2009
1 Sergei Matveev Panaria
2 Igor Bogdan Optex
3 Oleksandr Yakymenko Optex
4 Mikhaylo Khalilov L.P.R.
5 Roman Luhovyy R.A.G.T.
6 Oleksandr Kvachuk Lampre
7 Andriy Grivko Domina Vacanze
8 Volodymyr Bileka Discovery Channel
9 Evgeniy Medvetsskyy Optex
10 Sergei Gontsjar Domina Vacanze
11 Yuri Krivtsov AG2R
12 Sergiy Rysenko Optex
13 Vladimir Douma Universal
14 Denys Kostyuk Jartazi
15 Ruslan Pidgorny Tenax
16 Andriy Gladkyy Odessa
17 Maksym Rudenko Jartazi
18 Oleksandr Surutkovych Odessa
19 Andriy Pryshchepavkri Palazzago
20 Anatoliy Varvaruk Kavaimpex

2008
1 Sergei Matveev Panaria
2 Sergei Gontsjar De Nardi
3 Yuri Krivtsov AG2R
4 Oleg Ruban Nagares
5 Sergiy Rysenko Optex
6 Vladimir Douma Landbouwkrediet
7 Denys Kostyuk Chocolade Jacques
8 Oleksandr Yakymenko Optex
9 Igor Bogdan Optex
10 Ruslan Pidgorny L.P.R.
11 Andriy Gladkyy Odessa
12 Maksym Rudenko Chocolade Jacques
13 Oleksandr Surutkovych Odessa
14 Evgeny Brichak Simferopol
15 Andriy Pryshchepavkri Palazzago
16 Maksym Mikeychuk Simferopol
17 Anatoliy Varvaruk Kavaimpex
18 Oleksandr Klymenko Action
19 Volodymyr Zagorodny Bergamasca
20 Sergei Oetsjakov Trek
2007
1 Sergei Matveev Panaria
2 Sergei Gontsjar De Nardi
3 Andriy Gladkyy Odessa
4 Maksym Rudenko Marlux
5 Yuri Krivtsov Delatour
6 Oleksandr Surutkovych Odessa
7 Evgeny Brichak Simferopol
8 Andriy Pryshchepavkri Palazzago
9 Maksym Mikeychuk Simferopol
10 Ruslan Pidgorny Marchiol
11 Anatoliy Varvaruk Kavaimpex
12 Oleksandr Klymenko Action
13 Volodymyr Zagorodny Simferopol
14 Sergei Oetsjakov Trek
15 Sergiy Rysenko Optex
16 Volodymyr Bileka Landbouwkrediet
17 Sergyy Yavorskyy Miche
18 Ruslan Gryshenko Landbouwkrediet
19 Vadim Russu Miche
20 Valery Kobzarenko Maestro
2006
1.Ruslan Gryschenko Vellutex Oekraïne
2.Yurij Krivtsov Nantes 44 Oekraïne
3.Vladimir Douma Panaria Oekraïne
4.Sergei Gontsjar Fassa Bortolo Oekraïne
5.Thomas Hochstrasser Scott Zwitserland
6.Patrick Tolhoek Be One Nederland
7.Mariusz Kowal Pekaes Polen
8.Pavel Sticha Ceska MTB Tsjechië
9.Volodymyr Gustov Elite z/c Oekraïne
10.Kirill Pospeev Cantina Tollo Oekraïne
11.Denys Yablonsky Nikolajev Oekraïne
12.Andrei Iatsenko Kolos Oekraïne
13.Anatoli Varvaruk Kava Impex Oekraïne
14.Dimitri Shchypak Nikolajev Oekraïne
15.Sergei Oetsjakov Alexia Oekraïne
16.Roman Lougovyi z/c Oekraïne
17.Leonid Timchenko Elite z/c Oekraïne
18.Kyrylo Krasov Elite z/c Oekraïne
19.Sergei Chernyavsky Elite z/c Oekraïne
20.Oleksandr Gerashchenko Elite z/c Oekraïne
2005
1.Ruslan Gryschenko Vellutex
2.Sergei Oetsjakov CCC-Polsat
3.Sergei Gontsjar Fassa Bortolo
4.Yaroslav Popovitch Landbouwkrediet
