Op 15 augustus 1989 won de Duitser Volker Krukenbaum de eerste mountainbike-wedstrijd in het Oostenrijkse Kaprun.

1995
1 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
2 Miguel Martinez SunnChipie Frankrijk
3 Dario Cioni Mapei Yeti Italië
4 Henrik Djernis Pro Flex Denemarken
5 Alessandro Fontana D.B.R. Italië
6 Jan Erik Ostergaard Corratec Denemarken
7 Daniele Bruschi Marin Italië
8 Beat Wabel Pro Flex Zwitserland
9 Bart Brentjens American Eagle Nederland
10 Mike Kluge Focus BRD
11 Rune Hoydahl Giant Noorwegen
12 David Juarez Volvo V.S.A.
13 Marcel Arntz Giant Nederland
14 Christophe Dupouey SunnChipie Frankrijk
15 Yader Zoli D.B.R. Italië
16 Petr Hric D.B.R. Slovakije
17 Ralph Berner D.B.R. BRD
18 Jerome Chiotti G.T. Frankrijk
19 David Baker G.T. GBr
20 John Tomac Giant VSA

1994
1.Harald Maier Red Bull Oostenrijk
2.Aloïs Pfleger Winterthur Oostenrijk
3.Andreas Langl Winterthur Oostenrijk
4.Dietmar Stari Mondia Oostenrijk
5.Dimitri Chudakov Nat.selectie Moldavië
6.Georg Totschnig Polti Oostenrijk
7.Albin Kern Winterthur Oostenrijk
8.Ernst Denifl Scott Oostenrijk
9.Gerhard Zadrobilek G.T. Oostenrijk
10.Roland Königshofer Schuh Ski Oostenrijk
11.Gerhard Eberle Winterthur Oostenrijk
12.Christian Meidlinger Winterthur Oostenrijk
13.Josef Lontscharitsch Varta Oostenrijk
14.Peter Wrolich K.T.M. Oostenrijk
15.Peter Luttenberger Carrera Oostenrijk
16.Dave Williams Nat.selectie Groot-Brittannië
17.Paul Rennie Nat.selectie Groot-Brittannië
18.Ion Pripa Nat.selectie Moldavië
19.Franz Stocher Elk Haus Oostenrijk
20.Gerhard Streit Keli Linz Oostenrijk

1993
1 Yader Zoli D.B.R. Italië
2 Petr Hric D.B.R. Slovakije
3 Beat Wabel Pro Flex Zwitserland
4 Miguel Martinez SunnChipie Frankrijk
5 Dario Cioni Mapei Kona Italië
6 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
7 Alessandro Fontana D.B.R. Italië
8 Ralph Berner D.B.R. BRD
9 Henrik Djernis Pro Flex Denemarken
10 Jerome Chiotti G.T. Frankrijk
11 Mike Kluge Focus BRD
12 David Baker G.T. GBr
13 Wolfram Kurschat H & H BRD
14 Albert Iten Giant-Agu Zwitserland
15 Carsten Bresser Focus BRD
16 John Tomac Giant-Agu VSA
17 Marc Gullickson G.T. VSA
18 Bernhard Kaser Univega BRD
19 Andreas Schindler H & H BRD
20 Peter Van Den Abeele Pro Flex België

1992
1.Henrik Djernis Ritchey Denemarken
2.Gary Foord Scott Gr.Brit.
3.Ned Overend Specialized V.S.A.
4.Alessandro Fontana Diamond Back Italië
5.Mike Kluge Focus Duitsland
6.Jan Wiejak Haro V.S.A.
7.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
8.Lennie Kristensen Scott Denemarken
9.Don Myrah Trek V.S.A.
10.Beat Wabel B.M.W.-Pro Flex Zwitserland
11.Michael Rasmussen Scott Denemarken
12.Roger Honegger Scott Zwitserland
13.Barrie Clarke Raleigh Gr.Brit.
14.John Tomac Giant V.S.A.
15.Ralph Berner Diamond Back Duitsland
16.Jerome Chiotti G.T. Frankrijk
17.David Baker G.T. Gr.Brit.
18.Lorenz Saurer Scott Zwitserland
19.Rune Hoydahl Giant Noorwegen
20.Tim Rutherford Ritchey V.S.A.


1991
1.Mike Kloser Alpine Stars V.S.A.
2.Jürgen Sprich Scott Duitsland
3.Filip Meirhaeghe M.B.K. België
4.Volker Krukenbaum Rudy Project Duitsland
5.Dietmar Stari Mondia Oostenrijk
6.Franz Josef Nieberding Schwalbe Duitsland
7.Jörg Arenz Schwalbe Duitsland
8.Acacio Da Silva Carrera Portugal
9.Erwin Bollen Pesant België
10.Denis Noël S-Bike Frankrijk
11.Lutz Schäfer Von Hacht Duitsland
12.Bruno D’Arsié Mondia Zwitserland
13.David Baker Raleigh Groot-Brittannië
14.Danny De Bie S.E.F.B. België
15.Erwin Hammerschmid Scott Oostenrijk
16.Steve Jennings Dream Team Groot-Brittannië
17.Alex Moonen V.D.V. België
18.Roland Schätti Wetzikon Zwitserland
19.Rudy Rogiers Tulip België
20.Klaus Klement Scott Oostenrijk

1990
1.Ralph Berner D.B.R. Duitsland
2.Mike Kluge Wheeler Duitsland
3.Uli Rottler Schwabb Duitsland
4.Arno Küttel Wheeler Zwitserl.
5.Martin Raufer Bohemian Glass Tsjechië
6.Petr Hric Carrera Slovakije
7.Rishy Grewal G.T. V.S.A.
8.Michael Rasmussen Scott Denemarken
9.Miguel Martinez Sunn Chippie Frankrijk
10.Bart Brentjens Giant Nederland
11.David Juarez Volvo V.S.A.
12.John Arias Sanchez Café de Colombia Colombia
13.Ernst Denifl Scott Oostenrijk
14.Jan Wiejak Scott Polen
15.Rune Hoydahl Giant Noorwegen
16.Tom Larsen Scott Noorwegen
17.Heinz Hechenberger Puch Oostenrijk
18.Miroslav Kvasnicka Bohemian Glass Tsjechië
19.Tim Gould Schwinn G.B.
20.Jonathan Vaughters Santa Clara V.S.A.


1989
1 Volker Krukenbaum Rudy Project BRD
2 Filip Meirhaeghe M.B.K. België
3 Mike Kloser Alpine Stars VSA
4 Denis Noël Cilo Frankrijk
5 Lutz Schaefer Wheeler BRD
6 David Baker Peugeot GBr
7 Bruno D’Arsie Mondia Zwitserland
8 Raymond Desonay Rider België
9 Robert Zipfel Wheeler BRD
10 Andreas Winzely Mondia Oostenrijk
11 John Tomac Mongoose VSA
12 Thomas Frischknecht Mondia Zwitserland
13 Ned Overend Specialized VSA
14 Daniele Bruschi Marin Italië
15 Jan Wiejak Ironhorse Polen
16 Ronald Rol Pro Flex Nederland
17 Roger Honegger Cilo Zwitserland
18 Pascal Van Riet Carrera België
19 Gary Foord Kona GBr
20 Petr Hric Carrera Tsjechoslovakije

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.