De eerste Ronde van Ierland werd op 20 september 1953 gewonnen door Colm Christie. De hele top tien (en wellicht de hele uitslag) bestond uit Ieren. Dit is dan ook een amateurronde die lange tijd bekend heeft gestaan als de “Milk Ras” (tegenover de Britse “Milk Race”). Op dit moment heet ze de “An Post Ras”. In de loop der jaren zijn er af en toe ook profrondes van Ierland geweest, maar zeer sporadisch.

2010
1 Simon Richardson SigmaSport GBr
2 Bauke Mollema Rabobank Nederland
3 Alexander Wetterhall Sprocket Zweden
4 Peter Williams Motorpoint GBr
5 Dan Craven Condor Namibië
6 Connor McConvey Sean Kelly Ierland
7 Jonathan Tiernan-Lock Condor GBr
8 Robert Partridge Endura GBr
9 Pieter Ghyllebert Sean Kelly België
10 Joseph Lewis Drapac Australië
11 John Degenkolb Thuringer BRD
12 Maximilian May Thuringer BRD
13 Jakob Steigmiller Thuringer BRD
14 Josef Kugler Arboe-KTM Oostenrijk
15 John Jack Anderson Sprocket Australië
16 Tomislav Danculovic Loborika Kroatië
17 David Pell Drapac Australië
18 Rhys Lloyd Endura GBr
19 Ryan Sherlock Polygon Ierland
20 Stuart Shaw Drapac Australië

2009
1 Russell Downing Candi TV GBr
2 Simon Richardson Condor GBr
3 Mads Christensen Designa Denemarken
4 Florian Stalder B.M.C. Zwitserland
5 Jan Barta Arboe-KTM Tsjechië
6 Darren Lapthorne Condor Australië
7 Dennis Van Winden Rabobank Nederland
8 David O’Loughlin An Post Ierland
9 Martijn Maaskant Garmin Nederland
10 Ian Wilkinson Halfords GBr
11 Chris Newton Condor GBr
12 David McCann Giant Asia Ierland
13 Alexander Gottfried Team Kuota BRD
14 Stefan Trafelet Mendrisio Zwitserland
15 Sean Patrick Downey Banbridge Ierland
16 Marco Pinotti Columbia Italië
17 Rune Jogert Giant Noorwegen
18 Lars Petter Nordhaug Team Joker Noorwegen
19 Paidy O’Brien An Post Ierland
20 Matti Breschel Saxo Bank Denemarken


2008 

1 Lucas Persson Collstrop Zweden
2 Roger Aiken Thornton Ierland
3 Daniel Martin Garmin Ierland
4 Manuele Spadi Cinelli Italië
5 Paidy O’Brien An Post Ierland
6 Tim Klinger Gerolsteiner Duitsland
7 Nicholas Roche Crédit Agricole Ierland
8 Paul Griffin Giant Asia Ierland
9 Robin Seymour Team Worc Ierland
10 Marco Pinotti Columbia Italië
11 Sean Lacey Eurocycles Ierland
12 Neill Delahaye Usher IRC Ierland
13 Russell Downing Pinarello GBr
14 Julian Dean Garmin NZl
15 Paul Healion Pezula Ierland
16 Cameron Jennings Pezula Australië
17 Brian Kenneally My Home Ierland
18 Matthew Wilson Type 1 Australië
19 John Heverin Carn Wheelers Ierland
20 Denis Dunworth An Post Ierland

2007
1 David O’Loughlin Navigators Ierland
2 Giuseppe Muraglia Aqua & Sapone Italië
3 Kristian House Navigators Groot-Brittannië
4 Oscar Hernandez Martinez Nat.selectie Spanje
5 Tommy Evans Usher IRC Ierland
6 Stijn Vandenbergh Unibet.com België
7 Paidy O’Brien Murphy & Gunn Ierland
8 Marcus Ljungqvist C.S.C. Zweden
9 Nicholas Roche Crédit Agricole Ierland
10 Aaron Olson T-Mobile Verenigde Staten
11 Mark Cassidy Murphy & Gunn Ierland
12 Bernhard Sulzberger D.F.L. Australië
13 Pieter Jacobs Unibet.com België
14 Rory Wyley Morrissey Ierland
15 Craig Lewis Slipstream Verenigde Staten
16 Eugene Moriarty My Home Ierland
17 Glenn Bak Murphy & Gunn Denemarken
18 Glenn Kinning Castlereagh Ierland
19 Sean Lacey Murphy & Gunn Ierland
20 Valery Kobzarenko Navigators Oekraïne


