2016
1.Jose Joaquin Rojas Movistar
2.Alejandro Valverde Movistar
3.Jesus Herrada Movistar
4.Luis Leon Sanchez Astana
5.Angel Vicioso Katusha
6.Jordi Simon Verva-Active Jet
7.Daniel Moreno Movistar
8.Luis Angel Mate Cofidis
9.Francisco Ventoso Movistar
10.Carlos Barbero Caja Rural-RGA
11.Garikoitz Bravo Euskadi-Murias
12.Oscar Pujol UKYO
13.Mikel Landa Sky-21st Centuty Fox
14.David Arroyo Caja Rural-RGA
15.Alberto Losada Katusha
16.Victor De La Parte CCC-Sprandi
17.Mikel Bizkarra Euskadi-Murias
18.Benjamin Prades UKYO
19.Ruben Plaza Orica-GreenEdge
20.Angel Madrazo Caja Rural-RGA

2015
1.Alejandro Valverde Movistar
2.Jesus Herrada Movistar
3.Carlos Barbero Caja Rural-RGA
4.Vicente Garcia De Mateos Louletano
5.Carlos Jimenez elite
6.Benjamin Prades Matrix Powertag
7.Jordi Simon Ecuador
8.Alberto Gallego Radio Popular-Boavista
9.Oscar Sevilla EPM-UNE
10.Francesco Zurita elite
11.David Belda Burgos-BH
12.Egoitz Garcia Murias-Taldea
13.Albert Torres Ecuador
14.Sergio Miguez elite
15.Juan Carlos Riutort Burgos-BH
16.Mikel Elorza elite
17.Luis Angel Mate Cofidis
18.David De La Fuente Efapel
19.Juan Ignacio Perez W52-Quinta Da Lixa
20.Jorge Cubero elite
2014
1.Alejandro Valverde Movistar
2.Jon Izaguirre Movistar
3.Luis Leon Sanchez Caja Rural-RGA
4.Jose Joaquin Rojas Movistar
5.Egoitz Garcia Cofidis
6.Carlos Verona Omega Pharma-Quick Step
7.Jesus Herrada Movistar
8.Luis Angel Mate Cofidis
9.Eduard Prades OFM-Quinta da Lixa
10.Carlos Barbero Euskadi
11.Sergio Pardilla MTN-Qhubeka
12.Benat Intxausti Movistar
13.Javier Moreno Movistar
14.Ruben Plaza Movistar
15.Marcos Garcia Caja Rural-RGA
16.David Arroyo Caja Rural-RGA
17.Amets Txurruka Caja Rural-RGA
18.Ruben Fernandez Caja Rural-RGA
19.Jesus Del Pino Burgos-BH
20.Angel Madrazo Movistar
2013
1.Jon Izaguirre Euskaltel-Euskadi
2.Alejandro Valverde Movistar
3.Jose Joaquin Rojas Movistar
4.Luis Leon Sanchez Blanco-Giant
5.Carlos Barbero Euskadi
6.Luis Angel Mate Cofidis
7.Ruben Perez Euskaltel-Euskadi
8.Jesus Herrada Movistar
9.Delio Fernandez OFM-Quinta da Lixa
10.Eduard Prades OFM-Quinta da Lixa
11.Arkaitz Duran Efapel-Glassdrive
12.Egoitz Garcia Cofidis
13.Amets Txurruka Caja Rural-RGA
14.Ruben Plaza Movistar
15.Gorka Izaguirre Euskaltel-Euskadi
16.Sergio Pardilla MTN-Qhubeka
17.Marcos Garcia Caja Rural-RGA
18.Igor Anton Euskaltel-Euskadi
19.Mikel Nieve Euskaltel-Euskadi
20.Angel Madrazo Movistar
2012
1.Francisco Ventoso Movistar
2.Luis Leon Sanchez Rabobank
3.Jose Joaquin Rojas Movistar
4.Pablo Urtasun Euskaltel-Euskadi
5.Koldo Fernandez Garmin-Barracuda
6.Gorka Verdugo Euskaltel-Euskadi
7.Juan Jose Lobato Andalucia
8.Francisco Pacheco Gios-Deyser Leon Kastro
9.Garikoitz Bravo Caja Rural
10.Francisco Javier Moreno Androni Giocattoli
11.Mikel Astarloza Euskaltel-Euskadi
12.Marcos Garcia Caja Rural
13.Luis Angel Mate Cofidis
14.Amets Txurruka Euskaltel-Euskadi
15.Imanol Erviti Movistar
16.Ruben Perez Euskaltel-Euskadi
17.Antonio Piedra Caja Rural
18.David De La Fuente Caja Rural
19.Javier Aramendia Caja Rural
20.Xavier Zandio Team Sky
2011
1.Alberto Contador Saxo Bank-Sungard
2.Jose Joaquin Rojas Movistar
3.Pablo Lastras Movistar
4.Juan Antonio Flecha Team Sky
5.Luis Pasamontes Movistar
6.Benat Intxausti Movistar
7.Gorka Verdugo Euskaltel-Euskadi
8.David Lopez Movistar
9.Egoi Martinez Euskaltel-Euskadi
10.Angel Madrazo Movistar
11.Francisco Ventoso Movistar
12.Gorka Izaguirre Euskaltel-Euskadi
13.Luis Leon Sanchez Rabobank
14.Jose Herrada Caja Rural
15.Amets Txurruka Euskaltel-Euskadi
16.Carlos Barredo Rabobank
17.David Arroyo Movistar
18.Iban Velasco Euskaltel-Euskadi
19.Carlos Sastre Geox-TMC
20.Constantino Zaballa Miche-Guerciotti
2010
1.Francisco Ventoso Camiooro-NGC
2.Jose Joaquin Rojas Caisse D`Epargne
3.Carlos Barredo Quick Step
4.Pablo Lastras Caisse D`Epargne
5.Koldo Fernandez Euskaltel-Euskadi
6.Luis Leon Sanchez Caisse D`Epargne
7.Egoi Martinez Euskaltel-Euskadi
8.Alan Perez Euskaltel-Euskadi
9.Jose Ivan Gutierrez Palacios Caisse D`Epargne
10.Luis Pasamontes Caisse D`Epargne
11.Constantino Zaballa CC de Loule-Louletano
12.Gustavo Dominguez Xacobeo-Galicia
13.Aitor Galdos Euskaltel-Euskadi
14.Marcos Garcia Xacobeo-Galicia
15.Luis Angel Mate Androni Giocattoli
16.Ruben Plaza Caisse D`Epargne
