2006
1 Cesar Sigura Entre Rios
2 Luciano Montivero Sanjuanina
3 Armando Ariel Borrajo Arboleja
4 Gaston Corsaro De La Paz
5 Juan Esteban Curuchet San Luis
6 Daniel Mosler A.CO.BA
7 Jorge Antonio Pi Sanjuanina
8 Sergio Montivero Sanjuanina
9 Gabriel Brizuela Policia
10 Facundo Bassi De La Paz

2005
1 Cesar Sigura Entre Rios
2 JorgeAntonio Pi Sanjuanina
3 Emanuel Saldano Sanjuanina
4 Gabriel Richard De La Paz
5 Gustavo Toledo Rioja
6 Anibal Borrajo Policia
7 Diego Simeani Entre Rios
8 Luciano Montivero Sanjuanina
9 Oswaldo Frossasco Del Sur
10 Jorge Martin Montenegro Mar&Sierra
11 Maximiliano Richeze New Bike
12 Luis Jacamo Sanjuanina
13 Victorio Marina Entre Rios
14 Alvaro Argiro Sanjuanina
15 Victor Aguero Mendoza
16 Guillermo Brunetta Cordobesa
17 Oscar Villalobos Sanjuanina
18 Ariel Mengual Sanjuanina
19 Claudio Flores 3 Arroyos
20 Mauricio Arias Sanjuanina
2004
1.Facundo Bazzi Metropolitano
2.Cesar Sigura Mendocina
3.Emiliano Ibarra Santafecina
4.Jorge Pi Sanjuanina
5.Guillermo Brunetta Cordobesa
6.Diego Valenzuela Cordobesa
7.Dario Colla Mar y Sierra
8.Juan Dotti A.CI.NO.BA.
9.Mario Gimenez Mendocina
10.Oscar Villalobo Sanjuanina
11.Jorge Trinajstic De La Paz
12.Matias Medici A.CIN.PRO.
13.Luciano Montivero Sanjuanina
14.Pedro Prieto Juninense
15.Jorge Montenegro Mar y Sierra
16.José Loizaga Tres Arroyos
17.Daniel Mosler A.CO.BA.
18.Federico Pagani Pampeana
19.Ricardo Escuela Sanjuanina
20.Mauricio Arias Jujena
2003
1 Javier Gomez Nacional
2 Oswaldo Frossasco Del Sur
3 Juan Manuel Aguirre Amaru
4 Gustavo Toledo Telco-Jar
5 Oscar Villalobos Sanjuanina
6 Fernando Antogna San Luis
7 Juan Esteban Curuchet Nacional
8 Edgardo Simon Ekono
9 Angel Dario Colla Curico
10 Luis Lorenz Crush
11 Emilio San Martin Del Sur
12 Diego Bogunovich Amaru
13 Marcelo Prodel Correodores
14 Daniel Imhoff Assistancia
15 Gustavo Carbone Sanjuanina
16 Martin Garrido Fuenlabrada
17 Marcos Ferrari Monti
18 Daniel Capella Febrero
19 Guillermo Brunetta Romero
20 Jorge Bustamante Suarez
2002
1.Gonzalo Salas Ariel
2.Marcelo Aguero Ekono
3.Jorge Giacinti Publiguias
4.Juan Curuchet Policial
5.Edgardo Simon Publiguias
6.Alejandro Acton Alas Rojas
7.Gabriel Curuchet Policial
8.Walter Perez Penarol
9.Lisandro Cruel Romero
10.Sebastian Cancio Romero
11.Fabian Tapia Romero
12.Leonardo Mariezcurrena San Antonio
13.Sebastian Quiroga Alas Rojas
14.Gabriel Blanco Caua
15.Angel Colla Curico
16.Leandro Messineo Aravena
17.Matias Medici Fenix
18.Eduardo Bosc Fenix
19.Pedro Prieto Bianchi
20.Gonzalo Garcia Penarol
2001
1.Walter Perez Alas Rojas
2.Eduardo Bosc Romero
3.Gonzalo Salas Ariel
4.Juan Curuchet Policial
5.Edgardo Simon Alas Rojas
6.Javier Gomez Alas Rojas
7.Gabriel Curuchet Policial
8.Martin Garrido Fuenlabrada
9.Gabriel Moureu Montegrappa
10.Sebastian Quiroga Alas Rojas
11.Angel Colla Curico
12.Gabriel Blanco Romero
13.Lisandro Cruel Romero
14.Diego Bogunovich elite z/c
15.Marcelo Prodel Correodores
16.Daniel Imhoff Asistancia
17.Sergio Rolando Toga
18.Gustavo Carbone elite z/c
19.Favio Ariino elite z/c
20.Guillermo Brunetta Azzurra
2000
1 Gabriel Curuchet Toledo
2 Adrian Gariboldi Crush
3 Edgardo Simon Suarez
4 Andres Palavecino Toledo
5 Gonzalo Salas Crush
6 Lisandro Cruel Bianchi
7 Juan Pablo Raffel Suarez
8 David Kenig Bianchi
9 Gerardo Fernandez Bianchi
10 Alejandro Acton Alas Rojas
11 Javier Gomez Alas Rojas
12 Fernando Antogna San Luis
13 Guillermo Brunetta Azzurra
14 Jorge Bustamante Alas Rojas
15 Gabriel Moureu Parolin
16 Juan Esteban Curuchet Toledo
17 Gaston Salas Crush
18 Luis Moyano S.O.M.U.
19 Claudio Sanabria Crush
20 Angel Dario Colla Fenix
1999
1.Gonzalo Salas Crush
2.Gabriel Curuchet Toledo
3.Juan Curuchet Toledo
4.Martin Garrido Alcosto
5.Lisandro Cruel Crush
6.Roberto Precioso Bianchi
7.Flavio Barbosa S.O.M.U.
