2017
1.Jasper Stuyven Trek-Segafredo
2.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale
3.Jens Keukeleire Orica-Scott
4.Tim Wellens Lotto-Soudal
5.Yves Lampaert Quick Step Floors
6.Sep Vanmarcke Cannondale-Drapac
7.Jasper De Buyst Lotto-Soudal
8.Preben Van Hecke Sport Vlaanderen-Baloise
9.Timothy Dupont Verandas Willems-Crelan
10.Edward Theuns Trek-Segafredo
11.Bert Van Lerberghe Sport Vlaanderen-Baloise
12.Kenny Dehaes Wanty-Groupe Gobert
13.Jonas Vangenechten Cofidis
14.Loic Vliegen BMC-Tag Heuer
15.Roy Jans WB-Veranclassic
16.Nicolas Maes Lotto-Soudal
17.Laurens De Vreese Astana
18.Jens Debusschere Lotto-Soudal
19.Thomas Sprengers Sport Vlaanderen-Baloise
20.Bert De Backer Sunweb-Giant

2016
1.Greg Van Avermaet BMC Racing
2.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale
3.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal
4.Tim Wellens Lotto-Soudal
5.Pieter Serry Etixx-Quick Step
6.Philippe Gilbert BMC Racing
7.Laurens De Vreese Astana
8.Dylan Teuns BMC Racing
9.Wout Van Aert Crelan-Vastgoedservice
10.Sander Armee Lotto-Soudal
11.Timothy Dupont Verandas Willems
12.Yves Lampaert Etixx-Quick Step
13.Floris De Tier Topsport Vlaanderen-Baloise
14.Jens Keukeleire Orica-GreenEdge
15.Maarten Wijnants Lotto.nl-Jumbo
16.Gijs Van Hoecke Topsport Vlaanderen-Baloise
17.Serge Pauwels Dimension Data
18.Preben Van Hecke Topsport Vlaanderen-Baloise
19.Oliver Naesen IAM Cycling
20.Ben Hermans BMC Racing
2015
1.Greg Van Avermaet BMC Racing
2.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal
3.Preben Van Hecke Topsport Vlaanderen-Baloise
4.Tiesj Benoot Lotto-Soudal
5.Tom Van Asbroeck Lotto.nl-Jumbo
6.Edward Theuns Topsport Vlaanderen-Baloise
7.Oliver Naesen Topsport Vlaanderen-Baloise
8.Jens Debusschere Lotto-Soudal
9.Tom Boonen Etixx-Quick Step
10.Kris Boeckmans Lotto-Soudal
11.Bjorn Leukemans Wanty-Groupe Gobert
12.Ben Hermans BMC Racing
13.Zico Waeytens Giant-Alpecin
14.Sep Vanmarcke Lotto.nl-Jumbo
15.Laurens De Vreese Astana
16.Tim Declercq Topsport Vlaanderen-Baloise
17.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale
18.Nicolas Maes Etixx-Quick Step
19.Jelle Wallays Topsport Vlaanderen-Baloise
20.Gianni Meersman Etixx-Quick Step
2014
1.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step
2.Jasper Stuyven Trek Factory Racing
3.Jens Debusschere Lotto-Belisol
4.Greg Van Avermaet BMC Racing
5.Yves Lampaert Topsport Vlaanderen-Baloise
6.Jurgen Roelandts Lotto-Belisol
7.Jens Keukeleire Orica-GreenEdge
8.Michael Van Stayen Topsport Vlaanderen-Baloise
9.Maxime Vantomme Roubaix-Lille Metropole
10.Kris Boeckmans Lotto-Belisol
11.Sep Vanmarcke Belkin
12.Tom Van Asbroeck Topsport Vlaanderen-Baloise
13.Gert Steegmans Omega Pharma-Quick Step
14.Kenny Dehaes Lotto-Belisol
15.Nicolas Maes Omega Pharma-Quick Step
16.Baptiste Planckaert Roubaix-Lille Metropole
17.Stig Broeckx Lotto-Belisol
18.Gianni Meersman Omega Pharma-Quick Step
19.Jelle Wallays Topsport Vlaanderen-Baloise
20.Stijn Steels Topsport Vlaanderen-Baloise
2013
1.Gianni Meersman Omega Pharma-Quick Step
2.Philippe Gilbert BMC Racing
3.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM
4.Greg Van Avermaet BMC Racing
5.Sep Vanmarcke Blanco-Giant
6.Maxime Vantomme Crelan-Euphony
7.Stijn Devolder Radioshack-Leopard
8.Jurgen Van Den Broeck Lotto-Belisol
9.Serge Pauwels Omega Pharma-Quick Step
10.Laurens De Vreese Topsport Vlaanderen-Baloise
11.Jan Bakelants Radioshack-Leopard
12.Guillaume Van Keirsbulck Omega Pharma-Quick Step
13.Kevin Seeldrayers Astana
14.Gaetan Bille Lotto-Belisol
15.Thomas De Gendt Vacansoleil-DCM
16.Kevin Pauwels Sunweb-Napoleon Games
17.Thomas Degand Accent Jobs-Wanty
18.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step
19.Kristof Goddaert I Am Cycling
20.Pieter Jacobs Topsport Vlaanderen-Baloise
2012
1.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step
2.Jan Bakelants Radioshack-Nissan
3.Kristof Goddaert Ag2r-La Mondiale
4.Pieter Jacobs Topsport Vlaanderen-Mercator
5.Kris Boeckmans Vacansoleil-DCM
6.Julien Vermote Omega Pharma-Quick Step
7.Tom Van Asbroeck Topsport Vlaanderen-Mercator
8.Maxime Vantomme Katusha
9.Jens Keukeleire Orica-GreenEdge
10.Michael Van Stayen Topsport Vlaanderen-Mercator
11.Gert Steegmans Omega Pharma-Quick Step
12.Baptiste Planckaert Landbouwkrediet-Euphony
13.Nico Sijmens Cofidis
14.Laurens De Vreese Topsport Vlaanderen-Mercator
15.Kevin Ista Accent Jobs-Willems Veranda
16.Bert De Backer Argos-Shimano
17.Sven Vandousselaere Topsport Vlaanderen-Mercator
18.Greg Van Avermaet BMC Racing