17.Alberto Benitez Footon-Servetto
18.Gustavo Cesar Veloso Xacobeo-Galicia
19.Joaquin Sobrino Caja Rural
20.Oscar Grau Burgos 2010-Castilla y Leon
2009
1.Mikel Astarloza Euskaltel-Euskadi
2.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne
3.Igor Anton Euskaltel-Euskadi
4.Xavier Tondo Andalucia-Cajasur
5.Benat Intxausti Fuji-Servetto
6.Juan Jose Cobo Fuji-Servetto
7.Jose Angel Gomez Marchante Cervelo
8.Xavier Florencio Cervelo
9.Inigo Cuesta Cervelo
10.Ruben Plaza Liberty Seguros
11.Daniel Moreno Caisse D`Epargne
12.Carlos Barredo Quick Step
13.Amets Txurruka Euskaltel-Euskadi
14.Inaki Isasi Flores Euskaltel-Euskadi
15.Gorka Verdugo Euskaltel-Euskadi
16.Oscar Sevilla Rock Racing
17.David Arroyo Caisse D`Epargne
18.Jesus Del Nero Fuji-Servetto
19.Javier Etxarri Contentpolis-Ampo
20.Manuel Calvente Andalucia-Cajasur
2008
1.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne
2.Xavier Florencio Bouygues Telecom
3.Oscar Pereiro Caisse D`Epargne
4.Daniel Moreno Caisse D`Epargne
5.Manuel Vazquez Contentpolis-Murcia
6.Jose Ruiz Sanchez Andalucia-Cajasur
7.Oscar Sevilla Rock Racing
8.Juan Jose Cobo Saunier Duval-Scott
9.Sergio Pardilla Burgos Monumental
10.Jaume Rovira Pous Extremadura
11.Jose Joaquin Rojas Caisse D`Epargne
12.Carlos Barredo Quick Step
13.Ruben Plaza Benfica
14.Juan Manuel Garate Quick Step
15.Egoi Martinez Euskaltel-Euskadi
16.Javier Moreno Andalucia-Cajasur
17.Pablo Lastras Caisse D`Epargne
18.Luis Leon Sanchez Caisse D`Epargne
19.Moises Duenas Barloworld
20.Adrian Palomares Contentpolis-Murcia
2007
1.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne
2.Joaquin Rodriguez Caisse D`Epargne
3.Juan Manuel Garate Quick Step-Innergetic
4.Xavier Florencio Bouygues Telecom
5.Oscar Sevilla Relax-Gam
6.David De La Fuente Saunier Duval-Prodir
7.Jon Bru Euskaltel-Euskadi
8.Constantino Zaballa Caisse D`Epargne
9.David Herrero Karpin-Galicia
10.Amets Txurruka Euskaltel-Euskadi
11.Francisco Mancebo Relax-Gam
12.David Garcia Dapena Karpin-Galicia
13.Eladio Jimenez Karpin-Galicia
14.Carlos Castano Karpin-Galicia
15.Xavier Zandio Caisse D`Epargne
16.David Canada Saunier Duval-Prodir
17.Javier Moreno Extremadura-Spiuk
18.Iban Mayoz Euskaltel-Euskadi
19.Ramon Troncoso Karpin-Galicia
20.Jose Enrique Gutierrez LPR
2006
1 Jose Antonio Hermida Ramos Merida
2 Oscar Freire Gomez Rabobank
3 Josep Jufre Lotto
4 David Etxebarria Liberty
5 Oscar Sevilla Ribera T-Mobile
6 Igor Astarloa Askasibar Barloworld
7 Miguel Angel Martin Perdiguero Phonak
8 Francisco Mancebo Perez AG2R
9 Marcos Serrano Liberty
10 David Canada Saunier
11 Jose Luis Rubiera Discovery
12 Manuel Beltran Discovery
13 Juan Antonio Flecha Giannoni Rabobank
14 Iban Mayo Euskaltel
15 Juan Manuel Garate Quickstep
16 Juan Llaneras Rossello Balears
17 Santos Gonzalez Capilla 3 Molinos
18 Jose Luis Arrieta AG2R
19 Luis Perez Rodriguez Cofidis
20 Angel Edo Andalucia
2005
1.Francisco Mancebo Illes Balears-Caisse D`Epargne
2.Juan Manuel Garate Saunier Duval-Prodir
3.Adolfo Garcia Quesada Comunidad Valenciana
4.Alejandro Valverde Illes Balears-Caisse D`Epargne
5.Joaquin Rodriguez Saunier Duval-Prodir
6.Miguel A. Martin Perdiguero Phonak
7.Josep Jufre Relax-Fuenlabrada
8.Koldo Gil Liberty Seguros
9.Francisco Lara T-Mobile
10.David Canada Saunier Duval-Prodir
11.Carlos Barredo Liberty Seguros
12.Angel Edo Saunier Duval-Prodir
13.Jesus Hernandez Liberty Seguros
14.Constantino Zaballa Saunier Duval-Prodir
15.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi
16.Pablo Lastras Illes Balears-Caisse D`Epargne
17.Daniel Atienza Cofidis
18.Santos Gonzalez Phonak
19.Luis Perez Cofidis
20.Koldo Fernandez Euskaltel-Euskadi
2004
1.Francisco Mancebo Illes Balears-Banesto
2.Alejandro Valverde Comunitat Valenciana-Kelme
3.Miguel A. Martin Perdiguero Saunier Duval-Prodir
4.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi
5.Jose Ivan Gutierrez Illes Balears-Banesto
6.Angel Vicioso Liberty Seguros
7.Joaquin Rodriguez Saunier Duval-Prodir
8.Roberto Heras Liberty Seguros
9.Francico Lara Paternina-Costa De Almeria
10.David Etxebarria Euskaltel-Euskadi
11.Luis Perez Cofidis
12.Jorge Ferrio Luque Paternina-Costa De Almeria
13.Unai Yus Brioches la Boulangere
14.Jose Enrique Gutierrez Phonak
