Op 6 augustus 1983 won Francesco Moser de eerste Ronde van Noorwegen vóór de Zweden Per Christiansson en Kjell Nilsson. De Noor Dag Erik Pedersen en de Nederlander Henk Lubberding wonnen in de daarop volgende jaren. In 1989 won Pedersen opnieuw na vier jaar oponthoud. Hij zou in 1991 nog een derde keer winnen (tussendoor won Olaf Ludwig in 1980), waarna in 1992 Dag-Otto Lauritzen een tweede reeks afsloot. Deze keer zou het zelfs tot in 2011 duren vooraleer er opnieuw een Ronde was (winnaar Wilco Kelderman). Tussendoor kan ik me voor onze Fantasy League wel behelpen met de Grote Prijs van Ringerike. Opmerkelijk: vanaf 1984 was er ook al een Ronde voor vrouwen (met thuisrijdster Unni Larsen als eerste winnares). Dat moet wel één van de vroegste Rondes voor vrouwen geweest zijn!

2017
1.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
2.Simon Gerrans Orica-Scott Australië
3.Patrick Bevin Cannondale-Drapac Nieuw-Zeeland
4.Lawrence Warbasse Aqua Blue Sport U.S.A.
5.Sander Armee Lotto-Soudal België
6.Pieter Weening Roompot Nederland
7.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk
8.Eliot Lietaer Vlaanderen-Baloise België
9.August Jensen Coop-Oster Hus Noorwegen
10.Nicholas Schultz Caja Rural-RGA Australië
11.Andreas Vangstad Sparebanken Sor Noorwegen
12.Audun Brekke Flotten Uno-X Hydrogen Noorwegen
13.Nicky Van Der Lijke Roompot Nederland
14.Eduard Sepulveda Fortuneo-Vital Concept Argentinië
15.Carl Frederik Hagen Joker-Icopal Noorwegen
16.Jakub Kaczmarek CCC-Sprandi Polen
17.Rasmus Guldhammer Veloconcept-Nortec Denemarken
18.Wilmar Paredes Zapata Manzana Postobon Colombië
19.Pierre Luc Perichon Fortuneo-Vital Concept Frankrijk
20.James Shaw Lotto-Soudal Groot-Brittannië

2016
1.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
2.Pieter Weening Roompot Nederland
3.Sondre Holst Enger IAM Cycling Noorwegen
4.Peio Bilbao Caja Rural-RGA Spanje
5.Sander Armee Lotto-Soudal België
6.Odd Christian Eiking FDJ-Lapierre Noorwegen
7.Paul Martens Lotto.nl-Jumbo Duitsland
8.Jose Pimenta Mendes Bora-Argon 18 Portugal
9.Eliot Lietaer Vlaanderen-Baloise België
10.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
11.Tomasz Marczynski Lotto-Soudal Polen
12.Marco Minnaard Wanty-Groupe Gobert Nederland
13.August Jensen Coop-Oster Hus Noorwegen
14.Michael Phelan Drapac Australië
15.Markus Hoelgaard Joker Noorwegen
16.Maurits Lammertink Roompot Nederland
17.Andreas Vangstad Sparebanken Sor Noorwegen
18.Carl Frederik Hagen Sparebanken Sor Noorwegen
19.Huub Duyn Roompot Nederland
20.Tosh Van Der Sande Lotto-Soudal België
2015
1.Ilnur Zakarin Katusha Rusland
2.Edvald Boasson Hagen MTN-Qhubeka Noorwegen
3.Mathias Frank IAM Cycling Zwitserland
4.Ben Hermans BMC Racing België
5.Rasmus Guldhammer Cult Energy Denemarken
6.Silvan Dillier BMC Racing Zwitserland
7.Rein Taaramae Astana Estland
8.Dylan Teuns BMC Racing België
9.Sven Erik Bystrom Katusha Noorwegen
10.Marcel Wyss IAM Cycling Zwitserland
11.Tanel Kangert Astana Estland
