2016
1.Esteban Chaves Orica-Bike Exchange Colombië
2.Alejandro Valverde Movistar Spanje
3.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
4.Rigoberto Uran Cannondale-Drapac Colombië
5.Warren Barguil Giant-Alpecin Frankrijk
6.Diego Rosa Astana Italië
7.Gianluca Brambilla Etixx-Quick Step Italië
8.Fabio Aru Astana Italië
9.Pierre Roger Latour Ag2r-La Mondiale Frankrijk
10.Rui Alberto Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal
11.Giovanni Visconti Movistar Italië
12.Robert Gesink Lotto.nl-Jumbo Nederland
13.Bauke Mollema Trek-Segafredo Nederland
14.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
15.Darwin Atapuma BMC Racing Colombië
16.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
17.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale België
18.Sebastian Reichenbach FDJ-Lapierre Zwitserland
19.Daniel Moreno Movistar Spanje
20.Alessandro De Marchi BMC Racing Italië

2015
1.Daniel Moreno Katusha Spanje
2.Alejandro Valverde Movistar Spanje
3.Vincenzo Nibali Astana Italië
4.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk
5.Sergio Luis Henao Sky-21st Century Fox Colombië
6.Thibaut Pinot FDJ-Lapierre Frankrijk
7.Esteban Chaves Orica-GreenEdge Colombië
8.Robert Gesink Lotto.nl-Jumbo Nederland
9.Mikel Nieve Sky-21st Century Fox Spanje
10.Tom Jelte Slagter Cannondale-Garmin Nederland
11.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale Frankrijk
12.Diego Rosa Astana Italië
13.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
14.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
15.Simon Yates Orica-GreenEdge Groot-Brittannië
16.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale België
17.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
18.Warren Barguil Giant-Alpecin Frankrijk
19.Mikel Landa Astana Spanje
20.Darwin Atapuma BMC Racing Colombië
2014
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje
2.Rui Alb. Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal
3.Tim Wellens Lotto-Belisol België
4.Philippe Gilbert BMC Racing België
5.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
6.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
7.Fabio Aru Astana Italië
8.Alessandro De Marchi Cannondale Italië
9.Jelle Vanendert Lotto-Belisol België
10.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
11.Wilco Kelderman Belkin Nederland
12.Alexander Kolobnev Katusha Rusland
13.Samuel Sanchez BMC Racing Spanje
14.Cadel Evans BMC Racing Australië
15.Michael Albasini Orica-GreenEdge Zwitserland
16.Frank Schleck Trek Factory Racing Luxemburg
17.Lars Petter Nordhaug Belkin Noorwegen
18.Chris Anker Sorensen Tinkoff-Saxo Denemarken
19.Tiago Machado Netapp-Endura Portugal
20.Roman Kreuziger Tinkoff-Saxo Tsjechië
2013
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje
2.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
3.Daniel Moreno Katusha Spanje
4.Enrico Gasparotto Astana Italië
5.Rafal Majka Saxo-Tinkoff Polen
6.Robert Gesink Belkin Nederland
7.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
8.Juan Antonio Flecha Vacansoleil-DCM Spanje
9.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
10.Thibaut Pinot FDJ.fr Frankrijk
11.Greg Van Avermaet BMC Racing België
12.Philippe Gilbert BMC Racing België
13.Nairo Quintana Movistar Colombië
14.Darwin Atapuma Colombia Colombië
15.Tom Dumoulin Argos-Shimano Nederland
16.Franco Pellizotti Androni Giocattoli Italië
17.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
18.Cyril Gautier Europcar Frankrijk
19.Pieter Serry Omega Pharma-Quick Step België
20.Ben Hermans Radioshack-Leopard België
2012
1.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
2.Sergio Henao Sky-IG Markets Colombië
3.Rigoberto Uran Sky-IG Markets Colombië
4.Bauke Mollema Rabobank Nederland
5.Ryder Hesjedal Garmin-Sharp Canada
6.Alberto Contador Saxo Bank-Tinkoff Spanje
7.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
8.Damiano Cunego Lampre-ISD Italië
9.Frederik Kessiakoff Astana Zweden
10.Alexander Kolobnev Katusha Rusland
11.Greg Van Avermaet BMC Racing België
12.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
13.Simon Clarke Orica-GreenEdge Australië
14.Tomasz Marczynski Vacansoleil-DCM Polen
15.Carlos Betancur Acqua&Sapone Colombië
16.Mauro Santambrogio BMC Racing Italië
17.Vincenzo Nibali Liquigas-Cannondale Italië
18.Dario Cataldo Omega Pharma-Quick Step Italië
19.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
20.Gorka Verdugo Euskaltel-Euskadi Spanje
2011
1.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
2.Daniel Martin Garmin-Cervelo Ierland
3.Ivan Basso Liquigas-Cannondale Italië
4.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
5.Oliver Zaugg Leopard-Trek Zwitserland
6.Greg Van Avermaet BMC Racing België
7.Giovanni Visconti Farnese Vini-Neri Italië
8.Igor Anton Euskaltel-Euskadi Spanje
9.Przemyslaw Niemec Lampre-ISD Polen
10.Dario Cataldo Quick Step Italië
11.Daniel Moreno Katusha Spanje
12.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland
13.Rigoberto Uran Team Sky Colombië
14.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
15.Rui Alberto Costa Movistar Portugal
16.Thomas Lovkvist Team Sky Zweden
17.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
18.Damiano Cunego Lampre-ISD Italië
19.Fabian Wegmann Leopard-Trek Duitsland
20.Steven Kruijswijk Rabobank Nederland
2010
1.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
2.Vincenzo Nibali Liquigas-Doimo Italië
3.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
4.Michele Scarponi Androni Giocattoli Italië
5.Carlos Barredo Quick Step Spanje
6.Vladimir Gusev Katusha Rusland
7.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
8.Fabian Wegmann Milram Duitsland
9.Rigoberto Uran Caisse D`Epargne Colombië
10.Jakob Fuglsang Saxo Bank Denemarken
11.Greg Van Avermaet Omega Pharma-Lotto België
12.Maxime Monfort HTC-Columbia België
13.Dries Devenyns Quick Step België
14.Chris Horner Radioshack U.S.A.