15.Ruben Plaza Comunitat Valenciana-Kelme
16.David Herrero Paternina-Costa De Almeria
17.Juan Fuentes Saeco
18.Txema Del Olmo Milaneza-Maia
19.Ion Del Rio Paternina-Costa De Almeria
20.Haimar Zubeldia Euskaltel-Euskadi
2003
1.Benjamin Noval Relax-Fuenlabrada
2.Francisco Mancebo iBanesto.com
3.Ruben Plaza iBanesto.com
4.Igor Astarloa Saeco
5.David De La Fuente Vini Caldirola-So.Di
6.Angel Vicioso ONCE-Eroski
7.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi
8.Jorge Ferrio Luque Paternina-Costa De Almeria
9.Joseba Albizu Mercatone Uno-Scanavino
10.Rafael Casero Paternina-Costa De Almeria
11.Luis Perez Cofidis
12.Inaki Isasi Euskaltel-Euskadi
13.Jose Antonio Pecharromann Paternina-Costa De Almeria
14.Miguel A. Martin Perdiguero Domina Vacanze-Elitron
15.Mikel Artexte Euskaltel-Euskadi
16.Jon Bru LA-Pecol
17.Luis Pasamontes Relax-Fuenlabrada
18.Nacor Burgos Relax-Fuenlabrada
19.Pedro Horrillo Quick Step-Davitamon
20.Unai Yus Cantanhede-Marques Marialva
2002
1.Miguel A. Martin Perdiguero Acqua&Sapone
2.Benjamin Noval Relax-Fuenlabrada
3.Abraham Olano ONCE-Eroski
4.Constantino Zaballa Kelme-Costa Blanca
5.Juan Carlos Guillamon Jazztel-Costa De Almeria
6.Oscar Sevilla Kelme-Costa Blanca
7.Xavier Florencio ONCE-Eroski
8.Francisco Lara Coast
9.Francisco Cerezo CSC-Tiscali
10.Rafael Casero Jazztel-Costa De Almeria
11.Juan Antonio Flecha iBanesto.Com
12.Carlos Garcia Quesada Kelme-Costa Blanca
13.Josep Jufre Carvalhelhos-Boavista
14.Jose Antonio Garrido Jazztel-Costa De Almeria
15.Rafael Diaz Justo ONCE-Eroski
16.German Nieto Relax-Fuenlabrada
17.Mikel Astarloza Ag2r-Prevoyance
18.Alexis Rodriguez Kelme-Costa Blanca
19.Roberto Lozano Kelme-Costa Blanca
20.Leandro Navarrette Kelme-Costa Blanca
2001
1.Santiago Blanco iBanesto.com
2.Aitor Garmendia Coast
3.Jose Ivan Gutierrez Palacios ONCE-Wurth
4.Angel Vicioso Kelme-Costa Blanca
5.Javier Pascual Rodriguez iBanesto.com
6.Francisco Mancebo iBanesto.com
7.Juan Antonio Flecha Relax-Fuenlabrada
8.Eleuterio Anguita Jazztel-Costa de Almeria
9.Miguel A. Martin Perdiguero Cantina Tollo-Acqua&Sapone
10.Angel Edo Maia-MSS
11.Igor Glez De Galdeano ONCE-Wurth
12.Jose Enrique Gutierrez Kelme-Costa Blanca
13.Javier Pascual Llorente Kelme-Costa Blanca
14.Manuel Beltran Mapei-Quick Step
15.Carlos Sastre ONCE-Wurth
16.Aitor Osa iBanesto.com
17.Oscar Laguna Relax-Fuenlabrada
18.David Fernandez Relax-Fuenlabrada
19.Aitor Kintana Jazztel-Costa de Almeria
20.Alvaro Glez De Galdeano ONCE-Wurth
2000
1.Francisco Cerezo Vitalicio Seguros
2.Miguel Angel Martin Perdiguero Vitalicio Seguros
3.Alvaro Gonzalez De Galdeano Vitalicio Seguros
4.Nacor Burgos Relax-Fuenlabrada
5.Igor Astarloa Mercatone Uno-Albacom
6.Jose Luis Rubiera Kelme-Costa Blanca
7.Jose Luis Arrieta Banesto
8.Francisco Mancebo Banesto
9.Jose Luis Rebollo Vitalicio Seguros
10.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi
11.Felix Garcia Casas Festina
12.Juan Antonio Flecha Relax-Fuenlabrada
13.Angel Edo Maia-MSS
14.Fernando Escartin Kelme-Costa Blanca
15.Jon Odriozola Banesto
16.Javier Pascual Llorente Kelme-Costa Blanca
17.Roberto Heras Kelme-Costa Blanca
18.David Etxebarria ONCE-Deutsche Bank
19.Oscar Sevilla Kelme-Costa Blanca
20.Jose Maria Jimenez Banesto
1999
1.Roberto Heras Kelme-Costa Blanca
2.Angel Casero Vitalicio Seguros
3.Jon Odriozola Banesto
4.Ramon Gonzalez Arrieta Euskaltel-Euskadi
5.Joseba Beloki Euskaltel-Euskadi
6.Manuel Beltran Banesto
7.Haimar Zubeldia Euskaltel-Euskadi
8.David Etxebarria ONCE-Deutsche Bank
9.Marcos Serrano ONCE-Deutsche Bank
10.Luis Perez ONCE-Deutsche Bank
11.Francisco Cerezo Vitalicio Seguros
12.Santos Gonzalez ONCE-Deutsche Bank
13.Cesar Solaun Banesto
14.Jose Manuel Vazquez amateur
15.Ernesto Machon Vitalicio Seguros
16.Alvaro Gonzalez De Galdeano Vitalicio Seguros
17.Melchior Mauri Lisboa Benfica-Winterthur
18.David Plaza Lisboa Benfica-Winterthur
19.Jose Miguel Elizburu Fuenlabrada
20.Pedro Horillo Vitalicio Seguros
1998
1.Oscar Freire Vitalicio Seguros
2.Angel Casero Vitalicio Seguros
3.Angel Edo Kelme-Costa Blanca
4.Juan Carlos Dominguez Vitalicio Seguros
5.Francisco Mancebo Banesto
6.Manuel Fernandez Banesto
7.David Garcia Marquina Vitalicio Seguros
8.Felix Garcia Casas Festina-Lotus
