Parijs-Tours

2016
1.Arnaud Demare FDJ-Lapierre Frankrijk
2.Matteo Trentin Etixx-Quick Step Italië
3.Bryan Coquard Direct Energie Frankrijk
4.Nacer Bouhanni Cofidis Frankrijk
5.Mark Cavendish Dimension Data Groot-Brittannië
6.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
7.Jean Pierre Drucker BMC Racing Luxemburg
8.Fernando Gaviria Etixx-Quick Step Colombië
9.Jonas Vangenechten IAM Cycling België
10.Sam Bennett Bora-Argon 18 Ierland
11.Luka Mezgec Orica-Bike Exchange Slovenië
12.Zico Waeytens Giant-Alpecin België
13.Kristian Sbaragli Dimension Data Italië
14.Jacopo Guarnieri Katusha Italië
15.Alexander Porsev Katusha Rusland
16.Oliver Naesen IAM Cycling België
17.Tom Boonen Etixx-Quick Step België
18.Mike Teunissen Lotto.nl-Jumbo Nederland
19.Moreno Hofland Lotto.nl-Jumbo Nederland
20.Roy Curvers Giant-Alpecin Nederland

2015
1.Greg Van Avermaet BMC Racing België
2.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
3.Matteo Trentin Etixx-Quick Step Italië
4.Heinrich Haussler IAM cycling Australië
5.Yves Lampaert Etixx-Quick Step België
6.Edward Theuns Vlaanderen-Baloise België
7.Arnaud Demare FDJ-Lapierre Frankrijk
8.Tosh Van Der Sande Lotto-Soudal België
9.Roy Jans Wanty-Groupe Gobert België
10.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk
11.Roy Curvers Giant-Alpecin Nederland
12.Mike Teunissen Lotto.nl-Jumbo Nederland
13.Pavel Brutt Tinkoff-Saxo Rusland
14.Alexis Gougeard Ag2r- La Mondiale Frankrijk
15.Benoit Jarrier Bretagne-Seche Env. Frankrijk
16.Tom Van Asbroeck Lotto.nl-Jumbo België
17.Maarten Wijnants Lotto.nl-Jumbo België
18.Pim Ligthart Lotto-Soudal Nederland
19.Niki Terpstra Etixx-Quick Step Nederland
20.Oliver Naesen Vlaanderen-Baloise België
2014
1.Thomas Voeckler Europcar Frankrijk
2.Jean Pierre Drucker BMC Racing Luxemburg
3.Heinrich Haussler IAM cycling Australië
4.Kristian Sbaragli MTN-Qhubeka Italië
5.Jens Debusschere Lotto-Belisol België
6.Jelle Wallays Vlaanderen-Baloise België
7.Jos Van Emden Belkin Nederland
8.Guillaume Levarlet Cofidis Frankrijk
9.Baptiste Planckaert Roubaix-Lille Metropole België
10.Matti Breschel Tinkoff-Saxo Denemarken
11.Tom Van Asbroeck Vlaanderen-Baloise België
12.Raymond Kreder Garmin-Sharp Nederland
13.Florian Senechal Cofidis Frankrijk
14.Jonas Vangenechten Lotto-Belisol België
15.Dennis Vanendert Lotto-Belisol België
16.Yoann Offredo FDJ.fr Frankrijk
17.Yauheni Hutarovich Ag2r-La Mondiale Frankrijk
18.Laurens De Vreese Wanty-Groupe Gobert België
19.Pim Ligthart Lotto-Belisol Nederland
20.Roy Jans Wanty-Groupe Gobert België
2013
1.John Degenkolb Argos-Shimano Duitsland
2.Heinrich Haussler IAM cycling Australië
3.Arnaud Demare FDJ.fr Frankrijk
4.Samuel Dumoulin Ag2r-La Mondiale Frankrijk
5.Tyler Farrar Garmin-Sharp U.S.A.
6.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step Frankrijk
7.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
8.Michael Van Stayen Vlaanderen-Baloise België
9.Ioannis Tamouridis Euskaltel-Euskadi Griekenland
10.Lloyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
11.Pieter Serry Omega Pharma-Quick Step België
12.Bram Tankink Belkin Nederland
13.Romain Hardy Cofidis Frankrijk
14.Enrico Gasparotto Astana Italië
15.Julien Simon Sojasun Frankrijk
16.Laurens De Vreese Vlaanderen-Baloise België
17.Tanel Kangert Astana Estland
18.Lars Ytting Bak Lotto-Belisol Denemarken
19.Michael Morkov Saxo-Tinkoff Denemarken
20.Peio Bilbao Euskaltel-Euskadi Spanje
2012
1.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
2.Greg Van Avermaet BMC Racing België
3.John Degenkolb Argos-Shimano Duitsland
4.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM België
5.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
6.Sebastien Turgot Europcar Frankrijk
7.Jakob Fuglsang Radioshack-Nissan Denemarken
8.Jens Keukeleire Orica-GreenEdge België
9.Zdenek Stybar Omega Pharma-Quick Step Tsjechië
10.Jonathan Hivert Saur-Sojasun Frankrijk
11.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
12.Nacer Bouhanni FDJ-Big Mat Frankrijk
13.Tom Veelers Argos-Shimano Nederland
14.Laurens De Vreese Vlaanderen-Mercator België
15.Dennis Van Winden Rabobank Nederland
16.Laurent Pichon Bretagne-Schuller Frankrijk
17.Fumiyuki Beppu Orica-GreenEdge Japan
18.Jens Debusschere Lotto-Belisol België
19.Adam Blythe BMC Racing Groot-Brittannië
20.Alessandro Bazzana Type 1-Sanofi Italië
2011
1.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
2.Greg Van Avermaet BMC-Racing België
3.Ian Stannard Team Sky Groot-Brittannië
4.Stuart O`Grady Leopard-Trek Australië
5.Geoffrey Lequatre Radioshack Frankrijk
6.John Degenkolb HTC-Highroad Duitsland
7.Matthew Hayman Team Sky Australië
8.Maarten Tjalingii Rabobank Nederland
9.Mickael Delage Francaise des Jeux Frankrijk
10.Damien Gaudin Europcar Frankrijk
11.Oscar Freire Rabobank Spanje
12.Robbie McEwen Radioshack Australië
13.Arnaud Gerard Francaise des Jeux Frankrijk
14.Taylor Phinney BMC Racing U.S.A.
15.Aleksejs Saramotins Cofidis Letland
16.Tom Veelers Skil-Shimano Nederland
17.Alessandro Petacchi Lampre-ISD Italië
18.Pim Ligthart Vacansoleil-DCM Nederland
19.Sep Vanmarcke Garmin-Cervelo België
20.Kasper Klostergaard Saxo Bank-Sungard Denemarken
2010
1.Oscar Freire Rabobank Spanje
2.Romain Feillu Vacansoleil Frankrijk
3.Yukiya Arashiro Bbox-Bouygues Telecom Japan
4.Yoann Offredo Francaise des Jeux Frankrijk
5.Bernhard Eisel HTC-Columbia Oostenrijk
6.Robbie McEwen Katusha Australië
7.Wouter Weylandt Quick Step België
8.Danilo Hondo Lampre-Farnese Vini Duitsland
9.Gert Steegmans Radioshack België
10.Sep Vanmarcke Vlaanderen- Mercator België
11.Greg Van Avermaet Omega Pharma-Lotto België
12.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
13.Roy Curvers Skil-Shimano Nederland
14.Matti Breschel Saxo Bank Denemarken
15.Samuel Dumoulin Cofidis Frankrijk
16.Alexandre Pichot Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
17.Leonardo Duque Cofidis Colombië
18.Lars Ytting Bak HTC-Columbia Denemarken
19.Paul Voss Milram Duitsland
20.Anthony Ravard Ag2r-La Mondiale Frankrijk
2009
1.Philippe Gilbert Silence-Lotto België
2.Filippo Pozzato Katusha Italië
3.Tom Boonen Quick Step België
4.Francesco Gavazzi Lampre-NGC Italië
5.Oscar Freire Rabobank Spanje
6.Yauheni Hutarovich Francaise des Jeux Wit-Rusland
7.Gerben Lowik Vacansoleil Nederland
8.Sergei Ivanov Katusha Rusland
9.Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland
10.Greg Van Avermaet Silence-Lotto België
11.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
12.Nick Nuyens Rabobank België
13.Alessandro Ballan Lampre-NGC Italië
14.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
15.William Bonnet Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
16.Borut Bozic Vacansoleil Slovenië
17.Sebastiaan Langeveld Rabobank Nederland
18.Kurt Asle Arvesen Saxo Bank Noorwegen
19.Romain Feillu Agritubel Frankrijk
20.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
2008
1.Philippe Gilbert Française des Jeux België
2.Robbie McEwen Silence-Lotto Australië
3.Tyler Farrar Garmin-Chipotle-H30 V.S.A.
