De Ronde van Zweden (Zweedse naam: Postgirot Open) was een meerdaagse wielerwedstrijd die tussen 1982 en 2002 werd verreden in Zweden. Op 22 juni was thuisrenner Tommi Prim de eerste winnaar. Tussen 1924 en 1975 werd de koers verreden als amateurkoers onder de naam Sexdagarsloppet of kortweg Sexdagars (“Zesdaagse”). De eerste editie werd gewonnen door Erik Bohlin, eveneens een Zweed, uiteraard.

2005
1 Matthias Knaubert Schuler Oostenrijk
2 Paul Thomas Nat.selectie V.S.A.
3 Carl Davey Nat.selectie GBr
4 Maxim Gogolev Nat.selectie Rusland
5 Olaf Pollack Gerolsteiner BRD
6 Peter Middlehurst Bianchi GBr
7 Levi Leipheimer Rabobank VSA
8 Hugo Hocknell Bianchi GBr
9 Valery Agofonov Nat.selectie Rusland
10 Richard Lister Nat.selectie GBr
11 Jonas Holmkvist Bianchi Zweden
12 Glen Stamford Nat.selectie GBr
13 Magnus Backstedt Fakta Zweden
14 Leo Karstens Jeantex BRD
15 Jonas Olsson Bianchi Zweden
16 Petter Renang Bianchi Zweden
17 Thomas Lovkvist Bianchi Zweden
18 Jussi Veikkanen Malarenergi Finland
19 Gonzalo Garrido Lider Chili
20 Jonas Ljungblad Bianchi Zweden


2004
1 Jussi Veikkanen Nat.selectie Finland
2 Arto Vainionpaa Jurvan Finland
3 Jukka Heinikainen Länken Finland
4 Kjell Carlström Amore&Vita Finland
5 Tobias Lergard Bianchi Zweden
6 Janne Varala Jurvan Finland
7 Kurt-Asle Arvesen C.S.C. Noorwegen
8 Tero Hammenaho Tailwind Finland
9 René Haselbacher Gerolsteiner Oostenrijk
10 Timo Erjomaa Turun Finland
11 Fredrik Modin Uppsala Zweden
12 Bram De Groot Rabobank Nederland
13 Jukka-Pekka Santala Nat.selectie Finland
14 Marek Salermo Akilles Finland
15 Matti Helminen Nat.selectie Finland
16 Bart Voskamp Chocolade Jacques Nederland
17 Gerben Löwik Chocolade Jacques Nederland
18 Marcus Ljungqvist Alessio Zweden
19 Sami Hiltunen Tailwind Finland
20 Bert Roesems Bodysol België


2003
1 Janne Varala Nat.selectie Finland
2 Martin Kostka Nat.selectie Slovakije

3 Marcus Ljungqvist Crédit Agricole Zweden
4 Panagiotis Marentakis Nat.selectie Griekenland
5 Emmanouil Kotoulas Nat.selectie Griekenland
6 Rik Reinerink Bankgiroloterij Nederland
7 Jari Syvanen Nat.selectie Finland
8 Marian Zovcak Nat.selectie Slovakije
9 Martin Rittsel Fakta Zweden
10 Jukka Heinikainen Mälärenergi Finland
11 Pascal Choquette Nat.selectie Canada
12 Tomas Grönqvist Fakta Zweden
13 Kjell Carlström Amore & Vita Finland
14 Petri Jokivuori Nat.selectie Finland
15 Jussi Veikkanen Mälärenergi Finland
16 Ladislav Berger Nat.selectie Slovakije
17 Panagiotis Lekkas Nat.selectie Griekenland
18 Simone Mori Nippon Hodo Italië
19 Tommi Martikainen Nat.selectie Finland
20 Lubomir Glovinjak Nat.selectie Slovakije


2002
1.Bart Voskamp Bankgiroloterij Nederland
2.Tomas Gronqvist Amore & Vita Zweden
3.Bram Schmitz Bankgiroloterij Nederland
4.Jeremy Hunt Big Mat Engeland
5.Guillaume Auger Big Mat Frankrijk
6.Stephane Berges AG2R Frankrijk
7.Gerben Lowik Bankgiroloterij Nederland
8.Sergei Oetsjakov CCC-Polsat Oekraine
9.Roger Hammond Palmans-Collstrop Engeland
10.Marc Lotz Rabobank Nederland
11.Roy Sentjens Rabobank Nederland
12.Rene Haselbacher Gerolsteiner Oostenrijk
13.Jonas Ljungblad Amore & Vita Zweden
14.Ondrej Sosenka CCC-Polsat Tsj.Republiek
15.Fredrik Modin Malarenergi Zweden
16.Bram De Groot Rabobank Nederland
17.Bert Roesems Palmans-Collstrop Belgium
18.Michael Sandstod CSC-Tiscali Denemarken
19.Gustav Larsson Nat.selectie Zweden
20.Massimiliano Lelli Cofidis Italia


2001
1.Martin Müller Team Cologne Duitsland
2.Stefan Kupfernagel Team Cologne Duitsland
3.Chris Peers Cofidis België
4.Seweryn Kohut Amore & Vita Polen
5.Raphael Schweda Team Coast Duitsland
6.Thor Hushovd Crédit Agricole Noorwegen
7.Stuart O’Grady Crédit Agricole Australië
8.Niclas Ekström Malerengi Zweden
9.Kurt-Asle Arvesen Fakta Noorwegen
10.Lazslo Bodrogi Mapei Quickstep Hongarije
11.Joona Laukka Malerengi Finland
12.Marcus Ljungqvist Fakta Zweden
13.Ole-Sigurd Simensen Malerengi Noorwegen
14.Andrei Mizourov Telekom Kazakstan
15.Coen Boerman Rabobank Nederland
16.Stephan Schreck Telekom Duitsland
17.Jos Lucassen Team Cologne Nederland
18.Torsten Hieckmann Telekom Duitsland
19.Tomas Grönqvist Amore & Vita Zweden
20.Oscar Freire Mapei Quickstep Spanje


2000
1.Stuart O’Grady Crédit Agricole Australië
2.Marcel Gono Crédit Agricole Australië
3.Erwin Thijs Vlaanderen 2002 België
4.Andreas Kappes Agro-Adler Duitsland
5.Wilfried Cretskens Vlaanderen 2002 België
6.Ahmed Mohamed Khaled Nat.selectie Egypte
7.Andreas Klier Farm Frites Duitsland
8.Jakob Piil Jack & Jones Denemarken
9.Thor Hushovd Crédit Agricole Noorwegen
10.Fabio Malberti Amica Chips Italië
11.Bo Hamburger Jack & Jones Denemarken
12.Martin Rittsel Jack & Jones Zweden
13.Michael Blaudzun Jack & Jones Denemarken
14.Joona Laukka Benfica Finland
15.Jukka Heinikainen Wirsbo Finland
16.Laurent Brochard Jean Delatour Frankrijk
17.Michael Sandstöd Jack & Jones Denemarken
18.Kjell Carlström Turun Finland
19.Marek Salermo Flanders Finland
20.Ronny Lauke Agro-Adler Duitsland


1999
1.Jakob Piil Accept Card Denemarken
2.David George US-Postal Zuid-Afrika
3.Jesper Skibby Jack & Jones Denemarken
4.Thor Hushovd Nat.selectie Noorwegen
5.Martin Rittsel Chicky World Zweden
6.Alessandro Petacchi Navigare Italië
7.Marco Di Renzo Cantina Tollo Italië
8.Steffen Kjaergaard Chicky World Noorwegen
9.Stuart O’Grady Crédit Agricole Australië
10.Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
11.Oscar Stenström Nat.selectie Finland
12.Michael Andersson Accept Card Zweden
13.Mika Hietanen Nat.selectie Finland
14.Nicki Sörensen Chicky World Denemarken
15.Christian Selin Nat.selectie Finland
16.Sven Nijs Rabobank België
17.Pavel Tonkov Mapei-Quickstep Rusland
18.Juha Paajanen Nat.selectie Finland
19.Stefanos Lyrantonakis Nat.selectie Griekenland
20.Andreas Klier T.V.M. Duitsland


