2017
1.Philippe Gilbert Quick Step Floors België
2.Michal Kwiatkowski Sky-21st Century Fox Polen
3.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
4.Sonny Colbrelli Bahrain-Merida Italië
5.Nathan Haas Dimension Data Australië
6.Jon Izaguirre Bahrain-Merida Spanje
7.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
8.Michael Matthews Sunweb-Giant Australië
9.Michael Albasini Orica-Scott Zwitserland
10.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale België
11.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
12.Arthur Vichot FDJ-Lapierre Frankrijk
13.Alejandro Valverde Movistar Spanje
14.Jay McCarthy Bora-Hansgrohe Australië
15.Daryl Impey Orica-Scott Zuid-Afrika
16.Sebastiaan Langeveld Cannondale-Drapac Nederland
17.Kristian Sbaragli Dimension-Data Italië
18.Paul Martens Lotto.nl-Jumbo Duitsland
19.Diego Ulissi UAE-Fly Emirates Italië
20.Anthony Roux FDJ-Lapierre Frankrijk

2016
1.Sonny Colbrelli Bardiani-CSF Italië
2.Bryan Coquard Direct Energie Frankrijk
3.Michael Matthews Orica-GreenEdge Australië
4.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
5.Giovanni Visconti Movistar Italië
6.Enrico Gasparotto Wanty-Groupe Gobert Italië
7.Simon Gerrans Orica-GreenEdge Australië
8.Roman Kreuziger Tinkoff Tsjechië
9.Loic Vliegen BMC Racing België
10.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale België
11.Bauke Mollema Trek-Segafredo Nederland
12.Tim Wellens Lotto-Soudal België
13.Rui Alberto Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal
14.Arthur Vichot FDJ-Lapierre Frankrijk
15.Daniel Moreno Movistar Spanje
16.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk
17.Jon Izaguirre Movistar Spanje
18.Michael Valgren Andersen Tinkoff Denemarken
19.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
20.Wilco Kelderman Lotto.nl-Jumbo Nederland
2015
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje
2.Greg Van Avermaet BMC Racing België
3.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk
4.Michal Kwiatkowski Etixx-Quick Step Polen
5.Michael Matthews Orica-GreenEdge Australië
6.Philippe Gilbert BMC Racing België
7.Rui Alberto Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal
8.Roman Kreuziger Tinkoff-Saxo Tsjechië
9.Maciej Paterski CCC-Sprandi Polen
10.Rinaldo Nocentini Agr2-La Mondiale Italië
11.Tim Wellens Lotto-Soudal België
12.Daniel Martin Cannondale-Garmin Ierland
13.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
14.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale België
15.Alexei Tsatevich Katusha Rusland
16.Daniel Moreno Katusha Spanje
17.Fabio Felline Trek Factory Racing Italië
18.Bjorn Leukemans Wanty-Groupe Gobert België
19.Tom Dumoulin Giant-Alpecin Nederland
20.Paul Martens Lotto.nl-Jumbo Duitsland
2014
1.Philippe Gilbert BMC Racing België
2.Michal Kwiatkowski Omega Pharma-Quick Step Polen
3.Alejandro Valverde Movistar Spanje
4.Simon Geschke Giant-Shimano Duitsland
5.Bauke Mollema Belkin Nederland
6.Bjorn Leukemans Wanty-Groupe Gobert België
7.Daniel Moreno Katusha Spanje
8.Michael Matthews Orica-GreenEdge Australië
9.Simon Gerrans Orica-GreenEdge Australië
10.Fabian Wegmann Garmin-Sharp Duitsland
11.Roman Kreuziger Tinkoff-Saxo Tsjechië
12.Rui Alberto Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal
13.Yukiya Arashiro Europcar Japan
14.Tom Jelte Slagter Garmin-Sharp Nederland
15.Arnold Jeannesson FDJ.fr Frankrijk
16.Lars Petter Nordhaug Belkin Noorwegen
17.Jelle Vanendert Lotto-Belisol België
18.Cyril Gautier Europcar Frankrijk
19.Fabio Felline Trek Factory Racing Italië
20.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
2013
1.Simon Gerrans Orica-GreenEdge Australië
2.Philippe Gilbert BMC Racing België
3.Sergio Henao Sky-Rapha Colombië
4.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM België
5.Michal Kwiatkowski Omega Pharma-Quick Step Polen
6.Enrico Gasparotto Astana Italië
7.Giampaolo Caruso Katusha Italië
8.Pieter Weening Orica-GreenEdge Nederland
9.Bauke Mollema Blanco-Giant Nederland
10.Roman Kreuziger Saxo-Tinkoff Tsjechië
11.Greg Van Avermaet BMC Racing België
12.Alejandro Valverde Movistar Spanje
13.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
14.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
15.Simon Geschke Argos-Shimano Duitsland
16.Daniel Moreno Katusha Spanje
17.Paul Voss Netapp-Endura Duitsland
18.Sergey Lagutin Vacansoleil-DCM Uzbekistan
19.Ben Hermans Radioshack-Leopard België
20.Nicki Sorensen Saxo-Tinkoff Denemarken
2012
1.Peter Sagan Liquigas-Cannondale Slovakijë
2.Oscar Freire Katusha Spanje
3.Thomas Voeckler Europcar Frankrijk
4.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
5.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
6.Maxim Iglinskiy Astana Kazakstan
7.Philippe Gilbert BMC Racing België
8.Elia Favilli Farnese Vini-Selle Italia Italië
9.Dries Devenyns Omega Pharma-Quick Step België
10.Enrico Gasparotto Astana Italië
11.Simon Gerrans GreenEdge Australië
12.Rui Alberto Faria Costa Movistar Portugal
13.Daniel Moreno Katusha Spanje
14.Alejandro Valverde Movistar Spanje
15.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
16.Jelle Vanendert Lotto-Belisol België
17.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
18.Giovanni Visconti Movistar Italië
19.Robert Kiserlovski Astana Kroatië
20.Karsten Kroon Saxo Bank Nederland
2011
1.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
2.Alexander Kolobnev Katusha Rusland
3.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
4.Bjorn Leukemans Vacansoleil België
5.Robert Gesink Rabobank Nederland
6.Ben Hermans Radioshack België
7.Andy Schleck Leopard-Trek Luxemburg
8.Damiano Cunego Lampre-ISD Italië
9.Oscar Freire Rabobank Spanje
10.Jakob Fuglsang Leopard-Trek Denemarken
11.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
12.Fabian Wegmann Leopard-Trek Duitsland
13.Alexander Vinokourov Astana Kazakstan
14.Greg Van Avermaet BMC Racing België
15.Staf Scheirlinckx Willems-Accent België
16.Frank Schleck Saxo Bank Luxemburg
17.Marco Marcato Vacansoleil Italië
18.Nick Nuyens Saxo Bank-Sungard België
19.Bram Tankink Rabobank Nederland
20.Jurgen Van Den Broeck Omega Pharma-Lotto België
2010
1.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
2.Enrico Gasparotto Astana Italië
3.Ryder Hesjedal Garmin-Transitions Canada
4.Roman Kreuziger Liquigas-Doimo Tsjechië
5.Marco Marcato Vacansoleil Italië
6.Paul Martens Rabobank Duitsland
7.Sergei Ivanov Katusha Rusland
8.Oscar Freire Rabobank Spanje
9.Cadel Evans BMC Racing Australië
10.Eduard Vorganov Katusha Rusland
11.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
12.Chris Horner Radioshack U.S.A.
