2005
1 Sergei Ivanov T-Mobile
2 Andrei Pchelkine Moscow City
3 Vladimir Gusev C.S.C.
4 Vjatsjeslav Ekimov Discovery
5 Dimitri Konyshev L.P.R.
6 Alexandr Arekeev Sapone
7 Alexandre Kolobnev Rabobank
8 Alexandre Efimkin Barloworld
9 Eduard Vorganov Omnibike
10 Stanislav Belov Angelin
11 Andri Lebedev Kalev
12 Sergey Firsanov Rietumu
13 Sergei Klimov Lokomotiv
14 Ivan Chtchegolev Omnibike
15 Dmitriy Kozontchuk Rabobank
16 Oleg Grishkin Navigators
17 Alexei Markov Maia
18 Vassili Davidenko Navigators
19 Alexandre Botcharov Crédit Agricole
20 Evgeny Petrov Lampre

2004
1 Oleg Zhukov Team Nippo
2 Vladimir Gusev C.S.C.
3 Andrei Pchelkine Moscow City
4 Alexandre Kolobnev Domina Vacanze
5 Mikhail Timochine Landbouwkrediet
6 Alexandre Efimkin Pragma
7 Sergei Ivanov T-Mobile
8 Alexander Bespalov Miche
9 Dimitri Konyshev L.P.R.
10 Dimitri Semov Miche
11 Eduard Vorganov Cropusa
12 Roman Kolstov Angelin
13 Stanislav Belov Angelin
14 Kirill Goloubev Team Icet
15 Andri Lebedev Kalev
16 Ivan Seledkov Omnibike
17 Maxim Gogolev Omnibike
18 Alexandr Arekeev Acqua & Sapone
19 Sergey Firsanov Angelin
20 Sergei Klimov Lokomotiv
2003
1 Ivan Chtchegolev Omnibike
2 Alexandre Bajenov Sestrorets
3 Andrei Sartassov Lider
4 Dmitriy Kozontchuk Angelin
5 Alexander Bespalov Sintofarm
6 Maxim Gogolev Russian MTB
7 Ivan Seledkov Omnibike
8 Ivan Terenine Omnibike
9 Sergei Ivanov Fassa Bortolo
10 Oleg Grishkin Navigators
11 Dimitri Dementiev Italfine
12 Vassili Davidenko Navigators
13 Alexandr Arekeev Vigorplant
14 Denis Sosnovtchenko Selle Italia
15 Andrei Pchelkine Omnibike
16 Vjatsjeslav Ekimov US-Postal
17 Romes Gainetdinov Miche
18 Vladimir Gusev Vigorplant
19 Andrei Karpatchev Maserati
20 Alexei Markov Lokomotiv
2002
1.Artur Babaitsev Nurnberger
2.Alexander Botcharov AG2R
3.Oleg Grichkine Navigators
4.Evgeny Petrov Mapei Quickstep
5.Andrei Sartassov Ariel
6.Denis Bondarenko Mobilvetta
7.Gennadi Mikhailov Lotto
8.Alexander Bajenov z/c
9.Alexander Kolobnev Acqua & Sapone
10.Dimitri Gainetdinov Tacconi Sport
11.Sergei Ivanov Fassa Bortolo
12.Vladimir Goussev Vigorplant
13.Pavel Tonkov Lampre
14.Pavel Tsjerkassov z/c
15.Faat Zakirov Panaria
16.Boris Shpilevski Sint-Petersburg
17.Alexander Arekeev Vigorplant
18.Nikita Eskov z/c
19.Dimitri Konyshev Fassa Bortolo
20.Alexei Chtchebeline Sint-Petersburg
2001
1.Sergei Ivanov Fassa Bortolo
2.Vjatsjeslav Ekimov US-Postal
3.Dimitri Gainetdinov Tacconi Sport
4.Pavel Broutt Itera
5.Evgeny Petrov Mapei Quickstep
6.Alexander Botcharov AG2R
7.Gennadi Mikhailov Lotto Adecco
8.Dimitri Konyshev Fassa Bortolo
9.Pavel Tonkov Mercury
10.Andrei Zintsjenko L.A.Pecol
11.Faat Zakirov Amore & Vita
12.Maxim Gogolev z/c
13.Artur Babaitsev Team Nürnberger
14.Alexei Markov Itera
15.Vladimir Karpets Itera
16.Denis Menchov iBanesto.com
