2016
1.Viatcheslav Kuznetsov Katusha Rusland
2.Jelle Vanendert Lotto-Soudal België
3.Floris De Tier Vlaanderen-Baloise België
4.Dries Devenyns IAM Cycling België
5.Florian Senechal Cofidis Frankrijk
6.Gianni Meersman Etixx-Quickstep België
7.Huub Duyn Roompot Nederland
8.Eliot Lietaer Vlaanderen-Baloise België
9.Xandro Meurisse Crelan-Vastgoedservice België
10.Lilian Calmejane Direct Energie Frankrijk
11.Egor Silin Katusha Rusland
12.Jerome Baugnies Wanty-Groupe Gobert België
13.Pavel Kochetkov Katusha Rusland
14.Laurent Pichon FDJ-Lapierre Frankrijk
15.Axel Domont Ag2r-La Mondiale Frankrijk
16.Pim Ligthart Lotto-Soudal Nederland
17.Michel Kreder Roompot Nederland
18.Evgeny Shalunov Gazprom-RusVelo Rusland
19.Matteo Trentin Etixx-Quickstep België
20.Dimitri Claeys Wanty-Groupe Gobert België

2015
1.Niki Terpstra Etixx-Quick Step Nederland
2.Danny Van Poppel Trek Factory Racing Nederland
3.Sergey Lagutin Katusha Rusland
4.Philippe Gilbert BMC Racing België
5.Boris Vallee Lotto-Soudal België
6.Matti Breschel Tinkoff-Saxo Denemarken
7.Victor Campenaerts Topsport Vlaanderen-Baloise België
8.Bjorn Leukemans Wanty-Groupe Gobert België
9.Arthur Vichot FDJ-Lapierre Frankrijk
10.Thomas Sprengers Topsport Vlaanderen-Baloise België
11.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
12.Viatcheslav Kuznetsov Katusha Rusland
13.Jay McCarthy Tinkoff-Saxo Australië
14.Marcus Burghardt BMC Racing Duitsland
15.Jelle Wallays Topsport Vlaanderen-Baloise België
16.Antoine Demoitie Wallonie Bruxelles-TRBA België
17.Fabio Felline Trek Factory Racing Italië
18.Olivier Naesen Topsport Vlaanderen-Baloise België
19.Nicolas Maes Etixx-Quick Step België
20.Michael Morkov Tinkoff-Saxo Denemarken
2014
1 Gianni MEERSMAN BEL OPQ 29 22:17:11 100 0*
2 Juan Jose LOBATO DEL VALLE ESP MOV 26 +30 70 0*
3 Silvan DILLIER SUI BMC 24 +33 40 0*
4 Tom VAN ASBROECK BEL TSV 24 +33 30 30
5 Zico WAEYTENS BEL TSV 23 +34 25 25
6 Christopher JUUL JENSEN DEN TCS 25 +38 20 0*
7 Viacheslav KUZNETSOV RUS KAT 25 +40 15 0*
8 Lloyd MONDORY FRA ALM 32 +41 10 0*
9 Pim LIGTHART NED LTB 26 +41 9 0*
10 Pavel KOCHETKOV RUS KAT 28 +42 8 0*
11 Sébastien TURGOT FRA ALM 30 +42 7 0*
12 Pablo LASTRAS GARCIA ESP MOV 38 +42 6 0*
13 Christophe LAPORTE FRA COF 22 +43 5 5
14 Zdenek STYBAR CZE OPQ 29 +43 4 0*
15 Nick VAN DER LIJKE NED BEL 23 +43 3 0*
16 Anthony ROUX FRA FDJ 27 +44
17 Yoann OFFREDO FRA FDJ 28 +44
18 Dominik NERZ GER BMC 25 +44
19 Sébastien DELFOSSE BEL WBC 32 +44
20 Manuele BOARO ITA TCS 27 +44
2013
1 VAN AVERMAET Greg BEL BMC les 884.9 km en 22h08’02” (moy. 39.98 km/h)
2 GESLIN Anthony FRA FDJ 00:10
3 KOLOBNEV Alexandr RUS KAT 00:12
4 OSS Daniel ITA BMC 00:20
5 MARCATO Marco ITA VCD
6 DRUCKER Jean-Pierre LUX AJW 00:26
7 CHEVALIER Olivier BEL WBC
8 WELLENS Tim BEL LTB
9 MARTENS Paul GER BEL 00:30
10 EVRARD Laurent BEL WBC
11 DEVENYNS Dries BEL OPQ
12 DE VREESE Laurens BEL TSV 00:32
13 GHYSELINCK Jan BEL COF
14 VANTOMME Maxime BEL CRE 00:34
15 ROUX Anthony FRA FDJ 00:35
16 SLAGTER Tom Jelte NED BEL 00:39
17 DECLERCQ Tim BEL TSV
18 SIJMENS Nico BEL COF 00:41
19 MACHADO Tiago POR RLT 00:47
20 VAUGRENARD Benoît FRA FDJ
2012
1. NIZZOLO Giacomo * ITA RADIOSHACK-NISSAN 23:28:43
2. MEERSMAN Gianni BEL LOTTO BELISOL TEAM 0:00:01
3. LIGTHART Pim * NED VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM 0:00:02
4. IGNATYEV Mikhail RUS KATUSHA TEAM 0:00:03
5. MONDORY Lloyd FRA AG2R LA MONDIALE 0:00:11
6. COMMEYNE Davy BEL LANDBOUWKREDIET – EUPHONY 0:00:13
7. JACOBS Pieter BEL TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR
8. ISTA Kevin BEL ACCENT JOBS – WILLEMS VERANDA’S 0:00:14
9. WALLAYS Jelle * BEL TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR
10.PAURIOL Rémi FRA FDJ-BIG MAT
11. JUODVALKIS Egidijus * LTU LANDBOUWKREDIET – EUPHONY 0:00:16
12. JEANNESSON Arnold FRA FDJ-BIG MAT
13.HERMANS Ben BEL RADIOSHACK-NISSAN
14.DEBUSSCHERE Jens * BEL LOTTO BELISOL TEAM
15.DE WAELE Bert BEL LANDBOUWKREDIET – EUPHONY
16. BONNAFOND Guillaume FRA AG2R LA MONDIALE
17. REDA Francesco ITA ACQUA & SAPONE
18. SERRY Pieter * BEL TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR
