2017
1.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakije
2.Julian Alaphilippe Quick Step Floors Frankrijk
3.Michael Kwiatkowski Sky-21st Century Fox Polen
4.Arnaud Demare FDJ-Lapierre Frankrijk
5.John Degenkolb Trek-Segafredo Duitsland
6.Elia Viviani Sky-21st Century Fox Italië
7.Caleb Ewan Orica-Scott Australië
8.Magnus Cort Nielsen Orica-Scott Denemarken
9.Alexander Kristoff Katusha-Alpecin Noorwegen
10.Francesco Gavazzi Androni-Sidermec Italië
11.Sonny Colbrelli Bahrein-Merida Italië
12.Michael Matthews Sunweb-Giant Australië
13.Tim Wellens Lotto-Soudal België
14.Edvald Boason Hagen Dimension Data Noorwegen
15.Nacer Bouhanni Cofidis Frankrijk
16.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
17.Oscar Gatto Astana Italië
18.Fernando Gaviria Quick Step Floors Colombië
19.Luis Leon Sanchez Astana Spanje
20.Philippe Gilbert Quick Step Floors België

2016
1.Ben Swift Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
2.Greg Van Avermaet BMC Racing België
3.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
4.Nacer Bouhanni Cofidis Frankrijk
5.Sonny Colbrelli Bardiani-CSF Italië
6.Arnaud Demare FDJ-Lapierre Frankrijk
7.Peter Sagan Tinkoff Slovakije
8.Luis Leon Sanchez Astana Spanje
9.Matteo Trentin Etixx-Quick Step Italië
10.Alejandro Valverde Movistar Spanje
11.Matteo Montaguti Ag2r-La Mondiale Italië
12.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
13.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale België
14.Niccolo Bonifazio Trek-Segafredo Italië
15.Francesco Gavazzi Androni Giocattoli Italië
16.Davide Rebellin CCC-Sprandi Italië
17.Arthur Vichot FDJ-Lapierre Frankrijk
18.Andrea Fedi SouthEast-Venezuela Italië
19.Edvald Boason Hagen Dimension Data Noorwegen
20.Damiano Caruso BMC Racing Italië
2015
1.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
2.Peter Sagan Tinkoff-Saxo Slovakije
3.Niccolo Bonifazio Lampre-Merida Italië
4.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk
5.John Degenkolb Giant-Alpecin Duitsland
6.Fabian Cancellara Trek Factory Racing Zwitserland
7.Davide Cimolai Lampre-Merida Italië
8.Tim Wellens Lotto-Soudal België
9.Nacer Bouhanni Cofidis Frankrijk
10.Michael Matthews Orica-GreenEdge Australië
11.Alejandro Valverde Movistar Spanje
12.Greg Van Avermaet BMC Racing België
13.Grega Bole CCC-Sprandi Slovenië
14.Tom Dumoulin Giant-Alpecin Nederland
15.Sylvain Chavanel IAM Cycling Frankrijk
16.Ben Swift Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
17.Roman Kreuziger Tinkoff-Saxo Tsjechië
18.Fabio Felline Trek Factory Racing Italië
19.Edvald Boasson Hagen MTN-Qhubeka Noorwegen
20.Michele Scarponi Astana Italië
2014
1.Ben Swift Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
2.Sonny Colbrelli Bardiani-CSF Inox Italië
3.Fabian Cancellara Trek Factory Racing Zwitserland
4.Zdenek Stybar Omega Pharma-Quick Step Tsjechië
5.Sacha Modolo Lampre-Merida Italië
6.Peter Sagan Cannondale Slovakije
7.Juan Jose Lobato Movistar Spanje
8.Philippe Gilbert BMC Racing België
9.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
10.Sebastiaan Langeveld Garmin-Sharp Nederland
11.Francisco Ventoso Movistar Spanje
12.Mark Cavendish Omega Pharma-Quick Step Groot-Brittannië
13.Fabio Felline Trek Factory Racing Italië
14.Andre Greipel Lotto-Belisol Duitsland
15.Jurgen Roelandts Lotto-Belisol België
16.Greg Van Avermaet BMC Racing België
17.Edvald Boason Hagen Sky-21st Century Fox Noorwegen
18.Gerald Ciolek MTN-Qhubeka Duitsland
19.Sylvain Chavanel IAM Cycling Frankrijk
20.Salvatore Puccio Sky-21st Century Fox Italië
2013
1.Peter Sagan Cannondale Slovakije
2.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step Frankrijk
3.Gerald Ciolek MTN-Qhubeka Duitsland
4.Mark Cavendish Omega Pharma-Quick Step Groot-Brittannië
5.Taylor Phinney BMC Racing U.S.A.
6.Francisco Ventoso Movistar Spanje
7.Luca Paolini Katusha Italië
8.Bernhard Eisel Sky-Rapha Oostenrijk
9.Fabian Cancellara Radioshack-Leopard Zwitserland
10.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
11.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
12.Jurgen Roelandts Lotto-Belisol België
13.Enrico Gasparotto Astana Italië
14.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
15.Heinrich Haussler IAM cycling Australië
16.Ian Stannard Sky-Rapha Groot-Brittannië
17.Maxime Bouet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
18.Davide Malacarne Europcar Italië
19.Sebastien Turgot Europcar Frankrijk
20.Sonny Colbrelli Bardiani-CSF Inox Italië
2012
1.Vincenzo Nibali Liquigas-Cannondale Italië
2.Simon Gerrans GreenEdge Australië
3.Fabian Cancellara Radioshack-Nissan Zwitserland
4.Peter Sagan Liquigas-Cannondale Slovakije
5.Alessandro Ballan BMC Racing Italië
6.Xavier Florencio Katusha Spanje
7.Daniele Bennati Radioshack-Nissan Italië
8.Oscar Freire Katusha Spanje
9.John Degenkolb Project 1t4i Duitsland
10.Oscar Gatto Farnese Vini-Selle Italia Italië
11.Johnny Hoogerland Vacansoleil-DCM Nederland
12.Francisco Ventoso Movistar Spanje
13.Giovanni Visconti Movistar Italië
14.Edvald Boasson Hagen Team Sky Noorwegen
15.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step België
16.Luca Paolini Katusha Italië
17.Francesco Gavazzi Astana Italië
18.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
19.Pablo Lastras Movistar Spanje
20.Matthew Goss GreenEdge Australië
2011
1.Matthew Goss HTC-Highroad Australië
2.Alessandro Ballan BMC Racing Italië
3.Michele Scarponi Lampre-ISD Italië
4.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
5.Vincenzo Nibali Liquigas-Doimo Italië
6.Francisco Ventoso Movistar Spanje
7.Fabian Cancellara Leopard-Trek Zwitserland
8.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
9.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
10.Greg Van Avermaet BMC Racing België
11.Peter Sagan Liquigas-Doimo Slovakije
12.Heinrich Haussler Garmin-Cervelo Duitsland
13.Yoann Offredo Francaise des Jeux Frankrijk
14.Linus Gerdemann Leopard-Trek Duitsland
15.Dominique Rollin Francaise des Jeux Canada
16.Alessandro Petacchi Lampre-ISD Italië
17.Daniele Bennati Leopard-Trek Italië
18.Matteo Tosatto Saxo Bank-Sungard Italië
19.Georg Hincapie BMC Racing U.S.A.
