2008
1 Lars Boom Rabobank Nederland
2 Thomas Berkhout Rabobank Nederland
3 Coen Vermeltfoort Rabobank Nederland
4 Lieuwe Westra Krolstone Nederland
5 Johnny Hoogerland Van Vliet Nederland
6 Sergej Fuchs 3C-Gruppe BRD
7 Jos Van Emden Rabobank Nederland
8 Jos Pronk Krolstone Nederland
9 Michel Kreder Rabobank Nederland
10 Niels Scheuneman Krolstone Nederland
11 Ricardo Van Der Velde Rabobank Nederland
12 Maint Berkenbosch Jo Piels Nederland
13 Wouter Mol Batavus Nederland
14 Niek Basten Van Hemert Nederland
15 Jonas Ljungblad Batavus Zweden
16 Jeroen Boelen Van Hemert Nederland
17 Paul Van Schalen B & E Nederland
18 Leon Burger Ruiter Nederland
19 Maurice Vrijmoed Van Vliet Nederland
20 Sierk-Jan De Haan Van Hemert Nederland

2007
1 Martijn Maaskant Rabobank Nederland
2 Tom Veelers Rabobank Nederland
3 Thomas Berkhout Rabobank Nederland
4 Tom Leezer Rabobank Nederland
5 Lars Boom Rabobank Nederland
6 Folkert De Haan Ubbink Nederland
7 Arnoud Van Groen Jo Piels Nederland
8 Coen Vermeltfoort Rabobank Nederland
9 Alain Van Katwijk Van Vliet Nederland
10 Aidis Kruopis Klaipeda Litouwen
11 Marcel Beima Van Hemert Nederland
12 Marco Bos Jo Piels Nederland
13 Ramunas Navardauskas Klaipeda Litouwen
14 Sipke Zijlstra B & E Nederland
15 Soren Hofmann Lamonta BRD
16 Emmanuel Van Ruitenbeek Van Vliet Nederland
17 Paul Van Schalen Ubbink Nederland
18 Arne Hassink Ubbink Nederland
19 Thomas Oredsson G.L.S. Denemarken
20 Bram Schmitz Van Vliet Nederland
2006
1 Rick Flens Rabobank Nederland
2 Martijn Maaskant Rabobank Nederland
3 Arnoud Van Groen Lowik Nederland
4 Tom Veelers Rabobank Nederland
5 Jacob Rasmussen G.L.S. Denemarken
6 Jos Pronk Van Hemert Nederland
7 Marvin Van Der Pluym Ubbink Nederland
8 Tom Leezer Rabobank Nederland
9 Matej Stare Perutnina Slovenië
10 Thomas Berkhout Van Vliet Nederland
11 Peter Van Agtmaal Fondas P3 Nederland
12 Mitja Mahoric Perutnina Slovenië
13 Aidis Kruopis Klaipeda Litouwen
14 Gediminas Bagdonas Klaipeda Litouwen
15 Anders Lund G.L.S. Denemarken
16 Folkert De Haan Ubbink Nederland
17 Borut Bozic Perutnina Slovenië
18 Jonas Aaen Jorgensen G.L.S. Denemarken
19 Marco Bos Piels Nederland
20 Lasse Bochmann G.L.S. Denemarken
2005
1 Kenny Van Hummel Eurogifts Nederland
2 Mathieu Heijboer Rabobank Nederland
3 Martijn Maaskant Van Vliet Nederland
4 Stef Clement Rabobank Nederland
5 Piet Rooijakkers Axa Nederland
6 Marvin Van Der Pluym Eurogifts Nederland
7 Gediminas Bagdonas Klaipeda Litouwen
8 Jos Pronk Eurogifts Nederland
9 Rick Flens Van Vliet Nederland
10 Johnny Hoogerland Eurogifts Nederland
11 Peter Van Agtmaal Axa Nederland
12 Arnoud Van Groen Lowik Nederland
13 Dmitriy Kozontchuk Rabobank Rusland
14 Martin Pedersen G.L.S. Denemarken
15 Kristoffer Nielsen G.L.S. Denemarken
16 John Sulkers Eurogifts Nederland
17 Dennis Smit Van Vliet Nederland
18 Arno Wallaard Piels Nederland
19 Mateusz Traciak Nat.selectie Polen
20 Kasper Jebjerg G.L.S. Denemarken
2004
1.Kenny Van Hummel Van Hemert Nederland