15.Bauke Mollema Rabobank Nederland
16.Mikel Nieve Euskaltel-Euskadi Spanje
17.Manuele Mori Lampre-Farnese Vini Italië
18.Assan Bazayev Astana Kazakstan
19.Giampaolo Caruso Katusha Italië
20.Jose Rodolfo Serpa Androni Giocatolli Colombië
2009
1.Philippe Gilbert Silence-Lotto België
2.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
3.Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland
4.Robert Gesink Rabobank Nederland
5.Alexander Kolobnev Saxo Bank Rusland
6.Cadel Evans Silence-Lotto Australië
7.Luca Paolini Acqua&Sapone-Mokambo Italië
8.Damiano Cunego Lampre-NGC Italië
9.Ivan Basso Liquigas-Doimo Italië
10.Aleksander Vinokourov Astana Kazakstan
11.Tadej Valjavec Ag2r-La Mondiale Slovenië
12.Jakob Fuglsang Saxo Bank Denemarken
13.Dries Devenyns Quick Step België
14.Chris Anker Sorensen Saxo Bank Denemarken
15.Janez Brajkovic Astana Slovenië
16.Daniel Martin Garmin-Slipstream Ierland
17.Alessandro Ballan Lampre-NGC Italië
18.Matteo Carrara Vacansoleil Italië
19.Carlos Barredo Quick Step Spanje
20.Dario Cataldo Quick Step Italië
2008
1.Damiano Cunego Lampre-NGC Italië
2.Karsten Kroon CSC-Saxo Bank Nederland
3.Giovanni Visconti Quick Step Italië
4.Janez Brajkovic Astana Slovenië
5.Rigoberto Uran Caisse D`Epargne Colombië
6.Christian Pfannberger Barloworld Oostenrijk
7.Stefano Garzelli Aqua&Sapone Italië
8.Alessandro Ballan Lampre-NGC Italië
9.Alexander Kolobnev CSC-Saxo Bank Rusland
10.Matteo Tosatto Quick Step Italië
11.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
12.Matthew Lloyd Silence-Lotto Australië
13.Luca Mazzanti Tinkoff Credit System Italië
14.Andrea Noe Liquigas Italië
15.Sylvester Szmyd Lampre-NGC Polen
16.Manuele Mori Scott-American Beef Italië
17.Joaquin Rodriguez Caisse D`Epargne Spanje
18.Cadel Evans Silence-Lotto Australië
19.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
20.Jurgen Van Goolen CSC-Saxo Bank België
2007
1.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
2.Cadel Evans Predictor-Lotto Australië
3.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
4.Damiano Cunego Lampre-Fondital Italië
5.Ricardo Ricco Saunier Duval Italië
6.Thomas Dekker Rabobank Nederland
7.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
8.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
9.Alexander Kolobnev Team CSC Rusland
10.Filippo Pozzato Liquigas Italië
11.Andy Schleck Team CSC Luxemburg
12.Robert Gesink Rabobank Nederland
13.Karsten Kroon Team CSC Nederland
14.Gilberto Simoni Saunier Duval Italië
15.Igor Anton Euskaltel-Euskadie Spanje
16.Giovanni Visconti Quickstep-Innergetic Italië
17.Vladimir Gusev Discovery Channel Rusland
18.Maxime Monfort Cofidis België
19.Luca Mazzanti Panaria-Navigare Italië
20.Chris Horner Predictor-Lotto U.S.A.
2006
1.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
2.Paolo Bettini Quickstep-Innergetic Italië
3.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
4.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
5.Michael Boogerd Rabobank Nederland
6.Danilo Di Luca Liquigas-Bianchi Italië
7.Vladimir Goussev Discovery Channel Rusland
8.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
9.Cristian Moreni Cofidis Italië
10.Andrea Moletta Gerolsteiner Italië
11.Mirko Celestino Team Milram Italië
12.Vivente Reynes Caisse D`Epargne-Balears Spanje
13.Alexander Kolobnev Rabobank Rusland
14.Xavier Florencio Bouygues Telecom Spanje
15.Gerben Lowik Rabobank Nederland
16.Vladimir Efimkin Caisse D`Epargne-Balears Rusland
17.Kurt Asle Arvesen Team CSC Noorwegen
18.Igor Anton Euskaltel-Euskadi Spanje
19.Staf Scheirlinckx Cofidis België
20.Matteo Carrara Lampre-Fondital Italië
2005
1.Paolo Bettini Quick Step-Innergetic Italia
2.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
3.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
4.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
5.Alejandro Valverde Illes Balears-Epargne Spanje
6.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
7.Gilberto Simoni Lampre-Caffita Italia
8.Gorazd Stangelj Lampre-Caffita Slovenia
9.Giamaolo Caruso Liberty Seguros Italia
10.Miguel A.M.Perdiguero Phonak Spanje
11.Vladimir Goussev Team CSC Rusland
12.Mario Aerts Davitamon-Lotto Belgium
13.Marzio Bruseghin Fassa Bortolo Italia
14.Jose Luis Rubiera Discovery Channel Spanje
15.Luca Mazzanti Panaria-Navigare Italia
16.Jose Ivan Gutierrez Illes Balears-Epargne Spanje
17.Damiano Cunego Lampre-Caffita Italia
18.Carlos Sastre Team CSC Spanje
19.Pablo Lastras Illes Balears-Epargne Spanje
20.Marcos Serrano Liberty Seguros Spanje
2004
1.Ivan Basso Team CSC Italia
2.Damiano Cunego Saeco Italia
3.Franco Pellizotti Alessio Bianchi Italia
4.Michael Boogerd Rabobank Nederland
5.Erik Dekker Rabobank Nederland
6.Eddy Mazzoleni Saeco Italia
7.Daniele Nardello T Mobile Italia
8.Isidro Nozal Liberty Seguros Spanje
9.Gianpaolo Caruso Liberty Seguros Italia
10.Serhiy Honchar De Nardi Ukrania
11.Cedric Vasseur Cofidis Frankrijk
12.Dario Frigo Fassa Bortolo Italia
13.Matthias Kessler Deutsche Telekom Duitsland
14.Michael Rasmussen Rabobank Denemarken
15.Ruslan Ivanov Alessio Bianchi Moldavia
16.Francisco Vila Lampre Spanje
17.Paolo Bettini Quickstep Davitamon Italia
18.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
19.Leonardo Bertagnoli Saeco Italia
20.Vladimir Goussev Team CSC Rusland
2003
1.Dario Frigo Fassa Bortolo Italia
2.Beat Zberg Rabobank Nederland
3.Patrick Sinkewitz Quick Step Davitamon Duitsland
4.Michele Bartoli Fassa Bortolo Italia
5.Michael Boogerd Rabobank Nederland
6.Serhiy Honchar De Nardi Colpack Ukrania
7.Cedric Vasseur Cofidis Frankrijk
8.Miguel Mart.Perdiguero Domina Vacanze Elitron Spanje
9.Matthias Kessler Deutsche Telekom Duitsland
10.Juan Antonio Flecha iBanesto.Com Spanje
11.Angel Vicioso Once Eroski Spanje
12.Leonardo Piepoli iBanesto.Com Italia
13.Markus Zberg Gerolsteiner Zwitserl.
