2006
1 Allan Johansen C.S.C.
2 Matti Breschel C.S.C.
3 Nicki Sorensen C.S.C.
4 Lars Bak C.S.C.
5 Frank Hoj Gerolsteiner
6 Jacob Rasmussen G.L.S.
7 Troels Vinther Glud
8 Rene Jorgensen Designa
9 Nikola Aistrup Python Pro
10 Lasse Bochmann G.L.S.
11 Thomas Oredsson G.L.S.
12 Casper Jorgensen Odense
13 Kristoffer Nielsen G.L.S.
14 Jakob Piil C.S.C.
15 Jens Erik Madsen Designa
16 Stig Dam Farsoe CK
17 Michael Larsen Herning CK
18 Allan-Bo Andresen Designa
19 Christian Knorr Herning CK
20 Thomas Bruun Eriksen Team Mermaid

2005
1 Frank Hoj Gerolsteiner
2 Michael Blaudzun C.S.C.
3 Lars Michaelsen C.S.C.
4 Matti Breschel C.S.C.
5 Allan Johansen C.S.C.
6 Bo Hamburger Aqua&Sapone
7 Lars Bak C.S.C.
8 Nicki Sorensen C.S.C.
9 Lars Thomsen G.L.S.
10 Kasper Klostergaard Glud&Horsens
11 Chris Anker Sorensen Designa
12 Jacob Nielsen Glud&Horsens
13 Rene Jorgensen Barloworld
14 Anders Lund G.L.S.
15 Peter Gaarde Team ABC
16 Michael Skelde Glud&Horsens
17 Morten Gottlieb Designa
18 Rasmus Fjordside Team GLS
19 Thomas Oredsson Volksbank
20 Martin Mortensen Herning CK
2004
1 Michael Blaudzun C.S.C.
2 Allan Johansen Bankgiro
3 Frank Hoj C.S.C.
4 Lars Michaelsen C.S.C.
5 Matti Breschel Team P.H.
6 Bekim-Leif Christensen C.S.C.
7 Nicki Sorensen C.S.C.
8 Bo Hamburger Sapone
9 Stig Dam Herning CK
10 Allan-Bo Andresen Bankgiro
11 Jakob Piil C.S.C.
12 Lars Hoeg Bornholm
13 Thomas Bruun Eriksen C.S.C.
14 Goran Jensen Glud
15 Soren Petersen Glud
16 Mads Christensen Team P.H.
17 Lars Bak Bankgiro
18 Martin Pedersen Team P.H.
19 Michael Reihs Designa
20 Jimmy Madsen C.S.C.
2003
1.Jimmy Hansen Fakta
2.Frank Hoj Fakta
3.Michael Blaudzun C.S.C.
4.Bjarke Nielsen Fakta
5.Nicki Sorensen C.S.C.
6.Allan Johansen Fakta
7.Bo Hamburger Pinzolo
8.Michael Rasmussen Rabobank
9.Brian Vandborg Herning
10.Lars Michaelsen C.S.C.
11.Michael Sandstod C.S.C.
12.Jorgen-Bo Petersen Fakta
13.Matti Breschel z/c
14.Lennie Kristensen C.S.C.
15.Jan Jespersen Glud
16.Rene Lohse Skive
17.Jannik Skovlund Glud
18.Bekim Christensen C.S.C.
