2017
1.Alexander Kristoff Katusha-Alpecin Noorwegen
2.Michael Matthews Sunweb-Giant Australië
3.Sonny Colbrelli Bahrein-Merida Italië
4.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
5.Nacer Bouhanni Cofidis Frankrijk
6.Elia Viviani Sky-21st Century Fox Italië
7.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
8.Enrico Battaglin Lotto.nl-Jumbo Italië
9.Sep Vanmarcke Cannondale-Drapac België
10.Kristian Sbaragli Dimension Data Italië
11.Luka Mezgec Orica-Scott Slovenië
12.Lukas Postlberger Bora-Hansgrohe Oostenrijk
13.Lilian Calmejane Direct Energie Frankrijk
14.Ruben Guerreiro Trek-Segafredo Portugal
15.Valerio Conti UAE-Fly Emirates Italië
16.Zdenek Stybar Quick Step Floors Tsjechië
17.Yoann Offredo Wanty-Groupe Gobert Frankrijk
18.Daniele Bennati Movistar Spanje
19.Daryl Impey Orica-Scott Zuid-Afrika
20.Guillaume Martin Wanty-Groupe Gobert Frankrijk

2016
1.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
2.Michael Matthews Orica-Bike Echange Australië
3.Olivier Naessen IAM Cycling België
4.Matteo Trentin Etixx-Quick Step Italië
5.Giacomo Nizzolo Trek-Segafredo Italië
6.John Degenkolb Giant-Alpecin Duitsland
7.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
8.Heinrich Haussler IAM Cycling Australië
9.Ramunas Navardauskas Cannondale-Drapac Litouwen
10.Loic Vliegen BMC Racing België
11.Danny Van Poppel Sky-21st Century Fox Nederland
12.Alberto Bettiol Cannondale-Drapac Italië
13.Wilco Kelderman Lotto.nl-Jumbo Nederland
14.Samuel Dumoulin Ag2r-La Mondiale Frankrijk
15.Michael Valgren Andersen Tinkoff Denemarken
16.Tom Boonen Etixx-Quick Step België
17.Dimitri Claeys Wanty-Groupe Gobert België
18.Martin Elmiger IAM Cycling Zwitserland
19.Roman Kreuziger Tinkoff Tsjechië
20.Anthony Roux FDJ-Lapierre Frankrijk
2015
1.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
2.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
3.Grega Bole CCC-Sprandi Slovenië
4.Rasmus Guldhammer Cult Energy Denemarken
5.Ramunas Navardauskas Cannondale-Garmin Lithouwen
6.Bryan Coquard Europcar Frankrijk
7.Wouter Poels Sky-21st Century Fox Nederland
8.Heinrich Haussler IAM Cycling Australië
9.Elia Viviani Sky-21st Century Fox Italië
10.Rudy Molard Cofidis Frankrijk
11.Tom Boonen Etixx-Quick Step België
12.Roy Curvers Giant-Alpecin Nederland
13.Anthony Roux FDJ-Lapierre Frankrijk
14.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
15.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
16.Borut Bozic Astana Slovenië
17.Simone Ponzi SouthEast Italië
18.Rui Alberto Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal
19.Enrico Gasparotto Wanty-Groupe Goubert Italië
20.Matteo Trentin Etixx-Quick Step Italië
2014
1.Sylvain Chavanel IAM Cycling Frankrijk
2.Cyril Gautier Europcar Frankrijk
3.Tim Wellens Lotto-Belisol België
4.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
5.Giacomo Nizzolo Trek Factory Racing Italië
6.Jurgen Roelandts Lotto-Belisol België
7.Borut Bozic Astana Slovenië
8.Ben Hermans BMC Racing België
9.Gianni Meersman Omega Pharma-Quick Step België
10.Julian Alaphilippe Omega Pharma-Quick Step Frankrijk
11.Silvan Dillier BMC Racing Zwitserland
12.Francesco Gavazzi Astana Italië
13.Luka Mezgec Giant-Shimano Slovenië
14.Jerome Baugnies Wanty-Groupe Gobert België
15.Enrico Battaglin Bardiani-CSF Inox Italië
16.Reinhardt Janse Van Rensburg Giant-Shimano Zuid-Afrika
