FICP-klassement

2015
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje 1539p.
2.Peter Sagan Tinkoff-Saxo Slovakije 1250p.
3.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen 1169p.
4.Greg Van Avermaet BMC Racing België 1145p.
5.Tom Dumoulin Giant-Alpecin Nederland 1065p.
6.Philippe Gilbert BMC Racing België 1041p.
7.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk 1030p.
8.John Degenkolb Giant-Alpecin Duitsland 953p.
9.Daniel Moreno Katusha Spanje 940p.
10.Joaquin Rodriguez Oliver Katusha Spanje 913p.
11.Rigoberto Uran Etixx-Quick Step Colombië 876p.
12.Vincenzo Nibali Astana Italië 869p.
13.Fabio Aru Astana Italië 832p.
14.Rui Alb. Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal 831p.
15.Michal Kwiatkowski Etixx-Quick Step Polen 805p.
16.Michael Matthews Orica-GreenEdge Australië 797p.
17.Fabio Felline Trek Factory Racing Italië 796p.
18.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale België 783p.
19.Nairo Quintana Movistar Colombië 769p.
20.Rafal Majka Tinkoff-Saxo Polen 765p.

2014
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje 1239p.
2.Greg Van Avermaet BMC Racing België 1197p.
3.Philippe Gilbert BMC Racing België 1052p.
4.Tony Gallopin Lotto-Belisol Frankrijk 993p.
5.Bauke Mollema Belkin Nederland 985p.
6.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen 975p.
7.Peter Sagan Cannondale Slovakije 966p.
8.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk 925p.
9.Joaquin Rodriguez Oliver Katusha Spanje 871p.
10.John Degenkolb Giant-Shimano Duitsland 866p.
11.Edvald Boasson Hagen Sky-21st Century Fox Noorwegen 853p.
12.Michal Kwiatkowski Omega Pharma-Quick Step Polen 849p.
13.Simon Gerrans Orica-GreenEdge Australië 820p.
14.Daniel Moreno Katusha Spanje 788p.
15.Tom Dumoulin Giant-Shimano Nederland 787p.
16.Fabio Aru Astana Italië 786p.
17.Rui Alb. Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal 786p.
18.Vincenzo Nibali Astana Italië 763p.
19.Cyril Gautier Europcar Frankrijk 759p.
20.Sep Vanmarcke Belkin België 754p.
2013
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje 1337p.
2.Peter Sagan Cannondale Slovakije 1145p.
3.Joaquin Rodriguez Oliver Katusha Spanje 1097p.
4.Greg Van Avermaet BMC Racing België 1081p.
5.Vincenzo Nibali Astana Italië 950p.
6.Rui Alberto Faria Da Costa Movistar Portugal 937p.
7.Bauke Mollema Belkin Nederland 928p.
8.Daniel Moreno Katusha Spanje 915p.
9.Philippe Gilbert BMC Racing België 912p.
10.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step Frankrijk 902p.
11.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk 893p.
12.John Degenkolb Argos-Shimano Duitsland 790p.
13.Sergio Henao Sky-Rapha Colombië 787p.
14.Jakob Fuglsang Astana Denemarken 784p.
15.Carlos Alberto Betancur Ag2r-La Mondiale Colombië 767p.
16.Fabian Cancellara Radioshack-Leopard Zwitserland 764p.
17.Michele Scarponi Lampre-Merida Italië 742p.
18.Christopher Froome Sky-Rapha Gr-Brittannië 732p.
19.Filippo Pozzato Lampre-Merida Italië 726p.
20.Edvald Boasson Hagen Sky-Rapha Noorwegen 724p.
2012
1.Joaquin Rodriguez Oliver Katusha Spanje 1417p.
2.Rui Alberto Faria Da Costa Movistar Portugal 1243p.
3.Alejandro Valverde Movistar Spanje 1243p.
4.Sergio Henao Sky-IG Markets Colombië 1234p.
5.Peter Sagan Liquigas-Cannondale Slovakijë 1217p.
6.Edvald Boasson Hagen Sky-IG Markets Noorwegen 1162p.
