2016
1.Dylan Groenewegen Lotto.nl-Jumbo
2.Danny Van Poppel Sky-21st Century Fox
3.Raymond Kreder Roompot
4.Ramon Sinkeldam Giant-Alpecin
5.Wouter Wippert Cannondale
6.Barry Markus Lotto.nl-Jumbo
7.Dylan Van Baarle Cannondale
8.Johim Ariesen Metec-TKH
9.Willem Stroetinga Parkhotel Valkenburg
10.Timo Roosen Lotto.nl-Jumbo
11.Jeroen Meijers Rabobank development
12.Maarten Van Trijp Metec-TKH
13.Coen Vermeltfoort Join`s-De Rijke
14.Elmar Reinders Jo Piels
15.Taco Van Der Hoorn Join`s-De Rijke
16.Huub Duyn Roompot
17.Michel Kreder Roompot
18.Jetse Bol Join`s-De Rijke
19.Pim Ligthart Lotto-Soudal
20.Sebastiaan Langeveld Cannondale

2015
1.Niki Terpstra Etixx-Quick Step
2.Maurits Lammertink Roompot
3.Moreno Hofland Lotto.nl-Jumbo
4.Lars Boom Astana
5.Ramon Sinkeldam Giant-Alpecin
6.Danny Van Poppel Trek Factory Racing
7.Andre Van Looij Roompot
8.Pim Ligthart Lotto-Soudal
9.Mike Terpstra Roompot
10.Dylan Groenewegen Roompot
11.Barry Markus Lotto.nl-Jumbo
12.Johim Ariesen Metec-TKH
13.Floris Gerts BMC development
14.Wouter Wippert Drapac
15.Sjoerd Van Ginneken Roompot
16.Timo Roosen Lotto.nl-Jumbo
17.Wesley Kreder Roompot
18.Marco Minnaard Roompot
19.Sjoerd Kouwenhoven Metec-TKH
20.Coen Vermeltfoort Join`s-De Rijke
2014
1.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step
2.Sebastiaan Langeveld Garmin-Sharp
3.Bram Tankink Belkin
4.Theo Bos Belkin
5.Tom Veelers Giant-Shimano
6.Wesley Kreder Wanty-Groupe Gobert
7.Martijn Keizer Belkin
8.Koen De Kort Giant-Shimano
9.Danny Van Poppel Trek Factory Racing
10.Kenny Robert Van Hummel Androni Giocattoli
11.Bert Jan Lindeman Rabobank development
12.Brian Van Goethem Metec-TKH
13.Jesper Asselman Metec-TKH
14.Pim Ligthart Lotto-Belisol
15.Rob Ruigh Vastgoedservice-Golden Palace
16.Johnny Hoogerland Androni Giocattoli
17.Tom Jelte Slagter Garmin-Sharp
18.Lars Boom Belkin
19.Stef Clement Belkin
20.Dylan Van Baarle Garmin-Sharp
2013
1.Sebastiaan Langeveld Orica-GreenEdge
2.Tom Jelte Slagter Blanco-Giant
3.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step
4.Wilco Kelderman Blanco-Giant
5.Tom Dumoulin Argos-Shimano
6.Lars Boom Blanco-Giant
7.Michel Kreder Garmin-Sharp
8.Johnny Hoogerland Vacansoleil-DCM
9.Maarten Tjalingii Blanco-Giant
10.Pim Ligthart Vacansoleil-DCM
11.Bram Tankink Blanco-Giant
12.Laurens Ten Dam Blanco-Giant
13.Ramon Sinkeldam Argos-Shimano
14.Boy Van Poppel Vacansoleil-DCM
15.Karsten Kroon Saxo-Tinkoff
16.Raymond Kreder Garmin-Sharp
17.Martijn Keizer Vacansoleil-DCM
18.Mike Terpstra 3M-Riposte
19.Tom Leezer Blanco-Giant
20.Marc Goos Blanco-Giant
2012
1.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step
2.Robert Gesink Rabobank
3.Lars Boom Rabobank
4.Sebastiaan Langeveld Orica-GreenEdge
5.Tom Dumoulin Argos-Shimano
6.Wilco Kelderman Rabobank
7.Koen De Kort Argos-Shimano
8.Maarten Tjallingii Rabobank
9.Dirk Bellemakers Landbouwkrediet
10.Michel Kreder Garmin-Barracuda
11.Bert Jan Lindeman Vacansoleil-DCM
12.Pim Ligthart Vacansoleil-DCM
13.Tom Vermeer Nutrixxion-Abus
14.Roy Curvers Argos-Shimano
15.Bart Van Haaren Koga
16.Ronan Van Zandbeek Argos-Shimano
17.Lars Van Der Haar Rabo-Giant
18.Kenny Van Hummel Vacansoleil-DCM
19.Moreno Hofland Rabobank Continentaal Team
20.Theo Bos Rabobank
2011
1.Bram Tankink Rabobank
2.Bauke Mollema Rabobank
3.Rob Ruigh Vacansoleil-DCM
4.Tom Veelers Skil-Shimano
5.Pim Ligthart Vacansoleil-DCM
6.Johnny Hoogerland Vacansoleil-DCM
7.Theo Bos Rabobank
8.Stefan Van Dijk Verandas Willems-Accent
9.Karsten Kroon BMC Racing
10.Martijn Keizer Vacansoleil-DCM
11.Lars Boom Rabobank
12.Dennis Van Winden Rabobank
13.Michel Kreder Garmin-Cervelo
14.Wouter Poels Vacansoleil-DCM
15.Maarten Tjallingii Rabobank
16.Joost Posthuma Leopard-Trek
17.Sebastiaan Langeveld Rabobank
18.Addy Engels Quick Step
19.Dirk Bellemakers Landbouwkrediet
20.Koen De Kort Skil-Shimano
2010
1.Niki Terpstra Milram
2.Tom Veelers Skil-Shimano
3.Pieter Weening Rabobank
4.Martijn Maaskant Garmin-Transitions
5.Koen De Kort Skil-Shimano
6.Lars Boom Rabobank
7.Stefan Van Dijk Verandas Willems
