Op 13 april 1987 wint John Tomac in Los Angeles de eerste internationale mountainbike-wedstrijd in de Verenigde Staten.

2005
1 Christophe Sauser Siemens Zwitserland
2 Jeremy Horgan-Kobelski Subaru VSA
3 Seamus McGrath Haro Canada
4 Geoff Kabush Maxxis Canada
5 Erwin Bakker Ten Tusscher Nederland
6 Michael Weiss S.R.M. Oostenrijk
7 Adam Craig Health Net VSA
8 Liam Killeen Specialized GBr
9 Kashi Leuchs Bianchi NZl
10 Fredrik Kessiakoff Siemens Zweden
11 Jeremiah Bishop Trek VSA
12 Marti Gispert Labarta Maxxis Spanje
13 Milan Spesny Merida Tsjechië
14 Chris Sheppard Haro Canada
15 Todd Wells Mongoose VSA
16 Jochen Kaess Giant Duitsland
17 Michael Broderick Mongoose VSA
18 Brent Miller Yeti Australië
19 Jay Henry Nantucket VSA
20 Sam Schultz Subaru VSA

2004
1.Christophe Sauser Siemens-Cannondale Zwitserland
2.Roel Paulissen Siemens-Cannondale België
3.Jean Christophe Peraud Lapierre Frankrijk
4.Jose Antonio Hermida Multivan-Merida Spanje
5.Filip Meirhaeghe Specialized België
6.Liam Killeen Subaru-Gary Fisher Groot-Brittannië
7.Jeremy Horgan Kobelski Rlx Ralph Lauren U.S.A.
8.Jeremiah Bishop Trek-VW U.S.A.
9.Seamus McGrath F.C.C. Canada
10.Ludovic Dubau F.F.C. Frankrijk
11.Alejandro Diaz De La Peña Maxxis-MSC Spanje
12.Max Plaxton Rocky Mountain U.S.A.
13.Adam Craig Giant-Pearl Izumi U.S.A.
14.Inaki Lejaretta Orbea Spanje
15.Philip Tavell Multivan-Merida Zweden
16.Geoff Kabush Maxxis Canada
17.Michael Weiss Ghost Racing Oostenrijk
18.Todd Wells GT-Hyundai U.S.A.
19.Erwin Bakker K.N.W.U. Nederland
20.Balz Weber BMC Zwitserland
2003
1.Julien Absalon Motorex-Bianchi Frankrijk
2.Christophe Sauser Siemens-Cannondale Zwitserland
3.Jose Antonio Hermida Motorex-Bianchi Spanje
4.Bart Brentjens T-Mobile Nederland
5.Roel Paulissen Siemens-Cannondale België
6.Roland Green Trek-VW Canada
7.Filip Meirhaeghe Specialized België
8.Ryder Hesjedahl Subaru-Gary Fisher Canada
9.Carlos Coloma Orbea Spanje
10.Jeremy Horgan Kobelski Rlx Ralph Lauren U.S.A.
11.Liam Killeen Subaru-Gary Fisher Groot-Brittannië
12.Geoff Kabush Kona-Clarks Canada
13.Peter Riis Andersen DCU Denemarken
14.Bas Peters KNWU Nederland
15.Stefan Sahm T-Mobile Duitsland
16.Todd Wells Mongoose-Hyundai U.S.A.
17.Marcin Karczynski Lotto-PZU Polen
18.Adam Craig Giant-Pearl Izumi U.S.A.
19.Jeremiah Bishop Trek-VW U.S.A.
20.Christian Poulsen DCU Denemarken
2002
1 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
2 Rishy Grewal Klein VSA
3 David Juarez Volvo VSA
4 Beat Breu Wheeler Zwitserland
5 Rune Hoydahl Giant Noorwegen
6 Henrik Djernis Ritchey Denemarken
7 Alessandro Fontana Olimpia Italië
8 Joshua Thornton Boss-Jeep VSA
9 Marc Gullickson Mongoose VSA
10 Lennie Kristensen Fakta Denemarken
11 Ralph Berner Hawk BRD
12 Stuart Blunt Specialized GBr
13 Travis Brown Trek VSA
14 David Wiens Polo Sport VSA
15 Peter Swenson Tokyo Joes VSA
16 Gary Foord Y2K GBr
17 Roger Beuchat Phonak Zwitserland
18 Thomas Kalberer Arrow Zwitserland
19 Beat Wabel Focus Zwitserland
20 Carsten Bresser T-Mobile BRD
2001
1 Chris Wiley Ritchey VSA
2 Rishy Grewal Klein VSA
3 Ryder Hesjedal Gary Fisher Canada
4 Filip Meirhaeghe Specialized België
5 Luc Hamel Gary Fisher Canada
6 Oscar Camenzind Lampre Zwitserland
7 Steve Tilford Shimano VSA
8 Luc Blain Gary Fisher Canada
9 David Chassot Ficonseils Zwitserland
10 Lisle Gilbert Ritchey VSA
11 Bert Roesems Landbouwkrediet België
12 Toshiaki Matsui Testach Japan
13 Keiichi Tsujiura Testach Japan
14 Tommy Johansson ParkPre Zweden
15 Pavel Tsjerkassov Gary Fisher Rusland
16 James Coats Steelman VSA
17 Junichi Shibuya Bridgestone Japan
18 Masahiko Mifune Landbouwkrediet Japan
