Het veldrijden in Duitsland was voor het eerst populair in Saarland, wat toen nog een onafhankelijk land was. Alhoewel de eerste cross in Saarbrücken op 12 december 1954 nog werd gedomineerd door de Fransen (winnaar Albert Vacossin), waren er het jaar nadien al drie crossen in de regio die telkens door lokale vedetten als Lothar Friedrich, Heinrich Ruffenach of Josef Rupp werden gewonnen.

2017
1.Mathieu Van Der Poel Nederland
2.Wout Van Aert België
3.Toon Aerts België
4.Quinten Hermans België
5.Kevin Pauwels België
6.Michael Vanthourenhout België
7.Lars Van Der Haar Nederland
8.Corne Van Kessel Nederland
9.Tom Meeusen België
10.Jens Adams België
11.Tim Merlier België
12.Michael Boros Tsjechië
13.Laurens Sweeck België
14.Daan Soete Nederland
15.Marcel Meisen Duitsland
16.Gianni Vermeersch België
17.David Van Der Poel Nederland
18.Jim Aernouts België
19.Steve Chainel Frankrijk
20.Klaas Vantornout België

2016
1.Wout Van Aert België
2.Laurens Sweeck België
3.Kevin Pauwels België
4.Mathieu Van Der Poel Nederland
5.Tom Meeusen België
6.Michael Vanthourenhout België
7.Toon Aerts België
8.Corne Van Kessel Nederland
9.Gianni Vermeersch België
10.Jens Adams België
11.Tim Merlier België
12.Clement Venturini Frankrijk
13.Dieter Vanthourenhout België
14.Jim Aernouts België
15.David Van Der Poel Nederland
16.Marcel Meisen Duitsland
17.Michael Boros Tsjechië
18.Vincent Baestaens België
19.Rob Peeters België
20.Stephen Hyde U.S.A.
2015
1 Sascha Weber Dortmund BRD
2 Simon Zahner E.K.Z. Zwitserland
3 Michael Schweizer Nutrixxion BRD
4 Mariusz Gil Krajenskie Polen
5 Dieter Van Thourenhout Sunweb België
6 Yannick Gruner Focus BRD
7 Martin Haring Podbrezova Slovakije
8 Ole Quast Germania BRD
9 Toon Aerts Fidea België
10 Marcel Meisen Kwadro BRD
11 Steve Chainel Cofidis Frankrijk
12 Jens Vandekinderen Fidea België
13 Marcel Wildhaber Eschenbach Zwitserland
14 Aaron Schooler H & R Canada
15 Max Lindenau Focus BRD
16 Dave De Cleyn K.D.L. België
17 Vojtech Nipl Focus Tsjechië
18 Gosse Van Der Meer Ten Tusscher Nederland
19 Angelo De Clercq Sunweb België
20 Severin Saegesser E.K.Z. Zwitserland
2014
1 Simon Zahner E.K.Z. Zwitserland
2 Sascha Weber Dortmund BRD
3 Mariusz Gil Krajenskie Polen
4 Martin Haring Podbrezova Slovakije
5 Dave De Cleyn K.D.L. België
6 Michael Schweizer Nutrixxion BRD
7 Jonathan Page PlanetBike VSA
8 Ole Quast Germania BRD
9 Francis Mourey Fdj Frankrijk
10 Dieter Van Thourenhout Sunweb België
11 Niels Albert B.K.C.P. België
12 Philipp Walsleben B.K.C.P. BRD
13 Bart Verschueren K.D.L. België
14 David Van Der Poel B.K.C.P. Nederland
15 Max Lindenau Focus BRD
16 Kevin Pauwels Sunweb België
17 Yannick Gruner Focus BRD
18 Marcel Meisen Kwadro BRD
19 Dany Lacroix G-Skin België
20 Hendrik Sweeck K.D.L. België
2013
1 Francis Mourey Fdj Frankrijk
2 Niels Albert B.K.C.P. België
3 Bart Verschueren K.D.L. België
4 Simon Zahner E.K.Z. Zwitserland
5 Kevin Pauwels Sunweb België
6 Yannick Gruner Focus BRD
7 Lorenzo Pepermans K.D.L. België
8 Sven Nys Crelan België
9 Richard Jansen TenTusscher Nederland
10 Sascha Weber Dortmund BRD
11 Michael Schweizer Nutrixxion BRD
12 Klaas Van Tornout Sunweb België
13 Tomas Paprstka Budvar Tsjechië
14 Jelto Veroft K.D.L. België
15 Tom Meeusen Fidea België
16 Bart Aernouts A.A.Drink België
17 Vladimir Kyzivat Budvar Tsjechië
18 Markus Schulte-Luenzum Focus BRD
19 Niels Wubben Rabo-Giant Nederland
20 Jonathan Page Team Fuji VSA
2012
1.Niels Albert België
2.Kevin Pauwels België
3.Sven Nys België
4.Klaas Vantornout België
5.Tom Meeusen België
6.Bart Aernouts België
7.Francis Mourey Frankrijk
8.Bart Wellens België
9.Thijs Van Amerongen Nederland
10.Julien Taramarcaz Zwitserland
11.Dieter Vanthourenhout België
12.Radomir Simunek Tsjechië
13.Twan Van Den Brand Nederland
14.Enrico Franzoi Italië
15.Lars Van Der Haar Nederland
16.Martin Bina Tsjechië
17.Marcel Wildhaber Zwitserland
18.Simon Zahner Zwitserland
19.Niels Wubben Nederland
20.Gerben De Knegt Nederland
2011
1.Sven Nys België
2.Zdenek Stybar Tsjechië
3.Klaas Vantornout België
4.Niels Albert België
5.Kevin Pauwels België
6.Jeremy Powers U.S.A.
7.Bart Wellens België
8.Bart Aernouts België
9.Tom Meeusen België
10.Francis Mourey Frankrijk
11.Steve Chainel Frankrijk
12.Radomir Simunek Tsjechië
13.Marcel Wildhaber Zwitserland
14.Simon Zahner Zwitserland
15.Enrico Franzoi Italië
16.Gerben De Knegt Nederland
17.Thijs Van Amerongen Nederland
18.Jonathan Page U.S.A.
19.Nicolas Bazin Frankrijk
20.Christoph Pfingsten Duitsland
2010
1.Zdenek Stybar Tsjechië
2.Francis Mourey Frankrijk
3.Sven Nys België
4.Kevin Pauwels België
5.Niels Albert België
6.Klaas Vantornout België
7.Bart Aernouts België
8.Dieter Vanthourenhout België
9.Gerben De Knegt Nederland
10.Philipp Walsleben Duitsland
11.Sven Vanthourenhout België
12.Enrico Franzoi Italië
13.Mariusz Gil Polen
14.Eddy Van IJzerdoorn Nederland
15.Thijs Van Amerongen Nederland
16.Marcel Wildhaber Zwitserland
17.Bart Wellens België
18.Ondrej Bambula Tsjechië
19.Marco Bianco Italië
20.Patrick Van Leeuwen Nederland
2009
1.Niels Albert België
2.Zdenek Stybar Tsjechië
3.Klaas Vantornout België
4.Francis Mourey Frankrijk
5.Christian Heule Zwitserland
6.Kevin Pauwels België
7.Gerben De Knegt Nederland
8.Enrico Franzoi Italië
9.Peter Dlask Tsjechië
10.Sven Nys België
11.Erwin Vervecken België
12.Bart Aernouts België
13.Jonathan Page U.S.A.
