Op 6 februari 1949 werd in Brussel het eerste Europees kampioenschap ploegkoers gereden. Het werd gewonnen door het Nederlandse koppel Schulte-Boeijen (ik heb helaas geen foto van het winnende koppel, dus u moet het maar met Gerrit Schulte alleen doen) vóór de thuisrenners Achiel Bruneel en Kamiel De Kuysscher en de Australiërs Arnold-Strom, want het mag duidelijk zijn, de term “Europees” werd nogal breed geïnterpreteerd. Men kon het dus gerust een officieus wereldkampioenschap noemen. Zelf ben ik al veel verder teruggegaan in de tijd, maar ik kom daar nu van terug. Ik zal me dus voorlopig een beetje bezig houden met de vroegste uitslagen opnieuw weg te werken.

2017
1.Kenny De Ketele – Moreno De Pauw (België)
2.Benjamin Thomas – Morgan Kneisky (Frankrijk)
3.Sebastian Mora – Albert Torres (Spanje)
4.Cameron Meyer – Callum Scotson (Australië)
5.Claudio Imhof – Tristan Marguet (Zwitserland)
6.Joeri Havik – Wim Stroetinga (Nederland)
7.Niklas Larsen – Casper Von Folsach (Denemarken)
8.Mark Downey – Felix English (Ierland)
9.Martin Blaha – Vojtech Hacecky (Tsjechië)
10.Andreas Graf – Andreas Müller (Oostenrijk)
11.Liam Bertazzo – Elia Viviani (Italië)
12.Mark Cavendish – Mark Christian (Groot-Brittannië)
13.Roman Gladysh – Vladyslav Kreminskyi (Oekraïne)
14.King Lok Cheung – Chun Wing Leung (Hong Kong)
15.Domenic Weinstein – Kersten Thiele (Duitsland)
16.Fernando Gaviria – Jordan Parra (Colombia)
17.Pieter Bulling – Luke Mudgway (Nieuw-Zeeland)
18.Mykhaylo Radionov – Andrey Sazanov (Rusland)
19.Mateusz Nowak – Wojciech Pszczolarski (Polen)
20.Yauheni Akhramenka – Mikhail Shemetau (Witrusland)

2016
1.Sebastian Mora – Albert Torres (Spanje)
2.Martin Blaha – Vojtech Hacecky (Tsjechië)
3.Kenny De Ketele – Moreno De Pauw (België)
4.Andreas Graf – Andreas Müller (Oostenrijk)
5.Liam Bertazzo – Elia Viviani (Italië)
6.Benjamin Thomas – Morgan Kneisky (Frankrijk)
7.Claudio Imhof – Thery Schir (Zwitserland)
8.Roman Gladysh – Vladyslav Kreminskyi (Oekraïne)
9.King Lok Cheung – Chun Wing Leung (Hong Kong)
10.Domenic Weinstein – Kersten Thiele (Duitsland)
11.Fernando Gaviria – Jordan Parra (Colombia)
12.Mark Cavendish – Bradley Wiggins (Groot-Brittannië)
13.Dion Beukeboom – Wim Stroetinga (Nederland)
14.Cameron Meyer – Callum Scotson (Australië)
15.Pieter Bulling – Luke Mudgway (Nieuw-Zeeland)
16.Alex Rasmussen – Jesper Morkov (Denemarken)
17.Mykhaylo Radionov – Andrey Sazanov (Rusland)
18.Mateusz Nowak – Wojciech Pszczolarski (Polen)
19.Yauheni Akhramenka – Mikhail Shemetau (Witrusland)
20.Emiliano Contreras – Juan Ignacio Curuchet (Argentinië)
2015
1.Sebastian Mora – Albert Torres (Spanje)
2.Kenny De Ketele – Moreno De Pauw (België)
3.Bryan Coquard – Morgan Kneisky (Frankrijk)
4.Martin Blaha – Vojtech Hacecky (Tsjechië)
5.Roman Gladysh – Vladyslav Kreminskyi (Oekraïne)
6.Liam Bertazzo – Elia Viviani (Italië)
7.Andreas Graf – Andreas Müller (Oostenrijk)
8.Leon Rohde – Kersten Thiele (Duitsland)
9.Mykhaylo Radionov – Andrey Sazanov (Rusland)
10.Jack Bobridge – Glenn O’Shea (Australië)
11.Mark Christian – Oliver Wood (Groot-Brittannië)
12.Stefan Küng – Thery Schir (Zwitserland)
13.Nick Stöpler – Wim Stroetinga (Nederland)
14.Mateusz Nowak – Wojciech Pszczolarski (Polen)
15.Elias Helleskov – Michael Morkov (Denemarken)
16.Yauheni Akhramenka – Mikhail Shemetau (Witrusland)
17.King Lok Cheung – Chun Wing Leung (Hong Kong)
18.Emiliano Contreras – Juan Ignacio Curuchet (Argentinië)
19.Edwin Avila – Jordan Parra (Colombia)
20.Ivo Alves – Rui Oliveira (Portugal)
2014
1.Martin Blaha – Vojtech Hacecky (Tsjechië)
2.Andreas Graf – Andreas Müller (Oostenrijk)
3.David Muntaner – Alberto Torres (Spanje)
4.Stefan Küng – Théry Schir (Zwitserland)
5.Jasper De Buyst – Kenny De Ketele (België)
6.Marco Coledan – Elia Viviani (Italië)
7.Henning Bommel – Theo Reinhardt (Duitsland)
8.King Lok Cheung – Chun Wing Leung (Hong Kong)
9.Shane Archbold – Tom Scully (Nieuw-Zeeland)
10.Thomas Boudat – Vivien Brisse (Frankrijk)
11.Artur Ershov – Alexander Serov (Rusland)
12.Juan Sebastian Arango – Edwin Alcibiades Avila (Colombia)
13.José Ramon Infante – Diego Johnathan Yepez (Mexico)
14.Alexander Edmondson – Glenn O’Shea (Australië)
15.Jonathan Dibben – Owain Doull (Groot-Brittannië)
16.Pavel Gatskiy – Nikita Panassenko (Kazakstan)
17.Sun Jae Jang – Keon Woo Park (Korea)
18.Ahmed Almansory – Yousef Mirza (Verenigde Arabische Emiraten)
19.Ruslan Fedorov – Sergei Medvedev (Oezbekistan)
20.Behnam Khalilikhosroshahi – Hossein Nateghi (Iran)
2013
1.David Muntaner – Alberto Torres (Spanje)
2.Liam Bertazzo – Elia Viviani (Italië)
3.Jiri Hochmann – Milan Kadlec (Tsjechië)
4.Kenny De Ketele – Gijs Van Hoecke (België)
5.Tristan Marguet – Loic Perizzolo (Zwitserland)
6.Andreas Graf – Patrick Konrad (Oostenrijk)
7.Vivien Brisse – Morgan Kneisky (Frankrijk)
8.Henning Bommel – Theo Reinhardt (Duitsland)
9.Nick Stöpler – Wim Stroetinga (Nederland)
10.Roman Lutsyshyn – Mykhaylo Radionov (Oekraïne)
11.Jonathan Dibben – Owain Doull (Groot-Brittannië)
12.Mathias Möller – Jesper Morkov (Denemarken)
13.King Lok Cheung – Ho Ting Kwok (Hong Kong)
14.Evgeny Kovalev – Ivan Kovalev (Rusland)
15.Alexander Edmondson – Glenn O’Shea (Australië)
16.José Ramon Infante – Diego Yepez (Mexico)
17.Walter Perez – Eduardo Sepulveda (Argentinië)
18.Seung Woo Choi – Sun Jae Jang (Korea)
19.Juan Carlos Arias – Ramon Martin (Cuba)
20.Juan Sebastian Molano – William David Munoz (Colombia)
2012
1.Omar Bertazzo – Angelo Ciccone (Italië)
2.Artur Ershov – Valery Kaykov (Rusland)
3.Sebastian Mora – Alberto Torres (Spanje)
4.Andreas Graf – Andreas Müller (Oostenrijk)
5.Silvan Dillier – Tristan Marguet (Zwitserland)
6.Vojtech Hacecky – Marek Mixa (Tsjechië)
7.Peter Schep – Wim Stroetinga (Nederland)
8.Kenny De Ketele – Gijs Van Hoecke (België)
9.Ben Swift – Geraint Thomas (Groot-Brittannië)
10.Leigh Howard – Cameron Meyer (Australië)
11.Vivien Brisse – Bryan Coquard (Frankrijk)
12.Henning Bommel – Theo Reinhardt (Duitsland)
13.Antonio Cabrera – Cristopher Mansilla (Chili)
14.Shane Archbold – Marc Ryan (Nieuw-Zeeland)
15.Armando Camargo – Thiago Nardin (Brazilië)
16.Byron Guama de la Cruz – José Ragonessi (Ecuador)
17.Lasse Norman Hansen – Christian Ranneries (Denemarken)
18.Marcos Crespo – Juan Gaspari (Argentinië)
19.Ki Ho Choi – Ho Ting Kwok (Hong Kong)
20.Pavel Gatskiy – Artyom Zahkarov (Kazakstan)
2011
1.Morgan Kneisky – Vivien Brisse (Frankrijk)
2.Andreas Graf – Andreas Müller (Oostenrijk)
3.Martin Blaha – Jiri Hochmann (Tsjechië)
4.Kenny De Ketele – Iljo Keisse (België)
5.Unai Elorriaga – David Muntaner (Spanje)
6.Peter Schep – Theo Bos (Nederland)
7.Leigh Howard – Cameron Meyer (Australië)
8.Claudio Imhof – Cyrille Thiery (Zwitserland)
9.Sergiy Lagkuti – Mykhaylo Radionov (Oekraïne)
10.Davide Cimolai – Elia Viviani (Italië)
11.Jason Allen – Tom Scully (Nieuw-Zeeland)
12.Michael Morkov – Christian Ranneries (Denemarken)
13.Carlos Uran – Weimar Roldan (Colombia)
14.Ivan Savitskiy – Kiril Yatsevich (Rusland)
15.Robert Bengsch – Ralf Matzka (Duitsland)
16.Sebastian Donadio – Gerardo Fernandez (Argentinië)
17.Ki Ho Choi – Ho Ting Kwok (Hong Kong)
18.Luis Macias – Ignacio Sarabia (Mexico)
19.Rafael German – Augusto Sanchez (Dominikaanse Republiek)
20.Daniel Holloway – Colby Pearce (Verenigde Staten)
2010
1.Martin Blaha – Jiri Hochmann (Tsjechië)
2.Morgan Kneisky – Christophe Riblon (Frankrijk)
3.Alexei Chmidt – Sergei Kolesnikov (Rusland)
4.Kenny De Ketele – Ingmar De Poortere (België)
5.Sergiy Lagkuti – Mykhaylo Radionov (Oekraïne)
6.Angelo Ciccone – Fabio Masotti (Italië)
7.Leigh Howard – Cameron Meyer (Australië)
8.Juan Arango – Weimar Roldan (Colombia)
9.Luis Macias – Ignacio Sarabia (Mexico)
10.Rafael German – Augusto Sanchez (Dominikaanse Republiek)
11.Robert Bartko – Roger Kluge (Duitsland)
12.Peter Schep – Sipke Zijlstra (Nederland)
13.Michael Morkov – Alex Rasmussen (Denemarken)
14.Sebastian Donadio – Walter Perez (Argentinië)
15.Unai Elorriaga – Asier Maeztu (Spanje)
16.Daniel Holloway – Colby Pearce (Verenigde Staten)
17.Andreas Graf – Georg Tazreiter (Oostenrijk)
18.Claudio Imhof – Kilian Moser (Zwitserland)
19.Lukasz Bujko – Dawid Glowacki (Polen)
20.Ki Ho Choi – Kam Po Wong (Hong Kong)
2009
1.Michael Morkov – Alex Rasmussen (Denemarken)
2.Leigh Howard – Cameron Meyer (Australië)
3.Roger Kluge – Olaf Pollack (Duitsland)
4.Martin Blaha – Jiri Hochmann (Tsjechië)
5.Kenny De Ketele – Tim Mertens (België)
6.Mark Cavendish – Peter Kennaugh (Groot-Brittannië)
7.Angelo Ciccone – Elia Viviani (Italië)
8.Daniel Holloway – Colby Pearce (Verenigde Staten)
9.Sergiy Lagkuti – Mykhaylo Radionov (Oekraïne)
10.Alexander Aeschbach – Franco Marvulli (Zwitserland)
11.Pim Ligthart – Wim Stroetinga (Nederland)
12.Unai Elloriaga – David Muntaner (Spanje)
13.Lukasz Bujko – Rafal Ratajczyk (Polen)
14.Sebastian Donadio – Martin Garrido (Argentinië)
15.Mikhail Ignatiev – Alexei Markov (Rusland)
16.Aurelien Duval – Morgan Kneisky (Frankrijk)
17.Andreas Graf – Andreas Müller (Oostenrijk)
18.Juan Arango – Carlos Uran (Colombia)
19.Georgios Tzortzakis – Polychronis Tzortzakis (Griekenland)
20.Linas Balciunas – Vytautas Kaupas (Litouwen)
2008
1.Franco Marvulli – Bruno Risi (Zwitserland)
2.Kenny De Ketele – Iljo Keisse (België)
3.Robert Bartko – Leif Lampater (Duitsland)
4.Robert Slippens – Danny Stam (Nederland)
5.Michael Morkov – Alex Rasmussen (Denemarken)
6.Juan Llaneras – Toni Tauler (Spanje)
7.Mark Cavendish – Bradley Wiggins (Groot-Brittannië)
8.Juan Curuchet – Walter Perez (Argentinië)
9.Alois Kankovsky – Petr Lazar (Tsjechië)
10.Lyubomyr Polatayko – Volodymyr Rybin (Oekraïne)
11.Jérôme Neuville – Matthieu Ladagnous (Frankrijk)
12.Matthew Goss – Brett Lancaster (Australië)
13.Paolo Bettini – Davide Vigano (Italië)
14.Mikhail Ignatiev – Sergei Koudentsov (Rusland)
15.Roland Garber – Andreas Graf (Oostenrijk)
16.Linas Balciunas – Vytautas Kaupas (Litouwen)
17.Greg Henderson – Hayden Roulston (Nieuw-Zeeland)
18.Wojciech Dybel – Rafal Ratajczyk (Polen)
19.Michael Friedman – Colby Pearce (V.S.A.)