19.Glenn Bak Ringsted
20.Allan-Bo Andresen Fakta
2002
1.Michael Skelde Fakta
2.Bekim Christensen Team Coast
3.Michael Sandstod CSC-Tiscali
4.Lennie Kristensen Fakta
5.Michael Blaudzun CSC-Tiscali
6.Morten Christiansen Horsens
7.Jorgen-Bo Petersen Fakta
8.Frank Hoj Team Coast
9.Peter Gaarde Team Cykling Ringsted
10.Bjarke Nielsen CSC-Tiscali
11.Rasmus Dyring Odder Cykel Klub
12.Thomas Petersen Team Bornholm
13.Thomas Bonne Den Blaa Kurer
14.Lasse Siggaard Herning Cykle Klub
15.Ari Hojgaard Herning Cykle Klub
16.Bo Hamburger Alexia
17.Thomas Bruun Eriksen CSC-Tiscali
18.Brian Vandborg Herning Cykle Klub
19.Lars Bak Fakta
20.Flemming Witt Team Gron Synergi
2001
1.Rolf Sörensen CSC-Tiscali
2.Frank Hoj Team Coast
3.Michael Rasmussen Volksbank
4.Michael Blaudzun CSC-Tiscali
5.Bo Hamburger CSC-Tiscali
6.Peter Riis Andersen Den Blaa Kurer
7.René Jörgensen CSC-Tiscali
8.Nicolai Bo Larsen CSC-Tiscali
9.Nicki Sörensen CSC-Tiscali
10.Henrik Simper Bornholm
11.Jimmy Madsen Bornholm
12.Morten Sonne Fakta
13.Sören Petersen Saturn
14.Allan Johansen Fakta
15.Jakob Piil CSC-Tiscali
16.Henrik Djernis Ritchey
17.Thomas Bonne Den Blaa Kurer
18.Lars Michaelsen Team Coast
19.Michael Skelde Fakta
20.Bekim Christensen Team Coast
2000
1.Rolf Sörensen Rabobank
2.Frank Hoj La Française des Jeux
3.Michael Blaudzun Jack & Jones
4.Bekim Christensen Team Coast
5.Michael Skelde Team Horsens
6.Jacob Rasmussen Jack & Jones
7.Bo Hamburger Jack & Jones
8.Peter Meinert Nielsen Fakta
9.Tayeb Braikia Linda McCartney
10.Jacob Nielsen Team Horsens
11.Nicolai Bo Larsen Jack & Jones
12.Jimmy Madsen Bornholm
13.Jakob Piil Jack & Jones
14.Nicki Sörensen Fakta
15.Sören Petersen Team Cologne
16.Jan Erik Ostergaard Differdange
17.Morten Sonne Fakta
18.Lars Thomson A.B.C.
19.Thomas Eriksen Bornholm
20.Claus Holm Fakta
1999
1 Nicolai Bo Larsen Jack&Jones
2 Frank Hoj US-Postal
3 Christian Andersen Jack&Jones
4 Michael Sandstod Jack&Jones
5 Jakob Piil Acceptcard
6 MichaelSteen Nielsen Jack&Jones
7 Steen Schmidt Randers
8 Michael Kyneb Jack&Jones
9 Christian Poulsen Den Blaa
10 Jacob Rasmussen Acceptcard
11 Brian Bistrup C.K.Fix
12 Jorgen-Bo Petersen Ordrup
13 Allan Johansen Chicky
14 Stig Dam Holstebro
15 Rolf Sorensen Rabobank
16 Danny Jonasson Acceptcard
17 Finn Larsen Fjends
18 Soren Petersen Acceptcard
19 Nicki Sorensen Chicky World
20 Morten Sonne Acceptcard
1998
1.Nicolai Bo Larsen T.V.M.
2.Frank Hoj Palmans
3.Bo Hamburger Casino
4.Jimmy Madsen Accept Card
5.Lars Michaelsen T.V.M.
6.Michael Rosborg Jack & Jones
7.Jens Veggerby Accept Card
8.Allan Johansen Chicky World
9.Claus Möller T.V.M.
10.Christian Barnechow Belofte
11.Lennie Kristensen Giant
12.René Lohse Belofte
13.Dennis Rasmussen Chicky World
14.Christian Andersen Jack & Jones
15.Kim Marcussen Accept Card
16.Michael Kyneb Jack & Jones
17.Danny Jonasson Rabobank
18.Rolf Sörensen Rabobank
19.Bjarke Nielsen Saint-Quentin
20.Neil Skov Estepona
1997
1.Lars Michaelsen T.V.M.
2.Rolf Sörensen Rabobank
3.Bjarne Riis Telekom
4.Claus Möller Deportpublic
5.Nicolai Bo Larsen Amore & Vita
6.Marc Strange Jacobsen Espoirs
7.Frank Hoj Collstrop
8.Sören Petersen Saxon
9.Mikael Holst Kyneb PSV-Köln
10.Jacob Piil RDM-Asfra
11.Michael Blaudzun Rabobank
12.Brian Holm Telekom
13.Bo Hamburger T.V.M.
14.Jesper Skibby T.V.M.
