2016
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje
2.Bauke Mollema Trek-Segafredo Nederland
3.Greg Van Avermaet BMC Racing België
4.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
5.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk
6.Gianluca Brambilla Etixx-Quick Step Italië
7.Daniel Martin Etixx-Quick Step Ierland
8.Tom Jelte Slagter Cannondale-Drapac Nederland
9.Anthony Roux FDJ-Lapierre Frankrijk
10.Tim Wellens Lotto-Soudal België
11.Dries Devenyns IAM Cycling België
12.Ben Hermans BMC Racing België
13.Jon Izaguirre Movistar Spanje
14.Adam Yates Orica-Bike Exchange Australië
15.Luis Leon Sanchez Astana Spanje
16.Roman Kreuziger Tinkoff Tsjechië
17.Jarlinson Pantano IAM Cycling Colombië
18.Mikel Nieve Sky-21st Century Fox Spanje
19.Steven Kruijswijk Lotto.nl-Jumbo Nederland
20.Jelle Vanendert Lotto-Soudal België

2015
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje
2.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
3.Philippe Gilbert BMC Racing België
4.Warren Barguil Giant-Alpecin Frankrijk
5.Daniel Moreno Katusha Spanje
6.Rigoberto Uran Etixx-Quick Step Colombië
7.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
8.Roman Kreuziger Tinkoff-Saxo Tsjechië
9.Simon Yates Orica-GreenEdge Australië
10.Michele Scarponi Astana Italië
11.Thibaut Pinot FDJ-Lapierre Frankrijk
12.Daniel Martin Cannondale-Garmin Ierland
13.Adam Yates Orica-GreenEdge Australië
14.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale België
15.Steven Kruijswijk Lotto.nl-Jumbo Nederland
16.Julian Alaphilippe Etixx-Quick Step Frankrijk
17.Bauke Mollema Trek Factory Racing Nederland
18.Samuel Sanchez BMC Racing Spanje
19.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale Frankrijk
20.Luis Leon Sanchez Astana Spanje
2014
1.Bauke Mollema Belkin Nederland
2.Alejandro Valverde Movistar Spanje
3.Tony Gallopin Lotto-Belisol Frankrijk
4.Greg Van Avermaet BMC Racing België
5.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
6.Zdenek Stybar Omega Pharma-Quick Step Tsjechië
7.Arnold Jeannesson FDJ.fr Frankrijk
8.Tom Jelte Slagter Garmin-Sharp Nederland
9.Jelle Vanendert Lotto-Belisol België
10.Anthony Roux FDJ.fr Frankrijk
11.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
12.Thomas Voeckler Europcar Frankrijk
13.Nicolas Roche Tinkoff-Saxo Ierland
14.Mikel Nieve Sky-21st Century Fox Spanje
15.Alexander Kolobnev Katusha Rusland
16.Jan Keukeleire Orica-GreenEdge België
17.Jan Bakelants Omega Pharma-Quick Step België
18.Alessandro De Marchi Cannondale Italië
19.Andre Cardoso Garmin-Sharp Portugal
20.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
2013
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje
2.Roman Kreuziger Saxo-Tinkoff Tsjechië
3.Mikel Nieve Euskaltel-Euskadi Spanje
4.Bauke Mollema Belkin Nederland
5.Tony Gallopin Radioshack-Leopard Frankrijk
6.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step Frankrijk
7.Robert Gesink Belkin Nederland
8.Jan Bakelants Radioshack-Leopard België
9.Nicolas Roche Saxo-Tinkoff Ierland
10.Moreno Moser Cannondale Italië
11.Greg Van Avermaet BMC Racing België
12.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
13.Wouter Poels Vacansoleil-DCM Nederland
14.John Gadret Ag2r-La Mondiale Frankrijk
15.Alexander Kolobnev Katusha Rusland
16.Pieter Serry Omega Pharma-Quick Step België
17.Damiano Caruso Cannondale Italië
18.Juan Antonio Flecha Vacansoleil-DCM Spanje
19.Mikel Astarloza Euskaltel-Euskadi Spanje
20.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
2012
1.Luis Leon Sanchez Rabobank Spanje
2.Bauke Mollema Rabobank Nederland
3.Simon Gerrans Orica-GreenEdge Australië
4.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
5.Xavier Florencio Katusha Spanje
6.Gianni Meersman Omega Pharma-Lotto België
7.Diego Ulissi Lampre-ISD Italië
8.Greg Van Avermaet BMC Racing België
9.Haimar Zubeldia Radioshack-Nissan Spanje
10.Christophe Le Mevel Garmin-Sharp Frankrijk
11.Sergio Henao Sky-IG Markets Colombië
12.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
13.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland
14.Daniel Moreno Katusha Spanje
15.Rigoberto Uran Sky-IG Markets Colombië
16.Richie Porte Sky-IG Markets Australië
17.Alejandro Valverde Movistar Spanje
18.Jelle Vanendert Lotto-Belisol België
