2009
1.Gustav Larsson Crescent Zweden
2.Jonas Holmkvist Crescent Zweden
3.Magnus Palmberg Magmaa Zweden
4.Jonas Olsson Crescent Zweden
5.David Orcel Sunn Nike Frankrijk
6.Christophe Manin Peugeot-MBK Frankrijk
7.Mikko Vastaranta Tampereen Finland
8.Pasi Willman Elite z/c Finland
9.Calle Friberg Crescent Zweden
10.Erik Kaarlampi Länken Finland
11.Kimmo Kananen Mälarenergi Finland
12.Pasi Ahlroos IK-32 Finland
13.Ari Panttila Elite z/c Finland
14.Juna Rokka Elite z/c Finland
15.Tero Penttinen Elite z/c Finland
16.Toni Lehtimäki Tampereen Finland
17.Veli-Pekka Juntunen Korson Finland
18.Jan-Magnus Mansner Tailwind Finland
19.Fredrik Modin Mälarenergi Zweden
20.Jani Vesa Järvenpään Finland

2008
1.Hubert Pallhuber Diamond Back Italië
2.Rune Hoydahl Giant Noorwegen
3.Erik Kaarlampi Länken Finland
4.Pasi Ahlroos IK-32 Finland
5.Christophe Dupouey Giant Frankrijk
6.Pasi Willman Elite z/c Finland
7.Christophe Herisset Orbea Frankrijk
8.Dominique Arnould Giant Frankrijk
9.Lennie Kristensen Fakta Denemarken
10.Aslak Johansen Styrkeproven Noorwegen
11.Ole Kristian Sorland Elite z/c Noorwegen
12.Roel Paulissen Rainer België
13.Haakon Austad Krone Noorwegen
14.Tomi Kanto Jazztel Finland
15.Petter Jorgensen Styrkeproven Noorwegen
16.Steffen Kjaergaard US-Postal Noorwegen
17.Frode Michaelsen Styrkeproven Noorwegen
18.Mikko Siltanen Tailwind Finland
19.Joona Laukka Jean Delatour Finland
20.Bjornar Vestol Fakta Noorwegen
2007
1.Ari Panttila Elite z/c Finland
2.Matthias Carlsson Degeberga Zweden
3.Erik Wendel Crescent Zweden
4.Jan Mattsson Upsala Zweden
5.Igor Bogdan Elitz z/c Ukrania
6.Erik Kaarlampi Länken Finland
7.Roel Paulissen American Eagle België
8.Pavel Tsjerkassov Diamond Back Rusland
9.Pasi Willman Elite z/c Finland
10.Simo Heinonen Koiviston Finland
11.Juna Rokka Elite z/c Finland
12.Matti Remes Elite z/c Finland
13.Mikko Tommola Elite z/c Finland
14.Pekka Viikari IK-32 Finland
15.Jouko Mäkelä Elite z/c Finland
16.Tommi Tuikka C.C.Picaro Finland
17.Esa Skytta Olmo Finland
18.Kimmo Vainio Elite z/c Finland
19.Mikael Segersall Crescent Zweden
20.Marko Salmela Elite z/c Finland
2006
1.Jari Syvanen Koiviston
2.Kimmo Karhu Akilles
3.Petri Jokivuori Jarvenpaan
4.Kari Myyrylainen Akilles
5.Jukka-Pekka Santala z/c
6.Janne Varala Koiviston
7.Jan-Magnus Mansner Tailwind
8.Tero Hameenaho Tailwind
9.Miika Keurulainen Tuul Avanti
10.Marek Salermo Akilles
11.Tommi Martikainen Kuopion
12.Markus Karvonen Tuul Post
13.Veli-Pekka Juntunen Kaiku
14.Janne Mustonen Chebici
15.Petri Juusola z/c
16.Mika Hietanen z/c
17.Robin Santavirta Chebici
18.Jani Vesa Chebici
19.Juha Posio Tuul Avanti
20.Matti Helminen Chebici
2005
1.Janne Varala Jurvan Voima Finland
2.Lennie Kristensen Giant Denemarken
3.Arto Vainionpaa Koiviston Finland
4.Jukka Heinikainen Malarenergi Finland
5.Jussi Veikkanen Malarenergi Finland
6.Matti Helminen Helsinki Finland
7.Kjell Carlstrom Amore & Vita Finland
8.Sami Hiltunen Tailwind Finland
9.Joona Laukka Lanken Finland
10.Pasi Ahlroos IK-32 Finland
11.Ludovic Dubau Sunn Nike Frankrijk
12.Laurent Certain La Pierre Frankrijk
13.Timo Erjomaa Turun Finland
14.Mikko Vastaranta Tampereen Finland
15.Juha Paajanen Amore & Vita Finland
16.Antti Munnukka Tarmo Finland