19. GARCIA ECHEGUIBEL Egoitz ESP COFIDIS, LE CREDIT EN LIGNE
20. LEUKEMANS Björn BEL VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM
2011
1 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 20:51:51
2 Joost Van Leijen (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:04
3 Ben Hermans (Bel) Team RadioShack 0:00:22
4 Michal Golas (Pol) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:30
5 Edwig Cammaerts (Bel) Landbouwkrediet
6 Thomas Degand (Bel) Veranda’s Willems – Accent
7 Bert De Waele (Bel) Landbouwkrediet
8 Nikolay Trusov (Rus) Katusha Team 0:00:33
9 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano
10 Nikolas Maes (Bel) Quickstep Cycling Team 0:00:36
11 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ 0:00:41
12 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:42
13 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:48
14 Michael Barry (Can) Sky Procycling
15 Danilo Di Luca (Ita) Katusha Team 0:00:49
16 Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:52
17 Anthony Geslin (Fra) FDJ 0:00:55
18 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone 0:00:59
19 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale 0:01:03
20 Franck Bouyer (Fra) Team Europcar 0:01:07
2010
1 Russell Downing (GBr) Sky Professional Cycling Team 21:50:07
2 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:02
3 Laurent Mangel (Fra) Saur – Sojasun 0:00:03
4 Julien Simon (Fra) Saur – Sojasun 0:00:07
5 Maxime Vantomme (Bel) Team Katusha 0:00:09
6 Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:11
7 Kristof Vandewalle (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:00:12
8 Arthur Vichot (Fra) Française Des Jeux 0:00:13
9 Steven Van Vooren (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
10 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone
11 Bauke Mollema (Ned) Rabobank
12 Filippo Pozzato (Ita) Team Katusha 0:00:17
13 Tony Gallopin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
14 Guillaume Levarlet (Fra) Saur – Sojasun
15 Mickaël Buffaz (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:20
16 Davy Commeyne (Bel) Landbouwkrediet 0:00:21
17 Reinier Honig (Ned) Acqua & Sapone 0:00:23
18 Greg Van Avermaet (Bel) Omega Pharma-Lotto
19 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil Pro Cycling Team
20 Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale
2009
1 Julien El Fares (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne 23:04:10
2 Pavel Brutt (Rus) Team Katusha 0:00:31
3 Alexander Kolobnev (Rus) Team Saxo Bank 0:00:49
4 Matthieu Ladagnous (Fra) Française Des Jeux 0:00:58
5 Yoann Offredo (Fra) Française Des Jeux 0:01:24
6 Nicolas Jalabert (Fra) Agritubel
7 Dries Devenyns (Bel) Quick Step
8 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team
9 Vincent Jerome (Fra) BBox Bouygues Telecom 0:01:26
10 Thomas De Gendt (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
11 Jan Bakelants (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:01:29
12 Florian Stalder (Swi) BMC Racing Team 0:01:32
13 Jürgen Van Goolen (Bel) Team Saxo Bank
14 Johan Coenen (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
15 Sébastien Delfosse (Bel) Landbouwkrediet – Colnago
16 Thomas Frei (Swi) BMC Racing Team
17 Blaise Sonnery (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:50
18 Damien Monier (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne 0:02:04
19 Jelle Vanendert (Bel) Silence – Lotto 0:02:08
20 Thomas Degand (Bel) Verandas Willems 0:02:35
2008
1 Alexandre Kolobnev C.S.C. Rusland
2 Greg Van Avermaet Lotto België
3 Marco Marcato Collstrop Italië
4 Bert De Waele Landbouwkrediet België
5 Borut Bozic Collstrop Slovenië
6 Sergei Ivanov Astana Rusland
7 Paolo Bettini Quickstep Italië
8 Jussi Veikkanen Française des Jeux Finland
9 Nicholas Roche Crédit Agricole Ierland
10 Serge Pauwels Vlaanderen België
11 Jurgen Van Goolen C.S.C. België
12 Anders Lund C.S.C. Denemarken
13 Nick Nuyens Cofidis België
14 Alexander Moos B.M.C. Zwitserland
15 Staf Scheirlinckx Cofidis België
16 Sergey Iakovlev Astana Kazakstan