17.Alexei Medvedev z/c
18.Vitali Kokorine De Nardi
19.Dimitri Siemov z/c
20.Alexander Arekeev Vigorplant
2000
1 Sergei Ivanov Farm Frites
2 Vassili Davidenko Navigators
3 Pavel Tsjerkassov Gary Fisher
4 Artur Babaitsev Nurnberger
5 Dimitri Sedun Mat Ceresit
6 Alexei Markov Lokosphinx
7 Maxim Gogolev Moscow City
8 Anton Chantyr Team Coast
9 Dimitri Konyshev Fassa Bortolo
10 Vjatsjeslav Ekimov US Postal
11 Dimitri Dementiev Sintofarm
12 Pavel Tonkov Mapei Quickstep
13 Edouard Gritsoun Gerolsteiner
14 Vitali Kokorine Amica Chips
15 Gennadi Mikhailov Farm Frites
16 Alexi Parfimovitsj Kis Parolin
17 Rouslan Kaioumov Moscow City
18 Igor Soloviev Moscow City
19 Alexander Gontsjenkov Alessio
20 Alexandre Kolobnev San Pellegrino
1999
1 Alexei Markov Lokosphinx
2 Pavel Tsjerkassov Diamond Back
3 Vassili Davidenko Navigators
4 Dimitri Sedun De Nardi
5 Sergei Ivanov T.V.M.
6 Andrei Zintsjenko Vitalicio
7 Oleg Joukov Big Mat
8 Vladislav Bobrik Riso Scotti
9 Artur Babaitsev Die Continentale
10 Maxim Smirnov Ballan
11 Sergei Starchenkov Lider
12 Konstantine Gradussov Olio Vezza
13 Alexei Sivakov Big Mat
14 Alexandre Botcharov Besson
15 Anton Chantyr Gerolsteiner
16 Alexei Lanbine Pregnana
17 Alexei Kuznetsov Lokosphinx
18 Denis Sosnovtchenko Angelin
19 Vitali Kokorine Saeco
20 Gennadi Mikhailov Burgos
1998
1.Sergei Ivanov T.V.M.
2.Andrei Zintchenko Vitalicio
3.Pavel Tonkov Mapei-Bricobi
4.Vjatsjeslav Ekimov U.S.-Postal
5.Evgeny Berzin La Française des Jeux
6.Dimitri Konyshev Mercatone Uno
7.Vjatsjeslav Djavanian Aubervilliers
8.Gennadi Mikhailov Lada
9.Eduard Gritsun Lokosphinx
10.Pjotr Ugrumov Ballan
11.Alexei Sivakov Aubervilliers
12.Nikolai Kuznetsov Lokosphinx
13.Alexei Markov Lokosphinx
14.Artur Babaitsev Z.V.V.Z.
15.Pavel Khamidouline Lada
16.Dimitri Doguikh Sarreguemanco
17.Vladislav Bobrik Riso Scotti
18.Sergei Smetanine Vitalicio
19.Oleg Kashirin Samara
20.Alexander Gontsjenkov Ballan
1997
1.Viatcheslav Ekimov US-Postal
2.Pavel Tonkov Mapei-GB
3.Alexander Gontchenkov Roslotto
4.Sergei Smetanine Santa Clara
5.Dimitri Konyshev Roslotto
6.Sergei Uslamine Refin
7.Viatcheslav Djavanian Roslotto
8.Sergei Ivanov T.V.M.
9.Andrei Zintchenko Deportpublic
10.Evgeny Berzin Batik
11.Alexei Markov Elite zonder contract
12.Alexei Sivakov Roslotto
13.Dimitri Sedun Roslotto
14.Valeri Kokorine Roslotto
15.Dimitri Neliubine Roslotto
16.Vladislav Bobrik Ros Mary-Ideal
17.Pjotr Ugrumov Roslotto
18.Romes Gainetdinov Santa Clara
19.Dimitri Mourachko Santa Clara
20.Dimitri Tsjerkasjin Santa Clara
1996
1.Alexander Gontchenkov ZG-Roslotto
2.Aleksandr Nadobenko Elite z/c
3.Viatcheslav Ekimov Rabobank
4.Pavel Tonkov Panaria
5.Pjotr Ugrumov ZG-Roslotto
6.Dimitri Konyshev Aki-Gipiemme
7.Evgeny Berzin Gewiss
8.Vladimir Pulnikov T.V.M.