1998
1.Luca Belluomini Scrigno Italië
2.Steven De Jongh T.V.M. Nederland
3.Magnus Backstedt Gan Zweden
4.Marcus Ljungqvist Cantina Tollo Zweden
5.Michael Andersson T.V.M. Zweden
6.Martin Rittsel Cantina Tollo Zweden
7.Nikolai Bo Larsen T.V.M. Denemarken
8.Servais Knaven T.V.M. Nederland
9.Hicham Menad Nat.selectie Algerije
10.Grzegorz Wajs Mroz Polen
11.Glenn Magnusson Amore & Vita Zweden
12.Jan Karlsson Accept Card Zweden
13.Kjell Carlström Nat.selectie Finland
14.Thomas Brozyna Mroz Polen
15.Pasi Ahlroos Nat.selectie Finland
16.Joona Laukka Lotto Finland
17.Sascha Henrix Gerolsteiner Duitsland
18.Andrea Patuelli Amore & Vita Italië
19.Tero Hameenaho Nat.selectie Finland
20.Jeroen Blijlevens T.V.M. Nederland


1997
1.Hans De Clercq Palmans België
2.Lars Michaelsen T.V.M. Denemarken
3.Gian-Paolo Mondini Amore & Vita Italië
4.Stephan Gottschling Cottbus Duitsland
5.Servais Knaven T.V.M. Nederland
6.Jeroen Blijlevens T.V.M. Nederland
7.Danny Daelman Palmans België
8.Svein-Gaute Hölestöl Nat.selectie Noorwegen
9.Louis De Koning T.V.M. Nederland
10.Volker Ordowski Öschelbron Duitsland
11.Steven De Jongh T.V.M. Nederland
12.Mika Hietanen Cedico Finland
13.Casper Van Der Meer Foreldorado Nederland
14.Alvaro Mejia Petroleos Colombia
15.Esa Skytta Nat.selectie Finland
16.Magnus Backstedt Palmans Zweden
17.Jukka Heinikainen Nat.selectie Finland
18.John Van Den Akker Foreldorado Nederland
19.Oscar Stenström Nat.selectie Finland
20.Marc Strange Jacobsen Nat.selectie Denemarken


1996
1 Vjatsjeslav Ekimov Rabobank Rusland
2 Michael Blaudzun Rabobank Denemarken
3 Michel Lafis Telekom Zweden
4 Bert Dietz Telekom BRD
5 Gilles Delion Aki Frankrijk
6 Max Van Heeswijk Motorola Nederland
7 Glenn Magnusson Amore&Vita Zweden
8 Koos Moerenhout Rabobank Nederland
9 Jay Sweet Giant-AIS Australië
10 Dean Woods Agrigel Australië
11 Markus Andersson Crescent Zweden
12 George Hincapie Motorola VSA
13 Tristan Priem Giant-AIS Australië
14 Christian Selin Nat.selectie Finland
15 Philip Tavell Erive Zweden
16 Joona Laukka Nat.selectie Finland
17 Maurizio De Pasquale Amore&Vita Italië
18 Danny Nelissen Rabobank Nederland
19 Kjell Carlström Nat.selectie Finland
20 Fabrizio Settembrini Amore&Vita Italië


1995
1.Magnus Bäckstedt Crescent Zweden
2.Martin Rittsel Wirsbo Zweden
3.Raymond Meys Asfra Nederland
4.Peter Van Petegem T.V.M. België
5.Hendrik Van Dijck T.V.M. België
6.Bart Voskamp T.V.M. Nederland
7.Michel Zanoli Asfra Nederland
8.Ronny Assez Asfra België
9.Alexei Biakov Sputnik Rusland
10.Philip Tavell Nat.selectie Zweden
11.Vjatsjeslav Ekimov Novell Rusland
12.Mika Hietanen Cedico Finland
13.Chris Peers Collstrop België
14.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
15.Jukka Heinikainen Nat.selectie Finland
16.Edwig Van Hooydonck Novell België
17.Pedro Silva Sicasal Portugal
18.Esa Skytta Nat.selectie Finland
19.Dainis Ozols Novell Letland
20.Michel Lafis Amore & Vita Zweden


1994
1 Erik Dekker WordPerfect Nederland
2 Michel Lafis Amore&Vita Zweden
3 Arvis Piziks Trident Letland
4 Michael Blaudzun WordPerfect Denemarken
5 Niklas Axelsson Wirsbo Zweden
6 Henk Vogels Giant Australië
7 Martin Rittsel Wirsbo Zweden
8 Kari Myyrylainen Akilles Finland
9 Kaspars Ozers Motorola Letland
10 Leon Van Bon WordPerfect Nederland
11 Hendrik Van Dijck T.V.M. België
12 Alex Pedersen Herning Denemarken
13 Olivier Van Coningsloo Saxon België
14 Jean-Jacques Henry Bretagne Frankrijk
15 Allard Engels Giant Nederland
16 Giuseppe Palumbo Syracuse Italië
17 Godert De Leeuw Giant Nederland
18 Gert Vanderaerden Trident België
19 Wim Van De Meulenhof T.V.M. Nederland
20 Max Van Heeswijk Giant Nederland


1993
1.Kari Myyrylainen Nat.selectie Finland
2.Patrick Jonker Varta Australië
3.Aloïs Pfleger Varta Oostenrijk
4.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
5.Joona Laukka Nat.selectie Finland
6.Adri Van der Poel Tulip Nederland
7.Leith Sherwin Nat.selectie Australië
8.Peter Pieters Tulip Nederland
9.Lutz Lehmann Nat.selectie Duitsland
10.Luc Roosen Tulip België
11.Eddy Schurer T.V.M. Nederland
12.Paul Popp Varta Oostenrijk
13.Uldis Ansons Nat.selectie Letland
14.Sören Lilholt Tulip Denemarken
15.Rob Harmeling T.V.M. Nederland
16.Michael Andersson Wirsbo Zweden
17.Brian Holm Tulip Denemarken
18.Matthew Gilmore Nat.selectie Australië
19.Udris Arnolds Nat.selectie Letland
20.Gino Primo Varta België


1992
1 Michael Andersson Wirsbo Zweden
2 Michel Lafis Wirsbo Zweden
3 Bo Hamburger T.V.M. Denemarken
4 Darren Smith Nat.selectie Australië
5 Ralf Schmidt Nat.selectie Duitsland
6 Arvis Piziks Nat.selectie Letland
7 Lutz Lehmann Nat.selectie Duitsland
8 Lauri Aus Nat.selectie Estland
9 Glenn Magnusson Crescent Zweden
10 Joona Laukka Nat.selectie Finland
11 Niklas Axelsson Wirsbo Zweden
12 Adam Wolanski Nat.selectie Polen
13 Robert Bondaryk Nat.selectie Polen
14 Klas Johansson Crescent Zweden
15 Daniel Eriksson C.K.ECI Zweden
16 Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
17 Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
18 Peter Meinert Nielsen T.V.M. Denemarken
19 Vassili Zhdanov T.V.M. Rusland
20 Sergei Uslamine T.V.M. Rusland


1991
1 Glenn Magnusson Crescent Zweden
2 Michael Andersson Wirsbo Zweden

3 Dirk Schiffner Nat.selectie Duitsland
4 Pasi Willman Nat.selectie Finland

5 Vladislav Bobrik Nat.selectie G.O.S.
6 Niklas Axelsson Wirsbo Zweden
7 Janne Varala Nat.selectie Finland
8 Jean-Claude Savignoni Nat.selectie Frankrijk
9 Mohamed Abdelfattah Nat.selectie Egypte

10 Jean-Pierre Bourgeot Nat.selectie Frankrijk
11 Michel Lafis Wirsbo Zweden
12 Jens Zemke Nat.selectie Duitsland
13 Mika Vilen Nat.selectie Finland
14 Jan Karlsson Wirsbo Zweden
15 Lars Wahlqvist Wirsbo Zweden
16 Pasi Ahlroos Nat.selectie Finland
17 Jukka Heinikainen Nat.selectie Finland
18 Fethi Medjadji Nat.selectie Algerije
19 Frederic Wright Nat.selectie Groot-Brittannië
20 Claude Fabrigli Nat.selectie Frankrijk