20.Denis Cioban – Alexandr Pliuschin (Moldavië)
2007
1.Franco Marvulli – Bruno Risi (Zwitserland)
2.Peter Schep – Danny Stam (Nederland)
3.Guido Fülst – Christian Lademann (Duitsland)
4.Kenny De Ketele – Iljo Keisse (België)
5.Fabio Masotti – Marco Villa (Italië)
6.Michael Morkov – Alex Rasmussen (Denemarken)
7.Konstantin Ponomarev – Alexei Shmidt (Rusland)
8.Mark Cavendish – Paul Manning (Groot-Brittannië)
9.Wojciech Dybel – Rafal Ratajczyk (Polen)
10.Juan Llaneras – Carlos Torrent (Spanje)
11.Brett Lancaster – Cameron Meyer (Australië)
12.Alois Kankovsky – Peter Lazar (Tsjechië)
13.Andy Flickinger – Matthieu Ladagnous (Frankrijk)
14.Michael Friedman – Colby Pearce (V.S.A.)
15.Lyubomyr Polatayko – Volodymyr Rybin (Oekraïne)
16.Juan Curuchet – Walter Perez (Argentinië)
17.Peter Latham – Marc Ryan (Nieuw-Zeeland)
18.Roland Garber – Andreas Graf (Oostenrijk)
19.Denis Cioban – Alexandr Pliuschin (Moldavië)
20.Tigran Korkotyan – Sevacher Martirosyan (Armenië)
2006
1.Jens Mouris – Robert Slippens (Nederland)
2.Angelo Ciccone – Fabio Masotti (Italië)
3.Michael Morkov – Alex Rasmussen (Denemarken)
4.Alexander Aeschbach – Franco Marvulli (Zwitserland)
5.Mikhail Ignatiev – Nikolai Trussov (Rusland)
6.Mark Cavendish – Robert Hayles (Groot-Brittannië)
7.Lyubomyr Polatayko – Volodymyr Rybin (Oekraïne)
8.Leif Lampater – Erik Weisspfennig (Duitsland)
9.Angel Colla – Walter Perez (Argentinië)
10.Kenny De Ketele – Iljo Keisse (België)
11.Isaac Galvez – Juan Llaneras (Spanje)
12.Milan Kadlec – Petr Lazar (Tsjechië)
13.Simon Clarke – Richard England (Australië)
14.Roland Garber – Andreas Graf (Oostenrijk)
15.Zachary Bell – Martin Gilbert (Canada)
16.Michael Friedman – Chad Hartley (Verenigde Staten)
17.Martin Liska – Jozef Zabka (Slovakije)
18.Sun Jae Jang – Sung Baek Park (Korea)
19.Matthieu Ladagnous – Jérôme Neuville (Frankrijk)
20.Siarhei Daubniuk – Dzmitry Smirnou (Witrusland)
2005
1.Robert Bartko – Andreas Beikirch (Duitsland)
2.Robert Slippens – Danny Stam (Nederland)
3.Matthew Gilmore – Iljo Keisse (België)
4.Mikhail Ignatiev – Nikolai Trussov (Rusland)
5.Alexander Aeschbach – Bruno Risi (Zwitserland)
6.Jens Erik Madsen – Jakob Piil (Denemarken)
7.Martin Blaha – Petr Lazar (Tsjechië)
8.Fabio Masotti – Marco Villa (Italië)
9.Mark Cavendish – Robert Hayles (Groot-Brittannië)
10.Juan Curuchet – Walter Perez (Argentinië)
11.Martin Liska – Jozef Zabka (Slovakije)
12.Andy Flickinger – Jérôme Neuville (Frankrijk)
13.Sean Finning – Matthew Goss (Australië)
14.Roland Garber – Franz Stocher (Oostenrijk)
15.Miguel Alzamora – Isaac Galvez (Spanje)
16.Richard Bowker – Tim Gudsell (Nieuw-Zeeland)
17.Vassili Iakovlev – Volodymyr Rybin (Oekraïne)
18.Marty Nothstein – Colby Pearce (Verenigde Staten)
19.Ilya Chernyshov – Yuriy Yuda (Kazakstan)
20.Saeiditanha Abbas – Amir Zargari (Iran)
2004
1.Guido Fülst – Andreas Kappes (Duitsland)
2.Franco Marvulli – Bruno Risi (Zwitserland)
3.Robert Slippens – Danny Stam (Nederland)
4.Steven De Neef – Matthew Gilmore (België)
5.Giovanni Lombardi – Marco Villa (Italië)
6.Roland Garber – Franz Stocher (Oostenrijk)
7.Scott McGrory – Luke Roberts (Australië)
8.Jimmy Madsen – Michael Smith Larsen (Denemarken)
9.Francis De Jager – Greg Henderson (Nieuw-Zeeland)
10.Robbie Dale – Jean-Pierre Van Zijl (Zuid-Afrika)
11.Jérôme Neuville – Franck Perque (Frankrijk)
12.Mikhail Ignatiev – Alexei Markov (Rusland)
13.Martin Liska – Jozef Zabka (Slovakije)
14.Juan Curuchet – Walter Perez (Argentinië)
15.Miguel Alzamora – Juan Llaneras (Spanje)
16.Vassili Iakovlev – Volodymyr Rybin (Oekraïne)
17.Martin Blaha – Petr Lazar (Tsjechië)
18.Dean Downing – Russell Downing (Groot-Brittannië)
19.Tomas Margaleff – Milton Wynants (Uruguay)
20.Marty Nothstein – Colby Pearce (Verenigde Staten)
2003
1.Kurt Betschart – Bruno Risi (Zwitserland)
2.Andreas Beikirch – Gerd Dörich (Duitsland)
3.Robert Slippens – Danny Stam (Nederland)
4.Jimmy Madsen – Michael Sandstöd (Denemarken)
5.Jérôme Neuville – Robert Sassone (Frankrijk)
6.Silvio Martinello – Marco Villa (Italië)
7.Matthew Gilmore – Wouter Van Mechelen (België)
8.Juan Curuchet – Walter Perez (Argentinië)
9.Scott McGrory – Mark Renshaw (Australië)
10.Roland Garber – Franz Stocher (Oostenrijk)
11.Martin Liska – Jozef Zabka (Slovakije)
12.Robbie Dale – Jean-Pierre Van Zijl (Zuid-Afrika)
13.Andrei Minachkine – Konstantin Ponomarev (Rusland)
14.Aitor Alonso – Juan Llaneras (Spanje)
15.Robert Hayles – Bradley Wiggins (Groot-Brittannië)
16.James Carney – Marty Nothstein (Verenigde Staten)
17.Greg Henderson – Hayden Roulston (Nieuw-Zeeland)
18.Leonardo Duque – Leonardo Gonzalez (Colombia)
19.Martin Blaha – Petr Lazar (Tsjechië)
20.Alexandre Cloutier – Martin Gilbert (Canada)
2002
1.Alexander Aeschbach – Franco Marvulli (Zwitserland)
2.Andreas Müller – Lars Teutenberg (Duitsland)
3.Adriano Baffi – Marco Villa (Italië)
4.Matthew Gilmore – Lorenzo Lapage (België)
5.Morten Christiansen – Jimmy Hansen (Denemarken)
6.Matthé Pronk – Robert Slippens (Nederland)
7.Martin Liska – Jozef Zabka (Slovakije)
8.Franck Perque – Jean-Michel Tessier (Frankrijk)
9.Graeme Brown – Scott McGrory (Australië)
10.Juan Curuchet – Edgardo Simon (Argentinië)
11.Roland Garber – Franz Stocher (Oostenrijk)
12.Miguel Alzamora – Juan Llaneras (Spanje)
13.Robert Hunter – Jean-Pierre Van Zijl (Zuid-Afrika)
14.Marty Nothstein – Ryan Oelkers (Verenigde Staten)
15.Alexei Chmidt – Sergei Koudentsov (Rusland)
16.Tony Gibb – Bradley Wiggins (Groot-Brittannië)
17.Leonardo Duque – Victor Herrera (Colombia)
18.Sergei Lavrinenko – Sergei Tretyakov (Kazakstan)
19.Francis De Jager – Lee Vertonghen (Nieuw-Zeeland)
20.Martin Blaha – Petr Lazar (Tsjechië)
2001
1.Kurt Betschart – Bruno Risi (Zwitserland)
2.Andreas Kappes – Erik Weisspfennig (Duitsland)
3.Silvio Martinello – Marco Villa (Italië)
4.Jimmy Hansen – Jimmy Madsen (Denemarken)
5.Etienne De Wilde – Matthew Gilmore (België)
6.Robert Slippens – Danny Stam (Nederland)
7.Jérôme Neuville – Robert Sassone (Frankrijk)
8.Graeme Brown – Scott McGrory (Australië)
9.Gabriel Curuchet – Javier Gomez (Argentinië)
10.Isaac Galvez – Juan Llaneras (Spanje)
11.Martin Liska – Jozef Zabka (Slovakije)
12.Roland Garber – Franz Stocher (Oostenrijk)
13.Robert Hunter – Jean-Pierre Van Zijl (Zuid-Afrika)
14.James Carney – Colby Pearce (Verenigde Staten)
15.Robert Hayles – Bryan Steel (Groot-Brittannië)
16.Leonardo Duque – Victor Herrera (Colombia)
17.Glen Thompson – Lee Vertonghen (Nieuw-Zeeland)
18.Alexander Fedenko – Vassili Iakovlev (Oekraïne)
19.Juan Contreras – Luis Macias (Mexico)
20.Noriyuki Iijima – Kouji Yoshii (Japan)
2000
1.Andreas Beikirch – Gerd Dörich (Duitsland)
2.Adriano Baffi – Silvio Martinello (Italië)
3.Kurt Betschart – Bruno Risi (Zwitserland)
4.Tayeb Braikia – Jimmy Madsen (Denemarken)
5.Etienne De Wilde – Matthew Gilmore (België)
6.Isaac Galvez – Juan Llaneras (Spanje)
7.David Hubschwerlin – Jean-Michel Tessier (Frankrijk)
8.Robert Slippens – Danny Stam (Nederland)
9.Robert Hayles – Bradley Wiggins (Groot-Brittannië)
10.Brett Aitken – Scott McGrory (Australië)
11.Gabriel Curuchet – Juan Curuchet (Argentinië)
12.Evgeny Berzin – Oleg Grishkin (Rusland)
13.Martin Liska – Jozef Zabka (Slovakije)
14.Roland Garber – Franz Stocher (Oostenrijk)
15.James Carney – Mariano Friedick (Verenigde Staten)
16.Tim Carswell – Greg Henderson (Nieuw-Zeeland)
17.Luis Martinez – José Sanchez (Mexico)
18.Linas Balciunas – Tomas Ciuplys (Litouwen)
19.Robert Karsnicki – Cesary Zamana (Polen)
20.Alexander Fedenko – Vassili Iakovlev (Oekraïne)
1999
1.Andrea Collinelli – Marco Villa (Italië)
2.Olaf Pollack – Stefan Steinweg (Duitsland)
3.Frank Corvers – Lorenzo Lapage (België)
4.Tayeb Braikia – Jakob Piil (Denemarken)
5.Kurt Betschart – Bruno Risi (Zwitserland)
6.Damien Pommereau – Robert Sassone (Frankrijk)
7.Miguel Alzamora – Juan Llaneras (Spanje)
8.Juan Curuchet – Walter Perez (Argentinië)
9.Brett Aitken – Scott McGrory (Australië)
10.Robert Hayles – Bradley Wiggins (Groot-Brittannië)
11.Dimitri Galkine – Oleg Grishkine (Rusland)
12.Robert Slippens – Danny Stam (Nederland)
13.Alexander Fedenko – Vassili Iakovlev (Oekraïne)
14.Roland Garber – Franz Stocher (Oostenrijk)
15.Tim Carswell – Greg Henderson (Nieuw-Zeeland)
16.James Carney – Mariano Friedick (Verenigde Staten)
17.John Gonzalez – Marlon Perez (Colombia)
18.Martin Blaha – Lubor Tesar (Tsjechië)
19.Robert Karsnicki – Cesary Zamana (Polen)
20.Linas Balciunas – Tomas Ciuplys (Litouwen)
1998
1.Andreas Kappes – Mario Vonhof (Duitsland)
2.Adriano Baffi – Silvio Martinello (Italië)
3.Frank Corvers – Etienne De Wilde (België)
4.Jimmy Madsen – Jens Veggerby (Denemarken)
5.Peter Jörg – Christian Weber (Zwitserland)
6.Carlos Da Cruz – Jean-Michel Monin (Frankrijk)
7.Gabriel Curuchet – Juan Curuchet (Argentinië)
8.Jonathan Clay – Robert Hayles (Groot-Brittannië)
9.Scott McGrory – Luke Roberts (Australië)
10.Dimitri Galkine – Oleg Grishkine (Rusland)
11.Miguel Alzamora – Juan Llaneras (Spanje)
12.Robert Slippens – Danny Stam (Nederland)
13.Wayne Burgess – Moolman Welgemoed (Zuid-Afrika)
14.Kirk O’Bee – Brian Whitcomb (Verenigde Staten)
15.Josef Lontscharitsch – Franz Stocher (Oostenrijk)
16.Alexander Fedenko – Alexander Simonenko (Oekraïne)
17.Linas Balciunas – Remigius Lupeikis (Litouwen)
18.Steve Rover – Brian Walton (Canada)
19.Glenn McLeay – Anthony Peden (Nieuw-Zeeland)
20.John Gonzalez – Marlon Perez (Colombia)
1997