14.Carlos Sastre Team CSC Spanje
15.Marcos Serrano Once Eroski Spanje
16.Gerrit Glomser Saeco Oostenrijk
17.Michael Rasmussen Rabobank Denemarken
18.Isidro Nozal Once Eroski Spanje
19.Massimo Giunti Domina Vacanze Elitron Italia
20.David Moncoutie Cofidis Frankrijk
2002
1.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
2.Michael Boogerd Rabobank Nederland
3.Francesco Casagrande Fassa Bortolo Italië
4.Dario Frigo Tacconi-Vini Caldirola Italië
5.Joseba Beloki ONCE-Eroski Spanje
6.Oscar Camenzind Phonak Zwitserland
7.Michele Bartoli Fassa Bortolo Italië
8.Ivan Basso Fassa Bortolo Italië
9.Aleksander Vinokourov Deutsche Telekom Kazakstan
10.Marco Serpellini Lampre-Daikin Italië
11.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
12.Cedric Vasseur Cofidis Frankrijk
13.Gilberto Simoni Saeco-Longoni Italië
14.Igor Astarloa Saeco-Longoni Spanje
15.Matthias Kessler Deutsche Telekom Duitsland
16.Pablo Lastras Ibanesto.Com Spanje
17.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italië
18.Oscar Freire Mapei-Quick Step Spanje
19.Manuel Beltran Team Coast Spanje
20.Vladimir Miholjevic Alessio Kroatië
2001
1.Michael Boogerd Rabobank Nederland
2.Michele Bartoli Fassa Bortolo Italia
3.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
4.Wladimir Belli Fassa Bortolo Italia
5.Giuliano Figueras Panaria‑Fiordo Italia
6.Maximilian Sciandri Lampre‑Daikin Gr.Brit.
7.Erik Dekker Rabobank Nederland
8.Mirko Celestino Saeco Italia
9.Richard Virenque Domo‑Farm Frites Frankrijk
10.Paolo Bettini Mapei‑Quick Step Italia
11.Peter Luttenberger Tacconi‑Vini Caldirola Oostenrijk
12.Danilo Di Luca Cantina Tollo Italia
13.Francesco Casagrande Fassa Bortolo Italia
14.Niki Aebersold Team Coast Zwitserland
15.Oscar Freire Mapei‑Quick Step Spanje
16.Tomas Konecny Domo‑Farm Frites Tsjechië
17.Davide Rebellin Liquigas‑Pata Italia
18.Piotr Wadecki Domo‑Farm Frites Polen
19.Francisco Mancebo iBanesto.Com Spanje
20.Michael Blaudzun CSC‑Tiscali Denemarken
2000
1.Francesco Casagrande Vini Caldirola Italië
2.Davide Rebellin Liquigas-Pata Italië
3.Wladimir Belli Fassa Bortolo Italië
4.Michele Bartoli Mapei-Quick Step Italië
5.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italië
6.Raimundas Rumsas Fassa Bortolo Litouwen
7.Oscar Freire Mapei-Quick Step Spanje
8.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Zwitserland
9.Gorazd Stangelj Liquigas-Pata Slovenië
10.Andrei Tchmil Lotto-Adecco België
11.Richard Virenque Team Polti Frankrijk
12.Michael Boogerd Rabobank Nederland
13.Peter Farazijn Cofidis België
14.Marco Serpellini Lampre-Daikin Italië
15.Mauro Gianetti Vini Caldirola Zwitserland
16.Daniele Nardello Mapei-Quick Step Italië
17.Gabriele Missaglia Lampre-Daikin Italië
18.Gianni Faresin Mapei-Quick Step Italië
19.Andrea Tafi Mapei-Quick Step Italië
20.Stephane Heulot La Francaise des Jeux Frankrijk
1999
1.Mirko Celestino Polti Italië
2.Markus Zberg Rabobank Zwitserland
3.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Zwitserland
4.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italië
5.Marco Velo Mercatone Uno-Bianchi Italië
6.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
7.Dimitri Konyshev Mercatone Uno-Bianchi Rusland
8.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België
9.Michael Boogerd Rabobank Nederland
10.Marco Serpellini Lampre-Daikin Italië
11.Daniele Nardello Mapei-Quick Step Italië
12.Pavel Tonkov Mapei-Quick Step Rusland
13.Christophe Moreau Festina-Lotus Frankrijk
14.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
15.Mauro Gianetti Vini Caldirola-Sidermec Zwitserland
16.Santiago Blanco Vitalicio Seguros Spanje
17.Jan Ullrich Deutsche Telekom Duitsland
18.Andrea Tafi Mapei-Quick Step Italië
19.Kurt Van De Wouwer Lotto-Mobistar België
20.William Chann McRae Mapei-Quick Step U.S.A.