19.Robert Gesink Rabobank Nederland
20.Tiago Machado Radioshack-Nissan Portugal
2011
1.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
2.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
3.Frank Schleck Leopard-Trek Luxemburg
4.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
5.Greg Van Avermaet BMC Racing België
6.Jelle Vanendert Omega Pharma-Lotto België
7.Rigoberto Uran Team Sky Colombië
8.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
9.Dries Devenyns Quick Step België
10.Simon Gerrans Team Sky Australië
11.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
12.Ryder Hesjedal Garmin-Transitions Canada
13.Haimar Zubeldia Radioshack Spanje
14.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland
15.Francesco Gavazzi Lampre-ISD Italië
16.Sebastien Minard Ag2r-La Mondiale Frankrijk
17.Linus Gerdemann Leopard-Trek Duitsland
18.Rob Ruijgh Vacansoleil-DCM Nederland
19.Eduard Vorganov Katusha Rusland
20.Carlos Barredo Rabobank Spanje
2010
1.Alexander Vinokourov Astana Kazakstan
2.Ryder Hesjedal Garmin-Transitions Canada
3.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
4.Robert Gesink Rabobank Nederland
5.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland
6.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
7.Luis Leon Sanchez Caisse D`Epargne Spanje
8.Carlos Barredo Quick Step Spanje
9.Carlos Sastre Cervelo Spanje
10.Greg Van Avermaet Omega Pharma-Lotto België
11.Christian Knees Milram Duitsland
12.Richie Porte Saxo Bank Australië
13.Haimar Zubeldia Radioshack Spanje
14.Damiano Cunego Lampre-Farnese Vini Italië
15.Christophe Le Mevel Francaise des Jeux Frankrijk
16.Ruben Plaza Caisse D`Epargne Spanje
17.Daniel Moreno Omega Pharma-Lotto Spanje
18.Inaki Isasi Euskaltel-Euskadi Spanje
19.Dries Devenyns Quick Step België
20.Eros Capecchi Footon-Servetto Italië
2009
1.Roman Kreuziger Liquigas-Doimo Tsjechië
2.Peter Velits Milram Slovakije
3.Filippo Pozzato Katusha Italië
4.Sergei Ivanov Katusha Rusland
5.Ryder Hesjedal Garmin-Slipstream Canada
6.Johan Van Summeren Silence-Lotto België
7.Carlos Barredo Quick Step Spanje
8.Christophe Le Mevel Francaise des Jeux Frankrijk
9.Dries Devenyns Quick Step België
10.Sebastiaan Langeveld Rabobank Nederland
11.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje
12.Luis Leon Sanchez Caisse D`Epargne Spanje
13.Pierrick Fedrigo Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
14.Damiano Cunego Lampre-NGC Italië
15.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
16.Egoi Martinez Euskaltel-Euskadi Spanje
17.Jerome Pineau Quick Step Frankrijk
18.Alexander Kolobnev Saxo Bank Rusland
19.Chris Anker Sorensen Saxo Bank Denemarken
20.Stijn Devolder Quick Step België
2008
1.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje
2.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
3.Denis Menchov Rabobank Rusland
4.Franco Pellizotti Liquigas Italië
5.Jose Joaquin Rodriguez Caisse D`Epargne Spanje
6.Paolo Bettini Quick Step Italië
7.Sylvain Chavanel Cofidis Frankrijk
8.Yaroslav Popovych Silence-Lotto Oekraïne
9.Thomas Voeckler Bouygues Telecom Frankrijk
10.Andy Schleck CSC-Saxo Bank Luxemburg
11.Roman Kreuziger Liquigas Tsjechië
12.Marzio Bruseghin Lampre-NGC Italië
13.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
14.Konstantin Sivtsov Columbia Wit-Rusland
15.David De La Fuente Scott-American Beef Spanje
16.Alexandr Kolobnev CSC-Saxo Bank Rusland
17.Vincenzo Nibali Liquigas Italië
18.Alberto Contador Astana Spanje
19.Haimar Zubeldia Euskaltel-Euskadi Spanje
20.Juan Manuel Garate Quick Step Spanje
2007
1.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje
2.Mikel Astarloza Euskaltel-Euskadi Spanje
3.Carlos Sastre Team CSC Spanje
4.Juan Manuel Garate Quickstep-Innergetic Spanje
5.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
6.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italië
7.Juan Jose Cobo Saunier Duval-Prodir Spanje
8.Matteo Carrara Unibet.Com Italië
9.Carlos Barredo Quickstep-Innergetic Spanje
10.Manuel Beltran Liquigas Spanje
11.Xavier Florencio Bouygues Telecom Spanje
12.Gorka Verdugo Euskaltel-Euskadi Spanje
13.Haimar Zubeldia Euskaltel-Euskadi Spanje
14.Bram Tankink Quickstep-Innergetic Nederland
15.Christian Vandevelde Team CSC U.S.A.