1.Kurt Betschart – Bruno Risi (Zwitserland)
2.Gerd Dörich – Karsten Wolf (Duitsland)
3.Jimmy Madsen – Jens Veggerby (Denemarken)
4.Silvio Martinello – Marco Villa (Italië)
5.Danny Clark – Matthew Gilmore (Australië)
6.Etienne De Wilde – Rik Van Slijcke (België)
7.Peter Pieters – Robert Slippens (Nederland)
8.Andy Flickinger – Jérôme Neuville (Frankrijk)
9.Miguel Alzamora – Juan Llaneras (Spanje)
10.Gabriel Curuchet – Juan Curuchet (Argentinië)
11.Josef Lontscharitsch – Franz Stocher (Oostenrijk)
12.Remigius Lupeikis – Ivanas Romanovas (Litouwen)
13.Robert Hayles – Paul Jennings (Groot-Brittannië)
14.Robbie Dale – Moolman Welgemoed (Zuid-Afrika)
15.Dimitri Galkine – Oleg Grishkine (Rusland)
16.Alexander Fedenko – Alexander Simonenko (Oekraïne)
17.Frankie Andreu – James Carney (Verenigde Staten)
18.Steve Rover – Brian Walton (Canada)
19.Glenn McLeay – Anthony Peden (Nieuw-Zeeland)
20.John Gonzalez – Marlon Perez (Colombia)
1996
1.Andreas Kappes – Erik Weisspfennig (Duitsland)
2.Adriano Baffi – Pierangelo Bincoletto (Italië)
3.Michael Sandstöd – Jens Veggerby (Denemarken)
4.Kurt Betschart – Bruno Risi (Zwitserland)
5.Etienne De Wilde – Lorenzo Lapage (België)
6.Danny Clark – Dean Woods (Australië)
7.Eric Magnin – Jean-Michel Monin (Frankrijk)
8.Peter Pieters – Tommy Post (Nederland)
9.Gabriel Curuchet – Juan Curuchet (Argentinië)
10.Adolfo Alperi – Juan Llaneras (Spanje)
11.Steve Bauer – Brian Walton (Canada)
12.Robbie Dale – Moolman Welgemoed (Zuid-Afrika)
13.Marat Ganeev – Gennadi Mikhailov (Rusland)
14.Frankie Andreu – Mike McCarthy (Verenigde Staten)
15.John Gonzalez – José Velasquez (Colombia)
16.Alexander Fedenko – Vassili Iakovlev (Oekraïne)
17.Josef Lontscharitsch – Franz Stocher (Oostenrijk)
18.Greg Henderson – Glenn McLeay (Nieuw-Zeeland)
19.Remigius Lupeikis – Ivanas Romanovas (Litouwen)
20.Robert Hayles – Paul Jennings (Groot-Brittannië)
1995
1.Kurt Betschart – Bruno Risi (Zwitserland)
2.Jimmy Madsen – Jens Veggerby (Denemarken)
3.Olaf Ludwig – Karsten Wolf (Duitsland)
4.Silvio Martinello – Marco Villa (Italië)
5.Danny Clark – Matthew Gilmore (Australië)
6.Etienne De Wilde – Rik Van Slijcke (België)
7.Marat Ganeev – Konstantin Khrabsov (Rusland)
8.Pascal Lino – Frédéric Magné (Frankrijk)
9.Erik Bos – Peter Pieters (Nederland)
10.Anthony Doyle – Robert Hayles (Groot-Brittannië)
11.José Escuredo – Isaac Galvez (Spanje)
12.Gabriel Curuchet – Juan Curuchet (Argentinië)
13.Ruben Marin – Jorge Otalvaro (Colombia)
14.Mike Engleman – Marty Nothstein (Verenigde Staten)
15.Martin Liska – Jozef Zabka (Slovakije)
16.Bogdan Fink – Bogdan Ravbar (Slovenië)
17.Michael Fitzgerald – David Hourigan (Ierland)
18.Candido Barbosa – Vidal Fitas (Portugal)
19.Marek Lesniewski – Zbigniew Spruch (Polen)
20.Josef Lontscharitsch – Franz Stocher (Oostenrijk)
1994
1.Kurt Betschart – Bruno Risi (Zwitserland)
2.Pierangelo Bincoletto – Giovanni Lombardi (Italië)
3.Andreas Kappes – Lars Teutenberg (Duitsland)
4.Johnny Dauwe – Etienne De Wilde (België)
5.Jakob Piil – Jens Veggerby (Denemarken)
6.Danny Clark – Dean Woods (Australië)
7.Jean-Michel Monin – Francis Moreau (Frankrijk)
8.Marat Ganeev – Konstantin Khrabsov (Rusland)
9.Erik Bos – Peter Pieters (Nederland)
10.Anthony Doyle – Robert Hayles (Groot-Brittannië)
11.Mike Engleman – Marty Nothstein (Verenigde Staten)
12.Cassio Freitas – Mauro Ribeiro (Brazilië)
13.Noriyuki Iijima – Kouji Yoshii (Japan)
14.José Escuredo – Isaac Galvez (Spanje)
15.Jean-Pierre Van Zijl – Moolman Welgemoed (Zuid-Afrika)
16.Martin Kadlec – Lubor Tesar (Tsjechië)
17.Gabriel Curuchet – Juan Curuchet (Argentinië)
18.Steve Bauer – Brian Walton (Canada)
19.Uldis Ansons – Dainis Grantisch (Letland)
20.Alexander Fedenko – Vassili Iakovlev (Oekraïne)
1993
1.Kurt Betschart – Bruno Risi (Zwitserland)
2.Gerd Dörich – Karsten Wolf (Duitsland)
3.Adriano Baffi – Marco Villa (Italië)
4.Jens Veggerby – Jimmy Madsen (Denemarken)
5.Etienne De Wilde – Rik Van Slijcke (België)
6.Gilbert Duclos-Lasalle – Eric Magnin (Frankrijk)
7.Danny Clark – Matthew Gilmore (Australië)
8.John Den Braber – Peter Pieters (Nederland)
9.Konstantin Khrabsov – Sergei Tkatsjenko (Rusland)
10.Anthony Doyle – Spencer Wingrave (Groot-Brittannië)
11.Alexander Gontsjenkov – Vassili Iakovlev (Oekraïne)
12.Angel Colla – Julio Velasquez (Argentinië)
13.Steve Hegg – Robbie Ventura (Verenigde Staten)
14.Alex Stieda – Brian Walton (Canada)
15.Adolfo Alperi – Eleuterio Mancebo (Spanje)
16.Masamitsu Ehara – Masahiro Yasuhara (Japan)
17.Robbie Dale – Moolman Welgemoed (Zuid-Afrika)
18.Dimitrios Georgalis – George Portelanos (Griekenland)
19.Uldis Ansons – Dainis Grantisch (Letland)
20.Glen McLeay – Glen Thompson (Nieuw-Zeeland)
1992
1.Urs Freuler – Werner Stutz (Zwitserland)
2.Lorenzo Lapage – Johnny Dauwe (België)
3.Pierangelo Bincoletto – Silvio Martinello (Italië)
4.Rolf Sörensen – Pascal Carrara (Denemarken)
5.Roland Günther – Uwe Messerschmidt (Duitsland)
6.Danny Clark – Dean Woods (Australië)
7.Christophe Capelle – Philippe Louviot (Frankrijk)
8.Marat Ganeev – Konstantin Khrabsov (Rusland)
9.Anthony Doyle – Bryan Steel (Groot-Brittannië)
10.Servais Knaven – Peter Pieters (Nederland)
11.Gabriel Curuchet – Juan Curuchet (Argentinië)
12.Steve Hegg – Mike McCarthy (Verenigde Staten)
13.Tomas Capek – Martin Kadlec (Tsjechië)
14.Dimitrios Georgalis – George Portelanos (Griekenland)
15.Josef Lontscharitsch – Franz Stocher (Oostenrijk)
16.John Gonzalez – José Velasquez (Colombia)
17.Maxwell Cheeseman – Gene Samuel (Trinidad)
18.Willy Engelbrecht – Colin Parsons (Zuid-Afrika)
19.Alex Stieda – Brian Walton (Canada)
20.Adolfo Alperi – Eleuterio Mancebo (Spanje)
1991
1.Etienne De Wilde – Stan Tourné (België)
2.Urs Freuler – Werner Stutz (Zwitserland)
3.Andreas Beikirch – Jens Lehmann (Duitsland)
4.Pierangelo Bincoletto – Giovanni Lombardi (Italië)
5.Jesper Skibby – Jens Veggerby (Denemarken)
6.Danny Clark – Stuart O’Grady (Australië)
7.Jean-Claude Colotti – Marc Meilleur (Frankrijk)
8.Gary Coltman – Anthony Doyle (Groot-Brittannië)
9.Marat Ganeev – Konstantin Khrabsov (G.O.S.)
10.Peter Pieters – Leon Van Bon (Nederland)
11.Thomas Armstrong – Jim Pollak (Verenigde Staten)
12.Martin Kadlec – Martin Penc (Tsjechoslovakije)
13.Masamitsu Ehara – Masahiro Yasuhara (Japan)
14.Adolfo Alperi – Eleuterio Mancebo (Spanje)
15.Lawrence Roche – Stephen Roche (Ierland)
16.Peter Hermann – Sigmund Hermann (Lichtenstein)
17.Alex Stieda – Brian Walton (Canada)
18.George Portelanos – Dimitrios Vavilis (Griekenland)
19.Roland Konigshofer – Franz Stocher (Oostenrijk)
20.John Gonzalez – José Velasquez (Colombia)
1990
1.Markus Hess – Andreas Kappes (Duitse Bondsrepubliek)
2.Stan Tourné – Rik Van Slijcke (België)
3.Urs Freuler – Bruno Holenweger (Zwitserland)
4.Guido Fülst – Karsten Wolf (Duitse Democratische Republiek)
5.Adriano Baffi – Guido Bontempi (Italië)
6.Laurent Biondi – Philippe Tarantini (Frankrijk)
7.Jimmy Madsen – Jens Veggerby (Denemarken)
8.Danny Clark – Dean Woods (Australië)
9.Anthony Doyle – Russell Williams (Groot-Brittannië)
10.Marat Ganeev – Konstantin Khrabsov (Sovjetunie)
11.Johan Lammerts – Peter Pieters (Nederland)
12.Peter Hermann – Sigmund Hermann (Lichtenstein)
13.Mike McCarthy – Brian McDonough (Verenigde Staten)
14.Gabriel Curuchet – Juan Curuchet (Argentinië)
15.Theodor Czerny – Martin Penc (Tsjechoslovakije)
16.Alex Stieda – Brian Walton (Canada)
17.Wanderley Magalhaes – Mauro Ribeiro (Brazilië)
18.Franz Stocher – Arno Wohlfahrter (Oostenrijk)
19.Noriyuki Iijima – Masaru Saito (Japan)
20.Adolfo Alperi – Eleuterio Mancebo (Spanje)
1989
1.Roland Günther – Andreas Klaus (Duitse Bondsrepubliek)
2.Luc Colijn – Etienne De Wilde (België)
3.Urs Freuler – Werner Stutz (Zwitserland)
4.Olaf Ludwig – Erik Zabel (Duitse Democratische Republiek)
5.Gilbert Duclos-Lassalle – Pascal Lino (Frankrijk)
6.Pierangelo Bincoletto – Claudio Chiappucci (Italië)
7.Marat Ganeev – Konstantin Khrabsov (Sovjetunie)
8.Anthony Doyle – Russell Williams (Groot-Brittannië)
9.Brian Holm – Pascal Carrara (Denemarken)
10.Danny Clark – Tom Sawyer (Australië)
11.Peter Hermann – Sigmund Hermann (Lichtenstein)
12.Ralph Moorman – Peter Pieters (Nederland)
13.Theodor Czerny – Martin Penc (Tsjechoslovakije)
14.Adolfo Alperi – Eleuterio Mancebo (Spanje)
15.Alex Stieda – Brian Walton (Canada)
16.Gabriel Curuchet – Juan Curuchet (Argentinië)
17.Jorge Casas – John Gonzalez (Colombia)
18.Gary Anderson – Glenn McLeay (Nieuw-Zeeland)
19.Wanderley Magalhaes – Mauro Ribeiro (Brazilië)
20.Lawrence Roche – Stephen Roche (Ierland)
1988
1.Etienne De Wilde – Luc Govaerts (België)
2.Danny Clark – Tom Sawyer (Australië)
3.Pascal Carrara – Jens Veggerby (Denemarken)
4.Gary Coltman – Anthony Doyle (Groot-Brittannië)
5.Volker Diehl – Rolf Gölz (Duitse Bondsrepubliek)
6.Marat Ganeev – Konstantin Khrabsov (Sovjetunie)
7.Pierangelo Bincoletto – Giovanni Lombardi (Italië)
8.Steffen Blochwitz – Karsten Wolf (Duitse Democratische Republiek)
9.Michel Legrand – Peter Pieters (Nederland)
10.Wanderley Magalhaes – Mauro Ribeiro (Brazilië)
11.Peter Hermann – Sigmund Hermann (Lichtenstein)
12.Kurt Betschart – Bruno Risi (Zwitserland)
13.Marc Meilleur – Philippe Tarantini (Frankrijk)
14.Hideyuki Matsui – Eiichi Sakamoto (Japan)
15.Maxwell Cheeseman – Gene Samuel (Trinidad)
16.Ken Carpenter – Nelson Vails (Verenigde Staten)
17.Gabriel Curuchet – Juan Curuchet (Argentinië)
18.Curtis Harnett – Alex Stieda (Canada)