1998
1.Michael Boogerd Rabobank Nederland
2.Michele Bartoli Asics-CGA Italië
3.Oscar Camenzind Mapei-Bricobi Zwitserland
4.Marco Serpellini Brescialat-Liquigas Italië
5.Andrei Zintchenko Vitalicio Seguros Rusland
6.Davide Rebellin Polti Italië
7.Andrea Tafi Mapei-Bricobi Italië
8.Marco Velo Mercatone Uno-Bianchi Italië
9.Wladimir Belli Festina-Lotus Italië
10.Felice Puttini Ros Mary-Amica Zwitserland
11.Mirko Celestino Polti Italië
12.Richard Virenque Festina-Lotus Frankrijk
13.Mario Aerts Lotto-Mobistar België
14.Emmanuel Magnien La Francaise des Jeux Frankrijk
15.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
16.Paolo Bettini Asics-CGA Italië
17.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
18.Niki Aebersold Post Swiss Zwitserland
19.Markus Zberg Post Swiss Zwitserland
20.Luca Mazzanti Cantina Tollo-Alexia Italië
1997
1.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
2.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
3.Francesco Casagrande Saeco-Estro Italië
4.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
5.Davide Rebellin La Francaise des Jeux Italië
6.Laurent Brochard Festina-Lotus Frankrijk
7.Gianluca Bortolami Festina-Lotus Italië
8.Laurent Roux TVM-Farm Frites Frankrijk
9.Axel Merckx Polti België
10.Scott Sunderland Gan Australië
11.Maximilian Sciandri La Francaise des Jeux Groot-Brittannië
12.Bo Hamburger TVM-Farm Frites Denemarken
13.Melchior Mauri ONCE Spanje
14.Beat Zberg Mercatone Uno-Wega Zwitserland
15.Bruno Thibout Cofidis Frankrijk
16.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
17.Richard Virenque Festina-Lotus Frankrijk
18.Mauro Gianetti La Francaise des Jeux Zwitserland
19.Gianni Faresin Mapei-GB Italië
20.Alessandro Baronti Asics-CGA Italië
1996
1.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
2.Davide Rebellin Polti Italië
3.Axel Merckx Motorola België
4.Richard Virenque Festina-Lotus Frankrijk
5.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
6.Mauro Gianetti Polti Zwitserland
7.Andrea Peron Motorola Italië
8.Johan Museeuw Mapei-GB België
9.Gianni Bugno Polti Italië
10.Stefano Zanini Gewiss-Playbus Italië
11.Laurent Brochard Festina-Lotus Frankrijk
12.Francesco Casagrande Saeco-Estro Italië
13.Stefano Cattai Roslotto-ZG Mobili Italië
14.Maarten Den Bakker TVM-Farm Frites Nederland
15.Claudio Chiappucci Carrera Italië
16.Laurent Roux TVM-Farm Frites Frankrijk
17.Fabian Jeker Festina-Lotus Zwitserland
18.Stefano Faustini Aki-Gipiemme-Safi Italië
19.Alberto Elli MG-Technogym Italië
20.Dimitri Konychev Aki-Gipiemme-Safi Rusland
1995
1.Michele Bartoli Mercatone Uno-Saeco Italië
2.Claudio Chiappucci Carrera-Tassoni Italië
3.Rolf Sörensen MG-Technogym Denemarken
4.Francesco Casagrande Mercatone Uno-Saeco Italië
5.Stefano Zanini Gewiss-Ballan Italië
6.Mauro Gianetti Polti Zwitserland
7.Paolo Lanfranchi Brescialat-Fago Italië
8.Felice Puttini Refin-Cantina Tollo Zwitserland
9.Pascal Richard MG-Technogym Zwitserland
10.Gianni Faresin Lampre-Panaria Italië
11.Abraham Olano Mapei-GB Spanje
12.Gianni Bugno MG-Technogym Italië
13.Zenon Jaskula Aki-Gipiemme Polen
14.Oscar Pellicioli Polti Italië
15.Dimitri Konychev Aki-Gipiemme Rusland
16.Piotr Ugrumov Gewiss-Ballan Letland
17.Daniele Nardello Mapei-GB Italië
18.Maarten Den Bakker TVM-Gazelle Nederland
19.Vladislav Bobrik Gewiss-Ballan Rusland
20.Stefano Della Santa Mapei-GB Italië
1994
1.Maurizio Fondriest Lampre Italië
2.Vladislav Bobrik Gewiss Rusland
3.Davide Cassani GB-MG Italië
4.Dimitri Konyshev Jolly-Club Rusland
5.Claudio Chiappucci Carrera Italië
6.Gianluca Bortolami Mapei Italië
7.Zenon Jaskula Jolly-Club Polen
8.Alberto Volpi Gewiss Italië
9.Pascal Richard GB-MG Zwitserl.
10.Cedric Vasseur Histor Frankrijk
11.Erik Breukink O.N.C.E. Nederland
12.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
13.Wladimir Belli Lampre Italië
14.Udo Bölts Telekom Duitsland
15.Johan Bruyneel O.N.C.E. België
16.Francesco Casagrande Mercatone Uno Italië
17.Rolf Aldag Telekom Duitsland
18.Alberto Elli GB-MG Italië
19.Pavel Tonkov Lampre Rusland
20.Stefano Zanini Navigare Italië
1993
1.Maximilian Sciandri Motorola Italië
2.Maurizio Fondriest Lampre Italië
3.Pascal Richard Ariostea Zwitserland
4.Giorgio Furlan Ariostea Italië
5.Pjotr Ugrumov Mecair Letland
6.Beat Zberg Carrera Zwitserland
7.Wladimir Belli Lampre Italië
8.Claudio Chiappucci Carrera Italië
9.Dimitri Konyshev Jolly Rusland
10.Massimo Podenzana Navigare Italië
11.Marco Zen Lampre Italië
12.Charly Mottet Histor Frankrijk
13.Eddy Bouwmans Histor Nederland
14.Felice Puttini Mecair Zwitserland
15.Norman Alvis Motorola V.S.A.
16.Ronan Pensec Histor Frankrijk
17.Rolf Sörensen Carrera Denemarken
18.Viatcheslav Ekimov Histor Rusland
19.Dag-Otto Lauritzen T.V.M. Noorwegen
20.Heinz Imboden Mecair Zwitserland
1992
1.Beat Zberg Helvetia Zwitserland
2.Davide Rebellin MG-GB boys Italië
3.Gianni Bugno Gatorade Italië
4.Davide Cassani Ariostea Italië
5.Andy Hampsten Motorola V.S.A.
6.Claudio Chiappucci Carrera Italië
7.Erik Breukink P.D.M. Nederland
8.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
9.Tony Rominger Clas Zwitserland
10.Massimiliano Lelli Ariostea Italië
11.Giovanni Fidanza Gatorade Italië
12.Erik Dekker Buckler Nederland
13.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
14.Alex Zülle O.N.C.E. Zwitserland
15.Stephen Roche Carrera Ierland
16.Frank Van Den Abbeele Lotto België
17.Flavio Giupponi Mercatone Uno Italië
18.Viatcheslav Ekimov Panasonic G.O.S.
19.Fernando Escartin Clas Spanje
20.Robert Millar T.V.M. Groot-Brittannië
1991
1.Bruno Cornillet Z-Peugeot Frankrijk
2.Sean Kelly P.D.M. Ierland
3.Pascal Lino R.M.O. Frankrijk
4.Franco Ballerini Del Tongo Italië
5.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
6.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
7.Johnny Weltz O.N.C.E. Denemarken
8.Luc Roosen Tulip België
9.Martial Gayant Toshiba Frankrijk
10.Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk
11.Marco Vitali Jolly-Club 88 Italië
12.Viatcheslav Ekimov Panasonic Sovjet-Unie
13.Alberto Volpi Gatorade Italië
14.Dante Rezze R.M.O. Frankrijk
15.Sammie Moreels Lotto België
16.Martin Earley P.D.M. Ierland
17.Adri Van Der Poel Tulip Nederland
18.Steven Rooks Buckler Nederland
19.Toni Rominger Toshiba Zwitserland
20.Davide Cassani Ariostea Italië
1990
1.Leonardo Sierra Selle Italia Venezuela
2.Vladimir Pulnikov Alfa Lum U.S.S.R.