14.Martin Bina Tsjechië
15.Martin Zlamalik Tsjechië
16.Thijs Al Nederland
17.Radomir Simunek Tsjechië
18.Laurent Colombatto Frankrijk
19.Jan Verstraeten België
20.Kamil Ausbuher Tsjechië
2008
1.Niels Albert België
2.Sven Nijs België
3.Kevin Pauwels België
4.Martin Bina Tsjechië
5.Bart Wellens België
6.Zdenek Stybar Tsjechië
7.Radomir Simunek Tsjechië
8.Bart Aernouts België
9.Peter Dlask Tsjechië
10.Francis Mourey Frankrijk
11.Klaas Vantornout België
12.Lars Boom Nederland
13.Simon Zahner Zwitserland
14.Thijs Al Nederland
15.Erwin Vervecken België
16.Richard Groenendaal Nederland
17.Christian Heule Zwitserland
18.Gerben De Knegt Nederland
19.Kamil Ausbuher Tsjechië
20.Jonathan Page U.S.A.
2007
1.Sven Nijs België
2.Zdenek Stybar Tsjechië
3.Bart Wellens België
4.Klaas Vantornout België
5.Christian Heule Zwitserland
6.Francis Mourey Frankrijk
7.Lars Boom Nederland
8.Sven Vanthourenhout België
9.Kevin Pauwels België
10.Radomir Simunek Tsjechië
11.Richard Groenendaal Nederland
12.Erwin Vervecken België
13.Bart Aernouts België
14.Simon Zahner Zwitserland
15.Enrico Franzoi Italië
16.Steve Chainel Frankrijk
17.Jonathan Page U.S.A.
18.Petr Dlask Tsjechië
19.Gerben De Knegt Nederland
20.Zdenek Mlynar Tsjechië
2006
1 Sven Nys Rabobank België
2 Erwin Vervecken Fidea België
3 Bart Wellens Fidea België
4 Ben Berden Webking België
5 Enrico Franzoi Lampre Italië
6 Tom Van Noppen Palmans België
7 John Gadret AG2R Frankrijk
8 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
9 Sven Van Thourenhout Rabobank België
10 Jiri Pospisil Stevens Tsjechië
11 Davy Commeyne Palmans België
12 Peter Dlask Fidea Tsjechië
13 Christian Heule Stevens Zwitserland
14 Wilant Van Gils Z.Z.P.R. Nederland
15 Wim Jacobs V.D.V. België
16 Jan Ramsauer VC Hittnau Zwitserland
17 Bart Aernouts Rabobank België
18 Maarten Nijland Van Hemert Nederland
19 Francis Mourey La Française des Jeux Frankrijk
20 Kamil Ausbuher Easypay Tsjechië
2005
1 Sven Nys RabobankBelgië
2 Philippe Herman Diekirch Luxemburg
3 Bart Wellens Fidea België
4 Ben Berden Saey/De Schacht België
5 Tom Van Noppen Mr.Bookmaker België
6 John Gadret Jartazi Frankrijk
7 Gregory Luca Zeisseng Luxemburg
8 Sven Van Thourenhout RabobankBelgië
9 Enrico Franzoi Lampre Italië
10 Zdenek Mlynar Sparta Praha Tsjechië
11 Maarten Nijland Van Hemert Nederland
12 Erwin Vervecken Fidea België
13 Wim Jacobs Fidea België
14 Ben Swift Anglia Sport GBr
15 Camiel Van Den Bergh Stevens Nederland
16 Christian Heule Stevens Zwitserland
17 Jan Verstraeten Fidea België
18 Francis Mourey La Française des Jeux Frankrijk
19 Martin Zlamalik Author Tsjechië
20 Hugo Hocknell Anglia Sport GBr
2004
1 Matthew Ellis Saey/De Schacht GBr
2 Bart Wellens SpaarSelect België
3 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
4 Sven Nys Rabobank België
5 Erwin Vervecken SpaarSelect België
6 Sven Van Thourenhout Quickstep België
7 Tom Van Noppen Palmans België
8 Ben Berden Saey/De Schacht België
9 Felix Rohrbach Marco Polo BRD
10 John Gadret Chocolade Jacques Frankrijk
11 Francis Mourey La Française des Jeux Frankrijk
12 Peter Dlask Budvar Tsjechië
13 Michael Baumgartner Hoermann Zwitserland
14 Damien Nazon Crédit Agricole Frankrijk
15 Jeremy Horgan-Kobelski Polo Sport VSA
16 Jiri Pospisil Author Tsjechië
17 Wilant Van Gils Rietveld Nederland
18 Ondrej Lukes Tatra Mleko Tsjechië
19 Vaclav Jezek Author Tsjechië
20 Christian Heule Macandina Zwitserland
2003
1.Sven Nys België
2.Ben Berden België
3.Francis Mourey Frankrijk
4.John Gadret Frankrijk
5.Richard Groenendaal Nederland
6.Petr Dlask Tsjechië
7.Christian Heule Zwitserland
8.Tom Vannoppen België
9.Vaclav Jezek Tsjechië
10.Martin Zlamalik Tsjechië
11.Jiri Pospisil Tsjechië
12.Sven Vanthourenhout België
13.Gerben De Knegt Nederland
14.Kamil Ausbuher Tsjechië
15.Erwin Vervecken België
16.Michael Baumgartner Zwitserland
17.Enrico Franzoi Italië
18.Dariusz Gil Polen
19.David Derepas Frankrijk
20.Thomas Frischknecht Zwitserland
2002
1.Bart Wellens België
2.Sven Nys België
3.Richard Groenendaal Nederland
4.Mario De Clercq België
5.Erwin Vervecken België
6.Sven Vanthourenhout België
7.Jiri Pospisil Tsjechië
8.Tom Vannoppen België
9.Vaclav Jezek Tsjechië
10.Gerben De Knegt Nederland
11.Tadeusz Korzeniewski Polen
12.Dominique Arnould Frankrijk
13.Petr Dlask Tsjechië
14.Kamil Ausbuher Tsjechië
15.John Gadret Frankrijk
16.Christian Heule Zwitserland
17.Christophe Morel Frankrijk
18.Daniele Pontoni Italië
19.Arnaud Labbe Frankrijk
20.Francis Mourey Frankrijk
2001
1.Sven Vanthourenhout Belgium
2.Bart Wellens Belgium
3.Tadeusz Korzeniewski Polen
4.Sven Nijs Belgium
5.Richard Groenendaal Nederland
6.Arnaud Labbe Frankrijk
7.Enrico Franzoi Italia
8.David Seco Spanje
9.Maarten Nijland Nederland
10.Mario De Clercq Belgium
11.Erwin Vervecken Belgium
12.Christian Wasmer Duitsland
13.Jens Reuker Duitsland
14.Thomas Trunschka Tsjech.Republiek
15.Vaclav Metlicka Slovakia
16.Michael Baumgartner Zwitserl.