7.Greg Van Avermaet BMC Racing België 1118p.
8.Daniel Moreno Katusha Spanje 1098p.
9.Vincenzo Nibali Liquigas-Cannondale Italië 983p.
10.Thomas Voeckler Europcar Frankrijk 971p.
11.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step België 968p.
12.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië 946p.
13.Rigoberto Uran Sky-IG Markets Colombië 914p.
14.Robert Gesink Rabobank Nederland 879p.
15.Ryder Hesjedal Garmin-Sharp Canada 877p.
16.Philippe Gilbert BMC Racing België 870p.
17.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland 860p.
18.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië 852p.
19.John Degenkolb Argos-Shimano Duitsland 850p.
20.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step Frankrijk 845p.
2011
1.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België 1414p.
2.Joaquin Rodriguez Oliver Katusha Spanje 1216p.
3.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje 1101p.
4.Vincenzo Nibali Liquigas-Cannondale Italië 999p.
5.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië 977p.
6.Greg Van Avermaet BMC Racing België 955p.
7.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje 935p.
8.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM België 919p.
9.Jakob Fuglsang Leopard-Trek Denemarken 858p.
10.Daniel Moreno Katusha Spanje 839p.
11.Edvald Boasson Hagen Team Sky Noorwegen 833p.
12.Alberto Contador Saxo Bank-Sungard Spanje 816p.
13.Fabian Cancellara Leopard-Trek Zwitserland 809p.
14.Damiano Cunego Lampre-ISD Italië 796p.
15.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk 786p.
16.Bauke Mollema Rabobank Nederland 759p.
17.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland 738p.
18.Jurgen Roelandts Omega Pharma-Lotto België 738p.
19.Frank Schleck Leopard-Trek Luxemburg 730p.
20.Michele Scarponi Lampre-ISD Italië 716p.
2010
1.Vincenzo Nibali Liquigas-Doimo Italië 1349p.
2.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België 1245p.
3.Cadel Evans BMC Racing Australië 1039p.
4.Joaquin Rodriguez Oliver Katusha Spanje 1018p.
5.Damiano Cunego Lampre-Farnese Vini Italië 974p.
6.Greg Van Avermaet Omega Pharma-Lotto België 944p.
7.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland 933p.
8.Luis Leon Sanchez Gil Caisse D`Epargne Spanje 900p.
9.Ryder Hesjedal Garmin-Transitions Canada 889p.
10.Tyler Farrar Garmin-Transitions U.S.A. 856p.
11.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje 832p.
12.Robert Gesink Rabobank Nederland 817p.
13.Frank Schleck Saxo Bank Luxemburg 796p.
14.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk 781p.
15.Aleksander Vinokourov Astana Kazakstan 765p.
16.Filippo Pozzato Katusha Italië 763p.
17.Fabian Wegmann Milram Duitsland 749p.
18.Chris Horner Radioshack U.S.A. 743p.
19.Thor Hushovd Cervelo Noorwegen 725p.
20.Oscar Freire Rabobank Spanje 706p.
2009
1.Cadel Evans Silence-Lotto Australië 1235p.
2.Philippe Gilbert Silence-Lotto België 1181p.
3.Damiano Cunego Lampre-NGC Italië 1172p.
4.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje 1140p.
5.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje 1130p.
6.Ivan Basso Liquigas-Doimo Italië 1084p.
7.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk 1059p.
8.Franco Pellizotti Liquigas-Doimo Italië 865p.
9.Filippo Pozzato Katusha Italië 856p.
10.Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland 854p.
11.Robert Gesink Rabobank Nederland 847p.
12.Tom Boonen Quick Step België 829p.
13.Sergei Ivanov Katusha Rusland 829p.
14.Joaquin Rodriguez Oliver Caisse D`Epargne Spanje 810p.
15.Alexander Kolobnev Saxo Bank Rusland 785p.
16.Tadej Valjavec Ag2r-La Mondiale Slovenië 769p.
17.Edvald Boasson Hagen Columbia-HTC Noorwegen 762p.
18.Vincenzo Nibali Liquigas-Doimo Italië 722p.
