Cunha Nat.selectie Portugal
9.Marc Sergeant Nat.selectie België
10.Maarten Ducrot Nat.selectie Nederland
11.Adelino Teixeira Nat.selectie Portugal
12.Sergei Soekhoroetsjenkov Nat.selectie Sovjet-Unie
13.Danny Schoonbaert Nat.selectie België
14.Alexandr Ruas Nat.selectie Portugal
15.Andrei Vedernikov Nat.selectie Sovjet-Unie
16.Dag-Erik Pedersen Nat.selectie Noorwegen
17.Andreas Petermann Nat.selectie D.D.R.
18.Carlos Cardet Nat.selectie Cuba
19.Jorge Perez Nat.selectie Cuba
20.Luis Sanchez Nat.selectie Cuba


1978
1.Hans-Joachim Hartnick Nat.selectie D.D.R.
2.Joeri Zacharov Nat.selectie Sovjet-Unie
3.Andreas Petermann Nat.selectie D.D.R.
4.Aavo Pikkuus Nat.selectie Sovjet-Unie
5.Bernd Drogan Nat.selectie D.D.R.
6.Jan Brzezny Nat.selectie Polen
7.Kryztov Sujka Nat.selectie Polen
8.Vladimir Osokin Nat.selectie Sovjet-Unie
9.Tadeusz Mytnik Nat.selectie Polen
10.Tadeusz Krawzyck Nat.selectie Polen
11.Mieczyslaw Nowicki Nat.selectie Polen
12.Ladislav Ferebauer Nat.selectie Tsjechoslovakije
13.Ryszard Szurkowski Nat.selectie Polen
14.Carlos Cardet Nat.selectie Cuba
15.Sergei Morosov Nat.selectie Sovjet-Unie
16.Jorge Gomez Nat.selectie Cuba
17.Jiri Korous Nat.selectie Tsjechoslovakije
18.Juan Rivera Nat.selectie Cuba
19.Miroslav Sykora Nat.selectie Tsjechoslovakije
20.Aldo Arencibia Nat.selectie Cuba


1977
1.Fjodor Vasilev Nat.selectie Bulgarije
2.Fjodor Velikov Nat.selectie Bulgarije
3.Antal Gabor Nat.selectie Hongarije
4.Todor Csato Nat.selectie Hongarije
5.Carlos Cardet Nat.selectie Cuba
6.Raul Vazquez Nat.selectie Cuba
7.Alvaro Morales Nat.selectie Colombia
8.Titus Timcev Nat.selectie Bulgarije
9.Petr Kocek Nat.selectie Tsjechoslovakije
10.Haziz Hukic Nat.selectie Joegoslavië
11.Antonio Madeira Nat.selectie Cuba
12.Arsenius Arskovski Nat.selectie Joegoslavië
13.Milan Kraker Nat.selectie Joegoslavië
14.Krzysztov Sujka Nat.selectie Polen
15.Malamud Makarov Nat.selectie U.S.S.R.
16.Petr Matousek Nat.selectie Tsjechoslovakije
17.Juan Rivera Nat.selectie Cuba
18.Eddy Rodriguez Nat.selectie Cuba
19.Aldo Arencibia Nat.selectie Cuba
20.Alexander Averin Nat.selectie U.S.S.R.


1976
1.Jiri Skoda Nat.selectie Tsjechoslovakije
2.Vladimir Osokin Nat.selectie Sovjet-Unie
3.Bernd Drogan Nat.selectie D.D.R.
4.Andreas Petermann Nat.selectie D.D.R.
5.Leonardo Hernandez Nat.selectie Cuba
6.Aavo Pikkuus Nat.selectie Sovjet-Unie
7.Tadeusz Mytnik Nat.selectie Polen
8.Czeslaw Lang Nat.selectie Polen
9.Graham Jones Nat.selectie Groot-Brittannië
10.Michal Klasa Nat.selectie Tsjechoslovakije
11.Siegberg Schmeisser Nat.selectie D.D.R.
12.Gerhard Lauke Nat.selectie D.D.R.
13.Alain Gallopin Nat.selectie Frankrijk
14.Karl-Dieter Diers Nat.selectie D.D.R.
15.Istvan Gabor Nat.selectie Hongarije
16.Carlos Cardet Nat.selectie Cuba
17.Aldo Arencibia Nat.selectie Cuba
18.Carlos Cartaya Nat.selectie Cuba
19.Abelardo Rios Nat.selectie Colombia
20.Rodrigo Vanegas Nat.selectie Colombia


