2016
1.Giacomo Nizzolo Trek-Segafredo Italië
2.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
3.Dylan Groenewegen Lotto.nl-Jumbo Nederland
4.Matteo Trentin Etixx-Quick Step Italië
5.Caleb Ewan Orica-Bike Exchange Australië
6.Sondre Holst Enger IAM Cycling Noorwegen
7.Andre Greipel Lotto-Soudal Duitsland
8.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
9.Daniel Oss BMC Racing Italië
10.Michael Valgren Andersen Tinkoff Denemarken
11.John Degenkolb Giant-Alpecin Duitsland
12.Danny Van Poppel Sky-21st Century Fox Nederland
13.Heinrich Haussler IAM Cycling Australië
14.Sacha Modolo Lampre-Merida Italië
15.Roy Curvers Giant-Alpecin Nederland
16.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
17.Zakkari Dempster Bora-Argon 18 Australië
18.Mark Renshaw Dimension Data Australië
19.Nacer Bouhanni Cofidis Frankrijk
20.Alessandro De Marchi BMC Racing Italië

2015
1.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
2.Greg Van Avermaet BMC Racing België
3.Andre Greipel Lotto-Soudal Duitsland
4.Arnaud Demare FDJ-Lapierre Frankrijk
5.Giacomo Nizzolo Trek Factory Racing Italië
6.Davide Cimolai Lampre-Merida Italië
7.Matti Breschel Tinkoff-Saxo Denemarken
8.Rasmus Guldhammer Cult Energy Denemarken
9.Elia Viviani Sky-21st Century Fox Italië
10.Niccolo Bonifazio Lampre-Merida Italië
11.Reinhart Janse Van Rensburg MTN-Qhubeka Zuid-Afrika
12.Tom Boonen Etixx-Quick Step België
13.Ramon Sinkeldam Giant-Alpecin Nederland
14.Julian Alaphilippe Etixx-Quick Step Frankrijk
15.Borut Bozic Astana Slovenië
16.Roy Curvers Giant-Alpecin Nederland
17.Philippe Gilbert BMC Racing België
18.Silvan Dillier BMC Racing Zwitserland
19.Michael Valgren Andersen Tinkoff-Saxo Denemarken
20.Aleksejs Saramotins IAM Cycling Letland
2014
1.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
2.Simon Gerrans Orica-GreenEdge Australië
3.Tyler Farrar Garmin-Sharp U.S.A.
4.Marcel Kittel Giant-Shimano Duitsland
5.Juan Jose Lobato Movistar Spanje
6.Sep Vanmarcke Belkin België
7.Silvan Dillier BMC Racing Zwitserland
8.Edvald Boasson Hagen Sky-21st Century Fox Noorwegen
9.Davide Appolonio Ag2r-La Mondiale Italië
10.Giacomo Nizzolo Trek Factory Racing Italië
11.Mark Cavendish Omega Pharma-Quick Step Groot-Brittannië
12.Davide Cimolai Lampre-Merida Italië
13.Matti Breschel Tinkoff-Saxo Denemarken
14.Stig Broeckx Lotto-Belisol België
15.Julian Alaphilippe Omega Pharma-Quick Step Frankrijk
16.Jan Polanc Lampre-Merida Slovenië
17.Jurgen Roelandts Lotto-Belisol België
18.Matteo Trentin Omega Pharma-Quick Step Italië
19.Kristjan Koren Cannondale Slovenië
20.Scott Thwaites Netapp-Endura Groot-Brittannië
2013
1.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
2.Andre Greipel Lotto-Belisol Duitsland
3.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
4.John Degenkolb Argos-Shimano Duitsland
5.Matti Breschel Saxo-Tinkoff Denemarken
6.Francisco Ventoso Movistar Spanje
7.Arnaud Demare FDJ.fr Frankrijk
8.Elia Viviani Cannondale Italië
9.Thor Hushovd BMC Racing Noorwegen
10.Giacomo Nizzolo Radioshack-Leopard Italië
11.Roberto Ferrari Lampre-Merida Italië
12.Matthew Hayman Sky-Rapha Australië
13.Manuel Belletti Ag2r-La Mondiale Italië
14.Gerald Ciolek MTN-Qhubeka Duitsland
15.Roger Kluge Netapp-Endura Duitsland
16.Boy Van Poppel Vacansoleil-DCM Nederland
17.Borut Bozic Astana Slovenië
18.Matthew Goss Orica-GreenEdge Australië
19.Alexey Tsatevitch Katusha Rusland
20.Nicolaes Maes Omega Pharma-Quick Step België
2012
1.Andre Greipel Lotto-Belisol Duitsland
2.Edvald Boasson Hagen Team Sky Noorwegen
3.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step België
4.Heinrich Haussler Garmin-Sharp Australië
5.Arnaud Demare FDJ-Big Mat Frankrijk
6.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
7.Mark Renshaw Rabobank Australië
8.Peter Sagan Liquigas-Cannondale Tsjechië
9.Giacomo Nizzolo Radioshack-Nissan Italië
10.Borut Bozic Vacansoleil-DCM Slovenië
11.Francisco Ventoso Movistar Spanje
12.Danilo Hondo Lampre-ISD Duitsland
13.Manuele Mori Lampre-ISD Italië
14.Mickael Delage FDJ-Big Mat Frankrijk
15.Manuel Belletti Ag2r-La Mondiale Italië
16.Ben Hermans Radioshack-Nissan België
17.Egoi Martinez Euskaltel-Euskadi Spanje
18.Christian Knees Team Sky Duitsland
19.Tom Veelers Argos-Shimano Nederland
20.Gerald Ciolek Omega Pharma-Quick Step Duitsland
2011
1.Edvald Boasson Hagen Team Sky Noorwegen
2.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
3.Jurgen Roelandts Omega Pharma-Lotto België
4.Simone Ponzi Liquigas-Cannondale Italië
5.Borut Bozic Vacansoleil-DCM Slovenië
6.Lars Boom Rabobank Nederland
7.Grega Bole Lampre-ISD Slovenië
8.Fabian Wegmann Leopard-Trek Duitsland
9.Mickael Cherel Ag2r-La Mondiale Frankrijk
10.Simon Clarke Astana Australië
11.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
12.Mitchell Docker Skil-Shimano Australië
13.Gerald Ciolek Quick Step Duitsland
14.Vladimir Gusev Katusha Rusland
15.Bram Tankink Rabobank Nederland
16.Gorazd Stangelj Astana Slovenië
17.Dries Devenyns Quick Step België
18.Baden Cooke Saxo Bank-Sungard Australië
19.Luis Pasamontes Movistar Spanje
20.Manuel Cardoso Radioshack Portugal
2010
1.Tyler Farrar Garmin-Transitions U.S.A.