19.Francesco Gavazzi Lampre-NGC Italië 720p.
20.Matti Breschel Saxo Bank Denemarken 710p.
2008
1.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje 1324p.
2.Damiano Cunego Lampre-NGC Italië 1223p.
3.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië 1190p.
4.Joaquin Rodriguez Oliver Caisse D`Epargne Spanje 1154p.
5.Alessandro Ballan Lampre-NGC Italië 1131p.
6.Robert Gesink Rabobank Nederland 1047p.
7.Oscar Freire Rabobank Spanje 942p.
8.Philippe Gilbert Francaise des Jeux Frankrijk 906p.
9.Erik Zabel Milram Duitsland 899p.
10.Alberto Contador Astana Spanje 882p.
11.Greg Van Avermaet Silence-Lotto België 858p.
12.Cadel Evans Silence-Lotto Australië 847p.
13.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland 840p.
14.Gustav Erik Larsson CSC-Saxo Bank Zweden 828p.
15.Frank Schleck CSC-Saxo Bank Luxemburg 827p.
16.Levi Leipheimer Astana U.S.A. 819p.
17.Sylvain Chavanel Cofidis Frankrijk 797p.
18.Matti Breschel CSC-Saxo Bank Denemarken 779p.
19.Kim Kirchen Columbia-High Road Luxemburg 778p.
20.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje 776p.
2007
1.Cadel Evans Predictor-Lotto Australië 1291p.
2.Frank Schleck Team CSC Luxemburg 1168p.
3.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië 1082p.
4.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje 1027p.
5.Martin Elmiger Ag2r-Prevoyance Zwitserland 1023p.
6.Oscar Freire Rabobank Spanje 1011p.
7.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje 998p.
8.Paolo Bettini Quickstep-Innergetic Italië 976p.
9.Vladimir Gusev Discovery Channel Rusland 966p.
10.Erik Zabel Team Milram Duitsland 921p.
11.Damiano Cunego Lampre-Fondital Italië 898p.
12.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen 878p.
13.Philippe Gilbert Francaise des Jeux Frankrijk 874p.
14.Kim Kirchen T-Mobile Luxemburg 872p.
15.Ricardo Ricco Saunier Duval-Prodir Italië 862p.
16.Filippo Pozzato Liquigas Italië 816p.
17.Danilo Di Luca Liquigas Italië 788p.
18.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland 768p.
19.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir Italië 761p.
20.Thomas Dekker Rabobank Nederland 749p.
2006
1.Vladimir Goussev Discovery Channel Rusland 1285p.
2.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne-Balears Spanje 1270p.
3.Frank Schleck Team CSC Luxemburg 1159p.
4.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje 1153p.
5.Erik Zabel Team Milram Duitsland 1131p.
6.Paolo Bettini Quickstep-Innergetic Italië 1117p.
7.Andrey Kashechkin Astana Team Kazakstan 1035p.
8.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italië 1034p.
9.Tom Boonen Quickstep-Innergetic België 1012p.
10.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië 1003p.
11.Filippo Pozzato Quickstep-Innergetic Italië 940p.
12.Kurt Asle Arvesen Team CSC Noorwegen 926p.
13.Michael Boogerd Rabobank Nederland 899p.
14.Luca Paolini Liquigas-Bianchi Italië 899p.
15.Danilo Di Luca Liquigas-Bianchi Italië 894p.
16.Karsten Kroon Team CSC Nederland 894p.
17.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland 886p.
18.Cristian Moreni Cofidis Italië 873p.
19.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen 868p.
20.Cadel Evans Davitamon-Lotto Australië 854p.
2005
1.Oscar Pereiro Phonak Spanje 1159p.
2.Danilo Di Luca Liquigas Italia 1053p.
3.Alexander Vinokourov T-Mobile Kazakstan 1029p.
4.Laurent Brochard Bouygues Frankrijk 1006p.
5.Alejandro Valverde Illes Balears Spanje 1006p.
6.Erik Zabel T-Mobile Duitsland 992p.
7.Francisco Mancebo Illes Balears Spanje 956p.
8.Paolo Bettini Quick Step Italia 948p.