17 Pierre Rolland Crédit Agricole Frankrijk
18 Christophe Rinero Agritubel Frankrijk
19 Janek Tombak Jartazi Estland
20 Renaud Dion AG2R Frankrijk
2007
1.Pietro Caucchioli Credit Agricole Italië
2.Alexander Kolobnev Team CSC Rusland
3.Johan Coenen Chocolade Jacques België
4.Andy Cappelle Landbouwkrediet België
5.Jeremy Hunt Unibet.com Groot-Brittannië
6.Remi Pauriol Credit Agricole Frankrijk
7.Peter Van Peteghem Quick Step-Innergetic België
8.Mauro Facci Quick Step-Innergetic Italië
9.Borut Bozic Team LPR Slovenië
10.Christophe Brandt Predictor-Lotto België
11.Gorik Gardeyn Unibet.com België
12.Marco Marcato Team LPR Italië
13.Stefan Caethoven Chocolade Jacques België
14.Greg Van Avermaet Predictor-Lotto België
15.Bert De Waele Landbouwkrediet België
16.Branislau Samoilau Acqua&Sapone-Mokambo Wit-Rusland
17.Wim Van Huffel Predictor-Lotto België
18.Luis Pasamonets Unibet.com Spanje
19.Lars Ytting Bak Team CSC Denemarken
20.Aivaras Baranauskas Agritubel Litouwen
2006
1.Kurt Asle Arvesen Team CSC Noorwegen
2.Leonardo Bertagnoli Cofidis Italië
3.Baden Cooke Unibet.com Australië
4.Fabrizio Guidi Phonak Italië
5.Antonio Aldape Chavez Panaria Mexico
6.Hugo Sabido Barloworld Portugal
7.Preben Van Hecke Davitamon-Lotto België
8.Lars Ytting Bak Team CSC Denemarken
9.Serge Baguet Quick Step-Innergetic België
10.Aivaras Baranauskas Agritubel Litouwen
11.Alexander Efimkin Barloworld Rusland
12.Michael Blaudzun Team CSC Denemarken
13.Nico Sijmens Landbouwkrediet-Colnago België
14.Bjorn Leukemans Davitamon-Lotto België
15.Luis Perez Cofidis Spanje
16.Brian Vandborg Team CSC Denemarken
17.Karsten Kroon Team CSC Nederland
18.Volodimir Gustov Team CSC Ukraine
19.Maarten Wijnants Chocolade Jacques België
20.Angel Castresana Unibet.com Spanje
2005
1.Guido Trentin Cofidis Italië
2.Wim Van Huffel Davitamon-Lotto België
3.Daniel Schnider Phonak Zwitserland
4.Philip Deignan Agr2-Prevoyance Ierland
5.Sergei Yakovlev T-Mobile Kazakstan
6.Fabio Sacchi Fassa Bortolo Italië
7.Maxime Monfort Landbouwkrediet-Colnago België
8.Luca Celli Barloworld-Valsir Italië
9.Leonardo Bertagnoli Cofidis Italië
10.Christophe Rinero RAGT Semences Frankrijk
11.Nico Sijmens Landbouwkrediet-Colnago België
12.Tadej Valjavec Phonak Slovenië
13.Daniel Atienza Cofidis Spanje
14.Luis Perez Cofidis Spanje
15.Rolf Aldag T-Mobile Duitsland
16.Marco Velo Fassa Bortolo Italië
17.Bert De Waele Landbouwkrediet-Colnago België
18.Olivier Kaisen RAGT Semences België
19.Pieter Mertens Jacques-T Interim België
20.Jeremy Hunt Mr.Bookmaker-Sports Tech Groot-Brittannië
2004
1.Stijn Neirynck Beveren 2000 Belgium
2.Hilton Clarke Team Down Under Australia
3.Jarno Van Frachem Profel Cycling Team Belgium
4.Kenny Lisabeth Beveren 2000 Belgium
5.Maarten Wijnants Jong Vlaanderen Belgium
6.Andre Greipel Kostritzer Duitsland
7.Roy Hegreberg Jartazi Noorwegen
8.Ronald Schur Team Apac Nederland
9.Steve Schets Jong Vlaanderen Belgium
10.Thomas Berkhout Van Vliet Nederland
11.Roel De Vries Lowik-Tegeltoko Nederland
12.Sieger Haakma Team Apac Nederland
13.Andy Van Houdt Cureghem Sportief Belgium
14.Robert Wagner Kostritzer Duitsland
15.Jarno Van Mingerhoet Profel Cycling Team Belgium
16.Bertil Klootwijk Team Apac Nederland
17.Pieter Muys Jartazi Belgium
18.Cameron Jennings Team Down Under Australia
19.Dimitri De Herdt Jartazi Belgium
20.Anton Wouters Beveren 2000 Belgium
2003
1.Koen Heremans Booischot Belgium
2.Eric Torfs A.V.K. Belgium
3.Bart Van Den Dries Heist Sportief Belgium
4.Steven Cummings Nat.selectie Gr.Brit.
5.Wim De Vries Heist Sportief Belgium
6.Kurt Van Den Bergh A.V.K. Belgium
7.Tom Borremans Think Media Belgium
8.Jorge Libonatti Nat.selectie Uruguay
9.Hector Morales Nat.selectie Uruguay
10.Nick Craig Nat.selectie Gr.Brit.
11.Ken De Feyter Royal Antwerp B.C. Belgium
12.Paul Manning Nat.selectie Gr.Brit.
13.Kieran Page Nat.selectie Gr.Brit.
14.Frank Boeckx Royal Antwerp B.C. Belgium
15.Thomas Roccaro Nat.selectie Zwitserland
16.Rudy Vingerhoets Think Media Belgium
17.Flemming Stadler Nat.selectie Zwitserland
18.Thomas Spichtig Nat.selectie Zwitserland
19.Keith Haddon Nat.selectie Gr.Brit.
