2016
1.Greg Van Avermaet BMC Racing
2.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale
3.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal
4.Tim Wellens Lotto-Soudal
5.Pieter Serry Etixx-Quick Step
6.Philippe Gilbert BMC Racing
7.Laurens De Vreese Astana
8.Dylan Teuns BMC Racing
9.Wout Van Aert Crelan-Vastgoedservice
10.Sander Armee Lotto-Soudal
11.Timothy Dupont Verandas Willems
12.Yves Lampaert Etixx-Quick Step
13.Floris De Tier Topsport Vlaanderen-Baloise
14.Jens Keukeleire Orica-GreenEdge
15.Maarten Wijnants Lotto.nl-Jumbo
16.Gijs Van Hoecke Topsport Vlaanderen-Baloise
17.Serge Pauwels Dimension Data
18.Preben Van Hecke Topsport Vlaanderen-Baloise
19.Oliver Naesen IAM Cycling
20.Ben Hermans BMC Racing

2015
1.Greg Van Avermaet BMC Racing
2.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal
3.Preben Van Hecke Topsport Vlaanderen-Baloise
4.Tiesj Benoot Lotto-Soudal
5.Tom Van Asbroeck Lotto.nl-Jumbo
6.Edward Theuns Topsport Vlaanderen-Baloise
7.Oliver Naesen Topsport Vlaanderen-Baloise
8.Jens Debusschere Lotto-Soudal
9.Tom Boonen Etixx-Quick Step
10.Kris Boeckmans Lotto-Soudal
11.Bjorn Leukemans Wanty-Groupe Gobert
12.Ben Hermans BMC Racing
13.Zico Waeytens Giant-Alpecin
14.Sep Vanmarcke Lotto.nl-Jumbo
15.Laurens De Vreese Astana
16.Tim Declercq Topsport Vlaanderen-Baloise
17.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale
18.Nicolas Maes Etixx-Quick Step
19.Jelle Wallays Topsport Vlaanderen-Baloise
20.Gianni Meersman Etixx-Quick Step
2014
1.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step
2.Jasper Stuyven Trek Factory Racing
3.Jens Debusschere Lotto-Belisol
4.Greg Van Avermaet BMC Racing
5.Yves Lampaert Topsport Vlaanderen-Baloise
6.Jurgen Roelandts Lotto-Belisol
7.Jens Keukeleire Orica-GreenEdge
8.Michael Van Stayen Topsport Vlaanderen-Baloise
9.Maxime Vantomme Roubaix-Lille Metropole
10.Kris Boeckmans Lotto-Belisol
11.Sep Vanmarcke Belkin
12.Tom Van Asbroeck Topsport Vlaanderen-Baloise
13.Gert Steegmans Omega Pharma-Quick Step
14.Kenny Dehaes Lotto-Belisol
15.Nicolas Maes Omega Pharma-Quick Step
16.Baptiste Planckaert Roubaix-Lille Metropole
17.Stig Broeckx Lotto-Belisol
18.Gianni Meersman Omega Pharma-Quick Step
19.Jelle Wallays Topsport Vlaanderen-Baloise
20.Stijn Steels Topsport Vlaanderen-Baloise
2013
1.Gianni Meersman Omega Pharma-Quick Step
2.Philippe Gilbert BMC Racing
3.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM
4.Greg Van Avermaet BMC Racing
5.Sep Vanmarcke Blanco-Giant
6.Maxime Vantomme Crelan-Euphony
7.Stijn Devolder Radioshack-Leopard
8.Jurgen Van Den Broeck Lotto-Belisol
9.Serge Pauwels Omega Pharma-Quick Step
10.Laurens De Vreese Topsport Vlaanderen-Baloise
11.Jan Bakelants Radioshack-Leopard
12.Guillaume Van Keirsbulck Omega Pharma-Quick Step
13.Kevin Seeldrayers Astana
14.Gaetan Bille Lotto-Belisol
15.Thomas De Gendt Vacansoleil-DCM
16.Kevin Pauwels Sunweb-Napoleon Games
17.Thomas Degand Accent Jobs-Wanty
18.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step
19.Kristof Goddaert Ag2r-La Mondiale
20.Pieter Jacobs Topsport Vlaanderen-Mercator
2012
1.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step
2.Jan Bakelants Radioshack-Nissan
3.Kristof Goddaert Ag2r-La Mondiale
4.Pieter Jacobs Topsport Vlaanderen-Mercator
5.Kris Boeckmans Vacansoleil-DCM
6.Julien Vermote Omega Pharma-Quick Step