17.Maik Muller Duitsland
18.Tom Vannoppen Belgium
19.Wilant Van Gils Nederland
20.Christophe Morel Frankrijk
2000
1.Mark Eberhart Duitsland
2.Kamil Ausbuher Tsjechië
3.Miguel Martinez Frankrijk
4.Beat Blum Zwitserland
5.Urs Steinmann Duitsland
6.Gretinus Gommers Nederland
7.Pawel Cierpikowski Polen
8.Ales Mudroch Tsjechië
9.Yader Zoli Italië
10.Johan Bruinsma Nederland
11.Radoslaw Czapla Polen
12.Jan Ramsauer Zwitserland
13.Tobias Nestle Duitsland
14.Valery Agofonov Rusland
15.Fabrizio Dall’Oste Italië
16.Christophe Morel Frankrijk
17.Sven Nijs België
18.David Willemsens België
19.Laurent Lefèvre Frankrijk
20.Tadeusz Korzeniewski Polen
1999
1.Dariusz Gzil Polen
2.Ralph Berner Duitsland
3.Jiri Pospisil Tsjechië
4.Ondrej Lukesj Tsjechië
5.Urs Markwalder Zwitserland
6.Erik Boezewinkel Nederland
7.Danny De Bie België
8.Alex Moonen België
9.Roland Schätti Zwitserland
10.Jörg Arenz Duitsland
11.Roger Honegger Zwitserland
12.Patrick Blum Zwitserland
13.Robert Glajza Slovakijë
14.Marc Janssens België
15.Nico Clarysse België
16.Zdenek Mlynar Tsjechië
17.Petr Hric Slovakijë
18.Luca Bramati Italië
19.Heinz Hechenberger Oostenrijk
20.Thomas Frischknecht Zwitserland
1998
1.Ales Mudroch Tsjechië
2.Jörg Arenz Duitsland
3.Thomas Nicke Duitsland
4.Malte Urban Duitsland
5.Christophe Müller Duitsland
6.Klaus Pohlmann Duitsland
7.Fritz Seeberger Duitsland
8.Tobias Nestlé Duitsland
9.Mike Kluge Duitsland
10.Urs Steinmann Duitsland
11.Ralph Berner Duitsland
12.Martin Obrist Zwitserl.
13.Mark Eberhart Duitsland
14.Martin Weichert Duitsland
15.Benjamin Schmieg Duitsland
16.Pascal Triebel Luxemburg
17.Marc-Timo Weichert Duitsland
18.Dietmar Stari Oostenrijk
19.Markus Kammermann Zwitserl.
20.Marc Hanisch Duitsland
1997
1.Ralph Berner Diamond Back Duitsland
2.Jorg Arenz Focus Reebok Duitsland
3.Mike Kluge Focus Reebok Duitsland
4.Jens Schwedler Giant Duitsland
5.Fritz Seeberger Wangen Duitsland
6.Dieter Runkel Scott Zwitserl.
7.Radovan Fort Selle Italia Tsj.Rep.
8.Nick Van de Cauter Elite z/c Belgium
9.Torsten Wittig Hawk Duitsland
10.Jan Ostergaard Corratec Denemarken
11.Norbert Arnold Diamond Back Duitsland
12.Jorg Paffrath Schwalbe Duitsland
13.Thomas Steiger Scott Zwitserl.
14.Franz Josef Nieberding Schwalbe Duitsland
15.Marc Timo Weichert Oschelbronn Duitsland
16.Dirk Schnitzler Elite z/c Duitsland
17.Jesper Agergaard Corratec Denemarken
18.Florian Wiesinger Schartner Oostenrijk
19.Peter Hric Diamond Back Slovakije
20.Andre Kaczmarczyk Schartner Oostenrijk
1996
1.Adri Van Der Poel Nederland
2.Radomir Simunek Tsjechië
3.Richard Groenendaal Nederland
4.Thomas Frischknecht Zwitserland
5.Ralph Berner Duitse Bondsrepubliek
6.Paul Herijgers België
7.Erwin Vervecken België
8.Wim De Vos Nederland
9.Marc Janssens België
10.Pascal Van Riet België
11.Peter Van Den Abeele België
12.Henk Baars Nederland
13.Alex Moonen België
14.Mario De Clercq België
15.Huub Kools Nederland
16.Danny De Bie België
17.Pavel Camrda Tsjechië
18.Edwin Bollen België
19.Filip Van Luchem België
20.Radovan Fort Tsjechië
1995
1.Pascal Van Riet België
2.Daniele Pontoni Italië
3.Peter Van Den Abeele België
4.Marc Janssens België
5.Karl Kälin Zwitserland
6.Mike Kluge Duitsland
7.Guy Van Dijck België
8.Beat Wabel Zwitserland
9.Danny De Bie België
10.Roland Liboton België
11.Thomas Frischknecht Zwitserland
12.David Pagnier Frankrijk
13.Wim De Vos Nederland
14.Filip Van Luchem België
15.Pavel Camrda Tsjechoslovakije
16.Paul Herijgers België
17.Geert De Vlaeminck België
18.Adri van der Poel Nederland
19.Frank Van Bakel Nederland
20.Karel Camrda Tsjechoslovakije
1994
1.Mike Kluge Wheeler Duitsland
2.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
3.Patrick Tolhoek Roland Nederland
4.Pavel Sticha Bohemian Glass Tsjechië
5.Markus Reichle Schwabb Duitsland
6.Frank Van Bakel S.E.F.B. Nederland
7.Kawachi Kawabata Indac Japan
8.David Baker G.T. Gr.Brit.
9.Ned Overend Specialized V.S.A.
10.Yosohiro Kimoto Indac Japan
11.Ralph Berner Diamond Back Duitsland
12.Daniele Bruschi Marin Italië
13.Martin Earley Raleigh Ierland
14.Martin Raufer Bohemian Glass Tsjechië
15.Pavel Camrda Bohemian Glass Tsjechië
16.Gary Coltman Raleigh G.B.
17.Fabrizio Margon Amore & Vita Italië
18.Cyrille Bonnand Bic Frankrijk
19.Kyoshi Miura Saxon Japan
20.Uli Rottler Schwabb Duitsland
1993
1.Mike Kluge Specialized Duitsland
2.Tim Gould Peugeot Gr.Brit.
3.Ondrej Glajza Fuji Tsjechosl.
4.Volker Krukenbaum Rudy Project Duitsland
5.Rune Hoydahl Glämdal Noorwegen
6.Ned Overend Specialized V.S.A.
7.Thomas Frischknecht Kuwahara Zwitserland
8.Michael Kloser Alpine Stars V.S.A.
9.Jürgen Sprich Scott Duitsland
10.Georg Bickel Rudy Project Duitsland
11.Roger Honegger Cilo Zwitserland
12.Bruno D’Arsié Mondia Zwitserland
13.Max Jones Mongoose V.S.A.
14.John Tomac 7-Eleven V.S.A.
15.Barrie Clarke Raleigh Gr.Brit.
16.Robert Martin Troger Duitsland
17.Mario Noris Scott Italië
18.Louis Aernouts M.B.K. België
19.Pierre Thomas Scott België
20.Tom Rogers K.H.S. V.S.A.
1992
1.Roland Liboton België
2.Hennie Stamsnijder Nederland
3.Raimund Dietzen Duitsland
4.Mathieu Hermans Nederland
5.Paul De Brauwer België
6.Beat Schumacher Zwitserland
7.Erwin Lienhard Zwitserland
8.Fritz Saladin Zwitserland
9.Marcel Russenberger Zwitserland
10.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
11.Albert Zweifel Zwitserland
12.Mike Kluge B.R.D.
