2017
1.Tom Dumoulin Sunweb-Giant Nederland
2.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
3.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale België
4.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
5.Philippe Gilbert Quick Step Floors België
6.Jasper Stuyven Trek-Segafredo België
7.Tim Wellens Lotto-Soudal België
8.Michael Valgren Andersen Astana Denemarken
9.Jasha Sutterlin Movistar Duitsland
10.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale België
11.Jens Keukeleire Orica-Scott België
12.Edward Theuns Trek-Segafredo België
13.Pim Ligthart Roompot-Ned.Loterij Nederland
14.Dion Smith Wanty-Groupe Gobert Nieuw-Zeeland
15.Nils Pollit Katusha-Alpecin Duitsland
16.Stefan Kueng BMC-Tag Heuer Zwitserland
17.Petr Vakoc Quick Step Floors Slovakije
18.Sep Vanmarcke Cannondale-Drapac België
19.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
20.Enrico Gasparotto Bahrein-Merida Italië

2016
1.Peter Sagan Tinkoff Slovakije
2.Greg Van Avermaet BMC Racing België
3.Wilco Kelderman Lotto.nl-Jumbo Nederland
4.Jon Izaguirre Movistar Spanje
5.Olivier Naesen IAM Cycling België
6.Tom Dumoulin Giant-Alpecin Nederland
7.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
8.Bob Jungels Etixx-Quick Step Luxemburg
9.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
10.Gorka Izaguirre Movistar Spanje
11.Niki Terpstra Etixx-Quick Step Nederland
12.Jasha Sutterlin Movistar Duitsland
13.Andre Greipel Lotto-Soudal Duitsland
14.Arnaud Demare FDJ-Lapierre Frankrijk
15.Reto Hollenstein IAM Cycling Zwitserland
16.Andry Grivko Astana Ukraine
17.John Degenkolb Giant-Alpecin Duitsland
18.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
19.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
20.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
2015
1.Greg Van Avermaet BMC Racing België
2.Philippe Gilbert BMC Racing België
3.Fabio Felline Trek Factory Racing Italië
4.Wilco Kelderman Lotto.nl-Jumbo Nederland
5.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
6.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale Frankrijk
7.Julian Alaphilippe Etixx-Quick Step Frankrijk
8.Tim Wellens Lotto-Soudal België
9.Andry Grivko Astana Ukraine
10.Tom Jelte Slagter Cannondale-Garmin Nederland
11.Bjorn Leukemans Wanty-Groupe Gobert België
12.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
13.Georg Preidler Giant-Alpecin Oostenrijk
14.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
15.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
16.Olivier Naesen Vlaanderen-Baloise België
17.Lars Boom Astana Nederland
18.Manuel Quinziato BMC Racing Italië
19.Alexey Lutsenko Astana Kazakstan
20.Dylan Van Baarle Cannondale-Garmin Nederland
2014
1.Tim Wellens Lotto-Belisol België
2.Greg Van Avermaet BMC Racing België
3.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
4.Philippe Gilbert BMC Racing België
5.Sebastiaan Langeveld Garmin-Sharp Nederland
6.Jelle Vanendert Lotto-Belisol België
7.Jens Keukeleire Orica-GreenEdge België
8.Arnold Jeannesson FDJ.fr Frankrijk
9.Tom Dumoulin Giant-Shimano Nederland
10.Andry Grivko Astana Ukraine
11.Alexandre Pichot Europcar Frankrijk
12.Marco Marcato Cannondale Italië
13.Lars Boom Belkin Nederland
14.Sep Vanmarcke Belkin België
15.Bram Tankink Belkin Nederland
16.Vincent Jerome Europcar Frankrijk
17.Laurens De Vreese Wanty-Groupe Gobert België
18.Manuel Quinziato BMC Racing Italië
19.Thomas Sprengers Topsport Vlaanderen-Baloise België
20.Viatcheslav Kuznetsov Katusha Rusland
2013
1.Andry Grivko Astana Ukraine
2.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step Frankrijk
3.Jan Bakelants Radioshack-Leopard België
4.Maxim Iglinsky Astana Kazakstan
5.Pieter Weening Orica-GreenEdge Nederland
6.Maxime Monfort Radioshack-Leopard België
7.Daryl Impey Orica-GreenEdge Zuid-Afrika
8.Zdenek Stybar Omega Pharma-Quick Step Tsjechië
9.Lars Boom Belkin Nederland
10.Wilco Kelderman Belkin Nederland
11.Ian Stannard Sky-Rapha Groot-Brittannië
12.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
13.Tom Dumoulin Argos-Shimano Nederland
14.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM België
15.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
16.Vladimir Gusev Katusha Rusland
17.Matti Breschel Saxo-Tinkoff Denemarken
18.Arnold Jeannesson FDJ.fr Frankrijk
19.Jens Keukeleire Orica-GreenEdge België
20.Bob Jungels Radioshack-Leopard Luxemburg
2012
1.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step Frankrijk
2.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
3.Lars Boom Rabobank Nederland
4.Michal Kwiatkowski Omega Pharma-Quick Step Polen
5.Jonathan Castroviejo Movistar Spanje
6.Tony Gallopin Radioshack-Nissan Frankrijk
7.Jan Bakelants Radioshack-Nissan België
8.Giacomo Nizzolo Radioshack-Nissan Italië
9.Sebastiaan Langeveld Orica-GreenEdge Nederland
10.Christian Knees Sky-IG Markets Duitsland
11.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step België
12.Alessandro Ballan BMC Racing Italië
13.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
14.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
15.Dries Devenyns Omega Pharma-Quick Step België
16.Taylor Phinney BMC Racing U.S.A.