16.Angel Gomez Marchante Saunier Duval-Prodir Spanje
17.Leonardo Bertagnoli Liquigas Italië
18.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
19.Francisco Vila Lampre-Fondital Spanje
20.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir Italië
2006
1.Stefano Garzelli Liquigas-Bianchi Italië
2.Cristian Moreni Cofidis Italië
3.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne-Balears Spanje
4.Georg Hincapie Discovery Channel U.S.A.
5.Andrey Kashechkin Astana Kazakstan
6.Franco Pellizotti Liquigas-Bianchi Italië
7.Denis Menchov Rabobank Rusland
8.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir Italië
9.Aleksander Botcharov Credit Agricole Rusland
10.Francisco Vila Lampre-Fondital Spanje
11.Andrea Moletta Gerolsteiner Italië
12.Marzio Bruseghin Lampre-Fondital Italië
13.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
14.Evgueni Petrov Lampre-Fondital Rusland
15.Pablo Lastras Caisse D`Epargne-Balears Spanje
16.Mirko Celestino Team Milram Italië
17.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
18.Didier Rous Bouygues Telecom Frankrijk
19.Sylvain Calzati Ag2r-Prevoyance Frankrijk
20.Xavier Florencio Bouygues Telecom Spanje
2005
1.Constantino Zaballa Saunier Duval Spanje
2.David Moncoutié Cofidis Frankrijk
3.Joaquin Rodríguez Saunier Duval Spanje
4.Stefano Garzelli Liquigas-Bianchi Italië
5.Eddy Mazzoleni Lampre-Caffita Italië
6.Chris Horner Saunier Duval U.S.A.
7.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
8.Xabier Zandio Illes Balears-Epargne Spanje
9.Leonardo Bertagnoli Cofidis Italië
10.Cadel Evans Davitamon-Lotto Australia
11.Damiano Cunego Lampre-Caffita Italië
12.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
13.Francisco Mancebo Illes Balears-Epargne Spanje
14.Igor Astarloa Barloworld-Valsir Spanje
15.Denis Menchov Rabobank Rusland
16.Haimar Zubeldia Euskaltel-Euskadi Spanje
17.Levy Leipheimer Gerolsteiner U.S.A.
18.Steffen Wesemann T-Mobile Duitsland
19.Francisco Vila Lampre-Caffita Spanje
20.Unai Yus Bouygues Telecom Spanje
2004
1.Paolo Bettini Quick Step-Davitamon Italia
2.Ivan Basso Team CSC Italia
3.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
4.Miguel Martin Perdiguero Saunier Duval-Prodir Spanje
5.Oscar Freire Rabobank Spanje
6.Marcus Zberg Gerolsteiner Zwitserl.
7.Juan Antonio Flecha Fassa Bortolo Spanje
8.Cristian Moreni Alessio-Bianchi Italia
9.Georg Totschnig Gerolsteiner Oostenrijk
10.Erik Dekker Rabobank Nederland
11.Mirko Celestino Saeco Italia
12.Stefano Garzelli Vini Caldirola-Nobili Italia
13.Damiano Cunego Saeco Italia
14.Igor Astarloa Lampre Spanje
15.Bobby Julich Team CSC V.S.A.
16.Richard Virenque Quick Step-Davitamon Frankrijk
17.Axel Merckx Lotto-Domo Belgium
18.Marcos Serrano Liberty Seguros Spanje
19.Gianpaolo Caruso Liberty Seguros Italia
20.Tadej Valjavec Phonak Slovenia
2003
1.Paolo Bettini Quick Step-Davitamon Italia
2.Andrea Noe Alessio Italia
3.Michael Boogerd Rabobank Nederland
4.Francesco Casagrande Lampre Italia
5.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
6.Stefano Garzelli Vini Caldirola-So.Di. Italia
7.Richard Virenque Quick Step-Davitamon Frankrijk
8.Ivan Basso Fassa Bortolo Italia
9.Igor Astarloa Saeco-Ballan Spanje
10.Luca Paolini Quick Step-Davitamon Italia
11.Daniele Di Luca Saeco-Ballan Italia
12.Mirko Celestino Saeco-Ballan Italia
13.Beat Zberg Rabobank Zwitserl.
