2017
1.Diego Ulissi UAE-Fly Emirates
2.Gianni Moscon Sky-21st Century Fox
3.Damiano Caruso BMC-Tag Heuer
4.Fabio Felline Trek-Segafredo
5.Sonny Colbrelli Bahrein-Merida
6.Matteo Trentin Quick Step Floors
7.Vincenzo Nibali Bahrein-Merida
8.Gianluca Brambilla Quick Step Floors
9.Fabio Aru Astana
10.Francesco Gavazzi Androni-Sidermec
11.Marco Canola Nippo-Vini Fantini
12.Davide Villella Cannondale-Drapac
13.Mattia Cattaneo Androni-Sidermec
14.Enrico Gasparotto Bahrein-Merida
15.Iuri Filosi Nippo-Vini Fantini
16.Kristian Sbaragli Dimension Data
17.Matteo Busato Wilier Triestina-Selle Italia
18.Rinaldo Nocentini Sporting Lisboa-Tavira
19.Alberto Bettiol Cannondale-Drapac
20.Dario Cataldo Astana

2016
1.Giacomo Nizzolo Trek-Segafredo
2.Gianluca Brambilla Etixx-Quick Step
3.Filippo Pozzato Wilier-SouthEast
4.Diego Rosa Astana
5.Damiano Caruso BMC Racing
6.Oscar Gatto Tinkoff
7.Enrico Battaglin Lotto.nl-Jumbo
8.Gianni Moscon Sky-21st Century Fox
9.Francesco Gavazzi Androni-Sidermec
10.Moreno Moser Cannondale
11.Davide Formolo Cannondale
12.Lorenzo Rota Bardiani-CSF
13.Matteo Busato Wilier-SouthEast
14.Manuel Belletti Wilier-SouthEast
15.Luca Chirico Bardiani-CSF
16.Sacha Modolo Lampre-Merida
17.Kristian Sbaragli Dimension Data
18.Fabio Aru Astana
19.Matteo Montaguti Ag2r-La Mondiale
20.Davide Rebellin CCC-Sprandi
2015
1.Vincenzo Nibali Astana
2.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale
3.Davide Rebellin CCC-Sprandi
4.Diego Ulissi Lampre-Merida
5.Gianluca Brambilla Etixx-Quick Step
6.Davide Villella Cannondale-Garmin
7.Mauro Finetto SouthEast
8.Franco Pellizotti Androni-Sidermec
9.Simone Stortoni Androni-Sidermec
10.Francesco Reda Idea-Conad
11.Francesco Bongiorno Bardiani-CSF
12.Alan Marangoni Cannondale-Garmin
13.Ivan Basso Tinkoff-Saxo
14.Manuele Mori Lampre-Merida
15.Cristiano Salerno Bora-Argon 18
16.Simone Ponzi SouthEast
17.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert
18.Diego Rosa Astana
19.Nicola Gaffurini MG Kvis-Vega
20.Cesare Benedetti Bora-Argon 18
2014
1.Vincenzo Nibali Astana
2.Matteo Rabottini Neri Sottoli-Yellow Fluo
3.Davide Formolo Cannondale
4.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale
5.Mauro Finetto Neri Sottoli-Yellow Fluo
6.Ivan Santaromita Orica-GreenEdge
7.Salvatore Puccio Sky-21st Century Fox
8.Enrico Battaglin Bardiani-CSF
9.Michele Scarponi Astana
10.Damiano Caruso Cannondale
11.Matteo Montaguti Ag2r-La Mondiale
12.Daniele Bennati Tinkoff-Saxo
13.Matteo Trentin Omega Pharma-Quick Step
14.Simone Ponzi Neri Sottoli-Yellow Fluo
15.Daniel Oss BMC Racing
16.Gianfranco Zilioli Androni Giocattoli
17.Alessandro De Marchi Cannondale