13.Karsten Kroon BMC Racing Nederland
14.Bjorn Leukemans Vacansoleil België
15.Vincenzo Nibali Liquigas-Doimo Italië
16.Robert Gesink Rabobank Nederland
17.Alexander Kolobnev Katusha Rusland
18.Damiano Cunego Lampre-Farnese Vini Italië
19.Frank Schleck Saxo Bank Luxemburg
20.Xavier Florencio Cervelo Spanje
2009
1.Karsten Kroon Saxo Bank Nederland
2.Philippe Gilbert Silence-Lotto België
3.Sergei Ivanov Katusha Rusland
4.Nick Nuyens Rabobank België
5.Robert Gesink Rabobank Nederland
6.Christian Knees Milram Duitsland
7.Benoit Vaugrenard Francaise des Jeux Frankrijk
8.Jerome Pineau Quick Step Frankrijk
9.Damiano Cunego Lampre-NGC Italië
10.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
11.Vincenzo Nibali Liquigas Italië
12.Michele Scarponi PVC Diquigiovanni Italië
13.Alexander Kolobnev Saxo Bank Rusland
14.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
15.Maxime Monfort Columbia-High Road België
16.Matteo Carrara Vacansoleil Italië
17.Johan Van Summeren Silence-Lotto België
18.Peter Velits Milram Slovakije
19.Gustav Erik Larsson Saxo Bank Zweden
20.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
2008
1.Damiano Cunego Lampre Italië
2.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
3.Karsten Kroon Team CSC Nederland
4.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
5.Joaquin Rodriguez Caisse d`Epargne Spanje
6.Alejandro Valverde Caisse d`Epargne Spanje
7.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
8.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
9.Sergei Ivanov Astana Rusland
10.Martin Elmiger Ag2r-La Mondiale Zwitserland
11.Oscar Freire Rabobank Spanje
12.Stefan Schumacher Gerolsteiner Duitsland
13.Erik Zabel Team Milram Duitsland
14.Robert Gesink Rabobank Nederland
15.Benoit Vaugrenard Francaise des Jeux Frankrijk
16.Johan Van Summeren Silence-Lotto België
17.Philippe Gilbert Francaise des Jeux België
18.Staf Scheirlinckx Cofidis België
19.Thomas Dekker Rabobank Nederland
20.Kjell Carlstrom Liquigas Finland
2007
1.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
2.Alejandro Valverde Caisse d`Epargne Spanje
3.Oscar Freire Rabobank Spanje
4.Paolo Bettini Quickstep-Innergetic Italië
5.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
6.Michael Boogerd Rabobank Nederland
7.Kim Kirchen T-Mobile Luxemburg
8.Stefan Schumacher Gerolsteiner Duitsland
9.Joaquin Rodriguez Caisse d`Epargne Spanje
10.Martin Elmiger Ag2r-prevoyance Zwitserl.
11.Ricardo Ricco Saunier Duval-Prodir Italië
12.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadie Spanje
13.Aleksander Botcharov Credit Agricole Rusland
14.Juan Jose Cobo Saunier Duval-Prodir Spanje
15.Mario Aerts Predictor-Lotto België
16.Johan Vansummeren Predictor-Lotto België
17.Cristian Moreni Cofidis Italië
18.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir Italië
19.Francesco Bellotti Credit Agricole Italië
20.Rinaldo Nocentini Ag2r-prevoyance Italië
2006
1.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
2.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
3.Paolo Bettini Quickstep-Innergetic Italië
4.Karsten Kroon Team CSC Nederland
5.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italië
6.Stefan Schumacher Gerolsteiner Duitsland
7.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadie Spanje
8.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
9.Steffen Wesemann T-Mobile Duitsland
10.Oscar Freire Rabobank Spanje
11.Patrick Sinkewitz T-Mobile Duitsland
12.Sergei Ivanov T-Mobile Rusland
13.Leonardo Bertagnoli Cofidis Italië
14.Constantin Zaballa Caisse d`Epargne-Balears Spanje
15.Alejandro Valverde Caisse d`Epargne-Balears Spanje
16.Andy Grivko Team Milram Oekraine
17.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
18.Igor Astarloa Barloworld Spanje
19.Andrea Moletta Gerolsteiner Italië
20.M.Angel M.Perdiguero Phonak Spanje
2005
1.Danilo Di Luca Liquigas-Bianchi Italia
2.Mirko Celestino Domina Vacanze Italia
3.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
4.Michael Boogerd Rabobank Nederland
5.Oscar Freire Rabobank Spanje
6.Kim Kirchen Fassa Bortolo Luxemburg
7.Alejandro Valverde Illes Balears-Epargne Spanje
8.Kurt Asle Arvesen Team CSC Noorwegen
9.Stefan Schumacher Shimano-Memory Corp Duitsland
10.Constantin Zaballa Saunier Duval-Prodir Spanje
11.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir Italia
12.David Etxebarria Liberty Seguros Spanje
13.Marcus Ljunqvist Liquigas-Bianchi Zweden
14.Uros Murn Phonak Slovenia
15.Inigo Landaluze Euskatel-Euskadie Spanje
16.Oscar Pereiro Phonak Spanje
17.Jens Voigt Team CSC Duitsland
18.Matthias Kessler T-Mobile Duitsland
19.Axel Merckx Davitamon-Lotto Belgium
20.Mig. A. M. Perdiguero Phonak Spanje
2004
1.Paolo Bettini Quick Step Davitamon Italia
2.Peter Van Petegem Lotto Domo Belgium
3.Erik Dekker Rabobank Nederland
4.Mirko Celestino Saeco Italia
5.Sergei Ivanov T Mobile Rusland
6.Michael Boogerd Rabobank Nederland
7.Oscar Freire Rabobank Spanje
8.Danilo Di Luca Saeco Italia
9.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
10.Steffen Wesemann T Mobile Duitsland
11.Erik Zabel T Mobile Duitsland
12.Frank Vandenbroucke Fassa Bortolo Belgium
13.Martin Elmiger Phonak Zwitserl.