15.Henrik Djernis American Eagle
16.Jimmy Madsen Triumpf
17.Jens Veggerby individueel
18.Claus Holm Pesant Luik
19.Peter Meinert-Nielsen US-Postal
20.Lennie Kristensen Giant
1996
1.Bjarne Riis Telekom
2.Rolf Sörensen Rabobank
3.Bo Hamburger T.V.M.
4.Brian Holm Telekom
5.Jesper Skibby T.V.M.
6.Peter Meinert Nielsen Telekom
7.Lars Michaelsen Festina
8.Nicolai Bo Larsen Amore & Vita
9.Jan Bo Pedersen amateur
10.Michael Blaudzun Rabobank
11.Klaus Möller MX-Onda
12.Sören Christiansen amateur
13.Christian Andersen amateur
14.Jimmy Madsen Triumpf
15.Michael Sandstöd amateur
16.Ronny Lerche amateur
17.Pascal Carrara Faggin
18.Kim Marcussen amateur
19.Frank Hoj Collstrop
20.Claus Holm Marin
1995
1.Rolf Sörensen MG-Technogym
2.Bo Hamburger T.V.M.
3.Jens Veggerby Die Continentale
4.Henrik Djernis Pro Flex
5.Peter Meinert Nielsen T.V.M.
6.Brian Holm Telekom
7.Jesper Skibby T.V.M.
8.Lennie Kristensen Giant
9.Bjarne Riis Gewiss
10.Lars Michaelsen Festina
11.Ronny Lerche Amager
12.Michael Rasmussen Scott
13.Jan Erik Ostergaard Corratec
14.Pascal Carrara Mitsubishi
15.Klaus Möller Castellblanch
16.Johnny Weltz Motorola
17.Christian Andersen Mendrisio
18.Michael Blaudzun Novell
19.Frank Hoj Collstrop
20.Jimmy Madsen Trumf
1994
1.Bo Hamburger
2.Rolf Sörensen
3.Bjarne Riis
4.Jens Veggerby
5.Lars Michaelsen
6.Henrik Djernis
7.Lennie Kristensen
8.Brian Holm
9.Peter Meinert Nielsen
10.Jesper Skibby
11.Michael Rasmussen
12.Jan Erik Ostergaard
13.Jimmy Madsen
14.Pascal Carrara
15.Michael Blaudzun
16.Christian Andersen
17.Johnny Weltz
18.Klaus Möller
19.Michael Jörgensen
20.Brian Larsen
1993
1.Lennie Kristensen
2.Henrik Djernis
3.Rolf Sörensen
4.Jens Veggerby
5.Bo Hamburger
6.Michael Rasmussen
7.Peter Meinert Nielsen
8.Jesper Skibby
9.Brian Holm
10.Bjarne Riis
11.Steen Schmidt
12.Lars Michaelsen
13.Jimmy Madsen
14.Alex Pedersen
15.Jan Erik Ostergaard
16.Thomas Bay
17.Pascal Carrara
18.Klaus Möller
19.Johnny Weltz
20.Jan Bo Petersen
1992
1.Rolf Sörensen
2.Henrik Djernis
3.Jesper Skibby
4.Jens Veggerby
5.Brian Holm
6.Lennie Kristensen
7.Bjarne Riis
8.Sören Lilholt
9.Alex Pedersen
10.Lars Michaelsen
11.Johnny Weltz
12.Jimmy Madsen
13.Michael Marcussen
14.Jan Erik Ostergaard
15.Bo Hamburger
16.Jesper Worre
18.Dan Frost
17.Pascal Carrara
19.Klaus Möller
20.Jan Bo Petersen
1991
1.Rolf Sörensen
2.Henrik Djernis
3.Jesper Skibby
4.Jens Veggerby
5.Brian Holm
6.Bjarne Riis
7.Johnny Weltz
8.Sören Lilholt
9.Alex Pedersen
10.Jan Erik Ostergaard
11.Pascal Carrara
12.John Carlsen
13.Jesper Worre
14.Kim Andersen
15.Sören Christiansen
16.Brian Petersen
17.Kenneth Ropke
18.Lennie Kristensen
19.Michael Marcussen
20.Allan Möller
1990
1.Jesper Skibby
2.Rolf Sörensen
3.Jens Veggerby
4.Henrik Djernis
5.Sören Lilholt