2.Piotr Masur Team Moser Polen
3.Thomas Dekker Rabobank Nederland
4.Rory Sutherland Rabobank Australia
5.Jochem Nannes Team Moser Nederland
6.Bas Gilling Rabobank Nederland
7.Koen De Kort Rabobank Nederland
8.Kai Reus Rabobank Nederland
9.Mads Christensen Team P.H. Denemarken
10.Piet Rooyakkers Tegeltoko Nederland
11.Tomislav Danculovic Perutnina Croatia
12.Mathieu Heijboer Rabobank Nederland
13.Andrei Pchelkine Moscow City Rusland
14.Martijn Maaskant Van Vliet Nederland
15.Germ Van Der Burg Piels-Story Nederland
16.Jasper Lenferink Piels-Story Nederland
17.Matija Kvasina Perutnina Croatia
18.Peter Mohlmann Axa Nederland
19.Jos Lucassen Axa Nederland
20.Anders Lund Team P.H. Denemarken
2003
1.Koen De Kort Rabobank Nederland
2.Julien Smink Van Hemert Nederland
3.Joost Posthuma Rabobank Nederland
4.Yoeri Beyens Quickstep Belgium
5.Dean Podgornik Perutnina Slovenia
6.Mads Christensen Nat.selectie Denemarken
7.Marco Bos Tegeltoko Nederland
8.Thijs Verhagen Rabobank Nederland
9.Jeroen Boelen Van Hemert Nederland
10.Johnny Hoogerland Quickstep Nederland
11.Martijn Maaskant Van Vliet Nederland
12.Arno Wallaard Quickstep Nederland
13.Eelke Van Der Wal Albert Heyn Nederland
14.Michiel Elijsen Rabobank Nederland
15.Jens Mouris Rabobank Nederland
16.Hans Dekkers Rabobank Nederland
17.Jos Lucassen Axa Nederland
18.Tom De Meyer Bloks Belgium
19.Roy Curvers Van Hemert Nederland
20.Matej Marin Perutnina Slovenia
2002
1.Sean Sullivan Bloks-Nijdam Australia
2.Lasse Siggaard Nat.selectie Denemarken
3.Mart Louwers Rabobank Nederland
4.Jens Mouris Rabobank Nederland
5.Darko Mrvar Perutnina Slovenia
6.Maarten Lenferink Tegeltoko Nederland
7.Richard Slabbekoorn Van Vliet Nederland
8.Gregor Gazvoda Perutnina Slovenia
9.Peter Van Agtmaal Piels Nederland
10.Claude Pauwels Domo Belgium
11.Angelo Van Melis Van Vliet Nederland
12.Cor Steenbergen Piels Nederland
13.Koen De Kort Rabobank Nederland
14.Germ Van der Burg Piels Nederland
15.Bjorn Cornelissen Axa Nederland
16.Kristian House Nat.selectie Gr.Brit.
17.David Orvalho Tegeltoko Nederland
18.Marco Bos Tegeltoko Nederland
19.Jeroen Boelen Van Hemert Nederland
20.Marco Wesseling Van Vliet Nederland
2001
1.Rudie Kemna Batavus Nederland
2.Wilco Zuijderwijk Van Vliet Nederland
3.Ton Hoedemakers Spar-OKI Nederland
4.Jan Van Velzen Batavus Nederland
5.Berry Hoedemakers Spar-OKI Nederland
6.Vincent Van Der Kooij Rabobank Nederland
7.Joost Legtenberg Axa Nederland
8.Paul Van Schalen Batavus Nederland
9.Arthur Farenhout Van Vliet Nederland
10.Cristiano Citton Pinarello Italië
11.Peter Jörg Villiger Zwitserland
12.Danny Daelman Spar-OKI België
13.Henne Van Zanten Tegeltoko Nederland
14.Tom Cordes Piels Nederland
15.Wim Omloop Batavus België
16.Rik Reinerink Batavus Nederland
17.John Talen Spar-OKI Nederland
18.Arno Wallaard Tegeltoko Nederland
19.Michel Cornelisse Spar-OKI Nederland
20.Mark Vlijm Rabobank Nederland
2000
1.Coen Boerman Rabobank Nederland
2.Wilco Zuijderwijk Van Vliet Nederland