4.Erik Zabel Team Milram Duitsland
5.Daniele Bennati Liquigas Italië
6.Tom Boonen Quick Step België
7.Nicolas Vogondy Agritubel Frankrijk
8.Borut Bozic Cycle Collstrop Slovenië
9.Mark Renshaw Credit Agricole Australië
10.Oscar Freire Rabobank Spanje
11.Matti Breschel CSC-Saxo Bank Denemarken
12.Jan Kuyckx Landbouwkrediet België
13.Nick Nuyens Cofidis België
14.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
15.Geoffrey Lequatre Agritubel Frankrijk
16.Imanol Erviti Caisse D`Epargne Spanje
17.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
18.Thomas Voeckler Bouygues Telecom Frankrijk
19.Frederic Guesdon Française des Jeux Frankrijk
20.Pedro Horillo Rabobank Spanje
2007
1.Oscar Freire Rabobank Spanje
2.Alessandro Petacchi Team Milram Italië
3.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
4.Alexander Usov Ag2r-Prevoyance Wit-Rusland
5.Erik Zabel Team Milram Duitsland
6.Robbie McEwen Predictor-Lotto Australië
7.Allan Davis Discovery Channel Australië
8.Leonardo Duque Cofidis Colombië
9.Steven De Jongh Quickstep-Innergetic Nederland
10.Enrico Gasparotto Liquigas Italië
11.Romain Feillu Agritubel Frankrijk
12.Gert Steegmans Quickstep-Innergetic België
13.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir Italië
14.Antonio M.Fischer Liquigas Brazilië
15.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
16.Said Haddou Bouygues Telecom Frankrijk
17.Philippe Gilbert Francaise des Jeux België
18.Sven Krauss Gerolsteiner Duitsland
19.Auerelien Clerc Bouygues Telecom Zwitserland
20.Francesco Chicci Liquigas Italië
2006
1.Kurt Asle Arvesen Team CSC Noorwegen
2.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
3.Stuart O`Grady Team CSC Australië
4.Baden Cooke Unibet.com Australië
5.Vladimir Goussev Discovery Channel Rusland
6.Filippo Pozzato Quickstep-Innergetic Italië
7.Philippe Gilbert Francaise des Jeux België
8.Anthony Geslin Bouygues Telecom Frankrijk
9.Danilo Napolitano Lampre-Fondital Italië
10.Cristian Moreni Cofidis Italië
11.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
12.Alexander Usov Ag2r-Prevoyance Wit-Rusland
13.Aart Vierhouten Skil-Shimano Nederland
14.Olaf Pollack T-Mobile Duitsland
15.Matthew Hayman Rabobank Australië
16.Frank Hoj Gerolsteiner Denemarken
17.Luca Paolini Liquigas-Bianchi Italië
18.Stijn Devolder Discovery Channel België
19.Nick Nuyens Quickstep-Innergetic België
20.Frederic Amorisson Landbouwkrediet-Colnago België
2005
1.Erik Zabel T-Mobile Duitsland
2.Allan Davis Liberty Seguros Australia
3.Robbie McEwen Davitamon-Lotto Australia
4.Uros Murn Phonak Slovenia
5.Vladimir Goussev Team CSC Rusland
6.Aurelien Clerc Phonak Zwitserl.
7.Filippo Pozzato Quick Step-Innergetic Italia
8.Daniele Bennati Lampre-Caffita Italia
9.Stijn Devolder Discovery Channel Belgium
10.Alejandro Valverde Illes Balears-Epargne Spanje
11.Anthony Geslin Bouygues Telecom Frankrijk
12.Marcus Zberg Gerolsteiner Zwitserl.
13.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
14.Philippe Gilbert Francaise des Jeux Belgium
15.Steven De Jongh Rabobank Nederland
16.Lars Michaelsen Team CSC Denemarken
17.Constantino Zaballa Saunier Duval Spanje
18.Alexander Usov Phonak Witrusland
19.Jimmy Casper Cofidis Frankrijk
20.Lars Ytting Bak Team CSC Denemarken
2004
1.Oscar Freire Rabobank Spanje
2.Paolo Bettini Quick Step Davitamon Italia
3.Stuart O`Grady Cofidis Australia
4.Danilo Hondo Gerolsteiner Duitsland
5.Erik Dekker Rabobank Nederland
6.Philippe Gilbert Fdjeux.Com Belgium
7.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
8.Cristian Moreni Alessio Bianchi Italia
9.Allan Davis Liberty Seguros Australia
10.Peter Van Petegem Lotto Adecco Belgium
11.Matthias Kessler T Mobile Duitsland
12.Eddy Mazzoleni Saeco Italia
13.Mirko Celestino Saeco Italia
14.Karsten Kroon Rabobank Nederland
15.Jaan Kirsipuu Ag2r Prevoyance Estland
16.Uros Murn Phonak Slovenia
17.Samuel Sanchez Euskatel Euskadi Spanje
18.Pablo Lastras Illes Balears Santander Spanje
19.Andrej Hauptmann Lampre Slovenia
20.Alexander Usov Phonak Witrusland
2003
1.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
2.Stuart O`Grady Credit Agricole Australia
3.Luca Paolini Quick Step Davitamon Italia
4.Alessandro Petacchi Fassa Bortolo Italia
5.Paolo Bettini Quick Step Davitamon Italia
6.Marcus Zberg Gerolsteiner Zwitserl.
7.Baden Cooke Fdjeux.Com Australia
8.Peter Van Petegem Lotto Domo Belgium
9.Giovanni Lombardi Domina Vacanze Elitron Italia
10.Robbie McEwen Lotto Domo Australia
11.Stefano Zanini Saeco Italia
12.Frank Renier Brioches La Boulangere Frankrijk
13.Danilo Di Luca Saeco Italia
14.Fabio Baldato Alessio Italia
15.Andy Flickinger Ag2r Prevoyance Frankrijk
16.Julian Dean Team CSC N Zealand
17.Laurent Brochard Ag2r Prevoyance Frankrijk
18.Johan Museeuw Quick Step Davitamon Belgium
19.Fred Rodriguez Vini Caldirola So.Di. U.S.A.