13.Frank Van Bakel Nederland
14.Vito di Tano Italië
15.Bert Vermeire België
16.Tim Davies G.B.
17.Rein Groenendaal Nederland
18.Rigobert Matt B.R.D.
19.Werner Van der Fraenen België
20.Hansrüdi Büchi Zwitserland
1991
1.Roland Liboton België
2.Hennie Stamsnijder Nederland
3.Yvan Messelis België
4.Martin Hendriks Nederland
5.Klaus-Peter Thaler Duitse Bondsrepubliek
6.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
7.Paul De Brauwer België
8.Mike Kluge B.R.D.
9.Beat Breu Zwitserland
10.Peter Hric Tsjechoslovakije
11.Huub Kools Nederland
12.Frank Van Bakel Nederland
13.Claude Michely Luxemburg
14.Pascal Richard Zwitserland
15.Danny De Bie België
16.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
17.Adri Van Der Poel Nederland
18.Karel Camrda Tsjechoslovakije
19.Rudy Thielemans België
20.Radovan Fort Tsjechoslovakije
1990
1.Roland Liboton België
2.Hennie Stamsnijder Nederland
3.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
4.Paul De Brauwer België
5.Rein Groenendaal Nederland
6.Frank Van Bakel Nederland
7.Henk Baars Nederland
8.Ludo De Rey België
9.Huub Kools Nederland
10.Sandro Bono Italië
11.Rudy Thielemans België
12.Peter Harings Nederland
13.Yvan Messelis België
14.Albert Zweifel Zwitserland
15.Martial Gayant Frankrijk
16.Beat Breu Zwitserland
17.Johan Ghyllebert België
18.Patrice Thevenard Frankrijk
19.Bernard Woodtli Zwitserland
20.Bert Vermeire België
1989
1.Roland Liboton
2.Bernard Woodtli
3.Klaus Peter Thaler
4.Adri van der Poel
5.Kurt De Roose
6.Hennie Stamsnijder
7.Steve Douce
8.Huub Kools
9.Geert De Vlaeminck
10.Wolfgang Ruser
11.Heinz Weiss
12.Josef Meisen
13.Dieter Uebing
14.Dietmar Wiegel
15.Frank Ommer
16.Mike Kluge
17.Pascal Van Riet
18.Danny De Bie
19.Filip Van Luchem
20.Radomir Simunek
1988
1.Mike Kluge Guerciotti B.R.D.
2.Chris Young Paragon-Gazelle Gr.Brit.
3.David Baker Ace Racing Team Gr.Brit.
4.Hennie Stamsnijder P.D.M. Nederland
5.Tim Gould Ace Racing Team Gr.Brit.
6.Edward Piech Nat.selectie Polen
7.Roland Liboton Guerciotti Belgium
8.Albert Zweifel Blacky Zwitserland
9.Kunibert Bock Wheeler B.R.D.
10.Frank Van Bakel Arkel Nederland
11.Danny De Bie S.E.F.B. Belgium
12.Rudy De Bie Sigma Belgium
13.Volker Krukenbaum Rizi B.R.D.
14.Rein Groenendaal Skala Nederland
15.Klaus Peter Thaler Ashton Tate B.R.D.
16.Henrik Djernis Ritchey Denemarken
17.Robert Dane Paragon-Gazelle Gr.Brit.
18.Tomas Verne Nat.selectie B.R.D.
19.Petr Kloucek Author Tsjechosl.
20.Karl Kardon Author Tsjechosl.
1987
1.Roland Liboton België
2.Frank Van Bakel Nederland
3.Hennie Stamsnijder Nederland
4.Rein Groenendaal Nederland
5.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
6.Kees Van Der Wereld Nederland
7.Johan Ghyllebert België
8.Paul De Brauwer België
9.Yvan Messelis België
10.Huub Kools Nederland
11.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
12.Bert Vermeire België
13.Vito di Tano Italië
14.Adri van der Poel Nederland
15.Claude Michely Luxemburg
16.Ludo De Rey België
17.Henk Baars Nederland
18.Martial Gayant Frankrijk
19.Miloslav Kvasnicka Tsjechoslovakije
20.Ottavio Paccagnella Italië
1986
1.Paul De Brauwer België
2.Roland Liboton België
3.Christiaan Hautekeete België
4.Hennie Stamsnijder Nederland
5.Frank Van Bakel Nederland
6.Adri van der Poel Nederland
7.Albert Zweifel Zwitserland
8.Johan Ghyllebert België
9.Ivan Messelis België
10.Rudy De Bie België
11.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
12.Peter Hric Tsjechoslovakije
13.Peter Harings Nederland
14.Erwin Lienhard Zwitserland
15.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
16.Vito Di Tano Italië
17.Jan Harings Nederland
18.Henk Baars Nederland
19.Jan Teugels België
20.Alex Heremans België
1985
1.Klaus Peter Thaler Duitse Bondsrepubliek
2.Christiaan Hautekeete België
3.Mike Kluge Duitse Bondsrepubliek
4.Bruno d’Arsié Zwitserland
5.Ottavio Paccagnella Italië
6.Robert Bondaryk Polen
7.Roland Liboton België
8.Ivan Messelis België
9.Frank Van Bakel Nederland
10.Rein Groenendaal Nederland
11.Hennie Stamsnijder Nederland
12.Danny De Bie België
13.Danny Lippens België
14.Ronald Rol Nederland
15.Dieter Uebing B.R.D.
16.Henk Baars Nederland
17.Patrice Blanchardon Frankrijk
18.Huub Kools Nederland
19.Rigobert Matt B.R.D.