1990
1 Jan Karlsson Wirsbo Zweden
2 Dimitri Zhdanov Nat.selectie Sovjetunie
3 Frans Maassen Buckler Nederland
4 Moreno Argentin Ariostea Italië
5 Jelle Nijdam Buckler Nederland
6 Hans Kindberg Toshiba Zweden
7 Jerome Simon Z-Peugeot Frankrijk
8 Jaan Kirsipuu Nat.selectie Sovjetunie
9 Atle Pedersen P.D.M. Noorwegen
10 Lance Armstrong Mengoni VSA
11 Uwe Raab P.D.M. DDR
12 John Van Den Akker P.D.M. Nederland
13 Johan Lammerts Z-Peugeot Nederland
14 Michael Andersson Wirsbo Zweden
15 Michel Lafis Wirsbo Zweden
16 Glenn Magnusson Crescent Zweden
17 Eugenio Passos Salgueiros Portugal
18 Teun Van Vliet Panasonic Nederland
19 Dan Kullgren Crescent Zweden
20 Peter Roes Lotto België


1989
1 Glenn Magnusson Crescent Zweden
2 Dan Kullgren Nat.selectie Zweden
3 Atle Kvalsvoll Z-Peugeot Noorwegen
4 Vjatsjeslav Ekimov Nat.selectie Sovjetunie
5 Peter Pegestam Nat.selectie Zweden
6 Bruno Cornillet Z-Peugeot Frankrijk
7 Tom Cordes Superconfex Nederland
8 Marc Sergeant Hitachi België
9 Zenon Jaskula Nat.selectie Polen
10 Allan Andersson Västergot Zweden
11 Ronan Pensec Z-Peugeot Frankrijk
12 Atle Pedersen P.D.M. Noorwegen
13 Janusz Domin Nat.selectie Polen
14 Sergei Khmelinine Nat.selectie Sovjetunie
15 Toivo Reinav Nat.selectie Sovjetunie
16 Michael Andersson Wirsbo Zweden
17 Peter Meinert Nielsen Nat.selectie Denemarken
18 Dag Erik Pedersen P.D.M. Noorwegen
19 Olaf Lurvik Z-Peugeot Noorwegen
20 Michel Lafis Wirsbo Zweden

1988

1 Anders Jarl PK Bankens Zweden
2 Allan Andersson PK Bankens Zweden
3 Per Moberg Oerebro Zweden
4 Michel Lafis Wirsbo Zweden
5 Bruno Cornillet Z-Peugeot Frankrijk
6 Stefan Brykt Oerebro Zweden
7 Atle Kvalsvoll Z-Peugeot Noorwegen
8 Jesper Worre Selca Denemarken
9 Edwig Van Hooydonck Superconfex België
10 Glenn Magnusson Crescent Zweden
11 Soren Lilholt Sigma Denemarken
12 Frans Maassen Superconfex Nederland
13 Lars Wahlqvist Gewiss Zweden
14 Jos Lammertink T.V.M. Nederland
15 Rikho Suun Nat.selectie U.S.S.R.
16 Ludo Peeters Superconfex België
17 Zbigniew Spruch Nat.selectie Polen
18 Peter Torstensson Oerebro Zweden
19 Raoul Fahlin PK Bankens Zweden
20 Michel Bibollet R.M.O. Frankrijk


1987
1.Per Möberg Örebrö Zweden
2.Atle Kvalsvoll Nat.selectie Noorwegen
3.Michel Lafis Wirsbo Zweden
4.Gerrie Knetemann P.D.M. Nederland
5.Andrzej Mierzejewski Nat.selectie Polen
6.Jan Schur Nat.selectie D.D.R.
7.Glenn Magnusson Crescent Zweden
8.Denis Roux Z-Peugeot Frankrijk
9.Olaf Lurvik Nat.selectie Noorwegen
10.Allan Andersson Västergöt Zweden
11.Adri Van der Poel P.D.M. Nederland
12.Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
13.Uwe Ampler Nat.selectie D.D.R.
14.Michael Andersson Wirsbo Zweden
15.Pasi Hokkanen Skaane Zweden
16.Jan Karlsson Wirsbo Zweden
17.Klas Johansson Crescent Zweden
18.Torbjörn Olsson Crescent Zweden
19.Anders Jarl Motala Zweden
20.Bruno Cornillet Z-Peugeot Frankrijk


1986
1.Bernt Johansson Skoghall Zweden
2.Michael Andersson Wirsbo Zweden
3.Michel Lafis Wirsbo Zweden
4.Gilbert Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
5.Frans Maassen Batavus Nederland
6.Jelle Nijdam Kwantumhallen Nederland
7.Joop Zoetemelk Kwantumhallen Nederland
8.Björn Johansson Nordbanken Zweden
9.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
10.Sören Lilholt Système U Denemarken
11.Jan Karlsson Wirsbo Zweden
12.Jonas Tegström Système U Zweden
13.Allan Andersson Motala A.I.F. Zweden
14.Peter Meinert Nielsen Nat.selectie Denemarken
15.Torbjörn Olsson Crescent Zweden
16.Raoul Fahlin Nordbanken Zweden
17.Magnus Knutsson Scania Zweden
18.Olaf Lurvik Nat.selectie Noorwegen
19.Alex Pedersen Nat.selectie Denemarken
20.Eddy Schurer Batavus Nederland


1985
1.Michel Lafis Amore & Vita Zweden
2.Henrik Sparr Wirsbo Zweden
3.Michael Andersson Wirsbo Zweden
4.Magnus Bäckstedt Crescent Zweden
5.Martin Rittsel Wirsbo Zweden
6.Tony Andersson Crescent Zweden
7.Jan Karlsson Wirsbo Zweden
8.Markus Andersson Crescent Zweden
9.Allan Andersson Wirsbo Zweden
10.Michael Johansson C.K.Hymer Zweden
11.Torbjörn Olsson Swedbike Zweden
12.Magnus Knutsson Nat.selectie Zweden
13.Dan Kullgren Crescent Zweden
14.Tobias Johansson Bianchi Zweden
15.Daniel Sjöberg Crescent Zweden
16.Andreas Danielsson Crescent Zweden
17.Anders Magnusson Boraas Zweden
18.Anders Eklund Nat.selectie Zweden
19.Stefan Halleröd Wirsbo Zweden
20.Glenn Magnusson Crescent Zweden


1984
1.Johan Museeuw Nat.selectie België
2.Richard Vivien Nat.selectie Frankrijk
3.Andrzej Mierzejewski Nat.selectie Polen
4.Vassili Zhdanov Nat.selectie U.S.S.R.
5.Edel Garcia Nat.selectie Cuba
6.Koen Vekemans Nat.selectie België
7.Mario Kummer Nat.selectie D.D.R.
8.Uwe Ampler Nat.selectie D.D.R.
9.Guy Rooms Nat.selectie België
10.Hartmut Bölts Nat.selectie B.R.D.
11.Alex Pedersen Nat.selectie Denemarken
12.Miklos Somogyi Nat.selectie Hongarije
13.Thomas Barth Nat.selectie D.D.R.
14.Viatcheslav Ekimov Nat.selectie U.S.S.R.
15.Olaf Lurvik Nat.selectie Noorwegen
16.Ludek Styks Nat.selectie Tsjechoslowakije
17.Evgeny Zagrebelny Nat.selectie U.S.S.R.
18.John Brady Nat.selectie Ierland
19.Frank Van Den Abeele Nat.selectie België
20.Roberto Fortunato Nat.selectie Italië


1983
1.Harry Hannus Nat.selectie Finland
2.Henning Jörgensen Nat.selectie Denemarken
3.Patrick Wachström Nat.selectie Finland
4.Jocelyn Lovell Nat.selectie Canada
5.Lothar Thoms Nat.selectie D.D.R.
6.Philippe Bodier Nat.selectie Frankrijk
7.Faustino Ruperez Nat.selectie Spanje
8.Fausto Stiz Nat.selectie Italië
9.Said Guseinov Nat.selectie Sovjet-Unie
10.Eric Vermeulen Nat.selectie Frankrijk
11.Gilbert Glaus Nat.selectie Zwitserland
12.Ron Hayman Nat.selectie Canada
13.Matthias Wiegand Nat.selectie D.D.R.
14.Hendrik Caethoven Nat.selectie België
15.Rolf Wicke Nat.selectie B.R.D.
16.Pedro Perea Nat.selectie Spanje
17.Krzysztov Sujka Nat.selectie Polen
18.Arie Hassink Nat.selectie Nederland
19.Stefan Mutter Nat.selectie Zwitserland
20.Richard Trinkler Nat.selectie Zwitserland