14.Patrick Sinkewitz Quick Step-Davitamon Duitsland
15.Marco Serpellini Lampre Italia
16.Miguel Martin Perdiguero Domina Vacanze-Elitron Spanje
17.Aleksander Botcharov Ag2r-Prevoyance Rusland
18.Oscar Camenzind Phonak Zwitserl.
19.Georg Hincapie US Postal-Berry Floor U.S.A.
20.Axel Merckx Lotto-Domo Belgium
2002
1.Laurent Jalabert CSC-Tiscali Frankrijk
2.Dario Frigo Tacconi-Vini Caldirola Italië
3.Daniele Di Luca Saeco-Longoni Italië
4.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italië
5.Igor Astarloa Saeco-Longoni Spanje
6.Oscar Freire Rabobank Spanje
7.Nico Mattan Cofidis België
8.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
9.Oscar Camenzind Phonak Zwitserland
10.Marco Serpellini Lampre-Daikin Italië
11.Mario Aerts Lotto-Adecco België
12.Michele Bartoli Fassa Bortolo Italië
13.Richard Virenque Domo-Farm Frites Frankrijk
14.Andrei Kivilev Cofidis Kazakstan
15.Mirko Celestino Saeco-Longoni Italië
16.Gabriele Missaglia Lampre-Daikin Italië
17.Juan Antonio Flecha Ibanesto.Com Spanje
18.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
19.Marc Wauters Rabobank België
20.Laurent Dufaux Alessio Zwitserland
2001
1.Davide Rebellin Liquigas-Pata Italia
2.Wladimir Belli Fassa Bortolo Italia
3.Laurent Jalabert CSC-Tiscali Frankrijk
4.Stefano Garzelli Mapei-Quick Step Italia
5.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Italia
6.Erik Dekker Rabobank Nederland
7.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italia
8.Francesco Casagrande Fassa Bortolo Italia
9.Serge Baguet Lotto-Adecco Belgium
10.Michele Bartoli Mapei-Quick Step Italia
11.Bobby Julich Credit Agricole U.S.A.
12.Axel Merckx Domo-Farm Frites Belgium
13.Nico Mattan Cofidis Belgium
14.Marco Serpellini Lampre-Daikin Italia
15.Gianni Faresin Liquigas-Pata Italia
16.Mirko Celestino Saeco Italia
17.Andrei Tchmile Lotto-Adecco Belgium
18.Igor Astarloa Mercatone Uno-Stream TV Spanje
19.Michael Blaudzun CSC-Tiscali Denemarken
20.Piotr Wadecki Domo-Farm Frites Polen
2000
1.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland
2.Andrei Tchmil Lotto-Adecco België
3.Davide Rebellin Liquigas-Pata Italië
4.Paolo Bettini Mapei-Quickstep Italië
5.Peter Farazijn Cofidis België
6.Oscar Freire Mapei-Quickstep Spanje
7.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Zwitserland
8.Andrei Kivilev Ag2r-Prevoyance Kazakstan
9.Erik Dekker Rabobank Nederland
10.Nico Mattan Cofidis België
11.David Etxebarria ONCE-Deutsche Bank Spanje
12.Marco Serpellini Lampre-Daikin Italië
13.Francesco Casagrande Vini Caldirola Italië
14.Gabriele Missaglia Lampre-Daikin Italia
15.Peter Luttenberger ONCE-Deutsche Bank Oostenrijk
16.Javier Pascual Llorente Kelme-Costa Blanca Spanje
17.Laurent Dufaux Saeco-Valli&Valli Zwitserland
18.Felix Garcia Casas Festina Spanje
19.Miguel Martin Perdiguero Vitalicio Seguros Spanje
20.Raimundas Rumsas Fassa Bortolo Litouwen
1999
1.Giuliano Figueras Mapei-Quick Step Italië
2.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België
3.Rik Verbrugghe Lotto-Mobistar België
4.Michael Boogerd Rabobank Nederland
5.Maximilian Sciandri La Francaise des Jeux Groot-Brittannië
6.Laurent Dufaux Saeco-Cannondale Zwitserland
7.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italië
8.Aleberto Elli Deutsche Telekom Italië
9.Erik Dekker Rabobank Nederland
10.Francisco Mancebo Banesto Spanje
11.Mario Aerts Lotto-Mobistar België
12.Gianni Faresin Mapei-Quick Step Italië
13.Francesco Casagrande Vini Caldirola-Sidermec Italië
14.Stephane Heulot La Francaise des Jeux Frankrijk
15.Abraham Olano ONCE-Deutsche Bank Spanje
16.Pavel Tonkov Mapei-Quick Step Rusland
17.Richard Virenque Polti Frankrijk
18.Roberto Heras Kelme-Costa Blanca Spanje
19.Kurt Van De Wouwer Lotto-Mobistar België
20.Jean Cyrille Robin La Francaise des Jeux Frankrijk
1998
1.Francesco Casagrande Cofidis Italië
2.Leonardo Piepoli Saeco-Cannondale Italië
3.Andrea Tafi Mapei-Bricobi Italië
4.Leon Van Bon Rabobank Nederland
5.Udo Bolts Telekom-ARD Duitsland
6.Davide Rebellin Polti Italië
7.Paolo Savoldelli Saeco-Cannondale Italië
8.Bobby Julich Cofidis U.S.A.