20.Filippo Pozzato Katusha Italië
2010
1.Alessandro Petacchi Lampre-Farnese Vini Italië
2.Oscar Freire Rabobank Spanje
3.Tom Boonen Quick Step België
4.Maxim Iglinskiy Astana Kazakstan
5.Francesco Ginanni Androni Giocatelli Italië
6.Luca Paolini Acqua&Sapone Italië
7.Sacha Modolo Colnago-CSF Inox Italië
8.Enrico Gasparotto Astana Italië
9.Daniele Bennati Liquigas-Doimo Italië
10.Paul Martens Rabobank Duitsland
11.Juan Antonio Flecha Team Sky Spanje
12.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
13.Linus Gerdemann Milram Duitsland
14.Michael Rogers HTC-Columbia Australië
15.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
16.Thor Hushovd Cervelo Noorwegen
17.Michele Scarponi Androni Giocatolli Italië
18.Vincenzo Nibali Liquigas-Doimo Italië
19.Andry Grivko Astana Oekraine
20.Filippo Pozzato Katusha Italië
2009
1.Heinrich Haussler Cervelo Duitsland
2.Allan Davis Quick Step Australië
3.Daniele Bennati Liquigas Italië
4.Alessandro Petacchi LPR-Farnese Vini Italië
5.Thor Hushovd Cervelo Noorwegen
6.Martin Elmiger Ag2r-La Mondiale Zwitserland
7.Mark Cavendish Columbia-High Road Groot-Brittannië
8.Tom Boonen Quick Step België
9.Enrico Rossi Flaminia-Bossini Docce Italië
10.Peter Velits Milram Slovakije
11.Christian Knees Milram Duitsland
12.Greg Van Avermaet Silence-Lotto België
13.Luca Paolini Acqua&Sapone-Mokambo Italië
14.Fabian Wegmann Milram Duitsland
15.Assan Bazayev Astana Kazakstan
16.Filippo Pozzato Katusha Italië
17.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
18.Karsten Kroon Saxo Bank Nederland
19.Egoi Martinez Euskaltel-Euskadi Spanje
20.Giovanni Visconti ISD Cycling Italië
2008
1.Philippe Gilbert La Francaise des Jeux België
2.Fabian Cancellara Team CSC Zwitserland
3.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
4.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
5.Enrico Gasparotto Barloworld Italië
6.Filippo Pozzato Liquigas Italië
7.Mirco Lorenzetto Lampre Italië
8.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
9.Oscar Freire Rabobank Spanje
10.Alessandro Petacchi Team Milram Italië
11.Alessandro Ballan Lampre Italië
12.Baden Cooke Barloworld Australië
13.Xavier Florencio Bouygues Telecom Spanje
14.Martin Elmiger Ag2r-La Mondiale Zwitserland
15.Nick Nuyens Cofidis België
16.Anthony Geslin Bouygues Telecom Frankrijk
17.Tom Boonen Quickstep België
18.Alessandro Bertolini PVC Diquigiovanni Italië
19.Franco Pellizotti Liquigas Italië
20.Aitor Galdos Euskaltel-Euskadi Spanje
2007
1.Tom Boonen Quickstep-Innergetic België
2.Stuart O`Grady Team CSC Australië
3.Oscar Freire Rabobank Spanje
4.Alessandro Petacchi Team Milram Italië
5.Vicente Reynes Caisse D`Epargne Spanje
6.Robbie McEwen Predictor-Lotto Australië
7.Kim Kirchen T-Mobile Luxemburg
8.Gabriele Balducci Aqua & Sapone Italië
9.Martin Elmiger Ag2r-prevoyance Zwitserl.
10.Stefan Schumacher Gerolsteiner Duitsland
11.Filippo Pozzato Liquigas Italië
12.Allan Davis Discovery Channel Australië
13.Philippe Gilbert La Francaise des Jeux België
14.Robert Hunter Barloworld Z-Afrika
15.Danilo Napolitano Lampre-Fondital Italië
16.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
17.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
18.Daniele Bennati Lampre-Fondital Italië
19.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
20.Cristian Moreni Cofidis Italië
2006
1.Alessandro Petacchi Team Milram Italia
2.Tom Boonen Quickstep-Innergetic Belgium
3.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italia
4.Stefano Garzelli Liquigas-Bianchi Italia
5.Filippo Pozzato Quickstep-Innergetic Italia
6.Matteo Carrara Lampre-Fondital Italia
7.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
8.Igor Astarloa Barloworld Spanje
9.Danilo Napolitano Lampre-Fondital Italia
10.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
11.Allan Davis Liberty Seguros-Wurth Australia
12.Leon Van Bon Davitamon-Lotto Nederland
13.Eric Zabel Team Milram Duitsland
14.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
15.Oscar Freire Rabobank Spanje
16.Marcus Zberg Gerolsteiner Zwitserland
17.Fabrizio Guidi Phonak Italia
18.Bernhard Eisel Francaise des Jeux Oostenrijk
19.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
20.Luca Paolini Liquigas-Bianchi Italia
2005
1.Alessandro Petacchi Fassa Bortolo Italia
2.Oscar Freire Rabobank Spanje
3.Danilo Hondo Gerolsteiner Duitsland
4.Franco Pellizotti Liquigas-Bianchi Italia
5.Tom Boonen Quick Step Belgium
6.Stuart O`Grady Cofidis Australia
7.Laurent Brochard Bouygues Telecom Frankrijk
8.Vicente Reynes Illes Balears Spanje
9.Eric Zabel T-Mobile Duitsland
10.Fabrizio Guidi Phonak Italia
11.Andreas Klier T-Mobile Duitsland
12.Philippe Gilbert Francaise Des Jeux Belgium
13.Emanuelle Sella Panaria-Navigare Italia
14.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir Italia
15.Allan Davis Liberty Seguros Australia
16.Ruggero Marzoli Aqua&Sapone Italia
17.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
18.Danilo Di Luca Liquigas-Bianchi Italia
19.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
20.Mirko Celestino Domina Vacanze Italia
2004
1.Erik Zabel T‑Mobile Duitsland
2.Oscar Freire Rabobank Spanje
3.Paolo Bettini Quick Step‑Davitamon Italia
4.Stuart O`Grady Cofidis Australia
5.Igor Astarloa Cofidis Spanje
6.Alessandro Petacchi Fassa Bortolo Italia
7.George Hincapie US Postal‑Berry Floor U.S.A.
8.Philippe Gilbert Fdjeux.Com Belgium
9.Peter Van Petegem Lotto‑Domo Belgium
10.Markus Zberg Gerolsteiner Zwitserland
11.Samuel Sanchez Euskatel‑Euskadi Spanje
12.Max Van Heeswijk US Postal‑Berry Floor Nederland
13.Mirko Celestino Saeco Italia
14.Romans Vainsteins Lampre Letland
15.Allan Davis Liberty Seguros Australia
16.Inigo Landaluze Euskatel‑Euskadi Spanje
17.Oscar Camenzind Phonak Zwitserland
18.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
19.Serhyi Honchar De Nardi Ukraine
20.Erik Dekker Rabobank Nederland
2003
1.Paolo Bettini Quick Step‑Davitamon Italia
2.Eric Zabel Deutsche Telekom Duitsland
3.Luca Paolini Quick Step‑Davitamon Italia
4.Ruggero Marzolli Alessio Italia
5.Markus Zberg Gerolsteiner Zwitserland
6.Kim Kirchen Fassa Bortolo Luxemburg
7.Laurent Brochard AG2R‑Prevoyance Frankrijk
8.Serguei Ivanov Fassa Bortolo Rusland
9.Stuart O`Grady Credit Agricole Australia
10.Oscar Freire Rabobank Spanje
11.Mario Cipollini Domina Vacanze‑Elitron Italia
12.Xavier Florencio ONCE‑Eroski Spanje
13.Mirko Celestino Saeco Italia
14.Jan Svorada Lampre Tsj.Republiek
15.Paolo Bossoni Sidermec‑Saunier Duval Italia
16.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
17.Alexander Botcharov AG2R‑Prevoyance Rusland
18.Bernhard Eisel FdJeux.Com Oostenrijk
19.Andrea Noe Alessio Italia
20.Robbie McEwen Lotto‑Domo Australia
2002
1.Fred Rodriguez Domo-Farm Frites U.S.A.
2.Oscar Freire Mapei-Quick Step Spanje
3.Jo Planckaert Cofidis België
4.Mario Cipollini Aqua & Sapone Italië
5.Markus Zberg Rabobank Zwitserland
6.Jan Svorada Lampre-Daikin Tsjechië
7.Ruggero Marzolli Mobilvetta Design Italië
8.Peter Van Petegem Lotto-Adecco België
9.Andrej Hauptman Tacconi-Vini Caldirola Slovenië
10.Tomas Konecny Domo-Farm Frites Tsjechië
11.Alessandro Petacchi Fassa Bortolo Italië
12.Georg Hincapie US Postal Service U.S.A.
