2008
1 Daniel Martin Garmin
2 Paidy O’Brien An Post
3 Nicholas Roche Crédit Agricole
4 Robin Seymour Team Worc
5 Sean Lacey Eurocycles
6 Neil Delahaye Usher IRC
7 Paul Healion Pezula
8 Brian Kenneally Meath
9 John Heverin Carn Wheelers
10 Denis Dunworth An Post
11 Adam Armstrong Dave Kane
12 Ronan McLaughlin An Post
13 Peter Hawkins Usher IRC
14 Stephen O’Sullivan Bray Wheelers
15 Kerry Sloan Usher IRC
16 Connor McConvey Team Worc
17 Niall Davis Meath
18 Roger Aiken Banbridge
19 Joseph McCall Rocky Mountain
20 Philip Roche Team Worc

2007
1 David O’Loughlin Navigators
2 Paidy O’Brien Sean Kelly
3 Nicholas Roche Crédit Agricole
4 Mark Cassidy Sean Kelly
5 Rory Wyley Morrissey
6 Eugene Moriarty My Home
7 Glenn Kinning Castlereagh
8 Sean Lacey Murphy & Gunn
9 Neil Delahaye Usher IRC
10 Paul Griffin Giant Asia
11 Paul Healion Sean Kelly
12 Ciaran Power Navigators
13 Martyn Irvine Ards C.C.
14 David McCann Colavita
15 Michael Hennessy Fermoy CC
16 Damien McCabe Team Pointe
17 Simon Coughlan Donamon
18 John Dempsey Sean Kelly
19 Timothy Cassidy Sean Kelly
20 Daniel Martin La Pomme
2006
1 David McCann Giant Asia
2 Ciaran Power Navigators
3 Paidy O’Brien Sean Kelly
4 Nicholas Roche Cofidis
5 Timothy Cassidy Sean Kelly
6 David O’Loughlin Navigators
7 Paul Griffin Giant Asia
8 Daniel Martin La Pomme
9 Mark Cassidy Sean Kelly
10 Andrew McQuaid Sean Kelly
11 Adam Armstrong Dave Kane
12 Philip Finegan Murphy & Gunn
13 Sean Rock McNally
14 Mick Steed Murphy Surveyors
15 Greg Swinand Usher IRC
16 Rory Wyley Morrissey
17 Craig Sweetman Stamullen
18 Martin O’Loughlin Morrissey
19 Tom Shanahan Limerick
20 Ryan Connor Ballymena
2005
1 Marc Scanlon AG2R
2 Paul Griffin Giant Asia
3 David O’Loughlin Navigators
4 Tommy Evans Planet X
5 Robin Seymour Marin
6 Eugene Moriarty Listowel
7 Ciaran Power Navigators
8 Brian Kenneally Meath
9 David McCann Giant Asia
10 Brian Keane Dublin Wheelers
11 Philip Deignan La Pomme
12 Paidy O’Brien Lochness
13 Nicholas Roche Cofidis
14 Mark Cassidy Navan R.C.
15 Philip Finnegan Murphy Gunn
16 Ryan Connor D.F.L.
17 Paul Healion BioAgrico
18 Morgan Fox Shannon
19 Stephen Gallagher Flanders
20 Greg Swinand Usher
2004
1.Derek Finnegan Avonmore
2.Scott McDonald Orwell
3.Simon Kelly Mayo
4.Vincent Gleeson Stena Line
5.Tony Brady Avonmore
6.Craig Sweetman Avonmore
7.Feargal Kelly Wicklow
8.Michael McNena Galway
9.Padraig Marrey Mayo
10.Michael Devins Mayo
11.Morgan Fox Shannon
12.Fintan McCormack Newbridge
13.Marc Scanlon AG2R
14.Daniel Lynch La Pomme
15.Brian Lynch Orwell
16.David O’Loughlin Lombardi
17.Brian Harris Wicklow
18.Brian Kenneally Morrissey
19.David Tansey Orwell
20.Paul Griffin Dublin
2003
1.Tommy Evans La Pomme
2.Robin Seymour Down
3.David McCann Volksbank
4.Keith Gallagher Antrim
5.Ciaran Power Navigators
6.David O’Loughlin Lombardi
7.Paddy Moriarty Skip Hire
8.Eugene Moriarty Meath
9.Brendan Doherty Total Cycling
10.Don Travers Banbridge
11.Roger Lamont Newry
12.Philip Cassidy Cycleways
13.Rodger Aiken Banbridge
14.Aidan McDonald Down
15.Aaron Layhe Elite z/c
16.Paul Griffin Desmond
17.Chad Campbell Elite z/c
18.Myles McCorry Apollo
19.Stephen O’Sullivan Morrissey
20.Oscar Jeffries Elite z/c
2002
1.David McCann Volksbank
2.Sean Lacey Earl of Desmond
3.Stephen Gallagher Earl of Desmond
4.Paddy Moriarty Skip Hire
5.Kieran McMahon Earl of Desmond
6.Marc Scanlon La Pomme
7.Ciaran Power Navigators
8.Tommy Evans La Pomme
9.Aidan Crowley Meath
10.Kealan O’Connor Earl of Desmond
11.Andrew Donnellan Dublin Wheelers
12.Denis Lynch La Pomme
13.Richard Cahill Banteer
14.Martin O’Loughlin Cidona Carrick
15.Philip Finnegan Cycleways Lee Strand
16.Danny Gardiner Apollo C.C.
