2017
1.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
2.Philippe Gilbert Quick Step Floors België
3.Aleksander Kristoff Katusha Noorwegen
4.John Degenkolb Trek-Segafredo Duitsland
5.Niki Terpstra Quick Step Floors Nederland
6.Sacha Modolo UAE-Fly Emirates Italië
7.Sonny Colbrelli Bahrain-Merida Italië
8.Luke Durbridge Orica-Scott Australië
9.Michael Valgren Andersen Astana Denemarken
10.Matteo Trentin Quick Step Floors Italië
11.Gianni Moscon Sky-21st Century Fox Italië
12.Dylan Van Baarle Cannondale-Drapac Nederland
13.Fabio Felline Trek-Segafredo Italië
14.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk
15.Scott Thwaites Dimension Data Groot-Brittannië
16.Oliver Naesen Ag2r-La Mondiale België
17.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
18.Alberto Bettiol Cannondale-Drapac Italië
19.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
20.Magnus Cort Nielsen Orica-Scott Denemarken

2016
1.Peter Sagan Tinkoff Slovakije
2.Aleksander Kristoff Katusha Noorwegen
3.Fabian Cancellara Trek Factory Racing Zwitserland
4.Sep Vanmarcke Lotto.nl-Jumbo België
5.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
6.Luke Rowe Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
7.Lars Boom Astana Nederland
8.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
9.Dylan Van Baarle Cannondale Nederland
10.Tom Boonen Etixx-Quick Step België
11.Stijn Vandenbergh Etixx-Quick Step België
12.Niki Terpstra Etixx-Quick Step Nederland
13.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
14.Daniel Oss BMC Racing Italië
15.Scott Thwaites Bora-Argon 18 Groot-Brittannië
16.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
17.Laurens De Vreese Astana België
18.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
19.Michal Kwiatkowski Etixx-Quick Step Polen
20.Michael Morkov Katusha Denemarken
2015
1.Aleksander Kristoff Katusha Noorwegen
2.Peter Sagan Tinkoff-Saxo Slovakije
3.Greg Van Avermaet BMC Racing België
4.Niki Terpstra Etixx-Quick Step Nederland
5.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
6.John Degenkolb Giant-Alpecin Duitsland
7.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
8.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
9.Daniel Oss BMC Racing Italië
10.Andre Greipel Lotto-Soudal Duitsland
11.Filippo Pozzato Lampre-Merida Italië
12.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
13.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
14.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
15.Marcus Burghardt BMC Racing Duitsland
16.Yves Lampaert Etixx-Quick Step België
17.Yoann Offredo FDJ-Lapierre Frankrijk
18.Lars Boom Astana Nederland
19.Heinrich Haussler IAM Cycling Australië
20.Jean Pierre Drucker BMC Racing Luxemburg
2014
1.Fabian Cancellara Trek Factory Racing Zwitserland
2.Aleksander Kristoff Katusha Noorwegen
3.Greg Van Avermaet BMC Racing België
4.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step België
5.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
6.Sep Vanmarcke Belkin België
7.Sebastiaan Langeveld Garmin-Sharp Nederland
8.John Degenkolb Giant-Shimano Duitsland
9.Stijn Vandenbergh Omega Pharma-Quick Step België
10.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
11.Peter Sagan Cannondale Slovakije
12.Zdenek Stybar Omega Pharma-Quick Step Tsjechië
13.Sylvain Chavanel IAM Cycling Frankrijk
14.Edvald Boasson Hagen Sky-21st Century Fox Noorwegen
15.Tony Gallopin Lotto-Belisol Frankrijk
16.Yoann Offredo FDJ.fr Frankrijk
17.Dries Devenyns Giant-Shimano België
18.Loyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
19.Oscar Gatto Cannondale Italië
20.Filippo Pozzato Lampre-Merida Italië
2013
1.Peter Sagan Cannondale Slovakije
2.Aleksander Kristoff Katusha Noorwegen
3.Heinrich Haussler IAM cycling Australië
4.Greg Van Avermaet BMC Racing België
5.Fabian Cancellara Radioshack-Leopard Zwitserland
6.Sebastien Turgot Europcar Frankrijk
7.Jurgen Roelandts Lotto-Belisol België
8.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step Frankrijk
9.Oscar Gatto Vini Fantini-Selle Italia Italië
10.Sebastiaan Langeveld Orica-GreenEdge Nederland
11.Yoann Offredo FDJ-La Pierre Frankrijk
12.Edvald Boasson Hagen Sky-Rapha Noorwegen
13.Stijn Vandenbergh Omega Pharma-Quick Step België
14.Luca Paolini Katusha Italië
15.Mathieu Ladagnous FDJ-La Pierre Frankrijk
16.John Degenkolb Argos-Shimano Duitsland
17.Arnaud Demare FDJ-La Pierre Frankrijk
18.Jerome Vincent Europcar Frankrijk
19.Matti Breschel Saxo-Tinkoff Denemarken
20.Daniel Oss BMC Racing Italië
2012
1.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step België
2.Peter Sagan Liquigas-Cannondale Slovakijë
3.Alessandro Ballan BMC Racing Italië
4.Filippo Pozzato Farnese Vini-Selle Italia Italië
5.Matti Breschel Rabobank Denemarken
6.Oscar Freire Katusha Spanje
7.Luca Paolini Katusha Italië
8.Greg Van Avermaet BMC Racing België
9.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step Frankrijk
10.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
11.Edvald Boasson Hagen Team Sky Noorwegen
12.Xavier Florencio Katusha Spanje
13.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM België
14.Mathieu Ladagnous FDJ-Big Mat Frankrijk
15.Tony Gallopin Radioshack-Nissan Frankrijk
16.Elia Favilli Farnese Vini-Selle Italia Italië
17.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
18.Heinrich Haussler Garmin-Barracuda Australië
19.Sebastien Turgot Europcar Frankrijk
20.Maarten Wijnants Rabobank België
2011
1.Fabian Cancellara Leopard-Trek Zwitserland
2.Tom Boonen Quick Step België
3.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
4.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
5.George Hincapie BMC Racing U.S.A.
6.Alessandro Ballan BMC Racing Italië
7.Juan Antonio Flecha Team Sky Spanje
8.Tyler Farrar Garmin-Cervelo U.S.A.
9.Dominique Rollin Francaise des Jeux Canada
10.Bernhard Eisel HTC-Highroad Oostenrijk
11.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
12.Lloyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
13.Leonardo Duque Cofidis Colombië
14.Greg Van Avermaet BMC Racing België
15.Nick Nuyens Saxo Bank-Sungard België
16.Sebastian Langeveld Rabobank Nederland
17.Matteo Tosatto Saxo Bank-Sungard Italië
18.Thomas Voeckler Europcar Frankrijk
19.Geraint Thomas Team Sky Groot-Brittannië
20.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM België
2010
1.Tom Boonen Quick Step België
2.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
3.Tyler Farrar Garmin-Transitions U.S.A.
4.Maxim Iglinskiy Astana Kazakstan
5.Fabian Cancellara Saxo Bank Zwitserland
6.George Hincapie BMC Racing U.S.A.