3.Jurgen De Jong Agu Nederland
4.Dennis Hey Jong Renner Nederland
5.Sven Van Thourenhout Baardegem België
6.Tim Van Nuffel Baardegem België
7.Stefan Wijnands Baardegem België
8.Rik Reinerink Batavus Nederland
9.Erik De Crom Van Vliet Nederland
10.Marcel Duyn Rabobank Nederland
11.Matthew Hayman Rabobank Australië
12.Renger Ypenburg Batavus Nederland
13.Rudie Kemna Batavus Nederland
14.Bram Schmitz Agu Nederland
15.Stefan Van Dijk Rabobank Nederland
16.Theo Akkermans Van Vliet Nederland
17.Angelo Van Melis Axa Nederland
18.Arno Van Zandbeek Giant-Löwik Nederland
19.Peter Schep Rabobank Nederland
20.Corey Sweet Leonardo Australië
1999
1.Bart Brentjens Piels Nederland
2.Cristiano Citton Pinarello Italië
3.Raymond Meys Foreldorado Nederland
4.Johan Capiot Collstrop België
5.Wilco Zuijderwijk Van Vliet Nederland
6.Laurent Roux T.V.M. Frankrijk
7.Jelle Nijdam T.V.M. Nederland
8.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
9.Eddy Bouwmans Foreldorado Nederland
10.Jeroen Blijlevens T.V.M. Nederland
11.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
12.Maarten Den Bakker T.V.M. Nederland
13.Michel Cornelissen T.V.M. Nederland
14.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
15.John Talen Foreldorado Nederland
16.Andrea Noe Mapei-GB Italië
17.Bart Leysen Mapei-GB België
18.Rolf Sörensen Rabobank Denemarken
19.Louis De Koning Giant Nederland
20.Gianni Patuelli Pinarello Italië
1998
1.Danny Nelissen Dextro Nederland
2.Hans Van Dijk Foreldorado Nederland
3.Arnoldas Saprykinas Nat.selectie Litouwen
4.Marcel Luppes Europolis Nederland
5.Anthony Theus Europolis Nederland
6.John den Braber Europolis Nederland
7.Niels van der Steen Agu Sport Nederland
8.Gerard Kemper Dextro Nederland
9.Aart Vierhouten Vredestein Nederland
10.Harm Jansen Foreldorado Nederland
11.Tristan Priem Jayco Australia
12.Jan Willem van der Helm Foreldorado Nederland
13.Niels Van Elzakker Van Vliet Nederland
14.Marc Van Orsouw Piels Nederland
15.Federico De Beni Pinarello Italia
16.Peter Hoondert Lowik Nederland
17.Pascal Appeldoorn Europolis Nederland
18.Dennis Heij Foreldorado Nederland
19.Jeroen Duijn Dextro Nederland
20.Michael van der Wolf Foreldorado Nederland
1997
1.Lauri Aus Nat.selectie Estland
2.Henk Vogels Nat.selectie Australië
3.Jeroen Duyn Dextro Nederland
4.Eddy Mazzoleni Nat.selectie Italië
5.Anthony Theus Europolis Nederland
6.Godert De Leeuw Giant Nederland
7.Oleg Pankov Nat.selectie Oekraïne
8.Jan Willem Van der Helm Europolis Nederland
9.Pascal Appeldoorn Europolis Nederland
10.Marcel Vegt Koga Miyata Nederland
11.Ruggero Borghi Nat.selectie Italië
12.Luca Colombo Nat.selectie Italië
13.Roberto Pistore Nat.selectie Italië
14.Rob Compas Piels Nederland
15.Marcel Luppes Europolis Nederland
16.Giuseppe Di Grande Nat.selectie Italië
17.Geert Verdeyen Nat.selectie België
18.Rudy Mosole Nat.selectie Italië
19.Steven De Jongh Koga Miyata Nederland
20.Rik Verbrugghe Eddy Merckx België
1996
1.John Den Braber Koga Miyata Nederland