13.Paolo Bossoni Tacconi-Vini Caldirola Italië
14.Enrico Cassani Domo-Farm Frites Italië
15.Giuseppe Di Grande Index-Alexia Italië
16.Samuel Sanchez Euskatel-Euskadi Spanje
17.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
18.Gabriele Missaglia Lampre-Daikin Italië
19.Eddy Mazzoleni Tacconi-Vini Caldirola Italië
20.Jakob Piil CSC-Tiscali Denemarken
2001
1.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
2.Gabriele Colombo Cantina Tollo Italia
3.Markus Zberg Rabobank Zwitserland
4.Biagio Conte Saeco Italia
5.Michele Bartoli Mapei Quick Step Italia
6.Romans Vainsteins Domo Farm Frites Letland
7.Peter Van Petegem Mercury Viatel Belgium
8.Paolo Bettini Mapei Quick Step Italia
9.George Hincapie US Postal U.S.A.
10.Mario Aerts Lotto Adecco Belgium
11.Christian Vandevelde US Postal U.S.A.
12.Jo Planckaert Cofidis Belgium
13.Francesco Casagrande Fassa Bortolo Italia
14.Fabio Malberti Liquigas Pata Italia
15.Gabriele Balducci Tacconi Vini Caldirola Italia
16.Mario Cipollini Saeco Italia
17.Raimundas Rumsas Fassa Bortolo Litouwen
18.Giuliano Figueras Ceramiche Panaria Fiordo Italia
19.Guido Trenti Cantina Tollo U.S.A.
20.Bobby Julich Credit Agricole U.S.A.
2000
1.Oscar Freire Mapei-Quickstep Spanje
2.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
3.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland
4.Sergei Ivanov Farm Frites Rusland
5.Laurent Jalabert ONCE-Deutsche Bank Frankrijk
6.Jo Planckaert Cofidis België
7.Bo Hamburger Memory Card-Jack&Jones Denemarken
8.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
9.Johan Museeuw Mapei-Quickstep België
10.Andrei Tchmile Lotto-Adecco België
11.Marc Wauters Rabobank België
12.Enrico Cassani Polti Italië
13.Mario Aerts Lotto-Adecco België
14.Javier Pascual Rodr. Kelme-Costa Blanca Spanje
15.Andreas Klier Farm Frites Duitsland
16.Fabio Baldato Fassa Bortolo Italië
17.Davide Rebellin Liquigas-Pata Italië
18.Peter Van Petegem Farm Frites België
19.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
20.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
1999
1.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België
2.Stefano Garzelli Mercatone Uno-Bianchi Italië
3.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
4.Jo Planckaert Lotto-Mobistar België
5.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
6.Lauri Aus Casino Estland
7.Georg Hincapie US Postal Service U.S.A.
8.Davide Rebellin Polti Italië
9.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
10.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
11.Bo Hamburger Cantina Tollo-Alexia Denemarken
12.Mario Aerts Lotto-Mobistar België
13.Andrei Kivilev Festina-Lotus Kazakstan
14.Angel Edo Kelme-Costa Blanca Spanje
15.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
16.Nicola Loda Ballan-Alessio Italië
17.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Zwitserland
18.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
19.Leon Van Bon Rabobank Nederland
20.Francois Simon Credit Agricole Frankrijk
1998
1.Erik Zabel Deutsche Telekom-ARD Duitsland
2.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België
3.Emmanuel Magnien La Francaise des Jeux Frankrijk
4.Frederic Moncassin Gan Frankrijk
5.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
6.Michele Bartoli Asics-CGA Italië
7.Alberto Elli Casino Italië
8.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
9.Laurent Dufaux Festina-Lotus Zwitserland
10.Roberto Petito Saeco-Cannondale Italië
11.Rolf Jaermann Casino Zwitserland
12.Bo Hamburger Casino Denemarken
13.Fabrizio Guidi Polti Italië
14.Viatcheslav Ekimov US Postal Service Rusland
15.Davide Casarotto Scrigno-Gaerne Italië
16.Gianluca Bortolami Festina-Lotus Italië
17.Christophe Moreau Festina-Lotus Frankrijk
18.Claudio Chiappucci Ros Mary-Amica Chips Italië
19.Dario Pieri Scrigno-Gaerne Italië
20.Mirko Celestino Polti Italië
1997
1.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
2.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
3.Francesco Casagrande Saeco-Estro Italië
4.Alberto Elli Casino Italië
5.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
6.Beat Zberg Mercatone Uno-Wega Zwitserland
7.Davide Casarotto Scrigno-Gaerne Italië
8.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
9.Maximilian Sciandri La Francaise des Jeux Groot-Brittannië
10.Andrea Noe Asics-CGA Italië
11.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
12.Biagio Conte Scrigno-Gaerne Italië
13.Jesper Skibby TVM-Farm Frites Denemarken
14.Roberto Petito Saeco-Estro Italië
15.Stephane Heulot La Francaise des Jeux Frankrijk
16.Bo Hamburger TVM-Farm Frites Denemarken
17.Kai Hundertmark Deutsche Telekom Duitsland
18.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
19.Stefano Della Santa Mercatone Uno-Wega Italië
20.Andrea Ferrigato Roslotto-ZG Mobili Italië
1996
1.Gabriele Colombo Gewiss-Playbus Italië
2.Alexandre Gontchenkov Roslotto-ZG Mobili Oekraïne
3.Michele Coppolillo MG-Technogym Italië
4.Laurent Brochard Festina-Lotus Frankrijk
5.Johan Museeuw Mapei-GB België
6.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Oekraïne
7.Lance Armstrong Motorola U.S.A.
8.Gianluca Pianegonda Polti Italië
9.Maximilian Sciandri Motorola Groot-Brittannië
10.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
11.Frank Vandenbroucke Mapei-GB België
12.Viatcheslav Ekimov Rabobank Rusland
13.Axel Merckx Motorola België
14.Rodolfo Massi Refin-Mobilvetta Italië
15.Wladimir Belli Panaria-Vinavil Italië
16.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
17.Bruno Boscardin Festina-Lotus Zwitserland
18.Mario Cipollini Saeco-Estro Italië
19.Evgueni Berzin Gewiss-Playbus Rusland
20.Gianluca Gorini Aki-Gipiemme-Safi Italië
1995
1.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
2.Maurizio Fondriest Lampre-Panaria Italië
3.Davide Rebellin MG-Technogym Italië
4.Dimitri Konychev Aki-Gipiemme Rusland
5.Stefano Zanini Gewiss-Ballan Italië
6.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
7.Johan Museeuw Mapei-GB België
8.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Rusland
9.Maximilian Sciandri MG-Technogym Groot-Brittannië
10.Fabrizio Bontempi Brescialat-Fago Italië
11.Vladislav Bobrik Gewiss-Ballan Rusland
12.Luca Gelfi Brescialat-Fago Italië
13.Claudio Chiappucci Carrera-Tassoni Italië
14.Yvon Ledanois Gan Frankrijk
15.Viatcheslav Ekimov Novell Rusland
16.Mario Manzoni Brescialat-Fago Italië
17.Stephane Heulot Banesto Frankrijk
18.Rolf Sorensen MG-Technogym Denemarken
19.Beat Zberg Carrera-Tassoni Zwitserland
20.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
1994
1.Giorgio Furlan Gewiss-Ballan Italië
2.Adriano Baffi Mercatone Uno Italië
3.Stefano Zanini Navigare-Blue Storm Italië
4.Andrei Tchmil Lotto-Caloi Rusland
5.Fabio Baldato GB-MG Maglificio Italië
6.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
7.Mario Cipollini Mercatone Uno Italië
8.Rolf Sorensen GB-MG Maglificio Denemarken
9.Dimitri Konychev Jolly-Cage Rusland
10.Johan Museeuw GB-MG Maglificio België
11.Ronan Pensec Novemail-Histor Frankrijk
12.Giuseppe Calcaterra Amore&Vita-Galatron Italië
13.Zbigniew Spruch Lampre-Panaria Polen
14.Richard Virenque Festina-Lotus Frankrijk
15.Luca Gelfi Brescialat-Refin Italië
16.Erik Zabel Telekom Duitsland
17.Viatcheslav Ekimov Wordperfect Rusland
18.Stefano Della Santa Mapei-Clas Italië
19.Gianni Bugno Polti-Vaporetto Italië
20.Maximilian Sciandri GB-MG Maglificio Groot-Brittannië
1993
1.Nico Verhoeven Histor Nederland
2.Maurizio Fondriest Lampre Italië
3.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
4.Davide Rebellin GB-MG Italië
5.Luca Gelfi Eldor Italië
6.Rolf Sörensen Carrera Denemarken
7.Giorgio Furlan Ariostea Italië
8.Marco Giovanetti Eldor Italië
9.Miguel Martinez Torres O.N.C.E. Spanje
10.Johan Museeuw GB-MG België
11.Jean-Claude Colotti Gan Frankrijk
12.Maximilian Sciandri Motorola Italië
13.Gert-Jan Theunisse T.V.M. Nederland
14.Beat Zberg Carrera Zwitserland
15.Franco Ballerini GB-MG Italië
16.Ronan Pensec Histor Frankrijk
17.Davide Cassani Ariostea Italië
18.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
19.Guido Bontempi Carrera Italië
20.Mario Cipollini GB-MG Italië
1992
1.Moreno Argentin Ariostea Italië
2.Uwe Raab P.D.M. B.R.D.