7.William Bonnet Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
8.Matti Breschel Saxo Bank Denemarken
9.Lloyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
10.Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland
11.Bernhard Eisel HTC-Columbia Oostenrijk
12.Marcus Burghardt BMC Racing Duitsland
13.Bjorn Leukemans Vacansoleil België
14.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
15.Sebastiaan Langeveld Rabobank Nederland
16.Marcel Sieberg HTC-Columbia Duitsland
17.Daniel Oss Liquigas-Doimo Italië
18.Stijn Vandenbergh Katusha België
19.Danilo Hondo Lampre-Farnese Vini Duitsland
20.Sebastien Hinault Ag2r-La Mondiale Frankrijk
2009
1.Heinrich Haussler Cervelo Duitsland
2.Filippo Pozzato Katusha Italië
3.Philippe Gilbert Silence-Lotto België
4.Martin Elmiger Ag2r-La Mondiale Zwitserland
5.Stijn Devolder Quick Step België
6.Marcus Burghardt Columbia-High Road Duitsland
7.Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland
8.Nick Nuyens Rabobank België
9.Karsten Kroon Saxo Bank Nederland
10.Bjorn Leukemans Vacansoleil België
11.Tom Boonen Quick Step België
12.Frederik Willems Liquigas België
13.Roy Sentjens Silence-Lotto België
14.Andreas Klier Cervelo Duitsland
15.Martijn Maaskant Garmin-Slipstream Nederland
16.Sergei Ivanov Katusha Rusland
17.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
18.Assan Bazayev Astana Kazakstan
19.Alexandre Pichot Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
20.Roger Hammond Cervelo Groot-Brittannië
2008
1.Nick Nuyens Cofidis België
2.Filippo Pozzato Liquigas Italië
3.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italië
4.Kurt Asle Arvesen Team CSC Noorwegen
5.Georg Hincapie High Road U.S.A.
6.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
7.Philippe Gilbert Francaise des Jeux België
8.Greg Van Avermaet Silence-Lotto België
9.Simon Spilak Lampre Slovenië
10.Tom Boonen Quickstep België
11.Sebastiaan Langeveld Rabobank Nederland
12.Stijn Devolder Quickstep België
13.Fabian Cancellara Team CSC Zwitserland
14.Martin Elmiger Ag2r-La Mondiale Zwitserland
15.Leif Hoste Silence-Lotto België
16.Bernhard Eisel High Road Oostenrijk
17.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
18.Sylvain Chavanel Cofidis Frankrijk
19.Allan Johansen Team CSC Denemarken
20.Niki Terpstra Team Milram Nederland
2007
1.Luca Paolini Liquigas Italië
2.Thomas Vaitkus Discovery Channel Litouwen
3.Vladimir Goussev Discovery Channel Rusland
4.Nick Nuyens Cofidis België
5.Stuart O`Grady Team CSC Australië
6.Tom Boonen Quickstep-Innergetic België
7.Filippo Pozzato Liquigas Italië
8.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italië
9.Gregory Rast Astana Zwitserland
10.Daniele Bennati Lampre-Fondital Italië
11.Cristian Moreni Cofidis Italië
12.Jesus Del Nero Saunier Duval-Prodir Spanje
13.Philippe Gilbert Francaise des Jeux België
14.Paolo Bettini Quickstep-Innergetic Italië
15.Michael Boogerd Rabobank Nederland
16.Staf Scheirlinckx Cofidis België
17.Marcus Burghardt T-Mobile Duitsland
18.Arnaud Coyot Unibet.Com Frankrijk
19.Karsten Kroon Team CSC Nederland
20.Gorik Gardeyn Unibet.Com België
2006
1.Tom Boonen Quickstep-Innergetic Belgium
2.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italia
3.Georg Hincapie Discovery Channel U.S.A.
4.Andreas Klier T-Mobile Duitsland
5.Erik Zabel Team Milram Duitsland
6.Fabian Cancellara Team CSC Zwitserland
7.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
8.Filippo Pozzato Quickstep-Innergetic Italia
9.Bernhard Eisel Francaise des Jeux Oostenrijk
10.Kurt Asle Arvesen Team CSC Noorwegen
11.David Kopp Gerolsteiner Duitsland
12.Leif Hoste Discovery Channel Belgium
13.Erik Dekker Rabobank Nederland
14.Paolo Bettini Quickstep-Innergetic Italia
15.Anthony Geslin Bouygues Telecom Frankrijk
16.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
17.Marcus Zberg Gerolsteiner Zwitserland
18.Karsten Kroon Team CSC Nederland
19.Vladimir Goussev Discovery Channel Rusland
20.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
2005
1.Tom Boonen Quick Step Belgium
2.Andreas Klier T-Mobile Duitsland
3.Erik Zabel T-Mobile Duitsland
4.Leon Van Bon Davitamon-Lotto Nederland
5.Vladimir Goussev Team CSC Rusland
6.Alessandro Ballan Lampre-Caffita Italia
7.Georg Hincapie Discovery Channel U.S.A.
8.Roberto Petito Fassa Bortolo Italia
9.Bernhard Eisel Francaise Des Jeux Oostenrijk
10.Stuart O`Grady Cofidis Australia
11.Mirko Celestino Domina Vacanze Italia
12.Nico Mattan Davitamon-Lotto Belgium
13.Erik Dekker Rabobank Nederland
14.Nick Nuyens Quick Step Belgium
15.Frederic Guesdon Francaise Des Jeux Frankrijk
16.Karsten Kroon Rabobank Nederland
17.Rolf Aldag T-Mobile Duitsland
18.Constantin Zaballa Saunier Duval Spanje
19.Peter Van Petegem Davitamon-Lotto Belgium
20.Bert De Waele Landbouwkrediet-Colnago Belgium
2004
1.Steffen Wesemann T Mobile Duitsland
2.Andreas Klier T Mobile Duitsland
3.Paolo Bettini Quick Step Davitamon Italia
4.Rolf Aldag T Mobile Duitsland
5.George Hincapie US Postal Berry Floor U.S.A.
6.Erik Dekker Rabobank Nederland
7.Laurent Brochard Ag2r Prevoyance Frankrijk
8.Dave Bruylandts Jacques Wincor Nixdorf Belgium
9.Leon Van Bon Lotto Domo Nederland
10.Peter Van Petegem Lotto Domo Belgium
11.Michael Boogerd Rabobank Nederland
12.Juan Antonio Flecha Fassa Bortolo Spanje
13.Oscar Freire Rabobank Spanje
14.Danilo Hondo Gerolsteiner Duitsland
15.Tom Boonen Quick Step Davitamon Belgium
16.Jaan Kirsipuu Ag2r Prevoyance Estland
17.Mirko Celestino Saeco Italia
18.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
19.Luca Paolini Quick Step Davitamon Italia
20.Roger Hammond Mr.Bookmaker Palmans Gr. Brit.
2003
1.Stuart O`Grady Credit Agricole Australia
2.Sergei Ivanov Fassa Bortolo Rusland
3.Fabio Baldato Alessio Italia
4.Dario Pieri Saeco Italia
5.Bernhard Eisel Fdjeux.Com Oostenrijk
6.Oscar Freire Rabobank Spanje
7.Luca Paolini Quick Step‑Davitamon Italia
8.Fabio Sacchi Saeco Italia
9.Eric Zabel Deutsche Telekom Duitsland
10.Michael Boogerd Rabobank Nederland
11.Guido Trenti Fassa Bortolo U.S.A.
12.Viatcheslav Ekimov US‑Postal‑Berry Floor Rusland
13.Juan Antonio Flecha iBanesto.Com Spanje
14.Nico Mattan Cofidis Belgium
15.Romans Vainsteins Vini Caldirola‑Sidermec Letland
16.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
17.Baden Cooke Fdjeux.Com Australia
18.Frank Vandenbroucke Quick Step‑Davitamon Belgium
19.Enrico Cassani Alessio Italia
20.Peter Van Petegem Lotto‑Domo Belgium
2002
1.Peter Van Petegem Lotto-Adecco België
2.Georg Hincapie US Postal Service U.S.A.
3.Daniele Nardello Mapei-Quick Step Italië
4.Mario Cipollini Acqua & Sapone Italië
5.Gabriele Missaglia Lampre-Daikin Italië
6.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
7.Jo Planckaert Cofidis België
8.Andrej Hauptmann Tacconi-Vini Caldirola Slovenië
9.Lars Michaelsen Team Coast Denemarken
10.Johan Museeuw Domo-Farm Frites België
11.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italië
12.Fred Rodriguez Domo-Fram Frites U.S.A.