19.Davy Commeyne Landbouwkrediet-Euphony
20.Sebastien Delfosse Landbouwkrediet-Euphony
2011
1.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto
2.Stijn Devolder Vacansoleil-DCM
3.Gianni Meersman Francaise des Jeux
4.Tom Boonen Quick Step
5.Pieter Vanspeybroeck Topsport Vlaanderen-Mercator
6.Romain Zingle Cofidis
7.Jelle Wallays Topsport Vlaanderen-Mercator
8.Jan Bakelants Omega Pharma-Lotto
9.Dries Devenyns Quick Step
10.Kenny De Haes Omega Pharma-Lotto
11.Laurens De Vreese Topsport Vlaanderen-Mercator
12.Frederik Veuchelen Vacansoleil-DCM
13.Andy Cappelle Quick Step
14.Guillaume Van Keirsbulck Quick Step
15.Stijn Neirynck Topsport Vlaanderen-Mercator
16.Steven Caethoven Verandas Willems-Accent
17.Greg Van Avermaet BMC Racing
18.Kristof Goddaert Ag2r-La Mondiale
19.Geert Verheyen Landbouwkrediet
20.Pieter Jacobs Topsport Vlaanderen-Mercator
2010
1.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto
2.Greg Van Avermaet Omega Pharma-Lotto
3.Stijn Devolder Quick Step
4.Maxime Monfort HTC-Columbia
5.Jurgen Roelandts Omega Pharma-Lotto
6.Bjorn Leukemans Vacansoleil
7.Nick Nuyens Rabobank
8.Maarten Wijnants Quick Step
9.Dries Devenyns Quick Step
10.Johan Van Summeren Garmin-Transitions
11.Jurgen Van Den Broeck Omega Pharma-Lotto
12.Kristof Vandewalle Topsport Vlaanderen-Mercator
13.Christophe Brandt Omega Pharma-Lotto
14.Bert De Waele Landbouwkrediet
15.Andy Cappelle Verandas Willems
16.Serge Pauwels Team Sky
17.Sander Armee Topsport Vlaanderen-Mercator
18.Gert Dockx HTC-Columbia
19.Nico Sijmens Cofidis
20.Nicolas Maes Quick Step
2009
1.Philippe Gilbert Silence-Lotto
2.Tom Boonen Quick Step
3.Greg Van Avermaet Silence-Lotto
4.Nick Nuyens Rabobank
5.Bjorn Leukemans Vacansoleil
6.Jelle Vanendert Silence-Lotto
7.Ben Hermans Topsport Vlaanderen-Mercator
8.Maxime Monfort Columbia-HTC
9.Frederik Willems Liquigas-Doimo
10.Kristof Goddaert Topsport Vlaanderen-Mercator
11.Johan Van Summeren Silence-Lotto
12.Stijn Devolder Quick Step
13.Maarten Wijnants Quick Step
14.Nico Sijmens Cofidis
15.Serge Pauwels Cervelo
16.Pieter Vanspeybroeck Topsport Vlaanderen-Mercator
17.Bert Scheirlinckx Landbouwkrediet-Colnago
18.Stijn Vandenbergh Katusha
19.Geert Verheyen Landbouwkrediet-Colnago
20.Nicolas Maes Topsport Vlaanderen-Mercator
2008
1.Jurgen Roelandts Silence-Lotto
2.Greg Van Avermaet Silence-Lotto
3.Tom Boonen Quick Step
4.Kurt Hovelynck Topsport Vlaanderen
5.Nico Eeckhout Topsport Vlaanderen
6.Staf Scheirlinckx Cofidis
7.James Vanlandschoot Mitsubishi-Jartazi
8.Gert Steegmans Quick Step
9.Igor Abakoumov Mitsubishi-Jartazi
10.Benny De Schrooder An Post-Sean Kelly
11.Kevin Neirynck Landbouwkrediet-Tonisteiner
12.Gil Suray Cycle Collstrop
13.Koen Barbe Topsport Vlaanderen
14.Philippe Gilbert Francaise des Jeux
15.Sven Renders Topsport Vlaanderen
16.Sebastien Rosseler Quick Step
17.Stijn Devolder Quick Step
18.Frederik Willems Liquigas
19.Olivier Kaisen Silence-Lotto
20.Preben Van Hecke Topsport Vlaanderen
2007
1.Philippe Gilbert Francaise des Jeux
2.Tom Boonen Quick Step-Innergetic
3.Stijn Devolder Discovery Channel
4.Bjorn Leukemans Predictor-Lotto
5.Bert De Waele Landbouwkrediet-Tonisteiner
6.Nick Nuyens Cofidis
7.Gorik Gardeyn Unibet.Com
8.Preben Van Hecke Predictor-Lotto
9.Johan Coenen Chocolade Jacques-Vlaanderen
10.Maarten Wijnants Quick Step-Innergetic
11.Staf Scheirlinckx Cofidis
12.Dominique Cornu Predictor-Lotto
13.Axel Merckx T-Mobile
14.Leif Hoste Predictor-Lotto
15.Peter Van Petegem Quick Step-Innergetic
16.Steven Caethoven Chocolade Jacques-Vlaanderen
17.Greg Van Avermaet Predictor-Lotto
18.Serge Pauwels Chocolade Jacques-Vlaanderen
19.Christophe Brandt Predictor-Lotto
20.Dries Devenyns Predictor-Lotto
2006
1.Tom Boonen Quick Step-Innergetic
2.Philippe Gilbert Francaise des Jeux
3.Leif Hoste Discovery Channel
4.Johan Van Summeren Davitamon-Lotto
5.Nico Eeckhout Chocolade Jacques-Vlaanderen
6.Kevin Van Impe Quick Step-Innergetic
7.Wouter Weylandt Quick Step-Innergetic
8.Frederic Amorison Landbouwkrediet-Colnago
9.Wouter Van Mechelen Chocolade Jacques-Vlaanderen
10.Kurt Hovelynck Chocolade Jacques-Vlaanderen
11.Maarten Wijnants Chocolade Jacques-Vlaanderen
12.Jurgen Van Loocke Landbouwkrediet-Colnago
13.Sjef De Wilde Landbouwkrediet-Colnago
14.Jens Renders Chocolade Jacques-Vlaanderen
15.Sven Renders Landbouwkrediet-Colnago
16.Igor Abakoumov Jartazi-7Mobile
17.Gorik Gardeyn Unibet.Com
18.Pieter Ghyllebert Chocolade Jacques-Vlaanderen
19.Frederik Veuchelen Chocolade Jacques-Vlaanderen
20.Nick Ingels Davitamon-Lotto
2005
1.Serge Baguet Davitamon-Lotto