9.Francisco Benitez Vitalicio Seguros
10.Jaime Hernandez Festina-Lotus
11.Abraham Olano Banesto
12.Santiago Blanco Vitalicio Seguros
13.Melchior Mauri ONCE
14.Luis Perez ONCE
15.Prudencio Indurain Vitalicio Seguros
16.Eleuterio Anguita Estepona-Brepac
17.Jose Maria Jimenez Banesto
18.Francisco Mauleon ONCE
19.Matias Cagigas Estepona-Brepac
20.Jose Rodriguez Garcia Kelme-Costa Blanca
1997
1.David Etxebarria ONCE
2.Abraham Olano Banesto
3.Marcos Serrano Kelme-Costa Blanca
4.Felix Garcia Casas Festina-Lotus
5.Jose Luis Arrieta Banesto
6.Mikel Zarrabeitia ONCE
7.Santiago Blanco Banesto
8.Angel Casero Banesto
9.Cesar Solaun Euskadi-Petronor
10.Francisco Benitez Kelme-Costa Blanca
11.Manuel Beltran Banesto
12.Dani Clavero Estepona-Deportpublic
13.Marino Alonso Banesto
14.Jose Manuel Uria Estepona-Deportpublic
15.Jose Maria Jimenez Banesto
16.Oscar Lopez Uriarte Euskadi-Petronor
17.Ruben Galvan Kelme-Costa Blanca
18.Roberto Laiseka Euskadi-Petronor
19.Igor Flores Euskadi-Petronor
20.Juan Jose De Los Angeles Kelme-Costa Blanca
1996
1.Abraham Olano Mapei-GB
2.Felix Garcia Casas Festina-Lotus
3.Manuel Fernandez Gines Mapei-GB
4.Federico Echave Mapei-GB
5.Fernando Escartin Kelme-Artiach
6.Angel Edo Kelme-Artiach
7.Santiago Blanco Banesto
8.Vicente Aparicio Banesto
9.Cesar Solaun Euskadi
10.Javier Pascual Llorente Santa Clara-CSKA Samara
11.Alvaro Gonzalez de Galdeano Euskadi
12.Francisco Cerezo MX Onda
13.Marino Alonso Banesto
14.Arsenio Gonzalez Mapei-GB
15.Miguel Angel Pena Mapei-GB
16.Antonio M. Diaz Rodriguez MX Onda
17.Aitor Osa Euskadi
18.Juan Rodrigo Arenas Gonzalez Festina-Lotus
19.Jon Unzaga Mapei-GB
20.Oscar Lopez Uriarte Euskadi
1995
1.Jose Maria Jimenez Banesto
2.Miguel Indurain Banesto
3.Jesus Montoya Banesto
4.Melchior Mauri ONCE
5.Vicente Aparicio Banesto
6.Felix Garcia Casas Artiach-Chiquilin
7.Juan Carlos Vicario Castellblanch-MX Onda
8.Mariano Rojas ONCE
9.Daniel Clavero Artiach-Chiquilin
10.Francisco Cabello Kelme-Avianca
11.Fernando Escartin Mapei-GB
12.Ignacio Garcia Camacho Kelme-Avianca
13.Angel Luis Casero Banesto
14.Ramon Gonzalez Arrieta Banesto
15.Marino Alonso Banesto
16.David Plaza Festina-Lotus
17.Jose Luis Santamaria Artiach-Chiquilin
18.Jose Ramon Uriarte Banesto
19.Jose Luis Rodriguez Garcia Kelme-Avianca
20.Francisco Cerezo Castellblanch-MX Onda
1994
1.Angel Edo Kelme
2.Laudelino Cubino Kelme
3.José Ramon Uriarte Banesto
4.Abraham Olano MAPEI/CLAS
5.Melchor Mauri Banesto
6.Ignacio Camacho-Garcia Kelme
7.Miguel Indurain Banesto
8.Fernando Escartin MAPEI/CLAS
9.Miguel Angel Martinez-Torres O.N.C.E.
10.Ramon Gonzalez-Arrieta Banesto
11.Herminio Diaz-Zabala O.N.C.E.
12.Pello Ruiz-Cabestany Euskadi
13.Jon Unzaga MAPEI/CLAS
14.Marino Alonso Banesto
15.Alfonso Guttierez Artiach
16.Inaki Gaston MAPEI/CLAS
17.Javier Murguialday Banesto
18.Manuel Rodriguez Gil Santa Clara
19.José Angel Vidal Kelme
20.Pedro Delgado Banesto
1993
1.Francisco Antequera Amaya
2.Julian Gorospe Banesto
3.Miguel-Angel Martinez ONCE
4.José Ramon Uriarte Banesto
5.Javier Murguialday Amaya
6.Juan-Thomas Martinez Kelme
7.Antonio-Migiuel Diaz Kelme
8.Eduardo Chozas Artiach
9.Francisco-Javier Mauleon Clas
10.Anselmo Fuerte Kelme
11.Jesus Rosado Kelme
12.Francisco San Roman Banesto
13.Asensio Navarro Amaya
14.Ignacio Navarro Kelme
15.Miguel Indurain Banesto
16.Segundo Gilarte Kelme
17.Marino Alonso Banesto
18.Fernando Escartin Clas
19.Melchior Mauri Amaya
20.Angel Edo Kelme
1992
1.Pedro Delgado Banesto
2.Federico Echave Clas
3.Javier Mauleon Clas
4.Enrico Guerricagotia Amaya
5.Laudelino Cubino Amaya
6.Melchior Mauri Once
7.Miguel Indurain Banesto
8.Herminio Diaz Zabala Once
9.Marino Alonso Banesto
10.Juan Tomas Martinez Festina
11.José Ramon Urriate Banesto
12.Jesus Montoya Amaya
13.Pello Ruiz Cabestany Gatorade
14.Jon Unzaga Seur
15.Antonio Miguel Diaz Kelme
16.José-Luis Diaz Amaya
17.Anselmo Fuerte Once
18.Alberto Leanizbarutia Clas
19.Carlos Hernandez Festina
20.Francisco San Roman Banesto
1991
1.Marino Lejaretta O.N.C.E.
2.Francisco Antequera Amaya
3.Jesus Blanco-Vilar Festina
4.Inaki Gaston CLAS
5.Federico Echave CLAS
6.Fernando Martinez de Guerenu Puertas Mavisa
7.Jorge Dominguez CLAS
8.Juan José Martinez Wigarma
9.Eduardo Chozas O.N.C.E.