8.Marcelo Aguero Amaru
9.Juan Aguero Amaru
10.Eduardo Mulet Sanjuanina
11.Guillermo Brunetta Azzurra
12.Gustavo Toledo Kaiku
13.Gaston Corsaro S.O.M.U.
14.Oswaldo Frossasco Febrero
15.Daniel Capella Febrero
16.Jorge Giacinti Diarios
17.Luis Moyano Crush
18.Miguel Salgado Febrero
19.Jorge Giles Pergamino
20.Alejandro Cortez Diarios
1998
1.Oswaldo Frossasco S.O.M.U.
2.Juan Curuchet Toledo
3.Gabriel Curuchet Toledo
4.Lisandro Cruel Alas Rojas
5.Guillermo Brunetta Toledo
6.Marcelo Aguero Amaru
7.Daniel Capella Fenix
8.Luis Moyano S.O.M.U.
9.Eduardo Mulet Sanjuanina
10.Roberto Precioso Bianchi
11.Jorge Giacinti Diarios
12.Erminio Suarez Olmo
13.Fabio Placanica Saavedra
14.Miguel Salgado Fenix
15.Jorge Giles Pergamino
16.Leonel Cuni Bianchi
17.Ricardo Lorenz Crush
18.Gustavo Artacho Toledo
19.Cristian Leon Fenix
20.Raul Ruarte La Rioja
1997
1.Gabriel Curuchet Toledo
2.Juan Curuchet Toledo
3.Fabian Ortiz Toledo
4.Fabian Graciani Diarios
5.Marcelo Aguero Amaru
6.Ariel Jaime Mendoza
7.Dario Merlos Toledo
8.Aldo Esposito Toledo
9.Dario Sullings Diarios
10.Roberto Precioso S.O.M.U.
11.Martin Varela Toledo
12.Fernando Donati Diarios
13.Pablo Castro Toledo
14.Fabio Placanica Saavedra
15.Ricardo Lorenz Toledo
16.Gustavo Artacho Toledo
17.Alejandro Beldoratti S.O.M.U.
18.Jorge Giles Pergamino
19.Raul Ruarte La Rioja
20.Cristian Leon Fenix
1996
1.Gabriel Curuchet Toledo
2.Juan Curuchet Toledo
3.Marcelo Aguero Mendoza
4.Ariel Jaime Mendoza
5.Roberto Precioso S.O.M.U.
6.Fabio Placanica Saavedra
7.Gustavo Artacho Toledo
8.Jorge Giles Pergamino
9.Raul Ruarte La Rioja
10.Cristian Leon Fenix
11.Ricardo Lorenz Olmo
12.Omar Contreras Olmo
13.Juan Aguero Mendoza
14.Sebastian Alexandre Toledo
15.Angel Dario Colla Fenix
16.Lisandro Cruel Alas Rojas
17.Ignacio Gili Pergamino
18.Flavio Guidoni Keops
19.Eduardo Mulet Olmo
20.Julio Schwallier Olmo
1995
1.Juan Curuchet Toledo
2.Gabriel Curuchet Toledo
3.Enzo Viappiani Olmo
4.Marcelo Aguero Mendoza
5.Miguel Clavero Toledo
6.Roberto Precioso S.O.M.U.
7.José Maria Lovito Toledo
8.Fabio Placanica Saavedra
9.Flavio Guidoni Keops
10.Sebastian Alexandre Toledo
11.Carlos Bertoncini Olmo
12.Angel Dario Colla Fenix
13.Gustavo Artacho Toledo
14.Raul Ruarte La Rioja
15.Lisandro Cruel Alas Rojas
16.Cristian Leon Fenix
17.Ricardo Lorenz Olmo
18.Omar Contreras Mendoza
19.Juan Aguero Mendoza
20.Ignacio Gili Pergamino
1994
1.Juan Curuchet Toledo
2.Gabriel Curuchet Toledo
3.Gonzalo Salas Crush
4.Marcello Alexandre Rudy Project
5.Roberto Precioso S.O.M.U.
6.Juan Aguero Mendoza
7.Guillermo Brunetta Toledo
8.Gaston Corsaro S.O.M.U.
9.Martin Garrido Escondite
10.José Maria Lovito Toledo
11.Marcelo Aguero Mendoza
12.Daniel Capella Fenix
13.Andres Palavecino Toledo
14.Jorge Giles Pergamino
15.Fabio Placanica Saavedra
16.Raul Ruarte La Rioja
17.Flavio Barbosa S.O.M.U.
18.Lisandro Cruel Alas Rojas
19.Gonzalo Garcia Keops
20.Ricardo Lorenz Olmo

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.