2018
1.Michal Kwiatkowski Sky-21st Century Fox Polen
2.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
3.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
4.George Bennet Lotto.nl-Jumbo Nieuw-Zeeland
5.Davide Formolo Bora-Hansgrohe Italië
6.Mikel Landa Movistar Spanje
7.Fabio Aru UAE-Emirates Italië
8.Adam Yates Mitchelton-Scott Groot-Brittannië
9.Rigoberto Uran Education First-Drapac Colombië
10.Domenico Pozzovivo Bahrein-Merida Italië
11.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
12.Alexey Lutsenko Astana Kazakstan
13.Miguel Angel Lopez Moreno Astana Colombië
14.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
15.Damiano Caruso BMC-Tag Heuer Italië
16.Diego Ulissi UAE-Emirates Italië
17.Philippe Gilbert Quick Step Floors België
18.Jaime Roson Movistar Spanje
19.Jose Gonçalves Katusha-Alpecin Portugal
20.Bob Jungels Quick Step Floors Luxemburg

2017
1.Rohan Dennis BMC-Tag Heuer Australië
2.Tom Dumoulin Sunweb-Giant Nederland
3.Thibaut Pinot FDJ-Lapierre Frankrijk
4.Nairo Quintana Movistar Spanje
5.Bauke Mollema Trek-Segafredo Nederland
6.Primoz Roglic Lotto.nl-Jumbo Slovenië
7.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Frankrijk
8.Rigoberto Uran Cannondale-Drapac Colombië
9.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
10.Damiano Caruso BMC-Tag Heuer Italië
11.Jonathan Castroviejo Movistar Spanje
12.Simon Spilak Katusha-Alpecin Slovenië
13.Robert Gesink Lotto.nl-Jumbo Nederland
14.Rui Alberto Faria Da Costa UAE-Fly Emirates Portugal
15.Sebastien Reichenbach FDJ-Lapierre Zwitserland
16.Luis Leon Sanchez Astana Spanje
17.Giovanni Visconti Bahrein-Merida Italië
18.Rafal Majka Bora-Hansgrohe Polen
19.Fabio Felline Trek-Segafredo Italië
20.Michal Kwiatkowski Sky-21st Century Fox Polen
2016
1.Greg Van Avermaet BMC Racing België
2.Peter Sagan Tinkoff Slovakije
3.Vincenzo Nibali Astana Italië
4.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
5.Michal Kwiatkowski Sky-21st Century Fox Polen
6.Thibaut Pinot FDJ-Lapierre Frankrijk
7.Gianluca Brambilla Etixx-Quick Step Italië
8.Bob Jungels Etixx-Quick Step Luxemburg
9.Bauke Mollema Trek Factory Racing Nederland
10.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
11.Peter Kennaugh Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
12.Wouter Poels Sky-21st Century Fox Nederland
13.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
14.Alejandro Valverde Movistar Spanje
15.Salvatore Puccio Sky-21st Century Fox Italië
16.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale België
17.Giovanni Visconti Movistar Italië
18.Sebastien Reichenbach FDJ-Lapierre Zwitserland
19.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
20.Jarlinson Pantano IAm Cycling Colombië
2015
1.Rigoberto Uran Etixx-Quick Step Colombië