9.Axel Merckx Polti België
10.Angel Luis Casero Vitalicio Seguros Spanje
11.Roland Meier Cofidis Zwitserland
12.Peter Farazijn Lotto-Mobistar België
13.Abraham Olano Banesto Spanje
14.Aleberto Elli Casino Italië
15.Fernando Escartin Kelme-Costa Blanca Spanje
16.Frank Vandenbroucke Mapei-Bricobi België
17.Fabrizio Guidi Polti Italië
18.Christophe Mengin La Francaise des Jeux Frankrijk
19.Daniele Nardello Mapei-Bricobi Italië
20.Massimiliano Mori Saeco-Cannondale Italië
1997
1.Davide Rebellin La Francaise des Jeux Italië
2.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
3.Alexander Gontchenkov Roslotto-ZG Mobili Ukraine
4.Richard Virenque Festina-Lotus Frankrijk
5.Beat Zberg Mercatone Uno-Wega Zwitserland
6.Christophe Mengin La Francaise des Jeux Frankrijk
7.Jens Heppner Deutsche Telekom Duitsland
8.Maximiliaan Sciandri La Francaise des Jeux Groot-Brittannië
9.Andrea Noe Asics-CGA Italië
10.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
11.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
12.Alberto Elli Casino Italië
13.Erik Dekker Rabobank Nederland
14.Laurent Dufaux Festina-Lotus Zwitserland
15.Laurent Brochard Festina-Lotus Frankrijk
16.Peter Farazijn Lotto-Mobistar België
17.Fernando Escartin Kelme-Costa Blanca Spanje
18.Udo Bolts Deutsche Telekom Duitsland
19.Laurent Roux TVM-Farm Frites Frankrijk
20.Mikel Zarrabeitia ONCE Spanje
1996
1.Udo Bolts Deutsche Telekom Duitsland
2.Richard Virenque Festina-Lotus Frankrijk
3.Stefano Cattai Roslotto-ZG Mobili Italië
4.Francesco Casagrande Saeco-Estro Italië
5.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
6.Abraham Olano Mapei-GB Spanje
7.Miguel Indurain Banesto Spanje
8.Lance Armstrong Motorola U.S.A.
9.Laurent Dufaux Festina-Lotus Zwitserland
10.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
11.Maurizio Fondriest Roslotto-ZG Mobili Italië
12.Johan Museeuw Mapei-GB België
13.Jan Ullrich Deutsche Telekom Duitsland
14.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Ukraine
15.Maximilian Sciandri Motorola Groot-Brittannië
16.Aleberto Elli MG-Technogym Italië
17.Massimo Podenzana Carrera-Longoni Italië
18.Laurent Madouas Motorola Frankrijk
19.Laurent Roux TVM-Farm Frites Frankrijk
20.Sergei Outchakov Polti Ukraine
1995
1.Johan Museeuw Mapei-GB België
2.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
3.Gianni Bugno MG-Technogym Italië
4.Miguel Indurain Banesto Spanje
5.Maximilian Sciandri MG-Technogym Groot-Brittannië
6.Francesco Casagrande Mercatone Uno-Saeco Italië
7.Lance Armstrong Motorola U.S.A.