17.Andrey Amador Movistar Costa Rica
18.Heinrich Haussler Garmin-Sharp Australië
19.Francisco Ventoso Movistar Spanje
20.Simon Geschke Argos-Shimano Duitsland
2011
1.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
2.Edvald Boasson Hagen Team Sky Noorwegen
3.David Millar Garmin-Cervelo Groot-Brittannië
4.Dries Devenyns Quick Step België
5.Ben Hermans Radioshack België
6.Linus Gerdemann Leopard-Trek Duitsland
7.Vladimir Gusev Katusha Rusland
8.Greg Van Avermaet BMC-Racing België
9.Lars Boom Rabobank Nederland
10.Joost Van Leijen Vacansoleil-DCM Nederland
11.Bram Tankink Rabobank Nederland
12.Nick Nuyens Saxo Bank-Sungard België
13.Grega Bole Lampre-ISD Slovenië
14.Lars Ytting Bak HTC-Highroad Denemarken
15.Juan Antonio Flecha Team Sky Spanje
16.Sebastiaan Langeveld Rabobank Nederland
17.Lloyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
18.Maarten Tjallingii Rabobank Nederland
19.Damiano Caruso Liquigas-Cannondale Italië
20.Martin Elmiger Ag2r-La Mondiale Zwitserland
2010
1.Edvald Boasson Hagen Team Sky Noorwegen
2.Richie Porte Saxo Bank Australië
3.Tony Martin HTC-Columbia Duitsland
4.Andreas Kloden Radioshack Duitsland
5.Maarten Tjallingii Rabobank Nederland
6.Jurgen Roelandts Omega Pharma-Lotto België
7.Simon Spilak Lampre-Farnese Vini Slovenië
8.Daniel Oss Liquigas-Doimo Italië
9.Dries Devenyns Quick Step België
10.Tiago Machado Radioshack Portugal
11.Bram Tankink Rabobank Nederland
12.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
13.Sergey Lagutin Vacansoleil Oezbekistan
14.Lars Boom Rabobank Nederland
15.Svein Tuft Garmin-Transitions Canada
16.Koos Moerenhout Rabobank Nederland
17.Inaki Isasi Flores Euskaltel-Euskadi Spanje
18.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
19.Stijn Vandenbergh Katusha België
20.Jos Van Emden Rabobank Nederland
2009
1.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
2.Edvald Boasson Hagen Columbia-HTC Noorwegen
3.Maxime Monfort Columbia-HTC België
4.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
5.Jurgen Van Den Broeck Silence-Lotto België
6.Francesco Gavazzi Lampre-NGC Italië
7.Sebastiaan Langeveld Rabobank Nederland
8.Greg Van Avermaet Silence-Lotto België
9.Lars Ytting Bak Saxo Bank Denemarken
10. Joost Posthuma Rabobank Nederland
11.Michael Rogers Columbia-HTC Australië
12.Nick Nuyens Rabobank België
13.Maarten Tjallingii Rabobank Nederland
14.Thomas Lovkvist Columbia-HTC Zweden
15.Jose Joaquin Rojas Caisse D`Epargne Spanje
16.Juan Jose Oroz Euskaltel-Euskadi Spanje
17.Simon Spilak Lampre-NGC Slovenië
18.Roy Sentjens Silence-Lotto België
19.Jan Bakelants Vlaanderen-Mercator België
20.Jeremy Roy Francaise des Jeux Frankrijk
2008
1.Michael Rogers Columbia Australië
2.Stijn Devolder Quick Step België
3.Andre Greipel Columbia Duitsland
4.Bram Tankink Rabobank Nederland
5.Sergei Ivanov Astana Rusland
6.Jose Ivan Gutierrez Caisse D`Epargne Spanje
7.Frederik Willems Liquigas België
8.Jurgen Roelandts Silence-Lotto België
9.Joost Posthuma Rabobank Nederland
10.Roger Hammond Columbia Groot-Brittannië
11.Borut Bozic Cycle Collstrop Slovenië
12.Servais Knaven Columbia Nederland
13.Gert Steegmans Quick Step België
14.Steven De Jongh Quick Step Nederland
15.Stijn Vandenbergh Ag2r-La Mondiale Frankrijk
16.Andreas Klier Columbia Duitsland
17.Marco Marcato Cycle Collstrop Italië
18.David Kopp Cycle Collstrop Duitsland
19.Marco Velo Milram Italië
20.Koen De Kort Astana Nederland
2007
1.David Millar Saunier Duval-Prodir Groot-Brittannië
2.Vladimir Gusev Discovery Channel Rusland
3.Thomas Dekker Rabobank Nederland
4.Leif Hoste Predictor-Lotto België
5.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
6.Bram Tankink Quickstep-Innergetic Nederland
7.Vincenzo Nibali Liquigas Italië
8.Gustav Erik Larsson Unibet.Com Zweden
9.Sebastien Rosseler Quickstep-Innergetic België
10.Mikel Astarloza Euskaltel-Euskadi Spanje
11.Thor Hushovd Credit Agridole Noorwegen
12.Maarten Tjallingii Skil-Shimano Nederland
13.Johan Vansummeren Predictor-Lotto België
14.Jose Ivan Gutierrez Caisse D`Epargne Spanje
15.Paul Martens Skil-Shimano Duitsland
16.Andry Grivko Milram Oekraine
17.Kim Kirchen T-Mobile Luxemburg
18.Greg Van Avermaet Predictor-Lotto België
19.Leon Van Bon Rabobank Nederland
20.Steven De Jongh Quickstep-Innergetic Nederland
2006
1.George Hincapie Discovery Channel U.S.A.