20.Gabriele Missaglia Lampre Italia
2002
1.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
2.Jose Enrique Gutierrez Kelme-Costa Blanca Spanje
3.Jakob Piil CSC-Tiscali Denemarken
4.Fabio Sacchi Saeco-Longoni Italië
5.Jo Planckaert Cofidis België
6.Oscar Freire Rabobank Spanje
7.Igor Astarloa Saeco-Longoni Spanje
8.Richard Virenque Domo-Farm Frites Frankrijk
9.Stuart O`Grady Credit Agricole Australië
10.Tristan Hoffman CSC-Tiscali Nederland
11.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italië
12.Gerrit Glomser Saeco-Longoni Oostenrijk
13.Rene Haselbacher Gerolsteiner Oostenrijk
14.Tom Boonen US Postal Service België
15.Romans Vainsteins Domo-Farm Frites Letland
16.Jacky Durand FDJeux.Com Frankrijk
17.Robbie McEwen Lotto-Adecco Australië
18.Laurent Brochard Jean Delatour Frankrijk
19.Andrej Hauptman Tacconi-Vini Caldirola Slovenië
20.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
2001
1.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
2.Romans Vainsteins Domo‑Farm Frites Letland
3.Andrej Hauptman Tacconi‑Vini Caldirola Slovenia
4.Jaan Kirsipuu Ag2r‑Prevoyance Estland
5.Alessandro Petacchi Fassa Bortolo Italia
6.Guennadi Mikhailov Lotto‑Adecco Rusland
7.Erik Dekker Rabobank Nederland
8.Andrei Tchmil Lotto‑Adecco Belgium
9.Jo Planckaert Cofidis Belgium
10.Arvis Piziks CSC‑Tiscali Letland
11.Marc Lotz Rabobank Nederland
12.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
13.Eddy Mazzoleni Tacconi‑Vini Caldirola Italia
14.Nicola Loda Fassa Bortolo Italia
15.Nico Eeckhout Lotto‑Adecco Belgium
16.Luca Paolini Mapei‑Quick Step Italia
17.Fabio Sacchi Saeco Italia
18.Richard Virenque Domo‑Farm Frites Frankrijk
19.Oscar Freire Mapei‑Quick Step Spanje
20.Sergei Ivanov Fassa Bortolo Rusland
2000
1.Andrei Tchmil Lotto-Adecco België
2.Paolo Bettini Mapei-Quickstep Italië
3.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
4.Daniele Nardello Mapei-Quickstep Italië
5.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
6.Nico Mattan Cofidis België
7.Peter Van Petegem Farm Frites België
8.Fabio Baldato Fassa Bortolo Italië
9.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
10.Leon Van Bon Rabobank Nederland
11.Rik Verbrugghe Lotto-Adecco België
12.Andrea Tafi Mapei-Quickstep Italië
13.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
14.Christophe Mengin La Francaise des Jeux Frankrijk
15.Alessandro Petacchi Fassa Bortolo Italië
16.Frank Hoj La Francaise des Jeux Denemarken
17.Bo Hamburger Memory Card-Jack&Jones Denemarken
18.Jaan Kirsipuu Ag2r-Prevoyance Estland
19.Marco Zanotti Liquigas-Pata Italië
20.Chris Peers Cofidis België
1999
1.Gianni Faresin Mapei-Quick Step Italië
2.Fabrizio Guidi Polti Italië
3.Marc Wauters Rabobank België
4.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België
5.Leon Van Bon Rabobank Nederland
6.Frank Vandenbroucke Cofidis België
7.Marco Serpellini Lampre-Daikin Italië
8.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italië
9.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
10.Lars Michaelsen La Francaise des Jeux Denemarken
11.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Zwitserland
12.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
13.Erik Dekker Rabobank Nederland
14.Michael Boogerd Rabobank Nederland
15.Mario Aerts Lotto-Mobistar België
16.Johan Museeuw Mapei-Quick Step België
17.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
18.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
19.Andrei Kivilev Festina-Lotus Kazakstan
20.Chris Peers Lotto-Mobistar België
1998
1.Jaan Kirsipuu Casino Estland
2.Stefano Zanini Mapei-Bricobi Italië
3.Max Van Heeswijk Rabobank Nederland
4.Jacky Durand Casino Frankrijk
5.Alessandro Bertolini Cofidis Italië
6.Francois Simon Credit Agricole Frankrijk
7.Jo Planckaert Lotto-Mobistar België
8.Fabio Baldato Riso Scotti-MG Italië
9.Nicola Minali Riso Scotti-MG Italië
10.Mirko Gualdi Polti Italië
11.Leon Van Bon Rabobank Nederland
12.Wilfried Peeters Mapei-Bricobi België
13.Arvis Piziks Home-Jack&Jones Letland
14.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België
15.Rolf Jaermann Casino Zwitserland
16.Tom Steels Mapei-Bricobi België
17.Marco Serpellini Brescialat-Liquigas Italië
18.Ludo Dierckxsens Lotto-Mobistar België
19.Mario Aerts Lotto-Mobistar België
20.Giovanni Lombardi Telekom-ARD Italië
1997
1.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar Ukraine
2.Maximilian Sciandri La Francaise des Jeux Groot-Brittannië
3.Henk Vogels Gan Australië
4.Leon Van Bon Rabobank Nederland
5.Aart Vierhouten Rabobank Nederland
6.Davide Casarotto Scrigno-Gaerne Italië
7.Biagio Conte Scrigno-Gaerne Italië
8.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
9.Lars Michaelsen TVM-Farm Frites Denemarken
10.Jan Svorada Mapei-GB Tsjechië
11.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
12.Davide Rebellin La Francaise des Jeux Italië
13.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
14.Emmanuel Magnien Festina-Lotus Frankrijk
15.Jaan Kirsipuu Casino Estland
16.Gilles Bouvard Festina-Lotus Frankrijk
17.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
18.Mauro Gianetti La Francaise des Jeux Zwitserland
19.Scott Sunderland Gan Australië
20.Claudio Camin Brescialat-Oyster Italië
1996
1.Giovanni Lombardi Polti Italië
2.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
3.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
4.Andrea Ferrigato Roslotto-ZG Mobili Italië
5.Pascal Chanteur Petit Casino Frankrijk
6.Lars Michaelsen Festina-Lotus Denemarken
7.Tom Steels Mapei-GB België
8.Nicola Minali Gewiss-Playbus Italië
9.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Ukraine
10.Laurent Roux TVM-Farm Frites Frankrijk
11.Tristan Hoffman TVM-Farm Frites Nederland
12.Johan Museeuw Mapei-GB België
13.Maximilian Sciandri Motorola Groot-Brittannië
14.Mariano Piccoli Brescialat-Verynet Italië
15.Bo Hamburger TVM-Farm Frites Denemarken
16.Fabio Roscioli Refin-Mobilvetta Italië
17.Kaspars Ozers Motorola Letland
18.Laurent Brochard Festina-Lotus Frankrijk
19.Mauro Gianetti Polti Zwitserland
20.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
1995
1.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Rusland
2.Johan Capiot Refin-Cantina Tollo België
3.Nicola Minali Gewiss-Ballan Italië
4.Michele Bartoli Mercatone Uno-Saeco Italië
5.Adriano Baffi Mapei-GB Italië
6.Maurizio Fondriest Lampre-Panaria Italië
7.Viatcheslav Ekimov Novell Rusland
8.Johan Museeuw Mapei-GB België
9.Stefano Zanini Gewiss-Ballan Italië
10.Gabriele Missaglia Brescialat-Fago Italië
11.Lars Michaelsen Festina-Lotus Denemarken
12.Hendrik Redant TVM-Gazelle België
13.Frank Corvers Lotto-Isoglass België
14.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
15.Wilfried Peeters Mapei-GB België
16.Bart Leysen Mapei-GB België
17.Mauro Bettin Aki-Gipiemme Italië
18.Arvis Piziks Novell Letland
19.Jo Planckaert Collstrop-Lystex België
20.Sven Teutenberg Novell Duitsland
1994
1.Erik Zabel Telekom Duitsland
2.Giovanni Fidanza Polti Italië
3.Martin Van Steen T.V.M. Nederland
4.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
5.Steve Bauer Motorola Canada
6.Gianluca Bortolami Mapei/Clas Italië
7.Maurizio Fondriest Lampre Italië
8.Zbigniew Spruch Lampre Polen
9.Servais Knaven T.V.M. Nederland
10.Adri Van Der Poel Collstrop Nederland
11.Mario Cipollini Mercatone Uno Italië
12.Wilfried Nelissen Histor België
13.Jo Planckaert Histor België
14.Silvio Martinello Mercatone Uno Italië
15.Eddy Bouwmans Histor Nederland
16.Erik Breukink O.N.C.E. Nederland
17.Wladimir Belli Lampre Italië
18.Brian Holm Telekom Denemarken
19.Gerrit De Vries Histor Nederland
20.Valerio Tebaldi Mapei/Clas Italië
1993
1.Johan Museeuw GB-MG boys België
2.Andrea Ferrigato Ariostea Italië
3.Jan Koerts Festina Nederland
4.Adri Van Der Poel Mercatone Nederland
5.Maurizio Fondriest Lampre Italië
6.Laurent Pillon GB-MG boys Frankrijk
7.Franco Ballerini GB-MG boys Italië
8.Giorgio Furlan Ariostea Italië
9.Viatcheslav Ekimov Histor Rusland
10.Alberto Elli Ariostea Italië
11.Thierry Marie Festina Frankrijk
12.Marco Arthungi Carrera Italië
13.Pascal Lino Festina Frankrijk
14.Sean Kelly Festina Ierland
15.Alain Van Den Bossche T.V.M. België
16.Tristian Hoffman T.V.M. Nederland
17.Jo Planckaert Histor België
18.Martin Van Steen T.V.M. Nederland
19.Jaan Kirsipuu Chazal Estland
20.Eros Poli GB-MG boys Italië
1992
1.Andrei Tchmile GB-MG boys Moldavië
2.Christian Henn Telekom Duitsland
3.Johan Verstrepen GB-MG boys België
4.Olaf Ludwig Panasonic Duitsland
5.Uwe Raab P.D.M. Duitsland
6.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
7.Etienne De Wilde Telekom België
8.Andy Bishop Motorola V.S.A.
