2016
1.Alexander Kristoff Katusha 76p.
2.Peter Sagan Tinkoff 68p.
3.Alejandro Valverde Movistar 58p.
4.Bauke Mollema Trek-Segafredo 58p.
5.Greg Van Avermaet BMC Racing 55p.
6.Michael Matthews Orica-Bike Exchange 54p.
7.Matteo Trentin Etixx-Quick Step 46p.
8.Edvald Boasson Hagen Dimension Data 45p.
9.Diego Ulissi Lampre-Merida 41p.
10.Rui Alberto Faria da Costa Lampre-Merida 39p.
11.Oliver Naesen IAM Cycling 39p.
12.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale 37p.
13.Heirnich Haussler IAM Cycling 37p.
14.Roman Kreuziger Tinkoff 37p.
15.Tom Boonen Etixx-Quick Step 36p.
16.Sonny Colbrelli Bardiani-CSF 36p.
17.Giacomo Nizzolo Trek-Segafredo 36p.
18.Sep Vanmarcke Lotto.nl-Jumbo 35p.
19.Warren Barguil Giant-Alpecin 31p.
20.Giovanni Visconti Movistar 31p.

2015
1.Alexander Kristoff Katusha 97p.
2.Alejandro Valverde Movistar 89p.
3.Greg Van Avermaet BMC Racing 85p.
4.Tony Gallopin Lotto-Soudal 71p.
5.Daniel Moreno Katusha 56p.
6.Rui Alb. Faria da Costa Lampre-Merida 55p.
7.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal 55p.
8.Philippe Gilbert BMC Racing 54p.
9.John Degenkolb Giant-Shimano 50p.
10.Roman Kreuziger Tinkoff-Saxo Bank 50p.
11.Peter Sagan Tinkoff-Saxo Bank 45p.
12.Michal Kwiatkowski Etixx-Quick Step 39p.
13.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale 38p.
14.Jakob Fuglsang Astana 38p.
15.Joaquin Rodriguez Katusha 36p.
16.Michael Matthews Orica-GreenEdge 35p.
17.Tiesj Benoot Lotto-Soudal 34p.
18.Andre Greipel Lotto-Soudal 33p.
19.Tim Wellens Lotto-Soudal 33p.
20.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step 32p.
2014
1.Alejandro Valverde Movistar 76p.
2.Alexander Kristoff Katusha 68p.
3.Philippe Gilbert BMC Racing 67p.
4.Greg Van Avermaet BMC Racing 67p.
5.Bauke Mollema Belkin 64p.
6.Simon Gerrans Orica-GreenEdge 60p.
7.Zdenek Stybar Omega Pharma-Quick Step 59p.
8.Roamin Bardet Ag2r-La Mondiale 58p.
9.Fabian Cancellara Trek Factory Racing 55p.
10.Sep Vanmarcke Belkin 54p.
11.Tom Jelte Slagter Garmin-Sharp 51p.
12.Cyril Gautier Europcar 48p.
13.Jelle Vanendert Lotto-Belisol 45p.
14.Tony Gallopin Lotto-Belisol 44p.
15.Peter Sagan Cannondale 44p.
16.Tim Wellens Lotto-Belisol 42p.
17.Sebastiaan Langeveld Garmin-Sharp 41p.
18.Rui Alb. Faria da Costa Lampre-Merida 39p.
19.Michal Kwiatkowski Omega Pharma-Quick Step 39p.
20.John Degenkolb Giant-Shimano 33p.
2013
1.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step 72p.
2.Enrico Gasparotto Astana 71p.
3.Alejandro Valverde Movistar 69p.
4.Alexander Kristoff Katusha 67p.
5.Greg Van Avermaet BMC Racing 66p.
6.John Degenkolb Argos-Shimano 60p.
7.Heinrich Haussler IAM cycling 58p.
8.Fabian Cancellara Radioshack-Leopard 48p.
9.Francisco Ventoso Movistar 47p.
10.Philippe Gilbert BMC Racing 45p.
11.Jurgen Roelandts Lotto-Belisol 42p.
12.Peter Sagan Cannondale 40p.
13.Jose Joaquin Rojas Movistar 40p.
14.Roamin Bardet Ag2r-La Mondiale 39p.
15.Joaquin Rodriguez Katusha 37p.
