Ronde van Wallonië (voorheen: Tour des Régions Wallonnes)

2016
1.Viatcheslav Kuznetsov Katusha Rusland
2.Jelle Vanendert Lotto-Soudal België
3.Floris De Tier Vlaanderen-Baloise België
4.Dries Devenyns IAM Cycling België
5.Florian Senechal Cofidis Frankrijk
6.Gianni Meersman Etixx-Quickstep België
7.Huub Duyn Roompot Nederland
8.Eliot Lietaer Vlaanderen-Baloise België
9.Xandro Meurisse Crelan-Vastgoedservice België
10.Lilian Calmejane Direct Energie Frankrijk
11.Egor Silin Katusha Rusland
12.Jerome Baugnies Wanty-Groupe Gobert België
13.Pavel Kochetkov Katusha Rusland
14.Laurent Pichon FDJ-Lapierre Frankrijk
15.Axel Domont Ag2r-La Mondiale Frankrijk
16.Pim Ligthart Lotto-Soudal Nederland
17.Michel Kreder Roompot Nederland
18.Evgeny Shalunov Gazprom-RusVelo Rusland
19.Matteo Trentin Etixx-Quickstep België
20.Dimitri Claeys Wanty-Groupe Gobert België

2015
1.Niki Terpstra Etixx-Quick Step Nederland
2.Danny Van Poppel Trek Factory Racing Nederland
3.Sergey Lagutin Katusha Rusland
4.Philippe Gilbert BMC Racing België
5.Boris Vallee Lotto-Soudal België
6.Matti Breschel Tinkoff-Saxo Denemarken
7.Victor Campenaerts Topsport Vlaanderen-Baloise België
8.Bjorn Leukemans Wanty-Groupe Gobert België
9.Arthur Vichot FDJ-Lapierre Frankrijk
10.Thomas Sprengers Topsport Vlaanderen-Baloise België
11.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
12.Viatcheslav Kuznetsov Katusha Rusland
13.Jay McCarthy Tinkoff-Saxo Australië
14.Marcus Burghardt BMC Racing Duitsland
15.Jelle Wallays Topsport Vlaanderen-Baloise België
16.Antoine Demoitie Wallonie Bruxelles-TRBA België
17.Fabio Felline Trek Factory Racing Italië
18.Olivier Naesen Topsport Vlaanderen-Baloise België
19.Nicolas Maes Etixx-Quick Step België
20.Michael Morkov Tinkoff-Saxo Denemarken
2014
1 Gianni MEERSMAN BEL OPQ 29 22:17:11 100 0*
2 Juan Jose LOBATO DEL VALLE ESP MOV 26 +30 70 0*
3 Silvan DILLIER SUI BMC 24 +33 40 0*
4 Tom VAN ASBROECK BEL TSV 24 +33 30 30
5 Zico WAEYTENS BEL TSV 23 +34 25 25
6 Christopher JUUL JENSEN DEN TCS 25 +38 20 0*
7 Viacheslav KUZNETSOV RUS KAT 25 +40 15 0*
8 Lloyd MONDORY FRA ALM 32 +41 10 0*
9 Pim LIGTHART NED LTB 26 +41 9 0*
10 Pavel KOCHETKOV RUS KAT 28 +42 8 0*
11 Sébastien TURGOT FRA ALM 30 +42 7 0*
12 Pablo LASTRAS GARCIA ESP MOV 38 +42 6 0*
13 Christophe LAPORTE FRA COF 22 +43 5 5
14 Zdenek STYBAR CZE OPQ 29 +43 4 0*
15 Nick VAN DER LIJKE NED BEL 23 +43 3 0*
16 Anthony ROUX FRA FDJ 27 +44
17 Yoann OFFREDO FRA FDJ 28 +44
18 Dominik NERZ GER BMC 25 +44
19 Sébastien DELFOSSE BEL WBC 32 +44
20 Manuele BOARO ITA TCS 27 +44
2013
1 VAN AVERMAET Greg BEL BMC les 884.9 km en 22h08’02” (moy. 39.98 km/h)
2 GESLIN Anthony FRA FDJ 00:10
3 KOLOBNEV Alexandr RUS KAT 00:12
4 OSS Daniel ITA BMC 00:20
5 MARCATO Marco ITA VCD
6 DRUCKER Jean-Pierre LUX AJW 00:26
7 CHEVALIER Olivier BEL WBC
8 WELLENS Tim BEL LTB
9 MARTENS Paul GER BEL 00:30
10 EVRARD Laurent BEL WBC
11 DEVENYNS Dries BEL OPQ
12 DE VREESE Laurens BEL TSV 00:32
13 GHYSELINCK Jan BEL COF