5.Anatoli Varvaruk Kava Impex
6.Volodymyr Gustov Fassa Bortolo
7.Oleksandr Klymenko Mroz
8.Kirill Pospeev Acqua & Sapone
9.Yurij Krivtsov Jean Delatour
10.Denys Kostyuk Nikolaev
11.Yuriy Ivanov Casprini
12.Vladimir Duma Panaria
13.Vladimir Starchyk Parolin
14.Vitali Virovko Omo
15.Aleksander Kvachuk Nikolaev
16.Oleksandr Kedruk Omo
17.Andrei Iatsenko Kolos
18.Anatoliy Stepanyuk Colnago
19.Sergei Matveev Panaria
20.Bogdan Bondariew Mroz
2004
1.Kyrylo Krasov z/c Oekraïne
2.Igor Bogdan Espoirs Oekraïne
3.Ruslan Gryschenko Vellutex Oekraïne
4.Sergei Oetsjakov CCC-Polsat Oekraïne
5.Volodymyr Gustov Fassa Bortolo Oekraïne
6.Sergei Matveev Panaria Oekraïne
7.Yaroslav Popovitch Vellutex Oekraïne
8.Alexander Fedenko De Nardi Oekraïne
9.Sergei Bodachov Nikolajev Oekraïne
10.Ruslan Pidgorny Elite z/c Oekraïne
11.Kyrylo Krasov Elite z/c Oekraïne
12.Sergei Matveev Elite z/c Oekraïne
13.Thomas Dietsch M.B.K. Frankrijk
14.Ludovic Dubau M.B.K. Frankrijk
15.Matthias Mende Schwalbe Duitsland
16.Florian Eschenbach Schwalbe Duitsland
17.Aleksander Kvachuk z/c Oekraïne
18.Oleksandr Kedruk Omo Oekraïne
19.Andrei Iatsenko Kolos Oekraïne
20.Anatoliy Stepanyuk Colnago Oekraïne
2003
1.Bas Van Dooren Be One Nederland
2.Christophe Sauser Volvo Zwitserl.
3.Radim Korinek Ceska MTB Tsjechië
4.Beat Wabel Arrow Zwitserland
5.Yaroslav Popovitch Landbouwkrediet Oekraïne
6.Anatoli Varvaruk Kava Impex Oekraïne
7.Volodymyr Gustov Fassa Bortolo Oekraïne
8.Oleksandr Klymenko Mroz Oekraïne
9.Kirill Pospeev Acqua & Sapone Oekraïne
10.Tadeusz Rizi Nat.ploeg Letland
11.Yurij Krivtsov Jean Delatour Oekraïne
12.Denys Kostyuk z/c Oekraïne
13.Yuriy Ivanov Casprini Oekraïne
14.Vladimir Douma Panaria Oekraïne
15.Vladimir Starchyk Parolin Oekraïne
16.Vitali Virovko Omo Oekraïne
17.Oleg Pankov Collstrop-Palmans Oekraïne
18.Oleksander Gerashchenko z/c Oekraïne
19.Vladyslav Prygunov Nikolajev Oekraïne
20.Maxim Mikeychuk z/c Oekraïne
2002
1.Sergei Gontsjar Liquigas
2.Ruslan Gryschenko Vellutex
3.Yurij Krivtsov Nantes 44
4.Vladimir Duma Panaria
5.Volodymyr Gustov Fassa Bortolo
6.Sergei Matveev Panaria
7.Yaroslav Popovitch Vellutex
8.Alexander Fedenko De Nardi
9.Sergei Bodachov Nikolaev
10.Kirill Pospeev Cantina Tollo
11.Denys Yablonsky Nikolaev
12.Andrei Iatsenko Kolos
13.Anatoli Varvaruk Kava Impex
14.Dimitri Shchypak Nikolaev
15.Sergei Oetsjakov Alexia
16.Roman Lougovyi Nikolaev
17.Oleg Pankov Collstrop-Palmans
18.Oleksander Gerashchenko Nikolaev
19.Vladyslav Prygunov Nikolaev
20.Maxim Mikeychuk Nikolaev
2001
1.Vladimir Douma Panaria Oekraïne
2.Joeri Krivtsov Elite z/c Oekraïne