16.Arnaud Demare FDJ.fr 36p.
17.Matti Breschel Saxo-Tinkoff 36p.
18.Simon Gerrans Orica-GreenEdge 35p.
19.Sebastien Turgot Europcar 31p.
20.Roman Kreuziger Saxo-Tinkoff 30p.
2012
1.Simon Gerrans Orica-GreenEdge 70p.
2.Peter Sagan Liquigas-Cannondale 69p.
3.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step 64p.
4.Joaquin Rodriguez Katusha 56p.
5.Marco Marcato Vacansoleil-DCM 55p.
6.Greg Van Avermaet BMC Racing 55p.
7.Edvald Boasson Hagen Sky-IG Markets 55p.
8.Oscar Freire Katusha 54p.
9.Alessandro Ballan BMC Racing 53p.
10.Bauke Mollema Rabobank 52p.
11.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step 49p.
12.Luca Paolini Katusha 49p.
13.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi 48p.
14.Vincenzo Nibali Liquigas-Cannondale 43p.
15.Xavier Florencio Katusha 40p.
16.Rui A. Faria Da Costa Movistar 39p.
17.Heinrich Haussler Garmin-Sharp 36p.
18.Thomas Voeckler Europcar 36p.
19.Maxim Iglinskiy Astana 35p.
20.Sebastien Turgot Europcar 34p.
2011
1.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto 111p.
2.Greg Van Avermaet BMC Racing 92p.
3.Jose Joaquin Rojas Movistar 72p.
4.Joaquin Rodriguez Katusha 60p.
5.Marco Marcato Vacansoleil-DCM 58p.
6.Fabian Cancellara Leopard-Trek 54p.
7.Alessandro Ballan BMC Racing 53p.
8.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM 46p.
9.Frank Schleck Leopard-Trek 42p.
10.Sylvain Chavanel Quick Step 38p.
11.Simon Gerrans Team Sky 38p.
12.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi 36p.
13.Oscar Freire Rabobank 33p.
14.Aleksander Kolobnev Katusha 33p.
15.Andy Schleck Leopard-Trek 32p.
16.Juan Antonio Flecha Team Sky 31p.
17.Jurgen Roelandts Omega Pharma-Lotto 31p.
18.Rigoberto Uran Team Sky 30p.
19.Grega Bole Lampre-ISD 30p.
20.Lars Boom Rabobank 30p.
2010
1.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto 78p.
2.Tyler Farrar Garmin-Transitions 58p.
3.Tom Boonen Quick Step 57p.
4.Oscar Freire Rabobank 52p.
5.Ryder Hesjedal Garmin-Transitions 50p.
6.Marco Marcato Vacansoleil 48p.
7.Yoann Offredo La Francaise des Jeux 47p.
8.Greg Van Avermaet Omega Pharma-Lotto 41p.
9.Paul Martens Rabobank 38p.
10.Pablo Lastras Caisse D`Epargne 37p.
11.Fabian Cancellara Saxo Bank 36p.
12.Sebastien Hinault Ag2r-La Mondiale 36p.
13.Maxim Iglinskiy Astana 34p.
14.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi 33p.
15.Chris Horner Radioshack 33p.
16.Enrico Gasparotto Astana 32p.
17.Robert Gesink Rabobank 32p.
18.Vincenzo Nibali Liquigas-Doimo 31p.
19.Cadel Evans BMC Racing 30p.
20.Bjorn Leukemans Vacansoleil 30p.
2009
1.Philippe Gilbert Silence-Lotto 106p.
2.Filippo Pozzato Katusha 87p.
3.Sergei Ivanov Katusha 71p.
4.Tom Boonen Quick Step 61p.
5.Heinrich Haussler Cervelo 56p.
6.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi 54p.
7.Damiano Cunego Lampre-NGC 49p.
8.Johnny Hoogerland Vacansoleil 44p.
9.Daniele Bennati Liquigas-Doimo 43p.
10.Alexander Kolobnev Saxo Bank 39p.
11.Nick Nuyens Cofidis 39p.
12.Allan Davis Quick Step 38p.
13.Karsten Kroon Saxo Bank 35p.
14.Ryder Hesjedal Garmin-Slipstream 34p.
15.Robert Gesink Rabobank 33p.
