De Ronde van Argentinië (Spaans: Vuelta a la Argentina) werd de wedstrijd eenmalig georganiseerd in 1952 en op 13 december gewonnen door Rik Van Steenbergen. In 1999 werd de ronde nieuw leven in geblazen en nog tweemaal verreden. Vanwege een dodelijk ongeval in 2000 werd de koers in 2001 geannuleerd. Ze werd min of meer vervangen door de Ronde van San Luis (ofwel Tour de San Luis) in de Argentijnse provincie San Luis. De wedstrijd werd meestal eind januari verreden. De Ronde van San Luis was onderdeel van het Amerikaanse continentale circuit, de UCI America Tour, met classificatie 2.1. Vanaf 2017 werd ook deze Ronde echter geannuleerd omdat de wedstrijdorganisatie over onvoldoende financiële middelen beschikte. (Wikipedia)

2021
1 Gabriel Brizuela Policia Argentinië
2 Jorge Giacinti Lider Argentinië
3 Fernando Antogna San Luis Argentinië
4 Francisco Mancebo Perez Relax Spanje
5 Krassimir Vasilev Tavira Bulgarije
6 Matias Medici Febrero Argentinië
7 Federico Pagani Pampeana Argentinië
8 Diego Simeani Entre Rios Argentinië
9 Riccardo Ricco Saunier Italië
10 Giairo Ermeti Tenax Italië
11 Martin Garrido Tavira Argentinië
12 Juan Llaneras Rossello Madre Patria Spanje
13 Hebert Gutierrez Garcia Tecos Colombia
14 Fausto Munioz Tecos Mexico
15 Juan Esteban Curuchet San Luis Argentinië
16 Jorge Martin Montenegro San Luis Argentinië
17 Daniel Moreno Fernandez Relax Spanje
18 Danail Petrov Tavira Bulgarije
19 Manuele Mori Saunier Italië
20 Jan Hruska Relax Tsjechië

2020
1 Armando Borrajo Arboleja Argentinië
2 Gaston Corsaro De La Paz Argentinië
3 Diego Simeani Entre Rios Argentinië
4 Juan Esteban Curuchet San Luis Argentinië
5 Luciano Montivero Sanjuanina Argentinië
6 Cesar Sigura S.A.R. Argentinië
7 Daniel Mosler A.CO.BA Argentinië
8 Matias Medici S.A.R. Argentinië
9 Sergio Montivero Sanjuanina Argentinië
10 Gabriel Brizuela Policia Argentinië
11 Facundo Bassi De La Paz Argentinië
12 Anibal Borrajo Policia Argentinië
13 Jorge Giacinti E.E.R. Argentinië
14 Fernando Antogna S.A.R. Argentinië
15 Francisco Mancebo Perez AG2R Spanje
16 Krassimir Vasilev Tavira Bulgarije
17 Federico Pagani S.A.R. Argentinië
18 Raul Turano Febrero Argentinië
19 Riccardo Ricco Saunier Duval Italië
20 Alejandro Borrajo Penne Miche Argentinië


2019
1 Jens Debusschere Katusha België
2 Maximilian Beyer Nat.selectie Duitsland
3 Aníbal Borrajo Chivilcoy Argentinië
4 Callum Scotson Nat.selectie Australië
5 Moreno De Pauw Nat.selectie België
6 Fred Wright Nat.selectie Gr.Brit.
7 Tiesj Benoot Lotto België
8 Niklas Larsen Nat.selectie Denemarken
9 Sergio Omar Fredes K.T.M. Argentinië
10 Kevin Vauquelin Nat.selectie Frankrijk
11 Mauro Schmid Nat.selectie Zwitserland
12 Wim Stroetinga Nat.selectie Nederland
13 Eric Young Nat.selectie V.S.A.
14 Ivo Oliveira Nat.selectie Portugal
15 Liam Bertazzo Nat.selectie Italië
16 Laureano Rosas Puerto de Cuyo Argentinië
17 Martin Blaha Nat.selectie Tsjechië
18 Yauheni Akhramenka Nat.selectie Witrusland
19 Sergei Rostovtsev Nat.selectie Rusland
20 Martin Hacecky Nat.selectie Tsjechië