20.Bryan Pool Nat.selectie Gr.Brit.
2002
1.Danny In’t Ven Team Bloks Nijdam Belgium
2.Cameron Jennings Team Down Under Australia
3.Sean Sullivan Team Bloks Nijdam Australia
4.Michael Blanchy Farm Frites Belgium
5.Nick Nuyens Farm Frites Belgium
6.Ken Hashikawa Asfra Japan
7.Robby Meul ABX Go Pass Slagino Belgium
8.Bart Bastiaens Beveren 2000 Belgium
9.Nathan Clarke Team Bloks Nijdam Australia
10.Tom Linten Balen B.C. Belgium
11.Bart Dockx Farm Frites Belgium
12.Nick Brown Team Bloks Nijdam Australia
13.Kristof De Beule ABX Go Pass Slagino Belgium
14.Joost Van Meerhaeghe ABX Go Pass Slagino Belgium
15.Sebastien Rosseler Farm Frites Belgium
16.Joris Van Mechelen B.C.Edegem Belgium
17.Arno Wallaard Farm Frites Nederland
18.Patrick Bassez B.C.Edegem Belgium
19.Sjef De Wilde ABX Go Pass Slagino Belgium
20.Kevin Neirynck Beveren 2000 Belgium
2001
1.Tom Boonen Groeningespurters Belgium
2.Andrei Kashechkin Domo Farm Frites Kazakstan
3.Ruslan Gryshenko Vellutex Ukrania
4.Gert Steegmans Domo Farm Frites Belgium
5.Dimitri Muravyev Domo Farm Frites Kazakstan
6.Jurgen Van Goolen Domo Farm Frites Belgium
7.Jan Kuyckx Eddy Merckx Boys Belgium
8.Stijn Van Straelen Eddy Merckx Boys Belgium
9.Nathan Clarke Team Down Under Australia
10.Wim Van Huffel Wielerteam Eycken Belgium
11.Stijn De Volder Eddy Merckx Boys Belgium
12.Roy Sentjens Rabobank Nederland
13.Sebastien Rosseler Domo Farm Frites Belgium
14.Nick Nuyens Domo Farm Frites Belgium
15.Jeroen Goffin Wielerteam Eycken Belgium
16.David Plas R.D.M.-Bianchi Belgium
17.Joachim Poortmans R.D.M.-Bianchi Belgium
18.Ronald Mutsaars Rabobank Nederland
19.Julien Smink M.G.I.-Fietsen Nederland
20.Tommy Van De Gehuchte ABX Go Pass Slagino Belgium
2000
1.Jonas Ljungblad Team Crescent Zweden
2.Erik Lievens Mapei Belgium
3.Koen Das Nissan Belgium
4.Stijn Van Straelen Eddy Merckx Boys Belgium
5.Danny Van Looy I.C.S.A. Belgium
6.Kurt Hovelynck B.B.S. Belgium
7.Bart De Spiegelaere Farm Frites Belgium
8.Bram Schmitz Farm Frites Nederland
9.Mark Louwers Rabobank Nederland
10.Stijn De Volder Eddy Merckx Boys Belgium
11.Nico Ruyloft Booischot Belgium
12.Frederik Willems Eddy Merckx Boys Belgium
13.Jan Claes Nissan Belgium
14.Roy Sentjens Rabobank Nederland
15.Justin Spinelli Farm Frites V.S.A.
16.Petter Renang Team Crescent Zweden
17.Christophe Stevens Groeningespurters Belgium
18.Jens Renders Eddy Merckx Boys Belgium
19.Marc Patry Mapei Belgium
20.Ken Ilegems Nissan Belgium
1999
1.Koen Das Eddy Merckx Boys Belgium
2.Linas Balciunas Saint-Quentin Litouwen
3.Luke Roberts Nat.selectie Australia
4.Phil Thuaux Nat.selectie Australia
5.Simon Gerrans Nat.selectie Australia
6.Brett Aitken Palmans Australia
7.Erwin Bollen Pesant Luik Belgium
8.Pascal Schurmans Bouwel W.V. Belgium
9.David Van Hove Pesant Luik Belgium
10.Mirko Pirazzoli Nat.selectie Italia
11.Erwin Bakker Nat.selectie Nederland
12.Matthew Goold Nat.selectie Australia
13.Jonas Ljungblad Wirsbo Zweden
14.Roel De Wolf Hoboken W.A.C. Belgium
15.Danny Sijen Nat.selectie Nederland
16.Jelle Van Groezen Nat.selectie Nederland
17.Raimundas Vilcinskas Palmans Litouwen
18.Matt Wilson Nat.selectie Australia
19.Hans De Clercq Palmans Belgium
20.Stefano Toffoletti Nat.selectie Italia
1998
1.Alexander Vinokourov Casino Kazakstan
2.Frank Vandenbroucke Mapei Bricobi Belgium
3.Ludo Dierckxsens Lotto Belgium
4.Davide Rebellin Nat.selectie Italia
5.Marc Streel Casino Belgium
6.Michael Kyneb Jack & Jones Denemarken
7.Thierry Marichal Lotto Belgium
8.Wilfried Cretskens Vlaanderen 2002 Belgium
9.Sebastien Demarbaix Home Market Belgium
10.Peter Wuyts Vlaanderen 2002 Belgium
11.Maurizio Fondriest Cofidis Italia
12.Bruno Thibout Cofidis Frankrijk
13.Grzegorz Gwiazdowski Cofidis Polen
14.Jurgen Guns Eddy Merckx Boys Belgium
15.Jo Planckaert Lotto Belgium
16.Arvis Piziks Jack & Jones Letland
17.Gilles Bouvard Casino Frankrijk
18.Rudy Verdonck Mapei III Belgium
19.Jesper Skibby Jack & Jones Denemarken
20.Giuliano Figueras Mapei Bricobi Italia
1997
1.Raf Van Hove Pesant Luik Belgium
2.Yvan Segers Groeningespurters Belgium
3.Bjorn Leukemans K.S.V.Deerlijk Belgium
4.Ronny Paridaens Baardegem Belgium
5.Fabrice Debrabant Raismes Frankrijk
6.David Van Hove Pesant Luik Belgium
7.Jurgen Van Roosbroeck K.S.V.Deerlijk Belgium
8.Jurgen De Buysschere K.S.V.Deerlijk Belgium
9.Danny In’t Ven Turnhout Belgium
10.Paul Van Geel Turnhout Belgium
11.Eddy Gragus US-Postal V.S.A.
