2017
1.Arnaud Demare FDJ-Lapierre
2.Nacer Bouhanni Cofidis
3.Florian Senechal Cofidis
4.Yoann Offredo Wanty-Groupe Gobert
5.Rudy Barbier Ag2r-La Mondiale
6.Pierre Luc Perichon Fortuneo-Vital Concept
7.Julien Simon Cofidis
8.Samuel Dumoulin Ag2r-La Mondiale
9.Quentin Pacher Delko-Marseille
10.Mickael Delage FDJ-Lapierre
11.Laurent Pichon Fortuneo-Vital Concept
12.Jeremy Leveau Roubaix-Lille Metropole
13.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale
14.Fabien Grelier Direct Energie
15.Anthony Perez Cofidis
16.Arthur Vichot FDJ-Lapierre
17.Maxime Bouet Fortuneo-Vital Concept
18.Damien Touze HP BTP-Auber 93
19.Anthony Roux FDJ-Lapierre
20.Remi Cavagna Quick Step Floors

2016
1.Tony Gallopin Lotto-Soudal
2.Julian Alaphilippe Etixx-Quick Step
3.Arthur Vichot FDJ-Lapierre
4.Cyril Gautier Ag2r-La Mondiale
5.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale
6.Samuel Dumoulin Ag2r-La Mondiale
7.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale
8.Thibaut Pinot FDJ-Lapierre
9.Romain Sicard Direct Energie
10.Pierre Rolland Cannondale
11.Nicolas Edet Cofidis
12.Kenny Elissonde FDJ-Lapierre
13.Mathieu Ladagnous FDJ-Lapierre
14.Quentin Pacher Delko-Marseille
15.Anthony Delaplace Fortuneo-Vital Concept
16.Rudy Molard Cofidis
17.Kevin Reza FDJ-Lapierre
18.Christophe Riblon Ag2r-La Mondiale
19.Bryan Coquard Direct Energie
20.Florian Vachon Fortuneo-Vital Concept
2015
1.Tony Gallopin Lotto-Soudal
2.Sylvain Chavanel IAM Cycling
3.Julian Alaphilippe Etixx-Quick Step
4.Warren Barguil Giant-Alpecin
5.Julien Simon Cofidis
6.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale
7.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale
8.Rudy Molard Cofidis
9.Anthony Roux FDJ-Lapierre
10.Pierrick Fedrigo Bretagne-Seche Environnement
11.Thomas Voeckler Europcar
12.John Gadret Movistar
13.Stephane Rossetto Cofidis
14.Mickael Cherel Ag2r-La Mondiale
15.Mathieu Ladagnous FDJ-Lapierre
16.Cyril Gautier Europcar
17.Steven Tronet Auber 93
18.Julien Berard Ag2r-La Mondiale
19.Julien El Fares Marseille13-KTM
20.Romain Combaud Armee de Terre
2014
1.Arnaud Demare FDJ.fr
2.Nacer Bouhanni FDJ.fr
3.Julien Simon Cofidis
4.Sylvain Chavanel IAM Cycling
5.Adrien Petit Cofidis
6.Tony Gallopin Lotto-Belisol
7.Warren Barguil Giant-Shimano
8.Armindo Fonseca Bretagne-Seche Environnement
9.Kevin Reza Europcar
10.Jonathan Hivert Belkin
11.Yoann Offredo FDJ.fr
12.Rudy Molard Cofidis
13.Guillaume Levarlet Cofidis
14.Anthony Roux FDJ.fr
15.Mickael Delage FDJ.fr
16.Laurent Pichon FDJ.fr
17.Sebastien Turgot Ag2r-La Mondiale
18.Christophe Riblon Ag2r-La Mondiale
19.Remy Di Gregorio La Pomme Marseille 13
20.Julien Duval Roubaix-Lille Metropole
2013
1.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step
2.Tony Gallopin Radioshack-Leopard
3.Arthur Vichot FDJ-La Pierre
4.Yoann Offredo FDJ-La Pierre
5.Mathieu Ladagnous FDJ-La Pierre
6.Vincent Jerome Europcar
7.Samuel Dumoulin Ag2r-La Mondiale
8.Anthony Geslin FDJ-La Pierre
9.Arnold Jeannesson FDJ-La Pierre
10.Jerome Pineau Omega Pharma-Quick Step
11.Warren Barguil Argos-Shimano
12.Arnaud Demare FDJ-La Pierre
13.Maxime Bouet Ag2r-La Mondiale
14.Adrien Petit Cofidis
15.Sebastien Minard Ag2r-La Mondiale
16.Julien Simon Sojasun
17.Maxime Mederel Sojasun
18.Christophe Le Mevel Cofidis
19.Armindo Fonseca Bretagne-Seche Environnement
20.Anthony Roux FDJ-La Pierre
2012
1.Arnaud Demare FDJ-Big Mat
2.Sebastien Turgot Europcar
3.Adrien Petit Cofidis
4.Julien Simon Saur-Sojasun
5.Romain Feillu Vacansoleil-DCM
6.Jimmy Casper Ag2r-La Mondiale
7.Samuel Dumoulin Cofidis
8.Said Haddou Europcar
9.Nacer Bouhanni FDJ-Big Mat
10.Fabien Bacquet Auber 93
11.Geoffrey Soupe FDJ-Big Mat
12.Florian Vachon Bretagne-Schuller
13.Sebastien Hinault Ag2r-La Mondiale
14.Remi Cusin Type 1-Sanofi
15.Justin Jules Veranda Rideau-Super U
16.Rony Martias Saur-Sojasun
17.Jerome Pineau Omega Pharma-Quick Step
18.Sebastien Chavanel Europcar
19.Alexander Blain Endura Racing
20.Jean Luc Delpech Bretagne-Schuller
2011
1.Sylvain Chavanel Quick Step
2.Thomas Voeckler Europcar
3.Maxime Bouet Ag2r-La Mondiale
4.Tony Gallopin Cofidis
5.Cyril Lemoine Saur-Sojasun
6.Arnold Jeannesson Francaise des Jeux
7.Pierre Rolland Europcar
8.Anthony Roux Francaise des Jeux
9.Julien Berard Ag2r-La Mondiale
10.Steve Houanard Ag2r-La Mondiale
11.John Gadret Ag2r-La Mondiale