14 VANTOMME Maxime BEL CRE 00:34
15 ROUX Anthony FRA FDJ 00:35
16 SLAGTER Tom Jelte NED BEL 00:39
17 DECLERCQ Tim BEL TSV
18 SIJMENS Nico BEL COF 00:41
19 MACHADO Tiago POR RLT 00:47
20 VAUGRENARD Benoît FRA FDJ
2012
1. NIZZOLO Giacomo * ITA RADIOSHACK-NISSAN 23:28:43
2. MEERSMAN Gianni BEL LOTTO BELISOL TEAM 0:00:01
3. LIGTHART Pim * NED VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM 0:00:02
4. IGNATYEV Mikhail RUS KATUSHA TEAM 0:00:03
5. MONDORY Lloyd FRA AG2R LA MONDIALE 0:00:11
6. COMMEYNE Davy BEL LANDBOUWKREDIET – EUPHONY 0:00:13
7. JACOBS Pieter BEL TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR
8. ISTA Kevin BEL ACCENT JOBS – WILLEMS VERANDA’S 0:00:14
9. WALLAYS Jelle * BEL TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR
10.PAURIOL Rémi FRA FDJ-BIG MAT
11. JUODVALKIS Egidijus * LTU LANDBOUWKREDIET – EUPHONY 0:00:16
12. JEANNESSON Arnold FRA FDJ-BIG MAT
13.HERMANS Ben BEL RADIOSHACK-NISSAN
14.DEBUSSCHERE Jens * BEL LOTTO BELISOL TEAM
15.DE WAELE Bert BEL LANDBOUWKREDIET – EUPHONY
16. BONNAFOND Guillaume FRA AG2R LA MONDIALE
17. REDA Francesco ITA ACQUA & SAPONE
18. SERRY Pieter * BEL TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR
19. GARCIA ECHEGUIBEL Egoitz ESP COFIDIS, LE CREDIT EN LIGNE
20. LEUKEMANS Björn BEL VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM
2011
1 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 20:51:51
2 Joost Van Leijen (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:04
3 Ben Hermans (Bel) Team RadioShack 0:00:22
4 Michal Golas (Pol) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:30
5 Edwig Cammaerts (Bel) Landbouwkrediet
6 Thomas Degand (Bel) Veranda’s Willems – Accent
7 Bert De Waele (Bel) Landbouwkrediet
8 Nikolay Trusov (Rus) Katusha Team 0:00:33
9 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano
10 Nikolas Maes (Bel) Quickstep Cycling Team 0:00:36
11 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ 0:00:41
12 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:42
13 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:48
14 Michael Barry (Can) Sky Procycling
15 Danilo Di Luca (Ita) Katusha Team 0:00:49
16 Gert Dockx (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:52
17 Anthony Geslin (Fra) FDJ 0:00:55
18 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone 0:00:59
19 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale 0:01:03
20 Franck Bouyer (Fra) Team Europcar 0:01:07
2010
1 Russell Downing (GBr) Sky Professional Cycling Team 21:50:07
2 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:02
3 Laurent Mangel (Fra) Saur – Sojasun 0:00:03
4 Julien Simon (Fra) Saur – Sojasun 0:00:07
5 Maxime Vantomme (Bel) Team Katusha 0:00:09
6 Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:11
7 Kristof Vandewalle (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:00:12
8 Arthur Vichot (Fra) Française Des Jeux 0:00:13
9 Steven Van Vooren (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