3.Sergei Oetsjakov Alessio Oekraïne
4.Sergei Gontsjar Liquigas Oekraïne
5.Valeriy Kobzarenko Elite z/c Oekraïne
6.Alexander Fedenko Liquigas Oekraïne
7.Olexandr Dykiy Elite z/c Oekraïne
8.Stanislav Nefedov Odessa Oekraïne
9.Kashi Leuchs Volvo New-Zealand
10.Vaclav Jezek Ceska MTB Tsjechië
11.Christophe Dupouey Giant Frankrijk
12.Marek Galinski Pekaes Polen
13.Sergei Sinoekov Elite z/c Oekraïne
14.Oleg Ruban Elite z/c Oekraïne
15.Oleg Pankov Collstrop Oekraïne
16.Boris Gapitch Elite z/c Oekraïne
17.Sergei Bodatsjov Nagares Oekraïne
18.Roel Paulissen G.T. België
19.Andrei Jatsenko Elite z/c Oekraïne
20.Sergei Bagmant Odessa Oekraïne
2000
1 Vladimir Douma Panaria
2 Sergei Gontsjar Liquigas
3 Alexander Fedenko Liquigas
4 Yuri Krivtsov Nantes
5 Ruslan Pidgorny Vellutex
6 Sergei Matveev Panaria
7 Stanislav Nefedov Odessa
8 Volodymyr Gustov FassaBortolo
9 Oleg Pankov Collstrop
10 Andrei Iatsenko Kolos
11 Olexandr Dykiy Nikolaev
12 Sergei Oetsjakov Alessio
13 Valery Kobzarenko AranCucine
14 Oleg Ruban Nikolaev
15 Boris Gapych Viris
16 Leonid Timchenko Minerale
17 Kyrylo Krasov Nikolaev
18 Oleksandr Gerashchenko Nikolaev
19 Yaroslav Popovych Vellutex
20 Volodymyr Starchyk Parolin
1999
1.Sergei Gontsjar Liquigas Oekraïne
2.Yaroslav Popovitsj Elite z/c Oekraïne
3.Ruslan Pidgorny Elite z/c Oekraïne
4.Vladimir Douma Navigare Oekraïne
5.Joeri Krivtsov Elite z/c Oekraïne
6.Wladimir Starchyk Elite z/c Oekraïne
7.Ruslan Gryschenko Elite z/c Oekraïne
8.Volodymyr Gustov Elite z/c Oekraïne
9.Denis Yunoshev Elite z/c Oekraïne
10.Vasil Zagorody Elite z/c Oekraïne
11.Alexander Fedenko De Nardi Oekraïne
12.Vladyslav Prygunov Elite z/c Oekraïne
13.Sergei Matveev Cantina Tollo Oekraïne
14.Dimitri Schipak Elite z/c Oekraïne
15.Oleg Pankov Ipso Oekraïne
16.Sergei Oetsjakov T.V.M. Oekraïne
17.Primoz Strancar G.T. Slovenië
18.Stanislav Nefedov Odessa Oekraïne
19.Tom Larsen Giant Noorwegen
20.Sergei Voronin Elite z/c Oekraïne
1998
1 Yaroslav Popovych Vellutex
2 Ruslan Pidgorny SiteFrezza
3 Alexander Fedenko De Nardi
4 Vladimir Douma Navigare
5 Sergei Gontsjar Caldirola
6 Sergei Matveev Cantina
7 Yurij Krivtsov Nantes
8 Volodymyr Starchyk Parolin
9 Oleg Pankov Ipso
10 Ruslan Gryshenko Vellutex
11 Volodymyr Gustov Vellutex
12 Stanislav Nefedov Odessa
13 Volodymyr Savchenko Angel Mir
14 Denis Yunoshev Nikolaev
15 Volodymyr Zagorodny Domus
16 Dimitri Schipak De Nardi
17 Andrei Iatsenko Kolos
18 Olexandr Dykiy Nikolaev
19 Sergei Bodatsjov Nagares
20 Sergei Sinoekov Nikolaev
1997
1.Sergei Gontsjar Vini Caldirola Oekraïne
2.Sergei Ivanov Lada Rusland
3.Jens Voigt Öschelbronn Duitsland