9.Sergei Tkatchenko R.D.M.-Vosschemie
10.Vassili Davidenko ZG-Roslotto
11.Sergei Oetsjakov Polti
12.Romes Gainetdinov Santa Clara
13.Mikhail Orlov Elite z/c
14.Pavel Tsjerkassov Basso
15.Vladislav Bobrik Gewiss
16.Marat Ganeev R.D.M.-Vosschemie
17.Sergei Uslamine Refin
18.Sergei Ivanov Lada-CSKA-Samara
19.Igor Pavlov Elite z/c
20.Sergei Smetanin Santa Clara
1995
1.Evgeny Berzin Gewiss
2.Romes Gainetdinov Santa Clara
3.Dimitri Konyshev Aki-Gipiemme
4.Marat Ganeev R.D.M.-Vosschemie
5.Assiat Saitov Artiach
6.Viatcheslav Ekimov Novell
7.Vjatcheslav Djavanian Sputnik
8.Andrei Zintsjenko Santa Clara
9.Pavel Tonkov Panaria
10.Sergei Tkatchenko R.D.M.-Vosschemie
11.Pavel Tsjerkassov Basso
12.Vladislav Bobrik Gewiss
13.Sergei Uslamine Refin
14.Sergei Ivanov Lada-CSKA-Samara
15.Sergei Smetanin Santa Clara
16.Dimitri Zhdanov Sputnik
17.Dimitri Tsjerkasjin Santa Clara
18.Roman Saprykin Sputnik
19.Alexander Strelkov Lada-CSKA-Samara
20.Dimitri Neliubine Novell
1994
1.Vjatsjeslav Ekimov Word Perfect
2.Evgeny Berzin Gewiss
3.Dimitri Konyshev Jolly
4.Pavel Tonkov Lampre
5.Marat Ganeev Roberg
6.Vladislav Bobrik Gewiss
7.Konstantin Khrabsov Zetelhallen
8.Pavel Tsjerkassov Jolly
9.Dimitri Zhdanov Polti
10.Vjatsjeslav Moukhatchev Lokosphinx
11.Valery Batouro Santa Clara
12.Alexei Botchkov Rotator
13.Romes Gainetdinov Rotator
14.Ivan Ivanov Rotator
15.Mikhail Sitnikov Lokosphinx
16.Vadim Chabalkine Rotator
17.Assiat Saitov Kelme
18.Sergei Smetanine Rotator
19.Vladimir Klioesjkin Santa Clara
20.Nikolai Kuznetsov Lokosphinx
1993
1.Vjatsjeslav Ekimov Histor
2.Dimitri Konyshev Jolly
3.Evgeny Berzin Mecair
4.Marat Ganeev Morgan Oils
5.Pavel Tonkov Lampre
6.Konstantin Khrabsov Vosschemie
7.Vladislav Bobrik Mecair
8.Alexandre Ivankin Lokosphinx
9.Alexei Tsikonov Morgan Oils
10.Dimitri Zhdanov Histor
11.Ivan Ivanov Deportpublic
12.Pavel Tsjerkassov Lokosphinx
13.Romes Gainetdinov Festina
14.Pjotr Kochelenko Lokosphinx
15.Vadim Chabalkine Rotator
16.Joeri Manouylov Festina
17.Assiat Saitov Kelme
18.Valery Batouro Lokosphinx
19.Dimitri Neliubin Histor
20.Sergei Uslamine Lokosphinx
1992
1.Vjatsjeslav Ekimov Panasonic
2.Dimitri Konyshev T.V.M.
3.Pavel Tonkov Lampre
4.Konstantin Khrabsov La William
5.Vladislav Bobrik Lokosphinx
6.Marat Ganeev Petrosport
7.Evgeny Berzin Lokosphinx
8.Dimitri Zhdanov Panasonic
9.Vjatsjeslav Djavanian V.C.Alençon
10.Ivan Novikov Elite z/c
11.Alexander Kiritsjenko Elite z/c
12.Nikolai Kovsch Individueel
13.Ivan Ivanov Seur
14.Alexandre Ivankin Lokosphinx
15.Dimitri Neliubin Lokosphinx
16.Sergei Uslamine T.V.M.
17.Vadim Chabalkine Festina
18.Andrei Vedernikov Petrosport
19.Assiat Saitov Kelme
20.Romes Gainetdinov Festina
1991
1.Romes Gainetdinov Festina
2.Viktor Rjaksinski Seur
3.Andrei Tchmil S.E.F.B.