2.Andre Greipel HTC-Columbia Duitsland
3.Edvald Boasson Hagen Team Sky Noorwegen
4.Sebastien Hinault Ag2r-La Mondiale Frankrijk
5.Daniele Bennati Liquigas-Doimo Italië
6.Marco Marcato Vacansoleil Italië
7.Jurgen Roelandts Omega Pharma-Lotto België
8.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
9.Yoann Offredo Francaise des Jeux Frankrijk
10.Allan Davis Astana Australië
11.Matthew Hayman Team Sky Australië
12.Mathieu Ladagnous Francaise des Jeux Frankrijk
13.Chris Sutton Team Sky Australië
14.Sergei Ivanov Katusha Rusland
15.Bram Tankink Rabobank Nederland
16.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
17.Gregory Rast Radioshack Zwitserland
18.Sergey Lagutin Vacansoleil Oezbekistan
19.Alexander Kristoff BMC Racing Noorwegen
20.Roy Curvers Skil-Shimano Nederland
2009
1.Matti Breschel Saxo Bank Denemarken
2.Allan Davis Quick Step Australië
3.Tyler Farrar Garmin-Slipstream U.S.A.
4.Marco Bandiera Lampre-NGC Italië
5.Daniele Bennati Liquigas-Doimo Italië
6.Jose Joaquin Rojas Caisse D`Epargne Spanje
7.Gerald Ciolek Milram Duitsland
8.Graeme Brown Rabobank Australië
9.Koldo Fernandez Euskaltel-Euskadi Spanje
10.Davide Vigano Fuji-Servetto Italië
11.Francesco Gavazzi Lampre-NGC Italië
12.Mickael Cherel Francaise des Jeux Frankrijk
13.William Bonnet Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
14.Edvald Boasson Hagen Columbia-HTC Noorwegen
15.Yoann Offredo Francaise des Jeux Frankrijk
16.Renaud Dion Ag2r-La Mondiale Frankrijk
17.Manuele Mori Lampre-NGC Italië
18.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
19.Andre Greipel Columbia-HTC Duitsland
20.Koen De Kort Skil-Shimano Nederland
2008
1.Allan Davis Quick Step Australië
2.Jose Joaquin Rojas Caisse D`Epargne Spanje
3.Antonio Murillo Fischer Liquigas Brazilië
4.Robbie McEwen Silence-Lotto Australië
5.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
6.Peter Velits Milram Slovakije
7.Gerald Ciolek Columbia Duitsland
8.Mirco Lorenzetto Lampre-NGC Italië
9.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
10.Josep Jufre Scott-American Beef Spanje
11.Marcus Ljunqvist CSC-Saxo Bank Zweden
12.Mickael Cherel Francaise des Jeux Frankrijk
13.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
14.Juan Jose Oroz Euskaltel-Euskadi Spanje
15.Tom Veelers Skil-Shimano Nederland
16.Mark Renshaw Credit Agricole Australië
17.Bram Tankink Rabobank Nederland
18.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
19.Gregory Rast Astana Zwitserland
20.Frank Hoj Cofidis Denemarken
2007
1.Oscar Freire Rabobank Spanje
2.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
3.Paolo Bettini Quickstep-Innergetic Italië
4.Erik Zabel Team Milram Duitsland
5.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italië
6.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir Italië
7.Martin Elmiger Ag2r-Prevoyance Zwitserland
8.Danilo Napolitano Lampre-Fondital Italië
9.William Bonnet Credit Agricole Frankrijk
10.Filippo Pozzato Liquigas Italië
11.Matti Breschel Team CSC Denemarken
12.Greg Van Avermaet Predictor-Lotto België
13.Marcus Burghardt T-Mobile Duitsland
14.Jose Joaquin Rojas Caisse D`Epargne Spanje
15.David Millar Saunier Duval-Prodir Groot-Brittannië
16.Giovanni Visconti Quickstep-Innergetic Italië
17.Jens Voigt Team CSC Duitsland
18.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
19.Olaf Pollack Wiesenhof-Felt Duitsland
20.Gerald Ciolek T-Mobile Duitsland
2006
1.Erik Zabel Team Milram Duitsland
2.Oscar Freire Rabobank Spanje
3.Filippo Pozzato Quickstep-Innergetic Italië
4.Nick Nuyens Quickstep-Innergetic België
5.Sebastien Hinault Credit Agricole Frankrijk
6.Gregory Rast Phonak Zwitserland
7.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
8.Luca Paolini Liquigas-Bianchi Italië
9.Giuliano Figueras Lampre-Fondital Italië
10.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
11.Samuel Dumoulin Ag2r-Prevoyance Frankrijk
12.Vicente Reynes Caisse D`Epargne-Balears Spanje
13.Vladimir Goussev Discovery Channel Rusland
14.Cristian Moreni Cofidis Italië
15.Danilo Napolitano Lampre-Fondital Italië
16.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir Italië
17.Jerome Pineau Bouygues Telecom Frankrijk
18.Bram Tankink Quickstep-Innergetic Nederland
19.Michael Barry Discovery Channel Canada
20.Erki Putsep Ag2r-Prevoyance Estland
2005
1.Allan Davis Liberty Seguros Australia
2.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
3.Vladimir Goussev Team CSC Rusland
4.Juan Antonio Flecha Fassa Bortolo Spanje
5.Jan Ullrich T-Mobile Duitsland
6.Fabian Cancellara Fassa Bortolo Zwitserland
7.Bram Tankink Quick Step Nederland
8.Serhyi Honchar Domina Vacanze Ukraine
9.Filippo Pozzato Quick Step Italië
10.Erik Zabel T-Mobile Duitsland
11.Nick Nuyens Quick Step België
12.Simone Cadamuro Domina Vacanze Italië
13.Stuart O`Grady Cofidis Australia
14.Alessandro Ballan Lampre-Caffita Italië
15.Vicente Reynes Illes Balears-Epargne Spanje
16.Roger Hammond Discovery Channel Great-Britain
17.Constantino Zaballa Saunier Duval Spanje
18.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
19.Aurelien Clerc Phonak Zwitserland
20.Salvatore Commesso Lampre-Caffita Italië
2004
1.Paolo Bettini Quick Step-Davitamon Italië
2.Oscar Freire Rabobank Spanje
3.Erik Zabel T-Mobile Duitsland
4.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
5.Stuart O`Grady Cofidis Australia
6.Erik Dekker Rabobank Nederland
7.Mirko Celestino Saeco Italië
8.Philippe Gilbert Fdjeux.Com België
9.Igor Astarloa Lampre Spanje
10.Laurent Brochard Ag2r-Prevoyance Frankrijk
11.Serhyi Honchar De Nardi Oekraine
12.Axel Merckx Lotto-Domo België
13.Oscar Camenzind Phonak Zwitserland
14.Danilo Di Luca Saeco Italië
15.Kim Kirchen Fassa Bortolo Luxemburg
16.Vladimir Goussev Team CSC Rusland
17.Jan Ullrich T-Mobile Duitsland
18.Andrei Kashechkin Credit Agricole Kazakstan
19.Paolo Bossoni Lampre Italië
20.Michele Gobbi De Nardi Italië
2003
1.Jan Ullrich Bianchi-Medion Duitsland
2.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
3.Paolo Bettini Quick Step-Davitamon Italië
4.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
5.Igor Astarloa Saeco-Ballan Spanje
6.Fabio Baldato Alessio Italië
7.Stuart O`Grady Credit Agricole Australia
8.Luca Paolini Quick Step-Davitamon Italië
9.Mirko Celestino Saeco-Ballan Italië
10.Andy Flickinger Ag2r-Prevoyance Frankrijk
11.Giovanni Lombardi Domina Vacanze-Elitron Italië
12.Rene Haselbacher Gerolsteiner Oostenrijk
13.Peter Van Petegem Lotto-Domo België
14.Magnus Backstedt Team Fakta Zweden
15.Andrea Ferrigato Alessio Italië
16.Carlos Da Cruz Fdjeux.Com Frankrijk
17.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
18.Javier Pascual Rodriguez iBanesto.Com Spanje
19.Stefano Zanini Saeco-Ballan Italië
20.Franck Renier Brioches La Boulangere Frankrijk
2002
1.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
2.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italië
3.Igor Astarloa Saeco-Longoni Spanje
4.Daniele Di Luca Saeco-Longoni Italië
5.Georg Hincapie US Postal Service U.S.A.
