2017
1.Daniel Martin Quick Step Floors Ierland
2.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
3.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
4.Alejandro Valverde Movistar Spanje
5.Richie Porte BMC-Tag Heuer Australië
6.Louis Meintjes UAE-Fly Emirates Zuid-Afrika
7.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
8.Alberto Contador Trek-Segafredo Spanje
9.Emanuel Buchmann Bora-Hansgrohe Duitsland
10.Sam Oomen Sunweb-Giant Nederland
11.Simon Yates Orica-Scott Groot-Brittannië
12.Pierre Roger Latour Ag2r-La Mondiale Frankrijk
13.Rafael Valls Lotto-Soudal Spanje
14.Chris Froome Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
15.Fabio Aru Astana Italië
16.Diego Ulissi UAE-Fly Emirates Italië
17.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale Frankrijk
18.Simon Clarke Cannondale-Drapac Australië
19.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale België
20.Warren Barguil Sunweb-Giant Frankrijk

2016
1.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
2.Julian Alaphilippe Etixx-Quick Step Frankrijk
3.Alberto Contador Tinkoff Spanje
4.Diego Rosa Astana Italië
5.Richie Porte BMC Racing Australië
6.Daniel Martin Etixx-Quick Step Ierland
7.Daniel Navarro Cofidis Spanje
8.Louis Meintjes Lampre-Merida Zuid-Afrika
9.Mikel Landa Sky-21st Century Fox Spanje
10.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
11.Adam Yates Orica-GreenEdge Groot-Brittannië
12.Chris Froome Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
13.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale België
14.Roman Kreuziger Tinkoff Tsjechië
15.Thibaut Pinot FDJ-Lapierre Frankrijk
16.Wout Poels Sky-21st Century Fox Nederland
17.Damiano Caruso BMC Racing Italië
18.Pierre Rolland Cannondale Frankrijk
19.Daniel Moreno Movistar Spanje
20.Mickael Cherel Ag2r-La Mondiale Frankrijk
2015
1.Rui Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal
2.Simon Yates Orica-GreenEdge Groot-Brittannië
3.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
4.Alejandro Valverde Movistar Spanje
5.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
6.Vincenzo Nibali Astana Italië
7.Rafael Valls Lampre-Merida Spanje
8.Robert Kiserlovski Tinkoff-Saxo Kroatië
9.Benat Intxausti Movistar Spanje
10.Tejay Van Garderen BMC Racing U.S.A.
11.Daniel Martin Cannondale-Garmin Ierland
12.Gorka Izaguirre Movistar Spanje
13.Chris Froome Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
14.Wilco Kelderman Lotto.nl-Jumbo Nederland
15.Pierre Rolland Europcar Frankrijk
16.Chris Anker Sorensen Tinkoff-Saxo Denemarken
17.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk
18.Michele Scarponi Astana Italië
19.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
20.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale Frankrijk
2014
1.Alberto Contador Tinkoff-Saxo Spanje
2.Wilco Kelderman Belkin Nederland
3.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
4.Vincenzo Nibali Astana Italië
5.Andrew Talansky Garmin-Sharp U.S.A.
6.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
7.Chris Froome Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
8.Sebastien Reichenbach IAM cycling Zwitserland
9.Tejay Van Garderen BMC Racing U.S.A.
10.Adam Yates Orica-GreenEdge Australië
11.Daniel Moreno Katusha Spanje
12.Jan Bakelants Omega Pharma-Quick Step België
13.Yuri Trofimov Katusha Rusland
14.Ryder Hesjedal Garmin-Sharp Canada
15.Mickael Cherel Ag2r-La Mondiale Frankrijk
16.Jurgen Van Den Broeck Lotto-Belisol België
17.Tony Gallopin Lotto-Belisol Frankrijk
18.Thomas Voeckler Europcar Frankrijk
19.Mikel Nieve Sky-21st Century Fox Spanje
20.Luis Angel Mate Cofidis Spanje
2013
1.Chris Froome Sky-Rapha Groot-Brittannië
2.Richie Porte Sky-Rapha Australië
3.Daniel Moreno Katusha Spanje
4.Alejandro Valverde Movistar Spanje
5.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
6.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
7.Alberto Contador Saxo-Tinkoff Spanje
8.Geraint Thomas Sky-Rapha Groot-Brittannië
9.Haimar Zubeldia Radioshack-Leopard Spanje
10.Laurens Ten Dam Blanco-Giant Nederland
11.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
12.Matt Busche Radioshack-Leopard U.S.A.