3.Jean-Francois Bernard Banesto Frankrijk
4.Dag-Otto Lauritzen Motorola Noorwegen
5.Maximilian Sciandri Motorola Italië
6.Sean Kelly Festina Ierland
7.Erik Breukink P.D.M. Nederland
8.Roberto Conti Ariostea Italië
9.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
10.Gert Jacobs P.D.M. Nederland
11.Eros Poli MG-GB Boys Italië
12.Franco Ballerini MG-GB Boys Italië
13.Jan Schur Motorola B.R.D.
14.Etienne De Wilde Telekom België
15.Rolf Gölz Ariostea B.R.D.
16.Scott Sunderland T.V.M. Australië
17.Gianni Bugno Gatorade Italië
18.Olaf Ludwig Panasonic B.R.D.
19.Thierry Laurent R.M.O. Frankrijk
20.Mario Cipollini MG-GB Boys Italië
1991
1.Claudio Chiappucci Carrera Italië
2.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
3.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
4.Giorgio Furlan Ariostea Italië
5.Djamolidine Abdoejaparov Carrera Sovjet-Unie
6.Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk
7.Gérard Rué Helvetia Frankrijk
8.Massimo Strazzer Jolly-Club 88 Italië
9.Johnny Weltz O.N.C.E. Denemarken
10.Eric Vanderaerden Buckler België
11.Phil Anderson Motorola Australië
12.Eddy Planckaert Panasonic België
13.Uwe Raab P.D.M. Duitsland
14.Andreas Kappes Histor Duitsland
15.Michel Zanoli Tulip Nederland
16.Edwig Van Hooydonck Buckler België
17.Stephen Hodge O.N.C.E. Australië
18.Mario Cipollini Del Tongo Italië
19.Brian Holm Histor Denemarken
20.Inaki Gaston Clas Spanje
1990
1.Maurizio Fondriest Del Tongo Italië
2.Gilles Delion Helvetia Frankrijk
3.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
4.Gianni Bugno Château D’Ax Italië
5.Rolf Gölz Buckler B.R.D.
6.Moreno Argentin Ariostea Italië
7.Jean-Claude Colotti R.M.O. Frankrijk
8.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
9.Adriano Baffi Ariostea Italië
10.Johan Museeuw Lotto België
11.William Dazzani Navigare Italië
12.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
13.Brian Holm Histor Denemarken
14.John Talen Panasonic Nederland
15.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
16.Per Pedersen R.M.O. Denemarken
17.Acacio Da Silva Carrera Portugal
18.Edoardo Rocchi Navigare Italië
19.Bob Roll 7-Eleven V.S.A.
20.Fabio Roscioli Del Tongo Italië
1989
1.Maurizio Fondriest Del Tongo Italië
2.Etienne De Wilde Histor België
3.Stefano Colage Pepsi Cola Italië
4.Mauro Santaromita Pepsi Cola Italië
5.Frank Pirard Histor Nederland
6.Gianni Bugno Château d’Ax Italië
7.Giuseppe Saronni Malvor Italië
8.Moreno Argentin Bianchi Italië
9.Willem Wijnant Histor België
10.Rodolfo Massi Atala Italië
11.Peter Hilse Teka B.R.D.
12.Flavio Chesini Pepsi Cola Italië
13.Franco Ballerini Malvor Italië
14.Marcel Wüst R.M.O. B.R.D.
15.Atle Pedersen P.D.M. Noorwegen
16.Stefano Della Santa Pepsi Cola Italië
17.Stefano Tomassini Pepsi Cola Italië
18.Giuseppe Calcaterra Atala Italië
19.Alessio Di Basco Pepsi Cola Italië
20.Per Pedersen R.M.O. Denemarken
1988
1.Erik Vanderaerden Panasonic België
2.Hennie Kuiper Sigma Nederland
3.Laurent Fignon Système U Frankrijk
4.Maurizio Fondriest Alfa Lum Italië
5.Adri van der Poel P.D.M. Nederland
6.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
7.Etienne De Wilde Sigma België
8.Adriano Baffi Gis Italië
9.Steven Rooks P.D.M. Nederland
10.Bruno Wojtinek “Z” Frankrijk
11.Marco Vitali Atala Italië
12.Fabio Roscioli Ariostea Italië
13.Giuseppe Calcaterra Atala Italië
14.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
15.Rudy Dhaenens P.D.M. België
16.Giuseppe Petito Gis Italië
17.Valerio Piva Ariostea Italië
18.Joël Pelier Système U Frankrijk
19.Jörg Müller P.D.M. Zwitserland
20.Paul Haghedoorn Sigma België
1987
1.Sean Kelly Kas Ierland
2.Erich Maechler Carrera Zwitserland
3.Gianni Bugno Atala Italië
4.Pascal Simon “Z” Frankrijk
5.Bruno Cornillet “Z” Frankrijk
6.Marco Vitali Atala Italië
7.Eric Vanderaerden Panasonic België
8.Roland Leclerc Seat Frankrijk
9.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
10.Guido Bontempi Carrera Italië
11.Giuseppe Calcaterra Atala Italië
12.Jean-Luc Vandenbroucke Kas België
13.Hennie Kuiper Roland Nederland
14.Nico Emonds Superconfex België
15.Brian Holm Sörensen Roland Denemarken
16.Dieter Thurau Roland B.R.D.
17.Phil Anderson Panasonic Australië
18.Dirk De Wolf Hitachi België
19.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
20.Jean-Paul Van Poppel Superconfex Nederland
1986
1.Rolf Sörensen Murella Denemarken
2.Laurent Fignon Systeme U Frankrijk
3.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
4.Sean Kelly Kas Ierland
5.Adri van der Poel Kwantum Nederland
6.Giuseppe Petito Gis Italia
7.Guido Bontempi Carrera Italia
8.Luciano Rabottini Vini Ricordi Italia
9.Alberto Volpi Sammontana Italia
10.Emanuele Bombini Vini Ricordi Italia
11.Nico Emonds Kwantum Belgium
12.Ad Wijnands Kwantum Nederland
13.Charly Berard La Vie Claire Frankrijk
14.Niki Ruttiman La Vie Claire Zwitserland
15.Urs Zimmermann Carrera Zwitserland
16.Silvio Martinello Sammontana Italia
17.Yvon Madiot Systeme U Frankrijk
18.Giuseppe Calcaterra Atala Italia
19.Jorg Muller Kas Zwitserland
20.Salvatore Cavallaro Atala Italia
1985
1 Hennie Kuiper Verandalux Nederland
2 Sean Kelly Skil Ierland
3 Silvano Ricco Dromedario Italië
4 Giovanni Mantovani Brianzoli Italië
5 Teun Van Vliet Verandalux Nederland
6 Etienne De Wilde Safir België
7 Urs Freuler Atala Zwitserland
8 Eric Vanderaerden Panasonic België
9 Pierangelo Bincoletto Vini Ricordi Italië
10 Bernard Vallet La Vie Claire Frankrijk
11 Francis Castaing Peugeot Frankrijk
12 Steve Bauer La Vie Claire Canada
13 Pierino Gavazzi Atala Italië
14 Fons De Wolf Fagor België
15 Marc Sergeant Lotto België
16 Ennio Vanotti Ariostea Italië
17 Stefan Mutter Carrera Zwitserland
18 Jos Lieckens Lotto België
19 Acacio Da Silva Malvor Portugal
20 Moreno Argentin Sammontana Italië
1984
1.Sean Kelly Skil Ierland
2.Gibi Baronchelli Murella Italië
3.Massimo Ghirotto Gis Italië
4.Sergio Santimaria Del Tongo Italië
5.Stephen Roche La Redoute Ierland
6.Jesus Blanco Vilar Teka Spanje
7.Steven Rooks Panasonic Nederland
8.Roger De Vlaeminck Gis België
9.Tommi Prim Bianchi Zweden
10.Valerio Lualdi Carrera Italië
11.Francesco Moser Gis Italië
12.Theo De Rooy Panasonic Nederland
13.Robert Millar Peugeot G.B.