12.Ward De Clerck K.S.V.Deerlijk Belgium
13.Nico Strynckx Groeningespurters Belgium
14.George Hincapie US-Postal V.S.A.
15.Wim Heselmans Eddy Merckx Boys Belgium
16.Levi Leipheimer Comptel V.S.A.
17.Fred Rodriguez Plymouth V.S.A.
18.Jean-Philippe Loy Raismes Belgium
19.Filip Bonamie Groeningespurters Belgium
20.Filip Meirhaeghe Pesant Luik Belgium
1996
1.Roel Paulissen Lotto België
2.Gaizka Lejaretta O.N.C.E. Spanje
3.Michel Vanhaecke Landbouwkrediet België
4.Marco Velo Mercatone Uno Italië
5.Gianluca Bortolami Tacconi Sport Italië
6.Mikel Pradera O.N.C.E. Spanje
7.Nicola Loda Fassa Bortolo Italië
8.Andrea Tafi Mapei-Quickstep Italië
9.Roberto Petito Fassa Bortolo Italië
10.Matteo Tosatto Fassa Bortolo Italië
11.Fabio Baldato Fassa Bortolo Italië
12.Franco Ballerini Mapei-Quickstep Italië
13.Fabiano Fontanelli Mercatone Uno Italië
14.Bart Leysen Mapei-Quickstep België
15.David Arroyo O.N.C.E. Spanje
16.Cesar Solaun Ibanesto.com Spanje
17.Gerben Löwik Rabobank Nederland
18.Francesco Casagrande Fassa Bortolo Italië
19.Steven De Jongh Rabobank Nederland
20.Matthew Hayman Rabobank Nederland
1995
1.Peter Farazijn Cofidis België
2.Giuseppe Di Grande Festina Italië
3.Oscar Camenzind Lampre Zwitserland
4.Rik Verbrugghe Lotto België
5.Mario Aerts Lotto België
6.Marco Velo Mercatone Uno Italië
7.Rolf Huser Festina Zwitserland
8.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
9.David Etxebarria O.N.C.E. Spanje
10.Dario Frigo Fassa Bortolo Italië
11.Axel Merckx Mapei Quickstep België
12.Andrea Ferrigato Fassa Bortolo Italië
13.Serge Baguet Lotto België
14.Michael Boogerd Rabobank Nederland
15.Oscar Mason Mercatone Uno Italië
16.Massimiliano Lelli Cofidis Italië
17.Paolo Bettini Mapei Quickstep Italië
18.Rinaldo Nocentini Mapei Quickstep Italië
19.Geert Verheyen Lotto België
20.Gianmaria Ortenzi Mercatone Uno Italië
1994
1.Gianmaria Ortenzi Mercatone Uno Italië
2.Francisco Mancebo Banesto Spanje
3.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
4.Abraham Olano O.N.C.E. Spanje
5.Paolo Savoldelli Saeco Italië
6.Andrei Kivilev Festina Kazakstan
7.Alvaro Gonzalez de Galdeano Vitalicio Spanje
8.Michele Bartoli Mapei Quickstep Italië
9.Maarten den Bakker Rabobank Nederland
10.Mario Aerts Lotto België
11.Michael Boogerd Rabobank Nederland
12.Kurt Van de Wouwer Lotto België
13.Udo Bölts Telekom Duitsland
14.Marco Velo Mercatone Uno Italië
15.Koos Moerenhout Rabobank Nederland
16.Gianni Faresin Mapei Quickstep Italië
17.Aitor Osa Banesto Spanje
18.Axel Merckx Mapei Quickstep België
19.Jens Heppner Telekom Duitsland
20.Francesco Secchiari Saeco Italië
1993
1.Luc Leblanc Polti Frankrijk
2.Marcelino Garcia O.N.C.E. Spanje
3.Francesco Casagrande Cofidis Italië
4.Alberto Elli Casino Italië
5.Bo Hamburger Casino Denemarken
6.Michael Boogerd Rabobank Nederland
7.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
8.Andrea Noe Asics Italië
9.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
10.Rodolfo Massi Casino Italië
11.Pascal Hervé Festina Frankrijk
12.Dario Frigo Saeco Italië
13.Marco Velo Mercatone Uno Italië
14.Gilles Bouvard Casino Frankrijk
15.Patrick Jonker Rabobank Nederland
16.Axel Merckx Polti België
17.Laurent Dufaux Festina Zwitserland
18.Rik Verbrugghe Lotto België
19.Simone Borgheresi Mercatone Uno Italië
20.Mikel Zarrabeitia O.N.C.E. Spanje
1992
1.Marco Pantani Mercatone Uno Italië
2.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
3.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
4.Luc Leblanc Polti Frankrijk
5.Alex Zülle O.N.C.E. Zwitserland