17.Andrea Fedi Neri Sottoli-Yellow Fluo Italië
18.Sebastiaan Langeveld Garmin-Sharp Nederland
19.Stig Broeckx Lotto-Belisol België
20.Mathieu Ladagnous FDJ.fr Frankrijk
2013
1.Filippo Pozzato Lampre-Merida Italië
2.Jurgen Roelandts Lotto-Belisol België
3.Thor Hushovd BMC Racing Noorwegen
4.Francisco Ventoso Movistar Spanje
5.Elia Viviani Cannondale Italië
6.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
7.John Degenkolb Argos-Shimano Duitsland
8.Daryl Impey Orica-GreenEdge Zuid-Afrika
9.Lars Boom Belkin Nederland
10.Borut Bozic Astana Slovenië
11.Michal Kwiatkowski Omega Pharma-Quick Step Polen
12.Giovanni Visconti Movistar Italië
13.Simone Ponzi Astana Italië
14.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
15.Matti Breschel Saxo-Tinkoff Denemarken
16.Enrico Gasparotto Astana Italië
17.Giacomo Nizzolo Radioshack-Leopard Italië
18.Peter Velits Omega Pharma-Quick Step Slovakije
19.Arthur Vichot FDJ.fr Frankrijk
20.Samuel Dumoulin Ag2r-La Mondiale Frankrijk
2012
1.Rui Alberto Costa Faria Movistar Portugal
2.Edvald Boasson Hagen Sky-IG Markets Noorwegen
3.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
4.Matthew Goss Orica-GreenEdge Australië
5.Heinrich Haussler Garmin-Sharp Australië
6.Luca Paolini Katusha Italië
7.Simon Gerrans Orica-GreenEdge Australië
8.Borut Bozic Astana Slovenië
9.Giacomo Nizzolo Radioshack-Nissan Italië
10.Fabian Wegmann Garmin-Sharp Duitsland
11.Francesco Gavazzi Astana Italië
12.Manuele Mori Lampre-ISD Italië
13.Mickael Delage FDJ-Big Mat Frankrijk
14.Giovanni Visconti Movistar Italië
15.Daniele Pietropoli Lampre-ISD Italië
16.Manuel Belletti Ag2r-La Mondiale Italië
17.Francisco Ventoso Movistar Spanje
18.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
19.Jurgen Roelandts Lotto-Belisol België
20.Samuel Dumoulin Cofidis Frankrijk
2011
1.Thomas Voeckler Europcar Frankrijk
2.Thor Hushovd Garmin-Cervelo Noorwegen
3.Simon Gerrans Team Sky Australië
4.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
5.Grega Bole Lampre-ISD Slovenië
6.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
7.Yoann Offredo Francaise des Jeux Frankrijk
8.Simone Ponzi Liquigas-Cannondale Italië
9.Fumiyuki Beppu Radioshack Japan
10.Maarten Wijnants Rabobank Nederland
11.Robbie McEwen Radioshack Australië
12.Simon Clarke Astana Australië
13.Manuel Cardoso Radioshack Portugal
14.Jonathan Hivert Saur-Sojasun Frankrijk
15.Mirko Selvaggi Vacansoleil-DCM Italië
16.Samuel Dumoulin Cofidis Frankrijk
17.Lars Ytting Bak HTC-Highroad Denemarken
18.Tony Gallopin Cofidis Frankrijk
19.Danilo Hondo Lampre-ISD Duitsland
20.Pavel Brutt Katusha Rusland
2010
1.Tyler Farrar Garmin-Transitions U.S.A.
2.Jose Joaquin Rojas Caisse D`Epargne Spanje
3.Yoann Offredo Francaise des Jeux Frankrijk
4.Marco Marcato Vacansoleil Italië
5.Francesco Gavazzi Lampre-Farnese Vini Italië
6.Christophe Le Mevel Francaise des Jeux Frankrijk
7.Peter Sagan Liquigas-Doimo Slovakijë
8.Leonardo Duque Cofidis Colombië
9.Matthew Goss HTC-Columbia Australië
10.Grega Bole Lampre-Farnese Vini Slovenië
11.Alessandro Ballan BMC Racing Italië
12.Jerome Pineau Quick Step Frankrijk
13.Manuele Mori Lampre-Farnese Vini Italië
14.Greg Van Avermaet Omega Pharma-Lotto België
15.Roy Sentjens Milram België
16.Mauro Santambrogio BMC Racing Italië
17.Sebastien Hinault Ag2r-La Mondiale Frankrijk
18.Sebastiaan Langeveld Rabobank Nederland