2.Rob Compas Dextro Nederland
3.Allard Engels Giant Nederland
4.Hans Van Dijk Amev Nederland
5.Steven De Jongh Amev Nederland
6.Franky De Buyst Malpertuus België
7.Nico Mattan Look België
8.Hendrik Van Dijck IJsboerke België
9.Marc Patry Eddy Merckx België
10.Jan Poppe Kredietbank België
11.Rufin De Smet Giant België
12.Stefan Sels Malpertuus België
13.Carl Roes Giant België
14.Paul Van Hyfte Eddy Merckx België
15.Mario Liboton D.C.M. België
16.Casper Van Der Meer Van Vliet Nederland
17.Roger Smeets Amev Nederland
18.Raymond Thebes Koga Miyata Nederland
19.Godert De Leeuw Giant Nederland
20.Erwin Kistemaker Elro Nederland
1995
1.Harm Jansen Europolis Nederland
2.Erwin Kistemaker Pijnenburg Nederland
3.Godert De Leeuw Giant Nederland
4.Bart Voskamp AMEV Nederland
5.John Den Braber Koga Miyata Nederland
6.Niels Boogaard Koga Miyata Nederland
7.Tonnie Teuben Emmen Nederland
8.Rob Compas AMEV Nederland
9.Edwin Ophof Giant Nederland
10.Erik Dekker AMEV Nederland
11.Leon Van Bon AMEV Nederland
12.Allard Engels Emmen Nederland
13.Martin Van Steen Koga Miyata Nederland
14.Wietse Veenstra Dextro Nederland
15.Martin Kras Waterland Nederland
16.Jan De Leeuw Impac Nederland
17.Servais Knaven Koga Miyata Nederland
18.Marcel Van Der Vliet Dextro Nederland
19.Patrick Rasch Toyota Nederland
20.Erik Naberman Giant Nederland
1994
1.Bart Voskamp Koga Miyata Nederland
2.Tristan Hoffman Koga Miyata Nederland
3.Erik Dekker Amev Nederland
4.Anton Tak Toyota Nederland
5.John Den Braber Teleflex Nederland
6.Allard Engels Koga Miyata Nederland
7.Servais Knaven Teleflex Nederland
8.Rob Mulders Giant Nederland
9.Rob Compas Amev Nederland
10.Arno Ottevanger Van Den Biggelaar Nederland
11.Remco Startman Koga Miyata Nederland
12.Jans Koerts Koga Miyata Nederland
13.Alexandre Ivankin T.V.M. Rusland
14.Frank Van Veenendaal Van Den Biggelaar Nederland
15.Johan Melsen Toyota Nederland
16.Erik Naberman Giant Nederland
17.Aart Vierhouten Dextro Nederland
18.Wietse Veenstra Teleflex Nederland
19.Marcel Gerritsen Teleflex Nederland
20.Marcel Beumer Van Den Biggelaar Nederland
1993
1.John den Braber Koga Miyata Nederland
2.Rob Compas Dextro Nederland
3.Allard Engels Giant Nederland
4.Hans Van Dijk Amev Nederland
5.Steven De Jongh Amev Nederland
6.Franky De Buyst Malpertuus België
7.Nico Mattan Look België
8.Hendrik Van Dijck IJsboerke België
9.Marc Patry Eddy Merckx België
10.Jan Poppe Kredietbank België
11.Rufin De Smet Giant België
12.Stefan Sels Malpertuus België
13.Carl Roes Giant België
14.Paul Van Hyfte Eddy Merckx België
15.Mario Liboton D.C.M. België
16.Caster Van der Meer Van Vliet Nederland
17.Roger Smeets Amev Nederland
18.Raymond Thebes Koga Miyata Nederland
19.Godert De Leeuw Giant Nederland
20.Erwin Kistemaker Elro Nederland
1992
1.Ruud Poels Europolis Nederland
2.Lex Nederlof Europolis Nederland
3.Rober Van De Vin Nat.selectie Nederland
4.Frank Van Veenendaal Luchtschip Nederland
5.Holger Due Nat.selectie B.R.D.