2.Philippe Gilbert Francaise des Jeux België
3.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italië
4.Stefan Schumacher Gerolsteiner Duitsland
5.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
6.Thomas Dekker Rabobank Nederland
7.Tom Boonen Quickstep-Innergetic België
8.Didier Rous Bouygues Telecom Frankrijk
9.Joost Posthuma Rabobank Nederland
10.Karsten Kroon Team CSC Nederland
11.Bram Tankink Quickstep-Innergetic Nederland
12.Fabrizio Guidi Phonak Italië
13.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir Italië
14.Steffen Wesemann T-Mobile Duitsland
15.Johan Vansummeren Davitamon-Lotto België
16.Maarten Tjallingii Skil-Shimano Nederland
17.Axel Merckx Phonak België
18.Kim Kirchen T-Mobile Luxemburg
19.Manuel Quinziato Liquigas-Bianchi Italië
20.Vincenzo Nibali Liquigas-Bianchi Italië
2005
1.Erik Dekker Rabobank Nederland
2.Bobby Julich Team CSC U.S.A.
3.Andreas Klier T-Mobile Duitsland
4.Thomas Dekker Rabobank Nederland
5.Allan Davis Liberty Seguros Australia
6.Serguei Ivanov T-Mobile Rusland
7.Nick Nuyens Quick Step-Innergetic Belgium
8.Leif Hoste Discovery Channel Belgium
9.Carlos Barredo Liberty Seguros Spanje
10.Michael Boogerd Rabobank Nederland
11.Daniele Bennati Lampre-Caffita Italia
12.Pieter Mertens Chocolade Jacques Belgium
13.Michael Blaudzun Team CSC Denemarken
14.Jose Ivan Gutierrez Illes Balears-Epargne Spanje
15.Rik Verbrugghe Quick Step-Innergetic Belgium
16.Serge Baguet Davitamon-Lotto Belgium
17.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
18.Johan Coenen Mr.Bookmaker Belgium
19.Inaki Isasi Euskatel-Euskadi Spanje
20.Unai Yus Bouygues Telecom Spanje
2004
1.Erik Dekker Rabobank Nederland
2.Bobby Julich Team CSC V.S.A.
3.Rolf Aldag T Mobile Duitsland
4.Frank Hoj Team CSC Denemarken
5.Laszlo Bodrogi QuickStep Davitamon Hongarije
6.Viatcheslav Ekimov US Postal Berryfloor Rusland
7.Sergei Ivanov T Mobile Rusland
8.Roberto Petito Fassa Bortolo Italia
9.Marc Wauters Rabobank Belgium
10.Kim Kirchen Fassa Bortolo Luxemburg
11.Michael Boogerd Rabobank Nederland
12.Andrej Hauptman Lampre Slovenia
13.Marc Lotz Rabobank Nederland
14.Stephan Schreck T Mobile Duitsland
15.Fabrizio Guidi Team CSC Italia
16.Bert Hiemstra Jacques Wincor Nederland
17.Max Van Heeswijk US Postal Berryfloor Nederland
18.Manuele Mori Saunier Duval Prodir Italia
19.Michael Blaudzun Team CSC Denemarken
20.Bart Voskamp Jacques Wincor Nederland
2003
1 Gianluca Bortolami Sidermec Italië
2 Maximilian Sciandri Lampre GBr
3 Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
4 Cedric Fragniere Crédit Agricole Zwitserland
5 Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
6 Rolf Aldag Telekom BRD
7 Pietro Zucconi Sidermec Zwitserland
8 Dave Bruylants Marlux België
9 Frank Van Den Broucke Quickstep België
10 Axel Merckx Lotto België
11 George Hincapie US-Postal VSA
12 Michael Rogers Quickstep Australië
13 Bart Voskamp Bankgiro Nederland
14 Robert Bartko Rabobank BRD
15 Michael Boogerd Rabobank Nederland
16 Angel Vicioso O.N.C.E. Spanje
17 Sergei Ivanov Fassa Bortolo Rusland
18 Johan Museeuw Quickstep België
19 Erik Zabel Telekom BRD
20 Luca Paolini Quickstep Italië
2002
1.Mario Aerts Lotto Adecco Belgium
2.Michael Boogerd Rabobank Nederland
3.Marcus Ljunqvist EDS Fakta Zweden
4.Javier Pascual Rodriguez Ibanesto.com Spanje
5.Christian Moreni Alessio Italia
6.Jo Planckaert Cofidis Belgium
7.Aleksander Shefer Alessio Kazakstan
8.Martin Hvastija Alessio Slovenia
9.Nico Mattan Cofidis Belgium
10.Kurt Asle Arvesen EDS Fakta Noorwegen
11.Paolo Bettini Mapei Quickstep Italia
12.Laurent Brochard Jean Delatour Frankrijk
13.Oscar Freire Mapei Quickstep Spanje
14.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
15.Michele Bartoli Fassa Bortolo Italia
16.Peter Van Petegem Lotto Adecco Belgium
17.Fred Rodriguez Domo Farm Frites U.S.A.
18.Sergei Ivanov Fassa Bortolo Rusland
19.Lance Armstrong US Postal U.S.A.