12.Paul Voss Bora-Argon 18 Duitsland
13.Jonathan Hivert Bretagne-Seche Env. Frankrijk
14.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
15.Louis Meintjes MTN-Qhubeka Zuid-Afrika
16.Frederik Galta Coop-Oster Hus Noorwegen
17.Stef Clement IAM Cycling Nederland
18.Jose Rodolfo Serpa Lampre-Merida Colombië
19.Tim Declercq Vlaanderen-Baloise België
20.Vegard Stake Laengen Joker Noorwegen
2014
1 Maciej PATERSKI POL CCC 28 21:14:56 100 100
2 Marc DEMAAR NED UHC 30 +3 70 70
3 Bauke MOLLEMA NED BEL 28 +9 40 0*
4 Gustav LARSSON SWE IAM 34 +9 30 30
5 Gerald CIOLEK GER MTN 28 +15 25 25
6 Jesper HANSEN DEN TCS 24 +18 20 0*
7 Peio BILBAO ESP CJR 24 +21 15 15
8 Bjorn Tore NILSEN HOEM NOR TSS 23 +21 10 10
9 Jérôme BAUGNIES BEL WGG 27 +26 9 9
10 Sven erik BYSTRØM NOR OHR 22 +27 8 8
11 Eduard Alexander BELTRAN SUAREZ COL TCS 24 +27 7 0*
12 Ruben FERNANDEZ ESP CJR 23 +31 6 6
13 Odd Christian EIKING NOR TJO 20 +37 5 5
14 Kristoffer SKJERPING NOR TJO 21 +40 4 4
15 Sindre SKJOESTAD LUNKE NOR TSS 21 +40 3 3
16 Eliot LIETAER BEL TSV 24 +47
17 Sébastien REICHENBACH SUI IAM 25 +1:05
18 Lars Petter NORDHAUG NOR BEL 30 +1:40
19 Michael OLSSON SWE KRA 28 +2:41
20 Angel MADRAZO RUIZ ESP CJR 26 +2:51
2013
1 Edvald BOASSON HAGEN NOR SKY 22:01:07
2 Sergio Miguel MOREIRA PAULINHO POR TST +31
3 Sondre H ENGER NOR TPB +45
4 Bauke MOLLEMA NED BLA +48
5 Gaetan BILLE BEL LTB +53
6 Andre Fernando S. Martins CARDOSO POR CJR +54
7 Jesper HANSEN DEN GLU +55
8 Laurens TEN DAM NED BLA +55
9 Johann TSCHOPP SUI IAM +55
10 Toms SKUJINŠ LAT RBD +1:52
11 Reto HOLLENSTEIN SUI IAM +1:55
12 Anthony DELAPLACE FRA SOJ +1:55
13 Sébastien REICHENBACH SUI IAM +1:55
14 Alexander KRISTOFF NOR KAT +2:02
15 Fredrik LUDVIGSSON SWE PPY +2:38
16 Vegard Stake LAENGEN NOR BSE +2:38
17 Gustav LARSSON SWE IAM +2:38
18 Stian REMME NOR TJM +2:38
19 Fabricio FERRARI BARCELO URU CJR +3:08
20 Michael OLSSON SWE PPY +3:38
2012
1 11 NOR19870517 * BOASSON HAGEN Edvald SKY NOR 21h11’40”
2 1 AUS19860718 CLARKE Simon OGE AUS 21h11’48” 08”
3 13 NOR19840514 NORDHAUG Lars Petter SKY NOR 21h12’02” 22”
4 101 BEL19851210 ARMEE Sander TSV BEL 21h12’10” 30”
5 82 RUS19820703 FIRSANOV Sergey RVL RUS 21h12’10” ”
6 105 BEL19881121 * SERRY Pieter TSV BEL 21h12’10” ”
7 26 ITA19800610 MARZANO Marco LAM ITA 21h12’10” ”
8 28 ITA19850707 STORTONI Simone LAM ITA 21h12’45” 01’05”
9 64 BEL19841125 ISTA Kevyn ACC BEL 21h13’29” 01’49”
10 104 BEL19860606 JACOBS Pieter TSV BEL 21h13’29” ”
11 126 GER19810721 SCHUMACHER Stefan CWO GER 21h13’30” 01’50”
12 23 UKR19820313 KOSTYUK Denys LAM UKR 21h13’30” ”
13 75 ESP19791108 GALDOS ALONSO Aitor CJR ESP 21h13’32” 01’52”
14 176 LTU19881230 * SISKEVICIUS Evaldas LPM LTU 21h13’32” ”
15 173 FRA19901030 * KORETZKY Clément LPM FRA 21h13’32” ”
16 103 BEL19880929 * DE VREESE Laurens TSV BEL 21h13’32” ”
17 161 NOR19911102 * BLIKRA Håvard OHR NOR 21h13’32” ”
18 48 BEL19880728 * VANMARCKE Sep GRM BEL 21h13’32” ”
19 72 POR19810613 BROCO Hermani CJR POR 21h13’32” ”
