2003
1 Aldrin Salamanca Loteria
2 Tonny Linares Japonesa
3 Carlos Ochoa Trujillo
4 Edgar Ortega Loteria
5 Angel Lopez Trujillo
6 John Alberto Nava Carvajar Loteria
7 Jose Chacon Loteria
8 Alexis Mendez Loteria
9 Miguel Ubeto Aponte Merida
10 Jose Lopez Trujillo
11 Julio Herrera Navas Socopo
12 Yosmer Cuadros Merida
13 Danny Yepez Cabimas
14 Henry Meneses Japonesa
15 Julio Cesar Blanco Triple Gordo
16 Alvis Contreras Socopo
17 Alirio Contreras Trujillo
18 Ramon Caballero Merida
19 Franklin Chacon Loteria
20 Tomas Gil Martinez Anzoategui

2002
1 Aldrin Salamanca Loteria
2 Jose Chacon Loteria
3 Tonny Linares Triple Gordo
4 Edgar Ortega Loteria
5 Alexis Mendez Loteria
6 Noel Vasquez Loteria
7 Manuel Guevara Loteria
8 Carlos Ochoa Triple Gordo
9 Carlos Maya Loteria
10 Tommy Alcedo Loteria
11 John Alberto Nava Carvajar Loteria
12 Angel Lopez Trujillo
13 Pastor Linares Loteria
14 Miguel Ubeto Aponte Merida
15 Jose Lopez Trujillo
16 Yeison Delgado Loteria
17 Julio Herrera Navas Socopo
18 Yosmer Cuadros Cabimas
19 Cesar Salazar Loteria
20 Danny Yepez Cabimas
2001
1 John Alberto Nava Carvajar TripleGordo
2 Tommy Alcedo Kino 
3 Hussein Monsalve Madrid Cordillano 
4 Manuel Medina Merida 
5 Aldrin Salamanca Loteria 
6 Jose Chacon Kino 
7 Alexis Mendez TripleGordo
8 Nestor Chacon Loteria 
9 Jonathan Mendoza Anzoategui 
10 Carlos Maya Loteria 
11 Ruben Rangel Anzoategui 
12 Tonny Linares TripleGordo
13 Manuel Guevara Loteria 
14 Danny Yepez Zulia 
15 Jose Barrios Japonesa 
16 Mario Figueroa Cabimas 
17 Robinson Merchan Kino 
18 Noel Vasquez Loteria 
19 Omar Pumar Kino 
20 Franklin Chacon Loteria
2000
1.Hussein Monsalve Ciclo Caipe
2.Noël Vasquez Loteria
3.Julio Cesar Blanco Triple Gordo
4.Carlos Maya Loteria
5.Nelson Gelvez Ciclo Caipe
6.Cesar Salazar Loteria
7.Aldrin Salamanca Loteria
8.Alexis Mendez Loteria
9.Ramon Caballero Socopo
10.Hector Menenses Elite z/c
11.Nestor Chacon Kino
12.Alvis Contreras Cordillano
13.Carlos Ochoa Triple Gordo
14.Robinson Merchan Loteria
15.Omar Pumar Loteria
16.José Chacon Elite z/c
17.Franklin Chacon Elite z/c
18.Manuel Guevara Elite z/c
19.Tommy Alcedo Elite z/c
20.Tonny Linares Loteria
1999
1 Hussein Monsalve Madrid Ciclo Caipe
2 Alexis Mendez Loteria
3 Carlos Maya Loteria
4 Aldrin Salamanca Loteria
5 Noel Vasquez Loteria
6 Cesar Salazar Loteria
7 Omar Pumar Kino
8 Robinson Merchan Kino
9 Julio Cesar Blanco Triple Gordo
10 Henry Meneses Kino
11 Manuel Guevara Loteria
12 Alvis Contreras Cordillano
13 Nelson Gelves Ciclo Caipe
14 Ramon Caballero Socopo
15 Nestor Chacon Kino
16 Carlos Ochoa Triple Gordo
17 Enrique Suarez Elite z/c
18 Pastor Linares Loteria
19 Jose Chacon Kino
20 Miguel Ubeto Aponte Merida
1998
1.Manuel Guevara Selle Italia
2.Alexis Mendez Selle Italia
3.Hussein Monsalve Ciclo Caipe
4.Carlos Maya Loteria
5.Omar Pumar Tachira
6.Nelson Gelvez Zulia
7.Luis Barroso ZG-Mobili
8.Danny Yepez Zulia
9.Leonardo Sierra Selle Italia
10.Richard Parra Selle Italia
11.Robinson Merchan Tachira
12.Unai Etxebarria Loteria
13.Elio Villamizar Tachira
14.Julio Bernal Trujillo
15.Alfredo Lopez Trujillo
16.Pastor Linares Tachira
17.Joselin Saavedra Tachira
18.Valerio Vargas Loteria