20.Pietro Caucchioli Alessio Italia
2001
1 Kurt Van De Wouwer Lotto België
2 Francesco Casagrande Fassa Bortolo Italië
3 Abraham Olano O.N.C.E. Spanje
4 Tristan Hoffman Tiscali Nederland
5 Mario Aerts Lotto België
6 Leon Van Bon Mercury Nederland
7 Paul Van Hyfte Lotto België
8 Marco Serpellini Lampre Italië
9 Steven De Jongh Rabobank Nederland
10 Jan Boven Rabobank Nederland
11 Marco Pantani Mercatone Uno Italië
12 Peter Van Petegem Mercury België
13 Erik Dekker Rabobank Nederland
14 Andrei Kashechkin Domo Kazakstan
15 Fabrizio Guidi Mercury Italië
16 Bart Voskamp Batavus Nederland
17 Jan Van Velzen Batavus Nederland
18 Vjatsjeslav Ekimov US-Postal Rusland
19 Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
20 Robert Hunter Lampre Zuid-Afrika
2000
1.Peter Farazijn Cofidis België
2.Francesco Casagrande Vini Caldirola Italië
3.Martin Rittsel Jack & Jones Zweden
4.Zbigniew Spruch Lampre Polen
5.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland
6.Laurent Dufaux Saeco Zwitserl.
7.Tristan Hoffman Jack & Jones Nederland
8.Massimiliano Lelli Cofidis Italië
9.Mauro Gianetti Vini Caldirola Zwitserl.
10.Erik Zabel Telekom Duitsland
11.Michael Boogerd Rabobank Nederland
12.Markus Zberg Rabobank Zwitserl.
13.Sergio Barbero Lampre Italië
14.Patrick Jonker US-Postal Nederland
15.Max Van Heeswijk Mapei Quickstep Nederland
16.Andrei Tchmil Lotto België
17.Oscar Freire Mapei Quickstep Spanje
18.Mario Aerts Lotto België
19.Paolo Bettini Mapei Quickstep Italië
20.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
1999
1.Bart Voskamp T.V.M. Nederland
2.Laurent Roux Casino Frankrijk
3.Fabrizio Guidi Polti Italië
4.Lance Armstrong US-Postal V.S.A.
5.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland
6.Francisco Mancebo Banesto Spanje
7.Michael Boogerd Rabobank Nederland
8.Gabriele Missaglia Lampre Italië
9.Oscar Sevilla Kelme Spanje
10.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
11.Frank Vandenbroucke Cofidis België
12.Leon Van Bon Rabobank Nederland
13.Jan Ullrich Telekom Duitsland
14.Markus Zberg Rabobank Zwitserl.
15.Daniele Nardello Mapei Quickstep Italië
16.Marco Velo Mercatone Uno Italië
17.Erik Dekker Rabobank Nederland
18.Johan Museeuw Mapei Quickstep België
19.Erik Zabel Telekom Duitsland
20.Zbigniew Spruch Lampre Polen
1998
1.Sergei Gontsjar Cantina Tollo Oekraïne
2.Martin Rittsel Cantina Tollo Zweden
3.Rolf Sörensen Rabobank Denemarken
4.Martin Van Steen Nürnberger Nederland
5.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
6.Ralph Grabsch Gerolsteiner Duitsland
7.Michael Van Der Wolf Gerolsteiner Nederland
8.Vjatsjeslav Ekimov US-Postal Rusland
9.Peter Van Petegem T.V.M. België
10.Lance Armstrong US-Postal V.S.A.
11.Leon Van Bon Rabobank Nederland
12.Marcel Duijn Rabobank Nederland
13.Servais Knaven T.V.M. Nederland
14.Andreas Klier Nürnberger Duitsland
15.Renger Ypenburg Giant Nederland
16.Matthé Pronk Rabobank Nederland
17.Godert De Leeuw Giant Nederland
18.Robbie McEwen Rabobank Australië
19.Paul Van Schalen Giant Nederland
20.Christian Van Dartel Nürnberger Nederland
1997
1.George Hincapie US-Postal V.S.A.
2.Bart Voskamp T.V.M. Nederland
3.Erik Dekker Rabobank Nederland
4.Hans De Clercq Palmans België
5.Jeremy Hunt Banesto Gr.Brit.
6.Peter Meinert-Nielsen US-Postal Denemarken
7.Darren Baker US-Postal V.S.A.
8.Viatcheslav Ekimov US-Postal Rusland
9.Servais Knaven T.V.M. Nederland
10.Jan Ullrich Telekom Duitsland
11.Erik Breukink Rabobank Nederland
12.Hans De Meester Palmans België
13.Johan Museeuw Mapei-GB België
14.Vicente Garcia-Acosta Banesto Spanje
15.Remigius Lupeikis US-Postal Litouwen
16.Peter Van Petegem T.V.M. België
17.Bert Hiemstra Rabobank Nederland
18.Maarten Den Bakker T.V.M. Nederland
19.John Van Den Akker Foreldorado Nederland
20.Wilco Zuijderwijk Van Vliet Nederland
1996
1.Fabrizio Bontempi Brescia Lat Italië
2.Bjarne Riis Telekom Denemarken
3.Erik Zabel Telekom Duitsland
4.Stefano Zanini Gewiss Italië
5.Frank Corvers Lotto België
6.Jens Heppner Telekom Duitsland
7.Mauro Bettin Refin Italië
8.Fernando Escartin Kelme Spanje
9.Johan Museeuw Mapei-GB België
10.Brian Holm Telekom Denemarken
11.Ermanno Brignoli Gewiss Italië
12.Laurent Roux T.V.M. Frankrijk
13.Alexander Gontchenkov Roslotto Oekraïne
14.Felice Puttini Refin Zwitserl.