19.Adolfo Alperi – Eleuterio Mancebo (Spanje)
20.Theodor Czerny – Martin Penc (Tsjechoslovakije)
1987
1.Etienne De Wilde – Roger Ilegems (België)
2.Roland Günther – Andreas Kappes (Duitse Bondsrepubliek)
3.Urs Freuler – Hansruedi Märki (Zwitserland)
4.Adriano Baffi – Pierangelo Bincoletto (Italië)
5.Danny Clark – Gary Neiwand (Australië)
6.Gary Coltman – Anthony Doyle (Groot-Brittannië)
7.Sigmund Hermann – Roman Hermann (Lichtenstein)
8.Pascal Lino – Bernard Vallet (Frankrijk)
9.Marat Ganeev – Konstantin Khrabsov (Sovjetunie)
10.Jesper Skibby – Jesper Worre (Denemarken)
11.Mark Gorski – Gibby Hatton (Verenigde Staten)
12.Hideyuki Matsui – Eiichi Sakamoto (Japan)
13.Olaf Ludwig – Karsten Wolf (Duitse Democratische Republiek)
14.Ad Wijnands – Peter Pieters (Nederland)
15.Curtis Harnett – Alex Stieda (Canada)
16.Paul Popp – Franz Stocher (Oostenrijk)
17.Juan Curuchet – Gabriel Curuchet (Argentinië)
18.Wanderley Magalhaes – Mauro Ribeiro (Brazilië)
19.Theodor Czerny – Martin Penc (Tsjechoslovakije)
20.Maxwell Cheeseman – Gene Samuel (Trinidad)
1986
1.Etienne De Wilde – Stan Tourné (België)
2.Volker Diehl – Andreas Kappes (Duitse Bondsrepubliek)
3.Danny Clark – Dean Woods (Australië)
4.Jon Walshaw – Anthony Doyle (Groot-Brittannië)
5.Urs Freuler – Werner Stutz (Zwitserland)
6.Guido Bontempi – Pierangelo Bincoletto (Italië)
7.Laurent Biondi – Charly Mottet (Frankrijk)
8.Sigmund Hermann – Roman Hermann (Lichtenstein)
9.Pascal Carrara – Jens Veggerby (Denemarken)
10.Marat Ganeev – Konstantin Khrabsov (Sovjetunie)
11.Ad Wijnands – Peter Pieters (Nederland)
12.Olaf Ludwig – Karsten Wolf (Duitse Democratische Republiek)
13.Czeslaw Lang – Lech Piasecki (Polen)
14.Hideyuki Matsui – Koichi Nakano (Japan)
15.Mark Gorski – Gibby Hatton (Verenigde Staten)
16.Anton Lecuona – Modesto Urrutibeazcoa (Spanje)
17.Eric McKenzie – Paul Medhurst (Nieuw-Zeeland)
18.Wanderley Magalhaes – Mauro Ribeiro (Brazilië)
19.Acacio da Silva – Americo da Silva (Portugal)
20.Curtis Harnett – Alex Stieda (Canada)
1985
1.Jochen Görgen – Roland Günther (Duitse Bondsrepubliek)
2.Etienne De Wilde – Rik Van Slijcke (België)
3.Urs Freuler – Yogi Müller (Zwitserland)
4.Gilbert Duclos-Lassalle – Bernard Vallet (Frankrijk)
5.Gerd Frank – Michael Marcussen (Denemarken)
6.Adriano Baffi – Francesco Moser (Italië)
7.Danny Clark – Gary Wiggins (Australië)
8.Shaun Wallace – Anthony Doyle (Groot-Brittannië)
9.René Pijnen – Peter Pieters (Nederland)
10.Sigmund Hermann – Roman Hermann (Lichtenstein)
11.Olaf Ludwig – Karsten Wolf (Duitse Democratische Republiek)
12.Marat Ganeev – Konstantin Khrabsov (Sovjetunie)
13.Yoshiyuchi Matsueda – Koichi Nakano (Japan)
14.Tom Finklea – Gibby Hatton (Verenigde Staten)
15.Anton Lecuona – Modesto Urrutibeazcoa (Spanje)
16.Juan Curuchet – Gabriel Curuchet (Argentinië)
17.Eric McKenzie – Paul Medhurst (Nieuw-Zeeland)
18.Acacio da Silva – Americo da Silva (Portugal)
19.Curtis Harnett – Alex Stieda (Canada)
20.Theodor Czerny – Roman Rehounek (Tsjechoslovakije)
1984
1.Andreas Kappes – Torsten Rellensman (Duitse Bondsrepubliek)
2.Daniel Gisiger – Bruno Holenweger (Zwitserland)
3.Pierangelo Bincoletto – Guido Bontempi (Italië)
4.Etienne De Wilde – Stan Tourné (België)
5.Paul Curran – Anthony Doyle (Groot-Brittannië)
6.Laurent Biondi – Alain Bondue (Frankrijk)
7.Danny Clark – Gary Wiggins (Australië)
8.Rolf Sörensen – Jens Veggerby (Denemarken)
9.René Pijnen – Bert Oosterbosch (Nederland)
10.Marat Ganeev – Konstantin Khrabsov (Sovjetunie)
11.Sigmund Hermann – Roman Hermann (Lichtenstein)
12.Mark Gorski – Nelson Vails (Verenigde Staten)
13.Theodor Czerny – Miroslav Junec (Tsjechoslovakije)
14.Yoshiyuchi Matsueda – Koichi Nakano (Japan)
15.Olaf Ludwig – Karsten Wolf (Duitse Democratische Republiek)
16.Roland Konigshofer – Paul Popp (Oostenrijk)
17.Stephen Roche – Paul Kimmage (Ierland)
18.David Weller – André Tenn (Jamaica)
19.Curtis Harnett – Daniel Therer (Canada)
20.Marcello Alexandre – Gabriel Curuchet (Argentinië)
1983
1.Roland Günther – Joachim Schlaphoff (Duitse Bondsrepubliek)
2.Urs Freuler – Hansruedi Märki (Zwitserland)
3.Etienne De Wilde – Stan Tourné (België)
4.Danny Clark – Gary Wiggins (Australië)
5.Gerd Frank – Hans Hendrik Oersted (Denemarken)
6.Pierangelo Bincoletto – Claudio Golinelli (Italië)
7.Philippe Louviot – Marc Meilleur (Frankrijk)
8.Paul Curran – Anthony Doyle (Groot-Brittannië)
9.Marat Ganeev – Konstantin Khrabsov (Sovjetunie)
10.Peter Pieters – Ad Wijnands (Nederland)
11.Roman Hermann – Sigmund Hermann (Lichtenstein)
12.Alan Dipple – Willy Engelbrecht (Zuid-Afrika)
13.Katsuo Nakatake – Tsutomu Sakamoto (Japan)
14.Ivan Kucirek – Robert Sterba (Tsjechoslovakije)
15.Mark Gorski – Nelson Vails (Verenigde Staten)
16.Marcello Alexandre – Gabriel Curuchet (Argentinië)
17.Miguel Indurain – Modesto Urrutibeazcoa (Spanje)
18.Eric McKenzie – Murray Steele (Nieuw-Zeeland)
19.Olaf Ludwig – Karsten Wolf (Duitse Democratische Republiek)
20.Lech Piasecki – Wojciech Rudowicz (Polen)
1982
1.Volker Diehl – Josef Kristen (Duitse Bondsrepubliek)
2.Romain Costermans – Rik Van Slijcke (België)
3.Gerrie Knetemann – René Pijnen (Nederland)
4.Roberto Dill-Bundi – Daniel Gisiger (Zwitserland)
5.Charly Mottet – Bernard Vallet (Frankrijk)
6.Danny Clark – Tom Sawyer (Australië)
7.Maurizio Bidinost – Francesco Moser (Italië)
8.Gerd Frank – Michael Marcussen (Denemarken)
9.Roman Hermann – Sigmund Hermann (Lichtenstein)
10.Hugh Cameron – Anthony Doyle (Groot-Brittannië)
11.Lutz Hesslich – Michael Hübner (Duitse Democratische Republiek)
12.Sergei Kopylov – Viktor Manakov (Sovjetunie)
13.Toru Kitamura – Koichi Nakano (Japan)
14.Martin Penc – Frantisek Rabon (Tsjechoslovakije)
15.Mark Gorski – Nelson Vails (Verenigde Staten)
16.Edson Fischer – Fernando Louro (Brazilië)
17.Avelino Perea – Modesto Urrutibeazcoa (Spanje)
18.Claudio Iannone – Eduardo Trillini (Argentinië)
19.Gordon Singleton – Daniel Therer (Canada)
20.Arthur Tenn – David Weller (Jamaica)
1981
1.Horst Schutz – Dieter Thurau (Duitse Bondsrepubliek)
2.Etienne De Wilde – Michel Vaarten (België)
3.Urs Freuler – Hans Ledermann (Zwitserland)
4.Gerd Frank – Jorgen Marcussen (Denemarken)
5.Laurent Biondi – Philippe Vernet (Frankrijk)
6.Danny Clark – Gary Wiggins (Australië)
7.René Pijnen – Joop Zoetemelk (Nederland)
8.Pierangelo Bincoletto – Ottavio Dazzan (Italië)
9.Anthony Doyle – Russell Williams (Groot-Brittannië)
10.Roman Hermann – Sigmund Hermann (Lichtenstein)
11.Ivan Kucirek – Milan Mach (Tsjechoslovakije)
12.Konstantin Khrabsov – Marat Satybaldiev (Sovjetunie)
13.Toru Kitamura – Koichi Nakano (Japan)
14.Lutz Hesslich – Michael Hübner (Duitse Democratische Republiek)
15.Mark Gorski – Nelson Vails (Verenigde Staten)
16.Acacio Da Silva – José Da Silva (Portugal)
17.Eric McKenzie – Paul Medhurst (Nieuw-Zeeland)
18.Gordon Singleton – Daniel Therer (Canada)
19.Peter Aldridge – David Weller (Jamaica)
20.Paul Kimmage – Stephen Roche (Ierland)
1980
1.Albert Fritz – Henri Rinklin (Duitse Bondsrepubliek)
2.Willy De Bosscher – Stan Tourné (België)
3.Hans Hendrik Oersted – Jesper Worre (Denemarken)
4.Urs Freuler – Daniel Gisiger (Zwitserland)
5.Alain Bondue – Bernard Vallet (Frankrijk)
6.Bert Oosterbosch – René Pijnen (Nederland)
7.Danny Clark – Shane Sutton (Australië)
8.Roman Hermann – Sigmund Hermann (Lichtenstein)
9.Paul Curran – Anthony Doyle (Groot-Brittannië)
10.Pierangelo Bincoletto – Francesco Moser (Italië)
11.Ivan Kucirek – Anton Tkac (Tsjechoslovakije)
12.Lutz Hesslich – Lothar Thoms (Duitse Democratische Republiek)
13.Mark Gorski – Gibby Hatton (Verenigde Staten)
14.Erik McKenzie – Paul Medhurst (Nieuw-Zeeland)
15.Jocelyn Lovell – Gordon Singleton (Canada)
16.Konstantin Khrabsov – Sergei Kopylov (Sovjetunie)
17.Toru Kitamura – Koichi Nakano (Japan)
18.Peter Aldridge – David Weller (Jamaica)
19.Avelino Perea – Modesto Urrutibeazcoa (Spanje)
20.Acacio Da Silva – José Da Silva (Portugal)
1979
1.Winfried Peffgen – Dieter Thurau (Duitse Bondsrepubliek)
2.Patrick Sercu – Michel Vaarten (België)
3.Gerrie Knetemann – René Pijnen (Nederland)
4.Donald Allan – Danny Clark (Australië)
5.Gerd Frank – Jorgen Marcussen (Denemarken)
6.Roberto Dill-Bundi – Urs Freuler (Zwitserland)
7.Serge Beucherie – Patrick Clerc (Frankrijk)
8.Roman Hermann – Sigmund Hermann (Lichtenstein)
9.Guido Bontempi – Giordano Turrini (Italië)
10.Lutz Hesslich – Lothar Thoms (Duitse Democratische Republiek)
11.Anthony Doyle – Stuart Morris (Groot-Brittannië)
12.Toru Kitamura – Koichi Nakano (Japan)
13.Martin Penc – Frantisek Rabon (Tsjechoslovakije)
14.Sergei Kopylov – Eduard Rapp (Sovjetunie)
15.Mark Gorski – Gibby Hatton (Verenigde Staten)
16.Eric McKenzie – Paul Medhurst (Nieuw-Zeeland)
17.Ron Hayman – Hugh Walton (Canada)
18.José Recio – Modesto Urrutibeazcoa (Spanje)
19.Peter Aldridge – David Weller (Jamaica)
20.Plinio Casas – Giovanni Jimenez (Colombia)
1978
1.Albert Fritz – Horst Schutz (Duitse Bondsrepubliek)
2.Willy De Geest – Patrick Sercu (België)
3.Donald Allan – Danny Clark (Australië)
4.René Pijnen – Jan Raas (Nederland)
5.Roberto Dill-Bundi – René Savary (Zwitserland)
6.Gerd Frank – Nils Fredborg (Denemarken)
7.Ottavio Dazzan – Francesco Moser (Italië)
8.Patrick Cluzeaud – Franck Depine (Frankrijk)
9.Roman Hermann – Sigmund Hermann (Lichtenstein)
10.Jiri Miksik – Miroslav Vymazal (Tsjechoslovakije)
11.Anthony Doyle – Barry Hoban (Groot-Brittannië)
12.Jerry Ash – Roger Young (Verenigde Staten)
