Op 27 november 1898 werd de A.S.C. Olympia opgericht, een Amsterdamse wielervereniging die in de loop van de 20e eeuw haar stempel zou gaan drukken op de Nederlandse wielersport. Zij bracht niet alleen tal van wereldkampioenen voort, maar onderscheidde zich ook al snel als organisator van grote wielerkoersen. Na enkele eendagskoersen werd geopteerd voor een etappewedstrijd door heel Nederland: de Olympia’s Tour. In 1909 vond de eerste editie ervan plaats; een wedstrijd van drie etappes met een rustdag. Op 21 augustus werd Chris Kalkman tot winnaar gekroond. Ondanks een financieel tekort na afloop van de eerste editie, werd in 1910 toch een tweede Olympia’s Tour georganiseerd. Pas in 1927 volgde de derde editie. Een internationaal deelnemersveld met zestien Duitsers, de Zwitserse kampioen, de Luxemburgse kampioen en zo’n veertig Nederlanders ging op 17 augustus 1927 op het Rembrandtplein in Amsterdam van start. De Nederlanders waren over het algemeen nog van de amateursklasse, terwijl de Duitsers allen voor professioneel opgezette teams fietsten die door rijwielfabrieken als Opel en Diamant werden gesponsord. Voor hen betekende dit dat zij de beschikking hadden over de nodige materiële ondersteuning en konden terugvallen op een ploeg met helpers. Het was dan ook geen verrassing dat de Duitser Rudolf Wolke de ronde op zijn naam schreef. Na een onderbreking van 28 jaar, werd in 1955 de draad weer opgepakt met een nieuwe editie van de Olympia’s Tour. (Wikipedia)

2021
1.Dylan Groenewegen Lotto.nl-Jumbo Nederland
2.Ramon Sinkeldam Sunweb-Giant Nederland
3.Coen Vermeltfoort Roompot-Nederlandse Loterij Nederland
4.Dylan Van Baarle Cannondale-Drapac Nederland
5.Huub Duyn Verandas Willems-Crelan Nederland
6.Wouter Wippert Cannondale-Drapac Nederland
7.Tom Jelte Slagter Cannondale-Drapac Nederland
8.Jeroen Meijers Roompot-Nederlandse Loterij Nederland
9.Moreno Hofland Lotto-Soudal Nederland
10.Sebastiaan Langeveld Cannondale-Drapac Nederland
11.Koen De Kort Trek-Segafredo Nederland
12.Elmar Reinders Roompot-Nederlandse Loterij Nederland
13.Pim Ligthart Roompot-Nederlandse Loterij Nederland
14.Jasper De Laat Metec-TKH-Mantel Nederland
15.Marco Minnaard Wanty-Groupe Gobert Nederland
16.Mike Teunissen Sunweb-Giant Nederland
17.Michel Kreder Aqua Blue Sport Nederland
18.Jasper Asselman Roompot-Nederlandse Loterij Nederland
19.Maurits Lammertink Katusha-Alpecin Nederland
20.Taco Van Der Hoorn Roompot-Nederlandse Loterij Nederland


​2020

1.Dylan Groenewegen Lotto.nl-Jumbo Nederland
​2.Danny Van Poppel Sky-21st Century Fox Nederland
​3.Raymond Kreder Roompot Nederland
​4.Ramon Sinkeldam Giant-Alpecine Nederland
​5.Wouter Wippert Cannondale Nederland
​6.Barry Markus Lotto.nl-Jumbo Nederland
​7.Dylan Van Baarle Cannondale Nederland
​8.Johim Ariesen Metec Nederland
​9.Willem Stroetinga Parkhotel Valkenburg Nederland
​10.Timo Roosen Lotto.nl-Jumbo Nederland
​11.Jeroen Meijers Rabobank development Nederland
​12.Maarten Van Trijp Metec Nederland
​13.Coen Vermeltfoort Join`s-De Rijke Nederland
​14.Elmar Reinders Jo Piels Nederland
​15.Taco Van Der Hoorn Join`s-De Rijke Nederland
​16.Huub Duyn Roompot Nederland
​17.Michel Kreder Roompot Nederland
​18.Jetse Bol Join`s-De Rijke Nederland
​19.Pim Ligthart Lotto-Soudal Nederland
​20.Sebastiaan Langeveld Cannondale Nederland


2019

1.Niki Terpstra Etixx-Quick Ste
​2.Maurits Lammertink Roompo
​3.Moreno Hofland Lotto.nl-Jumb
​4.Lars Boom Astan
​5.Ramon Sinkeldam Giant-Alpeci
​6.Danny Van Poppel Trek Factory Racin
​7.Andre Van Looij Roompo
​8.Pim Ligthart Lotto-Souda
​9.Mike Terpstra Roompo
​10.Dylan Groenewegen Roompo
​11.Barry Markus Lotto.nl-Jumb
​12.Johim Ariesen Metec-TK
​13.Floris Gerts BMC developmen
​14.Wouter Wippert Drapa
​15.Sjoerd Van Ginneken Roompo
​16.Timo Roosen Lotto.nl-Jumb
​17.Wesley Kreder Roompo
​18.Marco Minnaard Roompo
​19.Sjoerd Kouwenhoven Metec-TK
​20.Coen Vermeltfoort Join`s-De Rijk


​2018
​1.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Ste
​2.Sebastiaan Langeveld Garmin-Shar
​3.Bram Tankink Belki
​4.Theo Bos Belki
​5.Tom Veelers Giant-Shiman
​6.Wesley Kreder Wanty-Groupe Gober
​7.Martijn Keizer Belki
​8.Koen De Kort Giant-Shiman
​9.Danny Van Poppel Trek Factory Racin
​10.Kenny Robert Van Hummel Androni Giocattol
​11.Bert Jan Lindeman Rabobank developmen
​12.Brian Van Goethem Metec-TK
​13.Jesper Asselman Metec-TK
​14.Pim Ligthart Lotto-Beliso
​15.Rob Ruigh Vastgoedservice-Golden Palac
​16.Johnny Hoogerland Androni Giocattol
​17.Tom Jelte Slagter Garmin-Shar
​18.Lars Boom Belki
​19.Stef Clement Belki
​20.Dylan Van Baarle Garmin-Shar


​2017
​1.Sebastiaan Langeveld Orica-GreenEdg
​2.Tom Jelte Slagter Blanco-Gian
​3.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Ste
​4.Wilco Kelderman Blanco-Gian
​5.Tom Dumoulin Argos-Shiman
​6.Lars Boom Blanco-Gian
​7.Michel Kreder Garmin-Shar
​8.Johnny Hoogerland Vacansoleil-DC
​9.Maarten Tjalingii Blanco-Gian
​10.Pim Ligthart Vacansoleil-DC
​11.Bram Tankink Blanco-Gian
​12.Laurens Ten Dam Blanco-Gian
​13.Ramon Sinkeldam Argos-Shiman
​14.Boy Van Poppel Vacansoleil-DC
​15.Karsten Kroon Saxo-Tinkof
​16.Raymond Kreder Garmin-Shar
​17.Martijn Keizer Vacansoleil-DC
​18.Mike Terpstra 3M-Ripost
​19.Tom Leezer Blanco-Gian
​20.Marc Goos Blanco-Gian


​2016
​1.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
​2.Robert Gesink Rabobank Nederland
​3.Lars Boom Rabobank Nederland
​4.Sebastiaan Langeveld Orica-GreenEdge Nederland

​5.Tom Dumoulin Argos-Shimano Nederland
​6.Wilco Kelderman Rabobank Nederland
​7.Koen De Kort Argos-Shimano Nederland
​8.Maarten Tjallingii Rabobank Nederland
​9.Dirk Bellemakers Landbouwkrediet Nederland
​10.Michel Kreder Garmin-Barracuda Nederland
​11.Bert Jan Lindeman Vacansoleil-DCM Nederland
​12.Pim Ligthart Vacansoleil-DCM Nederland
​13.Tom Vermeer Nutrixxion Nederland
​14.Roy Curvers Argos-Shimano Nederland
​15.Bart Van Haaren Koga Miyata Nederland
​16.Ronan Van Zandbeek Argos-Shimano Nederland
​17.Lars Van Der Haar Rabo-Giant Nederland
​18.Kenny Van Hummel Vacansoleil-DCM Nederland
​19.Moreno Hofland Rabobank Continentaal Team Nederland
​20.Theo Bos Rabobank Nederland


​2015
​1.Bram Tankink Rabobank Nederland
​2.Bauke Mollema Rabobank Nederland
​3.Rob Ruigh Vacansoleil-DCM Nederland
​4.Tom Veelers Skil-Shimano Nederland
​5.Pim Ligthart Vacansoleil-DCM Nederland
​6.Johnny Hoogerland Vacansoleil-DCM Nederland
​7.Theo Bos Rabobank Nederland
​8.Stefan Van Dijk Verandas Willems-Accent Nederland
​9.Karsten Kroon BMC Racing Nederland
​10.Martijn Keizer Vacansoleil-DCM Nederland
​11.Lars Boom Rabobank Nederland
​12.Dennis Van Winden Rabobank Nederland
​13.Michel Kreder Garmin-Cervelo Nederland
​14.Wouter Poels Vacansoleil-DCM Nederland
​15.Maarten Tjallingii Rabobank Nederland
​16.Joost Posthuma Leopard-Trek Nederland
​17.Sebastiaan Langeveld Rabobank Nederland
​18.Addy Engels Quick Step Nederland
​19.Dirk Bellemakers Landbouwkrediet Nederland
​20.Koen De Kort Skil-Shimano Nederland