20 15 CAN19751218 BARRY Michael SKY CAN 21h13’32” ”
2011
1 Wilco Kelderman (Ned) Rabobank Continental Team 21:04:23
2 Daniel Holm Foder (Den) Glud & Marstrand – LRO 0:00:05
3 Vegar Robinson Bugge (Nor) Joker Merida
4 Michael Rasmussen (Den) Christina Watches-Ofone 0:00:08
5 Fredrik Willmann (Nor) Joker Merida
6 Johan Lindgren (Swe) Team Cykelcity 0:00:09
7 Christer Rake (Nor) Joker Merida
8 Andreas Frisch (Den) Team Concordia Forsikring – Himmerland 0:00:10
9 Nick Van Der Lijke (Ned) Rabobank Continental Team 0:00:13
10 Michael Stevenson (Swe) Sparebanken Vest – Ridley
11 Bjorn Tore Hoem (Nor) Plussbank Cervelo 0:00:16
12 Iker Camano (Spa) Endura Racing 0:00:18
13 Jack Bauer (NZl) Endura Racing
14 Thomas Vedel Kvist (Den) Glud & Marstrand – LRO
15 Lorents Ola Aasvold (Nor) Plussbank Cervelo 0:00:24
16 Jay Mccarthy (Aus) Team Jayco-AIS 0:00:32
17 Michael Olsson (Swe) Team Cykelcity
18 Stian Remme (Nor) Joker Merida 0:00:34
19 Geir Inge Berg (Nor) Sandnes SK 0:00:41
20 Vegard Stake Laengen (Nor) Joker Merida 0:00:48
2010
1 Christer RAKE NOR TJB 23 20:16:51 40 40
2 Sergey FIRSANOV RUS DBW 28 +1 30 30
3 Christoph PFINGSTEN GER VVE 23 +51 16 16
4 Lasse BOCHMANN DEN GLU 27 +51 12 12
5 Wilco KELDERMAN NED RB3 19 +51 10 10
6 Johan LANDSTROM SWE 28 +51 8 8
7 Michael MATTHEWS AUS JAS 20 +55 6 6
8 Johan LINDGREN SWE 24 +55 3 3
9 Dale APPLEBY GBR RAL 24 +55
10 Rohan DENNIS AUS JAS 20 +55
11 Harald TOTSCHNIG AUT TYR 36 +55
12 Tomas OKROUHLICKY CZE ASP 25 +55
13 Daniel FLEEMAN GBR RAL 28 +59
14 Roy HEGREBERG NOR SPV 29 +1:29
15 Jesper ASSELMAN NED VVE 20 +1:29
16 Luke DURBRIDGE AUS JAS 19 +1:29
17 Oleksandr SHEYDYK UKR ISE 30 +1:29
18 Geir Inge BERG NOR SPV 31 +1:29
19 Nicky VAN DER LIJKE NED RB3 19 +1:53
20 Rostislav KROTKY CZE ASP 34 +1:54
2009
1 13 RUS19820703 Sergey Firsanov Team Designa Køkken 21:50:05 00:00
2 26 NED19840720 Joost Van Leijen Team Van Vliet-EBH 21:51:44 01:39
3 1 SWE19780818 Fredrik Ericsson Team Caprinordic 21:51:55 01:50
4 102 NOR19870319 Christer Rake* Team Sparebanken 21:52:04 01:59
5 41 DEN19830407 Daniel Holm Foder Team Concordia Vest 21:52:05 02:00
6 95 NOR19840514 Lars Petter Nordhaug Team Joker Bianchi 21:52:05 02:00
7 92 NOR19850717 Frederik Wilmann Team Joker Bianchi 21:52:05 02:00
8 103 SWE19840710 Michael Stevenson Team Sparebanken 21:52:12 02:07
9 5 DEN19830415 Martin Pedresen Team Caprinordic 21:53:05 03:00
10 104 NOR19790323 Geir Inge Berg Team Sparebanken 21:53:12 03:07
11 52 CZE19770113 Nebojsa Jovanovic AC Sparta Praha 21:53:12 03:07
12 96 NOR19880815 Sondre G Sørtveit* Team Joker Bianchi 21:53:50 03:45
13 71 SWE19860813 Johan Lindgren Team Cykelcity 21:54:11 04:06
14 231 NOR19891207 Vegard Robinson Bugge* Raumer Rytter SK 21:54:11 04:06
15 163 NOR19900208 Vegard Breen* Team Glåmdal 21:54:18 04:13
16 202 NOR19810609 Lars Ragnar Manengen Lillehammer Cykle 21:54:18 04:13
17 82 DEN19860506 Andreas Frisch BlueWater – Cycling f 21:54:18 04:13