12.Mickael Buffaz Cofidis
13.Arthur Vichot Francaise des Jeux
14.Cyril Gautier Europcar
15.Jean Louis Paiani Saur-Sojasun
16.Jeremie Galland Saur-Sojasun
17.Jerome Pineau Quick Step
18.Jean Christophe Peraud Ag2r-La Mondiale
19.Anthony Geslin Francaise des Jeux
20.Julien Simon Saur-Sojasun
2010
1.Thomas Voeckler Bbox-Bouygues Telecom
2.Benoit Vaugrenard Francaise des Jeux
3.Christophe Le Mevel Francaise des Jeux
4.Sylvain Chavanel Quick Step
5.Cyril Gautier Bbox-Bouygues Telecom
6.Jeremy Roy Francaise des Jeux
7.Pierrick Fedrigo Bbox-Bouygues Telecom
8.David Moncoutie Cofidis
9.Remi Pauriol Cofidis
10.David Lelay Ag2r-La Mondiale
11.Mathieu Ladagnous Francaise des Jeux
12.Sebastien Minard Cofidis
13.Alexandre Geniez Skil-Shimano
14.Geoffrey Lequatre Radioshack
15.Cedric Pineau Roubaix Lille Metropole
16.Julien El Fares Cofidis
17.Lloyd Mondory Ag2r-La Mondiale
18.Romain Sicard Euskaltel-Euskadi
19.Romain Feillu Vacansoleil
20.Matthieu Sprick Bbox-Bouygues Telecom
2009
1.Anthony Geslin Francaise des Jeux
2.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale
3.Anthony Roux Francaise des Jeux
4.Christophe Riblon Ag2r-La Mondiale
5.Geoffrey Lequatre Agritubel
6.Pierrick Fedrigo Bbox-Bouygues Telecom
7.Nicolas Jalabert Agritubel
8.Christophe Moreau Agritubel
9.Guillaume Levarlet Francaise des Jeux
10.Stephane Auge Cofidis
11.Sebstien Minard Cofidis
12.Remy Di Gregorio Francaise des Jeux
13.Julien Loubet Ag2r-La Mondiale
14.Amael Moinard Cofidis
15.Florian Guillou Roubaix Lille Metropole
16.Dimitri Champion Bretagne-Schuller
17.Sylvain Chavanel Quick Step
18.Thierry Hupond Skil-Shimano
19.Nadir Haddou Auber 93
20.Steven Tronet Roubaix Lille Metropole
2008
1.Nicolas Vogondy Agritubel
2.Arnaud Coyot Caisse D`Epargne
3.Pierre Rolland Credit Agricole
4.Julien Loubet Agr2-La Mondiale
5.Laurent Lefevre Bouygues Telecom
6.Benoit Vaugrenard Francaise des Jeux
7.Remi Pauriol Credit Agricole
8.David Moncoutie Cofidis
9.Thomas Voeckler Bouygues Telecom
10.Mathieu Perget Caisse D`Epargne
11.Amael Moinard Cofidis
12.Pierrick Fedrigo Bouygues Telecom
13.Renaud Dion Agr2-La Mondiale
14.Mathieu Drujon Caisse D`Epargne
15.Yannick Talabardon Credit Agricole
16.Yoann Offredo Francaise des Jeux
17.Christophe Kern Credit Agricole
18.Christophe Le Mevel Credit Agricole
19.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale
20.Freddy Bichot Agritubel
2007
1.Pierrick Fedrigo Bouygues Telecom
2.Christophe Moreau Ag2r-Prevoyance
3.Jerome Pineau Bouygues Telecom
4.Ludovic Turpin Ag2r-Prevoyance
5.Laurent Brochard Bouygues Telecom
6.Sylvain Chavanel Cofidis
7.John Gadret Ag2r-Prevoyance
8.Christophe Riblon Ag2r-Prevoyance
9.Sandy Casar Francaise des Jeux
10.Patrice Halgand Credit Agricole
11.Hubert Dupont Ag2r-Prevoyance
12.Sebastien Hinault Credit Agricole
13.Arnaud Labbe Bouygues Telecom
14.Laurent Lefevre Bouygues Telecom
15.Vincent Jerome Bouygues Telecom
16.Stephane Auge Cofidis
17.Nicolas Jalabert Agritubel
18.Francis Mourey Francaise des Jeux
19.David Lelay Bretagne-Armor Lux
20.Sebastien Duret Bretagne-Armor Lux
2006
1.Thomas Voeckler Bouygues Telecom
2.Sylvain Chavanel Cofidis
3.Christophe Moreau Ag2r-Prevoyance
4.Anthony Geslin Bouygues Telecom
5.Didier Rous Bouygues Telecom
6.Sylvain Calzati Ag2r-Prevoyance
7.Patrice Halgand Credit Agricole
8.Cedric Vasseur Quick Step-Innergetic
9.Sebastien Hinault Credit Agricole
10.Christophe Mengin Francaise des Jeux
11.Christophe Rinero Saunier Duval-Prodir
12.Cedric Herve GS Bretagne-Jean Floc`H
13.Nicolas Jalabert Phonak
14.Sandy Casar Francaise des Jeux
15.Pierrick Fedrigo Bouygues Telecom
16.Nicolas Portal Caisse D`Epargne-Illes Balears
17.Florent Brard Caisse D`Epargne-Illes Balears
18.Jerome Pineau Bouygues Telecom
19.Matthieu Sprick Bouygues Telecom
20.Benoit Salmon Agritubel
2005
1.Laurent Brochard Bouygues Telecom
2.Pierrick Fedrigo Bouygues Telecom
3.Nicolas Jalabert Phonak
4.Christophe Moreau Credit Agricole
5.Sandy Casar Francaise des Jeux
6.Sylvain Chavanel Cofidis
7.Thomas Voeckler Bouygues Telecom
8.Jerome Pineau Bouygues Telecom
9.Sebastien Joly Credit Agricole
10.Christophe Mengin Francaise des Jeux
11.Anthony Geslin Bouygues Telecom
12.Patrice Halgand Credit Agricole
13.Sebastien Hinault Credit Agricole
14.Walter Beneteau Bouygues Telecom
15.Laurent Lefevre Bouygues Telecom
16.John Gadret Jartazi-Granville