14.Jef Lieckens Safir België
15.Palmiro Masciarelli Gis Italië
16.Urs Freuler Atala Zwitserland
17.Marco Vitali Del Tongo Italië
18.Silvano Contini Bianchi Italië
19.Simone Fraccaro Carrera Italië
20.Salvatore Maccali Alfa Lum Italië
1983
1.Patrick Versluys Splendor België
2.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
3.Sean Kelly Sem Ierland
4.José Lopez Cerron Zor Spanje
5.Claudio Bortolotto Del Tongo Italië
6.Eric McKenzie Splendor Nieuw-Zeeland
7.Francesco Moser Gis Italië
8.Eric Vanderaerden Aernoudt België
9.Juan Fernandez Zor Spanje
10.Stefano Guerrieri Del Tongo Italië
11.Moreno Argentin Sammontana Italië
12.Guido Bontempi Inoxpran Italië
13.Jan Raas Raleigh Nederland
14.René Bittinger Sem Frankrijk
15.Hennie Kuiper Aernoudt Nederland
16.Henk Lubberding Raleigh Nederland
17.Dante Morandi Gis Italië
18.Franco Chioccioli Benotto Italië
19.Guy Nulens Aernoudt België
20.Gregor Braun Benotto B.R.D.
1982
1.Francesco Moser Famcucine Italië
2.Claudio Bortolotto Del Tongo Italië
3.Wladimiro Panizza Gis Italië
4.Stephen Roche Peugeot Ierland
5.Alain Bondue La Redoute Frankrijk
6.Gilb. Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
7.Leo Van Vliet Raleigh Nederland
8.Tommi Prim Bianchi Zweden
9.Urs Freuler Atala Zwitserland
10.Silvano Contini Bianchi Italië
11.Valerio Lualdi Inoxpran Italië
12.René Bittinger Sem Frankrijk
13.Fons De Wolf Vermeer-Thijs België
14.Theo De Rooy Capri-Sonne Nederland
15.Pierangelo Bincoletto Metauromobili Italië
16.Marc Gomez Wolber Frankrijk
17.Moreno Argentin Sammontana Italië
18.Marino Noris Atala Italië
19.Giovanni Mantovani Famcucine Italië
20.Silvestro Milani Hoonved Italië
1981
1.Roger De Vlaeminck Daf-Trucks België
2.Peter Kehl Kotter B.R.D.
3.Henri Rinklin Puch B.R.D.
4.Fons De Wolf Vermeer Thijs België
5.Klaus-Peter Thaler Puch B.R.D.
6.Etienne De Wilde Splendor België
7.Freddy Maertens Boule D’Or België
8.Jacques Bossis Peugeot Frankrijk
9.Guido Van Calster Splendor België
10.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
11.Philip Van Den Brande Boston België
12.Daniel Willems Capri Sonne België
13.Patrick Bonnet Renault Frankrijk
14.Emanuelle Bombini Hoonved Italië
15.Gilbert Duclos-Lassale Peugeot Frankrijk
16.Eddy Planckaert Splendor België
17.Leo Van Vliet Raleigh Nederland
18.Ferdi Van Den Haute La Redoute België
19.Pierangelo Bincoletto Metauro Italië
20.Stefan Mutter Cilo Zwitserland
1980
1.Bernard Hinault Renault Frankrijk
2.Roger De Vlaeminck Boule d’Or België
3.Jan Raas Raleigh Nederland
4.Dieter Thurau Puch B.R.D.
5.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
6.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
7.Francesco Moser Sanson Italië
8.Fons De Wolf Boule d’Or België
9.Giuseppe Saronni Gis Italië
10.Sean Kelly Splendor Ierland
11.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
12.Jean-René Bernaudeau Renault Frankrijk
13.Marcel Tinazzi Peugeot Frankrijk
14.Joaquim Agostinho Puch Portugal
15.Johan Van De Velde Raleigh Nederland
16.Jacques Bossis Peugeot Frankrijk
17.Stefan Mutter Cilo Zwitserland
18.Christian Jourdan La Redoute Frankrijk
19.Sven-Ake Nilsson Miko Zweden
20.Klaus-Peter Thaler Teka B.R.D.
1979
1.Roger De Vlaeminck Gis België
2.Giuseppe Saronni Scic Italië
3.Knud Knudsen Bianchi Noorwegen
4.Jean-René Bernaudeau Renault Frankrijk
5.Francesco Moser Sanson Italië
6.Giuseppe Martinelli Magniflex Italië
7.Luciano Borgognoni Hoonved Italië
8.Bernard Hinault Renault Frankrijk
9.Daniël Willems IJsboerke België
10.Giovanni Mantovani Gis Italië
11.Mario Beccia Hoonved Italië
12.Jean-Luc Vandenbroucke Peugeot België
13.William Tackaert Daf Trucks België
14.Willy Sprangers Safir België
15.Joop Zoetemelk Miko Nederland
16.Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
17.Marc De Meyer Flandria België
18.Walter Planckaert Miniflat België
19.Marc Renier Kas België
20.Salvatore Maccali Sanson Italië
1978
1.Claude Vincendeau Système U Frankrijk
2.Roger De Vlaeminck Sanson België
3.Giuseppe Saronni Scic Italië
4.Alessio Antonini Jollyceramica Italië
5.Sven Ake Nilsson Miko Zweden
6.Yves Hézard Peugeot Frankrijk
7.Rik Van Linden Bianchi België
8.Francesco Moser Sanson Italië
9.Giuseppe Martinelli Jollyceramica Italië
10.André Dierickx IJsboerke België
11.Willy Planckaert Maes Pils België
12.Marcello Osler Sanson Italië
13.Angelo Tosoni G.B.C. Italië
14.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
15.Etienne Van der Helst Safir België
16.Joseph Fuchs Sanson Zwitserland
17.Renato Marchetti Sanson Italië
18.Guido Van Calster C & A België
19.Roger Rosiers La Redoute België
20.Régis Délépine Peugeot Frankrijk
1977
1.Sven Ake Nilsson Miko Zweden
2.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
3.Jan Raas Frisol Nederland
4.Wilfried Wesemael Frisol België
5.Christian Poirier Lejeune Frankrijk
6.Luigi Casteletti Bianchi Italië
7.Miel Gijsemans IJsboerke België
8.Freddy Maertens Flandria België
9.Michel Pollentier Flandria België
10.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
11.Bernard Hinault Gitane Frankrijk
12.Jean Chassang Gitane Frankrijk
13.Jacques Bossis Gitane Frankrijk
14.Roland Berland Gitane Frankrijk
15.Giovanni Mantovani Brooklyn Italië
16.Willy Teirlinck Gitane België
17.Lucien Van Impe Lejeune België
18.Jacques Martin Fiat België
19.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
20.Staf Van Roosbroeck IJsboerke België
1976
1.Patrick Sercu Brooklyn België
2.Frans Mintjens Molteni België
3.Eddy Merckx Molteni België
4.Wladimiro Panizza Scic Italië
5.Michel Laurent Miko Frankrijk
6.Walter Planckaert Maes Pils België
7.Rik Van Linden Bianchi België
8.Francesco Moser Sanson Italië
9.Ottavio Crepaldi Brooklyn Italië
10.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
11.Walter Godefroot IJsboerke België
12.Wilfried Wesemael Miko België
13.Luc Leman Miko België
14.Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
15.Jan Van Katwijk Raleigh Nederland
16.Gibi Baronchelli Scic Italië
17.Aldo Parecchini Brooklyn Italië
18.Lieven Malfait Maes Pils België
19.Bernard Quilfen Gitane Frankrijk
20.Jacques Bossis Gitane Frankrijk