13.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
14.Nico Mattan Cofidis België
15.Tom Boonen US Postal Service België
16.Andrea Tafi Mapei-Quick Step Italië
17.Marco Serpellini Lampre-Daikin Italië
18.Mirko Celestino Saeco-Longoni Italië
19.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
20.Robert Hunter Mapei-Quick Step Zuid-Afrika
2001
1.Erik Dekker Rabobank Nederland
2.Rolf Sorensen CSC World Online Denemarken
3.Andrei Tchmile Lotto Adecco Belgium
4.Gianluca Bortolami Tacconi Vini Caldirola Italia
5.Romans Vainsteins Domo Farm Frites Letland
6.Nico Mattan Cofidis Belgium
7.Michele Bartoli Mapei Quick Step Italia
8.Gabriele Balducci Tacconi Vini Caldirola Italia
9.Georg Hincapie US Postal U.S.A.
10.Christian Vandevelde US Postal U.S.A.
11.Guido Trenti Cantina Tollo U.S.A.
12.Daniele Nardello Mapei Quick Step Italia
13.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
14.Paolo Bettini Mapei Quick Step Italia
15.Denis Zanette Liquigas Pata Italia
16.Maximilaan Sciandri Lampre Daikin Gr.Brit.
17.Jo Planckaert Cofidis Belgium
18.Marco Serpellini Lampre Daikin Italia
19.Roberto Petito Fassa Bortolo Italia
20.Chris Peers Cofidis Belgium
2000
1.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland
2.Andrei Tchmile Lotto-Adecco België
3.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
4.Peter Van Petegem Farm Frites België
5.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
6.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
7.Tristan Hoffman Memory Card-Jack&Jones Nederland
8.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
9.Fabio Baldato Fassa Bortolo Italië
10.Viatcheslav Ekimov US Postal Rusland
11.Dimitri Konychev Fassa Bortolo Rusland
12.Fabio Sacchi Polti Italië
13.Andreas Klier Farm Frites Duitsland
14.Chris Peers Cofidis België
15.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Zwitserland
16.Georg Hincapie US Postal U.S.A.
17.Marc Wauters Rabobank België
18.Frederic Guesdon La Francaise des Jeux Frankrijk
19.Christophe Mengin La Francaise des Jeux Frankrijk
20.Wilfried Peeters Mapei-Quickstep België
1999
1.Frank Vandenbroucke Cofidis België
2.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
3.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
4.Andrei Tchmile Lotto-Mobistar België
5.Michele Bartoli Mapei-Quick Step Italië
6.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
7.Lars Michaelsen La Francaise des Jeux Frankrijk
8.Tristan Hoffman TVM-Farm Frites Nederland
9.Johan Museeuw Mapei-Quick Step België
10.Maximilian Sciandri La Francaise des Jeux Groot-Brittannië
11.Chris Peers Lotto-Mobistar België
12.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
13.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
14.Romans Vainsteins Vini Caldirola-Sidermec Letland
15.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
16.Marc Wauters Rabobank België
17.Georg Hincapie US Postal Service U.S.A.
18.Leon Van Bon Rabobank Nederland
19.Peter Farazijn Cofidis België
20.Ludo Dierckxsens Lampre-Daikin België
1998
1.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België
2.Emmanuel Magnien La Francaise des Jeux Frankrijk
3.Michele Bartoli Asics-CGA Italië
4.Viatcheslav Ekimov US Postal Service Rusland
5.Johan Museeuw Mapei-Bricobi België
6.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
7.Gianluca Bortolami Festina-Lotus Italië
8.Stefano Zanini Mapei-Bricobi Italië
9.Franco Ballerini Mapei-Bricobi Italië
10.Wilfried Peeters Mapei-Bricobi België
11.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
12.Gabriele Colombo Ballan Italië
13.Georg Hincapie US Postal Service U.S.A.
14.Mirko Celestino Polti Italië
15.Germano Pierdomenico Cantina Tollo-Alexia Italië
16.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
17.Fabrizio Guidi Polti Italië
18.Servais Knaven TVM-Farm Frites Nederland
19.Stuart O`Grady Gan Australië
20.Christophe Capelle Cofidis Frankrijk
1997
1.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
2.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar Ukraine
3.Davide Casarotto Scrigno-Gaerne Italië
4.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
5.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
6.Maximiliaan Sciandri La Francaise des Jeux Italië
7.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
8.Johan Museeuw Mapei-GB België
9.Jo Planckaert Lotto-Mobistar België
10.Viatcheslav Ekimov US Postal Service Rusland
11.Leon Van Bon Rabobank Nederland
12.Frederic Moncassin Gan Frankrijk
13.Claudio Chiappucci Asics-CGA Italië
14.Wilfried Peeters Mapei-GB België
15.Rolf Aldag Deutsche Telekom Duitsland
16.Henk Vogels Gan Australië
17.Dimitri Konyshev Roslotto-ZG Mobili Rusland
18.Rolf Jaermann Casino Zwitserland
19.Marc Wauters Lotto-Mobistar België
20.Johan Capiot TVM-Farm Frites België
1996
1.Johan Museeuw Mapei-GB België
2.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Ukraine
3.Viatcheslav Ekimov Rabobank Rusland
4.Laurent Brochard Festina-Lotus Frankrijk
5.Alexnader Gontchenkov Roslotto-ZG Mobili Ukraine
6.Gianluca Pianegonda Polti Italië
7.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
8.Gabriele Colombo Gewiss-Playbus Italië
9.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
10.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
11.Maximilian Sciandri Motorola Italië
12.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
13.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
14.Marco Serpellini Panaria-Vinavil Italië
15.Rolf Jaermann MG-Technogym Zwitserland
16.Maurizio Fondriest Roslotto-ZG Mobili Italië
17.Lance Armstrong Motorola U.S.A.
18.Carlo Bomans Mapei-GB België
19.Beat Zberg Carrera-Longoni Zwitserland
20.Gabriele Missaglia San Marco Group-Fago Italië
1995
1.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Rusland
2.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
3.Johan Museeuw Mapei-GB België
4.Viatcheslav Ekimov Novell Rusland
5.Maximilian Sciandri MG-Technogym Groot-Brittannië
6.Maurizio Fondriest Lampre-Panaria Italië
7.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
8.Stefano Zanini Gewiss-Ballan Italië
9.Claudio Chiappucci Carrera-Tassoni Italië
10.Jesper Skibby TVM-Gazelle Nederland
11.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
12.Gianluca Bortolami Mapei-GB Italië
13.Giovanni Lombardi Polti Italië
14.Rolf Sorensen MG-Technogym Denemarken
15.Mario Cipollini Mercatone Uno Italië
16.Maarten Den Bakker TVM-Gazelle Nederland
17.Fabrizio Bontempi Brescialat-Fago Italië
18.Gianluca Pianegonda Polti Italië
19.Hendrik Redant TVM-Gazelle België
20.Giovanni Fidanza Polti Italië
1994
1.Andrei Tchmil Lotto-Caloi Rusland
2.Fabio Baldato GB-MG Maglificio Italië
3.Gianni Bugno Polti Italië
4.Johan Museeuw GB-MG Maglificio België
5.Franco Ballerini Mapei-Clas Italië
6.Dimitri Konyshev Jolly-Cage Rusland
7.Jesper Skibby TVM-Bison Kit Denemarken
8.Zbigniew Spruch Lampre-Panaria Polen
9.Djamolidine Abdoujaparov Polti Oezbekistan
10.Johan Capiot TVM-Bison Kit België
11.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
12.Guido Bontempi Gewiss-Ballan Italië
13.Edwig Van Hooydonck Wordperfect België
14.Erik Zabel Telekom Duitsland
15.Andrea Peron Polti Italië
16.François Simon Castorama Frankrijk
17.Angelo Citracca Navigare-Blue Storm Italië
18.Marc Sergeant Novemail-Histor België
19.Andrea Kappes Trident-Schick Duitsland
20.Mario De Clercq Lotto-Caloi België
1993
1.Fabian Jeker Castorama Zwitserland
2.Marco Artunghi Carrera Italië
3.Nico Verhoeven Histor Nederland
4.Dario Bottaro Mecair Italië
5.Edwig Van Hooydonck Word-Perfect België
6.Maurizio Fondriest Lampre Italië
7.Frans Maassen Word-Perfect Nederland
8.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
9.Jacky Durand Castorama Frankrijk
10.Johan Museeuw GB-MG België
11.Viatcheslav Ekimov Histor Rusland
12.Maximilian Sciandri Motorola Italië
13.Marc Sergeant Histor België
14.Jelle Nijdam Word-Perfect Nederland
15.Franco Ballerini GB-MG Italië
16.Gilles Delion Castorama Frankrijk
17.Eric Vanderaerden Word-Perfect België
18.Jan Schur Motorola Duitsland
19.Johan Capiot T.V.M. België
20.Andrei Tchmil GB-MG Moldavië
1992
1.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
2.Frans Maassen Buckler Nederland
3.Marc Madiot Telekom Frankrijk
4.Thomas Wegmüller Festina Zwitserland
5.Dirk De Wolf Gatorade België
6.Jacky Durand Castorama Frankrijk
7.Giuseppe Petito Mercatone Uno Italië
8.Franco Ballerini GB-MG Italië
9.Stephen Hodge O.N.C.E. Australië
10.Edwig Van Hooydonck Buckler België
11.François Simon Castorama Franrkijk
12.Jelle Nijdam Buckler Nederland
13.Phil Anderson Motorola Australië
14.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
15.Adriano Baffi Ariostea Italië
16.Uwe Raab P.D.M. Duitsland
17.Viatcheslav Ekimov Panasonic G.O.S.