8.Arnoud Van Groen Vacansoleil
9.Koos Moerenhout Rabobank
10.Michiel Elijzen Omega Pharma-Lotto
11.Bauke Mollema Rabobank
12.Karsten Kroon BMC Racing
13.Maarten Tjalingii Rabobank
14.Robert Gesink Rabobank
15.Tom Stamsnijder Rabobank
16.Joost Van Leijen Vacansoleil
17.Theo Bos Cervelo
18.Wouter Poels Vacansoleil
19.Dirk Bellemakers Landbouwkrediet
20.Joost Posthuma Rabobank
2009
1.Koos Moerenhout Rabobank
2.Sebastian Langeveld Rabobank
3.Kenny Robert Van Hummel Skil-Shimano
4.Maarten Tjalingii Rabobank
5.Martijn Maaskant Garmin-Slipstream
6.Theo Eltink Skil-Shimano
7.Bobbie Traksel Vacansoleil
8.Aart Vierhouten Vacansoleil
9.Reinier Honig Vacansoleil
10.Addy Engels Quick Step
11.Koen De Kort Skil-Shimano
12.Steven De Jongh Quick Step
13.Floris Goesinnen Skil-Shimano
14.Johnny Hoogerland Vacansoleil
15.Robert Gesink Rabobank
16.Karsten Kroon Saxo Bank
17.Niki Terpstra Milram
18.Pieter Weening Rabobank
19.Servais Knaven Milram
20.Stefan Van Dijk Verandas Willems
2008
1.Steven De Jongh Quick Step
2.Karsten Kroon CSC-Saxo Bank
3.Stefan Van Dijk Mitsubishi-Jartazi
4.Sebastiaan Langeveld Rabobank
5.Mathe Pronk Cycle Collstrop
6.Niki Terpstra Milram
7.Mark De Maar Rabobank
8.Koen De Kort Astana
9.Kenny Robert Van Hummel Skil-Shimano
10.Koos Moerenhout Rabobank
11.Tom Veelers Skil-Shimano
12.Bastiaan Giling Cycle Collstrop
13.Reinier Honig P3 Transfers-Batavus
14.Robert Gesink Rabobank
15.Bram Tankink Rabobank
16.Maarten Tjalingii Silence-Lotto
17.Lars Boom Rabobank continental
18.Thomas Dekker Rabobank
19.Johnny Hoogerland Van Vliet-EBH
20.Jos Van Emden Rabobank continental
2007
1.Sebastiaan Langeveld Rabobank
2.Michael Boogerd Rabobank
3.Laurens Ten Dam Unibet.Com
4.Maarten Tjalingii Skil-Shimano
5.Maarten Den Bakker Skil-Shimano
6.Thomas Dekker Rabobank
7.Koos Moerenhout Rabobank
8.Karsten Kroon CSC
9.Koen De Kort Astana
10.Aart Vierhouten Skil-Shimano
11.Steven De Jongh Quick Step-Innergetic
12.Bram Tankink Quick Step-Innergetic
13.Kenny Robert Van Hummel Skil-Shimano
14.Robert Gesink Rabobank
15.Pieter Weening Rabobank
16.Niki Terpstra Milram
17.Roy Curvers Time-Van Hemert
18.Bram De Groot Rabobank
19.Martijn Maaskant Rabobank continental
20.Servais Knaven T-Mobile
2006
1.Michael Boogerd Rabobank
2.Karsten Kroon CSC
3.Bram Tankink Quick Step-Innergetic
4.Erik Dekker Rabobank
5.Koos Moerenhout Phonak
6.Aart Vierhouten Skil-Shimano
7.Max Van Heeswijk Discovery Channel
8.Pieter Weening Rabobank
9.Jan Boven Rabobank
10.Piet Rooijakkers Skil-Shimano
11.Thomas Dekker Rabobank
12.Steven De Jongh Quick Step-Innergetic
13.Maarten Den Bakker Milram
14.Gerben Lowik Rabobank
15.Maarten Tjalingii Skil-Shimano
16.Laurens Ten Dam Unibet.Com
17.Mark De Maar Rabobank
18.Sebastiaan Langeveld Rabobank
19.Kenny Robert Van Hummel Skil-Shimano
20.Mathe Pronk Unibet.Com
2005
1.Steven De Jongh Rabobank
2.Leon Van Bon Davitamon-Lotto
3.Max Van Heeswijk Discovery Channel
4.Stefan Van Dijk Mr.Bookmaker-SportsTech
5.Aart Vierhouten Davitamon-Lotto
6.Rudi Kemna Shimano-Memory Card
7.Kenny Robert Van Hummel Eurogifts.Com
8.Marvin Van Der Pluijm Eurogifts.Com
9.Hans Dekkers Rabobank continental
10.Arno Wallaard Bert Story-Piels
11.Bram Tankink Quick Step-Innergetic
12.Jans Koerts Cofidis
13.Jorrit Walgien Fondas Imabo-Doorisol
14.Jos Lucassen Axa
15.Bart Boom amateur
16.Remko Kramer Marco Polo
17.Pieter Weening Rabobank
18.Thorwald Veneberg Rabobank
19.Piet Rooijakkers Axa
20.Maarten Lenferink Bert Story-Piels
2004
1.Erik Dekker Rabobank
2.Gerben Lowik Jacques-Wincor Nixdorf
3.Roy Sentjens Rabobank
4.Steven De Jongh Rabobank
5.Stefan Van Dijk Lotto-Domo
6.Koos Moerenhout Lotto-Domo
7.Bram De Groot Rabobank
8.Arthur Farenhout Axa Pro Cycling
9.Aart Vierhouten Lotto-Domo
10.Bert Hiemstra Jacques-Wincor Nixdorf
11.Rudi Kemna Bankgiroloterij
12.Tristan Hoffman Team CSC
13.Rik Reinerink Jacques-Wincor Nixdorf
14.Bobbie Traksel Rabobank
15.Hans Dekkers Rabobank
16.Fulco Van Gulik Bert Story-Piels
17.Ronald Schur APAC Cycling
18.Arno Wallaard Axa Pro Cycling
19.Piet Rooyakkers Lowik-Tegeltoko