2006
1 David McCann Giant Asia Ierland
2 Ciaran Power Morrissey Ierland
3 Paidy O’Brien Thornton Ierland
4 Andrew Roche Murphy & Gunn Ierland
5 Tommy Evans Usher IRC Ierland
6 Nicholas Roche Cofidis Ierland
7 Danny Pate TIAA-CREF Verenigde Staten
8 Kevin Dawson Agisko Groot-Brittannië
9 Morten Hegreberg Sparebank Vesten Noorwegen
10 Timothy Cassidy Sean Kelly Ierland
11 David O’Loughlin Thornton Ierland
12 Paul Griffin Giant Asia Ierland
13 Simon Kelly Murphy & Gunn Ierland
14 Daniel Martin La Pomme Ierland
15 Peter Herzig Caravello Australië
16 Mark Cassidy Sean Kelly Ierland
17 Andrew McQuaid Sean Kelly Ierland
18 Wayne Randle Stena Line Groot-Brittannië
19 Bartlomiej Matysiak G.S.Legia Polen
20 Ryan Connor Thornton Ierland


2005
1 Magnus Backstedt Liquigas Zweden
2 David O’Loughlin Navigators Ierland
3 Marc Scanlon AG2R Ierland
4 David McCann Giant Asia Ierland
5 Ciaran Power Navigators Ierland
6 Brian Keane Dublin Wheelers Ierland
7 Malcolm Elliott Murphy & Gunn Groot-Brittannië
8 Paidy O’Brien Lochness Ierland
9 Walter Bonca Sava Kranj Slovenië
10 Paul Healion BioAgrico Ierland
11 Paul Griffin Giant Asia Ierland
12 Eugene Moriarty Cycleways Ierland
13 Dermot Nally Galway Ierland
14 Tommy Evans Planet X Ierland
15 Robin Seymour Marin Ierland
16 Denis Lynch Thornton Ierland
17 Stephen Gallagher Flanders Ierland
18 Brian Kenneally Meath Ierland
19 John Tanner Planet X Groot-Brittannië
20 Philip Tavell Merida Zweden


2004
1.Tobias Lergard Bianchi Zweden
2.Mark Lovatt Planet X Groot-Brittannië
3.Ian McLeod H.S.B.C. Zuid-Afrika
4.Simon Kelly Cork Ierland
5.Derek Finnegan Avonmore Ierland
6.John Tanner Murphy & Gunn Groot-Brittannië
7.Scott McDonald Dublin Wheelers Ierland
8.Chris Newton Corima Groot-Brittannië
9.Vincent Gleeson Kerry Ierland
10.Ari Hojgaard Jylland Denemarken
11.Tony Brady Avonmore Ierland
12.Craig Sweetman Donnelly Ierland
13.Feargal Kelly Wicklow Ierland
14.Anthony Malarczyk Ridley Groot-Brittannië
15.Hamish Haynes Cycling Groot-Brittannië
16.Michael McNena Galway Ierland
17.Stefan Cohnen Comnet Nederland
18.Padraig Marrey Galway Ierland
19.Michael Devins Mayo Ierland
20.Tommy Evans Thornton Ierland


2003
1.Paddy Moriarty Dublin Skip Ierland
2.Tommy Evans La Pomme Ierland
3.Ciaran Power Navigators Ierland
4.Jan Bluekens Nat.selectie België
5.Robin Seymour Marin Ierland
6.David McCann Endura Ierland
7.Ju Hyun Ri Nat.selectie Noord-Korea
8.Keith Gallagher Kildare Ierland
9.Bart Eelen Nat.selectie België
10.Eugene Moriarty Meath Ierland
11.Jan Claes Nat.selectie België
12.David O’Loughlin Lombardi Ierland
13.Christophe Deluche Nat.selectie Frankrijk
14.Chris Newton Corima Groot-Brittannië
15.Brendan Doherty Total Cycling Ierland
16.Adriano Baffi E.C.Bayer Italië
17.Paul Griffin Dublin Skip Ierland
18.Thomas Lövkvist Bianchi Zweden
19.Don Travers Banbridge Ierland
20.Roger Lamont Phoenix CC Ierland