1982
1.Bernd Drogan Nat.selectie D.D.R.
2.Jürg Brugmann Nat.selectie Zwitserland
3.Helmut Wechselberger Nat.selectie Oostenrijk
4.Patrocinio Jimenez Nat.selectie Colombia
5.Sergei Soekhoroetsjenkov Nat.selectie U.S.S.R.
6.Niki Rüttimann Nat.selectie Zwitserland
7.Franz Spilauer Nat.selectie Oostenrijk
8.Hans-Joachim Hartnick Nat.selectie D.D.R.
9.Alfonso Florez Nat.selectie Colombia
10.Andrei Vedernikov Nat.selectie U.S.S.R.
11.Ivan Mitsjenko Nat.selectie U.S.S.R.
12.Luis Herrera Nat.selectie Colombia
13.Nico Emonds Nat.selectie België
14.Rudy Rogiers Nat.selectie België
15.Herbert Spindler Nat.selectie Oostenrijk
16.Jean-Paul Van Poppel Nat.selectie Nederland
17.Martin Ramirez Nat.selectie Colombia
18.Francis Vermaelen Nat.selectie België
19.Jiri Skoda Nat.selectie Tsjechoslovakije
20.Andrzej Serediuk Nat.selectie Polen


1981
1.Herman Van Springel Safir België
2.Yves Hézard Puch Frankrijk
3.Willy De Geest Eurosoap België
4.Paul Sherwen La Redoute G.B.
5.Peter Zijerveld Alarmsystemen Nederland
6.Etienne Van der Helst Safir België
7.Maurice Le Guilloux Renault Frankrijk
8.Marcel Tinazzi Sem Frankrijk
9.Gary Sutton Falcon Australië
10.Jean-Marie Michel La Redoute Frankrijk
11.Dominique Celle Nat.selectie Frankrijk
12.Erich Jagsch Nat.selectie Oostenrijk
13.Miroslav Sykora Nat.selectie Tsjechoslovakije
14.Gregor Braun Famcucine B.R.D.
15.Dave Lloyd Falcon Engeland
16.Hubert Mathis Miko Frankrijk
17.Pierre Le Bigaut Miko Frankrijk
18.Patrick Clerc Sem Frankrijk
19.Henri Rinklin Puch B.R.D.
20.Dominique Sanders Sem Frankrijk


1980
1.Eric Vanderaerden Nat.selectie België
2.Steven Rooks Nat.selectie Nederland
3.Rolf Gölz Nat.selectie B.R.D.
4.Brian Holm Nat.selectie Denemarken
5.Teun Van Vliet Nat.selectie Nederland
6.Sean Yates Nat.selectie G.B.
7.Acacio Da Silva Nat.selectie Portugal
8.Manuel Cunha Nat.selectie Portugal
9.Marc Sergeant Nat.selectie België
10.Maarten Ducrot Nat.selectie Nederland
11.Adelino Teixeira Nat.selectie Portugal
12.Sergei Soekhoroetsjenkov Nat.selectie Sovjet-Unie
13.Danny Schoonbaert Nat.selectie België
14.Alexandr Ruas Nat.selectie Portugal
15.Andrei Vedernikov Nat.selectie Sovjet-Unie
16.Dag-Erik Pedersen Nat.selectie Noorwegen
17.Andreas Petermann Nat.selectie D.D.R.
18.Gerard Veldscholten Nat.selectie Nederland
19.Joeri Barinov Nat.selectie Sovjet-Unie
20.Morten Saether Nat.selectie Noorwegen


1979
1.Daniel Amardheil Nat.selectie Frankrijk
2.Bernd Drogan Nat.selectie D.D.R.
3.Andreas Petermann Nat.selectie D.D.R.
4.Gianni Giacomini Nat.selectie Italië
5.Richard Trinkler Nat.selectie Zwitserland
6.Sergei Soekhoroetsjenkov Nat.selectie Sovjet-Unie
7.Joeri Barinov Nat.selectie Sovjet-Unie
8.Joeri Zacharov Nat.selectie Sovjet-Unie
9.Francis Duteil Nat.selectie Frankrijk
10.Guido Bontempi Nat.selectie Italië
11.Gilbert Glaus Nat.selectie Zwitserland
12.Ludek Kubias Nat.selectie Tsjechoslovakije
13.Kryztov Sujka Nat.selectie Polen
14.Tadeusz Krawzyck Nat.selectie Polen
15.Pascal Dubois Nat.selectie Frankrijk
16.Anatoly Yarkin Nat.selectie Sovjet-Unie
17.Janusz Kowalski Nat.selectie Polen
18.Marc Madiot Nat.selectie Frankrijk
19.Kurt Ehrensperger Nat.selectie Zwitserland
20.Jan Jankiewicz Nat.selectie Polen


1978
1.Fjodor Vasilev Nat.selectie Bulgarije
2.Fjodor Velikov Nat.selectie Bulgarije
3.Antal Gabor Nat.selectie Hongarije
4.Todor Csato Nat.selectie Hongarije
5.Alvaro Morales Nat.selectie Colombia
6.Titus Timcev Nat.selectie Bulgarije
7.Petr Kocek Nat.selectie Tsjechoslovakije
8.Haziz Hukic Nat.selectie Joegoslavië
9.Antonio Madeira Nat.selectie Cuba
10.Arsenius Arskovski Nat.selectie Joegoslavië
11.Milan Kraker Nat.selectie Joegoslavië
12.Krzysztov Sujka Nat.selectie Polen
13.Malamud Makarov Nat.selectie U.S.S.R.
14.Petr Matousek Nat.selectie Tsjechoslovakije
15.Istvan Szlipcsevics Nat.selectie Hongarije
16.Ivan Sapovalov Nat.selectie U.S.S.R.
17.Janos Sipos Nat.selectie Hongarije
18.Janusz Kierzkowski Nat.selectie Polen
19.Eduard Rapp Nat.selectie U.S.S.R.
20.Ryszard Szurkowski Nat.selectie Polen


1977
1.Bernt Johansson Mariestadt Zweden
2.Alf Segersall Nat.selectie Zweden
3.Richard Trinkler Nat.selectie Zwitserland
4.Gilbert Glaus Nat.selectie Zwitserland
5.Tommi Prim Göteborg Zweden
6.Sven Ake Nilsson Malmö Zweden
7.Walter Baumgartner Nat.selectie Zwitserland
8.Angelo Tosoni Nat.selectie Italië
9.Bruno Wolfer Nat.selectie Zwitserland
10.Serge Demierre Nat.selectie Zwitserland
11.Stefan Mutter Nat.selectie Zwitserland
12.Leif Hansson Malmö Zweden
13.Lennard Fagerlund Mariestadt Zweden
14.Knud Kvernerud Nat.selectie Noorwegen
15.Tadeusz Mytnik Nat.selectie Polen
16.Werner Blaudzun Nat.selectie Denemarken
17.Jiri Skoda Nat.selectie Tsjechoslovakije
18.Janusz Kowalski Nat.selectie Polen
19.Franciszek Ankudowicz Nat.selectie Polen
20.Martin Rehak Nat.selectie Tsjechoslovakije


1976
1.Stanislaw Szozda Nat.selectie Polen
2.Antonin Bartonicek Nat.selectie Tsjechoslovakije
3.Nikolai Gorelov Nat.selectie Sovjet-Unie
4.Hans-Joachim Hartnick Nat.selectie D.D.R.
5.Lennard Fagerlund Nat.selectie Zweden
6.Gerhard Lauke Nat.selectie D.D.R.
7.Wilfried Trott Nat.selectie B.R.D.
8.Tadeusz Mytnik Nat.selectie Polen
9.Klaus Peter Thaler Nat.selectie B.R.D.
10.Pavel Galik Nat.selectie Tsjechoslovakije
11.Alan Williams Nat.selectie Groot-Brittannië
12.Sergei Morosov Nat.selectie Sovjet-Unie
13.Vittorio Algeri Nat.selectie Italië
14.Roberto Ceruti Nat.selectie Italië
15.Giuseppe Martinelli Nat.selectie Italië
16.Miroslav Hrazdira Nat.selectie Tsjechoslovakije
17.Aleksandr Isaev Nat.selectie Sovjet-Unie
18.Tommi Prim Nat.selectie Zweden
19.Tord Filipsson Nat.selectie Zweden
20.Sven Johansson Nat.selectie Zweden