17.Tommi Martikainen Kuopion Finland
18.Tuomas Turunen Helsinki Finland
19.Marko Tormanen IK-32 Finland
20.Marko Leppamaki Koiviston Finland
2004
1.Jussi Veikkanen Lanken Finland
2.Jukka Heinikainen Malarenergi Finland
3.Tero Hameenaho Tailwind Finland
4.Joona Laukka Malarenergi Finland
5.Marek Salermo Flanders-RDM Finland
6.Janne Mustonen Chebici Finland
7.Jarno Jalomaki Helsinki Finland
8.Mikko Autio Chebici Finland
9.Tuomas Turunen Helsinki Finland
10.Kjell Carlstrom Malarenergi Finland
11.Harri Pasila Tailwind Finland
12.Andrei Jatsenko Elite z/c Ukrania
13.Kimmo Kananen Tailwind Finland
14.Dmitrii Borisov Elite z/c Ukrania
15.Miika Keurulainen Tuul Avanti Finland
16.Markus Karvonen Tuul Post Finland
17.Juha Paajanen Tampereen Finland
18.Veli-Pekka Juntunen Korson Finland
19.Mika Hietanen Tuul Post Finland
20.Jari Syvanen Koiviston Finland
2003
1.Janne Varala Jurvan Voima
2.Arto Vainionpaa Koiviston
3.Jukka Heinikainen Malarenergi
4.Jussi Veikkanen Malarenergi
5.Matti Helminen Helsinki
6.Kjell Carlstrom Amore & Vita
7.Sami Hiltunen Tailwind
8.Joona Laukka Lanken
9.Pasi Ahlroos IK-32
10.Kimmo Kananen Malarenergi
11.Perttu Turku Helsinki
12.Timo Erjomaa Turun
13.Mikko Vastaranta Tampereen
14.Juha Paajanen Amore & Vita
15.Antti Munnukka Tarmo
16.Tommi Martikainen Kuopion
17.Tuomas Turunen Helsinki
18.Marko Tormanen IK-32
19.Marko Leppamaki Koiviston
20.Samu Ilonen Kangasalan
2002
1.Jussi Veikkanen Lanken
2.Jukka Heinikainen Malarenergi
3.Tero Hameenaho Tailwind
4.Joona Laukka Malarenergi
5.Marek Salermo Flanders-RDM
6.Janne Mustonen Chebici
7.Jarno Jalomaki Helsinki
8.Mikko Autio Chebici
9.Tuomas Turunen Helsinki
10.Kjell Carlstrom Malarenergi
11.Harri Pasila Tailwind
12.Kimmo Kananen Tailwind
13.Janne Varala Koiviston
14.Mikko Siltanen Tuul Avanti
15.Miika Keurulainen Tuul Avanti
16.Markus Karvonen Tuul Post
17.Juha Paajanen Tampereen
18.Veli-Pekka Juntunen Korson
19.Mika Hietanen Tuul Post
20.Jari Syvanen Koiviston
2001
1.Jarno Jalomaki Elite z/c Finland
2.Jukka Heinikainen Wirsbo Finland
3.Ari Panttila Elite z/c Finland
4.Erik Kaarlampi Elite z/c Finland
5.Paal Ahlroos Elite z/c Finland
6.Simo Heinonen Chebici Finland
7.Matti Remes Elite z/c Finland
8.Oscar Stenström Wirsbo Finland
9.Kjell Carlström Turun Finland
10.Jouko Mäkelä Elite z/c Finland
11.Marko Salmela Elite z/c Finland
12.Marek Salermo Flanders Finland
13.Pekka Viikari Elite z/c Finland
14.Jere Karjalainen Elite z/c Finland
15.Gregory Vollet Giant Frankrijk
16.Dominique Arnould Bic Frankrijk
17.Juha Paajanen Turun Finland
18.Juha Posio Turun Finland
19.Christian Selin Flanders Finland
20.Jussi Veikkanen Elite z/c Finland 2000
1.Jarno Jalomaki Elite z/c
2.Jukka Heinikainen Wirsbo
3.Ari Panttila Elite z/c
4.Erik Kaarlampi Elite z/c
5.Paal Ahlroos Elite z/c
6.Simo Heinonen Chebici
7.Matti Remes Elite z/c
8.Oscar Stenström Wirsbo
9.Kjell Carlström Turun
10.Jouko Mäkelä Elite z/c
11.Marko Salmela Elite z/c
12.Marek Salermo Flanders
13.Pekka Viikari Elite z/c
14.Jere Karjalainen Elite z/c
15.Timo Erjomaa Turun
16.Joona Laukka Benfica
17.Juha Paajanen Turun
18.Juha Posio Turun
19.Christian Selin Flanders
20.Jussi Veikkanen Elite z/c
1999
1.Oscar Stenström Elite z/c Finland
2.Joona Laukka Chicky World Finland