2018
1 Cesar Sigura Entre Rios Argentinië
2 Jorge Antonio Pi Sanjuanina Argentinië
3 Emanuel Saldano Sanjuanina Argentinië
4 Gabriel Richard De La Paz Argentinië
5 Gustavo Toledo Rioja Argentinië
6 Anibal Borrajo Policia Argentinië
7 Diego Simeani Entre Rios Argentinië
8 Luciano Montivero Sanjuanina Argentinië
9 Oswaldo Frossasco Del Sur Argentinië
10 Jorge Martin Montenegro Mar&Sierra Argentinië
11 Maximiliano Richeze New Bike Argentinië
12 Luis Jacamo Sanjuanina Argentinië
13 Victorio Marina Entre Rios Argentinië
14 Alvaro Argiro Sanjuanina Argentinië
15 Victor Aguero Mendoza Argentinië
16 Guillermo Brunetta Cordobesa Argentinië
17 Oscar Villalobos Sanjuanina Argentinië
18 Ariel Mengual Sanjuanina Argentinië
19 Claudio Flores 3 Arroyos Argentinië
20 Mauricio Arias Sanjuanina Argentinië


2017
1.Facundo Bazzi Metropolitano Argentinië
2.Cesar Sigura Mendocina Argentinië
3.Emiliano Ibarra Santafecina Argentinië
4.Jorge Pi Sanjuanina Argentinië
5.Guillermo Brunetta Cordobesa Argentinië
6.Diego Valenzuela Cordobesa Argentinië
7.Dario Colla Mar y Sierra Argentinië
8.Juan Dotti A.CI.NO.BA. Argentinië
9.Mario Gimenez Mendocina Argentinië
10.Oscar Villalobo Sanjuanina Argentinië
11.Jorge Trinajstic De La Paz Argentinië
12.Matias Medici A.CIN.PRO. Argentinië
13.Luciano Montivero Sanjuanina Argentinië
14.Pedro Prieto Juninense Argentinië
15.Jorge Montenegro Mar y Sierra Argentinië
16.José Loizaga Tres Arroyos Argentinië
17.Daniel Mosler A.CO.BA. Argentinië
18.Federico Pagani Pampeana Argentinië
19.Ricardo Escuela Sanjuanina Argentinië
20.Mauricio Arias Jujena Argentinië


2016
1.Gonzalo Salas Ariel Argentina
2.Marcelo Aguero Ekono Argentina
3.Jorge Giacinti Publiguias Argentina
4.Juan Curuchet Policial Argentina
5.Edgardo Simon Publiguias Argentina
6.Julio Cesar Rangel El Glob Colombia
7.Eliodis Grinan Nat.selectie Cuba
8.Gregorio Ladino Turbo Colombia
9.Marconi Duran El Glob Costa Rica
10.Yeison Delgado Loteria Venezuela
11.Fabian Tapia Romero Argentina
12.Leonardo Mariezcurrena San Antonio Argentina
13.Sebastian Quiroga Alas Rojas Argentina
14.Gabriel Blanco Caua Argentina
15.Angel Colla Curico Argentina
16.Pablo Araya El Glob Costa Rica
17.Maikel Matos Nat.selectie Cuba
18.Franklin Chacon Loteria Venezuela
19.Jose Montero El Glob Costa Rica
20.Tommy Alcedo Loteria Venezuela

2015
1 Javier Gomez Nacional Argentinië
2 Oswaldo Frossasco Del Sur Argentinië
3 Juan Manuel Aguirre Amaru Argentinië
4 Gustavo Toledo Telco-Jar Argentinië
5 Oscar Villalobos Sanjuanina Argentinië
6 Fernando Antogna San Luis Argentinië
7 Juan Esteban Curuchet Nacional Argentinië
8 Edgardo Simon Ekono Argentinië
9 Angel Dario Colla Curico Argentinië
10 Luis Lorenz Crush Argentinië
11 Emilio San Martin Del Sur Argentinië
12 Diego Bogunovich Amaru Argentinië
13 Marcelo Prodel Correodores Argentinië
14 Daniel Imhoff Assistancia Argentinië
15 Gustavo Carbone Sanjuanina Argentinië
16 Martin Garrido Fuenlabrada Argentinië
17 Marcos Ferrari Monti Argentinië
18 Daniel Capella Febrero Argentinië
19 Guillermo Brunetta Romero Argentinië
20 Jorge Bustamante Suarez Argentinië