​2014
​1.Niki Terpstra Milram Nederland
​2.Tom Veelers Skil-Shimano Nederland
​3.Pieter Weening Rabobank Nederland
​4.Martijn Maaskant Garmin-Transitions Nederland
​5.Koen De Kort Skil-Shimano Nederland
​6.Lars Boom Rabobank Nederland
​7.Stefan Van Dijk Verandas Willems Nederland
​8.Arnoud Van Groen Vacansoleil Nederland
​9.Koos Moerenhout Rabobank Nederland
​10.Michiel Elijzen Omega Pharma-Lotto Nederland
​11.Bauke Mollema Rabobank Nederland
​12.Karsten Kroon BMC Racing Nederland
​13.Maarten Tjalingii Rabobank Nederland
​14.Robert Gesink Rabobank Nederland
​15.Tom Stamsnijder Rabobank Nederland
​16.Joost Van Leijen Vacansoleil Nederland
​17.Theo Bos Cervelo Nederland
​18.Wouter Poels Vacansoleil Nederland
​19.Dirk Bellemakers Landbouwkrediet Nederland
​20.Joost Posthuma Rabobank Nederland


​2013
​1.Koos Moerenhout Rabobank Nederland
​2.Sebastian Langeveld Rabobank Nederland
​3.Kenny Robert Van Hummel Skil-Shimano Nederland
​4.Maarten Tjalingii Rabobank Nederland
​5.Martijn Maaskant Garmin-Slipstream Nederland
​6.Theo Eltink Skil-Shimano Nederland
​7.Bobbie Traksel Vacansoleil Nederland
​8.Aart Vierhouten Vacansoleil Nederland
​9.Reinier Honig Vacansoleil Nederland
​10.Addy Engels Quick Step Nederland
​11.Koen De Kort Skil-Shimano Nederland
​12.Steven De Jongh Quick Step Nederland
​13.Floris Goesinnen Skil-Shimano Nederland
​14.Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland
​15.Robert Gesink Rabobank Nederland
​16.Karsten Kroon Saxo Bank Nederland
​17.Niki Terpstra Milram Nederland
​18.Pieter Weening Rabobank Nederland
​19.Servais Knaven Milram Nederland
​20.Stefan Van Dijk Verandas Willems Nederland


​2012
​1.Steven De Jongh Quick Step Nederland
​2.Karsten Kroon CSC-Saxo Bank Nederland
​3.Stefan Van Dijk Mitsubishi-Jartazi Nederland
​4.Sebastiaan Langeveld Rabobank Nederland
​5.Mathe Pronk Cycle Collstrop Nederland
​6.Niki Terpstra Milram Nederland
​7.Mark De Maar Rabobank Nederland
​8.Koen De Kort Astana Nederland
​9.Kenny Robert Van Hummel Skil-Shimano Nederland
​10.Koos Moerenhout Rabobank Nederland
​11.Tom Veelers Skil-Shimano Nederland
​12.Bastiaan Giling Cycle Collstrop Nederland
​13.Reinier Honig P3 Transfers-Batavus Nederland
​14.Robert Gesink Rabobank Nederland
​15.Bram Tankink Rabobank Nederland
​16.Maarten Tjalingii Silence-Lotto Nederland
​17.Lars Boom Rabobank continental Nederland
​18.Thomas Dekker Rabobank Nederland
​19.Johnny Hoogerland Van Vliet Nederland
​20.Jos Van Emden Rabobank continental Nederland


​2011
​1.Sebastiaan Langeveld Rabobank Nederland
​2.Michael Boogerd Rabobank Nederland
​3.Laurens Ten Dam Unibet.Com Nederland
​4.Maarten Tjalingii Skil-Shimano Nederland
​5.Maarten Den Bakker Skil-Shimano Nederland
​6.Thomas Dekker Rabobank Nederland
​7.Koos Moerenhout Rabobank Nederland
​8.Karsten Kroon CSC Nederland
​9.Koen De Kort Astana Nederland
​10.Aart Vierhouten Skil-Shimano Nederland
​11.Steven De Jongh Quick Step-Innergetic Nederland
​12.Bram Tankink Quick Step-Innergetic Nederland
​13.Kenny Robert Van Hummel Skil-Shimano Nederland
​14.Robert Gesink Rabobank Nederland
​15.Pieter Weening Rabobank Nederland
​16.Niki Terpstra Milram Nederland
​17.Roy Curvers Time-Van Hemert Nederland
​18.Bram De Groot Rabobank Nederland
​19.Martijn Maaskant Rabobank continental Nederland
​20.Servais Knaven T-Mobile Nederland


​2010
​1.Michael Boogerd Rabobank Nederland
​2.Karsten Kroon CSC Nederland
​3.Bram Tankink Quick Step-Innergetic Nederland
​4.Erik Dekker Rabobank Nederland
​5.Koos Moerenhout Phonak Nederland
​6.Aart Vierhouten Skil-Shimano Nederland
​7.Max Van Heeswijk Discovery Channel Nederland
​8.Pieter Weening Rabobank Nederland
​9.Jan Boven Rabobank Nederland
​10.Piet Rooijakkers Skil-Shimano Nederland
​11.Thomas Dekker Rabobank Nederland
​12.Steven De Jongh Quick Step-Innergetic Nederland
​13.Maarten Den Bakker Milram Nederland
​14.Gerben Lowik Rabobank Nederland
​15.Maarten Tjalingii Skil-Shimano Nederland
​16.Laurens Ten Dam Unibet.Com Nederland
​17.Mark De Maar Rabobank Nederland
​18.Sebastiaan Langeveld Rabobank Nederland
​19.Kenny Robert Van Hummel Skil-Shimano Nederland
​20.Mathe Pronk Unibet.Com Nederland


​2009
​1.Steven De Jongh Rabobank Nederland
​2.Leon Van Bon Davitamon-Lotto Nederland
​3.Max Van Heeswijk Discovery Channel Nederland
​4.Stefan Van Dijk Mr.Bookmaker-SportsTech Nederland
​5.Aart Vierhouten Davitamon-Lotto Nederland
​6.Rudi Kemna Shimano-Memory Card Nederland
​7.Kenny Robert Van Hummel Eurogifts.Com Nederland
​8.Marvin Van Der Pluijm Eurogifts.Com Nederland
​9.Hans Dekkers Rabobank continental Nederland
​10.Arno Wallaard Bert Story-Piels Nederland
​11.Bram Tankink Quick Step-Innergetic Nederland
​12.Jans Koerts Cofidis Nederland
​13.Jorrit Walgien Fondas Imabo-Doorisol Nederland
​14.Jos Lucassen Axa Nederland
​15.Bart Boom amateur Nederland
​16.Remko Kramer Marco Polo Nederland
​17.Pieter Weening Rabobank Nederland
​18.Thorwald Veneberg Rabobank Nederland
​19.Piet Rooijakkers Axa Nederland
​20.Maarten Lenferink Bert Story-Piels Nederland

2008
1 Lars Boom Rabobank Nederland
2 Thomas Berkhout Rabobank Nederland
3 Coen Vermeltfoort Rabobank Nederland
4 Lieuwe Westra Krolstone Nederland
5 Johnny Hoogerland Van Vliet Nederland
6 Sergej Fuchs 3C-Gruppe BRD
7 Jos Van Emden Rabobank Nederland
8 Jos Pronk Krolstone Nederland
9 Michel Kreder Rabobank Nederland
10 Niels Scheuneman Krolstone Nederland
11 Ricardo Van Der Velde Rabobank Nederland
12 Maint Berkenbosch Jo Piels Nederland
13 Wouter Mol Batavus Nederland
14 Niek Basten Van Hemert Nederland
15 Jonas Ljungblad Batavus Zweden
16 Jeroen Boelen Van Hemert Nederland
17 Paul Van Schalen B & E Nederland
18 Leon Burger Ruiter Nederland
19 Maurice Vrijmoed Van Vliet Nederland
20 Sierk-Jan De Haan Van Hemert Nederland

