Op 7 februari 1988 wint thuisrijder Darren Rush de eerste Tour of Wellington (Nieuw-Zeeland). Waarom wij met onze Fantasy League zowaar tot 1970 teruggaan is mij een raadsel.

2021
1 Joe Cooper Subway NZl
2 Dominique Rollin Delmaine Canada
3 Hayden Roulston Southland NZl
4 Peter Latham Raboplus NZl
5 Jeremy Yates Subway NZl
6 Mark Langlands Delmaine NZl
7 Gordon McCauley Surgery NZl
8 Aaron Strong Ascot Park NZl
9 Glen Chadwick Raboplus NZl
10 Michael Torckler Southland NZl
11 Charles Dionne Hilo Decor Canada
12 Kirk O’Bee Hilo Decor VSA
13 Heath Blackgrove Colourplus NZl
14 Justin Kerr Raboplus NZl
15 Paul Odlin Southland NZl
16 Mike Northey Ascot Park NZl
17 Ryan Wills Road Share NZl
18 Robin Reid Raboplus NZl
19 Matt Sillars Delmaine NZl
20 Justin England Colourplus VSA

2020
1 Hayden Roulston Zookeepers NZl
2 Craig McCartney Savings Australië
3 Matt Talbot Exodus Gym GBr
4 Josh Wilson Solway Park Australië
5 Robin Reid Trust House NZl
6 Scott Lyttle Solway Park NZl
7 David Pell Savings Australië
8 Gordon McCauley Zookeepers NZl
9 Matt Sillars Pravda NZl
10 Brendan Sharrat United Water NZl
11 Edwin Crossling Solway Park NZl
12 Stephen Stannard British Petroleum NZl
13 David Rowlands British Petroleum NZl
14 Mark Langlands Mercedes NZl
15 Aaron Strong Trust House NZl
16 Michael Torckler R+R Team NZl
17 Marc Ryan Zookeepers NZl
18 Josh England Petone NZl
19 Richie Porte Solway Park Australië
20 Paul Odlin Petone NZl


2019
1 Hayden Roulston Health Net NZl
2 Joshua Wilson Solway Park Australië
3 Tim Gudsell Te Awamutu NZl
4 Evan Oliphant Recycling GBr
5 Robert McLachlan Drapac Australië
6 Jeremy Vennell D.F.L. NZl
7 Robin Reid Marco Polo NZl
8 Logan Hutchings Subway NZl
9 Wesley Sulzberger South-Australia Australië
10 Peter Latham Côte d’Armor NZl
11 David Pell Savings Australië
12 Miles Olman South-Australia Australië
13 Scott Lyttle Solway Park NZl
14 Craig McCartney Budget Australië
15 Matt Talbot Glendene GBr
16 Kamil Ausbuher Easypay Tsjechië
17 Gordon McCauley Plowman NZl
18 Matt Sillars Auckland NZl
19 Brendan Sharrat United Water NZl
20 Jeremy Yates Subway NZl


2018
1 Hilton McMurdo Pravda Australië
2 Matthew Lloyd Jayco Australië
3 Fraser McMaster Subway NZl
4 Peter Latham Samsung NZl
5 Jeremy Vennell Subway NZl
6 Robin Reid Samsung NZl
7 Jonathan Clarke Jayco Australië
8 Tony Mann MG Xpower Australië
9 Aaron Strong MG Xpower NZl
10 Richard Reid Castelli NZl
11 Shaun Higgerson MG Xpower Australië
12 Stuart Shaw MG Xpower Australië
13 Gordon McCauley Cervelo NZl
14 Peter McDonald Trust House Australië
15 Simon Clarke Jayco Australië
16 Tim Gudsell Samsung NZl
17 Stuart Cowin United Water Australië
18 Luke McCarthy Avery Ford NZl
19 Marc Ryan Samsung NZl
20 Matthew Illingworth Solway Park GBr

2017
1 Glen Mitchell Hamilton
2 Robin Reid Cuddon Marlborough
3 Justin Kerr Hamilton
4 Aaron Strong Manakau
5 Jeremy Vennell Ramblers
6 Gordon McCauley Manakau
7 Hayden Godfrey Pegasus
8 Joseph Chapman Otago
9 Matthew Gilbert Manakau
10 Karl Murray Manakau
11 Justin Ralph Hamilton
12 Fraser McMaster Pegasus
13 Geoff Mackle New Plymouth
14 Kieran Langley Hamilton
15 Jaaron Poad Southland
16 Anthony Chapman Otago
17 Heath Turnbull Manakau
18 Eric Drower Te Awamutu
19 Michael Milner Nicholson
20 Simon Brown New Plymouth


​2016
​1 Peter Latham Rabobank
​2 Heath Blackgrove Beveren 200
​3 Tim Gudsell Zookeepers
​4 Robin Reid T.N.L.
​5 Glen Mitchell Sierra Nevad
​6 Justin Kerr Rabobank
​7 Geoffrey Burndred Rabobank
​8 Hayden Roulston Cofidis
​9 Jason Allen Ascot Park
​10 Aaron Strong Rabobank
​11 Ben Robson Marco Pol
​12 Marc Ryan Zookeepers
​13 Scott Guyton Wismilak
​14 Jeremy Vennell Cyclingnew
​15 James Elverey S.I.T.Zer
​16 Kashi Leuchs Bianchi
​17 Jason Clement Avanti
​18 Wayne Hiscock Bianch
​19 Tim Vincent Specialize
​20 Matthew Treanor Specialized


​2015
​1.Robin Reid Cuddo
​2.Saul Gudsell Ultim
​3.Heath Blackgrove Timar
​4.Glen Mitchell Navigator
​5.Geoffrey Burndred Penne Mich
​6.Marc McKay Velo Spor
​7.Matthew Yates Team Down Unde
​8.Fraser McMaster Volksban
​9.Gordon McCauley Schroeder Iro
​10.Adam Gosney Wanganu
​11.Paul Bishop Rotoru
​12.Aaron Strong Manuka
​13.Jeremy Yates Quickstep-Davitamo
​14.Peter Latham Te Awamut
​15.Tim Gudsell Te Awamut
​16.Matthew Gilbert Manuka
​17.Logan Hutchings Otag
​18.Scott Lyttle Masterto
​19.Joe Chapman Lemon
​20.Nathan Dahlberg Marco Polo