2.Nick Nuyens Quick Step-Innergetic
3.Stijn Devolder Discovery Channel
4.Bjorn Leukemans Davitamon-Lotto
5.Christophe Brandt Davitamon-Lotto
6.Wim Van Huffel Davitamon-Lotto
7.Johan Coenen Mr.Bookmaker-SportsTech
8.Erwin Thijs Mr.Bookmaker-SportsTech
9.Nico Sijmens Landbouwkrediet-Colnago
10.Steven Kleynen Chocolade Jacques-T Interim
11.Staf Scheirlinckx Cofidis
12.Johan Van Summeren Davitamon-Lotto
13.Gorik Gardeyn Mr.Bookmaker-SportsTech
14.Mario Aerts Davitamon-Lotto
15.Roy Sentjens Rabobank
16.Stefan Caethoven Chocolade Jacques-T Interim
17.Nico Mattan Davitamon-Lotto
18.Marc Wauters Rabobank
19.Koen Barbe Chocolade Jacques-T Interim
20.Bart Dockx Davitamon-Lotto
2004
1.Geert Verheyen Jacques-Wincor Nixdorf
2.Philippe Gilbert FDJeux.com
3.Nico Mattan Relax-Bodysol
4.Gert Steegmans Lotto-Domo
5.Geert Omloop Mr.Bookmaker-Palmans
6.Wilfried Cretskens Quick Step-Davitamon
7.Bert De Waele Landbouwkrediet-Colnago
8.Leif Hoste Lotto-Domo
9.Tom Steels Landbouwkrediet-Colnago
10.Wouter Van Mechelen Vlaanderen-T Interim
11.Johan Coenen Mr.Bookmaker-Palmans
12.Kevin Hulsmans Quick Step-Davitamon
13.Jo Planckaert Mr.Bookmaker-Palmans
14.Christophe Brandt Lotto-Domo
15.Pieter Mertens Vlaanderen-T Interim
16.Christoph Roodhooft Mr.Bookmaker-Palmans
17.Johan Verstrepen Landbouwkrediet-Colnago
18.Preben Van Hecke Relax-Bodysol
19.Paul Van Hyfte Vlaanderen-T Interim
20.Sven Vanthourenhout Quick Step-Davitamon
2003
1.Jurgen Van Goolen Quick Step-Davitamon
2.Geert Omloop Palmans-Collstrop
3.James Vanlandschoot Vlaanderen-T interim
4.Serge Baguet Lotto-Domo
5.Paul Van Hyfte Team CSC
6.Kurt Van De Wouwer Quick Step-Davitamon
7.Philippe Gilbert FDJeux.com
8.Tom Steels Landbouwkrediet-Colnago
9.Thierry De Groote Palmans-Collstrop
10.Michel Van Haecke Palmans-Collstrop
11.Nico Mattan Cofidis
12.Gert Vanderaerden Palmans-Collstrop
13.Hans De Clercq Lotto-Domo
14.Axel Merckx Lotto-Domo
15.Geert Verheyen Marlux-Wincor Nixdorf
16.Leif Hoste Lotto-Domo
17.Christophe Brandt Lotto-Domo
18.Bert De Waele Landbouwkrediet-Colnago
19.Manu L`Hoir Marlux-Wincor Nixdorf
20.Jurgen Van De Walle Vlaanderen-T interim
2002
1.Ludovic Capelle Ag2r-Prevoyance
2.Axel Merckx Domo-Farm Frites
3.Tom Steels Mapei-Quick Step
4.Nico Mattan Cofidis
5.Hans De Clercq Lotto-Adecco
6.Peter Van Peteghem Lotto-Adecco
7.Ludo Dierckxsens Lampre-Daikin
8.Serge Baguet Lotto-Adecco
9.Geert Omloop Palmans-Collstrop
10.Gert Vanderaerden Palmans-Collstrop
11.Jo Planckaert Cofidis
12.Gorik Gardeyn Lotto-Adecco
13.Paul Van Hyfte CSC-Tiscali
14.Kurt Van De Wouwer Lotto-Adecco
15.Bjorn Leukemans Palmans-Collstrop
16.Jurgen Van Goolen Domo-Farm Frites
17.Marc Wauters Rabobank
18.Wilfried Cretskens Domo-Farm Frites
19.Bert Roessems Palmans-Collstrop
20.Bert De Waele Landbouwkrediet-Colnago
2001
1.Fabien De Waele Lotto-Adecco
2.Serge Baguet Lotto-Adecco
3.Johan Verstrepen Lampre-Daikin
4.Nico Mattan Cofidis
5.Dave Bruylandts Domo-Farm Frites
6.Axel Merckx Domo-Farm Frites
7.Steve Vermaut Lotto-Adecco
8.Paul Van Hyfte Lotto-Adecco
9.Marc Wauters Rabobank
10.Michel Van Haecke Landbouwkrediet-Colnago
11.Andrei Tchmil Lotto-Adecco
12.Ludovic Capelle Ag2r-Prevoyance
13.Bjorn Leukemans Vlaanderen-T-Interim
14.Eric De Clercq Collstrop-Palmans
15.Bert De Waele Landbouwkrediet-Colnago
16.Bart Heireweg Ville de Charleroi-Newsystems
17.Chris Peers Cofidis
18.Geert Omloop Collstrop-Palmans
19.Tom Stremersch Vlaanderen-T-Interim
20.Kristof Trouve Collstrop-Palmans
2000
1.Axel Merckx Mapei-Quick Step
2.Rik Verbrugghe Lotto-Adecco
3.Johan Museeuw Mapei-Quick Step
4.Peter Van Petegem Farm Frites
5.Mario Aerts Lotto-Adecco
6.Wilfried Peeters Mapei-Quick Step
7.Tom Steels Mapei-Quick Step
8.Marc Wauters Rabobank
9.Hendrik Van Dijck Palmans-Ideal
10.Thierry Marichal Lotto-Adecco
11.Kurt Van De Wouwer Lotto-Adecco
12.Dave Bruylandts Palmans-Ideal
13.Hans De Clercq Palmans-Ideal
14.Nico Eeckhout Palmans-Ideal
15.Wim Feys Palmans-Ideal
16.Erwin Thijs Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
17.Jo Planckaert Cofidis
18.Philip Vereecke Ville De Charleroi-Newsystems
19.Karel Vereecke Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
20.Frank Vandenbroucke Cofidis
1999
1.Ludo Dierckxsens Lampre-Daikin
2.Axel Merckx Mapei-Quick Step
3.Michel Van Haecke Tonissteiner-Colnago
4.Geert Verheyen Lotto-Mobistar
5.Geert Van Bondt TVM-Farm Frites
6.Rik Verbrugghe Lotto-Mobistar
7.Dave Bruylandts Palmans-Ideal
8.Steve Vermaut Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
9.Davy Daniels Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