2007
1 Martijn Maaskant Rabobank Nederland
2 Tom Veelers Rabobank Nederland
3 Thomas Berkhout Rabobank Nederland
4 Tom Leezer Rabobank Nederland
5 Lars Boom Rabobank Nederland
6 Folkert De Haan Ubbink Nederland
7 Arnoud Van Groen Jo Piels Nederland
8 Coen Vermeltfoort Rabobank Nederland
9 Alain Van Katwijk Van Vliet Nederland
10 Aidis Kruopis Klaipeda Litouwen
11 Marcel Beima Van Hemert Nederland
12 Marco Bos Jo Piels Nederland
13 Ramunas Navardauskas Klaipeda Litouwen
14 Sipke Zijlstra B & E Nederland
15 Soren Hofmann Lamonta BRD
16 Emmanuel Van Ruitenbeek Van Vliet Nederland
17 Paul Van Schalen Ubbink Nederland
18 Arne Hassink Ubbink Nederland
19 Thomas Oredsson G.L.S. Denemarken
20 Bram Schmitz Van Vliet Nederland


2006
1 Rick Flens Rabobank Nederland
2 Martijn Maaskant Rabobank Nederland
3 Arnoud Van Groen Lowik Nederland
4 Tom Veelers Rabobank Nederland
5 Jacob Rasmussen G.L.S. Denemarken
6 Jos Pronk Van Hemert Nederland
7 Marvin Van Der Pluym Ubbink Nederland
8 Tom Leezer Rabobank Nederland
9 Matej Stare Perutnina Slovenië
10 Thomas Berkhout Van Vliet Nederland
11 Peter Van Agtmaal Fondas P3 Nederland
12 Mitja Mahoric Perutnina Slovenië
13 Aidis Kruopis Klaipeda Litouwen
14 Gediminas Bagdonas Klaipeda Litouwen
15 Anders Lund G.L.S. Denemarken
16 Folkert De Haan Ubbink Nederland
17 Borut Bozic Perutnina Slovenië
18 Jonas Aaen Jorgensen G.L.S. Denemarken
19 Marco Bos Piels Nederland
20 Lasse Bochmann G.L.S. Denemarken


2005
1 Kenny Van Hummel Eurogifts Nederland
2 Mathieu Heijboer Rabobank Nederland
3 Martijn Maaskant Van Vliet Nederland
4 Stef Clement Rabobank Nederland
5 Piet Rooijakkers Axa Nederland
6 Marvin Van Der Pluym Eurogifts Nederland
7 Gediminas Bagdonas Klaipeda Litouwen
8 Jos Pronk Eurogifts Nederland
9 Rick Flens Van Vliet Nederland
10 Johnny Hoogerland Eurogifts Nederland
11 Peter Van Agtmaal Axa Nederland
12 Arnoud Van Groen Lowik Nederland
13 Dmitriy Kozontchuk Rabobank Rusland
14 Martin Pedersen G.L.S. Denemarken
15 Kristoffer Nielsen G.L.S. Denemarken
16 John Sulkers Eurogifts Nederland
17 Dennis Smit Van Vliet Nederland
18 Arno Wallaard Piels Nederland
19 Mateusz Traciak Nat.selectie Polen
20 Kasper Jebjerg G.L.S. Denemarken


2004
1.Kenny Van Hummel Van Hemert Nederland
2.Piotr Masur Team Moser Polen
3.Thomas Dekker Rabobank Nederland
4.Rory Sutherland Rabobank Australia
5.Jochem Nannes Team Moser Nederland
6.Bas Gilling Rabobank Nederland
7.Koen De Kort Rabobank Nederland
8.Kai Reus Rabobank Nederland
9.Mads Christensen Team P.H. Denemarken
10.Piet Rooyakkers Tegeltoko Nederland
11.Tomislav Danculovic Perutnina Croatia
12.Mathieu Heijboer Rabobank Nederland
13.Andrei Pchelkine Moscow City Rusland
14.Martijn Maaskant Van Vliet Nederland
15.Germ Van Der Burg Piels-Story Nederland
16.Jasper Lenferink Piels-Story Nederland
17.Matija Kvasina Perutnina Croatia
18.Peter Mohlmann Axa Nederland
19.Jos Lucassen Axa Nederland
20.Anders Lund Team P.H. Denemarken


2003
1.Koen De Kort Rabobank Nederland
2.Julien Smink Van Hemert Nederland
3.Joost Posthuma Rabobank Nederland
4.Yoeri Beyens Quickstep Belgium
5.Dean Podgornik Perutnina Slovenia
6.Mads Christensen Nat.selectie Denemarken
7.Marco Bos Tegeltoko Nederland
8.Thijs Verhagen Rabobank Nederland
9.Jeroen Boelen Van Hemert Nederland
10.Johnny Hoogerland Quickstep Nederland
11.Martijn Maaskant Van Vliet Nederland
12.Arno Wallaard Quickstep Nederland
13.Eelke Van Der Wal Albert Heyn Nederland
14.Michiel Elijsen Rabobank Nederland
15.Jens Mouris Rabobank Nederland
16.Hans Dekkers Rabobank Nederland
17.Jos Lucassen Axa Nederland
18.Tom De Meyer Bloks Belgium
19.Roy Curvers Van Hemert Nederland
20.Matej Marin Perutnina Slovenia


2002
1.Sean Sullivan Bloks-Nijdam Australia
2.Lasse Siggaard Nat.selectie Denemarken
3.Mart Louwers Rabobank Nederland
4.Jens Mouris Rabobank Nederland
5.Darko Mrvar Perutnina Slovenia
6.Maarten Lenferink Tegeltoko Nederland
7.Richard Slabbekoorn Van Vliet Nederland
8.Gregor Gazvoda Perutnina Slovenia
9.Peter Van Agtmaal Piels Nederland
10.Claude Pauwels Domo Belgium
11.Angelo Van Melis Van Vliet Nederland
12.Cor Steenbergen Piels Nederland
13.Koen De Kort Rabobank Nederland
14.Germ Van der Burg Piels Nederland
15.Bjorn Cornelissen Axa Nederland
16.Kristian House Nat.selectie Gr.Brit.
17.David Orvalho Tegeltoko Nederland
18.Marco Bos Tegeltoko Nederland
19.Jeroen Boelen Van Hemert Nederland
20.Marco Wesseling Van Vliet Nederland


2001
1.Rudie Kemna Batavus Nederland
2.Wilco Zuijderwijk Van Vliet Nederland
3.Ton Hoedemakers Spar-OKI Nederland
4.Jan Van Velzen Batavus Nederland
5.Berry Hoedemakers Spar-OKI Nederland
6.Vincent Van Der Kooij Rabobank Nederland
7.Joost Legtenberg Axa Nederland
8.Paul Van Schalen Batavus Nederland
9.Arthur Farenhout Van Vliet Nederland
10.Cristiano Citton Pinarello Italië
11.Peter Jörg Villiger Zwitserland
12.Danny Daelman Spar-OKI België
13.Henne Van Zanten Tegeltoko Nederland
14.Tom Cordes Piels Nederland
15.Wim Omloop Batavus België
16.Rik Reinerink Batavus Nederland
17.John Talen Spar-OKI Nederland
18.Arno Wallaard Tegeltoko Nederland
19.Michel Cornelisse Spar-OKI Nederland
20.Mark Vlijm Rabobank Nederland


2000
1.Coen Boerman Rabobank Nederland
2.Wilco Zuijderwijk Van Vliet Nederland
3.Jurgen De Jong Agu Nederland
4.Dennis Hey Jong Renner Nederland
5.Sven Van Thourenhout Baardegem België
6.Tim Van Nuffel Baardegem België
7.Stefan Wijnands Baardegem België
8.Rik Reinerink Batavus Nederland
9.Erik De Crom Van Vliet Nederland
10.Marcel Duyn Rabobank Nederland
11.Matthew Hayman Rabobank Australië
12.Renger Ypenburg Batavus Nederland
13.Rudie Kemna Batavus Nederland
14.Bram Schmitz Agu Nederland
15.Stefan Van Dijk Rabobank Nederland
16.Theo Akkermans Van Vliet Nederland
17.Angelo Van Melis Axa Nederland
18.Arno Van Zandbeek Giant-Löwik Nederland
19.Peter Schep Rabobank Nederland
20.Corey Sweet Leonardo Australië

1999
1.Erik Dekker Rabobank Nederland
2.Gerben Lowik Jacques-Wincor Nixdorf Nederland
3.Roy Sentjens Rabobank Nederland
4.Steven De Jongh Rabobank Nederland
5.Stefan Van Dijk Lotto-Domo Nederland
6.Koos Moerenhout Lotto-Domo Nederland
7.Bram De Groot Rabobank Nederland
8.Arthur Farenhout Axa Pro Cycling Nederland
9.Aart Vierhouten Lotto-Domo Nederland
10.Bert Hiemstra Jacques-Wincor Nixdorf Nederland
11.Rudi Kemna Bankgiroloterij Nederland
12.Tristan Hoffman Team CSC Nederland
13.Rik Reinerink Jacques-Wincor Nixdorf Nederland
14.Bobbie Traksel Rabobank Nederland
15.Hans Dekkers Rabobank Nederland
16.Fulco Van Gulik Bert Story-Piels Nederland
17.Ronald Schur APAC Cycling Nederland
18.Arno Wallaard Axa Pro Cycling Nederland
19.Piet Rooyakkers Lowik-Tegeltoko Nederland
20.Marvin Van Der Pluijm Van Hemert-Eurogifts Nederland