4.Vjatsjeslav Djavanian Russ
5.Vjatsjeslav Ekimov Panasonic
6.Pjotr Ugrumov Seur
7.Aleksandr Nadobenko Lokosphinx
8.Dimitri Zhdanov Panasonic
9.Dimitri Neliubin Lokosphinx
10.Viktor Klimov Seur
11.Joeri Perunovski Lada
12.Assiat Saitov Kelme
13.Dimitri Vassilitchenco Festina
14.Nikolai Kuznetsov Lokosphinx
15.Oleg Jarotsjenko Petrosport
16.Dimitri Konyshev T.V.M.
17.Ivan Ivanov Seur
18.Vadim Chabalkine Festina
19.Andrei Zhoubov Festina
20.Konstantin Bankin Petrosport
1990
1.Vjatsjeslav Ekimov Panasonic
2.Andrei Tchmil Alfa Lum
3.Pjotr Ugrumov Alfa Lum
4.Djamolidin Abdoesjaparov Alfa Lum
5.Marat Ganeev Westwood
6.Konstantin Khrabsov Westwood
7.Dimitri Konyshev Alfa Lum
8.Vladimir Pulnikov Alfa Lum
9.Vladislav Bobrik Lokosphinx
10.Vassili Zhdanov Alfa Lum
11.Dimitri Neliubine Lokosphinx
12.Viktor Rjaksinski Lokosphinx
13.Nikolai Golovatenko Alfa Lum
14.Mikhail Orlov Lokosphinx
15.Viktor Klimov Alfa Lum
16.Andrei Vedernikov Lokosphinx
17.Sergei Uslamine Alfa Lum
18.Nikolai Kovsch Lokosphinx
19.Ivan Ivanov Alfa Lum
20.Sergei Khmelinine Lada
1989
1.Vjatsjeslav Ekimov Lokosphinx
2.Andrei Tchmil Alfa Lum
3.Konstantin Khrabsov Sigma
4.Sergei Soekhoroetsjenkov Alfa Lum
5.Dimitri Konyshev Alfa Lum
6.Vassili Zhdanov Alfa Lum
7.Djamolidin Abdoesjaparov Alfa Lum
8.Marat Ganeev Sigma
9.Vladimir Pulnikov Alfa Lum
10.Pjotr Ugrumov Alfa Lum
11.Nikolai Golovatenko Alfa Lum
12.Mikhail Orlov Lokosphinx
13.Dimitri Zhdanov Lokosphinx
14.Rikho Suun Kelme
15.Viktor Klimov Alfa Lum
16.Sergei Uslamine Alfa Lum
17.Andrei Vedernikov Lokosphinx
18.Oleg Jarotsjenko Alfa Lum
19.Ivan Ivanov Alfa Lum
20.Nikolai Kovsch Lokosphinx
1988
1 Dimitri Konyshev C.S.K.A.Moscou
2 Vassili Zhdanov Belgorod
3 Vladimir Goluchko Alma Ata
4 Viktor Rjaksinski Contract
5 Vjatsjeslav Djavanian Team Bonnat
6 Uldis Ansons Dinamo Riga
7 Assiat Saitov Samara
8 Arnolds Udris Dinamo Riga
9 Dimitri Vassilitsjenko C.S.K.A.Moscou
10 Romes Gainetdinov Team Bonnat
11 Jaan Kirsipuu Tartu
12 Dainis Ozols Dinamo Riga
13 Dainis Grantisch Dinamo Riga
14 Vjatsjeslav Ekimov Lokomotiv
15 Andrei Tchmil Khabarovsk
16 Konstantin Khrabsov C.S.K.A.Moscou
17 Arvi Tammesalu Tallinn
18 Guintautas Umaras Klaipeda
19 Djamolidin Abdoesjaparov Tashkent
20 Pjotr Ugrumov Dinamo Riga
1987
1 Pjotr Ugrumov Dinamo Riga
2 Rikho Suun Tallinn
3 Vladimir Pulnikov Titan Kiev
4 Ivan Ivanov Urmary
5 Vassili Zhdanov Belgorod
6 Djamolidin Abdoesjaparov Tashkent
7 Dainis Ozols Dinamo Riga
8 Viktor Klimov Simferopol
9 Assiat Saitov Samara
10 Romes Gainetdinov CSKA Moskou
11 Joeri Manouylov CSKA Moskou
12 Andrei Tchmil Khabarovsk
13 Sergei Soekhoroetsjenkov Lokomotiv
14 Konstantin Khrabsov CSKA Moskou
15 Marat Ganeev Tatarstan
16 Victor Manakov Lokomotiv
17 Tomas Kirsipuu Tartu
18 Oleg Jarotsjenko Belgorod
19 Andrei Vedernikov Samara
20 Sergei Uslamine Samara

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s