1975
1.Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
2.Ryszard Szurkowski Nat.selectie Polen
3.Aavo Pikkuus Nat.selectie Sovjet-Unie
4.Wolfgang Steinmayer Nat.selectie Oostenrijk
5.Jostein Wilmann Nat.selectie Noorwegen
6.Jorgen Marcussen Nat.selectie Denemarken
7.Nikolai Gusiatnikov Nat.selectie Sovjet-Unie
8.Giuseppe Gialdini Nat.selectie Italië
9.Frits Schür Nat.selectie Nederland
10.Tomas Andresen Nat.selectie Noorwegen
11.Hennie Langkruis Nat.selectie Nederland
12.Amilcare Sgalbazzi Nat.selectie Italië
13.Rudi Mitteregger Nat.selectie Oostenrijk
14.Aad Gevers Nat.selectie Nederland
15.Jesus Lopez Carril Nat.selectie Spanje
16.Miroslav Sykora Nat.selectie Tsjechoslovakije
17.Bernt Johansson Nat.selectie Zweden
18.Lennard Fagerlund Nat.selectie Zweden
19.Tommi Prim Nat.selectie Zweden
20.Knud Kvernerud Nat.selectie Noorwegen


1974
1.Gianbattista Baronchelli Nat.selectie Italië
2.Stanislaw Szozda Nat.selectie Polen
3.Janusz Kowalski Nat.selectie Polen
4.Aavo Pikkuus Nat.selectie Sovjet-Unie
5.Wolfgang Steinmayer Nat.selectie Oostenrijk
6.Nikolai Gusiatnikov Nat.selectie Sovjet-Unie
7.Hans-Joachim Hartnick Nat.selectie D.D.R.
8.Ryszard Szurkowski Nat.selectie Polen
9.Hans Langerijs Nat.selectie Nederland
10.Ivan Matousek Nat.selectie Tsjechoslovakije
11.Frits Schür Nat.selectie Nederland
12.Amilcare Sgalbazzi Nat.selectie Italië
13.Miroslav Sykora Nat.selectie Tsjechoslovakije
14.Jaroslav Poslusny Nat.selectie Tsjechoslovakije
15.Michael Schiffner Nat.selectie D.D.R.
16.Sandor Barczik Nat.selectie Polen
17.Rudi Mitteregger Nat.selectie Oostenrijk
18.Georges Talbourdet Nat.selectie Frankrijk
19.Ivan Chaplygin Nat.selectie Sovjet-Unie
20.Mieczyslaw Nowicki Nat.selectie Polen


1973
1.Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
2.Fedor Den Hertog Nat.selectie Nederland
3.Ryszard Szurkowski Nat.selectie Polen
4.Aad Van Den Hoek Nat.selectie Nederland
5.Bernt Johansson Nat.selectie Zweden
6.Dave Lloyd Nat.selectie Groot-Brittannië
7.Jan Aling Nat.selectie Nederland
8.Claude Tollet Nat.selectie Frankrijk
9.Vlastimil Moravec Nat.selectie Tsjechoslovakije
10.Tord Filipsson Nat.selectie Zweden
11.Phil Edwards Nat.selectie Groot-Brittannië
12.Peter Doyle Nat.selectie Ierland
13.Wolfgang Steinmayer Nat.selectie Oostenrijk
14.R.Gronlund Nat.selectie Zweden
15.Hennie Kuiper Nat.selectie Nederland
16.Marcel Duchemin Nat.selectie Frankrijk
17.Bernard Bourreau Nat.selectie Frankrijk
18.Cees Priem Nat.selectie Nederland
19.Piet Van Katwijk Nat.selectie Nederland
20.Régis Ovion Nat.selectie Frankrijk


1972
1.Anatoli Starkov Nat.selectie U.S.S.R.
2.Marc Demeyer Nat.selectie België
3.Ryszard Surkowski Nat.selectie Polen
4.Cesar Czechowski Nat.selectie Polen
5.Vladimir Neliubine Nat.selectie U.S.S.R.
6.Karsten Mickein Nat.selectie D.D.R.
7.Kyrill Kalnenieks Nat.selectie U.S.S.R.
8.Andrzej Labus Nat.selectie Tsjechoslovakije
9.Nikolai Gusiatnikov Nat.selectie U.S.S.R.
10.Ivano Maffei Nat.selectie Italië
11.Jan Mainus Nat.selectie Tsjechoslovakije
12.Jan Vandewiele Nat.selectie België
13.Romanu Vasile Nat.selectie Roemenië
14.Harry Hannus Nat.selectie Finland
15.Vlastimil Moravec Nat.selectie Tsjechoslovakije
16.Karol Krzeszowics Nat.selectie Polen
17.Angelo Corti Nat.selectie Italië
18.Oscar Osintsev Nat.selectie U.S.S.R.
19.Petr Matousek Nat.selectie Tsjechoslovakije
20.Boris Belousov Nat.selectie U.S.S.R.


1971
1.Martin Rodriguez Nat.selectie Colombia
2.Jorgen Marcussen Nat.selectie Denemarken
3.Eduardo Correia Nat.selectie Portugal
4.Jacques Michaud Nat.selectie Frankrijk
5.Todor Tsjoechov Nat.selectie U.S.S.R.
6.Thomas Thomazeau Nat.selectie Frankrijk
7.Jan Smyrak Nat.selectie Polen
8.Tadeusz Mytnik Nat.selectie Polen
9.Eulalio Garcia Nat.selectie Spanje
10.Ben Janbroers Nat.selectie Nederland
11.Dave Lloyd Nat.selectie Gr.Brit.
12.Johnny Back Nat.selectie Luxemburg
13.Tony Gakens Nat.selectie België
14.Danny Clark Nat.selectie Australië
15.Aldo Parecchini Nat.selectie Italië
16.Janovitsj Jardy Nat.selectie U.S.S.R.
17.Ladislav Lichatsjev Nat.selectie U.S.S.R.
18.Udo Hempel Nat.selectie B.R.D.
19.Ryszard Szurkowski Nat.selectie Polen
20.Jörgen Schmidt Nat.selectie Denemarken


1970
1.Gösta Pettersson Nat.selectie Zweden
2.Adri Duijker Nat.selectie Nederland
3.Sture Pettersson Nat.selectie Zweden
4.Erik Pettersson Nat.selectie Zweden
5.Marcel Duchemin Nat.selectie Frankrijk
6.Tomas Pettersson Nat.selectie Zweden
7.Wolfgang Steinmayer Nat.selectie Oostenrijk
8.Joop Zoetemelk Nat.selectie Nederland
9.Uli Sutter Nat.selectie Zwitserland
10.Etienne Antheunis Nat.selectie België
11.Danny Horton Nat.selectie Gr.Brit.
12.Jorgen Marcussen Nat.selectie Denemarken
13.Lijn Loevesijn Nat.selectie Nederland
14.Théo Testier Nat.selectie Frankrijk
15.Xavier Kurmann Nat.selectie Zwitserland
16.Giorgio Morbiato Nat.selectie Italië
17.Bruno Hubschmid Nat.selectie Zwitserland
18.Gilbert Le Bourhis Nat.selectie Frankrijk
19.René Ravasi Nat.selectie Zwitserland
20.Jean-Pierre Monseré Nat.selectie België