​2014
​1.Julian Dean CSC-Tiscal
​2.Jeremy Yates Mapei-Aqu
​3.Tim Vincent Sandova
​4.Kashi Leuchs Volvo-Cannondal
​5.Bryce Shapley Avant
​6.Hayden Roulston Trust Hous
​7.Stuart Houltham Johnsonvill
​8.Scott Guyton iteamnov
​9.Fraser McMaster Volksban
​10.Mike Smith Sandova
​11.Charles Widdup Walli
​12.Jason Clement Southen
​13.Stephen Elden Johnsonvill
​14.Alasdair Duncan Sandova
​15.Bevan Williams Johnsonvill
​16.Andrew East Pin’s Cycling Clu
​17.Matthew Randall Trust Hous
​18.Mike Willacy Pack & Peda
​19.Steve Blair Farthin
​20.Ben Robson Southen


​2013
​1 Brendan Vesty Navigator
​2 Scott Guyton Flander
​3 Julian Dean US-Posta
​4 Gordon McCauley Landbouwkredie
​5 Brendan Cameron Sympatic
​6 Stuart Lowe Southlan
​7 John Ownsworth La Creus
​8 Karl Murray Aucklan
​9 Bryce Shapley Flander
​10 Karl Moore Pin’
​11 Christopher Jenner Crédit Agricol
​12 Graeme Miller Net Zer
​13 Jeremy Yates Avant
​14 Geoffrey Burndred Broadmar
​15 Matthew Yates Net Zer
​16 Glen Mitchell Navigator
​17 Warren Clark Aucklan
​18 Anthony Peden VIC Cycle
​19 Francis De Jager Kennemerlan
​20 Matthew Sinton Johnsonvill


​2012
​1 Francis De Jager West Coas
​2 Gary Anderson West Coas
​3 Paul Odlin Otag
​4 Heath Blackgrove Canterbur
​5 Andrew Reid T.N.L
​6 Greg Henderson Otag
​7 Tim Carswell Canterbur
​8 Glen Thomson Otag
​9 Jeremy Robinson Southlan
​10 Brendan Cameron Waikat
​11 Robin Reid T.N.L
​12 Bryce Shapley Waikat
​13 Danny Hillary Otag
​14 Geoffrey Burndred Waikat
​15 Scott Mitchell Waikat
​16 Jaaron Poad Southlan
​17 Lee Maxwell Vertonghen West Coas
​18 James Faulding Otag
​19 Nigel Godfrey Canterbur
​20 Paul Bishop Waikat


2011
1 Robin Reid T.N.L. NZl
2 Eric Wohlberg Trust House Canada
3 Tim Gudsell Samsung NZl
4 Hayden Roulston Cofidis NZl
5 Charles Dionne Trust House Canada
6 Hilton Clarke Down Under Australië
7 Christopher Jenner Lemond NZl
8 Matthew Lloyd Jayco Australië
9 Jeremy Yates Crédit Agricole NZl
10 Heath Blackgrove Beveren 2000 NZl
11 Geoffrey Burndred Broadmark NZl
12 Hayden Godfrey Health Net NZl
13 Fraser McMaster Subway NZl
14 Karl Menzies Giant Australië
15 Graeme Miller Lemond NZl
16 Evan Oliphant Recycling GBr
17 Dominique Perras Trust House Canada
18 Marc Ryan Samsung NZl
19 Joseph Chapman Lemond NZl
20 Peter Latham Samsung NZl


2010
1.Robert McLachlan Caravello Australia
2.Tim Johnson Saturn V.S.A.
3.Scott Guyton Flanders Nieuw-Zeeland
4.Kjell Carlstrom Amore & Vita Finland
5.Sean Sullivan Barloworld Australia
6.Jamie Drew Flanders Australia
7.Tony Mann Caravello Australia
8.Eric Wohlberg Saturn Canada
9.Rhys Pollock Vic Roads Australia
10.Tiaan Kannemeyer Barloworld Zuid-Afrika
11.Ivan Fanelli Amore & Vita Italia
12.Michal Precechtel Z.V.V.Z. Tsj.Rep.
13.Peter Milostic Couriers Australia
14.Lubor Tesar Z.V.V.Z. Tsj.Rep.
15.Milton Wynants Echuca Uruguay
16.Chris Bradford Subaru Australia
17.Mattheus Mroz Amore & Vita Polen
18.David McKenzie Flanders Australia
19.Jaco De Witt Barloworld Zuid-Afrika
20.Georges Vallins Vic Roads Australia


2009
1.Robin Reid Avanti Nieuw-Zeeland
2.Hayden Roulston Trust House Nieuw-Zeeland
3.Bryce Shapley Avanti Nieuw-Zeeland
4.Bram De Waard Kennemerland Nederland
5.Mike Smith Sandoval Nieuw-Zeeland
6.Charles Widdup Wallis Nieuw-Zeeland
7.Tim Vincent Sandoval Nieuw-Zeeland
8.Stephen Elden Johnsonville Nieuw-Zeeland
9.Jeremy Yates Avanti Nieuw-Zeeland
10.Arjan De Heer Kennemerland Nederland
11.Jason Clement Southend Nieuw-Zeeland
12.Mike Willacy Pack’n’Pedal Nieuw-Zeeland
13.Andrew East Pin’s Cycles Nieuw-Zeeland
14.Alasdair Duncan Sandoval Nieuw-Zeeland
15.Ben Robson Southend Nieuw-Zeeland
16.Mark Iremonger Penny Farthing Nieuw-Zeeland
17.Francis De Jager Kennemerland Nieuw-Zeeland
18.Bevan Williams Johnsonville Nieuw-Zeeland
19.Stuart Houltham Johnsonville Nieuw-Zeeland
20.Steve Blair Penny Farthing Nieuw-Zeeland