1998
1.Max Van Heeswijk US Postal-Berry Floor Nederland
2.Bram De Groot Rabobank Nederland
3.Stefan Van Dijk Lotto-Domo Nederland
4.Rudi Kemna Bankgiroloterij Nederland
5.Roy Sentjens Rabobank Nederland
6.Steven De Jongh Rabobank Nederland
7.Julien Smink Van Hemert Groep Nederland
8.Aart Vierhouten Lotto-Domo Nederland
9.Bram Tankink Quick Step-Davitamon Nederland
10.Jeroen Blijlevens Bankgiroloterij Nederland
11.Paul Van Schalen Axa pro-cycling Nederland
12.Jos Lucassen Axa pro-cycling Nederland
13.Bjorn Cornelissen Flanders-iTeamNova.com Nederland
14.Tristan Hoffman Team CSC Nederland
15.Marco Bos Lowik meubelen-Tegeltoko Nederland
16.Thijs Zonneveld Lowik meubelen-Tegeltoko Nederland
17.Servais Knaven Quick Step-Davitamon Nederland
18.Thorwald Veneberg Rabobank Nederland
19.Marvin Van Der Pluijm Bert Story-Piels Nederland
20.Martin Van Steen Van Hemert Groep Nederland

1997
1.Stefan Van Dijk Lotto-Adecco Nederland
2.Tristan Hoffman CSC-Tiscali Nederland
3.Max Van Heeswijk Domo-Farm Frites Nederland
4.Steven De Jongh Rabobank Nederland
5.Rudi Kemna Bankgiroloterij-Batavus Nederland
6.Jans Koerts Domo-Farm Frites Nederland
7.Bram Schmitz Bankgiroloterij-Batavus Nederland
8.Marc Lotz Rabobank Nederland
9.Rik Reinerink Bankgiroloterij-Batavus Nederland
10.Martin Van Steen Van Hemert Groep Nederland
11.Mathe Pronk Rabobank Nederland
12.Leon Van Bon Domo-Farm Frites Nederland
13.Roy Sentjens Rabobank Nederland
14.Aart Vierhouten Lotto-Adecco Nederland
15.Koos Moerenhout Domo-Farm Frites Nederland
16.Marcel Luppes Axa-VVZ Nederland
17.Michael Boogerd Rabobank Nederland
18.Servais Knaven Domo-Farm Frites Nederland
19.Remmert Wielinga De Nardi-Pasta Montegrappa Nederland
20.Marco Engels RDM-Flanders Nederland


1996
1.Jans Koerts Mercury-Viatel Nederland
2.Michael Boogerd Rabobank Nederland
3.Remco Van Der Ven Bankgiroloterij-Batavus Nederland
4.Steven De Jongh Rabobank Nederland
5.Raymond Meijs Team Cologne Nederland
6.Rudi Kemna Bankgiroloterij-Batavus Nederland
7.Stefan Van Dijk Bankgiroloterij-Batavus Nederland
8.Bert Hiemstra Bankgiroloterij-Batavus Nederland
9.Paul Van Schalen Team Cologne Nederland
10.Berry Hoedemakers Team Cologne Nederland
11.Aart Vierhouten Rabobank Nederland
12.Jos Lucassen Team Cologne Nederland
13.Louis De Koning amateur Nederland
14.Mathe Pronk Rabobank Nederland
15.Jeroen Blijlevens Lotto-Adecco Nederland
16.Max Van Heeswijk Domo-Farm Frites Nederland
17.Servais Knaven Domo-Farm Frites Nederland
18.Koos Moerenhout Domo-Farm Frites Nederland
19.Martin Van Steen Bankgiroloterij-Batavus Nederland
20.Tom Cordes Bert Story-Piels Nederland


1995
1.Leon Van Bon Rabobank Nederland
2.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
3.Erik Dekker Rabobank Nederland
4.Servais Knaven Farm Frites Nederland
5.Max Van Heeswijk Mapei-Quick Step Nederland
6.Tristan Hoffman Memory Card-Jack&Jones Nederland
7.Steven De Jongh Rabobank Nederland
8.Karsten Kroon Rabobank Nederland
9.Raymond Meijs Team Cologne Nederland
10.Gerben Lowik Farm Frites Nederland
11.Paul Van Schalen Batavus-Bankgiroloterij Nederland
12.Koos Moerenhout Farm Frites Nederland
13.Berry Hoedemakers Spar-Oki Nederland
14.Jan Boven Rabobank Nederland
15.Mathe Pronk Rabobank Nederland
16.Martin Van Steen Farm Frites Nederland
17.Marc Lotz Rabobank Nederland
18.Jeroen Blijlevens Polti Nederland
19.Remco Van Der Ven Farm Frites Nederland
20.Bart Brentjens Ville De Charleroi-Newsystems Nederland


1994
1.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
2.Servais Knaven TVM-Farm Frites Nederland
3.Bart Voskamp TVM-Farm Frites Nederland
4.Marc Lotz Rabobank Nederland
5.Koos Moerenhout Rabobank Nederland
6.Steven De Jongh TVM-Farm Frites Nederland
7.Jan Boven Rabobank Nederland
8.Leon Van Bon Rabobank Nederland
9.Jans Koerts Team Cologne Nederland
10.Patrick Jonker Rabobank Nederland
11.Max Van Heeswijk Mapei-Quick Step Nederland
12.Remco Van Der Ven TVM-Farm Frites Nederland
13.Raymond Meijs Team Cologne Nederland
14.Berry Hoedemakers Spar-RDM Nederland
15.Harm Jansen Smart Talk Nederland
16.Miguel Van Kessel TVM-Farm Frites Nederland
17.Bram De Groot Rabobank amateur Nederland
18.Paul Van Schalen Batavus-Bankgiroloterij Nederland
19.Martin Van Steen TVM-Farm Frites Nederland
20.Christian Van Dartel Nurnberger Nederland


1993
1.Bart Brentjens Piels Nederland
2.Cristiano Citton Pinarello Italië
3.Raymond Meys Foreldorado Nederland
4.Johan Capiot Collstrop België
5.Wilco Zuijderwijk Van Vliet Nederland
6.Laurent Roux T.V.M. Frankrijk
7.Jelle Nijdam T.V.M. Nederland
8.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
9.Eddy Bouwmans Foreldorado Nederland
10.Jeroen Blijlevens T.V.M. Nederland
11.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
12.Maarten Den Bakker T.V.M. Nederland
13.Michel Cornelissen T.V.M. Nederland
14.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
15.John Talen Foreldorado Nederland
16.Andrea Noe Mapei-GB Italië
17.Bart Leysen Mapei-GB België
18.Rolf Sörensen Rabobank Denemarken
19.Louis De Koning Giant Nederland
20.Gianni Patuelli Pinarello Italië


1992
1.Danny Nelissen Dextro Nederland
2.Hans Van Dijk Foreldorado Nederland
3.Arnoldas Saprykinas Nat.selectie Litouwen
4.Marcel Luppes Europolis Nederland
5.Anthony Theus Europolis Nederland
6.John den Braber Europolis Nederland
7.Niels van der Steen Agu Sport Nederland
8.Gerard Kemper Dextro Nederland
9.Aart Vierhouten Vredestein Nederland
10.Harm Jansen Foreldorado Nederland
11.Tristan Priem Jayco Australia
12.Jan Willem van der Helm Foreldorado Nederland
13.Niels Van Elzakker Van Vliet Nederland
14.Marc Van Orsouw Piels Nederland
15.Federico De Beni Pinarello Italia
16.Peter Hoondert Lowik Nederland
17.Pascal Appeldoorn Europolis Nederland
18.Dennis Heij Foreldorado Nederland
19.Jeroen Duijn Dextro Nederland
20.Michael van der Wolf Foreldorado Nederland


1991
1.Lauri Aus Nat.selectie Estland
2.Henk Vogels Nat.selectie Australië
3.Jeroen Duyn Dextro Nederland
4.Eddy Mazzoleni Nat.selectie Italië
5.Anthony Theus Europolis Nederland
6.Godert De Leeuw Giant Nederland
7.Oleg Pankov Nat.selectie Oekraïne
8.Jan Willem Van der Helm Europolis Nederland
9.Pascal Appeldoorn Europolis Nederland
10.Marcel Vegt Koga Miyata Nederland
11.Ruggero Borghi Nat.selectie Italië
12.Luca Colombo Nat.selectie Italië
13.Roberto Pistore Nat.selectie Italië
14.Rob Compas Piels Nederland
15.Marcel Luppes Europolis Nederland
16.Giuseppe Di Grande Nat.selectie Italië
17.Geert Verdeyen Nat.selectie België
18.Rudy Mosole Nat.selectie Italië
19.Steven De Jongh Koga Miyata Nederland
20.Rik Verbrugghe Eddy Merckx België