10.Glenn D`Hollander Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
11.Tom Stremersch Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
12.Tony Bracke Collstrop-De Federale
13.Erwin Thijs Team Cologne
14.Wilfried Cretskens Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
15.Tom Desmet Collstrop-De Federale
16.Kris Gerits Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
17.Eric De Clercq Collstrop-De Federale
18.Hans De Clercq Palmans-Ideal
19.Bart Leysen Mapei-Quick Step
20.Kristof Trouvé Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
1998
1.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites
2.Tom Steels Mapei-Bricobi
3.Carlo Bomans Palmans-Ideal
4.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar
5.Hendrik Van Dijck TVM-Farm Frites
6.Jo Planckaert Lotto-Mobistar
7.Hans De Clercq Palmans-Ideal
8.Marc Streel Casino
9.Christophe Detilloux Lotto-Mobistar
10.Peter Wuyts Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
11.Nico Mattan Mapei-Bricobi
12.Marc Wauters Rabobank
13.Chris Peers Lotto-Mobistar
14.Frank Vandenbroucke Mapei-Bricobi
15.Axel Merckx Polti
16.Wim Feys Lotto-Mobistar
17.Ludo Dierckxsens Lotto-Mobistar
18.Paul Van Hyfte Lotto-Mobistar
19.Geert Van Bondt TVM-Farm Frites
20.Wim Omloop Spar-RDM
1997
1.Tom Steels Mapei-GB
2.Wilfried Peeters Mapei-GB
3.Chris Peers Lotto-Mobistar
4.Nico Eeckhout Lotto-Mobistar
5.Kurt Van De Wouwer Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
6.Hans De Clercq Palmans-Lystex
7.Frank Vandenbroucke Mapei-GB
8.Ludo Dierckxsens Tonissteiner-Saxon
9.Michel Van Haecke Ipso-Euroclean
10.Hans De Meester Palmans-Lystex
11.Stephane Hennebert Tonissteiner-Saxon
12.Kurt Van Lancker Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
13.Franky De Buyst Tonissteiner-Saxon
14.Glenn D`Hollander Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
15.Fabien De Waele Lotto-Mobistar
16.Kris Gerits Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
17.Eric De Clercq Collstrop-Zeno Protect
18.Tom Stremersch Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
19.Tony Bracke Ipso-Euroclean
20.Danny Daelman Palmans-Lystex
1996
1.Johan Museeuw Mapei-GB
2.Wilfried Peeters Mapei-GB
3.Tom Steels Mapei-GB
4.Hendrik Redant TVM-Farm Frites
5.Johan Bruyneel Rabobank
6.Ludo Dierckxsens Tonissteiner-Saxon
7.Marc Streel Tonissteiner-Saxon
8.Johan Capiot Collstrop-Lystex
9.Geert Verheyen Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
10.Geert Van Bondt Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
11.Nico Mattan Lotto-Isoglass
12.Rudi Verdonck Collstrop-Lystex
13.Hans De Clercq Palmans-Boghemans
14.Kurt Van Lancker Ipso-Asfra
15.Luc Roosen Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
16.Michel Nottebart Ipso-Asfra
17.Johan Verstrepen Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
18.Erwin Thijs Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
19.Wim Feys Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
20.Marc Bouillon Cedico-Ville de Charleroi
1995
1.Johan Museeuw Mapei-GB
2.Wilfried Nelissen Lotto-Isoglass
3.Peter Van Petegem TVM-Gazelle
4.Jo Planckaert Collstrop-Lystex
5.Michel Vermote Le Groupement
6.Hendrik Redant TVM-Gazelle
7.Tom Steels Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
8.Ludo Dierckxsens Tonissteiner-Saxon
9.Eric De Clercq Collstrop-Lystex
10.Jean Pierre Heyndrickx Collstrop-Lystex
11.Johan Capiot Refin-Cantina Tollo
12.Michel Dernies Motorola
13.Michel Van Haecke Collstrop-Lystex
14.Wilfried Peeters Mapei-GB
15.Johan Verstrepen Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
16.Ronny Assez Asfra-Orlans
17.Luc Roosen Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
18.Marc Wauters Novell
19.Erwin Thijs Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
20.Carlo Bomans Mapei-GB
1994
1.Paul Haghedoorn Collstrop
2.Wilfried Nelissen Histor
3.Edwig Van Hooydonck Wordperfect
4.Geert Verheyen Vlaanderen 2002
5.Wilfried Peeters GB/MG Boys
6.Wim Feys Vlaanderen 2002
7.Michel Van Haecke Lotto
8.Peter Farazijn Lotto
9.Johan Verstrepen Collstrop
10.Mario De Clercq Lotto
11.Carlo Bomans GB/MG Boys
12.Frank Vandenbroucke Lotto
13.Peter Verbeken Collstrop
14.Hendrik Redant ZG Mobili
15.Peter Van Petegem Trident
16.Dirk De Wolf Histor
17.Jan Nevens Vlaanderen 2002
18.Benjamin Van Itterbeeck Collstrop
19.Bart Leysen Vlaanderen 2002
20.Frank Corvers Collstrop
1993
1.Dirk De Wolf Gatorade
2.Edwig Van Hooydonck WordPerfect
3.Peter Verbeken Collstrop
4.Johan Museeuw GB/MG Boys
5.Alain Van Den Bossche T.V.M.