2002
1.Michael Boogerd Rabobank Nederland
2.Henrik Sparr Trek Zweden
3.Ole-Sigure Simensen Mälarenergi Noorwegen
4.David McCann Volksbank Ierland
5.Sean Lacey Earl of Desmond Ierland
6.Stefan Löffler Nat.selectie Duitsland
7.Stephen Gallagher Earl of Desmond Ierland
8.Dragomir Zivkovic LeMond Joegoslavië
9.Paddy Moriarty Skip Hire Ierland
10.David Garbelli Site Frezza Italië
11.Christian Wasmer Nat.selectie Duitsland
12.Kieran McMahon Earl of Desmond Ierland
13.Marc Scanlon La Pomme Ierland
14.Alexei Shmidt Lokosphinx Rusland
15.Gethin Butler Surrey Groot-Brittannië
16.Ciaran Power Navigators Ierland
17.Tommy Evans La Pomme Ierland
18.Laurent D’Olivier Delatour Frankrijk
19.Roger Jakob Schoch Zwitserland
20.Adrian Crowley Galway Ierland


2001
1.Tommy Johansson Nat.selectie Zweden
2.Francisco Cerezo Tiscali Spanje
3.Markus Andersson Nat.selectie Zweden
4.Michael Johansson Nat.selectie Zweden
5.Dan Kullgren Nat.selectie Zweden
6.Tobias Johansson Nat.selectie Zweden
7.Keith Gallagher Antrim Ierland
8.Paul Griffin Dublin Wheelers Ierland
9.David O’Loughlin Mayo Ierland
10.Michael McNena Galway Ierland
11.Eugene Moriarty Cycleways Ierland
12.Raymond Clarke Derry Ierland
13.Filip Meirhaeghe Domina Vacanze België
14.Andrew Roche Ell.Vannin Groot-Brittannië
15.Matthew Slattery Kerry Ierland
16.Richard Cahill Cork Ierland
17.Martin O’Loughlin Carrick Wheelers Ierland
18.Roger Morgan Surrey Groot-Brittannië
19.Colm McGuinness Kildare Ierland
20.Eddie O’Donoghue Carlow Ierland


2000
1 Ruggero Borghi Vini Caldirola Italië
2 Giuseppe Guerini Telekom Italië
3 Abraham Olano O.N.C.E. Spanje
4 Thomas Frischknecht Nat.selectie Zwitserland
5 Johan Malmsten Nat.selectie Zweden
6 Francesco Casagrande Vini Caldirola Italië
7 Mikel Zarrabeitia O.N.C.E. Spanje
8 Esa Rosendahl Nat.selectie Zweden
9 Erik Weisspfennig Batavus Duitsland
10 David O’Loughlin Polo Sport Ierland
11 David McCann Clarke’s Ierland
12 Robin Seymour Marin Ierland
13 Bruno Risi Nat.selectie Zwitserland
14 Gary Foord Nat.selectie Groot-Brittannië
15 Brian Kenneally Qantas Ierland
16 Torsten Schmidt Gerolsteiner Duitsland
17 Mariano Piccoli Lampre Italië
18 Alastair Martin Avonmore Ierland
19 Michael McNena Sintofarm Ierland
20 Kurt Betschart Nat.selectie Zwitserland


1999
1 Francisco Cabello Kelme Spanje
2 Andrea Ferrigato Ballan Italië
3 Tommy Evans Nissan Ierland
4 Eugene Moriarty Baltic Ierland
5 Frank Corvers Spar-R.D.M. België
6 Danny Clark Spar-R.D.M. Australië
7 Andrea Collinelli Ballan Italië
8 Ciaran Power Latrobe Ierland
9 Philip Cassidy Avonmore Ierland
10 David Peelo I.R.C. Ierland
11 Gerd Dörich E.C.Bayer Duitsland
12 José Manuel Uria Kelme Spanje
13 Morgan Fox D.C.M. Ierland
14 Philip Collins Heritage Ierland
15 Bill Moore Stamullen Ierland
16 Derek Finnegan D.C.M. Ierland
17 Jeff Wright TravelWise Groot-Brittannië
18 Paddy Moriarty Baltic Ierland
19 Karl Donnelly Morrissey Ierland
20 David O’Loughlin Mayo Ierland