1975
1.Fabrizio Fabbri Bianchi Italië
2.Fausto Bertoglio Jollyceramica Italië
3.Davide Boifava Furzi Italië
4.Marcello Bergamo Jollyceramica Italië
5.Wladimiro Panizza Brooklyn Italië
6.Valerio Lualdi Brooklyn Italië
7.Francisco Galdos Kas Spanje
8.Felice Gimondi Bianchi Italië
9.Gibi Baronchelli Scic Italië
10.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
11.Giuseppe Perletto Magniflex Italië
12.Walter Riccomi Scic Italië
13.Constantino Conti Furzi Italië
14.Donato Giuliani Jollyceramica Italië
15.Miguel Maria Lasa Kas Spanje
16.Pasquale Pugliese Zonca Italië
17.Enrico Guadrini Zonca Italië
18.Roland Salm Zonca Zwitserland
19.Andres Oliva Kas Spanje
20.Giacinto Santambrogio Bianchi Italië
1974
1.Eddy Merckx Molteni België
2.Gibi Baronchelli Scic Italië
3.Felice Gimondi Bianchi Italië
4.Constantino Conti Scic Italië
5.José Manuel Fuente Kas Spanje
6.Giovanni Battaglin Jollyceramica Italië
7.Francesco Moser Filotex Italië
8.Vicente Lopez-Carril Kas Spanje
9.Franco Bitossi Filotex Italië
10.Gösta Petterson Ferretti Zweden
11.Marino Basso Bianchi Italië
12.Patrick Sercu Brooklyn België
13.Rik Van Linden Rokado België
14.Tullio Rossi Magniflex Italië
15.Enrico Paolini Scic Italië
16.Leif Mortensen Bic Denemarken
17.Arturo Pecchielan Dreher Italië
18.Martin Rodriguez Bianchi Colombia
19.Enrico Maggioni Jolly Italië
20.Pierino Gavazzi Jolly Italië
1973
1.Wladimiro Panizza G.B.C. Italië
2.Felice Gimondi Bianchi Italië
3.Giovanni Battaglin Jolly Italië
4.Gösta Petterson Scic Zweden
5.Franco Bitossi Sammontana Italië
6.Eddy Merckx Molteni België
7.Roberto Poggiali Sammontana Italië
8.José Pesarrodona Kas Spanje
9.Santiago Lazcano Kas Spanje
10.Maurizio Gambarotto Dreher Italië
11.Franco Ongarato Dreher Italië
12.Ole Ritter Bianchi Denemarken
13.Giovanni Cavalcanti Bianchi Italië
14.José Manuel Fuente Kas Spanje
15.Francesco Galdos Kas Spanje
16.Gianni Motta Zonca Italië
17.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
18.Hennie Kuiper Rokado Nederland
19.Luis Zubero Kas Spanje
20.Gonzalo Aja Kas Spanje
1972
1.Roger De Vlaeminck Dreher België
2.Eddy Merckx Molteni België
3.Arnaldo Caverzasi Filotex Italië
4.Giuseppe Perletto Zonca Italië
5.Miguel Maria Lasa Kas Spanje
6.Joseph Fuchs Filotex Zwitserland
7.Felice Gimondi Salvarani Italië
8.Marcello Bergamo Filotex Italië
9.Wladimiro Panizza Zonca Italië
10.Franco Bitossi Filotex Italië
11.José Manuel Fuente Kas Spanje
12.Gianni Motta Ferretti Italië
13.Silvano Ravagli G.B.C. Italië
14.Michele Dancelli Scic Italië
15.Roger Swerts Molteni België
16.Ole Ritter Dreher Denemarken
17.Vicente Lopez Carril Kas Spanje
18.Francesco Galdos Kas Spanje
19.Gösta Petterson Ferretti Zweden
20.Enrico Paolini Scic Italië
1971
1.Felice Gimondi Bianchi Italië
2.Michel Pollentier Flandria België
3.Eddy Merckx Molteni België
4.Miguel Maria Lasa Kas Spanje
5.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
6.Herman Van Springel Rokado België
7.Marcello Bergamo Filotex Italië
8.André Dierickx Flandria België
9.Francesco Moser Filotex Italië
10.Régis Ovion Peugeot Frankrijk
11.Frans Verbeeck Watney België
12.Martin Rodriguez Bianchi Colombia
13.Franco Bitossi Sammontana Italië
14.Italo Zilioli Dreher Italië
15.Gösta Petterson Scic Zweden
16.Enrico Paolini Scic Italië
17.Davide Boifava Magniflex Italië
18.Pietro Guerra Bianchi Italië
19.Phil Bayton Raleigh G.B.
20.Enrico Maggioni Jollyceramica Italië
1970
1 Eddy Merckx Faemino België
2 Frans Verbeeck Watney België
3 Michele Dancelli Molteni Italië
4 Gerben Karstens Peugeot Nederland
5 Eric Leman Flandria België
6 Italo Zilioli Faemino Italië
7 Jean-Pierre Monsere Flandria België
8 Walter Godefroot Salvarani België
9 Rolf Wolfshol Fagor BRD
10 Mauro Simonetti Ferretti Italië
11 Guido Reybroeck Germanvox België
12 Daniel Van Rijckeghem Mann België
13 Jan Van Katwijk Willem II Nederland
14 Georges Claes Hertekamp België
15 Jan Janssen Bic Nederland
16 Georges Van Den Berghe Faemino België
17 Evert Dolman Willem II Nederland
18 Luciano Armani Scic Italië
19 Luigi Sgarbozza Dreher Italië
20 Raf Hooyberghs Watney België
1969
1.Franco Bitossi Filotex Italië
2.Herman Van Springel Mann België
3.Eddy Merckx Faema België
4.Jan Janssen Pelforth Nederland
5.Michele Dancelli Pepsi Cola Italië
6.Martin Vandenbossche Faema België
7.Italo Zilioli Filotex Italië
8.Gianni Motta Molteni Italië
9.Felice Gimondi Salvarani Italië
10.Edward Weckx Goldor België
11.Jean-Louis Bodin Frimatic Frankrijk
12.Wilfried David Flandria België
13.Rolf Maurer Zimba Zwitserland
14.Tony Houbrechts Flandria België
15.Jos Van Der Vleuten Peugeot Nederland
16.Jo De Roo Willem II Nederland
17.Ole Ritter Germanvox Denemarken
18.Marcel Maes Willem II België
19.André Bayssière Peugeot Frankrijk
20.Adriano Durante Max Meyer Italië
1968
1.Adriano Durante Max Meyer Italië
2.Rudi Altig Molteni B.R.D.
3.Charly Grosskost Bic Frankrijk
4.Ward Sels Bic België
5.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
6.Alberto Della Torre Filotex Italië
7.Rolf Maurer Zimba Zwitserland
8.Roberto Ballini Max Meyer Italië
9.Claudio Michelotto Max Meyer Italië
10.Eddy Schutz Molteni Luxemburg
11.Gianni Motta Molteni Italië
12.Wladimiro Panizza Pepsi Cola Italië
13.Bruno Mealli Faema Italië
14.Franco Bitossi Filotex Italië
15.Martin Vandenbossche Faema België
16.Walter Godefroot Flandria België
17.Giancarlo Polidori Pepsi Cola Italië
18.Silvano Schiavon Pepsi Cola Italië
19.Renato Laghi Germanvox Italië
20.Rik Van Looy Willem II België
1967
1.Eddy Merckx Peugeot België
2.Gianni Motta Molteni Italië
3.Franco Bitossi Filotex Italië
4.Franco Balmanion Molteni Italië
5.Felice Gimondi Salvarani Italië
6.Vito Taccone Germanvox Italië
7.Georges Van Coningsloo Pelforth België
8.Arie Den Hartog Bic Nederland
9.Dino Zandegu Salvarani Italië
10.Walter Godefroot Flandria België
11.Ugo Colombo Filotex Italië
12.Michele Dancelli Vittadello Italië
13.Willy Planckaert Romeo België
14.Roberto Ballini Filotex Italië
15.Noël Van Clooster Flandria België
16.Roger Verheyden Peugeot België
17.Marino Vigna Vittadello Italië
18.Tom Simpson Peugeot G.B.