17.Philip Cassidy Cycleways Lee Strand
18.Rory Wiley Sdeals.com
19.Brendan Doherty Totalcycling.com
20.Michael O’Donnell V.C.Quimper
2001
1.Keith Gallagher Antrim
2.Paul Griffin Dublin Wheelers
3.David O’Loughlin Mayo
4.Michael McNena Galway
5.Eugene Moriarty Cycleways
6.Raymond Clarke Derry
7.Andrew Roche Carlow
8.Matthew Slattery Kerry
9.Richard Cahill Cork
10.Martin O’Loughlin Carlow
11.Colm McGuinness Kildare
12.Eddie O’Donoghue Carlow
13.Kieran McMahon Dublin Wheelers
14.Brian Lennon Kildare
15.Brendan Doherty Antrim
16.Robin Seymour Marin
17.Michael Mulcahy Carlow
18.Joseph Fenlon Carlow
19.Andrew Donnellan Skip Hire
20.Stephen O’Sullivan Derry
2000
1 David O’Loughlin Polo Sport
2 David McCann Clarke’s
3 Robin Seymour Marin
4 Brian Kenneally Qantas
5 Alastair Martin Avonmore
6 Michael McNena Sintofarm
7 Robert Lamont Phoenix CC
8 Eugene Moriarty Latrobe
9 Keith Gallagher Antrim
10 Matthew Slattery Clarke’s
11 Philip McNamara Oregon
12 David McQuaid Avonmore
13 Morgan Fox Tönissteiner
14 Don Travers Clarke’s
15 Myles McCrory Down
16 Stephen O’Sullivan Clarke’s
17 Richard McCauley Dublin Wheelers
18 Ciaran Power Linda McCartney
19 Philip Cassidy Avonmore
20 Marc Scanlon Etupes
1999
1 Eugene Moriarty Baltic
2 Philip Cassidy Avonmore
3 David Peelo I.R.C.
4 Ciaran Power Latrobe
5 Tommy Evans Nissan
6 Morgan Fox D.C.M.
7 Bill Moore Stamullen
8 Derek Finnegan D.C.M.
9 Paddy Moriarty Baltic
10 David O’Loughlin Mayo
11 Karl Donnelly Morrissey
12 Simon Whelan McNally
13 Mark Kiernan Kildare
14 John Grant Ulster
15 Shane Connaughton Westmeath
16 Nigel Forde Galway
17 John Carroll Kildare
18 Brian Kenneally Wicklow
19 Dan Cutting Baltic
20 Justin McGee Ravens
1998
1.Ciaran Power Latrobe
2.Derek Finnegan Latrobe
3.David O’Loughlin Latrobe
4.Marc Scanlon Sligo
5.Karl Donnelly Morrissey
6.Eugene Moriarty Latrobe
7.Robin Seymour Raleigh
8.Michael Smith Mayo
9.Neil Teggart Sligo
10.Dan Cutting Sorrento
11.Christopher Greene Antrim
12.David Peelo I.R.C.
13.Noel Lanigan Limerick
14.Paddy Moriarty Dublin Wheelers
15.Keith O’Sullivan Sorrento
16.Simon Devlin Southend
17.Tommy Evans Nissan
18.Bill Moore Stamullen
19.Adrian Hedderman Morrissey
20.Paul Griffin Morrissey
1997
1.Ciaran Power Latrobe
2.Dermot Healy Hillebrand
3.Robin Seymour Raleigh
4.David O’Loughlin Latrobe
5.Paul Griffin Morrissey
6.Michael Butler Limerick
7.Michael Wall Premier
8.Tony Doyle Limerick
9.Derek Finnegan Latrobe
10.Bill Moore Stamullen
11.Adrian Hedderman Morrissey
12.David Peelo I.R.C.