13.Koichi Nakano – Yoshikazu Sugata (Japan)
14.Emmanuel Raasch – Lothar Thoms (Duitse Democratische Republiek)
15.Ron Hayman – Jocelyn Lovell (Canada)
16.Benedyct Kocot – Janusz Kotlinski (Polen)
17.Eric McKenzie – Paul Medhurst (Nieuw-Zeeland)
18.Xavier Mirander – David Weller (Jamaica)
19.Eduard Rapp – Alexander Romanov (Sovjetunie)
20.Avelino Perea – Jaime Villamajo (Spanje)
1977
1.Gunther Haritz – Winfried Peffgen (Duitse Bondsrepubliek)
2.Willy De Bosscher – Stan Tourné (België)
3.Graeme Gilmore – Gary Wiggins (Australië)
4.Gerrie Knetemann – Martin Venix (Nederland)
5.Urs Freuler – Hans Ledermann (Zwitserland)
6.Hans-Hendrik Oersted – Ole Ritter (Denemarken)
7.Pietro Algeri – Felice Gimondi (Italië)
8.Ivan Kucirek – Vladimir Vackar (Tsjechoslovakije)
9.Patrick Clerc – Alain Van Lancker (Frankrijk)
10.Hans-Jurgen Geschke – Uwe Unterwalder (Duitse Democratische Republiek)
11.Eric McKenzie – Roger Sumich (Nieuw-Zeeland)
12.Jerry Ash – Leigh Barczewski (Verenigde Staten)
13.Koichi Nakano – Yoshikazu Sugata (Japan)
14.Roman Hermann – Sigmund Hermann (Lichtenstein)
15.Eduard Rapp – Vladimir Semenetz (Sovjetunie)
16.Carlos Cardet – Jorge Perez Castro (Cuba)
17.Robin Croker – Paul Gilbert (Groot-Brittannië)
18.Jocelyn Lovell – Gordon Singleton (Canada)
19.Benedyct Kocot – Janusz Kotlinski (Polen)
20.Xavier Mirander – David Weller (Jamaica)
1976
1.Klaus Bugdahl – Wolfgang Schulze (Duitse Bondsrepubliek)
2.Eddy Merckx – Patrick Sercu (België)
3.Gerben Karstens – René Pijnen (Nederland)
4.Donald Allan – Danny Clark (Australië)
5.Gerd Frank – Jorgen Marcussen (Denemarken)
6.Milos Jelinek – Martin Penc (Tsjechoslovakije)
7.Patrick Clerc – Yves Daniel (Frankrijk)
8.Hans Jurgen Geschke – Thomas Huschke (Duitse Democratische Republiek)
9.Jan Jankiewicz – Janusz Kotlinski (Polen)
10.Daniel Gisiger – René Savary (Zwitserland)
11.Robin Croker – Danny Horton (Groot-Brittannië)
12.Miguel Espinos – Bartolomeo Pastor (Spanje)
13.Jocelyn Lovell – Gordon Singleton (Canada)
14.Xavier Mirander – David Weller (Jamaica)
15.Francesco Moser – Giuseppe Saronni (Italië)
16.Hakan Lento – Pekka Saarelainen (Finland)
17.Lazlo Morcz – Istvan Szur (Hongarije)
18.Vladimir Osokin – Aavo Pikkuus (Sovjetunie)
19.John Billet – Albert Hauptfleisch (Zuid-Afrika)
20.Leonard Nitz – Roger Young (Verenigde Staten)
1975
1.Albert Fritz – Winfried Peffgen (Duitse Bondsrepubliek)
2.Julien Stevens – Patrick Sercu (België)
3.Graeme Gilmore – Gary Wiggins (Australië)
4.Gerd Frank – Kjell Rodian (Denemarken)
5.Gerrie Knetemann – René Pijnen (Nederland)
6.Serge Aubey – Patrick Cluzeaud (Frankrijk)
7.Roland Salm – René Savary (Zwitserland)
8.Vladimir Vackar – Miroslav Vymazal (Tsjechoslovakije)
9.Walter Avogadri – Giordano Turrini (Italië)
10.Anatoli Jablunovski – Sergei Komelkov (Sovjetunie)
11.Benedyct Kocot – Janusz Kotlinski (Polen)
12.Thomas Huschke – Hans-Jürgen Geschke (Duitse Democratische Republiek)
13.Robin Croker – Steve Heffernan (Groot-Brittannië)
14.Carlos Cardet – Jorge Perez Castro (Cuba)
15.Tim Mountford – Roger Young (Verenigde Staten)
16.Jocelyn Lovell – Gordon Singleton (Canada)
17.Yoshikazu Sugata – Koichi Nakano (Japan)
18.Xavier Mirander – David Weller (Jamaica)
19.Miguel Espinos – Bartolomeo Pastor (Spanje)
20.Hakan Lento – Pekka Saarelainen (Finland)
1974
1.Dieter Kemper – Rolf Wolfshol (Duitse Bondsrepubliek)
2.Willy De Geest – Patrick Sercu (België)
3.Donald Allan – Danny Clark (Australië)
4.Gerrie Knetemann – René Pijnen (Nederland)
5.Gerd Frank – Jorgen Marcussen (Denemarken)
6.Serge Aubey – Patrick Cluzeaud (Frankrijk)
7.Thomas Huschke – Heinz Richter (Duitse Democratische Republiek)
8.Sid Barras – Keith Lambert (Groot-Brittannië)
9.Vittorio Algeri – Giordano Turrini (Italië)
10.Vladimir Vackar – Miroslav Vymazal (Tsjechoslovakije)
11.Benedyct Kocot – Andrzej Bek (Polen)
12.Joseph Fuchs – Daniel Gisiger (Zwitserland)
13.Lennard Fagerlund – Tord Filipsson (Zweden)
14.Anatoli Jablunovski – Vladimir Semenetz (Sovjetunie)
15.Carlos Cardet – Jorge Perez Castro (Cuba)
16.Miguel Espinos – Domingo Perurena (Spanje)
17.Jocelyn Lovell – Gordon Singleton (Canada)
18.Yoshikazu Sugata – Koichi Nakano (Japan)
19.Giovanni Jimenez – Martin Rodriguez (Colombia)
20.Tim Mountford – Roger Young (Verenigde Staten)
1973
1.Dieter Puschel – Horst Schutz (Duitse Bondsrepubliek)
2.Willy De Bosscher – Patrick Sercu (België)
3.Leo Duyndam – Jan Raas (Nederland)
4.Jacky Mourioux – Alain Van Lancker (Frankrijk)
5.Danny Clark – Gary Wiggins (Australië)
6.Finn Clausen – Jorgen Marcussen (Denemarken)
7.René Savary – Fritz Wehrli (Zwitserland)
8.Thomas Huschke – Heinz Richter (Duitse Democratische Republiek)
9.Domenico De Lillo – Giordano Turrini (Italië)
10.Sid Barras – Keith Lambert (Groot-Brittannië)
11.Tim Mountford – Jack Simes (Verenigde Staten)
12.Ivan Kucirek – Milan Puzrla (Tsjechoslovakije)
13.Andrzej Bek – Benedyct Kocot (Polen)
14.Lennard Fagerlund – Tord Filipsson (Zweden)
15.Anatoli Jablunovski – Vladimir Semenetz (Sovjetunie)
16.Miguel Espinos – Domingo Perurena (Spanje)
17.Aldo Arencibia – Carlos Cardet (Cuba)
18.Jocelyn Lovell – Tom Morris (Canada)
19.Giovanni Jimenez – Martin Rodriguez Gutierrez (Colombia)
20.Fukuyoshi Hayasaka – Yoshikazu Sugata (Japan)
1972
1.Albert Fritz – Gunther Haritz (Duitse Bondsrepubliek)
2.Roger De Vlaeminck – Norbert Seeuws (België)
3.Pieter De Wit – Martin Venix (Nederland)
4.Jacky Mourioux – Alain Van Lancker (Frankrijk)
5.Donald Allan – Graeme Gilmore (Australië)
6.Edi Schneider – Jurg Schneider (Zwitserland)
7.Nils Fredborg – Kjell Rodian (Denemarken)
8.Tim Mountford – Jack Simes (Verenigde Staten)
9.Sid Barras – Keith Lambert (Groot-Brittannië)
10.Alberto Della Torre – Giorgio Morbiato (Italië)
11.Janusz Kotlinski – Sylwester Skozec (Polen)
12.Lennard Fagerlund – Tord Filipsson (Zweden)
13.Miguel Espinos – Domingo Perurena (Spanje)
14.Andrei Agapov – Viktor Petrov (Sovjetunie)
15.José Lugo – Mario Mendez (Cuba)
16.Barry Harvey – Jocelyn Lovell (Canada)
17.Giovanni Jimenez – Martin Rodriguez Gutierrez (Colombia)
18.Francescu Negoescu – Gheorghe Negoescu (Roemenië)
19.Robert Csenar – Stefan Skola (Oostenrijk)
20.Iwan Jordanov – Iwan Stanchev (Bulgarije)
1971
1.Udo Hempel – Sigi Renz (Duitse Bondsrepubliek)
2.Leo Duyndam – René Pijnen (Nederland)
3.Patrick Sercu – Theo Verschueren (België)
4.Jacky Mourioux – Alain Van Lancker (Frankrijk)
5.Fritz Pfenniger – Erich Spahn (Zwitserland)
6.Donald Allan – Graeme Gilmore (Australië)
7.Michael Bennett – Nigel Dean (Groot-Brittannië)
8.Alberto Della Torre – Giorgio Morbiato (Italië)
9.Tim Mountford – Jack Simes (Verenigde Staten)
10.Nils Fredborg – Kjell Rodian (Denemarken)
11.Janusz Kotlinski – Sylwester Skozec (Polen)
12.Lennard Fagerlund – Tord Filipsson (Zweden)
13.Miguel Espinos – Domingo Perurena (Spanje)
14.Andrei Agapov – Viktor Petrov (Sovjetunie)
15.Bruce Biddle – Paul Medhurst (Nieuw-Zeeland)
16.José Lugo – Mario Mendez (Cuba)
17.Giovanni Jimenez – Martin Rodriguez Gutierrez (Colombia)
18.Barry Harvey – Jocelyn Lovell (Canada)
19.Francescu Negoescu – Gheorghe Negoescu (Roemenië)
20.Robert Csenar – Stefan Skola (Oostenrijk)
1970
1.Dieter Kemper – Winfried Peffgen (Duitse Bondsrepubliek)
2.Eddy Merckx – Julien Stevens (België)
3.Edi Schneider – Jurg Schneider (Zwitserland)
4.Jacky Mourioux – Alain Van Lancker (Frankrijk)
5.Gerben Karstens – René Pijnen (Nederland)
6.Davide Boifava – Gianni Motta (Italië)
7.Michael Bennett – Hugh Porter (Groot-Brittannië)
8.Finn Clausen – Kjell Rodian (Denemarken)
9.John Nicholson – Graeme Gilmore (Australië)
10.Bruce Biddle – Tino Tabak (Nieuw-Zeeland)
11.Tim Mountford – Jack Simes (Verenigde Staten)
12.Giovanni Jimenez – Martin Rodriguez Gutierrez (Colombia)
13.Janusz Kotlinski – Sylwester Skozec (Polen)
14.Miguel Espinos – Domingo Perurena (Spanje)
15.Andrei Agapov – Viktor Petrov (Sovjetunie)
16.José Lugo – Mario Mendez (Cuba)
17.Barry Harvey – Jocelyn Lovell (Canada)
18.Francescu Negoescu – Gheorghe Negoescu (Roemenië)
19.Robert Csenar – Stefan Skola (Oostenrijk)
20.Josef Ripfel – Sune Wennlof (Zweden)
1969
1.Klaus Bugdahl – Albert Fritz (Duitse Bondsrepubliek)
2.Peter Post – Cees Stam (Nederland)
3.Romain Deloof – Patrick Sercu (België)
4.Jacky Mourioux – Alain Van Lancker (Frankrijk)
5.René Savary – Erich Spahn (Zwitserland)
6.Freddy Eugen – Palle Lykke (Denemarken)
7.Cipriano Chemello – Alberto Della Torre (Italië)
8.José Gomez Lucas – José Antonio Gonzalez Linares (Spanje)
9.Gordon Johnson – Graeme Gilmore (Australië)
10.Nigel Dean – Hugh Porter (Groot-Brittannië)
11.Jiri Daler – Vladimir Vackar (Tsjechoslovakije)
12.Tim Mountford – Jack Simes (Verenigde Staten)
13.Giovanni Jimenez – Martin Rodriguez Gutierrez (Colombia)
14.Heinz Richter – Wilfried Weihe (Duitse Democratische Republiek)
15.Wojciech Matusiak – Rajmund Zielinski (Polen)
16.Vladimir Kuznetsov – Stanislav Moskvin (Sovjetunie)
17.Knut Knudsen – Tore Milsett (Noorwegen)
18.Roberto Breppe – Bruno Sivilotti (Argentinië)
19.Barry Harvey – Jocelyn Lovell (Canada)
20.Josef Ripfel – Sune Wennlof (Zweden)
1968
1.Hans-Martin Bautz – Horst Oldenburg (Duitse Bondsrepubliek)
2.Edi Schneider – Jurg Schneider (Zwitserland)
3.Sanji Inoue – Hideo Madarame (Japan)
4.Jack Disney – Harry Cutting (Verenigde Staten)
5.Eddy Merckx – Patrick Sercu (België)
6.Jacky Mourioux – Alain Van Lancker (Frankrijk)
7.Cipriano Chemello – Alberto Della Torre (Italië)