15.Fabiano Fontanelli MG-Technogym Italië
16.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
17.Claudio Chiappucci Carrera Italië
18.Davide Rebellin Polti Italië
19.Mauro Santaromita Gewiss Italië
20.Daniele Sgnaolin Roslotto Italië
1995
1.Mauro Gianetti Polti Zwitserl.
2.Beat Zberg Carrera Zwitserl.
3.Gianluca Bortolami Mapei-GB Italië
4.Andrea Ferrigato ZG-Mobili Italië
5.Johan Museeuw Mapei-GB België
6.Claudio Chiappucci Carrera Italië
7.Davide Cassani MG-Technogym Italië
8.Stefano Zanini Gewiss Italië
9.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
10.Francesco Casagrande Mercatone Uno Italië
11.Laurent Madouas Castorama Frankrijk
12.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
13.Giovanni Lombardi Polti Italië
14.Alberto Elli MG-Technogym Italië
15.Enrico Zaina Carrera Italië
16.Steven Rooks T.V.M. Nederland
17.Rolf Aldag Telekom Duitsland
18.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
19.Maarten Den Bakker T.V.M. Nederland
20.Roberto Petito Mercatone Uno Italië
1994
1.Johan Museeuw GB-MG boys België
2.Kurt Van De Wouwer Lotto België
3.Bruno Cenghialta Gewiss Italië
4.Gerard Rué Banesto Frankrijk
5.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
6.Gianni Bugno Polti Italië
7.Didier Rous Gan Frankrijk
8.Alberto Volpi Gewiss Italië
9.Giorgio Furlan Gewiss Italië
10.Richard Virenque Festina Frankrijk
11.Andrei Tchmile Lotto Moldavië
12.Steven Rooks T.V.M. Nederland
13.David Garcia Banesto Spanje
14.Marco Saligari GB-MG boys Italië
15.Luc Roosen Lotto België
16.Davide Rebellin GB-MG boys Italië
17.Claudio Chiappucci Carrera Italië
18.Georg Totschnig Polti Oostenrijk
19.Beat Zberg Carrera Zwitserl.
20.Jans Koerts Festina Nederland
1993
1.Marc Van Orsouw Telekom Nederland
2.Fabian Jeker Castorama Zwitserl.
3.Gianni Bugno Gatorade Italië
4.Maurizio Fondriest Lampre Italië
5.Rolf Jaermann Ariostea Zwitserl.
6.Adri Van Der Poel Mercatone-Uno Nederland
7.Franco Ballerini GB-MG Italië
8.Johan Museeuw GB-MG België
9.Gert-Jan Theunisse T.V.M. Nederland
10.Davide Cassani Ariostea Italië
11.Erik Dekker Word-Perfect Nederland
12.Jens Heppner Telekom Duitsland
13.Fabio Casartelli Ariostea Italië
14.Bart Voskamp T.V.M. Nederland
15.Maximilian Sciandri Motorola Italië
16.Mario Kummer Telekom Duitsland
17.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
18.Franco Chioccioli GB-MG Italië
19.Giorgio Furlan Ariostea Italië
20.Heinrich Trumheller Castorama Duitsland
1992
1.Frans Maassen Buckler Nederland
2.Vjatsjeslav Ekimov Panasonic G.O.S.
3.Thierry Marie Castorama Frankrijk
4.Gerrit De Vries Buckler Nederland
5.Johan Capiot T.V.M. België
6.Jelle Nijdam Buckler Nederland
7.Uwe Raab P.D.M. Duitsland
8.Eddy Schurer T.V.M. Nederland
9.Andrei Tchmile GB-MG G.O.S.
10.Edwig Van Hooydonck Buckler België
11.Stephen Hodge O.N.C.E. Australië
12.Rob Harmeling T.V.M. Nederland
13.Brian Holm Tulip Denemarken
14.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
15.Philippe Louviot O.N.C.E. Frankrijk
16.Marc Sergeant Panasonic België
17.John Den Braber Koga Miyata Nederland
18.Niels Van Der Steen Koga Miyata Nederland
19.Martien Kokkelkoren Buckler Nederland
20.Eric Vanderaerden Buckler België
1991
1.Udo Bölts Telekom B.R.D.
2.Franco Ballerini Del Tongo Italië
3.Carlo Bomans Weinmann België
4.Guido Bontempi Carrera Italië
5.Allan Peiper Tulip Australië
6.Jelle Nijdam Buckler Nederland
7.Thierry Laurent R.M.O. Frankrijk
8.Rudy Dexters Tonton Tapis België
9.Massimo Ghirotto Carrera Italië
10.Erik Breukink P.D.M. Nederland
11.Frans Maassen Buckler Nederland
12.Mario Cipollini Del Tongo Italië
13.Erwin Nijboer Telekom Nederland
14.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
15.Jean-Paul Van Poppel P.D.M. Nederland
16.Peter Pieters Tulip Nederland
17.Dirk De Wolf Tonton Tapis België
18.Marc Madiot R.M.O. Frankrijk
19.Ad Wijnands Telekom Nederland
20.Ludwig Willems Weinmann België
1990
1.Dean Woods Stuttgart Australia
2.Sean Kelly P.D.M. Ierland
3.Raul Alcala P.D.M. Mexico
4.Claude Seguy Toshiba Frankrijk
5.Wayne Bennington Z-Peugeot Gr.Brit.
6.Franck Boucanville Z-Peugeot Frankrijk
7.Udo Bolts Stuttgart B.R.D.