6.Johan Bruyneel O.N.C.E.
7.Marc Sergeant Histor
8.Jim Van De Laer Lotto
9.Wilfried Peeters GB/MG Boys
10.Johan Remels La William
11.Patrick De Wael La William
12.Guy Nulens Histor
13.Erik Van Lancker Festina
14.Michel Van Haecke Lotto
15.Carlo Bomans GB/MG Boys
16.Wim Van Eynde La William
17.Patrick Robeet La William
18.Wilfried Nelissen Histor
19.Sammie Moreels WordPerfect
20.Herman Frison Lotto
1992
1.Wim Van Eynde Varta
2.Erwin Biets Collstrop
3.Nico Emonds Mercatone
4.Peter Van Petegem P.D.M.
5.Jean-Pierre Heyndrickx Collstrop
6.Peter Huyghe La William
7.Ronny Van Holen Tulip
8.Johan De Vos La William
9.Herman Frison Tulip
10.Jan Mattheus La William
11.Patrick De Wael La William
12.Johnny Dauwe Tulip
13.Johan Remels La William
14.Patrick Schoovaerts Assur Carpets
15.Marc Sergeant Panasonic
16.Johan Museeuw Lotto
17.Jerry Cooman Tulip
18.Michel Dernies Motorola
19.Kurt Onclin Lotto
20.Peter Spaenhoven Assur Carpets
1991
1.Wilfried Peeters Histor
2.Benjamin Van Itterbeeck Histor
3.Johan Museeuw Lotto
4.Jim Van de Laer Tulip
5.Franky Pattyn Collstrop
6.Wilfried Nelissen Weinmann
7.Jerry Cooman S.E.F.B.
8.Luc Roosen Tulip
9.Etienne De Wilde Histor
10.Peter Van Den Abeele Guerciotti
11.Johnny Dauwe Tulip
12.Danny Neskens La William
13.Eric Van Lancker Panasonic
14.Kurt Van Keirsbilck Tonton Tapis
15.Johan Capiot T.V.M.
16.Kurt Onclin Tulip
17.Guy Rooms Westwood
18.Noël Segers Buckler
19.Rudy Verdonck Weinmann
20.Johan De Vos S.E.F.B.
1990
1.Peter De Clercq Lotto
2.Johan Museeuw Lotto
3.Eric Van Lancker Panasonic
4.Claude Criquielion Lotto
5.Rudy Dhaenens P.D.M.
6.Benjamin Van Itterbeeck Lotto
7.Jan Nevens Histor
8.Filip Vandenbrande T.V.M.
9.Guy Nulens Panasonic
10.Rik Van Slijcke Histor
11.Patrick Robeet Buckler
12.Edwig van Hooydonck Buckler
13.Johnny Dauwe Domex
14.Stéphane Van Leeuwe S.E.F.B.
15.Carlo Bomans Weinmann
16.Noël Szostek S.E.F.B.
17.Eddy Planckaert Panasonic
18.Jan Wijnants S.E.F.B.
19.Sammie Moreels Lotto
20.Ronny Van Holen Tulip
1989
1.Peter De Clercq Lotto
2.Fons De Wolf A.D.R.
3.Rudy Wouters La William
4.Claude Criquielion Hitachi
5.Hendrik Redant Lotto
6.Ludwig Willems Lotto
7.Carlo Bomans Domex
8.Johan Museeuw A.D.R.
9.Rik Mannaerts Lotto
10.Eddy Planckaert A.D.R.
11.Corneille Daems S.E.F.B.
12.Michel Dernies Domex
13.Johan Pauwels La William
14.Eddy Schepers Fagor
15.Benny Van Brabant Zahor
16.Stéphane Van Leeuwe S.E.F.B.
17.Sammie Moreels Lotto
18.Dirk De Mol Lotto
19.Jan Goessens Domex
20.Johan Bruyneel S.E.F.B.
1988
1.Patrick Versluys Intral
2.Etienne De Wilde Sigma
3.Herman Frison Roland
4.Corneille Daems S.E.F.B.
5.Claude Criquielion Hitachi
6.Rudy Pevenage Superconfex
7.Werner De Vos Roland
8.Jean-Luc Vandenbroucke Hitachi
9.Yves Godimus Boccaccio
10.Ronny Van Holen Roland
11.Paul Haghedoorn Sigma
12.Stefan Morjean Hitachi
13.Johan Capiot T.V.M.