8.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Rusland
9.Paolo Lanfranchi Brescialat-Fago Italië
10.Bruno Cenghialta Gewiss-Ballan Italië
11.Claudio Chiappucci Carrera-Tassoni Italië
12.Aleberto Elli MG-Technogym Italië
13.Andrea Ferrigato ZG Mobili-Selle Italia Italië
14.Beat Zberg Carrera-Tassoni Zwitserland
15.Bo Hamburger TVM-Gazelle Denemarken
16.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
17.Stefano Della Santa Mapei-GB Italië
18.Mariano Piccoli Brescialat-Fago Italië
19.Laurent Dufaux Festina-Lotus Zwitserland
20.Jesper Skibby TVM-Gazelle Denemarken
1994
1.Andrei Tchmil Lotto Moldavië
2.Maurizio Fondriest Lampre Italië
3.Gilles Delion Castorama Frankrijk
4.Vladimir Pulnikov Carrera Oekraïne
5.Bruno Cenghialta Gewiss Italië
6.Gianni Faresin Lampre Italië
7.Bo Hamburger T.V.M. Denemarken
8.Gianluca Bortolami Mapei Italië
9.Stefano Della Santa Mapei Italië
10.Davide Bramati Lampre Italië
11.Danny Nelissen T.V.M. Nederland
12.Herman Frison Lotto België
13.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
14.Jan Svorada Lampre Tsjechië
15.Scott Sunderland T.V.M. Australië
16.Miguel Indurain Banesto Spanje
17.Armand De Las Cuevas Castorama Frankrijk
18.Johan Museeuw GB/MG Boys België
19.Peter De Clercq Lotto België
20.Claudio Chiappucci Carrera Italië
1993
1.Davide Rebellin GB/MG boys Italië
2.Bo-André Namtvedt Subaru Noorwegen
3.Stephen Roche Carrera Ierland
4.Franco Chioccioli GB/MG boys Italië
5.Maurizio Fondriest Lampre Italië
6.Claudio Chiappucci Carrera Italië
7.Franco Vona GB/MG boys Italië
8.Inaki Gaston Clas Spanje
9.Toni Rominger Clas Zwitserland
10.Charly Mottet Histor Frankrijk
11.Gianni Faresin ZG-Mobili Italië
12.Jon Unzaga Clas Spanje
13.Bruno Cornillet Histor Frankrijk
14.Massimo Ghirotto ZG-Mobile Italië
15.Marco Giovanetti Mapei Italië
16.Gianluca Bortolami Lampre Italië
17.Javier Mauleon Clas Spanje
18.Stefano Della Santa Mapei Italië
19.Franco Ballerini GB/MG boys Italië
20.Eddy Bouwmans Histor Nederland
1992
1 Claudio Chiappucci Carrera Italië
2 Adriano Baffi Ariostea Italië
3 Bruno Cenghialta Ariostea Italië
4 Stefano Colage Z.G. Italië
5 Enrique Alonso Festina Spanje
6 Federico Echave Clas Spanje
7 Davide Cassani Ariostea Italië
8 Toni Rominger Clas Zwitserland
9 Roberto Gaggioli Coors Italië
10 Jon Unzaga Clas Spanje
11 Beat Zberg Helvetia Zwitserland
12 Laudelino Cubino Amaya Spanje
13 Pello Ruiz Cabestany Gatorade Spanje
14 Heinrich Trumheller Helvetia BRD
15 Gertjan Theunisse T.V.M. Nederland
16 Maximilian Sciandri Motorola Italië
17 Andy Hampsten Motorola VSA
18 Erik Breukink P.D.M. Nederland
19 Luc Roosen Tulip België
20 Robert Millar T.V.M. GBr
1991
1.Gianni Bugno Gatorade Italië
2.Tony Rominger Toshiba Frankrijk
3.Pedro Delgado Banesto Spanje
4.Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk
5.Claudio Chiappucci Carrera Italië
6.Charly Mottet R.M.O. Frankrijk
7.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
8.Inaki Gaston Clas Spanje
9.Edwig Van Hooydonck Buckler België
10.Gilles Delion Helvetia Frankrijk
11.Steven Rooks Buckler Nederland
12.Marino Lejaretta O.N.C.E. Spanje
13.Bruno Cenghialta Ariostea Italië
14.Pjotr Ugromov Seur Sovjet-Unie
15.Andreas Kappes Histor B.R.D.
16.Jan Schur Gatorade D.D.R.
17.Moreno Argentin Ariostea Italië
18.Marc Sergeant Panasonic België
19.Miguel Indurain Banesto Spanje
20.Stephen Hodge O.N.C.E. Australië
1990
1.Marino Lejaretta O.N.C.E. Spanje
2.Erik Breukink P.D.M. Nederland
3.Alejandro Munoz Puertas Mavisa Spanje
4.Neil Stephens Alimentos Australië
5.Erik Van Lancker Panasonic België
6.Jesus Blanco-Vilar SEUR Spanje
7.Jean-François Bernard Toshiba Frankrijk
8.Stephen Hodge O.N.C.E. Australië
9.Mariano Sanchez Teka Spanje
10.Fabio Parra Kelme Colombia
11.Giuseppe Petito Ariostea Italië
12.Steven Rooks Panasonic Nederland
13.Claude Criquielion Lotto België
14.Janus Kuum Teka Noorwegen
15.Carlos Galaterra Lotus Spanje
16.Rafael Lorenzana Puertas Mavisa Spanje
17.Enrique Guerricagoitia B.H. Spanje
18.Giuseppe Saronni Diana Italië
19.Ramon Gonzalez Lotus Spanje
20.Erich Maechler Carrera Zwitserland
1989
1.Raimund Dietzen Teka B.R.D.