8.Freddy Eugen – Palle Lykke (Denemarken)
9.Reg Barnett – Sid Barras (Groot-Brittannië)
10.Wojciech Matusiak – Rajmund Zielinski (Polen)
11.Jiri Daler – Vladimir Popelka (Tsjechoslovakije)
12.Luis Carlos Flores – Roberto Simonetti (Brazilië)
13.José Miguel Echevarri – José Luis Pau (Spanje)
14.Bruno Sivilotti – Carlos Roqueiro (Argentinië)
15.Peter Post – Cees Stam (Nederland)
16.Arturo Leon Martinez – Aburto Pena (Chili)
17.Alberto Dominguez – Adolfo Suarez (Uruguay)
18.Heinz Richter – Wilfried Weihe (Duitse Democratische Republiek)
19.Vladimir Kuznetsov – Stanislav Moskvin (Sovjetunie)
20.Josef Ripfel – Sune Wennlof (Zweden)
1967
1.Sigi Renz – Wolfgang Schulze (Duitse Bondsrepubliek)
2.Pieter De Wit – Leo Duyndam (Nederland)
3.Fritz Pfenniger – Jurg Schneider (Zwitserland)
4.Theo Verschueren – Herman Vrijders (België)
5.Jacky Mourioux – Alain Van Lancker (Frankrijk)
6.Domenico De Lillo – Giordano Turrini (Italië)
7.Freddy Eugen – Palle Lykke (Denemarken)
8.Sanji Inoue – Hideo Madarame (Japan)
9.Jack Disney – Harry Cutting (Verenigde Staten)
10.Tony Gowland – Hugh Porter (Groot-Brittannië)
11.Wojciech Matusiak – Waclaw Watocha (Polen)
12.Jiri Daler – Jiri Kolar (Tsjechoslovakije)
13.Ron Baensch – Gordon Johnson (Australië)
14.Heinz Richter – Wilfried Weihe (Duitse Democratische Republiek)
15.Bruno Sivilotti – Carlos Roqueiro (Argentinië)
16.Vladimir Kuznetsov – Stanislav Moskvin (Sovjetunie)
17.Josef Ripfel – Sune Wennlof (Zweden)
18.Eduardo Castello Vilanova – Francisco Tortella (Spanje)
19.Giovanni Jimenez – Martin Rodriguez Gutierrez (Colombia)
20.Barry Harvey – Jocelyn Lovell (Canada)
1966
1.Rudi Altig – Willi Altig (Duitse Bondsrepubliek)
2.Freddy Eugen – Palle Lykke (Denemarken)
3.Eddy Merckx – Ferdinand Bracke (België)
4.Pieter De Wit – Peter Post (Nederland)
5.Lucien Gillen – Roland Smaniotto (Luxemburg)
6.Domenico De Lillo – Giuseppe Beghetto (Italië)
7.Fritz Pfenniger – Jurg Schneider (Zwitserland)
8.Michel Scob – Alain Van Lancker (Frankrijk)
9.Jack Disney – Harry Cutting (Verenigde Staten)
10.Wojciech Matusiak – Rajmund Zielinski (Polen)
11.Jiri Daler – Jiri Kolar (Tsjechoslovakije)
12.Bruno Sivilotti – Carlos Roqueiro (Argentinië)
13.Fukuyoshi Hayasaka – Hideo Madarame (Japan)
14.Ron Baensch – Sid Patterson (Australië)
15.Vladimir Kuznetsov – Stanislav Moskvin (Sovjetunie)
16.Tom Simpson – Reg Barnett (Groot-Brittannië)
17.Josef Ripfel – Sune Wennlof (Zweden)
18.Heinz Richter – Wilfried Weihe (Duitse Democratische Republiek)
19.Eduardo Castello Vilanova – Francisco Tortella (Spanje)
20.Giovanni Jimenez – Martin Rodriguez Gutierrez (Colombia)
1965
1.Klaus Bugdahl – Hans Junkermann (Duitse Bondsrepubliek)
2.Rik Van Steenbergen – Miel Severeyns (België)
3.Freddy Eugen – Palle Lykke (Denemarken)
4.Fritz Pfenniger – Oscar Plattner (Zwitserland)
5.Leandro Faggin – Giordano Turrini (Italië)
6.Ron Baensch – Barry Waddell (Australië)
7.Peter Post – Piet Van der Touw (Nederland)
8.Michel Scob – Jean Raynal (Frankrijk)
9.Wojciech Matusiak – Rajmund Zielinski (Polen)
10.José Julian Munoz – Francisco Tortella (Spanje)
11.Lucien Gillen – Roland Smaniotto (Luxemburg)
12.Jack Disney – Harry Cutting (Verenigde Staten)
13.Jiri Daler – Ivan Kucirek (Tsjechoslovakije)
14.Tom Simpson – Derek Green (Groot-Brittannië)
15.Bruno Sivilotti – Carlos Roqueiro (Argentinië)
16.Toshiro Akamatsu – Hideo Madarame (Japan)
17.Joeri Melikov – Stanislav Moskvin (Sovjetunie)
18.Rune Thulin – Sune Wennlof (Zweden)
19.Giovanni Jimenez – Martin Rodriguez Gutierrez (Colombia)
20.Wilfried Weihe – Heinz Richter (Duitse Democratische Republiek)
1964
1.Sigi Renz – Rolf Roggendorf (Duitse Bondsrepubliek)
2.Rik Van Looy – Jos De Bakker (België)
3.Leandro Faggin – Fernando Terruzzi (Italië)
4.José Luis Talamillo – Guillermo Timoner (Spanje)
5.Fritz Pfenniger – Peter Tiefenthaler (Zwitserland)
6.Peter Post – Jan Derksen (Nederland)
7.Freddy Eugen – Palle Lykke (Denemarken)
8.Michel Scob – André Darrigade (Frankrijk)
9.Sid Patterson – Barry Waddell (Australië)
10.Lucien Gillen – Johnny Schleck (Luxemburg)
11.Jorge Batiz – Carlos Roqueiro (Argentinië)
12.Manfred Klieme – Bernd Barleben (Duitse Democratische Republiek)
13.Joeri Melikov – Stanislav Moskvin (Sovjetunie)
14.Laurie Byers – Warwick Dalton (Nieuw-Zeeland)
15.Tom Simpson – Derek Green (Groot-Brittannië)
16.Jack Disney – Jack Simes (Verenigde Staten)
17.Jiri Daler – Josef Kratina (Tsjechoslovakije)
18.Wojciech Matusiak – Jan Magiera (Polen)
19.Toshiro Akamatsu – Hideo Madarame (Japan)
20.Giuseppe Marinoni – Guy Morin (Canada)
1963
1.Rik Van Steenbergen – Emiel Severeyns (België)
2.Mino De Rossi – Leandro Faggin (Italië)
3.Klaus Bugdahl – Horst Oldenburg (Duitse Bondsrepubliek)
4.Amalio Hortelano – Francisco Tortella (Spanje)
5.Reginald Arnold – Ron Baensch (Australië)
6.Fritz Gallati – Oscar Plattner (Zwitserland)
7.Michel Scob – Jean Raynal (Frankrijk)
8.Freddy Eugen – Palle Lykke (Denemarken)
9.Peter Post – Johan Plantaz (Nederland)
10.Ricardo Senn – Bruno Sivilotti (Argentinië)
11.Lucien Gillen – Johnny Schleck (Luxemburg)
12.Viktor Romanov – Stanislav Moskvin (Sovjetunie)
13.Toshiro Akamatsu – Hideo Madarame (Japan)
14.Tom Simpson – Derek Green (Groot-Brittannië)
15.Jack Disney – Jack Simes (Verenigde Staten)
16.Jiri Daler – Josef Kratina (Tsjechoslovakije)
17.Zbyslaw Zajac – Jan Magiera (Polen)
18.Manfred Klieme – Bernd Barleben (Duitse Democratische Republiek)
19.Laurie Byers – Warwick Dalton (Nieuw-Zeeland)
20.Giuseppe Marinoni – Guy Morin (Canada)
1962
1.Rik Van Steenbergen – Emiel Severeyns (België)
2.Fritz Pfenniger – Walter Bucher (Zwitserland)
3.Klaus Bugdahl – Dieter Kemper (Duitse Bondsrepubliek)
4.Fernando Terruzzi – Leandro Faggin (Italië)
5.Reginald Arnold – John Tressider (Australië)
6.Peter Post – Johan Plantaz (Nederland)
7.Freddy Eugen – Palle Lykke (Denemarken)
8.André Darrigade – Jean Graczyk (Frankrijk)
9.Jorge Batiz – Carlos Vazquez (Argentinië)
10.Miguel Poblet – Guillermo Timoner (Spanje)
11.Jiri Daler – Jiri Pravacek (Tsjechoslovakije)
12.Lucien Gillen – Francis Gelhausen (Luxemburg)
13.Norman Sheil – John Geddes (Groot-Brittannië)
14.Viktor Romanov – Stanislav Moskvin (Sovjetunie)
15.Zbyslaw Zajac – Jan Magiera (Polen)
16.Jack Disney – Jack Simes (Verenigde Staten)
17.Toshiro Akamatsu – Hideo Madarame (Japan)
18.Manfred Klieme – Bernd Barleben (Duitse Democratische Republiek)
19.Anthony Walsh – Warwick Dalton (Nieuw-Zeeland)
20.Giuseppe Marinoni – Guy Morin (Canada)
1961
1.Rik Van Looy – Paul De Paepe (België)
2.Jean Roth – Oscar Plattner (Zwitserland)
3.Rudi Altig – Gunther Ziegler (Duitse Bondsrepubliek)
4.Niels Baunsoe – Jens Sörensen (Denemarken)
5.Fernando Terruzzi – Mino De Rossi (Italië)
6.Ron Murray – Sid Patterson (Australië)
7.Peter Post – Johan De Roo (Nederland)
8.Miguel Poblet – Guillermo Timoner (Spanje)
9.André Retrain – Dominique Forlini (Frankrijk)
10.Jorge Batiz – Bruno Sivilotti (Argentinië)
1l.Lucien Gillen – Francis Gelhausen (Luxemburg)
12.Norman Sheil – John Geddes (Groot-Brittannië)
13.Viktor Romanov – Stanislav Moskvin (Sovjetunie)
14.Jan Kudra – Jan Magiera (Polen)
15.Goran Karlsson – Knut Karlsson (Zweden)
16.Al Stiller – Pat Murphy (Verenigde Staten)
17.Siegfried Köhler – Wolfgang Schmelze (Duitse Democratische Republiek)
18.Jiri Daler – Ladislav Molnar (Tsjechoslovakije)
19.Anthony Walsh – Warwick Dalton (Nieuw-Zeeland)
20.Giuseppe Marinoni – Guy Morin (Canada)
1960
1.Rik Van Steenbergen – Miel Severeyns (België)
2.Klaus Bugdahl – Sigi Renz (Duitse Bondsrepubliek)
3.Peter Post – Gerrit Schulte (Nederland)
4.Walter Bucher – Fritz Pfenniger (Zwitserland)
5.Palle Lykke – Kay Werner Nielsen (Denemarken)
6.Fernando Terruzzi – Antonio Domenicali (Italië)
7.Reginald Arnold – John Tressider (Australië)
8.Roger Gaignard – Jean Raynal (Frankrijk)
9.Miguel Poblet – Guillermo Timoner (Spanje)
10.Jorge Batiz – Ramon Vazquez (Argentinië)
11.Norman Sheil – John Geddes (Groot-Brittannië)
12.Viktor Romanov – Stanislav Moskvin (Sovjetunie)
13.Lucien Gillen – Francis Gelhausen (Luxemburg)
14.Jozef Grundman – Jan Kudra (Polen)
15.Goran Karlsson – Knut Karlsson (Zweden)
16.Manfred Klieme – Rolf Nitzsche (Duitse Democratische Republiek)
17.Jiri Daler – Ladislav Molnar (Tsjechoslovakije)
18.Jack Disney – Robert Best (Verenigde Staten)
19.Anthony Walsh – Warwick Dalton (Nieuw-Zeeland)
20.Giuseppe Marinoni – Guy Morin (Canada)
1959
1.Rik Van Steenbergen – Miel Severeyns (België)
2.Fernando Terruzzi – Mino De Rossi (Italië)
3.Jacques Anquetil – André Darrigade (Frankrijk)
4.Reginald Arnold – John Tressider (Australië)
5.Peter Post – Gerrit Schulte (Nederland)
6.Jean Roth – Fritz Pfenniger (Zwitserland)
7.Palle Lykke – Kay Werner Nielsen (Denemarken)
8.Klaus Bugdahl – Valentin Petry (Duitse Bondsrepubliek)
9.Jorge Batiz – Antonio Alexandre (Argentinië)
10.Norman Sheil – John Geddes (Groot-Brittannië)
11.Miguel Poblet – Guillermo Timoner (Spanje)
12.Lucien Gillen – Francis Gelhausen (Luxemburg)
13.Viktor Romanov – Stanislav Moskvin (Sovjetunie)
14.Antonio Alba – Claudio Rosa (Brazilië)
15.Lucjan Jozefowicz – Mariusz Religa (Polen)
16.Harry Seidel – Egon Adler (Duitse Democratische Republiek)
17.Al Stiller – Fred Weltrowski (Verenigde Staten)
18.Jiri Daler – Ladislav Molnar (Tsjechoslovakije)
19.Luis Angel De Los Santos – Alberto Dominguez (Uruguay)
20.Goran Karlsson – Knut Karlsson (Zweden)
1958
1.Rik Van Steenbergen – Miel Severeyns (België)