2.Bauke Mollema Trek Factory Racing Nederland
3.Nairo Quintana Movistar Colombië
4.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
5.Wouter Poels Sky-21st Century Fox Nederland
6.Przemyslaw Niemec Lampre-Merida Polen
7.Roman Kreuziger Tinkoff-Saxo Tsjechië
8.Alberto Contador Tinkoff-Saxo Spanje
9.Stephen Cummings MTN-Qhubeka Groot-Brittannië
10.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
11.Thibaut Pinot FDJ-Lapierre Frankrijk
12.Damiano Caruso BMC Racing Italië
13.Adam Yates Orica-GreenEdge Groot-Brittannië
14.Vincenzo Nibali Astana Italië
15.Jonathan Castroviejo Movistar Spanje
16.Jurgen Van Den Broeck Lotto-Soudal België
17.Leopold Konig Sky-21st Century Fox Tsjechië
18.Mikel Nieve Sky-21st Century Fox Spanje
19.Kanstantsin Sivtsov Sky-21st Century Fox Wit-Rusland
20.Jose Rodolfo Serpa Lampre-Merida Colombië
2014
1.Roman Kreuziger Tinkoff-Saxo Tsjechië
2.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
3.Alberto Contador Tinkoff-Saxo Spanje
4.Julian David Arredondo Trek Factory Racing Colombië
5.Nairo Quintana Movistar Colombië
6.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
7.Daniel Moreno Katusha Spanje
8.Jean Christophe Peraud Ag2r-La Mondiale Frankrijk
9.Mikel Nieve Sky-21st Century Fox Spanje
10.Michele Scarponi Astana Italië
11.Michal Kwiatkowski Omega Pharma-Quick Step Polen
12.Ben Hermans BMC Racing België
13.Ivan Santaromita Orica-GreenEdge Italië
14.Robert Kiserlovski Trek Factory Racing Croatië
15.Tobias Ludvigsson Giant-Shimano Zweden
16.Giampaolo Caruso Katusha Italië
17.Peter Sagan Cannondale Slovakije
18.Damiano Cunego Lampre-Merida Italië
19.Alexandre Geniez FDJ.fr Frankrijk
20.Matteo Montaguti Ag2r-La Mondiale Italië
2013
1.Alberto Contador Saxo-Tinkoff Spanje
2.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
3.Chris Froome Sky-Rapha Groot-Brittannië
4.Vincenzo Nibali Astana Italië
5.Mauro Santambrogio Vini Fantini Italië
6.Michal Kwiatkowski Omega Pharma-Quick Step Polen
7.Andrey Amador Movistar Costa Rica
8.Sergio Henao Sky-Rapha Colombië
9.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
10.Przemyslaw Niemec Lampre-Merida Polen
11.Chris Horner Radioshack-Leopard U.S.A.
12.Jonathan Castroviejo Movistar Spanje
13.Juan Jose Cobo Movistar Spanje
14.Bauke Mollema Blanco-Giant Nederland
15.Cadel Evans BMC Racing Australië
16.Paul Voss Netapp-Endura Duitsland
17.Tom Jelte Slagter Blanco-Giant Nederland
18.Daniele Pietropoli Lampre-Merida Italië
19.Tony Martin Omega Pharma-Quick Step Duitsland
20.Arthur Vichot FDJ-La Pierre Frankrijk
2012
1.Vincenzo Nibali Liquigas-Cannondale Italië
2.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
3.Roman Kreuziger Astana Tsjechië
4.Chris Horner Radioshack-Nissan U.S.A.