8.Peter Pieters T.V.M. Nederland
9.Jelle Nijdam Buckler Nederland
10.Erik Breukink P.D.M. Nederland
11.Rudy Dhaenens P.D.M. Belgium
12.Thierry Marie Castorama Frankrijk
13.Steven Rooks Panasonic Nederland
14.Sebastien Flicher Toshiba Frankrijk
15.Francis Moreau Histor Frankrijk
16.Soren Lilholt Histor Denemarken
17.Uwe Raab P.D.M. D.D.R.
18.Eddy Schurer T.V.M. Nederland
19.Roland Leclerc Toshiba Frankrijk
20.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
1989
1.Ludo Peeters Caja Rural België
2.Laurent Bézault Toshiba Frankrijk
3.Dirk De Wolf Hitachi België
4.Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk
5.Carlo Bomans Domex België
6.Henk Lubberding Panasonic Nederland
7.Moreno Argentin Bianchi Italië
8.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
9.Hendrik De Vos Hitachi België
10.Erik Vanderaerden Panasonic België
11.Johan Museeuw A.D.R. België
12.Sean Kelly P.D.M. Ierland
13.Koen Vekemans Lotto België
14.Peter Winnen Panasonic Nederland
15.Oleg Jarotsjenko Alfa Lum U.S.S.R.
16.Jos Haex Hitachi België
17.Pascal Simon Système U Frankrijk
18.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
19.Ludo De Keulenaer T.V.M. België
20.Ronan Pensec “Z” Frankrijk
1988
1.Luc Roosen Roland België
2.Steve Bauer Weinmann Canada
3.Erik Van Lancker Panasonic België
4.Jelle Nijdam Kwantum Nederland
5.Maurizio Fondriest Ecoflam Italië
6.Gianni Bugno Château d’Ax Italië
7.Johan Capiot T.V.M. België
8.Eddy Planckaert A.D.R. België
9.Phil Anderson T.V.M. Australië
10.Jean-François Bernard Toshiba Frankrijk
11.Guido Winterberg Weinmann Zwitserl.
12.Alex Stieda 7-Eleven Canada
13.John van den Akker Roland Nederland
14.Carlo Bomans Lotto België
15.Johan Museeuw A.D.R. België
16.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
17.Theo De Rooy Panasonic Nederland
18.Dirk De Mol A.D.R. België
19.Werner Stutz Isotonic Zwitserl.
20.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
1987
1.Stephen Roche Carrera Ierland
2.Beat Breu Lotto Zwitserland
3.Marino Lejaretta Caja Rural Spanje
4.Claude Criquielion Hitachi België
5.Marc Sergeant Lotto België
6.Adri van der Poel P.D.M. Nederland
7.Jos Lieckens Lotto België
8.Dirk De Mol A.D.R. België
9.Dominique Lecrocq Hitachi Frankrijk
10.Ludo Peeters Superconfex België
11.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
12.Gerrie Kneteman P.D.M. Nederland
13.Sean Kelly Kas Ierland
14.Guy Nulens Panasonic België
15.Enrique Aja Teka Spanje
16.Mathieu Hermans Caja Rural Nederland
17.Edwig Van Hooydonck Superconfex België
18.Inaki Gaston Kas Spanje
19.Gertjan Theunisse P.D.M. Nederland
20.Rudy Dhaenens Hitachi België
1986
1.Erik Van Lancker Panasonic België
2.Tommi Prim Bianchi Zweden
3.Etienne De Wilde Hitachi België
4.Stephen Roche La Redoute Ierland
5.Gilbert Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
6.Hennie Kuiper Skala Nederland
7.Eric Boyer Système U Frankrijk
8.Rudy Pevenage Del Tongo België
9.Lech Piasecki Del Tongo Polen
10.Johan Lammerts Vini Ricordi Nederland
11.Steven Rooks P.D.M. Nederland
12.Steve Bauer La Vie Claire Canada
13.Rudy Dhaenens Hitachi België
14.Erik Breukink Panasonic Nederland
15.Filip Vandenbranden Hitachi België
16.Phil Anderson Panasonic Australië
17.Eddy Planckaert Panasonic België
18.Adri van der Poel Kwantumhallen Nederland
19.Teun van Vliet Panasonic Nederland
20.Jos Lammertink Panasonic Nederland
1985
1.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
2.Gerard Veldscholten Panasonic Nederland
3.Francesco Moser Gis Italië
4.Adri van der Poel Kwantumhallen Nederland
5.Jean-François Bernard La Vie Claire Frankrijk
6.Robert Millar Peugeot G.B.
7.Carlo Bomans Lotto België
8.Leonardo Natale Gis Italië
9.Stefano Giuliani Gis Italië
10.Jef Lieckens Lotto België
11.Johnny Broers Skala Nederland
12.Patrick Versluys Hitachi België
13.Phil Anderson Panasonic Australië
14.Sean Kelly Skil Ierland
15.Nico Verhoeven Skala Nederland
16.Johan Lammerts Panasonic Nederland
17.Jorgen Pedersen Carrera Denemarken
18.Stephen Roche La Redoute Ierland
19.Noël Segers Tönissteiner België
20.Mario Van Vlimmeren Nikon Nederland
1984
1.Rudy Dhaenens Splendor België
2.Sean Kelly Skil Ierland
3.Jacques Hanegraaf Kwantumhallen Nederland
4.Claude Criquielion Splendor België
5.Ad Wijnands Kwantumhallen Nederland
6.Frederic Vichot Skil Frankrijk
7.Philippe Poissonnier Skil Frankrijk
8.Gerrie Kneteman Europdecor Nederland
9.Kim Andersen Coop Denemarken
10.Patrick Versluys Splendor België
11.Alf Segersall Bianchi Zweden
12.Adri van der Poel Kwantumhallen Nederland
13.Michel Laurent Coop Frankrijk
14.Johan Lammerts Panasonic Nederland
15.Jaime Villamajo Reynolds Spanje
16.Enrique Aja Reynolds Spanje
17.William Tackaert Fangio België
18.Inaki Gaston Reynolds Spanje
19.Pierre Le Bigaut Coop Frankrijk
20.Fons De Wolf Europdecor België
1983
1.Luc Colijn Fangio België
2.Adri van der Poel Aernoudt Nederland
3.Phil Anderson Peugeot Australië
4.Jan Raas Raleigh Nederland
5.Etienne De Wilde La Redoute België
6.Gilbert Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
7.Jacques Hanegraaf Raleigh Nederland
8.Jan Bogaert Europ Decor België
9.Steven Rooks Sem Nederland
10.Eddy Planckaert Splendor België
11.Jonathan Boyer Sem V.S.A.