6.Johan Museeuw Domo-Farm Frites België
7.Giovanni Lombardi Acqua & Sapone Italië
8.Ginaluca Bortolami Tacconi-Vini Caldirola Italië
9.Mirko Celestino Saeco-Longoni Italië
10.Cristian Moreni Alessio Italië
11.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
12.Danilo Hondo Deutsche Telekom Duitsland
13.Sven Teutenberg Phonak Duitsland
14.Oscar Freire Mapei-Quick Step Spanje
15.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
16.Fabrizio Guidi Team Coast Italië
17.Fabio Sacchi Saeco-Longoni Italië
18.Cedric Vasseur Cofidis Frankrijk
19.Lars Michaelsen Team Coast Denemarken
20.Romans Vainsteins Domo-Farm Frites Letland
2001
1.Erik Dekker Rabobank Nederland
2.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italië
3.Romans Vainsteins Domo-Farm Frites Letland
4.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
5.Igor Astarloa Mercatone Uno-Stream TV Spanje
6.Andrej Hauptman Tacconi-Vini Caldirola Slovenia
7.Davide Rebellin Liquigas-Pata Italië
8.Gabriele Balducci Tacconi-Vini Caldirola Italië
9.Aart Vierhouten Rabobank Nederland
10.Gianluca Bortololami Tacconi-Vini Caldirola Italië
11.Serge Baguet Lotto-Adecco België
12.Mirko Celestino Saeco Italië
13.Michele Bartoli Mapei-Quick Step Italië
14.Andrei Kivilev Cofidis Kazakstan
15.Karsten Kroon Rabobank Nederland
16.Sven Teutenberg Festina Duitsland
17.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Zwitserland
18.Johan Museeuw Domo-Farm Frites België
19.Piotr Wadecki Domo-Farm Frites Polen
20.Fabio Baldato Fassa Bortolo Italië
2000
1.Francesco Casagrande Vini Caldirola Italië
2.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
3.Fabio Baldato Fassa Bortolo Italië
4.Gabriele Missaglia Lampre-Daikin Italië
5.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland
6.Geert Van Bondt Farm Frites België
7.Andrei Tchmil Lotto-Adecco België
8.Oscar Freire Mapei-Quickstep Spanje
9.Arvis Piziks Memory Card-Jack&Jones Letland
10.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
11.Paolo Bettini Mapei-Quickstep Italië
12.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
13.Nico Mattan Cofidis België
14.Tristan Hoffman Memory Card-Jack&Jones Nederland
15.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Zwitserland
16.Leon Van Bon Rabobank Nederland
17.Peter Farazijn Cofidis België
18.Johan Museeuw Mapei-Quickstep België
19.Andrei Kivilev Cofidis Kazakstan
20.Magnus Backstedt Credit Agricole Zweden
1999
1.Romans Vainsteins Vini Caldirola-Sidermec Letland
2.Georg Hincapie US Postal Service U.S.A.
3.Johan Museeuw Mapei-Quick Step België
4.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
5.Erik Dekker Rabobank Nederland
6.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italië
7.Franco Ballerini Lampre-Daikin Italië
8.Fabrizio Guidi Polti Italië
9.Gianpaolo Mondini Cantina Tollo-Alexia Italië
10.Mirko Celestino Polti Italië
11.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België
12.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
13.Wilfried Peeters Mapei-Quick Step België
14.Peter Farazijn Cofidis België
15.Lars Michaelsen La Francaise des Jeux Denemarken
16.Jeroen Blijlevens TVM-Farm Frites Nederland
17.Lauri Aus Casino Estland
18.Robbie McEwen Rabobank Australië
19.Ivan Basso Riso Scotti-Vinavil Italië
20.Raphael Schweda Nurnberger Duitsland
1998
1.Michele Bartoli Asics-CGA Italië
2.Leon Van Bon Rabobank Nederland
3.Christophe Mengin La Francaise des Jeux Frankrijk
4.Jan Ullrich Telekom-ARD Duitsland
5.Ludo Dierckxsens Lotto-Mobistar België
6.Paolo Bettini Asics-CGA Italië
7.Nico Mattan Mapei-Bricobi Italië
8.Jens Heppner Telekom-ARD Duitsland
9.Paul Van Hyfte Lotto-Mobistar België
10.Michael Rich Saeco-Cannondale Duitsland
11.Fabrizio Guidi Polti Italië
12.Andrea Peron La Francaise des Jeux Italië
13.Elio Aggiano Vitalicio Seguros Italië
14.Erik Zabel Telekom-ARD Duitsland
15.Fabio Roscioli Asics-CGA Italië
16.Jo Planckaert Lotto-Mobistar België
17.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België
18.Stuart O`Grady Credit Agricole Australië
19.Martin Rittsel Cantina Tollo-Alexia Zweden
20.Cyrille Saugrain Cofidis Frankrijk
1997
1.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
2.Mauro Gianetti La Francaise des Jeux Zwitserland
3.Laurent Roux TVM-Farm Frites Frankrijk
4.Davide Rebellin La Francaise des Jeux Italië
5.Udo Bolts Deutsche Telekom Duitsland
6.Maximiliaan Sciandri La Francaise des Jeux Groot-Brittannië
7.Jan Ullrich Deutsche Telekom Duitsland
8.Bjarne Riis Deutsche Telekom Denemarken
9.Claudio Chiappucci Asics-CGA Italië
10.Wilfried Peeters Mapei-GB België
11.Beat Zberg Mercatone Uno-Wega Zwitserland
12.Michael Boogerd Rabobank Nederland
13.Rolf Aldag Deutsche Telekom Duitsland
14.Pascal Herve Festina-Lotus Frankrijk
15.Maarten Den Bakker TVM-Farm Frites Nederland
16.Paolo Savoldelli Roslotto-ZG Mobili Italië
17.Erik Breukink Rabobank Nederland