10 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone
11 Bauke Mollema (Ned) Rabobank
12 Filippo Pozzato (Ita) Team Katusha 0:00:17
13 Tony Gallopin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
14 Guillaume Levarlet (Fra) Saur – Sojasun
15 Mickaël Buffaz (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:20
16 Davy Commeyne (Bel) Landbouwkrediet 0:00:21
17 Reinier Honig (Ned) Acqua & Sapone 0:00:23
18 Greg Van Avermaet (Bel) Omega Pharma-Lotto
19 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil Pro Cycling Team
20 Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale
2009
1 Julien El Fares (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne 23:04:10
2 Pavel Brutt (Rus) Team Katusha 0:00:31
3 Alexander Kolobnev (Rus) Team Saxo Bank 0:00:49
4 Matthieu Ladagnous (Fra) Française Des Jeux 0:00:58
5 Yoann Offredo (Fra) Française Des Jeux 0:01:24
6 Nicolas Jalabert (Fra) Agritubel
7 Dries Devenyns (Bel) Quick Step
8 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team
9 Vincent Jerome (Fra) BBox Bouygues Telecom 0:01:26
10 Thomas De Gendt (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
11 Jan Bakelants (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:01:29
12 Florian Stalder (Swi) BMC Racing Team 0:01:32
13 Jürgen Van Goolen (Bel) Team Saxo Bank
14 Johan Coenen (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
15 Sébastien Delfosse (Bel) Landbouwkrediet – Colnago
16 Thomas Frei (Swi) BMC Racing Team
17 Blaise Sonnery (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:50
18 Damien Monier (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne 0:02:04
19 Jelle Vanendert (Bel) Silence – Lotto 0:02:08
20 Thomas Degand (Bel) Verandas Willems 0:02:35
2008
1 Sergei Ivanov (Rus) Astana 22.32.08
2 Greg Van Avermaet (Bel) Silence – Lotto 0.19
3 Paolo Bettini (Ita) Quick Step 0.23
4 Marco Marcato (Ita) Cycle Collstrop 0.39
5 Jussi Veikkanen (Fin) Française des Jeux
6 Alexandr Kolobnev (Rus) Team CSC-Saxo Bank – Saxo Bank 0.41
7 Nicolas Roche (Irl) Crédit Agricole 0.42
8 Serge Pauwels (Bel) Topsport Vlaanderen 0.43
9 Jurgen Van Goolen (Bel) Team CSC-Saxo Bank – Saxo Bank
10 Anders Lund (Den) Team CSC-Saxo Bank – Saxo Bank 0.45
11 Bert De Waele (Bel) Landbouwkrediet – Tönissteiner
12 Nick Nuyens (Bel) Cofidis – Le Crédit par Téléphone
13 Alexandre Moos (Swi) BMC Racing Team
14 Staf Scheirlinckx (Bel) Cofidis – Le Crédit par Téléphone
15 Sergey Yakovlev (Kaz) Astana
16 Pierre Rolland (Fra) Crédit Agricole 0.58
17 Borut Bozic (Slo) Cycle Collstrop 1.02
18 Christophe Rinero (Fra) Agritubel 1.05
19 Janek Tombak (Est) Mitsubishi-Jartazi
20 Renaud Dion (Fra) AG2R La Mondiale 1.12
2007
1.Pietro Caucchioli Credit Agricole Italië
2.Alexander Kolobnev Team CSC Rusland
3.Johan Coenen Chocolade Jacques België
4.Andy Cappele Landbouwkrediet België
5.Jeremy Hunt Unibet.com Groot-Brittannië
6.Remi Pauriol Credit Agricole Frankrijk
7.Peter Van Peteghem Quick Step-Innergetic België