10.Pedro Delgado Banesto
11.Juan Gonzalez Salvador Puertas Mavisa
12.José Rodriguez Garcia Seur
13.Laudelino Cubino Amaya
14.Alfonso Gutierrez Paternina
15.Enrique Guerricagoitia Amaya
16.Pello Ruiz-Cabestany CLAS
17.Casimiro Moreda CLAS
18.Herminio Diaz-Zabala O.N.C.E.
19.Manuel Martinez Costa Festina
20.Vicente Prado CLAS
1990
1.Miguel Indurain Banesto
2.Pedro Delgado Banesto
3.Laudelino Cubino B.H.
4.Pello Ruiz Cabestany O.N.C.E.
5.Inaki Gaston Kelme
6.José Andres Ripoll Tulip
7.Antonio Balboa Tulip
8.Federico Echave CLAS
9.Anselmo Fuerte O.N.C.E.
10.José Luis Diaz B.H.
11.Jesus Blanco Vilar Lotus
12.Jesus Hernandez-Ubeda Tulip
13.Juan Tomas Martinez Lotus
14.Manuel Dominguez-Diaz Tulip
15.Angel Ocana Lotus
16.Enrique Alonso Lotus
17.Javier Mauleon CLAS
18.Martin Martinez B.H.
19.Antonio Esparza Puertas Mavisa
20.Miguel Angel Martinez O.N.C.E.
1989
1.Pello Ruiz Cabestany O.N.C.E.
2.Alfonso Guttierez Teka
3.Xavier Castellar Seur
4.Marino Alonso Teka
5.Mariano Sanchez Teka
6.Jesus Hernandez Ubeda O.N.C.E.
7.Marino Lejaretta Caja Rural
8.Celestino Prieto O.N.C.E.
9.Laudelino Cubino B.H.
10.Pedro Delgado Reynolds
11.Vicente Prado G.A.C.
12.Anselmo Fuerte B.H.
13.Inaki Gaston Kelme
14.Miguel Indurain Reynolds
15.José Recio Kelme
16.Enrique Alonso Zahor
17.Carlos Hernandez Teka
18.Julian Gorospe Reynolds
19.Jesus Suarez Cuevas Zahor
20.Angel Ocana Zahor
1988
1.Marino Lejaretta Caja Rural
2.Pedro Delgado Reynolds
3.Jesus Blanco Vilar Teka
4.Miguel Indurain Reynolds
5.José Recio Kelme
6.Alfonso Guttierez Teka
7.Laudelino Cubino B.H.
8.Eduardo Chozas Kelme
9.Anselmo Fuerte B.H.
10.Angel Arroyo Reynolds
11.Federico Echave B.H.
12.Vicente Belda Kelme
13.Luis Diaz de Ote Seur
14.Pello Ruiz Cabestany Kas
15.Juan Fernandez Zahor
16.Jesus Hernandez Ubeda Reynolds
17.Jokin Mujika Caja Rural
18.Herminio Diaz Zabala Reynolds
19.Angel Camarillo Teka
20.José Luis Laguia Reynolds
1987
1.Vicente Belda Kelme
2.Juan Tomas Martinez Zahor
3.Inaki Gaston Kas
4.José Recio Kelme
5.Santiago Portillo Zahor
6.Omar Echevarria Elite z/c
7.Federico Echave B.H.
8.Roberto Torres Zahor
9.Luis Perez Garcia Zahor
10.Juan Fernandez Zahor
11.Pedro Algorta Elite z/c
12.Pedro Delgado P.D.M.
13.Alvaro Pino B.H.
14.Alfonso Guttierez Teka
15.Anselmo Fuerte B.H.
16.Juan Martin Zapatero B.H.
17.Marino Lejaretta Seat
18.Juan Carlos Rozas Salgado B.H.
19.Pedro Ruiz-Cabestany Seat
20.Jesus Ibanez Loyo Zahor
1986
1.Marino Lejaretta Seat
2.Jesus Blanco-Vilar Teka
3.Julian Gorospe Reynolds
4.Eduardo Chozas Teka
5.Pedro Delgado P.D.M.
6.Angel Arroyo Reynolds
7.Alfonso Guttierez Teka
8.Ricardo Martinez Kelme
9.Jorge Dominguez Seat
10.Casimiro Moreda Zor
11.Jesus Suarez-Cuevas Zahor
12.Miguel Indurain Reynolds
13.Sabino Angoitia Zahor
14.Miguel Angel Iglesias Kelme
15.José Maria Moreno Dormilon
16.José Enrique Carrera Reynolds
17.Alvaro Pino Zor
18.Anselme Fuerte Zor
19.Inaki Gaston Kas
20.Carlos Guttierez Kelme
1985
1.Pello Ruiz Cabestany Orbea
2.José Luis Navarro Zor
3.Celestino Prieto Reynolds
4.Pedro Delgado Orbea
5.Javier Castellar Kelme
6.Modesto Urrutti Teka
7.Antonio Esparza Kelme
8.Inaki Gaston Reynolds
9.Jesus Suarez-Cuevas Hueso
10.Alvaro Pino Zor
11.Juan Fernandez Zor
12.Jorge Dominguez Orbea
13.Julian Gorospe Reynolds
14.Enrique Martinez-Heredia Hueso
15.Vicente Ridaura Orbea
16.Antonio Coll Teka
17.Jaime Villamajo Orbea
18.Vicente Belda Kelme
19.Marino Lejaretta Alpilatte
20.Faustino Ruperez Zor
1984
1.Celestino Prieto Reynolds
2.Marino Lejaretta Alfa Lum
3.Pello Ruiz-Cabestany Orbea
4.Pedro Delgado Reynolds
5.Juan Fernandez Zor
6.Enrique Martinez-Heredia Hueso
7.Vicente Belda Kelme
8.Modesto Urrutibeazcoa Teka
9.Inaki Gaston Reynolds
10.Antonio Esparza Kelme
11.Angel Arroyo Reynolds
12.José Laguia Reynolds
13.Alvaro Pino Zor
14.Antonio Coll Teka
15.Jesus Suarez-Cuevas Hueso
16.José-Luis Navarro Zor
17.Faustino Ruperez Zor
18.Javier Castellar Kelme
19.Jaime Villamajo Reynolds
20.Julian Gorospe Reynolds
1983
1.Miguel Iglesias Kelme
2.Alfonso Gutierrez Teka
3.Vincente Belda Kelme
4.Modesto Urrutibeazcoa Teka
5.Antonio Coll Teka
6.Mariano Sanchez Kelme
7.Jesus Blanco-Vilar Teka
8.Enrique Aja Reynolds
9.Pedro Delgado Reynolds
10.Angel Arroyo Reynolds
11.Julian Gorospe Reynolds
12.Jaime Villamajo Reynolds
13.Marino Lejaretta Teka
14.Celestino Prieto Reynolds
15.José-Enrique Martinez-Heredia Hueso
16.Carlos Hernandez Reynolds
17.Faustino Ruperez Zor
18.Juan Fernandez Zor
19.José Luis Laguia Reynolds
20.Federico Echave Teka
1982
1.Alberto Fernandez Teka
2.Jesus Blanco-Vilar Teka