9.Miguel A. M.Perdiguero Phonak Spanje 938p.
10.Vladimir Goussev Team CSC Rusland 894p.
11.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia 893p.
12.Constantino Zaballa Saunier Duval Spanje 876p.
13.Denis Menchov Rabobank Rusland 870p.
14.Tom Boonen Quick Step Belgium 860p.
15.Damiano Cunego Lampre-Caffita Italia 847p.
16.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen 813p.
17.Mirko Celestino Domina Vacanze Italia 798p.
18.Alessandro Petacchi Fassa Bortolo Italia 760p.
19.Carlos Sastre Team CSC Spanje 760p.
20.Stuart O`Grady Cofidis Australia 752p.
2004
1.Oscar Freire Rabobank Spanje 1250p.
2.Erik Zabel T‑Mobile Duitsland 1248p.
3.Paolo Bettini Quick Step Italia 1215p.
4. Stuart O`Grady Cofidis Australia 1138p.
5.Damiano Cunego Saeco Italia 1095p.
6.Ivan Basso Team CSC Italia 1091p.
7.Danilo Hondo Gerolsteiner Duitsland 1028p.
8.Erik Dekker Rabobank Nederland 1019p.
9.Francisco Mancebo Illes Balears Spanje 1010p.
10.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia 993p.
11.Alejandro Valverde Com. Valenciana Spanje 988p.
12.Marcos Serrano Liberty Seguros Spanje 886p.
13.Alexander Vinokourov T‑Mobile Kazakstan 860p.
14.Laurent Brochard Ag2r‑Prevoyance Frankrijk 843p.
15.Martin Elmiger Phonak Zwitserland 835p.
16.Markus Zberg Gerolsteiner Zwitserland 832p.
17.Juan Antonio Flecha Fassa Bortolo Spanje 826p.
18.Peter Van Petegem Lotto‑Domo Belgium 813p.
19.Cristian Moreni Alessio‑Bianchi Italia 811p.
20.Serhiy Honchar De Nardi Oekraine 800p.
2003
1.Erik Zabel Telekom Duitsland 1274p.
2.Paolo Bettini Quick Step Italia 1176p.
3.Michael Boogerd Rabobank Nederland 1099p.
4.Luca Paolini Quick Step Italia 1076p.
5.Francesco Casagrande Lampre Italia 1033p.
6.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia 1003p.
7.Danilo Di Luca Saeco Italia 995p.
8.Alejandro Valverde Kelme Spanje 971p.
9.Oscar Freire Rabobank Spanje 946p.
10.Igor Astarloa Saeco Spanje 914p.
11.Laurent Dufaux Alessio Zwitserland 859p.
12.Mirko Celestino Saeco Italia 850p.
13.Jan Ullrich Team Bianchi Duitsland 846p.
14.Richard Virenque Quick Step Frankrijk 818p.
15.Andrea Noe Alessio Italia 798p.
16.Beat Zberg Rabobank Zwitserland 790p.
17.Kim Kirchen Fassa Bortolo Luxemburg 789p.
18.Ivan Basso Fassa Bortolo Italia 788p.
19.Tyler Hamilton Team CSC U.S.A. 783p.
20.Patrick Sinkewitz Quick Step Duitsland 780p.
2002
1.Erik Zabel Telekom Duitsland 1375p.
2.Paolo Bettini Mapei-QuickStep Italia 1320p.
3.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia 1119p.
4.Michael Boogerd Rabobank Nederland 1103p.
5.Dario Frigo Tacconi Sport Italia 1046p.
6.Oscar Freire Mapei-QuickStep Spanje 1043p.
7.Franc.Casagrande Fassa Bortolo Italia 1034p.
8.Danilo Di Luca Saeco‑Longoni Italia 983p.
9.Lance Armstrong US‑Postal U.S.A. 977p.
10.Joseba Beloki ONCE‑Eroski Spanje 900p.
11.Peter Van Petegem Lotto‑Adecco Belgium 888p.
12.Robbie McEwen Lotto‑Adecco Australia 884p.
13.Laurent Brochard Jean Delatour Frankrijk 844p.