12.Joop Zoetemelk Coop Nederland
13.Stephen Roche Peugeot Ierland
14.Ad Wijnands Raleigh Nederland
15.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
16.Kim Andersen Coop Denemarken
17.Patrick Cocquyt Safir België
18.Christian Levavasseur La Redoute Frankrijk
19.Marc Sergeant Europ Decor België
20.Régis Clère Coop Frankrijk
1982
1.Stephen Roche Peugeot Ierland
2.Hennie Kuiper Daf Trucks Nederland
3.Joop Zoetemelk Coop Nederland
4.Adri Van Houwelingen Vermeer-Thijs Nederland
5.Jan Raas Raleigh Nederland
6.Bert Oosterbosch Daf Trucks Nederland
7.William Tackaert Daf Trucks België
8.Marc Gomez Wolber Frankrijk
9.Ludo Peeters Raleigh België
10.Adri Van der Poel Daf Trucks Nederland
11.Hans Langerijs Daf Trucks Nederland
12.Gerard Kerbrat Wolber Frankrijk
13.Philippe Leleu Wolber Frankrijk
14.Jean-François Rault Wolber Frankrijk
15.Gregor Braun Capri Sonne B.R.D.
16.Gerrie Kneteman Raleigh Nederland
17.Serge Beucherie Sem Frankrijk
18.Ad Wijnands Raleigh Nederland
19.Yvon Bertin Coop Frankrijk
20.Fons De Wolf Vermeer-Thijs België
1981
1.Roger De Vlaeminck Daf Trucks België
2.Bernard Hinault Renault Frankrijk
3.Fons De Wolf Vermeer-Thijs België
4.Rudi Pevenage Capri Sonne België
5.Jan Raas Raleigh Nederland
6.Sean Kelly Splendor Ierland
7.Phil Anderson Peugeot Australië
8.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
9.Stefan Mutter Cilo Zwitserl.
10.Adri Van der Poel Daf Trucks Nederland
11.Erik Van de Wiele Capri Sonne België
12.Jean-Franç. Pescheux La Redoute Frankrijk
13.Benny Schepmans Safir België
14.Jean-L. Vandenbroucke La Redoute België
15.Philip Vandenbranden Boston België
16.Eddy Vandeginste Eurosoap België
17.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
18.Patrick Bonnet Renault Frankrijk
19.Jacques Bossis Peugeot Frankrijk
20.Maurice Le Guilloux Renault Frankrijk
1980
1.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
2.Bernard Hinault Renault Frankrijk
3.Jan Raas Raleigh Nederland
4.Francesco Moser Sanson Italië
5.Gibi Baronchelli Bianchi Italië
6.Herman Van Springel Safir België
7.Henk Lubberding Raleigh Nederland
8.Joaquim Agostinho Puch Portugal
9.Raymond Martin Miko Frankrijk
10.Daniël Willems IJsboerke België
11.Sven Ake Nilsson Miko Zweden
12.Fons De Wolf Boule d’Or België
13.Sean Kelly Splendor Ierland
14.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
15.Giuseppe Saronni Gis Italië
16.Jacques Bossis Peugeot Frankrijk
17.Raymond Villemiane Renault Frankrijk
18.Pierre Bazzo La Redoute Frankrijk
19.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
20.Johan Vandervelde Raleigh Nederland
1979
1.Jan Raas Raleigh Nederland
2.Alfio Vandi Magniflex Italië
3.Henk Lubberding Raleigh Nederland
4.Freddy Maertens Flandria België
5.Sven Ake Nilsson Miko Zweden
6.Willy Teirlinck Renault België
7.Bernard Hinault Renault Frankrijk
8.Roger De Vlaeminck Gis België
9.Ludo Peeters IJsboerke België
10.Joop Zoetemelk Miko Nederland
11.Michel Laurent Peugeot Frankrijk
12.Christian Seznec Miko Frankrijk
13.Yves Hézard Peugeot Frankrijk
14.Giovanni Battaglin Fiorella Italië
15.Ronald De Witte Sanson België
16.Frits Pirard Miko Nederland
17.Jean-Luc Vandenbrouck Peugeot België
18.Lucien Van Impe Kas België
19.Claude Criquielion Kas België
20.René Martens Flandria België
1978
1.Jan Raas Raleigh Nederland
2.Francesco Moser Sanson Italië
3.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
4.Freddy Maertens Flandria België
5.Joop Zoetemelk Miko Nederland
6.Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
7.Gregor Braun Peugeot B.R.D.
8.Ferdi Vandenhaute Marc België
9.Jean-Louis Gauthier Lejeune Frankrijk
10.Dirk Ongenae Flandria België
11.Dieter Thurau IJsboerke B.R.D.