6.Richard Virenque Festina Frankrijk
7.Benoit Salmon Lotto Frankrijk
8.Andrea Noe Asics Italië
9.Pascal Hervé Festina Frankrijk
10.Michael Boogerd Rabobank Nederland
11.Maarten Den Bakker T.V.M. Nederland
12.Beat Zberg Mercatone Uno Zwitserland
13.Mauro Gianetti Française Des Jeux Zwitserland
14.Marcelino Garcia O.N.C.E. Spanje
15.Davide Rebellin Française Des Jeux Italië
16.Erik Breukink Rabobank Nederland
17.Johan Bruyneel Rabobank België
18.Sergei Ivanov T.V.M. Rusland
19.Laurent Madouas Lotto Frankrijk
20.Fabio Roscioli Asics Italië
1991
1.Maurizio Fondriest Roslotto Italië
2.Pascal Hervé Festina Frankrijk
3.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
4.Richard Virenque Festina Frankrijk
5.Bruno Cenghialta Gewiss Italië
6.Maarten Den Bakker T.V.M. Nederland
7.Pascal Richard Mg-Technogym Zwitserland
8.Stefano Della Santa Mapei-GB Italië
9.Mauro Gianetti Polti Zwitserland
10.Laurent Roux T.V.M. Frankrijk
11.Didier Rous Gan Frankrijk
12.Michele Coppollilo Mg-Technogym Italië
13.Gabriele Colombo Gewiss Italië
14.Enrico Zaina Carrera Italië
15.Bo Hamburger T.V.M. Denemarken
16.Laurent Brochard Festina Frankrijk
17.Francesco Frattini Gewiss Italië
18.Laurent Madouas Motorola Frankrijk
19.Jean-Cyrille Robin Festina Frankrijk
20.Luc Leblanc Polti Frankrijk
1990
1.Dainis Ozols Novell Letland
2.Maurizio Fondriest Lampre Italië
3.Dimitri Konyshev Aki-Gipiemme Rusland
4.Francesco Frattini Gewiss Italië
5.Mauro Gianetti Polti Zwitserland
6.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
7.Angel Edo Kelme Spanje
8.Evgeny Berzin Gewiss Rusland
9.José Rodriguez Garcia Kelme Spanje
10.Stéphane Heulot Banesto Frankrijk
11.Davide Rebellin MG-Latexco Italië
12.Roland Meier T.V.M. Zwitserland
13.Alex Zülle O.N.C.E. Zwitserland
14.José Maria Jimenez Banesto Spanje
15.Julio Cesar Ortegon Kelme Colombia
16.Steven Rooks T.V.M. Nederland
17.Maarten den Bakker T.V.M. Nederland
18.Peter Meinert T.V.M. Denemarken
19.Alberto Elli MG-Latexco Italië
20.Gianni Bugno MG-Latexco Italië
1989
1.Giorgio Furlan Gewiss Italië
2.Evgeny Berzin Gewiss Rusland
3.Gianni Bugno Polti Italië
4.Claudio Chiappucci Carrera Italië
5.Stefano Della Santa Mapei Italië
6.Davide Cassani GB-MG boys Italië
7.Moreno Argentin Gewiss Italië
8.Bruno Cornillet Histor Frankrijk
9.Ronan Pensec Histor Frankrijk
10.Rolf Aldag Telekom Duitsland
11.Francesco Casagrande Mercatone Uno Italië
12.Franco Ballerini Mapei Italië
13.Eric Van Lancker Word Perfect België
14.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
15.Marco Giovanetti Mapei Italië
16.Franco Vona GB-MG boys Italië
17.Michael Boogerd Word Perfect Nederland
18.Rolf Sörensen GB-MG boys Denemarken
19.Raul Alcala Motorola Mexico
20.Viatcheslav Ekimov Word Perfect Rusland
1988
1.Maurizio Fondriest Lampre Italië
2.Gérard Rué Banesto Frankrijk
3.Erik Breukink ONCE Nederland
4.Claudio Chiappucci Carrera Italië
5.Laurent Dufaux ONCE Zwitserland
6.Stéphane Heulot Banesto Frankrijk
7.Rolf Sörensen Carrera Denemarken
8.Gert-Jan Theunisse T.V.M. Nederland
9.Serge Baguet Lotto België
10.Andrea Chiurato Gatorade Italië
11.Marco Zen Lampre Italië
12.Stephen Roche Carrera Ierland
13.Maarten Den Bakker T.V.M. Nederland
14.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
15.Ramon Gonzalez Arrieta Festina Spanje
16.Miguel Indurain Banesto Spanje
17.Roberto Petito Mercatone Uno Italië
18.Abelardo Rondon Gatorade Colombia
19.Steven Rooks Festina Nederland
20.Frank Vandenabeele Lotto België
1987
1.Alex Zülle O.N.C.E. Zwitserland
2.Pedro Delgado Banesto Spanje
3.Viatcheslav Ekimov Panasonic G.O.S.