2014
1.Gonzalo Salas Ariel Argentinië
2.Marcelo Aguero Ekono Argentinië
3.Jorge Giacinti Publiguias Argentinië
4.Juan Curuchet Policial Argentinië
5.Edgardo Simon Publiguias Argentinië
6.Alejandro Acton Alas Rojas Argentinië
7.Gabriel Curuchet Policial Argentinië
8.Walter Perez Penarol Argentinië
9.Lisandro Cruel Romero Argentinië
10.Sebastian Cancio Romero Argentinië
11.Fabian Tapia Romero Argentinië
12.Leonardo Mariezcurrena San Antonio Argentinië
13.Sebastian Quiroga Alas Rojas Argentinië
14.Gabriel Blanco Caua Argentinië
15.Angel Colla Curico Argentinië
16.Leandro Messineo Aravena Argentinië
17.Matias Medici Fenix Argentinië
18.Eduardo Bosc Fenix Argentinië
19.Pedro Prieto Bianchi Argentinië
20.Gonzalo Garcia Penarol Argentinië


2013
1.Segismundo De La Torre Pepolim Spanje
2.Reynaldo Rodriguez Nat.selectie Cuba
3.Yoelvis Martinez Nat.selectie Cuba
4.Nestor Chacon Loteria Venezuela
5.Sebastian Munoz Curico Chili
6.Alejandro Acton Alas Rojas Argentina
7.Gabriel Curuchet Policial Argentina
8.Walter Perez Penarol Argentina
9.Lisandro Cruel Romero Argentina
10.Sebastian Cancio Romero Argentina
11.Roilan Ramirez Nat.selectie Cuba
12.Hussein Monsalve Anzoategui Venezuela
13.Ruben Gonzalez Curico Chili
14.Hector Castano El Glob Colombia
15.Carlos Lopez Turbo Mexico
16.Leandro Messineo Aravena Argentina
17.Matias Medici Fenix Argentina
18.Pedro Prieto Chacabuco Argentina
19.Eduardo Bosc Fenix Argentina
20.Gonzalo Garcia Penarol Argentina


2012
1.Dimitri Muravyev Nat.selectie Kazakstan
2.Simone Zucchi Lukullus Italië
3.David Kenig Bianchi Argentinië
4.Wojciech Pawlak Lukullus Polen
5.Gonzalo Salas Crush Argentinië
6.Lisandro Cruel Bianchi Argentinië
7.Christian Lademann Agro-Adler Duitsland
8.Grzegorz Wajs Mroz Polen
9.Jairo Hernandez Orbitel Colombia
10.Thomas Heidrich Agro-Adler Duitsland
11.Sergei Tretyakov Nat.selectie Kazakstan
12.Arkadiusz Wojtas Mroz Polen
13.Maxim Gurov Nat.selectie Kazakstan
14.Andreas Kappes Agro-Adler Duitsland
15.Milan Erzen Krka Slovenië
16.Ralf Keller Leipzig Duitsland
17.Andrei Kashechkin Nat.selectie Kazakstan
18.Tomasz Lisowicz Lukullus Polen
19.Martin Derganc Krka Slovenië
20.Edgardo Simon Suarez Argentinië

2011
1.Walter Perez Alas Rojas Argentinië
2.Eduardo Bosc Romero Argentinië
3.Gonzalo Salas Ariel Argentinië
4.Juan Curuchet Policial Argentinië
5.Edgardo Simon Alas Rojas Argentinië
6.Javier Gomez Alas Rojas Argentinië
7.Gabriel Curuchet Policial Argentinië
8.Martin Garrido Fuenlabrada Argentinië
9.Gabriel Moureu Montegrappa Argentinië
10.Sebastian Quiroga Alas Rojas Argentinië
11.Angel Colla Curico Argentinië
12.Gabriel Blanco Romero Argentinië
13.Lisandro Cruel Romero Argentinië
14.Diego Bogunovich elite z/c Argentinië
15.Marcelo Prodel Correodores Argentinië
16.Daniel Imhoff Asistancia Argentinië
17.Sergio Rolando Toga Argentinië
18.Gustavo Carbone elite z/c Argentinië
19.Favio Ariino elite z/c Argentinië
20.Guillermo Brunetta Azzurra Argentinië