18 93 NOR19820604 Stian Remme Team Joker Bianchi 21:55:39 05:34
19 32 BEL19780810 Bart Wellens Fidea Cyclingteam 21:57:04 06:59
20 12 LUX19840724 Laurent Didier Team Designa Køkken 21:58:11 08:06
2008
1 SWE19780918 Ericsson, Fredrik Cykelcity.se CSE 21:30:45
2 RUS19820703 Sergey, Firsanov Rietumu bank-Riga RBR 21:31:30 + 0:00:45
3 NED19830513 Hoogerland, Johnny Van Vliet-EBH Elshof VVL 21:31:49 + 0:01:04
4 NOR19820604 Remme, Stian Team Sparebanken Vest TSV 21:31:52 + 0:01:07
5 DEN19871119 Kreutzfeldt, Daniel Team Odense Energi TOE 21:32:37 + 0:01:52
6 DEN19860420 Jørgensen, Jonas Aaen Team GLS – Pakke shop GLS 21:32:51 + 0:02:06
7 DEN19830407 Foder, Daniel Team Løgstør – Cycling for health TLS 21:32:52 + 0:02:07
8 SWE19890914 Lindèn, Andreas Bergen CK MIX BCK 21:32:55 + 0:02:10
9 NOR19840514 Nordhaug, Lars Petter Team Joker Bianchi TJB 21:32:58 + 0:02:13
10 DEN19830415 Pedersen, Martin Team GLS – Pakke shop GLS 21:33:00 + 0:02:15
11 NOR19790323 Berg, Geir Inge Sandnes SK SSK 21:33:46 + 0:03:01
12 NOR19810325 Hegreberg, Roy Team GLS – Pakke shop GLS 21:34:34 + 0:03:49
13 NOR19770611 Hegreberg, Morten Team Sparebanken Vest TSV 21:34:47 + 0:04:02
14 NOR19830607 Sangnes, Even Team Trek-Adecco TTA 21:34:51 + 0:04:06
15 DEN19790416 Werenberg, Lars Team Kvickly Odder TKO 21:35:10 + 0:04:25
16 GBR19780823 Downing, Russell Pinarello RT PRT 21:35:21 + 0:04:36
17 DEN19800202 Oredsson, Thomas Team Designa Køkken TDK 21:35:28 + 0:04:43
18 NED19800328 Hoeben, Bjørn Van Hemert Groep – De Jonge Renner VHG 21:35:40 + 0:04:55
19 NOR19800719 Bøhler, Joachim Team Joker Bianchi TJB 21:36:39 + 0:05:54
20 NOR19870319 Rake, Christer Team Sparebanken Vest TSV 21:37:53 + 0:07:08
2007
1 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Maxbo Bianchi 20.15.32
2 Viktor Reneng (Swe) Team Cykelcity.se 0.12
3 Gabriel Rasch (Nor) Team Maxbo Bianchi 0.27
4 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Maxbo Bianchi 2.06
5 Peter Riis Andersen (Den) Team GLS 3.19
6 Fredrik Ericsson (Swe) Time Van Hemert 3.31
7 Marcel Beima (Ned) Time Van Hemert 3.34
8 Lasse Bøchman (Den) Glud & Marstrand Horsens 3.45
9 Thomas Oredsson (Den) Team GLS 3.51
10 Jakob Fuglsang (Den) Team Designa Køkken
11 Fredrik Kessiakoff (Swe) Fredrikstad SK – Regional 4.02
12 Joost V. Leijen (Ned) Van Vliet-EBH Advocaten 4.17
13 Tamas Lengyel (Hun) Team Sparebanken Vest 4.52
14 Petter Renäng (Swe) Team Cykelcity.se 5.37
15 Emil Lindgren (Swe) Fredrikstad SK – Regional 6.04
16 Tom Larsen (Nor) Eidsvoll SK – Regional 6.05
17 Roy Hegreberg (Nor) Team Sparebanken Vest 6.21
18 Björn Hoeben (Ned) Time Van Hemert 6.32
19 André Steensen (Den) Glud & Marstrand Horsens 6.38
20 Morten Hegreberg (Nor) Team Sparebanken Vest 6.56
2006
1 Gabriel Rasch (Nor) Team Maxbo Bianchi 20.20.30
2 Maint Berkenbosch (Ned) Team Regiostrom Senges 0.50
3 Fredrik Ericsson (Swe) Team Cyklcity.se 1.01
4 Tamas Lengyel (Hun) Team Sparebanken Vest 1.07
5 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Maxbo Bianchi 1.18