14.Jan Goessens Lotto
15.Edwig Van Hooydonck Superconfex
16.Marc Maertens Intral
17.Philip Van Den Brande Hitachi
18.Nico Emonds Superconfex
19.Carlo Bomans Lotto
20.Rudy Rogiers Hitachi
1987
1.Jean-Luc Vandenbroucke Kas
2.Paul Verschuere Fagor
3.Ludwig Wijnants Roland
4.Carlo Bomans Lotto
5.Pascal Vandervorst Sigma
6.Ronny Van Holen Lucas
7.Benny Van Brabant Selca
8.Etienne De Wilde Sigma
9.Roland Liboton Guerciotti
10.Guido Van Calster B.H.
11.Ferdi Vandenhaute A.D.R.
12.Rik Van Slijcke Teveblad
13.Johan Capiot Roland
14.Werner De Vos Lucas
15.Claude Criquielion Hitachi
16.Gino Van Hooydonck Superconfex
17.Michel Vermote R.M.O.
18.Dirk Demol A.D.R.
19.Nico Emonds Superconfex
20.Rudy Matthijs Hitachi
1986
1.Lucien Van Impe Dormilon
2.Yvan Lamote Hitachi
3.Nico Emonds Kwantum
4.Michel Dernies Lotto
5.Etienne De Wilde Hitachi
6.Ludo Peeters Kwantum
7.Michel Vermote R.M.O.
8.Marc Somers Lotto
9.Herman Frison Roland
10.Dirk De Wolf Hitachi
11.Marc Sergeant Lotto
12.Hendrik De Vos Hitachi
13.Ronny Van Holen Lotto
14.Ludwig Wijnants Roland
15.Fons De Wolf Skala
16.Roger Ilegems Lotto
17.Luc Wallaeys Fangio
18.Guido Van Calster Zor
19.Daniël Rossel Transvemij
20.Eric Van Lancker Panasonic
1985
1.Claude Criquielion Hitachi
2.Rudy Dhaenens Hitachi
3.Guido Van Calster Ariostea
4.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute
5.Flup Vandenbrande Hitachi
6.Erik Vanderaerden Panasonic
7.Paul Haghedoorn Lotto
8.Jan Bogaert Verandalux
9.Eddy Planckaert Panasonic
10.Paul Wellens Tönissteiner
11.Rudy Pevenage Del Tongo
12.Frank Hoste Del Tongo
13.Ludo Peeters Kwantumhallen
14.Noël Segers Tönissteiner
15.Marc Sergeant Lotto
16.Erik Van Lancker Fangio
17.Wim Van Eynde Lotto
18.Ferdi Vandenhaute La Redoute
19.Ludo De Keulenaere Panasonic
20.Leo Wellens Verandalux
1984
1.Eric Vanderaerden Panasonic
2.Guido Van Calster Del Tongo
3.Patrick Versluys Splendor
4.Luc Colijn Safir
5.Eddy Planckaert Panasonic
6.Claude Criquielion Splendor
7.Rudy Dhaenens Splendor
8.Ludo Peeters Kwantum
9.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute
10.Jef Lieckens Safir
11.Marc Van Geel Safir
12.Daniel Willems Murella
13.Frank Hoste Europ Decor
14.Flip Vandenbrande Splendor
15.Werner De Vos individueel
16.Lucien Van Impe MetauroMobili
17.Noël De Jonckhere Teka
18.Herman Frison Safir
19.Ronny Van Holen Safir
20.Ferdi Van Den Haute La Redoute
1983
1.Patrick Versluys Splendor
2.Lucien Van Impe Metauro
3.Claude Criquielion Splendor
4.Rudy Pevenage Del Tongo
5.Ludo Peeters Raleigh
6.Jan Bogaert EuropDecor
7.Ronny Van Holen Safir
8.Marc Sergeant EuropDecor
9.Marc Van Geel Safir
10.Jean-Marie Wampers Splendor
11.Eddy Planckaert Splendor
12.Michel Dernies Fangio
13.Guido Van Calster Del Tongo
14.Guido Beyens De Bilde
15.Jos Jacobs EuropDecor
16.Eric Van der Aerden Aernoudt
17.Rudy Dhaenens Splendor
18.Luc Colijn Safir
19.Benny Van Brabant Splendor
20.Jean-Luc Van den Broucke La Redoute
1982
1.Roger De Vlaeminck Daf Trucks
2.Jos Jacobs Vermeer-Thijs
3.Walter Schoonjans Vermeer-Thijs
4.Daniël Willems Capri Sonne
5.Fons De Wolf Vermeer-Thijs
6.Eddy Vanhaerens Safir
7.Johnny Denul Masta
8.Alain De Roo Boule d’Or
9.Jan Bogaert Europdecor
10.Etienne De Wilde Safir
11.Werner De Vos Boule d’Or
12.Frank Hoste Europdecor
13.Eddy Planckaert Splendor
14.Jos Lieckens Capri Sonne
15.Dirk Heirweg Safir
16.Pol Verschuere Vermeer-Thijs
17.Guido Van Calster Del Tongo
18.Rudy Pevenage Capri Sonne
19.Ludo Frijns Vermeer-Thijs
20.William Tackaert Daf Trucks
1981
1.Roger De Vlaeminck Daf Trucks
2.Herman Van Springel Safir
3.Jos Jacobs Capri Sonne
4.Claude Criquielion Splendor
5.Fons De Wolf Vermeer-Thijs
6.Daniël Willems Capri Sonne
7.Etienne De Wilde Splendor
8.Gerry Verlinden Boule d’Or
9.Ronny Van Holen Safir
10.Eddy Vanhaerens Boule d’Or
11.Frank Hoste Raleigh
12.Johnny Denul Masta
13.Walter Planckaert Splendor