2.Luis Herrera Café Colombia
3.Bruno Cenghialta Ariostea Italië
4.Raul Alcala P.D.M. Mexico
5.Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk
6.Pedro Delgado Reynolds Spanje
7.Laudelino Cubino B.H. Spanje
8.Bob Roll 7-Eleven V.S.A.
9.Remig Stumpf Toshiba B.R.D.
10.Sean Kelly P.D.M. Ierland
11.Claudio Chiappucci Carrera Italië
12.Miguel Indurain Reynolds Spanje
13.Erik Breukink Panasonic Nederland
14.Guy Nulens Panasonic België
15.Franco Ballerini Malvor Italië
16.Jérôme Simon “Z” Frankrijk
17.Rudy Dhaenens P.D.M. België
18.Franck Pineau R.M.O. Frankrijk
19.Ronny Van Holen A.D.R. België
20.Gilbert Duclos-Lassalle “Z” Frankrijk
1988
1.Pedro Delgado Reynolds Spanje
2.Marino Lejaretta Caja Rural Spanje
3.Marcel Arntz Caja Rural Nederland
4.Sean Kelly Kas Ierland
5.Steven Rooks P.D.M. Nederland
6.Johnny Broers Caja Rural Nederland
7.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
8.Julian Gorospe Reynolds Spanje
9.Phil Anderson T.V.M. Australia
10.Miguel Indurain Reynolds Spanje
11.Gert Jan Theunisse P.D.M. Nederland
12.Enrique Aja Teka Spanje
13.Jesus Blanco Vilar Teka Spanje
14.Jesus Rodriguez Magro Reynolds Spanje
15.Alvaro Pino B.H. Spanje
16.Michael Wilson Weinmann Australia
17.Manuel Jorge Dominguez B.H. Spanje
18.Arsenio Gonzalez Teka Spanje
19.Javier Mauleon Kas Spanje
20.Angel Camarillo Teka Spanje
1987
1.Marino Lejaretta Seat Spanje
2.Claude Criquielion Hitachi Belgium
3.Eduardo Chozas Teka Spanje
4.Angel Arroyo Reynolds Spanje
5.Gilles Sanders Kas Frankrijk
6.José Salvador Sanchis Seat Spanje
7.Jokin Mujika Seat Spanje
8.Acacio da Silva Kas Portugal
9.Fabian Fuchs Hitachi Zwitserland
10.Marc Gomez Reynolds Frankrijk
11.Roque de la Cruz Seat Spanje
12.Enrique Aja Teka Spanje
13.Philippe Vandenbranden Hitachi Belgium
14.Rudy Dhaenens Hitachi Belgium
15.Stefan Morjean Hitachi Belgium
16.José Recio Kelme Spanje
17.Eddy Planckaert Panasonic Belgium
18.Vicente Belda Kelme Spanje
19.Mathieu Hermans Seat Nederland
20.Jos Haex Hitachi Belgium
1986
1.Pedro Delgado P.D.M. Spanje
2.Rolf Gölz Del Tongo B.R.D.
3.Gerrie Kneteman P.D.M. Nederland
4.Carlo Bomans Lotto België
5.Pablo Wilches Postobon Colombia
6.Joop Zoetemelk Kwantum Nederland
7.Henk Lubberding Panasonic Nederland
8.Andy Hampsten La Vie Claire V.S.A.
9.Ludo Peeters Kwantum België
10.Bernard Vallet R.M.O. Frankrijk
11.Antonio Coll Teka Spanje
12.Pascal Jules Seat Frankrijk
13.Jaime Villamajo Seat Spanje
14.Eric Boyer Système U Frankrijk
15.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
16.Jan Nevens Lotto België
17.Hennie Kuiper Skala Nederland
18.Gerrit Solleveld Kwantum Nederland
19.Marc Gomez Reynolds Frankrijk
20.Noël De Jonckheere Teka België
1985
1.Inaki Gaston Reynolds Spanje
2 Felipe Yanez Orbea Spanje
3 Antonio Esparza Kelme Spanje
4 Adri Van Der Poel Kwantumhallen Nederland
5 Juan Fernandez Martin Zor Spanje
6 Miguel Iglesias Kelme Spanje
7 Jesus Rodriguez Magro Zor Spanje
8 Kim Andersen La Vie Claire Denemarken
9 Niki Ruttimann La Vie Claire Zwitserland
10 Imanol Murga Orbea Spanje
11 Angel Camarillo Zor Spanje
12 Alvaro Pino Zor Spanje
13 Faustino Ruperez Zor Spanje
14 Federico Echave Teka Spanje
15 Jose Francisco Rodriguez Maldonado Zor Colombia
16 Jesus Rodriguez Rodriguez Dormilon Spanje
17 Jean-François Bernard La Vie Claire Frankrijk
18 Eduardo Chozas Reynolds Spanje
19 Claude Criquielion Hitachi België
20 Robert Millar Peugeot GBr
1984
1.Bruno Wojtinek Renault Frankrijk
2.Bernardo Alfonsel Teka Spanje
3.Eulalio Garcia Reynolds Spanje
4.Godi Schmutz Dromedario Zwitserl.