6.Claus Möller Nat.selectie Denemarken
7.Rein Groenendaal Teleflex Nederland
8.Erik Boezewinkel Nat.selectie Nederland
9.Erwin Vervecken Nat.selectie België
10.Marc Jacobsen Nat.selectie Denemarken
11.Frank Corvers Nat.selectie België
12.Hans Van Dijk Nat.selectie Nederland
13.Wim De Vos De Jonge Renner Nederland
14.Jos Wolfkamp Nat.selectie Nederland
15.Wim Vervoort Nat.selectie België
16.Frank Groenendaal Fassbender Nederland
17.Gerrit Teunis Nat.selectie Nederland
18.Harmen Groen Nat.selectie Nederland
19.Marcel Vegt Luchtschip Nederland
20.Kris Engels Nat.selectie België
1991
1 Servais Knaven Teleflex Nederland
2 Sergei Gontsjar Nat.selectie U.S.S.R.
3 Leon Van Bon Amev Nederland
4 Chris Boardman Nat.selectie GBr
5 Erik Dekker Teleflex Nederland
6 Anton Tak De Jonge Renner Nederland
7 Bart Voskamp KogaMiyata Nederland
8 Rob Mulders Giant Nederland
9 Bertus Kroon Van Vliet Nederland
10 John Den Braber Teleflex Nederland
11 Stephen McGlede Jayco Australië
12 Arjan Vinke Giant Nederland
13 Allard Engels KogaMiyata Nederland
14 Johan Melsen De Jonge Renner Nederland
15 John De Hey Vredestein Nederland
16 Marcel Gerritsen Teleflex Nederland
17 Brett Aitken Jayco Australië
18 Jans Koerts KogaMiyata Nederland
19 Frank Van Veenendaal Het Luchtschip Nederland
20 Jeroen Blijlevens De Jonge Renner Nederland
1990
1 Wilco Zuijderwijk Van Vliet Nederland
2 Remco Startman Koga Miyata Nederland
3 Thomas Liese Nat.selectie B.R.D.
4 Gino Jansen Europolis Nederland
5 Harjan Van Dam Westland Nederland
6 Vladimir Kutepov Didier Louis Sovjetunie
7 Johan Melsen De Jonge Renner Nederland
8 Dimitri Vassilitsjenko Didier Louis Sovjetunie
9 Dick Dekker Artiach Nederland
10 Theo Akkermans Artiach Nederland
11 Arunas Cepele Nat.selectie Litouwen
12 Eric Bleuze Nat.selectie Frankrijk
13 Anthony Theus Europolis Nederland
14 Angel Polvorosa De Jonge Renner Nederland
15 Patrick Strouken Amev Nederland
16 Danny Nelissen Amev Nederland
17 Rob Mulders Giant Nederland
18 Johnny Bijkerk PWZ Emmen Nederland
19 Arno Ottevanger Het Luchtschip Nederland
20 Erik Dekker Teleflex Nederland
1989
1 Maarten Den Bakker Amev Nederland
2 Thomas Liese Nat.selectie D.D.R.
3 Pierre Duin Koga Miyata Nederland
4 Anthony Theus Europolis Nederland
5 Wilco Zuijderwijk Van Vliet Nederland
6 Jan Goedendorp Delta Nederland
7 Dmitri Pianykhe Nat.selectie U.S.S.R.
8 Johan Melsen De Jonge Renner Nederland
9 Steffen Blochwitz Nat.selectie D.D.R.
10 Bart Voskamp Koga Miyata Nederland
11 Erwin Kistemaker Elro Nederland
12 Robert Rademakers Koga Miyata Nederland
13 Erwin Houtop Dextro Nederland
14 Reem Kok Doetinchem Nederland
15 Gerard Kemper Amev Nederland
16 Eric Venema Mitsubishi Nederland
17 Dirk Meier Nat.selectie D.D.R.
18 Rober Van De Vin Amev Nederland
19 Rudy Nagengast Giant Nederland
20 Herman Fledderus PWZ Emmen Nederland
1988
1 John Talen Van Aarle Nederland
2 Pjotr Ugrumov Nat.selectie U.S.S.R.
3 Peter Stevenhagen Amstel Nederland
4 Erik Breukink Gazelle Nederland
5 Michel Cornelissen Amstel Nederland
6 Henri Dorgelo Nat.selectie Nederland
7 Konstantin Khrabsov Nat.selectie U.S.S.R.
8 Wim Arras Nat.selectie België
9 Arjan Jagt Batavus Nederland
10 Han Vaanhold Amstel Nederland
11 Rob Rasenberg Concorde Nederland
12 Carlo Bomans Nat.selectie België
13 Arvi Tammesalu Nat.selectie U.S.S.R.
14 Jean-Marc Van Den Berghe Wintermans België
15 Peter Hofland Transvemij Nederland
16 Jac Van Der Poel Van Aarle Nederland
17 Ragnar Martens Nat.selectie Nederland
18 Piet Kleine Concorde Nederland
19 Vitali Kozinsky Nat.selectie U.S.S.R.
20 Marc Van Orsouw Van Aarle Nederland
1987
1.Nentcho Staikov Nat.selectie Bulgarije
2.Abelardo Rios Nat.selectie Colombia
3.Henk Havik Amstel Nederland
4.Lars Wahlqvist Nat.selectie Zweden
5.Kjell Nilsson Nat.selectie Zweden
6.Othmar Häfliger Nat.selectie Zwitserland
7.Bernd Drogan Nat.selectie D.D.R.
8.Per Christianson Nat.selectie Zweden
9.Rolf Gölz Nat.selectie B.R.D.
10.Udo Bölts Nat.selectie B.R.D.
11.Bruno Wojtinek Nat.selectie Frankrijk
12.Sergei Soukhoroetsjenkov Nat.selectie U.S.S.R.
13.Toni Rominger Nat.selectie Zwitserland
14.Andrzej Mierzjewski Nat.selectie Polen
15.Primoz Cerin Nat.selectie Joegoslavië
16.Jure Pavlic Nat.selectie Joegoslavië
17.Eric Heiden Nat.selectie V.S.A.