19.Juan Villamizar Tachira
20.José Loyo Cabimas
1997
1.Franklin Chacon Kino
2.Carlos Maya Loteria
3.Tommy Alcedo Kino
4.José Chacon Kino
5.Manuel Guevara Loteria
6.Omar Pumar Erescia Lat
7.Robinson Merchan Kino
8.Hussein Monsalve Ciclo Caipe
9.Alexis Mendez Loteria
10.Unai Etxebarria Euskaltel
11.Tonny Linares Triple Gordo
12.Nelson Gelves Triple Gordo
13.Julio Bernal Trujillo
14.Pastor Linares Tachira
15.José Loyo Cabimas
16.Danny Yepez Zulia
17.Valerio Vargas Loteria
18.Angel Lopez Vigues
19.Jaime Ardila Elite z/c
20.Alexis Chacon New York
1996
1.José Chacon Kino
2.Tommy Alcedo Kino
3.Carlos Maya Loteria
4.Manuel Guevara Loteria
5.Robinson Merchan Kino
6.Hussein Monsalve Ciclo Caipe
7.Omar Pumar Brescia Lat
8.Tonny Linares Triple Gordo
9.Alexis Mendez Loteria
10.Unai Etxebarria Euskadi
11.Nelson Gelves Triple Gordo
12.Julio Bernal Trujillo
13.Pastor Linares Tachira
14.José Loyo Cabimas
15.José Romero Elite z/c
16.Danny Yepez Zulia
17.Eduardo Figueroa Elite z/c
18.Valerio Vargas Loteria
19.Angel Lopez Vigues
20.Jaime Ardila Elite z/c
1995
1.Leonardo Sierra Carrera
2.Tommy Alcedo Kino
3.José Chacon Kino
4.Carlos Maya Castellblanch
5.Manuel Guevara Loteria
6.Robinson Merchan Kino
7.Hussein Monsalve Ciclo Caipe
8.Omar Pumar Erescia Lat
9.Alexis Mendez Loteria
10.Unai Etxebarria Artiach
11.Nelson Gelves Triple Gordo
12.Julio Bernal Trujillo
13.Pastor Linares Tachira
14.José Loyo Cabimas
15.Danny Yepez Zulia
16.Valerio Vargas Loteria
17.Jaime Ardila Elite z/c
18.Alexis Chacon New York
19.Angel Lopez Trujillo
20.Oscar Luna Loteria
1994
1.Leonardo Sierra Carrera
2.Tommy Alcedo Kino
3.Carlos Maya Z.G.Mobile
4.Manuel Guevara Loteria
5.Robinson Merchan Kino
6.Hussein Monsalve Ciclo Caipe
7.Omar Pumar Tachira
8.Alexis Mendez Loteria
9.Unai Etxebarria Artiach
10.Nelson Gelves Triple Gordo
11.Julio Bernal Trujillo
12.Francisco Landaeta Cabimas
13.Pastor Linares Tachira
14.José Loyo Cabimas
15.Danny Yepez Zulia
16.Alexis Chacon New York
17.Angel Lopez Trujillo
18.Oscar Luna Loteria
19.Isaac Ramirez Elite z/c
20.Joselin Saavedra Tachira
1993
1 Leonardo Sierra Z.G.Mobile
2 Carlos Maya Z.G.Mobile
3 Alexis Mendez Loteria
4 Omar Pumar Cadafe
5 Manuel Guevara Loteria
6 Robinson Merchan Kino
7 Hussein Monsalve Madrid Ciclo Caipe
8 Unai Etxebarria Arana Loteria
9 Julio Ernesto Bernal Ibanez Trujillo
10 Nelson Gelves Zulia
11 Francisco Landaeta Cabimas
12 Henry Meneses Kino
13 Pastor Linares Tachira
14 Jose Loyo Cabimas
15 Danny Yepez Zulia
16 Angel Lopez Trujillo
17 Oscar Luna Loteria
18 Joselin Saavedra Tachira
19 Luis Barroso Cadafe
20 Oscar Mendoza Cadafe
1992
1.Leonardo Sierra Z.G.Mobile
2.Carlos Maya Z.G.Mobile
3.Manuel Guevara Loteria
4.Robinson Merchan C.H.C.S.
5.Alexis Mendez Loteria
6.Omar Pumar Tachira
7.Hussein Monsalve Ciclo Caipe
8.Luis Barroso Z.G.Mobile
9.Unai Etxebarria Loteria
10.Julio Bernal Trujillo
11.Nelson Gelves Triple Gordo
12.Francisco Landaeta Cabimas
13.Henry Meneses Kino
14.Pastor Linares Tachira
15.José Loyo Cabimas
16.Danny Yepez Zulia
17.Richard Para San Juanina
18.Angel Lopez Trujillo
19.Oscar Luna Loteria
20.Joselin Saavedra Tachira

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s