2008
1 Cadel Evans T-Mobile
2 Stuart O’Grady Cofidis
3 Josh Fleming Down Under
4 Nick Gates Lotto
5 Mathew Hayman Rabobank
6 Tim Wilson Marco Polo
7 Adam Hansen Corratec
8 Craig Gordon Yeti
9 Patrick Jonker UniSA
10 Robbie McEwen Lotto
11 Scott Sunderland Alessio
12 Allan Davis Liberty
13 Adrian Laidler UniSA
14 David McKenzie Navigators
15 Sid Taberlay Yeti
16 Michael Rogers Quickstep
17 Leigh Palmer Down Under
18 Rory Sutherland Rabobank
19 Gene Bates Saeco
20 Allan Iacuone Giant Asia


2007
1.Tim Bartholomew Burke’s Cycles
2.Jeremy Hunt Big Mat Aubervilliers
3.Robbie McEwen Lotto
4.Nathan O’Neill Panaria
5.Robert Tighello Australian Institute of Sports
6.Patrick Jonker Big Mat Aubervilliers
7.Simon Gerrans Mapei-Aqua
8.Allan Iacuone Iteam Nova
9.Peter Hatton Australian Institute of Sports
10.Tom Leaper Navigators
11.Henk Vogels Mercury
12.Stuart O’Grady Crédit Agricole
13.Cadel Evans Mapei Quickstep
14.Ben Brooks South-Australia
15.Matthew Hayman Rabobank
16.Cameron Hughes Queensland
17.Paul Redenbach Team Down Under
18.Russell Downing Iteam Nova
19.Adrian Laidler Mapei-Aqua
20.Scott Sunderland Fakta


2006
1.Scott Sunderland Fakta
2.Stuart O’Grady Crédit Agricole
3.Robbie McEwen Domo Farm Frites
4.Corey Sweet Bankgiroloterij Batavus
5.Scott Davis Mapei Aqua
6.Alan Davis Mapei Aqua
7.Paul Redenbach Team Down Under
8.Sid Taberlay Avanti
9.David McKenzie Ficonseils
10.Matthew White US-Postal
11.Perren Delacour G.T.
12.Brad Davidson Saeco
13.Matthew Hayman Rabobank
14.Mark Roland Team Down Under
15.Scott McGrory Mapei Quickstep
16.Ashley Humbert Team Down Under
17.Jonathan Cantwell Team Down Under
18.Nick Gates Agro Adler
19.Henk Vogels Mercury
20.Rory Sutherland Rabobank


2005
1.Craig Gordon Skilled
2.Paul Redenbach Skilled
3.Henk Vogels Mercury
4.Baden Cooke United Water
5.Scott Davis United Water
6.Corey Sweet Hohenfelder
7.Stuart O’Grady Crédit Agricole
8.Josh Fleming G.T.
9.Marcel Gono Crédit Agricole
10.Murray Spink A.I.S.
11.Nathan Beckingham A.I.S.
12.Alan Davis United Water
13.Scott McGrory Gerolsteiner
14.Nathan Clarke Nortas
15.Sean Sullivan De Nardi
16.Nathan O’Neill Panaria
17.Scott Sunderland Palmans
18.Bruce McIntosh Superstore
19.Brett Aitken Palmans
20.Andrew Stadler De Nardi


2004
1 Mackie Craig Murwillum
2 Stuart O’Grady Crédit Agricole
3 Brent Miller A.C.T.
4 Sid Taberlay Victoria
5 Colm Thornton Victoria
6 Andrew Molan Broadford
7 Henk Vogels Crédit Agricole
8 Jamie Drew Selle Italia
9 Ben Brooks Linda McCartney
10 Chris Jongewaard Avanti
11 Matthew White Vini Caldirola
12 Cadel Evans Volvo-Cannondale
13 Duncan Smith Jayco
14 Daniel Trinne A.I.S.
15 David McKenzie Linda McCartney
16 Miles Davis Gary Fisher
17 Robbie McEwen Rabobank
18 Matt Wilson Victoria
19 Sean Sullivan Victoria
20 Josh Street Ironhorse


2003

1.Luke Stockwell Zaxby’s
2.Paul Redenbach Skilled
3.Robbie McEwen Domo Farm Frites
4.Baden Cooke United Water
5.Cameron Hughes Queensland
6.Jason Phillips Team Coast
7.Cadel Evans Sunsmart
8.Paul Rowney Giant
9.Rob Woods G.T.
10.Michael Johnson Net Zero
11.David McKenzie Linda McCartney
12.Matthew Wilson Victoria
13.Luke Roberts South-Australia
14.Corey Sweet Hohenfelder
15.Gregory Brown Woolmark
16.Hilton Clarke Skilled
17.Nathan O’Neill Panaria
18.Brad McGee La Française
19.Nigel Grigg Herald Sun
20.Brent Dawson N.S.W.


2002
1.Brendan Vesty Fuji Xerox Nieuw-Zeeland
2.Jeremy Yates Avanti Nieuw-Zeeland
3.Scott Guyton Fuji Xerox Nieuw-Zeeland
4.Christopher Jenner Fuji Xerox Nieuw-Zeeland
5.Glen Mitchell Fuji Xerox Nieuw-Zeeland
6.Graeme Miller Avanti Nieuw-Zeeland
7.Greg Henderson Avanti Nieuw-Zeeland
8.Rory Sutherland Burke’s Australië
9.Robin Reid Avanti Nieuw-Zeeland
10.Gordon Bearman Auckland Nieuw-Zeeland
11.Gary Anderson Auckland Nieuw-Zeeland
12.Greg Campbell Burke’s Australië
13.Chi Hang Leung Nat.selectie Hong-Kong
14.Siu Lun Ho Nat.selectie Hong-Kong
15.Ric Reid Auckland Nieuw-Zeeland
16.Erin Hartwell Avanti Verenigde Staten
17.Tino Haakman Kennemerland Nederland
18.Sean Sullivan Fuji Xerox Australië
19.Steve Blair Penny Farthing Nieuw-Zeeland
20.Francis De Jager Kennemerland Nieuw-Zeeland