18.Oleg Jarotsjenko Nat.selectie U.S.S.R.
19.Lech Piasecki Nat.selectie Polen
20.Bojan Ropret Nat.selectie Joegoslavië
1986
1.Steve Bauer Nat.selectie Canada
2.Malcolm Elliot Nat.selectie Gr.Brit.
3.Gertjan Theunisse Amstel Nederland
4.Mario Hernig Nat.selectie D.D.R.
5.Michel Vermote Nat.selectie Belgium
6.Eric Van Lancker Nat.selectie Belgium
7.Viktor Demidenko Nat.selectie U.S.S.R.
8.Jocelyn Lovell Nat.selectie Canada
9.Mario Kummer Nat.selectie D.D.R.
10.Alexander Zinoviev Nat.selectie U.S.S.R.
11.Dirk Pohl Nat.selectie D.D.R.
12.Peter Pieters De Bataaf Nederland
13.Oleg Tchouzda Nat.selectie U.S.S.R.
14.Uwe Raab Nat.selectie D.D.R.
15.Wolfgang Lotzsch Nat.selectie D.D.R.
16.Andrei Vedernikov Nat.selectie U.S.S.R.
17.Nico Verhoeven Gazelle Nederland
18.Bert Wekema Batavus Nederland
19.Gerard Schipper Batavus Nederland
20.Martijn Hofstede Jan Van Erp Nederland
1985
1 Detlef Macha Nat.selectie D.D.R.
2 Masahito Tsutsumi Nat.selectie Japan
3 Erik Breukink Gazelle Nederland
4 Pablo Emilio Wilches Tumbia Nat.selectie Colombia
5 John Talen Van Aarle Nederland
6 Rene Kos Amko Nederland
7 Mario Hernig Nat.selectie D.D.R.
8 Eric Bonnet Nat.selectie Frankrijk
9 Miguel Pape Nat.selectie Luxemburg
10 Roman Rehounek Nat.selectie Tsjechoslovakije
11 Johan Ghyllebert Nat.selectie België
12 Wim Arras Nat.selectie België
13 Jan F. Stensen Nat.selectie Denemarken
14 Viktor Demidenko Nat.selectie U.S.S.R.
15 Peter Stevenhaagen Amstel Nederland
16 Arvi Tammesalu Nat.selectie U.S.S.R.
17 Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
18 Raphael Kimmage Nat.selectie Ierland
19 Ruud Lieverst Wintermans Nederland
20 Tonu Vilu Nat.selectie U.S.S.R.
1984
1 Marc Gomez Nat.selectie Frankrijk
2 Plinio Casas Buitrago Nat.selectie Colombia
3 Steve Bauer Nat.selectie Canada
4 Malcolm Elliott Nat.selectie GBr
5 Gertjan Theunisse Amstel Nederland
6 Mario Hernig Nat.selectie D.D.R.
7 Michel Vermote Nat.selectie België
8 Erik Breukink Gazelle Nederland
9 Eric Van Lancker Nat.selectie België
10 Viktor Demidenko Nat.selectie U.S.S.R.
11 Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
12 Jocelyn Lovell Nat.selectie Canada
13 Assiat Saitov Nat.selectie U.S.S.R.
14 Mario Kummer Nat.selectie D.D.R.
15 Peter Keogh Nat.selectie Ierland
16 Peter Pieters De Bataaf Nederland
17 Alexander Zinoviev Nat.selectie U.S.S.R.
18 Hans-Joachim Pohl Nat.selectie D.D.R.
19 John Talen Van Aarle Nederland
20 Raphael Kimmage Nat.selectie Ierland
1983
1 Marco Miltgen Nat.selectie Luxemburg
2 Wim Arras Nat.selectie België
3 Mario Hernig Nat.selectie D.D.R.
4 Detlef Macha Nat.selectie D.D.R.
5 Masahito Tsutsumi Nat.selectie Japan
6 Peter Kloucek Nat.selectie Tsjechoslovakije
7 Erik Breukink Gazelle Nederland
8 Ned Overend Nat.selectie V.S.A.
9 Gertjan Theunisse Amstel Nederland
10 Rudy De Bie Nat.selectie België
11 Pablo Emilio Wilches Tumbia Nat.selectie Colombia
12 John Talen Van Aarle Nederland
13 Radko Simunek Nat.selectie Tsjechoslovakije
14 Rene Kos Agu Sport Nederland
15 Peter Pieters De Bataaf Nederland
16 David Wiens Nat.selectie V.S.A.
17 Michel Cornelissen Amstel Nederland