9.Laurent Brochard Castorama Frankrijk
10.Erik Dekker Buckler Nederland
11.Laurent Pillon GB-MG boys Frankrijk
12.Phil Anderson Motorola Australië
13.Herman Frison Tulip België
14.Norman Alvis Motorola V.S.A.
15.Bruno Cornillet “Z” Frankrijk
16.Hendrik Redant Lotto België
17.Peter Pieters Tulip Nederland
18.Alan Peiper Tulip Australië
19.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
20.Jan Schur Motorola Duitsland
1991
1.Olaf Ludwig Panasonic Duitsland
2.Johan Museeuw Lotto België
3.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
4.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
5.Peter Pieters Tulip Nederland
6.Johan Capiot T.V.M. België
7.Peter Roes Lotto België
8.Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk
9.Rudy Verdonck Weinmann België
10.Jure Pavlic Carrera Joegoslavië
11.Mario Chiesa Carrera Italië
12.Adri Van der Poel Tulip Nederland
13.Andrei Tchmil S.E.F.B. U.S.S.R.
14.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
15.Djamolidin Abdoesjaparov Carrera U.S.S.R.
16.Erik Breukink P.D.M. Nederland
17.Christian Chaubet Toshiba Frankrijk
18.Maximilian Sciandri Carrera Italië
19.Michel Zanoli Tulip Nederland
20.Felice Puttini Carrera Zwitserland
1990
1 Charly Mottet R.M.O. Frankrijk
2 Jean-Paul Van Poppel P.D.M. Nederland
3 Felice Puttini Carrera Zwitserland
4 Gerard Rue Castorama Frankrijk
5 Andreas Kappes Toshiba BRD
6 Franck Pineau R.M.O. Frankrijk
7 Franco Ballerini Del Tongo Italië
8 Giuseppe Calcaterra Château d’Ax Italië
9 Jos Lieckens Panasonic België
10 Eric Pichon Castorama Frankrijk
11 Dominique Garde Castorama Frankrijk
12 Olaf Ludwig Panasonic DDR
13 Frederic Moncassin Castorama Frankrijk
14 Jeff Pierce 7-Eleven VSA
15 Luc Colijn Histor België
16 Pascal Dubois Castorama Frankrijk
17 Thierry Marie Castorama Frankrijk
18 Vjatsjeslav Ekimov Panasonic Sovjetunie
19 Gilles Sanders R.M.O. Frankrijk
20 Jean-Claude Colotti R.M.O. Frankrijk
1989
1.Eric Vanderaerden Panasonic België
2.Marc Madiot Toshiba Frankrijk
3.Henk Lubberding Panasonic Nederland
4.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
5.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
6.Jure Pavlic Carrera Joegoslavië
7.Pascal Poisson Toshiba Frankrijk
8.Eddy Planckaert A.D.R. België
9.Primoz Cerin Carrera Joegoslavië
10.Peter Roes Lotto België
11.Eric Van Lancker Panasonic België
12.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
13.Giancarlo Perini Carrera Italië
14.Johan Museeuw A.D.R. België
15.Rudy Verdonck Lotto België
16.Adriano Baffi Ariostea Italië
17.Sammie Moreels Lotto België
18.René Martens A.D.R. België
19.Jean-Paul Van Poppel Panasonic Nederland
20.Ettore Pastorelli Carrera Italië
1988
1.Walter Magnago Carrera Italië
2.Sean Kelly Kas Ierland
3.Peter Pieters T.V.M. Nederland
4.Wilfried Peeters Sigma België
5.Marnix Lameire A.D.R. België
6.Edwig Van Hooydonck Superconfex België
7.Jan Goessens Lotto België
8.Ettore Pastorelli Carrera Italië
9.Erik Vanderaerden Panasonic België
10.Niki Ruttiman Weinmann Zwitserland
11.Steve Bauer Weinmann Canada
12.Gino De Backer A.D.R. België
13.Stephen Swart S.E.F.B. Nieuw-Zeeland
14.Thomas Wegmuller Kas Zwitserland
15.Corneille Daems S.E.F.B. België
16.Jean-Pierre Heynderickx Sigma België
17.Erik Van Lancker Panasonic België
18.Stefaan Van Leeuwe S.E.F.B. België
19.Peter De Clercq Lotto België
20.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
1987
1.Lars Wahlqvist Gewiss Zweden
2.Phil Anderson Panasonic Australië
3.Bruno Leali Carrera Italië
4.Yogi Müller P.D.M. Zwitserland
5.Erich Maechler Carrera Zwitserland
6.Massimo Ghirotto Carrera Italië
7.Roberto Pagnin Gewiss Italië
8.Pierre Le Bigaut “Z” Frankrijk
9.Adri Van Der Poel P.D.M. Nederland
10.Stephen Roche Carrera Ierland
11.Ronan Pensec “Z” Frankrijk
12.Gilbert Glaus “Z” Zwitserland
13.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
14.Charly Mottet Système U Frankrijk
15.Jos Lieckens Lotto België
16.Ferdi Vandenhaute A.D.R. België
17.Jean Guérin “Z” Frankrijk
18.Matthew Eaton A.D.R. V.S.A.
19.Patrick Versluys A.D.R. België
20.Maurizio Fondriest Ecoflam Italië
1986
1.Gilbert Duclos-Lasalle Peugeot Frankrijk
2.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
3.Jan Goessens Lotto België
4.Phil Anderson Panasonic Australië
5.Stephen Roche Carrera Ierland
6.Erich Maechler Carrera Zwitserland
7.Etienne De Wilde Hitachi België
8.Marc Gomez Reynolds Frankrijk
9.Roberto Calovi Gis Italië
10.Jean-François Bernard Toshiba Frankrijk
11.Jacques Hanegraaf Kwantum Nederland
12.Laurent Fignon Système U Frankrijk
13.Bernard Richard Fagor Frankrijk
14.Dag-Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
15.Bernard Chesneau Kas Frankrijk
16.Ron Kiefel 7-Eleven V.S.A.