16.Peter Velits Milram 33p.
17.Matti Breschel Saxo Bank 32p.
18.Martin Elmiger Ag2r-La Mondiale 32p.
19.Marcus Burghardt Columbia-HTC 30p.
20.Thor Hushovd Cervelo 30p.
2008
1.Alessandro Ballan Lampre-NGC 80p.
2.Davide Rebellin Gerolsteiner 75p.
3.Philippe Gilbert Francaise des Jeux 58p.
4.Joaquin Rodriguez Caisse D`Epargne 54p.
5.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale 53p.
6.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne 52p.
7.Oscar Freire Rabobank 49p.
8.Tom Boonen Quick Step 48p.
9.Fabian Cancellara CSC-Saxo Bank 47p.
10.Karsten Kroon CSC-Saxo Bank 47p.
11.Fabian Wegmann Gerolsteiner 47p.
12.Damiano Cunego Lampre-NGC 44p.
13.Nick Nuyens Cofidis 42p.
14.Jose Joaquin Rojas Caisse D`Epargne 38p.
15.Juan Antonio Flecha Rabobank 38p.
16.Allan Davis Quick Step 36p.
17.Robbie McEwen Silence-Lotto 36p.
18.Frank Schleck CSC-Saxo Bank 36p.
19.Greg Van Avermaet Silence-Lotto 35p.
20.Filippo Pozzato Liquigas 34p.
2007
1.Davide Rebellin Gerolsteiner 96p.
2.Oscar Freire Rabobank 76p.
3.Filippo Pozzato Liquigas 65p.
4.Paolo Bettini Quickstep-Innergetic 59p.
5.Martin Elmiger Ag2r-Prevoyance 59p.
6.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne 57p.
7.Stuart O`Grady Team CSC 55p.
8.Frank Schleck Team CSC 55p.
9.Tom Boonen Quickstep-Innergetic 54p.
10.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir 52p.
11.Alessandro Ballan Lampre-Fondital 44p.
12.Kim Kirchen T-Mobile 44p.
13.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi 43p.
14.Michael Boogerd Rabobank 36p.
15.Thor Hushovd Credit Agricole 36p.
16.Alessandro Petacchi Team Milram 36p.
17.Ricardo Ricco Saunier Duval-Prodir 36p.
18.Juan Jose Cobo Saunier Duval-Prodir 34p.
19.Vladimir Gusev Discovery Channel 33p.
20.Erik Zabel Team Milram 33p.
2006
1.Alessandro Ballan Lampre-Fondital 89p.
2.Filippo Pozzato Quickstep-Innergetic 89p.
3.Frank Schleck Team CSC 83p.
4.Vladimir Goussev Discovery Channel 70p.
5.Davide Rebellin Gerolsteiner 69p.
6.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi 68p.
7.Paolo Bettini Quickstep-Innergetic 64p.
8.Fabian Wegmann Gerolsteiner 63p.
9.Erik Zabel Team Milram 58p.
10.Tom Boonen Quickstep-Innergetic 58p.
11.Cristian Moreni Cofidis 54p.
12.Oscar Freire Rabobank 49p.
13.Fabian Cancellara Team CSC 47p.
14.Thor Hushovd Credit Agricole 47p.
15.Michael Boogerd Rabobank 45p.
16.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne-Balears 43p.
17.Karsten Kroon Team CSC 43p.
18.Kurt Asle Arvesen Team CSC 39p.
19.Stefano Garzelli Liquigas-Bianchi 37p.
20.Georg Hincapie Discovery Channel 35p.
2005
1.Davide Rebellin Gerolsteiner 90p.
2.Vladimir Goussev Team CSC 76p.
3.Mirko Celestino Domina Vacanze 66p.
4.Erik Zabel T-Mobile 61p.
5.Tom Boonen Quick Step-Innergetic 56p.
6.Alejandro Valverde Illes Balears-Epargne 52p.
7.Paolo Bettini Quick Step-Innergetic 47p.
8.Danilo Di Luca Liquigas-Bianchi 46p.
9.Allan Davis Liberty Seguros 45p.
10.Stuart O`Grady Cofidis 45p.
11.Constantino Zaballa Saunier Duval 42p.
12.Oscar Freire Rabobank 35p.
13.Leon Van Bon Davitamon-Lotto 34p.