2010
1 Gabriel Curuchet Toledo Argentinië
2 Adrian Gariboldi Crush Argentinië
3 Edgardo Simon Suarez Argentinië
4 Andres Palavecino Toledo Argentinië
5 Gonzalo Salas Crush Argentinië
6 Lisandro Cruel Bianchi Argentinië
7 Juan Pablo Raffel Suarez Argentinië
8 David Kenig Bianchi Argentinië
9 Gerardo Fernandez Bianchi Argentinië
10 Alejandro Acton Alas Rojas Argentinië
11 Javier Gomez Alas Rojas Argentinië
12 Fernando Antogna San Luis Argentinië
13 Guillermo Brunetta Azzurra Argentinië
14 Jorge Bustamante Alas Rojas Argentinië
15 Gabriel Moureu Parolin Argentinië
16 Juan Esteban Curuchet Toledo Argentinië
17 Gaston Salas Crush Argentinië
18 Luis Moyano S.O.M.U. Argentinië

19 Claudio Sanabria Crush Argentinië
20 Angel Dario Colla Fenix Argentinië


2009
1. David Kenig Bianchi Argentinië
2. Grzegorz Wajs Mroz Polen
3. Jairo Hernández Orbitel Colombia
4. Lisandro Cruel Bianchi Argentinië
5. Wojciech Pawlak Atlas Lukullus Polen
6. Arkadiusz Wojtas Mroz Polen
7. Dmitriy Muravyev Nat.selectie Kazakstan
8. Gonzalo Salas Crush Argentinië
9. Andrey Kashechkin Nat.selectie Kazakstan
10. Gerardo Fernández Bianchi Argentinië
11.Rob Lyne Amore & Vita Gr.Brit.
12.Pedro Perez Nat.selectie Cuba
13.Steffen Kjaergaard Chicky World Noorwegen
14.Thomas Brozyna Mroz Polen
15.Martin Rittsel Chicky World Zweden
16.Zbigniew Piatek Mroz Polen
17.Martin Garrido Fuenlabrada Argentinië
18.Cesary Zamana Mroz Polen
19.Fabio Placanica Keops Argentinië
20.Raul Ruarte Amaru Argentinië


2008
1.Miguel Meza Nat.selectie Mexico
2.Cristian Gasperoni Cantina Tollo Italië
3.Fabio Malberti Riso Scotti Italië
4.Jacek Mickiewicz Mroz Polen
5.Martin Rittsel Chicky World Zweden
6.Fredy Gonzalez Aguardientes Colombia
7.José Luis Vanegas Aguardientes Colombia
8.Aldrin Salamanca Nat.selectie Venezuela
9.José Robles Nat.selectie Colombia
10.Cesary Zamana Mroz Polen
11.Israel Ochoa Aguardientes Colombia
12.Zbigniew Piatek Mroz Polen
13.Martin Garrido Nat.selectie Argentinië
14.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
15.Claudio Chacon Nat.selectie Venezuela
16.Victor Nino Nat.selectie Colombia
17.Lisandro Cruel Nat.selectie Argentinië
18.Erwin Mendez Nat.selectie Venezuela
19.Fabio Placanica Nat.selectie Argentinië
20.Elder Herrera Nat.selectie Colombia