2001
1 Franco Marvulli Mita-Medic Zwitserland
2 Sergei Lavrinenko Brisaspor Kazakstan
3 Jan Valach De Nardi Slovakije
4 Oscar Freire Gomez MapeiQuick Spanje
5 Brendan Vesty Navigators NZl
6 Brad Buccambuso Nutrafig VSA
7 Angel Edo Maia Spanje
8 Bryce Shapley Avanti NZl
9 Warren Clark NewZealand NZl
10 Jamul Hahn Nutrafig VSA
11 Giuliano Figueras MapeiQuick Italië
12 Greg Henderson Avanti NZl
13 Elliot Hubbard Navigators Bermuda
14 Robin Reid NewZealand NZl
15 Karl Moore Legnanese NZl
16 Cameron Williams Nutrafig VSA
17 Burke Swindlehurst Navigators VSA
18 Ryan Russell Legnanese NZl
19 Tim Carswell NewZealand NZl
20 Luca Paolini MapeiQuick Italië


2000
1.Warren Clarke Nat.selectie Nieuw-Zeeland
2.Harm Jansen Alchemy Nederland
3.George Hincapie US-Postal V.S.A.
4.Cadel Evans Smartalk Australië
5.Craig Gordon Norco Australië
6.David George US-Postal Zuid-Afrika
7.Cristian Gasperoni Cantina Tollo Italië
8.Julian Dean US-Postal Nieuw-Zeeland
9.Nathan O’Neill Nat.selectie Australië
10.Willy Williams Nat.selectie Nieuw-Zeeland
11.Pelle Kil Alchemy Nederland
12.Henry Hughes Nat.selectie Australië
13.Matt Wallace Norco Australië
14.Tyler Hamilton US-Postal V.S.A.
15.Jason Phillips Die Continentale Australië
16.Ryan Russell Nat.selectie Nieuw-Zeeland
17.Sean Sullivan Nat.selectie Australië
18.Xheo Tang Sumita China
19.Andrzej Sypytkowski Mroz Polen
20.Brendan Cameron Nat.selectie Nieuw-Zeeland


1999
1.Brett Aitkin Jayco Australië
2.Peter Verbeken Ipso België
3.Stuart O’Grady Gan Australië
4.Andreas Walzer Continentale B.R.D.
5.Roberto Gaggioli W.A.I.S. Italië
6.Andrei Kirilev Festina Kazakstan
7.Ludovic Auger Big Mat Frankrijk
8.Jay Sweet Big Mat Australië
9.Marc Lotz Rabobank Nederland
10.Patrick Jonker Rabobank Nederland
11.Johan Bruinsma Rabobank Nederland
12.Robbie McEwen Rabobank Australië
13.Eddie Hollands W.A.I.S. Australië
14.Jens Voigt Gan B.R.D.
15.Vjatsjeslav Djavanian Big Mat Rusland
16.Franky Van Haesebroucke Ipso België
17.Tristan Priem Jayco Australië
18.Brent McCaig W.A.I.S. Australië
19.Andreas Beikirch Continentale B.R.D.
20.Steve Williams Jayco Australië


1998
1.Christophe Moreau Festina Frankrijk
2.Fabian Jeker Festina Zwitserland
3.Jaime Hernandez Festina Spanje
4.Yvon Ledanois Gan Frankrijk
5.Felix Garcia Casas Festina Spanje
6.Fred Rodriguez Saturn V.S.A.
7.Chris Boardman Gan Gr.Brit.
8.Chris Walker Nutrafig Gr.Brit.
9.Cédric Vasseur Gan Frankrijk
10.Tristan Priem Jayco Australië
11.Dirk Schumann Continentale Duitsland
12.Stuart O’Grady Gan Australië
13.Rolf Huser Post Swiss Zwitserland
14.Gerd Audehm Nürnberger Duitsland
15.Raphael Schweda Continentale Duitsland
16.Neil Stephens Festina Australië
17.Sébastien Médan Festina Frankrijk
18.Jacques Jolidon Cologne Zwitserland
19.Zach Conrad Continentale V.S.A.
20.Chann McRae Saturn V.S.A.

1997
1 Graeme Miller Shaklee
2 Glen Mitchell Shaklee
3 David Lee Eurodrive
4 Kashi Leuchs Headshok
5 Nathan Dahlberg Concorde
6 Christopher Jenner Crédit Agricole
7 Francis De Jager Kennemerland
8 Karl Murray Auckland
9 Darren Murray Auckland
10 Brendan Vesty Navigators
11 Chris Nicholson Auckland
12 David Comerford Auckland
13 Gordon Westoby Sanitarium
14 Julian Dean Mercury
15 Heath Blackgrove Coca-Cola
16 Warren Clark Coca-Cola
17 Gary Anderson Auckland
18 Chris Barnsley Ericsson
19 Andrew Reid The Bridge
20 Scott Guyton Linda McCartney


1996
1.Chilton Clark Elite z/c
2.Glen Mitchell Elite z/c
3.Kashi Leuchs Volvo
4.Brendan Vesty Nürnberger
5.Andrew Reid Elite z/c
6.Scott Guyton Ipso
7.Glen Horden Kingsnorth
8.Chris Barnsley Ericsson
9.Christopher Jenner Gan
10.Nathan Dahlberg Sas van Gent
11.Greg Henderson Elite z/c
12.Graeme Miller Oilme
13.Darryn Medhurst Elite z/c
14.Julian Dean Outdoor
15.Tim Carswell Elite z/c
16.Murray Spencer Elite z/c
17.David Lee Elite z/c
18.Anthony Peden Elite z/c
19.Gary Anderson Elite z/c
20.Brady Gibbons Elite z/c


1995
1.Kashi Leuchs Volvo
2.Graeme Miller Torelli
3.Nathan Dahlberg Peddler
4.Gary Anderson Elite z/c
5.Christopher Jenner Montauban
6.Hayden Godfrey Elite z/c
7.Julian Dean Shaklee
8.Fraser McMaster Halswell
9.Matthew Yates Ramblers
10.Glen Thompson Elite z/c
11.Dean Barnett Ace R.T.
12.Richard Reid Elite z/c
13.Matthew Sinton Elite z/c
14.Brendan Vesty Nürnberger
15.Darryn Medhurst Elite z/c
16.Mark Seddon Elite z/c
17.Chris Barnsley Schumacher
18.John Harris Elite z/c
19.Mike Lamb Kingsnorth
20.Gordon McCauley P.N.P.