1990
1.John Den Braber Koga Miyata Nederland
2.Rob Compas Dextro Nederland
3.Allard Engels Giant Nederland
4.Hans Van Dijk Amev Nederland
5.Steven De Jongh Amev Nederland
6.Franky De Buyst Malpertuus België
7.Nico Mattan Look België
8.Hendrik Van Dijck IJsboerke België
9.Marc Patry Eddy Merckx België
10.Jan Poppe Kredietbank België
11.Rufin De Smet Giant België
12.Stefan Sels Malpertuus België
13.Carl Roes Giant België
14.Paul Van Hyfte Eddy Merckx België
15.Mario Liboton D.C.M. België
16.Casper Van Der Meer Van Vliet Nederland
17.Roger Smeets Amev Nederland
18.Raymond Thebes Koga Miyata Nederland
19.Godert De Leeuw Giant Nederland
20.Erwin Kistemaker Elro Nederland


1989
1.Harm Jansen Europolis Nederland
2.Erwin Kistemaker Pijnenburg Nederland
3.Godert De Leeuw Giant Nederland
4.Bart Voskamp AMEV Nederland
5.John Den Braber Koga Miyata Nederland
6.Niels Boogaard Koga Miyata Nederland
7.Tonnie Teuben Emmen Nederland
8.Rob Compas AMEV Nederland
9.Edwin Ophof Giant Nederland
10.Erik Dekker AMEV Nederland
11.Leon Van Bon AMEV Nederland
12.Allard Engels Emmen Nederland
13.Martin Van Steen Koga Miyata Nederland
14.Wietse Veenstra Dextro Nederland
15.Martin Kras Waterland Nederland
16.Jan De Leeuw Impac Nederland
17.Servais Knaven Koga Miyata Nederland
18.Marcel Van Der Vliet Dextro Nederland
19.Patrick Rasch Toyota Nederland
20.Erik Naberman Giant Nederland


1988
1.Bart Voskamp Koga Miyata Nederland
2.Tristan Hoffman Koga Miyata Nederland
3.Erik Dekker Amev Nederland
4.Anton Tak Toyota Nederland
5.John Den Braber Teleflex Nederland
6.Allard Engels Koga Miyata Nederland
7.Servais Knaven Teleflex Nederland
8.Rob Mulders Giant Nederland
9.Rob Compas Amev Nederland
10.Arno Ottevanger Van Den Biggelaar Nederland
11.Remco Startman Koga Miyata Nederland
12.Jans Koerts Koga Miyata Nederland
13.Alexandre Ivankin T.V.M. Rusland
14.Frank Van Veenendaal Van Den Biggelaar Nederland
15.Johan Melsen Toyota Nederland
16.Erik Naberman Giant Nederland
17.Aart Vierhouten Dextro Nederland
18.Wietse Veenstra Teleflex Nederland
19.Marcel Gerritsen Teleflex Nederland
20.Marcel Beumer Van Den Biggelaar Nederland


1987
1.Ruud Poels Europolis Nederland
2.Lex Nederlof Europolis Nederland
3.Rober Van De Vin Nat.selectie Nederland
4.Frank Van Veenendaal Luchtschip Nederland
5.Holger Due Nat.selectie B.R.D.
6.Claus Möller Nat.selectie Denemarken
7.Rein Groenendaal Teleflex Nederland
8.Erik Boezewinkel Nat.selectie Nederland
9.Erwin Vervecken Nat.selectie België
10.Marc Jacobsen Nat.selectie Denemarken
11.Frank Corvers Nat.selectie België
12.Hans Van Dijk Nat.selectie Nederland
13.Wim De Vos De Jonge Renner Nederland
14.Jos Wolfkamp Nat.selectie Nederland
15.Wim Vervoort Nat.selectie België
16.Frank Groenendaal Fassbender Nederland
17.Gerrit Teunis Nat.selectie Nederland
18.Harmen Groen Nat.selectie Nederland
19.Marcel Vegt Luchtschip Nederland
20.Kris Engels Nat.selectie België


1986
1 Servais Knaven Teleflex Nederland
2 Sergei Gontsjar Nat.selectie U.S.S.R.
3 Leon Van Bon Amev Nederland
4 Chris Boardman Nat.selectie GBr
5 Erik Dekker Teleflex Nederland
6 Anton Tak De Jonge Renner Nederland
7 Bart Voskamp KogaMiyata Nederland
8 Rob Mulders Giant Nederland
9 Bertus Kroon Van Vliet Nederland
10 John Den Braber Teleflex Nederland
11 Stephen McGlede Jayco Australië
12 Arjan Vinke Giant Nederland
13 Allard Engels KogaMiyata Nederland
14 Johan Melsen De Jonge Renner Nederland
15 John De Hey Vredestein Nederland
16 Marcel Gerritsen Teleflex Nederland
17 Brett Aitken Jayco Australië
18 Jans Koerts KogaMiyata Nederland
19 Frank Van Veenendaal Het Luchtschip Nederland
20 Jeroen Blijlevens De Jonge Renner Nederland


1985
1 Wilco Zuijderwijk Van Vliet Nederland
2 Remco Startman Koga Miyata Nederland
3 Thomas Liese Nat.selectie B.R.D.
4 Gino Jansen Europolis Nederland
5 Harjan Van Dam Westland Nederland
6 Vladimir Kutepov Didier Louis Sovjetunie
7 Johan Melsen De Jonge Renner Nederland
8 Dimitri Vassilitsjenko Didier Louis Sovjetunie
9 Dick Dekker Artiach Nederland
10 Theo Akkermans Artiach Nederland
11 Arunas Cepele Nat.selectie Litouwen
12 Eric Bleuze Nat.selectie Frankrijk
13 Anthony Theus Europolis Nederland
14 Angel Polvorosa De Jonge Renner Nederland
15 Patrick Strouken Amev Nederland
16 Danny Nelissen Amev Nederland
17 Rob Mulders Giant Nederland
18 Johnny Bijkerk PWZ Emmen Nederland
19 Arno Ottevanger Het Luchtschip Nederland
20 Erik Dekker Teleflex Nederland


1984
1 Maarten Den Bakker Amev Nederland
2 Thomas Liese Nat.selectie D.D.R.
3 Pierre Duin Koga Miyata Nederland
4 Anthony Theus Europolis Nederland
5 Wilco Zuijderwijk Van Vliet Nederland
6 Jan Goedendorp Delta Nederland
7 Dmitri Pianykhe Nat.selectie U.S.S.R.
8 Johan Melsen De Jonge Renner Nederland
9 Steffen Blochwitz Nat.selectie D.D.R.
10 Bart Voskamp Koga Miyata Nederland
11 Erwin Kistemaker Elro Nederland
12 Robert Rademakers Koga Miyata Nederland
13 Erwin Houtop Dextro Nederland
14 Reem Kok Doetinchem Nederland
15 Gerard Kemper Amev Nederland
16 Eric Venema Mitsubishi Nederland
17 Dirk Meier Nat.selectie D.D.R.
18 Rober Van De Vin Amev Nederland
19 Rudy Nagengast Giant Nederland
20 Herman Fledderus PWZ Emmen Nederland

1983
1.Michael Boogerd Rabobank
2.Leon Van Bon Rabobank
3.Max Van Heeswijk Rabobank
4.Servais Knaven TVM-Farm Frites
5.Aart Vierhouten Rabobank
6.Maarten Den Bakker Rabobank
7.Tristan Hoffman TVM-Farm Frites
8.Patrick Jonker Rabobank
9.Koos Moerenhout Rabobank
10.Bart Voskamp TVM-Farm Frites
11.Steven De Jongh TVM-Farm Frites
12.Raymond Meijs Gerolsteiner
13.Jans Koerts Rabobank
14.Marc Lotz Rabobank
15.Pieter Vries TVM-Farm Frites
16.Bram De Groot Rabobank amateur
17.Berry Hoedemakers amateur
18.Mathe Pronk Rabobank amateur
19.Adrie Van Der Poel Rabobank
20.Paul Van Schalen P&O-Lowik


1982
1.Michael Boogerd Rabobank
2.Aart Vierhouten Rabobank
3.Erik Breukink Rabobank
4.Tristan Hoffman TVM-Farm Frites
5.Servais Knaven TVM-Farm Frites
6.Max Van Heeswijk Rabobank
7.Eddy Bouwmans Foreldorado-Golff
8.Leon Van Bon Rabobank
9.Danny Nelissen Rabobank
10.Koos Moerenhout Rabobank
11.Wim Van De Meulenhof Foreldorado-Golff
12.Michael Van Der Wolf Foreldorado-Golff
13.John Van Den Akker Foreldorado-Golff
14.Lucien De Louw Foreldorado-Golff
15.Marc Lotz Rabobank
16.Michel Zanoli Jonge Renner
17.Martin Van Steen Jonge Renner
18.Marcel Gerritsen Dextro
19.Danny Stam Rabobank
20.Richard Groenendaal Rabobank