14.Georg Hincapie Discovery Channel 33p.
15.Juan Antonio Flecha Fassa Bortolo 32p.
16.Martin Elmiger Phonak 31p.
17.Steffen Wesemann T-Mobile 30p.
18.Michael Boogerd Rabobank 29p.
19.Damiano Cunego Lampre-Caffita 29p.
20.Andreas Klier T-Mobile 29p.
2004
1.Paolo Bettini Quick Step-Davitamon 146p.
2.Oscar Freire Rabobank 128p.
3.Erik Dekker Rabobank 111p.
4.Davide Rebellin Gerolsteiner 103p.
5.Peter Van Petegem Lotto-Domo 80p.
6.Mirko Celestino Saeco 77p.
7.Georg Hincapie US Postal-Berry Floor 65p.
8.Michael Boogerd Rabobank 60p.
9.Steffen Wesemann T-Mobile 58p.
10.Juan Antonio Flecha Fassa Bortolo 53p.
11.Stuart O`Grady Cofidis 51p.
12.Erik Zabel T-Mobile 48p.
13.Laurent Brochard Ag2r-Prevoyance 42p.
14.Marcus Zberg Gerolsteiner 42p.
15.Philippe Gilbert Fdjeux.Com 41p.
16.Ivan Basso Team CSC 39p.
17.Sergei Honchar De Nardi 39p.
18.Igor Astarloa Lampre 35p.
19.Matthias Kessler T-Mobile 31p.
20.Samuel Sanchez Euskatel-Euskadi 31p.
2003
1.Erik Zabel Deutsche Telekom 104p.
2.Michael Boogerd Rabobank 103p.
3.Paolo Bettini Quick Step-Davitamon 93p.
4.Davide Rebellin Gerolsteiner 90p.
5.Luca Paolini Quick Step-Davitamon 88p.
6.Stuart O`Grady Credit Agricole 82p.
7.Sergei Ivanov Fassa Bortolo 72p.
8.Fabio Baldato Alessio 56p.
9.Daniele Di Luca Saeco 50p.
10.Oscar Freire Rabobank 49p.
11.Mirko Celestino Saeco 44p.
12.Angel Vicioso Once-Eroski 41p.
13.Juan Antonio Flecha iBanesto.Com 41p.
14.Jan Ullrich Team Bianchi 40p.
15.Marcus Zberg Gerolsteiner 39p.
16.Beat Zberg Gerolsteiner 38p.
17.Patrick Sinkewitz Quick Step-Davitamon 38p.
18.Dario Pieri Saeco 37p.
19.Peter Van Petegem Domo-Lotto 37p.
20.Igor Astarloa Saeco 36p.
2002
1.Paolo Bettini Mapei-Quick Step 116p.
2.Oscar Freire Mapei-Quick Step 92p.
3.Davide Rebellin Gerolsteiner 91p.
4.Georg Hincapie US Postal Service 70p.
5.Igor Astarloa Saeco-Longoni 68p.
6.Peter Van Petegem Lotto-Adecco 63p.
7.Jo Planckaert Cofidis 62p.
8.Michael Boogerd Rabobank 56p.
9.Erik Zabel Deutsche Telekom 56p.
10.Dario Frigo Tacconi-Vini Caldirola 55p.
11.Ivan Basso Fassa Bortolo 52p.
12.Danilo Di Luca Saeco-Longoni 50p.
13.Nico Mattan Cofidis 48p.
14.Johan Museeuw Domo-Farm Frites 46p.
15.Michele Bartoli Fassa Bortolo 43p.
16.Oscar Camenzind Phonak 41p.
17.Mirko Celestino Saeco-Longoni 39p.
18.Lance Armstrong US Postal Service 36p.
19.Francesco Casagrande Fassa Bortolo 34p.
20.Mario Cipollini Acqua & Sapone 34p.
2001
1.Erik Dekker Rabobank 137p.
2.Romans Vainsteins Domo-Farm Frites 102p.
3.Paolo Bettini Mapei-Quick Step 97p.
4.Michele Bartoli Fassa Bortolo 90p.
5.Davide Rebellin Liquigas-Pata 88p.
6.Andrei Tchmil Lotto-Adecco 64p.
7.Francesco Casagrande Fassa Bortolo 62p.