19 Ross Schnell Devo VSA
20 Matteo Carrara Colpack Italië
2000
1 John Tomac Tomac VSA
2 Tim Gould R.A.T.S. GBr
3 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
4 Andres Brenes Ritchey Costa Rica
5 David Wiens Polo Sport VSA
6 David Juarez Volvo VSA
7 Miguel Martinez Dynamix Frankrijk
8 Cadel Evans Volvo Australië
9 Gary Foord Y2K GBr
10 Bart Brentjens Specialized Nederland
11 Jan Wiejak Haro VSA
12 David Baker Ciclos Uno GBr
13 Christophe Dupouey Giant Frankrijk
14 Daniele Bruschi Diamond Back Italië
15 Jean-Christophe Savignoni Look Frankrijk
16 Lorenz Saurer Scott Zwitserland
17 Tim Davies Adidas GBr
18 Hubert Pallhuber Diamond Back Italië
19 Yader Zoli Diamond Back Italië
20 Jan Weevers Giant Nederland
1999
1 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
2 Jan Erik Ostergaard Fakta Denemarken
3 Christophe Sauser Volvo Zwitserland
4 Cadel Evans Volvo Australië
5 Patrick Tolhoek Be One Nederland
6 Bas Van Dooren Be One Nederland
7 Jerome Chiotti G.T. Frankrijk
8 Bart Brentjens Specialized Nederland
9 Dominique Arnould Giant Frankrijk
10 Roel Paulissen American Eagle België
11 Jesper Agergaard Be One Denemarken
12 Beat Wabel K2 Zwitserland
13 Thomas Hochstrasser Scott Zwitserland
14 Jose Antonio Hermida Ramos Giant Spanje
15 Miguel Martinez Dynamix Frankrijk
16 Kashi Leuchs Headshok NZl
17 Jimi Killen Diamond Back VSA
18 Kirk Molday Trek Canada
19 Michael Rasmussen Gary Fisher Denemarken
20 Luca Bramati Mountain Dew Italië
1998
1 Jerome Chevallier Etupes Frankrijk
2 Claudio Vandelli Mapei Kona Italië
3 Dennis Buben Rothaus BRD
4 Henrik Djernis American Eagle Denemarken
5 Gisle Vikoyr Ringerike Noorwegen
6 Christophe Mengin La Française des Jeux Frankrijk
7 Danny De Bie Rolupo België
8 Xavier Florencio Cabre Iberdrola Spanje
9 Volodymyr Polikarpenko Peperoncin Oekraïne
10 Leen Jongeling Be One Nederland
11 Vladimir Sadlo Joko Tsjechië
12 James Gilfillian Musselburgh GBr
13 Dominique Arnould K2 Frankrijk
14 Hannes Plattner Wheeler Zwitserland
15 Daniel Alexander Matlock CC GBr
16 Ruud Borst Swift Nederland
17 Daniele Bruschi Marin Italië
18 Rieks Koning Stappenbelt Nederland
19 Brian Jensen Ritchey VSA
20 Jan Mulder 4Utraining Nederland
1997
1 John Tomac Giant VSA
2 Bas Van Dooren Batavus Nederland
3 Filip Meirhaeghe Pesant België
4 Jan Erik Ostergaard Corratec Denemarken
5 Ned Overend Specialized VSA
6 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
7 Bert Vervecken Scott België
8 Claus Holm Sorensen Pesant Denemarken
9 Lennie Kristensen Giant Denemarken
10 Kirk Molday Marin Canada
11 Gary Foord Schwinn GBr
12 Pavel Sticha Ceska MTB Tsjechië
13 Cadel Evans Diamond Back Australië
14 Pavel Camrda Ceska MTB Tsjechië
15 Rishy Grewal Klein VSA
16 Rune Hoydahl Giant Noorwegen
17 Michael Rasmussen Trek Denemarken
18 Jerome Chiotti G.T. Frankrijk
19 Daniele Bruschi Marin Italië
20 Pavel Tsjerkassov Diamond Back Rusland
1996
1.David Juarez Volvo V.S.A.
2.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
3.Barrie Clarke Raleigh GBr
4.Gabor Steig Szekszárdi Hongarije
5.José Luis Gomez Sunn Team Spanje
6.Chris Horsfield Sunn Team GBr
7.Henrik Djernis Pro Flex Denemarken
8.Marc Gullickson Volvo V.S.A.
9.Jan Erik Ostergaard Corratec Denemarken
10.Daniele Bruschi Marin Italië
11.Miguel Martinez Sunn Team Frankrijk
12.Christophe Dupouey Sunn Team Frankrijk
13.Michael Rasmussen Scott Denemarken
14.Don Myrah Trek V.S.A.
15.Gary Coltman Raleigh GBr
16.José Manuel Osuna Sunn Team Spanje
17.Beat Wabel Pro Flex Zwitserland
18.Martin Earley Raleigh Ierland
19.Tim Rutherford Pro Flex V.S.A.
20.Fernando Ocana Trek Spanje