20.Marvin Van Der Pluijm Van Hemert-Eurogifts
2003
1.Max Van Heeswijk US Postal-Berry Floor
2.Bram De Groot Rabobank
3.Stefan Van Dijk Lotto-Domo
4.Rudi Kemna Bankgiroloterij
5.Roy Sentjens Rabobank
6.Steven De Jongh Rabobank
7.Julien Smink Van Hemert Groep
8.Aart Vierhouten Lotto-Domo
9.Bram Tankink Quick Step-Davitamon
10.Jeroen Blijlevens Bankgiroloterij
11.Paul Van Schalen Axa pro-cycling
12.Jos Lucassen Axa pro-cycling
13.Bjorn Cornelissen Flanders-iTeamNova.com
14.Tristan Hoffman Team CSC
15.Marco Bos Lowik meubelen-Tegeltoko
16.Thijs Zonneveld Lowik meubelen-Tegeltoko
17.Servais Knaven Quick Step-Davitamon
18.Thorwald Veneberg Rabobank
19.Marvin Van Der Pluijm Bert Story-Piels
20.Martin Van Steen Van Hemert Groep
2002
1.Stefan Van Dijk Lotto-Adecco
2.Tristan Hoffman CSC-Tiscali
3.Max Van Heeswijk Domo-Farm Frites
4.Steven De Jongh Rabobank
5.Rudi Kemna Bankgiroloterij-Batavus
6.Jans Koerts Domo-Farm Frites
7.Bram Schmitz Bankgiroloterij-Batavus
8.Marc Lotz Rabobank
9.Rik Reinerink Bankgiroloterij-Batavus
10.Martin Van Steen Van Hemert Groep
11.Mathe Pronk Rabobank
12.Leon Van Bon Domo-Farm Frites
13.Roy Sentjens Rabobank
14.Aart Vierhouten Lotto-Adecco
15.Koos Moerenhout Domo-Farm Frites
16.Marcel Luppes Axa-VVZ
17.Michael Boogerd Rabobank
18.Servais Knaven Domo-Farm Frites
19.Remmert Wielinga De Nardi-Pasta Montegrappa
20.Marco Engels RDM-Flanders
2001
1.Jans Koerts Mercury-Viatel
2.Michael Boogerd Rabobank
3.Remco Van Der Ven Bankgiroloterij-Batavus
4.Steven De Jongh Rabobank
5.Raymond Meijs Team Cologne
6.Rudi Kemna Bankgiroloterij-Batavus
7.Stefan Van Dijk Bankgiroloterij-Batavus
8.Bert Hiemstra Bankgiroloterij-Batavus
9.Paul Van Schalen Team Cologne
10.Berry Hoedemakers Team Cologne
11.Aart Vierhouten Rabobank
12.Jos Lucassen Team Cologne
13.Louis De Koning amateur
14.Mathe Pronk Rabobank
15.Jeroen Blijlevens Lotto-Adecco
16.Max Van Heeswijk Domo-Farm Frites
17.Servais Knaven Domo-Farm Frites
18.Koos Moerenhout Domo-Farm Frites
19.Martin Van Steen Bankgiroloterij-Batavus
20.Tom Cordes Bert Story-Piels
2000
1.Leon Van Bon Rabobank
2.Maarten Den Bakker Rabobank
3.Erik Dekker Rabobank
4.Servais Knaven Farm Frites
5.Max Van Heeswijk Mapei-Quick Step
6.Tristan Hoffman Memory Card-Jack&Jones
7.Steven De Jongh Rabobank
8.Karsten Kroon Rabobank
9.Raymond Meijs Team Cologne
10.Gerben Lowik Farm Frites
11.Paul Van Schalen Batavus-Bankgiroloterij
12.Koos Moerenhout Farm Frites
13.Berry Hoedemakers Spar-Oki
14.Jan Boven Rabobank
15.Mathe Pronk Rabobank
16.Martin Van Steen Farm Frites
17.Marc Lotz Rabobank
18.Jeroen Blijlevens Polti
19.Remco Van Der Ven Farm Frites
20.Bart Brentjens Ville De Charleroi-Newsystems
1999
1.Maarten Den Bakker Rabobank
2.Servais Knaven TVM-Farm Frites
3.Bart Voskamp TVM-Farm Frites
4.Marc Lotz Rabobank
5.Koos Moerenhout Rabobank
6.Steven De Jongh TVM-Farm Frites
7.Jan Boven Rabobank
8.Leon Van Bon Rabobank
9.Jans Koerts Team Cologne
10.Patrick Jonker Rabobank
11.Max Van Heeswijk Mapei-Quick Step
12.Remco Van Der Ven TVM-Farm Frites
13.Raymond Meijs Team Cologne
14.Berry Hoedemakers Spar-RDM
15.Harm Jansen Smart Talk
16.Miguel Van Kessel TVM-Farm Frites
17.Bram De Groot Rabobank amateur
18.Paul Van Schalen Batavus-Bankgiroloterij
19.Martin Van Steen TVM-Farm Frites
20.Christian Van Dartel Nurnberger
1998
1.Michael Boogerd Rabobank
2.Leon Van Bon Rabobank
3.Max Van Heeswijk Rabobank
4.Servais Knaven TVM-Farm Frites
5.Aart Vierhouten Rabobank
6.Maarten Den Bakker Rabobank
7.Tristan Hoffman TVM-Farm Frites
8.Patrick Jonker Rabobank
9.Koos Moerenhout Rabobank
10.Bart Vokskamp TVM-Farm Frites
11.Steven De Jongh TVM-Farm Frites
12.Raymond Meijs Gerolsteiner
13.Jans Koerts Rabobank
14.Marc Lotz Rabobank
15.Pieter Vries TVM-Farm Frites
16.Bram De Groot Rabobank amateur
17.Berry Hoedemakers amateur
18.Mathe Pronk Rabobank amateur
19.Adrie Van Der Poel Rabobank
20.Paul Van Schalen P&O-Lowik
1997
1.Michael Boogerd Rabobank
2.Aart Vierhouten Rabobank
3.Erik Breukink Rabobank
4.Tristan Hoffman TVM-Farm Frites
5.Servais Knaven TVM-Farm Frites