3.Bernardo Alfonsel Teka
4.José Luis Laguia Reynolds
5.Marino Lejaretta Teka
6.Angel Arroyo Reynolds
7.Eulalio Garcia Reynolds
8.Antonio Coll Teka
9.Federico Echave Zor
10.José-Enrique Martinez-Heredia Kelme
11.José-Luis Viejo Teka
12.Faustino Ruperez Zor
13.Angel Camarillo Zor
14.Jesus Hernandez-Ubeda Reynolds
15.José Recio Kelme
16.José Rodriguez-Magro Zor
17.Juan Fernandez Kelme
18.Jaime Villamajo Reynolds
19.Eduardo Chozas Zor
20.Julian Gorospe Reynolds
1981
1.Miguel-Maria Lasa Teka
2.Alberto Fernandez Teka
3.Vicente Belda Kelme
4.Marino Lejaretta Teka
5.Faustino Ruperez Zor
6.Eulalio Garcia Teka
7.Federico Echave Teka
8.Jesus Suarez-Cuevas Kelme
9.Enrique Martinez-Heredia Kelme
10.Juan Fernandez Kelme
11.Jose Laguia Manzaneque
12.Bernardo Alfonsel Teka
13.Angel Arroyo Manzaneque
14.Antonio Coll Teka
15.José-Luis Viejo Teka
16.Jaime Villamajo Kelme
17.José Rodriguez-Magro Zor
18.Eduardo Chozas Zor
19.Celestino Prieto Manzaneque
20.Alvaro Pino Zor
1980
1.José-Enrique Martinez-Heredia Kelme
2.Ismael Lejaretta Teka
3.José Luis Viejo Teka
4.José Luis Mayoz Teka
5.Jaime Albisu Teka
6.José Nazabal Flavia
7.Javier Cedena Teka
8.Carlos Melero Teka
9.Felipe Yanez Flavia
10.Marino Lejaretta Teka
11.Juan Pujol Flavia
12.Bernardo Alfonsel Teka
13.Pedro Torres Teka
14.Alberto Fernandez Teka
15.Sebastian Pozo Flavia
16.Miguel-Maria Lasa Teka
17.Eulalio Garcia Teka
18.Jesus Suarez-Cuevas Kelme
19.Angel Arroyo Zor
20.Juan Fernandez Kelme
1979
1.Faustino Ruperez Moliner
2.Miguel-Maria Lasa Teka
3.Jesus Suarez-Cuevas Novostil
4.Miro Sobrino Moliner
5.Vicente Belda Flavia
6.Jaime Albisu Teka
7.José Luis Mayoz Teka
8.José Nazabal Novostil
9.Marino Lejaretta Teka
10.Alberto Fernandez Teka
11.Sebastian Pozo Flavia
12.José Luis Viejo Teka
13.Felipe Yanez Helios
14.Gonzalo Aja Novostil
15.Angel Ocana Moliner
16.Ismael Lejaretta Teka
17.Bernardo Alfonsel Teka
18.José-Enrique Martinez-Heredia Helios
19.Juan Pujol Novostil
20.Antonio Menendez Novostil
1978
1.José-Enrique Martinez-Heredia Kas
2.Luis Alberto Ordiales Novostil
3.Antonio Menendez Kas
4.Anastasio Greciano Super Ser
5.Pedro Torres Teka
6.José Luis Enfedaque Novostil
7.José Luis Mayoz Teka
8.Ismael Lejaretta Kas
9.Bernardo Alfonsel Teka
10.Sebastian Pozo Kas
11.Jaime Albisu Teka
12.Gonzalo Aja Novostil
13.Felipe Yanez Kas
14.José Nazabal Kas
15.José Luis Viejo Teka
16.Andres Oliva Teka
17.Juan Pujol Kas
18.Manuel Esparza Teka
19.Eulalio Garcia Teka
20.José Pesarrodona Kas
1977
1.Julian Andiano Kas
2.Faustino Fernandez-Ovies Kas
3.Eulalio Garcia Kas
4.Rafaël Ladron de Guevara Kas
5.Luis Alberto Ordiales Novostil
6.Vicente Lopez-Carril Kas
7.José-Enrique Martinez-Heredia Kas
8.Gonzalo Aja Teka
9.José Nazabal Kas
10.Bernardo Alfonsel Teka
11.Andres Oliva Kas
12.José Pesarrodona Kas
13.Javier Elorriaga Teka
14.Juan Pujol Kas
15.Manuel Esparza Teka
16.Felipe Yanez Kas
17.Fernando Cabrero Novostil
18.Andres Gandarias Teka
19.José Enrique Cima Kas
20.Miguel Maria Lasa Teka
1976
1.Pedro Torres Super Ser
2.Vicente Lopez-Carril Kas
3.Miguel Maria Lasa Scic
4.Francesco Galdos Kas
5.José Pesarrodona Kas
6.José Enrique Cima Novostil
7.José-Enrique Martinez-Heredia Kas
8.José Luis Viejo Super Ser
9.Antonio Martos Kas
10.Luis Ocana Super Ser
11.Julian Andiano Teka
12.Domingo Perurena Kas
13.Andres Gandarias Teka
14.Luis Balague Super Ser
15.Carlos Melero Kas
16.Javier Elorriaga Teka
17.Santiago Lazcano Super Ser
18.Bartolomeo Pastors Elite z/c
19.Jesus Manzaneque Super Ser
20.Juan José Moral Elite z/c
1975
1.Augustin Tamames Super Ser
2.Miguel Maria Lasa Scic
3.José Luis Viejo Super Ser
4.Julian Andiano Teka
5.José-Enrique Martinez-Heredia Kas
6.José Pesarrodona Kas
7.Vicente Lopez-Carril Kas
8.Ventura Diaz Teka
9.Andres Oliva Kas
10.Fernando Plaza Novostil
11.Luis Alberto Ordiales Novostil
12.Carlos Ocana Kas
13.Manuel Esparza Teka
14.Francesco Galdos Kas
15.Antonio Menendez Kas
16.Santiago Lazcano Super Ser
17.Domingo Perurena Kas
18.Faustino Fernandez-Ovies Kas
19.Juan Pujol Kas
20.Carlos Melero Kas
1974
1.Jesus Manzaneque La Casera
2.Domingo Perurena Kas
3.Francisco Galdos Kas
4.Andres Oliva La Casera
5.Augustin Tamames La Casera
6.Miguel Maria Lasa Kas
7.Vicente Lopez Carril Kas
8.José Nazabal Kas
9.José Luis Viejo La Casera
10.Juan Zurano Kas
11.José Pesarrodona Kas
12.José Luis Abilleira La Casera
13.Luis Balague La Casera
14.José Enrique Cima Kas
15.Faustino Fernandez Ovies Kas
16.Julian Andiano La Casera
17.José-Enrique Martinez-Heredia Kas
18.Ventura Diaz Novostil
19.Fernando Plaza Novostil
