Het Brits kampioenschap wielrennen op de weg wordt verreden sedert 1959. De eerste winnaar was Ron Coe.

2008
1 Daniel Lloyd An Post
2 Russell Downing Pinarello
3 Roger Hammond High Road
4 Robert Hayles Halfords
5 Peter Kennaugh 100% ME
6 Dean Downing Rapha
7 Mark Cavendish High Road
8 Andrew Tennant 100% ME
9 Daniel Fleeman An Post
10 Jonathan Tiernan-Lock Mid-Devon
11 Jonathan Bellis 100% ME
12 David Collins S.I.S.
13 Jody Crawforth Evans R.T.
14 Stuart Wearmouth Picarsso
15 Nick Craig Scott
16 Paul Oldham Hope R.T.
17 David Millar Garmin
18 Hamish Haynes Yawadoo
19 Ian Wilkinson S.I.S.
20 Stuart Bowers Hargroves

2007
1 Roger Hammond T-Mobile
2 David Collins S.I.S.
3 Jody Crawforth Evans R.T.
4 Stuart Wearmouth S.I.S.
5 Shaun Snodden Recycling
6 Nick Craig Trek
7 Paul Oldham Hope R.T.
8 David Millar Saunier Duval
9 Stuart Bowers Hargroves
10 Daniel Lloyd D.F.L.
11 Liam Killeen Specialized
12 Ian Wilkinson S.I.S.
13 Daniel Booth PedalPower
14 Chris Young M.Keynes
15 Danny Axford Parrot
16 Robert Jebb Montpelier
17 Jamie Newall Evans R.T.
18 Lewis Craven Bradford
19 Neil Swithenbank M.Keynes
20 Hamish Haynes D.F.L.
2006
1 Mark Lovatt Planet X
2 Kevin Dawson Agisko
3 Matthew Stephens Sigma Sport
4 Roger Hammond Discovery
5 Russell Downing D.F.L.
6 Hamish Haynes Jartazi
7 Geraint Thomas Recycling
8 Jeremy Hunt Unibet.com
9 Dale Appleby Recycling
10 Duncan Urquhart Agisko
11 Kristian House Recycling
12 Steven Cummings Landbouwkrediet
13 Daniel Lloyd Giant Asia
14 Ian Wilkinson S.I.S.
15 Jonathan Dayus Arctic RT
16 Martin Ford Team Lloyds
17 Matt Talbot Glendene CC
18 Johnathan Rosenbrier U.V.Aube
19 Andrew Jackson Gambetta
20 Robin Sharman Recycling
2005
1 Mark Lovatt Planet X
2 Roger Hammond Discovery
3 Chris Newton Recycling
4 Liam Killeen Specialized
5 Kieran Page V.C.Aix
6 Russell Downing Recycling
7 Malcolm Elliott Pinarello
8 Chris Young M.Keynes
9 Mark Cavendish Sparkasse
10 Nick Craig Trek
11 Jeremy Hunt Bookmaker
12 Julian Winn Pinarello
13 Matthew Ellis Saey/D.S.
14 David Collins Diamond
15 Norman Hughes Deeside
16 John Tanner Planet X
17 Paul Manning Recycling
18 Evan Oliphant Recycling
19 Martin Ford D.F.L.
20 Phil Dixon D.F.L.
2004
1 Roger Hammond Bookmaker
2 Tom Southam Amore&Vita
3 Jeremy Hunt Bookmaker
4 Jamie Burrow Amore&Vita
5 Charly Wegelius De Nardi
6 David Clarke Pedal
7 Robin Sharman Recycling
8 Anthony Malarczyk Ridley
9 Mark Lovatt Planet X
10 Jonathon Locke U.V.Aube
11 Daniel Lloyd Flanders
12 Martin Forde Race Scene
13 Alex Coutts Flanders
14 Roy Chamberlain M.Keynes
15 Shaun Snodden Recycling
16 Danny Axford Parrot
17 Andrew Jackson St.Etienne
18 James Flanagan M.Keynes
19 Kristian House Recycling
20 Evan Oliphant VC Ecosse
2003
1.George Richardson C.L.O.
2.David Baker Ciclos Uno
3.Ben Clark Camel
4.Shaun Snodden James Racing Team
5.Brendan Curry James Racing Team
6.Paul Rennie Wallace
7.Jason McIntyre Scotland
8.Matt Bottrill Race Scene
9.Matthew Melville Cambridge
10.Tony Gibb Orbea
11.Mark Lovatt Lancaster
12.Warrick Spence B.I.K.
13.Richard Kennedy Chesterfield
14.Mark Wordsworth D.O.N.
15.John Tanner Lancaster
16.Dave Worthington Prestige
17.Peter Murdoch Avenir
18.Barrie Clarke Diamond Back
19.Keith Haddon A.S.H.
20.Jack Lambeth Elite z/c
2002
1.Roger Hammond Collstrop-Palmans
2.Liam Killeen Y2K
3.Kieran Page North East England
4.Julian Winn Wales
5.Chris Young Deeside
6.Alistair Kay Scotland
7.Jeremy Hunt Big Mat
8.Justin Hoy Surrey
9.Robin Sharman Bradgate