5.Johnny Hoogerland Vacansoleil-DCM Nederland
6.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
7.Wouter Poels Vacansoleil-DCM Nederland
8.Peter Velits Omega Pharma-Quick Step Slovakije
9.Cameron Meyer GreenEdge Australië
10.Vladimir Gusev Katusha Rusland
11.Michele Scarponi Lampre-ISD Italië
12.Danilo Di Luca Acqua&Sapone Italië
13.Christophe Riblon Ag2r-La Mondiale Frankrijk
14.Gianluca Brambilla Colnago-CSF Inox Italië
15.Jon Izaguirre Euskaltel-Euskadi Spanje
16.Domenico Pozzovivo Colnago-CSF Inox Italië
17.Matteo Montaguti Ag2r-La Mondiale Italië
18.Rui Alberto Costa Movistar Portugal
19.Paolo Tiralongo Astana Italië
20.Daniel Moreno Katusha Spanje
2011
1.Robert Gesink Rabobank Nederland
2.Michele Scarponi Lampre-ISD Italië
3.Ivan Basso Liquigas-Cannondale Italië
4.Damiano Cunego Lampre-ISD Italië
5.Cadel Evans BMC Racing Australië
6.Giovanni Visconti Farnese Vini-Neri Italië
7.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
8.Vincenzo Nibali Liquigas Italië
9.Danilo Di Luca Katusha Italië
10.Tiago Machado Radioshack Portugal
11.Wouter Poels Vacansoleil Nederland
12.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
13.Marco Pinotti HTC-Highroad Italië
14.Gorka Izaguirre Euskaltel-Euskadi Spanje
15.Thomas Lovkvist Team Sky Zweden
16.Marco Marcato Vacansoleil Italië
17.Michael Albasini HTC-Highroad Zwitserland
18.Juan Antonio Flecha Team Sky Spanje
19.Stefano Garzelli Acqua&Sapone Italië
20.Angel Madrazo Movistar Spanje
2010
1.Cadel Evans BMC Racing Australië
2.Michael Rogers HTC-Columbia Australië
3.Maxim Iglinskiy Astana Kazakstan
4.Michele Scarponi Androni Giocatelli Italië
5.Stefano Garzelli Acqua&Sapone Italië
6.Francesco Gavazzi Lampre-Farnese Vini Italië
7.Robert Gesink Rabobank Nederland
8.Jose Joaquin Rojas Caisse D`Epargne Spanje
9.Vincenzo Nibali Liquigas Italië
10.Domenico Pozzovivo Colnago-CSF Inox Italië
11.Marcus Fothen Milram Duitsland
12.Leonardo Bertagnoli Androni Giocatelli Italië
13.Jan Bakelants Omega Pharma-Lotto België
14.Enrico Gasparotto Astana Italië
15.Rigoberto Uran Caisse D`Epargne Colombië
16.Manuele Mori Lampre-Farnese Vini Italië
17.Daniele Pietropolli Lampre-Farnese Vini Italië
18.Greg Van Avermaet Omega Pharma-Lotto België
19.Juan Jose Oroz Euskaltel-Euskadi Spanje
20.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
2009
1.Stefano Garzelli Acqua&Sapone-Mokambo Italië
2.Thomas Lovkvist Columbia-High Road Zweden
3.Davide Rebellin PVC Diquigiovanni Italië
4.Ryder Hesjedal Garmin-Slipstream Canada
5.Michele Scarponi PVC Diquigiovanni Italië
6.Vincenzo Nibali Liquigas Italië
7.Andreas Kloden Astana Duitsland
8.Robert Gesink Rabobank Nederland
9.Daniele Pietropolli LPR-Farnese Vini Italië
10.Ivan Basso Liquigas Italië
11.George Hincapie Columbia-High Road U.S.A.
12.Julien El Fares Cofidis Frankrijk
13.Linus Gerdemann Milram Duitsland
14.Joaquin Rodriguez Caisse D`Epargne Spanje
15.Danilo Di Luca LPR-Farnese Vini Italië
16.Kanstantsin Sivstov Columbia-High Road Wit-Rusland
17.Leonardo Duque Cofidis Colombië
18.Johan Van Summeren Silence-Lotto België
19.Eros Capecchi Fuji-Servetto Italië
20.Gilberto Simoni PVC Diquigiovanni Italië
2008
1.Fabian Cancellara Team CSC Zwitserland
2.Enrico Gasparotto Barloworld Italië
3.Filippo Pozzato Liquigas Italië
4.Gustav Erik Larsson Team CSC Zweden
5.Niklas Axelsson PVC Diquigiovanni Zweden
6.Ryder Hesjedal Slipstream-Chipotle Canada
7.Thomas Lovkvist High Road Zweden
8.Marcus Fothen Gerolsteiner Duitsland
9.Jose Serpa PVC Diquigiovanni Colombië
10.Alessandro Ballan Lampre Italië
11.Giovanni Visconti Quickstep Italië
12.Luca Mazzanti Tinkoff Credit System Italië
13.George Hincapie High Road U.S.A.