1998
1.Felix Garcia Casas Festina Spanje
2.Daniel Clavero Vitalicio Spanje
3.Vicente Aparicio Vitalicio Spanje
4.Fernando Escartin Kelme Spanje
5.Ignacio Garcia Camacho Kelme Spanje
6.Fabio Baldato Riso Scotti Italië
7.Ciaran Power Latrobe Ierland
8.Derek Finnegan Latrobe Ierland
9.Declan Lonergan Giant Ierland
10.Oliverio Rincon Vitalicio Colombia
11.David O’Loughlin Latrobe Ierland
12.Gethin Butler Paragon Groot-Brittannië
13.Marc Scanlon Sligo Ierland
14.Karl Donnelly Morrissey Ierland
15.Laurent Roux T.V.M. Frankrijk
16.Eugene Moriarty Latrobe Ierland
17.Robin Seymour Raleigh Ierland
18.Jens Veggerby AcceptCard Denemarken
19.Michael Smith Mayo Ierland
20.Neil Teggart Sligo Ierland


1997
1.Ciaran Power Comeragh Ierland
2.Robin Seymour Raleigh Ierland
3.Derek Finnegan Latrobe Ierland
4.David O’Loughlin Latrobe Ierland
5.Dermot Healy Hillebrand Ierland
6.Tommy Evans Phoenix CC Ierland
7.Bill Moore Donnelly Ierland
8.Peter Daley St.Quentin Ierland
9.Paul Griffin Morrissey Ierland
10.Michael Butler Activ Cycle Groot-Brittannië
11.Michael Wall Premier Ierland
12.Tony Doyle Limerick Ierland
13.Adrian Hedderman Premier Ierland
14.David Peelo Hillebrand Ierland
15.Ramon Gonzalez Arrieta Banesto Spanje
16.Liam Murphy Mayo Ierland
17.Declan Hanrahan Premier Ierland
18.José Luis Santamaria Deportpublic Spanje
19.Martin Maguire Morrissey Ierland
20.José Ramon Uriarte Banesto Spanje


1996
1 Tommy Evans Giant
2 Peter Daley St.Quentin
3 Robin Seymour Raleigh
4 Bill Moore Donnelly
5 Aidan Duff Vendée U
6 David McCann Phoenix CC
7 Ciaran Power Comeragh
8 Derek Finnegan Latrobe
9 Martin Earley Raleigh
10 Alan McCormack Higher Gear
11 Conor Henry Antrim
12 Paul Giles Maestro
13 Michael Smith Antrim
14 Declan Lonergan Giant
15 Dennis Easton Maryland
16 Robert Power Avonmore
17 Ian Chivers Antrim
18 Christopher Kimmage Carlow
19 Cian Lynch Hillebrand
20 Scott McDonald Dublin Wheelers
1995
1.Martin Earley Raleigh
2.Derek Finnegan Latrobe
3.Conor Henry Antrim
4.Tommy Evans Nissan
5.Alan McCormack Guiltless
6.John Brady Lombardi
7.Declan Lonergan Saab
8.Robin Seymour Kona
9.Leslie McKay Individueel
10.Peter Daley St.Quentin
11.Bill Moore Stamullen
12.Paul Giles Bann Valley
13.Dave McQuaid Diamond Back
14.Michael Smith Antrim
15.Robert Power Cork
16.Ian Chivers Antrim
17.Aidan Duff Nantes
18.Cian Lynch Hillebrand
19.Paul McCormack Saab
20.Christopher Kimmage Antrim
1994
1 Martin Earley Raleigh 
2 Sean Kelly Catavana 
3 Conor Henry Team Cologne
4 Robin Seymour Kona 
5 Joey Barr Clarke’s 
6 Declan Lonergan Townsend 
7 Mark Kane Northern 
8 Paddy Callaly Navan R.C.
9 Derek Finnegan Latrobe 
10 Paul Slane Team Devlin 
11 Tommy Evans Banbridge 
12 John Brady Guiltless 
13 Leslie McKay Dublin Wheelers
14 Alan McCormack Klein 
15 Darragh McQuaid Dublin Wheelers
16 Peter Daley St.Quentin 
17 Richard McCauley Wexford 
18 Michael Smith Antrim 
19 Stephen Maher Carrick Wheelers
20 Norman Campbell Sunlight
1993
1.David Hourigan Limerick
2.Kevin Kimmage Navan R.C.
3.Rory Walsh Dublin Wheelers
4.Paul Doyle Lee Strand
5.Nigel Somers Northern Ireland
6.Ray Brownfield Toyota
7.Stephen Healy Meath
8.Raymond Clarke Tipperary
9.Alan Cranston Madigan Wheelers
10.Mark Lyttle Trainor
11.Kieran Downey Clann
12.Brendan Graham O’Rourke
13.Barry Monaghan Newry C.C.
14.Michael Fitzgerald Clonmel C.C.
15.Joey Barr Clarke Brothers
16.Joseph McCall Stephens
17.Declan McMacken V.C.Bangor
18.Barry Fullerton Ballymena
19.Scott McDonald Orwell
20.Gary Scott Newry C.C.