18.Eros Capecchi Movistar
19.Edoardo Zardini Bardiani-CSF
20.Moreno Moser Cannondale
2013
1.Michele Scarponi Lampre-Merida
2.Alessandro De Marchi Cannondale
3.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale
4.Damiano Caruso Cannondale
5.Enrico Gasparotto Astana
6.Matteo Rabottini Vini Fantini-Selle Italia
7.Marco Marcato Vacansoleil-DCM
8.Ivan Santaromita BMC Racing
9.Diego Ulissi Lampre-Merida
10.Simone Ponzi Astana
11.Davide Malacarne Europcar
12.Diego Rosa Androni Giocattoli
13.Manuele Mori Lampre-Merida
14.Davide Rebellin CCC Polsat
15.Franco Pellizotti Androni Giocattoli
16.Stefano Pirazzi Bardiani-CSF Inox
17.Moreno Moser Cannondale
18.Giampaolo Caruso Katusha
19.Damiano Cunego Lampre-Merida
20.Matteo Tosatto Saxo-Tinkoff
2012
1.Moreno Moser Liquigas-Cannondale
2.Michele Scarponi Lampre-ISD
3.Vincenzo Nibali Liquigas-Cannondale
4.Francesco Gavazzi Astana
5.Giampaolo Caruso Katusha
6.Francesco Failli Farnese Vini-Selle Italia
7.Matteo Rabottini Farnese Vini-Selle Italia
8.Franco Pellizotti Androni Giocattoli
9.Domenico Pozzovivo Colnago-CSF Inox
10.Manuele Mori Lampre-ISD
11.Danilo Di Luca Acqua & Sapone
12.Simone Ponzi Astana
13.Daniele Ratto Liquigas-Cannondale
14.Ivan Santaromita BMC Racing
15.Davide Rebellin Meridiana-Kamen
16.Leonardo Bertagnoli Lampre-ISD
17.Andrea Guardini Farnese Vini-Selle Italia
18.Elia Viviani Liquigas-Cannondale
19.Sacha Modolo Colnago-CSF Inox
20.Enrico Rossi Kamen
2011
1.Giovanni Visconti Farnese Vini-Neri
2.Giampaolo Caruso Katusha
3.Domenico Pozzovivo Colnago-CSF Inox
4.Alessandro Ballan BMC Racing
5.Ivan Santaromita BMC Racing
6.Marco Marcato Vacansoleil-DCM
7.Luca Paolini Katusha
8.Matteo Tosatto Saxo Bank-Sungard
9.Mauro Finetto Liquigas-Cannondale
10.Mauro Santambrogio BMC Racing
11.Damiano Caruso Liquigas-Cannondale
12.Matteo Montaguti Ag2r-La Mondiale
13.Francesco Bellotti Liquigas-Cannondale
14.Diego Ulissi Lampre-ISD
15.Alessandro Bertolini Androni Giocattoli
16.Simone Ponzi Liquigas-Cannondale
17.Luca Mazzanti Farnese Vini-Neri
18.Fortunato Baliani D`Angelo&Antenucci-Nippo
19.Marco Bandiera Quick Step
20.Paolo Bailetti De Rosa-Flaminia
2010
1.Giovanni Visconti ISD-Neri
2.Daniele Pietropolli Lampre-Farnese Vini
3.Alessandro Ballan BMC Racing
4.Leonardo Bertagnolli Androni Giocatolli
5.Emanuele Sella Carmiooro-NGC
6.Domenico Pozzovivo Colnago-CSF Inox
7.Francesco Failli Acqua&Sapone
8.Eros Capecchi Footon-Servetto
9.Ivan Santaromita Liquigas-Doimo
10.Riccardo Ricco Ceramica Flaminia
11.Damiano Cunego Lampre-Farnese Vini
12.Francesco Gavazzi Lampre-Farnese Vini
13.Matteo Carrara Vacansoleil
14.Daniele Colli Ceramica Flaminia