17.Nicolas Vogondy Credit Agricole
18.Laurent Paumier Mr.Bookmaker-SportsTech
19.Christophe Laurent Agritubel
20.Jeremy Roy Francaise des Jeux
2004
1.Thomas Voeckler Brioches la Boulangere
2.Sylvain Chavanel Brioches la Boulangere
3.Sandy Casar FDJeux.com
4.Cyril Dessel Phonak
5.Frederic Bessy Cofidis
6.Christophe Oriol Ag2r-Prevoyance
7.Nicolas Jalabert Phonak
8.Christophe Moreau Credit Agricole
9.Franck Renier Brioches la Boulangere
10.Frederic Gabriel Mr.Bookmaker-Palmans
11.Richard Virenque Quick Step-Davitamon
12.Didier Rous Brioches la Boulangere
13.Maryan Hary Brioches la Boulangere
14.Christophe Rinero RAGT-Mg Rover
15.Sebsatien Joly Credit Agricole
16.Christophe Agnolutto Ag2r-Prevoyance
17.Benoit Salmon Credit Agricole
18.Patrice Halgand Credit Agricole
19.Laurent Lefevre Brioches la Boulangere
20.Walter Beneteau Brioches la Boulangere
2003
1.Richard Virenque Quick Step-Davitamon
2.Andy Flickinger Ag2r-Prevoyance
3.Didier Rous Brioches la Boulangere
4.Christophe Moreau Credit Agricole
5.Patrice Halgand Jean Delatour
6.Sandy Casar FDJeux.com
7.Nicolas Jalabert Team CSC
8.Walter Beneteau Brioches la Boulangere
9.Franck Renier Brioches la Boulangere
10.Philippe Gaumont Cofidis
11.Sebastien Hinault Credit Agricole
12.Laurent Lefevre Jean Delatour
13.Jerome Pineau Brioches la Boulangere
14.Anthony Geslin Brioches la Boulangere
15.Thomas Voeckler Brioches la Boulangere
16.Franck Pencole MBK-Saint Quentin-Oktos
17.Benoit Salmon Phonak
18.Frederic Bessy Cofidis
19.Samuel Dumoulin Jean Delatour
20.Vincent Cali Flanders-iTeamNova.com
2002
1.Patrice Halgand Jean Delatour
2.Cerdric Vasseur Cofidis
3.Nicolas Vogondy FDJeux.com
4.Sandy Casar FDJeux.com
5.Nicolas Jalabert CSC-Tiscali
6.Laurent Brochard Jean Delatour
7.Richard Virenque Domo-Farm Frites
8.Franck Bouyer Bonjour
9.Miguel Martinez Mapei-Quick Step
10.Pierrick Fedrigo Credit Agricole
11.Franck Renier Bonjour
12.Christophe Oriol Ag2r-Prevoyance
13.Frederic Guesdon FDJeux.com
14.Jimmy Casper FDJeux.com
15.Christophe Mengin FDJeux.com
16.Laurent Lefevre Jean Delatour
17.Jean Cyrille Robin FDJeux.com
18.Didier Rous Bonjour
19.Frederic Bessy Credit Agricole
20.Damien Nazon Bonjour
2001
1.Didier Rous Bonjour
2.Laurent Jalabert CSC-Tiscali
3.Nicolas Vogondy La Francaise des Jeux
4.Walter Beneteau Bonjour
5.Arnaud Pretot Festina
6.Gilles Bouvard Jean Delatour
7.Olivier Asmaker CSC-Tiscali
8.Christophe Moreau Festina
9.Patrice Halgand Jean Delatour
10.Francois Simon Bonjour
11.Laurent Brochard Jean Delatour
12.Franck Renier Bonjour
13.Eddy Lembo Jean Delatour
14.Stephane Heulot Big Mat-Auber 93
15.Ludovic Turpin Ag2r-Prevoyance
16.Nicolas Jalabert CSC-Tiscali
17.Franck Bouyer Bonjour
18.Vincent Cali Collstrop-Palmans
19.Anthony Morin Credit Agricole
20.Laurent Desbiens Kelme-Costa Blanca
2000
1.Jacky Durand Lotto-Adecco
2.Stephane Barthe Ag2r-prevoyance
3.Anthony Morin Credit Agricole
4.Emmanuel Magnien La Francaise des Jeux
5.Yvon Ledanois La Francaise des Jeux
6.David Moncoutie Cofidis
7.Damien Nazon Bonjour-Toupargel
8.Christophe Agnolutto Ag2r-prevoyance
9.Andy Flickinger Festina
10.David Delrieu Ag2r-prevoyance
11.Cedric Vasseur US Postal Service
12.Claude Lamour Cofidis
13.Guillaume Auger Big Mat-Auber 93
14.Stephane Heulot La Francaise des Jeux
15.Patrice Halgand Jean Delatour
16.Francois Simon Bonjour-Toupargel
17.Christophe Capelle Big Mat-Auber 93
18.Pascal Herve Polti
19.Pascal Lino Festina
20.Nicolas Vogondy La Francaise des Jeux
1999
1.Cedric Vasseur Credit Agricole
2.Richard Virenque Polti
3.Jean Cyrille Robin La Francaise des Jeux
4.Stephane Heulot La Francaise des Jeux
5.Francois Simon Credit Agricole
6.Laurent Brochard Festina-Lotus
7.Frederic Bessy Casino
8.Pascal Herve Festina-Lotus
9.Christophe Oriol Casino
10.David Delrieu Casino
11.Fabrice Gougot Casino
12.Frederic Gabriel Home Market-Charleroi
13.David Lefevre Casino
14.Benoit Luminet Besson Chaussures-Nippon
15.Denis Leproux BigMat-Auber 93
16.Sebastien Laroche Besson Chaussures-Nippon
17.Jerome Delbove Cofidis
18.Florent Brard Festina-Lotus
19.Sebastien Hinault Credit Agricole
20.Lylian Lebreton BigMat-Auber 93
1998
1.Laurent Jalabert ONCE
2.Richard Virenque Festina-Lotus
3.Stephane Heulot La Francaise des Jeux
4.Christophe Rinero Cofidis
5.Pascal Herve Festina-Lotus
6.Jean Cyrille Robin US Postal Service
7.Luc Leblanc Polti