6.Johnny Weltz
7.Brian Holm
8.Bjarne Riis
9.Alex Pedersen
10.Brian Bistrup
11.John Carlsen
12.Jan Erik Ostergaard
13.Kim Andersen
14.Kim Eriksen
15.Jesper Worre
16.Michael Marcussen
17.Per Pedersen
18.Kenneth Ropke
19.Jan Bo Petersen
20.Pascal Carrara
1989
1.Rolf Sörensen
2.Jesper Skibby
3.Sören Lilholt
4.Jens Veggerby
5.Brian Holm
6.Brian Bistrup
7.John Carlsen
8.Alex Pedersen
9.Bjarne Riis
10.Johnny Weltz
11.Henrik Djernis
12.Jesper Worre
13.Allan Möller
14.Jörgen Pedersen
15.Kim Andersen
16.Kim Eriksen
17.Per Pedersen
18.Dan Frost
19.Henryk Sörensen
20.Jan Bo Petersen
1988
1.Rolf Sörensen Ariostea
2.Sören Lilholt Sigma
3.Jesper Skibby Roland
4.Brian Holm Roland
5.Jens Veggerby 7-Eleven
6.Johnny Weltz Fagor
7.Bjarne Riis Toshiba
8.Finn Larsen Caja Rural
9.Jesper Worre Gewiss
10.Alex Pedersen R.M.O.
11.Hans Hendrik Oersted Traebyg
12.Jörgen Pedersen B.H.
13.Kim Andersen Z-Peugeot
14.Gerd Frank Baunsoe
15.Jan Erik Ostergaard Isoglass
16.Jorgen Marcussen Pepsi Cola
17.Per Pedersen R.M.O.
18.Kim Eriksen 7-Eleven
19.Michael Marcussen Nordkysten
20.Christian Andersen Mendrisio
1987
1 Jesper Skibby Roland
2 Jens Veggerby 7-Eleven
3 Rolf Sorensen Remac
4 Kim Andersen Toshiba
5 Soren Lilholt Systeme U
6 Jorgen Marcussen Pepsi Cola
7 Brian Holm Roland
8 Jesper Worre Selca
9 Hans Hendrik Oersted Gis
10 Bjarne Riis Lucas
11 Johnny Weltz Fagor
12 Gerd Frank 7-Eleven
13 Steen Petersen Lucas
14 Jorgen Pedersen Carrera
15 Alex Pedersen Herning
16 Jan Erik Ostergaard Hitachi
17 Per Pedersen R.M.O.
18 Finn Larsen Kobenhavn
19 Kim Eriksen Pepsi Cola
20 Allan Moller Hillerod
1986
1 Rolf Sorensen Murella
2 Jens Veggerby Vini Ricordi
3 Gerd Frank Mustang
4 Jesper Worre Santini
5 Soren Lilholt Système U
6 Brian Holm Roland
7 Jesper Skibby Hunt’s
8 Johnny Weltz Esbjerg
9 Hans Hendrik Oersted Cinelli
10 Jan Erik Ostergaard Roland
11 Henrik Djernis Guerciotti
12 Alex Pedersen AC Contern
13 Kim Andersen La Vie Claire
14 Bjarne Riis Roland
15 Jorgen Marcussen Murella
16 Jorgen Pedersen Carrera
17 Per Pedersen R.M.O.
18 Christian Andersen Herning
19 John Carlsen Esbjerg
20 Jan Jorgensen A.C.B.B.
1985
1 Dan Frost Kobenhavn 
2 Jesper Skibby AC Contern
3 Alex Pedersen AC Contern
4 John Carlsen Esbjerg 
5 Henrik Djernis Guerciotti 
6 Jan Erik Ostergaard Villerupt 
7 Kim Andersen La Vie Claire 
8 Michael Marcussen Esbjerg 
9 Hans Hendrik Oersted Fangio 
10 Kenneth Lyngholm Kobenhavn 
11 Jan G. Nielsen Kobenhavn 
12 Lars Otto Olsen Kobenhavn 
13 Jens Veggerby Maggi 
14 Rolf Sorensen Hillerod 
15 Palle Andersen Amager
16 Kenneth Ropke Hvidovre 
17 Niels Poulsen Villerupt
18 Rene Gullach Hillerod
19 Soren Lilholt A.C.B.B.
20 Jesper Worre Sammontana

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s