10.Peter Murdoch Scotland
11.Gethin Butler Surrey
12.Tim Buckle Travelwise
13.Steve Jolley Warrington
14.Chris Newton Wales
15.Oliver Beckingsale Scott
16.Charly Wegelius Mapei Quickstep
17.Brad Wiggins La Française des Jeux
18.Gareth Jones North West England
19.Mark Lovatt Lancastershire
20.Tim Davies Wales
2001
1 Stuart Wearmouth PedalPower
2 Maximilian Sciandri Lampre
3 Roger Hammond Collstrop
4 Mark Lovatt Pro Vision
5 Gethin Butler Surrey
6 Dean Downing John Saey
7 Rod Ellingworth U.V.Aube
8 Tim Gould R.A.T.S.
9 Roger Morgan Surrey
10 Anthony Malarczyk Team Atom
11 John Tanner Pro Vision
12 Nigel Hay DeMontfort
13 Robert Hayles Cofidis
14 Stuart Bowers Jamor R.T.
15 Russell Downing Francaise
16 Lee Davis Montpelier
17 Paul Manning Pro Vision
18 Chris Remnant VC Meudon
19 David Millar Cofidis
20 Julian Winn G.S.Strada
2000
1 Barrie Clarke Spokesman
2 Maximilian Sciandri Linda McCartney
3 Roger Hammond Collstrop
4 David Baker Ciclos Uno
5 Chris Boardman Crédit Agricole
6 Tim Gould R.A.T.S.
7 Gary Foord Y2K
8 Chris Newton Corima
9 Matthew Stephens Linda McCartney
10 Nick Craig Diamond Back
11 Oliver Beckingsale Scott
12 Malcolm Elliott Pinarello
13 Chris Young Marie Curie
14 John Tanner Planet X
15 Daniel Booth Ace R.T.
16 Mark Lovatt Pro Vision
17 Ian Alexander Cheltenham
18 Anthony Malarczyk Real Cost
19 Adrian Timmis Orange
20 Barry Kipling M.T.S.
1999
1 Bradley Wiggins Archer RC
2 Paul Abraham Icknield
3 Dave Rand Harrods
4 Clive Humphrey Team Atom
5 Richard Cartland Schwinn
6 Ray Robson Bronte Wheelers
7 David Lloyd Endura
8 Tim Buckle Men Health
9 Steven Pomfret W.C.P.P.
10 Paul Esposti Men Health
11 Duncan Urquhart Peter Read
12 Rob Reynolds-Jones Linda McCartney
13 Martin Lonie Active
14 Jeff Wright Travelwise
15 John Charlesworth Yorkshire
16 Chris Spence Active
17 Lee Davis Amore&Vita
18 Tim Allan Pro Acto
19 Dan Staite Pro Vision
20 Pete Sadler Manchester
1998
1 Barrie Clarke Raleigh
2 Maximilian Sciandri Francaise
3 Roger Hammond Palmans
4 David Baker G.T.
5 Tim Gould Schwinn
6 Gary Foord Schwinn
7 Tim Davies Harry Hall
8 Matthew Stephens Harrods
9 Nick Craig Diamond
10 Chris Lillywhite Harrods
11 Robert Hayles Brite
12 Chris Boardman Agricole
13 Oliver Beckingsale Scott
14 Malcolm Elliott Pinarello
15 Chris Young PaceRacing
16 Chris Newton Brite
17 Adrian Timmis Orange
18 Mark Lovatt Ambrosia
19 John Tanner Brite
20 Danny Axford Surrey
1997
1 Jeremy Hunt Banesto
2 Mark Walsham Controle
3 Chris Boardman Gan
4 Matthew Stephens Ambrosia
5 Daniel Smith VC Roubaix
6 Brian Smith Ambrosia
7 Malcolm Elliott Comptel
8 Matthew Farmer M.S.W.
9 Alwyn McMath Manchester
10 Sammy Quinn SigmaSport
11 Nigel Perry Kingsnorth
12 Roger Hammond Vendee U
13 Barrie Clarke Raleigh
14 Peter Stevenson M.I.Racing
15 Maximilian Sciandri Francaise
16 Richard Douglas Leeds R.C.
17 Justin Clarke Wembley RC
18 Andy Naylor Ambrosia
19 Chris Walker Nutrafig
20 Charly Wegelius Vendee U
1996
1 Rod Ellingworth Ambrosia
2 Julian Ramsbottom Kodak
3 Gary Baker Olympia Sport
4 Dave Williams Ambrosia
5 Keith Reynolds C.C.Giro
6 Wayne Randle Optimum
7 Mark McKay Ambrosia
8 Chris Newton Kodak
9 Kevin Dawson Optimum
10 Andy Lyons Wembley RC
11 Mark Lovatt Optimum
12 Simon Wright Apollo RT
13 Joe Bayfield Allendale
14 Colin Langley Energy
15 Andy Hornby Brough Wheelers
16 Paul Curran Optimum
17 Ben Luckwell Global RT
18 Simon Bray Energy
19 Robert Hayles Ambrosia
20 Drew Wilson Optimum




Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.