1981
1.Maarten Den Bakker TVM-Farm Frites
2.Erik Dekker Rabobank
3.Bart Voskamp TVM-Farm Frites
4.Niels Van Der Steen TVM-Farm Frites
5.Davy Dubbeldam Foreldorado-Golff
6.Steven De Jongh TVM-Farm Frites
7.Lucien De Louw Foreldorado-Golff
8.Michael Boogerd Rabobank
9.Servais Knaven TVM-Farm Frites
10.Casper Van Der Meer Palmans-Boghemans
11.Max Van Heeswijk Motorola
12.Danny Nelissen Rabobank
13.Aart Vierhouten Rabobank
14.Martin Van Steen TVM-Farm Frites
15.Eddy Bouwmans Foreldorado-Golff
16.John Van Den Akker Foreldorado-Golff
17.Jelle Nijdam TVM-Farm Frites
18.Patrick Tolhoek elite
19.Tom Cordes MX-Onda
20.Richard Groenendaal Rabobank


1980
1.Maarten Den Bakker TVM-Gazelle
2.Leon Van Bon Novell
3.Servais Knaven TVM-Gazelle
4.Eddy Bouwmans Novell
5.Bart Voskamp TVM-Gazelle
6.Tristan Hoffman TVM-Gazelle
7.Erik Dekker Novell
8.Frans Maassen Novell
9.Max Van Heeswijk Motorola
10.Raymond Meijs Asfra-Orlans
11.Jelle Nijdam TVM-Gazelle
12.Danny Nelissen Dextro
13.Niels Van Der Steen TVM-Gazelle
14.Wim Van De Meulenhof Zetelhallen-Ysco
15.Dick Dekker Peddelaars
16.John Van Den Akker Gouden Leeuw
17.Michael Boogerd Novell
18.Martin Van Steen TVM-Gazelle
19.Louis De Koning Erotic
20.Hans Pijpers Prisma


1979
1.Marco Vermey Chazal
2.Frans Maassen Wordperfect
3.Peter Pieters Big Boss
4.Michel Cornelisse T.V.M.
5.Steven Rooks T.V.M.
6.Gert Jan Theunisse T.V.M.
7.Erwin Nijboer Banesto
8.Patrick Jonker Histor
9.Adri Van der Poel Collstrop
10.Theo Akkermans Trident
11.Erik Breukink O.N.C.E.
12.Maarten den Bakker T.V.M.
13.Marc Van Orsouw Telekom
14.Erik Dekker WordPerfect
15.Rob Mulders WordPerfect
16.Raymond Meys Trident
17.Gerrit De Vries Histor
18.Wiebren Veenstra Collstrop
19.Tom Cordes WordPerfect
20.Wim De Vos V.K.S.


1978
1.Michel Cornelisse La William
2.Steven Rooks Festina
3.Erwin Nijboer Artiach
4.Peter Pieters Jolly Club
5.Danny Nelissen T.V.M.
6.Marc Siemons La William
7.Dick Dekker Van Griensven
8.Raymond Meijs La William
9.Maarten Den Bakker T.V.M.
10.Martien Kokkelkoren Word Perfect
11.Frans Maassen Word Perfect
12.Theo Akkermans Van Griensven
13.Rob Mulders Word Perfect
14.Tristian Hoffman T.V.M.
15.Niels Boogaard Van Griensven
16.Adri Van Der Poel Mercatone Uno
17.Michel Zanoli Van Griensven
18.John Talen T.V.M.
19.Menno Vink Naessens
20.Erik Breukink ONCE


1977
1.Maarten den Bakker P.D.M.
2.Nico Verhoeven P.D.M.
3.Gert Jakobs P.D.M.
4.Eddy Schurer T.V.M.
5.Michel Cornelisse La William
6.Rob Harmeling T.V.M.
7.Erwin Nijboer Artiach
8.Erik Breukink P.D.M.
9.Jean-Paul Van Poppel P.D.M.
10.Louis de Koning Panasonic
11.Menno Vink Panasonic
12.Danny Nelissen P.D.M.
13.Peter Pieters Tulip
14.Jan Koerts P.D.M.
15.Marc van Orsouw Panasonic
16.Martin Kokkelkoren Buckler
17.Gert-Jan Theunisse T.V.M.
18.Luc Suyckerbuyck Festina
19.John van den Akker P.D.M.
20.Robert van der Vin Panasonic


1976
1.Adri van der Poel Tulip
2.Erik Breukink P.D.M.
3.Piet Burgers Pijnenburg
4.Steven Rooks Buckler
5.Gerard Veldscholten Telekom
6.Gert-Jan Theunisse T.V.M.
7.Rob Harmeling T.V.M.
8.Frans Maassen Buckler
9.Wiebren Veenstra Buckler
10.Jelle Nijdam Buckler
11.Michel Zanoli Tulip
12.Henri Manders Helvetia
13.Jean-Paul Van Poppel P.D.M.
14.Gert Jacobs P.D.M.
15.Mathieu Hermans Festina
16.Johan Lammerts “Z”
17.Ad Wijnands Telekom
18.Peter Pieters Tulip
19.Peter Stevenhaagen Helvetia
20.Willem-Jan Van Loenhout T.V.M.


1975
1 John Talen Van Aarle Nederland
2 Pjotr Ugrumov Nat.selectie U.S.S.R.
3 Peter Stevenhagen Amstel Nederland
4 Erik Breukink Gazelle Nederland
5 Michel Cornelissen Amstel Nederland
6 Henri Dorgelo Nat.selectie Nederland
7 Konstantin Khrabsov Nat.selectie U.S.S.R.
8 Wim Arras Nat.selectie België
9 Arjan Jagt Batavus Nederland
10 Han Vaanhold Amstel Nederland
11 Rob Rasenberg Concorde Nederland
12 Carlo Bomans Nat.selectie België
13 Arvi Tammesalu Nat.selectie U.S.S.R.
14 Jean-Marc Van Den Berghe Wintermans België
15 Peter Hofland Transvemij Nederland
16 Jac Van Der Poel Van Aarle Nederland
17 Ragnar Martens Nat.selectie Nederland
18 Piet Kleine Concorde Nederland
19 Vitali Kozinsky Nat.selectie U.S.S.R.
20 Marc Van Orsouw Van Aarle Nederland


1974
1.Nentcho Staikov Nat.selectie Bulgarije
2.Abelardo Rios Nat.selectie Colombia
3.Henk Havik Amstel Nederland
4.Lars Wahlqvist Nat.selectie Zweden
5.Kjell Nilsson Nat.selectie Zweden
6.Othmar Häfliger Nat.selectie Zwitserland
7.Bernd Drogan Nat.selectie D.D.R.
8.Per Christianson Nat.selectie Zweden
9.Rolf Gölz Nat.selectie B.R.D.
10.Udo Bölts Nat.selectie B.R.D.
11.Bruno Wojtinek Nat.selectie Frankrijk
12.Sergei Soukhoroetsjenkov Nat.selectie U.S.S.R.
13.Toni Rominger Nat.selectie Zwitserland
14.Andrzej Mierzjewski Nat.selectie Polen
15.Primoz Cerin Nat.selectie Joegoslavië
16.Jure Pavlic Nat.selectie Joegoslavië
17.Eric Heiden Nat.selectie V.S.A.
18.Oleg Jarotsjenko Nat.selectie U.S.S.R.
19.Lech Piasecki Nat.selectie Polen
20.Bojan Ropret Nat.selectie Joegoslavië


1973
1.John Talen Van Aarle Nederland
2.Jean-René Bernaudeau Nat.selectie Frankrijk
3.Rob Harmeling Gazelle Nederland
4.Johannes Draaijer Van Aarle Nederland
5.Eddy Schurer Batavus Nederland
6.Bernd Dittert Nat.selectie D.D.R.
7.Marat Ganeev Nat.selectie U.S.S.R.
8.Dieter Maier Nat.selectie D.D.R.
9.Guintautas Umaras Nat.selectie U.S.S.R.
10.Wiebren Veenstra Batavus Nederland
11.Andreas Lux Nat.selectie D.D.R.
12.Marcel Arntz Amstel Nederland
13.Michel Zanoli CC’75 Nederland
14.Jan Siemons Gazelle Nederland
15.Martin Hendriks Amstel Nederland
16.Régis Clère Nat.selectie Frankrijk
17.Stefan Räkers Batavus Nederland
18.Christian Levavasseur Nat.selectie Frankrijk
19.Uwe Raab Nat.selectie D.D.R.
20.Malcolm Elliot Nat.selectie Gr.Brit.


1972
1 Detlef Macha Nat.selectie D.D.R.
2 Masahito Tsutsumi Nat.selectie Japan
3 Erik Breukink Gazelle Nederland
4 Pablo Emilio Wilches Tumbia Nat.selectie Colombia
5 John Talen Van Aarle Nederland
6 Rene Kos Amko Nederland
7 Mario Hernig Nat.selectie D.D.R.
8 Eric Bonnet Nat.selectie Frankrijk
9 Miguel Pape Nat.selectie Luxemburg
10 Roman Rehounek Nat.selectie Tsjechoslovakije
11 Johan Ghyllebert Nat.selectie België
12 Wim Arras Nat.selectie België
13 Jan F. Stensen Nat.selectie Denemarken
14 Viktor Demidenko Nat.selectie U.S.S.R.
15 Peter Stevenhaagen Amstel Nederland
16 Arvi Tammesalu Nat.selectie U.S.S.R.
17 Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
18 Raphael Kimmage Nat.selectie Ierland
19 Ruud Lieverst Wintermans Nederland
20 Tonu Vilu Nat.selectie U.S.S.R.