18.Rudy Dhaenens Panasonic België
19.Johan Museeuw Lotto België
20.Marc Sergeant Panasonic België
1991
1.Peter De Clercq Lotto België
2.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
3.Edwig Van Hooydonck Buckler België
4.Erik Vanderaerden Buckler België
5.Marc Sergeant Panasonic België
6.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
7.Rolf Gölz Ariostea Duitsland
8.Johan Museeuw Lotto België
9.François Lemarchand Z-Peugeot Frankrijk
10.Dimitri Konyshev T.V.M. U.S.S.R.
11.Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk
12.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
13.Dirk De Wolf Tonton Tapis België
14.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
15.Frans Maassen Buckler Nederland
16.Marc Madiot R.M.O. Frankrijk
17.Martial Gayant Toshiba Frankrijk
18.Gilbert Duclos-Lassalle Z-Peugeot Frankrijk
19.Sammie Moreels Lotto België
20.John Talen P.D.M. Nederland
1990
1.Maurizio Fondriest Del Tongo Italië
2.Moreno Argentin Ariostea Italië
3.Rudy Dhaenens P.D.M. België
4.Carlo Bomans Weinmann België
5.Gilles Delion Helvetia Frankrijk
6.John Talen P.D.M. Nederland
7.Jan Schur Château D’Ax D.D.R.
8.Niki Rüttimann Helvetia Zwitserland
9.Claude Criquielion Lotto België
10.Marc Sergeant Panasonic België
11.Jean-Claude Colotti R.M.O. Frankrijk
12.Phil Anderson T.V.M. Australië
13.Franco Ballerini Del Tongo Italië
14.Gilbert Duclos-Lassalle Z-Peugeot Frankrijk
15.Gianni Bugno Château D’Ax Italië
16.Jelle Nijdam Buckler Nederland
17.Guido Bontempi Carrera Italië
18.Marc Madiot Toshiba Frankrijk
19.Marc Van Orsouw Panasonic Nederland
20.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
1989
1.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
2.Claude Criquielion Hitachi België
3.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
4.Maurizio Fondriest Del Tongo Italië
5.Wilfried Peeters Histor België
6.Paul Haghedoorn Histor België
7.Valerio Piva Ariostea Italië
8.Etienne De Wilde Histor België
9.Mathieu Hermans Caja Rural Nederland
10.Moreno Argentin Bianchi Italië
11.Benny Van Brabant Zahor België
12.Gianni Bugno Château d’Ax Italië
13.Roque De La Cruz Caja Rural Spanje
14.Enrique Alonso Zahor Spanje
15.Frank Pirard Histor Nederland
16.Javier Garciandi Caja Rural Spanje
17.Luc De Smet Boccaccio België
18.Ennio Salvador Bianchi Italië
19.Willem Wijnant Histor België
20.Bruno Cenghialta Ariostea Italië
1988
1.Sean Kelly Kas Ierland
2.Marc Sergeant Hitachi België
3.Fons De Wolf A.D.R. België
4.Philippe Vandenbranden Hitachi België
5.Eddy Planckaert A.D.R. België
6.Guido Van Calster Kas België
7.Adri van der Poel P.D.M. Nederland
8.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
9.Claude Criquielion Hitachi België
10.Jos Lieckens Hitachi België
11.Etienne De Wilde Sigma België
12.Laurent Fignon Système U Frankrijk
13.Ronny Van Holen A.D.R. België
14.Steven Rooks P.D.M. Nederland
15.Edwig Van Hooydonck Superconfex België
16.Charly Mottet Système U Frankrijk
17.Rudy Dhaenens P.D.M. België
18.Gert-Jan Theunisse P.D.M. Nederland
19.Michel Dernies Lotto België
20.Paul Haghedoorn Sigma België
1987
1.Greg Lemond Toshiba V.S.A.
2.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
3.Ronan Pensec “Z” Frankrijk
4.Claude Criquielion Hitachi België
5.Gilbert Duclos-Lassalle “Z” Frankrijk
6.Adri van der Poel P.D.M. Nederland
7.Peter Stevenhaagen P.D.M. Nederland
8.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
9.Phil Anderson Panasonic Australië
10.Sean Kelly Kas Ierland
11.Jérôme Simon “Z” Frankrijk
12.Eric Vanderaerden Panasonic België
13.Steve Bauer Toshiba Canada
14.Marc Sergeant Lotto België
15.Roland Leclerc Seat Frankrijk
16.Gregor Braun A.D.R. Duitsland
17.Steven Rooks P.D.M. Nederland
18.Philippe Louviot “Z” Frankrijk
19.Ludo Peeters Superconfex België
20.Frans Maassen Superconfex Nederland
1986
1.Joop Zoetemelk Kwantum Nederland
2.Steven Rooks P.D.M. Nederland
3.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
4.Sean Kelly Kas Ierland
5.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
6.Charly Mottet Système U Frankrijk
7.Gerrie Kneteman P.D.M. Nederland
8.Guy Gallopin Kas Frankrijk
9.Jos Haex Hitachi België
10.Adri van der Poel Kwantum Italië
11.Andy Hampsten La Vie Claire V.S.A.
12.Paul Verschuere Fagor België
13.Stephen Roche Carrera Ierland
14.Michel Dernies Lotto België
15.Jörgen Pedersen Carrera Denemarken
16.Marc Madiot Système U Frankrijk
17.Philippe Vandenbranden Hitachi België
18.Steve Bauer La Vie Claire Canada
19.Roger Ilegems Lotto België
20.Ronny Van Holen Lotto België
1985
1.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
2.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
3.Claude Criquielion Hitachi België
4.Hennie Kuiper Verandalux Nederland
5.Phil Anderson Panasonic Australië
6.Eric Vanderaerden Panasonic België
7.Sean Kelly Skil Ierland
8.Walter Planckaert Panasonic België
9.Noël Segers Tönissteiner België
10.Allan Peiper Peugeot Australië
11.Nico Verhoeven Skala Nederland
12.Jef Lieckens Lotto België
13.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
14.Willem Wijnant Tönissteiner België
15.Jean-Marie Wampers Hitachi België
16.Eddy Planckaert Panasonic België
17.Rudy Rogiers Hitachi België
18.Rudy Dhaenens Hitachi België
19.Luc Colijn Safir België
20.Ludo De Keulenaer Panasonic België
1984
1.Rudy Dhaenens Splendor België
2.Eddy Schepers Dromedario België
3.René Martens Teka België
4.Greg Lemond Renault V.S.A.