2007
1.Gonzalo Salas Crush Argentinië
2.Gabriel Curuchet Toledo Argentinië
3.Juan Curuchet Toledo Argentinië
4.Martin Garrido Alcosto Argentinië
5.Lisandro Cruel Crush Argentinië
6.Roberto Precioso Bianchi Argentinië
7.Flavio Barbosa S.O.M.U. Argentinië
8.Marcelo Aguero Amaru Argentinië
9.Juan Aguero Amaru Argentinië
10.Eduardo Mulet Sanjuanina Argentinië
11.Guillermo Brunetta Azzurra Argentinië
12.Gustavo Toledo Kaiku Argentinië
13.Gaston Corsaro S.O.M.U. Argentinië
14.Oswaldo Frossasco Febrero Argentinië
15.Daniel Capella Febrero Argentinië
16.Jorge Giacinti Diarios Argentinië
17.Luis Moyano Crush Argentinië
18.Miguel Salgado Febrero Argentinië
19.Jorge Giles Pergamino Argentinië
20.Alejandro Cortez Diarios Argentinië


2006
1.Oswaldo Frossasco S.O.M.U. Argentinië
2.Juan Curuchet Toledo Argentinië
3.Gabriel Curuchet Toledo Argentinië
4.Lisandro Cruel Alas Rojas Argentinië
5.Guillermo Brunetta Toledo Argentinië
6.Marcelo Aguero Amaru Argentinië
7.Daniel Capella Fenix Argentinië
8.Luis Moyano S.O.M.U. Argentinië
9.Eduardo Mulet Sanjuanina Argentinië
10.Roberto Precioso Bianchi Argentinië
11.Jorge Giacinti Diarios Argentinië
12.Erminio Suarez Olmo Argentinië
13.Fabio Placanica Saavedra Argentinië
14.Miguel Salgado Fenix Argentinië
15.Jorge Giles Pergamino Argentinië
16.Leonel Cuni Bianchi Argentinië
17.Ricardo Lorenz Crush Argentinië
18.Gustavo Artacho Toledo Argentinië
19.Cristian Leon Fenix Argentinië
20.Raul Ruarte La Rioja Argentinië


2005
1.Gianfranco Contri Nat.selectie Italië
2.Walter Perez Nat.selectie Argentinië
3.Roberto Prezioso S.O.M.U. Argentinië
4.Gabriel Curuchet Toledo Argentinië
5.Juan Curuchet Toledo Argentinië
6.Fabian Ortie Nat.selectie Argentinië
7.Pedro Perez Cuapio Nat.selectie Mexico
8.Andres Palavecino Toledo Argentinië
9.Gaston Corsaro S.O.M.U. Argentinië
10.Jorge Bustamente Toledo Argentinië
11.Luis Moyano S.O.M.U. Argentinië
12.Gustavo Toledo Nat.selectie Argentinië
13.Fabian Graciani Diarios Argentinië
14.Guillermo Brunetta Toledo B Argentinië
15.Alejandro Cortez Diarios Argentinië
16.Lisandro Cruel Nat.selectie Argentinië
17.Claudio Vandelli Nat.selectie Italië
18.Cristian Moreni Nat.selectie Italië
19.Dario Merlos Toledo B Argentinië
20.Cassio Freitas Nat.selectie Brazilië


2004
1 Filippo Pozzato Nat.selectie Italië
2 Alexandru Sabalin Nat.selectie Moldavië
3 Alexandru Pugaci Nat.selectie Moldavië
4 Patrick Kofler Nat.selectie Oostenrijk
5 Alexander Gontsjenkov Nat.selectie Rusland
6 Rod Ellingworth Nat.selectie Groot-Brittannië
7 Daniel Mosler A.CO.BA. Argentinië
8 Igor Moscalev Nat.selectie Moldavië
9 Evgeny Berzin Nat.selectie Rusland
10 Victor Beiu Nat.selectie Moldavië
11 Gaston Corsaro De La Paz Argentinië
12 Florian Wiesinger Nat.selectie Oostenrijk
13 Darío Colla Mar y Sierras Argentinië
14 Alejandro Mendoza Nat.selectie Mexico
15 Mario Gimenez Mendocina Argentinië
16 Ion Cretu Nat.selectie Moldavië
17 Sergei Smetanine Nat.selectie Rusland
18 Javier Páez Sanjuanina Argentinië
19 Virgile Maus Nat.selectie Luxemburg
20 Martín Garrido Cordobesa Argentinië