1975
1.Stanislaw Szozda Nat.selectie Polen
2.Antonin Bartonicek Nat.selectie Tsjechoslovakije
3.Nikolai Gorelov Nat.selectie Sovjet-Unie
4.Hans-Joachim Hartnick Nat.selectie D.D.R.
5.Lennard Fagerlund Nat.selectie Zweden
6.Gerhard Lauke Nat.selectie D.D.R.
7.Wilfried Trott Nat.selectie B.R.D.
8.Tadeusz Mytnik Nat.selectie Polen
9.Klaus Peter Thaler Nat.selectie B.R.D.
10.Pavel Galik Nat.selectie Tsjechoslovakije
11.Alan Williams Nat.selectie Groot-Brittannië
12.Sergei Morosov Nat.selectie Sovjet-Unie
13.Vittorio Algeri Nat.selectie Italië
14.Roberto Ceruti Nat.selectie Italië
15.Giuseppe Martinelli Nat.selectie Italië
16.Miroslav Hrazdira Nat.selectie Tsjechoslovakije
17.Aleksandr Isaev Nat.selectie Sovjet-Unie
18.Arie Hassink Nat.selectie Nederland
19.Ian Hallam Nat.selectie Groot-Brittannië
20.Joe Waugh Nat.selectie Groot-Brittannië


1974
1.Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
2.Ryszard Szurkowski Nat.selectie Polen
3.Aavo Pikkuus Nat.selectie Sovjet-Unie
4.Wolfgang Steinmayer Nat.selectie Oostenrijk
5.Jostein Wilmann Nat.selectie Noorwegen
6.Jorgen Marcussen Nat.selectie Denemarken
7.Nikolai Gusiatnikov Nat.selectie Sovjet-Unie
8.Giuseppe Gialdini Nat.selectie Italië
9.Frits Schür Nat.selectie Nederland
10.Tomas Andresen Nat.selectie Noorwegen
11.Hennie Langkruis Nat.selectie Nederland
12.Amilcare Sgalbazzi Nat.selectie Italië
13.Rudi Mitteregger Nat.selectie Oostenrijk
14.Aad Gevers Nat.selectie Nederland
15.Jesus Lopez Carril Nat.selectie Spanje
16.Miroslav Sykora Nat.selectie Tsjechoslovakije
17.José Moreno Nat.selectie Spanje
18.Carlos Cardet Nat.selectie Cuba
19.Rodolfo Vitela Nat.selectie Mexico
20.Aldo Arencibia Nat.selectie Cuba


1973
1.Gianbattista Baronchelli Nat.selectie Italië
2.Stanislaw Szozda Nat.selectie Polen
3.Janusz Kowalski Nat.selectie Polen
4.Aavo Pikkuus Nat.selectie Sovjet-Unie
5.Wolfgang Steinmayer Nat.selectie Oostenrijk
6.Nikolai Gusiatnikov Nat.selectie Sovjet-Unie
7.Hans-Joachim Hartnick Nat.selectie D.D.R.
8.Ryszard Szurkowski Nat.selectie Polen
9.Hans Langerijs Nat.selectie Nederland
10.Ivan Matousek Nat.selectie Tsjechoslovakije
11.Frits Schür Nat.selectie Nederland
12.Amilcare Sgalbazzi Nat.selectie Italië
13.Miroslav Sykora Nat.selectie Tsjechoslovakije
14.Jaroslav Poslusny Nat.selectie Tsjechoslovakije
15.Michael Schiffner Nat.selectie D.D.R.
16.Sandor Barczik Nat.selectie Polen
17.Rudi Mitteregger Nat.selectie Oostenrijk
18.Leonardo Hernandez Nat.selectie Cuba
19.Mario Pujol Nat.selectie Cuba
20.Aldo Arencibia Nat.selectie Cuba


1972
1.Bernard Bourreau Nat.selectie Frankrijk
2.Vladimir Neliubine Nat.selectie Sovjet-Unie
3.Vlastimil Moravec Nat.selectie Tsjechoslovakije
4.Francesco Moser Nat.selectie Italië
5.Andres Takacs Nat.selectie Hongarije
6.Michael Milde Nat.selectie D.D.R.
7.Ryszard Szurkowski Nat.selectie Polen
8.Wolfram Kühn Nat.selectie D.D.R.
9.Mikhail Moskalev Nat.selectie Sovjet-Unie
10.Nikolai Gusiatnikov Nat.selectie Sovjet-Unie
11.Nikolai Gorelov Nat.selectie Sovjet-Unie
12.Karol Krzeszowicz Nat.selectie Polen
13.Antonin Bartonicek Nat.selectie Tsjechoslovakije
14.Hubert Niel Nat.selectie Frankrijk
15.Valère Vattier Nat.selectie Frankrijk
16.Claude Tollet Nat.selectie Frankrijk
17.Guy Leleu Nat.selectie Frankrijk
18.Aldo Arencibia Nat.selectie Cuba
19.Raul Vazquez Nat.selectie Cuba
20.Sergio Martinez Nat.selectie Cuba


