2002
1.Jussi Veikkanen Lanken
2.Jukka Heinikainen Malarenergi
3.Tero Hameenaho Tailwind
4.Joona Laukka Malarenergi
5.Marek Salermo Flanders-RDM
6.Janne Mustonen Chebici
7.Jarno Jalomaki Helsinki
8.Mikko Autio Chebici
9.Tuomas Turunen Helsinki
10.Kjell Carlstrom Malarenergi
11.Harri Pasila Tailwind
12.Kimmo Kananen Tailwind
13.Janne Varala Koiviston
14.Mikko Siltanen Tuul Avanti
15.Miika Keurulainen Tuul Avanti
16.Markus Karvonen Tuul Post
17.Juha Paajanen Tampereen
18.Veli-Pekka Juntunen Korson
19.Mika Hietanen Tuul Post
20.Jari Syvanen Koiviston


2001
1.Jarno Jalomaki Elite z/c Finland
2.Jukka Heinikainen Wirsbo Finland
3.Ari Panttila Elite z/c Finland
4.Erik Kaarlampi Elite z/c Finland
5.Paal Ahlroos Elite z/c Finland
6.Simo Heinonen Chebici Finland
7.Matti Remes Elite z/c Finland
8.Oscar Stenström Wirsbo Finland
9.Kjell Carlström Turun Finland
10.Jouko Mäkelä Elite z/c Finland
11.Marko Salmela Elite z/c Finland
12.Marek Salermo Flanders Finland
13.Pekka Viikari Elite z/c Finland
14.Jere Karjalainen Elite z/c Finland
15.Gregory Vollet Giant Frankrijk
16.Dominique Arnould Bic Frankrijk
17.Juha Paajanen Turun Finland
18.Juha Posio Turun Finland
19.Christian Selin Flanders Finland
20.Jussi Veikkanen Elite z/c Finland

2000
1.Jarno Jalomaki Elite z/c
2.Jukka Heinikainen Wirsbo
3.Ari Panttila Elite z/c
4.Erik Kaarlampi Elite z/c
5.Paal Ahlroos Elite z/c
6.Simo Heinonen Chebici
7.Matti Remes Elite z/c
8.Oscar Stenström Wirsbo
9.Kjell Carlström Turun
10.Jouko Mäkelä Elite z/c
11.Marko Salmela Elite z/c
12.Marek Salermo Flanders
13.Pekka Viikari Elite z/c
14.Jere Karjalainen Elite z/c
15.Timo Erjomaa Turun
16.Joona Laukka Benfica
17.Juha Paajanen Turun
18.Juha Posio Turun
19.Christian Selin Flanders
20.Jussi Veikkanen Elite z/c
1999
1.Oscar Stenström Elite z/c Finland
2.Joona Laukka Chicky World Finland
3.Mika Hietanen St.Quentin Finland
4.Jukka Heinikainen Wirsbo Finland
5.Juha Paajanen Elite z/c Finland
6.Kjell Carlström Turun Finland
7.Christian Selin Elite z/c Finland
8.Marek Salermo Elite z/c Finland
9.Juha Posio Elite z/c Finland
10.Esa Skytta Turun Finland
11.Nico Stenvall Turun Finland
12.Jurco Teravuo Turun Finland
13.Paal Ahlroos Elite z/c Finland
14.Vasalin Vesa Elite z/c Finland
15.Erik Kaarlampi Elite z/c Finland
16.Jarno Jalomaki Elite z/c Finland
17.Rune Hoydahl Giant Noorwegen
18.Bart Brentjens Specialized Nederland
19.Matti Remes Elite z/c Finland
20.Jouko Mäkelä Elite z/c Finland
1998
1.Mika Hietanen St.Quentin Finland
2.Kjell Carlström Turun Finland
3.Esa Skytta Turun Finland
4.Paal Ahlroos Elite z/c Finland
5.Jukka Heinikainen Wirsbo Finland
6.Joona Laukka Lotto Finland
7.Oscar Stenström Elite z/c Finland
8.Harry Hameenaho Elite z/c Finland
9.Vasalin Vesa Elite z/c Finland
10.Erik Kaarlampi Elite z/c Finland
11.Juha Paajanen Elite z/c Finland
12.Christian Selin Elite z/c Finland
13.Janne Varala Koiviston Finland
14.Juha Posio Elite z/c Finland
15.Nico Stenvall Turun Finland
16.Oleksandr Troyan Elite z/c Ukrania
17.Jarno Jalomaki Elite z/c Finland
18.Ari Panttila Elite z/c Finland
19.Andrey Okhvatenko Elite z/c Ukrania
20.Simo Heinonen Chebici Finland
1997
1 Mika Hietanen St.Quentin Finland
2 Christian Selin Lanken Finland
3 Jukka Heinikainen Lanken Finland
4 Joona Laukka Acceptcard Finland
5 Oscar Stenstrom Olmo Finland
6 Kjell Carlstroem Turun Finland
7 Esa Skytta Olmo Finland
8 Juha Paajanen Turun Finland
9 Marek Salermo Tailwind Finland
10 Pasi Ahlroos Lanken Finland
11 Juha Posio Turun Finland
12 Bjorn Stenvall Turun Finland
13 Jyrki Teravuo Smycken Finland
14 Jani Vesa Chebici Finland
15 Esko Salminen Smycken Finland
16 Erik Kaarlampi Lanken Finland
17 Jarno Jalomaki Helsinki Finland
18 Markus Karvonen Smycken Finland
19 Ari Panttila Red Bull Finland
20 Toni Lehtimaki Timex Finland
1996
1.Mika Hietanen St.Quentin
2.Kjell Carlström Turun
3.Esa Skytta Turun
4.Paal Ahlroos Elite z/c
5.Jukka Heinikainen Wirsbo
6.Joona Laukka Lotto
7.Oscar Stenström Elite z/c
8.Harry Hameenaho Elite z/c
9.Vasalin Vesa Elite z/c
10.Erik Kaarlampi Elite z/c
11.Juha Paajanen Elite z/c
12.Christian Selin Elite z/c
13.Marek Salermo Elite z/c
14.Juha Posio Elite z/c
15.Nico Stenvall Turun
16.Jarno Jalomaki Elite z/c
17.Ari Panttila Elite z/c
18.Simo Heinonen Chebici
19.Matti Remes Elite z/c
20.Jouko Mäkelä Elite z/c
1995
1.Pasi Willman z/c Finland
2.Janne Varala Jurvan Voima Finland
3.Jean-Christophe Savignoni Look Frankrijk
4.Gilles Delion La Pierre Frankrijk
5.Mika Vilen Chebici Finland
6.Tuomas Turunen Chebici Finland
7.Pasi Ahlroos IK-32 Finland
8.Jukka Heinikainen Mälarenergi Finland
9.Lado Fumic T-Mobile Duitsland
10.Arto Vainionpää Koiviston Finland
11.Kimmo Kananen Malarenergi Finland
12.Perttu Turku Helsinki Finland
13.Marek Salermo Elite z/c Finland
14.Mikko Siltanen Tuul Avanti Finland
15.Timo Erjomaa Turun Finland
16.Joona Laukka Benfica Finland
17.Ari Panttila Elite z/c Finland
18.Simo Heinonen Chebici Finland
19.Matti Remes Elite z/c Finland
20.Jouko Mäkelä Elite z/c Finland

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.