18.Laurent Madouas Lotto-Mobistar België
19.Massimo Donati Saeco-Estro Italië
20.Stefano Garzelli Mercatone Uno-Wega Italië
1996
1.Beat Zberg Carrera-Longoni Zwitserland
2.Bjarne Riis Deutsche Telekom Denemarken
3.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
4.Maurizio Fondriest Roslotto-ZG Mobili Italië
5.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
6.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
7.Fabrizio Bontempi BresciaLat-Verynet Italië
8.Viatcheslav Ekimov Rabobank Rusland
9.Maarten Den Bakker TVM-Farm Frites Nederland
10.Enrico Zaina Carrera-Longoni Italië
11.Johan Museeuw Mapei-GB België
12.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Ukraine
13.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
14.Jens Heppner Deutsche Telekom Duitsland
15.Bo Hamburger TVM-Farm Frites Denemarken
16.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
17.Wilfried Peeters Mapei-GB België
18.Gabriele Colombo Gewiss-Playbus Italië
19.Georg Totschnig Polti Oostenrijk
20.Rolf Aldag Deutsche Telekom Duitsland
1995
1.Francesco Frattini Gewiss-Ballan Italië
2.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
3.Enrico Zaina Carrera-Tassoni Italië
4.Johan Museeuw Mapei-GB België
5.Maurizio Fondriest Lampre-Panaria Italië
6.Stefano Zanini Gewiss-Ballan Italië
7.Beat Zberg Carrera-Tassoni Zwitserland
8.Dimitri Konyshev Aki-Gipiemme Rusland
9.Mariano Piccoli BresciaLat-Fago Italië
10.Jens Heppner Deutsche Telekom Duitsland
11.Mauro Gianetti Polti-Granarolo Italië
12.Francesco Casagrande Mercatone Uno-Saeco Italië
13.Maarten Den Bakker TVM-Gazelle Nederland
14.Claudio Chiappucci Carrera-Tassoni Italië
15.Gianni Bugno MG-Technogym Italië
16.Maximilian Sciandri MG-Technogym Groot-Brittannië
17.Axel Merckx Motorola België
18.Zbigniew Spruch Lampre-Panaria Polen
19.Fabiano Fontanelli ZG Mobili-Selle Italia Italië
20.Peter Van Petegem TVM-Gazelle België
1994
1.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
2.Andrei Tchmile Lotto Moldavië
3.Andreas Kappes Trident Duitsland
4.Marco Artunghi Carrera Italië
5.Peter Van Petegem Trident België
6.Dimitri Konyshev Jolly-Club Rusland
7.Frank Van Den Broucke Lotto België
8.Nico Verhoeven Histor Nederland
9.Emmanuel Magnien Castorama Frankrijk
10.Daisuke Imanaka Polti Japan
11.Erik Zabel Telekom Duitsland
12.Martin Van Steen T.V.M. Nederland
13.Laurent Desbiens Castorama Frankrijk
14.Jo Planckaert Histor België
15.Dimitri Zhdanov Polti Rusland
16.Gianni Bugno Polti Italië
17.Giovanni Fidanza Polti Italië
18.Erik Dekker Word Perfect Nederland
19.Viatcheslav Ekimov Word Perfect Rusland
20.Jim Van de Laer T.V.M. België
1993
1.Heinz Imboden Mecair Zwitserland
2.Eddy Bouwmans Histor Nederland
3.Jens Heppner Telekom Duitsland
4.Erik Dekker Word-Perfect Nederland
5.Rolf Sörensen Carrera Denemarken
6.Udo Bölts Telekom Duitsland
7.Maximilian Sciandri Motorola Italië
8.Nico Verhoeven Histor Nederland
9.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
10.Giovanni Fidanza Gatorade Italië
11.Beat Zberg Carrera Zwitserland
12.Steve Larsen Motorola V.S.A.
13.Vjatsjeslav Ekimov Histor Rusland
14.Giorgio Furlan Ariostea Italië
15.Fabian Jeker Castorama Zwitserland
16.Marc Van Orsouw Telekom Nederland
17.Luc Leblanc Castorama Frankrijk
18.Frans Maassen Word-Perfect Nederland
19.Heinrich Trumheller Castorama Duitsland
20.Andrei Tchmil GB-MG Moldavië
1992
1.Frank Van Den Abeele Lotto België
2.Claudio Chiappucci Carrera Italië
3.Olaf Ludwig Panasonic Duitsland
4.Erik Caritoux R.M.O. Frankrijk
5.Luc Roosen Tulip België
6.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
7.Ronan Pensec R.M.O. Frankrijk
8.Vadim Chabalkine Festina G.O.S.
9.Frans Maasen Buckler Nederland
10.Viatcheslav Ekimov Panasonic G.O.S.
11.Davide Cassani Ariostea Italië
12.Pascal Lance Z-Lemond Frankrijk
13.Dominiek Krieger Helvetia Duitsland
14.Marc Wauters Lotto België
15.Peter De Clercq Lotto België
16.Heinrich Trumheller Helvetia Duitsland
17.Adri Van Der Poel Tulip Nederland
18.Christophe Manin R.M.O. Frankrijk
19.Jean-Claude Leclercq Helvetia Frankrijk
20.Brian Holm Tulip Denemarken
1991
1.Uwe Ampler Histor Duitsland
2.Martin Earley P.D.M. Ierland
3.Marc Madiot R.M.O. Frankrijk
4.Sean Kelly P.D.M. Ierland
5.Hartmut Bölts Telekom Duitsland
6.Atle Kvalsvoll “Z” Noorwegen
7.Johan Bruyneel Lotto België
8.Johan Museeuw Lotto België
9.Jean Claude Leclercq Helvetia Frankrijk
10.Sammie Moreels Lotto België
11.Dirk De Wolf Tonton Tapis België
12.Michel Dernies Weinmann België
13.Serge Baguet Lotto België
14.Christophe Manin R.M.O. Frankrijk
15.Edwig Van Hooydonck Buckler België
16.Matien Kokkelkoren Buckler Nederland
17.Erwin Nijboer Telekom Nederland
18.Dominiek Krieger Helvetia Duitsland
19.Thomas Wegmüller Weinmann Zwitserland
20.Gérard Rué Helvetia Frankrijk
1990
1.Pascal Simon Castorama Frankrijk
2.Uwe Ampler P.D.M. D.D.R.