6.Max Van Heeswijk Rabobank
7.Eddy Bouwmans Foreldorado-Golff
8.Leon Van Bon Rabobank
9.Danny Nelissen Rabobank
10.Koos Moerenhout Rabobank
11.Wim Van De Meulenhof Foreldorado-Golff
12.Michael Van Der Wolf Foreldorado-Golff
13.John Van Den Akker Foreldorado-Golff
14.Lucien De Louw Foreldorado-Golff
15.Marc Lotz Rabobank
16.Michel Zanoli Jonge Renner
17.Martin Van Steen Jonge Renner
18.Marcel Gerritsen Dextro
19.Danny Stam Rabobank
20.Richard Groenendaal Rabobank
1996
1.Maarten Den Bakker TVM-Farm Frites
2.Erik Dekker Rabobank
3.Bart Voskamp TVM-Farm Frites
4.Niels Van Der Steen TVM-Farm Frites
5.Davy Dubbeldam Foreldorado-Golff
6.Steven De Jongh TVM-Farm Frites
7.Lucien De Louw Foreldorado-Golff
8.Michael Boogerd Rabobank
9.Servais Knaven TVM-Farm Frites
10.Casper Van Der Meer Palmans-Boghemans
11.Max Van Heeswijk Motorola
12.Danny Nelissen Rabobank
13.Aart Vierhouten Rabobank
14.Martin Van Steen TVM-Farm Frites
15.Eddy Bouwmans Foreldorado-Golff
16.John Van Den Akker Foreldorado-Golff
17.Jelle Nijdam TVM-Farm Frites
18.Patrick Tolhoek elite
19.Tom Cordes MX-Onda
20.Richard Groenendaal Rabobank
1995
1.Maarten Den Bakker TVM-Gazelle
2.Leon Van Bon Novell
3.Servais Knaven TVM-Gazelle
4.Eddy Bouwmans Novell
5.Bart Voskamp TVM-Gazelle
6.Tristan Hoffman TVM-Gazelle
7.Erik Dekker Novell
8.Frans Maassen Novell
9.Max Van Heeswijk Motorola
10.Raymond Meijs Asfra-Orlans
11.Jelle Nijdam TVM-Gazelle
12.Danny Nelissen Dextro
13.Niels Van Der Steen TVM-Gazelle
14.Wim Van De Meulenhof Zetelhallen-Ysco
15.Dick Dekker Peddelaars
16.John Van Den Akker Gouden Leeuw
17.Michael Boogerd Novell
18.Martin Van Steen TVM-Gazelle
19.Louis De Koning Erotic
20.Hans Pijpers Prisma
1994
1.Marco Vermey Chazal
2.Frans Maassen Wordperfect
3.Peter Pieters Big Boss
4.Michel Cornelisse T.V.M.
5.Steven Rooks T.V.M.
6.Gert Jan Theunisse T.V.M.
7.Erwin Nijboer Banesto
8.Patrick Jonker Histor
9.Adri Van der Poel Collstrop
10.Theo Akkermans Trident
11.Erik Breukink O.N.C.E.
12.Maarten den Bakker T.V.M.
13.Marc Van Orsouw Telekom
14.Erik Dekker WordPerfect
15.Rob Mulders WordPerfect
16.Raymond Meys Trident
17.Gerrit De Vries Histor
18.Wiebren Veenstra Collstrop
19.Tom Cordes WordPerfect
20.Wim De Vos V.K.S.
1993
1.Michel Cornelisse La William
2.Steven Rooks Festina
3.Erwin Nijboer Artiach
4.Peter Pieters Jolly Club
5.Danny Nelissen T.V.M.
6.Marc Siemons La William
7.Dick Dekker Van Griensven
8.Raymond Meijs La William
9.Maarten Den Bakker T.V.M.
10.Martien Kokkelkoren Word Perfect
11.Frans Maassen Word Perfect
12.Theo Akkermans Van Griensven
13.Rob Mulders Word Perfect
14.Tristian Hoffman T.V.M.
15.Niels Boogaard Van Griensven
16.Adri Van Der Poel Mercatone Uno
17.Michel Zanoli Van Griensven
18.John Talen T.V.M.
19.Menno Vink Naessens
20.Erik Breukink ONCE
1992
1.Maarten den Bakker P.D.M.
2.Nico Verhoeven P.D.M.
3.Gert Jakobs P.D.M.
4.Eddy Schurer T.V.M.
5.Michel Cornelisse La William
6.Rob Harmeling T.V.M.
7.Erwin Nijboer Artiach
8.Erik Breukink P.D.M.
9.Jean-Paul Van Poppel P.D.M.
10.Louis de Koning Panasonic
11.Menno Vink Panasonic
12.Danny Nelissen P.D.M.
13.Peter Pieters Tulip
14.Jan Koerts P.D.M.
15.Marc van Orsouw Panasonic
16.Martin Kokkelkoren Buckler
17.Gert-Jan Theunisse T.V.M.
18.Luc Suyckerbuyck Festina
19.John van den Akker P.D.M.
20.Robert van der Vin Panasonic
1991
1.Adri van der Poel Tulip
2.Erik Breukink P.D.M.
3.Piet Burgers Pijnenburg
4.Steven Rooks Buckler
5.Gerard Veldscholten Telekom
6.Gert-Jan Theunisse T.V.M.
7.Rob Harmeling T.V.M.
8.Frans Maassen Buckler
9.Wiebren Veenstra Buckler
10.Jelle Nijdam Buckler
11.Michel Zanoli Tulip
12.Henri Manders Helvetia
13.Jean-Paul Van Poppel P.D.M.
14.Gert Jacobs P.D.M.
15.Mathieu Hermans Festina
16.Johan Lammerts “Z”
17.Ad Wijnands Telekom
18.Peter Pieters Tulip
19.Peter Stevenhaagen Helvetia
20.Willem-Jan Van Loenhout T.V.M.
1990
1.Marcel Arntz Stuttgart
2.Adri Van der Poel Weinmann
3.John Talen Panasonic
4.Steven Rooks Panasonic
5.Michel Zanoli Coors
6.Jean-Paul Van Poppel Panasonic
7.Erik Breukink P.D.M.
8.Jacques Hanegraaf T.V.M.