12.Leo Van Vliet Raleigh Nederland
13.Bernard Bourreau Peugeot Frankrijk
14.Eric Van de Wiele IJsboerke België
15.Klaus-Peter Thaler Raleigh B.R.D.
16.René Martens C&A België
17.Wilfried Wezemael Raleigh België
18.Jan Krekels Jet Star Nederland
19.Daniel Gisiger Lejeune Zwitserl.
20.Christian Seznec Miko Frankrijk
1977
1.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
2.Freddy Maertens Flandria België
3.Jan Raas Raleigh Nederland
4.Gerrie Kneteman Raleigh Nederland
5.Jos Schipper Ebo Nederland
6.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
7.Eddy Merckx Fiat België
8.Francesco Moser Sanson Italië
9.Walter Godefroot IJsboerke België
10.Herman Van Springel IJsboerke België
11.Raymond Poulidor Miko Frankrijk
12.Patrick Béon Peugeot Frankrijk
13.Jos Bruyère Fiat België
14.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
15.Jos Jacobs IJsboerke België
16.Marcello Osler Brooklyn Italië
17.Staf Van Roosbroeck IJsboerke België
18.Gerben Karstens Raleigh Nederland
19.Guy Sibille Peugeot Frankrijk
20.Robert Bouloux Fiat Frankrijk
1976
1.Freddy Maertens Flandria België
2.Jan Raas Raleigh Nederland
3.Luc Leman Miko België
4.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
5.Patrick Béon Peugeot Frankrijk
6.Joop Zoetemelk Gan Nederland
7.Roger Swerts Molteni België
8.Roy Schuiten Lejeune Nederland
9.Frans Verbeeck IJsboerke België
10.Cees Bal Molteni Nederland
11.Cees Priem Frisol Nederland
12.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
13.Marc Lievens Molteni België
14.Eric Van De Wiele Maes Pils België
15.Willy Vanneste Frisol België
16.Régis Ovion Peugeot Frankrijk
17.J.-P.Danguillaume Peugeot Frankrijk
18.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
19.Engelbert Opdebeeck IJsboerke België
20.Henk Prinsen Frisol Nederland
1975
1.Freddy Maertens Flandria België
2.Frans Verbeeck IJsboerke België
3.Eddy Merckx Molteni België
4.Walter Godefroot IJsboerke België
5.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
6.Jos Jacobs IJsboerke België
7.Johan De Muynck Brooklyn België
8.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
9.Marc Renier IJsboerke België
10.Frans Van Looy Molteni België
11.Ludo Van Stayen Maes Pils België
12.Enrico Paolini Scic Italië
13.Felice Gimondi Bianchi Italië
14.Franco Bitossi Zonca Italië
15.Tony Houbrechts Bianchi België
16.Eddy Verstraeten IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Walter Planckaert Maes Pils België
19.Eric Leman Splendor België
20.Alfons De Bal IJsboerke België
1974
1.Gerrie Kneteman Raleigh Nederland
2.Walter Planckaert Watney België
3.Walter Godefroot IJsboerke België
4.Eddy Merckx Molteni België
5.Freddy Maertens Flandria België
6.Joseph Bruyère Molteni België
7.Roger Swerts Molteni België
8.Roy Schuiten Lejeune Nederland
9.Frans Verbeeck IJsboerke België
10.Cees Bal Molteni Nederland
11.Cees Priem Frisol Nederland
12.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
13.Marc Lievens Molteni België
14.Wilfried Wezemael Frisol België
15.Willy Vanneste Frisol België
16.Régis Ovion Peugeot Frankrijk
17.J.-P.Danguillaume Peugeot Frankrijk
18.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
19.Engelbert Opdebeeck IJsboerke België
20.Henk Prinsen Frisol Nederland
1973
1.Roger Rosiers Bic België
2.Joop Zoetemelk Gitane Nederland
3.Hennie Kuiper Rokado Nederland
4.Eddy Merckx Molteni België
5.Freddy Maertens Flandria België
6.Frans Verbeeck Watney België
7.Herman Van Springel Rokado België
8.Albert Van Vlierberghe Rokado België
9.Ronald De Witte Flandria België
10.Walter Godefroot Flandria België
11.Santiago Lazcano Kas Spanje
12.Georges Pintens Rokado België
13.Noël Van Clooster Flandria België
14.Marc Lievens Molteni België
15.Staf Van Roosbroeck Rokado België
16.Tony Houbrechts Rokado België
17.Jos Schoeters Peugeot België
18.Ludo Van Stayen Watney België
19.Jos Huysmans Molteni België
20.José Catieau Bic Frankrijk
1972
1 Roger De Vlaeminck Flandria België
2 Eddy Merckx Molteni België
3 Manuel Oliveira F.C.Porto Portugal
4 Joop Zoetemelk Flandria Nederland
5 Frans Verbeeck Watney België
6 Jose Manuel Fuente Kas Spanje
7 Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
8 Erwin Thalmann Möbel Märki Zwitserland
9 Lucien Van Impe Sonolor België
10 Roger Swerts Molteni België
11 Gosta Pettersson Ferretti Zweden
12 Johan De Muynck Flandria België
13 Miguel Maria Lasa Kas Spanje
14 Herman Van Springel Molteni België
15 Marc De Meyer Flandria België
16 Leo Duyndam Goudsmit Nederland
17 Gerben Karstens Rokado Nederland
18 Francisco Galdos Kas Spanje
19 Felice Gimondi Salvarani Italië
20 Walter Godefroot Peugeot België

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s