8.Oscar Camenzind Lampre-Daikin 60p.
9.Marcus Zberg Rabobank 59p.
10.Erik Zabel Deutsche Telekom 57p.
11.Michael Boogerd Rabobank 56p.
12.George Hincapie US Postal 56p.
13.Peter Van Petegem Mercury-Viatel 55p.
14.Gianluca Bortolami Tacconi-Vini Caldirola 51p.
15.Beat Zberg Rabobank 39p.
16.Nico Mattan Cofidis 37p.
17.Igor Astarloa Mercatone Uno-Stream TV 36p.
18.Wladimir Belli Fassa Bortolo 36p.
19.Mirko Celestino Saeco 36p.
20.Rolf Sorensen CSC-Tiscali 34p.
2000
1.Romans Vainsteins Vini Caldirola 123p.
2.Andrei Tchmil Lotto-Adecco 122p.
3.Erik Zabel Deutsche Telekom 119p.
4.Davide Rebellin Liquigas-Pata 95p.
5.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin 92p.
6.Oscar Freire Mapei-Quick Step 89p.
7.Francesco Casagrande Vini Caldirola 82p.
8.Paolo Bettini Mapei-Quick Step 74p.
9.Peter Van Petegem Farm Frites 72p.
10.Oscar Camenzind Lampre-Daikin 66p.
11.Marcus Zberg Rabobank 64p.
12.Peter Farazijn Cofidis 55p.
13.Fabio Baldato Fassa Bortolo 52p.
14.Tristan Hoffman Memory Card-Jack&Jones 39p.
15.Rolf Sorensen Rabobank 35p.
16.Wladimir Belli Fassa Bortolo 35p.
17.Nico Mattan Cofidis 34p.
18.Johan Museeuw Mapei-Quick Step 32p.
19.Laurent Jalabert ONCE-Deutsche Bank 32p.
20.Michael Boogerd Rabobank 32p.
1999
1.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar 153p.
2.Marcus Zberg Rabobank 101p.
3.Michael Boogerd Rabobank 93p.
4.Frank Vandenbroucke Cofidis 78p.
5.Paolo Bettini Mapei-Quick Step 77p.
6.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin 77p.
7.Johan Museeuw Mapei-Quick Step 73p.
8.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites 69p.
9.Leon Van Bon Rabobank 57p.
10.Georg Hincapie US Postal Service 56p.
11.Rolf Sorensen Rabobank 52p.
12.Erik Dekker Rabobank 50p.
13.Erik Zabel Deutsche Telekom 49p.
14.Maarten Den Bakker Rabobank 48p.
15.Michele Bartoli Mapei-Quick Step 47p.
16.Lars Michaelsen La Francaise des Jeux 46p.
17.Davide Rebellin Polti 46p.
18.Oscar Camenzind Lampre-Daikin 43p.
19.Mario Aerts Lotto-Mobistar 39p.
20.Jo Planckaert Lotto-Mobistar 39p.
1998
1.Michele Bartoli Asics-CGA 131p.
2.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar 101p.
3.Leon Van Bon Rabobank 75p.
4.Emmanuel Magnien La Francaise des Jeux 71p.
5.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites 66p.
6.Michael Boogerd Rabobank 56p.
7.Andrea Tafi Mapei-Bricobi 55p.
8.Alberto Elli Casino 54p.
9.Stefano Zanini Mapei-Bricobi 48p.
10.Davide Rebellin Polti 47p.
11.Bo Hamburger Casino 43p.
12.Franco Ballerini Mapei-Bricobi 41p.
13.Laurent Dufaux Festina-Lotus 41p.
14.Mirko Celestino Polti 40p.
15.Frank Vandenbroucke Mapei-Bricobi 39p.
16.Gianluca Bortolami Festina-Lotus 36p.
17.Maarten Den Bakker Rabobank 35p.
18.Frederic Moncassin Credit Agricole 35p.
19.Wilfried Peeters Mapei-Bricobi 35p.
20.Rolf Sorensen Rabobank 35p.
1997
1.Rolf Sorensen Rabobank 128p.
2.Michele Bartoli MG-Technogym 120p.
3.Maximilian Sciandri La Francaise des Jeux 115p.
4.Beat Zberg Mercatone Uno-Wega 89p.