14.Laurent Brochard Ag2r Prevoyance Frankrijk
15.Michele Bartoli Team CSC Italia
16.Oscar Camenzind Phonak Zwitserl.
17.Luca Paolini Quick Step Davitamon Italia
18.Oscar Pereiro Phonak Spanje
19.Serhiy Honchar De Nardi Oekraina
20.Floyd Landis US Postal Berry Floor U.S.A.
2003
1.Michael Boogerd Rabobank Nederland
2.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
3.Angel Vicioso Once Eroski Spanje
4.Sergei Ivanov Fassa Bortolo Rusland
5.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
6.Luca Paolini Quick Step Davitamon Italia
7.Oscar Freire Rabobank Spanje
8.Romans Vainsteins Vini Caldirola Sidermec Letland
9.Frank Vandenbroucke Quick Step Davitamon Belgium
10.Alexander Vinokourov Deutsche Telekom Kazakstan
11.Viatcheslav Ekimov US Postal Berry Floor Rusland
12.Fabio Sacchi Saeco Italia
13.Dave Bruylandts Marlux Wincor Nixdorf Belgium
14.Nico Mattan Cofidis Belgium
15.Peter Van Petegem Lotto Domo Belgium
16.Gianluca Bortolami Vini Caldirola Sidermec Italia
17.Maximilian Sciandri Lampre Gr. Brit.
18.Max Van Heeswijk US Postal Berry Floor Nederland
19.Juan Antonio Flecha iBanesto.Com Spanje
20.Rolf Aldag Deutsche Telekom Duitsland
2002
1.Michael Boogerd Rabobank Nederland
2.Oscar Freire Mapei-Quick Step Spanje
3.Lance Armstrong US-Postal U.S.A.
4.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
5.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italië
6.Peter Van Petegem Lotto-Adecco België
7.Jo Planckaert Cofidis België
8.Igor Astarloa Saeco-Longoni Spanje
9.Sergei Ivanov Fassa Bortolo Rusland
10.Michele Bartoli Fassa Bortolo Italië
11.Nico Mattan Cofidis België
12.Daniel Nardello Mapei-Quick Step Italië
13.Eddy Mazzoleni Tacconi-Vini Caldirola Italië
14.Laurent Brochard Jean Delatour Frankrijk
15.Juan Antonio Flecha Ibanesto.Com Spanje
16.Mario Aerts Lotto-Adecco België
17.Ivan Basso Fassa Bortolo Italië
18.Dave Bruylandts Domo-Farm Frites België
19.Christian Moreni Alessio Italië
20.Marcus Ljunqvist EDS-Fakta Zweden
2001
1.Erik Dekker Rabobank Nederland
2.Peter Van Petegem Mercury Viatel Belgium
3.Michele Bartoli Mapei Quick Step Italia
4.Michael Boogerd Rabobank Nederland
5.Marcus Zberg Rabobank Zwitserl.
6.Chris Peers Cofidis Belgium
7.Davide Rebellin Liquigas Pata Italia
8.Oscar Camenzind Lampre Daikin Zwitserl.
9.Johan Museeuw Domo Farm Frites Belgium
10.Andrei Tchmile Lotto Adecco Belgium
11.Gianluca Bortolami Tacconi Vini Caldirola Belgium
12.Igor Astarloa Mercatone Uno Albacom Spanje
13.Christian Vandevelde US Postal U.S.A.
14.Aleksander Vinokourov Deutsche Telekom Kazakstan
15.Cedric Vasseur Cofidis Frankrijk
16.Serge Baguet Lotto Adecco Belgium
17.Eddy Mazzoleni Tacconi Vini Caldirola Italia
18.Michael Blaudzun CSC World Online Denemarken
19.Wilfried Peeters Domo Farm Frites Belgium
20.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
2000
1.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
2.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland
3.Peter Van Petegem Farm Frites België
4.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
5.Andrei Tchmile Lotto-Adecco België
6.Davide Rebellin Liquigas-Pata Italië
7.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
8.Michael Boogerd Rabobank Nederland
9.Steffen Wesemann Deutsche Telekom Duitsland
10.Servais Knaven Farm Frites Nederland
11.Oscar Freire Mapei-Quickstep Spanje
12.Francesco Casagrande Vini Caldirola Italië
13.Peter Farazijn Cofidis België
14.Mario Aerts Lotto-Adecco België
15.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
16.Christophe Mengin La Francaise des Jeux Frankrijk
17.Fabio Baldato Fassa Bortolo Italia
18.Rik Verbrugghe Lotto-Adecco België
19.Paolo Bettini Mapei-Quickstep Italië
20.Aleksander Vinokourov Deutsche Telekom Kazakstan
1999
1.Michael Boogerd Rabobank Nederland
2.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
3.Leon Van Bon Rabobank Nederland
4.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
5.Laurent Roux Casino Frankrijk
6.Johan Museeuw Mapei-Quick Step België
7.Daniele Nardello Mapei-Quick Step Italië
8.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
9.Michele Bartoli Mapei-Quick Step Italië
10.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
11.Andrei Tchmile Lotto-Mobistar België
12.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
13.Jo Planckaert Lotto-Mobistar België
14.Frank Vandenbroucke Cofidis België
15.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
16.Romans Vainsteins Vini Caldirola-Sidermec Letland
17.Lance Armstrong US Postal Service U.S.A.