20.Paul De Brauwer België
1984
1.Bernard Woodtli
2.Klaus Peter Thaler
3.Wolfgang Ruser
4.Roland Liboton
5.Heinz Weiss
6.Josef Meisen
7.Dieter Uebing
8.Dietmar Wiegel
9.Frank Ommer
10.Mike Kluge
11.Hennie Stamsnijder
12.Kunibert Bock
13.Petr Kloucek
14.Gerhard Klein
15.Heinz Matschke
16.Sven Harter
17.Paul Kammel
18.Theodor Pleye
19.Johann Walden
20.Albert Zweifel
1983
1.Marc De Block België
2.Eric De Vlaeminck België
3.Ekkehart Teichreber Duitse Bondsrepubliek
4.Klaus Peter Thaler Duitse Bondsrepubliek
5.Albert Van Damme België
6.Robert Vermeire België
7.Willi Lienhard Zwitserland
8.Dieter Uebing Duitse Bondsrepubliek
9.Albert Zweifel Zwitserland
10.Hubert De Meulemeester België
11.Hennie Stamsnijder Nederland
12.André Geirland België
13.Hendrik Arnouts België
14.Jos Thielemans België
15.Jos Pauwels België
16.Eric Desruelles België
17.Norbert De Deckere België
18.Roger De Vlaeminck België
19.Eric De Bruyne België
20.Johan Ghyllebert België