1995
1 David Juarez Volvo VSA
2 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
3 Tim Gould Schwinn GBr
4 Beat Breu Wheeler Zwitserland
5 Rune Hoydahl Giant Noorwegen
6 Don Myrah Trek VSA
7 John Tomac Giant VSA
8 Henrik Djernis Pro Flex Denemarken
9 Ranjeet Grewal Schwinn VSA
10 Albert Iten Giant Zwitserland
11 John Gregory Giant Australië
12 Bob Thornton G.T. VSA
13 Mike Kloser Schwinn VSA
14 Marcel Arntz Giant Nederland
15 Andres Brenes Ritchey Costa-Rica
16 Marc Gullickson Volvo VSA
17 Lennie Kristensen Giant Denemarken
18 Norbert Arnold Diamond Back BRD
19 Ralph Berner Diamond Back BRD
20 Stuart Blunt Pro Flex GBr

1994
1 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
2 Tim Gould Schwinn GBr
3 David Juarez Volvo VSA
4 John Gregory Giant Australië
5 Bob Thornton G.T. VSA
5 Rune Hoydahl Scott Noorwegen
7 Beat Breu Wheeler Zwitserland
8 Don Myrah Trek VSA
9 John Tomac Raleigh VSA
10 Henrik Djernis Ritchey Denemarken
11 Ranjeet Grewal Schwinn VSA
12 Albert Iten Wheeler Zwitserland
13 Mike Kloser Schwinn VSA
14 Marcel Arntz Giant Nederland
15 Andres Brenes Ritchey Costa-Rica
16 Marc Gullickson Volvo VSA
17 Lennie Kristensen G.T. Denemarken
18 Christian Henn Telekom BRD
19 Gary Foord Scott GBr
20 Norbert Arnold Diamond Back BRD

1993
1 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
2 Paul Watson Marin GBr
3 Ned Overend Specialized VSA
4 John Tomac Raleigh VSA
5 Don Myrah Trek VSA
6 Tim Gould Schwinn GBr
7 David Juarez Klein VSA
8 Beat Breu Wheeler Zwitserland
9 Rishy Grewal G.T. VSA
10 Mike Kloser Schwinn VSA
11 Rune Hoydahl Scott Noorwegen
12 Henrik Djernis Ritchey Denemarken
13 Tom Rogers K.H.S. VSA
14 Ranjeet Grewal Schwinn VSA
15 Paul Thomasberg Shimano VSA
16 Albert Iten Wheeler Zwitserland
17 Tom Collins Esoteric VSA
18 David Wiens Diamond Back VSA
19 Sandro Vitali Mont Tamaro Italië
20 Beat Wabel Mongoose Zwitserland

1992
1 Paul Watson Marin GBr
2 Ned Overend Specialized VSA
3 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
4 John Tomac Raleigh VSA
5 David Juarez Klein VSA
6 Don Myrah Marin VSA
7 Tim Gould Peugeot GBr
8 Beat Breu Wheeler Zwitserland
9 Rishy Grewal G.T. VSA
10 Mike Kloser Peugeot VSA
11 Rune Hoydahl Gary Fisher Noorwegen
12 Henrik Djernis Ritchey Denemarken
13 Tom Rogers K.H.S. VSA
14 Ranjeet Grewal Yeti VSA
15 Paul Thomasberg Shimano VSA
16 Albert Iten Wheeler Zwitserland
17 Tom Collins Esoteric VSA
18 Greg Lemond Lemond VSA
19 Russell Worley Los Gatos VSA
20 Daryl Price Specialized VSA