17.Philippe Bouvatier Zor Frankrijk
18.Sean Kelly Kas Ierland
19.Rudy Rogiers Hitachi België
20.Gerard Veldscholten P.D.M. Nederland
1985
1.Etienne De Wilde Safir België
2.Jacques Hanegraaf Kwantum Nederland
3.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
4.Pierre-Henri Menthéour La Redoute Frankrijk
5.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
6.Joop Zoetemelk Kwantum Nederland
7.Dag Erik Pedersen Murella Noorwegen
8.Paolo Rosola Bianchi Italië
9.Fiorenzo Favero Bianchi Italië
10.Daniel Gisiger Atala Zwitserland
11.Felipe Yanez Orbea Spanje
12.Palmiro Masciarelli Gis Italië
13.Marino Lejaretta Alpilatte Spanje
14.Filip Vandenbrande Hitachi België
15.Charly Mottet Renault Frankrijk
16.Moreno Argentin Bianchi Italië
17.Gerrie Kneteman Skil Nederland
18.Charly Bérard La Vie Claire Frankrijk
19.Frank Hoste Del Tongo België
20.Patrocinio Jimenez Café de Colombia Colombia
1984
1.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
2.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
3.Adri van der Poel Kwantumhallen Nederland
4.Stephen Roche La Redoute Ierland
5.Eric Caritoux Skil Frankrijk
6.Pascal Jules Renault Frankrijk
7.Claude Vincendeau Système U Frankrijk
8.Christian Corre Renault Frankrijk
9.Ludo Schurgers Teveblad België
10.Jérôme Simon La Redoute Frankrijk
11.Jacques Hanegraaf Kwantumhallen Nederland
12.Sean Kelly Skil Ierland
13.Nico Emonds Teka België
14.Jean-René Bernaudeau Système U Frankrijk
15.René Bittinger Skil Frankrijk
16.Eric Caritoux Skil Frankrijk
17.Régis Simon La Redoute Frankrijk
18.Eddy Planckaert Panasonic België
19.Sean Yates Peugeot G.B.
20.Jean-Louis Gauthier Coop Frankrijk
1983
1.Adri Van Der Poel Aernoudt Nederland
2.Greg Lemond Renault V.S.A.
3.Silvano Contini Bianchi Italië
4.Sean Kelly Sem Ierland
5.Luc Colijn Fangio België
6.Ludo Peeters Raleigh België
7.Jan Raas Raleigh Nederland
8.Stephen Roche Peugeot Ierland
9.Yvon Bertin Coop Frankrijk
10.Pierre Le Bigaut Coop Frankrijk
11.Ferdi Van Den Haute La Redoute België
12.Eric Vanderaerden Aernoudt België
13.Jean-Marie Wampers Splendor België
14.Gilb.Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
15.Sean Yates Peugeot Groot-Brittannië
16.Pierre Bazzo Coop Frankrijk
17.Leo Van Vliet Raleigh Nederland
18.Eric McKenzie Splendor Nieuw-Zeeland
19.Dag Erik Pedersen Bianchi Noorwegen
20.Charly Mottet Renault Frankrijk
1982
1.Sean Kelly Sem Ierland
2.Stephen Roche Peugeot Ierland
3.Adri Van Der Poel Daf-Trucks Nederland
4.Fons De Wolf Vermeer-Thijs België
5.J.L. Van Den Broucke La Redoute België
6.Gilb. Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
7.Jan Raas Raleigh Nederland
8.Hennie Kuiper Daf-Trucks Nederland
9.Jaak Hanegraaf Raleigh Nederland
10.Ludo Peeters Raleigh België
11.Pierino Gavazzi Atala Italië
12.Greg Lemond Renault V.S.A.
13.Eric Dall’Armelina Sem Frankrijk
14.Ferdi Van Den Haute La Redoute België
15.Silvano Contini Bianchi Italië
16.Phil Anderson Peugeot Australië
17.Theo De Rooy Capri Sonne Nederland
18.Luc Colijn Safir België
19.Jef Lieckens Capri Sonne België
20.Sean Yates Peugeot G.B.
1981
1.Ronnie Claes Capri Sonne België
2.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
3.Jan Raas Raleigh Nederland
4.Ferdi Van Den Haute La Redoute België
5.Luc Colijn Daf Trucks België
6.Battista Barochelli Bianchi Italië
7.Patrick Bonnet Renault Frankrijk
8.Theo De Rooy Capri Sonne Nederland
9.Hennie Kuiper Daf Trucks Nederland
10.Eddy Van De Ginste Eurosoap België
11.Rudi Pevenage Capri Sonne België
12.Jean Chassang Puch Frankrijk
13.Adri Van Der Poel Daf Trucks Nederland
14.Frédéric Brun Peugeot Frankrijk
15.Serge Demierre Cilo Zwitserland
16.Ad Wijnands Raleigh Nederland
17.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
18.Sean Kelly Splendor Ierland
19.William Tackaert Daf Trucks België
20.Jean-François Rault Puch Frankrijk
1980
1.Etienne De Wilde Splendor België
2.Charly Bérard Puch Frankrijk
3.Phil Anderson Peugeot Australië
4.Bernard Hinault Renault Frankrijk
5.Eric Bonnet Puch Frankrijk
6.Fons De Wolf Boule d’Or België
7.Daniël Willems IJsboerke België
8.Joaquim Agostinho Puch Portugal
9.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
10.Gibi Baronchelli Bianchi Italië
11.Francesco Moser Sanson Italië
12.Jan Raas Raleigh Nederland
13.Alain Vigneron Amis du Tour Frankrijk
14.Johan Vandervelde Raleigh Nederland
15.Eddy Vanhaerens Boule d’Or België
16.Jean-Luc Vandenbrouck La Redoute België
17.Henk Lubberding Raleigh Nederland
18.Jacques Bossis Peugeot Frankrijk
19.Sven Ake Nilsson Miko Zweden
20.Hubert Mathis Miko Frankrijk
1979
1.Joop Zoetemelk Miko Nederland
2.Giuseppe Saronni Scic Italië
3.Jan Raas Raleigh Nederland
4.Daniël Willems IJsboerke België
5.Jean-Luc Vandenbroucke Peugeot België
6.Bernard Hinault Renault Frankrijk
7.Marc Renier IJsboerke België
8.Claude Criquielion Kas België
9.Cees Priem Raleigh Nederland
10.Jacques Bossis Peugeot Frankrijk
11.René Bittinger Miko Frankrijk
12.Tony Houbrechts Marc België
13.Johan Vandervelde Raleigh Nederland
14.Henk Lubberding Raleigh Nederland
15.Eric Bonnet Renault Frankrijk
16.Pierre Toso Peugeot Frankrijk
17.Roger De Cnijf Boule d’Or België
18.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
19.Uwe Bolten IJsboerke B.R.D.
20.Michel Pollentier Splendor België
1978
1.Michel Pollentier Flandria België
2.Herman Vanderslagmolen Sanson België
3.Walter Godefroot IJsboerke België
4.Gregor Braun Peugeot B.R.D.
