Op 3 september 1989 won Volker Krukenbaum in Berlijn de eerste internationale mountainbike-wedstrijd in Duitsland. Daarna verplaatste het centrum zich vooral naar Sankt-Wendel.

2006
1 Jose Antonio Hermida Ramos Multivan Spanje

2 Julien Absalon Bianchi Frankrijk
3 Christophe Sauser Siemens Zwitserland

4 Bart Brentjens Giant Nederland
5 Roel Paulissen Giant België

6 Liam Killeen Specialized GBr
7 Fredrik Kessiakoff Siemens Zweden
8 Ralph Naef Multivan Zwitserland
9 Yader Zoli K.T.M. Italië
10 Florian Vogel Swisspower Zwitserland

11 Adam Craig Giant VSA
12 Lado Fumic Fumic Bros BRD

13 Nino Schurter Swisspower Zwitserland
14 Michael Weiss S.R.M. Oostenrijk
15 Jeremy Horgan-Kobelski Subaru VSA
16 Moritz Milatz Multivan BRD
17 Martin Kraler Giant Oostenrijk
18 Ludovic Dubau Pro Race Frankrijk
19 Seamus McGrath Felt Canada
20 Balz Weber Bikepark Zwitserland

2005
1 Yader Zoli K.T.M. Italië
2 Julien Absalon Bianchi Frankrijk
3 Christophe Sauser Siemens Zwitserland
4 Jose Antonio Hermida Ramos Multivan Spanje
5 Roel Paulissen Giant België
6 Thomas Frischknecht Swisspower Zwitserland
7 Marco Bui Dynamix Italië
8 Bart Brentjens Giant Nederland
9 Fredrik Kessiakoff Siemens Zweden
10 Lado Fumic Fumic Bros BRD
11 Liam Killeen Specialized GBr
12 Bas Peters Merida Nederland
13 Silvio Bundi Athleticum Zwitserland
14 Adam Craig Giant VSA
15 Marek Galinski Orbea Polen
16 Ralph Naef Multivan Zwitserland
17 Erwin Bakker Ten Tusscher Nederland
18 Mirko Pirazzoli Sintesi Italië
19 Milan Spesny Merida Tsjechië
20 Kashi Leuchs Bianchi NZl