14.Juan Antonio Flecha iBanesto.Com Spanje 841p.
15.Aitor Gonzalez Kelme Spanje 838p.
16.Gianluca Bortolami Tacconi Sport Italia 825p.
17.Laurent Jalabert CSC‑Tiscali Frankrijk 822p.
18.Fabio Sacchi Saeco‑Longoni Italia 811p.
19.Ivan Basso Fassa Bortolo Italia 808p.
20.Jo Planckaert Cofidis Belgium 786p.
2001
1.Davide Rebellin Liquigas‑Pata Italia 1233p.
2.Erik Dekker Rabobank Nederland 1230p.
3.Paolo Bettini Mapei‑QuickStep Italia 1203p.
4.Michele Bartoli Fassa Bortolo Italia 1099p.
5.Jan Ullrich Telekom Duitsland 1060p.
6.Oscar Sevilla Kelme Spanje 1027p.
7.Francesco Casagrande Fassa Bortolo Italia 1018p.
8.Nico Mattan Cofidis Belgium 1016p.
9.Erik Zabel Telekom Duitsland 1009p.
10.Andrei Tchmil Lotto‑Adecco Belgium 995p.
11.Beat Zberg Rabobank Zwitserland 956p.
12.Michael Boogerd Rabobank Nederland 953p.
13.Romans Vainsteins Domo‑FarmFrites Letland 882p.
14.Joseba Beloki Once‑Eroski Spanje 842p.
15.Oscar Camenzind Lampre‑Daikin Zwitserland 798p.
16.Wladimir Belli Fassa Bortolo Italia 797p.
17.Eddy Mazzoleni Tacconi Sport Italia 792p.
18.Giuliano Figueras Panaria‑Fiordo Italia 788p.
19.Mario Aerts Lotto‑Adecco Belgium 786p.
20.Santiago Botero Kelme Colombia 778p.
2000
1.Francesco Casagrande Vini Caldirola Italië 1409p.
2.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland 1375p.
3.Davide Rebellin Liquigas-Pata Italië 1269p.
4.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland 1231p.
5.Andrei Tchmil Lotto-Adecco België 1227p.
6.Paolo Bettini Mapei-Quickstep Italië 1216p.
7.Oscar Freire Mapei-Quickstep Spanje 1187p.
8.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Zwitserland 1126p.
9.Richard Virenque Team Polti Frankrijk 1114p.
10.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen 1025p.
11.Nico Mattan Cofidis België 1010p.
12.Wladimir Belli Fassa Bortolo Italië 988p.
13.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland 959p.
14.Peter Van Petegem Farm Frites België 932p.
15.Lance Armstrong US Postal Service U.S.A. 903p.
16.Michele Bartoli Mapei-Quickstep Italië 890p.
17.Michael Boogerd Rabobank Nederland 890p.
18.Jan Ullrich Deutsche Telekom Duitsland 888p.
19.Raimundas Rumsas Fassa Bortolo Litouwen 847p.
20.Peter Farazijn Cofidis België 845p.
1999
1.Frank Vandenbroucke Cofidis België 1329p.
2.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België 1298p.
3.Michael Boogerd Rabobank Nederland 1219p.
4.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland 1166p.
5.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Zwitserland 1147p.
6.Daniele Nardello Mapei-Quick Step Italië 1121p.
7.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italië 1076p.
8.Pavel Tonkov Mapei-Quick Step Rusland 1066p.
9.Davide Rebellin Team Polti Italië 1012p.
10.Johan Museeuw Mapei-Quick Step België 934p.
11.Richard Virenque Team Polti Frankrijk 930p.
12.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken 926p.
13.Beat Zberg Rabobank Zwitserland 920p.
14.Roberto Heras Kelme-Costa Blanca Spanje 907p.
15.Marco Velo Mercatone Uno-Bianchi Italië 893p.
16.Laurent Jalabert ONCE-Deustche Bank Frankrijk 854p.
17.Romans Vainsteins Vini Caldirola-Sidermec Letland 853p.
18.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland 844p.
19.Jan Ullrich Deutsche Telekom Duitsland 836p.