15.Alessandro Donati Acqua&Sapone
16.Riccardo Chiarini De Rosa-Stac Plastic
17.Ivan Basso Liquigas-Doimo
18.Pasquale Muto Miche
19.Carlos Scognamiglio ISD-Neri
20.Fortunato Baliani Miche
2009
1.Damiano Cunego Lampre-NGC
2.Filippo Pozzato Katusha
3.Francesco Gavazzi Lampre-NGC
4.Luca Paolini Acqua&Sapone
5.Marco Marcato Vacansoleil
6.Gabriele Bosisio LPR-Farnese Vini
7.Alessandro Bertolini PVC Diquigiovanni
8.Leonardo Bertagnolli PVC Diquigiovanni
9.Eros Capecchi Fuji-Servetto
10.Carlos Scognamiglio Barloworld
11.Vincenzo Nibali Liquigas-Doimo
12.Manuele Mori Lampre-NGC
13.Francesco Reda Quick Step
14.Francesco Pellizotti Liquigas-Doimo
15.Alessandro Ballan Lampre-NGC
16.Luca Mazzanti Katusha
17.Marco Marzano Lampre-NGC
18.Domenico Pozzovivo CSF-Navigare
19.Maurizio Biondo Ceramica Flaminia
20.Davide Rebellin PVC Diquigiovanni
2008
1.Filippo Pozzato Liquigas
2.Davide Rebellin Gerolsteiner
3.Giovanni Visconti Quick Step
4.Alessandro Ballan Lampre-NGC
5.Luca Paolini Acqua&Sapone
6.Damiano Cunego Lampre-NGC
7.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale
8.Gabriele Bosisio LPR-Ballan
9.Marco Marcato Cycle Collstrop
10.Federico Canuti CSF-Navigare
11.Luca Mazzanti Tinkoff
12.Manuel Quinziato Liquigas
13.Giampaolo Caruso Ceramica Flaminia
14.Ricardo Ricco Saunier Duval-Scott
15.Pietro Caucchioli Credit Agricole
16.Leonardo Giordani Ceramica Flaminia
17.Filippo Simeoni Ceramica Flaminia
18.Paolo Bettini Quick Step
19.Leonardo Bertagnolli Liquigas
20.Matteo Carrara Quick Step
2007
1 Davide Rebellin Gerolsteiner
2.Filippo Pozzato Liquigas
3.Daniele Bennati Lampre-Fondital
4.Giovanni Visconti Quick Step-Innergetic
5.Cristian Moreni Cofidis
6.Mirko Celestino Milram
7.Matteo Carrara Unibet.Com
8.Alessandro Bertolini Diquigiovanni-Selle Italia
9.Francesco Chicchi Liquigas
10.Paolo Bossoni Lampre-Fondital
11.Luca Solari LPR
12.Gabriele Bosisio Tenax Salmilano
13.Christian Murro Tenax Salmilano
14.Alessandro Ballan Lampre-Fondital
15.Andrea Tonti Quick Step-Innergetic
16.Marco Marcato LPR
17.Daniele Pietropolli Tenax Salmilano
18.Alberto Ongarato Milram
19.Paolo Longo Borghini Barloworld
20.Raffaele Ferrara LPR
2006
1.Paolo Bettini Quick Step-Innergetic
2.Alessandro Ballan Lampre-Fondital
3.Danilo Di Luca Liquigas-Bianchi
4.Cristian Moreni Cofidis
5.Stefano Garzelli Liquigas-Bianchi
6.Filippo Pozzato Quick Step-Innergetic
7.Pietro Caucchioli Credit Agricole
8.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir
9.Mirko Celestino Milram
10.Luca Mazzanti Panaria-Navigare
11.Rinaldo Nocentini Acqua&Sapone
12.Paolo Bossoni Tenax Salmilano
13.Andrea Masciarelli Acqua&Sapone
14.Giovanni Visconti Milram