18.Davide Rebellin Polti Italië
19.Franco Ballerini Lampre-Daikin Italië
20.Geert Verheyen Lotto-Mobistar België
1998
1.Andrei Tchmil Lotto België
2.Germano Pierdomenico Cantina Tollo Italië
3.Leon Van Bon Rabobank Nederland
4.Luca Mazzanti Cantina Tollo Italië
5.Abraham Olano Banesto Spanje
6.Aitor Garmendia Banesto Spanje
7.Peter Van Petegem T.V.M. België
8.Marco Velo Mercatone Uno Italië
9.Rolf Järmann Casino Zwitserland
10.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
11.Michele Bartoli Asics Italië
12.Sergei Ivanov T.V.M. Rusland
13.Michael Boogerd Rabobank Nederland
14.Bo Hamburger Casino Denemarken
15.Laurent Dufaux Festina Zwitserland
16.Andrea Peron La Française des Jeux Italië
17.Alberto Elli Casino Italië
18.Andrea Ferrigato Vitalicio Italië
19.Mirko Celestino Polti Italië
20.Tobias Steinhauser Vitalicio Duitsland
1997
1.Beat Zberg Mercatone Uno-Wega Zwitserland
2.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
3.Mauro Gianetti La Francaise des Jeux Zwitserland
4.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België
5.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
6.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
7.Claudio Chiappucci Asics-CGA Italië
8.Davide Casarotto Scrigno-Gaerne Italië
9.Rolf Aldag Deutsche Telekom Duitsland
10.Henk Vogels Gan Australië
11.Maximiliaan Sciandri La Francaise des Jeux Groot-Brittannië
12.Francesco Casagrande Saeco-Estro Italië
13.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
14.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
15.Bo Hamburger TVM-Farm Frites Denemarken
16.Erik Dekker Rabobank Nederland
17.Bjarne Riis Deutsche Telekom Denemarken
18.Maarten Den Bakker TVM-Farm Frites Nederland
19.Stefano Della Santa Mercatone Uno-Wega Italië
20.Axel Merckx Polti België
1996
1.Stefano Zanini Gewiss-Playbus Italië
2.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Ukraine
3.Johan Museeuw Mapei-GB België
4.Alexander Gontchenkov Roslotto-ZG Mobili Ukraine
5.Emmanuel Magnien Festina-Lotus Frankrijk
6.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
7.Beat Zberg Carrera-Longoni Zwitserland
8.Maurizio Fondriest Roslotto-ZG Mobili Italië
9.Gabriele Missaglia San Marco Group-Fago Italië
10.Fabiano Fontanelli MG-Technogym Italië
11.Lance Armstrong Motorola U.S.A.
12.Viatcheslav Ekimov Rabobank Rusland
13.Andrea Peron Motorola Italië
14.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
15.Mauro Bettin Refin-Mobilvetta Italië
16.Frank Vandenbroucke Mapei-GB België
17.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
18.Axel Merckx Motorola België
19.Ganluca Bortolami Mapei-GB Italië
20.Enrico Zaina Carrera-Longoni Italië
1995
1.Beat Zberg Carrera-Tassoni Zwitserland
2.Mauro Gianetti Polti Italië
3.Olaf Ludwig Deutsche Telekom Duitsland
4.Johan Museeuw Mapei-GB België
5.Ganluca Bortolami Mapei-GB Italië
6.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
7.Stefano Zanini Gewiss-Ballan Italië
8.Claudio Chiappucci Carrera-Tassoni Italië
9.Francesco Casagrande Mercatone Uno Italië
10.Heinz Imboden Refin-Cantina Tollo Zwitserland
11.Maarten Den Bakker TVM-Gazelle Nederland
12.Enrico Zaina Carrera-Tassoni Italië
13.Jens Heppner Deutsche Telekom Duitsland
14.Viatcheslav Ekimov Novell Rusland
15.Gianni Bugno MG-Technogym Italië
16.Axel Merckx Motorola België
17.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Rusland
18.Maurizio Fondriest Lampre-Panaria Italië
19.Rolf Sorensen MG-Technogym Denemarken
20.Edwig Van Hooydonck Novell België
1994
1.Johan Museeuw GB-MG Maglificio België
2.Bruno Cenghialta Gewiss-Ballan Italië
3.Steven Rooks TVM-Bison Kit Nederland
4.Claudio Chiappucci Carrera-Tassoni Italië
5.Richard Virenque Festina-Lotus Frankrijk
6.Andrei Tchmil Lotto-Caloi Rusland
7.Dimitri Konychev Jolly-Cage Rusland
8.Giorgio Furlan Gewiss-Ballan Italië
9.Gianni Bugno Polti Italië
10.Davide Rebellin GB-MG Maglificio Italië
11.Franco Ballerini Mapei-Clas Italië
12.Viatcheslav Ekimov Wordperfect Rusland
13.Ronan Pensec Novemail-Histor Frankrijk
14.Maximiliaan Sciandri GB-MG Maglificio Groot-Brittannië
15.Jesper Skibby TVM-Bison Kit Denemarken
16.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
17.Marco Saligari GB-MG Maglificio Italië
18.Charly Mottet Novemail-Histor Frankrijk
19.Gerard Rue Banesto Frankrijk
20.Davide Cassani GB-MG Maglificio Italië
1993
1.Marc Van Orsouw Telekom Nederland
2.Fabian Jeker Castorama Zwitserland
3.Gianni Bugno Gatorade Italië
4.Maurizio Fondriest Lampre Italië
5.Rolf Jaermann Ariostea Zwitserland
6.Adri Van Der Poel Mercatone-Uno Nederland
7.Franco Ballerini GB-MG Italië
8.Johan Museeuw GB-MG België
9.Gert-Jan Theunisse T.V.M. Nederland
10.Davide Cassani Ariostea Italië
11.Erik Dekker Word-Perfect Nederland
12.Jens Heppner Telekom Duitsland
13.Fabio Casartelli Ariostea Italië
14.Bart Voskamp T.V.M. Nederland
15.Maximilian Sciandri Motorola Italië
16.Mario Kummer Telekom Duitsland
17.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
18.Franco Chioccioli GB-MG Italië
19.Giorgio Furlan Ariostea Italië
20.Heinrich Trumheller Castorama Duitsland
1992
1.Andrei Tchmil GB-MG boys G.O.S.