20.Luis Alberto Ordiales Novostil
1973
1.Luis Ocana Bic
2.Vicente Lopez Carril Kas
3.Miguel Maria Lasa Kas
4.Domingo Perurena Kas
5.Francisco Galdos Kas
6.José Pesarrodona Kas
7.Augustin Tamames La Casera
8.Andres Gandarias De Kova
9.José Manuel Fuente Kas
10.Pedro Torres La Casera
11.Batista Baronrena Kas
12.Luis Balague La Casera
13.Jesus Manzaneque La Casera
14.José Antonio Gonzalez Linares Kas
15.José Luis Abilleira La Casera
16.Antonio Martos Kas
17.Ventura Diaz Monteverde
18.Gonzalo Aja Kas
19.Julian Cuevas La Casera
20.Javier Elloriaga Kas
1972
1.Luis Ocana Bic
2.Vicente Lopez Carril Kas
3.Domingo Perurena Kas
4.José Pesarrodona Kas
5.Santiago Lazcano Kas
6.Miguel Maria Lasa Kas
7.José Luis Uribezubia Kas
8.Jesus Esperanza La Casera
9.Gonzalo Aja Kas
10.Andres Gandarias La Casera
11.José Manuel Fuente Kas
12.José Gomez Lucas La Casera
13.Francisco Galdos Kas
14.Felix Gonzalez La Casera
15.Jaime Huelamo Kas
16.Jesus Manzaneque La Casera
17.Antonio Martos Kas
18.Ramon Medina La Casera
19.Julian Cuevas La Casera
20.Tomas Nistal La Casera
1971
1.Luis Ocana Bic
2.Jesus Manzaneque La Casera
3.Domingo Perurena Kas
4.José Luis Viejo La Casera
5.Santiago Lazcano Kas
6.José Luis Abilleira La Casera
7.Miguel Maria Lasa Kas
8.Luis Balague La Casera
9.Juan Zurano La Casera
10.Vicente Lopez-Carril Kas
11.Antonio Menendez Kas
12.Antonio Martos Kas
13.Damaso Torres La Casera
14.José Pesarrodona Kas
15.Ventura Diaz Monteverde
16.José Ponton La Casera
17.Juan Manuel Santisteban Kas
18.Luis Zubero Kas
19.Juan Maria Uribezubia Monteverde
20.Javier Elorriaga Monteverde
1970
1.Miguel Maria Lasa Orbea
2.Luis Ocana Bic
3.Domingo Perurena Kas
4.Andres Gandarias Kas
5.Miguel Maria Sanchez La Casera
6.Vicente Lopez Carril Kas
7.Jesus Aranzabal Bic
8.José Manuel Fuente Kas
9.Augustin Tamames Werner
10.Joaquim Galera Karpy
11.Antonio Martos Werner
12.Antonio Menendez La Casera
13.José Luis Abilleira La Casera
14.Gonzalo Aja Karpy
15.Luis Balague Werner
16.Francisco Gabica Kas
17.Luis Pedro Santamarina Werner
18.Santiago Lazcano Kas
19.Francisco Galdos Kas
20.Nemesio Jimenez Kas
1969
1.Luis Ocana Bic
2.Jesus Manzaneque Werner
3.Carlos Echevarria Kas
4.José Ant.Gonzalez Linares Kas
5.Francisco Galdos Kas
6.Nemesio Jimenez Kas
7.Jesus Aranzabal Bic
8.Miguel Maria Lasa La Casera
9.Joaquim Galera La Casera
10.Andres Gandarias Kas
11.Aurelio Gonzalez Kas
12.Francisco Gabica Kas
13.Augustin Tamames Werner
14.Vicente Lopez Carril Kas
15.Manuel José Lasa La Casera
16.Juan Manuel Santisteban Karpy
17.Luis Pedro Santamarina Werner
18.José Manuel Fuente Karpy
19.Luis Zubero Kas
20.Eduardo Castello Karpy
1968
1.José Errandonea Fagor
2.Jesus Aranzabal Fagor
3.Ventura Diaz Ferrys
4.Luis Otano Fagor
5.José Perez-Frances Kas
6.Eusebio Velez Fagor
7.Francesco Gabica Fagor
8.Antonio Gomez del Moral Kas
9.Julio Jimenez Bic
10.Gines Garcia Fagor
11.Carlos Echevarria Kas
12.Domingo Perurena Fagor
13.Luis Santamarina Fagor
14.José Lopez Rodriguez Fagor
15.Joaquim Galera Kas
16.Sebastian Elorza Kas
17.José Momene Fagor
18.Angelino Soler Karpy
19.Eduardo Castello Ferrys
20.Miguel Maria Lasa Fagor
1967
1.Francisco Gabica Kas
2.Antonio Gomez del Moral Kas
3.Luis Otano Fagor
4.Julio Jimenez Bic
5.Gines Garcia Fagor
6.Carlos Echevarria Kas
7.Domingo Perurena Fagor
8.Luis Santamarina Fagor
9.José Lopez Rodriguez Fagor
10.Joaquim Galera Kas
11.José Errandonea Fagor
12.Sebastian Elorza Kas
13.José Momene Fagor
14.Angelino Soler Karpy
15.José Perez Frances Kas
16.Eduardo Castello Ferrys
17.Ventura Diaz Ferrys
18.Jesus Aranzabal Fagor
19.Miguel Maria Lasa Fagor
20.Jorge Marine Fagor
1966
1.José Errandonea Fagor
2.Ventura Diaz Ferrys
3.Jesus Manzaneque Ferrys
4.Angelino Soler Karpy
5.Eduardo Castello Ferrys
6.Ramon Saez Ferrys
7.José Perez-Frances Kas
8.José Lopez-Rodriguez Fagor
9.Antonio San Miguel Kas
10.Julio Jimenez Bic
11.Ant.Gomez del Moral Kas
12.Domingo Fernandez Karpy
13.Aurelio Gonzalez Kas
14.Luis Otano Fagor
15.Mariano Diaz Fagor
16.Francesco Gabica Kas
17.Fernando Manzaneque Ferrys
18.Luis Santamarina Fagor
19.Agustin Ochao Karpy
20.Antonio Bertran Ferrys
1965
1.Sebastian Elorza Kas
2.Francisco Gabica Kas
3.José Bernardez Ferrys
4.Antonio Gomez Moral Kas
5.Joaquim Galera Kas
6.Julio Jimenez Kas
7.Luis Otano Ferrys
8.Fernando Manzaneque Ferrys
9.Raul Rey Ferrys
10.Gines Garcia Margnat
11.Martin Colmenarejo Margnat
12.Ventura Diaz Olsa
13.Gregorio San Miguel Olsa
14.Rogelio Hernandez Ferrys
15.Federico Bahamontes Margnat
16.José Perez-Frances Ferrys
17.Antonio Suarez I.B.A.C.