9.Jan Siemons T.V.M.
10.Erwin Nijboer Stuttgart
11.Peter Pieters T.V.M.
12.Martin Hendriks Unigarant
13.Johan Lammerts “Z”
14.Jelle Nijdam Buckler
15.Rob Harmeling T.V.M.
16.Johannes Draaijer P.D.M.
17.Ad Wijnands Stuttgart
18.Stefan Räkers Isoglass
19.Eddy Schurer T.V.M.
20.Gerrit Solleveld Buckler
1989
1.Peter Pieters T.V.M.
2.Nico Verhoeven Superconfex
3.Maarten Ducrot Domex
4.Erik Breukink Panasonic
5.Theo De Rooy Panasonic
6.Johan van der Velde T.V.M.
7.Toine Poels Superconfex
8.Luc Suykerbuyck Zahor
9.Johan Lammerts A.D.R.
10.Adri van der Poel Domex
11.Dick Dekker Caja Rural
12.Frans Maassen Superconfex
13.Michel Zanoli Coors
14.Hans Daams P.D.M.
15.Peter Winnen Panasonic
16.Gerrit Solleveld Superconfex
17.John Talen Panasonic
18.Patrick Tolhoek Superconfex
19.Steven Rooks P.D.M.
20.Henri Manders Helvetia
1988
1.Jean-Paul Van Poppel Superconfex
2.Patrick Van Passel Superconfex
3.Henry Dorgelo A.D.R.
4.Bert Oosterbosch T.V.M.
5.Johan van der Velde Gis
6.Gerd Jakobs Superconfex
7.Erik Breukink Panasonic
8.Toine Poels Superconfex
9.Jan Siemoens P.D.M.
10.Hennie Kuiper Sigma
11.John Bogers Roland
12.Theo De Rooy Panasonic
13.Mathieu Hermans Caja Rural
14.Jaak Hanegraaf Superconfex
15.Rob Rasenberg S.E.F.B.
16.Peter Winnen Panasonic
17.Gerrie Kneteman P.D.M.
18.Teun Van Vliet Panasonic
19.Erwin Nijboer Caja Rural
20.Nico Verhoeven Superconfex
1987
1 Adri Van Der Poel P.D.M.
2 Gertjan Theunisse P.D.M.
3 Frans Maassen Superconfex
4 Hennie Kuiper Roland
5 Twan Poels Superconfex
6 Gerrit Solleveld Superconfex
7 Erik Breukink Panasonic
8 John Bogers Roland
9 Gert Jakobs Superconfex
10 Frits Pirard Sigma
11 Theo De Rooy Panasonic
12 Johan Van Der Velde Gis
13 Peter Harings Panasonic
14 Martin Schalkers Transvemij
15 Marcel Arntz Caja Rural
16 Ad Wijnands Superconfex
17 Jacques Hanegraaf Superconfex
18 Nico Verhoeven Superconfex
19 Jelle Nijdam Superconfex
20 Theo Muis Lucas
1986
1.Ad Wijnands Kwantum
2.Erik Breukink Panasonic
3.Johan Van der Velde Panasonic
4.Heddie Nieuwdorp Transvemij
5.Jean-Paul Van Poppel Skala
6.Peter Winnen Panasonic
7.Gert Jakobs Skala
8.Jacques Hanegraaf Kwantum
9.Bert Oosterbosch Panasonic
10.Emiel Kerstens Kwantum
11.Jos Lammertinck Panasonic
12.Nico Verhoeven Skala
13.Peter Stevenhaagen P.D.M.
14.Joop Zoetemelk Kwantum
15.Adri Van Houwelingen Skala
16.Jan Siemons P.D.M.
17.Toine Poels Kwantum
18.Teun Van Vliet Panasonic
19.Adri van der Poel Kwantum
20.Gerrie Kneteman P.D.M.
1985
1.Gerard Veldscholten Panasonic
2.Steven Rooks Panasonic
3.Jacques Hanegraaf Kwantumhallen
4.Adri van der Poel Kwantumhallen
5.Henk Lubberding Panasonic
6.Hennie Kuiper Verandalux
7.Gerrie Kneteman Skil
8.Theo De Rooy Panasonic
9.Adri van Houwelingen Verandalux
10.Leo Van Vliet Kwantumhallen
11.Mathieu Hermans Orbea
12.Teun Van Vliet Verandalux
13.Jacques Van Meer Viditel
14.Johan Vandervelde Vini Ricordi
15.Joop Zoetemelk Kwantumhallen
16.Toine Poels Kwantumhallen
17.Peter Pieters Zor
18.Wies Van Dongen Vini Ricordi
19.Peter Winnen Panasonic
20.Jan Van Houwelingen Verandalux
1984
1.Gerard Veldscholten Panasonic
2.Steven Rooks Panasonic
3.Johan Vandervelde Metauro
4.Adri Van der Poel Kwantum
5.Jacques Hanegraaf Kwantum
6.Joop Zoetemelk Kwantum
7.Hennie Kuiper Kwantum
8.Frits Pirard Metauro
9.Jan Raas Kwantum
10.Henk Lubberding Panasonic
11.Bert Oosterbosch Panasonic
12.Theo De Rooy Panasonic
13.Leo Van Vliet Kwantum
14.Teun Van Vliet individueel
15.Johan Lammerts Panasonic
16.Jos Lammertinck Panasonic
17.Gertjan Theunisse Panasonic
18.Peter Pieters individueel
19.Henri Manders Kwantum
20.Johnny Broers Viditel
1983
1.Jaak Hanegraaf Raleigh
2.Johnny Broers Beckers
3.Heddie Nieuwdorp Beckers
4.Adri Van Der Poel Aernoudt
5.Jan Raas Raleigh
6.Hennie Kuiper Aernoudt
7.Gerrie Kneteman Raleigh
8.Johan Van Der Velde Raleigh
9.Leo Van Vliet Raleigh
10.Henk Lubberding Raleigh
11.Frits Pirard Metauro
12.Joop Zoetemelk Coop