4.Jean-François Bernard Banesto Frankrijk
5.Atle Kvalsvoll Z-Lemond Noorwegen
6.Michel Dernies Motorola België
7.Steven Rooks Buckler Nederland
8.Gert-Jan Theunisse T.V.M. Nederland
9.Stephen Roche Carrera Ierland
10.Gérard Rué Castorama Frankrijk
11.Giorgio Furlan Ariostea Italië
12.Moreno Argentin Ariostea Italië
13.Davide Cassani Ariostea Italië
14.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
15.Jérôme Simon Z-Lemond Frankrijk
16.Eddy Bouwmans Panasonic Nederland
17.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
18.Armand De Las Cuevas Banesto Frankrijk
19.Dimitri Konyshev T.V.M. G.O.S.
20.Herminio Diaz Zabala O.N.C.E. Spanje
1986
1.Eric Van Lancker Panasonic België
2.Jesus Rodriguez-Magro Banesto Spanje
3.Claudio Chiappucci Carrera Italië
4.Atle Kvalsvoll “Z” Noorwegen
5.Claude Criquielion Lotto België
6.Stephen Roche Tonton Tapis Ierland
7.Patrick Robeet Buckler Nederland
8.Hartmut Bölts Telekom Duitsland
9.Fabrice Philipot Banesto Frankrijk
10.Moreno Argentin Ariostea Italië
11.Enrico Zaina Carrera Italië
12.Giorgio Furlan Ariostea Italië
13.Eric De Clercq La William België
14.Jean-François Bernard Banesto Frankrijk
15.Johan Bruyneel Lotto België
16.Marek Kulas La William Polen
17.Atle Pedersen Tonton Tapis Noorwegen
18.Rolf Gölz Ariostea Duitsland
19.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
20.Jérôme Simon “Z” Frankrijk
1985
1.Marnix Lameire Oostende
2.Rolf Sörensen Denemarken
3.Johan Bruyneel Belg.nat.pl.
4.Pascal Van Der Vorst Boom
5.Johan Museeuw Oostende
6.Arjan Jagt Batavus
7.Alex Pedersen Denemarken
8.Geert Van De Walle Belg.nat.pl.
9.Peter Harings Batavus
10.Dirk Clarysse Torhout
11.Carlo Bomans Leopoldsburg
12.Ludo Giesberts Tielen
13.Danny Lippens Belg.nat.pl.
14.Eddy Schurer Batavus
15.John Bogers Gazelle
16.Marc Manders Ned.nat.pl.
17.Gino De Backer Merelbeke
18.Koen Van Rooy Tielen
19.Corneille Daems Belg.nat.pl.
20.Bruno Geuens Leopoldsburg
1984
1.Claude Criquielion Hitachi België
2.Andy Hampsten 7-Eleven V.S.A.
3.Moreno Argentin Bianchi Italië
4.Inaki Gaston Kelme Spanje
5.Jesus Cruz-Martin O.N.C.E. Spanje
6.Fabio Parra Kelme Colombia
7.Dimitri Konyshev Alfa Lum U.S.S.R.
8.Sammy Moreels Lotto België
9.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
10.Thomas Wegmüller Domex Zwitserland
11.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
12.Rolf Järmann Frank Zwitserland
13.Ron Kiefel 7-Eleven V.S.A.
14.Claudio Chiappucci Carrera Italië
15.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
16.Stephen Roche Fagor Ierland
17.Jean-Claude Leclercq Helvetia Frankrijk
18.Raul Alcala P.D.M. Mexico
19.Ronan Pensec “Z” Frankrijk
20.Charly Mottet R.M.O. Frankrijk
1983
1.Stephane Joho Ariostea Zwitserland
2.Yvon Madiot Toshiba Frankrijk
3.Moreno Argentin Gewiss Italia
4.Pedro Delgado Reynolds Spanje
5.Marc Madiot Toshiba Frankrijk
6.Rolf Sorensen Ariostea Denemarken
7.Jesus Rodriguez Magro Reynolds Spanje
8.John Talen Panasonic Nederland
9.Andreas Kappes Toshiba BRD
10.Rolf Golz Superconfex BRD
11.Brian Holm Roland Denemarken
12.Patrick Verschueren Roland Belgium
13.Claude Criquielion Hitachi Belgium
14.Steven Rooks P.D.M. Nederland
15.Pascal Simon Systeme U Frankrijk
16.Charly Mottet Systeme U Frankrijk
17.Bruno Bruyere Hitachi Belgium
18.Edwig Van Hooydonck Superconfex Belgium
19.Patrick Jacobs Hitachi Belgium
20.Herman Frison Roland Belgium
1982
1.Charly Mottet Système U Frankrijk
2.Claude Criquielion Hitachi België
3.Pascal Simon “Z” Frankrijk
4.Jesper Skibby Roland Denemarken
5.Eric Boyer Système U Frankrijk
6.Gérard Rué Système U Frankrijk
7.Eddy Planckaert Panasonic België
8.Steven Rooks P.D.M. Nederland
9.Gerrit Solleveld Superconfex Nederland
10.Jeff Pierce 7-Eleven V.S.A.
11.Johan Bruyneel S.E.F.B. België
12.Steve Bauer Toshiba Canada
13.Johan Museeuw Intral België
14.Lech Piasecki Del Tongo Polen
15.Neil Stephens Zero Australië
16.Raul Alcala 7-Eleven Mexico
17.Luc Roosen Superconfex België
18.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
19.Adri van der Poel P.D.M. Nederland
20.Teun van Vliet Panasonic Nederland
1981
1.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
2.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
3.Steven Rooks P.D.M. Nederland
4.Jean-François Bernard La Vie Claire Frankrijk
5.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
6.Joop Zoetemelk Kwantum Nederland
7.Rolf Gölz Del Tongo B.R.D.