2004
1.Julien Absalon Bianchi-Agos Frankrijk
2.Roel Paulissen Siemens-Cannondale België
3.Jean Christophe Peraud Lapierre Frankrijk
4.Christophe Sauser Siemens-Cannondale Zwitserland
5.Bart Brentjens T-Mobile Nederland
6.Lado Fumic T-Mobile Duitsland
7.Jose Antonio Hermida Multivan-Merida Spanje
8.Thomas Frischknecht Swisspower Zwitserland
9.Cedric Ravanel Orbea Frankrijk
10.Jeremy Horgan Kobelski Rlx Ralph Lauren U.S.A.
11.Ryder Hesjedahl Subaru-Gary Fisher Canada
12.Bas Peters KNWU Nederland
13.Yader Zoli KTM Italië
14.Manuel Fumic T-Mobile Duitsland
15.Marek Galinski Orbea Polen
16.Inaki Lejarreta Orbea Spanje
17.Philip Tavell Multivan-Merida Zweden
18.Florian Vogel Swisspower Zwitserland
19.Michael Weiss Ghost Racing Oostenrijk
20.Kashi Leuchs Bianchi-Agos Nieuw-Zeeland
2003
1.Julien Absalon Motorex-Bianchi Frankrijk
2.Christophe Sauser Siemens-Cannondale Zwitserland
3.Roel Paulissen Siemens-Cannondale België
4.Jose Antonio Hermida Motorex-Bianchi Spanje
5.Filip Meirhaeghe Specialized België
6.Bart Brentjens T-Mobile Nederland
7.Cedric Ravanel Orbea Frankrijk
8.Jean Christophe Peraud La Pierre Frankrijk
9.Thomas Frischknecht Swisspower Zwitserland
10.Kashi Leuchs Maxxis-Trek Nieuw-Zeeland
11.Ryder Hesjedal Subaru-Gary Fisher Canada
12.Ralph Näf Merida Zwitserland
13.Sergiy Rysenko UCF Oekraine
14.Lado Fumic T-Mobile Duitsland
15.Bas Peters KNWU Nederland
16.Chris Sheppard Haro-Lee Dungarees Canada
17.Manuel Fumic T-Mobile Duitsland
18.Johann Pallhuber Siemens-Cannondale Italië
19.Nick Craig Trek UK Groot-Brittannië
20.Mathias Mende Ralph Denk Duitsland
2002
1.Mathias Mende Jeantex Duitsland
2.Ralph Berner Diamond Back Duitsland
3.Jens Reuker Rothaus Duitsland
4.Maik Muller Giant Duitsland
5.Richard Groenendaal Rabobank Nederland
6.Jens Schwedler B.S.E. Duitsland
7.Sebastian Hannover T-Mobile Duitsland
8.Wim De Vos SpaarSelect Nederland
9.Bart Brentjens T-Mobile Nederland
10.Christian Wasmer Denzlingen Duitsland
11.Roman Jordens Comnet Duitsland
12.Gerben De Knegt Rabobank Nederland
13.Thomas Hannover Elite z/c Duitsland
14.Marco Keller Frankfurt Duitsland
15.Andre Schrader Doetinchem Nederland
16.Torsten Struch Stuttgart Duitsland
17.Daniel Olszewski Berlin Duitsland
18.Micha De Vries Be One Nederland
19.Jochen Uhrig Espoirs Duitsland
20.Johannes Sickmuller Jeantex Duitsland
2001
1.Stefan Sahm T-Mobile Duitsland
2.Marc Weichert Fuji Duitsland
3.Miguel Martinez MapeiQuickstep Frankrijk
4.Jens Schwedler B.S.E. Duitsland
5.Tobias Nestle Schwalbe Duitsland
6.Carsten Bresser T-Mobile Duitsland
7.Marco Bui Marin Italië
8.Jens Reuker Rothaus Duitsland
9.Maik Muller Giant Duitsland
10.Mariusz Kowal P.Z.U. Polen
11.Markus Klausmann Elite z/c Duitsland
12.Christian Wasmer Denzlingen Duitsland
13.Christophe Sauser Volvo Zwitserland
14.Marco Keller Frankfurt Duitsland
15.Timo Wolk Jeantex Duitsland
16.Thomas Hannover Elite z/c Duitsland
17.Radim Korinek Ceska MTB Tsjechië
18.Lado Fumic T-Mobile Duitsland
19.Marcin Karczynski P.Z.U. Polen
20.Leo Karstens Jeantex Duitsland
2000
1.Hannes Genze Corratec Duitsland
2.Josef Soukup Budvar Tsjechië
3.Yader Zoli D.B.R. Italië
4.Tobias Nestlé Schwalbe Duitsland
5.David Krasek Hlinsko Tsjechië
6.Thomas Kalberer Wheeler Zwitserland
7.Jonathan Page Sachs V.S.A.
8.Silvio Bundi Wheeler Zwitserland
9.Ralph Näf Wheeler Zwitserland
10.Kamil Ausbuher Budvar Tsjechië
11.Pavel Prosek Budvar Tsjechië
12.Jens Reuker Schwalbe Duitsland
13.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
14.Ralph Berner D.B.R. Duitsland
15.Jan Ramsauer Luongo Zwitserland
16.Beat Morf Luongo Zwitserland
17.Thomas Spichtig Wheeler Zwitserland
18.Michael Baumgartner Luongo Zwitserland
19.Vaclav Jezek Budvar Tsjechië
20.Carsten Bresser Elite z/c Duitsland
1999
1.Jens Reuker Rothaus Duitsland
2.Jörg Arenz Focus Duitsland
3.Tobias Nestlé Focus Duitsland