3.Erik Van Lancker Panasonic België
4.Raul Alcala P.D.M. Mexico
5.Roberto Gaggioli Coors Italië
6.Alan McCormack Coors Ierland
7.Giuseppe Saronni Diana Italië
8.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
9.Luc Roosen Histor België
10.Eddy Planckaert Panasonic België
11.Stephen Swart Coors Nieuw-Zeeland
12.Alexi Grewal Coors V.S.A.
13.Laudelino Cubino B.H. Spanje
14.Daniele Bruschi Campion Italië
15.Federico Garcia SEUR Spanje
16.Alex Stieda 7-Eleven Canada
17.Frankie Andreu 7-Eleven V.S.A.
18.Steve Speaks Campion V.S.A.
19.Franco Chiocchioli Del Tongo Italië
20.Ronan Pensec “Z” Frankrijk
1989
1.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
2.Marino Lejaretta Caja Rural Spanje
3.Fabian Fuchs Superconfex Zwitserland
4.Moreno Argentin Gewiss-Bianchi Italië
5.Ludo Peeters Caja Rural België
6.Claudio Chiappucci Carrera Italië
7.Luc Roosen Histor België
8.Sammie Moreels Lotto België
9.Jean-Marie Wampers Panasonic België
10.Martial Gayant Toshiba Frankrijk
11.Luigi Furlan Gewiss-Bianchi Italië
12.Edwig Van Hooydonck Superconfex België
13.Davide Cassani Gewiss-Bianchi Italië
14.Steven Rooks P.D.M. Nederland
15.Wim Van Eynde Lotto België
16.Peter Harings Panasonic Nederland
17.Erwin Nijboer Caja Rural Nederland
18.Dario Mariuzzo Gewiss-Bianchi Italië
19.Koen Vekemans Lotto België
20.Fabio Roscioli Ariostea Italië
1988
1.Sean Kelly Kas Ierland
2.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
3.Michel Dernies Lotto België
4.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
5.Phil Anderson T.V.M. Australië
6.Luc Roosen Roland België
7.Steve Bauer Weinmann Canada
8.Claude Criquielion Hitachi België
9.Edwig Van Hooydonck Superconfex België
10.Eric Boyer Système U Frankrijk
11.Brian Holm Roland Denemarken
12.Jan Wijnants Hitachi België
13.Jos Haex Hitachi België
14.Charly Mottet Système U Frankrijk
15.Stefan Morjean Hitachi België
16.Francesco Cesarini Ariostea Italië
17.Philippe Vandenbrande Hitachi België
18.Jens Veggerby 7-Eleven Denemarken
19.Stephan Joho Ariostea Zwitserland
20.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
1987
1.Rodolfo Massi Magniflex Italië
2.Ludwig Wijnants Roland België
3.Francis Castaing A.D.R. Frankrijk
4.Hennie Kuiper Roland Nederland
5.Alex Stieda 7-Eleven Canada
6.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
7.Sean Kelly Kas Ierland
8.Frédéric Vichot Kas Frankrijk
9.Gerard Veldscholten P.D.M. Nederland
10.Etienne De Wilde Sigma België
11.Raul Alcala 7-Eleven Mexico
12.Gilles Sanders Kas Frankrijk
13.Greg Lemond Toshiba V.S.A.
14.Paolo Rosola Bianchi Italië
15.Jesper Skibby Roland Denemarken
16.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
17.Mauro Santaromita Magniflex Italië
18.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
19.Peter Stevenhagen P.D.M. Nederland
20.Brian Holm Roland Denemarken
1986
1.Steve Bauer La Vie Claire Canada
2.Dirk De Wolf Hitachi België
3.Claude Criquielion Hitachi België
4.Benno Wiss La Vie Claire Zwitserland
5.Omar Hernandez Postobon Colombia
6.Martial Gayant Système U Frankrijk
7.Gertjan Theunisse Panasonic Nederland
8.Bernard Chesneau Kas Frankrijk
9.John Bogers Skala Nederland
10.Frank Hoste Fagor België
11.Bruno Wojtinek Peugeot Frankrijk
12.Theo De Rooy Panasonic Nederland
13.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
14.Jean-René Bernaudeau Fagor Frankrijk
15.Jan Bogaert Transvemij België
16.Eric Vanderaerden Panasonic België
17.Lucien Van Impe Dormilon België
18.Guido Winterberg La Vie Claire Zwitserland
19.Charly Bérard La Vie Claire Frankrijk
20.Steven Rooks P.D.M. Nederland
1985
1.Ronny Van Holen Safir België
2.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
3.Robert Millar Peugeot G.B.
4.Patrice Esnault Skil Frankrijk
5.Steven Rooks Panasonic Nederland
6.Rudy Dhaenens Hitachi België
7.Claude Criquielion Hitachi België
8.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
9.Christian Jourdan La Vie Claire Frankrijk
10.Stephen Roche La Redoute Ierland
11.Joël Pelier Skil Frankrijk
12.Marc Sergeant Lotto België
13.Mario Beccia Malvor Italië
14.Federico Echave Teka Spanje
15.Anselmo Fuerte Zor Spanje
16.Pablo Wilches Café de Colombia Colombia
17.Phil Anderson Panasonic Australië
18.Johan Lammerts Panasonic Nederland
19.Rolf Gölz Del Tongo B.R.D.
20.Erik Vanderaerden Panasonic België
1984
1.Sean Kelly Skil Ierland
2.Erik Vanderaerden Panasonic België
3.Harald Maier Europdecor Oostenrijk
4.Rudy Matthijs Splendor België
5.Frits Pirard Metauromobili Nederland
6.Gerrie Kneteman Skil Nederland
7.Charly Bérard La Vie Claire Frankrijk
8.Guy Gallopin Skil Frankrijk
9.Moreno Argentin Sammontana Italië
10.Jean-Marie Wampers Splendor België
11.Gregor Braun La Redoute B.R.D.