5.Jos Jacobs IJsboerke België
6.Jean-Luc Vandenbroucke Peugeot België
7.Herman Van Springel Marc België
8.Francesco Moser Sanson Italië
9.Freddy Maertens Flandria België
10.Walter Planckaert C & A België
11.Ferdi Vandenhaute Marc België
12.Roger De Vlaeminck Sanson België
13.Bernard Hinault Renault Frankrijk
14.Guido Van Calster C & A België
15.Joop Zoetemelk Miko Nederland
16.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
17.Yves Hézard Peugeot Frankrijk
18.Hubert Mathis Miko Frankrijk
19.Ronan De Meyer Marc België
20.Marcel Laurens C & A België
1977
1.André Chalmel Gitane Frankrijk
2.Herman Van Springel Flandria België
3.Walter Godefroot IJsboerke België
4.Enzo Mattioda Jobo Frankrijk
5.Frans Verbeeck IJsboerke België
6.Régis Ovion Peugeot Frankrijk
7.Jean-Pierre Genet Gan Frankrijk
8.Charly Rouxel Peugeot Frankrijk
9.Claude Magni Jobo Frankrijk
10.André Corbeau Jobo Frankrijk
11.Serge Aubey Gan Frankrijk
12.Guido Van Sweevelt IJsboerke België
13.Roger Legeay Lejeune Frankrijk
14.Sylvain Vasseur Gitane Frankrijk
15.Arthur Van De Vijver Flandria België
16.Jan Breur De Onderneming Nederland
17.Guy Sibille Peugeot Frankrijk
18.Bernard Quilfen Gitane Frankrijk
19.Hubert Arbes Gitane Frankrijk
20.Etienne Van Der Helst Raleigh België
1976
1.Cees Priem Frisol Nederland
2.Jan Raas Raleigh Nederland
3.Joop Zoetemelk Gan Nederland
4.Jean-Luc Vandenbroucke Peugeot België
5.Ronald De Witte Brooklyn België
6.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
7.Franky De Gendt IJsboerke België
8.Frans Van Looy Molteni België
9.Jean-Jacques Fussien Gitane Frankrijk
10.Jan Aling Ebo Nederland
11.Geert Malfait Maes Pils België
12.Walter Planckaert Maes Pils België
13.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
14.Eric Van De Wiele Maes Pils België
15.André Delcroix IJsboerke België
16.Walter Godefroot IJsboerke België
17.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
18.Ottavio Crepaldi Brooklyn Italië
19.André Mollet Maes Pils Frankrijk
20.Willem Peeters IJsboerke België
1975
1.Freddy Maertens Flandria België
2.Frans Verbeeck IJsboerke België
3.Eddy Merckx Molteni België
4.Walter Godefroot IJsboerke België
5.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
6.Jos Jacobs IJsboerke België
7.Johan De Muynck Brooklyn België
8.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
9.Marc Renier IJsboerke België
10.Frans Van Looy Molteni België
11.Ludo Van Stayen Maes Pils België
12.Enrico Paolini Scic Italië
13.Felice Gimondi Bianchi Italië
14.Franco Bitossi Zonca Italië
15.Tony Houbrechts Bianchi België
16.Eddy Verstraeten IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Walter Planckaert Maes Pils België
19.Eric Leman Splendor België
20.Alfons De Bal IJsboerke België
1974
1.Eddy Merckx Molteni België
2.Marc De Meyer Flandria België
3.Freddy Maertens Flandria België
4.Roger De Vlaeminck Flandria België
5.Frans Verbeeck IJsboerke België
6.Willem Peeters IJsboerke België
7.Rik Van Linden Rokado België
8.Roger Rosiers Bic België
9.André Dierickx Rokado België
10.Frans Van Looy Molteni België
11.Ludo Van Stayen Maes Pils België
12.Enrico Paolini Scic Italië
13.Felice Gimondi Bianchi Italië
14.Franco Bitossi Zonca Italië
15.Tony Houbrechts Bianchi België
16.Eddy Verstraeten IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Walter Planckaert Maes Pils België
19.Eric Leman Splendor België
20.Alfons De Bal IJsboerke België
1973
1.Michel Pollentier Flandria België
2.Joop Zoetemelk Gitane Nederland
3.Jean-Claude Meunier Peugeot Frankrijk
4.Eddy Merckx Molteni België
5.Guy Sibille Peugeot Frankrijk
6.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
7.Luis Ocana Bic Spanje
8.J.-Pierre Danguillaume Peugeot Frankrijk
9.Rik Van Linden Rokado België
10.Jean-Jacques Fussien Bic Frankrijk
11.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
12.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
13.Frans Verbeeck Watney België
14.Eric Leman Peugeot België
15.Jacky Mourioux Gan Frankrijk
16.Louis Verreydt IJsboerke België
17.Bernard Croyet Gan Frankrijk
18.Joseph Bruyère Molteni België
19.Walter Godefroot Flandria België
20.Dirk Baert Pull Novy België
1972
1 Roger De Vlaeminck Flandria België
2 Julien Van Lint Dreher België
3 Frans Verbeeck Watney België
4 Noel Van Tyghem Novy België
5 Jos Huysmans Molteni België
6 Willy De Geest Magniflex België
7 Cyrille Guimard Gan Frankrijk
8 Cees Koeken Goudsmit Nederland
9 Guido Reybroeck Salvarani België
10 Patrick Sercu Dreher België
11 Rik Van Linden Magniflex België
12 Barry Hoban Gan GBr
13 Walter Planckaert Watney België
14 Domingo Perurena Kas Spanje
15 Marino Basso Salvarani Italië
16 Lucien Aimar Rokado Frankrijk
17 Daniel Van Rijckeghem Sonolor België
18 Roger Jochmans Magniflex België
19 Pietro Guerra Salvarani Italië
20 Robert Van Lancker Goldor België
1971
1.Evert Dolman Flandria Nederland
2.Frans Kerremans Magniflex België
3.Cyrille Guimard Fagor Frankrijk
4.Georges Van Coningsloo Watney België
5.Frans Mintjens Faemino België
6.Jan Janssen Flandria Nederland
7.Jan Krekels Caballero Nederland
8.Jean Jourden Peugeot Frankrijk
9.Johan De Muynck Flandria België
10.Jos Spruyt Faemino België
11.Yves Hézard Sonolor Frankrijk
12.Jo De Roo Willem II Nederland
13.Bernard Vandekerkhove Pelforth België
14.Giampierro Macchi Molteni Italië
15.Giorgio Destro G.B.C. Italië
16.Franco Bodrero Molteni Italië
17.Adriano Durante Max Meyer Italië
18.Alberto Della Torre Filotex Italië
19.Pietro Campagnari Molteni Italië
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1970
1.Eddy Merckx Faema België
2.Roger De Vlaeminck Flandria België
3.Walter Godefroot Salvarani België
4.Willy Vekemans Goldor België
5.Felice Gimondi Salvarani Italië
6.Herman Van Springel Molteni België
7.Jan Janssen Bic Nederland
8.Raymond Poulidor Fagor Frankrijk
9.Rini Wagtmans Molteni Nederland
10.Eric Leman Flandria België
11.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
12.Georges Pintens Magniflex België
13.Eric De Vlaeminck Flandria België
14.Bernard Guyot Sonolor Frankrijk
15.Mariano Martinez Hoover Frankrijk
16.Jean Dumont Peugeot Frankrijk
17.Charly Grosskost Bic Frankrijk
18.Barry Hoban Sonolor Engeland
19.Tony Houbrechts Salvarani België
20.André Poppe Magniflex België
1969
1.Willy Vekemans Goldor België
2.Guido Reybroeck Faema België
3.Jos Huysmans Mann België
4.Roger Cooreman Mann België
5.Eddy Merckx Faema België
6.Eric Leman Flandria België
7.Georges Pintens Mann België
8.Roger Rosiers Mann België
9.Gerard Vianen Caballero Nederland
10.Valeer Van Sweevelt Faema België
11.Jaak Frijters Mann Nederland
12.Alain Vasseur Bic Frankrijk
13.Roger Swerts Faema België
14.Harm Ottenbros Willem II Nederland
15.Jan Van Der Horst Caballero Nederland
16.Arie Den Hartog Caballero Nederland
17.Georges Vandenberghe Faema België
18.Cees Zoontjes Caballero Nederland
19.Hugo Hellemans Mann België
20.Wim Schepers Caballero Nederland
1968
1.Leo Duyndam Smiths Nederland
2.Jean Dumont Peugeot Frankrijk
3.Tony Gowland Falcon G.B.