18 Mike Kluge Nat.selectie B.R.D. 19 Arvi Tammesalu Nat.selectie U.S.S.R.
20 Milos Fisera Nat.selectie Tsjechoslovakije
1982
1 Gerrit Solleveld Westland Nederland
2 Alexandre Krasnov Nat.selectie U.S.S.R.
3 Victor Manakov Nat.selectie U.S.S.R.
4 Arie Hassink Amstel Nederland
5 Jean-Paul Van Poppel Gazelle Nederland
6 Henk Bouwman De Uitkomst Nederland
7 Bert Wekema Batavus Nederland
8 Peter Hofland Driessen Nederland
9 Frits Schur Ketting Nederland
10 Dries Klein Gazelle Nederland
11 Ron Snijders De Bataaf Nederland
12 Teun Van Vliet Amstel Nederland
13 Joeri Petrov Nat.selectie U.S.S.R.
14 Hans Boom De Zwaluwen Nederland
15 Ladislav Foldyna Nat.selectie Tsjechoslovakije
16 Peter Van Der Knoop De Kampioen Nederland
17 Henri Manders Brouwers Nederland
18 Frits Van Bindsbergen Van Erp Nederland
19 Gerard Schipper Batavus Nederland
20 Jiri Bartolsic Nat.selectie Tsjechoslovakije
1981
1 Gerrit Solleveld Westland Nederland
2 Alexandre Krasnov Nat.selectie U.S.S.R.
3 Teun Van Vliet Amstel Nederland
4 Frits Schur Ketting Nederland
5 Gerard Schipper Batavus Nederland
6 Peter Hofland Driessen Nederland
7 Egbert Koersen Batavus Nederland
8 Rene Koppert Westland Nederland
9 Johan Lammerts Driessen Nederland
10 Victor Manakov Nat.selectie U.S.S.R.
11 Corne Heeren Noord-Brabant Nederland
12 Theo Hoogervorst Gazelle Nederland
13 Ron Snijders Driessen Nederland
14 Dries Klein Gazelle Nederland
15 Ryszard Szurkowski Nat.selectie Polen
16 Tomas Rask Nat.selectie Zweden
17 Henk Bouwman De Uitkomst Nederland
18 Hans Baudoin Van Erp Nederland
19 Jocelyn Lovell Nat.selectie Canada
20 Alexander Kulikov Nat.selectie U.S.S.R.
1980
1 Frits Schur Ketting Nederland
2 Oleg Logvine Nat.selectie U.S.S.R.
3 Vladimir Dedenov Nat.selectie U.S.S.R.
4 Aavo Pikkuus Nat.selectie U.S.S.R.
5 Hans Vonk Interkleur Nederland
6 Johnny Broers Van Erp Nederland
7 Jacques Van Meer Gazelle Nederland
8 Dries Klein Gazelle Nederland
9 Adri Van Der Poel Van Erp Nederland
10 Ad Wijnands Amstel Nederland
11 Mario Van Vlimmeren Union Nederland
12 Peter Damen Driessen Nederland
13 Tini Van Rijsbergen Driessen Nederland
14 Frank Moons Van Erp Nederland
15 Jacques Hanegraaf Amstel Nederland
16 Victor Manakov Nat.selectie U.S.S.R.
17 Henk Bouwman De Uitkomst Nederland
18 Derek Hunt Batavus GBr
19 Detlef Kurzweg Brouwers BRD
20 Vladimir Kuznetsov Nat.selectie U.S.S.R.
1979
1 Hennie Stamsnijder De Uitkomst Nederland
2 Roland Liboton Nat.selectie België
3 Frits Schur Ketting Nederland
4 Ad Wijnands Amstel Nederland
5 Adri Van Der Poel Van Erp Nederland
6 Johnny Broers Van Erp Nederland
7 Vladimir Dedenov Nat.selectie U.S.S.R.
8 Jos Lammertink Amstel Nederland
9 Hans Vonk Interkleur Nederland
10 Jan Jonkers Zuidwesthoek Nederland
11 Ad Prinsen Shimano Nederland
12 Guus Bierings Windmolens Nederland
13 Henk Mutsaars Driessen Nederland
14 Bas Van Lamoen Van Der Heyden Nederland
15 Frank Moons Van Erp Nederland
16 Arie Hassink Amstel Nederland
17 Bert Wekema Batavus Nederland
18 Peter Damen Driessen Nederland
19 Friedrich Von Loeffelholz Nat.selectie B.R.D.
20 Theo Hoogervorst Gazelle Nederland
1978
1 Peter Damen Driessen Nederland
2 Robert Vermeire Nat.selectie België