5.Alain Bondue La Redoute Frankrijk
6.Patrick Versluys Splendor België
7.Sean Kelly Skil Ierland
8.Marc Sergeant Europdecor België
9.Yvon Bertin Dormilon Frankrijk
10.Alfonso Guttierez Teka Spanje
11.Lucien Van Impe Metauromobili België
12.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
13.Erik Vanderaerden Panasonic België
14.Guido Van Calster Del Tongo België
15.Sergio Santimaria Del Tongo Italië
16.Gerard Veldscholten Panasonic Nederland
17.Jacques Michaud Coop Frankrijk
18.Jacques Hanegraaf Kwantumhallen Nederland
19.Charly Mottet Renault Frankrijk
20.Jean-Marie Wampers Splendor België
1983
1 Roman Hermann Bianchi Liechtenstein
2 Jan Raas Raleigh Nederland
3 Gilbert Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
4 Marc Sergeant Europdecor België
5 Phil Anderson Peugeot Australië
6 Ludo Peeters Raleigh België
7 Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
8 Luc Colijn Fangio België
9 Ferdi Van Den Haute La Redoute België
10 Jan Bogaert Europdecor België
11 Guy Nulens Aernoudt België
12 Paul Haghedoorn Splendor België
13 Michel Pollentier Safir België
14 Leo Van Vliet Raleigh Nederland
15 Adri Van Houwelingen Raleigh Nederland
16 Hennie Kuiper Aernoudt Nederland
17 Tommi Prim Bianchi Zweden
18 Johan Lammerts Raleigh Nederland
19 Rudy Pevenage Del Tongo België
20 Etienne De Wilde La Redoute België
1982
1.Philippe Van Den Brande Splendor België
2.Gerry Verlinden Boule D’Or België
3.Palmiro Masciarelli Famcucine Italië
4.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
5.Rudy Pevenage Capri-Sonne België
6.Patrick Versluys Splendor België
7.Marc Sergeant Europ Decor België
8.René Martens Daf Trucks België
9.Eddy Planckaert Splendor België
10.Michel Pollentier Safir België
11.Jan Bogaert Europ Decor België
12.Jos Lammertinck Alarmsystemen Nederland
13.Jan Raas Raleigh Nederland
14.Paul Haghedoorn Capri-Sonne België
15.Gody Schmutz Cilo Zwitserland
16.Hennie Kuiper Daf Trucks Nederland
17.Fons De Wolf Vermeer Thijs België
18.Stefan Mutter Puch Zwitserland
19.Klaus-Peter Thaler Puch B.R.D.
20.Sean Kelly Sem Ierland
1981
1.Roger De Vlaeminck Daf-Trucks België
2.Herman Van Springel Safir België
3.Jos Jacobs Capri Sonne België
4.Willy Teirlinck Boston België
5.Fons De Wolf Vermeer Thijs België
6.Sean Kelly Splendor Ierland
7.Benny Schepmans Safir België
8.Hennie Kuiper Daf-Trucks Nederland
9.Jan Raas Raleigh Nederland
10.Jacques Bossis Peugeot Frankrijk
11.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
12.Stefan Mutter Cilo Zwitserland
13.Daniel Willems Capri Sonne België
14.Ferdi Van Den Haute La Redoute België
15.Adri Van Der Poel Daf-Trucks Nederland
16.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
17.Rudy Mathijs Boule D’Or België
18.Gilbert Duclos-Lasalle Peugeot Frankrijk
19.Patrick Perret Peugeot Frankrijk
20.Philippe Van Den Brande Boston België
1980
1.Bernard Hinault Renault Frankrijk
2.Marc De Meyer IJsboerke België
3.Gery Verlinden IJsboerke België
4.Roger De Vlaeminck Boule D’or België
5.José De Cauwer Peugeot België
6.Jan Raas Raleigh Nederland
7.Ferdi Van Den Haute La Redoute België
8.Régis Ovion Puch Frankrijk
9.Hans Langerijs Daf Trucks Nederland
10.Alan Van Heerden Peugeot Zuid-Afrika
11.Ludo Peeters IJsboerke België
12.Cees Priem Raleigh Nederland
13.Gilbert Duclos-Lasale Peugeot Frankrijk
14.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
15.Michel Pollentier Splendor België
16.Willem Peeters Safir België
17.Francesco Moser Sanson Italië
18.Giuseppe Saronni Gis Italië
19.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
20.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
1979
1.Michel Pollentier Splendor België
2.Carmelo Barone Sanson Italië
3.Jan Raas Raleigh Nederland
4.Daniël Willems IJsboerke België
5.Marc Renier Kas België
6.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
7.Jos Schipper Marc Nederland
8.Walter Godefroot IJsboerke België
9.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
10.Philippe Vandenbrande Safir België
11.Francesco Moser Sanson Italië
12.Roger De Vlaeminck Boule d’Or België
13.Guy Sibille Peugeot Frankrijk
14.Willem Peeters Safir België
15.Henk Lubberding Raleigh Nederland
16.Benny Schepmans Safir België
17.Fons Van Katwijk Marc Nederland
18.Jan Aling Marc Nederland
19.Walter Dalgal Splendor Italië
20.Frans Van Looy Kas België
1978
1.Michel Pollentier Flandria België
2.Herman Vanderslagmolen Sanson België
3.Walter Godefroot IJsboerke België
4.Gregor Braun Peugeot B.R.D.
5.Jos Jacobs IJsboerke België
6.Jean-Luc Vandenbroucke Peugeot België
7.Herman Van Springel Marc België
8.Francesco Moser Sanson Italië
9.Freddy Maertens Flandria België
10.Walter Planckaert C & A België
11.Ferdi Vandenhaute Marc België
12.Roger De Vlaeminck Sanson België
13.Bernard Hinault Renault Frankrijk
14.Guido Van Calster C & A België
15.Joop Zoetemelk Miko Nederland
16.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
17.Yves Hézard Peugeot Frankrijk
18.Hubert Mathis Miko Frankrijk
19.Ronan De Meyer Marc België
20.Marcel Laurens C & A België
1977
1.Michel Pollentier Flandria België
2.Renato Marchetti Sanson Italië
3.Sigfrido Fontanelli Sanson Italië
4.Eric Loder Flandria Zwitserland
5.Marc De Meyer Flandria België
6.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
7.André Romero Frisol Frankrijk
8.Walter Godefroot IJsboerke België
9.Jan Raas Frisol Nederland
10.Francesco Moser Sanson Italië
11.Frans Verbeeck IJsboerke België
12.Willy Planckaert Maes Pils België
13.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
14.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
15.Willy Teirlinck Gitane België
16.Luc Leman IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Guido Van Sweevelt IJsboerke België
19.Eric Jacques Maes Pils België
20.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
1976
1.Francesco Moser Sanson Italië
2.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
3.Roberto Poggiali Sanson Italië
4.Walter Planckaert Maes Pils België
5.Marc De Meyer Flandria België
6.Freddy Maertens Flandria België
7.Dirk Baert Carlos België
8.Willy Teirlinck Gitane België
9.Eric Leman Splendor België
10.Walter Godefroot IJsboerke België
11.Frans Verbeeck IJsboerke België
12.André Dierickx Maes Pils België
13.Jan Raas Raleigh Nederland
14.René Pijnen Raleigh Nederland
15.Lucien Van Impe Gitane België
16.Eddy Merckx Molteni België
17.Patrick Sercu Brooklyn België
18.Johan De Muynck Brooklyn België
19.Dave Lloyd Raleigh Gr.Brit.