19.Josep Jufre Astana Spanje
20.Dimitri Fofonov Astana Kazakstan
2009
1.Pierrick Fedrigo Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
2.Luis Leon Sanchez Caisse D`Epargne Spanje
3.Simon Gerrans Cervelo Australië
4.Maxim Iglinskiy Astana Kazakstan
5.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
6.Marcus Burghardt Columbia-HTC Duitsland
7.Paul Martens Rabobank Duitsland
8.Sebastien Minard Cofidis Frankrijk
9.Enrico Gasparotto Lampre-NGC Italië
10.William Bonnet Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
11.Philippe Gilbert Silence-Lotto België
12.Daniele Bennati Liquigas-Doimo Italië
13.Tom Leezer Rabobank Nederland
14.Filippo Pozzato Katusha Italië
15.Manuele Mori Lampre-NGC Italië
16.Alessandro Ballan Lampre-NGC Italië
17.Sebastien Hinault Ag2r-La Mondiale Frankrijk
18.Ryder Hesjedal Garmin-Slipstream Canada
19.Aleksander Botcharov Credit Agricole Rusland
20.David Loosli Lampre-NGC Zwitserland
2008
1.Alessandro Ballan Lampre-NGC Italië
2.Jose Joaquin Rojas Caisse D`Epargne Spanje
3.Greg Van Avermaet Silence-Lotto België
4.Pierrick Fedrigo Bouygues Telecom Frankrijk
5.Allan Davis Mitsubishi-Jartazi Australië
6.Peter Velits Team Milram Slovakije
7.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
8.Gregory Rast Astana Zwitserland
9.Romain Feillu Agritubel Frankrijk
10.Jerome Pineau Bouygues Telecom Frankrijk
11.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
12.Antonio Murillo Fischer Liquigas Brazilië
13.Benoit Vaugrenard Francaise des Jeux Frankrijk
14.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
15.Giovanni Visconti Quick Step Italië
16.Michael Barry Columbia Canada
17.David De La Fuente Scott-American Beef Spanje
18.Aleksander Botcharov Credit Agricole Rusland
19.Josep Jufre Scott-American Beef Spanje
20.Lloyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
2007
1.Danilo Di Luca Liquigas Italië
2.Filippo Pozzato Liquigas Italië
3.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
4.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir Italië
5.Rinaldo Nocentini Ag2r-Prevoyance Italië
6.Staf Scheirlinckx Cofidis België
7.Martin Elmiger Ag2r-Prevoyance Zwitserland
8.Steven De Jongh Quickstep-Innergetic Nederland
9.Thomas Voeckler Bouygues Telecom Frankrijk
10.Bjorn Leukemans Predictor-Lotto België
11.Gerald Ciolek T-Mobile Duitsland
12.Volodymyr Bileka Discovery Channel Oekraine
13.Jose Joaquin Rojas Caisse D`Epargne Spanje
14.Romain Feillu Agritubel Frankrijk
15.Anthony Geslin Bouygues Telecom Frankrijk
16.Fumiyuki Beppu Discovery Channel Japan
17.Jens Voigt Team CSC Duitsland
18.Mirko Celestino Team Milram Italië
19.Said Haddou Bouygues Telecom Frankrijk
20.Daniele Righi Lampre-Fondital Italië
2006
1.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
2.Filippo Pozzato Quickstep-Innergetic Italië
3.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir Italië
4.Gregory Rast Phonak Zwitserland
5.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
6.Karsten Kroon Team CSC Nederland
7.Cristian Moreni Cofidis Italië
8.Sylvain Chavanel Cofidis Frankrijk
9.Pierrick Fedrigo Bouygues Telecom Frankrijk
10.Stefano Garzelli Liquigas-Bianchi Italië
11.Sergei Ivanov T-Mobile Rusland
12.Alexander Kolobnev Rabobank Rusland
13.Philippe Gilbert Francaise des Jeux België
14.Mirko Celestino Team Milram Italië
15.Vincenzo Nibali Liquigas-Bianchi Italië