2003
1.Christophe Moreau Festina Frankrijk
2.José Javier Gomez Kelme Spanje
3.Paul Rowney Giant Australië
4.Marcos Serrano Kelme Spanje
5.Declan Lonergan Giant Ierland
6.Luis Sepulveda Nat.selectie Chili
7.Marco Fincato Roslotto Italië
8.Daniele Sgnaolin Roslotto Italië
9.Angel Edo Kelme Spanje
10.José Castelblanco Kelme Colombia
11.Maurizio Fondriest Roslotto Italië
12.Vassili Davidenko Roslotto Georgië
13.Fabian Jeker Festina Zwitserland
14.Lars Michaelsen Festina Denemarken
15.Eric Wohlberg Shaklee Canada
16.Francisco Cabello Kelme Spanje
17.Francisco Benitez Kelme Spanje
18.Fred Rodriguez Saturn V.S.A.
19.Steve Rover Nat.selectie Canada
20.Ariel Jaime Mendoza Argentinië

2002
1.Gabriel Curuchet Toledo Argentinië
2.Juan Curuchet Toledo Argentinië
3.Fabian Ortiz Toledo Argentinië
4.Fabian Graciani Diarios Argentinië
5.Marcelo Aguero Amaru Argentinië
6.Ariel Jaime Mendoza Argentinië
7.Dario Merlos Toledo Argentinië
8.Aldo Esposito Toledo Argentinië
9.Dario Sullings Diarios Argentinië
10.Roberto Precioso S.O.M.U. Argentinië
11.Martin Varela Toledo Argentinië
12.Fernando Donati Diarios Argentinië
13.Pablo Castro Toledo Argentinië
14.Fabio Placanica Saavedra Argentinië
15.Ricardo Lorenz Toledo Argentinië
16.Gustavo Artacho Toledo Argentinië
17.Alejandro Beldoratti S.O.M.U. Argentinië
18.Jorge Giles Pergamino Argentinië
19.Raul Ruarte La Rioja Argentinië
20.Cristian Leon Fenix Argentinië


2001
1.Gabriel Curuchet Toledo Argentinië
2.Juan Curuchet Toledo Argentinië
3.Marcelo Aguero Mendoza Argentinië
4.Ariel Jaime Mendoza Argentinië
5.Roberto Precioso S.O.M.U. Argentinië
6.Fabio Placanica Saavedra Argentinië
7.Gustavo Artacho Toledo Argentinië
8.Jorge Giles Pergamino Argentinië
9.Raul Ruarte La Rioja Argentinië
10.Cristian Leon Fenix Argentinië
11.Ricardo Lorenz Olmo Argentinië
12.Omar Contreras Olmo Argentinië
13.Juan Aguero Mendoza Argentinië
14.Sebastian Alexandre Toledo Argentinië
15.Angel Dario Colla Fenix Argentinië
16.Lisandro Cruel Alas Rojas Argentinië
17.Ignacio Gili Pergamino Argentinië
18.Flavio Guidoni Keops Argentinië
19.Eduardo Mulet Olmo Argentinië
20.Julio Schwallier Olmo Argentinië


2000
1.Fabiano Fontanelli Z.G.-Mobili Italië
2.Robert Millar Le Groupement Gr-Brittannië
3.Henry Cardenas Gaseosas Colombia
4.Raul Montana Z.G.-Mobili Italië
5.Alvaro Mejia Motorola Colombia
6.Andrea Peron Motorola Italië
7.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
8.Francisco Cabello Kelme Spanje
9.Juan Ramirez Aguardientes Colombia
10.Ronan Pensec Le Groupement Frankrijk
11.Luc Leblanc Le Groupement Frankrijk
12.Stefano Colage Z.G.-Mobili Italië
13.José Gonzalez Pico Kelme Colombia
14.Elkin Barrera Gaseosas Colombia
15.Alvaro Sierra Gaseosas Colombia
16.Wiebren Veenstra Motorola Nederland
17.Augusto Triana Manzana Colombia
18.Hector Palacio Aguardientes Colombia
19.Libardo Nino Kelme Colombia
20.Darwin Chulde Nat.selectie Ecuador