3.Roberto Cordoba Teka Spanje
4.Assiat Saitov Alfa Lum U.S.S.R.
5.Zenon Jaskula Diana Polen
6.Gilles Sanders R.M.O. Frankrijk
7.Giuseppe Calcaterra Château d’Ax Italië
8.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
9.Roberto Pagnin Malvor Italië
10.Emanuele Bombini Diana Italië
11.Johan Bruyneel Lotto België
12.Paolo Rosola Gis Italië
13.Pierino Gavazzi Amore & Vita Italië
14.Bruno Cenghialta Ariostea Italië
15.Gilles Delion Helvetia Frankrijk
16.Erik Van Lancker Panasonic België
17.Scott Stewart Amore & Vita Australië
18.Ronan Pensec “Z” Frankrijk
19.Edoardo Rocchi Selle Italia Italië
20.Pjotr Ugrumov Alfa Lum U.S.S.R.
1989
1.Toni Rominger Château d’Ax Zwitserland
2.Maurizio Fondriest Del Tongo Italië
3.Luc Roosen Histor België
4.Lech Piasecki Malvor Polen
5.Giovanni Bottoia Château d’Ax Italië
6.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
7.Patrick Robeet Domex België
8.Fabio Bordonali Malvor Italië
9.Franco Vona Château d’Ax Italië
10.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
11.Roberto Amadio Château d’Ax Italië
12.Gilles Delion Helvetia Frankrijk
13.Etienne De Wilde Histor België
14.Luca Gelfi Del Tongo Italië
15.Raul Alcala P.D.M. Mexico
16.Roberto Pagnin Malvor Italië
17.Giuseppe Saronni Malvor Italië
18.Marcello Siboni Ariostea Italië
19.Alberto Saronni Malvor Italië
20.Martin Earley P.D.M. Italië
1988
1.Gianni Bugno Château d’Ax Italia
2.Charly Mottet Système U Frankrijk
3.Davide Cassani Gewiss Italia
4.Toni Rominger Château d’Ax Zwitserl.
5.Marino Lejaretta Caja Rural Spanje
6.Claudio Chiappucci Carrera Italia
7.Finn Larsen Caja Rural Denemarken
8.Martial Gayant Toshiba Frankrijk
9.Antonio Esparza Caja Rural Spanje
10.Maurizio Fondriest Alfa Lum Italia
11.Gibi Baronchelli Pepsi Cola Italia
12.Luc Roosen Roland Belgium
13.Mauro Gianetti Weinmann Zwitserland
14.Mathieu Hermans Caja Rural Nederland
15.Vicente Ridaura Caja Rural Spanje
16.Fabio Patuelli Pepsi Cola Italia
17.Antonio Bevilacqua Pepsi Cola Italia
18.Patrick Tolhoek Roland Nederland
19.Pierangelo Bincoletto Toshiba Italia
20.Giovanni Bottoia Château d’Ax Italia
1987
1 Bert Oosterbosch Panasonic Nederland
2 Gianni Bugno Atala Italië
3 Silvano Contini Del Tongo Italië
4 Alfio Vandi Ariostea Italië
5 Fabian Fuchs Hitachi Zwitserland
6 Per Christiansson Atala Zweden
7 Czeslaw Lang Del Tongo Polen
8 Lech Piasecki Del Tongo Polen
9 Masatoshi Ichikawa Hitachi Japan
10 Claude Criquielion Hitachi België
11 Johan Van Der Velde Gis Nederland
12 Fabrizio Vannucci Selca Italië
13 Phil Anderson Panasonic Australië
14 Sergio Santimaria Ariostea Italië
15 Moreno Argentin Gewiss Italië
16 Eric Van Lancker Panasonic België
17 Marc Madiot Systeme U Frankrijk
18 Alain Bondue Systeme U Frankrijk
19 Eric Boyer Systeme U Frankrijk
20 Luciano Loro Del Tongo Italië
1986
1.Sean Kelly Kas Ierland
2.Gianni Bugno Atala Italië
3.Jesper Worre Santini Denemarken
4.Jens Veggerby Vini Ricordi Denemarken
5.Luciano Rabottini Vini Ricordi Italië
6.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
7.Claudio Savini Vini Ricordi Italië
8.Marco Giovanetti Gis Italië
9.Jean-François Bernard La Vie Claire Frankrijk
10.Silvano Contini Gis Italië
11.Alfio Vandi Ariostea Italië
12.Roberto Calovi Gis Italië
13.Philippe Chevallier La Vie Claire Frankrijk
14.Maurizio Piovani Del Tongo Italië
15.Roberto Conti Santini Italië
16.Mario Beccia Malvor Italië
17.Francesco Cesarini Del Tongo Italië
18.Franco Pica Vini Ricordi Italië
19.Giuseppe Calcaterra Atala Italië
20.Alfred Achermann Kas Zwitserland
1985
1.Harald Maier Gis Oostenrijk
2.Marino Lejaretta Alpilatte Spanje
3.Robert Millar Peugeot Gr.Brit.
4.Kim Andersen La Vie Claire Denemarken
5.Michael Wilson Alpilatte Australië
6.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
7.Peter Besanko Peugeot Australië
8.Sean Kelly Skil Ierland
9.Gibi Baronchelli Brianzoli Italië
10.Niki Ruttiman La Vie Claire Zwitserland
11.Denis Roux Renault Frankrijk
12.Dominique Arnaud La Vie Claire Frankrijk
13.Robert Forest Peugeot Frankrijk
14.Adri Van der Poel Kwantumhallen Nederland
15.Marc Madiot Renault Frankrijk
16.Philippe Chevallier Renault Frankrijk
17.Charly Mottet Renault Frankrijk
18.Marino Amadori Alpilatte Italië
19.Gilbert Duclos-LasallePeugeot Frankrijk
20.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
1984
1.Eddy Schepers Dromedario België
2.Charly Mottet Renault Frankrijk
3.Francesco Moser Gis Italië
4.Gibi Baronchelli Murella Italië
5.Jean-René Bernaudeau Système U Frankrijk
6.Wladimiro Panizza Atala Italië
7.Stephen Roche La Redoute Ierland
8.Alfio Vandi Dromedario Italië
9.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
10.Flavio Zappi Metauromobili Italië
11.Dirk De Wolf Kwantumhallen België
12.Joop Zoetemelk Kwantumhallen Nederland
13.Greg Lemond Renault V.S.A.