19.Albert Van VlierbergheRomeo België
20.Guido Reybroeck Romeo België
1966
1.Marino Fontana Mainetti Italië
2.Arnaldo Pambianco Salvarani Italië
3.Franco Balmanion Sanson Italië
4.Imerio Massignan Bianchi Italië
5.Julio Jimenez Ford Spanje
6.Gianni Motta Molteni Italië
7.Jean Graczyk Ford Frankrijk
8.Italo Zilioli Sanson Italië
9.Jacques Anquetil Ford Frankrijk
10.Felice Gimondi Salvarani Italië
11.Vittorio Adorni Salvarani Italië
12.Franco Bitossi Filotex Italië
13.Vito Taccone Vittadello Italië
14.Rolf Maurer Filotex Zwitserl.
15.Dino Zandegu Bianchi Italië
16.Jos Huysmans Mann België
17.Silvano Schiavon Legnano Italië
18.Rudi Altig Molteni Duitsland
19.Antonio Bailetti Bianchi Italië
20.Marcello Mugnaini Filotex Italië
1965
1 Gianni Motta Molteni Italië
2 Marcello Mugnaini Maino Italië
3 Vittorio Adorni Salvarani Italië
4 Franco Balmamion Sanson Italië
5 Italo Zilioli Sanson Italië
6 Felice Gimondi Salvarani Italië
7 Arie Den Hartog Ford Nederland
8 Hans Junkermann Margnat BRD
9 Rolf Wolfshol Mercier BRD
10 Willy Vannitsen Ford België
11 Jan Janssen Pelforth Nederland
12 Vito Taccone Salvarani Italië
13 Franco Cribiori Ignis Italië
14 Guido Reybroeck Romeo België
15 Franco Bitossi Filotex Italië
16 Flaviano Vicentini Ignis Italië
17 Michele Dancelli Molteni Italië
18 Marino Vigna Ignis Italië
19 Jean Stablinski Ford Frankrijk
20 Carmine Preziosi Pelforth Italië
1964
1.Guido De Rosso Molteni Italië
2.Jacques Anquetil St.Raphael Frankrijk
3.Franco Bitossi Springoil Italië
4.Italo Zilioli Carpano Italië
5.Antonio Gomez del Moral Kas Spanje
6.Vittorio Adorni Salvarani Italië
7.Gianni Motta Molteni Italië
8.Franco Balmanion Cynar Italië
9.Willi Altig St.Raphael B.R.D.
10.Cees Lute St.Raphael Nederland
11.Bruno Mealli Cynar Italië
12.Nino Defilippis I.B.A.C. Italië
13.Giorgio Zancanaro Philco Italië
14.Rolf Maurer Cynar Zwitserl.
15.Walter Boucquet Romeo België
16.Rafaele Marcoli Legnano Italië
17.Pietro Zoppas C.I.T.E. Italië
18.Marcello Mugnaini Lygie Italië
19.Angelino Soler I.B.A.C. Spanje
20.Vendramino Bariviera Carpano Italië
1963
1.Jo Groussard Pelforth Frankrijk
2.Rolf Wolfshol Peugeot B.R.D.
3.Willy Schroeders G.B.C. België
4.Jos Hoevenaers Philco België
5.Miel Daems Philco België
6.Luis Otano Ferrys Spanje
7.Franco Balmanion Cynar Italië
8.Jean Graczyk Margnat Frankrijk
9.Gilbert Desmet Wiel’s België
10.Vic Denson Solo Gr.Brit.
11.Carlo Brugnami Philco Italië
12.Guido Carlesi Philco Italië
13.Robert Seneca Solo België
14.Bruno Mealli Ghigi Italië
15.Antonio Bailetti Carpano Italië
16.Jean-Baptist Claes Wiel’s België
17.Vito Taccone Ignis Italië
18.Rino Benedetti Ignis Italië
19.Dino Bruni Gazzola Italië
20.Roger Baens Faema België
1962
1.Marino Vigna Gazzola Italië
2.Armand Desmet Faema België
3.Rik Van Looy Faema België
4.Jos Hoevenaers Philco België
5.Miel Daems Philco België
6.Ivo Molenaers Carpano België
7.Diego Ronchini Ghigi Italië
8.Louis Proost Faema België
9.Antonio Suarez Ghigi Spanje
10.Willy Schroeders Faema België
11.Carlo Brugnami Philco Italië
12.Guido Carlesi Philco Italië
13.Robert Seneca Solo België
14.Bruno Mealli Ghigi Italië
15.Antonio Bailetti Carpano Italië
16.Jean-Baptist Claes Wiel’s België
17.Vito Taccone Ignis Italië
18.Rino Benedetti Ignis Italië
19.Dino Bruni Gazzola Italië
20.Roger Baens Faema België
1961
1.Giovanni Garau Atala Italië
2.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
3.Rik Van Looy Faema België
4.Rino Benedetti Ignis Italië
5.Diego Ronchini Ghigi Italië
6.Dino Bruni Ignis Italië
7.Michel Van Aerde Carpano België
8.Walter Martin Carpano Italië
9.André Darrigade Alcyon Frankrijk
10.Jo De Haan St.Raphael Nederland
11.Jo Groussard Alcyon Frankrijk
12.Frans Schoubben Peugeot België
13.Carlo Brugnami Philco Italië
14.Emiel Daems Philco Italië
15.Jaime Alomar Peugeot Spanje
16.Nino Defilippis Carpano Italië
17.Edgard Sorgeloos Faema België
18.Louison Bobet Ignis Frankrijk
19.Piet Van Est Faema Nederland
20.Gastone Nencini Carpano Italië
1960
1.René Privat Mercier Frankrijk
2.Jean Graczyk Helyett Frankrijk
3.Yvo Molenaers Carpano België
4.Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
5.Pierre Ruby Peugeot Frankrijk
6.Rik Van Looy Faema België
7.Frans De Mulder Groene Leeuw België
8.Jo De Roo Fynsec Nederland
9.François Fournier Mercier Frankrijk
10.Frans Schoubben Peugeot België
11.Germain De Rijcke Carpano België
12.Adolf Christian Carpano Oostenrijk
13.Giancarlo Astrua Legnano Italië
14.Roger De Cock Faema België
15.Pasquale Fornara Leo Italië
16.Raphael Geminiani Geminiani Frankrijk
17.Jo Groussard Helyett Frankrijk
18.Marcel Janssens Elvé België
19.François Mahé Geminiani Frankrijk
20.Raymond Impanis Elvé België
1959
1.Gastone Nencini Carpano Italië
2.Miguel Poblet Ignis Spanje
3.Charly Gaul E.M.I. Luxemburg
4.Rik Van Looy Faema België
5.Guido Carlesi Molteni Italië
6.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
7.Ercole Baldini Ignis Italië
8.Irnerio Massignan Legnano Italië
9.Graziano Battistini Legnano Italië
10.Nino Defilippis Carpano Italië
11.Diego Ronchini Ghigi Italië
12.Hans Junkermann Condor Duitsland
13.Adriano Zamboni Torpado Italië
14.Angelo Conterno Carpano Italië
15.Hilaire Couvreur Faema België
16.Ernesto Bono Legnano Italië
17.Alfredo Sabbadin Atala Italië
18.Alessandro Fantini Atala Italië
19.Rino Benedetti Ghigi Italië
20.Pasquale Fornara E.M.I. Italië
1958
1.Nello Fabbri Legnano Italië
2.Rik Van Looy Faema België
3.André Darrigade Helyett Frankrijk
4.Angelo Conterno Carpano Italië
5.Giorgio Albani Legnano Italië
6.Alfons Van Den Branden Libertas België
7.Fred De Bruyne Coppi België
8.Pierino Baffi Leo Italië
9.Gilbert Bauvin Geminiani Frankrijk
10.Hilaire Couvreur Faema België
11.Germain De Rijcke Carpano België