1992
1.Stephen Roche Carrera Ierland
2.Martin Earley P.D.M. Ierland
3.Sean Kelly Festina Ierland
4.Phil Anderson Motorola Australië
5.Raul Alcala P.D.M. Mexico
6.Andrei Tchmil GB-MG Moldavië
7.Edwig Van Hooydonck Buckler België
8.Luc Leblanc Castorama Frankrijk
9.Louis De Koning Panasonic Nederland
10.Willy Engelbrecht Southern Sun Zuid-Afrika
11.Stéphane Hennebert Lotto België
12.Andy Bishop Motorola Verenigde Staten
13.Olaf Ludwig Panasonic Duitsland
14.Scott Sunderland T.V.M. Australië
15.Herman Frison Tulip België
16.Laurent Brochard Castorama Frankrijk
17.Acacio da Silva Festina Portugal
18.Rob Holden Subaru Groot-Brittannië
19.Stephen Spratt Dublin Wheelers Ierland
20.Laurent Madouas Castorama Frankrijk


1991
1 Massimo Podenzana Navigare Italië
2 Davide Cassani Ariostea Italië
3 Kevin Kimmage Navan R.C. Ierland
4 Declan Lonergan Waterford Ierland
5 Gethin Butler Nat.selectie GBr
6 Milan Soula Nat.selectie Tsjechoslovakije
7 Patrick Jonker Nat.selectie Australië
8 Barney McLoughlin Cork Ierland
9 Cormac McCann Phoenix CC Ierland
10 Paul Barrett Nat.selectie GBr
11 Stephen Spratt Waterford Ierland
12 Ian Chivers Cyprus CC Ierland
13 Mike Bell Nat.selectie GBr
14 Brendan Graham Newry C.C. Ierland
15 Paddy Callaly Les Jeunes Ierland
16 Martin Lema Nat.selectie Australië
17 Anthony O’Gorman Les Jeunes Ierland
18 Dennis Easton Newry C.C. Ierland
19 Jason Phillips Nat.selectie Australië
20 Bryan Long Nat.selectie GBr
1990
1 Erik Breukink P.D.M. Nederland
2 Johan Museeuw Lotto België
3 Bobby Power Tipperary Ierland
4 Sean Yates 7-Eleven GBr
5 Vjatsjeslav Ekimov Panasonic Sovjetunie
6 Raul Alcala P.D.M. Mexico
7 Frans Maassen Buckler Nederland
8 Paul McCormack Bolla Wine Ierland
9 Herman Frison Histor België
10 Steve Bauer 7-Eleven Canada
11 Johan Lammerts Z-Peugeot Nederland
12 Sean Kelly P.D.M. Ierland
13 Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
14 Martin Earley P.D.M. Ierland
15 Olaf Ludwig Panasonic DDR
16 Brian Holm Sorensen Histor Denemarken
17 Edwig Van Hooydonck Buckler België
18 Michael Wilson Helvetia Australië
19 Keith Reynolds Banana GBr
20 Udo Bolts Stuttgart BRD
1989
1 Eric Vanderaerden Panasonic België
2 Charly Mottet R.M.O. Frankrijk
3 Thomas Wegmuller Domex Zwitserland
4 Sean Kelly P.D.M. Ierland
5 Johan Museeuw A.D.R. België
6 Brian Walton 7-Eleven Canada
7 Erik Breukink Panasonic Nederland
8 Ron Kiefel 7-Eleven VSA
9 Benjamin Van Itterbeeck Lotto België
10 Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
11 Raul Alcala P.D.M. Mexico
12 Martin Earley P.D.M. Ierland
13 Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