7.Tom Van Asbroeck Topsport Vlaanderen-Mercator
8.Maxime Vantomme Katusha
9.Jens Keukeleire Orica-GreenEdge
10.Michael Van Stayen Topsport Vlaanderen-Mercator
11.Gert Steegmans Omega Pharma-Quick Step
12.Baptiste Planckaert Landbouwkrediet-Euphony
13.Nico Sijmens Cofidis
14.Laurens De Vreese Topsport Vlaanderen-Mercator
15.Kevin Ista Accent Jobs-Willems Veranda
16.Bert De Backer Argos-Shimano
17.Sven Vandousselaere Topsport Vlaanderen-Mercator
18.Greg Van Avermaet BMC Racing
19.Davy Commeyne Landbouwkrediet-Euphony
20.Sebastien Delfosse Landbouwkrediet-Euphony
2011
1.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto
2.Stijn Devolder Vacansoleil-DCM
3.Gianni Meersman Francaise des Jeux
4.Tom Boonen Quick Step
5.Pieter Vanspeybroeck Topsport Vlaanderen-Mercator
6.Romain Zingle Cofidis
7.Jelle Wallays Topsport Vlaanderen-Mercator
8.Jan Bakelants Omega Pharma-Lotto
9.Dries Devenyns Quick Step
10.Kenny De Haes Omega Pharma-Lotto
11.Laurens De Vreese Topsport Vlaanderen-Mercator
12.Frederik Veuchelen Vacansoleil-DCM
13.Andy Cappelle Quick Step
14.Guillaume Van Keirsbulck Quick Step
15.Stijn Neirynck Topsport Vlaanderen-Mercator
16.Steven Caethoven Verandas Willems-Accent
17.Greg Van Avermaet BMC Racing
18.Kristof Goddaert Ag2r-La Mondiale
19.Geert Verheyen Landbouwkrediet
20.Pieter Jacobs Topsport Vlaanderen-Mercator
2010
1.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto
2.Greg Van Avermaet Omega Pharma-Lotto
3.Stijn Devolder Quick Step
4.Maxime Monfort HTC-Columbia
5.Jurgen Roelandts Omega Pharma-Lotto
6.Bjorn Leukemans Vacansoleil
7.Nick Nuyens Rabobank
8.Maarten Wijnants Quick Step
9.Dries Devenyns Quick Step
10.Johan Van Summeren Garmin-Transitions
11.Jurgen Van Den Broeck Omega Pharma-Lotto
12.Kristof Vandewalle Topsport Vlaanderen-Mercator
13.Christophe Brandt Omega Pharma-Lotto
14.Bert De Waele Landbouwkrediet
15.Andy Cappelle Verandas Willems
16.Serge Pauwels Team Sky
17.Sander Armee Topsport Vlaanderen-Mercator
18.Gert Dockx HTC-Columbia
19.Nico Sijmens Cofidis
20.Nicolas Maes Quick Step
2009
1.Philippe Gilbert Silence-Lotto
2.Tom Boonen Quick Step
3.Greg Van Avermaet Silence-Lotto
4.Nick Nuyens Rabobank
5.Bjorn Leukemans Vacansoleil
6.Jelle Vanendert Silence-Lotto
7.Ben Hermans Topsport Vlaanderen-Mercator
8.Maxime Monfort Columbia-HTC
9.Frederik Willems Liquigas-Doimo
10.Kristof Goddaert Topsport Vlaanderen-Mercator
11.Johan Van Summeren Silence-Lotto
12.Stijn Devolder Quick Step
13.Maarten Wijnants Quick Step
14.Nico Sijmens Cofidis
15.Serge Pauwels Cervelo
16.Pieter Vanspeybroeck Topsport Vlaanderen-Mercator
17.Bert Scheirlinckx Landbouwkrediet-Colnago
18.Stijn Vandenbergh Katusha
19.Geert Verheyen Landbouwkrediet-Colnago
20.Nicolas Maes Topsport Vlaanderen-Mercator
2008
1.Jurgen Roelandts Silence-Lotto
2.Greg Van Avermaet Silence-Lotto
3.Tom Boonen Quick Step
4.Kurt Hovelynck Topsport Vlaanderen
5.Nico Eeckhout Topsport Vlaanderen
6.Staf Scheirlinckx Cofidis
7.James Vanlandschoot Mitsubishi-Jartazzi
8.Gert Steegmans Quick Step
9.Igor Abakoumov Mitsubishi-Jartazzi
10.Benny De Schrooder An Post-Sean Kelly
11.Kevin Neirynck Landbouwkrediet-Tonisteiner
12.Gil Suray Cycle Collstrop
13.Koen Barbe Topsport Vlaanderen
14.Philippe Gilbert Francaise des Jeux
15.Sven Renders Topsport Vlaanderen
16.Sebastien Rosseler Quick Step
17.Stijn Devolder Quick Step
18.Frederik Willems Liquigas