12.Guido Van Calster Del Tongo België
13.Jérôme Simon La Redoute Frankrijk
14.Ferdi Vandenhaute La Redoute België
15.Rudy Pevenage Del Tongo België
16.Maurice Le Guilloux La Vie Claire Frankrijk
17.Niki Rüttiman La Vie Claire Zwitserland
18.Claude Criquielion Splendor België
19.Joop Zoetemelk Kwantumhallen Nederland
20.Cees Priem Kwantumhallen Nederland
1983
1.Gerhard Zadrobilek Eorotex Oostenrijk
2.Acacio da Silva Eorotex Portugal
3.Jef Lieckens Safir België
4.Ludo Peeters Raleigh België
5.Luc Colijn Fangio België
6.Claude Criquielion Splendor België
7.Leo Van Vliet Raleigh Nederland
8.Phil Anderson Peugeot Australië
9.Marc Gomez Wolber Frankrijk
10.Jos Schipper Elro Nederland
11.André Wilhelm Wolber Frankrijk
12.Bert Oosterbosch Raleigh Nederland
13.Steven Rooks Sem Nederland
14.Sean Kelly Sem Ierland
15.Adri Van Der Poel Aernoudt Nederland
16.Stefan Mutter Eorotex Zwitserland
17.Rudy Dhaenens Splendor België
18.Benny Van Brabant Splendor België
19.Jaak Hanegraaf Raleigh Nederland
20.Patrick Versluys Splendor België
1982
1.Sean Kelly Sem Ierland
2.Gregor Braun Capri Sonne B.R.D.
3.Stephen Roche Peugeot Ierland
4.Patrick Perret Peugeot Frankrijk
5.Adri Van Houwelingen Vermeer-Thijs Nederland
6.Jonathan Boyer Sem V.S.A.
7.Phil Anderson Peugeot Australië
8.Robert Millar Peugeot G.B.
9.Jean-René Bernaudeau Peugeot Frankrijk
10.Fons De Wolf Vermeer-Thijs België
11.Johan Van der Velde Raleigh Nederland
12.Ludo Peeters Raleigh België
13.Peter Winnen Capri Sonne Nederland
14.Jan Bogaert Europdecor België
15.Paul Haghedoorn Capri Sonne België
16.Jan Raas Raleigh Nederland
17.Jostein Wilmann Capri Sonne Noorwegen
18.Marc Sergeant Europdecor België
19.Pol Verschuere Vermeer-Thijs België
20.Franky De Gendt Vermeer-Thijs België
1981
1.Francesco Moser Famcucine Italië
2.Robert Millar Peugeot G.B.
3.Eddy Schepers Daf-Trucks België
4.Jos Jacobs Capri Sonne België
5.Gerrie Kneteman Raleigh Nederland
6.Dietrich Thurau Kotter B.R.D.
7.Gery Verlinden Boule D’Or België
8.Daniel Willems Capri Sonne België
9.Sean Kelly Splendor Ierland
10.Filip Van Den Brande Boston België
11.Hennie Kuiper Daf Trucks Nederland
12.Adri Van Der Poel Daf Trucks Nederland
13.Gregor Braun Famcucine B.R.D.
14.Stephen Roche Peugeot Ierland
15.Patrick Perret Peugeot Frankrijk
16.Adri Van Houwelingen Vermeer Thijs Nederland
17.Jonathan Boyer Renault V.S.A.
18.Phil Anderson Peugeot Australië
19.Jean-René Bernaudeau Peugeot Frankrijk
20.Fons De Wolf Vermeer Thijs België
1980
1.Francesco Moser Sanson Italië
2.Gibi Baronchelli Bianchi Italië
3.Fons De Wolf Boule d’Or België
4.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
5.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
6.Flup Vandenbranden Safir België
7.Giuseppe Saronni Gis Italië
8.Ludo Peeters IJsboerke België
9.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
10.Daniël Willems IJsboerke België
11.Joaquim Agostinho Puch Portugal
12.Bernard Hinault Renault Frankrijk
13.Michel Pollentier Splendor België
14.Rudy Pevenage IJsboerke België
15.Sean Kelly Splendor Ierland
16.Dieter Thurau Puch B.R.D.
17.Jan Raas Raleigh Nederland
18.Johan Vandervelde Raleigh Nederland
19.Gody Schmutz Cilo Zwitserland
20.Mariano Martinez La Redoute Frankrijk
1979
1.Uwe Bolten IJsboerke B.R.D.
2.Herman Van Springel Marc Zeepcentrale België
3.Gregor Braun Peugeot B.R.D.
4.Hendrik De Vos Flandria België
5.Henk Lubberding Raleigh Nederland
6.Marcel Tinazzi Peugeot Frankrijk
7.Daniël Willems IJsboerke België
8.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
9.Roger De Vlaeminck Gis België
10.Yves Hézard Peugeot Frankrijk
11.Wladimiro Panizza Sanson Italië
12.Ferdi Vandenhaute Marc Zeepcentrale België
13.Pierino Gavazzi Zonca Italië
14.Klaus-Peter Thaler Raleigh B.R.D.
15.Walter Godefroot IJsboerke België
16.Raymond Delisle Miko Frankrijk
17.Marc Demeyer Flandria België
18.Bernard Vallet Miko Frankrijk
19.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
20.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
1978
1 Hennie Kuiper Raleigh Nederland
2 Gregor Braun Peugeot BRD
3 Rudy Pevenage IJsboerke België
4 Francesco Moser Sanson Italië
5 Walter Planckaert C & A België
6 Klaus Peter Thaler Raleigh BRD
7 Giuseppe Saronni Scic Italië
8 Willy Planckaert C & A België
9 Roger De Vlaeminck Sanson België
10 Freddy Maertens Flandria België
11 Herman Van Springel Marc België
12 Miguel Maria Lasa Teka Spanje
13 Alfons De Bal IJsboerke België
14 Dieter Thurau IJsboerke BRD
15 Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
16 Henk Lubberding Raleigh Nederland
17 Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
18 Jean-Luc Van Den Broucke Peugeot België
19 Johan De Muynck Bianchi België
20 Jean-Pierre Danguillaume Peugeot Frankrijk
1977
1 Dieter Thurau Raleigh BRD
2 Bert Pronk Raleigh Nederland
3 Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
4 Frans Verbeeck IJsboerke België
5 Andre Dierickx Maes Pils België
6 Ronald De Witte Brooklyn België
7 Walter Godefroot IJsboerke België
8 Willem Peeters IJsboerke België
9 Eric Van De Wiele Maes Pils België
10 Gregor Braun Peugeot BRD
11 Antoine Gutierrez Lejeune Frankrijk
12 Jurgen Tschan Peugeot BRD
13 Carmelo Barone Fiorella Italië
14 Adriano Pella Selle Royal Italië
15 Wilfried Wesemael Miko België
16 Jose De Cauwer Raleigh België
17 Henk Lubberding Raleigh Nederland
18 Ronny Bossant Brooklyn België
19 Willi Lienhard Möbel Märki Zwitserland
20 Willi Singer Bianchi BRD
1976
1.Freddy Maertens Flandria België
2.Frans Verbeeck IJsboerke België
3.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
4.Walter Godefroot IJsboerke België
5.Eddy Merckx Molteni België
6.Walter Planckaert Maes Pils België
7.Rik Van Linden Bianchi België
8.Willem Peeters IJsboerke België
9.Frans Van Looy Molteni België
10.Willy De Geest Brooklyn België
11.Mariano Martinez Lejeune Frankrijk
12.Patrick Mauvilly Miko Frankrijk
13.Patrick Perret Miko Frankrijk
14.Ferdinand Bracke Lejeune België
15.Joseph Bruyère Molteni België
16.Willy Planckaert Maes Pils België
17.Ottavio Crepaldi Brooklyn Italië
18.André Mollet Maes Pils Frankrijk
19.Ludo Peeters IJsboerke België
20.Tony Houbrechts Bianchi België
1975
1.Uli Sutter Zonca Zwitserland
2.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
3.Eddy Merckx Molteni België
4.René Leuenberger Filotex Zwitserland
5.Louis Pfenniger Zonca Zwitserland
6.Bert Pronk Raleigh Nederland
7.Walter Riccomi Scic Italië
8.André Dierickx Rokado België
9.Giancarlo Bellini Brooklyn Italië
10.Gabriele Mugnaini Filotex Italië
11.Ward Janssens Molteni België
12.Italo Zilioli Magniflex Italië
13.Alberto Caiumi Zonca Italië
14.Celestino Vercelli Scic Italië
15.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
16.Wladimiro Panizza Brooklyn Italië
17.Enrico Paolini Scic Italië
18.Dave Lloyd Raleigh Gr.Brit.