20.Peter Farazijn Cofidis België 833p.
1998
1.Michele Bartoli Asics-CGA Italië 1460p.
2.Michael Boogerd Rabobank Nederland 1230p.
3.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België 1229p.
4.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk 1153p.
5.Emmanuel Magnien La Francaise des Jeux Frankrijk 1087p.
6.Davide Rebellin Polti Italië 1064p.
7.Andrea Tafi Mapei-Bricobi Italië 987p.
8.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België 951p.
9.Oscar Camenzind Mapei-Bricobi Zwitserland 947p.
10.Alberto Elli Casino Italië 934p.
11.Fernando Escartin Kelme-Costa Blanca Spanje 880p.
12.Rodolfo Massi Casino Italië 870p.
13.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland 867p.
14.Alex Zulle Festina-Lotus Zwitserland 858p.
15.Leon Van Bon Rabobank Nederland 851p.
16.Abraham Olano ONCE Spanje 813p.
17.Udo Bolts Telekom-ARD Duitsland 812p.
18.Martin Hvastija Cantina Tollo-Alexia Slovenië 781p.
19.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken 763p.
20.Mirko Celestino Polti Italië 753p.
1997
1.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk 1812p.
2.Richard Virenque Festina-Lotus Frankrijk 1476p.
3.Michele Bartoli MG-Technogym Italië 1335p.
4.Francesco Casagrande Saeco-Estro Italië 1320p.
5.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar Ukraïne 1316p.
6.Beat Zberg Mercatone Uno-Wega Zwitserland 1314p.
7.Laurent Dufaux Festina-Lotus Zwitserland 1271p.
8.Andrea Tafi Mapei-GB Italië 1265p.
9.Davide Rebellin La Francaise des Jeux Italië 1164p.
10.Mauro Gianetti La Francaise des Jeux Zwitserland 1106p.
11.Maximilian Sciandri La Francaise des Jeux Gr.Brittannië 1086p.
12.Udo Bölts Deutsche Telekom Duitsland 1041p.
13.Fernando Escartin Kelme-Costa Blanca Spanje 1015p.
14.Johan Museeuw Mapei-GB België 1011p.
15.Jan Ullrich Deutsche Telekom Duitsland 992p.
16.Cedric Vasseur Gan Frankrijk 981p.
17.Bo Hamburger TVM-Farm Frites Denemarken 968p.
18.Laurent Brochard Festina-Lotus Frankrijk 964p.
19.Laurent Roux TVM-Farm Frites Frankrijk 958p.
20.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België 947p.
1996
1.Miguel Indurain Banesto Spanje 2044p.
2.Toni Rominger Mapei-GB Zwitserland 2029p.
3.Johan Museeuw Mapei-GB België 1950p.
4.Claudio Chiappucci Carrera Italië 1905p.
5.Erik Breukink Rabobank Nederland 1889p.
6.Vjatsjeslav Ekimov Rabobank Rusland 1830p.
7.Maurizio Fondriest ZG-Roslotto Italië 1762p.
8.Gianni Bugno MG-Technogym Italië 1743p.
9.Adri Van Der Poel Rabobank Nederland 1615p.
10.Steve Bauer Saturn Canada 1609p.
11.Andy Hampsten US-Postal V.S.A. 1514p.
12.Pjotr Ugrumov ZG-Roslotto Letland 1485p.
13.Sean Yates Motorola G.B. 1444p.
14.Lance Armstrong Motorola V.S.A. 1410p.
15.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken 1398p.
16.Bjarne Riis Telekom Denemarken 1373p.
17.Rolf Sörensen Rabobank Denemarken 1349p.
18.Johan Bruyneel Rabobank België 1331p.
19.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk 1317p.
20.Olaf Ludwig Telekom Duitsland 1272p.
1995
1.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk 1731p.
2.Claudio Chiappucci Carrera-Tassoni Italië 1513p.
3.Francesco Casagrande Mercatone Uno-Saeco Italië 1331p.
4.Johan Museeuw Mapei-GB België 1264p.
5.Maurizio Fondriest Lampre-Panaria Italië 1228p.