19.Olivier Kaisen Silence-Lotto
20.Preben Van Hecke Topsport Vlaanderen
2007
1.Philippe Gilbert Francaise des Jeux
2.Tom Boonen Quick Step-Innergetic
3.Stijn Devolder Discovery Channel
4.Bjorn Leukemans Predictor-Lotto
5.Bert De Waele Landbouwkrediet-Tonisteiner
6.Nick Nuyens Cofidis
7.Gorik Gardeyn Unibet.Com
8.Preben Van Hecke Predictor-Lotto
9.Johan Coenen Chocolade Jacques-Vlaanderen
10.Maarten Wijnants Quick Step-Innergetic
11.Staf Scheirlinckx Cofidis
12.Dominique Cornu Predictor-Lotto
13.Axel Merckx T-Mobile
14.Leif Hoste Predictor-Lotto
15.Peter Van Petegem Quick Step-Innergetic
16.Stefan Caethoven Chocolade Jacques-Vlaanderen
17.Greg Van Avermaet Predictor-Lotto
18.Serge Pauwels Chocolade Jacques-Vlaanderen
19.Christophe Brandt Predictor-Lotto
20.Dries Devenyns Predictor-Lotto
2006
1.Tom Boonen Quick Step-Innergetic
2.Philippe Gilbert Francaise des Jeux
3.Leif Hoste Discovery Channel
4.Johan Van Summeren Davitamon-Lotto
5.Nico Eeckhout Chocolade Jacques-Vlaanderen
6.Kevin Van Impe Quick Step-Innergetic
7.Wouter Wijlandt Quick Step-Innergetic
8.Frederic Amorison Landbouwkrediet-Colnago
9.Wouter Van Mechelen Chocolade Jacques-Vlaanderen
10.Kurt Hovelynck Chocolade Jacques-Vlaanderen
11.Maarten Wijnants Chocolade Jacques-Vlaanderen
12.Jurgen Van Loocke Landbouwkrediet-Colnago
13.Sjef De Wilde Landbouwkrediet-Colnago
14.Jens Renders Chocolade Jacques-Vlaanderen
15.Sven Renders Landbouwkrediet-Colnago
16.Igor Abakoumov Jartazi-7Mobile
17.Gorik Gardeyn Unibet.Com
18.Pieter Ghyllebert Chocolade Jacques-Vlaanderen
19.Frederik Veuchelen Chocolade Jacques-Vlaanderen
20.Nick Ingels Davitamon-Lotto
2005
1.Serge Baguet Davitamon-Lotto
2.Nick Nuyens Quick Step-Innergetic
3.Stijn Devolder Discovery Channel
4.Bjorn Leukemans Davitamon-Lotto
5.Christophe Brandt Davitamon-Lotto
6.Wim Van Huffel Davitamon-Lotto
7.Johan Coenen Mr.Bookmaker-SportsTech
8.Erwin Thijs Mr.Bookmaker-SportsTech
9.Nico Sijmens Landbouwkrediet-Colnago
10.Steven Kleynen Chocolade Jacques-T Interim
11.Staf Scheirlinckx Cofidis
12.Johan Van Summeren Davitamon-Lotto
13.Gorik Gardeyn Mr.Bookmaker-SportsTech
14.Mario Aerts Davitamon-Lotto
15.Roy Sentjens Rabobank
16.Stefan Caethoven Chocolade Jacques-T Interim
17.Nico Mattan Davitamon-Lotto
18.Marc Wauters Rabobank
19.Koen Barbe Chocolade Jacques-T Interim
20.Bart Dockx Davitamon-Lotto
2004
1.Geert Verheyen Jacques-Wincor Nixdorf
2.Philippe Gilbert FDJeux.com
3.Nico Mattan Relax-Bodysol
4.Gert Steegmans Lotto-Domo
5.Geert Omloop Mr.Bookmaker-Palmans
6.Wilfried Cretskens Quick Step-Davitamon
7.Bert De Waele Landbouwkrediet-Colnago
8.Leif Hoste Lotto-Domo
9.Tom Steels Landbouwkrediet-Colnago
10.Wouter Van Mechelen Vlaanderen-T Interim
11.Johan Coenen Mr.Bookmaker-Palmans
12.Kevin Hulsmans Quick Step-Davitamon
13.Jo Planckaert Mr.Bookmaker-Palmans
14.Christophe Brandt Lotto-Domo
15.Pieter Mertens Vlaanderen-T Interim
16.Christoph Roodhooft Mr.Bookmaker-Palmans
17.Johan Verstrepen Landbouwkrediet-Colnago
18.Preben Van Hecke Relax-Bodysol
19.Paul Van Hyfte Vlaanderen-T Interim
20.Sven Vanthourenhout Quick Step-Davitamon
2003
1.Jurgen Van Goolen Quick Step-Davitamon
2.Geert Omloop Palmans-Collstrop
3.James Vanlandschoot Vlaanderen-T interim
4.Serge Baguet Lotto-Domo
5.Paul Van Hyfte Team CSC
6.Kurt Van De Wouwer Quick Step-Davitamon
7.Philippe Gilbert FDJeux.com