1994
1.Kashi Leuchs Volvo
2.Graeme Miller Dupont
3.Nathan Dahlberg Tango
4.Brendan Hart Schumacher
5.Gary Anderson Elite z/c
6.Julian Dean Shaklee
7.Glen Thompson Elite z/c
8.Brian Fowler Elite z/c
9.Hayden Godfrey Elite z/c
10.Dean Barnett Ace R.T.
11.Richard Reid Elite z/c
12.Mark Rendell Elite z/c
13.Darryn Medhurst Elite z/c
14.Chris Barnsley Schumacher
15.John Harris Elite z/c
16.Christopher Jenner La Poste
17.Mike Lamb Kingsnorth
18.Gordon McCauley P.N.P.
19.Murray Spencer Auckland
20.Brendan Vesty Nürnberger


1993

1.Brett Dey Elite z/c
2.Matthew Bathgate Elite z/c
3.Stephen Swart Motorola
4.Nathan Dahlberg Tango
5.Graeme Miller Scott
6.Shane Bradley Elite z/c
7.Matthew Brick Elite z/c
8.Brendan Hart Rotan
9.Gary Anderson Auckland
10.Glen Thompson Giant
11.Brian Fowler Elite z/c
12.Dean Barnett Ace R.T.
13.Paul Hinton Yo Hint
14.Richard Reid Tarbes
15.Christopher Jenner Bobet
16.Darryn Medhurst Elite z/c
17.Mark Rendell Elite z/c
18.Chris Barnsley Giant
19.John Harris Elite z/c
20.Mike Lamb Kingsnorth


1992
1.Jens Voigt Öschelbronn Duitsland
2.Christophe Moreau Festina Frankrijk
3.Fabian Jeker Festina Zwitserland
4.Casper Van Der Meer Palmans Nederland
5.Andy Bishop Dupont V.S.A.
6.Gert Vanderaerden Palmans België
7.Stephen Hodge Festina Australië
8.Paul Rowney Giant Australië
9.Roberto Gaggioli Chevrolet Italië
10.Jans Koerts Palmans Nederland
11.Nick Gates Giant Australië
12.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
13.Jay Sweet Giant Australië
14.Max Van Heeswijk Motorola Nederland
15.Felix Garcia Casas Festina Spanje
16.Frankie Andreu Motorola V.S.A.
17.Matthew White Giant Australië
18.Scott Moninger Chevrolet V.S.A.
19.Damian McDonald Giant Australië
20.Glen Mitchell Nat.selectie Nieuw-Zeeland


1991
1.Bobby Julich Motorola V.S.A.
2.Warren Clarke Repco Nieuw-Zeeland
3.Max Van Heeswijk Motorola Nederland
4.Tristan Priem Jayco Australië
5.Lucien De Louw Giant Nederland
6.Rob Hayles Nat.selectie Gr.Brit.
7.Rik Reinerink Giant Nederland
8.Stéphane Hennebert Le Groupement België
9.Jeremy Hunt Nat.selectie Gr.Brit.
10.Matthew Illingworth Nat.selectie Gr.Brit.
11.Laurent Davion Le Groupement Frankrijk
12.Emmanuel Hubert Le Groupement Frankrijk
13.Laurence Mote Repco Nieuw-Zeeland
14.Jamie Drew Jayco Australië
15.Marcel Wüst Le Groupement Duitsland
16.Cory Grace Composite Team Nieuw-Zeeland
17.Brendan Neylon Composite Team Nieuw-Zeeland
18.Jean-Paul Van Poppel Le Groupement Nederland
19.Anthony Rokia Le Groupement Frankrijk
20.Stephen Swart Motorola Nieuw-Zeeland

1990
1.Stephen Swart Motorola Nieuw-Zeeland
2.Nathan Dahlberg Motorola Nieuw-Zeeland
3.Brian Fowler Canterbury Nieuw-Zeeland
4.Brendan Hart DuPont Nieuw-Zeeland
5.Jon Hume P.N.P. Nieuw-Zeeland
6.Graeme Miller Scott Nieuw-Zeeland
7.Glen McLeay Repco Nieuw-Zeeland
8.Gary Anderson DuPont Nieuw-Zeeland
9.Dean Barnett Nat.selectie Groot-Brittannië
10.Paul Hinton Nat.selectie Groot-Brittannië
11.Jon Andrews Canterbury Nieuw-Zeeland
12.Richard Reid Nat.selectie Nieuw-Zeeland
13.Darryn Medhurst Nat.selectie Nieuw-Zeeland
14.Christopher Jenner Nat.selectie Nieuw-Zeeland
15.Chris Barnsley Giant Nieuw-Zeeland
16.John Harris DuPont Nieuw-Zeeland
17.Darryl Henderson Diamond Back Nieuw-Zeeland
18.Mike Lamb Nat.selectie Nieuw-Zeeland
19.Gordon McCauley P.N.P. Nieuw-Zeeland
20.Roger Honegger Scott Zwitserland


1989
1.Graeme Miller Duck Head Nieuw-Zeeland
2.Alan McCormack Outlaws Ierland
3.Fred Rodriguez Nat.selectie V.S.A.
4.Tyler Hamilton Nat.selectie V.S.A.
5.Bart Bowen Subaru V.S.A.
6.Asier Guenetxea Artiach Spanje
7.Mark Southard Scott V.S.A.
8.Malcolm Elliot Chevrolet Groot-Brittannië
9.Gordon Fraser I.M.E. Canada
10.Darren Baker Subaru V.S.A.
11.Nathan Dahlberg Tango Nieuw-Zeeland
12.Jean-Pierre Heyndrickx Collstrop België
13.Nate Reiss Subaru V.S.A.
14.Stephen Swart Coors Nieuw-Zeeland
15.Paul Brosnan Wyong Shire Australië
16.Remigius Lupeikis Manzana Litouwen
17.Jeff Evanshine Nat.selectie V.S.A.
18.Scott Fortner Saturn V.S.A.
19.Roberto Gaggioli Coors Italië
20.Paul Leitch V.C.Stella Nieuw-Zeeland


1988
1.Robert Millar T.V.M. G.B.
2.Oliverio Rincon O.N.C.E. Colombia
3.Laurent Roux Castorama Frankrijk
4.Sean Kelly Catavana Ierland
5.Ronan Pensec Histor Frankrijk
6.Steve Bauer Motorola Canada
7.Marc Madiot Catavana Frankrijk
8.Janus Kuum Trident Noorwegen
9.Zenon Jaskula Jolly Polen
10.Bruno Cornillet Histor Frankrijk
11.Phil Anderson Motorola Australië
12.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
13.Eric Caritoux Chazal Frankrijk
14.Andy Hampsten Motorola V.S.A.
15.Akira Asada Catavana Japan
16.Gilb.Duclos-Lassalle Gan Frankrijk
17.Jean-François Bernard Banesto Frankrijk
18.Johnny Weltz Artiach Denemarken
19.Uwe Raab Telekom Duitsland
20.Greg Lemond Gan V.S.A.