8.Laurent Madouas Lotto-Mobistar
9.Benoit Salmon Casino
10.Gilles Maignan Mutuelle de Seine et Marne
11.Lylian Lebreton BigMat-Auber 93
12.Philippe Bordenave BigMat-Auber 93
13.Vincent Cali Casino
14.Denis Leproux BigMat-Auber 93
15.Frederic Bessy Casino
16.David Delrieu Mutuelle de Seine et Marne
17.Claude Lamour Mutuelle de Seine et Marne
18.Frederic Delalande Jean Floc´h
19.Christophe Oriol Casino
20.Nicolas Vogondy La Francaise des Jeux
1997
1.Stephane Barthe Casino
2.Frederic Moncassin Gan
3.Philippe Gaumont Cofidis
4.Richard Virenque Festina-Lotus
5.Laurent Brochard Festina-Lotus
6.Gerard Rue Gan
7.Christophe Moreau Festina-Lotus
8.Cedric Vasseur Gan
9.Laurent Roux TVM-Farm Frites
10.Pascal Lino BigMat-Auber 93
11.Didier Rous Festina-Lotus
12.Fabrice Gougot Casino
13.Damien Nazon La Francaise des Jeux
14.Laurent Madouas Lotto-Mobistar
15.Pascal Herve Festina-Lotus
16.Cyrille Saugrain Cofidis
17.Franck Morelle Bridgestone
18.Christophe Mengin La Francaise des Jeux
19.Stephane Heulot La Francaise des Jeux
20.Francois Simon Gan
1996
1.Laurent Roux TVM-Farm Frites
2.Stephane Heulot Gan
3.Cedric Vasseur Gan
4.Laurent Madouas Motorola
5.Francis Moreau Gan
6.Frederic Moncassin Gan
7.Francois Lemarchand Gan
8.Frederic Guesdon Polti
9.Francois Simon Gan
10.Nicolas Jalabert Mutuelle de Seine et Marne
11.Thierry Gouvenou Aubervilliers 93-Peugeot
12.Jean Philippe Duracka elite
13.Eric Frutoso elite
14.Bruno Thibout Motorola
15.Ronan Pensec Gan
16.Claude Lamour Mutuelle de Seine et Marne
17.Jacky Durand Agrigel-La Creuse
18.Pascal Lino Roslotto-ZG Mobili
19.Christophe Moreau Festina-Lotus
20.Anthony Morin Mutuelle de Seine et Marne
1995
1.Laurent Madouas Castorama
2.Jean Claude Colotti Gan
3.Christophe Moreau Festina-Lotus
4.Gerard Rue Banesto
5.Cedric Vasseur Gan
6.Richard Virenque Festina-Lotus
7.Laurent Brochard Festina-Lotus
8.Philippe Gaumont Castorama
9.Bruno Thibout Castorama
10.Laurent Desbiens Castorama
11.Eddy Seigneur Gan
12.Yvan Martin Festina-Lotus
13.Claude Lamour Mutuelle de Seine et Marne
14.Dominique Arnould Le Groupement
15.Arnaud Pretot Gan
16.Herve Boussard Aubervilliers 93-Peugeot
17.Frederic Pontier Aubervilliers 93-Peugeot
18.Cyrille Saugrain Aubervilliers 93-Peugeot
19.Pascal Derame Gan
20.Stephane Petilleau Castorama
1994
1.Frédéric Moncassin Wordperfect
2.Christophe Capelle Gan
3.Armand de la Cuevas Castorama
4.François Simon Castorama
5.Pascal Lino Festina
6.Richard Virenque Festina
7.Laurent Jalabert O.N.C.E.
8.Laurent Desbiens Castorama
9.Jacky Durand Castorama
10.Emmanuel Magnien Castorama
11.Francisque Teyssier Festina
12.Laurent Brochard Castorama
13.Gérard Rué Banesto
14.Jean-Christophe Bloy Aubervilliers
15.Ronan Pensec Histor
16.Christophe Manin Chazal
17.Franck Pineau Chazal
18.Didier Rous Gan
19.Thierry Claveyrolat Gan
20.Franck Boucanville Catavana
1993
1.Ronan Pensec Histor
2.Thierry Claveyrolat Gan
3.Bruno Cornillet Histor
4.Francisque Teyssier Festina
5.Laurent Jalabert ONCE
6.Gérard Rué Banesto
7.Jacky Durand Castorama
8.Patrice Esnault Chazal
9.Charly Mottet Histor
10.Pascal Lino Festina
11.Hervé Garel Gan
12.Eric Boyer Gan
13.Thierry Laurent Histor
14.Richard Virenque Festina
15.Jean-Pierre Bernard Banesto
16.Laurent Pillon GB-MG boys
17.Emmanuelle Magnien Castorama
18.Jean-Philippe Dojwa Festina
19.Dante Rezze Castorama
20.Philippe Louviot ONCE
1992
1.Thierry Claveyrolat “Z”
2.Christophe Manin R.M.O.
3.Laurent Bézault “Z”
4.Thierry Laurent R.M.O.
5.Luc Leblanc Castorama
6.Pascal Lino R.M.O.
7.Jean-Claude Colotti “Z”
8.Laurent Fignon Gatorade
9.Pascal Lance “Z”
10.Jean-Philippe Dojwa R.M.O.
11.Thierry Marie Castorama
12.Patrice Esnault Chazal
13.Dante Rezze R.M.O.
14.Laurent Jalabert O.N.C.E.
15.Richard Virenque R.M.O.
16.Charly Mottet R.M.O.
17.Roland Leclerc Castorama
18.Armand de las Cuevas Banesto
19.Hervé Garel R.M.O.
20.Eric Caritoux R.M.O.
1991
1.Laurent Jalabert Toshiba
2.Thierry Claveyrolat R.M.O.
3.Patrice Esnault Amaya
4.Gilles Delion Helvetia
5.Armand de la Cuevas Banesto
6.Luc Leblanc Castorama
7.Laurent Biondi Tonton Tapis
8.Laurent Bézault Toshiba
9.Gérard Rué Helvetia
10.Jean-Claude Colotti Tonton Tapis
11.Remy Hello Jean Floch
12.Jean-Louis Harel Jean Floch
13.Roland Leclerc Amaya
14.Christophe Manin R.M.O.
15.Thierry Laurent R.M.O.
16.Pascal Lino R.M.O.
17.Yvon Madiot R.M.O.