2.Johan Museeuw Lotto België
3.Vadim Chabalkine Festina G.O.S.
4.Jean-Claude Colotti “Z” Frankrijk
5.Dimitri Konyshev T.V.M. G.O.S.
6.Viatsjeslav Ekimov Panasonic G.O.S.
7.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
8.Jelle Nijdam Buckler Nederland
9.Thomas Wegmüller Festina Zwitserland
1O.Olaf Ludwig Panasonic Duitsland
11.Mauro Gianetti Festina Zwitserland
12.Luc Roosen Tulip België
13.Franco Chioccioli GB-MG boys Italië
14.Frans Maassen Buckler Nederland
15.Guido Bontempi Carrera Italië
16.Frank Van Den Abeele Lotto België
17.Steven Rooks Buckler Nederland
18.Thierry Gouvenou “Z” Frankrijk
19.Philippe Casado “Z” Frankrijk
20.Uwe Ampler Telekom Duitsland
1991
1.Udo Bölts Telekom B.R.D.
2.Franco Ballerini Del Tongo Italië
3.Carlo Bomans Weinmann België
4.Guido Bontempi Carrera Italië
5.Allan Peiper Tulip Australië
6.Jelle Nijdam Buckler Nederland
7.Thierry Laurent R.M.O. Frankrijk
8.Rudy Dexters Tonton Tapis België
9.Massimo Ghirotto Carrera Italië
10.Erik Breukink P.D.M. Nederland
11.Frans Maassen Buckler Nederland
12.Mario Cipollini Del Tongo Italië
13.Erwin Nijboer Telekom Nederland
14.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
15.Jean-Paul Van Poppel P.D.M. Nederland
16.Peter Pieters Tulip Nederland
17.Dirk De Wolf Tonton Tapis België
18.Marc Madiot R.M.O. Frankrijk
19.Ad Wijnands Telekom Nederland
20.Ludwig Willems Weinmann België
1990
1.Maurizio Fondriest Del Tongo Italië
2.Johan Capiot T.V.M. België
3.Jean-Paul Van Poppel Panasonic Nederland
4.Vjatsjeslav Ekimov Panasonic U.S.S.R.
5.Dimitri Konyshev T.V.M. U.S.S.R.
6.Marnix Lameire S.E.F.B. België
7.Jan Van Camp S.E.F.B. België
8.Olaf Ludwig Panasonic D.D.R.
9.Herman Frison Histor België
10.Uwe Raab P.D.M. D.D.R.
11.Benjamin Van Itterbeeck Lotto België
12.Erik Breukink P.D.M. Nederland
13.Luc Roosen Histor België
14.Gérard Rué Castorama Frankrijk
15.Etienne De Wilde Histor België
16.Frans Maassen Buckler Nederland
17.Stefan Räkers Isoglass Nederland
18.Jan Bogaert La William België
19.Jef Lieckens Panasonic België
20.Victor Klimov Alfa Lum U.S.S.R.
1989
1.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
2.Andy Hampsten 7-Eleven V.S.A.
3.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
4.Claude Criquielion Hitachi België
5.Laurent Bézault Toshiba Frankrijk
6.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
7.Eric Van Lancker Panasonic België
8.Brian Walton 7-Eleven Canada
9.Frédéric Garnier Toshiba Frankrijk
10.Sean Kelly P.D.M. Ierland
11.Steve Bauer Helvetia Canada
12.Dirk De Wolf Hitachi België
13.Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk
14.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
15.Carlo Bomans Domex België
16.Per Pedersen R.M.O. Denemarken
17.Henk Lubberding Panasonic Nederland
18.Marc Madiot Toshiba Frankrijk
19.Hartmut Bölts R.M.O. B.R.D.
20.Jos Lieckens Hitachi België
1988
1.Steve Bauer Weinmann Canada
2.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
3.Erich Maechler Carrera Zwitserland
4.Guido Bontempi Carrera Italië
5.Fons De Wolf A.D.R. België
6.Rudy Dhaenens P.D.M. België
7.Phil Anderson T.V.M. Australië
8.Walter Magnago Carrera Italië
9.Johan Museeuw A.D.R. België
10.Dag Erik Pedersen P.D.M. Noorwegen
11.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
12.Eric Vanderaerden Panasonic België
13.Steven Rooks P.D.M. Nederland
14.Eddy Planckaert A.D.R. België
15.Jesper Skibby Roland Denemarken
16.Ron Kiefel 7-Eleven V.S.A.
17.Claude Criquielion Hitachi België
18.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
19.Noël Segers T.V.M. België
20.Marc Sergeant Hitachi België
1987
1.Johan Vandervelde Gis Nederland
2.Loic Le Flohic Z-Peugeot Frankrijk
3.Steven Rooks P.D.M. Nederland
4.Adri van der Poel P.D.M. Nederland
5.Jan Koba Z-Peugeot Tsjechoslovakije
6.Malcolm Elliot A.N.C. G.B.