14.Claudio Bortolotto Del Tongo Italië
15.Claude Criquielion Splendor België
16.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
17.Theo De Rooy Panasonic Nederland
18.Javier Castellar Kelme Spanje
19.Bert Oosterbosch Panasonic Nederland
20.Jos Jacobs Dries België
1983
1.Sean Kelly Sem Ierland
2.Francesco Moser Gis Italië
3.Adri Van Der Poel Aernoudt Nederland
4.Roberto Visentini Inoxpran Italië
5.Hennie Kuiper Aernoudt Nederland
6.Greg Lemond Renault V.S.A.
7.Gilbert Glaus Cilo Zwitserland
8.Claude Criquielion Splendor België
9.Hubert Seiz Cilo Zwitserland
10.Phil Anderson Peugeot Australië
11.Serge Demierre Cilo Zwitserland
12.Bernard Hinault Renault Frankrijk
13.Antonio Ferretti Cilo Zwitserland
14.Silvano Contini Bianchi Italië
15.Stephen Roche Peugeot Ierland
16.Giancarlo Perini Inoxpran Italië
17.Charly Mottet Renault Frankrijk
18.Alfredo Chinetti Inoxpran Italië
19.Tommi Prim Bianchi Zweden
20.Jesper Worre Bianchi Denemarken
1982
1.Francesco Moser Famcucine Italië
2.Claude Criquielion Splendor België
3.Sean Kelly Sem Ierland
4.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
5.Stephen Roche Peugeot Ierland
6.Hennie Kuiper Daf Trucks Nederland
7.Gibi Baronchelli Bianchi Italië
8.Pascal Jules Renault Frankrijk
9.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
10.Jean-Marie Grezet Cilo Zwitserland
11.Daniel Gisiger Hoonved Zwitserland
12.Ferdi Van den Haute La Redoute België
13.Theo De Rooy Capri Sonne Nederland
14.Fons De Wolf Vermeer-Thijs België
15.Hubert Seiz Cilo Zwitserland
16.Bert Oosterbosch Daf Trucks Nederland
17.Jacques Bossis Peugeot Frankrijk
18.Michael Wilson Alfa Lum Australië
19.Alfio Vandi Metauro Italië
20.Faustino Ruperez Zor Spanje
1981
1.Johan De Muynck Splendor België
2.Francesco Moser Famcucine Italië
3.Jean-Marie Wampers Magniflex België
4.Dominique Garde Sem Frankrijk
5.Johan Vandervelde Raleigh Nederland
6.Hennie Kuiper Daf Trucks Nederland
7.Moreno Argentin Sammontana Italië
8.Alfredo Chinetti Inoxpran Italië
9.Jean-Marie Grezet Cilo Zwitserland
10.Luciano Rabottini Metauro Italië
11.Tommi Prim Bianchi Zweden
12.Emanuelle Bombini Hoonved Italië
13.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
14.Cesar Cattaneo Famcucine Italië
15.Stephen Roche Peugeot Ierland
16.Giuseppe Saronni Gis Italië
17.Claudio Corti Sammontana Italië
18.Frédéric Brun Peugeot Frankrijk
19.Wladimiro Panizza Atala Italië
20.Battista Baroncheli Bianchi Italië
1980
1.Charly Bérard Puch Frankrijk
2.Bernard Hinault Renault Frankrijk
3.Fons De Wolf Boule d’Or België
4.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
5.Silvano Contini Bianchi Italië
6.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
7.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
8.Raymond Martin Miko Frankrijk
9.Francesco Moser Sanson Italië
10.Mario Beccia Hoonved Italië
11.Alfredo Chinetti Inoxpran Italië
12.Theo De Rooy IJsboerke Nederland
13.Johan Vandervelde Raleigh Nederland
14.Giuseppe Saronni Gis Italië
15.Gibi Baronchelli Bianchi Italië
16.Yves Hézard Puch Frankrijk
17.Roberto Ceruti Gis Italië
18.Ludo Peeters IJsboerke België
19.Daniël Willems IJsboerke België
20.Jan Raas Raleigh Nederland
1979
1.Bernard Hinault Renault Frankrijk
2.Silvano Contini Bianchi Italië
3.Yves Hézard Peugeot Frankrijk
4.Freddy Maertens Flandria België
5.Giovanni Battaglin Fiorella Italië
6.Jean-Luc Vandenbroucke Peugeot België
7.Ronald De Witte Sanson België
8.Ludo Peeters IJsboerke België
9.Jan Raas Raleigh Nederland
10.Roger De Vlaeminck Gis België
11.Alessandro Pozzi Bianchi Italië
12.Joop Zoetemelk Miko Nederland
13.Palmiro Masciarelli Sanson Italië
14.Michel Pollentier Splendor België
15.Alfio Vandi Magniflex Italië
16.Wladimiro Panizza Sanson Italië
17.Michel Laurent Miko Frankrijk
18.Mariano Martinez La Redoute Frankrijk
19.Jean-René Bernaudeau Renault Frankrijk
20.Christian Seznec Miko Frankrijk
1978
1.Francesco Moser Sanson Italië
2.Bernard Hinault Renault Frankrijk
3.Joop Zoetemelk Miko Nederland
4.Gibi Baronchelli Scic Italië
5.Bernt Johansson Fiorella Italië
6.Wladimiro Panizza Scic Italië
7.Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
8.Jan Raas Raleigh Nederland
9.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
10.Roger De Vlaeminck Sanson België
11.Michel Pollentier Flandria België
12.Jos Bruyère C&A België
13.Freddy Maertens Flandria België
14.Paul Wellens Raleigh België
15.Johan De Muynck Bianchi België
16.Herman Van Springel Marc België
17.Yves Hézard Peugeot Frankrijk
18.Mariano Martinez Jobo Frankrijk
19.Jean-René Bernaudeau Renault Frankrijk
20.Jean-Pierre Danguillaume Peugeot Frankrijk
1977
1.Francesco Moser Sanson Italië
2.Wladimiro Panizza Scic Italië
3.Gibi Baronchelli Scic Italië
4.Alfio Vandi Magniflex Italië
5.Ronald Dewitte Brooklyn België
6.Claudio Bortolotto Sanson Italië
7.Felice Gimondi Bianchi Italië
8.Remo Rocchia Vibor Italië
9.Giancarlo Bellini Brooklyn Italië
10.Walter Riccomi Scic Italië
11.José Luis Viejo Kas Spanje
12.Miguel Maria Lasa Teka Spanje
13.Mario Beccia Sanson Italië
14.Wilmo Francioni Magniflex Italië
15.Simone Fraccaro Jollyceramica Italië
16.Vittorio Algeri G.B.C. Italië
17.Gonzalo Aja Teka Spanje
18.Amilcare Sgalbazzi Jollyceramica Italië
19.Giovanni Battaglin Jollyceramica Italië
20.Giuseppe Perletto Magniflex Italië
1976
1.Bernard Hinault Gitane Frankrijk
2.Francesco Moser Sanson Italië
3.Joop Zoetemelk Gan Nederland
4.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
5.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
6.Wladimiro Panizza Scic Italië
7.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
8.Frans Verbeeck IJsboerke België
9.Franco Bitossi Zonca Italië