18.Laurent Fignon Castorama
19.Richard Virenque R.M.O.
20.Fabrice Philipot Banesto
1990
1.Gilles Delion Helvetia
2.Jean-Claude Leclercq Helvetia
3.Dominique Arnaud Banesto
4.Pascal Lino R.M.O.
5.Ronan Pensec “Z”
6.Thierry Claveyrolat R.M.O.
7.Christophe Manin R.M.O.
8.Frédéric Vichot Helvetia
9.Laurent Jalabert Toshiba
10.Charly Mottet R.M.O.
11.Laurent Bézault Toshiba
12.Armand de las Cuevas Banesto
13.Gilbert Duclos-Lassalle “Z”
14.Francis Moreau Histor
15.Gérard Rué Castorama
16.Laurent Biondi Histor
17.Pascal Dubois Castorama
18.Marc Madiot Toshiba
19.Pascal Simon Castorama
20.Philippe Louviot Toshiba
1989
1.Bruno Cornillet “Z”
2.Laurent Fignon Système U
3.François Lemarchand “Z”
4.Martial Gayant Toshiba
5.Gérard Rué Système U
6.Dominique Gaigne Histor
7.Pascal Simon Système U
8.Eric Caritoux R.M.O.
9.Fabrice Philipot Toshiba
10.Jean-Claude Bagot R.M.O.
11.Laurent Masson Système U
12.Christophe Lavainne Système U
13.Joël Pelier B.H.
14.Jean-François Bernard Toshiba
15.Eric Boyer “Z”
16.Vincent Barteau Système U
17.Philippe Louviot “Z”
18.Laurent Bézault Toshiba
19.Jérôme Simon “Z”
20.Charly Mottet R.M.O.
1988
1.Jean-François Bernard Toshiba
2.Jérôme Simon “Z”
3.Bruno Wojtinek “Z”
4.Joël Pelier Système U
5.Jean-Claude Leclercq Weinmann
6.Régis Simon R.M.O.
7.Laurent Biondi Toshiba
8.Vincent Lavenu Individueel
9.Yvon Madiot Toshiba
10.Michel Bibollet R.M.O.
11.Gilbert Duclos-Lassalle “Z”
12.Pascal Simon Système U
13.Dante Rezze R.M.O.
14.Gérard Rué Système U
15.Jean-François Rault R.M.O.
16.Bernard Chesneau S.E.F.B.
17.Robert Forest Fagor
18.Loïc Le Flohic “Z”
19.Marc Madiot Toshiba
20.Francis Castaing “Z”
1987
1.Jérôme Simon “Z”
2.Marc Durant B.H.
3.Ronan Pensec “Z”
4.Gilles Sanders Kas
5.Loic Le Flohic “Z”
6.Martial Gayant Système U
7.René Corteggiani U.S.Créteil
8.Jean-René Bernaudeau Fagor
9.Pierre Le Bigaut “Z”
10.Stéphane Guay Reynolds
11.Dominique Lecrocq Hitachi
12.Marc Madiot Système U
13.Eric Magnin Auxerre
14.Jean-François Rault R.M.O.
15.Henri Abadie Fagor
16.Guy Gallopin A.N.C.
17.Bruno Wojtinek “Z”
18.Philippe Chaumontet Peugeot
19.Philippe Bouvatier B.H.
20.Pascal Simon “Z”
1986
1.Pascal Simon Peugeot
2.Jean-François Bernard La Vie Claire
3.Guy Gallopin Kas
4.Alain Bondue Système U
5.Bernard Hinault La Vie Claire
6.Charly Bérard La Vie Claire
7.Pascal Dubois La Vie Claire
8.Bernard Vallet R.M.O.
9.Marc Gomez Reynolds
10.Charly Mottet Système U
11.Pascal Poisson Système U
12.Marc Madiot Système U
13.Philippe Delaurier Hitachi
14.Pierre Le Bigaut R.M.O.
15.Yvon Madiot Système U
16.Jean-Claude Leclercq Kas
17.Jean-Claude Bagot Fagor
18.Ronan Pensec Peugeot
19.Dominique Arnaud Reynolds
20.Laurent Fignon Système U
1985
1.Marc Madiot Renault
2.Pascal Simon Peugeot
3.Bernard Hinault La Vie Claire
4.Frédéric Vichot Skil
5.Francis Castaing Peugeot
6.Martial Gayant Renault
7.Jean-Claude Leclercq Skil
8.Charly Bérard La Vie Claire
9.Charly Mottet Renault
10.Hubert Linard Peugeot
11.Joel Pelier Skil
12.Pierre Bazzo Fagor
13.François Lemarchand Fagor
14.Dominique Garde Skil
15.Jean-Claude Bagot Fagor
16.Bernard Vallet La Vie Claire
17.André Chappuis individueel
18.Ronan Pensec Peugeot
19.Laurent Fignon Renault
20.Jérôme Simon La Redoute
1984
1.Marc Madiot Renault
2.Bernard Hinault La Vie Claire
3.Pascal Simon Peugeot
4.Dominique Arnaud La Vie Claire
5.Charly Mottet Renault
6.Philippe Poissonier Skil
7.Dominique Garde Peugeot
8.Claude Moreau Coop
9.Marc Gomez La Vie Claire
10.Pierre Le Bigaut Coop
11.Robert Alban La Redoute
12.Gilbert Duclos-Lassale Peugeot
13.Pierre Bazzo Coop
14.Guy Gallopin Skill
15.Alain Vigneron La Via Claire
16.Laurent Fignon Renault
17.Jacques Michaud Coop
18.Bruno Wojtinek Renault
19.Hubert Linard Peugeot
20.Eric Caritoux Skil
1983
1.Patrick Clerc Sem
2.Marc Gomez Wolber
3.Dominique Arnaud Wolber
4.Michel Larpe Pelussin
5.Rene Bittinger Sem
6.Jean-René Bernaudeau Wolber
7.Christian Seznec Wolber
8.Pascal Jules Renault
9.Maurice Le Guilloux Renault
10.Marc Madiot Renault
11.Philippe Lauraire La Redoute
12.Jacques Michaud Coop
13.Bernard Hinault Renault
14.Laurent Fignon Renault
15.Eric Dall’Armellina Sem
16.Christian Jourdan La Redoute
17.Jean-Louis Gauthier Coop
18.Patrick Bonnet Wolber