13.Gerard Veldscholten Raleigh
14.Adri Van Houwelingen Raleigh
15.Steven Rooks Sem
16.Johan Lammerts Raleigh
17.Peter Winnen Raleigh
18.Wies Van Dongen Fangio
19.Co Moritz Elro
20.Bert Oosterbosch Raleigh
1982
1.Jos Schipper Splendor
2.Hans Langerijs Daf Trucks
3.Joop Zoetemelk Coop
4.Frits Pirard Metauromobili
5.Martin Havik Raleigh
6.Bert Pronk Raleigh
7.Johan Van der Velde Raleigh
8.Steven Rooks Raleigh
9.Henk Lubberding Raleigh
10.Jan Raas Raleigh
11.Jacques Hanegraaf Raleigh
12.Ad Wijnands Raleigh
13.Jos Lammertinck Alarmsystemen
14.Gerard Veldscholten Raleigh
15.Peter Winnen Capri Sonne
16.Bert Janbroers Alarmsystemen
17.Hennie Kuiper Daf Trucks
18.Bert Oosterbosch Daf Trucks
19.Jan Van Houwelingen Vermeer-Thijs
20.Adri Van Houwelingen Vermeer-Thijs
1981
1.Gerrie Kneteman Raleigh
2.Jos Schipper HB-Alarmsystemen
3.Joop Zoetemelk Raleigh
4.Jan Raas Raleigh
5.Jos Lammertink HB-Alarmsystemen
6.Hennie Kuiper Daf-Trucks
7.Henk Lubberding Raleigh
8.Adri Van Houwelingen Vermeer Thijs
9.Bert Pronk Raleigh
10.Jacques Van Meer HB-Alarmsystemen
11.Jaak Hanegraaf Raleigh
12.Adri Van Der Poel Daf-Trucks
13.Aad Wijnands Raleigh
14.Johan Van Der Velde Raleigh
15.Theo De Rooy Capri Sonne
16.Peter Winnen Capri Sonne
17.Hans Langerijs Daf-Trucks
18.Bert Oosterbosch Raleigh
19.Leo Van Vliet Raleigh
20.Jan Van Houwelingen Boule D’Or
1980
1.Hennie Kuiper Peugeot
2.Joop Zoetemelk Raleigh
3.Jan Raas Raleigh
4.Johan Van Der Velde Raleigh
5.Henk Lubberding Raleigh
6.Jo Maas Daf-Trucks
7.Fritz Pirard Miko
8.Hans Langerijs Daf-Trucks
9.Theo De Rooy IJsboerke
10.Cees Priem Raleigh
11.Piet Van Katwijk Raleigh
12.Gerrie Kneteman Raleigh
13.Jos Schipper Marc
14.Bert Pronk Raleigh
15.Ad Wijnands Raleigh
16.Bert Oosterbosch Raleigh
17.Leo Van Vliet Raleigh
18.Jan Van Houwelingen Boule d’Or
19.Martin Havik Raleigh
20.Heddy Nieuwdorp HB-Alarmsystemen
1979
1.Jo Maas Daf-Trucks
2.Peter Zijerveld HB-Alarmsystemen
3.Henk Lubberding Raleigh
4.Joop Zoetemelk Miko
5.Jan Raas Raleigh
6.Johan Van De Velde Raleigh
7.Hennie Kuiper Peugeot
8.Theo Smit HB-Alarmsystemen
9.Leo Van Vliet Raleigh
10.Siebrand Wiersma De Wit
11.Benny Meijer z/c
12.Jan Oldemeule De Uitkomst
13.Marcel De Vries z/c
14.Gerrie Kneteman Raleigh
15.Frans Francissen Superia
16.Johan van der Meer HB-Alarmsystemen
17.Bert Oosterbosch Raleigh
18.Cees Priem Raleigh
19.Willie Maessen Boule d’Or
20.Fred Rompelberg Miniflat
1978
1.Henk Lubberding Raleigh
2.Jan Raas Frisol
3.Martin Havik Raleigh
4.Johan Van De Velde Raleigh
5.Fons Van Katwijk Zeepcentrale
6.Jan Van Katwijk Zeepcentrale
7.Piet Van Katwijk Raleigh
8.Gerrie Kneteman Raleigh
9.Fred Rompelberg Frisol
10.Roy Schuiten Lejeune
11.Bert Pronk Raleigh
12.Hennie Kuiper Raleigh
13.Fedor den Hertog Frisol
14.Cees Priem Frisol
15.Cees Bal individueel
16.Fritz Pirard Miko
17.Aad Gevers Lejeune
18.Adri Van Houwelingen Vermeer-Thijs
19.Jan Van Houwelingen Vermeer-Thijs
20.Leo Van Vliet Raleigh
1977
1.Joop Zoetemelk Miko
2.Gerben Karstens Raleigh
3.Gerrie Kneteman Raleigh
4.Fons Van Katwijk Carpenter
5.Hennie Kuiper Raleigh
6.Jan Aling Ebo
7.Henk Lubberding Raleigh
8.Cees Bal Fiat
9.René Pijnen Raleigh
10.Bert Pronk Raleigh
11.Jan Raas Frisol
12.Aad van den Hoek Raleigh
13.Theo Smit Frisol
14.Piet Van Katwijk Raleigh
15.Roy Schuiten Lejeune
16.Richard Buckaki Carlos
17.Jos Schipper Ebo
18.Wim De Ruiter De Onderneming
19.Cees Priem Frisol
20.Jan Huisjes De Onderneming
1976
1.Wil De Vlam Ormas
2.Henk Prinsen Frisol
3.Jan Raas Raleigh
4.Aad van den Hoek Raleigh
5.Hennie Kuiper Raleigh
6.Joop Zoetemelk Gan
7.Jos Schipper Ormas
8.Nidi Den Hertog Frisol
9.Gerrie Kneteman Raleigh
10.Roy Schuiten Lejeune
11.Wil Van Helvoirt Frisol
12.Bert Pronk Raleigh
13.Cees Van Dongen Raleigh
14.Jan Krekels De Onderneming
15.Gerard Tabak Frisol
16.Gerben Karstens Raleigh
17.Jan Breur De Onderneming
18.Jan Van Katwijk Raleigh
19.Jan Brinkman G.B.C.