4.Gianpaolo Cuchietti Max Meyer Italië
5.Remo Stefanoni Max Meyer Italië
6.Guido Reybroeck Faema België
7.Walter Godefroot Flandria België
8.Erik Leman Flandria België
9.Rik Van Looy Willem II België
10.Harry Steevens Willem II Nederland
11.Daniël Van Rijckeghem Mann België
12.Marcel Maes Willem II België
13.Giacomo Fornoni Molteni Italië
14.Noël Foré Flandria België
15.Piet Braspenninckx Caballero Nederland
16.Paul Mahieu Flandria België
17.Eraldo Bocci Germanvox Italië
18.Joaquim Galera Fagor Spanje
19.Mario Minieri Salvarani Italië
20.Philippe Crepel Pelforth Frankrijk
1967
1.Herman Van Springel Mann België
2.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
3.Vittorio Adorni Faema Italië
4.Vito Taccone Germanvox Italië
5.Franco Bitossi Filotex Italië
6.Jean Stablinski Mercier Frankrijk
7.Wilfried David Flandria België
8.Désiré Letort Peugeot Frankrijk
9.Michele Dancelli Pepsi Cola Italië
10.Rini Wagtmans Willem II Nederland
11.Tony Houbrechts Flandria België
12.Christian Raymond Peugeot Frankrijk
13.Anatole Novak Bic Frankrijk
14.Felice Gimondi Salvarani Italië
15.Jean Jourden Frimatic Frankrijk
16.Ugo Colombo Filotex Italië
17.Roger Swerts Faema België
18.Roger Pingeon Peugeot Frankrijk
19.Michel Grain Bic Frankrijk
20.Alfio Poli Filotex Italië
1966
1.Felice Gimondi Salvarani Italië
2.Willy Planckaert Romeo België
3.Willy Bocklant Romeo België
4.Rik Van Looy Solo België
5.Walter Godefroot Groene Leeuw België
6.Gustaaf Desmet Groene Leeuw België
7.Wilfried David Flandria België
8.Désiré Letort Peugeot Frankrijk
9.Michele Dancelli Pepsi Cola Italië
10.Rini Wagtmans Willem II Nederland
11.Tony Houbrechts Flandria België
12.Christian Raymond Peugeot Frankrijk
13.Anatole Novak Ford Frankrijk
14.Felice Gimondi Salvarani Italië
15.Jean Jourden Frimatic Frankrijk
16.Jan Janssen Pelforth Nederland
17.Jean-Claude Annaert Ford Frankrijk
18.Francis Palaert Ford Frankrijk
19.Bas Maliepaard Televizier Nederland
20.Eddy Merckx Peugeot België
1965
1.Roberto Poggiali Salvarani Italië
2.Felice Gimondi Salvarani Italië
3.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
4.Michele Dancelli Molteni Italië
5.Lucien Aimar Ford Frankrijk
6.Rudi Altig Molteni B.R.D.
7.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
8.Jan Janssen Pelforth Nederland
9.Peter Post Mann Nederland
10.Gilbert Desmet Wiel’s België
11.André Noyelle Mann België
12.Vito Taccone Salvarani Italië
13.Freddy Nijs Libertas België
14.Bas Maliepaard Televizier Nederland
15.François Mahé Pelforth Frankrijk
16.Hans Junkermann Wiel’s B.R.D.
17.Carmine Preziosi Pelforth Italië
18.Roger Verheyden Lamot België
19.Jean-Claude Theillière Ford Frankrijk
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1964
1.Georges Van Coningsloo Peugeot België
2.Jean Stablinski St.Raphael Frankrijk
3.Jos Wouters Lamot België
4.Ward Sels Solo België
5.Roger Verheyden Lamot België
6.Jo De Roo Televizier Nederland
7.René Van Meenen Wiel’s België
8.Jan Janssen Pelforth Nederland
9.Willy Bocklandt Romeo België
10.Carmine Preziosi Pelforth Italië
11.Martin Van Geneugden Carpano België
12.Jan Zagers Libertas België
13.Armand Desmet Solo België
14.Jo De Roo Televizier Nederland
15.René Van Meenen Wiel’s België
16.Jean Jourden Peugeot Frankrijk
17.Willy Bocklandt Romeo België
18.Carmine Preziosi Pelforth Italië
19.Karel Delaet Mann België
20.Robert De Middeleir Wiel’s-Groene Leeuw België
1963
1 Leon Van Daele Mann België
2 Johan De Roo St.Raphael Nederland
3 Willy Vannitsen Peugeot België
4 Willy Bocklant Faema België
5 Frans Melckenbeeck Mercier België
6 Benoni Beheyt Wiel’s België
7 Tom Simpson Peugeot GBr
8 Fernand Delort St.Raphael Frankrijk
9 Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
10 Norbert Kerkhove Mann België
11 Carmine Preziosi Pelforth Italië
12 Rolf Wolfshol Peugeot BRD
13 Emiel Daems Peugeot België
14 Luis Otano Margnat Spanje
15 Ferdinand Bracke Peugeot België
16 Jean Stablinski St.Raphael Frankrijk
17 Jos Verachtert Mann België
18 Etienne Vercauteren G.B.C. België
19 Gilbert De Smet Wiel’s België
20 Andre Foucher Pelforth Frankrijk
1962
1 Jean Graczyk St.Raphael Frankrijk
2 Johan De Roo St.Raphael Nederland
3 Frans Melckenbeeck Mercier België
4 Benoni Beheyt Wiel’s België
5 Piet Damen Libertas Nederland
6 Gustaaf De Smet Wiel’s België
7 Willy Bocklant Faema België
8 Fernand Delort Gitane Frankrijk
9 Piet Rentmeester Gitane Nederland
10 Bernard Viot Peugeot Frankrijk
11 Etienne Vercauteren Libertas België
12 Laurent Christiaens Pelforth België
13 Jef Planckaert Faema België
14 Jean Stablinski St.Raphael Frankrijk
15 Andre Noyelle Mann België
16 Jan Janssen Pelforth Nederland
17 Emiel Daems Philco België
18 Jo Groussard Pelforth Frankrijk
19 Norbert Kerkhove Mann België
20 Charles De Laet Mann België
1961
1.Piet Van Est Faema Nederland
2.Anatole Novak Alcyon Frankrijk
3.Jo Velly Mercier Frankrijk
4.Jos Wouters Solo België
5.Gilbert Desmet Carpano België
6.Raymond Impanis Faema België
7.Bas Maliepaard Locomotief Nederland
8.Ludo Janssens Solo België
9.Nino De Filippis Carpano Italië
10.Mies Stolker Helyett Nederland
11.Jo De Roo Helyett Nederland
12.Jan Janssen Locomotief Nederland
13.Marcel Janssens Mann België
14.Walter Martin Carpano Italië
15.Robert Seneca Solo België
16.Jos Verachtert Mann België
17.Albert Geldermans St.Raphael Nederland
18.Frans Schoubben Peugeot België
19.Piet Damen Locomotief Nederland
20.Willy Schroeders Faema België
1960
1.Pierre Everaert St.Raphael Frankrijk
2.Frans Schoubben Peugeot België
3.Luis Otano St.Raphael Spanje
4.Willy Vannitsen Carpano België
5.André Darrigade Heylett Frankrijk
6.Jean Graczyk Heylett Frankrijk
7.Ercole Baldini Ignis Italië
8.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
9.Jean Forestier Alcyon Frankrijk
10.Nino De Filippis Carpano Italië
11.Jef Planckaert Wiel’s België
12.Rik Van Looy Faema België
13.Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
14.Jean Forestier Alcyon Frankrijk
15.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
16.Noël Foré Groene Leeuw België
17.Jan Zagers Libertas België
18.Jef Planckaert Wiel’s België
19.Edgard Sorgeloos Faema België
20.Jos Vloeberghs Mann België
1959
1 Briek Schotte Mann België
2 Rik Van Looy Faema België
3 Rik Van Steenbergen Peugeot België
4 Louison Bobet Mercier Frankrijk
5 Andre Vlayen Peugeot België
6 Andre Darrigade Helyett Frankrijk
7 Coen Niesten Locomotief Nederland
8 Marcel Rijckaert Ghigi België
9 Andre Noyelle Bertin België
10 Miguel Poblet Ignis Spanje
11 Tino Sabbadini Mercier Frankrijk
12 Frans Aerenhouts Mercier België
13 Michel Dejouhannet St.Raphael Frankrijk
14 Jean Gainche Mercier Frankrijk
15 Jan Zagers Libertas België
16 Claude Colette Peugeot Frankrijk
17 Alfons Sweeck Gr.Leeuw België
18 Piet Damen Locomotief Nederland
19 Frans Van Looveren Faema België
20 Leopold Rosseel Bertin België
1958
1.Miel Van Cauter Elvé België
2.Rik Van Looy Faema België
3.Louison Bobet Bobet Frankrijk
4.Marino Morettini Bianchi Italië
5.Seamus Elliott Helyett Ierland
6.Jef Planckaert Carpano België
7.Wim Van Est Lokomotief Nederland
8.Briek Schotte Libertas België
9.Roger Walkowiak Peugeot Frankrijk
10.Gastone Nencini Leo Italië
11.Rik Van Steenbergen Elvé België
12.Guido Carlesi Leo Italië
13.Jos Hoevenaers Faema België
14.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
15.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
16.Piet Haan Eroba Nederland
17.Brian Robinson Geminiani G.B.