8.Tom Steels Landbouwkrediet-Colnago
9.Thierry De Groote Palmans-Collstrop
10.Michel Van Haecke Palmans-Collstrop
11.Nico Mattan Cofidis
12.Gert Vanderaerden Palmans-Collstrop
13.Hans De Clercq Lotto-Domo
14.Axel Merckx Lotto-Domo
15.Geert Verheyen Marlux-Wincor Nixdorf
16.Leif Hoste Lotto-Domo
17.Christophe Brandt Lotto-Domo
18.Bert De Waele Landbouwkrediet-Colnago
19.Manu L`Hoir Marlux-Wincor Nixdorf
20.Jurgen Van De Walle Vlaanderen-T interim
2002
1.Ludovic Capelle Ag2r-Prevoyance
2.Axel Merckx Domo-Farm Frites
3.Tom Steels Mapei-Quick Step
4.Nico Mattan Cofidis
5.Hans De Clercq Lotto-Adecco
6.Peter Van Peteghem Lotto-Adecco
7.Ludo Dierckxsens Lampre-Daikin
8.Serge Baguet Lotto-Adecco
9.Geert Omloop Palmans-Collstrop
10.Gert Vanderaerden Palmans-Collstrop
11.Jo Planckaert Cofidis
12.Gorik Gardeyn Lotto-Adecco
13.Paul Van Hyfte CSC-Tiscali
14.Kurt Van De Wouwer Lotto-Adecco
15.Bjorn Leukemans Palmans-Collstrop
16.Jurgen Van Goolen Domo-Farm Frites
17.Marc Wauters Rabobank
18.Wilfried Cretskens Domo-Farm Frites
19.Bert Roessems Palmans-Collstrop
20.Bert De Waele Landbouwkrediet-Colnago
2001
1.Fabien De Waele Lotto-Adecco
2.Serge Baguet Lotto-Adecco
3.Johan Verstrepen Lampre-Daikin
4.Nico Mattan Cofidis
5.Dave Bruylandts Domo-Farm Frites
6.Axel Merckx Domo-Farm Frites
7.Steve Vermaut Lotto-Adecco
8.Paul Van Hyfte Lotto-Adecco
9.Marc Wauters Rabobank
10.Michel Van Haecke Landbouwkrediet-Colnago
11.Andrei Tchmil Lotto-Adecco
12.Ludovic Capelle Ag2r-Prevoyance
13.Bjorn Leukemans Vlaanderen-T-Interim
14.Eric De Clercq Collstrop-Palmans
15.Bert De Waele Landbouwkrediet-Colnago
16.Bart Heireweg Ville de Charleroi-Newsystems
17.Chris Peers Cofidis
18.Geert Omloop Collstrop-Palmans
19.Tom Stremersch Vlaanderen-T-Interim
20.Kristof Trouve Collstrop-Palmans
2000
1.Axel Merckx Mapei-Quick Step
2.Rik Verbrugghe Lotto-Adecco
3.Johan Museeuw Mapei-Quick Step
4.Peter Van Petegem Farm Frites
5.Mario Aerts Lotto-Adecco
6.Wilfried Peeters Mapei-Quick Step
7.Tom Steels Mapei-Quick Step
8.Marc Wauters Rabobank
9.Hendrik Van Dijck Palmans-Ideal
10.Thierry Marichal Lotto-Adecco
11.Kurt Van De Wouwer Lotto-Adecco
12.Dave Bruylandts Palmans-Ideal
13.Hans De Clercq Palmans-Ideal
14.Nico Eeckhout Palmans-Ideal
15.Wim Feys Palmans-Ideal
16.Erwin Thijs Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
17.Jo Planckaert Cofidis
18.Philip Vereecke Ville De Charleroi-Newsystems
19.Karel Vereecke Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
20.Frank Vandenbroucke Cofidis
1999
1.Ludo Dierckxsens Lampre-Daikin
2.Axel Merckx Mapei-Quick Step
3.Michel Van Haecke Tonissteiner-Colnago
4.Geert Verheyen Lotto-Mobistar
5.Geert Van Bondt TVM-Farm Frites
6.Rik Verbrugghe Lotto-Mobistar
7.Dave Bruylandts Palmans-Ideal
8.Steve Vermaut Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
9.Davy Daniels Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
10.Glenn D`Hollander Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
11.Tom Stremersch Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
12.Tony Bracke Collstrop-De Federale
13.Erwin Thijs Team Cologne
14.Wilfried Cretskens Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
15.Tom Desmet Collstrop-De Federale
16.Kris Gerits Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
17.Eric De Clercq Collstrop-De Federale
18.Hans De Clercq Palmans-Ideal