14 Marcel Arntz Paternina Nederland
15 Peter Stevenhaagen Helvetia Nederland
16 Martial Gayant Toshiba Frankrijk
17 Frans Maassen Superconfex Nederland
18 Janus Kuum A.D.R. Noorwegen
19 Phil Anderson T.V.M. Australië
20 Stephen Hodge Kas Australië
1988
1.Paul McCormack Nat.selectie Ierland
2.Ian Chivers Nat.selectie Ierland
3.Graeme Miller Nat.selectie Nieuw-Zeeland
4.Andy Hurford Nat.selectie Gr.Brit.
5.Stephen Spratt Nat.selectie Ierland
6.Cormac McCann Phoenix Ierland
7.Malcolm Elliott Fagor Gr.Brit.
8.Vladimir Berka Nat.selectie Tsjechoslovakije
9.Paul Leitch Nat.selectie Nieuw-Zeeland
10.Thomas Bamford Nat.selectie Nieuw-Zeeland
11.Russell Harrington Nat.selectie Gr.Brit.
12.Jeff Wright Nat.selectie Gr.Brit.
13.Mick Walsh Nat.selectie Ierland
14.Gareth Talbot Nat.selectie Ierland
15.Sean Yates Fagor Gr.Brit.
16.John McQuaid Nat.selectie Ierland
17.Chris McCann Phoenix Ierland
18.François Lemarchand Fagor Frankrijk
19.Stephen Roche Fagor Ierland
20.Santos Hernandez Kas Spanje
1987
1 Sean Kelly Kas Ierland
2 Stephen Roche Carrera Ierland
3 Paul Kimmage R.M.O. Ierland
4 Johannes Draaijer P.D.M. Nederland
5 Joel Pelier Système U Frankrijk
6 Eric Boyer Système U Frankrijk
7 Heinz Imboden Toshiba Zwitserland
8 Adri Van Der Poel P.D.M. Nederland
9 Martin Earley Fagor Ierland
10 Gilbert Duclos-Lassalle Z-Peugeot Frankrijk
11 Johnny Weltz Fagor Denemarken
12 Sean Yates Fagor GBr
13 Chris Lillywhite Lycra GBr
14 Johan Lammerts Toshiba Nederland
15 Maarten Ducrot Superconfex Nederland
16 Frans Maassen Superconfex Nederland
17 Shane Sutton Lycra Australië
18 Malcolm Elliott Lycra GBr
19 Edwig Van Hooydonck Superconfex België
20 Per Pedersen R.M.O. Denemarken
1986
1 Kim Andersen La Vie Claire Denemarken
2 Sean Kelly Kas Ierland
3 Phil Anderson Panasonic Australië
4 Martin Earley Fagor Ierland
5 Alan McCormack Red Killian’s Ierland
6 Steve Bauer La Vie Claire Canada
7 Teun Van Vliet Panasonic Nederland
8 Adrian Timmis A.N.C. GBr
9 Adri Van Der Poel Kwantumhallen Nederland
10 Ron Kiefel 7-Eleven VSA
11 Joey McLoughlin A.N.C. GBr
12 Doug Shapiro 7-Eleven VSA
13 Michael Lynch Repco Australië
14 Eric Heiden 7-Eleven VSA
15 Alex Stieda 7-Eleven Canada
16 Tom Broznowski Schwinn VSA
17 Philippe Louviot Peugeot Frankrijk
18 Eddy Planckaert Panasonic België
19 Ronan Pensec Peugeot Frankrijk
20 Davis Phinney 7-Eleven VSA
1985
1.Nikolai Kociakov Nat.selectie U.S.S.R.
2.Stephen Roche La Redoute Ierland
3.Vladimir Zveriuk Nat.selectie U.S.S.R.
4.Paul Sherwen La Redoute G.B.
5.Chris Lillywhite Nat.selectie G.B.
6.Stephen Spratt Raleigh Dublin Ierland
7.Tim Harris A.V.P. G.B.
8.Mike Fagg Nat.selectie G.B.