6.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Rusland 1161p.
7.Viatcheslav Ekimov Novell Rusland 1158p.
8.Miguel Indurain Banesto Spanje 1116p.
9.Mauro Gianetti Polti Zwitserland 1073p.
10.Richard Virenque Festina Frankrijk 1068p.
11.Rolf Sörensen MG-Technogym Denemarken 1066p.
12.Alex Zülle ONCE Zwitserland 1020p.
13.Paolo Lanfranchi Brescialat-Fago Italië 1013p.
14.Beat Zberg Carrera-Tassoni Zwitserland 1007p.
15.Michele Bartoli Mercatone Uno-Saeco Italië 962p.
16.Abraham Olano Mapei-GB Spanje 937p.
17.Maarten Den Bakker TVM-Gazelle Nederland 911p.
18.Maximilian Sciandri MG-Technogym Gr.Brittannië 879p.
19.Gianni Bugno MG-Technogym Italië 872p.
20.Oscar Pellicioli Polti Italië 833p.
1994
1 Maurizio Fondriest Lampre Italië 579p.
2 Adri Van Der Poel Collstrop Nederland 565p.
3 Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk 517p.
4 Andrei Tchmil Lotto Oekraïne 499p.
5 Etienne De Wilde Collstrop België 478p.
6 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland 460p.
7 Rolf Sorensen GB-MG Denemarken 440p.
8 Gianni Bugno Polti Italië 430p.
9 Johan Museeuw GB-MG België 415p.
10 Richard Groenendaal Concorde Nederland 410p.
11 Mauro Gianetti Mapei-Clas Zwitserland 407p.
12 Phil Anderson Motorola Australië 406p.
13 Urs Freuler Wheeler Zwitserland 400p.
14 Olaf Ludwig Telekom BRD 394p.
15 Lance Armstrong Motorola VSA 392p.
16 Miguel Indurain Banesto Spanje 392p.
17 Vjatsjeslav Ekimov W.P. Rusland 364p.
18 Richard Virenque Festina Frankrijk 362p.
19 Erik Zabel Telekom BRD 353p.
20 Michele Bartoli Mercatone Uno Italië 350p.
1993
1 Adri Van Der Poel Mercatone Uno Nederland 565
2 Etienne De Wilde Telekom België 479
3 Andrei Tchmil GB-MG Moldavië 473
4 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland 465
5 Phil Anderson Motorola Australië 454
6 Rolf Sorensen Carrera Denemarken 447
7 Gianni Bugno Gatorade Italië 438
8 Johan Museeuw GB-MG België 428
9 Richard Groenendaal Willemsen Nederland 413
10 Maurizio Fondriest Lampre Italië 410
11 Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk 408
12 Urs Freuler Wheeler Zwitserland 400
13 Toni Rominger Clas Zwitserland 398
14 Erik Breukink O.N.C.E. Nederland 370
15 Erik Zabel Telekom BRD 357
16 Michele Bartoli Mercatone Uno Italië 356
17 Beat Zberg Carrera Zwitserland 346
18 Andreas Kappes Mecair BRD 345
19 Claudio Chiappucci Carrera Italië 339
20 Pierangelo Bincoletto Lampre Italië 330
1992
1 Adri Van Der Poel Tulip Nederland
2 Richard Groenendaal Teleflex Nederland
3 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
4 Etienne De Wilde Telekom België
5 Andrei Tchmil GB-MG Moldavië
6 Rolf Sorensen Ariostea Denemarken
7 Johan Museeuw Lotto België
8 Phil Anderson Motorola Australië
9 Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
10 Sean Kelly Festina Ierland
11 Gianni Bugno Gatorade Italië
12 Erik Zabel Union BRD
13 Maurizio Fondriest Panasonic Italië
14 Urs Freuler Bleiker Zwitserland
15 Daniele Pontoni G.S.Zalf Italië
16 Beat Wabel Bleiker Zwitserland
17 Beat Zberg Helvetia Zwitserland
18 Marc Janssens Espace Card België
19 Toni Rominger Clas Zwitserland
20 Michele Bartoli Mercatone Uno Italië

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s