18.Antonio Blanco Margnat
19.José Antonio Momene Kas
20.Angelino Soler I.B.A.C.
1964
1.Federico Bahamontes Margnat
2.Julio Jimenez Kas
3.Luis Otano Margnat
4.José Perez-Frances Ferrys
5.Joaquim Galera Kas
6.Antonio Suarez I.B.A.C.
7.José Colmenarejo Kas
8.Antonio Blanco Margnat
9.José Antonio Momene Kas
10.Angelino Soler I.B.A.C.
11.Rogelio Hernandez Ferrys
12.Fernando Manzaneque Ferrys
13.Esteban Martin Ferrys
14.Sebastian Elorza Kas
15.Antonio Karmany Ferrys
16.Antonio Gomez del Moral Kas
17.Gabriel Mas Ferrys
18.Francesco Gabica Kas
19.Valentin Uriona Kas
20.Juan Campillo Margnat
1963
1.Luis Otano Margnat
2.Rogelio Hernandez Ferrys
3.Fernando Manzaneque Ferrys
4.Esteban Martin Ferrys
5.Sebastian Elorza Kas
6.José Perez-Frances Ferrys
7.Federico Bahamontes Margnat
8.Antonio Karmany Ferrys
9.Angelino Soler Ghigi
10.Antonio Gomez del Moral Faema
11.Gabriel Mas Ferrys
12.Francesco Gabica Kas
13.Valentin Uriona Kas
14.Juan Campillo Margnat
15.Antonio Bertran Ferrys
16.Antonio Barrutia Kas
17.Francisco Tortella Faema
18.José Antonio Momene Kas
19.Miguel Pacheco Kas
20.Raul Rey Ferrys
1962
1.Antonio Suarez Ghigi
2.Juan Campillo Margnat
3.Luis Otano Margnat
4.Francesco Gabica Kas
5.José Perez-Frances Ferrys
6.Federico Bahamontes Margnat
7.José Segu Ghigi
8.Francisco Tortella Faema
9.Fernando Manzaneque Ferrys
10.Angelino Soler Ghigi
11.Antonio Gomez del Moral Faema
12.Miguel Pacheco Kas
13.Antonio Bertran Ferrys
14.Sebastian Elorza Kas
15.Rogelio Hernandez Ferrys
16.Manuel Martin Pinera Kas
17.Antonio Barrutia Kas
18.Carlos Echevarria Kas
19.Guillermo Timoner Faema
20.Eusebio Velez Kas
1961
1.Luis Otano Ferrys
2.Fernando Manzaneque Ferrys
3.Federico Bahamontes Margnat
4.José Perez-Frances Catigene
5.Angelino Soler Faema
6.Carmelo Morales Kas
7.Antonio Suarez Faema
8.Juan Campillo Margnat
9.Jesus Lorono Faema
10.José Segu Liberia
11.Miguel Pacheco Kas
12.Antonio Bertran Ferrys
13.Antonio Barrutia Kas
14.Carlos Echevarria Kas
15.José Bernardez Ferrys
16.René Marigil Catigene
17.José San Emeterio Ferrys
18.Vicente Iturat Catigene
19.José Gomez del Moral Faema
20.José Mateo Gil Urago
1960
1 Federico Bahamontes Faema
2 Antonio Suarez Vasquez Faema
3 Luis Otano Rapha
4 Fernando Manzaneque Licor 43
5 Jesus Lorono Majestad
6 Carmelo Morales Kas
7 Jose Segu Kas
8 Juan Campillo Kas
9 Miguel Pacheco Faema
10 Jose Gomez Del Moral Licor 43
11 Rene Marigil Ferrys
12 Jose Berrendero Faema
13 Jose San Emeterio Faema
14 Jesus Galdeano Faema
15 Jaime Alomar Peugeot
16 Gabriel Company Faema
17 Miguel Poblet Ignis
18 Antonio Jimenez Quilez Kas
19 Aniceto Utset Kas
20 Jose Perez Frances Ferrys
1959
1 Antonio Suarez Vasquez Licor 43
2 Federico Bahamontes Tricofilina-Coppi
3 Jesus Lorono Faema
4 Miguel Pacheco Faema
5 Jesus Galdeano Faema
6 Jose Gomez Del Moral Boxing
7 Miguel Poblet Ignis
8 Jose Berrendero Kas
9 Luis Otano Peugeot
10 Carmelo Morales Kas
11 Fernando Manzaneque Faema
12 Jose San Emeterio Kas
13 Miguel Bover Licor 43
14 Salvador Botella Faema
15 Gabriel Company Faema
16 Miguel Chacon Ignis
17 Antonio Jimenez Quilez Kas
18 Antonio Karmany Kas
19 Alberto Sant Pena Solera
20 Fausto Iza Kas

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s