16.Yaroslav Popovych Discovery Channel Oekraine
17.Baden Cooke Unibet.Com Australië
18.Samuel Dumoulin Ag2r-Prevoyance Frankrijk
19.Allan Johansen Team CSC Denemarken
20.Roy Sentjens Rabobank Nederland
2005
1. George HINCAPIE (Usa) en 4h59’42”
2. Alexandre Usov (Blr)
3. Davide Rebellin (Ita)
4. Daniele Bennati (Ita)
5. Peter Wrolich (Aut)
6. Markus Zberg (Sui)
7. Cristian Moreni (Ita)
8. Luca Paolini (Ita)
9. Kurt-Asle Arvesen (Nor)
10. Jan Ullrich (All)
11. Maxim Iglinskiy (Kaz)
12. Danilo Di Luca (Ita)
13. Philippe Gilbert (Bel)
14. Laurent Brochard (Fra)
15. Massimiliano Mori (Ita)
16. David Etxebarria (Esp)
17. Iker Flores (Esp)
18. Xavier Zandio (Esp)
19. Rémy Di Gregorio (Fra)
20. Christophe Rinero (Fra)
2004
1. Didier ROUS (Fra) en 4h31’27
2. Serge Baguet (Bel)
3. Guido Trentin (Ita) à 2″
4. Danilo Hondo (All)
5. Giulio Tomi (Ita)
6. Vladimir Duma (Ukr)
7. Patrick Calcagni (Sui)
8. Cédric Vasseur (Fra)
9. Sergio Barbero (Ita)
10. Fabian Wegmann (All)
11. Jean-Cyril Robin (Fra)
12. David Moncoutié (Fra)
13. Florent Brard (Fra) à 4″
14. Nuno Ribeiro (Por) à 5″
15. Roman Luhovyy (Ukr) à 11″
16. Jeremy Hunt (Gbr)
17. Romans Vainsteins (Let)
18. Geoffroy Lequatre (Fra)
19. Paolo Bossoni (Ita)
20. Jérôme Pineau (Fra)
2003
1. Andy FLICKINGER (Fra) en 4h34’22”
2. Anthony Geslin (Fra)
3. Nicolas Jalabert (Fra)
4. Christophe Mengin (Fra)
5. Kurt-Asle Arvesen (Nor)
6. Mark Scanlon (Irl)
7. Joseba Albizu (Esp) à 3″
8. Patrice Halgand (Fra) à 25″
9. Cédric Vasseur (Fra) à 1’38”
10. Thor Hushovd (Nor) à 1’48”
11. Stefano Zanini (Ita)
12. Fabian Wegmann (All)
13. Médéric Clain (Fra)
14. Ludovic Martin (Fra)
15. Frédéric Guesdon (Fra)
16. Ludovic Auger (Fra)
17. Ruslan Gryshenko (Ukr)
18. Andrei Mizourov (Kaz)
19. Geert Verheyen (Bel)
20. Roger Beuchat (Sui)
2002
1. Jeremy HUNT (Gbr) en 4h44’02”
2. Stuart O’Grady (Aus)
3. Baden Cooke (Aus)
4. Martin Elmiger (Sui)
5. Fred Rodriguez (Usa)
6. Jo Planckaert (Bel)
7. Peter Van Petegem (Bel)
8. Serge Baguet (Bel)
9. Laurent Jalabert (Fra)
10. Andrea Tafi (Ita)
11. Raphael Schweda (All)
12. Luca Paolini (Ita)
13. Björn Leukemans (Bel)
14. Emmanuel Magnien (Fra)
15. Franck Renier (Fra)
16. Laurent Brochard (Fra)
17. Nicolas Jalabert (Fra)
18. Nico Mattan (Bel)
19. Ludovic Turpin (Fra)
20. Beat Zberg (Sui)
2001
1. Nico MATTAN (Bel) en 4h30’39”
2. Patrice Halgand (Fra) à 1″
3. Patrick Jonker (Hol)
4. Serge Baguet (Bel) à 15″
5. Mario Aerts (Bel)
6. David Moncoutié (Fra)
7. Vincent Cali (Fra) à 18″
8. Benoit Salmon (Fra) à 25″
9. Janek Tombak (Est) à 59″
10. Beat Zberg (Sui)
11. Stéphane Heulot (Fra)
12. Andrej Hauptman (Slo)
13. Marc Lotz (Hol)
14. Andrei Tchmil (Bel)
15. Nicolas Fritsch (Fra)
16. Stéphane Goubert (Fra)
17. Bert De Waele (Bel)
18. Franck Bouyer (Fra)
19. Xavier Jan (Fra) à 1’02”
20. Geert Verheyen (Bel) à 1’29”
2000
1. Michele BARTOLI (Ita) en 4h59’00”
2. Nico Mattan (Bel) à 10″
3. Walter Bénéteau (Fra) à 11″
4. Tristan Hoffman (Hol)
5. Mario Aerts (Bel) à 14″
6. Jean-Cyril Robin (Fra) à 59″
7. Maarten Den Bakker (Hol)
8. Bo Hamburger (Dan)
9. Thierry Marichal (Bel) à 1’03”
10. Serge Baguet (Bel)
11. Anthony Morin (Fra)
12. Sébastien Hinault (Fra) à 1’07”
13. Daniele Contrini (Ita)
14. Markus Zberg (Sui)
15. Franck Renier (Fra)
16. Michael Blaudzun (Dan)
17. Massimilano Mori (Ita)
18. Arvis Piziks (Let)
19. Salvatore Commesso (Ita)