14.Pol Verschuere Capri Sonne
15.Luc Colijn Daf Trucks
16.Jan Bogaert Vermeer-Thijs
17.Ludo Peeters Raleigh
18.Guido Van Calster Splendor
19.Eddy Planckaert Splendor
20.Rudy Pevenage Capri Sonne
1980
1.Fons De Wolf Boule d’Or
2.Jean-Luc Van Den Broucke La Redoute
3.Daniël Willems IJsboerke
4.Etienne De Wilde Splendor
5.Herman Van Springel Safir
6.Filip Van Den Branden Safir
7.Marc De Meyer IJsboerke
8.Gery Verlinden IJsboerke
9.Ludo Peeters IJsboerke
10.Johan De Muynck Splendor
11.Roger De Vlaeminck Boule d’Or
12.Michel Pollentier Splendor
13.Ferdi Van Den Haute La Redoute
14.Claude Criquielion Splendor
15.Willy Govaerts Vermeer-Thijs
16.Willy De Geest IJsboerke
17.Ludo Delcroix IJsboerke
18.José De Cauwer Peugeot
19.Dirk Baert Carlos
20.Joseph Bruyère Marc
1979
1.Eddy Schepers Daf
2.Herman Van Springel Zeepcentrale
3.Gery Verlinden IJsboerke
4.Staf Van Roosbroeck IJsboerke
5.Marc Renier Kas
6.Fons De Wolf Boule d’Or
7.Ludwig Wijnants Miniflat
8.Rik Van Linden Bianchi-Faema
9.Marc De Meyer Flandria
10.Marc Dierickx Zeepcentrale
11.Ferdinand Bracke Campitello
12.Jean-Luc Vandenbroucke Peugeot
13.Daniël Willems IJsboerke
14.Willy Teirlinck Kas
15.Roger De Vlaeminck Gis
16.Benny Schepmans Safir
17.Dirk Wayenberg Safir
18.Marcel Laurens Zeepcentrale
19.Philippe Van Den Branden Safir
20.Frank Hoste Zeepcentrale
1978
1.Willy Teirlinck Gitane
2.Marcel Laurens Daf
3.Michel Pollentier Flandria
4.Guido Van Calster Daf
5.André Dierickx IJsboerke
6.Herman Van Springel Zeepcentrale
7.Ferdi Van den Haute Zeepcentrale
8.Jos Jacobs IJsboerke
9.Benny Schepmans Safir
10.Alain De Saever Ebo
11.Patrick Verstraete Ebo
12.Jean-Luc Vandenbroucke Peugeot
13.Paul Verschuere Flandria
14.Eddy Schepers Daf
15.Johan De Muynck Bianchi
16.René Martens Daf
17.Lucien Van Impe Lejeune
18.Walter Godefroot IJsboerke
19.Roger De Vlaeminck Sanson
20.Ronald De Witte Sanson
1977
1.Paul Wellens Frisol
2.Herman Van Springel IJsboerke
3.Jacques Martin Fiat
4.Willy Teirlinck Gitane
5.Jos Huysmans Fiat
6.José De Cauwer Raleigh
7.Roger Swerts Fiat
8.Antoine Bauwens Raleigh
9.Ronny Van Marcke Carlos
10.Ronny De Bisschop Carpenter
11.Eric Leman Carpenter
12.Jean-Pierre Berckmans Carpenter
13.Jean Van der Stappen Carpenter
14.Ronan De Meyer Ebo
15.Alain De Saever Ebo
16.Ludo Loos Ebo
17.Ronny Van De Vijver Carpenter
18.Dirk Ongenae Ebo
19.Julien Stevens Ebo
20.Ferdi Van den Haute Ebo
1976
1.Roger De Vlaeminck Brooklyn
2.Eddy Merckx Molteni
3.Freddy Maertens Flandria
4.Lucien Van Impe Gitane
5.Ludo Peeters IJsboerke
6.Michel Pollentier Flandria
7.Johan De Muynck Brooklyn
8.Herman Van Springel Flandria
9.Frans Verbeeck IJsboerke
10.Marc De Meyer Flandria
11.Jean-Luc Van Den Broucke Peugeot
12.Ferdi Vandenhaute Ebo
13.Walter Godefroot IJsboerke
14.Ward Janssens Molteni
15.Jos Bruyère Molteni
16.Tony Houbrechts Bianchi
17.Eric Leman De Gribaldy
18.Ronald De Witte Brooklyn
19.Willy Teirlinck Gitane
20.Paul Wellens Miko
1975
1.Freddy Maertens Flandria
2.Jean-Luc Van Den Broucke Peugeot
3.Willy Teirlinck Gitane
4.Ludo Peeters IJsboerke
5.Marc Renier IJsboerke
6.Staf Van Roosbroeck Maes Pils
7.Roger Rosiers Super Ser
8.Walter Godefroot IJsboerke
9.Frans Verbeeck IJsboerke
10.Herman Van Der Slagmolen Brooklyn
11.Willy De Geest Brooklyn
12.Jos Jacobs IJsboerke
13.Ronny Van De Vijver IJsboerke
14.Luc Leman Miko
15.Lieven Malfait Maes Pils
16.Jean-Luc Yansenne Miko
17.Walter Naegels IJsboerke
18.Jos Spruyt Molteni
19.Ronald De Witte Brooklyn
20.Jos Huysmans Molteni
1974
1.Frans Verbeeck Watney
2.Eddy Merckx Molteni
3.Roger De Vlaeminck Brooklyn
4.Freddy Maertens Flandria
5.Rik Van Linden Bianchi
6.Lucien Van Impe Gitane
7.Herman Van Springel Flandria
8.Willy Teirlinck Gitane
9.André Dierickx Flandria
10.Ronny Bossant Brooklyn
11.Jos Bruyère Molteni
12.Michel Pollentier Flandria
13.Ronald De Witte Brooklyn
14.Frans Van Looy Molteni
15.Patrick Sercu Brooklyn