4.Jan Ullrich Telekom Duitsland
5.Zbigniew Spruch Panaria Polen
6.Kirill Pospeev z/c Oekraïne
7.Andrei Iatsenko z/c Oekraïne
8.Vassili Iakovlev z/c Oekraïne
9.Alexander Fedenko z/c Oekraïne
10.Roslan Kornioech z/c Oekraïne
11.Alexander Rotar z/c Oekraïne
12.Vitali Lazurenko z/c Oekraïne
13.Valeri Koraelin z/c Oekraïne
14.Alexei Nakazny z/c Oekraïne
15.Oleg Pankov Ipso Oekraïne
16.Vladimir Kirik z/c Oekraïne
17.Sergei Bodatsjov Vosschemie Oekraïne
18.Alexander Markovnitsjenko Vosschemie Oekraïne
19.Alexander Arakelian Vosschemie Oekraïne
20.Vladimir Pulnikov Kross Oekraïne
1996
1.Sergei Gontsjar Cantina Tollo
2.Vladimir Douma Scrigno
3.Sergei Sinoekov Vosschemie
4.Ioerty Sinoekov Vosschemie
5.Sergei Oetsjakov T.V.M.
6.Kirill Pospeev Nikolaev
7.Andrei Iatsenko Nikolaev
8.Vassili Iakovlev Nikolaev
9.Alexander Fedenko Nikolaev
10.Roslan Kornioech Nikolaev
11.Alexander Rotar Nikolaev
12.Vitali Lazurenko Nikolaev
13.Valeri Koraelin Nikolaev
14.Alexei Nakazny Nikolaev
15.Oleg Pankov Ipso
16.Vladimir Kirik Nikolaev
17.Sergei Bodatsjov Vosschemie
18.Alexander Markovnitsjenko Vosschemie
19.Alexander Arakelian Vosschemie
20.Vladimir Pulnikov Kross
1995
1.Oscar Camenzind Panaria Zwitserland
2.Sergei Gontsjar Cantina Tollo Oekraïne
3.Vladimir Douma Scrigno Oekraïne
4.Sergei Sinoekov Vosschemie Oekraïne
5.Ioerty Sinoekov Vosschemie Oekraïne
6.Sergei Oetsjakov T.V.M. Oekraïne
7.Dainis Ozols Nat.ploeg Letland
8.Bjarne Riis Telekom Denemarken
9.Udo Bölts Telekom Duitsland
10.Steffen Wesemann Telekom B.R.D.
11.Peter Meinert Nielsen Telekom Denemarken
12.Romans Vainsteins Nat.ploeg Letland
13.Michael Andersson Telekom Zweden
14.Marco Serpellini Panaria Italië
15.Pavel Tonkov Panaria Rusland
16.Uwe Peschel Öschelbronn B.R.D.
17.Riavis Belohvosciks Nat.ploeg Letland
18.Michael Rich Leipzig B.R.D.
19.Stephan Gottschling R.S.B.Bonn B.R.D.
20.Jörn Reuss R.S.B.Bonn B.R.D.
1994
1.Andrei Tchmil Lotto
2.Vladimir Pulnikov Kross
3.Sergei Gontsjar Aki
4.Sergei Oetsjakov Polti
5.Pavel Tsarapkin Cukaricki
6.Alexander Klymenko Mikomax
7.Joeri Krivtsov Nantes
8.Sergei Matveev Vellutex
9.Viktor Zayats Cukaricki
10.Vassili Iakovlev Nikolaev
11.Oleg Pankov R.D.M.-Asfra
12.Alexei Nakazny Vosschemie
13.Alexander Fedenko Cukaricki
14.Sergei Bodachov Vosschemie
15.Viktor Khvostenko Cukaricki
16.Alexander Simonenko Nikolaev
17.Igor Tsjoekhlantsjev Vosschemie
18.Joeri Prokopenko Vosschemie
19.Bogdan Bondariev Nikolaev
20.Stanislav Nefedov Vosschemie
1993
1.Andrei Tchmil Lotto
2.Alekroy Goloub Cukaricki
3.Alexander Gontsjenkov Roslotto
4.Vladimir Pulnikov T.V.M.