1971
1 Marc Gomez Nat.selectie Frankrijk
2 Plinio Casas Buitrago Nat.selectie Colombia
3 Steve Bauer Nat.selectie Canada
4 Malcolm Elliott Nat.selectie GBr
5 Gertjan Theunisse Amstel Nederland
6 Mario Hernig Nat.selectie D.D.R.
7 Michel Vermote Nat.selectie België
8 Erik Breukink Gazelle Nederland
9 Eric Van Lancker Nat.selectie België
10 Viktor Demidenko Nat.selectie U.S.S.R.
11 Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
12 Jocelyn Lovell Nat.selectie Canada
13 Assiat Saitov Nat.selectie U.S.S.R.
14 Mario Kummer Nat.selectie D.D.R.
15 Peter Keogh Nat.selectie Ierland
16 Peter Pieters De Bataaf Nederland
17 Alexander Zinoviev Nat.selectie U.S.S.R.
18 Hans-Joachim Pohl Nat.selectie D.D.R.
19 John Talen Van Aarle Nederland
20 Raphael Kimmage Nat.selectie Ierland


1970
1 Marco Miltgen Nat.selectie Luxemburg
2 Wim Arras Nat.selectie België
3 Mario Hernig Nat.selectie D.D.R.
4 Detlef Macha Nat.selectie D.D.R.
5 Masahito Tsutsumi Nat.selectie Japan
6 Peter Kloucek Nat.selectie Tsjechoslovakije
7 Erik Breukink Gazelle Nederland
8 Ned Overend Nat.selectie V.S.A.
9 Gertjan Theunisse Amstel Nederland
10 Rudy De Bie Nat.selectie België
11 Pablo Emilio Wilches Tumbia Nat.selectie Colombia
12 John Talen Van Aarle Nederland
13 Radko Simunek Nat.selectie Tsjechoslovakije
14 Rene Kos Agu Sport Nederland
15 Peter Pieters De Bataaf Nederland
16 David Wiens Nat.selectie V.S.A.
17 Michel Cornelissen Amstel Nederland
18 Mike Kluge Nat.selectie B.R.D.

19 Arvi Tammesalu Nat.selectie U.S.S.R.
20 Milos Fisera Nat.selectie Tsjechoslovakije


1969
1 Gerrit Solleveld Westland Nederland
2 Alexandre Krasnov Nat.selectie U.S.S.R.
3 Victor Manakov Nat.selectie U.S.S.R.
4 Arie Hassink Amstel Nederland
5 Jean-Paul Van Poppel Gazelle Nederland
6 Henk Bouwman De Uitkomst Nederland
7 Bert Wekema Batavus Nederland
8 Peter Hofland Driessen Nederland
9 Frits Schur Ketting Nederland
10 Dries Klein Gazelle Nederland
11 Ron Snijders De Bataaf Nederland
12 Teun Van Vliet Amstel Nederland
13 Joeri Petrov Nat.selectie U.S.S.R.
14 Hans Boom De Zwaluwen Nederland
15 Ladislav Foldyna Nat.selectie Tsjechoslovakije
16 Peter Van Der Knoop De Kampioen Nederland
17 Henri Manders Brouwers Nederland
18 Frits Van Bindsbergen Van Erp Nederland
19 Gerard Schipper Batavus Nederland
20 Jiri Bartolsic Nat.selectie Tsjechoslovakije


1968
1 Teun Van Vliet Amstel Nederland
2 Gerrit Solleveld Westland Nederland
3 Alexandre Krasnov Nat.selectie U.S.S.R.
4 Frits Schur Ketting Nederland
5 Gerard Schipper Batavus Nederland
6 Peter Hofland Driessen Nederland
7 Egbert Koersen Batavus Nederland
8 Rene Koppert Westland Nederland
9 Johan Lammerts Driessen Nederland
10 Victor Manakov Nat.selectie U.S.S.R.
11 Gerard Veldscholten Overijssel Nederland
12 Corne Heeren N.-Brabant Nederland
13 Theo Hoogervorst Gazelle Nederland
14 Ron Snijders Driessen Nederland
15 Steven Rooks Batavus Nederland
16 Dries Klein Gazelle Nederland
17 Ryszard Szurkowski Nat.selectie Polen
18 Tomas Rask Nat.selectie Zweden
19 Adri Van Der Poel Van Erp Nederland
20 Henk Bouwman De Uitkomst Nederland

1967
1 Jacques Hanegraaf Amstel Nederland
2 Ad Wijnands Amstel Nederland
3 Adri Van Der Poel Van Erp Nederland
4 Jacques Van Meer Gazelle Nederland
5 Johnny Broers Van Erp Nederland
6 Steven Rooks Batavus Nederland
7 Frits Schur Ketting Nederland
8 Oleg Logvine Nat.selectie U.S.S.R.
9 Vladimir Dedenov Nat.selectie U.S.S.R.
10 Aavo Pikkuus Nat.selectie U.S.S.R.
11 Hans Vonk Interkleur Nederland
12 Peter Winnen Driessen Nederland
13 Dries Klein Gazelle Nederland
14 Mario Van Vlimmeren Union Nederland
15 Peter Damen Driessen Nederland
16 Tini Van Rijsbergen Driessen Nederland
17 Frank Moons Van Erp Nederland
18 Victor Manakov Nat.selectie U.S.S.R.
19 Henk Bouwman De Uitkomst Nederland
20 Derek Hunt Batavus GBr


1966
1 Ad Wijnands Amstel Nederland
2 Jos Lammertink Amstel Nederland
3 Adri Van Der Poel Van Erp Nederland
4 Hennie Stamsnijder De Uitkomst Nederland
5 Roland Liboton Nat.selectie België
6 Frits Schur Ketting Nederland
7 Johnny Broers Van Erp Nederland
8 Vladimir Dedenov Nat.selectie U.S.S.R.
9 Hans Vonk Interkleur Nederland
10 Jan Jonkers Zuidwesthoek Nederland
11 Ad Prinsen Shimano Nederland
12 Guus Bierings Windmolens Nederland
13 Henk Mutsaars Driessen Nederland
14 Bas Van Lamoen Van Der Heyden Nederland
15 Frank Moons Van Erp Nederland
16 Arie Hassink Amstel Nederland
17 Bert Wekema Batavus Nederland
18 Peter Damen Driessen Nederland
19 Friedrich Von Loeffelholz Nat.selectie B.R.D.
20 Theo Hoogervorst Gazelle Nederland


1965
1 Arie Hassink Amstel Nederland
2 Jos Lammertink Novon Nederland
3 Jan Van Houwelingen Luchtschip Nederland
4 Jan Jonkers Zuidwesthoek Nederland
5 Frits Schur Ketting Nederland
6 Bert Oosterbosch Het Zuiden Nederland
7 Bert Wekema Batavus Nederland
8 Peter Damen Driessen Nederland
9 Bert Scheuneman Gazelle Nederland
10 Frits Pirard Amstel Nederland
11 Egbert Koersen Batavus Nederland
12 Viktor Chutenev Nat.selectie U.S.S.R.
13 Rene Van De Broek Elro Nederland
14 Jacques Van Meer Gazelle Nederland
15 Ad Wijnands Amstel Nederland
16 Jacques Verbrugge Het Zuiden Nederland
17 Wies Van Dongen Union Nederland
18 Joeri Petrov Nat.selectie U.S.S.R.
19 Tonnie Huijzen TricoNoble Nederland
20 Ad Polak Bewilux Nederland


1964
1 Arie Hassink Amstel Nederland
2 Jos Lammertink De Zwaluwen Nederland
3 Frits Schur Elitemeubelen Nederland
4 Ad Prinsen Soka Snacks Nederland
5 Leo Van Vliet Amstel Nederland
6 Piet Van Leeuwen Van Erp Nederland
7 Hans Langerijs Hoorn Nederland
8 Bert Oosterbosch Van Erp Nederland
9 Bart Van Est Willebrord Nederland
10 Jan Spijker Apeldoorn Nederland
11 Guus Bierings Van Erp Nederland
12 Toon Van Der Steen Gazelle Nederland
13 Martin Havik Piccadilly Nederland
14 Berend Huveneers Amstel Nederland
15 Joop Ribbers Union Nederland
16 Jan Van Houwelingen Windmolens Nederland
17 Egbert Koersen Batavus Nederland
18 Marcel Van Leeuwen Van Den Berghe Nederland
19 Ortaire Goossens Wilma België
20 Jaak Schuitemaker De Uitkomst Nederland