15.Andrea Tonti Acqua&Sapone
16.Daniele Callegarin Androni Giocattoli
17.Gian Paolo Cheula Barloworld
18.Gabriele Missaglia Selle Italia-Diquigiovanni
19.Mauro Facci Barloworld
20.Paolo Bailetti Androni Giocattoli
2005
1.Filippo Pozzato Quick Step-Innergetic
2.Mirko Celestino Domina Vacanze-De Nardi
3.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir
4.Enrico Gasparotto Liquigas-Bianchi
5.Francesco Bellotti Credit Agricole
6.Marzio Bruseghin Fassa Bortolo
7.Massimo Giunti Fassa Bortolo
8.Luca Solari Domina Vacanze-De Nardi
9.Paolo Bailetti Androni Giocattoli
10.Sergio Marinangeli Naturino-Sapore Di Mare
11.Salvatore Commesso Lampre-Caffita
12.Santo Anza Acqua&Sapone-Adria Mobil
13.Fortunato Baliani Panaria-Navigare
14.Lorenzo Bernucci Fassa Bortolo
15.Franco Pellizotti Liquigas-Bianchi
16.Eddy Mazzoleni Lampre-Caffita
17.Alessandro Bertolini Domina Vacanze-De Nardi
18.Cristian Moreni Quick Step-Innergetic
19.Gianluca Tonetti Tenax-Nobili
20.Luca Celli Barloworld-Valsir
2004
1.Cristian Moreni Alessio-Bianchi
2.Danilo Di Luca Saeco
3.Paolo Bossoni Lampre
4.Alessandro Bertolini Alessio-Bianchi
5.Sergio Marinangeli Domina Vacanze
6.Paolo Bettini Quick Step-Davitamon
7.Paolo Valoti Domina Vacanze
8.Salvatore Commesso Saeco
9.Giosue Bonomi Saeco
10.Mauro Gerosa Vini Caldirola-Nobili
11.Leonardo Bertagnolli Saeco
12.Filippo Simeoni Domina Vacanze
13.Filippo Pozzato Fassa Bortolo
14.Michele Bartoli Team CSC
15.Fabio Baldato Alessio-Bianchi
16.Francesco Failli Domina Vacanze
17.Rinaldo Nocentini Acqua&Sapone-Mokambo
18.Pietro Caucchioli Alessio-Bianchi
19.Michele Scotto D`Abusco Lampre
20.Gabriele Missaglia Barloworld-Androni Giocattoli
2003
1.Paolo Bettini Quick Step-Davitamon
2.Davide Rebellin Gerolsteiner
3.Franco Pellizotti Alessio
4.Luca Paolini Quick Step-Davitamon
5.Mirko Celestino Saeco
6.Giuliano Figueras Panaria-Fiordo
7.Gabriele Missaglia Lampre
8.Daniele Nardello Deutsche Telekom
9.Salvatore Commesso Saeco
10.Massimo Codol Mercatone Uno-Scanavino
11.Ivan Basso Fassa Bortolo
12.Michele Bartoli Fassa Bortolo
13.Filippo Pozzato Fassa Bortolo
14.Giovanni Lombardi Deutsche Telekom
15.Gianni Faresin Gerolsteiner
16.Paolo Bossoni Vini Caldirola-So.Di
17.Marco Serpellini Lampre
18.Marco Velo Fassa Bortolo
19.Filippo Simeoni Domina Vacanze-Elitron
20.Manuel Quinziato Lampre
2002
1.Dario Frigo Tacconi Sport-Vini Caldirola
2.Francesco Casagrande Fassa Bortolo
3.Mauro Radaelli Tacconi Sport-Vini Caldirola
4.Fabio Baldato Fassa Bortolo
5.Luca Paolini Mapei-Quick Step
6.Andrea Ferrigato Alessio
7.Salvatore Commesso Saeco-Longoni Sport
8.Ruggero Marzoli Mobilvetta