19.Charly Bérard Renault
20.Philippe Chevalier Renault
1982
1.Bernard Hinault Renault
2.Jean-Rene Bernaudeau Peugeot
3.Rene Bittinger Sem
4.Pascal Simon Peugeot
5.Bernard Vallet La Redoute
6.Marc Gomez Wolber
7.Régis Clère Coop
8.Jacques Michaud Coop
9.Pierre-Henri Menthéour Coop
10.Laurent Fignon Renault
11.Jean-François Rodriguez Renault
12.Maurice Le Guilloux Renault
13.Robert Alban La Redoute
14.Christian Seznec Wolber
15.Dominique Gaigne Renault
16.Philippe Leleu Wolber
17.André Chappuis Sem
18.Jean-Louis Gauthier Coop
19.Piuerre-Raymond Villemiane Wolber
20.Dominique Arnaud Wolber
1981
1.Régis Ovion Puch
2.Charly Bérard Renault
3.Bernard Vallet La Redoute
4.Joël Gallopin Miko
5.Gilbert Duclos-Lassale Peugeot
6.Roger Legeay Peugeot
7.Pascal Simon Peugeot
8.Serge Beucherie Sem
9.Jean-Francois Pescheux La Redoute
10.Hubert Linard Peugeot
11.Patrice Thevenard Miko
12.Jacques Michaud Sem
13.Bernard Becaas Renault
14.Jaqcues Bossis Peugeot
15.Maurice Le Guilloux Renault
16.Jean-Louis Gauthier Miko
17.Francis Castaing Peugeot
18.Dominique Sanders Sem
19.Pierre-Raymond Villemiane Renault
20.Dominique Arnaud Puch
1980
1.Bernard Hinault Renault
2.Bernard Thevenet Teka
3.Jean-Philippe Pipart La Redoute
4.Jean-René Bernaudeau Renault
5.Hubert Linard Peugeot
6.Michel Laurent Peugeot
7.Raymond Martin Miko
8.Jean Chassang Puch
9.Charly Bérard Puch
10.Christian Levavasseur Miko
11.Gildas Le Menn La Redoute
12.Christian Seznec Miko
13.Frédéric Brun Peugeot
14.Patrick Bonnet Renault
15.Yvon Bertin Renault
16.Marcel Tinazzi Peugeot
17.Maurice Le Guilloux Renault
18.Christian Poirier La Redoute
19.Christian Muselet La Redoute
20.Robert Alban La Redoute
1979
1.Pierre Raymond Villemiane Renault
2.Jean Chassang Renault
3.Roland Berland Renault
4.Bernard Hinault Renault
5.Mariano Martinez La Redoute
6.Maurice Le Guilloux Renault
7.Patrick Bonnet Flandria
8.René Bittinger Flandria
9.Pierre Bazzo La Redoute
10.André Chalmel Renault
11.Raymond Martin Miko
12.Jean-François Pescheux La Redoute
13.Dominique Sanders Teka
14.Christian Seznec Miko
15.Jean-René Bernaudeau Renault
16.Bernard Becaas Renault
17.Bernard Vallet Miko
18.Jacques Osmont Carlos
19.Alain Meslet Fiat
20.Gilbert Lelay Fiat
1978
1.Bernard Hinault Renault
2.Jean-René Bernaudeau Système U
3.Gilbert Chaumaz Renault
4.Jacques Bossis Peugeot
5.Pierre Raymond Villemiane Renault
6.Mariano Martinez La Redoute
7.Marcel Tinazzi Peugeot
8.Yvon Bertin Renault
9.Roland Berland Renault
10.André Chalmel Renault
11.Bernard Becaas Renault
12.Christian Muselet La Redoute
13.Christian Seznec Miko
14.Régis Ovion Peugeot
15.Yves Hézard Peugeot
16.René Bittinger Miko
17.Michel Laurent Peugeot
18.Raymond Martin Miko
19.Bernard Vallet Miko
20.Hubert Mathis Miko
1977
1.Raymond Poulidor Miko
2.Robert Bouloux Fiat
3.Sylvain Vasseur Gitane
4.Antoine Guttierez Lejeune
5.Roger Legeay Lejeune
6.Eric Lalouette Lejeune
7.André Mollet Maes Pils
8.Raymond Delisle Miko
9.Hubert Arbes Gitane
10.Patrick Busolini Miko
11.Charly Rouxel Miko
12.Maurice Le Guilloux Miko
13.Christian Poirier Lejeune
14.Eugène Plet Lejeune
15.Jean-Luc Molinèris Fiat
16.André Chalmel Gitane
17.Jean Chassang Gitane
18.Gilbert Chaumaz Gitane
19.Bernard Hinault Gitane
20.Robert Mintkiewicz Gitane
1976
1.Bernard Hinault Gitane
2.Raymond Delisle Peugeot
3.Bernard Thevenet Peugeot
4.Pierre Bazzo Lejeune
5.Yves Hézard Gan
6.Mariano Martinez Lejeune
7.Raymond Martin Gitane
8.Régis Ovion Peugeot
9.Robert Alban Gan
10.Yvon Bertin Gan
11.Jacques Esclassan Peugeot
12.Ferdinand Julien Lejeune
13.Pascal Simon Peugeot
14.Pierre Raymond Villemiane Gitane
15.Bernard Bourreau Peugeot
16.Raymond Poulidor Gan
17.Michel Laurent Miko
18.Jean Chassang Gitane
19.Christian Seznec Gan
20.Maurice Le Guilloux Gitane
1975
1.Guy Sibille Peugeot
2.Alain Meslet Gitane
3.Jean-Pierre Genet Gan
4.Raymond Martin Gitane
5.Joël Hauvieux Lejeune
6.Michel Laurent Miko
7.André Romero Jobo
8.Francis Campaner Peugeot
9.Régis Délépine Gan
10.Bernard Hinault Gitane
11.Régis Ovion Peugeot
12.Patrick Perret Miko
13.André Corbeau Jobo
14.Roger Legeay Lejeune
15.Alain Cigana Jobo
16.Roland Smet Lejeune
17.André Chalmel Gitane
18.Maurice Le Guilloux Gan
19.Bernard Quilfen Gitane
20.Robert Mintkiewicz Gitane