1987
1 John Tomac Motorola VSA
2 Gerhard Zadrobilek Red Bull Oostenrijk
3 Nathan Dahlberg Motorola NZl
4 Thomas Frischknecht Nat.selectie Zwitserland
5 Petr Hric Rudy Project Tsjechoslovakije
6 Mike Kloser Nat.selectie VSA
7 David Juarez Nat.selectie VSA
8 Gary Foord Nat.selectie GBr
9 Bernt Johansson Crescent Zweden
10 David Wiens Nat.selectie VSA
11 Daryl Price Nat.selectie VSA
12 Bob Roll Motorola VSA
13 Stephen Roche Tonton Tapis Ierland
14 Brian Fowler Rudy Project NZl
15 Kurt Van Lancker Nat.selectie België
16 Henrik Djernis Nat.selectie Denemarken
17 Eric Caritoux R.M.O. Frankrijk
18 Pavel Tsjerkassov Lokosphinx G.O.S.
19 Ondrej Glajza Rudy Project Tsjechoslovakije
20 Daniele Bruschi Rudy Project Italië


1986
1 Peter Besanko Varta
2 Neil Stephens Paternina
3 Phil Anderson Motorola
4 Markus Burns Tibaldi
5 Tim Jamieson E.J.Steel
6 Scott Sunderland T.V.M.
7 Eddie Salas Repco
8 Tony Davis 24 Pies
9 David McFarlane A.B.O.M.
10 Michael Wilson Ariostea
11 Gary Neiwand Kelly
12 Scott Stewart Repco
13 Richy Flood Mosoca
14 Shane Sutton Banana
15 Gary Clively Tibaldi
16 Brian Miller Repco
17 Gary Sutton Repco
18 Terry Stacey Pirelli
19 Stephen Fairless Tibaldi
20 Wayne Roberts Hillman


1985
1 Neil Stephens Artiach
2 Eddie Salas Amore&Vita
3 Damian McDonald Jayco
4 Malcolm Van Unen Repco
5 Phil Anderson T.V.M.
6 Allan Peiper Panasonic
7 Michael Wilson Helvetia
8 Danny Clark Histor
9 Steve Griffiths Giant
10 Stephen Hodge Paternina
11 Peter Wilson Repco
12 Dean Woods Mazda
13 Tim Jamieson E.J.Steel
14 Simon Carter Elita
15 Tom Sawyer Lapage
16 Scott Sunderland T.V.M.
17 Shane Sutton Banana
18 Scott Stewart Amore&Vita
19 Michael Lynch Repco
20 Richy Flood Mosoca


1984
1 Nathan Dahlberg 7-Eleven NZl
2 Stephen Swart Coors NZl
3 Graeme Miller Bolla Wine NZl
4 Thomas Bamford Cambridge NZl
5 Paul Leitch Hampshire NZl
6 Paul Hinton Raleigh NZl
7 Glenn McLeay Repco NZl
8 Brian Fowler Canterbury NZl
9 Gary Anderson Auckland NZl
10 Jon Andrews Canterbury NZl
11 Wayne Morgan Auckland NZl
12 John Mullan Mosoca NZl
13 John Harris Sutton CC NZl
14 Dean Barnett Welland Wheelers GBr
15 Steven Doherty Craig Adair NZl
16 Alan Miller Ultra Slim NZl
17 Rick Dalton Wembley RC NZl
18 Scott Cameron Kingsnorth NZl
19 Kim Rood Kingsnorth NZl
20 Dean Yakas Kingsnorth NZl


1983
1 Alain Daniel Nat.selectie Frankrijk
2 Tim Gould Peugeot GBr
3 Miloslav Kvasnicka Nat.selectie Tsjechoslovakije
4 David Baker Peugeot GBr
5 Chris Young Ever Ready GBr
6 Petr Hric Nat.selectie Tsjechoslovakije
7 Frantisek Kloucek Nat.selectie Tsjechoslovakije
8 Barrie Clarke Raleigh GBr
9 Stefano Della Santa Pepsi Cola Italië
10 Steve Douce Raleigh GBr
11 Brian Fowler Nat.selectie NZl
12 Tim Davies Peugeot GBr
13 Nathan Dahlberg 7-Eleven NZl
14 Gary Clively Nat.selectie Australië
15 Didier Arbault Nat.selectie Frankrijk
16 Eric McKenzie Nat.selectie NZl
17 Brian Miller Nat.selectie Australië
18 Christophe Mengin Nat.selectie Frankrijk
19 Dimitri Konyshev Alfa Lum Sovjetunie
20 Paul Leitch Nat.selectie NZl


1982
1.Shane Sutton Banana Australië
2.Dag Erik Pedersen T.V.M. Noorwegen
3.Greg Lemond “Z” V.S.A.
4.Guido Bontempi Carrera Italië
5.Denis Roux Toshiba Frankrijk
6.Ludo Peeters Stuttgart België
7.Paolo Rosola Gis Italië
8.Gilb.Duclos-Lassalle “Z” Frankrijk
9.Dominique Arnaud Banesto Frankrijk
10.Frédéric Brun R.M.O. Frankrijk
11.Giuseppe Saronni Diana Italië
12.Fons De Wolf Tulip België
13.Johan van der Velde Tulip Nederland
14.Kim Andersen “Z” Denemarken
15.Philippe Chevalier Histor Frankrijk
16.René Martens Tulip België
17.Niki Rüttiman Helvetia Zwitserland
18.Stéphane Guay Tulip Frankrijk
19.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
20.Pascal Poisson “Z” Frankrijk