8.Mauro Facci Quick Step-Innergetic Italië
9.Borut Bozic Team LPR Slovenië
10.Christophe Brandt Predictor-Lotto België
11.Gorik Gardeyn Unibet.com België
12.Marco Marcato Team LPR Italië
13.Stefan Caethoven Chocolade Jacques België
14.Greg Van Avermaet Predictor-Lotto België
15.Bert De Waele Landbouwkrediet België
16.Branislau Samoilau Acqua&Sapone-Mokambo Wit-Rusland
17.Wim Van Huffel Predictor-Lotto België
18.Luis Pasamonets Unibet.com Spanje
19.Lars Ytting Bak Team CSC Denemarken
20.Aivaras Baranauskas Agritubel Litouwen
2006
1.Kurt Asle Arvesen Team CSC Noorwegen
2.Leonardo Bertagnoli Cofidis Italië
3.Baden Cooke Unibet.com Australië
4.Fabrizio Guidi Phonak Italië
5.Antono Aldape Chavez Panaria Mexico
6.Hugo Sabido Barloworld Portugal
7.Preben Van Hecke Davitamon-Lotto België
8.Lars Ytting Bak Team CSC Denemarken
9.Serge Baguet Quick Step-Innergetic België
10.Aivaras Baranauskas Agritubel Litouwen
11.Alexander Efimkin Barloworld Rusland
12.Michael Blaudzun Team CSC Denemarken
13.Nico Sijmens Landbouwkrediet-Colnago België
14.Bjorn Leukemans Davitamon-Lotto België
15.Luis Perez Cofidis Spanje
16.Brian Vandborg Team CSC Denemarken
17.Karsten Kroon Team CSC Nederland
18.Volodimir Gustov Team CSC Ukraine
19.Maarten Wijnants Chocolade Jacques België
20.Angel Castresana Unibet.com Spanje
2005
1.Guido Trentin Cofidis Italië
2.Wim Van Huffel Davitamon-Lotto België
3.Daniel Schnider Phonak Zwitserland
4.Philip Deignan Agr2-Prevoyance Ierland
5.Sergei Yakovlev T-Mobile Kazakstan
6.Fabio Sacchi Fassa Bortolo Italië
7.Maxime Monfort Landbouwkrediet-Colnago België
8.Luca Celli Barloworld-Valsir Italië
9.Leonardo Bertagnoli Cofidis Italië
10.Christophe Rinero RAGT Semences Frankrijk
11.Nico Sijmens Landbouwkrediet-Colnago België
12.Tadej Valjavec Phonak Slovenië
13.Daniel Atienza Cofidis Spanje
14.Luis Perez Cofidis Spanje
15.Rolf Aldag T-Mobile Duitsland
16.Marco Velo Fassa Bortolo Italië
17.Bert De Waele Landbouwkrediet-Colnago België
18.Olivier Kaisen RAGT Semences België
19.Pieter Mertens Jacques-T Interim België
20.Jeremy Hunt Mr.Bookmaker-Sports Tech Groot-Brittannië
2004
1.Stijn Neirynck Beveren 2000 Belgium
2.Hilton Clarke Team Down Under Australia
3.Jarno Van Frachem Profel Cycling Team Belgium
4.Kenny Lisabeth Beveren 2000 Belgium
5.Maarten Wijnants Jong Vlaanderen Belgium
6.Andre Greipel Kostritzer Duitsland
7.Roy Hegreberg Jartazi Noorwegen
8.Ronald Schur Team Apac Nederland
9.Steve Schets Jong Vlaanderen Belgium
10.Thomas Berkhout Van Vliet Nederland
11.Roel De Vries Lowik-Tegeltoko Nederland
12.Sieger Haakma Team Apac Nederland
13.Andy Van Houdt Cureghem Sportief Belgium
14.Robert Wagner Kostritzer Duitsland
15.Jarno Van Mingerhoet Profel Cycling Team Belgium
16.Bertil Klootwijk Team Apac Nederland
17.Pieter Muys Jartazi Belgium
18.Cameron Jennings Team Down Under Australia
19.Dimitri De Herdt Jartazi Belgium
20.Anton Wouters Beveren 2000 Belgium

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s