16.Walter Godefroot Flandria
17.Walter Planckaert Watney
18.José De Cauwer Frisol
19.Marc De Meyer Flandria
20.Ward Janssens Molteni
1973
1.Eddy Merckx Molteni
2.Roger De Vlaeminck Brooklyn
3.Freddy Maertens Flandria
4.Herman Van Springel Rokado
5.Staf Van Cauter Watney
6.Lucien Van Impe Sonolor
7.Walter Godefroot Flandria
8.Marc De Meyer Flandria
9.Michel Pollentier Flandria
10.Frans Verbeeck Watney
11.Roger Swerts Molteni
12.Tony Houbrechts Rokado
13.Ronald De Witte Flandria
14.Johan De Muynck Flandria
15.Georges Pintens Rokado
16.Walter Planckaert Watney
17.Jos Huysmans Molteni
18.Eric Leman Peugeot
19.Jos Bruyère Molteni
20.Patrick Sercu Brooklyn
1972
1.Eddy Merckx Molteni
2.Frans Verbeeck Watney
3.Roger De Vlaeminck Brooklyn
4.Roger Swerts IJsboerke
5.Fons De Bal Mic-Ludo
6.Freddy Maertens Flandria
7.Ludo Van Stayen Watney
8.Christiaan De Buysschere Molteni
9.Johan De Muynck Brooklyn
10.Dirk Baert Mic-Ludo
11.Lucien Van Impe Sonolor
12.Willy Vanneste Sonolor
13.René Dillen Sonolor
14.Tony Houbrechts Bianchi
15.Eddy Peelman Bic
16.Lucien Debrauwere Flandria
17.Patrick Sercu Brooklyn
18.Eddy Demedts Flandria
19.Julien Van Lint Brooklyn
20.Wilfried David Flandria
1971
1.Frans Verbeeck Watney
2.Willy Teirlinck Sonolor
3.Ludo Van Stayen Watney
4.Eddy Merckx Molteni
5.Willy Planckaert IJsboerke
6.José De Cauwer Hertekamp
7.Eddy Cael Flandria
8.Roger De Vlaeminck Brooklyn
9.Herman Van Springel Rokado
10.André Dierickx Flandria
11.Daniel Verplancke Flandria
12.Lucien Van Impe Sonolor
13.Ludo Delcroix Flandria
14.Marc Lievens Molteni
15.Ronny Van De Vijver IJsboerke
16.Wilfried David Flandria
17.Louis Verreydt IJsboerke
18.Roger Swerts Molteni
19.Romain Maes Pull Novy
20.Walter Godefroot Flandria
1970
1 Eddy Merckx Faemino
2 Herman Van Springel Mann
3 Frans Verbeeck Watney
4 Walter Godefroot Salvarani
5 Georges Pintens Mann
6 Roger Swerts Faemino
7 Jean-Pierre Monseré Flandria
8 Martin Van Den Bossche Molteni
9 Eric De Vlaeminck Flandria
10 Jos De Schoenmaecker Mann
11 Noel Van Clooster Flandria
12 Willy In’t Ven Mann
13 Daniel Van Rijckeghem Mann
14 Pieter Nassen Flandria
15 Christian Callens Pull Novy
16 Ward Janssens Fagor
17 Tony Houbrechts Salvarani
18 Jos Schoeters Peugeot
19 Ronald De Witte Mann
20 André Poppe Mann
1969
1 Roger De Vlaeminck Flandria
2 Walter Godefroot Flandria
3 Frans Verbeeck Okay
4 Eric Leman Flandria
5 Alfons De Bal Okay
6 Etienne Sonck Goldor
7 Jos Huysmans Mann
8 Eddy Peelman Mercier
9 Rik Van Looy Willem II
10 Andre Poppe Mann
11 Fernand Hermie Pull Novy
12 Freddy De Cloedt Pull Novy
13 Roger Swerts Faema
14 Rene De Bie Mann
15 Robert Legein Bic
16 Georges Van Coningsloo Peugeot
17 Noel Van Tyghem Pull Novy
18 Herman Van Springel Mann
19 Urbain De Brauwer Etalo
20 Raymond Steegmans Goldor
1968
1 Herman Van Springel Mann
2 Eddy Merckx Faema
3 Walter Godefroot Flandria
4 Julien Stevens Smiths
5 Ferdinand Bracke Peugeot
6 Guido Reybroeck Faema
7 Eric Leman Flandria
8 Emile Bodart Pelforth
9 Valeer Van Sweevelt Smiths
10 Walter Boucquet Pull Novy
11 Ward Sels Bic
12 Etienne Sonck Goldor
13 Daniel Van Rijckeghem Mann
14 Rik Van Looy Willem II
15 Alfons De Bal Okay
16 Theo Mertens Mann
17 Jean Monteyne Flandria
18 Noel De Pauw Faema
19 Etienne Buysse Pull Novy
20 Emiel Coppens Flandria
1967
1 Daniel Van Rijckeghem Mann
2 Willy In’t Ven Mann
3 Jos Boons Mann
4 Roger Swerts Mercier
5 Emile Bodart Pelforth
6 Jean-Baptist Claes Torpedo
7 Georges Van Coningsloo Pelforth
8 Roger Rosiers Mann
9 Walter Godefroot Flandria
10 Roger Blockx Goldor
11 Raymond Steegmans Bic
12 Ludo Van Dromme Mann
13 Albert Van Vlierberghe Smiths
14 Marcel Kubacki Mann
15 Remi Van Vreckom Okay
16 Georges Van Den Berghe Smiths
17 Frans Aerenhouts Mann
18 Noel Van Clooster Mann
19 Noel Fore Goldor
20 Tuur De Cabooter Tibetan

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s