19.Joseph Fuchs Filotex Zwitserland
20.Valerio Lualdi Brooklyn Italië
1974
1 Eddy Merckx Molteni België
2 Walter Godefroot Flandria België
3 Frans Verbeeck Watney België
4 Freddy Maertens Flandria België
5 Wilfried Wesemael Rokado België
6 Marc De Meyer Flandria België
7 Alessio Antonini Jolly Italië
8 Andre Dierickx Flandria België
9 Walter Planckaert Watney België
10 Herman Van Springel MIC-Ludo België
11 Albert Van Vlierberghe Molteni België
12 Hennie Kuiper Rokado Nederland
13 Ferdinand Bracke Watney België
14 Louis Pfenniger Zonca Zwitserland
15 Lieven Malfait Watney België
16 Tino Tabak Raleigh Nederland
17 Roger Rosiers Bic België
18 Theo Van Der Leeuw Raleigh Nederland
19 Karl-Heinz Kuster Rokado BRD
20 Vic Van Schil Molteni België
1973
1.Lucien Van Impe Sonolor België
2.Mariano Martinez Magniflex Frankrijk
3.Herman Van Springel Molteni België
4.Giorgio Favaro Ferretti Italië
5.Willy Vanneste Sonolor België
6.Erwin Thalmann Filotex Zwitserland
7.Franco Bitossi Filotex Italië
8.Emanuele Bergamo Filotex Italië
9.Vic Van Schil Molteni België
10.Roger Pingeon Peugeot Frankrijk
11.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
12.André Poppe Magniflex België
13.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
14.Louis Pfenniger Rokado Zwitserland
15.Willy In’t Ven Molteni België
16.Roger Swerts Molteni België
17.Pierre Martelozzo Peugeot Frankrijk
18.Kurt Rub Gitane Zwitserland
19.Gösta Petterson Ferretti Zweden
20.Giancarlo Polidori Scic Italië
1972
1.Willy Vanneste Flandria België
2.Vic Van Schil Molteni België
3.André Poppe Magniflex België
4.Erwin Thalmann Filotex Zwitserland
5.Franco Bitossi Filotex Italië
6.Louis Pfenniger Rokado Zwitserland
7.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
8.Emanuele Bergamo Filotex Italië
9.Roger Pingeon Peugeot Frankrijk
10.Lucien Van Impe Sonolor België
11.Willy In’t Ven Molteni België
12.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
13.Georges Pintens Magniflex België
14.Mariano Martinez Magniflex Frankrijk
15.Roger Swerts Molteni België
16.Kurt Rub Gitane Zwitserland
17.Gösta Pettersson Ferretti Zweden
18.Gianni Motta Ferretti Italië
19.Jürgen Tschan Peugeot B.R.D.
20.Wim Schepers Rokado Nederland
1971
1.Herman Van Springel Molteni België
2.Rini Wagtmans Molteni Nederland
3.Erwin Thalmann Möbel Märki Zwitserland
4.Eric Leman Flandria België
5.Franco Bitossi Filotex Italië
6.Jürg Schneider Möbel Märki Zwitserland
7.Edi Schneider Möbel Märki Zwitserland
8.Erich Spahn Möbel Märki Zwitserland
9.Ugo Colombo Filotex Italië
10.Gianni Motta Salvarani Italië
11.Guido Reybroeck Salvarani België
12.Romano Tumellero Molteni Italië
13.René De Clercq Magniflex België
14.Roger Swerts Molteni België
15.Mariano Martinez Hoover Frankrijk
16.Franco Cortinovis G.B.C. Italië
17.Jesus Aranzabal Bic Spanje
18.Georges Vandenberghe Salvarani België
19.Vic Van Schil Molteni België
20.Giovanni Cavalcanti Filotex Italië
1970
1.Hans Junkermann Batavus B.R.D.
2.Gregorio San Miguel Kas Spanje
3.Vittorio Adorni Scic Italië
4.Aurelio Gonzalez Kas Spanje
5.Bernard Vifian Frimatic Zwitserland
6.Wilfried David Flandria België
7.Joaquim Galera Fagor Spanje
8.Louis Pfenniger Zimba Zwitserland
9.Dieter Puschel Zimba B.R.D.
10.Herman Van Springel Mann België
11.Willy Vanneste Mann België
12.Jan Janssen Bic Nederland
13.Paul Gutty Frimatic Frankrijk
14.Eduardo Castello Kas Spanje
15.Emilio Casalini Scic Italië
16.Attilio Benfatto Scic Italië
17.Derek Harrison Frimatic Gr.Brit.
18.Mariano Diaz Fagor Spanje
19.Lucien Aimar Bic Frankrijk
20.Luis Pedro Santamarina Fagor Spanje
1969
1.Lucien Aimar Bic Frankrijk
2.Claudio Michelotto Max Meyer Italië
3.Bart Zoet Batavus Nederland
4.Albert Fritz Costa Azura B.R.D.
5.Herman Van Springel Mann België
6.Hans Junkermann Batavus B.R.D.
7.Louis Pfenniger Zimba Zwitserland
8.Arie Den Hartog Caballero Nederland
9.Roberto Poggiali Salvarani Italië
10.Primo Mori Max Meyer Italië
11.Wilfried David Flandria België
12.Franco Bitossi Filotex Italië
13.Alain Vasseur Bic Frankrijk
14.Ugo Colombo Filotex Italië
15.Willy In’t Ven Mann België
16.Kurt Rub Zimba Zwitserland
17.Willy Spühler Costa Azura Zwitserland
18.Felice Gimondi Salvarani Italië
19.Georges Pintens Mann België
20.Michel Coulon Flandria België
1968
1.Eddy Beugels Mercier Nederland
2.Valeer Van Sweevelt Smiths België
3.Herman Van Springel Mann België
4.Wim Schepers Caballero Nederland
5.Ward Sels Bic België
6.Jos Huysmans Mann België
7.Eric De Vlaeminck Goldor België
8.Klaus Grossimlinghaus Willem II B.R.D.