1971
1.Anatoli Starkov Nat.selectie U.S.S.R.
2.Marc Demeyer Nat.selectie België
3.Ryszard Surkowski Nat.selectie Polen
4.Cesar Czechowski Nat.selectie Polen
5.Vladimir Neliubine Nat.selectie U.S.S.R.
6.Karsten Mickein Nat.selectie D.D.R.
7.Kyrill Kalnenieks Nat.selectie U.S.S.R.
8.Andrzej Labus Nat.selectie Tsjechoslovakije
9.Nikolai Gusiatnikov Nat.selectie U.S.S.R.
10.Ivano Maffei Nat.selectie Italië
11.Jan Mainus Nat.selectie Tsjechoslovakije
12.Jan Vandewiele Nat.selectie België
13.Romanu Vasile Nat.selectie Roemenië
14.Harry Hannus Nat.selectie Finland
15.Vlastimil Moravec Nat.selectie Tsjechoslovakije
16.Karol Krzeszowics Nat.selectie Polen
17.Angelo Corti Nat.selectie Italië
18.Raul Vazquez Nat.selectie Cuba
19.Aldo Arencibia Nat.selectie Cuba
20.Cecilio Lopez Nat.selectie Mexico


1970
1.Martin Rodriguez Nat.selectie Colombia
2.Jorgen Marcussen Nat.selectie Denemarken
3.Eduardo Correia Nat.selectie Portugal
4.Jacques Michaud Nat.selectie Frankrijk
5.Todor Tsjoechov Nat.selectie U.S.S.R.
6.Thomas Thomazeau Nat.selectie Frankrijk
7.Jan Smyrak Nat.selectie Polen
8.Tadeusz Mytnik Nat.selectie Polen
9.Eulalio Garcia Nat.selectie Spanje
10.Ben Janbroers Nat.selectie Nederland
11.Dave Lloyd Nat.selectie Gr.Brit.
12.Johnny Back Nat.selectie Luxemburg
13.Tony Gakens Nat.selectie België
14.Danny Clark Nat.selectie Australië
15.Aldo Parecchini Nat.selectie Italië
16.Janovitsj Jardy Nat.selectie U.S.S.R.
17.Ladislav Lichatsjev Nat.selectie U.S.S.R.
18.Udo Hempel Nat.selectie B.R.D.
19.Ryszard Szurkowski Nat.selectie Polen
20.Jörgen Schmidt Nat.selectie Denemarken


1969
1.Gösta Pettersson Nat.selectie Zweden
2.Adri Duijker Nat.selectie Nederland
3.Sture Pettersson Nat.selectie Zweden
4.Erik Pettersson Nat.selectie Zweden
5.Marcel Duchemin Nat.selectie Frankrijk
6.Tomas Pettersson Nat.selectie Zweden
7.Wolfgang Steinmayer Nat.selectie Oostenrijk
8.Joop Zoetemelk Nat.selectie Nederland
9.Uli Sutter Nat.selectie Zwitserland
10.Etienne Antheunis Nat.selectie België
11.Danny Horton Nat.selectie Gr.Brit.
12.Jorgen Marcussen Nat.selectie Denemarken
13.Lijn Loevesijn Nat.selectie Nederland
14.Théo Testier Nat.selectie Frankrijk
15.Xavier Kurmann Nat.selectie Zwitserland
16.Giorgio Morbiato Nat.selectie Italië
17.Bruno Hubschmid Nat.selectie Zwitserland
18.Sergio Martinez Nat.selectie Cuba
19.Radames Trevino Nat.selectie Mexico
20.Roberto Menendez Nat.selectie Cuba


1968
1.Sergio Martinez Matanzas Cuba
2.Peter Kisner Nat.selectie Nederland
3.Daniel Rebillard Nat.selectie Frankrijk
4.Jaak Frijters Nat.selectie Nederland
5.Miroslav Hrazdira Nat.selectie Tsjechoslovakije
6.Agustin Juarez Nat.selectie Mexico
7.Mogens Frey Nat.selectie Denemarken
8.Alain Van Lancker Nat.selectie Frankrijk
9.Raul Vazquez Pista Cuba
10.Paul Crapez Nat.selectie België
11.Giorgio Morbiato Nat.selectie Italië
12.Christian Callens Nat.selectie België
13.Bretislav Soucek Nat.selectie Tsjechoslovakije
14.Roberto Menendez Juvenil Cuba
15.Jan Krekels Nat.selectie Nederland
16.Xavier Kurmann Nat.selectie Zwitserland
17.Jean-Pierre Boulard Nat.selectie Frankrijk
18.Henryk Rasek Nat.selectie Polen
19.Leon Herr Habana Cuba
20.Raimund Osinski Nat.selectie Polen