20.Tino Tabak Flandria
1975
1.Roy Schuiten Raleigh
2.Joop Zoetemelk Gan
3.Hennie Kuiper Frisol
4.Theo Smit Frisol
5.Gerrie Knetemann Gan
6.Jan De Jong Finnair
7.Gerard Vianen Gan
8.Lijn Loevesijn Raleigh
9.Cees Bal Molteni
10.Ko Blok Frisol
11.Wil De Vlam Frisol
12.Henk Prinsen Frisol
13.Nidi Den Hertog Frisol
14.Jan Krekels Finnair
15.Gerard Tabak Frisol
16.Gerben Karstens Raleigh
17.Jan Breur Finnair
18.Jan Van Katwijk Raleigh
19.Jan Brinkman G.B.C.
20.Tino Tabak Flandria
1974
1.Cees Priem Frisol
2.Joop Zoetemelk Gan
3.Jan Van Katwijk IJsboerke
4.Wim De Waal Raleigh
5.Bas Hordijk Raleigh
6.Gerben Karstens Bic
7.René Pijnen Raleigh
8.Fedor Den Hertog Frisol
9.Tino Tabak Raleigh
10.Wil De Vlam Frisol
11.Jan Van Beers Raleigh
12.Gerard Kamper Frisol
13.Theo Van der Leeuw Raleigh
14.Henk Poppe Frisol
15.Kees Balk Robot
16.Piet Van Katwijk Frisol
17.Ger Harings Robot
18.Ben Janbroers Robot
19.Wim Kelleners Robot
20.Nidi Den Hertog Frisol
1973
1.Joop Zoetemelk Gitane
2.Hennie Kuiper Ha-Ro
3.Rini Wagtmans Gazelle
4.Gerben Karstens Ha-Ro
5.Evert Dolman Kela
6.Leo Duyndam Frisol
7.René Pijnen Bic
8.Jan Janssen Cosmetic
9.Cees Priem Frisol
10.Lijn Loevesijn Raleigh
11.Wim Prinsen Gazelle
12.Gerard Vianen Gitane
13.Cees Bal Gan
14.Wim Schepers Rokado
15.Jan Krekels Gazelle
16.Jan Aling Frisol
17.Henk Poppe Caballero
18.Cees Koeken Gazelle
19.Tino Tabak Sonolor
20.Ben Janbroers Gazelle
1972
1.Cees Bal Gan
2.Joop Zoetemelk Gitane
3.Ben Janbroers Gazelle
4.Gerben Karstens Ha-Ro
5.Hennie Kuiper Ha-Ro
6.Tino Tabak Sonolor
7.René Pijnen Bic
8.Jos Van Beers IJsboerke
9.Piet De Wit individueel
10.Matthijs De Koning Gazelle
11.Gerard Koel individueel
12.Wim Schepers Rokado
13.Gerard Vianen Gitane
14.Wim Kelleners Gazelle
15.Jan Krekels Gazelle
16.Wim Prinsen Gazelle
17.Mathieu Pustjens Gazelle
18.Theo Van der Leeuw Gazelle
19.Jo Vrancken Gazelle
20.Jan Van Katwijk Gazelle
1971
1.Joop Zoetemelk Flandria
2.Rini Wagtmans Molteni
3.Jan Janssen Bic
4.Eef Dolman Flandria
5.Gerben Karstens Goudsmit
6.René Pijnen Bic
7.Gerard Vianen Fagor
8.Wim Prinsen Goudsmit
9.Jan Krekels Goudsmit
10.Jaak Frijters Gazelle
11.Cees Koeken Gazelle
12.Wim Schepers Goudsmit
13.Leo Duyndam Goudsmit
14.Lijn Loevesijn Carlton
15.Jaap Oudkerk Samson
16.Henk Poppe Caballero
17.Mathijs De Koning Goudsmit
18.Piet De Wit Albank
19.Harry Jansen Sonolor
20.Harm Ottenbros Gazelle
1970
1.Gerben Karstens Peugeot
2.Jos Van der Vleuten Willem II
3.Leo Duyndam Caballero
4.Jan Janssen Bic
5.Peter Kisner Goldor
6.Harry Jansen Sonolor
7.Rini Wagtmans Willem II
8.Eef Dolman Willem II
9.René Pijnen Willem II
10.Wim Dubois Flandria
11.Jaak Frijters Caballero
12.Jan Van Katwijk Willem II
13.Gerard Vianen Caballero
14.Arie den Hartog Caballero
15.Piet De Wit Caballero
16.Peter Post Willem II
17.Huib Harings Caballero
18.Harm Ottenbros Willem II
19.Bart Zoet Flandria
20.Eddy Beugels Flandria
1969
1.Jan Janssen Bic
2.Rini Wagtmans Willem II
3.René Pijnen Willem II
4.Gerben Karstens Peugeot
5.Jaak Frijters Mann
6.Eef Dolman Willem II
7.Arie den Hartog Caballero
8.Leo Duyndam Caballero
9.Piet De Wit Caballero
10.Peter Post Willem II
11.Huib Harings Caballero
12.Jos Van der Vleuten Willem II
13.Harm Ottenbros Willem II
14.Jan Van Katwijk Willem II
15.Wim Dubois Etalo
16.Gerard Vianen Caballero
17.Bart Zoet Batavus
18.Leen De Groot Caballero
19.Eddy Beugels Mercier
20.Jaap Oudkerk Vredestein
1968
1.Leo Duyndam Smiths
2.Harry Steevens Willem II
3.Rini Wagtmans Willem II
4.Piet Braspenninckx Caballero
5.Jo De Roo Willem II
6.Jan Janssen Pelforth
7.Gerben Karstens Televizier
8.Peter Post Willem II
9.Arie den Hartog Bic
10.Eef Dolman Televizier
11.Cees Haast Televizier
12.Huib Harings Televizier
13.Harm Ottenbros Willem II
14.Jos Van der Vleuten Televizier
15.Rik Wouters V.R.P.