9.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
10.Simon Cope Nat.selectie G.B.
11.Paul Curran Nat.selectie G.B.
12.Vladimir Malakov Nat.selectie U.S.S.R.
13.Pjotr Ugrumov Nat.selectie U.S.S.R.
14.Tonu Roosmae Nat.selectie U.S.S.R.
15.Jean-Claude Leclercq Skil Frankrijk
16.Vladimir Chubikov Nat.selectie U.S.S.R.
17.Jerome Simon La Redoute Frankrijk
18.John McQuaid Emerald Wheelers Ierland
19.Dominique Garde Skil Frankrijk
20.Sean Kelly Skil Ierland
1984
1 Raphael Kimmage Raleigh Ierland
2 John Shortt Galway Ierland
3 Stephen Roche La Redoute Ierland
4 Stephen Delaney Leyland Ierland
5 Marc Gomez La Vie Claire Frankrijk
6 Freddy De Schacht Nat.selectie België
7 Anthony O’Gorman Tipperary Ierland
8 Luc Naudts Nat.selectie België
9 Plinio Casas Buitrago Gran Via Colombia
10 Gerald Irvine Armagh Ierland
11 Rein Valkenburg Realtime Nederland
12 Dave McCall Down Ierland
13 Terry McManus Dublin Wheelers Ierland
14 Emanuele Bombini Del Tongo Italië
15 John McQuaid Skil Ierland
16 Miguel Indurain Reynolds Spanje
17 Eduardo Chozas Zor Spanje
18 Paul McCormack Obelisk Ierland
19 Martin Earley Dublin Wheelers Ierland
20 Phil Anderson Panasonic Australië
1983
1 Paul Kimmage Raleigh Ierland
2 Philip Cassidy Raleigh Ierland
3 Glenn Thompson Raleigh Ierland
4 Jamie McGahan Scotland GBr
5 Raphael Kimmage Dublin Wh. Ierland
6 John McQuaid Dublin Wh. Ierland
7 Aidan Harrison Dublin Wh. Ierland
8 Robert Melrose Scotland GBr
9 Bernard McCormack Dublin Wh. Ierland
10 Tom Murphy Dublin Wh. Ierland
11 Allan Peiper Peugeot Australië
12 Tommi Prim Bianchi Zweden
13 Jean-Marie Grezet Sem Zwitserland
14 Phil Anderson Peugeot Australië
15 Kim Andersen Coop Denemarken
16 Francis Castaing Peugeot Frankrijk
17 Jan Raas Raleigh Nederland
18 Greg Lemond Renault VSA
19 Sean Kelly Sem Ierland
20 Joey McLoughlin Scotland GBr
1982
1 Jose Martins Ramalho Coelima Portugal
2 Dermot Gilleran Emerald Wheelers Ierland
3 Jamie McGahan Glasgow Wheelers GBr
4 Martin Earley Dublin Wheelers Ierland
5 Will Kerr Ballymena Ierland
6 Philip Cassidy Navan R.C. Ierland
7 Paul Kimmage Balbriggan Ierland
8 Glenn Thompson Antrim Ierland
9 John McQuaid Dublin Wheelers Ierland
10 Bill Nickson Fibrax GBr
11 Keith Lambert Falcon GBr
12 Sid Barras Falcon GBr
13 Hans Petter Odegaard Nat.selectie  Noorwegen
14 Dave Lloyd Manchester Wheelers GBr
15 Malcolm Elliott Manchester Wheelers GBr
16 Sean Kelly Sem Ierland
17 Alan Matthews Wrexham GBr
18 Joeri Barinov Nat.selectie  U.S.S.R.
19 Robert Crossley Nat.selectie  Australië
20 Clyde Sefton Nat.selectie  Australië

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.