1982
1 Roland Liboton Vermeer België
2 Ivan Messelis Placora België
3 Robert Vermeire Marc België
4 Albert Zweifel Europdecor Zwitserland
5 Hennie Stamsnijder Daf Trucks Nederland
6 Fritz Saladin Gerber Zwitserland
7 Rein Groenendaal Superia Nederland
8 Peter Kloucek Budvar Tsjechoslovakije
9 Radko Simunek Ruda Plzen Tsjechoslovakije
10 Raimund Dietzen Teka BRD
11 Milos Fisera Jiskra Tsjechoslovakije
12 Uli Muller Bonanza Zwitserland
13 Vito Di Tano Guerciotti Italië
14 Antonio Saronni Del Tongo Italië
15 Hans Boom De Zwaluwen Nederland
16 Johan Ghyllebert Kendall België
17 Klaus Peter Thaler Puch BRD
18 Paul De Brauwer Hertekamp België
19 Christopher Wreghitt Allegro GBr
20 Jean-Yves Plaisance V.C.Loire Frankrijk
1981
1 Andre Wilhelm Messina Frankrijk
2 Hennie Stamsnijder Daf Trucks Nederland
3 Roland Liboton Vermeer België
4 Albert Zweifel Sem Zwitserland
5 Danny De Bie B.B.S. België
6 Klaus Peter Thaler Puch BRD
7 Gregor Jaroszewski Zyrardow Warsaw Polen
8 Robert Vermeire Marc België
9 Paul De Brauwer Romy Pils België
10 Rein Groenendaal Superia Nederland
11 Andrzej Makowski Chemnik Polen
12 Jan Teugels Duvel België
13 Milos Fisera Jiskra Tsjechoslovakije
14 Erwin Lienhard Cilo Zwitserland
15 Cees Van Der Wereld De Uitkomst Nederland
16 Antonio Saronni Gis Italië
17 Vito Di Tano Guerciotti Italië
18 Gilles Blaser Orbea Zwitserland
19 Peter Frischknecht Mobel Marki Zwitserland
20 Fritz Saladin Gerber Zwitserland
1980
1 Roland Liboton Marc België
2 Klaus Peter Thaler Teka BRD
3 Albert Zweifel A.P.G. Zwitserland
4 Gregor Jaroszewski Zyrardow Warsaw Polen
5 Hennie Stamsnijder Daf Trucks Nederland
6 Robert Vermeire Marc België
7 Andrzej Makowski Chemnik Polen
8 Cees Van Der Wereld De Uitkomst Nederland
9 Alex Gerardin Messina Frankrijk
10 Ivan Messelis Placora België
11 Rein Groenendaal Superia Nederland
12 Erwin Lienhard Cilo Zwitserland
13 Antonio Saronni Gis Italië
14 Vito Di Tano Guerciotti Italië
15 Fritz Saladin Colnago Zwitserland
16 Paul De Brauwer Romy Pils België
17 Peter Kloucek Budvar Tsjechoslovakije
18 Uli Muller Steinmaur Zwitserland
19 Dieter Uebing Prodimex BRD
20 Ignacio Mayora Cafés Baqué Spanje
1979
1 Gregor Jaroszewski Zyrardow Warsaw Polen
2 Albert Zweifel Sempione Zwitserland
3 Hennie Stamsnijder De Uitkomst Nederland
4 Jan Teugels Duvel België
5 Robert Vermeire Marc België
6 Gilles Blaser Jelmoli Zwitserland
7 Uli Muller Steinmaur Zwitserland
8 Vito Di Tano Guerciotti Italië
9 Franco Vagneur Guerciotti Italië
10 Erwin Lienhard Willora Zwitserland
11 Richard Steiner Willora Zwitserland
12 Pierre Raymond Villemiane Renault Frankrijk
13 Tadeusz Steinke Polonia Pila Polen
14 Fritz Saladin Aviotech Zwitserland
15 Mieczyslaw Cielecki Szczecin Polen
16 Andrzej Makowski Chemnik Polen
17 Cees Van Der Wereld De Uitkomst Nederland
18 Lucien Zeimes Miko Luxemburg
19 Antonio Saronni Scic Italië
20 Herman Snoeyink Elitemeubelen Nederland
1978
1 Peter Frischknecht Willora Zwitserland
2 Klaus Peter Thaler Raleigh BRD
3 Gilles Blaser Jelmoli Zwitserland
4 Milos Fisera Jiskra Tsjechoslovakije
5 Albert Zweifel Sempione Zwitserland
6 Roland Liboton WIK Tielen België
7 Jean-Yves Plaisance Gitane Frankrijk
8 Hennie Stamsnijder DeZwaluwen Nederland
9 Andrzej Makowski Chemnik Polen
10 Willi Lienhard Willora Zwitserland
11 Karl Heinz Helbling Gerber Zwitserland
12 Marc De Block Hertekamp België
13 Vito Di Tano Guerciotti Italië
14 Alex Gerardin Charleville Frankrijk
15 Eric Desruelle Flandria België
16 Hilaire Desclos Vannes Frankrijk
17 Roger Gilson Dudelange Luxemburg
18 Franco Bitossi Gis Italië
19 Cees Van Der Wereld DeUitkomst Nederland
20 Andre Wilhelm Miko Frankrijk
1977
1 Peter Frischknecht Weros Zwitserland
2 Albert Zweifel Sempione Zwitserland
3 Willi Lienhard MobelMarki Zwitserland
4 Marc De Block Hertekamp België
5 Albert Van Damme IJsboerke België
6 Vojtech Cervinek Mlada Boleslav Tsjechoslovakije
7 Eric De Vlaeminck Gios België
8 Robert Vermeire Ebo België
9 Jiri Kvapil DuklaLouny Tsjechoslovakije
10 Klaus Peter Thaler Teka BRD
11 Milos Fisera Jiskra Tsjechoslovakije
12 Gert Wildeboer Frisol Nederland
13 Dieter Uebing Westfalen BRD
14 Alex Gerardin Aiglemont Frankrijk
15 Hermann Gretener Gartenbau Zwitserland
16 Jean-Yves Plaisance U.C.Reze Frankrijk
17 Roger Gilson Gios Luxemburg
18 Franco Bitossi Vibor Italië
19 Eric Desruelle Flandria België
20 Jose Antonio Martinez Albeniz Kas Spanje
1976
1 Albert Zweifel Känel Zwitserland
2 Klaus Peter Thaler Westfalen B.R.D.
3 Robert Vermeire Ebo België
4 Cyrille Guimard Gitane Frankrijk
5 Vojtech Cervinek Mlada Boleslav Tsjechoslovakije
6 Marc De Block Hertekamp België
7 Peter Frischknecht Kas Zwitserland
8 Andre Wilhelm Jobo Frankrijk
9 Franco Vagneur amateur Italië
10 Eric Desruelle Flandria België
11 Willi Lienhard Steinmaur Zwitserland
12 Milos Fisera Jiskra Tsjechoslovakije
13 Ekkehard Teichreber amateur B.R.D.
14 Gerrit Scheffer Ketting Nederland
15 Hermann Gretener Gartenbau Zwitserland
16 Wil Brouwers De Uitkomst Nederland
17 Wladimiro Panizza Scic Italië
18 Jose Maria Basualdo Elejalde Kas Spanje
19 Keith Mernickle Ryall GBr
20 Gregor Jaroszewski Zyrardow Warsaw Polen
1975
1 Roger De Vlaeminck Brooklyn België
2 Eric De Vlaeminck Gios België
3 Gerrit Scheffer Ketting Nederland
4 Rolf Wolfshol Rokado BRD
5 Klaus Peter Thaler Westfalen BRD
6 Robert Vermeire Ebo België
7 Albert Zweifel Mobel Marki Zwitserland
8 Mariano Martinez Gitane Frankrijk
9 Peter Frischknecht Kas Zwitserland
10 Andre Wilhelm Messina Frankrijk
11 Vojtech Cervinek Mlada Boleslav Tsjechoslovakije
12 Willi Lienhard Steinmaur Zwitserland
13 Alex Gerardin Champagne Frankrijk
14 Ekkehard Teichreber amateur B.R.D.
15 Czeslaw Polewiak Nowogard Polen
16 Juan Gorostidi Teka Spanje
17 Hermann Gretener Mobel Marki Zwitserland
18 John Atkins Shimano GBr
19 Leif Jorgensen amateur Denemarken
20 Franco Vagneur amateur Italië
1974
1 Roger De Vlaeminck Brooklyn België
2 Albert Van Damme Beck’s België
3 Peter Frischknecht Weros Zwitserland
4 Franco Vagneur amateur Italia
5 Klaus Peter Thaler Westfalen BRD
6 Robert Vermeire Ebo België
7 Andre Wilhelm Messina Frankrijk
8 Czeslaw Polewiak Szczecin Polen
9 Vojtech Cervinek Mlada Boleslav Tsjechoslovakije
10 John Atkins Carlton GBr
11 Pierre Bernet Aquitaine Frankrijk
12 Juan Gorostidi La Casera Spanje
13 Hermann Gretener Mobel Marki Zwitserland
14 Alex Gerardin Champagne Frankrijk
15 Michel Baele Bridgestone België
16 Jose Maria Gonzalez Perez Burgos Spanje
17 Ekkehard Teichreber amateur B.R.D.
18 Julien Van Den Haesevelde Beck’s België
19 Gerrit Scheffer Ketting Nederland
20 Albert Zweifel Mobel Marki Zwitserland
1973
1 Andre Wilhelm Sonolor Frankrijk
2 Rolf Wolfshol Haro BRD
3 Eric De Vlaeminck Brooklyn België
4 Klaus Peter Thaler Westfalen BRD
5 Robert Vermeire Flandria België
6 Michel Baele Novy België