20. Alexandre Botcharov (Rus)
1999
1. Christophe MENGIN (Fra) en 4h46’26”
2. Markus Zberg (Sui)
3. Sergei Ivanov (Rus) à 6″
4. Alberto Elli (Ita)
5. Lauri Aus (Est)
6. Andrei Tchmil (Bel)
7. Paolo Bettini (Ita)
8. Cédric Vasseur (Fra)
9. Franck Vandenbroucke (Bel)
10. Geert Verheyen (Bel)
11. Niki Aebersold (Sui)
12. Mirko Celestino (Ita)
13. Vladimir Duma (Ukr)
14. Jaan Kirsipuu (Est)
15. Gianluca Valoti (Ita)
16. Paolo Bossoni (Ita)
17. Sébastien Hinault (Fra)
18. Chris Peers (Bel)
19. Fausto Dotti (Ita)
20. Oscar Pozzi (Ita)
1998
1. Pascal HERVE (Fra) en 4h57’13”
2. Ludo Dierckxsens (Bel) à 1’19”
3. Stéphane Heulot (Fra) à 3’30”
4. Grzegorz Gwiazdowski (Pol) à 3’38”
5. Francesco Secchiari (Ita) à 3’50”
6. Christophe Rinero (Fra) à 3’52”
7. Laurent Madouas (Fra) à 3’54”
8. Andrea Ferrigato (Ita) à 4’00”
9. Paolo Valoti (Ita) à 4’05”
10. Oscar Pozzi (Ita) à 5’02”
11. Fabrizio Bontempi (Ita) à 5’30”
12. Bo Hamburger (Dan)
13. Alessandro Bertolini (Ita)
14. Richard Virenque (Fra)
15. Dirk Müller (All)
16. Christian Charrière (Sui)
17. Marco Velo (Ita)
18. Frédéric Gabriel (Fra)
19. Jérôme Bernard (Fra)
20. Mario Aerts (Bel)
1997
1. Andrea FERRIGATO (Ita) en 4h58’32”
2. Sergio Barbero (Ita)
3. Christopher Horner (Usa) à 2″
4. Laurent Madouas (Fra) à 5″
5. Alexandre Gontchenkov (Ukr) à 46″
6. Richard Virenque (Fra)
7. Stéphane Heulot (Fra)
8. Cedric Vasseur (Fra)
9. Claudio Chiappucci (Ita) à 1’00”
10. Nicolas Jalabert (Fra) à 2’13”
11. Marco Artunghi (Ita) à 2’59”
12. Jean-Cyril Robin (Fra) à 3’01”
13. Christian Henn (All)
14. Claudio Camin (Ita)
15. Gerard Rué (Fra)
16. Martin Hvastija (Slo)
17. Mauro Gianetti (Sui)
18. Benoit Salmon (Fra)
19. Valerio Tebaldi (Ita) à 3’13”
20. Frankie Andreu (Usa) à 6’09”
1996
1.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
2.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
3.Andrea Ferrigato ZG-Roslotto Italië
4.Johan Museeuw Mapei-GB België
5.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
6.Marco Milesi Brescia Lat Italië
7.Davide Rebellin Polti Italië
8.Maximiliaan Sciandri Motorola G.B.
9.Frank Van Den Broucke Mapei-GB België
10.Stefano Faustini Aki-Gipiemme Italië
11.Leonardo Piepoli Refin Italië
12.Jens Heppner Telekom Duitsland
13.Rolf Aldag Telekom Duitsland
14.Alessandro Baronti Panaria Italië
15.Maurizio Fondriest ZG-Roslotto Italië
16.Alessio Galletti Panaria Italië
17.Stefano Colage Refin Italië
18.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
19.Marco Fincato ZG-Roslotto Italië
20.Heinz Imboden Refin Zwitserland
1995
1.Rolf Aldag Telekom Duitsland
2.Gianmatteo Fagnini Mercatone Uno Italië
3.Gabriele Missaglia Brescia Lat Italië
4.Stefano Colage ZG-Mobili Italië
5.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
6.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
7.Johan Museeuw Mapei-GB België
8.Maurizio Fondriest Lampre Italië
9.Andrei Tchmile Lotto Moldavië
10.Massimiliano Lelli Mercatone Uno Italië
11.Kurt Van De Wouwer Lotto België
12.Andrea Ferrigato ZG-Mobili Italië
13.Massimo Podenzana Brescia Lat Italië
14.Edwig Van Hooydonck Novell België
15.Frank Van Den Broucke Mapei-GB België
16.Leonardo Piepoli Refin Italië
17.Udo Bölts Telekom Duitsland
18.Gianni Faresin Lampre Italië
19.Maarten Den Bakker T.V.M Nederland
20.Arvis Piziks Novell Letland

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.