13.Michael Rogers Saxo-Tinkoff Australië
14.Damiano Cunego Lampre-Merida Italië
15.Kristjan Koren Cannondale Slovenië
16.Daniel Navarro Cofidis Spanje
17.Edvald Boasson Hagen Sky-Rapha Noorwegen
18.Andrew Talansky Garmin-Sharp U.S.A.
19.Jurgen Van Den Broeck Lotto-Belisol België
20.Stef Clement Blanco-Giant Nederland
2012
1.Michael Rogers Team Sky Australië
2.Jurgen Van Den Broeck Lotto-Belisol België
3.Bradley Wiggins Team Sky Groot-Brittannië
4.Vasili Kiryienka Movistar Wit-Rusland
5.Cadel Evans BMC Racing Australië
6.Luis Leon Sanchez Rabobank Spanje
7.Richie Porte Team Sky Australië
8.Daniel Moreno Katusha Spanje
9.Tejay Van Garderen BMC Racing U.S.A.
10.Wilco Kelderman Rabobank Nederland
11.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
12.Jerome Coppel Saur-Sojasun Frankrijk
13.Tiago Machado Radioshack-Nissan Portugal
14.Tony Martin Omega Pharma-Quick Step Duitsland
15.Daniel Navarro Saxo Bank Spanje
16.Pierre Rolland Europcar Frankrijk
17.Vincenzo Nibali Liquigas-Cannondale Italië
18.Andrey Amador Movistar Costa Rica
19.Matteo Carrara Vacansoleil-DCM Italië
20.Alexandre Geniez Argos-Shimano Frankrijk
2011
1.Aleksander Vinokourov Astana Kazakstan
2.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
3.Cadel Evans BMC Racing Australië
4.Kanstantsin Sivtsov HTC-High Road Wit-Rusland
5.Janez Brajkovic Radioshack Slovenië
6.Thomas Voeckler Europcar Frankrijk
7.Chris Anker Sorensen Saxo Bank-Sungard Denemarken
8.Jurgen Van Den Broeck Omega Pharma-Lotto België
9.Bradley Wiggins Team Sky Groot-Brittannië
10.Jean-Christophe Peraud Ag2r-La Mondiale Frankrijk
11.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
12.Robert Gesink Rabobank Nederland
13.Rob Ruijgh Vacansoleil-DCM Nederland
14.Ben Hermans Radioshack België
15.Remi Di Gregorio Astana Frankrijk
16.David Moncoutie Cofidis Frankrijk
17.Rigoberto Uran Team Sky Colombië
18.Ivan Basso Liquigas-Cannondale Italië
19.Iban Velasco Euskaltel-Euskadi Spanje
20.Thibaut Pinot Francaise des Jeux Frankrijk
2010
1.Alberto Contador Astana Spanje
2.Jurgen Van Den Broeck Omega Pharma-Lotto België
3.Janez Brajkovic Radioshack Slovenië
4.Chris Horner Radioshack U.S.A.
5.Jerome Coppel Saur-Sojasun Frankrijk
6.Branislau Samoliau Quick Step Wit-Rusland
7.Christophe Riblon Ag2r-La Mondiale Frankrijk
8.Christian Knees Milram Duitsland
9.Christophe Le Mevel Francaise des Jeux Frankrijk
10.Kristjan Koren Liquigas-Doimo Slovenië
11.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
12.Remi Di Gregorio Francaise des Jeux Frankrijk
13.Sylvester Szmyd Liquigas-Doimo Polen
14.Geraint Thomas Team Sky Groot-Brittannië
15.Denis Menchov Rabobank Rusland
16.Christophe Moreau Caisse D`Epargne Frankrijk
17.Tejay Van Garderen HTC-Columbia U.S.A.