1969
1.Erwin Thalmann Nat.selectie Zwitserland
2.Gösta Petterson Nat.selectie Zweden
3.Lucien Van Impe Nat.selectie België
4.Sture Petterson Nat.selectie Zweden
5.Erik Petterson Nat.selectie Zweden
6.Kurt Rub Nat.selectie Zwitserland
7.Erich Spahn Nat.selectie Zwitserland
8.Giorgio Cavalcanti Nat.selectie Italië
9.Fabrizio Fabbri Nat.selectie Italië
10.Xavier Kurmann Nat.selectie Zwitserland
11.Roger De Vlaeminck Nat.selectie België
12.Bernard Thevenet Nat.selectie Frankrijk
13.Engelbert Opdebeeck Nat.selectie België
14.Martin Rodriguez Nat.selectie Colombia
15.Vittorio Marcelli Nat.selectie Italië
16.Franco Cortinovis Nat.selectie Italië
17.Michel Coulon Nat.selectie België
18.Giovanni Bramucci Nat.selectie Italië
19.Robert Bouloux Nat.selectie Frankrijk
20.Jean-Pierre Boulard Nat.selectie Frankrijk


1968
1.Henri Heintz Nat.selectie Frankrijk
2.Marcel Maes Nat.selectie België
3.Erwin Thalmann Nat.selectie Zwitserland
4.Kyrill Kirilov Nat.selectie Bulgarije
5.Gösta Pettersson Nat.selectie Zweden
6.Jan Magiera Nat.selectie Polen
7.Lucien Van Impe Nat.selectie België
8.Sture Pettersson Nat.selectie Zweden
9.Jan Smolik Nat.selectie Tsjechoslovakije
10.Erik Pettersson Nat.selectie Zweden
11.Hermann Hoffmann Nat.selectie D.D.R.
12.Michael Marks Nat.selectie D.D.R.
13.Benedykt Blawdzin Nat.selectie Polen
14.Kurt Rub Nat.selectie Zwitserland
15.Erich Spahn Nat.selectie Zwitserland
16.Roger De Vlaeminck Nat.selectie België
17.Jean-Pierre Boulard Nat.selectie Frankrijk
18.Dimitri Dolezel Nat.selectie Tsjechoslovakije
19.Giovanni Cavalcanti Nat.selectie Italië
20.Fabrizio Fabbri Nat.selectie Italië


1967
1.Luciano Armani Nat.selectie Italië
2.José Antonio Gonzalez Linares Nat.selectie Spanje
3.Vincenzo Mantovani Nat.selectie Italië
4.Evert Dolman Nat.selectie Nederland
5.Miroslav Hrazdira Nat.selectie Tsjechoslovakije
6.Paul Crapez Nat.selectie België
7.Tiemen Groen Nat.selectie Nederland
8.Leslie West Nat.selectie Gr.Brit.
9.André Fabry Nat.selectie België
10.Rudy Serruys Nat.selectie België
11.Paul Seye Nat.selectie België
12.Jiri Daler Nat.selectie Tsjechoslovakije
13.Julien Verstrepen Nat.selectie België
14.Luigi Roncaglia Nat.selectie Italië
15.Alexander Dochljakov Nat.selectie Sovjetunie
16.Kamiel Verschaeren Nat.selectie België
17.Jorgen Emil Hansen Nat.selectie Denemarken
18.Werner Blaudzun Nat.selectie Denemarken
19.Gerard Koel Nat.selectie Nederland
20.Jozef Beker Nat.selectie Polen


1966
1.Axel Peschel Nat.selectie D.D.R.
2.Georges Pintens Nat.selectie België
3.Eric Leman Nat.selectie België
4.Stanislav Moskvine Nat.selectie U.S.S.R.
5.Ercole Gualazzini Nat.selectie Italië
6.Pavel Dolezel Nat.selectie Tsjechoslovakije
7.Tiemen Groen Nat.selectie Nederland
8.Jacques Botherel Nat.selectie Frankrijk
9.Eddy De Sitter Nat.selectie België
10.Gennadi Lebedev Nat.selectie U.S.S.R.
11.Manuel José Lasa Nat.selectie Spanje
12.Louis Van Den Broeck Nat.selectie België
13.Willy In’t Ven Nat.selectie België
14.Marco Soldi Nat.selectie Italië
15.Luciano Dalla Bona Nat.selectie Italië
16.Mariano Diaz Nat.selectie Spanje
17.Vadim Voukolov Nat.selectie U.S.S.R.
18.Battista Monti Nat.selectie Italië
19.Herman Neckebroeck Nat.selectie België
20.Preben Isaksson Nat.selectie Denemarken


1965
1.Jos Spruyt Nat.selectie België
2.Adriano Passuello Nat.selectie Italië
3.Eddy Merckx Nat.selectie België
4.Jiri Hava Nat.selectie Tsjechoslovakije
5.Lucien Aimar Nat.selectie Frankrijk
6.Nils Fredborg Nat.selectie Denemarken
7.Jiri Daler Nat.selectie Tsjechoslovakije
8.Ernst Streng Nat.selectie B.R.D.
9.Karl Link Nat.selectie B.R.D.
10.Karl-Heinz Henrichs Nat.selectie B.R.D.
11.Lothar Claesges Nat.selectie B.R.D.
12.Tiemen Groen Nat.selectie Nederland
13.Matej Laczo Nat.selectie Tsjechoslovakije
14.Mario Zanin Nat.selectie Italië
15.Giorgio Ursi Nat.selectie Italië
16.Jos Boons Nat.selectie België
17.Leopold Lemmens Nat.selectie België
18.Kjell Rodian Nat.selectie Denemarken
19.Preben Isaksson Nat.selectie Denemarken
20.Willy Planckaert Nat.selectie België


1964
1.Flaviano Vicentini Nat.selectie Italië
2.Joeri Melikov Nat.selectie Sovjetunie
3.Felice Gimondi Nat.selectie Italië
4.Victor Kapitanov Nat.selectie Sovjetunie
5.Stig Blom Nat.selectie Zweden
6.Gainan Saidshunin Nat.selectie Sovjetunie
7.Gösta Pettersson Nat.selectie Zweden
8.Noël De Pauw Nat.selectie België
9.Henk Cornelissen Nat.selectie Nederland
10.Jos Huysmans Nat.selectie België
11.Winfried Bölke Nat.selectie B.R.D.
12.Jean Dumont Nat.selectie Frankrijk
13.Albert Herger Nat.selectie Zwitserland
14.Julien Stevens Nat.selectie België
15.Francis Bazire Nat.selectie Frankrijk
16.Kjell Rodian Nat.selectie Denemarken
17.Gerben Karstens Nat.selectie Nederland
18.Gianni Motta Nat.selectie Italië
19.Marcello Mugnaini Nat.selectie Italië
20.Remo Stefanoni Nat.selectie Italië


1963
1.Raymond Delisle Nat.selectie Frankrijk
2.Rik Wouters Nat.selectie Nederland
3.Lucien Aimar Nat.selectie Frankrijk
4.André Zimmermann Nat.selectie Frankrijk
5.Rolf Maurer Nat.selectie Zwitserland
6.Georges Chappe Nat.selectie Frankrijk
7.Marcello Mugnaini Nat.selectie Italië
8.Eddy Merckx Nat.selectie België
9.Jos Huysmans Nat.selectie België
10.Kamiel Vyncke Nat.selectie België
11.Domingo Perurena Nat.selectie Spanje
12.Gines Garcia Nat.selectie Spanje
13.Michel Seyve Nat.selectie Frankrijk
14.Peter Crinnion Nat.selectie Ierland
15.Marc Huiart Nat.selectie Frankrijk
16.Arthur Metcalfe Nat.selectie Gr.Brit.
17.José Antonio Momene Nat.selectie Spanje
18.Paul Köchli Nat.selectie Zwitserland
19.Victor Kapitanov Nat.selectie U.S.S.R.
20.Joske Dries Nat.selectie Nederland


1962
1.Alain Gestraud Nat.selectie Frankrijk
2.Ramon Mendiburu Nat.selectie Spanje
3.Vittorio Adorni Nat.selectie Italië
4.Gustav Adolf Schur Nat.selectie D.D.R.
5.Henri Belena Nat.selectie Frankrijk
6.Marcello Mugnaini Nat.selectie Italië
7.Frans Melckenbeeck Nat.selectie België
8.Guido De Rosso Nat.selectie Italië
9.Stanislaw Gazda Nat.selectie Polen
10.Robert Hintermüller Nat.selectie Zwitserland
11.Robert Hentges Nat.selectie Luxemburg
12.René Chtiej Nat.selectie Polen
13.Bernhard Eckstein Nat.selectie D.D.R.
14.Victor Kapitanov Nat.selectie U.S.S.R.
15.Gerard Wesseling Nat.selectie Nederland
16.Bent Peters Nat.selectie Denemarken
17.Karl-Heinz Kunde Nat.selectie B.R.D.
18.Gaudenzio Tonoli Nat.selectie Italië
19.Jan Kudra Nat.selectie Polen
20.Ove Adamsson Nat.selectie Zweden