3.Mika Hietanen St.Quentin Finland
4.Jukka Heinikainen Wirsbo Finland
5.Juha Paajanen Elite z/c Finland
6.Kjell Carlström Turun Finland
7.Christian Selin Elite z/c Finland
8.Marek Salermo Elite z/c Finland
9.Juha Posio Elite z/c Finland
10.Esa Skytta Turun Finland
11.Nico Stenvall Turun Finland
12.Jurco Teravuo Turun Finland
13.Paal Ahlroos Elite z/c Finland
14.Vasalin Vesa Elite z/c Finland
15.Erik Kaarlampi Elite z/c Finland
16.Jarno Jalomaki Elite z/c Finland
17.Rune Hoydahl Giant Noorwegen
18.Bart Brentjens Specialized Nederland
19.Matti Remes Elite z/c Finland
20.Jouko Mäkelä Elite z/c Finland
1998
1.Mika Hietanen St.Quentin Finland
2.Kjell Carlström Turun Finland
3.Esa Skytta Turun Finland
4.Paal Ahlroos Elite z/c Finland
5.Jukka Heinikainen Wirsbo Finland
6.Joona Laukka Lotto Finland
7.Oscar Stenström Elite z/c Finland
8.Harry Hameenaho Elite z/c Finland
9.Vasalin Vesa Elite z/c Finland
10.Erik Kaarlampi Elite z/c Finland
11.Juha Paajanen Elite z/c Finland
12.Christian Selin Elite z/c Finland
13.Janne Varala Koiviston Finland
14.Juha Posio Elite z/c Finland
15.Nico Stenvall Turun Finland
16.Oleksandr Troyan Elite z/c Ukrania
17.Jarno Jalomaki Elite z/c Finland
18.Ari Panttila Elite z/c Finland
19.Andrey Okhvatenko Elite z/c Ukrania
20.Simo Heinonen Chebici Finland
1997
1 Mika Hietanen St.Quentin Finland
2 Christian Selin Lanken Finland
3 Jukka Heinikainen Lanken Finland
4 Joona Laukka Acceptcard Finland
5 Oscar Stenstrom Olmo Finland
6 Kjell Carlstroem Turun Finland
7 Esa Skytta Olmo Finland
8 Juha Paajanen Turun Finland
9 Marek Salermo Tailwind Finland
10 Pasi Ahlroos Lanken Finland
11 Juha Posio Turun Finland
12 Bjorn Stenvall Turun Finland
13 Jyrki Teravuo Smycken Finland
14 Jani Vesa Chebici Finland
15 Esko Salminen Smycken Finland
16 Erik Kaarlampi Lanken Finland
17 Jarno Jalomaki Helsinki Finland
18 Markus Karvonen Smycken Finland
19 Ari Panttila Red Bull Finland
20 Toni Lehtimaki Timex Finland
1996
1.Mika Hietanen St.Quentin
2.Kjell Carlström Turun
3.Esa Skytta Turun
4.Paal Ahlroos Elite z/c
5.Jukka Heinikainen Wirsbo
6.Joona Laukka Lotto
7.Oscar Stenström Elite z/c
8.Harry Hameenaho Elite z/c
9.Vasalin Vesa Elite z/c
10.Erik Kaarlampi Elite z/c
11.Juha Paajanen Elite z/c
12.Christian Selin Elite z/c
13.Marek Salermo Elite z/c
14.Juha Posio Elite z/c
15.Nico Stenvall Turun
16.Jarno Jalomaki Elite z/c
17.Ari Panttila Elite z/c
18.Simo Heinonen Chebici
19.Matti Remes Elite z/c
20.Jouko Mäkelä Elite z/c
1995
1.Pasi Willman z/c Finland
2.Janne Varala Jurvan Voima Finland
3.Jean-Christophe Savignoni Look Frankrijk
4.Gilles Delion La Pierre Frankrijk
5.Mika Vilen Chebici Finland
6.Tuomas Turunen Chebici Finland
7.Pasi Ahlroos IK-32 Finland
8.Jukka Heinikainen Mälarenergi Finland
9.Lado Fumic T-Mobile Duitsland
10.Arto Vainionpää Koiviston Finland
11.Kimmo Kananen Malarenergi Finland
12.Perttu Turku Helsinki Finland
13.Marek Salermo Elite z/c Finland
14.Mikko Siltanen Tuul Avanti Finland
15.Timo Erjomaa Turun Finland
16.Joona Laukka Benfica Finland
17.Ari Panttila Elite z/c Finland
18.Simo Heinonen Chebici Finland
19.Matti Remes Elite z/c Finland
20.Jouko Mäkelä Elite z/c Finland

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.