9.Paolo Bossoni Tacconi Sport-Vini Caldirola
10.Simone Masciarelli Acqua&Sapone
11.Fabio Sacchi Saeco-Longoni Sport
12.Massimo Giunti Acqua&Sapone
13.Paolo Valoti Index-Alexia
14.Giuseppe Di Grande Index-Alexia
15.Mariano Piccoli Lampre-Daikin
16.Massimiliano Mori Mercatone Uno
17.Luca Mazzanti Mercatone Uno
18.Stefano Casagranda Alessio
19.Lorenzo Bernucci Landbouwkrediet-Colnago
20.Filippo Pozzato Mapei-Quick Step espoirs
2001
1.Michele Bartoli Mapei-Quick Step
2.Gianni Faresin Liquigas-Pata
3.Daniele Nardello Mapei-Quick Step
4.Ivan Basso Fassa Bortolo
5.Massimo Donati Tacconi Sport-Vini Caldirola
6.Daniele De Paoli Mercatone Uno-Albacom
7.Mauro Radaelli Tacconi Sport-Vini Caldirola
8.Paolo Bettini Mapei-Quick Step
9.Nicola Loda Fassa Bortolo
10.Gian Matteo Fagnini Deutsche Telekom
11.Gianluca Bortolami Tacconi Sport-Vini Caldirola
12.Mirko Celestino Saeco
13.Luca Paolini Mapei-Quick Step
14.Cristian Gasperoni Cantina Tollo-Acqua&Sapone
15.Stefano Cattai Liquigas-Pata
16.Roberto Sgambelluri Deutsche Telekom
17.Gilberto Simoni Lampre-Daikin
18.Gianluca Valoti Alexia
19.Andrea Ferrigato Alessio
20.Cristiano Frattini Liquigas-Pata
2000
1.Michele Bartoli Mapei-Quick Step
2.Wladimir Belli Fassa Bortolo
3.Marco Serpellini Lampre-Daikin
4.Davide Rebellin Liquigas-Pata
5.Paolo Bettini Mapei-Quick Step
6.Gilberto Simoni Lampre-Daikin
7.Daniele Nardello Mapei-Quick Step
8.Stefano Zanini Mapei-Quick Step
9.Salvatore Commesso Saeco-Valli&Valli
10.Giovanni Lombardi Deutsche Telekom
11.Alessandro Petacchi Fassa Bortolo
12.Eddy Mazzoleni Polti
13.Filippo Simeoni Amica Chips-Tacconi Sport
14.Massimiliano Mori Saeco-Valli&Valli
15.Guido Trentin Vini Caldirola
16.Marco Fincato Fassa Bortolo
17.Alain Turicchia Amica Chips-Tacconi Sport
18.Ellis Rastelli Liquigas-Pata
19.Gianluca Tonetti Aguardiente Nectar-Selle Italia
20.Daniele Contrini Liquigas-Pata
1999
1.Alberto Elli Deutsche Telekom
2.Marco Serpellini Lampre-Daikin
3.Mirko Celestino Polti
4.Salvatore Commesso Saeco-Cannondale
5.Matteo Tosatto Ballan-Alessio
6.Davide Rebellin Polti
7.Marco Velo Mercatone Uno-Bianchi
8.Gianni Faresin Mapei-Quick Step
9.Mariano Piccoli Lampre-Daikin
10.Massimiliano Mori Saeco-Cannondale
11.Francesco Casagrande Vini Caldirola-Sidermec
12.Gilberto Simoni Ballan-Alessio
13.Massimo Podenzana Mercatone Uno-Bianchi
14.Daniele Nardello Mapei-Quick Step
15.Gabriele Missaglia Lampre-Daikin
16.Sergio Barbero Mercatone Uno-Bianchi
17.Roberto Sgambelluri Cantina Tollo-Alexia
18.Ivan Basso Riso Scotti-Vinavil
19.Roberto Petito Saeco-Cannondale
20.Giuseppe Di Grande Mapei-Quick Step

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.