8.Dirk De Mol Fangio België
9.Eddy Planckaert Panasonic België
10.Claude Criquielion Hitachi België
11.Etienne De Wilde Hitachi België
12.Gertjan Theunisse Panasonic Nederland
13.Charly Mottet Système U Frankrijk
14.Michel Bibollet Fagor Frankrijk
15.Laurent Fignon Système U Frankrijk
16.Kim Andersen La Vie Claire Denemarken
17.Eric Van Lancker Panasonic België
18.Jos Haex Hitachi België
19.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
20.Steve Bauer La Vie Claire Canada
1980
1.Rolf Gölz Del Tongo B.R.D.
2.Alan Peiper Peugeot Australië
3.Pascal Poisson Renault Frankrijk
4.Jean-René Bernaudeau Fagor Frankrijk
5.Gianbattista Baronchelli Brianzoli Italië
6.Sean Kelly Skil Ierland
7.Claude Criquielion Hitachi België
8.Sean Yates Peugeot G.B.
9.Jelle Nijdam Kwantumhallen Nederland
10.Fabio Parra Café Colombia
11.Paul Verschuere Fagor België
12.Moreno Argentin Bianchi Italië
13.Silvano Contini Ariostea Italië
14.Steve Bauer La Vie Claire Canada
15.Laurent Fignon Renault Frankrijk
16.Acacio da Silva Malvor Portugal
17.Marc Madiot Renault Frankrijk
18.Roy Knickman La Vie Claire V.S.A.
19.Martin Earley Fagor Ierland
20.Jörg Müller Skil Zwitserland
1979
1.Stefan Morjean Lotto België
2.Sean Kelly Skil Ierland
3.Ad Wijnands Kwantumhallen Nederland
4.Jonathan Boyer Brianzoli V.S.A.
5.Jan Wijnants Lotto België
6.Paul Verschuere Europdecor België
7.Steven Rooks Panasonic Nederland
8.Acacio da Silva Malvor Portugal
9.Roberto Ceruti Del Tongo Italië
10.Martin Ramirez Système U Colombia
11.Charly Mottet Renault Frankrijk
12.Marc Madiot Renault Frankrijk
13.Pedro Delgado Reynolds Spanje
14.Christian Jourdan La Vie Claire Frankrijk
15.Sean Yates Peugeot G.B.
16.Yvon Madiot Renault Frankrijk
17.Emanuele Bombini Del Tongo Italië
18.Gertjan Theunisse Panasonic Nederland
19.Mario Beccia Malvor Italië
20.Eddy Planckaert Panasonic België
1978
1.Kim Andersen Coop Denemarken
2.Sean Kelly Sem Ierland
3.Bernard Hinault Renault Frankrijk
4.Eddy Schepers Perlav België
5.Hubert Seiz Cilo Zwitserland
6.Joop Zoetemelk Coop Nederland
7.René Bittinger Sem Frankrijk
8.Bernard Vallet La Redoute Frankrijk
9.Michel Pollentier Safir België
10.Johan Lammerts Raleigh Nederland
11.Ad Wijnands Raleigh Nederland
12.Greg Lemond Renault V.S.A.
13.Jonathan Boyer Sem V.S.A.
14.Etienne Vanderhelst Perlav België
15.Dietrich Thurau Del Tongo B.R.D.
16.Jef Lieckens Safir België
17.Guido Van Calster Del Tongo België
18.Fons De Wolf Bianchi België
19.Valerio Piva Bianchi Italië
20.Robert Alban La Redoute Frankrijk
1977
1.Gilbert Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
2.Giuseppe Saronni Gis Italië
3.Fons De Wolf Boule d’Or België
4.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
5.Francesco Moser Sanson Italië
6.Sven Ake Nilsson Miko Zweden
7.Bernard Hinault Renault Frankrijk
8.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
9.Gibi Baronchelli Bianchi Italië
10.Joaquim Agostinho Puch Portugal
11.Raymond Martin Miko Frankrijk
12.Johan Vandervelde Raleigh Nederland
13.Wladimiro Panizza Gis Italië
14.Herman Van Springel Safir België
15.Johan De Muynck Splendor België
16.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
17.Sean Kelly Splendor Ierland
18.Tommi Prim Bianchi Zweden
19.Jan Raas Raleigh Nederland
20.Daniël Willems IJsboerke België
1976
1.Denis Ertveldt Cureghem Sportif
2.Eddy Schepers Balen B.C.
3.René Martens Limburgse W.C.
4.Rudi Colman Hoboken W.A.C.
5.Gery Verlinden Lierse B.C.
6.Marc Dierickx Hoboken W.A.C.
7.Johnny De Nul Labiekes Denderhoutem
8.Maurice Petry Limburgse W.C.
9.Eddy Vaes Limburgse W.C.
10.Daniel Willems Lierse B.C.
11.Henri Vandenbranden Karel van Wynendaele
12.Frans Matthijs Karel van Wynendaele
13.Hendrik De Vos K.S.V.Deerlijk
14.Michel Vaarten Karel van Wynendaele
15.Fons De Wolf Hoboken W.A.C.
16.Eddy Van den Broeck Hoboken W.A.C.
17.Henk Lubberding Frans Van Erp (Nederland)
18.Jean-Claude Fabbri Pédale Liégeoise
19.Jean-Pierre Henrard Pédale Liégeoise
20.Frank Arijs Labiekes Denderhoutem

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.