3 Frits Schur Ketting Nederland
4 Jos Lammertink Novon Nederland
5 Jan Jonkers Zuidwesthoek Nederland
6 Arie Hassink Amstel Nederland
7 Jan Van Houwelingen Luchtschip Nederland
8 Bert Wekema Batavus Nederland
9 Bert Oosterbosch Het Zuiden Nederland
10 Ad Wijnands Amstel Nederland
11 Bert Scheuneman Gazelle Nederland
12 Frits Pirard Amstel Nederland
13 Egbert Koersen Batavus Nederland
14 Viktor Chutenev Nat.selectie U.S.S.R.
15 Rene Van De Broek Elro Nederland
16 Jacques Van Meer Gazelle Nederland
17 Jacques Verbrugge Het Zuiden Nederland
18 Wies Van Dongen Union Nederland
19 Joeri Petrov Nat.selectie U.S.S.R.
20 Tonnie Huijzen TricoNoble Nederland
1977
1 Jos Lammertink De Zwaluwen Nederland
2 Arie Hassink Amstel Nederland
3 Frits Schur Elitemeubelen Nederland
4 Nico Bidinger Nat.selectie Luxemburg
5 Bert Oosterbosch Van Erp Nederland
6 Ad Prinsen Soka Snacks Nederland
7 Leo Van Vliet Amstel Nederland
8 Piet Van Leeuwen Van Erp Nederland
9 Hans Langerijs Hoorn Nederland
10 Bart Van Est Willebrord Nederland
11 Jan Van Houwelingen Luchtschip Nederland
12 Jan Spijker Apeldoorn Nederland
13 Guus Bierings Van Erp Nederland
14 Toon Van Der Steen Gazelle Nederland
15 Egbert Koersen Batavus Nederland
16 Martin Havik Piccadilly Nederland
17 Berend Huveneers Gios Nederland
18 Joop Ribbers Union Nederland
19 Marcel Van Leeuwen Van Den Berghe Nederland
20 Ortaire Goossens Nat.selectie België
1976
1 Arie Hassink Amstel Nederland
2 Leo Van Vliet Amstel Nederland
3 Piet Van Der Kruys Van Erp Nederland
4 Albert Zweifel Nat.selectie Zwitserland
5 Frits Schur Elitemeubelen Nederland
6 Gerrie Van Gerwen Apeldoorn Nederland
7 Fons Van Katwijk Ketting Nederland
8 Toon Van Der Steen Gazelle Nederland
9 Rein Groenendaal Schijndel Nederland
10 Cees Van Der Wereld De Uitkomst Nederland
11 Jan Bakker Piccadilly Nederland
12 Bas Van Lamoen Van Der Heyden Nederland
13 Henk Lubberding Van Erp Nederland
14 Albert Scheffer Ketting Nederland
15 Michel Jacobs Union Nederland
16 Said Guseinov Nat.selectie U.S.S.R.
17 Adri Van Houwelingen Luchtschip Nederland
18 Sergei Kalyev Nat.selectie U.S.S.R.
19 Jan Huisjes Ondernemer Nederland 20 Jos Lammertink De Zwaluwen Nederland
1975
1.Arie Hassink Winterswijk Nederland
2.Leo Van Vliet Winterswijk Nederland
3.Giorgio Casati Nat.selectie Italië
4.Gerrie Van Gerwen Apeldoorn Nederland
5.Cees Van de Wereld Nat.selectie Nederland
6.Fons Van Katwijk Nat.selectie Nederland
7.Christian Poirier Nat.selectie Frankrijk
8.Sergei Kalyev Nat.selectie U.S.S.R.
9.Henk Lubberding Apeldoorn Nederland
10.Ad Tak Nat.selectie Nederland
11.Albert Scheffer Nat.selectie Nederland
12.Jan Bakker Nat.selectie Nederland
13.Grant Thomas Nat.selectie Groot-Brittannië
14.Dave Pittman Nat.selectie Groot-Brittannië
15.Don Awcock Nat.selectie Groot-Brittannië
16.Steve Lawrence Nat.selectie Groot-Brittannië
17.Heddie Nieuwdorp Nat.selectie Nederland
18.Francis Duteil Nat.selectie Frankrijk
19.Phil Griffiths Nat.selectie Groot-Brittannië
20.Paul Jesson Nat.selectie Nieuw-Zeeland

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

w

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.