20.Ronald De Witte Brooklyn België
1975
1.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
2.Eddy Merckx Molteni België
3.André Dierickx Rokado België
4.Marc De Meyer Flandria België
5.Francesco Moser Filotex Italië
6.Felice Gimondi Salvarani Italië
7.Johan De Muynck Flandria België
8.Walter Godefroot Peugeot België
9.Eric Leman Flandria België
10.Barry Hoban Mercier Gr.Brit.
11.Roger Rosiers Bic België
12.Richard Buckaki Hertekamp Nederland
13.Herman Van Springel Rokado België
14.Freddy Maertens Flandria België
15.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
16.Leif Mortensen Bic Denemarken
17.Joop Zoetemelk Gan Nederland
18.Roger Swerts Molteni België
19.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
20.Ole Ritter Sanson Denemarken
1974
1.Gerrie Kneteman Raleigh Nederland
2.Walter Planckaert Watney België
3.Walter Godefroot IJsboerke België
4.Eddy Merckx Molteni België
5.Freddy Maertens Flandria België
6.Joseph Bruyère Molteni België
7.Roger Swerts Molteni België
8.Roy Schuiten Lejeune Nederland
9.Frans Verbeeck IJsboerke België
10.Cees Bal Molteni Nederland
11.Cees Priem Frisol Nederland
12.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
13.Marc Lievens Molteni België
14.Wilfried Wezemael Frisol België
15.Willy Vanneste Frisol België
16.Régis Ovion Peugeot Frankrijk
17.J.-P.Danguillaume Peugeot Frankrijk
18.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
19.Engelbert Opdebeeck IJsboerke België
20.Henk Prinsen Frisol Nederland
1973
1.Roger Rosiers Bic België
2.Joop Zoetemelk Gitane Nederland
3.Hennie Kuiper Rokado Nederland
4.Eddy Merckx Molteni België
5.Freddy Maertens Flandria België
6.Frans Verbeeck Watney België
7.Herman Van Springel Rokado België
8.Albert Van Vlierberghe Rokado België
9.Ronald De Witte Flandria België
10.Walter Godefroot Flandria België
11.Santiago Lazcano Kas Spanje
12.Georges Pintens Rokado België
13.Noël Van Clooster Flandria België
14.Marc Lievens Molteni België
15.Staf Van Roosbroeck Rokado België
16.Tony Houbrechts Rokado België
17.Jos Schoeters Peugeot België
18.Ludo Van Stayen Watney België
19.Jos Huysmans Molteni België
20.José Catieau Bic Frankrijk
1972
1.Ward Sels Goldor België
2.Eddy Merckx Molteni België
3.Roger Swerts Molteni België
4.Joop Zoetemelk Flandria Nederland
5.Herman Van Springel Molteni België
6.André Dierickx Flandria België
7.Eric Leman Bic België
8.Willy De Geest Magniflex België
9.Johan De Muynck Flandria België
10.Roger Rosiers Bic België
11.Alain Santy Bic Frankrijk
12.Willy Planckaert Goldor België
13.Yves Hézard Sonolor Frankrijk
14.Felice Gimondi Salvarani Italië
15.Jan Janssen Flandria Nederland
16.Cyrille Guimard Gan Frankrijk
17.Ronald De Witte Peugeot België
18.Evert Dolman Flandria Nederland
19.Jean-Pierre Genet Gan Frankrijk
20.Ward Janssens Magniflex België
1971
1 Evert Dolman Flandria Nederland
2 Frans Kerremans Hertekamp België
3 Cyrille Guimard Fagor Frankrijk
4 Georges Van Coningsloo Molteni België
5 Roger De Vlaeminck Flandria België
6 Frans Mintjens Molteni België
7 Jan Janssen Bic Nederland
8 Jan Krekels Goudsmit Nederland
9 Jean Jourden Peugeot Frankrijk
10 Johan De Muynck Flandria België
11 Jos Spruyt Molteni België
12 Yves Hezard Sonolor Frankrijk
13 Tony Houbrechts Salvarani België
14 Ole Ritter Germanvox Denemarken
15 Frans Maes Goldor België
16 Jean-Pierre Berckmans Magniflex België
17 Frans Verbeeck Watney België
18 Noel Van Clooster Hertekamp België
19 Walter Godefroot Peugeot België
20 Jos Schoeters Goldor België
1970
1.Eddy Merckx Faema België
2.Roger De Vlaeminck Flandria België
3.Walter Godefroot Salvarani België
4.Willy Vekemans Goldor België
5.Felice Gimondi Salvarani Italië
6.Herman Van Springel Molteni België
7.Jan Janssen Bic Nederland
8.Raymond Poulidor Fagor Frankrijk
9.Rini Wagtmans Molteni Nederland
10.Eric Leman Flandria België
11.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
12.Georges Pintens Magniflex België
13.Eric De Vlaeminck Flandria België
14.Bernard Guyot Sonolor Frankrijk
15.Mariano Martinez Hoover Frankrijk
16.Jean Dumont Peugeot Frankrijk
17.Charly Grosskost Bic Frankrijk
18.Barry Hoban Sonolor Engeland
19.Tony Houbrechts Salvarani België
20.André Poppe Magniflex België
1969
1.Willy Vekemans Goldor België
2.Guido Reybroeck Faema België
3.Jos Huysmans Mann België
4.Roger Cooreman Mann België
5.Eddy Merckx Faema België
6.Eric Leman Flandria België
7.Georges Pintens Mann België
8.Roger Rosiers Mann België
9.Gerard Vianen Caballero Nederland
10.Valeer Van Sweevelt Faema België
11.Jaak Frijters Mann Nederland
12.Alain Vasseur Bic Frankrijk
13.Roger Swerts Faema België
14.Harm Ottenbros Willem II Nederland
15.Jan Van Der Horst Caballero Nederland
16.Arie Den Hartog Caballero Nederland
17.Georges Vandenberghe Faema België
18.Cees Zoontjes Caballero Nederland
19.Hugo Hellemans Mann België
20.Wim Schepers Caballero Nederland
1968
1.Désiré Letort Peugeot Frankrijk
2.Vittorio Adorni Faema Italië
3.Walter Godefroot Flandria België
4.Rudi Altig Molteni B.R.D.
5.Jan Janssen Pelforth Nederland
6.Eddy Merckx Faema België
7.Giancarlo Polidori Pepsi Cola Italië
8.Daniël Van Rijckeghem Mann België
9.Roger Rosiers Mann België
10.Gianni Motta Molteni Italië
11.Roberto Ballini Max Meyer Italië
12.Jo De Roo Willem II Nederland
13.Bernard Vandekerkhove Pelforth België
14.Giampierro Macchi Molteni Italië
15.Giorgio Destro G.B.C. Italië
16.Franco Bodrero Molteni Italië
17.Adriano Durante Max Meyer Italië
18.Alberto Della Torre Filotex Italië
19.Pietro Campagnari Molteni Italië
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1967
1 Noel Foré Goldor België
2 Johan De Roo Willem II Nederland
3 Dino Zandegu Salvarani Italië
4 Eddy Merckx Peugeot België
5 Felice Gimondi Salvarani Italië
6 Barry Hoban Mercier GBr
7 Willy Monty Pelforth België
8 Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
9 Guido Reybroeck Smiths België
10 Herman Van Springel Mann België
11 Jan Janssen Pelforth Nederland
12 Gerben Karstens Televizier Nederland
13 Willy Planckaert Smiths België
14 Georges Van Den Berghe Smiths België
15 Martin Van Den Bossche Smiths België
16 Adriano Durante Salvarani Italië
17 Roger Swerts Mercier België
18 Walter Godefroot Flandria België
19 Gustaaf De Smet Groene Leeuw België
20 Jos Spruyt Mercier België
1966
1.Jo De Roo Televizier Nederland
2.Noël De Pauw Solo België
3.Willy Vekemans Goldor België
4.Frans Melckenbeeck Mercier België
5.Tuur De Cabooter Solo België
6.Jos Spruyt Mercier België
7.Martin Van den Bogaert Libertas België
8.Walter Godefroot Wiel’s België
9.Eddy Merckx Peugeot België
10.Jos Van Der Vleuten Televizier Nederland
11.Ward Sels Bic België
12.Jean-Baptist Claes Wiel’s België
13.Jos Huysmans Mann België
14.Jos Spruyt Mercier België
15.Willy Planckaert Smiths België
16.Jan Janssen Pelforth Nederland
16.Victor Nuelandt Pull Novy België
18.Frans Brandts Smiths België
19.Willy In’t Ven Mann België
20.Willy Bocklant Pull Novy België
1965
1.Roberto Poggiali Salvarani Italië
2.Felice Gimondi Salvarani Italië
3.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
4.Michele Dancelli Molteni Italië
5.Lucien Aimar Ford Frankrijk
6.Rudi Altig Molteni B.R.D.