9.Ferdinand Bracke Peugeot België
10.Willy Planckaert Smiths België
11.Cyrille Guimard Mercier Frankrijk
12.Rolf Wolfshol Bic B.R.D.
13.Winfried Gottschalk Batavus B.R.D.
14.Ernst Streng Batavus B.R.D.
15.Winfried Bölke Peugeot B.R.D.
16.Walter Godefroot Flandria België
17.Daniël Van Rijckeghem Mann België
18.Karl-Heinz Kunde Batavus B.R.D.
19.Dieter Puschel Zimba B.R.D.
20.Serge Bolley Bic Frankrijk
1967
1.Gerben Karstens Televizier Nederland
2.Willy Spuhler Zimba Zwitserland
3.Armand Desmet Flandria België
4.Robert Hagmann Tigra Zwitserland
5.Hans Junkermann Torpedo B.R.D.
6.Mario Anni Molteni Italië
7.Cees Haast Televizier Nederland
8.Paul Zollinger Tigra Zwitserland
9.Louis Pfenniger Tigra Zwitserland
10.Giampaolo Cucchietti Max Meyer Italië
11.René Bingelli Max Meyer Zwitserland
12.Gianni Motta Molteni Italië
13.Rolf Maurer Filotex Zwitserland
14.Freddy Ruegg Zimba Zwitserland
15.Luis Pedro Santamarina Fagor Spanje
16.Karl Brand Tigra Zwitserland
17.José Errandonea Fagor Spanje
18.Walter Godefroot Flandria België
19.André Messelis Flandria België
20.Horst Oldenburg Torpedo B.R.D.
1966
1.Barry Hooban Mercier G.B.
2.Bill Bilsland Peugeot G.B.
3.Rik Van Looy Solo België
4.Italo Zilioli Salvarani Italië
5.Willy Planckaert Smiths België
6.Rudi Altig Molteni B.R.D.
7.Eddy Schutz Smiths Luxemburg
8.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
9.Arie den Hartog Ford Nederland
10.Paul Zollinger Tigra Zwitserland
11.Louis Pfenniger Tigra Zwitserland
12.Felice Gimondi Salvarani Italië
13.Rolf Wolfshol Mercier B.R.D.
14.Jan Janssen Pelforth Nederland
15.Jos Van der Vleuten Televizier Nederland
16.Herman Van Springel Mann België
17.Guido Reybroeck Smiths België
18.Georges Van den Berghen Smiths België
19.Karl-Heinz Kunde Peugeot B.R.D.
20.Luciano Armani Salvarani Italië
1965
1.Franco Bitossi Filotex Italië
2.Jos Huysmans Mann België
3.Walter Boucquet Romeo België
4.Marcello Mugnaini Lygie Italië
5.Ugo Colombo Filotex Italië
6.Freddy Rüegg Zimba Zwitserland
7.Guido Carlesi Gazzola Italië
8.Herman Van Springel Mann België
9.Dieter Wiedemann Torpedo B.R.D.
10.Marino Fontana Lygie Italië
11.Enzo Moser Lygie Italië
12.Maurice Iziers Frimatic Frankrijk
13.André Messelis Mann België
14.Karl Brand Tigra Zwitserland
15.Aldo Moser Lygie Italië
16.Romain Van Wijnsberghe Romeo België
17.Willi Henzi Filotex Zwitserland
18.Vittorio Chiarini Filotex Italië
19.Jan Hugens Torpedo Nederland
20.John Van Tongerloo Romeo België
1964
1.Rolf Maurer Cynar Zwitserland
2.Franco Balmanion Cynar Italië
3.Italo Zilioli Carpano Italië
4.Vendramino Bariviera Carpano Italië
5.Werner Weber Cynar Zwitserland
6.Martin Colmenarejo Ignis Spanje
7.Huib Zilverberg Romeo Nederland
8.Robert Hagmann Tigra Zwitserland
9.Giuseppe Fezzardi Ignis Italië
10.René Bingelli Mondia Zwitserland
11.Antonio Gomez del Moral Ignis Spanje
12.Attilio Moresi Cynar Zwitserland
13.Germano Barale Carpano Italië
14.Vittorio Casati Carpano Italië
15.Giovanni Bettinelli Ignis Italië
16.Diego Ronchini Cynar Italië
17.Freddy Rüegg Zimba Zwitserland
18.Cees Haast Televizier Nederland
19.Kurt Gimmi Mondia Zwitserland
20.Freddy Dubach Zimba Zwitserland
1963
1.Kurt Gimmi Bertin Zwitserland
2.Werner Weber Cynar Zwitserland
3.Ernesto Bono San Pellegrino Italië
4.Martin Colmenarejo Faema-Flandria Spanje
5.Giuseppe Fezzardi Ignis Italië
6.Rolf Maurer Bertin Zwitserland
7.Attilio Moresi Cynar Zwitserland
8.Alberto Marzaioli San Pellegrino Italië
9.Armand Desmet Faema-Flandria België
10.Italo Zilioli Carpano Italië
11.Robert Hagmann San Pellegrino Zwitserland
12.Klaus Bugdahl Torpedo B.R.D.
13.Hans Schmidiger Bertin Zwitserland
14.René Binggelli Cynar Zwitserland
15.Lambert Van Der Ven Theugels Nederland
16.Aldo Moser San Pellegrino Italië
17.Italo Mazzacurati Ignis Italië
18.Romeo Venturelli Ignis Italië
19.Jaap Kersten Theugels Nederland
20.Georges Vandenberghe Faema-Flandria België
1962
1.Rik Van Looy Faema België
2.Louis Proost Faema België
3.Vittorio Adorni Philco Italië
4.Dino Bruni Gazzola Italië
5.Roger Baens Faema België
6.Romain Van Wijnsberghe Faema België
7.Marcel Ongenae Faema België
8.Rolf Graf Philco Zwitserland
9.Henri Anglade Liberia Frankrijk
10.Jef Planckaert Faema België
11.Nino De Filippis Carpano Italië
12.Aurelio Cestari Gazzola Italië
13.Piet Damen Libertas Nederland
14.Jan Hugens Locomotief Nederland
15.Jan Janssen Locomotief Nederland
16.Miel Daems Philco België
17.Jos Hoevenaers Philco België
18.Willy Spühler Tigra Zwitserland
19.René Van Der Veken Solo België
20.Giovanni Albisetti Cynar Zwitserland

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s