4.Mark Eberhart Falke Duitsland
5.Björn Schröder Berlin Duitsland
6.Malte Urban Concorde Duitsland
7.Pascal Triebel Differdange Luxemburg
8.Tomas Cabla Hlinsko Tsjechië
9.Jens Schwedler Giant Duitsland
10.Thomas Steiger Scott Zwitserland
11.Fritz Seeberger Wangen Duitsland
12.Sven Nijs Rabobank België
13.Pavel Camrda Hlinsko Tsjechië
14.Reto Matt Natural Duitsland
15.Vaclav Metlicka Hlinsko Tsjechië
16.Torsten Wittig Hawk Duitsland
17.Barrie Clarke Raleigh Gr.Brit.
18.Urs Steinmann Centurion Duitsland
19.Mario De Clercq Palmans België
20.Marc Weichert Schwalbe Duitsland
1998
1.Carsten Bresser Wheeler Duitsland
2.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
3.Thomas Hochstrasser Scott Zwitserland
4.Paul Lasenby Raleigh Gr.Brit.
5.Beat Wabel Pro Flex Zwitserland
6.Oliver Beckingsale Raleigh Gr.Brit.
7.Hakon Austad Giant Noorwegen
8.Craig Gordon Norco Australië
9.Matt Wallace Norco Australië
10.Peter Wedge Mapei Kona Canada
11.Jens Schwedler Giant Duitsland
12.Andreas Hestler Volvo Canada
13.Rune Hoydahl Giant Noorwegen
14.Kashi Leuchs Volvo Nieuw-Zeeland
15.Dominique Arnould Pro Flex Frankrijk
16.José Antonio Hermida Scott Spanje
17.Barrie Clarke Raleigh Gr.Brit.
18.Dario Cioni Mapei Kona Italië
19.Markus Binkert Ritchey Zwitserland
20.Julien Absalon Scott Frankrijk
1997
1.Bart Brentjens American Eagle Nederland
2.Miguel Martinez Sunn-Chippie Frankrijk
3.Alessandro Fontana Diamond Back Italië
4.Hubert Pallhuber Diamond Back Italië
5.Christophe Dupouey Sunn-Chippie Frankrijk
6.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserl.
7.Yader Zoli Diamond Back Italië
8.John Tomac Tioga V.S.A.
9.Clark Sheehan Montgomery V.S.A.
10.Warren Sallenbach Ritchey Canada
11.Jérome Chiotti Festina Frankrijk
12.Don Myrah Ritchey V.S.A.
13.Gerben De Knegt American Eagle Nederland
14.Roel Paulissen American Eagle België
15.Ralph Berner Diamond Back Duitsland
16.Cyrille Bonnand Bic Frankrijk
17.Jean-Christ.Savignoni La Pierre Frankrijk
18.Giuliano Badiali Diamond Back Italië
19.Stefan Sahm T-Mobile Duitsland
20.Andres Brenes Ritchey Costa Rica
1996
1.Beat Wabel S.R.B. Zwitserland
2.Bart Brentjens K.N.W.U. Nederland
3.Dario Acquaroli Carrera Italië
4.Henrik Djernis Ritchey Denemarken
5.Albert Iten S.R.B. Zwitserland
6.John Tomac 7-Eleven V.S.A.
7.Tim Davies B.C.F. G.B.
8.Richard Zadrobilek 7-Eleven Oostenrijk
9.Rishy Grewal Ritchey V.S.A.
10.Don Myrah Ritchey V.S.A.
11.Tim Gould B.C.F. G.B.
12.Marcel Gerritsen K.N.W.U. Nederland
13.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
14.Gary Foord B.C.F. G.B.
15.Ned Overend Specialized V.S.A.
16.Mike Kluge Wheeler Duitsland
17.Denis Noël Cilo Frankrijk
18.Jan Wiejak Wheeler Polen
19.Lutz Schäfer Wheeler Duitsland
20.Roger Honneger Cilo Zwitserland
1995
1.Mike Kluge Focus Duitsland
2.Volker Krukenbaum Kuwahara Duitsland
3.Christiaan Hautekeete Marcassou België
4.Radomir Simunek Saxon Tsjechië
5.Peter Hric Carrera Slovakije
6.Beat Breu Wheeler Zwitserland
7.Karel Camrda Rudy Project Tsjechië
8.Paul De Brauwer Kärcher België
9.Frank Van Bakel Wilvo Nederland
10.Hennie Stamsnijder Van Doorne Nederland
11.Ondrej Glajza Rudy Project Slovakije
12.Johannes Müller Elk-Haus Oostenrijk
13.Dietmar Stari Mondia Oostenrijk
14.Tomas Cabla Hlinsko Tsjechië
15.Ales Mudroch Hlinsko Tsjechië
16.James Taylor Birkenhead Gr.Brit.
17.Peter Presslauer Corratec Oostenrijk
18.Yader Zoli Diamond Back Italië
19.Martin Kraler Marios Oostenrijk
20.Erwin Hammerschmid Parkpre Oostenrijk
1994
1.Christophe Dupouey Sunn Chipie Frankrijk
2.Alessandro Fontana Diamond Back Italië
3.Cyril Bonnand C.S.M.Persan Frankrijk
4.Jérôme Chiotti G.T. Frankrijk
5.Roger Honegger Scott Zwitserland
6.Filip Meirhaeghe Batavus België
7.Dariusz Gil Hawk-Optex Polen
8.Jean-Christophe Savignoni La Pierre Frankrijk
9.Ralph Berner Diamond Back Duitsland
10.Mirko Bruschi Marin Italië