7 Albert Van Damme Rokado België
8 Jose Maria Basualdo Elejalde Kas Spanje
9 Hermann Gretener MobelMarki Zwitserland
10 Milos Fisera Jiskra Tsjechië
11 Ekkehard Teichreber Westfalen BRD
12 Cees Zoontjens Hebro Nederland
13 John Atkins Carlton GBr
14 Norbert De Deckere Flandria België
15 Peter Frischknecht MobelMarki Zwitserland
16 Franco Livian Guerciotti Italia
17 Albert Zweifel MobelMarki Zwitserland
18 Jozef Pytowski Gornik Klimontow Polen
19 Keith Mernickle Ryall GBr
20 Gerrit Scheffer Ketting Nederland
1972
1 Eric De Vlaeminck Flandria België
2 Rolf Wolfshol Rokado BRD
3 Hermann Gretener Mondia Zwitserland
4 Milos Fisera Jiskra Tsjechoslovakije
5 Vojtech Cervinek Mlada Boleslav Tsjechoslovakije
6 Norbert De Deckere Flandria België
7 Wolfgang Renner Stuttgart BRD
8 Jose Maria Basualdo Elejalde Kas Spanje
9 John Atkins Raleigh GBr
10 Albert Van Damme Rokado België
11 Renato Longo Vittorio Italië
12 Jean-Michel Richeux Puteaux Frankrijk
13 Andre Wilhelm Sonolor Frankrijk
14 Gert Wildeboer Apeldoorn Nederland
15 Cees Zoontjens Wybert Nederland
16 Peter Frischknecht Mondia Zwitserland
17 Pavel Krejci Mlada Boleslav Tsjechoslovakije
18 Michel Baele Novy België
19 Karl Stahle Stuttgart BRD
20 Jose Maria Gonzalez Perez Xey Spanje
1971
1 Eric De Vlaeminck Flandria België
2 Albert Van Damme Watney België
3 Robert Vermeire Flandria België
4 Jacobus Spetgens Mars Nederland
5 Rene De Clercq Hertekamp België
6 Dieter Uebing Westfalen B.R.D.
7 John Atkins Carlton Gr.Brit.
8 Renato Longo Salvarani Italië
9 Gert Wildeboer Apeldoorn Nederland
10 Hermann Gretener Mondia Zwitserland
11 Jean-Michel Richeux Puteaux Frankrijk
12 Peter Frischknecht Mondia Zwitserland
13 Ekkehard Teichreber Westfalen B.R.D.
14 Jakob Kuster Sankt Gallen Zwitserland
15 Christopher Dodd Leamington Gr.Brit.
16 Julien Van Den Haesevelde Goldor België
17 Jiri Murdych Mlada Boleslav Tsjechoslovakije
18 Wolfgang Renner Stuttgart B.R.D.
19 Charles Rigon Hoover Frankrijk
20 Albert Scheffer Ketting Nederland
1970
1 Albert Van Damme Watney België
2 Rolf Wolfshol Fagor B.R.D.
3 Eric De Vlaeminck Flandria België
4 Robert Vermeire Flandria België
5 Jose Maria Basualdo Elejalde Guipuzkoa Spanje
6 Roger De Vlaeminck Flandria België
7 Norbert De Deckere Flandria België
8 Renato Longo Salvarani Italië
9 Wolfgang Renner Stuttgart B.R.D.
10 Jose Maria Gonzalez Perez Karpy Spanje
11 John Atkins Falcon GBr
12 Pierre Bernet Bic Frankrijk
13 Rene De Clercq Hertekamp België
14 Huib Harings Caballero Nederland
15 Roger Bijn Watney België
16 Julien Van Den Haesevelde Goldor België
17 Gert Wildeboer Apeldoorn Nederland
18 Hermann Gretener Zimba Zwitserland
19 Luigi Torresani Guerciotti Italië
20 Karl Stahle Schauff B.R.D.
1969
1 Eric De Vlaeminck Flandria België
2 Rolf Wolfshol Bic BRD
3 Domenico Garbelli Guerciotti Italië
4 Renato Longo Salvarani Italië
5 Luciano Luciani G.B.C. Italië
6 Robert Vermeire Flandria België
7 Rene De Clercq Pull Novy België
8 Giovanni Bettinelli Sagit Italië
9 Freddy Nys Okay België
10 Ernst Boller Huser Zwitserland
11 Hermann Gretener Zimba Zwitserland
12 Roger De Vlaeminck Flandria België
13 Jakob Kuster Wetzikon Zwitserland
14 Peter Frischknecht Wetzikon Zwitserland
15 Franco Livian Guerciotti Italië
16 Huib Harings Caballero Nederland
17 Pierre Bernet CSM Persan Frankrijk
18 Bretislav Soucek Bratislava Tsjechoslovakije
19 Julien Van Den Haesevelde Goldor België
20 John Howard Illinois V.S.A.
1968
1 Michel Pelchat Frimatic Frankrijk
2 Huib Harings Caballero Nederland
3 Albert Van Damme Goldor België
4 Eric De Vlaeminck Goldor België
5 Hermann Gretener Zimba Zwitserland
6 Rolf Wolfshol Bic B.R.D.
7 Karl Stahle Schauff B.R.D.
8 Renato Longo Salvarani Italië
9 Leon Scheirs Goldor België
10 Cock Van Der Hulst Caballero Nederland
11 Peter Frischknecht Wetzikon Zwitserland
12 Jose Martinez Hernandez Fagor Spanje
13 Luciano Luciani Kelvinator Italië
14 Roger De Vlaeminck Goldor België
15 Joseph Mahe Puteaux Frankrijk
16 Pierre Bernet Bic Frankrijk
17 John Atkins Bantel GBr
18 Mick Ives Bantel GBr
19 Alfredo Irusta Irusta Karpy Spanje
20 Mike Carnahan Illinois V.S.A.
1967
1 Renato Longo Salvarani Italia
2 Rolf Wolfshol Bic B.R.D.
3 Hermann Gretener Zimba Zwitserland
4 Michel Pelchat Kamome Frankrijk
5 Julien Van Den Haesevelde Goldor België
6 Emmanuel Plattner Zimba Zwitserland
7 Eric De Vlaeminck Goldor België
8 Huib Harings Televizier Nederland
9 Jaroslav Kvapil Dukla Louny Tsjechoslovakije
10 Jose Martinez Hernandez Ibarra-Pol Spanje
11 Enrico Sfolcini Guerciotti Italia
12 Jean-Pierre Ducasse Pelforth Frankrijk
13 Peter Frischknecht Wetzikon Zwitserland
14 Pierre Bernet Bic Frankrijk
15 Jean Gerardin Messina Frankrijk
16 Franco Livian Guerciotti Italia
17 Keith Mernickle Ken Ryall GBr
18 Giovanni Bettinelli G.B.C. Italia
19 Luciano Luciani Germanvox Italia
20 Leroy Johnson Illinois V.S.A.
1966
1 Hermann Gretener Savro Zwitserland
2 Rolf Wolfshol Mercier B.R.D.
3 Karl Stahle Schauff B.R.D.
4 Renato Longo Salvarani Italië
5 Michel Pelchat Kamome Frankrijk
6 Czeslaw Polewiak Flota Gdynia Polen
7 John Atkins Coventry Gr.Brit.
8 Albert Van Damme Goldor België
9 Jan Hanzl Kralove Tsjechoslovakije
10 Alfredo Irusta Irusta Coral Spanje
11 Graham Moore Coventry Gr.Brit.
12 Huib Harings Televizier Nederland
13 Pierre Bernet Mercier Frankrijk
14 Emmanuel Plattner Cynar Zwitserland
15 Jan Van Geest Apeldoorn Nederland
16 Angelo Bugini Legnano Italië
17 Luciano Armani Salvarani Italië
18 Leroy Johnson Illinois V.S.A.
19 Herman Kron Illinois V.S.A.
20 Johnny Hood Illinois V.S.A.
1965
1 Renato Longo Salvarani Italië
2 Eric De Vlaeminck Wiel’s België
3 Rolf Wolfshol Mercier BRD
4 Jean Schmit Gios Luxemburg
5 Amerigo Severini G.B.C. Italië
6 Czeslaw Polewiak Flota Gdynia Polen
7 Jaroslav Antos Kralove Tsjechoslovakije
8 Jose Luis Talamillo Olsa Spanje
9 Danilo Polaneczky Budapest Hongarije
10 Mick Stallard Falcon GBr
11 Franz Allgaier Schauff BRD
12 Emmanuel Plattner Cynar Zwitserland
13 Pierre Bernet Mercier Frankrijk
14 Wolfgang Stamm Vorwärts Leipzig DDR
15 Cor Rutgers Apeldoorn Nederland
16 Pete Gordon Viking GBr
17 Albert Van Damme Reno België
18 Herman Kron Illinois V.S.A.
19 Bert Kron Illinois V.S.A.
20 John Hood Illinois V.S.A.
1964
1 Renato Longo Salvarani Italië
2 Roger De Clercq Wiel’s België
3 Michel Pelchat Pelforth Frankrijk
4 Joseph Mahe Peugeot Frankrijk
5 Amerigo Severini G.B.C. Italië
6 Albert Van Damme Mann België
7 Rene De Rey Lamot België
8 Jean Gerardin Messina Frankrijk
9 Pierre Bernet Mercier Frankrijk
10 Amelio Mendijur Guipuzcoa Spanje
11 Eric De Vlaeminck Gentse VS België
12 Emmanuel Plattner Cynar Zwitserland
13 Walter Hauser Tigra Zwitserland
14 Cor Rutgers Apeldoorn Nederland
15 Hermann Gretener Gritzner Zwitserland
16 Jose Luis Talamillo Ferrys Spanje