6 Martin Prazdnovsky (Svk) Team Sparebanken Vest 1.20
7 Jacob Moe Rasmussen (Den) Team GLS 1.29
8 Lasse Bøchman (Den) Team GLS 1.38
9 Morten Hegreberg (Nor) Team Sparebanken Vest 1.49
10 Thomas Oredsson (Den) Team GLS 2.00
11 Christopher Myhre (Nor) Team Maxbo Bianchi
12 Pieter Jacobs (Bel) Team Unibet-Davo 2.01
13 Robert Østerling (Swe) Team Cyklcity.se 2.11
14 Gunnar Eidsheim (Nor) Team Sparebanken Vest 2.16
15 Stijn Vandenbergh (Bel) Team Unibet-Davo 2.20
16 Tom Larsen (Nor) Eidsvoll SK, Mix 3.26
17 Roy Hegreberg (Nor) Glud & Marstrand Horsens 3.34
18 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Maxbo Bianchi 3.41
19 Martin Mortensen (Den) Team Herning Elite 3.54
20 Nikolaj Knudsen (Den) Team Herning Elite 3.59
2005
1 Morten Hegreberg Sparebank Vest Noorwegen
2 Gabriel Rasch Sparebank Vest Noorwegen
3 Are Andresen Sparebank Vest Noorwegen
4 Roy Hegreberg Glud & Horsens Noorwegen
5 James Lewis Perry Konica ZAf
6 Gunnar Eidsheim Sparebank Vest Noorwegen
7 Lars Petter Nordhaug Team Maxbo Noorwegen
8 Peter Velits Konica Slovakije
9 Lazaro Moreno Pinar Rio Cuba
10 Fredrik Kessiakoff Nat.selectie Zweden
11 Anders Lund G.L.S. Denemarken
12 Philipp Mamos Lamonta BRD
13 Christopher Myhre Team Maxbo Noorwegen
14 Bjorn Hoeben Eurogifts Nederland
15 Robert Osterling Nat.selectie Zweden
16 Chris Anker Sorensen Designa Denemarken
17 Christofer Stevensson Nat.selectie Zweden
18 Jonathan Dayus Arctic RT GBr
19 Kenneth Solheim Vennesla Noorwegen
20 Matthias Carlsson Nat.selectie Zweden
2004
1 Marzio Bruseghin Fassa Bortolo Italië
2 Morten Hegreberg Jartazi Noorwegen
3 Jonathan Dayus Nantes GBr
4 Gabriel Rasch Ringerike Noorwegen
5 Jonas Holmkvist Bianchi Zweden
6 Fredrik Modin Mälarenergi Zweden
7 Kimmo Kananen Bianchi Finland
8 Simon Gerrans Nantes Australië
9 Mads Christensen Team P.H. Denemarken
10 Are Andresen Sparebanken Vest Noorwegen
11 Fredrik Eriksson Upsala CK Zweden
12 Klaas De Gruyter Jartazi België
13 Petter Renang Bianchi Zweden
14 Mads Kaggestad Crédit Agricole Noorwegen
15 Marius Nyhammer Fana Il Noorwegen
16 Reinier Honig Bert Story Nederland
17 Trond Kristian Schweder Baerum OCK Noorwegen
18 Frederik Wilman Vestfold Noorwegen
19 Tarmo Raudsepp Nantes Estland
20 Roy Hegreberg IF Froy Noorwegen


2003
1 Mads Kaggestad Crédit Agricole Noorwegen
2 Morten Hegreberg De Schacht Noorwegen
3 Radek Blahut Joko Tsjechië
4 Geir Lien Nes S.K. Noorwegen
5 Tobias Lergard Bianchi Zweden
6 Jonathan Dayus Ringerike GBr
7 Eddy Mazzoleni Sidermec Italië
8 Jonas Holmkvist Bianchi Zweden
9 Steve De Wolf Palmans België
10 Luke Roberts Comnet Australië
11 Eric Leblacher Agricole Frankrijk
12 Alexander Vinokourov Telekom Kazakstan
13 Thor Hushovd Crédit Agricole Noorwegen
14 Valery Kobzarenko Maestro Oekraïne
15 Jonas Ljungblad Bianchi Zweden
16 Richard Faltus Sparta Tsjechië
17 Oliver Penney Bioagrico Zwitserland
18 Udo Muller Nordland BRD
19 Hugo Osorio Casa Daco Colombia
20 Alexandru Sabalin La Pomme Moldavië