1999
1.Viatcheslav Ekimov Word Perfect Rusland
2.Raul Alcala Motorola Mexico
3.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
4.Angel Becerra Nat.selectie Colombia
5.Alessandro Baronti Nat.selectie Italië
6.Dimitri Konyshev Aki Rusland
7.Denis Zanette Aki Italië
8.Johan Capiot Refin België
9.Pascal Chanteur Chazal Frankrijk
10.Gianfranco Contri Nat.selectie Italië
11.Pasquale Santoro Nat.selectie Italië
12.Mirko Celestino Nat.selectie Italië
13.Julio Cesar Rangel Manzana Colombia
14.Marco Vermey Chazal Nederland
15.Luis Edgar Espinosa Manzana Colombia
16.Miguel Arroyo Chazal Mexico
17.Fausto Dotti Aki Italië
18.Manuel Carbajal Nat.selectie Mexico
19.Efrain Rico Manzana Colombia
20.Pedro Rodriguez Nat.selectie Ecuador

1998
1.Juan Curuchet Toledo Argentinië
2.Gabriel Curuchet Toledo Argentinië
3.Enzo Viappiani Olmo Argentinië
4.Marcelo Aguero Mendoza Argentinië
5.Miguel Clavero Toledo Argentinië
6.Roberto Precioso S.O.M.U. Argentinië
7.José Maria Lovito Toledo Argentinië
8.Fabio Placanica Saavedra Argentinië
9.Flavio Guidoni Keops Argentinië
10.Sebastian Alexandre Toledo Argentinië
11.Carlos Bertoncini Olmo Argentinië
12.Angel Dario Colla Fenix Argentinië
13.Gustavo Artacho Toledo Argentinië
14.Raul Ruarte La Rioja Argentinië
15.Lisandro Cruel Alas Rojas Argentinië
16.Cristian Leon Fenix Argentinië
17.Ricardo Lorenz Olmo Argentinië
18.Omar Contreras Mendoza Argentinië
19.Juan Aguero Mendoza Argentinië
20.Ignacio Gili Pergamino Argentinië


1997
1.Juan Curuchet Toledo Argentinië
2.Gabriel Curuchet Toledo Argentinië
3.Gonzalo Salas Crush Argentinië
4.Marcello Alexandre Rudy Project Argentinië
5.Roberto Precioso S.O.M.U. Argentinië
6.Juan Aguero Mendoza Argentinië
7.Guillermo Brunetta Toledo Argentinië
8.Gaston Corsaro S.O.M.U. Argentinië
9.Martin Garrido Escondite Argentinië
10.José Maria Lovito Toledo Argentinië
11.Marcelo Aguero Mendoza Argentinië
12.Daniel Capella Fenix Argentinië
13.Andres Palavecino Toledo Argentinië
14.Jorge Giles Pergamino Argentinië
15.Fabio Placanica Saavedra Argentinië
16.Raul Ruarte La Rioja Argentinië
17.Flavio Barbosa S.O.M.U. Argentinië
18.Lisandro Cruel Alas Rojas Argentinië
19.Gonzalo Garcia Keops Argentinië
20.Ricardo Lorenz Olmo Argentinië


1996
1.Hernan Buenahora Kelme Colombia
2.Ramon Rota Kelme Spanje
3.Antonio Pinto Sicasal Portugal
4.Felice Puttini Z.G. Zwitserland
5.Roberto Pelliconi Mercatone Italië
6.Gianni Faresin Z.G. Italië
7.Fabio Parra Amaya Colombia
8.Fernando Mota Sicasal Portugal
9.Oscar de Jesus Vargas Amaya Colombia
10.Gerardo Moncada Postobon Colombia
11.Augusto Triana Kelme Colombia
12.Angelo Canzonieri Mercatone Italië
13.Alberto Camargo Postobon Colombia
14.Luis Edgar Espinosa Postobon Colombia
15.Juan Carlos Martin Amaya Spanje
16.Angel Camargo Kelme Colombia
17.Fabio Bernardi Mercatone San Marino
18.Asensio Navarro Amaya Spanje
19.Greg Oravetz Coors V.S.A.
20.Fabio Placanica Saavedra Brazilië