7.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
8.Jan Janssen Pelforth Nederland
9.Peter Post Mann Nederland
10.Gilbert Desmet Wiel’s België
11.André Noyelle Mann België
12.Vito Taccone Salvarani Italië
13.Freddy Nijs Libertas België
14.Bas Maliepaard Televizier Nederland
15.François Mahé Pelforth Frankrijk
16.Hans Junkermann Wiel’s B.R.D.
17.Carmine Preziosi Pelforth Italië
18.Roger Verheyden Lamot België
19.Jean-Claude Theillière Ford Frankrijk
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1964
1.Vittorio Adorni Salvarani Italië
2.Georges Van Coningsloo Peugeot België
3.Willy Bocklandt Romeo België
4.Martin Van Den Bossche Wiel’s België
5.Jef Planckaert Romeo België
6.Dirk Enthoven St.Raphael Nederland
7.Michael Wright Wiel’s Gr.Brit.
8.Fons Hermans Mann België
9.Rik Van Steenbergen Solo België
10.Willy Monty Pelforth België
11.Gustaaf Desmet Wiel’s België
12.Bernard Vandekerkhove Solo België
13.Romain Vanwijnsberghe Romeo België
14.Jean Forestier Peugeot Frankrijk
15.Theo Mertens Peugeot België
16.Pietro Partesotti Lygie Italië
17.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
18.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
19.Ward Sels Solo België
20.Gilbert Desmet Wiel’s België
1963
1.Rik Van Looy G.B.C. België
2.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
3.Jan Janssen Pelforth België
4.Miel Daems Peugeot België
5.Marcel Janssens Solo België
6.Armand Desmet Faema België
7.Peter Post Mann Nederland
8.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
9.Tuur De Cabooter Solo België
10.Jef Planckaert Faema België
11.Rolf Wolfshol Peugeot B.R.D.
12.Noël Foré Faema België
13.Benoni Beheyt Wiel’s België
14.Robert Cazala Mercier Frankrijk
15.Gustaaf Desmet Wiel’s België
16.Michel Van Aerde Solo België
17.Martin Van Geneugden G.B.C. België
18.Theo Nijs Mann België
19.André Delort Mercier Frankrijk
20.Henri De Wolf Solo België
1962
1 Raymond Impanis Faema België
2 Rik Van Looy Faema België
3 Michel Van Aerde Carpano België
4 Norbert Kerkhove Mann België
5 Noel Fore Faema België
6 Tom Simpson Gitane GBr
7 Mies Stolker St.Raphael Nederland
8 Jo De Haan Gitane Nederland
9 Jef Planckaert Faema België
10 Willy Vannitsen Wiel’s België
11 Edgard Sorgeloos Faema België
12 Jos Wouters Solo België
13 Jean-Baptist Claes Wiel’s België
14 Henri De Wolf Gitane België
15 Marcel Janssens St.Raphael België
16 Jos Hoevenaers Philco België
17 Robert De Middeleir Wiel’s België
18 Ludo Janssens Solo België
19 Marcel Seynaeve Wiel’s België
20 Armand De Smet Faema België
1961
1 Tom Simpson St.Raphael GBr
2 Emiel Daems Philco België
3 Nino Defilippis Carpano Italië
4 Tuur De Cabooter Gr.Leeuw België
5 Jo De Haan St.Raphael Nederland
6 Mies Stolker Helyett Nederland
7 Camille Le Menn Peugeot Frankrijk
8 Jean Graczyk Helyett Frankrijk
9 Martin Van Geneugden Carpano België
10 Frans Schoubben Peugeot België
11 Henri De Wolf Alcyon België
12 Johan De Roo Helyett Nederland
13 Noel Fore Gr.Leeuw België
14 Gilbert De Smet Carpano België
15 Lode Troonbeeckx Mann België
16 Coen Niesten Alcyon Nederland
17 Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
18 Ivo Molenaers Carpano België
19 Frans Aerenhouts Mercier België
20 Gustaaf Van Vaerenbergh Alcyon België
1960
1.Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
2.Jean Graczyk Helyett Frankrijk
3.Rik Van Looy Faema België
4.Ritten De Wolf Leroux België
5.Frans De Mulder Groene Leeuw België
6.Pierre Ruby Peugeot Frankrijk
7.Raymond Impanis Faema België
8.Frans Schoubben Peugeot België
9.Fons Hermans Mann België
10.Hans Junkermann Torpedo Duitsland
11.Tom Simpson St.Raphael Gr.Brit.
12.Nino Defilippis Carpano Italië
13.Jo De Haan St.Raphael Nederland
14.Mies Stolker St.Raphael Nederland
15.Silvano Ciampi Philco Italië
16.Camille Le Menn Peugeot Frankrijk
17.Nello Velucchi Philco Italië
18.Rolf Graf Philco Zwitserland
19.Heinz Graf Philco Zwitserland
20.Norbert Kerkhove Wiel’s België
1959
1 Rik Van Looy Faema België
2 Fred De Bruyne Carpano België
3 Frans Schoubben Peugeot België
4 Jos Hoevenaers Faema België
5 Gilbert De Smet Faema België
6 Tuur De Cabooter Gr.Leeuw België
7 Jaap Kersten Magneet Nederland
8 Seamus Elliott Helyett Ierland
9 Edgard Sorgeloos Faema België
10 Jean-Claude Annaert St.Raphael Frankrijk
11 Norbert Van Tieghem Flandria België
12 Henri De Nijs Gr.Leeuw België
13 Jos Bosmans Gr.Leeuw België
14 Petrus Oellibrandt Flandria België
15 Piet De Jongh Magneet Nederland
16 Gustaaf Van Vaerenbergh Libertas België
17 Willy Vannitsen Ghigi België
18 Eddy Pauwels Flandria België
19 Raymond Impanis Faema België
20 Oswald De Clercq Gr.Leeuw België
1958
1.Miel Van Cauter Elvé België
2.Rik Van Looy Faema België
3.Seamus Elliott Helyett Ierland
4.Martin Van Geneugden Carpano België
5.Noël Foré Groene Leeuw België
6.Jef Planckaert Carpano België
7.Briek Schotte Libertas België
8.Jos Hoevenaers Faema België
9.Rik Van Steenbergen Elvé België
10.Roger Walkowiak Peugeot Frankrijk
11.Gastone Nencini Leo Italië
12.Guido Carlesi Leo Italië
13.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
14.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
15.Piet Haan Eroba Nederland
16.Jean-Claude Skerl Essor Frankrijk
17.Brian Haskell Viking G.B.