10.Constantino Conti Magniflex Italië
11.Walter Riccomi Scic Italië
12.Tony Houbrechts Bianchi België
13.Alfio Vandi Magniflex Italië
14.Roberto Poggiali Sanson Italië
15.Ronald De Witte Brooklyn België
16.Ruggero Gialdini Magniflex Italië
17.Jacky Mourioux Gan Frankrijk
18.Pasquale Pugliese Zonca Italië
19.Renato Laghi Zonca Italië
20.Fabrizio Fabbri Bianchi Italië
1975
1.Fabrizio Fabbri Bianchi Italië
2.Fausto Bertoglio Jollyceramica Italië
3.Davide Boifava Furzi Italië
4.Marcello Bergamo Jollyceramica Italië
5.Wladimiro Panizza Brooklyn Italië
6.Valerio Lualdi Brooklyn Italië
7.Francisco Galdos Kas Spanje
8.Felice Gimondi Bianchi Italië
9.Gibi Baronchelli Scic Italië
10.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
11.Giuseppe Perletto Magniflex Italië
12.Walter Riccomi Scic Italië
13.Constantino Conti Furzi Italië
14.Donato Giuliani Jollyceramica Italië
15.Miguel Maria Lasa Kas Spanje
16.Pasquale Pugliese Zonca Italië
17.Enrico Guadrini Zonca Italië
18.Roland Salm Zonca Zwitserland
19.Andres Oliva Kas Spanje
20.Giacinto Santambrogio Bianchi Italië
1974
1.Herman Van Springel IJsboerke België
2.Mino Denti Faema Italië
3.Remo Stefanoni Max Meyer Italië
4.Marcel Maes Willem II België
5.Paul Mahieu Flandria België
6.Mario Minieri Salvarani Italië
7.Theo Verschueren Goldor België
8.Peter Post Willem II Nederland
9.Noël Foré Flandria België
10.Jos Haeseldonckx Mann België
11.Emile Bodart Pelforth België
12.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
13.Rolf Wolfshol Bic B.R.D.
14.Giampierro Macchi Molteni Italië
15.Giancarlo Polidori Pepsi Cola Italië
15.Giorgio Destro G.B.C. Italië
16.Franco Bodrero Molteni Italië
17.Adriano Durante Max Meyer Italië
18.Alberto Della Torre Filotex Italië
19.Pietro Campagnari Molteni Italië
1973
1.Eddy Merckx Molteni België
2.Gibi Baronchelli Scic Italië
3.Felice Gimondi Bianchi Italië
4.Constantino Conti Scic Italië
5.José Manuel Fuente Kas Spanje
6.Giovanni Battaglin Jollyceramica Italië
7.Francesco Moser Filotex Italië
8.Vicente Lopez-Carril Kas Spanje
9.Franco Bitossi Filotex Italië
10.Gösta Petterson Ferretti Zweden
11.Marino Basso Bianchi Italië
12.Patrick Sercu Brooklyn België
13.Rik Van Linden Rokado België
14.Tullio Rossi Magniflex Italië
15.Enrico Paolini Scic Italië
16.Leif Mortensen Bic Denemarken
17.Arturo Pecchielan Dreher Italië
18.Martin Rodriguez Bianchi Colombia
19.Enrico Maggioni Jolly Italië
20.Pierino Gavazzi Jolly Italië
1972
1.Felice Gimondi Bianchi Italië
2.Michel Pollentier Flandria België
3.Eddy Merckx Molteni België
4.Miguel Maria Lasa Kas Spanje
5.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
6.Herman Van Springel Rokado België
7.Marcello Bergamo Filotex Italië
8.André Dierickx Flandria België
9.Francesco Moser Filotex Italië
10.Régis Ovion Peugeot Frankrijk
11.Frans Verbeeck Watney België
12.Martin Rodriguez Bianchi Colombia
13.Franco Bitossi Sammontana Italië
14.Italo Zilioli Dreher Italië
15.Gösta Petterson Scic Zweden
16.Enrico Paolini Scic Italië
17.Davide Boifava Magniflex Italië
18.Pietro Guerra Bianchi Italië
19.Phil Bayton Raleigh G.B.
20.Enrico Maggioni Jollyceramica Italië
1971
1 Eddy Merckx Molteni België
2 Felice Gimondi Salvarani Italië
3 Franco Bitossi Filotex Italië
4 Frans Verbeeck Watney België
5 Herman Van Springel Molteni België
6 Roger De Vlaeminck Flandria België
7 Tony Houbrechts Salvarani België
8 Italo Zilioli Ferretti Italië
9 Enrico Maggioni Cosatto Italië
10 Gosta Pettersson Ferretti Zweden
11 Davide Boifava Scic Italië
12 Georges Pintens Magniflex België
13 Giancarlo Polidori Scic Italië
14 Joop Zoetemelk Flandria Nederland
15 Aldo Moser G.B.C. Italië
16 Ole Ritter Germanvox Denemarken
17 Bernard Labourdette Fagor Frankrijk
18 Jean Jourden Peugeot Frankrijk
19 Donato Giuliani Filotex Italië
20 Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
1970
1 Franco Bitossi Filotex Italië
2 Eddy Merckx Faemino België
3 Felice Gimondi Salvarani Italië
4 Gianni Motta Sanson Italië
5 Herman Van Springel Mann België
6 Frans Verbeeck Watney België
7 Ole Ritter Germanvox Denemarken
8 Gosta Pettersson Ferretti Zweden
9 Luis Ocana Bic Spanje
10 Constantino Conti Scic Italië
11 Enrico Maggioni Ferretti Italië
12 Michele Dancelli Molteni Italië
13 William Bilsland Peugeot GBr
14 Marino Basso Molteni Italië
15 Marcello Bergamo Filotex Italië
16 Donato Giuliani Filotex Italië
17 Willy In’t Ven Mann België
18 Tony Houbrechts Salvarani België
19 Roberto Poggiali Salvarani Italië
20 Noel Van Clooster Flandria België
1969
1 Franco Bitossi Filotex Italië
2 Herman Van Springel Mann België
3 Martin Van Den Bossche Faema België
4 Jan Janssen Bic Nederland
5 Michele Dancelli Pepsi Cola Italië
6 Felice Gimondi Salvarani Italië
7 Jean-Pierre Monsere Flandria België
8 Gianni Motta Molteni Italië
9 Tony Houbrechts Salvarani België
10 Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
11 Georges Pintens Mann België
12 Andre Poppe Mann België
13 Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
14 Ole Ritter Germanvox Denemarken
15 Jos Schoeters Peugeot België
16 Roger Pingeon Peugeot Frankrijk
17 Pietro Di Caterina Faema Italië
18 Davide Boifava Molteni Italië
19 Giancarlo Polidori Molteni Italië
20 Daniel Van Rijckeghem Mann België
1968
1.Franco Bitossi Filotex Italië
2.Herman Van Springel Mann België
3.Eddy Merckx Faema België
4.Jan Janssen Pelforth Nederland
5.Michele Dancelli Pepsi Cola Italië
6.Martin Vandenbossche Faema België
7.Italo Zilioli Filotex Italië
8.Gianni Motta Molteni Italië
9.Felice Gimondi Salvarani Italië
10.Edward Weckx Goldor België
11.Jean-Louis Bodin Frimatic Frankrijk
12.Wilfried David Flandria België
13.Rolf Maurer Zimba Zwitserl.