18.Pierre Rolland Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
19.Arkaitz Duran Footon-Servetto Spanje
20.Romain Sicard Euskaltel-Euskadi Frankrijk
2009
1.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje
2.Cadel Evans Silence-Lotto Australië
3.Robert Gesink Rabobank Nederland
4.Vincenzo Nibali Liquigas-Doimo Italië
5.Jakob Fuglsang Saxo Bank Denemarken
6.Alberto Contador Astana Spanje
7.David Moncoutie Cofidis Frankrijk
8.Vladimir Efimkin Ag2r-La Mondiale Rusland
9.Haimar Zubeldia Astana Spanje
10.Mikel Astarloza Euskaltel-Euskadi Spanje
11.Christian Knees Milram Duitsland
12.Christophe Le Mevel Francaise des Jeux Frankrijk
13.Sylvester Szmyd Liquigas-Doimo Polen
14.Evgueni Petrov Katusha Rusland
15.Pierre Rolland Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
16.Aleksander Botcharov Katusha Rusland
17.Amael Moinard Cofidis Frankrijk
18.Jurgen Van Den Broeck Silence-Lotto België
19.Jesus Hernandez Astana Spanje
20.Stef Clement Rabobank Nederland
2008
1.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje
2.Robert Gesink Rabobank Nederland
3.Mikel Astarloza Euskaltel-Euskadi Spanje
4.Cadel Evans Silence-Lotto Australië
5.Levy Leipheimer Astana V.S.A.
6.Maxime Monfort Cofidis België
7.Sandy Casar Francaise des Jeux Frankrijk
8.Haimar Zubeldia Euskaltel-Euskadi Spanje
9.Sylvester Szmyd Lampre-NGC Polen
10.Dimitri Fofonov Credit Agricole Kazakstan
11.Remi Pauriol Credit Agricole Frankrijk
12.Yuri Trofimov Bouygues Telecom Rusland
13.Vladimir Efimkin Ag2r-La Mondiale Rusland
14.Cyril Dessel Ag2r-La Mondiale Frankrijk
15.Carlos Sastre Team CSC Spanje
16.Lars Ytting Bak Team CSC Denemarken
17.Yaroslav Popovych Silence-Lotto Oekraïne
18.Juan Manuel Garate Quickstep Spanje
19.Peter Velits Team Milram Slovakije
20.Daniel Navarro Astana Spanje
2007
1.Cadel Evans Predictor-Lotto Australië
2.Alberto Contador Discovery Channel Spanje
3.Christophe Moreau Ag2r-Prevoyance Frankrijk
4.Mikel Astarloza Euskaltel-Euskadi Spanje
5.Leonardo Piepoli Saunier Duval-Prodir Italië
6.Tadej Valjavec Lampre-Fondital Slovenië
7.Pierrick Fedrigo Bouygues Telecom Frankrijk
8.David Zabriskie Team CSC V.S.A.
9.Sylvain Chavanel Cofidis Frankrijk
10.Aleksander Vinokourov Astana Kazakstan
11.Andrey Kashechkin Astana Kazakstan
12.Bernhard Kohl T-Mobile Oostenrijk
13.Maxim Iglinskiy Astana Kazakstan
14.Dimitri Fofonov Credit Agricole Kazakstan
15.Levy Leipheimer Discovery Channel V.S.A.
16.Denis Menchov Rabobank Nederland
17.Aleksander Botcharov Credit Agricole Rusland
18.Johan Vansummeren Predictor-Lotto België
19.Egoi Martinez Discovery Channel Spanje
20.Luis Leon Sanchez Caisse D`Epargne Spanje

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s