16.Wim Schepers Caballero
17.Eddy Beugels Mercier
18.Leen De Groot Caballero
19.Jan Harings Televizier
20.Jan Tummers Willem II
1967
1.Jo De Roo Willem II
2.Jan Janssen Pelforth
3.Gerben Karstens Televizier
4.Peter Post Willem II
5.Arie den Hartog Bic
6.Eef Dolman Televizier
7.Cees Haast Televizier
8.Huib Harings Televizier
9.Harm Ottenbros Willem II
10.Jos Van der Vleuten Televizier
11.Rik Wouters V.R.P.
12.Harry Steevens Caballero
13.Wim Schepers Caballero
14.Eddy Beugels Mercier
15.Leen De Groot Caballero
16.Jan Harings Televizier
17.Jan Tummers Willem II
18.Gerard Vianen Caballero
19.Leo Duyndam Smiths
20.Henk Nijdam Televizier
1966
1.Jan Janssen Pelforth
2.Peter Post Mann
3.Bas Maliepaard Televizier
4.Jo De Roo Televizier
5.Arie den Hartog St.Raphael
6.Huib Zilverberg Romeo
7.Cees Lute St.Raphael
8.Wim Van Est Mann
9.Jo De Haan Peugeot
10.Jaap De Waard Wiel’s
11.Piet Damen Televizier
12.Albert Geldermans St.Raphael
13.Henk Nijdam Televizier
14.Piet Van Est Televizier
15.Dirk Enthoven Pelforth
16.Mies Stolker Kas
17.Martin Van Den Borgh Rijnbende
18.Dirk Groeneweg Televizier
19.Jan Hugens Televizier
20.Alex Van Kreuningen Rüberg
1965
1.Peter Post Flandria
2.Jo De Roo Televizier
3.Jan Janssen Pelforth
4.Arie den Hartog St.Raphael
5.Bas Maliepaard St.Raphael
6.Huib Zilverberg Romeo
7.Cees Lute St.Raphael
8.Wim Van Est Mann
9.Jo De Haan Peugeot
10.Jaap De Waard Wiel’s
11.Piet Damen Televizier
12.Albert Geldermans St.Raphael
13.Henk Nijdam Televizier
14.Piet Van Est Televizier
15.Dirk Enthoven Pelforth
16.Mies Stolker Kas
17.Martin Van Den Borgh Rijnbende
18.Dirk Groeneweg Televizier
19.Jan Hugens Televizier
20.Alex Van Kreuningen Rüberg
1964
1.Jan Janssen Pelforth
2.Peter Post Romeo
3.Arie den Hartog St.Raphael
4.Jo De Roo St.Raphael
5.Bas Maliepaard St.Raphael
6.Huib Zilverberg Romeo
7.Cees Lute St.Raphael
8.Wim Van Est Mann
9.Jo De Haan Peugeot
10.Jaap De Waard Wiel’s
11.Piet Damen Televizier
12.Albert Geldermans St.Raphael
13.Henk Nijdam Televizier
14.Piet Van Est Televizier
15.Dirk Enthoven Pelforth
16.Mies Stolker Kas
17.Martin Van Den Borgh Rijnbende
18.Dirk Groeneweg Televizier
19.Jan Hugens Televizier
20.Alex Van Kreuningen Rüberg
1963
1.Peter Post Mann
2.Piet Damen Delbana
3.Jan Janssen Pelforth
4.Albert Geldermans St.Raphael
5.Cees Lute Caballero
6.Henk Nijdam G.B.C.
7.Wim Van Est Liberia
8.Jo De Roo St.Raphael
9.Bas Maliepaard St.Raphael
10.Piet Van Est Mann
11.Jo De Haan Peugeot
12.Dirk Enthoven Pelforth
13.Huib Zilverberg G.B.C.
14.Mies Stolker Kas
15.Martin Van Den Borgh Rijnbende
16.Dirk Groeneweg G.B.C.
17.Kees De Jongh Bertin
18.Jan Hugens St.Raphael
19.Alex Van Kreuningen Rüberg
20.Leo Knops Theugels
1962
1.Jan Janssen Locomotief
2.Bas Maliepaard Gitane-Leroux
3.Piet Van Est Faema
4.Wim Van Est Libertas
5.Jo De Roo St.Raphael
6.Piet Damen Libertas
7.Peter Post Faema
8.Piet Rentmeester Gitane-Leroux
9.Huib Zilverberg Faema
10.Mies Stolker St.Raphael
11.Gerben Karstens Capelux
12.Jo De Haan Gitane-Leroux
13.Henk Cornelissen Radium
14.Jaap Kersten Libertas
15.Raf Gijsel Locomotief
16.Dirk Enthoven Pelforth
17.Albert Geldermans St.Raphael
18.Cees Lute Locomotief
19.Henk Nijdam Faema
20.Martin Van Den Borgh Afri-Cola
1961
1.Jan Janssen Remington
2.Piet Damen Locomotief
3.Wim Van Est Brabant
4.Bas Maliepaard Locomotief
5.Albert Geldermans St.Raphael
6.Piet Rentmeester Locomotief
7.Piet Van Est Faema
8.Peter Post Faema
9.Jo De Roo Helyett
10.Dirk Enthoven St.Raphael
11.Cees Lute Locomotief
12.Huib Zilverberg Locomotief
13.Jo De Haan St.Raphael
14.Mies Stolker Helyett
15.Martin Van Den Borgh Locomotief
16.Manus Brinkman Feru
17.Jaap Kersten Locomotief
18.Wout Wagtmans Locomotief
19.Jan Derksen Magneet
20.Daan De Groot Libertas
1960
1 Bas Maliepaard St.Raphael
2 Cees Lute Magneet
3 Albert Geldermans St.Raphael
4 Piet Damen Locomotief
5 Piet Van Est Sinalco
6 Johan De Roo Fynsec
7 Mies Stolker Fynsec
8 Wim Van Est Mimosa
9 Antoon Van Der Steen Locomotief
10 Jaak Van De Klundert Locomotief
11 Theo Sijthoff Sinalco
12 Martin Van Den Borgh Locomotief
13 Hennie Marinus Legnano
14 Frits Knoops Mimosa
15 Wout Wagtmans Locomotief
16 Ab Van Egmond W.B.R.
17 Piet Rentmeester Locomotief
18 Jaap Kersten Locomotief
19 Dirk Groeneweg Amstel
20 Piet Van Hees Wolber

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s