2.Palle Lykke – Kay Werner Nielsen (Denemarken)
3.Jean Roth – Fritz Pfenniger (Zwitserland)
4.Fernando Terruzzi – Mino De Rossi (Italië)
5.Reginald Arnold – Sid Patterson (Australië)
6.Jacques Anquetil – André Darrigade (Frankrijk)
7.Peter Post – Gerrit Schulte (Nederland)
8.Klaus Bugdahl – Hans Junkermann (Duitse Bondsrepubliek)
9.Jorge Batiz – Bruno Sivilotti (Argentinië)
10.Alfredo Esmatges – Guillermo Timoner (Spanje)
11.Viktor Romanov – Stanislav Moskvin (Sovjetunie)
12.Lucien Gillen – Francis Gelhausen (Luxemburg)
13.Dave Handley – Peter Brotherton (Groot-Brittannië)
14.Antonio Alba – Claudio Rosa (Brazilië)
15.Zbigniew Makowski – Jerzy Bek (Polen)
16.Goran Karlsson – Knut Karlsson (Zweden)
17.Fred Weltrowski – Al Stiller (Verenigde Staten)
18.Virgilio Pereyra – Alberto Velasquez (Uruguay)
19.Jaromir Rehounek – Josef Volf (Tsjechoslovakije)
20.Siegfried Köhler – Manfred Klieme (Duitse Democratische Republiek)
1957
1.Jean Roth – Walter Bucher (Zwitserland)
2.Rik Van Looy – Fred De Bruyne (België)
3.Dominique Forlini – Georges Senfftleben (Frankrijk)
4.Evan Klamer – Kay Werner Nielsen (Denemarken)
5.Fernando Terruzzi – Mino De Rossi (Italië)
6.Reginald Arnold – John Tressider (Australië)
7.Peter Post – Gerrit Schulte (Nederland)
8.Herbert Weinrich – Heinz Zoll (Duitse Bondsrepubliek)
9.Norman Sheil – Peter Brotherton (Groot-Brittannië)
10.Jorge Batiz – Antonio Alexandre (Argentinië)
11.Steve Hromjak – Jack Heid (Verenigde Staten)
12.Enio Simoës – Giuseppe Sunzere (Brazilië)
13.Zbigniew Makowski – Jan Chtiej (Polen)
14.Alfredo Esmatges – José Amettler (Spanje)
15.Lucien Gillen – Francis Gelhausen (Luxemburg)
16.Vaclav Machek – Ferdinand Duchon (Tsjechoslovakije)
17.Viktor Romanov – Nikolai Kolumbet (Sovjetunie)
18.Virgilio Pereyra – Alberto Velasquez (Uruguay)
19.Kurt Schneider – Edwin Simic (Oostenrijk)
20.Siegfried Köhler – Manfred Klieme (Duitse Democratische Republiek)
1956
1.Rik Van Steenbergen – Miel Severeyns (België)
2.Armin von Büren – Walter Bucher (Zwitserland)
3.Dominique Forlini – Georges Senfftleben (Frankrijk)
4.Kjeld Leveau – Evan Klamer (Denemarken)
5.Reginald Arnold – Sid Patterson (Australië)
6.Fernando Terruzzi – Severino Rigoni (Italië)
7.Klaus Bugdahl – Valentin Petry (Duitse Bondsrepubliek)
8.Peter Post – Gerrit Schulte (Nederland)
9.Horst Tüller – Fritz Jährling (Duitse Democratische Republiek)
10.Ernesto Giacchi – Orlando Giacchi (Argentinië)
11.Lucien Gillen – Francis Gelhausen (Luxemburg)
12.Steve Hromjak – Jack Heid (Verenigde Staten)
13.Norman Sheil – Peter Brotherton (Groot-Brittannië)
14.Alfredo Esmatges – José Amettler (Spanje)
15.Enio Simoës – Giuseppe Sunzere (Brazilië)
16.Kurt Schneider – Edwin Simic (Oostenrijk)
17.Ladislav Foucek – Jiri Opavsky (Tsjechoslovakije)
18.Jozef Grundman – Jerzy Bek (Polen)
19.Viktor Romanov – Nikolai Kolumbet (Sovjetunie)
20.Virgilio Pereyra – Alberto Velasquez (Uruguay)
1955
1.Armin von Büren – Oscar Plattner (Zwitserland)
2.Roger De Corte – Paul De Paepe (België)
3.Otto Olsen – Hans Andresen (Denemarken)
4.Dominique Forlini – Georges Senfftleben (Frankrijk)
5.Reginald Arnold – Alfred Strom (Australië)
6.Gerrit Peters – Gerrit Schulte (Nederland)
7.Hans Preiskeit – Gunther Ziegler (Duitse Bondsrepubliek)
8.Fernando Terruzzi – Severino Rigoni (Italië)
9.Lucien Gillen – Francis Gelhausen (Luxemburg)
10.Miguel Poblet – Miguel Bover (Spanje)
11.Ernesto Giacchi – Orlando Giacchi (Argentinië)
12.Steve Hromjak – Jack Heid (Verenigde Staten)
13.Norman Sheil – Peter Brotherton (Groot-Brittannië)
14.Enio Simoës – Giuseppe Sunzere (Brazilië)
15.Kurt Schneider – Edwin Simic (Oostenrijk)
16.Ladislav Foucek – Jiri Opavsky (Tsjechoslovakije)
17.Jozef Grundman – Jerzy Bek (Polen)
18.Boris Romanov – Nikolai Kolumbet (Sovjetunie)
19.Virgilio Pereyra – Alberto Velasquez (Uruguay)
20.Karl Johansson – Knut Karlsson (Zweden)
1954
1.Stan Ockers – Rik Van Steenbergen (België)
2.Louison Bobet – Milo Carrara (Frankrijk)
3.Hugo Koblet – Ferdi Kübler (Zwitserland)
4.Theo Intra – Heinz Zoll (Duitse Bondsrepubliek)
5.John Tressider – Alfred Strom (Australië)
6.Fernando Terruzzi – Severino Rigoni (Italië)
7.Gerrit Peters – Gerrit Schulte (Nederland)
8.Otto Olsen – Hans Andresen (Denemarken)
9.Lucien Gillen – Francis Gelhausen (Luxemburg)
10.Al Stiller – Jack Heid (Verenigde Staten)
11.Antonio Alexandre – Jorge Batiz (Argentinië)
12.Miguel Poblet – Miguel Bover (Spanje)
13.Norman Sheil – Peter Brotherton (Groot-Brittannië)
14.Enio Simoës – Giuseppe Sunzere (Brazilië)
15.Kurt Schneider – Edwin Simic (Oostenrijk)
16.Ladislav Foucek – Jiri Opavsky (Tsjechoslovakije)
17.Jozef Grundman – Jerzy Bek (Polen)
18.Boris Romanov – Nikolai Kolumbet (Sovjetunie)
19.Virgilio Pereyra – Alberto Velasquez (Uruguay)
20.Karl Johansson – Knut Karlsson (Zweden)
1953
1.Jean Roth – Oscar Plattner (Zwitserland)
2.Ludwig Hörmann – Otto Ziege (Duitse Bondsrepubliek)
3.Gerrit Schulte – Gerrit Peters (Nederland)
4.Roger Godeau – Georges Senfftleben (Frankrijk)
5.Achiel Bruneel – Ernest Thyssen (België)
6.Reginald Arnold – Alfred Strom (Australië)
7.Fernando Terruzzi – Fausto Coppi (Italië)
8.Miguel Poblet – Guillermo Timoner (Spanje)
9.Lucien Gillen – Francis Gelhausen (Luxemburg)
10.Otto Olsen – Hans Andresen (Denemarken)
11.Al Stiller – Jack Heid (Verenigde Staten)
12.Antonio Alexandre – Jorge Batiz (Argentinië)
13.Norman Sheil – Reginald Harris (Groot-Brittannië)
14.Enio Simoës – Giuseppe Sunzere (Brazilië)
15.Kurt Schneider – Edwin Simic (Oostenrijk)
16.Ladislav Foucek – Jiri Opavsky (Tsjechoslovakije)
17.Jozef Grundman – Jerzy Bek (Polen)
18.Boris Romanov – Nikolai Kolumbet (Sovjetunie)
19.Virgilio Pereyra – Alberto Velasquez (Uruguay)
20.Karl Johansson – Knut Karlsson (Zweden)
1952
1.Rik Van Steenbergen – Jos De Beuckelaer (België)
2.Ludwig Hörmann – Harry Saager (Duitse Bondsrepubliek)
3.Walter Bucher – Armin Von Büren (Zwitserland)
4.Reginald Arnold – Alfred Strom (Australië)
5.Bernard Bouvard – Guy Lapébie (Frankrijk)
6.Jan Derksen – Arie Van Vliet (Nederland)
7.Fernando Terruzzi – Severino Rigoni (Italië)
8.Kay Allan Olsen – Kay Werner Nielsen (Denemarken)
9.Lucien Gillen – Francis Gelhausen (Luxemburg)
10.Miguel Poblet – Pedro Sant (Spanje)
11.Dimitr Kolev – Ilja Krestev (Bulgarije)
12.Gyula Gere – Tibor Vida (Hongarije)
13.Onni Niemi – Eino Salminen (Finland)
14.Marian Wieckowski – Jerzy Bek (Polen)
15.Eulind Holgersen – Aage Kjelstrup (Noorwegen)
16.Romano Ferri – Vincent Vitetta (Monaco)
17.Al Stiller – Jack Heid (Verenigde Staten)
18.Antonio Alexandre – Jorge Batiz (Argentinië)
19.Piro Anghelli – Ruzdhi Cerma (Albanië)
20.Dominic Burgess – Cyril Cartwright (Groot-Brittannië)
1951
1.René Adriaenssens – Achiel Bruneel (België)
2.Cor Bakker – Henk Lakeman (Nederland)
3.Arthur Sérès – Guy Lapébie (Frankrijk)
4.Reginald Arnold – Alfred Strom (Australië)
5.Walter Diggelmann – Hugo Koblet (Zwitserland)
6.Fernando Terruzzi – Severino Rigoni (Italië)
7.Werner Holthofer – Waldemar Knocke (Duitse Bondsrepubliek)
8.Helge Hansen – Kay Werner Nielsen (Denemarken)
9.Lucien Gillen – Francis Gelhausen (Luxemburg)
10.Miguel Poblet – Guillermo Timoner (Spanje)
11.Dave Bedwell – Ian Steel (Groot-Brittannië)
12.Dimitr Kolev – Ilja Krestev (Bulgarije)
13.Gyula Gere – Tibor Vida (Hongarije)
14.Onni Niemi – Eino Salminen (Finland)
15.Rudi Fensl – Hans Weinert (Duitse Democratische Republiek)
16.Eulind Holgersen – Aage Kjelstrup (Noorwegen)
17.Al Stiller – Jack Heid (Verenigde Staten)
18.Romano Ferri – Vincent Vitetta (Monaco)
19.Stanislaw Krolak – Jerzy Bek (Polen)
20.Piro Anghelli – Ruzdhi Cerma (Albanië)
1950
1.Maurice De Pauw – Robert Naeye (België)
2.Milo Carrara – Alvaro Giorgetti (Frankrijk)
3.Gerrit Boeyen – Gerrit Schulte (Nederland)
4.Rudi Mirke – Heinrich Schwarzer (Duitse Bondsrepubliek)
5.Russell Mockridge – Sid Patterson (Australië)
6.Fernando Terruzzi – Severino Rigoni (Italië)
7.Eugen Kamber – Jean Roth (Zwitserland)
8.Lucien Gillen – Robby Bintz (Luxemburg)
9.Angelo De Bacco – Cecil Yates (Verenigde Staten)
10.Knud Erik Andersen – Christian Pedersen (Denemarken)
11.Alejandro Fombellida – Antonio Martin (Spanje)
12.Dave Bedwell – Ian Steel (Groot-Brittannië)
13.Dimitr Kolev – Ilja Krestev (Bulgarije)
14.Gyula Gere – Tibor Vida (Hongarije)
15.Onni Niemi – Eino Salminen (Finland)
16.Rudi Fensl – Hans Weinert (Duitse Democratische Republiek)
17.Eulind Holgersen – Aage Kjelstrup (Noorwegen)
18.Stanislaw Krolak – Jerzy Bek (Polen)
19.Roberto Guerrero – Pedro Salas (Argentinië)
20.Jules Audy – Gaston Langlois (Canada)
1949
1.Albert Bruylandt – Ernest Thyssen (België)
2.Roger Godeau – Raymond Goussot (Frankrijk)
3.Gerrit Boeyen – Gerrit Schulte (Nederland)
4.Reginald Arnold – Alfred Strom (Australië)
5.Gustav Kilian – Heinz Vopel (Duitsland)
6.Fernando Terruzzi – Severino Rigoni (Italië)
7.Lucien Gillen – Robby Bintz (Luxemburg)
8.Alejandro Fombellida – Antonio Martin (Spanje)
9.Angelo De Bacco – Cecil Yates (Verenigde Staten)
10.Roberto Guerrero – Angel Castellani (Argentinië)
11.Knud Erik Andersen – Christian Pedersen (Denemarken)
12.Eugen Kamber – Jean Roth (Zwitserland)
13.Jules Audy – René Cyr (Canada)
14.Dave Bedwell – Ian Steel (Groot-Brittannië)
15.Dimitr Kolev – Ilja Krestev (Bulgarije)
16.Gyula Gere – Tibor Vida (Hongarije)
17.Onni Niemi – Eino Salminen (Finland)
18.Eulind Holgersen – Aage Kjelstrup (Noorwegen)
19.Lucjan Pietraszewski – Jerzy Bek (Polen)