1995
1 Marcello Alexandre Amore&Vita Argentinië
2 Gabriel Curuchet Toledo Argentinië
3 Juan Aguero Mendoza Argentinië
4 Stefano Della Santa Mapei Italië
5 Steve Speaks Scott VSA
6 Julio Cesar Ortegon Postobon Colombia
7 Federico Munoz Fernandez Kelme Colombia
8 Daniel Castro SanJuanina Argentinië
9 Nelson Rodriguez Serna Z.G. Colombia
10 Miguel Arroyo Subaru Mexico
11 Stefano Giraldi Amore&Vita Italië
12 Gerardo Moncada Guisa Postobon Colombia
13 Juan Esteban Curuchet Toledo Argentinië
14 Victor Hugo Olarte Ferreira Colombia
15 Roberto Pelliconi Mercatone Uno Italië
16 Fabio Rodriguez Hernandez Clas Colombia
17 Alberto Velasco Canel’s Mexico
18 Gonzalo Salas Crush Argentinië
19 Julio Cesar Rangel Melo Glacial Colombia
20 Roberto Precioso S.O.M.U. Argentinië


1994
1.Erik Breukink P.D.M. Nederland
2.Raul Alcala P.D.M. Mexico
3.Robert Millar Z-Peugeot Gr.Brit.
4.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
5.Dirk De Wolf P.D.M. België
6.Vladislav Bobrik Lokosphinx U.S.S.R.
7.Eric Boyer Z-Peugeot Frankrijk
8.Danny Nelissen P.D.M. Nederland
9.Jos Van Aert P.D.M. Nederland
10.Miguel Arroyo Z-Peugeot Mexico
11.Dimitri Zhdanov Lokosphinx U.S.S.R.
12.Hector Patarroyo Postobon Colombia
13.Vassili Davidenko Contract U.S.S.R.
14.Sergei Savinitchkin Contract U.S.S.R.
15.Federico Munoz Postobon Colombia
16.Evgeny Berzin Lokosphinx U.S.S.R.
17.Hector Palacio Castalia Colombia
18.Evgeny Zagrebelny Contract U.S.S.R.
19.Viktor Rjaksinski Contract U.S.S.R.
20.Ruben Bergamin Mendoza Argentinië


1993
1 Juan Esteban Curuchet Reusch Argentinië
2 Marcelo Aguero Olmo Argentinië
3 Marcello Alexandre Amore&Vita Argentinië
4 Ricardo Lorenz Reusch Argentinië
5 Daniel Castro Amore&Vita Argentinië
6 Oscar Rios Olmo Mexico
7 Omar Contreras Mendoza Argentinië
8 Alberto Bravo Olmo Argentinië
9 Gustavo Artacho Reusch Argentinië
10 John Lieswyn Spago VSA
11 Stefano Giraldi Amore&Vita Italië
12 Tommy Matush Spago VSA
13 Hector Ivan Palacio Montoya Castalia Colombia
14 Walter Brugna Amore&Vita Italië
15 Peter Davis Spago VSA
16 Jesper Worre Scott Denemarken
17 Erminio Suarez Olmo Argentinië
18 Heinz Hechenberger Scott Oostenrijk
19 Rodrigo Alcala Spago Mexico
20 Jose Luis Vanegas Hernandez Castalia Colombia


1992
1 Daniel Castro Amore&Vita Argentinië
2 Alberto Bravo Olmo Argentinië
3 Juan Aguero Mendoza Argentinië
4 Raul Ruarte La Rioja Argentinië
5 Javier Argonz San Juan Argentinië
6 Juan Esteban Curuchet Pehuamar Argentinië
7 Luis Moyano Guemes Mako Jeans Argentinië
8 Marcello Alexandre Albacucine Argentinië
9 David Kenig Bianchi Argentinië
10 Marcelo Aguero Olmo Argentinië
11 Omar Contreras Mendoza Argentinië
12 John Lieswyn Spago VSA
13 Ricardo Lorenz Reusch Argentinië
14 Stefano Giraldi Amore&Vita Italië
15 Tommy Matush 7-Eleven VSA
16 Hector Ivan Palacio Montoya Castalia Colombia
17 Gustavo Artacho Olmo Argentinië
18 Walter Brugna Amore&Vita Italië
19 Peter Davis Spago VSA
20 Jesper Worre Café de Colombia Denemarken

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.