2002
1 Mads Kaggestad Krone Noorwegen
2 Gabriel Rasch Krone Noorwegen
3 Rune Hoydahl Giant Noorwegen
4 Gustav Erik Larsson Crescent Zweden
5 Morten Hegreberg Sandnes Noorwegen
6 Fredrik Modin Malarenergi Zweden
7 Tobias Lergard Crescent Zweden
8 Robin Sharman Nantes 44 GBr
9 Per Martin Lund Buskerud Noorwegen
10 Lars Werenberg Kvickly Denemarken
11 Andrew Randell Sympatico Canada
12 Frode Michaelsen Hasle Loren Noorwegen
13 Morten Christiansen Sandnes Noorwegen
14 Lars Breiseth Krone Noorwegen
15 Trond Krist. Schweder Hasle Loren Noorwegen
16 Erlend Engelsvoll Sandnes Noorwegen
17 Kimmo Kananen Malarenergi Finland
18 Henrik Sparr Crescent Zweden
19 Jonathan Dayus Nantes 44 GBr
20 Jarle Fredriksen Baerum Noorwegen
2001
1 Margus Salumets Nat.selectie Estland
2 Erik Raadom Nat.selectie Estland
3.Morten Christiansen Sandnes Noorwegen
4.Hakon Austad Norge MTB Noorwegen
5.Gabriel Rasch Ringerike Noorwegen
6.Ole Simensen Mälarenergi Noorwegen
7.Mads Kaggestad Ringerike Noorwegen
8.Matthias Carlsson Nat.selectie Zweden
9.Enrico Poitschke Wiesenhof Duitsland
10.Roy Sonsterud Bianchi-RDM Noorwegen
11.Kazimierz Stafiej Mroz Polen
12.Cedric Celarier V.C.Rouen Frankrijk
13.Raimundas Vilcinskas Mroz Litouwen
14.Renaud Boxus Ville de Charleroi België
15.David Debremaecker Ville de Charleroi België
16.Ronny Lauke Agro-Adler Duitsland
17.Richard Faltus Agro-Adler Tsjechië
18.Dariusz Skoczylas Mroz Polen
19.Andreas Schulze Wiesenhof Duitsland
20.Erik Jungaker Nat.selectie Zweden
2000
1 Svein-Gaute Holestol Gerolsteiner
2 Gisle Vikoyr Ringerike
3 Rune Hoydahl Giant
4 Thor Hushovd Crédit Agricole
5 Bjornar Vestol Linda McCartney
6 Stig Kristiansen T.V.K.
7 Morten Hegreberg Bianchi
8 Rune Jogert Ringerike
9 Steffen Kjaergaard US-Postal
10 Kurt-Asle Arvesen Amica Chips
11 Hakon Austad D.B.S.
12 Lars Petter Stormo Bianchi
13 Mads Kaggestad Ringerike
14 Gabriel Rasch Ringerike
15 Tom Larsen Giant
16 Roy Sonsterud Ringerike
17 Frederick Stormo Bianchi
18 Joachim Bohler Follo
19 Aslak Johansen If Froy
20 Ole-Sigurd Simensen St.Quentin
1999
1 Svein-Gaute Holestol ChickyWorld
2 Thor Hushovd Ringerike 
3 Steffen Kjaergaard ChickyWorld
4 Mads Kaggestad Ringerike 
5 Bjornar Vestol Acceptcard 
6 Rune Hoydahl Giant 
7 Per Martin Lund Ringerike 
8 Oyvind Karlborn Oslo 
9 Hakon Austad D.B.S. 
10 Kjetil Loitegaard Ringerike 
11 Tom Larsen AmericanEagle 
12 Ole-Sigurd Simensen Agro-Adler 
13 Kurt-Asle Arvesen RisoScotti 
14 Erlend Engelsvoll Sandnes 
15 Roy Hegreberg Sandnes
16 Frode Flesja Sandnes 
17 Lars Petter Stormo Drammen 
18 Even Klund Team 02+
19 Stig Kristiansen Acceptcard 
20 Gabriel Rasch Ringerike
1998
1 Stig Kristiansen Baardegem 