1961
1.Alain Gestraud Nat.selectie Frankrijk
2.Erwin Lutz Nat.selectie Zwitserland
3.Aristide Tarri Nat.selectie Frankrijk
4.Huib Zilverberg Nat.selectie Nederland
5.Ramon Mendiburu Nat.selectie Spanje
6.Willy Vandenberghen Nat.selectie België
7.Vittorio Adorni Nat.selectie Italië
8.Cees Lute Nat.selectie Nederland
9.Rudi Altig Nat.selectie B.R.D.
10.Piet Rentmeester Nat.selectie Nederland
11.Gustav Adolf Schur Nat.selectie D.D.R.
12.Bas Maliepaard Nat.selectie Nederland
13.Lothar Höhne Nat.selectie D.D.R.
14.André Cloarec Nat.selectie Frankrijk
15.Raymond Poulidor Nat.selectie Frankrijk
16.Mario Vallotto Nat.selectie Italië
17.Jan Malten Nat.selectie Tsjechoslovakije
18.Carlos Echevarria Nat.selectie Spanje
19.Gustav Oldenburg Nat.selectie D.D.R.
20.Ludevit Wiezner Nat.selectie Tsjechoslovakije


1960
1.Joeri Melikov Nat.selectie U.S.S.R.
2.Jan Vesely Nat.selectie Tsjechoslovakije
3.Richard Durlacher Nat.selectie Oostenrijk
4.Ken Laidlaw Nat.selectie Groot-Brittannië
5.Istvan Zoric Nat.selectie Joegoslavië
6.Edwin Simic Nat.selectie Oostenrijk
7.Josip Aranyi Nat.selectie Hongarije
8.Danilo Kolev Nat.selectie Bulgarije
9.Rudi Altig Nat.selectie B.R.D.
10.Willi Trepp Nat.selectie Zwitserland
11.Andreu Selaru Nat.selectie Roemenië
12.Fons Hermans Nat.selectie België
13.Miroslav Prosenik Nat.selectie Joegoslavië
14.Anatoli Olizarenko Nat.selectie U.S.S.R.
15.Pauli Emborg Nat.selectie Denemarken
16.William Bradley Nat.selectie Groot-Brittannië
17.Alexei Petrov Nat.selectie U.S.S.R.
18.Josef Coser Nat.selectie Oostenrijk
19.Fons Sweeck Nat.selectie België
20.Bruno Kotsev Nat.selectie Bulgarije


1959
1.Nentcho Kristov Nat.selectie Bulgarije
2.Werner Malitz Nat.selectie D.D.R.
3.Mohammed Ben Mohammed Nat.selectie Marokko
4.Louis Proost Nat.selectie België
5.Horst Tüller Nat.selectie D.D.R.
6.Jean Boudon Nat.selectie Frankrijk
7.Bruno Kotsev Nat.selectie Bulgarije
8.Roland Henning Nat.selectie D.D.R.
9.Marc Sleeuwaert Nat.selectie België
10.Johan De Roo Nat.selectie Nederland
11.Piet Damen Nat.selectie Nederland
12.Schalk Verhoef Nat.selectie Nederland
13.Albertus Geldermans Nat.selectie Nederland
14.Clément Roman Nat.selectie België
15.Gustav Adolf Schur Nat.selectie D.D.R.
16.Farouk Hassib Nat.selectie Egypte
17.Julien Gekière Nat.selectie België
18.Abdel El Quilani Nat.selectie Tunesië
19.Damian Kolev Nat.selectie Bulgarije
20.Franz Wimmer Nat.selectie Oostenrijk


1958
1.Agostino Coletto Fréjus Italië
2.Giancarlo Astrua Atala Italië
3.Andrea Carrea Bianchi Italië
4.Luciano Pezzi Arbos Italië
5.Günther Pankoke Torpedo Duitsland
6.Pasquale Fornara Bottecchia Italië
7.Bruno Monti Arbos Italië
8.Fausto Coppi Bianchi Italië
9.Jan Adriaenssens Peugeot België
10.Marcel Huber Condor Zwitserland
11.Primo Volpi Arbos Italië
12.Gilbert Vermote Peugeot België
13.Armin Russenberger Allegro Zwitserland
14.Walter Serena Bottecchia Italië
15.Jos Plas Peugeot België
16.Miguel Poblet Atala Spanje
17.Mauro Gianneschi Arbos Italië
18.Hans Hollenstein Cilo Zwitserland
19.Michele Gismondi Bianchi Italië
20.Odino Baldarelli Arbos Italië


1957
1.Hugo Koblet Cilo Zwitserland
2.Stan Ockers Elvé België
3.Rolf Graf Condor Zwitserland
4.Ferdi Kübler Condor Zwitserland
5.Carlo Clerici Mondia Zwitserland
6.Jacques Anquetil La Perle Frankrijk
7.Pasquale Fornara Cilo Italië
8.Fritz Schaer Mondia Zwitserland
9.Wies Van Dongen Eroba Nederland
10.Oscar Becker Mondia B.R.D.
11.Cipriano Ciancola Legnano Italië
12.Jean Brankart Elvé België
13.Fausto Coppi Bianchi Italië
14.Gino Guerrini Legnano Italië
15.Giuseppe Cainero Ganna Italië
16.Miguel Bover Guerra Spanje
17.Heinz Graf Condor Zwitserland
18.Jef Planckaert Guerra België
19.Albert Bouvet Mercier Frankrijk
20.René Strehler Mondia Zwitserland


1956
1.Guido Boni Arbos Italië
2.Ferdi Kübler Tebag Zwitserland
3.Fritz Schär Mondia Zwitserland
4.Carlo Clerici Faema Zwitserland
5.Raymond Reisser Condor Frankrijk
6.Hugo Koblet Faema Zwitserland
7.Stan Ockers Elvé België
8.Jean Brankart Elvé België
9.Max Schellenberg Faema Zwitserland
10.José Serra Feru Spanje
11.Arrigo Padovan Juvela Italië
12.Marcel Huber Tebag Zwitserland
13.Jan Nolten Locomotief Nederland
14.Antonio Gelabert Feru Spanje
15.René Strehler Faema Zwitserland
16.Otto Meili Tigra Zwitserland
17.Remo Pianezzi Leo Zwitserland
18.Wim Van Est Locomotief Nederland
19.Marcel Ernzer Mondia Luxemburg
20.Livio Isotti Legnano Italië


1955
1.Fritz Schär Mondia Zwitserland
2.Carlo Clerici Welter Zwitserland
3.Giancarlo Astrua Atala Italië
4.Nino Defilippis Legnano Italië
5.Jean Goldschmit Terrot Luxemburg
6.Pino Cerami Peugeot België
7.Hugo Koblet La Perle Zwitserland
8.Louis Barès Peugeot Frankrijk
9.Dino Barozzi Atala Italië
10.Louis Bergaud Peugeot Frankrijk
11.Rudolf Lauscha Nat.selectie Oostenrijk
12.Henri Bertrand Peugeot Frankrijk
13.Adolf Christian Nat.selectie Oostenrijk
14.René Privat Peugeot Frankrijk
15.Franz Wukisevits Nat.selectie Oostenrijk
16.François Chevalley La Perle Zwitserland
17.Bernhard Budik Nat.selectie Oostenrijk
18.Walter Müller Schlegel Oostenrijk
19.Heinz Klöckl Schlegel Oostenrijk
20.Jean Baldassari La Perle Frankrijk