18.Noé Conti Bianchi Italië
19.Jean-Claude Skerl Essor Frankrijk
20.Erwin Schweizer Cilo Zwitserland
1957
1.Germain De Rijcke Faema België
2.Sante Ranucci Torpado Italië
3.Jef Planckaert Carpano België
4.Louison Bobet Bobet Frankrijk
5.Frans Schoubben Elvé België
6.Marcel Buys Libertas België
7.Martin Van Geneugden Elvé België
8.Jan Zagers Libertas België
9.Ernest Heyvaert Carpano België
10.Marcel Ernzer Faema Luxemburg
11.Staf Smeets Eroba Nederland
12.Gérard Saint Geminiani Frankrijk
13.Ruggiero Miserocchi Torpado Italië
14.Jean Borcy Splendor België
15.Jozef Lahaye Eroba Nederland
16.Henri Guldemont Bertin België
17.Stanislas Jonjic Torpado Joegoslavië
18.Brian Robinson Geminiani G.B.
19.Eddy Pauwels Libertas België
20.Gerard Keulers Eroba Nederland
1956
1.Rik Van Steenbergen Peugeot België
2.Stan Ockers Peugeot België
3.Rik Van Looy Faema België
4.Fred De Bruyne Mercier België
5.Germain De Rijcke Faema België
6.Jean Forestier Follis Frankrijk
7.René Vlayen Elvé België
8.André Rosseel Elvé België
9.Leon Van Daele Faema België
10.Roger Verplaetse Faema België
11.Lucien Matthijs Groene Leeuw België
12.Jos Schils Faema België
13.Antonio Maspes Ignis Italië
14.Nest Sterckx Elvé België
15.Pino Cerami Peugeot Italië
16.Fiorenzo Magni Leo Italië
17.Raymond Impanis Elvé België
18.Richard Van Genechten Elve België
19.Jan Zagers Libertas België
20.Karel Clerckx Libertas België
1955
1.Louison Bobet Bobet Frankrijk
2.Hugo Koblet Cilo Zwitserland
3.Stan Ockers Elvé België
4.Fausto Coppi Bianchi Italië
5.Germain De Rijcke Alcyon België
6.Raymond Impanis Elvé België
7.Rik Van Steenbergen Elvé België
8.Jean Forestier Follis Frankrijk
9.Jean Brankart Elvé België
10.Gilbert Scodeller Geminiani Frankrijk
11.René Strehler Cilo Zwitserland
12.Marcel Hendrickx Elvé België
13.Fiorenzo Magni Leo Italië
14.Karel De Baere Libertas België
15.Gastone Nencini Leo Italië
16.Nest Sterckx Elvé België
17.Pasquale Fornara Leo Italië
18.Marcel Ernzer Alcyon Luxemburg
19.Aldo Moser Leo Italië
20.Antonio Gelabert Faema Spanje
1954
1.Raymond Impanis Alcyon België
2.Fred De Bruyne Mercier België
3.Rik Van Steenbergen Peugeot België
4.Germain De Rijcke Alcyon België
5.Jean Forestier Follis Frankrijk
6.Fausto Coppi Bianchi Italië
7.Donato Piazza Bianchi Italië
8.Stan Ockers Peugeot België
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
11.Louison Bobet Stella Frankrijk
12.Robert Varnajo Gitane Frankrijk
13.Antonin Rolland Stella Frankrijk
14.Roger De Cock Bertin België
15.Loretto Petrucci Bianchi Italië
16.Donato Zampini Ganna Italië
17.Valère De Vos Splendor België
18.André De Clerck Groene Leeuw België
19.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
20.André Dolhats Le Grevès Frankrijk
1953
1.Nest Sterckx Peugeot België
2.Jean Bogaerts Libertas België
3.Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
4.Karel De Baere Mercier België
5.Roger De Corte Gr.Leeuw België
6.Lionel Van Brabant Bertin België
7.Maurice Mollin Bertin België
8.Fritz Schär La Perle Zwitserland
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Raymond Impanis Alcyon België
11.Aloïs De Hertog Alcyon België
12.Georges Maelbrancke Bertin België
13.Jean De Valck Libertas België
14.Briek Schotte Alcyon België
15.Theo Mertens Peugeot België
16.Fernand Buyl Alcyon België
17.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
18.André Declerck Bertin België
19.Germain De Rijcke Alcyon België
20.Wim Van Est Lokomotief Nederland
1952
1.Raphael Geminiani Rochet Frankrijk
2.Fritz Schär La Perle Zwitserland
3.Albert Dubuisson Rochet België
4.Jean Baldassari Mercier Frankrijk
5.Pierre Brambilla Mercier Frankrijk
6.Alain Moineau Mercier Frankrijk
7.Vincenzo Rossello Allegro Italië
8.Jacques Renaud Stella Frankrijk
9.Vittorio Rossello Allegro Italië
10.André Dufraisse Rochet Frankrijk
11.Jean-Marie Cieleska Gitane Frankrijk
12.Marcel Huber Peugeot Zwitserland
13.Ettore Milano Bianchi Italië
14.Pasquale Fornara Allegro Italië
15.Dino Alessio Allegro Italië
16.Pino Cerami Peugeot België
17.Henk Faanhof Peugeot Nederland
18.Robert Bonnaventure Terrot Frankrijk
19.Gino Sciardis Mercier Frankrijk
20.Jean Gueguen Mercier Frankrijk
1951
1 Lucien Matthijs Gr.Leeuw België
2 Dominique Forlini Gitane Frankrijk
3 Roger De Cock Bertin België
4 Maurice Quentin La Française Frankrijk
5 Jacques Renaud Pélissier Frankrijk
6 Attilio Redolfi Mercier Frankrijk
7 Maurice Blomme Bertin België
8 Jacques Dupont Peugeot Frankrijk
9 Andre Maelbrancke Garin België
10 Alfredo Martini Ganna Italië
11 Roger Chupin A.Magne Frankrijk
12 Rene Walschot Bertin België
13 Guy Lintilhac Automoto Frankrijk
14 Dominique Canavese Gitane Frankrijk
15 Rene Berton Automoto Frankrijk
16 Julien Bertho Stella Frankrijk
17 Oscar Plattner Tebag Zwitserland
18 Hans Dekkers Garin Nederland
19 Wim Van Est Garin Nederland
20 Jos Schils Garin België
1950
1 Maurice De Pauw Colomb België
2 Karel De Baere Mercier België
3 Emile Idee Peugeot Frankrijk
4 Andre Mahe Terrot Frankrijk
5 Urbain Caffi Terrot Frankrijk
6 Guy Lapebie Lapebie Frankrijk
7 Jean Bogaerts Ruche België
8 Roger Queugnet La Perle Frankrijk
9 Galliano Pividori Automoto Frankrijk
10 Robert Desbats Mercier Frankrijk
11 Alphonse De Vreese Peugeot Frankrijk
12 Jean Lauk Rochet Frankrijk
13 Robert Dorgebray Peugeot Frankrijk
14 Camille Danguillaume Peugeot Frankrijk
15 Raymond Goussot Carrara Frankrijk
16 Jean Baldassari Mercier Frankrijk
17 Attilio Redolfi Mercier Frankrijk
18 Maurice Blomme Bertin België
19 Emile Masson Alcyon België
20 Roger Chupin Magne Frankrijk

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s