5.Faustino Ruperez Zor Spanje
6.Jonathan Boyer Brianzoli V.S.A.
7.Christian Corre Renault Frankrijk
8.Federico Echave Teka Spanje
9.Marc Maertens Viditel België
10.Juan Pujol Hueso Spanje
11.Felipe Yanez Orbea Spanje
12.Mariano Sanchez Kelme Spanje
13.Giovanni Mantovani Malvor Italië
14.Greg Lemond Renault V.S.A.
15.Jacques Hanegraaf Kwantumhallen Nederland
16.Dominique Arnaud La Vie Claire Frankrijk
17.Adri Van der Poel Kwantumhallen Nederland
18.Hennie Kuiper Kwantumhallen Nederland
19.Stephen Roche La Redoute Ierland
20.Juan Fernandez Zor Spanje
1983
1.Sean Kelly Sem Ierland
2.Miguel Iglesias Kelme Spanje
3.Jean-Marie Grezet Sem Zwitserland
4.Raimund Dietzen Teka B.R.D.
5.Faustino Ruperez Zor Spanje
6.Eddy Planckaert Splendor België
7.Jan Raas Raleigh Nederland
8.Greg Lemond Renault V.S.A.
9.Bert Oosterbosch Raleigh Nederland
10.Ad Wijnands Raleigh Nederland
11.Claude Criquielion Splendor België
12.Pedro Delgado Reynolds Spanje
13.Pascal Poisson Renault Frankrijk
14.Giuseppe Fatato Alfa Lum Italië
15.Leo Van Vliet Raleigh Nederland
16.Cees Priem Raleigh Nederland
17.Dominique Gaigne Renault Frankrijk
18.Stephen Roche Peugeot Ierland
19.Ronan Ongena Sem België
20.Patrick Mörlen Sem Zwitserland
1982
1.Jostein Wilmann Capri Sonne Noorwegen
2.Tommi Prim Bianchi Zweden
3.Hubert Seiz Cilo Zwitserland
4.Theo De Rooy Capri Sonne Nederland
5.Marcel Summermatter Cilo Zwitserland
6.Faustino Ruperez Zor Spanje
7.Pedro Munoz Zor Spanje
8.Julian Gorospe Reynolds Spanje
9.Juan Fernandez Kelme Spanje
10.Marino Lejaretta Alfa Lum Spanje
11.Angel Arroyo Reynolds Spanje
12.Marc Sergeant Europdecor België
13.Vicente Belda Kelme Spanje
14.José Luis Laguia Reynolds Spanje
15.Eulalio Garcia Reynolds Spanje
16.Alberto Fernandez Zor Spanje
17.Raimund Dietzen Teka B.R.D.
18.Ismael Lejaretta Alfa Lum Spanje
19.Jesus Suarez Cuevas Hueso Spanje
20.Jeronimo Ibanez Kelme Spanje
1981
1.Jostein Wilmann Capri Sonne Noorwegen
2.Patrick Perret Peugeot Frankrijk
3.Jean-Marie Grezet Cilo Zwitserland
4.Claude Criquielion Splendor België
5.Marino Lejaretta Teka Spanje
6.Alberto Fernandez Teka Spanje
7.Vicente Belda Kelme Spanje
8.Philip Van De Ginste Eurosoap België
9.Faustino Ruperez Zor Spanje
10.Tommi Prim Bianchi Zweden
11.Daniel Gisiger Cilo Zwitserland
12.Sven Ake Nilsson Splendor Zweden
13.Serge Demierre Cilo Zwitserland
14.Hubert Seiz Cilo Zwitserland
15.Marcel Summermatter Cilo Zwitserland
16.Santo Rui Bianchi Italië
17.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
18.Robert Millar Peugeot Schotland
19.Daniël Willems Capri Sonne België
20.Sean Kelly Splendor Ierland

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s