1954
1.Alfred Kain Schlegel Oostenrijk
2.Kurt Schneider Metropole Oostenrijk
3.Walter Müller Schlegel Oostenrijk
4.Carlo Clerici Condor Zwitserland
5.Fritz Schär Mondia Zwitserland
6.Gottfried Weilenmann Cilo Zwitserland
7.Kurt Urbancic Schlegel Oostenrijk
8.Ferdi Kübler Tebag Zwitserland
9.Serafino Biagioni Bartali Italië
10.Heinrich Müller Schlegel Oostenrijk
11.Jean Goldschmit Terrot Luxemburg
12.Mario Gestri Bartali Italië
13.Georges Aeschlimann Condor Zwitserland
14.Hans Sommer Condor Zwitserland
15.Hans Reindl Schlegel Oostenrijk
16.Josef Schwamm Tebag Oostenrijk
17.Hans Lehninger Schlegel Oostenrijk
18.Erich Welt Nat.selectie Oostenrijk
19.Martin Metzger Cilo Zwitserland
20.Heinrich Schiebl Nat.selectie Oostenrijk


1953
1.Pasquale Fornara Legnano Italië
2.Emilio Rodriguez Paloma Spanje
3.Ferdi Kübler Tebag Zwitserland
4.José Serra Splendid Spanje
5.Bernardo Ruiz Paloma Spanje
6.Hugo Koblet La Perle Zwitserland
7.Alfredo Martini Ganna Italië
8.Severino Rigoni Ganna Italië
9.Herman Kosulic Nat.selectie Oostenrijk
10.Patrick Bös Nat.selectie Oostenrijk
11.Rudolph Valenta Bauer Oostenrijk
12.Kurt Schneider Métropole Oostenrijk
13.Miguel Bover Splendid Spanje
14.Josef Schwamm Tebag Oostenrijk
15.Hans Reindl Schlegel Oostenrijk
16.Donato Zampini Ganna Italië
17.Gabriel Saura Paloma Spanje
18.Jean Goldschmit Tebag Luxemburg
19.Heinrich Schiebl Bauer Oostenrijk
20.Antonio Gelabert Splendid Spanje


1952
1.Stig Mårtensson, Fredrikshofs IF, Stockholm Zweden
2.François Mahé Dilecta Frankrijk
3.René Desmet Bertin België
4.Fiorenzo Magni Wilier Italië
5.Livio Isotti Arbos Italië
6.Norbert Esnault Stella Frankrijk
7.Gerrit Schulte Garin Nederland
8.Theo Middelkamp Garin Nederland
9.Ferdi Kübler Tebag Zwitserland
10.Louison Bobet Stella Frankrijk
11.Rudi Valenta Garin Oostenrijk
12.Bengt Fröbom, Fredrikshofs IF, Stockholm Zweden
13.Albert Ramon Bertin België
14.Josef Pohnetal Schlegel Oostenrijk
15.Heinrich Schiebl Schlegel Oostenrijk
16.Josef Schwamm Tebag Oostenrijk
17.Heinrich Hrabe Schlegel Oostenrijk
18.Enzo Coppini Arbos Italië
19.Egidio Feruglio Wilier Italië
20.Owe Nordqvist, Fredrikshofs IF, Stockholm Zweden


1951
1.Gino Bartali Bartali Italië
2.Fritz Schär Mondia Zwitserland
3.Fiorenzo Magni Wilier Italië
4.Gaston Dupuy Liberia Frankrijk
5.Andrea Carrea Bianchi Italië
6.Gerrit Voorting Amefa Nederland
7.Briek Schotte Alcyon België
8.Camille Cleramboscq Arliguie Frankrijk
9.Bruno Pasquini Bianchi Italië
10.Fernando Moreira Liberia Portugal
11.Karel Van Dormael Alcyon België
12.Jean Erussard Arliguie Frankrijk
13.Ferdi Kübler Tebag Zwitserland
14.Fausto Coppi Bianchi Italië
15.Josef Pohnetal Nat.selectie Oostenrijk
16.Rudi Valenta Tebag Oostenrijk
17.Hans Goldschmid Nat.selectie Oostenrijk
18.Serse Coppi Bianchi Italië
19.Roger Godeau Arliguie Frankrijk
20.Hans Nötzli Mondia Zwitserland


1950
1 Yngve Lundh Bolinas C.K. Zweden
2 Bengt Fröbom Stockholm Zweden
3 Nils Bagarn Johansson I.K.Ymer Zweden
4 René Wijckstand Nat.selectie België
5 Hans Erik Andresen Nat.selectie Denemarken
6 Poul Wedell Ostergaard Nat.selectie Denemarken
7 Gérard Morin Nat.selectie Frankrijk
8 Olle Wickholm Fredrikhof Zweden
9 Erling Kristiansen Nat.selectie Noorwegen
10 John Wickström Nat.selectie Zweden
11 Paul Bäckman Nat.selectie Finland
12 Willy Hansson Nat.selectie Zweden
13 Anders Gozzi Nat.selectie Zweden
14 Borge Saxil Nielsen Nat.selectie Denemarken
15 Gunnar Röpke Nat.selectie Denemarken
16 Edmondo Galotta Nat.selectie Italië
17 Ingvar Eriksson IF Thor Zweden
18 Giorgio Valeriani Nat.selectie Italië
19 Reidar Nilsen Nat.selectie Noorwegen
20 Ingvar Birgersson Nat.selectie Zweden


1949
1.Harry Snell Nat.selectie Zweden
2.Fritz Schär Nat.selectie Zwitserland
3.Sven Johansson Nat.selectie Zweden
4.Allan Carlsson Nat.selectie Zweden
5.Alfio Ferrari Nat.selectie Italië
6.Olle Wänlund Nat.selectie Zweden
7.Silvio Pedroni Nat.selectie Italië
8.Nils Johansson Nat.selectie Zweden
9.Heinrich Schiebl Nat.selectie Oostenrijk
10.Sture Andersson Nat.selectie Zweden
11.Jean Baldassari Nat.selectie Frankrijk
12.Hans Sommer Nat.selectie Zwitserland
13.Frans Gielen Nat.selectie België
14.Karl Kuhn Nat.selectie Oostenrijk
15.Hubert Huber Nat.selectie Oostenrijk
16.Gerrit Voorting Nat.selectie Nederland
17.Ken Russell Nat.selectie Gr.Brit.
18.Jean Lesage Nat.selectie België
19.Firmin Van Kerrebroeck Nat.selectie België
20.Hermann Kosulic Nat.selectie Oostenrijk


1948
1 Harry Snell I.K.Ymer Zweden
2 Sven Johansson Hammarby Zweden
3 Erik Toernblom Vasteras Zweden
4 Harald Janemar Uppsala Zweden
5 Olle Wickholm Fredrikshof Zweden
6 Sture Andersson Landskrona Zweden
7 Arvid Adamsson Sodertalje Zweden
8 Waldemar Johansson Vasteras Zweden
9 Evert Widewall Hammarby Zweden
10 Bagarn Johansson I.K.Ymer Zweden
11 Folke Nordlen Uppsala Zweden
12 Nils Andersson Hammarby Zweden
13 Folke Nilsson I.K.Ymer Zweden
14 Henri Kass Nat.selectie Luxemburg
15 Henri Aubry Nat.selectie Frankrijk
16 Alfons Stuyts Nat.selectie Nederland
17 Ernst Stettler Nat.selectie Zwitserland
18 Gerard Van Beek Nat.selectie Nederland
19 Svend Emborg Nat.selectie Denemarken
20 Willy Hutmacher Nat.selectie Zwitserland


1947
1 Sven Johansson Hammarby Zweden
2 Gunnar Jansson Hammarby Zweden
3 Karl-Erik Soederstroem Fredrikshof Zweden
4 Karl-Erik Ruthberg Hammarby Zweden
5 Harry Snell I.K.Ymer Zweden
6 Uno Carlsson Hammarby Zweden
7 Nils Andersson Hammarby Zweden
8 Sigge Hellberg Fredrikshof Zweden
9 Fritz Bagendahl Fredrikshof Zweden
10 Bjorn Jensen Hammarby Zweden
11 Oskar Thierbach Nat.selectie Duitsland
12 Sture Andersson Landskrona Zweden
13 Ake Seyffarth I.K.Ymer Zweden
14 Borje Karlsson C.K.Wano Zweden
15 Ake Olivestedt Fredrikshof Zweden
16 Ake Olsson Landskrona Zweden
17 Sigge Larsson Sodertalje Zweden
18 Olle Wickholm Fredrikshof Zweden
19 Erik Toernblom Vasteras Zweden
20 Anders Johansson Vasteras Zweden

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.