18.Heinz Traxel Tigra Zwitserland
19.Wim Van Est Lokomotief Nederland
20.Leopold Rosseel Elvé België
1957
1.Germain De Rijcke Faema België
2.Sante Ranucci Torpado Italië
3.Jef Planckaert Carpano België
4.Louison Bobet Bobet Frankrijk
5.Frans Schoubben Elvé België
6.Marcel Buys Libertas België
7.Martin Van Geneugden Elvé België
8.Jan Zagers Libertas België
9.Ernest Heyvaert Carpano België
10.Marcel Ernzer Faema Luxemburg
11.Staf Smeets Eroba Nederland
12.Gérard Saint Geminiani Frankrijk
13.Ruggiero Miserocchi Torpado Italië
14.Jean Borcy Splendor België
15.Jozef Lahaye Eroba Nederland
16.Henri Guldemont Bertin België
17.Stanislas Jonjic Torpado Joegoslavië
18.Brian Robinson Geminiani G.B.
19.Eddy Pauwels Libertas België
20.Gerard Keulers Eroba Nederland
1956
1.Rik Van Steenbergen Peugeot België
2.Stan Ockers Peugeot België
3.Rik Van Looy Faema België
4.Fred De Bruyne Mercier België
5.Germain De Rijcke Faema België
6.Jean Forestier Follis Frankrijk
7.René Vlayen Elvé België
8.André Rosseel Elvé België
9.Leon Van Daele Faema België
10.Roger Verplaetse Faema België
11.Lucien Matthijs Groene Leeuw België
12.Jos Schils Faema België
13.Antonio Maspes Ignis Italië
14.Nest Sterckx Elvé België
15.Pino Cerami Peugeot Italië
16.Fiorenzo Magni Leo Italië
17.Raymond Impanis Elvé België
18.Richard Van Genechten Elve België
19.Jan Zagers Libertas België
20.Karel Clerckx Libertas België
1955
1.Louison Bobet Bobet Frankrijk
2.Hugo Koblet Cilo Zwitserland
3.Stan Ockers Elvé België
4.Fausto Coppi Bianchi Italië
5.Germain De Rijcke Alcyon België
6.Raymond Impanis Elvé België
7.Rik Van Steenbergen Elvé België
8.Jean Forestier Follis Frankrijk
9.Jean Brankart Elvé België
10.Gilbert Scodeller Geminiani Frankrijk
11.René Strehler Cilo Zwitserland
12.Marcel Hendrickx Elvé België
13.Fiorenzo Magni Leo Italië
14.Karel De Baere Libertas België
15.Gastone Nencini Leo Italië
16.Nest Sterckx Elvé België
17.Pasquale Fornara Leo Italië
18.Marcel Ernzer Alcyon Luxemburg
19.Aldo Moser Leo Italië
20.Antonio Gelabert Faema Spanje
1954
1.Raymond Impanis Alcyon België
2.Fred De Bruyne Mercier België
3.Rik Van Steenbergen Peugeot België
4.Germain De Rijcke Alcyon België
5.Jean Forestier Follis Frankrijk
6.Fausto Coppi Bianchi Italië
7.Donato Piazza Bianchi Italië
8.Stan Ockers Peugeot België
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
11.Louison Bobet Stella Frankrijk
12.Robert Varnajo Gitane Frankrijk
13.Antonin Rolland Stella Frankrijk
14.Roger De Cock Bertin België
15.Loretto Petrucci Bianchi Italië
16.Donato Zampini Ganna Italië
17.Valère De Vos Splendor België
18.André De Clerck Groene Leeuw België
19.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
20.André Dolhats Le Grevès Frankrijk
1953
1.Nest Sterckx Peugeot België
2.Jean Bogaerts Libertas België
3.Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
4.Karel De Baere Mercier België
5.Roger De Corte Gr.Leeuw België
6.Lionel Van Brabant Bertin België
7.Maurice Mollin Bertin België
8.Fritz Schär La Perle Zwitserland
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Raymond Impanis Alcyon België
11.Aloïs De Hertog Alcyon België
12.Georges Maelbrancke Bertin België
13.Jean De Valck Libertas België
14.Briek Schotte Alcyon België
15.Theo Mertens Peugeot België
16.Fernand Buyl Alcyon België
17.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
18.André Declerck Bertin België
19.Germain De Rijcke Alcyon België
20.Wim Van Est Lokomotief Nederland
1952
1.Fausto Coppi Bianchi Italië
2.Ferdi Kübler Urago Zwitserland
3.Rik Van Steenbergen Mercier België
4.Désiré Keteleer Garin België
5.Louison Bobet Stella Frankrijk
6.André Mahé Le Grevès Frankrijk
7.Jacques Dupont Ant.Magne Frankrijk
8.Maurice Blomme Bertin België
9.Briek Schotte Alcyon België
10.Robert Varnajo Gitane Frankrijk
11.Antonin Rolland Stella Frankrijk
12.Roger De Cock Bertin België
13.Raymond Impanis Alcyon België
14.Loretto Petrucci Bianchi Italië
15.Donato Zampini Ganna Italië
16.Valère De Vos Splendor België
17.Stan Ockers Elvé België
18.André De Clerck Groene Leeuw België
19.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
20.André Dolhats Le Grevès Frankrijk
1951
1.Fiorenzo Magni Ganna Italië
2.Attilio Redolfi Leducq Frankrijk
3.Karel De Baere Mercier België
4.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
5.Rik Van Steenbergen Mercier België
6.Loretto Petrucci Bianchi Italië
7.Jean Bogaerts Dossche België
8.André Pieters Dossche België
9.Jean Baldassari Le Grevès Frankrijk
10.Valère Ollivier Bertin België
11.Raymond Impanis Alcyon België
12.Serse Coppi Bianchi Italië
13.Prosper Depredomme Garin België
14.André De Clerck Bertin België
15.Germain De Rijcke Alcyon België
16.Gerard Buyl Dossche België
17.Lionel Van Brabant Bertin België
18.Marcel Kint Mercier België
19.Albert Ramon Garin België
20.Pierre Scalbi Leducq Frankrijk
1950
1 Fiorenzo Magni Wilier Italië
2 Valere Ollivier Bertin België
3 Briek Schotte Alcyon België
4 Louis Caput Olympia Frankrijk
5 Maurice Diot A.Magne Frankrijk
6 Andre Maelbrancke Starnord België
7 Eugene Van Roosbroeck Alcyon België
8 Roger Gyselinck Rochet België
9 Basile Wambeke Thompson België
10 Cesar Marcelak Archambaud Frankrijk
11 Julien Van Dijcke Arliguie België
12 Arseen Rijckaert Dossche België
13 Jos Van Staeyen Bury België
14 Marcel De Mulder Gr.Leeuw België
15 Maurice Blomme Bertin België
16 Marcel De Neve Garin België
17 Wim Van Est Garin Nederland
18 Rik Van Steenbergen Mercier België
19 Georges Vermeersch Terrot België
20 Georges Jobé Automoto België
1949
1 Fiorenzo Magni Wilier Italië
2 Valere Ollivier Bertin België
3 Briek Schotte Alcyon België
4 Louis Caput Olympia Frankrijk
5 Maurice Diot A.Magne Frankrijk
6 Nest Sterckx Alcyon België
7 Jos Van Staeyen Bury België
8 Raymond Impanis Alcyon België
9 Basile Wambeke Arliguie België
10 Andre De Clerck Bertin België
11 Lode Anthonis Erka België
12 Maurice De Simpelaere Alcyon België
13 Martin Van Den Broek Rochet België
14 Achiel Buysse Thompson België
15 Andre Pieters Arliguie België
16 Albert Ramon Bertin België
17 Maurice Mollin Mercier België
18 Desire Stadsbader Arliguie België
19 Frans Gielen Peugeot België
20 Alphonse De Vreese Peugeot Frankrijk

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s