5.Sergei Gontsjar Ideal
6.Sergei Oetsjakov Polti
7.Pavel Tsarapkin Cukaricki
8.Vitali Lazurenko Tönissteiner
9.Roman Tsjevtsjenko Tönissteiner
10.Alexei Nakazny Tönissteiner
11.Alexander Bakhourinski Cukaricki
12.Vassili Iakovlev Nikolaev
13.Oleg Pankov Tönissteiner
14.Viktor Rjaksinski Cukaricki
15.Alexander Klymenko Mikomax
16.Sergei Bodachov Tönissteiner
17.Vladimir Kirik Tönissteiner
18.Viktor Khvostenko Cukaricki
19.Alexander Simonenko Nikolaev
20.Igor Tsjoekhlantsjev Nikolaev
1992
1.Andrei Tchmil Lotto
2.Vladimir Pulnikov Telekom
3.Alexander Gontsjenkov Lampre
4.Sergei Gontsjar Nikolaev
5.Sergei Oetsjakov Polti
6.Roslan Kornioech Cukaricki
7.Oleg Pankov Nikolaev
8.Alexei Nakazny Nantes
9.Vitali Lazurenko Cukaricki
10.Vassili Iakovlev Nikolaev
11.Alexander Klymenko Mikomax
12.Sergei Naumov Cukaricki
13.Viktor Rjaksinski Cukaricki
14.Vladimir Kirik Shaklee
15.Valeri Koraelin Cukaricki
16.Alexander Simonenko Nikolaev
17.Igor Tsjoekhlantsjev Nikolaev
18.Bogdan Bondariev Nikolaev
19.Oleg Galkine Nikolaev
20.Sergei Voronin Cukaricki
1991
1.Andrei Tchmil Lotto
2.Vladimir Pulnikov Carrera
3.Alexander Gontsjenkov Lampre
4.Sergei Gontsjar Nikolaev
5.Sergei Oetsjakov Polti
6.Oleg Pankov Nikolaev
7.Igor Tsjoekhlantsjev Nikolaev
8.Alexei Nakazny Nikolaev
9.Viktor Rjaksinski Cukaricki
10.Alexander Klymenko Mikomax
11.Alexander Simonenko Nikolaev
12.Vassili Iakovlev Nikolaev
13.Andrei Ostrenko Cukaricki
14.Oleg Tchugeda Deportpublic
15.Bogdan Bondariev Nikolaev
16.Oleg Galkine Nikolaev
17.Viktor Taran Nikolaev
18.Vasyl Zaika Cukaricki
19.Alexander Morkovnichenko Nikolaev
20.Sergei Tsjerniavski Cukaricki
1990
1 Vladimir Pulnikov Carrera
2 Sergei Gontsjar Nikolaev
3 Sergei Oetsjakov Lampre
4 Viktor Klimov Deportpublic
5 Viktor Rjaksinski Deportpublic
6 Alexander Gontsjenkov Lampre
7 Oleg Pankov Nikolaev
8 Vassili Iakovlev Donetsk
9 Alexander Simonenko Nikolaev
10 Alexei Nakazny Nikolaev
11 Oleg Chuzhda Petrovitsj Deportpublic
12 Bogdan Bondariev Donetsk
13 Oleksandr Klymenko Nikolaev
14 Igor Tsjoekhlantsjev Nikolaev
15 Oleg Galkine Lokosphinx
16 Vladimir Douma Nikolaev
17 Valentin Taran Nikolaev
18 Andrei Jermolovitsj Nikolaev
19 Alexandre Morkovnichenko Nikolaev
20 Vladimir Kirik Colnago  

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.