7.Jean-François Bernard Toshiba Frankrijk
8.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
9.Jean-Claude Leclercq Toshiba Frankrijk
10.Joop Zoetemelk Superconfex Nederland
11.Michel Vermote R.M.O. België
12.Erik Van Lancker Panasonic België
13.Raul Alcala 7-Eleven Mexico
14.Steve Bauer Toshiba Canada
15.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
16.Patrick Van Passel Superconfex Nederland
17.Bruno Cornillet Z-Peugeot Frankrijk
18.Janus Kuum Toshiba Noorwegen
19.Mauro Ribeiro R.M.O. Brazilië
20.Phil Anderson Panasonic Australië
1986
1.Erik Van Lancker Panasonic België
2.Tommi Prim Bianchi Zweden
3.Etienne De Wilde Hitachi België
4.Stephen Roche La Redoute Ierland
5.Gilbert Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
6.Hennie Kuiper Skala Nederland
7.Eric Boyer Système U Frankrijk
8.Rudy Pevenage Del Tongo België
9.Lech Piasecki Del Tongo Polen
10.Johan Lammerts Vini Ricordi Nederland
11.Steven Rooks P.D.M. Nederland
12.Steve Bauer La Vie Claire Canada
13.Rudy Dhaenens Hitachi België
14.Erik Breukink Panasonic Nederland
15.Filip Vandenbranden Hitachi België
16.Phil Anderson Panasonic Australië
17.Eddy Planckaert Panasonic België
18.Adri van der Poel Kwantum Nederland
19.Teun van Vliet Panasonic Nederland
20.Jos Lammertink Panasonic Nederland
1985
1.Jos Lieckens Lotto België
2.Gerrie Knetemann Skil Nederland
3.Marc Sergeant Lotto België
4.Johnny Broers Skala Nederland
5.Peter Van der Knoop Nikon Nederland
6.Patrick Versluys Hitachi België
7.Claude Criquielion Hitachi België
8.Phil Anderson Panasonic Australië
9.Ludwig Wijnants Tönissteiner België
10.Nico Verhoeven Skala Nederland
11.Ludo Peeters Kwantumhallen België
12.Stephen Roche La Redoute Ierland
13.Johan Lammerts Panasonic Nederland
14.Noël Segers Tönissteiner België
15.Mario Van Vlimmeren Nikon Nederland
16.Adri Van Houwelingen Verandalux Nederland
17.Jacques Van Meer Skil Nederland
18.Willem Wijnant Verandalux België
19.Yogi Müller Skil Zwitserland
20.Fons Van Katwijk Skala Nederland
1984
1.Rudy Dhaenens Splendor België
2.Sean Kelly Skil Ierland
3.Jacques Hanegraaf Kwantum Nederland
4.Claude Criquielion Splendor België
5.Ad Wijnands Kwantum Nederland
6.Frederic Vichot Skil Frankrijk
7.Philippe Poissonnier Skil Frankrijk
8.Gerrie Kneteman Europdecor Nederland
9.Kim Andersen Coop Denemarken
10.Patrick Versluys Splendor België
11.Alf Segersall Bianchi Zweden
12.Adri van der Poel Kwantum Nederland
13.Michel Laurent Coop Frankrijk
14.Johan Lammerts Panasonic Nederland
15.Jaime Villamajo Reynolds Spanje
16.Enrique Aja Reynolds Spanje
17.William Tackaert Fangio België
18.Inaki Gaston Reynolds Spanje
19.Pierre Le Bigaut Coop Frankrijk
20.Fons De Wolf Europdecor België
1983
1.Luc Colijn Fangio België
2.Adri van der Poel Aernoudt Nederland
3.Phil Anderson Peugeot Australië
4.Jan Raas Raleigh Nederland
5.Etienne De Wilde La Redoute België
6.Gilbert Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
7.Jacques Hanegraaf Raleigh Nederland
8.Jan Bogaert Europ Decor België
9.Steven Rooks Sem Nederland
10.Eddy Planckaert Splendor België
11.Jonathan Boyer Sem V.S.A.
12.Joop Zoetemelk Coop Nederland
13.Stephen Roche Peugeot Ierland
14.Ad Wijnands Raleigh Nederland
15.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
16.Kim Andersen Coop Denemarken
17.Patrick Cocquyt Safir België
18.Christian Levavasseur La Redoute Frankrijk
19.Marc Sergeant Europ Decor België
20.Régis Clère Coop Frankrijk
1982
1.Stephen Roche Peugeot Ierland
2.Hennie Kuiper Daf Trucks Nederland
3.Joop Zoetemelk Coop Nederland
4.Adri Van Houwelingen Vermeer-Thijs Nederland
5.Jan Raas Raleigh Nederl
6.Bert Oosterbosch Daf Trucks Nederland
7.William Tackaert Daf Trucks België
8.Marc Gomez Wolber Frankrijk
9.Ludo Peeters Raleigh België
10.Adri Van der Poel Daf Trucks Nederland
11.Hans Langerijs Daf Trucks Nederland
12.Gerard Kerbrat Wolber Frankrijk
13.Philippe Leleu Wolber Frankrijk
14.Jean-François Rault Wolber Frankrijk
15.Gregor Braun Capri Sonne B.R.D.
16.Gerrie Kneteman Raleigh Nederland
17.Serge Beucherie Sem Frankrijk
18.Ad Wijnands Raleigh Nederland
19.Yvon Bertin Coop Frankrijk
20.Fons De Wolf Vermeer-Thijs België
1981
1.Roger De Vlaeminck Daf Trucks België
2.Bernard Hinault Renault Frankrijk
3.Fons De Wolf Vermeer-Thijs België
4.Rudi Pevenage Capri Sonne België
5.Jan Raas Raleigh Nederland
6.Sean Kelly Splendor Ierland
7.Phil Anderson Peugeot Australië
8.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
9.Stefan Mutter Cilo Zwitserland
10.Adri Van der Poel Daf Trucks Nederland
11.Erik Van de Wiele Capri Sonne België
12.Jean-François Pescheux La Redoute Frankrijk
13.Benny Schepmans Safir België
14.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
15.Philip Vandenbranden Boston België
16.Eddy Vandeginste Eurosoap België
17.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
18.Patrick Bonnet Renault Frankrijk
19.Jacques Bossis Peugeot Frankrijk
20.Maurice Le Guilloux Renault Frankrijk
1980
1.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
2.Bernard Hinault Renault Frankrijk
3.Jan Raas Raleigh Nederland
4.Francesco Moser Sanson Italië
5.Gibi Baronchelli Bianchi Italië
6.Herman Van Springel Safir België
7.Henk Lubberding Raleigh Nederland
8.Joaquim Agostinho Puch Portugal
9.Raymond Martin Miko Frankrijk
10.Daniël Willems IJsboerke België
11.Sven Ake Nilsson Miko Zweden
12.Fons De Wolf Boule d’Or België
13.Sean Kelly Splendor Ierland
14.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
15.Giuseppe Saronni Gis Italië
16.Jacques Bossis Peugeot Frankrijk
17.Raymond Villemiane Renault Frankrijk
18.Pierre Bazzo La Redoute Frankrijk
19.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
20.Johan Vandervelde Raleigh Nederland
1979
1.Jan Raas Raleigh Nederland
2.Alfio Vandi Magniflex Italië
3.Henk Lubberding Raleigh Nederland
4.Freddy Maertens Flandria België
5.Sven Ake Nilsson Miko Zweden
6.Willy Teirlinck Renault België
7.Bernard Hinault Renault Frankrijk
8.Roger De Vlaeminck Gis België
9.Ludo Peeters IJsboerke België
10.Joop Zoetemelk Miko Nederland
11.Michel Laurent Peugeot Frankrijk
12.Christian Seznec Miko Frankrijk
13.Yves Hézard Peugeot Frankrijk
14.Giovanni Battaglin Fiorella Italië
15.Ronald De Witte Sanson België
16.Frits Pirard Miko Nederland
17.Jean-Luc Vandenbrouck Peugeot België
18.Lucien Van Impe Kas België
19.Claude Criquielion Kas België
20.René Martens Flandria België
1978
1.Jan Raas Raleigh Nederland
2.Francesco Moser Sanson Italië
3.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
4.Freddy Maertens Flandria België
5.Joop Zoetemelk Miko Nederland
6.Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
7.Gregor Braun Peugeot B.R.D.