13.Tommy Evans Nissan
14.Peter Daley St.Quentin
15.Liam Murphy Mayo
16.Declan Hanrahan Premier
17.Martin Maguire Morrissey
18.Conor Henry Antrim
19.Keith O’Sullivan Hillebrand
20.William Byrne Hillebrand
1996
1 Tommy Evans Giant
2 Peter Daley St.Quentin
3 Robin Seymour Raleigh
4 Bill Moore Donnelly
5 Aidan Duff Vendée U
6 David McCann Phoenix CC
7 Ciaran Power Comeragh
8 Derek Finnegan Latrobe
9 Martin Earley Raleigh
10 Alan McCormack Higher Gear
11 Conor Henry Antrim
12 Paul Giles Maestro
13 Michael Smith Antrim
14 Declan Lonergan Giant
15 Dennis Easton Maryland
16 Robert Power Avonmore
17 Ian Chivers Antrim
18 Christopher Kimmage Carlow
19 Cian Lynch Hillebrand
20 Scott McDonald Dublin Wheelers
1995
1.Martin Earley Raleigh
2.Derek Finnegan Latrobe
3.Conor Henry Antrim
4.Tommy Evans Nissan
5.Alan McCormack Guiltless
6.John Brady Lombardi
7.Declan Lonergan Saab
8.Robin Seymour Kona
9.Leslie McKay Individueel
10.Peter Daley St.Quentin
11.Bill Moore Stamullen
12.Paul Giles Bann Valley
13.Dave McQuaid Diamond Back
14.Michael Smith Antrim
15.Robert Power Cork
16.Ian Chivers Antrim
17.Aidan Duff Nantes
18.Cian Lynch Hillebrand
19.Paul McCormack Saab
20.Christopher Kimmage Antrim
1994
1 Martin Earley Raleigh 
2 Sean Kelly Catavana 
3 Conor Henry Team Cologne
4 Robin Seymour Kona 
5 Joey Barr Clarke’s 
6 Declan Lonergan Townsend 
7 Mark Kane Northern 
8 Paddy Callaly Navan R.C.
9 Derek Finnegan Latrobe 
10 Paul Slane Team Devlin 
11 Tommy Evans Banbridge 
12 John Brady Guiltless 
13 Leslie McKay Dublin Wheelers
14 Alan McCormack Klein 
15 Darragh McQuaid Dublin Wheelers
16 Peter Daley St.Quentin 
17 Richard McCauley Wexford 
18 Michael Smith Antrim 
19 Stephen Maher Carrick Wheelers
20 Norman Campbell Sunlight
1993
1.David Hourigan Limerick
2.Kevin Kimmage Navan R.C.
3.Rory Walsh Dublin Wheelers
4.Paul Doyle Lee Strand
5.Nigel Somers Northern Ireland
6.Ray Brownfield Toyota
7.Stephen Healy Meath
8.Raymond Clarke Tipperary
9.Alan Cranston Madigan Wheelers
10.Mark Lyttle Trainor
11.Kieran Downey Clann
12.Brendan Graham O’Rourke
13.Barry Monaghan Newry C.C.
14.Michael Fitzgerald Clonmel C.C.
15.Joey Barr Clarke Brothers
16.Joseph McCall Stephens
17.Declan McMacken V.C.Bangor
18.Barry Fullerton Ballymena
19.Scott McDonald Orwell
20.Gary Scott Newry C.C.
1992
1.Sean Kelly Festina
2.Stephen Roche Carrera
3.Martin Earley P.D.M.
4.Conor Henry Bonnat
5.Robin Seymour Dublin
6.John Brady Spago
7.Alan McCormack Ritchey
8.Paul Slane CSM Persan
9.Alastair Martin Scott
10.Paul McCormack IME-Bolla
11.Mark Kane C.M.Aubervilliers
12.David Peelo Sorrento
13.Stephen Spratt Dublin
14.Declan Lonergan Waterford
15.Ian Chivers Cyprus C.C.
16.Mick Walsh z/c
17.Brendan Doherty Northern
18.Vincent Gleeson Limerick
19.Paul McQuaid z/c
20.Shaun Macken Invicta R.C.
1991
1.David Hourigan Limerick
2.Donal O’Halloran Carrick Wheelers
3.Alastair Martin Scott-Thule
4.Colm Maye Rapparee
5.Sean Kelly P.D.M.
.Bobby Power Carrick Wheelers
7.Mike McLaughlin Madigan
8.Andrew Moss Ballymena
9.Niall McWilliams Shimna Wheelers
10.Patrick Callady z/c
11.Kevin Kimmage Navan R.C.
12.Alan Cranston Madigan
13.Joey Barr Flogas
14.Alastair Irvine Toyota-North Down
15.Ian Chivers Cyprus C.C.