19.Bart Leysen Mapei-Quick Step
20.Kristof Trouvé Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
1998
1.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites
2.Tom Steels Mapei-Bricobi
3.Carlo Bomans Palmans-Ideal
4.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar
5.Hendrik Van Dijck TVM-Farm Frites
6.Jo Planckaert Lotto-Mobistar
7.Hans De Clercq Palmans-Ideal
8.Marc Streel Casino
9.Christophe Detilloux Lotto-Mobistar
10.Peter Wuyts Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
11.Nico Mattan Mapei-Bricobi
12.Marc Wauters Rabobank
13.Chris Peers Lotto-Mobistar
14.Frank Vandenbroucke Mapei-Bricobi
15.Axel Merckx Polti
16.Wim Feys Lotto-Mobistar
17.Ludo Dierckxsens Lotto-Mobistar
18.Paul Van Hyfte Lotto-Mobistar
19.Geert Van Bondt TVM-Farm Frites
20.Wim Omloop Spar-RDM
1997
1.Tom Steels Mapei-GB
2.Wilfried Peeters Mapei-GB
3.Chris Peers Lotto-Mobistar
4.Nico Eeckhout Lotto-Mobistar
5.Kurt Van De Wouwer Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
6.Hans De Clercq Palmans-Lystex
7.Frank Vandenbroucke Mapei-GB
8.Ludo Dierckxsens Tonissteiner-Saxon
9.Michel Van Haecke Ipso-Euroclean
10.Hans De Meester Palmans-Lystex
11.Stephane Hennebert Tonissteiner-Saxon
12.Kurt Van Lancker Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
13.Franky De Buyst Tonissteiner-Saxon
14.Glenn D`Hollander Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
15.Fabien De Waele Lotto-Mobistar
16.Kris Gerits Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
17.Eric De Clercq Collstrop-Zeno Protect
18.Tom Stremersch Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
19.Tony Bracke Ipso-Euroclean
20.Danny Daelman Palmans-Lystex
1996
1.Johan Museeuw Mapei-GB
2.Wilfried Peeters Mapei-GB
3.Tom Steels Mapei-GB
4.Hendrik Redant TVM-Farm Frites
5.Johan Bruyneel Rabobank
6.Ludo Dierckxsens Tonissteiner-Saxon
7.Marc Streel Tonissteiner-Saxon
8.Johan Capiot Collstrop-Lystex
9.Geert Verheyen Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
10.Geert Van Bondt Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
11.Nico Mattan Lotto-Isoglass
12.Rudi Verdonck Collstrop-Lystex
13.Hans De Clercq Palmans-Boghemans
14.Kurt Van Lancker Ipso-Asfra
15.Luc Roosen Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
16.Michel Nottebart Ipso-Asfra
17.Johan Verstrepen Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
18.Erwin Thijs Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
19.Wim Feys Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
20.Marc Bouillon Cedico-Ville de Charleroi
1995
1.Johan Museeuw Mapei-GB
2.Wilfried Nelissen Lotto-Isoglass
3.Peter Van Petegem TVM-Gazelle
4.Jo Planckaert Collstrop-Lystex
5.Michel Vermote Le Groupement
6.Hendrik Redant TVM-Gazelle
7.Tom Steels Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
8.Ludo Dierckxsens Tonissteiner-Saxon
9.Eric De Clercq Collstrop-Lystex
10.Jean Pierre Heyndrickx Collstrop-Lystex
11.Johan Capiot Refin-Cantina Tollo
12.Michel Dernies Motorola
13.Michel Van Haecke Collstrop-Lystex
14.Wilfried Peeters Mapei-GB
15.Johan Verstrepen Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
16.Ronny Assez Asfra-Orlans
17.Luc Roosen Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
18.Marc Wauters Novell
19.Erwin Thijs Vlaanderen 2002-Eddy Merckx
20.Carlo Bomans Mapei-GB

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.