1981
1.Daniel Castro Polli Argentinië
2.John Mullan Percy Bilton Nieuw-Zeeland
3.Rob Holden Percy Bilton G.B.
4.Scott Stewart Polli Australië
5.Eddie Salas Polli Australië
6.Marcello Alexandre Polli Argentinië
7.Tim Jamieson Polli Australië
8.Abadi Kazem Khatoum amateur Iran
9.Vagn Scharling amateur Denemarken
10.Mark Matthews amateur Australië
11.Stefano Tomasini Pepsi Cola Italië
12.Christian Thary Pepsi Cola Frankrijk
13.Steve Sefton Percy Bilton G.B.
14.Robert Dowdell Topsport V.S.A.
15.Scott Berryman Schwinn V.S.A.
16.Mike Engleman Schwinn V.S.A.
17.Robert Burns amateur Australië
18.Enrico Galleschi Pepsi Cola Italië
19.Jan Jörgensen amateur Denemarken
20.Alessio di Basco Pepsi Cola Italië


1980
1.Frédéric Vichot R.M.O. Frankrijk
2.Gilb.Duclos-Lassalle “Z” Frankrijk
3.Thomas Barth T.V.M. D.D.R.
4.Jérôme Simon “Z” Frankrijk
5.Andrei Vedernikov Petrosport Rusland
6.Luis Herrera Ryalcao Colombia
7.Kim Andersen “Z” Denemarken
8.Guido Bontempi Carrera Italië
9.Falk Boden P.D.M. D.D.R.
10.Stephen Roche Carrera Ierland
11.Manuel Cunha Sicasal Portugal
12.Jean-François Bernard Banesto Frankrijk
13.Edgar Corredor Sicasal Colombia
14.Greg Lemond “Z” V.S.A.
15.Marino Lejaretta O.N.C.E. Spanje
16.Adri van der Poel Tulip Nederland
17.Robert Millar T.V.M. G.B.
18.Jeff Pierce Chevrolet V.S.A.
19.Milan Jurco Varta Tsjechoslovakije
20.Marat Ganeev Petrosport Rusland


1979
1.Rob Holden Caltex Gr.Brit.
2.Dave Mann Caltex Gr.Brit.
3.Paul Watson Caltex Gr.Brit.
4.Stephen Swart Waikato Nieuw-Zeeland
5.Gary Wiggins Fangio Australia
6.William Tackaert Fangio Belgium
7.John Tonks Caltex Gr.Brit.
8.Jack Swart Waikato Nieuw-Zeeland
9.John French Caltex Gr.Brit.
10.Graeme Miller Auckland Nieuw-Zeeland
11.Paul Curran Caltex Gr.Brit.
12.Stephen Cox Wellington Nieuw-Zeeland
13.Dean Barnett Brothers Nieuw-Zeeland
14.Eric Van Lancker Fangio Belgium
15.Brian Fowler Brothers Nieuw-Zeeland
16.Paul Hinton Waikato Nieuw-Zeeland
17.Denis Ertveldt Fangio Belgium
18.Neil Stephens Britton Australia
19.Roger Sumich Auckland Nieuw-Zeeland
20.Eric McKenzie Lotto Nieuw-Zeeland


1978
1.Yvon Madiot Toshiba Frankrijk
2.Noah Kaufman M.S.E. V.S.A.
3.Paolo Cimini Gis Italië
4.Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk
5.Kurt Stockton Am.Commerce V.S.A.
6.Angelo Canzonieri Gis Italië
7.Andy Bishop 7-Eleven V.S.A.
8.Kenny Adams Am.Commerce V.S.A.
9.John Tomac 7-Eleven V.S.A.
10.Gary Mulder Spago V.S.A.
11.Oliver Starr Spago V.S.A.
12.James Urbonas Spago V.S.A.
13.Danny Fox Amore & Vita V.S.A.
14.Alexi Grewal Coors V.S.A.
15.Roberto Gaggioli Coors Italië
16.Armin Purner Scott Oostenrijk
17.Matthew Eaton Pinarello V.S.A.
18.David Farmer Coors V.S.A.
19.Ad Wijnands Stuttgart Nederland
20.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.


1977
1.Marc Gomez Reynolds Frankrijk
2.Dominique Garde Système U Frankrijk
3.Gary Sutton P.M.S. Australië
4.Greg Lemond A.D.R. V.S.A.
5.S.Soekhoroetsjenkov Alfa Lum U.S.S.R.
6.Tim Jamieson Polli Australië
7.René Martens A.D.R. België
8.Steve Jones P.M.S. G.B.
9.Christian Jourdan R.M.O. Frankrijk
10.Philippe Leleu Toshiba Frankrijk
11.Bruno Wojtinek Système U Frankrijk
12.Fons De Wolf A.D.R. België
13.Pascal Poisson Toshiba Frankrijk
14.Rafael Azevedo Café de Colombia
15.Kim Eriksen T.V.M. Denemarken
16.Ludo Peeters Caja Rural België
17.Kim Andersen “Z” Denemarken
18.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
19.Jeff Bradley 7-Eleven V.S.A.
20.Frédéric Brun “Z” Frankrijk


1976
1.Jean-François Rault R.M.O. Frankrijk
2.Graham Jones Emmelle G.B.
3.Francesco Moser Château d’Ax Italië
4.Francis Castaing “Z” Frankrijk
5.Marc Gomez Fagor Frankrijk
6.Paul Watson Hitachi G.B.
7.Fin Larsen Caja Rural Denemarken
8.André Chappuis R.M.O. Frankrijk
9.Jiri Skoda Ecoflam Tsjechoslovakije
10.Philippe Leleu Toshiba Frankrijk
11.Bruno Wojtinek “Z” Frankrijk
12.Rob Rasenberg S.E.F.B. Nederland
13.Noël De Jonckheere Seur België
14.Stefan Mutter P.D.M. Zwitserland
15.Giovanni Mantovani Atala Italië
16.Loïc Le Flohic “Z” Frankrijk
17.Yvan Lamote Isoglass België
18.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
19.Steve Jones Dawes G.B.
20.Hennie Kuiper Sigma Nederland