14.Tony Houbrechts Flandria België
15.Jos Van Der Vleuten Peugeot Nederland
16.Jo De Roo Willem II Nederland
17.Ole Ritter Germanvox Denemarken
18.Marcel Maes Willem II België
19.André Bayssière Peugeot Frankrijk
20.Adriano Durante Max Meyer Italië
1967
1 Guido De Rosso Vittadello Italië
2 Felice Gimondi Salvarani Italië
3 Franco Bitossi Filotex Italië
4 Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
5 Eddy Merckx Peugeot België
6 Wladimiro Panizza Vittadello Italië
7 Adriano Passuello Molteni Italië
8 Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
9 Jan Janssen Pelforth Nederland
10 Bernard Guyot Pelforth Frankrijk
11 Imerio Massignan Salamini Italië
12 Marino Vigna Vittadello Italië
13 Jean Dumont Peugeot Frankrijk
14 Eraldo Bocci Germanvox Italië
15 Lucien Aimar Bic Frankrijk
16 Franco Bodrero Molteni Italië
17 Tommaso De Pra Salvarani Italië
18 Armand De Smet Flandria België
19 Johnny Schleck Pelforth Luxemburg
20 Giuseppe Franzetti Isolabella Italië
1966
1.Marino Fontana Mainetti Italië
2.Arnaldo Pambianco Salvarani Italië
3.Franco Balmanion Sanson Italië
4.Imerio Massignan Bianchi Italië
5.Julio Jimenez Ford Spanje
6.Gianni Motta Molteni Italië
7.Jean Graczyk Ford Frankrijk
8.Italo Zilioli Sanson Italië
9.Jacques Anquetil Ford Frankrijk
10.Felice Gimondi Salvarani Italië
11.Vittorio Adorni Salvarani Italië
12.Franco Bitossi Filotex Italië
13.Vito Taccone Vittadello Italië
14.Rolf Maurer Filotex Zwitserland
15.Dino Zandegu Bianchi Italië
16.Jos Huysmans Mann België
17.Silvano Schiavon Legnano Italië
18.Rudi Altig Molteni Duitsland
19.Antonio Bailetti Bianchi Italië
20.Marcello Mugnaini Filotex Italië
1965
1.Marcello Mugnaini Maino Italië
2.Franco Bitossi Filotex Italië
3.Italo Zilioli Sanson Italië
4.Livio Trape Libertas Lazio Italië
5.Tom Simpson Peugeot GBr
6.Gerben Karstens Televizier Nederland
7.Jean Stablinski Ford Frankrijk
8.Roberto Poggiali Ignis Italië
9.Gianni Motta Molteni Italië
10.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
11.Michele Dancelli Molteni Italië
12.Jacques Anquetil Ford Frankrijk
13.Imerio Massignan Ignis Italië
14.Willy Monty Pelforth België
15.Andre Zimmermann Peugeot Frankrijk
16.Lucien Aimar Ford Frankrijk
17.Franco Bodrero Legnano Italië
18.Rolf Wolfshol Mercier BRD
19.Michel Jacquemin Peugeot België
20.Renzo Fontona Ignis Italië
1964
1.Guido De Rosso Molteni Italië
2.Jacques Anquetil St.Raphael Frankrijk
3.Franco Bitossi Springoil Italië
4.Italo Zilioli Carpano Italië
5.Antonio Gomez del Moral Kas Spanje
6.Vittorio Adorni Salvarani Italië
7.Gianni Motta Molteni Italië
8.Franco Balmanion Cynar Italië
9.Willi Altig St.Raphael B.R.D.
10.Cees Lute St.Raphael Nederland
11.Bruno Mealli Cynar Italië
12.Nino Defilippis I.B.A.C. Italië
13.Giorgio Zancanaro Philco Italië
14.Rolf Maurer Cynar Zwitserland
15.Walter Boucquet Romeo België
16.Rafaele Marcoli Legnano Italië
17.Pietro Zoppas C.I.T.E. Italië
18.Marcello Mugnaini Lygie Italië
19.Angelino Soler I.B.A.C. Spanje
20.Vendramino Bariviera Carpano Italië
1963
1 Guido De Rosso Molteni Italië
2 Johan De Roo St.Raphael Nederland
3 Adriano Durante Legnano Italië
4 Angelo Conterno Carpano Italië
5 Michele Dancelli Molteni Italië
6 Tom Simpson Peugeot GBr
7 Aldo Moser San Pellegrino Italië
8 Luigi Maserati Gazzola Italië
9 Vittorio Adorni Cynar Italië
10 Italo Zilioli Carpano Italië
11 Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
12 Vito Taccone Lygie Italië
13 Carmine Preziosi Pelforth Italië
14 Giorgio Zancanaro San Pellegrino Italië
15 Willy Bocklant Faema België
16 Jef Planckaert Faema België
17 Renzo Fontona I.B.A.C. Italië
18 Graziano Battistini I.B.A.C. Italië
19 Carlo Azzini Carpano Italië
20 Jo Novales Margnat Frankrijk

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s