2 Kurt-Asle Arvesen Asics 
3 Vegard Overaas Lied Bjorgvin 
4 Svein-Gaute Holestol ChickyWorld
5 Steffen Kjaergaard ChickyWorld
6 Rune Hoydahl Giant 
7 Egil Andersen Oslo 
8 Robertino Ivanov Sandnes 
9 Thor Hushovd Ringerike 
10 Hakon Austad Giant
11 Hallvar Barlaup Oslo
12 Tom Larsen If Froy 
13 Kenneth Flesja Ringerike 
14 Bjorn Stenersen Bjorgvin
15 Bjornar Vestol Acceptcard
16 Morten Hegreberg Sandnes
17 Mads Kaggestad Ringerike 
18 Erlend Engelsvoll Sandnes 
19 Rune Jogert Sandnes 
20 Oyvind Karlborn Oslo
1997
1 Kurt-Asle Arvesen Bjorgvin
2 Rune Hoydahl Giant
3 Steffen Kjaergaard T.V.M.
4 Bjorn Stenersen Bjorgvin
5 Bo-Andre Namtvedt Bjorgvin
6 Hakon Austad Drammen
7 Svein-Gaute Holestol Sandnes
8 Lars Kristian Johnsen Bjorgvin
9 Stig Kristiansen Ipso
10 Hallvar Barlaup Oslo
11 Tom Larsen American Eagle
12 Mads Kaggestad Ringerike
13 Kenneth Flesja Ringerike
14 Morten Hegreberg Sandnes
15 Rune Jogert Sandnes
16 Egil Andersen Oslo
17 Bjornar Vestol Oslo
18 Ole-Sigurd Simensen Horten
19 Oyvind Karlborn Oslo
20 Erlend Engelsvoll Sandnes
1996
1 Steffen Kjaergaard T.V.M.
2 Bjorn Stenersen Bjorgvin
3 Vegard Overaas Lied Bjorgvin
4 Frode Flesja Bjorgvin
5 Bo-Andre Namtvedt Bjorgvin
6 Svein-Gaute Holestol Sandnes
7 Rune Hoydahl Drammens
8 Kurt-Asle Arvesen Bjorgvin
9 Lars Kristian Johnsen T.V.M.
10 Stig Kristiansen Bjorgvin
11 Tom Larsen American Eagle
12 Morten Hegreberg Sandnes
13 Mads Kaggestad Ringerike
14 Morten Jentegaard Trick
15 Trond-Kristian Karlsen Trondheim
16 Ole-Sigurd Simensen Horten
17 Oyvind Karlborn Oslo
18 Knud Trond Eidsvoll
19 Egil Andersen Oslo
20 Terje Holm Brumunddal
1995
1.Rune Hoydahl
2.Svein-Gaute Hölestöl
3.Lars-Kristian Johnsen
4.Kurt-Asle Arvesen
5.Thorbjorn Eng
6.Steffen Kjaergaard
7.Bo-André Namtvedt
8.Morten Hegreberg
9.Tom Larsen
10.Morten Christiansen
11.Björn Stenersen
12.Stig Kristiansen
13.Egil Andersen
14.Ole-Sigurd Simensen
15.Mads Kaggestad
16.Morten Jentegaard
17.Trond Kristian Karlsen
18.Vegard Overaas Lied
19.Rune Jogert
20.Knud Trond
1994
1.Dag-Otto Lauritzen
2.Rune Hoydahl
3.Lars-Kristian Johnsen
4.Svein-Gaute Hölestöl
5.Atle Kvalsvoll
6.Bo-André Namtvedt
7.Janus Kuum
8.Thorbjorn Eng
9.Tom Larsen
10.Steffen Kjaergaard
11.Björn Stenersen
12.Morten Christiansen
13.Kurt-Asle Arvesen
14.Stig Kristiansen
15.Ole-Sigurd Simensen
16.Egil Andersen
17.Vegard Overaas Lied
18.Nils Einar Grutle
19.Trond Kristian Karlsen
20.Knud Trond
1993
1.Dag-Otto Lauritzen
2.Rune Hoydahl
3.Atle Kvalsvoll
4.Janus Kuum
5.Bo-André Namtvedt
6.Thorbjorn Eng
7.Finn Vegard Nordhagen
8.Lars-Kristian Johnsen
9.Roar Skaane
10.Morten Christiansen
11.Steffen Kjaergaard
12.Tom Larsen
13.Björn Stenersen