16.Keith Dolan Cuchullain
17.Harold Brennan Kings Moss
18.Graeme Wilson Madigan
19.Phil Stewart Ballymena
20.John Hudson Sorrento
1990
1.John Brady 7-Eleven
2.Neil Porter Kings Moss
3.Paul McCormack Schwinn
4.Robert Power Cidona
5.Stephen Spratt Waterford
6.Declan Lonergan Waterford
7.Julian Dalby Telecom
8.Mark Sittlington Cyprus C.C.
9.Bobby Power Cidona
10.Martin Earley P.D.M.
11.Brendan Graham Newry C.C.
12.Andrew Callan Cyprus C.C.
13.Jimmy McQuillan Trainor
14.Roger Neill Lurgan R.C.
15.Dave Wilson Cyprus C.C.
16.Ray Brownfield North Down
17.Joe Morrison Kings Moss
18.Barry Fullerton Ballymena
19.Steve Wylie Maryland
20.Kevin Kimmage Balbriggan
1989
1.Paul Slane Newry C.C.
2.Gary Scott Harps C.C.
3.Terry McManus Telecom
4.Seamn O’Hare Newry C.C.
5.Brendan Graham Newry C.C.
6.John Nolan Navan R.C.
7.Stephen Delaney Cidona
8.Mick Walsh Emerald
9.George Costellow Limerick
10.Paul McQuaid Emerald
11.Martin McLynskey Telecom
12.Andrew Callan Shimna Wheelers
13.Antony O’Gorman Bianconi
14.Declan McMacken V.C.Bangor
15.Pete Deegan Connolly
16.Donie Conroy Kerry
17.Conor Henry Phoenix
18.Pete Keogh Telecom
19.Alan Cranston Carrick Wheelers
20.Barry Smith Lorraine
1988
1.Paul McCormack Telecom
2.Ian Chivers Cyprus C.C.
3.Niall McWilliams Shimna Wheelers
4.Stephen Spratt Dungarvan
5.Cormac McCann Phoenix
6.Gary Scott z/c
7.Declan Lonergan z/c
8.Dave McCall Banbridge
9.Raymond Power Cidona
10.Richard O’Gorman Bianconi
11.Ray Ronan Wicklow
12.Mick Kinsella Obelisk
13.Dave Wilson Lurgan R.C.
14.Stephen Delaney Cidona
15.Gary Thomson Emerald
16.Kevin McKenna Emerald
17.Anthony Dineen Cork
18.Anthony O’Gorman Bianconi
19.Shane Clarke Les Jeunes
20.Joey Barr Raleigh
1987
1.Stephen Roche Carrera
2.Alan McCormack Schwinn
3.Sean Kelly Kas
4.Joey Barr Cyprus C.C.
5.John Brady Ever Ready
6.Alastair Irvine North Down
7.Paul Kimmage R.M.O.
8.Terry McManus Eagle R.C.
9.Mick Kinsella Aubervilliers
10.Philip Cassidy Individueel
11.Phil Stewart Ballymena
12.Andrew Moss Ballymena
13.Gerald Irvine North Down
14.Lawrence Roche Navan R.C.
15.Julian Dalby Connolly
16.Norman Henderson South Derry
17.Lee Hedley Ards C.C.
18.Kevin Kimmage Balbriggan
19.Anthony O’Gorman Bianconi
20.Jim Farrell Concorde
1986
1.Sean Kelly Kas
2.Stephen Roche Carrera
3.Martin Earley Fagor
4.Paul Kimmage R.M.O.
5.Alan McCormack Killian’s Red
6.Stephen Spratt A.C.B.B.
7.Gary Thomson Emerald
8.Mick Walsh Galway
9.John Brady Ever Ready
10.Terry McManus Obelisk
11.Anthony O’Gorman Cidona
12.Ian Chivers Cyprus C.C.
13.Paul McCormack Killian’s Red
14.Gerald Irvine North Down
15.Raphael Kimmage Balbriggan
16.Martin O’Loughlin Carrick Wheelers
17.Kevin Kimmage Tara R.C.
18.Martin Quinn Cyprus C.C.
19.Alan Lane U.S.Créteil
20.Lawrence Roche Tara R.C.
1985
1.Anthony O’Gorman Cidona
2.Gerald Irvine North Down
3.Dave McCall Banbridge
4.Terry McManus Obelisk
5.John Shortt Lusk
6.John McQuaid Emerald
7.Paul McCormack Obelisk
8.Stephen Roche La Redoute
9.Mick Walsh Galway
10.Joey Barr Cyprus C.C.
11.Ian Chivers Cyprus C.C.
12.Pat Healy Kerry
13.Seamus Kennedy A.I.F.
14.Paul Kimmage Wasquehal
15.Dick Gorman Individueel
16.Martin Coll Antrim
17.Martin O’Loughlin Carrick Wheelers
18.Cormac McCann Armagh
19.Francis Riordan Eagle
20.Brendan Graham Glendale

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s