2007
1 Irving John Aguilar Robles San Marcos
2 Francisco Matamoros Navarro Tecos
3 Bernardo Colex Tepoz Tecos
4 Epifanio Cortez Tecos
5 Rodolfo Fernandez Oaxaca
6 Fausto Esparza Munoz Tecos
7 Juan Pablo Magallanes Aranda Tecos
8 Hector Hugo Rangel Zimarron Tecos
9 Carlos Lopez Gonzalez Canel’s
10 Jesus Zarate Estrada Tecos
11 Jose Edmundo Robledo Morelos
12 Jorge Navarro San Marcos
13 Jose De Jesus Gutierrez Estado de Mexico
14 Luis Angel Cuevas Renovafrio
15 Cuitlahuac Navarro Ayala Tlaxcala
16 Mario Mendoza Cubasa
17 Jose Angel Beltran Acimex
18 Fernando Pena Cubasa
19 Ivan Lopez Renovafrio
20 Jose Isabel Garcia Oaxaca

2006
1 Juan Jose De La Rosa Monsivais Chivas
2 Irving John Aguilar Robles Arenas
3 LuisFernando Macias Hernandez Jalisco
4 Bernardo Colex Tepoz Puebla
5 Rodolfo Fernandez Tecos
6 Epifanio Cortez Arenas
7 Juan Carlos Hernandez Arenas
8 MarcoAntonio Ortega Chivas
9 Francisco Matamoros Tecos
10 Gerardo Soto Arenas
11 Arquimides Lam Zamora Turbo
12 Miguel Arroyo Tlaxcala
13 Armando Vigeras Arenas
14 Eduardo Graciano Sanchez Nuevo Leon
15 Luis Angel Cuevas Oaxaca
16 Fausto Esparza Tecos
17 Hector Rangel Tecos
18 Joel Alamillo Tecos
19 Cuitlahuac Navarro Ayala Cropusa
20 Juan Antonio Ibarra Tamaulipas
2005
1 Domingo Gonzalez Ramirez Turbo
2 Armando Vigueras Turbo
3 Ricardo Tapia Rodriguez Guadalajara
4 Antonio Aldape Chavez Mexican Airways
5 Ziranda Madrigal Alvarez Speedbikes
6 Salvador Barriga Vidales Speedbikes
7 Miguel Alcantara Guadalajara
8 Javier Paniagua Tecos
9 Fausto Esparza Tecos
10 Irving John Aguilar Robles Tecos
11 Manuel Valencia Tecos
12 Jose Cruz Guadalupe Speedbikes
13 Joel Alamillo Tecos
14 Eduardo Graciano Macario
15 Jonathan Miz Speedbikes
16 David Salomon Alvarez Speedbikes
17 Jesus Zarate Estrada Tecos
18 Rodrigo Barriga Vidales Speedbikes
19 Christian Cuesta Speedbikes
20 Rigoberto Meza Flores Specific
2004
1 Andres Contreras Superior
2 CarlosManuel Hernandez Santana Superior
3 Rodrigo Barriga Vidales Speedbikes
4 Jesus Zarate Estrada Tecos
5 Ziranda Madrigal Alvarez Speedbikes
6 Arquimides Lam Zamora Tecos
7 David Salomon Alvarez Speedbikes
8 Salvador Barriga Vidales Speedbikes
9 Domingo Gonzalez Ramirez Turbo
10 Florencio Ramos Torres Tecos
11 Miguel Angel Meza Flores Specific
12 Jose Manuel Garcia Tecos
13 Carlos Lopez Gonzalez Turbo
14 Manuel Valencia Tecos
15 Jose Isabel Garcia Tecos
16 Edgardo Lugo Turbo
17 Jonathan Miz Speedbikes
18 JulioAlberto Perez Cuapio Panaria
19 Jose Cruz Guadalupe Speedbikes
20 Eduardo Graciano Macario
2003
1.Moises Aldape Chavez Benotto
2.Juan Luis Gonzalez Valladolid
3.Ziranda Madrigal Turbo
4.Julio Alberto Perez Cuapio Panaria
5.Salvador Barriga Turbo
6.Ernesto Lechuga Lemond
7.Arquimedes Lam Team Tecos
8.Fernando Avila Superior
9.Juan Luis Contreras Superior
10.Luis Martinez Turbo
11.Manuel Valencia Turbo
12.Jesus Zarate Estrada Mercury
13.Edgardo Lugo Turbo
14.Florencio Ramos Team Tecos
15.Miguel Angel Meza Flores Colpack
16.José Manuel Garcia Team Tecos
17.Victor Manuel Martinez Team Tecos
18.Christian Valenzuela Superior
19.Luis Fernando Macias Hernandez Turbo
20.José Luis Castel Team Tecos
2002
1.Andres Contreras
2.Ziranda Madrigal Elite z/c
3.Rodrigo Barriga Elite z/c
4.Arquimedes Lam Team Tecos
5.Juan Carlos Fonseca Nectar
6.Edgardo Lugo Elite z/c
7.Miguel Arroyo Elite z/c
8.Fernando Avila Elite z/c
9.Zacharias Amando Elite z/c
10.Fabian Ceron Elite z/c
11.Luis Martinez Elite z/c
12.Armando Vigueras Elite z/c
13.Christian Valenzuela Shaklee
14.José Luis Castel Team Tecos
15.Eduardo Graciano Benotto
16.Florencio Ramos Team Tecos
17.José Jimenez Team Tecos
18.Carlos Hernandez Elite z/c
19.José Manuel Garcia Team Tecos
20.Domingo Gonzalez Elite z/c
2001
1 Juan Gonzalez Valladolid
2 Alejandro Mendoza Elite z/c
3 Omar Martinez Elite z/c
4 Eduardo Graciano Benotto
5 Manuel Hernandez Elite z/c
6 Victor M. Cruz Elite z/c
7 Camil Siddharta Benotto
8 Eduardo Uribe Elite z/c
9 Alejandro Sanchez Guadalajara
10 Aaron Ojed Elite z/c
11 Miguel Alcantara Guadalajara
12 Irving J. Aguilar Robles Tecos
13 Domingo Gonzalez Ramirez Benotto
14 Miguel Arroyo Superior
15 Jose Antonio Bautista Elite z/c Mexico
16 Ernie Lechuga Mercury
17 Christian Valenzuela Mercury
18 Rodrigo Alcala Superior
19 Juan Carlos Fonseca Aguardiente
20 Miguel Angel Meza Flores Liquigas
2000
1.Jesus Zarate Team Tecos
2.Miguel Arroyo Superior
3.Arquimedes Lam Guadalajara
4.Miguel Meza Record Cucine
5.Rodrigo Barriga Elite z/c
6.José Manuel Garcia Guadalajara
7.Camil Siddharta Superior
8.Florencio Ramos Guadalajara
9.Juan Carlos Fonseca Orven
10.Salvador Barriga Elite z/c
11.Ernie Lechuga Ikon-Lexus
12.Armando Perez Elite z/c
13.Domingo Gonzalez Elite z/c
14.Christian Valenzuela Elite z/c
15.Eduardo Graciano Elite z/c

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.