8.Ferdi Vandenhaute Marc België
9.Jean-Louis Gauthier Lejeune Frankrijk
10.Dirk Ongenae Flandria België
11.Dieter Thurau IJsboerke B.R.D.
12.Leo Van Vliet Raleigh Nederland
13.Bernard Bourreau Peugeot Frankrijk
14.Eric Van de Wiele IJsboerke België
15.Klaus-Peter Thaler Raleigh B.R.D.
16.René Martens C&A België
17.Wilfried Wezemael Raleigh België
18.Jan Krekels Jet Star Nederland
19.Daniel Gisiger Lejeune Zwitserland
20.Christian Seznec Miko Frankrijk
1977
1.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
2.Freddy Maertens Flandria België
3.Jan Raas Raleigh Nederland
4.Gerrie Kneteman Raleigh Nederland
5.Jos Schipper Ebo Nederland
6.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
7.Eddy Merckx Fiat België
8.Francesco Moser Sanson Italië
9.Walter Godefroot IJsboerke België
10.Herman Van Springel IJsboerke België
11.Raymond Poulidor Miko Frankrijk
12.Patrick Béon Peugeot Frankrijk
13.Jos Bruyère Fiat België
14.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
15.Jos Jacobs IJsboerke België
16.Marcello Osler Brooklyn Italië
17.Staf Van Roosbroeck IJsboerke België
18.Gerben Karstens Raleigh Nederland
19.Guy Sibille Peugeot Frankrijk
20.Robert Bouloux Fiat Frankrijk
1976
1.Freddy Maertens Flandria België
2.Jan Raas Raleigh Nederland
3.Luc Leman Miko België
4.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
5.Patrick Béon Peugeot Frankrijk
6.Joop Zoetemelk Gan Nederland
7.Roger Swerts Molteni België
8.Roy Schuiten Lejeune Nederland
9.Frans Verbeeck IJsboerke België
10.Cees Bal Molteni Nederland
11.Cees Priem Frisol Nederland
12.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
13.Marc Lievens Molteni België
14.Willy Vanneste Frisol België
15.Eric Van De Wiele Maes Pils België
16.Régis Ovion Peugeot Frankrijk
17.Jean-Pierre Danguillaume Peugeot Frankrijk
18.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
19.Engelbert Opdebeeck IJsboerke België
20.Herman Van Springel Flandria België
1975
1.Freddy Maertens Flandria België
2.Frans Verbeeck IJsboerke België
3.Eddy Merckx Molteni België
4.Walter Godefroot IJsboerke België
5.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
6.Jos Jacobs IJsboerke België
7.Johan De Muynck Brooklyn België
8.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
9.Marc Renier IJsboerke België
10.Frans Van Looy Molteni België
11.Ludo Van Stayen Maes Pils België
12.Enrico Paolini Scic Italië
13.Felice Gimondi Bianchi Italië
14.Franco Bitossi Zonca Italië
15.Tony Houbrechts Bianchi België
16.Eddy Verstraeten IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Walter Planckaert Maes Pils België
19.Eric Leman Splendor België
20.Alfons De Bal IJsboerke België
1974
1.Gerrie Kneteman Raleigh Nederland
2.Walter Planckaert Watney België
3.Walter Godefroot IJsboerke België
4.Eddy Merckx Molteni België
5.Freddy Maertens Flandria België
6.Joseph Bruyère Molteni België
7.Roger Swerts Molteni België
8.Roy Schuiten Lejeune Nederland
9.Frans Verbeeck IJsboerke België
10.Cees Bal Molteni Nederland
11.Cees Priem Frisol Nederland
12.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
13.Marc Lievens Molteni België
14.Wilfried Wezemael Frisol België
15.Willy Vanneste Frisol België
16.Régis Ovion Peugeot Frankrijk
17.Jean-Pierre Danguillaume Peugeot Frankrijk
18.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
19.Engelbert Opdebeeck IJsboerke België
20.Henk Prinsen Frisol Nederland
1973
1.Roger Rosiers Bic België
2.Joop Zoetemelk Gitane Nederland
3.Hennie Kuiper Rokado Nederland
4.Eddy Merckx Molteni België
5.Freddy Maertens Flandria België
6.Frans Verbeeck Watney België
7.Herman Van Springel Rokado België
8.Albert Van Vlierberghe Rokado België
9.Ronald De Witte Flandria België
10.Walter Godefroot Flandria België
11.Santiago Lazcano Kas Spanje
12.Georges Pintens Rokado België
13.Noël Van Clooster Flandria België
14.Marc Lievens Molteni België
15.Staf Van Roosbroeck Rokado België
16.Tony Houbrechts Rokado België
17.Jos Schoeters Peugeot België
18.Ludo Van Stayen Watney België
19.Jos Huysmans Molteni België
20.José Catieau Bic Frankrijk
1972
1 Frans Verbeeck Watney België
2 Eddy Merckx Molteni België
3 Joop Zoetemelk Flandria Nederland
4 Wim Schepers Rokado Nederland
5 Walter Planckaert Watney België
6 Willy De Geest Magniflex België
7 Jurg Schneider Möbel Märki Zwitserland
8 Gerard Vianen Goudsmit Nederland
9 Willy Planckaert Goldor België
10 Andre Dierickx Flandria België
11 Erwin Thalmann Möbel Märki Zwitserland