1974
1.André Corbeau Jobo
2.Patrick Béon Peugeot
3.Bernard Bourreau Peugeot
4.Bernard Thevenet Peugeot
5.Georges Talbourdet Gan
6.Régis Ovion Peugeot
7.Régis Délépine Gan
8.Alain Santy Gan
9.Guy Sibille Peugeot
10.Gérard Moneyron Gan
11.Robert Mintkiewicz Gitane
12.Jean-Pierre Danguillaume Peugeot
13.Enzo Mattioda Jobo
14.Alain Van Lancker Jobo
15.Raymond Martin Gitane
16.Francis Campaner Peugeot
17.Roger Legeay Jobo
18.Alain Cigana Jobo
19.Roland Smet Jobo
20.Maurice Le Guilloux Gan
1973
1.Raymond Poulidor Gan
2.Bernard Thevenet Peugeot
3.Mariano Martinez Gan
4.Régis Ovion Peugeot
5.Cyrille Guimard Gan
6.Raymond Delisle Peugeot
7.Jacky Mourioux Gan
8.Bernard Labourdette Bic
9.José Catieau Bic
10.Jean-Pierre Genet Gan
11.Roger Pingeon Rokado
12.Christian Raymond Peugeot
13.Gilbert Bellone Gitane
14.Alain Vasseur Bic
15.Claude Tollet Sonolor
16.Jean-Pierre Danguillaume Peugeot
17.Ferdinand Julien Gitane
18.Michel Périn Gan
19.Jean-Pierre Paranteau Peugeot
20.Robert Bouloux Peugeot
1972
1.Bernard Bourreau Peugeot
2.Patrick Béon Peugeot
3.André Corbeau Merlin
4.Georges Talbourdet Gan
5.Alain Santy Gan
6.Charly Grosskost Lejeune
7.Jean-Pierre Guillemot Lejeune
8.Serge Lapébie Lejeune
9.Claude Magni Lejeune
10.Jean-Claude Largeau Sonolor
11.Bernard Masson Lejeune
12.Raymond Martin Sonolor
13.Roger Pingeon Lejeune
14.Enzo Mattioda Sonolor
15.André Romero Lejeune
16.Claude Tollet Sonolor
17.José Catieau Bic
18.Michel Coroller Merlin
19.Jean-Pierre Ducasse Bic
20.Régis Délépine Merlin
1971
1.Roland Berland Bic
2.Bernard Guyot Sonolor
3.Michel Périn Gan
4.André Mollet Peugeot
5.Jean-Pierre Genet Gan
6.Désiré Letort Bic
7.Raymond Riotte Sonolor
8.José Catieau Sonolor
9.Guy Maingon Peugeot
10.Enzo Mattioda Peugeot
11.Jean-Pierre Danguillaume Peugeot
12.Robert Mintkiewicz Sonolor
13.Gilbert Bellone Rokado
14.Raymond Poulidor Gan
15.Jean-Claude Genty Bic
16.Bernard Labourdette Bic
17.Joël Millard Magniflex
18.Jacky Mourioux Gan
19.Raymond Delisle Peugeot
20.Lucien Aimar Rokado
1970
1.Raymond Poulidor Fagor
2.Cyrille Guimard Fagor
3.Jean Dumont Peugeot
4.Roger Pingeon Peugeot
5.Lucien Aimar Sonolor
6.Jean-Pierre Genet Fagor
7.Yves Hezard Sonolor
8.Mariano Martinez Hoover
9.Jean-Pierre Danguillaume Peugeot
10.Bernard Thevenet Peugeot
11.Roland Berland Bic
12.Alain Santy Bic
13.Charly Grosskost Bic
14.Gilbert Bellone Sonolor
15.Jean-Luc Molinéris Sonolor
16.José Catieau Sonolor
17.Désiré Letort Bic
18.Jacques Botherel Hoover
19.Jean-Claude Daunat Hoover
20.Bernard Guyot Sonolor
1969
1.Jean-Claude Daunat Gitane
2.Jean-Pierre Guillemot Sonolor
3.Bernard Thevenet Peugeot
4.Régis Ovion Peugeot
5.Claude Tollet Sonolor
6.Jean-Claude Genty Bic
7.Robert Mintkiewicz Sonolor
8.Cyrille Guimard Gan
9.Jean-Claude Missac Gitane
10.Roland Berland Bic
11.Mariano Martinez Gan
12.Alain Santy Bic
13.Jean-Claude Largeau Gitane
14.Bernard Labourdette Bic
15.Gilbert Bellone Gitane
16.Jean-Pierre Danguillaume Peugeot
17.Bernard Croyet Gan
18.Jacques Esclassan Peugeot
19.René Grelin Gan
20.Jean-Luc Molinéris Sonolor
1968
1.Raymond Poulidor Mercier
2.Cyrille Guimard Mercier
3.Bernard Guyot Sonolor
4.Raymond Riotte Sonolor
5.Christian Raymond Peugeot
6.Paul Gutty Frimatic
7.José Catieau Sonolor
8.Gilbert Bellone Sonolor
9.Lucien Aimar Sonolor
10.Roland Berland Bic
11.Raymond Delisle Peugeot
12.Jean Dumont Peugeot
13.Pierre Matignon Mercier
14.Jean-Claude Theillière Sonolor
15.Daniel Ducreux Bic
16.Alain Vasseur Bic
17.Michel Périn Mercier
18.Jean Jourden Mercier
19.Désiré Letort Peugeot
20.Robert Bouloux Peugeot
1967
1.Lucien Aimar Bic
2.Pierre Matignon Frimatic
3.Raymond Delisle Peugeot
4.Maurice Iziers Frimatic
5.Bernard Guyot Sonolor
6.Désiré Letort Peugeot
7.Roger Pingeon Peugeot
8.Paul Gutty Frimatic
9.Jacques Anquetil Bic
10.Jean Jourden Frimatic
11.José Catieau Sonolor
12.Raymond Poulidor Mercier
13.Jean-Claude Daunat Peugeot
14.Jean-Claude Theillière Sonolor
15.Jean-Pierre Genet Mercier
16.Bernard Labourdette Mercier
17.Roland Berland Bic
18.Robert Bouloux Peugeot
19.Francis Ducreux Mercier
20.Francis Campaner Mercier
1966
1.Lucien Aimar Bic
2.Désiré Letort Peugeot
3.Georges Groussard Pelforth
4.Raymond Riotte Bic
5.José Samyn Pelforth