12.Adolf Christian Carpano Oostenrijk
13.Giancarlo Astrua Legnano Italië
14.Roger De Cock Faema België
15.Pasquale Fornara Leo Italië
16.Raphael Geminiani Geminiani Frankrijk
17.Jo Groussard Helyett Frankrijk
18.Marcel Janssens Elvé België
19.François Mahé Geminiani Frankrijk
20.Raymond Impanis Elvé België
1957
1.Charly Gaul Faema Luxemburg
2.Fiorenzo Magni Leo Italië
3.Rolf Graf Condor Zwitserland
4.Rik Van Looy Faema België
5.Agostino Coletto Legnano Italië
6.Aldo Moser Leo Italië
7.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
8.Alessandro Fantini Atala Italië
9.Stan Ockers Peugeot België
10.Rik Luyten Faema België
11.André Darrigade Helyett Frankrijk
12.Jean Brankart Elvé België
13.Fausto Coppi Bianchi Italië
14.Gilbert De Smet Faema België
15.René Strehler Faema Zwitserland
16.Jan Adriaenssens Peugeot België
17.Seamus Elliot Helyett Ierland
18.Bruno Monti Atala Italië
19.Giorgio Albani Legnano Italië
20.Raymond Impanis Elvé België
1956
1.Cleto Maule Torpado Italië
2.Aldo Moser Leo Italië
3.Bruno Monti Atala Italië
4.Charly Gaul Faema Luxemburg
5.Fiorenzo Magni Nivea Italië
6.Giorgio Albani Legnano Italië
7.Alessandro Fantini Atala Italië
8.Arrigo Padovan Atala Italië
9.Agostino Coletto Legnano Italië
10.Guido De Santi Bianchi Italië
11.Mario Baroni Nivea Italië
12.Waldemaro Bartolozzi Legnano Italië
13.Pierino Baffi Leo Italië
14.Edgard Sorgeloos Mercier België
15.Miguel Poblet Faema Spanje
16.Jean Brankart Geminiani België
17.Hilaire Couvreur Carpano België
18.Pietro Giudici Fréjus Italië
19.Rino Benedetti Ignis Italië
20.Vito Favero Atala Italië
1955
1.Fausto Coppi Bianchi Italië
2.Pasquale Fornara Cilo Italië
3.Hugo Koblet La Perle Zwitserland
4.Gino Bartali Legnano Italië
5.Loretto Petrucci Bianchi Italië
6.Wim Van Est Garin Nederland
7.Fiorenzo Magni Ganna Italië
8.Stan Ockers Elvé België
9.Angelo Conterno Legnano Italië
10.Jacques Anquetil La Perle Frankrijk
11.Michele Gismondi Bianchi Italië
12.Gerrit Peters Garin Nederland
13.Nino De Filippis Legnano Italië
14.Bruno Landi Atala Italië
15.Donato Zampini Ganna Italië
16.Fernando Terruzzi Ganna Italië
17.Jean Gueguen Mercier Frankrijk
18.Ettore Milano Bianchi Italië
19.Henri Van Kerckhove Mercier België
20.Luciano Pezzi Bianchi Italië
1954
1.Gino Bartali Bartali Italië
2.Agostino Coletto Fréjus Italië
3.Fausto Coppi Bianchi Italië
4.Hugo Koblet Cilo Zwitserland
5.Carlo Clerici Cilo Zwitserland
6.Antonio Bevilacqua Doniselli Italië
7.Giuseppe Minardi Legnano Italië
8.Fiorenzo Magni Nivea Italië
9.Nino Assirelli Arbos Italië
10.Giancarlo Astrua Atala Italië
11.Wim Van Est Locomotief Nederland
12.Gerrit Voorting Locomotief Nederland
13.Pasquale Fornara Bottecchia Italië
14.Rik Van Steenbergen Girardengo België
15.Fritz Schär Cilo Zwitserland
16.Angelo Conterno Fréjus Italië
17.Loretto Petrucci Atala Italië
18.Giorgio Albani Legnano Italië
19.Bernardo Ruiz Faema Spanje
20.Wout Wagtmans Locomotief Nederland
1953
1.Fausto Coppi Bianchi Italië
2.Hugo Koblet La Perle Zwitserland
3.Wim Van Est Garin Nederland
4.Franco Franchi Ganna-Ursus Italië
5.Francesco Bianchi Carpano Italië
6.Pasquale Fornara Cilo Italië
7.Gino Bartali Bartali Italië
8.Fiorenzo Magni Ganna-Ursus Italië
9.Renato Moresco Carpano Italië
10.Angelo Conterno Carpano Italië
11.Gerrit Peters Garin Nederland
12.Loretto Petrucci Bianchi Italië
13.Michele Gismondi Carpano Italië
14.Donato Zampini Ganna-Ursus Italië
15.Bruno Landi Atala Italië
16.Jean Gueguen Mercier Frankrijk
17.Fernando Terruzzi Ganna-Ursus Italië
18.Jacques Anquetil La Perle Frankrijk
19.Ettore Milano Bianchi Italië
20.Luciano Pezzi Atala Italië
1952
1.Serge Blusson Le Grevès Frankrijk
2.Loretto Petrucci Bianchi Italië
3.Giuseppe Minardi Legnano Italië
4.Raphael Geminiani Le Grevès Frankrijk
5.Rodolfo Falzoni Taurea Italië
6.Vittorio Seghezzi Wilier Italië
7.Fritz Schär La Perle Zwitserland
8.Jean Robic Le Grevès Frankrijk
9.Giovanni Pettinati Atala Italië
10.Rinaldo Moresco Legnano Italië
11.Armando Barducci Torpado Italië
12.Wout Wagtmans Garin Nederland
13.Donato Piazza Bianchi Italië
14.Attilio Lambertini Bartali Italië
15.Alfio Ferrari Fréjus Italië
16.Giovanni Corrieri Nivea Italië
17.Giorgio Albani Atala Italië
18.Oreste Conte Bianchi Italië
19.Wim Van Est Garin Nederland
20.Vittorio Rossello Allegro Italië
1951
1.Gino Bartali Bartali Italië
2.Fiorenzo Magni Nivea Italië
3.Ferdi Kübler Tebag Zwitserland
4.Louison Bobet Stella Frankrijk
5.Antonio Bevilacqua Benotto Italië
6.Giancarlo Astrua Legnano Italië
7.Loretto Petrucci Bianchi Italië
8.Nedo Logli Bartali Italië
9.Godfried Weilenmann Cilo Zwitserland
10.Pierre Barbotin Stella Frankrijk
11.Serafino Biagioni Ganna Italië
12.Giuseppe Minardi Legnano Italië
13.Franco Franchi Nivea Italië
14.Vincenzo Rossello Allegro Italië
15.Luciano Maggini Bottecchia Italië
16.Lido Sartini Bottecchia Italië
17.Danilo Barozzi Atala Italië
18.Livio Isotti Allegro Italië
19.Angelo Conterno Legnano Italië
20.Donato Zampini Ganna Italië
1950
1 Gino Bartali Bartali Italië
2 Fiorenzo Magni Wilier Italië
3 Nedo Logli Arbos Italië
4 Ferdi Kubler Frejus Zwitserland
5 Oreste Conte Bianchi Italië
6 Louison Bobet Stella Frankrijk
7 Giancarlo Astrua Taurea Italië
8 Louis Caput Olympia Frankrijk
9 Alfredo Pasotti Bottecchia Italië
10 Rik Van Steenbergen Mercier België
11 Aldo Tosi Benotto Italië
12 Donato Zampini Ganna Italië
13 Jean De Gribaldy Mervil Frankrijk
14 Bortolo Bof Atala Italië
15 Mario Ricci Viscontea Italië
16 Robert Chapatte Mercier Frankrijk
17 Armando Barducci Frejus Italië
18 Giuseppe Cerami Peugeot Italië
19 Emilio Croci-Torti Frejus Zwitserland
20 Vito Ortelli Atala Italië

2 gedachtes over “Milaan-Sanremo

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s