1975
1.Graham Jones A.N.C. G.B.
2.Dominique Lecrocq Hitachi Frankrijk
3.Guy Gallopin A.N.C. Frankrijk
4.Gilbert Glaus “Z” Zwitserland
5.Argemiro Bohorquez Café de Colombia
6.Loic Le Flohic “Z” Frankrijk
7.André Chappuis R.M.O. Frankrijk
8.Rafael Acevedo Café de Colombia
9.Jean-François Rault R.M.O. Frankrijk
10.Jean-Marie Grezet Paini Zwitserland
11.Eric Louvel “Z” Frankrijk
12.Patrice Thevenard A.N.C. Frankrijk
13.Marc Durant B.H. Frankrijk
14.Philippe Leleu Toshiba Frankrijk
15.Cristobal Perez Café de Colombia
16.Jan Van Houwelingen Transvemij Nederland
17.Alfonso Florez Café de Colombia
18.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
19.Jiri Skoda Ecoflam C.S.S.R.
20.Pierre Le Bigaut “Z” Frankrijk


1974
1.Phil Anderson Panasonic Australië
2.Gert Jan Theunisse Panasonic Nederland
3.Louis Luyten Verandalux België
4.Robert Crossley Förster’s Australië
5.Jan Bogaert Verandalux België
6.Juan Maria Eguiarte Hueso Spanje
7.Johan Van Der Linde Wintermans Nederland
8.Steven Rooks Panasonic Nederland
9.Ronan Pensec Peugeot Frankrijk
10.Jan Koba Bianchi Tsjechoslovakije
11.Gert Jakobs Verandalux België
12.Sabino Angoita Hueso Spanje
13.Paul Watson Fangio G.B.
14.Arnold Van Hooft Wintermans Nederland
15.Malcolm Elliot Raleigh G.B.
16.Ruud Lieverst Wintermans Nederland
17.Graham Jones Ever Ready G.B.
18.Richy Flood amateur Australië
19.William Tackaert Fangio België
20.Ronny Veeke Wintermans Nederland


1973
1.Ad Wijnands amateur Nederland
2.Robert Millar amateur G.B.
3.Stephen Jones amateur G.B.
4.Patrick Perret Peugeot Frankrijk
5.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
6.Charly Bérard amateur Frankrijk
7.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
8.Urs Freuler amateur Zwitserland
9.Mario Beccia Sanson Italië
10.Graham Jones Peugeot G.B.
11.Franky De Gendt Raleigh België
12.Dave Cumming Viking G.B.
13.Ivan Guseinov amateur U.S.S.R.
14.Marcel Tinazzi Peugeot Frankrijk
15.Sid Barras Viking G.B.
16.Dominique Sanders Fiat Frankrijk
17.Marc Gomez amateur Frankrijk
18.Moreno Argentin amateur Italië
19.Patrick Friou Miko Frankrijk
20.Ad Van Der Poel amateur Nederland


1972
1.Michel Vaarten Nat.selectie België
2.Wayne Stetina Kansas V.S.A.
3.George Mount Kansas V.S.A.
4.Mark Pringle Pescadero V.S.A.
5.Gordon Singleton Nat.selectie Canada
6.Gery Verlinden Nat.selectie België
7.Noël De Jonckheere Nat.selectie België
8.Mark Jansen Pescadero V.S.A.
9.Paul Sherwen Nat.selectie Gr.Brit.
10.Glenn Mitchell Nat.selectie Gr.Brit.
11.Jim Huff Miami V.S.A.
12.John Bare Brazos V.S.A.
13.Mike Neel Pescadero V.S.A.
14.Gilbert Anderson Pescadero V.S.A.
15.Lawrence Malone Pescadero V.S.A.
16.Dave Cumming Nat.selectie Gr.Brit.
17.Jim Meyer Alabama V.S.A.
18.Curtis Mills Miami V.S.A.
19.Huey Mast Brazos V.S.A.
20.Keith Vierra Alabama V.S.A.


1971
1.Doug Dailey Kirkby G.B.
2.Jiri Bartolsic amateur Tsjechoslovakije
3.Jiri Prchal amateur Tsjechoslovakije
4.Bill Nickson nat.am.pl. G.B.
5.Bernard Hinault Gitane Frankrijk
6.Michel Pollentier Flandria België
7.Miroslav Hrazdira amateur Tsjechoslovakije
8.Jos Jacobs IJsboerke België
9.Patrick Mauvilly Miko Frankrijk
10.Juan José Moral amateur Spanje
11.Roland Schär Lejeune Zwitserland
12.Roger Legeay Lejeune Frankrijk
13.Sean Kelly amateur Ierland
14.Pat McQuaid amateur Ierland
15.Ryszard Szurkowski amateur Polen
16.Serge Van Daele Maes Pils België
17.Alan McCormack amateur Ierland
18.Ludo Peeters IJsboerke België
19.Jean Chassang Gitane Frankrijk
20.Serge Gerosa amateur Zwitserland


1970
1.Remo Sansonetti Victoria Australië
2.Vernon Hanaray Nat.selectie Nieuw-Zeeland
3.Paul Jesson Nat.selectie Nieuw-Zeeland
4.Clyde Sefton Victoria Australië
5.Ian Chandler Victoria Australië
6.Wayne Hammond Nat.selectie Australië
7.Blair Stockwell Nat.selectie Nieuw-Zeeland
8.Sal Sansonetti Victoria Australië
9.Gary Bell Nat.selectie Nieuw-Zeeland
10.Peter Besanko Clemenso Australië
11.Terry Stacey Nat.selectie Australië
12.John Trevorrow Trevorrow Australië
13.Stephen Cox Wellington Nieuw-Zeeland
14.Roger Sumich Nat.selectie Nieuw-Zeeland
15.Peter Cox Wellington Nieuw-Zeeland
16.Robert Fairless Tasmania Australië
17.Archille Sansonetti Victoria Australië
18.Jack Swart Nat.selectie Nieuw-Zeeland
19.Renato Sansonetti Victoria Australië
20.Robert Beatty Tasmania Australi

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.