12 Gerben Karstens Rokado Nederland
13 Rik Van Linden Magniflex België
14 Willy Teirlinck Sonolor België
15 Jan Janssen Flandria Nederland
16 Jos Van Der Vleuten Goudsmit Nederland
17 Ward Janssens Magniflex België
18 Daniel Van Rijckeghem Sonolor België
19 Herman Beyssens Magniflex België
20 Mathijs De Koning Flandria Nederland
1971
1 Jan Krekels Goudsmit Nederland
2 Frans Mintjens Molteni België
3 Jos Spruyt Molteni België
4 Evert Dolman Flandria Nederland
5 Georges Van Coningsloo Molteni België
6 Frans Verbeeck Watney België
7 Gerben Karstens Goudsmit Nederland
8 Roger Rosiers Bic België
9 Georges Pintens Magniflex België
10 Herman Van Springel Molteni België
11 Michel Coulon Watney België
12 Jos De Schoenmaecker Molteni België
13 Jan Janssen Bic Nederland
14 Gerard Vianen Fagor Nederland
15 Roger Swerts Molteni België
16 Cees Rentmeester Goudsmit Nederland
17 Joseph Bruyere Molteni België
18 Willy De Geest Magniflex België
19 Barry Hoban Sonolor GBr
20 Jos Huysmans Molteni België
1970
1 Rene Pijnen Willem II Nederland
2 Eddy Merckx Faemino België
3 Georges Pintens Mann België
4 Eric Leman Flandria België
5 Felice Gimondi Salvarani Italië
6 Willy Van Neste Mann België
7 Andre Dierickx Flandria België
8 Jos Schoeters Peugeot België
9 Frans Verbeeck Watney België
10 Eric De Vlaeminck Flandria België
11 Jan Krekels Caballero Nederland
12 Rini Wagtmans Willem II Nederland
13 Sid Barras Bantel GBr
14 Frans Melckenbeeck Goldor België
15 Wim Schepers Caballero Nederland
16 Ronald De Witte Mann België
17 Joop Zoetemelk Flandria Nederland
18 Arie Den Hartog Caballero Nederland
19 Jose Catieau Sonolor Frankrijk
20 Ronny Van De Vijver Flandria België
1969
1.Willy Vekemans Goldor België
2.Guido Reybroeck Faema België
3.Jos Huysmans Mann België
4.Roger Cooreman Mann België
5.Eddy Merckx Faema België
6.Eric Leman Flandria België
7.Georges Pintens Mann België
8.Roger Rosiers Mann België
9.Gerard Vianen Caballero Nederland
10.Valeer Van Sweevelt Faema België
11.Jaak Frijters Mann Nederland
12.Alain Vasseur Bic Frankrijk
13.Roger Swerts Faema België
14.Harm Ottenbros Willem II Nederland
15.Jan Van Der Horst Caballero Nederland
16.Arie Den Hartog Caballero Nederland
17.Georges Vandenberghe Faema België
18.Cees Zoontjes Caballero Nederland
19.Hugo Hellemans Mann België
20.Wim Schepers Caballero Nederland
1968
1.Harry Steevens Willem II Nederland
2 Daniel Van Rijckeghem Mann België
3 Roger Rosiers Mann België
4 Johan De Roo Willem II Nederland
5 Eric Leman Flandria België
6 Wim Schepers Caballero Nederland
7 Jos Huysmans Mann België
8 Etienne Buysse Pull Novy België
9 Leo Duyndam Smiths Nederland
10 Gerben Karstens Peugeot Nederland
11 Cees Zoontjens Caballero Nederland
12 Eddy Beugels Mercier Nederland
13 Bernard Van De Kerkhove Pelforth België
14 Huib Harings Caballero Nederland
15 Tony Daelemans Goldor België
16 Rik Van Looy Willem II België
17 Cees Haast Bic Nederland
18 Henk Nijdam Peugeot Nederland
19 Harm Ottenbros Willem II Nederland
20 Roger Cooreman Mann België
1967
1 Arie Den Hartog Bic Nederland
2 Cees Lute Smiths Nederland
3 Harry Steevens Caballero Nederland
4 Wim Schepers Caballero Nederland
5 Bart Zoet Televizier Nederland
6 Eddy Beugels Mercier Nederland
7 Jean-Louis Bodin Mercier Frankrijk
8 Georges Chappe Mercier Frankrijk
9 Bernard Van De Kerkhove Pelforth België
10 Jos Van Der Vleuten Televizier Nederland
11 Jan Tummers Willem II Nederland
12 Gerard Vianen Caballero Nederland
13 Jan Pieterse Caballero Nederland
14 Jan Janssen Pelforth Nederland
15 Evert Dolman Televizier Nederland
16 Willy In’t Ven Mann België
17 Rik Van Looy Willem II België
18 Eddy Merckx Peugeot België
19 Gerben Karstens Televizier Nederland
20 Georges Van Coningsloo Pelforth België
1966
1 Bernard Van De Kerkhove Ford België
2 Johan De Roo Televizier Nederland
3 Marcel Geeraerts Mann België
4 Jean Stablinski Ford Frankrijk
5 Jan Hugens Ford Nederland
6 Peter Post Solo Nederland
7 Cor Schuuring Caballero Nederland
8 Cees Van Espen Televizier Nederland
9 Constant Jongen Mann België
10 Henri Pauwels Mann België
11 Mies Stolker Willem II Nederland
12 Felice Gimondi Salvarani Italië
13 Bart Zoet Televizier Nederland
14 Georges Delvael Solo België
15 Willy Planckaert Smiths België
16 Willy Bocklant Mann België
17 Rik Luyten Mann België
18 Dignus Kosten Caballero Nederland
19 Rik Van Looy Solo België
20 Walter Godefroot Wiel’s België

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s