1967
1.Sergio Martinez Matanzas Cuba
2.Henryk Kowalski Nat.selectie Polen
3.Henri Heintz Nat.selectie Frankrijk
4.Marcel Maes Nat.selectie België
5.Erwin Thalmann Nat.selectie Zwitserland
6.Zygfried Galczka Nat.selectie Polen
7.Angel Kirilov Nat.selectie Bulgarije
8.Gösta Pettersson Nat.selectie Zweden
9.Raimund Osinski Nat.selectie Polen
10.Marcel Geeraerts Nat.selectie België
11.Jan Magiera Nat.selectie Polen
12.Lucien Van Impe Nat.selectie België
13.Alejandro Oropesa Nat.selectie Mexico
14.Sture Pettersson Nat.selectie Zweden
15.Raul Vazquez Pista Cuba
16.Jan Smolik Nat.selectie Tsjechoslovakije
17.Joop Captein Nat.selectie Nederland
18.Erik Pettersson Nat.selectie Zweden
19.Gunther Hoffmann Nat.selectie D.D.R.
20.Rainer Marks Nat.selectie D.D.R.


1966

1.Sergio Martinez Matanzas Cuba
2.Leon Herr Habana Cuba
3.Miguel Brooks Nat.selectie Cuba
4.Orlando Paez Del Mar Cuba
5.Inocente Lizano Las Villas Cuba
6.Ricardo Saro Oriente Cuba
7.Hector Torres Habana Cuba
8.Roberto Menendez Nat.selectie Cuba
9.Ulises Valdes Nat.selectie Cuba
10.Alberto Padilla Habana Cuba
11.Luciano Armani Nat.selectie Italië
12.José Antonio Gonzalez Linares Nat.selectie Spanje
13.Vincenzo Mantovani Nat.selectie Italië
14.Evert Dolman Nat.selectie Nederland
15.Miroslav Hrazdira Nat.selectie Tsjechoslovakije
16.Tiemen Groen Nat.selectie Nederland
17.Paul Crapez Nat.selectie België
18.Louis Rostollan Nat.selectie Frankrijk
19.Leslie West Nat.selectie Gr.Brit.
20.André Fabry Nat.selectie België


1965
1 Carlos Schulz Boa Vista Brazilië
2 Sergio Martinez Martinez Matanzas Cuba
3 Rodolfo Noriega Camaguey Cuba
4 Jacques Botherel Nat.selectie Frankrijk
5 Leon Antonio Herr Habana Cuba
6 Orlando Paez Del Mar Cuba
7 Usmany Barreiro Cuba Libre Cuba
8 Leosvaldo Palenzuela Guines Cuba
9 Hector Torres Habana Cuba
10 Tiemen Groen Nat.selectie Nederland
11 Felix Gonzalez Del Rio Cuba
12 Inocente Lizano Las Villas Cuba
13 Orestes Llanes Guines Cuba
14 Axel Peschel Nat.selectie D.D.R.
15 Georges Pintens Nat.selectie België
16 Eric Leman Nat.selectie België
17 Stanislav Moskvin Nat.selectie U.S.S.R.
18 Marcel Duchemin Nat.selectie Frankrijk
19 Ercole Gualazzini Nat.selectie Italië
20 Pavel Dolezel Nat.selectie Tsjechoslovakije


1964
1 Sergio Martinez Martinez Matanzas Cuba
2 Karl Link Nat.selectie B.R.D.
3 Karl-Heinz Henrichs Nat.selectie B.R.D.
4 Orestes Crespo Guanabacoa Cuba
5 Virginio Pizzali Nat.selectie Italië
6 Leon Antonio Herr Habana Cuba
7 Alberto Padilla Habana Cuba
8 Hector Torres Habana Cuba
9 Orestes Llanes Guines Cuba
10 Manuel Falcon Guanabacoa Cuba
11 Usmani Barreiro Guines Cuba
12 Pedro Valdes Del Rio Cuba
13 Jorge Aranaburo Del Rio Cuba
14 Leosvaldo Palenzuela Guines Cuba
15 Rodolfo Noriega Camaguey Cub
16 Jos Spruyt Nat.selectie België
17 Adriano Passuello Nat.selectie Italië
18 Eddy Merckx Nat.selectie België
19 Jiri Hava Nat.selectie Tsjechoslovakije
20 Lucien Aimar Nat.selectie Frankrijk

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.