5.Andrea Tafi Mapei-GB 87p.
6.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar 85p.
7.Laurent Jalabert ONCE 84p.
8.Davide Casarotto Scrigno-Gaerne 82p.
9.Davide Rebellin La Francaise des Jeux 64p.
10.Francesco Casagrande Saeco-Estro 58p.
11.Alberto Elli Casino 58p.
12.Henk Vogels Gan 57p.
13.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites 55p.
14.Johan Museeuw Mapei-GB 52p.
15.Richard Virenque Festina-Lotus 52p.
16.Mauro Gianetti La Francaise des Jeux 50p.
17.Jo Planckaert Lotto-Mobistar 39p.
18.Alexander Gontchenkov Roslotto-ZG Mobili 38p.
19.Roberto Petito Saeco-Estro 36p.
20.Stephane Heulot La Francaise des Jeux 35p.
1996
1.Johan Museeuw Mapei-GB 143p.
2.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass 106p.
3.Lance Armstrong Motorola 99p.
4.Michele Bartoli MG-Technogym 82p.
5.Maurizio Fondriest Roslotto-ZG Mobili 69p.
6.Laurent Brochard Festina-Lotus 66p.
7.Laurent Jalabert ONCE 59p.
8.Rolf Sorensen Rabobank 59p.
9.Stefano Zanini Gewiss-Playbus 55p.
10.Andrea Tafi Mapei-GB 54p.
11.Viatcheslav Ekimov Rabobank 53p.
12.Richard Virenque Festina-Lotus 52p.
13.Alexandr Gontchenkov Roslotto-ZG Mobili 52p.
14.Maximilian Sciandri Motorola 52p.
15.Fabio Baldato MG-Technogym 49p.
16.Gabriele Colombo Gewiss-Playbus 48p.
17.Davide Rebellin Polti 46p.
18.Mauro Gianetti Polti 46p.
19.Francesco Casagrande Saeco-Estro 42p.
20.Andrea Ferrigato Roslotto-ZG Mobili 41p.
1995
1.Johan Museeuw Mapei-GB 169p.
2.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass 131p.
3.Maurizio Fondriest Lampre-Panaria 116p.
4.Stefano Zanini Gewiss-Ballan 96p.
5.Laurent Jalabert ONCE 92p.
6.Claudio Chiappucci Carrera-Tassoni 88p.
7.Michele Bartoli Mercatone Uno-Saeco 87p.
8.Maximilian Sciandri MG-Technogym 84p.
9.Fabio Baldato MG-Technogym 75p.
10.Gianni Bugno MG-Technogym 75p.
11.Francesco Casagrande Mercatone Uno-Saeco 69p.
12.Viatcheslav Ekimov Novell 69p.
13.Gianluca Bortolami Mapei-GB 61p.
14.Mauro Gianetti Polti 55p.
15.Beat Zberg Carrera-Tassoni 54p.
16.Maarten Den Bakker TVM-Gazelle 53p.
17.Rolf Sorensen MG-Technogym 47p.
18.Dimitri Konyshev Aki-Gipiemme 45p.
19.Paolo Lanfranchi Brescialat-Fago 43p.
20.Franco Ballerini Mapei-GB 37p.
1994
1 Rolf Sorensen GB-MG 505p.
2 Andrei Tchmil Lotto 499p.
3 Maurizio Fondriest Lampre 479p.
4 Miguel Indurain Banesto 456p.
5 Gianni Bugno Polti 418p.
6 Laurent Jalabert O.N.C.E. 417p.
7 Richard Virenque Festina 416p.
8 Johan Museeuw GB-MG 415p.
9 Phil Anderson Motorola 406p.
10 Erik Breukink O.N.C.E. 400p.
11 Olaf Ludwig Telekom 394p.
12 Alex Zulle O.N.C.E. 370p.
13 Beat Zberg Carrera 367p.
14 Vjatsjeslav Ekimov WordPerfect 364p.
15 Erik Zabel Telekom 353p.
16 Michele Bartoli Mercatone Uno 350p.
17 Francesco Casagrande Mercatone Uno 348p.
18 Emmanuel Magnien Castorama 345p.
19 Steven Rooks T.V.M. 341p.
20 Claudio Chiappucci Carrera 331p.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

w

Verbinden met %s