20.Piro Anghelli – Ruzdhi Cerma (Albanië)
1948
1.Achiel Bruneel – Marcel Kint (België)
2.Robert Oubron – Alvaro Giorgetti (Frankrijk)
3.Gerrit Boeyen – Gerrit Schulte (Nederland)
4.Antonio Bertola – Severino Rigoni (Italië)
5.Hugo Koblet – Walter Diggelmann (Zwitserland)
6.Lucien Gillen – Mathias Clemens (Luxemburg)
7.Jack Heid – Al Stiller (Verenigde Staten)
8.Mario Mathieu – Angel Castellani (Argentinië)
9.Jules Audy – René Cyr (Canada)
10.Reginald Arnold – Alfred Strom (Australië)
11.Gustav Kilian – Heinz Vopel (Duitsland)
12.Alejandro Fombellida – Antonio Martin (Spanje)
13.Knud Erik Andersen – Christian Pedersen (Denemarken)
14.Dave Bedwell – Ian Steel (Groot-Brittannië)
15.Dimitr Kolev – Ilja Krestev (Bulgarije)
16.Gyula Gere – Tibor Vida (Hongarije)
17.Onni Niemi – Eino Salminen (Finland)
18.Eulind Holgersen – Aage Kjelstrup (Noorwegen)
19.Lucjan Pietraszewski – Jerzy Bek (Polen)
20.Piro Anghelli – Ruzdhi Cerma (Albanië)
1947
1.Albert Sercu – Kamiel De Kuysscher (België)
2.Emile Ignat – Guy Lapébie (Frankrijk)
3.Hans Knecht – Ferdi Kübler (Zwitserland)
4.Gerrit Boeyen – Arie Vooren (Nederland)
5.Ferdinand Grillo – Ted Smith (Verenigde Staten)
6.Jules Audy – René Cyr (Canada)
7.Antonio Bertola – Severino Rigoni (Italië)
8.Angel Castellani – Remigio Saavedra (Argentinië)
9.Lucien Gillen – Mathias Clemens (Luxemburg)
10.Reginald Arnold – Stanley Bransgrove (Australië)
11.Gustav Kilian – Heinz Vopel (Duitsland)
12.Alejandro Fombellida – Antonio Martin (Spanje)
13.Knud Erik Andersen – Christian Pedersen (Denemarken)
14.Dave Bedwell – Ian Steel (Groot-Brittannië)
15.Dimitr Kolev – Ilja Krestev (Bulgarije)
16.Gyula Gere – Tibor Vida (Hongarije)
17.Onni Niemi – Eino Salminen (Finland)
18.Eulind Holgersen – Aage Kjelstrup (Noorwegen)
19.Lucjan Pietraszewski – Jerzy Bek (Polen)
20.Piro Anghelli – Ruzdhi Cerma (Albanië)
1946
1.Gilbert Doré – Arthur Sérès (Frankrijk)
2.Emile Bruneau – Omer De Bruycker (België)
3.Gustav Kilian – Heinz Vopel (Duitsland)
4.Kees Pellenaars – Theo Middelkamp (Nederland)
5.Erwin Pesek – Charly Yaccino (Verenigde Staten)
6.Jules Audy – René Cyr (Canada)
7.Antonio Bertola – Severino Rigoni (Italië)
8.Hans Knecht – Ferdi Kübler (Zwitserland)
9.Angel Castellani – Remigio Saavedra (Argentinië)
10.Reginald Arnold – Stanley Bransgrove (Australië)
11.Christophe Didier – Mathias Clemens (Luxemburg)
12.Cyril Cartwright – Reginald Harris (Groot-Brittannië)
13.Alejandro Fombellida – Antonio Martin (Spanje)
14.Börge Gissel – Arne Pedersen (Denemarken)
15.Onni Niemi – Eino Salminen (Finland)
16.Gyula Gere – Zoltan Tobias (Hongarije)
17.Eulind Holgersen – Aage Kjelstrup (Noorwegen)
18.Harald Janemar – Olle Wänlund (Zweden)
19.Lucjan Pietraszewski – Jerzy Bek (Polen)
20.Eduardo Lopes – Fernando Moreira (Portugal)
1945
1.Daniel Dousset – Henri Surbatis (Frankrijk)
2.Achiel Bruneel – Rik Van Steenbergen (België)
3.Kees Pellenaars – Theo Middelkamp (Nederland)
4.Antonio Bertola – Raffaele Di Paco (Italië)
5.Erwin Pesek – Charly Yaccino (Verenigde Staten)
6.Gustav Kilian – Heinz Vopel (Duitsland)
7.Jules Audy – William Peden (Canada)
8.Angel Castellani – Remigio Saavedra (Argentinië)
9.Hans Knecht – Ferdi Kübler (Zwitserland)
10.Reginald Arnold – Stanley Bransgrove (Australië)
11.Christophe Didier – Mathias Clemens (Luxemburg)
12.Cyril Cartwright – Reginald Harris (Groot-Brittannië)
13.Alejandro Fombellida – Antonio Martin (Spanje)
14.Paavo Kuusinen – Aimo Pajula (Finland)
15.Hans Mlady – Otokar Rozvoda (Tsjechoslovakije)
16.Eduardo Lopes – Joao Candido (Portugal)
17.Börge Gissel – Arne Pedersen (Denemarken)
18.Harald Janemar – Olle Wänlund (Zweden)
19.Thomas Carter – Brian Marshall (Nieuw-Zeeland)
20.Nicolae Chicomban – Traian Chicomban (Roemenië)
1944
1.Lucien Acou – Rik Van Steenbergen (België)
2.Roger Godeau – Francis Grauss (Frankrijk)
3.Helge-Heinrich Jacobsen – Max Jorgensen (Denemarken)
4.Antonio Bertola – Raffaele Di Paco (Italië)
5.Kees Pellenaars – Theo Middelkamp (Nederland)
6.Erwin Pesek – Charly Yaccino (Verenigde Staten)
7.Gustav Kilian – Heinz Vopel (Duitsland)
8.Angel Castellani – Remigio Saavedra (Argentinië)
9.Hans Knecht – Ferdi Kübler (Zwitserland)
10.Jules Audy – William Peden (Canada)
11.Reginald Arnold – Stanley Bransgrove (Australië)
12.Christophe Didier – Mathias Clemens (Luxemburg)
13.Cyril Cartwright – Reginald Harris (Groot-Brittannië)
14.Alejandro Fombellida – Antonio Martin (Spanje)
15.Paavo Kuusinen – Aimo Pajula (Finland)
16.Hans Mlady – Otokar Rozvoda (Tsjechoslovakije)
17.Eduardo Lopes – Joao Candido (Portugal)
18.Harald Janemar – Olle Wänlund (Zweden)
19.Thomas Carter – Brian Marshall (Nieuw-Zeeland)
20.Nicolae Chicomban – Traian Chicomban (Roemenië)
1943
1.Guy Lapébie – Adolphe Prat (Frankrijk)
2.Lucien Acou – Constant Huys (België)
3.Mario Mathieu – Remigio Saavedra (Argentinië)
4.Antonio Bertola – Raffaele Di Paco (Italië)
5.Kees Pellenaars – Theo Middelkamp (Nederland)
6.Erwin Pesek – Charly Yaccino (Verenigde Staten)
7.Gottfried Hürtgen – Heinrich Schwarzer (Duitsland)
8.Helge-Heinrich Jacobsen – Max Jorgensen (Denemarken)
9.Hans Knecht – Ferdi Kübler (Zwitserland)
10.Jules Audy – William Peden (Canada)
11.Cipriano Elys – Juan Plans (Spanje)
12.Reginald Arnold – Stanley Bransgrove (Australië)
13.Christophe Didier – Mathias Clemens (Luxemburg)
14.Cyril Cartwright – Reginald Harris (Groot-Brittannië)
15.Paavo Kuusinen – Aimo Pajula (Finland)
16.Hans Mlady – Otokar Rozvoda (Tsjechoslovakije)
17.Eduardo Lopes – Joao Candido (Portugal)
18.Harald Janemar – Olle Wänlund (Zweden)
19.Juhan Suurmets – Arkadi Tammeorg (Estland)
20.Thomas Carter – Brian Marshall (Nieuw-Zeeland)
1942
1.Robert Naeye – Adelin Van Simaeys (België)
2.Emile Ignat – Alfred Letourneur (Frankrijk)
3.Bill Anderson – Charles Bergna (Verenigde Staten)
4.Jules Audy – William Peden (Canada)
5.Frans Slaats – Chris Van Gent (Nederland)
6.Ernst Kuhn – Karl Litschi (Zwitserland)
7.Antonio Bertola – Mario Gentili (Italië)
8.Mario Mathieu – Remigio Saavedra (Argentinië)
9.Gottfried Hürtgen – Heinrich Schwarzer (Duitsland)
10.Christophe Didier – Mathias Clemens (Luxemburg)
11.Helge-Heinrich Jacobsen – Max Jorgensen (Denemarken)
12.Bill Guyatt – Jack Walsh (Australië)
13.Cipriano Elys – Juan Plans (Spanje)
14.Eduardo Lopes – Joao Candido (Portugal)
15.Paavo Kuusinen – Aimo Pajula (Finland)
16.Hans Mlady – Otokar Rozvoda (Tsjechoslovakije)
17.Dave Ricketts – Reginald Harris (Groot-Brittannië)
18.Harald Janemar – Olle Wänlund (Zweden)
19.Juhan Suurmets – Arkadi Tammeorg (Estland)
20.Gyula Csikos – Ferenc Pelvassy (Hongarije)
1941
1.Alvaro Giorgetti – Jacques Girard (Frankrijk)
2.Angelo De Bacco – Cecil Yates (Verenigde Staten)
3.Francisco Exposito – Francisco Goenaga (Spanje)
4.Douglas Peden – William Peden (Canada)
5.Kamiel De Kuysscher – Constant Huys (België)
6.Paul Egli – Alfred Vock (Zwitserland)
7.Antonio Bertola – Raffaele Di Paco (Italië)
8.Gustav Kilian – Heinz Vopel (Duitsland)
9.Mario Mathieu – Remigio Saavedra (Argentinië)
10.Bill Guyatt – Stan Parsons (Australië)
11.Frans Slaats – Chris Van Gent (Nederland)
12.Christophe Didier – Mathias Clemens (Luxemburg)
13.Eduardo Lopes – Joao Candido (Portugal)
14.Paavo Kuusinen – Aimo Pajula (Finland)
15.Helge-Heinrich Jacobsen – Kay-Werner Nielsen (Denemarken)
16.Hans Mlady – Otokar Rozvoda (Tsjechoslovakije)
17.Max Bulla – Richard Menapace (Oostenrijk)
18.Dave Ricketts – Reginald Harris (Groot-Brittannië)
19.Juhan Suurmets – Arkadi Tammeorg (Estland)
20.Harald Janemar – Ake Seyffarth (Zweden)
1940
1.Douglas Peden – William Peden (Canada)
2.Charles Bergna – Cecil Yates (Verenigde Staten)
3.Gustav Kilian – Heinz Vopel (Duitsland)
4.Emil Ignat – Georges Wambst (Frankrijk)
5.Achiel Bruneel – Robert Naeye (België)
6.Paul Egli – Fritz Hartmann (Zwitserland)
7.Francisco Exposito – Tomas de Sosa (Spanje)
8.Antonio Bertola – Raffaele Di Paco (Italië)
9.Mario Mathieu – Mario Stefani (Argentinië)
10.Gerrit Schulte – Gerrit Boeyen (Nederland)
11.Erland Christensen – Kay-Werner Nielsen (Denemarken)
12.Bill Guyatt – Stan Parsons (Australië)
13.Christophe Didier – Mathias Clemens (Luxemburg)
14.Eduardo Lopes – Joao Candido (Portugal)
15.Paavo Kuusinen – Aimo Pajula (Finland)
16.Hans Mlady – Otokar Rozvoda (Tsjechoslovakije)
17.Syd Cozens – Reginald Harris (Groot-Brittannië)
18.Max Bulla – Richard Menapace (Oostenrijk)
19.Juhan Suurmets – Arkadi Tammeorg (Estland)
20.Harald Janemar – Ake Seyffarth (Zweden)

1939
1.Douglas Peden – William Peden (Canada)
2.Anton Chylik – Karl Wölfl (Oostenrijk)
3.Emile Diot – Emile Ignat (Frankrijk)
4.Al Crossley – Jim Walthour (Verenigde Staten)
5.Heinz Vopel – Gustav Kilian (Duitsland)
6.Albert Billiet – Gerard Debaets (België)
7.Freddy Zach – Roger Pipoz (Zwitserland)
8.Gerry Burgess – Lew Pond (Groot-Brittannië)
9.Mario Mathieu – Remigio Saavedra (Argentinië)
10.Joseph Bintener – Josy Mersch (Luxemburg)
11.Erland Christensen – Willy Falck Hansen (Denemarken)
12.Hilton Bloomfield – Len Rogers (Australië)
13.Jackie Sheehan – Joe Brown (Ierland)
14.Ferdinando Grillo – Raffaele Di Paco (Italië)
15.Stanislav Wrzesinski – Vaclav Wrzesinski (Polen)
16.Antonio Prior – Luciano Montero (Spanje)
17.Cor Wals – Jan Pijnenburg (Nederland)
18.Eduardo Lopes – Joao Candido (Portugal)
19.August Prosenik – Anton Strain (Joegoslavië)
20.Aimo Pajula – Paavo Kuusinen (Finland)
















Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.