14.Francisco Vila Lampre Spanje
15.Tom Stubbe Francaise des Jeux België
16.Luis Pasamontes Caisse D`Epargne Spanje
17.Sebastiaan Langeveld Rabobank Nederland
18.Luca Calcagni Barloworld Zwitserland
19.Tadej Valjavec Ag2r-La Mondiale Slovenië
20.Gabriele Missaglia PVC Diquigiovanni Italië
2007
1.Kim Kirchen T-Mobile Luxemburg
2.Jens Voigt Team CSC Duitsland
3.Evgueni Petrov Tinkoff Credit System Rusland
4.Andreas Kloden Astana Duitsland
5.Alexander Vinokourov Astana Kazakstan
6.Vasili Kiryienka Tinkoff Credit System Witrusland
7.Stuart O`Grady Team CSC Australië
8.Ricardo Ricco Saunier Duval-Prodir Italië
9.Stefan Schumacher Gerolsteiner Duitsland
10.Linus Gerdemann T-Mobile Duitsland
11.Janez Brajkovic Discovery Channel Slovenië
12.Ricardo Serrano Tinkoff Credit System Spanje
13.Luca Mazzanti Panaria-Navigare Italië
14.Enrico Gasparotto Liquigas Italië
15.Staf Scheirlinckx Cofidis België
16.Stefano Garzelli Aqua & Sapone Italië
17.Oscar Freire Rabobank Spanje
18.Michele Scarponi Aqua & Sapone Italië
19.Vincenzo Nibali Liquigas Italië
20.Gorazd Stangelj Lampre-Fondital Slovenië
2006
1.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italia
2.Leonardo Bertagnoli Cofidis Italia
3.Georg Hincapie Discovery Channel V.S.A.
4.Thomas Dekker Rabobank Nederland
5.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
6.Jorg Jaksche Liberty Seguros-Wurth Duitsland
7.Rinaldo Nocentini Aqua&Sapone Italia
8.Tom Danielson Discovery Channel V.S.A.
9.Ivan Basso Team CSC Italia
10.Erik Zabel Team Milram Duitsland
11.Alessandro Petacchi Team Milram Italia
12.Stefano Garzelli Liquigas-Bianchi Italia
13.Ignacio Gutierrez Phonak Spanje
14.Michael Boogerd Rabobank Nederland
15.Paolo Savoldelli Discovery Channel Italia
16.Peio Arreitunandia Barloworld Spanje
17.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
18.Inaki Isasi Flores Euskaltel-Euskadie Spanje
19.Karsten Kroon Team CSC Nederland
20.Lorenzo Bernucci T-Mobile Italia
2005
1.Alessandro Petacchi Fassa Bortolo Italia
2.Oscar Freire Rabobank Spanje
3.Danilo Hondo Gerolsteiner Duitsland
4.Fabrizio Guidi Phonak Italia
5.Andreas Klier T-Mobile Duitsland
6.Patrice Halgand Credit Agricole Frankrijk
7.Emanuele Sella Panaria-Navigarre Italia
8.Georg Hincapie Discovery Channel V.S.A.
9.Laurent Brochard Bouygues Telecom Frankrijk
10.Paolo Tiralongo Panaria-Navigarre Italia
11.Fabio Sacchi Fassa Bortolo Italia
12.Luca Mazzanti Panaria-Navigarre Italia
13.Serhiy Honchar Domina Vacanze Italia
14.Angel Vicioso Liberty Seguros Spanje
15.Sergio Marinangeli Naturino-Sapore Di Mare Italia
16.Marcus Zberg Gerolsteiner Suisse
17.Danilo Di Luca Liquigas-Bianchi Italia
18.Erik Zabel T-Mobile Duitsland
19.Leonardo Bertagnoli Cofidis Italia
20.Kyrylo Pospyeyev Aqua&Sapone-Adria Mobil Italia

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.