6.Michel Grain Bic
7.Jean Jourden Tigra
8.Bernard Guyot Pelforth
9.Paul Lemeteyer Bic
10.Jean Stablinski Bic
11.Guy Ignolin Tigra
12.Raymond Poulidor Mercier
13.Hubert Niel Peugeot
14.André Foucher Mercier
15.Henri Rabaute Peugeot
16.Jean Dumont Peugeot
17.Jean-Claude Theillière Bic
18.Alain Le Grevès Kamome
19.Christian Jupillat z/c
20.Maurice Benet Kamome
1965
1.Raymond Poulidor Mercier
2.Henri Anglade Pelforth
3.Jean-Claude Lebaube Ford
4.Henri Duez Peugeot
5.Roger Pingeon Peugeot
6.André Zimmermann Peugeot
7.André Foucher Pelforth
8.Louis Rostollan Ford
9.Jean-Louis Bodin Mercier
10.Raymond Mastrotto Margnat
11.Jacques Anquetil St.Raphael
12.Jean Stablinski St.Raphael
13.Michel Nedelec Peugeot
14.Georges Groussard Pelforth
15.François Mahé Pelforth
16.Claude Valdois Peugeot
17.Jean Forestier Peugeot
18.Jean Graczyk Margnat
19.Gilbert Bellone Margnat
20.Pierre Everaert St.Raphael
1964
1.Raymond Poulidor Mercier
2.Jacques Anquetil St.Raphael
3.Jean Stablinski St.Raphael
4.Henri Anglade Pelforth
5.Michel Nedelec Peugeot
6.Georges Groussard Pelforth
7.François Mahé Pelforth
8.Claude Valdois Peugeot
9.Jean-Claude Lebaube St.Raphael
10.André Foucher Pelforth
11.André Zimmermann St.Raphael
12.Jean Forestier Peugeot
13.Jean Graczyk Margnat
14.Roger Pingeon Peugeot
15.Raymond Mastrotto Margnat
16.Gilbert Bellone Margnat
17.Pierre Everaert St.Raphael
18.Henri Duez Peugeot
19.Pierre Gouget Mercier
20.Jean-Claude Annaert St.Raphael
1963
1 Jacques Anquetil St.Raphael
2 Raymond Poulidor Mercier 
3 Andre Darrigade Margnat 
4 Jean Gainche Mercier 
5 Francois Mahe Pelforth 
6 Jean Stablinski St.Raphael 
7 Guy Ignolin St.Raphael 
8 Andre Foucher Pelforth
9 Anatole Novak St.Raphael 
10 Gerard Thielin St.Raphael
11 Louis Rostollan St.Raphael
12 Raymond Elena Margnat 
13 Jo Groussard Pelforth 
14 Raymond Mastrotto Peugeot 
15 Camille Le Menn Bertin 
16 Jean-Claude Annaert St.Raphael 
17 Jo Novales Margnat 
18 Fernand Delort St.Raphael
19 Jacques Simon St.Raphael 
20 Edouard Delberghe Pelforth
1962
1.Raymond Poulidor Mercier
2.Jacques Anquetil St.Raphael
3.André Darrigade Gitane-Leroux
4.Jean Gainche Mercier
5.Jean Forestier Gitane-Leroux
6.François Mahé Pelforth
7.Gérard Thiélin Gitane-Leroux
8.Jo Groussard Gitane-Leroux
9.Jean-Claude Lebaube Gitane-Leroux
10.Henri Anglade Liberia
11.André Foucher Liberia
12.Jean Graczyk St.Raphael
13.Georges Groussard Pelforth
14.Fernand Delort Mercier
15.Claude Mattio Pelforth
16.Raymond Mastrotto Gitane-Leroux
17.Pierre Ruby Peugeot
18.Jean Stablinski St.Raphael
19.Marcel Rohrbach Peugeot
20.Jean Dotto Liberia
1961
1.Raymond Poulidor Mercier
2.André Darrigade Alcyon
3.Jacques Anquetil Helyett
4.Jean Dotto Liberia
5.Jean Gainche Mercier
6.Edouard Delberghe Liberia
7.Henri Anglade Liberia
8.Stéphane Lach Peugeot
9.François Mahé Alcyon
10.Marcel Rohrbach Peugeot
11.Raymond Mastrotto St.Raphael
12.Pierre Beuffeuil Mercier
13.Emmanuel Busto Peugeot
14.André Foucher Liberia
15.Jean Stablinski Helyett
16.Jo Groussard Alcyon
17.Robert Cazala Mercier
18.Raymond Hoorelbeke Alcyon
19.Bernard Viot Peugeot
20.Jean Graczyk Helyett
1960
1 André Darrigade Fynsec 
2 Raymond Poulidor Mercier 
3 Jacques Anquetil Fynsec 
4 Jean Stablinski Fynsec 
5 Jean Gainche Mercier 
6 François Mahé St.Raphael
7 Louis Rostollan Fynsec 
8 Raymond Mastrotto St.Raphael 
9 Valentin Huot Mercier 
10 Jean Dotto Liberia 
11 René Privat Mercier 
12 Claude Colette St.Raphael
13 Pierre Beuffeuil Mercier 
14 René Pavard Fynsec 
15 Tino Sabbadini Mercier 
16 Edouard Delberghe Fynsec 
17 Jo Groussard Fynsec 
18 Jean Graczyk Fynsec 
19 Louison Bobet Mercier 
20 Pierre Ruby Peugeot
1959
1 Andre Darrigade Helyett
2 Rene Privat Mercier
3 Francois Mahe St.Raphael
4 Jean Gainche Mercier
5 Raymond Mastrotto St.Raphael
6 Henri Anglade Liberia
7 Jean Forestier Helyett
8 Tino Sabbadini Mercier
9 Jacques Anquetil Helyett
10 Jean Stablinski Helyett
11 Michel Dejouhannet St.Raphael
12 Jo Groussard Helyett
13 Louis Bergaud St.Raphael
14 Gerard Saint St.Raphael
15 Rene Pavard Helyett
16 Edouard Delberghe Helyett
17 Jean Graczyk Helyett
18 Louison Bobet Mercier
19 Orphee Meneghini Helyett
20 Jacques Dupont Peugeot

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s