1991
1 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
2 Ned Overend Specialized VSA
3 David Juarez Klein VSA
4 John Tomac Mongoose VSA
5 Tim Gould Peugeot GBr
6 Don Myrah Steelman VSA
7 Beat Breu Wheeler Zwitserland
8 Rishy Grewal Ritchey VSA
9 Mike Kloser Alpine Stars VSA
10 Rune Hoydahl Gary Fisher Noorwegen
11 Henrik Djernis Ritchey Denemarken
12 Tom Rogers K.H.S. VSA
13 Ranjeet Grewal Trek VSA
14 Paul Thomasberg Shimano VSA
15 Albert Iten Wheeler Zwitserland
16 Tom Collins Esoteric VSA
17 Greg Lemond Peugeot VSA
18 Russell Worley Los Gatos VSA
19 David Wiens Diamond Back VSA
20 Max Jones Mongoose VSA

1990
1 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
2 Tim Gould Peugeot GBr
3 David Juarez Alpine Stars VSA
4 John Tomac Mongoose VSA
5 Don Myrah Ibis VSA
6 Ned Overend Specialized VSA
7 Beat Breu Wheeler Zwitserland
8 Mike Kloser Alpine Stars VSA
9 Rune Hoydahl Gary Fisher Noorwegen
10 Tom Rogers K.H.S. VSA
11 Henrik Djernis Guerciotti Denemarken
12 Rishy Grewal Crest VSA
13 Ranjeet Grewal Trek VSA
14 Paul Thomasberg Giant VSA
15 Albert Iten Wheeler Zwitserland
16 Tom Collins Esoteric VSA
17 Russell Worley Los Gatos VSA
18 Max Jones Mongoose VSA
19 Marcel Arntz Stuttgart Nederland
20 Raymond Desonay Rider België

1989
1 John Tomac Mongoose VSA
2 David Juarez Alpine Stars VSA
3 Ned Overend Specialized VSA
4 Tom Rogers K.H.S. VSA
5 Don Myrah Yeti VSA
6 Rishy Grewal Crest VSA
7 Paul Thomasberg Shimano VSA
8 Tom Collins Esoteric VSA
9 Russell Worley Los Gatos VSA
10 Mike Kloser Alpine Stars VSA
11 Tim Gould Peugeot GBr
12 Max Jones Mongoose VSA
13 Raymond Desonay Rider België
14 Ondrej Glajza Ceska MTB Tsjechoslovakije
15 Bernt Johansson Crescent Zweden
16 Bruno Lebras CSM Persan Frankrijk
17 Mike Kluge Guerciotti BRD
18 Frank Van Bakel S.E.F.B. Nederland
19 David Wiens Diamond Back VSA
20 Uli Rottler Centurion BRD

1988
1 John Tomac Mongoose VSA
2 Ned Overend Specialized VSA
3 Mike Kloser G.T. VSA
4 Tim Gould Peugeot GBr
5 David Juarez Alpine Stars VSA
6 Max Jones Mongoose VSA
7 Tom Rogers K.H.S. VSA
8 Raymond Desonay Rider België
9 Ondrej Glajza Ceska MTB Tsjechoslovakije
10 Bernt Johansson Crescent Zweden
11 Don Myrah Ritchey VSA
12 Bruno Lebras CSM Persan Frankrijk
13 Mike Kluge Schauff BRD
14 Frank Van Bakel Arkel Nederland
15 David Wiens Diamond Back VSA
16 Rishy Grewal Colorado VSA
17 Uli Rottler Panasonic BRD
18 Gerhard Zadrobilek Weinmann Oostenrijk
19 Miloslav Kvasnicka Ceska MTB Tsjechoslovakije
20 Petr Hric Ceska MTB Tsjechoslovakije


1987
1 John Tomac Mongoose VSA
2 Ondrej Glajza Ceska MTB Tsjechoslovakije
3 Ned Overend Specialized VSA
4 Mike Kloser G.T. VSA
5 Bernt Johansson Crescent Zweden
6 Don Myrah Ritchey VSA
7 Tim Gould Chesterfield GBr
8 Bruno Lebras CSM Persan Frankrijk
9 Mike Kluge Schauff BRD
10 Frank Van Bakel Arkel Nederland
11 David Wiens Diamond Back VSA
12 Rishy Grewal Colorado VSA
13 Uli Rottler Panasonic BRD
14 Gerhard Zadrobilek Brianzoli Oostenrijk
15 Miloslav Kvasnicka Ceska MTB Tsjechoslovakije
16 David Juarez Alpine Stars VSA
17 Petr Hric Ceska MTB Tsjechoslovakije
18 Volker Krukenbaum Blacky BRD
19 Roger Honegger Blacky Zwitserland
20 Jan Wiejak Ironhorse Polen

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.