1963
1 Arie Hassink Amstel Nederland
2 Leo Van Vliet Amstel Nederland
3 Piet Van Der Kruys Van Erp Nederland
4 Albert Zweifel Nat.selectie Zwitserland
5 Frits Schur Elitemeubelen Nederland
6 Gerrie Van Gerwen Apeldoorn Nederland
7 Fons Van Katwijk Ketting Nederland
8 Toon Van Der Steen Gazelle Nederland
9 Rein Groenendaal Schijndel Nederland
10 Cees Van Der Wereld De Uitkomst Nederland
11 Jan Bakker Piccadilly Nederland
12 Bas Van Lamoen Van Der Heyden Nederland
13 Henk Lubberding Van Erp Nederland
14 Albert Scheffer Ketting Nederland
15 Michel Jacobs Union Nederland
16 Said Guseinov Nat.selectie U.S.S.R.
17 Adri Van Houwelingen Luchtschip Nederland
18 Sergei Kalyev Nat.selectie U.S.S.R.
19 Jan Huisjes Ondernemer Nederland
20 Jos Lammertink De Zwaluwen Nederland


1962
1.Arie Hassink Winterswijk Nederland
2.Leo Van Vliet Winterswijk Nederland
3.Giorgio Casati Nat.selectie Italië
4.Gerrie Van Gerwen Apeldoorn Nederland
5.Cees Van de Wereld Nat.selectie Nederland
6.Fons Van Katwijk Nat.selectie Nederland
7.Christian Poirier Nat.selectie Frankrijk
8.Sergei Kalyev Nat.selectie U.S.S.R.
9.Henk Lubberding Apeldoorn Nederland
10.Ad Tak Nat.selectie Nederland
11.Albert Scheffer Nat.selectie Nederland
12.Jan Bakker Nat.selectie Nederland
13.Grant Thomas Nat.selectie Groot-Brittannië
14.Dave Pittman Nat.selectie Groot-Brittannië
15.Don Awcock Nat.selectie Groot-Brittannië
16.Steve Lawrence Nat.selectie Groot-Brittannië
17.Heddie Nieuwdorp Nat.selectie Nederland
18.Francis Duteil Nat.selectie Frankrijk
19.Phil Griffiths Nat.selectie Groot-Brittannië
20.Paul Jesson Nat.selectie Nieuw-Zeeland


1961
1 Jo Maas Delbana Nederland
2 Henk Lubberding Van Erp Nederland
3 Jan Raas Trico Noble Nederland
4 Aad Van Den Hoek Ketting Nederland
5 Roy Schuiten Ketting Nederland
6 Ad Dekkers Amstel Nederland
7 Peter Zijerveld N.-Holland Nederland
8 Johan Van Der Velde Fortuna Nederland
9 Theo Smit De Bataaf Nederland
10 Leo Van Vliet Winterswijk Nederland
11 Siebrand Wiersma De Wit Nederland
12 Bennie Meijer Batavus Nederland
13 Jan Olde Meule Ketting Nederland
14 Max De Vries Eemland Nederland
15 Frans Francissen Superia Nederland
16 Johan Van Der Meer Amstel Nederland
17 Wim Maessen Limburg Nederland
18 Charly Grosskost Lejeune Frankrijk
19 Jean-Pierre Guillemot Lejeune Frankrijk
20 Fons Van Katwijk Ketting Nederland


1960
1 Gerrie Knetemann Amstel Nederland
2 Aad Van Den Hoek Ketting Nederland
3 Mathijs De Koning Goudsmit Nederland
4 Cees Priem TricoNoble Nederland
5 Jan Aling Frisol Nederland
6 Fedor Den Hertog Frisol Nederland
7 Hennie Kuiper Ketting Nederland
8 Popke Oosterhof Vredestein Nederland
9 Willem Jansen Frisol Nederland
10 Frits Schur Ketting Nederland
11 Jules Bruessing Goudsmit Nederland
12 Cees Bal TricoNoble Nederland
13 Theo Van De Loo Ketting Nederland
14 Bas Jurriaans Acifit Nederland
15 Cees Koeken Gazelle Nederland
16 Piet Legierse Acifit Nederland
17 Fons Van Katwijk Ketting Nederland
18 Klaas Balk Vredestein Nederland
19 Henk Poppe Caballero Nederland
20 Aad Duyker Michelin Nederland


1959
1.Piet Van Katwijk Ketting Nederland
2.Hennie Kuiper Ketting Nederland
3.Phil Edwards Nat.selectie Groot-Brittannië
4.Cees Priem Tricot Noble Nederland
5.Roy Schuiten Ketting Nederland
6.Jiri Pchal Nat.selectie Tsjechoslovakije
7.Marcel Duchemin Nat.selectie Frankrijk
8.Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
9.Nigel Dean Nat.selectie Groot-Brittannië
10.Staf Van Cauter Nat.selectie België
11.Jiri Marek Nat.selectie Tsjechoslovakije
12.Svend Jacobsen Nat.selectie Denemarken
13.Jack Disney Peugeot V.S.A.
14.Theo Smit Peugeot Nederland
15.Bernt Johansson Nat.selectie Zweden
16.Roine Grönlund Nat.selectie Zweden
17.Régis Ovion Nat.selectie Frankrijk
18.Gerrie Knetemann Amstel Nederland
19.Bernard Bourreau Nat.selectie Frankrijk
20.Jan De Jong Amstel Nederland


1958
1.Cees Priem Tricot Noble Nederland
2.Fedor Den Hertog Amstel Nederland
3.Klaas Balk Vredestein Nederland
4.Jan Aling Frisol Nederland
5.Gerrie Knetemann Amstel Nederland
6.Aad Duijcker Michelin Nederland
7.Mathieu Pustjens Vredestein Nederland
8.Bas Jurriaans Acifit Nederland
9.Hans Koot Jan Van Erp Nederland
10.Cees Bal Tricot Noble Nederland
11.Piet Van Katwijk Ketting Nederland
12.Cees Koeken Gazelle Nederland
13.Marcel Pennings Vredestein Nederland
14.August Herijgers Nat.selectie België
15.Peter Van Stralen Michelin Nederland
16.Toine Van den Bunder Tricot Noble Nederland
17.Roy Schuiten Ketting Nederland
18.Popke Oosterhof Vredestein Nederland
19.Marcel Duchemin Nat.selectie Frankrijk
20.Wim Jansen Frisol Nederland

1957
1.Harry Steevens Willem II Nederland
2 Daniel Van Rijckeghem Mann België
3 Roger Rosiers Mann België
4 Johan De Roo Willem II Nederland
5 Eric Leman Flandria België
6 Wim Schepers Caballero Nederland
7 Jos Huysmans Mann België
8 Etienne Buysse Pull Novy België
9 Leo Duyndam Smiths Nederland
10 Gerben Karstens Peugeot Nederland
11 Evgeny Smetanin Nat.selectie U.S.S.R.
12 Klaas Balk Sony Nederland
13 Randy Allsop Nat.selectie Gr.Brit.
14 Piet Van Der Kruijs Van Erp Nederland
15 Henk Botterhuis Van Erp Nederland
16 Jan Bakker Piccadilly Nederland
17 Theo Van Der Leeuw Gazelle Nederland
18 Ivan Skosirev Nat.selectie U.S.S.R.
19 Toine Van Den Bunder Hebro Nederland
20 Harry Van Piere Dextro Nederland


1956
1 Arie Den Hartog Bic Nederland
2 Cees Lute Smiths Nederland
3 Harry Steevens Caballero Nederland
4 Wim Schepers Caballero Nederland
5 Bart Zoet Televizier Nederland
6 Eddy Beugels Mercier Nederland
7 Jean-Louis Bodin Mercier Frankrijk
8 Georges Chappe Mercier Frankrijk
9 Bernard Van De KerkhovePelforth België
10 Jos Van Der Vleuten Televizier Nederland
11 Jan Tummers Willem II Nederland
12 Gerard Vianen Caballero Nederland
13 Jan Pieterse Caballero Nederland
14 Jan Janssen Pelforth Nederland
15 Evert Dolman Televizier Nederland
16 Willy In’t Ven Mann België
17 Rik Van Looy Willem II België
18 Eddy Merckx Peugeot België
19 Gerben Karstens Televizier Nederland
20 Georges Van Coningsloo Pelforth België


1955
1 Piet Van Est Willebrord Nederland
2 Piet Damen Amstel Nederland
3 Mies Stolker W.V.Breda Nederland
4 Peter Post Amstel Nederland
5 Albert Geldermans Amstel Nederland
6 Jo De Haan Zuid-Holland Nederland
7 Martin Van den Borgh Limburg Nederland
8 Piet Kooyman Den Haag Nederland
9 Krijn Post Leiden Nederland
10 Dirk Enthoven Amstel Nederland
11 Tiny Wolfs Vlijmen Nederland
12 Rien Van Grinsven Eindhoven Nederland
13 Gerrit De Jager Eindhoven Nederland
14 Nol Ehlen Sittard Nederland
15 Jan Rol Alkmaar Nederland
16 Henk Nijdam Drente Nederland
17 Jaap Bruggenkamp Hengelo Nederland
18 Adri Van Steenselen Zuid-Holland Nederland
19 Joop Van der Putten Den Haag Nederland
20 Arie Van Houwelingen Zuid-Holland Nederland

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.