14.Stig Kristiansen
15.Kurt-Asle Arvesen
16.Svein-Gaute Hölestöl
17.Vegard Overaas Lied
18.Trond Kristian Karlsen
19.Knud Trond
20.Egil Andersen
1992
1.Atle Kvalsvoll
2.Dag-Otto Lauritzen
3.Rune Hoydahl
4.Björn Stenersen
5.Janus Kuum
6.Bernt Andersen
7.Karsten Stenersen
8.Roar Skaane
9.Finn Vegard Nordhagen
10.Bo-André Namtvedt
11.Dag Erik Pedersen
12.Leif Tore Eriksen
13.Atle Pedersen
14.Vegard Overaas Lied
15.Tore Berg
16.Kjetil Kristiansen
17.Knud Trond
18.Egil Andersen
19.Trond Kristian Karlsen
20.Stig Kristiansen
1991
1.Dag-Otto Lauritzen Motorola
2.Atle Kvalsvoll Z-Peugeot
3.Olaf Lurvik Toshiba
4.Björn Stenersen Oslo
5.Janus Kuum Subaru
6.Bernt Andersen Oslo
7.Rune Hoydahl Giant
8.Finn Vegard Nordhagen Oslo
9.Bo-André Namtvedt Elite z/c
10.Karsten Stenersen Oslo
11.Roar Skaane Glämdal
12.Atle Pedersen Oslo
13.Birger Gauslaa Eidsvoll
14.Dag Erik Pedersen Oslo
15.Johnny Saether Glämdal
16.Thomas Fossun Eidsvoll
17.Vegard Overaas Lied Bjorgvin
18.Knud Trond Eidsvoll
19.Egil Andersen Oslo
20.Trond Kristian Karlsen Glämdal
1990
1.Björn Stenersen Oslo
2.Olaf Lurvik Toshiba
3.Roar Skaane Glämdal
4.Dag-Otto Lauritzen 7-Eleven
5.Rune Hoydahl Glämdal
6.Atle Kvalsvoll Z-Peugeot
7.Janus Kuum Teka
8.Finn Vegard Nordhagen Oslo
9.Bo-André Namtvedt Tulip
10.Atle Pedersen P.D.M.
11.Birger Gauslaa Eidsvoll
12.Dag Erik Pedersen T.V.M.
13.Thorjus Larsen Tulip
14.Johnny Saether Glämdal
15.Vegard Overaas Lied Bjorgvin
16.Thomas Fossun Eidsvoll
17.Egil Andersen Oslo
18.Knud Trond Eidsvoll
19.Terje Holm Brumunddal
20.Trond Kristian Karlsen Glämdal
1989
1.Dag-Otto Lauritzen 7-Eleven
2.Janus Kuum A.D.R.
3.Atle Kvalsvoll Z-Peugeot
4.Olaf Lurvik Z-Peugeot
5.Atle Pedersen P.D.M.
6.Bo-André Namtvedt A.D.R.
7.Björn Stenersen Oslo
8.Rune Hoydahl Glämdal
9.Dag Erik Pedersen P.D.M.
10.Finn Vegard Nordhagen Oslo
11.Roar Skaane Glämdal
12.Richard Kolbrekk Elite z/c
13.Stig Kristiansen Oslo
14.Johnny Saether Glämdal
15.Lars Kristian Johnsen Elite z/c
16.Thorjus Larsen A.D.R.
17.Vegard Overaas Lied Eidsvoll
18.Steffan Repshus Elite z/c
19.Knud Trond Eidsvoll
20.Geir Lien Elite z/c
1988
1 Bo-Andre Namtvedt Fana Il
2 Thorjus Larsen Fana Il
3 Erik Johan Saebo Sandnes
4 Jorn Skaane Glamdal
5 Pal Hisdal Fana Il
6 Terje Hordnes Fana Il
7 Trond-Krist. Karlsen Glamdal
8 Steinar Brekkan Bjorgvin
9 Eystein Westgaard Bjorgvin
10 Dag Otto Lauritzen 7-Eleven
11 Janus Kuum A.D.R.
12 Atle Kvalsvoll Z-Peugeot
13 Olaf Lurvik Z-Peugeot
14 Atle Pedersen Glamdal
15 Bjorn Stenersen Oslo
16 Rune Hoydahl Glamdal
17 Dag Erik Pedersen P.D.M.
18 Finn Vegard Nordhagen Oslo
19 Roar Skaane Glamdal
20 Richard Kolbrekk Bjorgvin

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.