17 Klaus Gyger Tigra Zwitserland
18 Santos Ruiz Bermudez Inuri Spanje
19 Michael Stallard Wolverhampton GBr
20 Herman Kron Illinois V.S.A.
1963
1 Rolf Wolfshol Peugeot B.R.D.
2 Renato Longo Europhon Italië
3 Andre Dufraisse St.Raphael Frankrijk
4 Amerigo Severini G.B.C. Italië
5 Albert Van Damme Mann België
6 Huib Harings Eroba Nederland
7 Jos Mattheussen Reno België
8 Jose Luis Talamillo Ferrys Spanje
9 Michael Stallard Wolverhampton GBr
10 Jean Schmit Gios Luxemburg
11 Roger De Clercq Wiel’s België
12 Louis Aranyi Poitou Hongarije
13 Otto Furrer Tigra Zwitserland
14 Rik Wouters Televizier Nederland
15 Charly Gaul Peugeot Luxemburg
16 Pierre Bernet Mercier Frankrijk
17 Cor Rutgers Apeldoorn Nederland
18 Jaroslav Antos Kralove Tsjechoslovakije
19 Andre Foucher Pelforth Frankrijk
20 Leroy Johnson Illinois V.S.A.
1962
1 Renato Longo San Pellegrino Italië
2 Roger De Clercq Wiel’s België
3 Andre Dufraisse Limousin Frankrijk
4 Maurice Gandolfo Mercier Frankrijk
5 Charly Gaul Gazzola Luxemburg
6 Michel Pelchat Normandie Frankrijk
7 Jose Luis Talamillo Gorbea Spanje
8 Pierre Kumps Reno België
9 Albert Van Damme Mann België
10 Rolf Wolfshol Gitane BRD
11 Firmin Van Kerrebroeck Gr.Leeuw België
12 Andre Foucher Liberia Frankrijk
13 Walter Hauser Tigra Zwitserland
14 Jean Schmit Gios Luxemburg
15 Franz Allgaier Schauff BRD
16 Romano Ferri Europhon Italië
17 Emmanuel Plattner Cynar Zwitserland
18 Stanislaw Wawrzko Budowlani Lodz Polen
19 Jaroslav Antos Kralove Tsjechoslovakije
20 Arnold Hungerbuhler Mondia Zwitserland
1961
1 Franz Allgaier Niedersachsen BRD
2 Rolf Wolfshol St.Raphael BRD
3 Andre Dufraisse St.Raphael Frankrijk
4 Renato Longo Ignis Italië
5 Roger De Clercq Gr.Leeuw België
6 Amerigo Severini Gramaglia Italië
7 Pierre Kumps Reno België
8 Emmanuel Plattner Cynar Zwitserland
9 Roger Vindevogel Mann België
10 Albert Van Damme Mann België
11 Firmin Van Kerrebroeck Gr.Leeuw België
12 Jose Luis Talamillo Catigene Spanje
13 Maurice Gandolfo Mercier Frankrijk
14 Jean Gerardin Messina Frankrijk
15 Wolfgang Stamm Vorwärts Leipzig DDR
16 Gunther Weiss RSV Berlin BRD
17 Otto Furrer Tigra Zwitserland
18 Gustav Peuker Vorwärts Leipzig DDR
19 Arnold Hungerbuhler Mondia Zwitserland
20 Jean Schmit Gios Luxemburg
1960
1 Rolf Wolfshol St.Raphael BRD
2 Firmin Van Kerrebroeck Gr.Leeuw België
3 Renato Longo Ignis Italië
4 Jean Schmit Dudelange Luxemburg
5 Amerigo Severini Curti Italië
6 Antonio Barrutia Majestad Spanje
7 Jose Luis Talamillo Majestad Spanje
8 Pierre Kumps Reno België
9 Arnold Hungerbuhler Mondia Zwitserland
10 Robert Aubry Ile de France Frankrijk
11 Roger De Clercq Gr.Leeuw België
12 Georges Meunier Peugeot Frankrijk
13 Roland Boschetti Mondia Zwitserland
14 Manfred Bruning Dyn.Berlin DDR
15 Gunther Debusmann Torpedo BRD
16 Otto Furrer Tigra Zwitserland
17 Miguel Chacon Ignis Spanje
18 Andre Dufraisse St.Raphael Frankrijk
19 Marcel Erdin Aargau Zwitserland
20 Wilhelm Klink Vorwärts Leipzig DDR
1959
1 Georges Furniere Alcyon België
2 Rolf Wolfshol St.Raphael BRD
3 Renato Longo Ignis Italië
4 Andre Dufraisse St.Raphael Frankrijk
5 Amerigo Severini Giambellino Italië
6 Firmin Van Kerrebroeck Coppi België
7 Jean Schmit Dudelange Luxemburg
8 Andre Brule Liberia Frankrijk
9 Deszo Polaneczky Pecs Hongarije
10 Jose Luis Talamillo Kas Spanje
11 Antonio Barrutia Boxing Spanje
12 Rene De Rey Libertas België
13 Romano Ferri Europhon Italië
14 Pierre Kumps Reno België
15 Marco Thewes AC Contern Luxemburg
16 Graziano Pertusi Ignis Italië
17 Lothar Friedrich Torpedo BRD
18 Georges Meunier Peugeot Frankrijk
19 Emmanuel Plattner Feru Zwitserland
20 Barry Spence Wolverhampton GBr
1958
1 Andre Dufraisse Frankrijk
2 Antonio Domenicali Italië
3 Roger De Clercq België
4 Horst Holzmann B.R.D. 
5 Heinz Scholl B.R.D. 
6 Rolf Wolfshol B.R.D.
7 Emmanuel Plattner Zwitserland
8 Jean Schmit Luxemburg
9 Bendy Petersen Denemarken
10 Firmin Van Kerrebroeck België
11 Amerigo Severini Italië
12 Renato Longo Italië
13 Andre Brule Frankrijk
14 Manfred Donike B.R.D. 
15 Graziano Pertusi Italië
16 Georges Meunier Frankrijk
17 Hans Strasser Zwitserland
18 Jose Luis Talamillo Spanje
19 Romano Ferri Italië
20 Albert Meier Zwitserland
1957
1 Hansueli Dubach Cilo Zwitserland
2 Rolf Wolfshol Cologne BRD
3 Rene De Rey Safe België
4 Firmin Van Kerrebroeck Gr.Leeuw België
5 Pablo Aguirreche Real Union Spanje
6 Albert Meier Cilo Zwitserland
7 Jean Schmit Terrot Luxemburg
8 Andre Dufraisse Geminiani Frankrijk
9 Romano Ferri Ignis Italië
10 Graziano Pertusi Ignis Italië
11 Pierre Jodet Rochet Frankrijk
12 Marco Thewes AC Contern Luxemburg
13 Jose Michelena Real Union Spanje
14 Gunther Debusmann Fichtel BRD
15 Roger De Clercq Peugeot België
16 Don Stone Kirkby CC GBr
17 Stanislaw Kaminski Warsawa Polen
18 Marcel Erdin Aargau Zwitserland
19 Frantisek Jursa Dukla Brno Tsjechoslovakije
20 Facundo Zabaleta Real Union Spanje
1956
1 Georges Meunier Frankrijk
2 Emmanuel Plattner Zwitserland
3 Andre Dufraisse Frankrijk
4 Jean Schmit Luxemburg
5 Hans Bieri Zwitserland
6 Charly Gaul Luxemburg
7 Firmin Van Kerrebroeck België
8 Heinrich Ruffenach Saarland
9 Amerigo Severini Italië
10 Hansueli Dubach Zwitserland
11 Jose Michelena Spanje
12 Alan Jackson GBr
13 Pierre Jodet Frankrijk
14 Gunther Debusmann Saarland
15 Aldo Kazianka Italië
16 Frans Feremans België
17 Johnny Goedert Luxemburg
18 Luis Otano Spanje
19 Janusz Paradowski Polen
20 Ignacio Moraru Roemenië

1955
1 Herbert Ebbers Bauer B.R.D.
2 Albert Meier Cilo Zwitserland
3 Albert Rinn Bauer B.R.D.
4 Giovanni Picasso Nat.selectie Italia
5 Hansueli Dubach Cilo Zwitserland
6 Paddy Hoban Nat.selectie GBr
7 Felix Malaxechevarria Espanol Spanje
8 Heinz Steinzen Bauer B.R.D.
9 Heinz Winkelmann Bauer B.R.D.
10 Gunther Meier Bauer B.R.D.
11 Erwin Schulz Bauer B.R.D.
12 Vicente Iturat Espanol Spanje
13 Fridolin Wicke Bauer B.R.D.
14 Erich Bitter Bauer B.R.D.
15 Grzegorz Chwiendacz Nat.selectie Polen
16 Horst Nittka Bauer B.R.D.
17 Robert Droessler Bauer B.R.D.
18 Wladyslaw Klabinski Nat.selectie Polen
19 Heinz Ohlendorf Bauer B.R.D.
20 Heinz Witte Bauer B.R.D.

1954
1 Georges Meunier Rochet Frankrijk
2 Heinrich Ruffenach Express Saarland
3 Alfio Ferrari Guerra Italië
4 Albert Vacossin Chaplait Frankrijk
5 Francis Avanzi La France Frankrijk
6 Bernard Faye La France Frankrijk
7 Josef Rupp Express Saarland
8 Lothar Friedrich Express Saarland
9 Felix Malaxechevarria Espanol Spanje
10 Heinz Steinzen Bauer B.R.D.
11 Heinz Winkelmann Bauer B.R.D.
12 Gunther Meier Bauer B.R.D.
13 Emmanuel Plattner Cilo Zwitserland
14 Herbert Ebbers Bauer B.R.D.
15 Albert Meier Condor Zwitserland
16 Albert Rinn Bauer B.R.D.
17 Giovanni Picasso Guerra Italia
18 Paddy Hoban 34 Nomads GBr
19 Robert Droessler Bauer B.R.D.
20 Wladyslaw Klabinski Rochet Polen

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.