11.Tim Rutherford Ritchey V.S.A.
12.Dario Cioni Yeti Italië
13.Miguel Martinez Sunn Chipie Frankrijk
14.Barrie Clarke Raleigh Gr.Brit.
15.David Baker Raleigh Gr.Brit.
16.Gary Foord Scott Gr.Brit.
17.Jan Wiejak Haro V.S.A.
18.Lennie Kristensen Scott Denemarken
19.Beat Wabel B.M.W.-Pro Flex Zwitserland
20.Hubert Pallhuber Diamond Back Italië
1993
1.Beat Wabel Mongoose Zwitserland
2.Albert Iten Wheeler Zwitserland
3.Bernhard Käser Univega Duitsland
4.Pierre Lamborelle Trek België
5.John Tomac Tioga V.S.A.
6.Gary Foord Scott Gr.Brit.
7.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
8.Mannie Heymans Trek Namibië
9.Mike Kloser Schwinn V.S.A.
10.Tim Gould Schwinn Gr.Brit.
11.Jan Wiejak Scott Polen
12.Don Myrah Trek V.S.A.
13.Henrik Djernis Ritchey Denemarken
14.Jean-François Blais Trek Canada
15.Adrian Timmis Raleigh Gr.Brit.
16.Ned Overend Specialized V.S.A.
17.Marcel Gerritsen Tioga Nederland
18.Tim Rutherford Ritchey V.S.A.
19.Ernst Denifl Scott Oostenrijk
20.Travis Brown Trek V.S.A.
1992
1.Ralph Berner D.B.R. Duitsland
2.Mike Kluge Wheeler Duitsland
3.Uli Rottler Schwabb Duitsland
4.Arno Küttel Wheeler Zwitserland
5.Martin Raufer Bohemian Glass Tsjechië
6.Vincent Flanagan Trek Australië
7.Petr Hric Carrera Slovakije
8.Rishy Grewal G.T. V.S.A.
9.Michael Rasmussen Scott Denemarken
10.Miguel Martinez Sunn Chippie Frankrijk
11.David Juarez Volvo V.S.A.
12.John Arias Sanchez Café de Colombia Colombia
13.Cadel Evans Giant Australië
14.Ernst Denifl Scott Oostenrijk
15.Jan Wiejak Scott Polen
16.Rune Hoydahl Giant Noorwegen
17.Tom Larsen Scott Noorwegen
18.Heinz Hechenberger Puch Oostenrijk
19.Miroslav Kvasnicka Bohemian Glass Tsjechië
20.Tim Gould Schwinn G.B.
1991
1.John Tomac Specialized V.S.A.
2.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
3.Ned Overend Specialized V.S.A.
4.Daniele Bruschi Marin Italië
5.Jan Wiejak Scott Polen
6.Ronald Rol Pro Flex Nederland
7.Roger Honegger Epson Zwitserland
8.Pascal Van Riet Carrera België
9.Gary Foord Scott G.B.
10.Petr Hric Carrera Tsjechoslovakije
11.Henrik Djernis Ritchey Denemarken
12.Albert Iten Epson Zwitserland
13.Gerhard Zadrobilek G.T. Oostenrijk
14.Beat Wabel Epson Zwitserland
15.Jean-Pierre Drucker Carrera Luxemburg
16.Miloslav Kvasnicka Carrera Tsjechoslovakije
17.Bart Brentjens Concorde Nederland
18.David Baker Raleigh G.B.
19.Volker Krukenbaum Focus Duitsland
20.Bernt Johansson Concorde Zweden
1990
1.John Tomac Tioga V.S.A.
2.Petr Hric Carrera Tsjechosl.
3.David Juarez Volvo V.S.A.
4.Peter Lammer Scott Oostenrijk
5.Gary Coltman Raleigh G.B.
6.Martin Kankovski Carrera Tsjechoslovakije
7.Gary Foord Scott G.B.
8.Filip Van Luchem Saxon België
9.Lennie Kristensen Corratec Denemarken
10.Martin Raufer Carrera Tsjechoslovakije
11.Pavel Sticha Carrera Tsjechoslovakije
12.Alessandro Paganessi Colnago Italië
13.Tim Davies Peugeot G.B.
14.Barrie Clarke Raleigh G.B.
15.Miroslav Kvasnicka Carrera Tsjechoslovakije
16.Rudy De Bie Roland België
17.Peter Van Brecht Saxon België
18.Michael Rasmussen Scott Denemarken
19.Filip Meirhaeghe Roland België
20.Beat Wabel Epson Zwitserland
1989
1.Gerhard Zadrobilek G.T. Oostenrijk
2.Hubert Pallhuber Diamond Back Italië
3.Lutz Schäfer Hacht Duitsland
4.Peter Stevenson Pro Flex Gr.Brit.
5.Pierre Lamborelle S.E.F.B. België
6.Johan Van De Ven Legend Nederland
7.Alberto Leon Liberto Spanje
8.Robert Mijwaart Giant Nederland
9.Markus Reichle Wheeler Duitsland
10.David Wiens Diamond Back V.S.A.
11.Albert Balcells Liberto Spanje
12.Jaap Viergever Legend Nederland
13.Frederik Heylen Smout België
14.John Van den Haterd Legend Nederland
15.Peter Van den Abeele S.E.F.B. België
16.Patrick Van Pachterbeke Smout België
17.Albert Iten Wheeler Zwitserland
18.Ronald Rol Pro Flex Nederland
19.Johan Malmsten G.T. Zweden
20.Pascal Van Riet S.E.F.B. België


Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.